XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://kosovapost.net/perfundon-me-sukses-operacioni-i-policit-qe-u-lendua-ne-zhur/60%Daily2020-01-31 23:01
https://kosovapost.net/aksident-ne-mitrovice-kater-persona-te-lenduar/60%Daily2020-01-31 22:43
https://kosovapost.net/cun-lajci-ia-zbulon-nje-muhabet-haradinajt-kur-e-kishte-lutur-qe-te-shkoj-msit-tek-pacolli/60%Daily2020-01-31 22:31
https://kosovapost.net/virusi-qe-po-merr-jetera-shba-shpall-gjendje-emergjente/60%Daily2020-01-31 22:07
https://kosovapost.net/macron-britania-nuk-mund-te-jete-edhe-brenda-edhe-jashte-be-se/60%Daily2020-01-31 21:57
https://kosovapost.net/nje-person-goditet-nga-vetura-ne-prishtine-duke-ikur-nga-qente-endacake/60%Daily2020-01-31 21:22
https://kosovapost.net/flamujt-britanike-jane-ulur-nga-institucionet-e-be-se-ne-bruksel/60%Daily2020-01-31 21:05
https://kosovapost.net/hapet-pika-kufitare-mes-kosoves-dhe-maqedonise-se-veriut/60%Daily2020-01-31 20:58
https://kosovapost.net/turqia-ka-evakuuar-qytetaret-e-saj-nga-kina-ne-bord-edhe-nje-shqiptar/60%Daily2020-01-31 20:49
https://kosovapost.net/koronavirusi-mberrin-edhe-ne-rusi/60%Daily2020-01-31 20:37
https://kosovapost.net/isa-mustafa-apo-agim-veliu-eshte-kunder-koalicionit-e-thote-deputeti-i-vv-se/60%Daily2020-01-31 20:21
https://kosovapost.net/lajmi-i-fundit-ldk-pranon-oferten-e-vv-se/60%Daily2020-01-31 20:10
https://kosovapost.net/cfare-moti-pritet-ne-kosove-te-shtunen/60%Daily2020-01-31 20:00
https://kosovapost.net/bajqinovci-koalicioni-vv-ldk-do-te-behet-albin-kurti-kryeminister-diten-e-hene/60%Daily2020-01-31 19:49
https://kosovapost.net/te-shtena-armesh-para-viles-se-presidentit-trump/60%Daily2020-01-31 19:35
https://kosovapost.net/a-do-ta-voton-nisma-qeverine-e-albin-kurtit/60%Daily2020-01-31 19:17
https://kosovapost.net/jakup-krasniqi-pse-kosova-duhet-ta-provoje-qeverisjen-kurti/60%Daily2020-01-31 18:52
https://kosovapost.net/ish-shoferi-i-konsullates-se-kosoves-ne-shba-denohet-me-9-vjet-burgim-ja-cila-eshte-arsyeja/60%Daily2020-01-31 19:07
https://kosovapost.net/erdogan-nuk-eshte-marreveshja-e-shekullit-eshte-projekti-i-pushtimit/60%Daily2020-01-31 18:24
https://kosovapost.net/lugina-e-presheves-ka-nevoje-per-nje-nderkombetarizim-me-te-fuqishem/60%Daily2020-01-31 18:09
https://kosovapost.net/aktorja-serbe-kosova-eshte-e-pavarur-duhet-kompromis/60%Daily2020-01-31 18:16
https://kosovapost.net/aksident-mes-motorit-dhe-vetures-ne-rrugen-fushe-kosove-prishtine/60%Daily2020-01-31 17:38
https://kosovapost.net/nje-trup-pa-shenja-jete-gjendet-ne-broboniq-te-mitrovices/60%Daily2020-01-31 17:25
https://kosovapost.net/cilat-profesione-po-ua-marrin-jeten-kosovareve/60%Daily2020-01-31 17:17
https://kosovapost.net/%e2%80%8bkonjufca-sundimi-i-ligjit-duhet-te-jete-prioritet-i-institucioneve-te-kosoves/60%Daily2020-01-31 17:01
https://kosovapost.net/a-do-te-kete-takime-gjate-vikendit-me-vv-ne-flet-lutfi-haziri/60%Daily2020-01-31 16:48
https://kosovapost.net/afrim-muciqi-deshmitar-ne-gjykimin-per-fajde-ndaj-kryetarit-te-dardaneve-dhe-te-tjereve/60%Daily2020-01-31 16:39
https://kosovapost.net/haziri-le-te-kuptohet-se-qeverisja-e-ardhshme-do-jete-vv-ldk/60%Daily2020-01-31 16:22
https://kosovapost.net/duda-bale-takohet-me-kurtin-thote-se-ka-disa-kerkesa/60%Daily2020-01-31 15:48
https://kosovapost.net/partia-e-pacollit-vendos-perfundimisht-se-a-do-ta-votoje-qeverine-kurti-te-henen/60%Daily2020-01-31 15:39
https://kosovapost.net/kupa-e-mbretit-barcelona-dhe-reali-mesojne-kundershtaret/60%Daily2020-01-31 15:31
https://kosovapost.net/ish-deputeti-i-aak-se-i-del-ne-mbeshtetje-albin-kurtit-koha-e-tij-po-vjen/60%Daily2020-01-31 15:26
https://kosovapost.net/policia-ne-gracanice-tendenca-e-krimit-eshte-ulur-nuk-ka-vend-per-shqetesime/60%Daily2020-01-31 15:20
https://kosovapost.net/gjakovari-e-pranon-se-posedoi-marihuane-thote-se-disa-here-e-kishte-shitur-per-1-euro/60%Daily2020-01-31 15:14
https://kosovapost.net/naim-maloku-e-quan-matrapaz-skender-hysenin-populli-po-vetedijesohet/60%Daily2020-01-31 15:11
https://kosovapost.net/ngjarje-e-rende-ne-mitrovice-50-vjecari-varet-ne-litar/60%Daily2020-01-31 15:01
https://kosovapost.net/zyrtare-florent-hadergjonaj-transferohet-te-kjo-skuader-e-njohur/60%Daily2020-01-31 14:52
https://kosovapost.net/kaq-miliarde-dollare-mund-ti-kushtoje-koronavirusi-ekonomise-kineze/60%Daily2020-01-31 14:43
https://kosovapost.net/be-emeron-edhe-nje-mohes-tjeter-te-pavaresise-se-kosoves/60%Daily2020-01-31 14:37
https://kosovapost.net/erdogan-kritikon-ashper-vendet-arabe/60%Daily2020-01-31 14:23
https://kosovapost.net/e-konfirmon-imri-ahmeti-ldk-ka-mbledhje-te-kryesise/60%Daily2020-01-31 14:19
https://kosovapost.net/muhaxheri-tallet-me-gazetaret-nuk-kemi-mledhje-te-kryesise-por-takim-me-selverin/60%Daily2020-01-31 14:13
https://kosovapost.net/per-djemt-dhe-vajzat-duaje-kosoven-nga-larg/60%Daily2020-01-31 14:11
https://kosovapost.net/policia-kerkon-ndihmen-e-qytetareve-per-arrestimin-e-ketij-personi-2/60%Daily2020-01-31 14:05
https://kosovapost.net/borrell-pas-takimit-me-vuciqin-propozon-te-derguar-special-te-be-se-per-kosoven/60%Daily2020-01-31 13:57
https://kosovapost.net/vajza-e-xhevdet-ferit-prek-me-postimin-e-saj-lamtumirat-nuk-jane-pergjithmone/60%Daily2020-01-31 13:51
https://kosovapost.net/e-pabesueshme-por-dashuria-te-verbonflet-35-vjecari-qe-do-martohet-me-foto/60%Daily2020-01-31 13:39
https://kosovapost.net/bajqinovci-haradinaj-ka-shkelur-ligjin-kur-ia-ka-vazhduar-mandatin-drejtorit-te-doganave/60%Daily2020-01-31 13:35
https://kosovapost.net/mberrin-brexit-dita-e-fundit-e-britanise-ne-be/60%Daily2020-01-31 13:34
https://kosovapost.net/pacolli-ne-berlin-kercenimi-me-i-madh-per-ballkanin-perendimor-eshte-tregtia-e-paligjshme-e-armeve-nga-shteti-serb/60%Daily2020-01-31 13:27
https://kosovapost.net/vuciq-cdo-ide-per-kompromis-eshte-vrare/60%Daily2020-01-31 13:09
https://kosovapost.net/rroga-e-madhe-e-xhemajlit-te-skuadra-e-re-nga-kina/60%Daily2020-01-31 13:00
https://kosovapost.net/ambasada-gjermane-thote-se-nga-shkurti-aplikohet-formulari-i-ri-per-vizat-shengen/60%Daily2020-01-31 12:58
https://kosovapost.net/vjosa-osmani-rizgjedhet-asistente-ne-up/60%Daily2020-01-31 12:50
https://kosovapost.net/abbott-edhe-pas-largimit-nga-be-britania-do-jete-partnere-e-kosoves/60%Daily2020-01-31 12:39
https://kosovapost.net/meta-ngre-alarmin-per-koronavirusin-jemi-seriozisht-te-ekspozuar/60%Daily2020-01-31 12:32
https://kosovapost.net/deputeti-i-vv-se-te-henen-do-te-kemi-qeveri/60%Daily2020-01-31 12:22
https://kosovapost.net/haziri-kunder-qeverise-se-pakices-do-ti-shtjerrim-te-gjitha-mundesite-per-partneritet-me-lvv-ne/60%Daily2020-01-31 12:07
https://kosovapost.net/a-po-largohet-bale-nga-reali-ja-cfare-thote-zidane/60%Daily2020-01-31 12:02
https://kosovapost.net/myftiu-ternava-u-prit-nga-imami-i-al-azharit-prof-dr-ahmed-tajjib/60%Daily2020-01-31 11:57
https://kosovapost.net/raportuesja-per-kosoven-ne-pe-nese-nuk-arrihet-koalicion-populli-do-ta-humbas-shpresen/60%Daily2020-01-31 11:50
https://kosovapost.net/shala-molle-sherri-paralajmerohet-prishja-e-koalicionit-nisma-akr/60%Daily2020-01-31 11:42
https://kosovapost.net/isa-mustafa-mbledhe-urgjent-partine/60%Daily2020-01-31 11:35
https://kosovapost.net/konfirmohen-dy-rastet-e-para-me-coronavirus-ne-britani-te-madhe/60%Daily2020-01-31 11:19
https://kosovapost.net/zgjedhet-shefi-i-grupit-parlamentar-te-nisma-s/60%Daily2020-01-31 11:13
https://kosovapost.net/australia-shpall-gjendje-te-jashtzakonshme-pas-perhpajes-se-zjarreve/60%Daily2020-01-31 11:01
https://kosovapost.net/keta-jane-4-njerezit-e-ldk-se-qe-po-e-pengojne-koaliconin-me-vv-ne/60%Daily2020-01-31 10:57
https://kosovapost.net/kurti-zahir-pajaziti-ishte-njeri-i-vullnetit-dhe-i-aksionit/60%Daily2020-01-31 10:41
https://kosovapost.net/haradinaj-tregon-se-a-do-ta-votojne-qeverine-kurti-te-henen/60%Daily2020-01-31 10:37
https://kosovapost.net/ja-sa-here-ne-jave-duhet-ti-lani-femijet-e-vegjel-gjate-dimrit/60%Daily2020-01-31 10:31
https://kosovapost.net/mmph-reagon-ashper-pas-kallezimit-penal-te-organizatave-te-shoqerise-civile-per-ndertimet-te-liqeni-i-badovcit/60%Daily2020-01-31 10:22
https://kosovapost.net/thaci-thirrja-e-seances-hap-i-drejt-i-albin-kurtit/60%Daily2020-01-31 10:16
https://kosovapost.net/konjufca-sa-te-kete-komb-shqiptar-do-ta-kujtojme-jeten-e-lavdishme-te-zahir-pajazitit/60%Daily2020-01-31 10:10
https://kosovapost.net/a-do-ta-votoje-aak-ja-qeverine-kurti-flasin-zyrtaret/60%Daily2020-01-31 09:43
https://kosovapost.net/rasti-badovci-dorezohet-kallezimi-penal-ndaj-sekretarit-te-mmph-se/60%Daily2020-01-31 09:35
https://kosovapost.net/vogelushi-shperthen-ne-lot-nuk-jam-kosovar-jam-shqiptar-i-kosoves-video/60%Daily2020-01-31 09:32
https://kosovapost.net/presidenti-palestinez-abbas-jerusalemi-nuk-eshte-ne-shitje/60%Daily2020-01-31 09:28
https://kosovapost.net/aksident-me-fatalitet-ne-lipjan/60%Daily2020-01-31 09:23
https://kosovapost.net/kjo-eshte-fotoja-e-fundit-e-koby-bryant-para-se-te-vdes-foto/60%Daily2020-01-31 09:21
https://kosovapost.net/ne-23-vjetorin-e-renies-se-tre-heronjve-hapen-dyert-e-kulles-se-zahirit-dhurohet-gjak/60%Daily2020-01-31 09:11
https://kosovapost.net/koronavirusi-ja-si-udheton-majlinda-bregu-drejt-berlinit-foto/60%Daily2020-01-31 09:08
https://kosovapost.net/34369-2/60%Daily2020-01-31 08:44
https://kosovapost.net/zyrtare-me-3-shkurt-mbahet-seanca-per-formimin-e-qeverise-se-re/60%Daily2020-01-31 08:33
https://kosovapost.net/gjate-nje-dite-teatri-shpenzon-500-litra-nafte-dyshohet-per-keqperdorime/60%Daily2020-01-31 08:29
https://kosovapost.net/39-vjecari-qellon-per-vdekje-gruan-tre-femijet-qenin-e-ne-fund-edhe-veten/60%Daily2020-01-31 08:26
https://kosovapost.net/vetem-te-enjten-20-aksidente-ne-trafik-nje-prej-tyre-me-fatalitet/60%Daily2020-01-31 08:19
https://kosovapost.net/fillon-intervistimi-i-te-dyshuarve-nga-prokuroria-speciale-per-autostraden-e-gjilanit/60%Daily2020-01-31 08:17
https://kosovapost.net/kengetarja-e-famshme-shtatzene-per-te-treten-here/60%Daily2020-01-31 08:12
https://kosovapost.net/pas-prishtines-borrell-viziton-beogradin-takohet-me-bernabiqin-e-vuciqin/60%Daily2020-01-31 08:10
https://kosovapost.net/me-kete-veprim-loredana-shton-dyshimet-per-lidhje-me-reperin-e-njohur/60%Daily2020-01-31 08:07
https://kosovapost.net/kryesia-e-kuvendit-sot-cakton-seancen-per-votimin-e-qeverise/60%Daily2020-01-31 08:06
https://kosovapost.net/shba-ja-keshillon-shtetasit-e-saj-te-mos-udhetojne-ne-kine/60%Daily2020-01-31 08:06
https://kosovapost.net/ne-kosove-79-per-qind-e-grave-jane-joaktive-ne-tregun-e-punes/60%Daily2020-01-31 07:58
https://kosovapost.net/gjyqi-i-trump-demokratet-marrin-nje-goditje-ne-betejen-per-deshmitare/60%Daily2020-01-31 07:52
https://kosovapost.net/a-ka-kosova-mjete-dhe-mjeke-per-ta-luftuar-koronarvirusin/60%Daily2020-01-31 07:49
https://kosovapost.net/shkon-ne-213-numri-i-viktimave-mbi-9-mije-te-infektuar-nga-koronavirusi/60%Daily2020-01-31 07:44
https://kosovapost.net/babai-e-kercenon-meghan-markle-keto-jane-masat-qe-do-i-merr-kunder-saj-foto/60%Daily2020-01-31 07:40
https://kosovapost.net/kalendari-historik-31-janar/60%Daily2020-01-31 07:34
https://kosovapost.net/liberalizimi-i-vizave-me-pengesa-ne-kosove-dhe-ne-be/60%Daily2020-01-31 07:31
https://kosovapost.net/cfare-do-te-ndodh-sot-ne-kosove/60%Daily2020-01-31 07:24
https://kosovapost.net/hani-sa-me-shume-geshtenja-bene-mrekulli-ne-trupin-tone/60%Daily2020-01-31 07:20
https://kosovapost.net/piatek-prezantohet-me-fanellen-e-re-foto/60%Daily2020-01-31 07:16
https://kosovapost.net/34312-2/60%Daily2020-01-31 07:14
https://kosovapost.net/sot-behen-23-vjet-nga-renia-e-tre-ushtareve-emblematike-te-uck-se/60%Daily2020-01-31 07:09
https://kosovapost.net/moti-sot-35/60%Daily2020-01-31 07:04
https://kosovapost.net/heronjte-e-luftes-kunder-koronavirusit/60%Daily2020-01-30 23:29
https://kosovapost.net/autoritetet-palestineze-terhjekin-marreveshjen-e-oslo-s-te-nenshkruar-me-izraelin/60%Daily2020-01-30 23:24
https://kosovapost.net/nderpriten-fluturimet-drejt-kines/60%Daily2020-01-30 22:57
https://kosovapost.net/mesoni-diten-se-kur-do-bije-bore/60%Daily2020-01-30 22:50
https://kosovapost.net/lufta-memece-e-isa-mustafes/60%Daily2020-01-30 22:44
https://kosovapost.net/ky-eshte-kandidati-per-kryetar-te-aak-se-nuk-eshte-haradinaj/60%Daily2020-01-30 22:38
https://kosovapost.net/haziri-tregon-se-cfare-do-beje-ldk-nese-nuk-hyn-ne-koalicion-me-vv-ne/60%Daily2020-01-30 22:26
https://kosovapost.net/ne-kashmir-nje-shtrat-bosh-tregon-nje-jete-te-humbur/60%Daily2020-01-30 22:20
https://kosovapost.net/kryeministri-italian-e-konfirmuar-kemi-dy-raste-me-coronavirus/60%Daily2020-01-30 22:07
https://kosovapost.net/shba-terheq-diplomatet-nga-kina-per-shkak-te-shperthimit-te-koronavirusit/60%Daily2020-01-30 21:38
https://kosovapost.net/haziri-vjosa-osmani-mund-te-jete-kryetare-e-kuvendit-per-nje-vit/60%Daily2020-01-30 21:32
https://kosovapost.net/a-do-te-shkoje-ldk-me-pdk-ne-e-aa-ne-flet-lutfi-haziri/60%Daily2020-01-30 21:26
https://kosovapost.net/italia-ne-panik-shtate-mije-pasagjere-te-nje-anije-izolohen-brenda-dyshohet-per-dy-te-infektuar-me-virus/60%Daily2020-01-30 20:45
https://kosovapost.net/obsh-shpall-gjendje-emergjente-globale-per-shkak-te-koronavirusit/60%Daily2020-01-30 20:28
https://kosovapost.net/a-do-te-kete-qeveri-te-pakices-fasin-nga-vv/60%Daily2020-01-30 20:34
https://kosovapost.net/skender-hyseni-i-pergjigjet-haki-abazit-i-cili-tha-se-ldk-do-te-percahet/60%Daily2020-01-30 19:52
https://kosovapost.net/polici-i-plagosur-ne-zhur-dergohet-per-trajtim-te-metutjeshem-ne-turqi/60%Daily2020-01-30 19:27
https://kosovapost.net/si-do-te-jete-moti-ne-kosove-te-premten-dhe-te-shtunen/60%Daily2020-01-30 19:17
https://kosovapost.net/kurti-e-njoftova-borrellin-qeveria-e-re-merr-drejtim-javen-qe-vjen/60%Daily2020-01-30 19:05
https://kosovapost.net/vv-ka-nje-kerkese-per-deputetet-e-saj/60%Daily2020-01-30 18:37
https://kosovapost.net/deklarohet-lista-serbe-nuk-do-ta-pengoje-formimin-e-qeverise-kurti/60%Daily2020-01-30 17:57
https://kosovapost.net/113-persona-te-vdekur-ne-aksidente-komunikacioni-me-2019/60%Daily2020-01-30 17:43
https://kosovapost.net/florenzi-zyrtarizohet-te-valencia/60%Daily2020-01-30 17:36
https://kosovapost.net/mustafa-koalicioni-me-vetevendosjen-mund-te-arrihet-sepse-jemi-shume-afer/60%Daily2020-01-30 17:21
https://kosovapost.net/albin-kurti-beson-se-i-ka-numrat-kerkon-seance-per-krijimin-e-qeverise/60%Daily2020-01-30 17:05
https://kosovapost.net/gripi-ia-merr-jeten-27-vjecares-nga-prishtina/60%Daily2020-01-30 16:46
https://kosovapost.net/vazhdojne-reagimet-ndaj-te-ashtuquajturit-plani-i-paqes-i-trumpit/60%Daily2020-01-30 16:44
https://kosovapost.net/perfundon-takimi-kurti-lista-serbe-ja-cfare-u-bisedua/60%Daily2020-01-30 16:21
https://kosovapost.net/berisha-nuk-jemi-per-qeveri-te-pakices-por-nese-vv-e-kerkon-kete-ne-nuk-jemi-pengese/60%Daily2020-01-30 16:10
https://kosovapost.net/keds-paralajmeron-per-nderprerje-te-rrymes-shkak-punimet-ne-projekte-intensive/60%Daily2020-01-30 15:55
https://kosovapost.net/48-ore-ndalim-per-gjilanasin-qe-shkaktoi-aksident-fatal/60%Daily2020-01-30 15:50
https://kosovapost.net/mpj-zbulon-emrin-e-komandantit-serb-qe-ka-kryer-krime-ne-rahovec-malisheve-gjakove-e-prizren/60%Daily2020-01-30 15:39
https://kosovapost.net/paralajmerimi-i-listes-serbe-para-takimit-me-kurtin/60%Daily2020-01-30 15:32
https://kosovapost.net/nje-muaj-paraburgim-per-personin-qe-dyshohet-per-vrasje-ne-peje/60%Daily2020-01-30 15:22
https://kosovapost.net/mustafa-e-informon-borellin-per-qendrimet-e-ldk-se-lidhur-me-dialogun/60%Daily2020-01-30 15:13
https://kosovapost.net/tebas-flet-per-neymarin-do-te-doja-ta-shihja-serish-ne-la-liga/60%Daily2020-01-30 15:04
https://kosovapost.net/lajmi-i-fundit-shenohet-viktima-e-pare-ne-shqiperi-komplikacioni-i-rende-i-merr-jeten-gruas/60%Daily2020-01-30 14:54
https://kosovapost.net/kurti-borrelit-dialogu-me-serbine-duhet-te-rishikohet/60%Daily2020-01-30 15:02
https://kosovapost.net/borrell-dhuron-76-milione-euro-per-permiresimin-e-ajrit-ne-kosove/60%Daily2020-01-30 14:45
https://kosovapost.net/a-eshte-takuar-limaj-me-kurtin-per-koalicion-flet-endrit-shalaj/60%Daily2020-01-30 15:27
https://kosovapost.net/polici-i-plagosur-ne-zhur-sot-dergohet-ne-turqi-per-sherim/60%Daily2020-01-30 14:22
https://kosovapost.net/sejdiu-koha-te-tejkalojme-traumat-e-medha-te-imponuara-nga-serbia/60%Daily2020-01-30 14:06
https://kosovapost.net/dua-lipa-jep-detaje-lidhur-me-kengen-e-re/60%Daily2020-01-30 14:06
https://kosovapost.net/e-konfirmojne-drejtuesit-e-dortmund-sulmuesi-kthehet-ne-spanje/60%Daily2020-01-30 14:04
https://kosovapost.net/gjuriq-tregon-cili-eshte-kushti-per-vazhdimin-e-dialogut-me-serbine/60%Daily2020-01-30 14:00
https://kosovapost.net/amerikanet-publikojne-imazhin-ja-si-duket-koronavirusi-foto/60%Daily2020-01-30 14:34
https://kosovapost.net/tahiri-nga-borrelli-kerkuam-liberalizim-te-vizave/60%Daily2020-01-30 14:19
https://kosovapost.net/limaj-ia-thote-hapur-borrellit-jemi-te-zhgenjyer-me-be-ne-per-ceshtjen-e-vizave/60%Daily2020-01-30 13:51
https://kosovapost.net/haradinaj-tregon-pse-nuk-mungoi-ne-takimin-me-borrellin/60%Daily2020-01-30 13:47
https://kosovapost.net/momenti-kur-kobra-vret-zbutesin-e-gjarperinjve-video/60%Daily2020-01-30 13:42
https://kosovapost.net/kurti-do-te-takohet-me-perfaqesues-te-listes-serbe/60%Daily2020-01-30 13:34
https://kosovapost.net/trump-sulmon-ish-keshilltarin-e-sigurise-kombetare-john-bolton/60%Daily2020-01-30 13:26
https://kosovapost.net/tanke-e-mijera-ushtare-ne-mes-te-europes-shba-pergatitet-per-dicka-te-madhe/60%Daily2020-01-30 13:23
https://kosovapost.net/kfor-i-italianofron-ndihme-per-sherimin-e-policit-artur-mrasori/60%Daily2020-01-30 13:12
https://kosovapost.net/kush-eshte-futbollisti-qe-i-propozoi-martese-vajzes-se-bill-gates-foto/60%Daily2020-01-30 13:04
https://kosovapost.net/greqia-goditet-nga-nje-termet-i-fuqishem/60%Daily2020-01-30 13:00
https://kosovapost.net/haradinaj-linja-ajrore-dhe-hekurudhore-kosove-serbi-jane-ndihmese-per-qytetaret-e-vendit/60%Daily2020-01-30 12:52
https://kosovapost.net/borrell-nuk-jam-ne-gare-me-grenellin-marreveshja-kosove-serbi-me-pajtimin-e-te-dyja-paleve/60%Daily2020-01-30 12:45
https://kosovapost.net/perfaqesuesit-e-partive-takohen-me-borrellin-veseli-nuk-shkon/60%Daily2020-01-30 12:30
https://kosovapost.net/borell-be-nuk-eshte-e-kompletuar-pa-ballkanin-perendimor/60%Daily2020-01-30 12:18
https://kosovapost.net/thaci-be-beri-gabim-strategjik-me-mosliberalizimin-e-vizave-per-kosoven/60%Daily2020-01-30 12:21
https://kosovapost.net/konfiskimi-i-pasurise-celes-per-luftimin-e-krimit-dhe-korrupsionit-ne-kosove/60%Daily2020-01-30 12:04
https://kosovapost.net/zaev-ligji-per-prokurorine-e-garanton-te-ardhmen-evropiane-te-shtetit/60%Daily2020-01-30 11:53
https://kosovapost.net/thaci-ia-tregon-borrellit-deklaraten-e-pavaresise-se-kosoves/60%Daily2020-01-30 11:49
https://kosovapost.net/borell-mbrrin-ne-takim-me-thacin/60%Daily2020-01-30 11:26
https://kosovapost.net/ffk-cakton-orarin-e-ndeshjeve-cerekfinale-te-kupes-se-kosoves/60%Daily2020-01-30 11:34
https://kosovapost.net/personi-me-i-pasur-ne-kine-dhuron-14-milion-dollare-per-te-zbuluar-vaksinen-e-koronavirusit/60%Daily2020-01-30 11:16
https://kosovapost.net/arrestohet-shoferi-qe-shkaktoi-aksident-me-fatalitet/60%Daily2020-01-30 11:11
https://kosovapost.net/veseli-nuk-e-takojme-borellin-po-e-demton-dialogun-dhe-formimin-e-qeverise/60%Daily2020-01-30 11:03
https://kosovapost.net/levizja-fol-kostoja-e-autoudhes-prishtine-gjilan-dheu-i-bardhe-rritet-mbi-33-milione/60%Daily2020-01-30 11:12
https://kosovapost.net/haziri-ldk-ja-kerkon-pushtet-te-balancuar-nuk-heq-dore-nga-kryeparlamentari/60%Daily2020-01-30 10:45
https://kosovapost.net/borrell-kosova-dhe-serbia-sa-me-pare-te-arrijne-nje-marreveshje-finale-qe-zgjidhe-ceshtjet-e-hapura/60%Daily2020-01-30 10:45
https://kosovapost.net/policia-arreston-personin-qe-organizonte-bixhoz-te-paligjshem-dhe-skema-piramidale/60%Daily2020-01-30 10:16
https://kosovapost.net/perfundon-intervistimi-i-sabit-gecit-mbrohet-ne-heshtje/60%Daily2020-01-30 10:06
https://kosovapost.net/infektologu-sadiku-nuk-ka-raste-te-koronavirusit-ne-kosove/60%Daily2020-01-30 10:17
https://kosovapost.net/surroi-u-sugjeron-lvv-se-e-ldk-se-nje-kend-tjeter-negociatash-rreth-presidentit/60%Daily2020-01-30 09:58
https://kosovapost.net/nga-gripi-sezonal-ne-kosove-nje-femije-ne-gjendje-te-rende/60%Daily2020-01-30 09:54
https://kosovapost.net/kujt-i-thote-ik-zhduku-trajneri-i-celtic/60%Daily2020-01-30 09:47
https://kosovapost.net/nderron-jete-pacienti-i-cili-ndodhej-brenda-autoambuloances-qe-u-rrotulua-mbreme-ne-gjilan/60%Daily2020-01-30 09:36
https://kosovapost.net/mustafa-kujton-fadil-feratin-ne-10-vjetorin-e-vdekjes/60%Daily2020-01-30 09:34
https://kosovapost.net/nis-intervistimi-ne-prishtine-i-sabit-gecit-nga-specialja/60%Daily2020-01-30 09:25
https://kosovapost.net/kalendari-historik-30-janar/60%Daily2020-01-30 09:21
https://kosovapost.net/vendet-e-punes-te-mbetura-bosh-bizneset-i-mbushin-me-aziatike-e-afrikane/60%Daily2020-01-30 09:18
https://kosovapost.net/mblidhet-kuvendi-i-shqiperise-ja-per-cka-do-te-diskutojne/60%Daily2020-01-30 09:12
https://kosovapost.net/dy-satelite-gati-perplasen-me-njeri-tjetrin-mbi-nje-zone-te-populluar-ne-shba/60%Daily2020-01-30 09:04
https://kosovapost.net/vanessa-bryant-flet-per-here-te-pare-pas-vdekjes-se-bashkeshortit-dhe-vajzes/60%Daily2020-01-30 08:55
https://kosovapost.net/kanceri-ia-merr-jeten-veteranit-te-uck-se/60%Daily2020-01-30 08:39
https://kosovapost.net/borrell-ballkani-perendimor-prioritetet-i-ketij-mandati/60%Daily2020-01-30 08:28
https://kosovapost.net/dedikimi-emocional-i-beyonce-pas-vdekjes-se-kobe-bryant/60%Daily2020-01-30 08:19
https://kosovapost.net/nato-po-punon-ne-hapjen-e-hapesires-se-ulet-ajrore-te-kosoves/60%Daily2020-01-30 08:07
https://kosovapost.net/google-se-shpejti-me-audio-perkthim/60%Daily2020-01-30 07:53
https://kosovapost.net/gjermania-e-ka-refuzuar-kerkesen-per-dhenien-e-provimit-te-patentave-ne-gjuhen-shqipe/60%Daily2020-01-30 07:45
https://kosovapost.net/rritet-numri-i-te-prekurve-nga-koronavirusi/60%Daily2020-01-30 07:39
https://kosovapost.net/cka-ndodh-nese-deshtojne-negociatat-per-koalicionin-qeverises/60%Daily2020-01-30 07:30
https://kosovapost.net/tare-gjen-akordin-me-objektivin-e-interit-napoli-mban-peng-transferimin/60%Daily2020-01-30 07:25
https://kosovapost.net/te-bashkohemi-koha-po-rrjedh-me-shpejtesi/60%Daily2020-01-30 07:30
https://kosovapost.net/pse-duhet-te-hani-banane-cdo-dite/60%Daily2020-01-30 07:14
https://kosovapost.net/parashikimi-i-motit-per-diten-e-sotme-10/60%Daily2020-01-30 07:11
https://kosovapost.net/perfaqesuesi-i-larte-i-be-se-josep-borell-viziton-kosoven/60%Daily2020-01-30 07:05
https://kosovapost.net/ne-nderim-te-policit-sami-thaqi-sot-dite-zie-ne-kosove/60%Daily2020-01-30 06:56
https://kosovapost.net/perfundon-mbledhja-e-kryesise-se-pdk-se-kjo-ishte-arsyeja-e-mbajtjes/60%Daily2020-01-29 22:57
https://kosovapost.net/kosovari-arrestohet-ne-zvicer-bente-qejf-me-pare-false/60%Daily2020-01-29 22:34
https://kosovapost.net/kjo-eshte-arsyeja-e-mbledhjes-se-jashtezakonshme-te-pdk-se/60%Daily2020-01-29 22:00
https://kosovapost.net/thaci-tregon-sa-e-don-uck-ne-vendos-emblemen-ne-telefonin-e-tij-foto/60%Daily2020-01-29 21:36
https://kosovapost.net/borrell-neser-qendron-ne-kosove-takon-te-gjithe-lideret-e-partive/60%Daily2020-01-29 21:32
https://kosovapost.net/pajisja-izraelite-qe-paralajmeron-termetet-arrin-ne-kosove-dhe-shqiperi-foto/60%Daily2020-01-29 21:27
https://kosovapost.net/gruaja-i-dha-fund-lidhjes-se-tyre-ish-i-dashuri-djeg-per-se-gjalli-gruan-39-vjecare-video/60%Daily2020-01-29 21:22
https://kosovapost.net/cfare-po-ndodh-pdk-therret-mbledhje-te-jashtezakonshme-para-mesnates/60%Daily2020-01-29 21:17
https://kosovapost.net/abazi-zgjedhja-e-konjufces-u-be-nga-frika-e-cenimit-te-sigurise-kombetare/60%Daily2020-01-29 21:12
https://kosovapost.net/ja-pse-glauk-konjufca-nuk-largohet-nga-posti-i-kryeparlamentarit/60%Daily2020-01-29 21:06
https://kosovapost.net/konjufca-ngushellon-familjen-e-policit-te-rene-ne-krye-te-detyres-dhe-punonjesit-e-policise/60%Daily2020-01-29 21:01
https://kosovapost.net/ne-qkuk-kryhet-nje-operacion-qe-eshte-kryer-vetem-13-here-ne-histori-video/60%Daily2020-01-29 20:47
https://kosovapost.net/si-eshte-gjendja-e-policit-qe-u-plagos-ne-zhur/60%Daily2020-01-29 20:38
https://kosovapost.net/emocionuese-miratohet-brexit-deputetet-ne-salle-qajne-foto/60%Daily2020-01-29 20:27
https://kosovapost.net/sa-oferta-ka-pasur-lvv-ja-e-sa-ldk-ja-pas-zgjedhjes-se-konjufces/60%Daily2020-01-29 20:21
https://kosovapost.net/stoltenberg-nato-po-punon-per-hapjen-e-hapesires-se-ulet-ajrore-te-kosoves/60%Daily2020-01-29 20:11
https://kosovapost.net/haki-abazi-jep-myzhde-per-marreveshjen-me-ldk-ne/60%Daily2020-01-29 20:05
https://kosovapost.net/njeriu-me-i-pasur-i-kines-dhuron-14-mln-per-vaksinen-e-koronavirusit/60%Daily2020-01-29 19:52
https://kosovapost.net/rei-manaj-perkrah-mesit-e-grizman-trajneri-setien-e-grumbullon-per-ndeshjen-ndaj-leganes-foto/60%Daily2020-01-29 19:45
https://kosovapost.net/inteligjenca-artificiale-e-ardhmja-e-nje-bote-virtuale-te-paparashikueshme/60%Daily2020-01-29 19:20
https://kosovapost.net/bullgari-alarm-nga-gripi-mbyllen-1850-shkolla/60%Daily2020-01-29 19:13
https://kosovapost.net/erdogan-plani-trumpit-nuk-do-ti-sherbeje-paqes-dhe-zgjidhjes/60%Daily2020-01-29 19:06
https://kosovapost.net/si-do-te-jete-moti-ne-kosove-te-enjten/60%Daily2020-01-29 18:55
https://kosovapost.net/haskuka-viziton-policin-dhe-nentevjecarin-qe-u-plagosen-ne-zhur/60%Daily2020-01-29 18:51
https://kosovapost.net/cila-eshte-arsyeja-e-vizites-se-josep-borrell-ne-kosove/60%Daily2020-01-29 18:42
https://kosovapost.net/selimi-godet-ramush-haradinajn-ai-nuk-ka-aftesi-ta-kuptoje-paaftesine-e-kurtit/60%Daily2020-01-29 18:20
https://kosovapost.net/parlamenti-evropian-miraton-marreveshjen-per-brexitin/60%Daily2020-01-29 18:16
https://kosovapost.net/spanja-paralajmeron-bojkotimin-e-samitit-te-zagrebit-shkak-kosova/60%Daily2020-01-29 18:11
https://kosovapost.net/detaje-te-reja-si-ua-ngriti-kurthin-iran-badalli-policeve-qe-i-shkuan-ne-shtepi-pas-thirrjes-telefonike-te-vajzes/60%Daily2020-01-29 18:02
https://kosovapost.net/edhe-nje-pjesetar-i-uck-se-ftohet-nga-specialja/60%Daily2020-01-29 17:47
https://kosovapost.net/reagon-ministri-malazez-asnje-fushate-antiserbe-nuk-zhvillohet-ne-kete-vend/60%Daily2020-01-29 17:40
https://kosovapost.net/jeremy-corbyn-plani-i-trumpit-per-lindjen-e-mesme-nuk-eshte-plan-paqeje/60%Daily2020-01-29 17:33
https://kosovapost.net/rexhep-selimi-flet-per-koalicion-lvv-ldk-ka-ende-shprese/60%Daily2020-01-29 17:11
https://kosovapost.net/selimi-per-policin-e-lenduar-po-te-ishte-arturi-familjar-i-ndonje-pushtetari-do-te-dergohej-jashte-per-sherim/60%Daily2020-01-29 17:04
https://kosovapost.net/gripi-ne-kosove-u-merr-jeten-kater-personave/60%Daily2020-01-29 16:57
https://kosovapost.net/alarmon-obsh-ja-rrezikshmeria-e-virusit-mund-ta-kaploj-boten/60%Daily2020-01-29 17:20
https://kosovapost.net/flet-babai-i-policit-te-plagosur-djali-me-tha-nuk-e-le-policine-per-asgje-tjeter-video/60%Daily2020-01-29 16:40
https://kosovapost.net/21-police-te-vrare-per-20-vjet/60%Daily2020-01-29 16:28
https://kosovapost.net/nje-shqiptar-dyshohet-se-eshte-infektuar-nga-koronavirusi/60%Daily2020-01-29 16:20
https://kosovapost.net/liburn-aliu-pyet-ldk-ne-ku-do-te-shkoni-nese-edhe-vv-ua-mbyll-deren/60%Daily2020-01-29 16:15
https://kosovapost.net/vjosa-osmani-gjeneralja-e-ushtrise-se-vdekur/60%Daily2020-01-29 15:52
https://kosovapost.net/klopp-pamundeson-largimin-e-shaqirit-nga-liverpool/60%Daily2020-01-29 15:37
https://kosovapost.net/haradinaj-ndan-edhe-50-mije-euro-per-aftesimin-profesional-per-te-rinjte-ne-bujanoc/60%Daily2020-01-29 15:30
https://kosovapost.net/e-premtja-dite-zie-ne-nderim-te-policit-sami-thaqi/60%Daily2020-01-29 15:27
https://kosovapost.net/a-pritet-te-mbetet-vecino-akoma-te-interi/60%Daily2020-01-29 15:12
https://kosovapost.net/dalin-ne-shitje-biletat-per-koncertin-e-malumes-ne-tirane-kaq-eshte-cmimi-i-tyre/60%Daily2020-01-29 15:09
https://kosovapost.net/berisha-shqiptaret-duhet-te-ngrihen-ne-protesta-rama-po-ben-spastrim-etnik/60%Daily2020-01-29 15:05
https://kosovapost.net/qeveria-nuk-e-miraton-kerkesen-e-telekomit-per-5-milione-euro/60%Daily2020-01-29 15:02
https://kosovapost.net/konjufca-kosova-eshte-e-gatshme-te-marr-pergjegjesi-drejt-rruges-evropiane/60%Daily2020-01-29 15:00
https://kosovapost.net/me-nderime-te-larta-i-jepet-lamtumira-e-fundit-policit-qe-vdiq-ne-zhur/60%Daily2020-01-29 14:37
https://kosovapost.net/haradinaj-neser-udheton-drejt-amerikes-per-kete-arsye/60%Daily2020-01-29 14:52
https://kosovapost.net/presidenti-ndan-urdhrin-hero-i-kosoves-per-policin-e-vrare-ne-zhur/60%Daily2020-01-29 14:21
https://kosovapost.net/duhanxhinjte-e-kosoves-e-mundin-bindshem-austrine/60%Daily2020-01-29 14:15
https://kosovapost.net/syte-e-arturit-jane-ne-rrezik-duhet-kerkuar-sherim-jashte-vendit/60%Daily2020-01-29 14:11
https://kosovapost.net/aksident-i-rende-ne-prishtine-ka-te-lenduar/60%Daily2020-01-29 13:45
https://kosovapost.net/apostolova-nuk-ndermjetesojme-per-arritjen-e-koalicionit-lvv-ldk/60%Daily2020-01-29 13:39
https://kosovapost.net/postimi-prekes-i-albin-kurtit-per-aktivistin-qe-nderroi-jete-sot/60%Daily2020-01-29 13:37
https://kosovapost.net/haradinaj-ndan-15-mije-euro-per-familjen-e-policit-te-vdekur-nga-10-mije-per-dy-te-plagosurit/60%Daily2020-01-29 13:27
https://kosovapost.net/interi-harton-planin-per-transferimin-e-yllit-te-napolit/60%Daily2020-01-29 13:19
https://kosovapost.net/kroacia-premton-mbeshtetje-per-kosoven-gjate-kryesimit-te-be-se/60%Daily2020-01-29 13:15
https://kosovapost.net/paralajmerim-i-habitshem-dimri-mund-te-mos-ekzistoje-me-ne-vitin-2050/60%Daily2020-01-29 13:12
https://kosovapost.net/haradinaj-viziton-policet-e-plagosur-premton-ndihme-per-familjet-e-policeve-te-vrare/60%Daily2020-01-29 13:08
https://kosovapost.net/alarm-kosova-po-pergjysmohet/60%Daily2020-01-29 12:51
https://kosovapost.net/pamje-shqetesuese-nga-kina-se-si-vdesin-njerezit-ne-rruge-nga-koronavirusi/60%Daily2020-01-29 12:42
https://kosovapost.net/dyshohet-rasti-i-pare-me-koronavirus-ne-shqiperi-flet-ministria-e-shendetesise/60%Daily2020-01-29 12:35
https://kosovapost.net/alarm-per-bombe-ne-qendren-tregtare-ne-shkup-evakuohen-qytetaret/60%Daily2020-01-29 12:25
https://kosovapost.net/qalaj-fiet-per-rastin-e-zhurit-ku-humbi-jeten-nje-polic-thote-se-i-dyshuari-ishte-me-te-kaluar-kriminale/60%Daily2020-01-29 12:19
https://kosovapost.net/infektologu-kosovar-per-koronavirusin-kosova-me-rrezikshmeri-te-ulet-ska-vend-per-panik/60%Daily2020-01-29 12:27
https://kosovapost.net/qyteti-gjerman-qe-fle-ne-72-tonelata-diamante/60%Daily2020-01-29 12:04
https://kosovapost.net/lipjan-rrahje-masive-arrestohen-gjashte-persona/60%Daily2020-01-29 11:30
https://kosovapost.net/haradinaj-kerkon-drejtesi-per-policin-pergjegjesit-ta-marrin-denimin-e-merituar/60%Daily2020-01-29 11:18
https://kosovapost.net/policia-jep-detaje-per-operacionin-e-mbremshem-ne-zhur/60%Daily2020-01-29 11:12
https://kosovapost.net/shqiperia-e-kosova-synojne-te-rrisin-bashkepunimin-ekonomik/60%Daily2020-01-29 11:07
https://kosovapost.net/abazi-do-te-bejme-cmos-qe-deri-me-4-shkurt-te-arrijme-marreveshjen-me-ldk-ne/60%Daily2020-01-29 11:01
https://kosovapost.net/kina-drejt-izolimit-kompanite-ajrore-penzullojne-fluturimet/60%Daily2020-01-29 10:50
https://kosovapost.net/kalendari-historik-29-janar/60%Daily2020-01-29 10:40
https://kosovapost.net/erdogan-plani-i-cili-ia-jep-kudsin-izraelit-nuk-do-te-pranohet-kurre/60%Daily2020-01-29 10:37
https://kosovapost.net/termeti-qe-ndodhi-mbreme-ne-durres-eshte-ndjere-ne-10-shtete/60%Daily2020-01-29 10:24
https://kosovapost.net/mjeket-tregojne-gjendjen-e-policit-qe-mbreme-humbi-njerin-sy-ne-incidentin-ne-zhur/60%Daily2020-01-29 10:21
https://kosovapost.net/sot-varroset-polici-i-cili-u-vra-mbreme-ne-zhur/60%Daily2020-01-29 10:15
https://kosovapost.net/90-aktakuza-per-vetem-24-ore/60%Daily2020-01-29 10:10
https://kosovapost.net/drenas-vetura-godet-per-vdekje-nje-grua-arrestohet-vozitesi/60%Daily2020-01-29 10:07
https://kosovapost.net/rasti-i-policit-te-vrare-ne-prizren-elezi-policia-veproi-ne-menyre-joprofesionale/60%Daily2020-01-29 09:59
https://kosovapost.net/jep-doreheqje-slobodan-petroviq/60%Daily2020-01-29 09:52
https://kosovapost.net/grabitet-shtepia-e-avokatit-ai-kercenon-hajdutin-do-te-pendohesh-qe-je-gjalle/60%Daily2020-01-29 09:42
https://kosovapost.net/ky-eshte-i-arrestuari-per-shperthimin-ne-prizren-ku-humbi-jeten-pjesetari-i-policise/60%Daily2020-01-29 09:34
https://kosovapost.net/21-pjesetaret-e-policise-se-kosoves-qe-humben-jeten-ne-kryerje-te-detyres/60%Daily2020-01-29 09:32
https://kosovapost.net/pacolli-e-fillon-vitin-mbare-ne-postin-e-diplomatit-e-emeron-nje-shofer/60%Daily2020-01-29 09:23
https://kosovapost.net/nderron-jete-aktivisti-i-vetevendosjes/60%Daily2020-01-29 09:16
https://kosovapost.net/be-evakuon-qytetaret-e-saj-nga-kina-shkak-perhapja-e-madhe-e-koronavirusit/60%Daily2020-01-29 09:12
https://kosovapost.net/bie-nga-pallati-nga-frika-e-termetit-humb-jeten-nje-person-ne-durres/60%Daily2020-01-29 09:09
https://kosovapost.net/haradinaj-kujton-te-renet-ne-fshatrat-e-gjakoves/60%Daily2020-01-29 09:04
https://kosovapost.net/polici-qe-u-vra-mbreme-ne-zhur-te-prizrenit-ishte-ushtar-i-uck-se/60%Daily2020-01-29 08:58
https://kosovapost.net/nje-polic-i-lenduar-ne-incidentin-e-mbemshem-ne-prizren-po-trajtohet-ne-qkuk/60%Daily2020-01-29 08:48
https://kosovapost.net/shkolla-e-vecante-e-dedikuar-vetem-per-portiere-shf-doda-gk-ne-prishtine/60%Daily2020-01-29 14:30
https://kosovapost.net/gripi-sezonal-i-mori-jeten-dy-personave-por-a-rrezikohet-kosova-nga-koronavirusi/60%Daily2020-01-29 08:36
https://kosovapost.net/policia-jep-detajet-per-perleshjen-me-thika-ne-peje/60%Daily2020-01-29 08:33
https://kosovapost.net/pas-termetit-te-mbremshem-ne-durres-ndihen-edhe-7-te-tjere/60%Daily2020-01-29 08:18
https://kosovapost.net/frika-e-termetit-ia-merr-jeten-nje-qytetari-ne-durres/60%Daily2020-01-29 00:03
https://kosovapost.net/lajmi-i-fundit-qkuk-tregon-per-gjendjen-e-policit-te-plagosur-sonte-ne-zhur-te-prizrenit/60%Daily2020-01-28 23:24
https://kosovapost.net/policia-ishte-shkuar-ne-zhur-pas-telefonates-se-nje-gruaje/60%Daily2020-01-28 23:17
https://kosovapost.net/thaci-i-tronditur-per-humbjen-e-jetes-se-nje-pjesetari-te-policise-se-kosoves/60%Daily2020-01-28 23:04
https://kosovapost.net/kurti-shpreh-ngushellime-pas-vrasjes-se-policit-ne-prizren/60%Daily2020-01-28 23:00
https://kosovapost.net/a-do-ta-deshironte-shpend-ahmeti-koalicionin-lvv-ldk-ja-cfare-thote/60%Daily2020-01-28 22:56
https://kosovapost.net/cfare-ndodhi-ne-shtepine-e-zhurit-ku-u-vra-polici-e-u-plagos-femija/60%Daily2020-01-28 22:54
https://kosovapost.net/thaci-mbeshtet-edhe-ndarjen-e-palestines-e-cila-po-ne-mars-si-kosova-do-mund-te-copetohet-zyrtarisht/60%Daily2020-01-28 22:48
https://kosovapost.net/londer-misse-beqiri-ka-thyer-heshtjen-pas-vrasjes-tronditese-te-vellait-te-saj-flamur-beqiri/60%Daily2020-01-28 22:44
https://kosovapost.net/aston-villa-finalistja-e-pare-e-kupes-se-liges-ne-angli/60%Daily2020-01-28 22:38
https://kosovapost.net/haradinaj-reagon-per-vdekjen-e-policit-ne-prizren/60%Daily2020-01-28 22:23
https://kosovapost.net/haradinaj-ja-si-u-detyra-ta-paguaje-taksen-ne-rrugen-e-kombit/60%Daily2020-01-28 22:13
https://kosovapost.net/aksident-ne-drenas-humbi-jeten-nje-grua-pasi-u-godit-nga-vetura/60%Daily2020-01-28 22:03
https://kosovapost.net/ky-eshte-polici-qe-humbi-jeten-sonte-ne-prizen-foto/60%Daily2020-01-28 21:57
https://kosovapost.net/nje-polic-humbe-jeten-e-e-mesin-e-te-lenduarve-nga-shperthimi-edhe-nje-12-vjecar-nga-shperthimi-ne-zhur/60%Daily2020-01-28 21:46
https://kosovapost.net/termeti-godet-edhe-prishtinen/60%Daily2020-01-28 21:22
https://kosovapost.net/kiamet-neper-bote-paralajmerohet-cunami-ne-xhamaika-dhe-kube-pas-termetit-7-7-shkalle/60%Daily2020-01-28 21:14
https://kosovapost.net/eksperti-i-mjedisit-kundeshrton-ndertimet-ne-badovc-a-paska-praktika-te-tilla-ne-evrope/60%Daily2020-01-28 21:17
https://kosovapost.net/tronditet-tirana-dy-termete-te-forta/60%Daily2020-01-28 20:40
https://kosovapost.net/kurti-tregon-pse-nuk-u-arrit-marreveshja-me-ldk-ne/60%Daily2020-01-28 20:28
https://kosovapost.net/vetevendosje-secili-skenar-pa-ne-ne-qeverisje-do-te-jete-i-demshem-per-qytetaret-e-vendit/60%Daily2020-01-28 20:21
https://kosovapost.net/cfare-po-bisedojne-veliu-haziri-abdullahu-e-shala-ende-ne-kuvendin-e-kosoves-foto/60%Daily2020-01-28 20:11
https://kosovapost.net/albulena-haxhiu-nuk-kemi-pranuar-propozimin-e-ldk-se-eshte-tallje-me-kuvendin/60%Daily2020-01-28 20:04
https://kosovapost.net/perfundon-takimi-vv-ldk-deklarohet-isa-mustafa/60%Daily2020-01-28 19:48
https://kosovapost.net/kush-ishte-perfaqesuesja-e-amerikaneve-ne-takimin-vv-ldk/60%Daily2020-01-28 19:38
https://kosovapost.net/ambasadoret-e-shteteve-te-quint-it-dalin-nga-takimi-lvv-ldk/60%Daily2020-01-28 19:26
https://kosovapost.net/trump-i-shpreh-ngushellime-erdoganit-pas-termetit-ne-turqi/60%Daily2020-01-28 19:11
https://kosovapost.net/cfare-kishte-paralajmruar-bill-gates-per-shperthimin-e-nje-epidemie-ne-kine/60%Daily2020-01-28 18:57
https://kosovapost.net/te-rejat-e-fundit-nga-kuvendi-i-kosoves-per-takimin-kurti-mustafa/60%Daily2020-01-28 18:53
https://kosovapost.net/deputeti-i-vv-se-ka-reaguar-pas-komunikates-se-pdk-se-te-cilen-e-lexoi-bedri-hamza/60%Daily2020-01-28 18:43
https://kosovapost.net/si-do-te-jete-moti-ne-kosove-te-merkuren/60%Daily2020-01-28 18:32
https://kosovapost.net/edhe-nje-termet-godet-turqine-perendimore/60%Daily2020-01-28 18:26
https://kosovapost.net/detaje-nga-vrasja-e-kosovarit-25-vjecar-ne-suedi/60%Daily2020-01-28 18:08
https://kosovapost.net/semanaj-per-mosarritjen-e-marreveshjes-me-vv-ne-ka-nje-doze-skepticizmi-dhe-besimi-reciprok/60%Daily2020-01-28 18:00
https://kosovapost.net/selmanaj-mesazh-osmanit-te-mosrespektosh-vendimet-partiake-nuk-i-ben-nder-askujt/60%Daily2020-01-28 17:53
https://kosovapost.net/ambasadori-britanik-italian-dhe-ai-gjerman-i-shkojne-ne-zyre-nataliya-apostoloves/60%Daily2020-01-28 17:14
https://kosovapost.net/ambasadori-britanik-shihet-afer-kuvendit-por-a-do-te-shkoj-ne-takimin-vv-ldk/60%Daily2020-01-28 16:50
https://kosovapost.net/ambasadoret-e-quint-it-nuk-jane-pare-te-kene-hyre-ne-takimin-vv-ldk/60%Daily2020-01-28 16:37
https://kosovapost.net/bislimi-ambasadoret-vijne-ne-takim/60%Daily2020-01-28 16:13
https://kosovapost.net/mustafa-arrin-ne-kuvend-thote-se-ldk-ka-paraqitur-oferte-te-balancuar/60%Daily2020-01-28 15:51
https://kosovapost.net/ikshp-bene-te-ditura-masat-e-parandalimit-te-pneumonise-me-coronavirus/60%Daily2020-01-28 15:38
https://kosovapost.net/keto-jane-trajtimet-shtepiake-qe-bejne-mrekulli-per-problemet-ne-lukth/60%Daily2020-01-28 15:23
https://kosovapost.net/vetevendosje-jep-sqarim-per-takimin-me-quint-in/60%Daily2020-01-28 14:56
https://kosovapost.net/cfare-beri-ky-fshat-anglez-per-ta-ndalur-mortajen/60%Daily2020-01-28 14:48
https://kosovapost.net/france-sulmet-kunder-muslimaneve-rriten-ndjeshem/60%Daily2020-01-28 14:37
https://kosovapost.net/aksidenti-i-kobe-bryant-hetuesit-5-dite-ne-vendngjarje-nuk-gjenden-trupat/60%Daily2020-01-28 14:32
https://kosovapost.net/ish-mbreti-i-belgjikes-pranon-atesine-pas-testit-te-adn/60%Daily2020-01-28 14:28
https://kosovapost.net/fshataret-kineze-e-bejne-kete-zbulim-per-tu-mbrojtur-nga-virusi/60%Daily2020-01-28 14:04
https://kosovapost.net/kujdes-kjo-eshte-kartemonedha-qe-falsifikohet-me-se-shumti-ne-tregun-e-kosoves/60%Daily2020-01-28 13:44
https://kosovapost.net/wuhan-vendi-ku-shpertheu-coronavirusi-shnderrohet-ne-qytet-fantazme/60%Daily2020-01-28 13:40
https://kosovapost.net/zyrtare-lo-celso-finalizon-transferimin-te-tottenham/60%Daily2020-01-28 13:40
https://kosovapost.net/ky-eshte-antibiotiku-me-i-fuqishem-ne-toke-qe-vret-infeksionet-brenda-1-minute-ne-trup-tuaj/60%Daily2020-01-28 13:34
https://kosovapost.net/suedi-vritet-25-vjecari-kosovar/60%Daily2020-01-28 13:31
https://kosovapost.net/rasti-me-lojtaret-e-kosoves-reagon-sekretari-i-ffk-se/60%Daily2020-01-28 13:17
https://kosovapost.net/33486-2/60%Daily2020-01-28 13:23
https://kosovapost.net/lirohet-nga-akuza-per-keqperdorim-detyre-ish-kryetari-i-drenasit/60%Daily2020-01-28 13:10
https://kosovapost.net/agjencia-e-akreditimit-zgjedh-drejtorin-e-ri/60%Daily2020-01-28 13:05
https://kosovapost.net/kjo-eshte-arsyeja-e-largimit-te-princ-harry-t-nga-familja-mbreterore/60%Daily2020-01-28 13:00
https://kosovapost.net/klubi-i-madh-italian-blen-sulmuesin-e-barces/60%Daily2020-01-28 12:57
https://kosovapost.net/kina-i-futi-ne-kantine-disa-milione-muslimane-tani-e-gjithe-kina-eshte-futur-ne-kantine/60%Daily2020-01-28 13:05
https://kosovapost.net/vendet-e-quint-it-nuk-ndermjetesojme-per-formimin-e-qeverise/60%Daily2020-01-28 12:44
https://kosovapost.net/zaimi-vetem-nje-debil-mendon-se-vv-eshte-kunder-nderkombetareve/60%Daily2020-01-28 12:31
https://kosovapost.net/lajmi-i-fundit-serish-termet-ne-turqi/60%Daily2020-01-28 12:22
https://kosovapost.net/ldk-e-cileson-skandaloz-mos-shpenzimin-e-buxhetit-nga-komuna-e-prishtines/60%Daily2020-01-28 12:18
https://kosovapost.net/rama-niset-drejt-brukselit-per-tu-takuar-me-von-der-leyen/60%Daily2020-01-28 12:10
https://kosovapost.net/digjet-kamioneta-ne-prishtine-foto/60%Daily2020-01-28 12:08
https://kosovapost.net/trump-po-kerkon-sukses-dialogu-sdo-te-vazhdoje-per-shkak-te-zgjedhjeve-ne-serbi/60%Daily2020-01-28 11:51
https://kosovapost.net/parashikimi-i-frikshem-brenda-dites-mund-te-preken-150-mije-persona/60%Daily2020-01-28 11:35
https://kosovapost.net/gjermania-konfirmon-rastin-e-pare-te-koronavirusit/60%Daily2020-01-28 11:29
https://kosovapost.net/shba-partner-i-pazevendesueshem-politik-e-strategjik-per-shqiperine/60%Daily2020-01-28 11:28
https://kosovapost.net/kundershtohen-ndertimet-te-liqeni-i-badovcit-kerkohet-pezullimi-i-te-gjitha-vendimeve/60%Daily2020-01-28 11:23
https://kosovapost.net/vetevendosje-shpend-jep-doreheqje/60%Daily2020-01-28 10:57
https://kosovapost.net/u-braktis-si-foshnje-ne-aeroport-gjen-familjen-e-tij-pas-33-vitesh/60%Daily2020-01-28 10:49
https://kosovapost.net/mitrovice-vjehrri-rrah-nusen/60%Daily2020-01-28 10:41
https://kosovapost.net/ushtronte-dhune-psikike-dhe-fizike-ndaj-bashkeshortes-arrestohet-gjilanasi/60%Daily2020-01-28 10:37
https://kosovapost.net/konsumimi-i-kosit-ju-mbron-nga-semundja-e-kancerit-te-gjirit/60%Daily2020-01-28 10:30
https://kosovapost.net/tete-te-prekur-nga-meningjiti-ne-kosove/60%Daily2020-01-28 10:25
https://kosovapost.net/sot-ne-bruksel-mbahet-samiti-per-ballkanin-perendimor/60%Daily2020-01-28 10:11
https://kosovapost.net/rrahje-mes-dy-femrave-ne-rahovec/60%Daily2020-01-28 10:00
https://kosovapost.net/pese-te-arrestuar-per-kontrabandim-me-emigrante/60%Daily2020-01-28 09:41
https://kosovapost.net/ismail-kadare-sot-mbush-84-vjet/60%Daily2020-01-28 09:36
https://kosovapost.net/aksidentohet-autobusi-dhjetera-te-lenduar/60%Daily2020-01-28 09:35
https://kosovapost.net/vetem-kete-fillimvit-tete-te-prekur-nga-meningjiti-ne-kosove/60%Daily2020-01-28 09:22
https://kosovapost.net/sherr-mes-vajzave-ne-gjakove-grushte-e-shqelma-ndaj-17-vjecares/60%Daily2020-01-28 09:15
https://kosovapost.net/e-pazakonte-ne-mes-te-dasmes-vellai-i-dhendrit-ben-per-spital-nusen-nenen-dhe-motren-e-sajfoto/60%Daily2020-01-28 09:11
https://kosovapost.net/bashkelojtaret-mbledhin-mbi-12-mije-euro-per-arben-beqirin/60%Daily2020-01-28 09:08
https://kosovapost.net/a-po-lihet-qellimisht-medvegja-jashte-listes-se-perbashket-per-deputet/60%Daily2020-01-28 08:59
https://kosovapost.net/ne-mes-te-termetit-qe-tronditi-turqine-ky-burre-ben-dicka-te-tmerrshme/60%Daily2020-01-28 08:58
https://kosovapost.net/dedikimi-prekes-i-lebron-james-per-kobe-bryant/60%Daily2020-01-28 08:54
https://kosovapost.net/britania-e-madhe-nxjerre-monedhen-speciale-50-centeshe-per-te-shenuar-brexit-in/60%Daily2020-01-28 08:49
https://kosovapost.net/fjalet-e-fundit-nga-piloti-para-rrezimit-te-helikopterit-ku-vdiq-kobe-bryant/60%Daily2020-01-28 08:38
https://kosovapost.net/rikthim-shokues-te-manchester-united/60%Daily2020-01-28 08:30
https://kosovapost.net/keto-jane-qytetet-shqiptare-me-numrin-me-te-larte-te-aborteve/60%Daily2020-01-28 08:17
https://kosovapost.net/grenell-letra-e-synimit-per-hekurudhat-e-mundur-javen-e-ardhshme/60%Daily2020-01-28 08:15
https://kosovapost.net/keto-vajza-shqiptare-mahniten-pjesemarresit-ne-grammy-awards/60%Daily2020-01-28 08:07
https://kosovapost.net/zbulohet-sekreti-tek-barcelona-kur-do-te-largohet-messi/60%Daily2020-01-28 08:02
https://kosovapost.net/vetevendosje-dhe-ldk-takohen-sot-me-ambasadoret-e-quint-it/60%Daily2020-01-28 07:59
https://kosovapost.net/nga-shtetesia-e-kosoves-kane-hequr-dore-mbi-pese-mije-qytetare/60%Daily2020-01-28 07:53
https://kosovapost.net/gazetari-shqiptar-flet-per-koronavirusin-nga-kina-njerezit-jane-shume-te-frikesuar/60%Daily2020-01-28 07:49
https://kosovapost.net/kalendari-historik-28-janar/60%Daily2020-01-28 07:45
https://kosovapost.net/rasti-veteranet-mbetet-i-paqarte-numri-i-perfituesve-te-pensionit/60%Daily2020-01-28 07:41
https://kosovapost.net/keshilli-i-pavarur-mbikeqyres-mburoje-per-zyrtaret-qe-dyshohen-per-keqperdorime/60%Daily2020-01-28 07:22
https://kosovapost.net/koronavirusi-merr-jeten-e-mbi-ne-kine/60%Daily2020-01-28 07:19
https://kosovapost.net/historia-e-supes-me-karrota-kush-ishte-krijuesi-qe-shpetoi-mijera-foshnje/60%Daily2020-01-28 07:15
https://kosovapost.net/parashikimi-i-motit-per-sot-dhe-neser/60%Daily2020-01-28 07:07
https://kosovapost.net/vjosa-osmani-e-agim-veliu-serish-me-deklarata-kunderthenese-ne-raport-me-vetevendosjen/60%Daily2020-01-27 22:43
https://kosovapost.net/a-do-te-vijne-reshjet-e-bores-ky-eshte-moti-per-dy-ditet-e-ardhshme/60%Daily2020-01-27 22:36
https://kosovapost.net/ambasada-shqiptare-ne-kine-ska-mjete-per-tua-paguar-biletat-shqiptareve-qe-ndodhen-atje/60%Daily2020-01-27 22:25
https://kosovapost.net/propozimi-vv-se-per-shtim-te-ministrive-flet-lutfi-haziri/60%Daily2020-01-27 22:15
https://kosovapost.net/ne-diten-e-holokaustit-nato-ne-kosove-vepruam-per-ta-parandaluar-nje-gjenocid-te-ri/60%Daily2020-01-27 21:50
https://kosovapost.net/agim-veliu-apo-isa-mustafa-po-e-bllokon-marreveshjen-me-vv-ne-e-thote-agim-bahtiri/60%Daily2020-01-27 21:40
https://kosovapost.net/kadri-veseli-paralajmeron-rikthimin-e-pdk-se-ne-krye-te-shtetit/60%Daily2020-01-27 21:25
https://kosovapost.net/flet-vjosa-osmani-tregon-se-ne-cfare-formati-mbahet-neser-takimi/60%Daily2020-01-27 21:19
https://kosovapost.net/kryeparlamentari-konjufca-ne-bruksel-perfaqeson-kosoven-ne-samitin-per-ballkanin-perendimor/60%Daily2020-01-27 21:07
https://kosovapost.net/gjendje-alarmante-rasti-i-pare-i-dyshuar-nga-virusi-kinez-edhe-ne-bremen-te-gjermanise/60%Daily2020-01-27 20:57
https://kosovapost.net/kush-jane-kryetaret-e-komunave-qe-po-merren-nga-afer-me-formimin-e-qeverise/60%Daily2020-01-27 19:45
https://kosovapost.net/pas-vetevendosjes-deklarohet-edhe-ldk-ja/60%Daily2020-01-27 19:35
https://kosovapost.net/peticion-fansat-e-duan-kobe-bryantin-ne-logon-e-re-te-nba-se/60%Daily2020-01-27 19:27
https://kosovapost.net/ska-marreveshje-vv-e-ldk-neser-takohen-ne-prezence-te-ambasadoreve-te-quint-it/60%Daily2020-01-27 19:17
https://kosovapost.net/pas-takimit-kurti-mustafa-deklarohet-albulena-haxhiu-video/60%Daily2020-01-27 19:02
https://kosovapost.net/vetevendosje-i-bashkohet-seances-per-mbrojtjen-e-badovcit/60%Daily2020-01-27 18:50
https://kosovapost.net/jep-doreheqje-kryeministri-i-sllovenise/60%Daily2020-01-27 18:37
https://kosovapost.net/borrell-viziton-kete-jave-kosoven-dhe-serbine/60%Daily2020-01-27 18:25
https://kosovapost.net/perfundon-takimi-vv-e-ldk-ikin-pa-treguar-se-a-ka-marreveshje/60%Daily2020-01-27 18:20
https://kosovapost.net/gazetari-nga-shqiperia-qe-jeton-ne-kine-rreth-500-shqiptare-qe-jetojme-ketu-jemi-te-frikesuar/60%Daily2020-01-27 17:52
https://kosovapost.net/zhvillimet-e-fundit-nga-takimi-kurti-mustafa/60%Daily2020-01-27 17:45
https://kosovapost.net/mepj-shqiptaret-qe-ndodhen-ne-kine-te-kontaktojne-ambasaden/60%Daily2020-01-27 17:38
https://kosovapost.net/auv-ndalon-importin-e-hojeve-te-bleteve-qe-mund-ta-sjellin-virusin-nga-kina/60%Daily2020-01-27 17:27
https://kosovapost.net/grenell-takimi-sot-shkoi-mire-marreveshjen-per-hekurudhat-do-ta-finalizojme-me-poste-elektronike/60%Daily2020-01-27 17:14
https://kosovapost.net/a-rrezikohet-kosova-nga-epidemia-kineze/60%Daily2020-01-27 17:09
https://kosovapost.net/gucati-historia-do-ti-ndeshkoje-ata-qe-e-votuan-gjykaten-speciale/60%Daily2020-01-27 16:56
https://kosovapost.net/fsk-nis-aksionin-per-dhurimin-vullnetar-te-gjakut/60%Daily2020-01-27 16:51
https://kosovapost.net/e-thote-kurani-dhe-shkenca-njerezit-kete-e-thone-72-ore-para-vdekjes/60%Daily2020-01-27 16:38
https://kosovapost.net/bajqinovci-i-reagon-agim-veliut-koalicioni-lvv-ldk-duhet-te-behet/60%Daily2020-01-27 16:31
https://kosovapost.net/konjufca-ngushellon-homologun-turk-per-viktimat-nga-termeti/60%Daily2020-01-27 16:18
https://kosovapost.net/nis-takimi-kurti-mustafa/60%Daily2020-01-27 16:12
https://kosovapost.net/mustafa-arrin-ne-kuvend-thote-paralajmeron-arrritjen-e-marreveshjes/60%Daily2020-01-27 15:39
https://kosovapost.net/dalin-pamjet-e-para-mikroskopike-te-koronavirusit/60%Daily2020-01-27 15:28
https://kosovapost.net/rama-deklarohet-rreth-mini-shengenit-serish-me-akuza-drejt-kosoves/60%Daily2020-01-27 15:25
https://kosovapost.net/piloti-i-helikopterit-qe-transportonte-kobe-bryant-kishte-paralajmeruar-se-po-fluturon-shume-ulet/60%Daily2020-01-27 15:22
https://kosovapost.net/familja-mbreterore-po-ushtron-presion-mbi-harry-n-dhe-mehganin-qe-te-rikthehen-ne-pallat/60%Daily2020-01-27 14:59
https://kosovapost.net/kryetari-i-kuvendit-te-maqedonise-se-veriut-talat-xhaferi-uron-kryeparlamentarin-konjufca/60%Daily2020-01-27 14:50
https://kosovapost.net/33224-2/60%Daily2020-01-27 14:45
https://kosovapost.net/nga-sulmi-i-armatosur-ne-mali-20-ushtar-te-vdekur/60%Daily2020-01-27 14:40
https://kosovapost.net/sllovenia-ne-prag-te-zgjedhjeve-te-jashtezakonshme-kryeministri-sharec-paralajmeron-doreheqje/60%Daily2020-01-27 14:30
https://kosovapost.net/tentoi-ta-vras-gruan-ja-cfare-denimi-i-shqiptoi-gjykata-pejanit/60%Daily2020-01-27 14:12
https://kosovapost.net/kurti-nuk-do-te-presim-me-shume-do-ta-rrumbullaksojme-marreveshjen/60%Daily2020-01-27 14:01
https://kosovapost.net/deputetja-e-vv-se-tregon-a-do-te-takohen-sot-kurti-mustafa/60%Daily2020-01-27 13:37
https://kosovapost.net/veliu-e-le-te-hapur-mundesine-per-marreveshje-me-vetevendosjen-gjate-dites-se-sotme/60%Daily2020-01-27 13:31
https://kosovapost.net/sa-me-shume-gabime-bejne-grate-aq-dashnore-kane-burrat/60%Daily2020-01-27 13:07
https://kosovapost.net/tahiri-ldk-ja-te-heq-dore-nga-kryeparlamentari/60%Daily2020-01-27 13:01
https://kosovapost.net/cila-eshte-toksina-qe-po-rrezikon-jeten-tone-cdo-dite/60%Daily2020-01-27 12:56
https://kosovapost.net/ermali-i-blen-bashkeshortes-nje-veture-ne-vlere-80-mije-euro/60%Daily2020-01-27 12:47
https://kosovapost.net/arrestohet-i-dyshuari-per-organizim-te-skemave-piramidale-dhe-bixhozit/60%Daily2020-01-27 12:45
https://kosovapost.net/realizoi-eurogol-keshtu-vleresohet-performanca-e-vojvodes/60%Daily2020-01-27 13:02
https://kosovapost.net/ne-aeroportin-e-prishtines-nga-sot-do-merren-masa-parandaluese-ndaj-koronavirusit-vdekjeprures/60%Daily2020-01-27 12:30
https://kosovapost.net/borrell-paralajmeron-vizita-ne-kosove-e-serbi/60%Daily2020-01-27 12:29
https://kosovapost.net/ja-si-u-helmua-cifti-i-sapomartuar-tregojne-rezultatet-e-autopsise/60%Daily2020-01-27 12:23
https://kosovapost.net/pas-turqise-edhe-ky-shtet-i-fuqishem-goditet-nga-nje-termeti-i-forte/60%Daily2020-01-27 12:11
https://kosovapost.net/ky-ishte-reagimi-i-bashkeshortes-se-bryant-kur-e-morri-vesh-lajmin-e-hidhur/60%Daily2020-01-27 12:09
https://kosovapost.net/merkel-rames-ne-samitin-e-marsit-do-te-kerkoje-hapjen-e-negociatave/60%Daily2020-01-27 12:05
https://kosovapost.net/ne-berlin-perfundon-takimi-per-hekurudhat-midis-kosoves-dhe-serbise/60%Daily2020-01-27 11:56
https://kosovapost.net/dy-shqiptare-fitojne-cmimin-prestigjioz-per-kinematografi-ne-shba/60%Daily2020-01-27 11:47
https://kosovapost.net/nje-koment-ne-facebook-shkaktar-i-vrasjes-se-mbremshme-ne-suhareke/60%Daily2020-01-27 11:47
https://kosovapost.net/rrezohet-nje-helikopter-ushtarak-ne-kroaci/60%Daily2020-01-27 11:36
https://kosovapost.net/ja-cfare-i-tha-zidane-nachos-para-golit/60%Daily2020-01-27 11:26
https://kosovapost.net/virusi-vrastar-ule-cmimin-e-naftes/60%Daily2020-01-27 11:23
https://kosovapost.net/policia-arreston-dy-persona-ne-ferizaj-2/60%Daily2020-01-27 11:22
https://kosovapost.net/kobe-bryant-ishte-i-obsesionuar-me-helikopterin-e-detyronte-pilotin-tia-fikte-motorin-ne-ajer/60%Daily2020-01-27 11:17
https://kosovapost.net/persona-te-armatusour-grabisin-nje-dyqan/60%Daily2020-01-27 11:15
https://kosovapost.net/presidenti-palestinez-refuzon-telefonaten-me-trump/60%Daily2020-01-27 11:09
https://kosovapost.net/virusi-kinez-cdo-pacient-i-konfirmuar-infekton-2-deri-ne-3-persona/60%Daily2020-01-27 11:05
https://kosovapost.net/haradinaj-marreveshja-per-linjen-hekurudhore-nuk-i-ben-dem-kosoves/60%Daily2020-01-27 11:02
https://kosovapost.net/rrezohet-nje-aeroplan-udhetaresh-ne-afganistan/60%Daily2020-01-27 10:55
https://kosovapost.net/mustafa-konfirmon-takimin-me-kurtin-pritet-te-kete-marreveshje/60%Daily2020-01-27 10:39
https://kosovapost.net/thaci-serbia-ende-i-mohon-krimet-qe-shkaktuan-holokaustin-ballkanik/60%Daily2020-01-27 10:34
https://kosovapost.net/rukiqi-marreveshjet-me-serbine-eliminojne-barrierat-ekonomike/60%Daily2020-01-27 10:27
https://kosovapost.net/ne-podujeve-gjendet-pa-shenja-jete-nje-shtetas-turk/60%Daily2020-01-27 10:15
https://kosovapost.net/holokaust-duhet-kujtuar-perjete/60%Daily2020-01-27 10:11
https://kosovapost.net/ujesjellesi-prishtina-njofton-shkycje-te-konsumatoreve-borxhlinj/60%Daily2020-01-27 09:48
https://kosovapost.net/kush-jane-zyrtaret-e-kosoves-qe-negociojne-me-serbine-detajet-e-marreveshjes-per-hekurudhat/60%Daily2020-01-27 09:36
https://kosovapost.net/autoritetit-kosovar-i-konkurrences-shqyrton-ankesat-e-bizneseve-per-cmimin-e-cimentos/60%Daily2020-01-27 09:14
https://kosovapost.net/mesazh-i-prekes-i-jordan-pas-vdekjes-se-kobe-bryant/60%Daily2020-01-27 09:10
https://kosovapost.net/ky-eshte-ilac-popullor-qe-ndalon-ne-moment-dhembjen-e-kokes-dhe-migrenen/60%Daily2020-01-27 09:05
https://kosovapost.net/faulli-me-i-cuditshem-ne-historine-e-futbollit-video/60%Daily2020-01-27 08:59
https://kosovapost.net/mjeku-shqiptar-nga-pekini-flet-per-virusin-vdekjeprures/60%Daily2020-01-27 08:55
https://kosovapost.net/kush-po-udheheq-delegacionit-serb-per-marreveshjen-hekurudhore-me-kosoven/60%Daily2020-01-27 08:33
https://kosovapost.net/ekspertet-flasin-per-arsyet-e-rrezimit-te-helikopterit-ku-vdiq-bryant/60%Daily2020-01-27 08:24
https://kosovapost.net/sulm-me-raketa-ndaj-zones-se-gjelber-ne-bagdad-goditet-ambasada-amerikane/60%Daily2020-01-27 08:12
https://kosovapost.net/kengetarja-nacionaliste-serbe-deshiron-te-kthehet-ne-gjakove/60%Daily2020-01-27 08:08
https://kosovapost.net/kalendari-historik-27-janar/60%Daily2020-01-27 08:04
https://kosovapost.net/be-ja-ngushellon-turqine-per-viktimat-e-termetit-shprehe-gatishmeri-per-cdolloj-ndihme/60%Daily2020-01-27 07:59
https://kosovapost.net/sot-ne-berlin-negociohet-per-detajet-e-linjes-hekurudhore-kosove-serbi/60%Daily2020-01-27 07:49
https://kosovapost.net/u-largua-por-i-paharruar-karriera-e-legjendarit-kobe-bryant/60%Daily2020-01-27 07:45
https://kosovapost.net/maqedonia-e-veriut-perfituesja-me-e-madhe-nga-taksa-100-per-qind/60%Daily2020-01-27 07:37
https://kosovapost.net/shkon-ne-39-numri-i-viktimave-nga-termeti-ne-turqi/60%Daily2020-01-27 07:35
https://kosovapost.net/dy-muaj-pas-termetit-basha-rama-prodhoi-vetem-korrupsion-dhe-genjeshtra/60%Daily2020-01-27 07:32
https://kosovapost.net/negociatat-pa-epilog-ldk-ja-ne-konsulta-shtese/60%Daily2020-01-27 07:28
https://kosovapost.net/si-te-mbroheni-nga-virusi-kinez/60%Daily2020-01-27 07:23
https://kosovapost.net/parashikimi-i-motit-pes-sot-dhe-ditet-ne-vijim/60%Daily2020-01-27 07:20
https://kosovapost.net/si-vdiq-basketbollisti-me-fame-boterore-kobe-bryant-ketu-jane-detajet/60%Daily2020-01-26 22:43
https://kosovapost.net/obama-ngushellon-familjen-bryant-humbja-e-vajzes-edhe-me-e-rende/60%Daily2020-01-26 22:36
https://kosovapost.net/virusi-kinez-dyshohet-se-ka-arritur-edhe-ne-zvicer/60%Daily2020-01-26 22:30
https://kosovapost.net/bota-reagon-per-vdekjen-e-kobe-bryant/60%Daily2020-01-26 22:24
https://kosovapost.net/dalin-pamjet-nga-vendi-i-rrezimit-te-helikopterit-te-kobe-bryant-video/60%Daily2020-01-26 21:46
https://kosovapost.net/reagon-trump-vdekja-e-bryantit-lajm-i-tmerrshem/60%Daily2020-01-26 21:26
https://kosovapost.net/grenell-mire-qe-kosova-dhe-serbia-e-pane-dritaren-e-vogel-qe-trump-e-ka-hapur-per-to/60%Daily2020-01-26 21:12
https://kosovapost.net/vdes-edhe-e-bija-e-kobe-bryant-ndodhej-ne-helikopter-me-babain/60%Daily2020-01-26 21:07
https://kosovapost.net/kush-parashikoi-se-kobe-bryant-do-te-vdiste-nga-rrezimi-i-helikopterin/60%Daily2020-01-26 20:38
https://kosovapost.net/nazif-metolli-do-ta-padise-gjykaten-speciale-arsyeja-do-tju-befasoje-video/60%Daily2020-01-26 20:19
https://kosovapost.net/ndahet-nga-jeta-basketbollisti-kobe-bryant/60%Daily2020-01-26 20:11
https://kosovapost.net/33014-2/60%Daily2020-01-26 19:54
https://kosovapost.net/qasja-e-re-e-trumpit-ndaj-ballkanit-dhe-shqiptareve/60%Daily2020-01-26 19:26
https://kosovapost.net/zhvillimet-e-fundit-rreth-koalicionit-deklarohet-deputeti-i-ldk-se/60%Daily2020-01-26 18:58
https://kosovapost.net/siri-prane-kufirit-turk-zhvendosen-31-600-civile-te-tjere/60%Daily2020-01-26 18:46
https://kosovapost.net/ndalohen-dy-vellezerit-e-dyshuar-per-vrasjen-e-19-vjecarit-ne-prizren/60%Daily2020-01-26 18:24
https://kosovapost.net/permbytje-dhe-stuhi-ne-brazil-50-te-vdekur-video/60%Daily2020-01-26 18:05
https://kosovapost.net/kryeziu-qe-20-vjet-kryeparlamentari-i-ka-takuar-partise-se-pare/60%Daily2020-01-26 17:57
https://kosovapost.net/nderron-jete-19-vjecari-pasi-theret-me-thike-ne-prizren/60%Daily2020-01-26 17:31
https://kosovapost.net/shkon-ne-35-numri-i-te-vdekurve-nga-termeti-ne-turqi/60%Daily2020-01-26 17:00
https://kosovapost.net/lutfi-haziri-qeveria-eshte-gati-apeloj-qe-te-kemi-edhe-pak-durim/60%Daily2020-01-26 16:56
https://kosovapost.net/presidenti-thaci-merr-pjese-ne-shenimin-e-dites-perkujtimore-te-holokaustit/60%Daily2020-01-26 16:40
https://kosovapost.net/a-do-te-takohen-sonte-me-ldk-ne-flasin-nga-vetevendosje/60%Daily2020-01-26 16:29
https://kosovapost.net/ky-eshte-moti-per-kete-jave/60%Daily2020-01-26 16:21
https://kosovapost.net/dy-te-lenduar-nga-nje-aksident-ne-peje/60%Daily2020-01-26 16:11
https://kosovapost.net/mahmud-abas-marreveshja-e-shekullit-per-popullin-palestinez-eshte-si-shuplaka-e-shekullit/60%Daily2020-01-26 15:19
https://kosovapost.net/haziri-koalicioni-lv-ldk-ceshtje-ditesh/60%Daily2020-01-26 14:53
https://kosovapost.net/zogjte-e-qyqes/60%Daily2020-01-26 14:48
https://kosovapost.net/koalicioni-vv-ldk-ky-eshte-parashikimi-i-analisteve/60%Daily2020-01-26 14:46
https://kosovapost.net/gjuriq-hetimet-tona-per-vrasjen-e-ivanoviqit-te-kunderta-me-ato-te-prishtines/60%Daily2020-01-26 14:42
https://kosovapost.net/cameria-plaga-e-pasheruar-ne-nje-enciklopedi-per-te/60%Daily2020-01-26 14:33
https://kosovapost.net/specialja-do-te-demtoje-te-akuzuarit-nuk-po-tregohet-kujdes-institucional-e-as-qytetar/60%Daily2020-01-26 14:06
https://kosovapost.net/shqiperia-dhe-kosova-vuajne-nga-raportet-personale-te-lidereve/60%Daily2020-01-26 14:05
https://kosovapost.net/pse-u-prish-plani-i-marteses-se-ciljetes-me-futbollistin-e-njohur/60%Daily2020-01-26 14:02
https://kosovapost.net/myanmar-rohingya-gjykata-nderkombetare-e-drejtesise-icj-urdheron-parandalimin-e-gjenocidit/60%Daily2020-01-26 13:59
https://kosovapost.net/dy-muaj-pas-termetit-basha-ka-mijera-qytetare-te-cilet-nuk-kane-ku-te-fusin-koken/60%Daily2020-01-26 13:55
https://kosovapost.net/pas-ofertes-se-fundit-qe-i-beri-ldk-se-kurti-me-konjufcen-takohen-me-aktiviste-te-vv-se-ne-peje/60%Daily2020-01-26 14:53
https://kosovapost.net/alarmi-nga-kina-virusi-mund-te-perhapet-para-se-te-shfaqen-simptomat/60%Daily2020-01-26 13:42
https://kosovapost.net/infermierja-thote-se-90-mije-jane-te-prekur-nga-koronavirusi-autoritet-kineze-genjejne-kur-thone-se-jane-2-mije/60%Daily2020-01-26 13:40
https://kosovapost.net/arrin-ne-35-numri-i-te-vdekurve-nga-termeti-ne-turqi/60%Daily2020-01-26 13:38
https://kosovapost.net/aksident-i-rende-ne-magjistralen-mitrovice-prishtine-humb-jeten-kembesori/60%Daily2020-01-26 13:06
https://kosovapost.net/ferizaj-arrestohen-nente-te-dyshuar-pasi-luajten-bixhoz/60%Daily2020-01-26 12:41
https://kosovapost.net/trump-shba-ja-nuk-do-te-terheq-sanksionet-ndaj-iranit-ne-kembim-te-negociatave/60%Daily2020-01-26 12:38
https://kosovapost.net/gjendet-nje-trup-i-pajete-ne-vardar/60%Daily2020-01-26 12:36
https://kosovapost.net/psd-marreveshjet-me-serbine-larg-syve-te-publikut-po-cenojne-subjektivitetin-politik-te-kosoves/60%Daily2020-01-26 12:29
https://kosovapost.net/arrin-ne-90-mije-numri-i-te-prekur-nga-virusi-ne-kine/60%Daily2020-01-26 12:23
https://kosovapost.net/paralajmerohen-protesta-nese-nuk-anulohet-projekti-ne-liqenin-e-badovcit/60%Daily2020-01-26 11:44
https://kosovapost.net/lajmi-i-fundit-kine-numri-i-personave-te-infektuar-nga-koronavirusi-vdekjeprures-ka-arritur-ne-2-mije/60%Daily2020-01-26 11:35
https://kosovapost.net/avokati-koci-prokuroria-nen-presionin-e-publikut-po-ngrite-aktakuza-pa-prova-fajesuese/60%Daily2020-01-26 11:25
https://kosovapost.net/si-ta-dalloni-menjehere-mungesen-e-vitamines-d-ne-trup/60%Daily2020-01-26 11:22
https://kosovapost.net/ndahet-nga-jeta-aktivisti-i-ldk-se/60%Daily2020-01-26 11:05
https://kosovapost.net/skandaloze-aeroporti-i-prishtines-nuk-merr-masat-mbrojtese-kunder-virusit-vdekjeprures-te-kines/60%Daily2020-01-26 10:37
https://kosovapost.net/moszbatimi-i-msa-se-zgjatje-e-rruges-se-kosoves-drejt-be-se/60%Daily2020-01-26 10:16
https://kosovapost.net/thaci-kek-u-me-menaxhment-te-kalbur/60%Daily2020-01-26 10:34
https://kosovapost.net/kalendari-historik-26-janar/60%Daily2020-01-26 09:58
https://kosovapost.net/ja-pse-gjaku-i-analizave-merret-vetem-nga-gishti-i-unazes/60%Daily2020-01-26 09:48
https://kosovapost.net/ndahet-nga-jeta-futbollisti-25-vjecar/60%Daily2020-01-26 09:44
https://kosovapost.net/itali-kishte-marre-leje-nga-burgu-shqiptari-ekzekutohet-me-plumb-ne-koke/60%Daily2020-01-26 09:42
https://kosovapost.net/digjet-nje-autobus-ne-drenas/60%Daily2020-01-26 09:39
https://kosovapost.net/vetura-perplaset-per-muri-humb-jeten-nje-person-ne-malisheve/60%Daily2020-01-26 09:32
https://kosovapost.net/emrat-e-10-shqiptareve-me-te-kerkuar-ne-angli/60%Daily2020-01-26 08:47
https://kosovapost.net/vedat-muriqi-ia-dedikon-golin-ndaj-basaksehirit-nje-miku-qe-i-vdiq-nga-termeti-ne-turqi/60%Daily2020-01-26 08:45
https://kosovapost.net/presidenti-kinez-koronavirusi-po-perhapet-me-shpejtesi/60%Daily2020-01-26 08:25
https://kosovapost.net/sot-nis-aksioni-per-pastrimin-e-liqenit-te-badovcit/60%Daily2020-01-26 08:18
https://kosovapost.net/shkon-ne-31-numri-i-viktimave-te-termetit-ne-turqi/60%Daily2020-01-26 08:15
https://kosovapost.net/prishtina-nder-vendet-me-ajrin-me-te-ndotur/60%Daily2020-01-26 08:06
https://kosovapost.net/kosova-ka-plotesuar-kriteret-per-liberalizim-por-duhet-te-bindet-franca/60%Daily2020-01-26 08:02
https://kosovapost.net/kujdes-me-gripin/60%Daily2020-01-26 08:00
https://kosovapost.net/shkon-ne-56-numri-i-viktimave-nga-virusi-kinez/60%Daily2020-01-26 07:57
https://kosovapost.net/moti-sot-34/60%Daily2020-01-26 07:56
https://kosovapost.net/tifozet-e-fenerbahces-bejne-gjestin-prekes-per-viktimat-e-termetit-ne-turqi/60%Daily2020-01-25 22:04
https://kosovapost.net/britanezi-pranon-fene-islame-nga-britania-shkon-ne-meke-duke-ecur/60%Daily2020-01-25 21:53
https://kosovapost.net/lajmi-i-fundit-zbulohet-oferta-e-re-e-vv-se-per-ldk-ne/60%Daily2020-01-25 21:46
https://kosovapost.net/avokatet-e-presidentit-trump-filluan-mbrojtjen-ne-gjyqin-qe-synon-shkarkimin-nga-dytyra-e-tij/60%Daily2020-01-25 21:27
https://kosovapost.net/a-eshte-kosova-e-rrezikuar-nga-virusi-kinez-tregojne-mjeket/60%Daily2020-01-25 21:24
https://kosovapost.net/grenell-riaktivizimi-i-hekurudhes-kosove-serbi-interes-i-te-dyja-shteteve/60%Daily2020-01-25 21:07
https://kosovapost.net/vjen-ftesa-e-radhes-nga-gjykata-speciale/60%Daily2020-01-25 21:05
https://kosovapost.net/rahoveci-vazhdon-te-triumfoje-ne-superlige/60%Daily2020-01-25 20:50
https://kosovapost.net/kura-me-kripe-qe-trajton-dhimbjet-e-vesheve-tek-femijet/60%Daily2020-01-25 20:44
https://kosovapost.net/kuronte-te-infektuarit-ne-kine-nderron-jete-doktori-i-pare-nga-koronavirusi/60%Daily2020-01-25 20:00
https://kosovapost.net/cfare-shkroi-sizmologu-grek-disa-ore-para-dridhjeve-te-forta-ne-turqi/60%Daily2020-01-25 19:58
https://kosovapost.net/virusi-vdekjeprures-qe-po-perhapet-globalisht-dyshohet-te-kete-dale-nga-nje-laborator-kinez/60%Daily2020-01-25 19:56
https://kosovapost.net/pas-largimit-nga-oborri-mbreteror-a-ka-ambicie-politike-meghan-markle/60%Daily2020-01-25 19:53
https://kosovapost.net/historiani-i-njohur-kritikon-moslejimin-e-emerimit-te-institucioneve-me-emrat-e-figurave-te-njohura-shqiptare/60%Daily2020-01-25 20:15
https://kosovapost.net/te-henen-ne-berlin-negociohet-per-detajet-e-linjes-hekurudhore-kosove-serbi/60%Daily2020-01-25 19:28
https://kosovapost.net/rrefehet-studentja-shqiptare-nga-wuhan-epiqendra-e-virusit-ne-kine/60%Daily2020-01-25 19:26
https://kosovapost.net/del-per-shetitje-ne-hapesiren-e-bibliotekes-kombetare-por-gjen-nje-stori-ari/60%Daily2020-01-25 21:09
https://kosovapost.net/vv-ngushellon-familjet-e-viktimave-te-termetit-ne-turqi/60%Daily2020-01-25 19:05
https://kosovapost.net/me-lot-e-lutje-turqia-fillon-varrosjen-e-trupave-pas-termetit/60%Daily2020-01-25 19:06
https://kosovapost.net/enca-publikon-kengen-e-re-keto-jane-fjalet-e-rines/60%Daily2020-01-25 18:37
https://kosovapost.net/daciq-e-ndalim-fushaten-per-cnjohje-nese-kosova-nuk-lobon-per-njohje/60%Daily2020-01-25 18:34
https://kosovapost.net/reagon-rike-roci-te-urosh-ditelindjen-nuk-do-te-thote-te-konfirmosh-lidhjen/60%Daily2020-01-25 18:31
https://kosovapost.net/turqi-shkon-ne-29-numri-i-viktimave-te-termetit/60%Daily2020-01-25 18:26
https://kosovapost.net/mbi-100-te-diplomuar-ne-britani-te-madhe-kthehen-per-te-punuar-ne-kosove/60%Daily2020-01-25 17:53
https://kosovapost.net/tronditet-serish-turqia-tre-lekundje-te-forta-brenda-15-minutave/60%Daily2020-01-25 17:41
https://kosovapost.net/izraeli-i-ndalon-ish-myftiut-te-kudsit-hyrjen-ne-mesxhid-i-aksa/60%Daily2020-01-25 17:38
https://kosovapost.net/nekryetarja-e-vv-se-mohon-takimin-vv-ldk/60%Daily2020-01-25 17:25
https://kosovapost.net/ramush-haradinaj-ne-konak-te-gani-dreshaj-ne-istog/60%Daily2020-01-25 17:11
https://kosovapost.net/teuta-krasniqi-me-urim-te-vecante-per-ditelindjen-e-memlit/60%Daily2020-01-25 17:13
https://kosovapost.net/%e2%80%8bmichel-hapja-e-negociatave-shqiperi-mv-prioritet-per-keshillin-evropian/60%Daily2020-01-25 16:55
https://kosovapost.net/avdyli-i-ldk-se-ndryshimi-po-iu-dhemb-shume-pan-it-e-psd-se/60%Daily2020-01-25 16:51
https://kosovapost.net/lajmi-i-fundit-aksident-i-rende-ne-rrugen-lipjan-prishtine-pese-te-lenduar/60%Daily2020-01-25 16:44
https://kosovapost.net/hull-city-chelsea-formacionet-zyrtare/60%Daily2020-01-25 16:39
https://kosovapost.net/meta-ne-jeruzalem-izraeli-duhet-te-njohe-kosoven/60%Daily2020-01-25 16:22
https://kosovapost.net/kina-qyteti-me-11-milione-banore-i-kthyer-ne-qytet-fantazme/60%Daily2020-01-25 17:15
https://kosovapost.net/arrestohet-serbi-pasi-tentoi-te-hyje-ne-kosove-me-dokumente-te-falsifikuara/60%Daily2020-01-25 16:11
https://kosovapost.net/nuredini-mbeturinat-e-vetme-te-rrezikshme-ne-vendin-tone-jane-ato-komunale/60%Daily2020-01-25 16:12
https://kosovapost.net/mozzik-publikon-foton-e-embel-te-hanes-me-gjyshen-e-saj/60%Daily2020-01-25 16:23
https://kosovapost.net/virusi-i-rrezikshem-nga-kina-perhapet-edhe-ne-kete-shtet/60%Daily2020-01-25 15:57
https://kosovapost.net/kurti-e-mustafa-takohen-sonte-pritet-zyrtarizimi-i-koalicionit/60%Daily2020-01-25 15:35
https://kosovapost.net/shtohen-masat-kunder-virusit-mbyllen-shkollat-ne-hong-kong/60%Daily2020-01-25 14:59
https://kosovapost.net/a-ka-shqiptare-te-lenduar-nga-termeti-ne-turqi/60%Daily2020-01-25 14:44
https://kosovapost.net/i-riu-nga-drenasi-leshon-kosoven-lamtumire-kosove-e-ju-politikane-ishalla-krejt-si-xhavit-haliti-beheni-milionera/60%Daily2020-01-25 14:29
https://kosovapost.net/erdogan-ne-kemi-perjetuar-shume-termete-por-ky-popull-ka-ditur-ti-kaloje-me-durim/60%Daily2020-01-25 13:44
https://kosovapost.net/varroset-cifti-qe-dyshohet-qe-u-vra-nga-djali-i-tyre-ne-prizren/60%Daily2020-01-25 13:38
https://kosovapost.net/princi-i-kurores-saudite-qendron-pas-hakimit-te-telefonit-te-shefit-te-amazon-it/60%Daily2020-01-25 13:19
https://kosovapost.net/shpendit-i-teprojne-30-milion-euro/60%Daily2020-01-25 13:02
https://kosovapost.net/haradinaj-ne-kete-tragjedi-kosova-qendron-prane-shtetit-mik-turqise/60%Daily2020-01-25 12:40
https://kosovapost.net/franca-vendos-mbishkrime-ne-gjuhen-shqipe-ne-spitalet-e-tyre/60%Daily2020-01-25 12:23
https://kosovapost.net/koronavirusi-arrin-ne-evrope-shenohen-tri-raste-ne-france/60%Daily2020-01-25 12:13
https://kosovapost.net/ne-qkuk-vdes-nje-pacient-me-grip-sezonal-dy-te-tjere-ne-gjendje-te-rende/60%Daily2020-01-25 11:49
https://kosovapost.net/veseli-ngushellon-familjet-e-viktimave-nga-termeti-ne-turqi-kosova-e-gatshme-per-ndihme-2/60%Daily2020-01-25 11:34
https://kosovapost.net/lajmi-i-fundit-39-njerez-u-shpetuan-nga-rrenojat-22-njerez-humben-jeten/60%Daily2020-01-25 11:19
https://kosovapost.net/termeti-ne-turqi-gruaja-shtatzene-nxirret-e-gjalle-pasi-qendroi-12-ore-nen-rrenoja/60%Daily2020-01-25 11:03
https://kosovapost.net/veseli-ngushellon-familjet-e-viktimave-nga-termeti-ne-turqi-kosova-e-gatshme-per-ndihme/60%Daily2020-01-25 11:00
https://kosovapost.net/para-ca-vitesh-nje-kryetar-i-durresit-kishte-bere-statuje-perendine-e-termetit/60%Daily2020-01-25 11:23
https://kosovapost.net/vjen-edhe-nje-ftese-nga-specialja-i-ftuar-i-radhes-aktivisti-i-vv-se/60%Daily2020-01-25 10:33
https://kosovapost.net/lekundje-toke-edhe-ne-shqiperi-ja-ku-ishte-epiqendra/60%Daily2020-01-25 10:14
https://kosovapost.net/deri-tani-22-te-vdekur-e-mbi-1-mije-te-lenduar-nga-termeti-ne-turqi/60%Daily2020-01-25 10:10
https://kosovapost.net/albini-e-isa-takohen-ne-kete-vikend/60%Daily2020-01-25 09:49
https://kosovapost.net/15-vdekje-te-tjera-nga-virusi-i-kines-shkon-ne-41-numri-i-viktimave/60%Daily2020-01-25 09:27
https://kosovapost.net/ky-eshte-djali-qe-dyshohet-se-vrau-prinderit-e-tij-ne-prizren-foto/60%Daily2020-01-25 09:08
https://kosovapost.net/zvicra-renditet-e-para-ne-bote-per-kete-arsye/60%Daily2020-01-25 08:58
https://kosovapost.net/shkon-ne-21-numri-i-te-vdekurve-nga-termeti-ne-turqi/60%Daily2020-01-25 08:49
https://kosovapost.net/klopp-lavdon-shaqirin-skam-pare-kurre-si-ai/60%Daily2020-01-25 08:26
https://kosovapost.net/ishulli-ku-po-qendronin-harry-dhe-meghan-goditet-nga-termeti/60%Daily2020-01-25 08:18
https://kosovapost.net/shkon-ne-20-numri-i-te-vdekurve-nga-termeti-ne-turqi/60%Daily2020-01-25 08:11
https://kosovapost.net/cfare-pritet-te-ndodhe-sot-ne-kosove/60%Daily2020-01-25 08:05
https://kosovapost.net/turqi-15-te-vdekur-nga-termeti-i-fuqishem/60%Daily2020-01-24 23:11
https://kosovapost.net/a-po-e-pengon-agim-veliu-koalicionin-vv-ldk-flet-kujtim-shala/60%Daily2020-01-24 22:45
https://kosovapost.net/shala-ende-ka-shprese-per-krijimin-e-koalicionit-qeverises-me-levizjen-vetevendosje/60%Daily2020-01-24 22:31
https://kosovapost.net/erdogan-pas-termetit-uroj-meshire-nga-zoti-per-vellezerit-tane-qe-humben-jeten-ne-termet/60%Daily2020-01-24 22:10
https://kosovapost.net/cka-kerkoi-grenell-nga-ldk-ja-e-zbulon-kujtim-shala/60%Daily2020-01-24 22:00
https://kosovapost.net/pamje-te-dhimbshme-ne-turqi-u-be-mburoje-per-te-shpetuar-femijet-e-tij-nen-rrenoja-video/60%Daily2020-01-24 21:54
https://kosovapost.net/termeti-i-fuqishem-ne-turqi-rritet-ne-14-numri-i-te-vdekurve-video/60%Daily2020-01-24 21:47
https://kosovapost.net/thaci-kosova-eshte-e-gatshme-ti-ndihmoje-turqise-pas-termetit/60%Daily2020-01-24 21:40
https://kosovapost.net/momenti-kur-termeti-ne-turqi-perjetohet-ne-program-televiziv-live-video/60%Daily2020-01-24 21:07
https://kosovapost.net/pas-termetit-te-fuqishem-ndertesa-shumekateshe-ne-turqi-perfshihet-nga-flaket/60%Daily2020-01-24 20:57
https://kosovapost.net/shoqata-per-miqesi-kosove-turqi-solidarizohet-me-fatkeqesine-e-termetit-ne-turqi/60%Daily2020-01-24 20:44
https://kosovapost.net/6-persona-humben-jeten-si-pasoje-e-termetit-ne-elazig/60%Daily2020-01-24 20:39
https://kosovapost.net/pacolli-fsk-ja-e-gatshme-te-ofroje-cfaredo-ndihme-pas-termetit-ne-turqi/60%Daily2020-01-24 20:30
https://kosovapost.net/virusi-kinez-regjistrohen-dy-rastet-e-para-ne-evrope/60%Daily2020-01-24 20:14
https://kosovapost.net/pacolli-grenelli-po-jep-mesazhe-qe-ky-i-ka-dhene-prej-vitit-2004/60%Daily2020-01-24 20:08
https://kosovapost.net/turqi-termeti-me-madhesi-6-8-balle-ne-elazig-4-njerez-humben-jeten-dhjetra-te-lenduar/60%Daily2020-01-24 19:51
https://kosovapost.net/postari-japonez-nuk-dorezoi-posten-per-16-vjet-ishte-pune-e-mundimshme/60%Daily2020-01-24 19:48
https://kosovapost.net/termeti-i-fuqishem-merr-jeten-e-kater-personave-ne-turqi/60%Daily2020-01-24 19:43
https://kosovapost.net/ne-evrope-rritet-dhuna-ndaj-gruas/60%Daily2020-01-24 19:39
https://kosovapost.net/turqi-sipas-informacioneve-te-para-jane-plagosur-2-persona-ne-termetin-6-5-balle/60%Daily2020-01-24 19:28
https://kosovapost.net/instituti-hidrometeorologjik-keshtu-do-te-jete-moti-ne-kosove-te-shtunen/60%Daily2020-01-24 19:10
https://kosovapost.net/thaci-dhe-veseli-e-kane-vendin-ne-prokurorine-speciale-per-akuzat-ndaj-kurtit-dhe-konjufces/60%Daily2020-01-24 19:04
https://kosovapost.net/dalin-pamjet-e-termetit-ne-turqi-njerez-qe-bertasin-makina-te-demtuara/60%Daily2020-01-24 18:54
https://kosovapost.net/keto-jan-te-rejat-e-fundit-nga-turqia-pas-termetit-qe-ndodhi/60%Daily2020-01-24 19:21
https://kosovapost.net/bajqinovci-godet-rende-pdk-ne-pas-akuzave-per-terrorizem-ndaj-konjufces/60%Daily2020-01-24 18:33
https://kosovapost.net/gruaja-hante-vazhdimisht-floket-mjeket-i-nxjerrin-dicka-te-pazakonte-nga-barku/60%Daily2020-01-24 18:26
https://kosovapost.net/turqia-goditet-nga-termeti-me-magnitude-7-0/60%Daily2020-01-24 18:19
https://kosovapost.net/baby-g-provokon-me-pizhamet-gjysme-te-zhveshura/60%Daily2020-01-24 18:20
https://kosovapost.net/maqedoni-i-vene-flaken-vetures-se-ish-ministrit-nga-radhet-e-bdi-se/60%Daily2020-01-24 18:04
https://kosovapost.net/keds-familjarizoi-studentet-e-up-se-me-format-e-shumta-te-kursimit-te-energjise-elektrike/60%Daily2020-01-24 17:33
https://kosovapost.net/vetevendosje-ldk-neser-prezantojne-ofertat-e-reja-per-koalicion/60%Daily2020-01-24 17:24
https://kosovapost.net/i-derguari-i-okb-se-per-sirine-situata-ne-idlib-katastrofe/60%Daily2020-01-24 17:18
https://kosovapost.net/osmani-flet-per-ultimatumin-ndaj-vv-se-ja-cila-eshte-arsyeja/60%Daily2020-01-24 17:10
https://kosovapost.net/dy-rruget-per-kosoven-ne-dore-te-kurtit-e-mustafes/60%Daily2020-01-24 17:02
https://kosovapost.net/te-them-clloj-njeriu-je-vetem-me-thuaj-cfoto-mban-wallpaper/60%Daily2020-01-24 16:50
https://kosovapost.net/iran-pasuesi-i-soleimanit-zotohet-per-hakmarrje-burrerore-kunder-shba/60%Daily2020-01-24 16:39
https://kosovapost.net/cili-eshte-prioriteti-i-qeverise-kurti/60%Daily2020-01-24 16:35
https://kosovapost.net/zyrtare-lazaro-bashkohet-me-newcastle-unitedin/60%Daily2020-01-24 16:28
https://kosovapost.net/paniku-nga-virusi-i-bene-prinderit-kineze-te-braktisin-femijet-ne-aeroport/60%Daily2020-01-24 16:11
https://kosovapost.net/thaci-reagon-ndaj-deklarates-se-grenellit-qe-dha-ne-beograd/60%Daily2020-01-24 15:52
https://kosovapost.net/thaci-se-shpejti-udheton-drejt-washingtonit/60%Daily2020-01-24 15:41
https://kosovapost.net/virusi-kinez-ndertohet-brenda-6-ditesh-spitali-me-1000-shtreter/60%Daily2020-01-24 15:29
https://kosovapost.net/gjashte-persona-te-vrare-ne-gjermani/60%Daily2020-01-24 15:21
https://kosovapost.net/aeroporti-nuk-merr-masa-per-mbrojtje-nga-virusi-kinez-thone-eshte-kompetence-e-ikshp-se/60%Daily2020-01-24 15:01
https://kosovapost.net/kollcaku-ka-vullnet-te-dyanshem-per-marreveshje-takimi-do-te-ndodhe-se-shpejti/60%Daily2020-01-24 14:33
https://kosovapost.net/sulm-me-arme-ne-gjermani-6-te-vdekur/60%Daily2020-01-24 14:31
https://kosovapost.net/andrews-premton-mbeshtetje-per-akademine-e-kosoves-per-siguri-publike/60%Daily2020-01-24 14:23
https://kosovapost.net/ylli-i-big-brother-zbulon-burimin-e-jetes-luksoze-foto/60%Daily2020-01-24 14:18
https://kosovapost.net/vuciqi-i-ankohet-grenellit-per-humbje-prej-435-milione-euro-nga-taksa-e-kosoves/60%Daily2020-01-24 14:11
https://kosovapost.net/a-do-te-takohen-me-vetevendosjen-flet-vjosa-osmani/60%Daily2020-01-24 14:01
https://kosovapost.net/denohet-me-nje-muaj-paraburgim-profesori-qe-sulmoi-seksualisht-nxeneset/60%Daily2020-01-24 13:59
https://kosovapost.net/hyn-per-te-vjedhur-por-ja-cfare-i-ndodh-hajdutit-ne-dyqan-video/60%Daily2020-01-24 13:51
https://kosovapost.net/haradinaj-ia-vazhdon-mandatin-trejvecar-drejtorit-te-doganes-se-kosoves/60%Daily2020-01-24 13:55
https://kosovapost.net/gjykata-speciale-fton-anetarin-e-kryesise-se-ovl-uck-se/60%Daily2020-01-24 13:42
https://kosovapost.net/32466-2/60%Daily2020-01-24 13:20
https://kosovapost.net/ne-takimin-e-ardhshem-ldk-vv-mund-te-kete-marreveshje/60%Daily2020-01-24 13:02
https://kosovapost.net/shba-ja-sanksionon-ndaj-kater-kompanive-per-eksportim-te-naftes-iraniane/60%Daily2020-01-24 12:53
https://kosovapost.net/si-po-e-lufton-kina-virusin-arrestohet-kedo-qe-flet-per-te-ne/60%Daily2020-01-24 12:46
https://kosovapost.net/nuk-e-besoni-por-kjo-eshte-makina-qe-vozit-paris-hilton-foto/60%Daily2020-01-24 12:42
https://kosovapost.net/trump-e-ka-me-lehte-ta-zgjidhe-ceshtjen-e-kosoves-sesa-iranit/60%Daily2020-01-24 12:24
https://kosovapost.net/angela-merkel-universiteti-turko-gjerman-shembull-i-bashkepunimit-midis-dy-vendeve/60%Daily2020-01-24 12:06
https://kosovapost.net/ekskluzive-edi-rama-per-top-channel-ramushi-ktheu-shpifjen-ne-pushke-qe-kur-ka-lene-pushken/60%Daily2020-01-24 12:07
https://kosovapost.net/pas-linjes-ajrore-edhe-nje-marreveshje-mes-prishtines-dhe-beogradit/60%Daily2020-01-24 12:08
https://kosovapost.net/dosjet-qe-deshmojne-persekutimin-pa-gjyq-te-shqiptareve/60%Daily2020-01-24 11:40
https://kosovapost.net/rrahmani-nga-250-euro-te-drenica-ne-1-8-milion-euro-te-napoli/60%Daily2020-01-24 11:21
https://kosovapost.net/zyrtarisht-udheheqesit-e-be-se-nenshkruajne-marreveshjen-e-brexit-it/60%Daily2020-01-24 11:14
https://kosovapost.net/grenell-arrin-marreveshje-parimore-per-linjen-hekurudhore-prishtine-beograd/60%Daily2020-01-24 11:04
https://kosovapost.net/vezhguesit-e-be-se-rinumerimi-ne-zgjedhje-shkoi-keq/60%Daily2020-01-24 10:44
https://kosovapost.net/grenell-me-mesazh-te-fuqishem-ne-beograd-per-kosoven-dhe-serbine/60%Daily2020-01-24 10:36
https://kosovapost.net/vrau-shokun-e-tij-dorasi-tregon-arsyen-pse-e-beri-kete/60%Daily2020-01-24 10:28
https://kosovapost.net/e-frikshme-filmi-i-hollivudit-parashikoi-shperthimin-e-virusit/60%Daily2020-01-24 10:21
https://kosovapost.net/kete-foto-te-adem-jasharit-me-shoket-e-uck-se-nuk-e-keni-pare-foto/60%Daily2020-01-24 10:20
https://kosovapost.net/virusi-i-rrezikshem-ne-kine-rritet-numri-i-te-vdekurve/60%Daily2020-01-24 09:54
https://kosovapost.net/vuciq-grenellit-nuk-e-pranoj-shenjen-e-barazise-midis-terheqjes-se-njohjes-se-kosoves-dhe-takses/60%Daily2020-01-24 09:46
https://kosovapost.net/momenti-i-perplasjes-ndermjet-ramush-haradinajt-dhe-baton-haxhiut/60%Daily2020-01-24 09:38
https://kosovapost.net/brenda-24-oreve-37-aksidente-ne-kosove/60%Daily2020-01-24 09:28
https://kosovapost.net/drecun-shtepia-e-bardhe-deshiron-perparim-midis-beogradit-dhe-prishtines/60%Daily2020-01-24 09:21
https://kosovapost.net/fshati-qe-po-merr-pamje-tjeter-fale-ndihmes-se-diaspores-foto/60%Daily2020-01-24 09:18
https://kosovapost.net/frike-ne-angli-testohen-14-persona-per-virusin-kinez/60%Daily2020-01-24 09:06
https://kosovapost.net/vetevendosje-glauk-konjufca-nuk-jep-doreheqje/60%Daily2020-01-24 09:02
https://kosovapost.net/godfrey-vizita-e-grenell-tregon-interesin-e-shba-ve-per-ballkanin-perendimor/60%Daily2020-01-24 08:57
https://kosovapost.net/grenell-pas-prishtines-shkon-ne-beograd-takon-vuciqin/60%Daily2020-01-24 09:09
https://kosovapost.net/duart-ju-tregojne-nese-vuani-nga-keto-semundje-te-renda/60%Daily2020-01-24 08:26
https://kosovapost.net/neymar-i-pa-parashikueshem-shpik-pasimin-mevideo/60%Daily2020-01-24 08:21
https://kosovapost.net/presidentja-e-speciales-trendafilova-gjykimet-do-te-jene-te-drejta-dhe-te-paanshme/60%Daily2020-01-24 08:16
https://kosovapost.net/spanje-gjobitet-kryeministri-qe-perdori-institucionet-zyrtare-ne-fushaten-zgjedhore/60%Daily2020-01-24 08:01
https://kosovapost.net/oshp-ja-gjen-shkelje-ligjore-ne-tenderin-cerekmilionesh-te-kek-ut/60%Daily2020-01-24 07:57
https://kosovapost.net/parlamenti-voton-mbreteresha-firmos-britania-e-madhe-jashte-nga-be-me-31-janar/60%Daily2020-01-24 07:55
https://kosovapost.net/trump-takohet-me-barzanin-ngaterron-kurdet-irakiane-me-kurdet-siriane/60%Daily2020-01-24 07:48
https://kosovapost.net/haradinaj-kujton-ismail-qemalin/60%Daily2020-01-24 07:45
https://kosovapost.net/kalendari-historik-24-janar/60%Daily2020-01-24 07:38
https://kosovapost.net/32357-2/60%Daily2020-01-24 07:34
https://kosovapost.net/kur-duhet-te-pime-kafen-e-mengjesit/60%Daily2020-01-24 07:31
https://kosovapost.net/donald-trump-i-poston-foton-e-sikletshme-obames-foto/60%Daily2020-01-24 07:28
https://kosovapost.net/shba-ndalon-turizmin-e-lindjes-fillon-zbatimi-i-kufizimeve-te-vizave-per-grate-shtatzena/60%Daily2020-01-24 07:21
https://kosovapost.net/promovohen-vellimi-i-pare-dhe-i-dyti-i-epitafeve-ne-gjuhen-osmane-ne-rajonin-e-prishtines-dhe-te-mitrovices/60%Daily2020-01-24 07:23
https://kosovapost.net/inspektorati-i-arsimit-ubt-ja-pranoi-jashteligjshem-1377-studente/60%Daily2020-01-24 07:13
https://kosovapost.net/kjo-eshte-shuma-e-ofertes-se-dyte-te-tottenhamit-per-muriqin/60%Daily2020-01-24 07:10
https://kosovapost.net/32335-2/60%Daily2020-01-24 07:07
https://kosovapost.net/parashikimi-i-motit-per-diten-e-sotme-9/60%Daily2020-01-24 07:02
https://kosovapost.net/dobesimi-i-aak-se-ne-zgjedhjet-e-fundit-haradinaj-humba-vota-u-keqkuptova-nga-besimtaret-myslimane/60%Daily2020-01-23 22:54
https://kosovapost.net/haradinaj-godet-rende-baton-haxhiun-je-mercenar-i-edi-rames-nuk-jemi-lope-e-dele/60%Daily2020-01-23 22:42
https://kosovapost.net/labi-motra-e-arditit-do-te-qaj-me-lote-kur-do-tia-tregoj-shumen-e-mbledhur-nga-duarte-e-shqiptareve/60%Daily2020-01-23 22:45
https://kosovapost.net/princi-saudit-hakoi-telefonin-e-personit-me-te-pasur-ne-bote-ja-cka-i-zbulon/60%Daily2020-01-23 22:00
https://kosovapost.net/a-eshte-shba-pro-shkembimit-te-territoreve-ja-si-pergjigjet-haradinaj/60%Daily2020-01-23 21:52
https://kosovapost.net/haradinaj-ne-tirane-edi-rama-me-fanatizem-dhe-me-pasion-u-angazhua-per-ndarjen-e-kosoves/60%Daily2020-01-23 21:25
https://kosovapost.net/tome-gashi-ja-cfare-tentuan-te-bejne-me-astritin-qe-vv-ne-ta-shpallin-terroriste-flet-edhe-syrin-e-popullit/60%Daily2020-01-23 21:19
https://kosovapost.net/haradinaj-i-palekundur-per-mosheqjen-e-takses-nuk-i-ben-pershtypje-presioni-i-grenell/60%Daily2020-01-23 20:51
https://kosovapost.net/vizita-e-grenell-korab-sejdiu-nje-cunami-politik-po-vjen/60%Daily2020-01-23 20:40
https://kosovapost.net/britania-largohet-nga-be-me-31-janar/60%Daily2020-01-23 20:23
https://kosovapost.net/krasniqi-per-kreret-e-partive-jane-gjela-me-njeri-tjetrin-e-me-te-tjeret-si-pula-te-lagura/60%Daily2020-01-23 20:08
https://kosovapost.net/albulena-haxhiu-kerkesa-per-doreheqjen-e-konjufces-eshte-e-papranueshme/60%Daily2020-01-23 19:50
https://kosovapost.net/cka-paralajmeron-rexhep-selimi-per-marreveshjen-vv-ldk/60%Daily2020-01-23 19:44
https://kosovapost.net/shqiptaret-me-te-varferit-ne-maqedoni-paguajne-taksa-e-smarrin-asgje-dokument/60%Daily2020-01-23 19:18
https://kosovapost.net/lirak-celaj-godet-prape-partise-se-tij-adnja-e-pdkse-ka-kohe-qe-po-demtohet/60%Daily2020-01-23 19:08
https://kosovapost.net/si-do-te-jete-moti-ne-kosove-gjate-te-premtes/60%Daily2020-01-23 18:56
https://kosovapost.net/shqiperia-serish-goditet-nga-termeti/60%Daily2020-01-23 18:52
https://kosovapost.net/nora-gjakova-e-nis-vitin-2020-me-medalje-te-bronzte/60%Daily2020-01-23 18:28
https://kosovapost.net/ne-cilat-vende-mund-te-blini-nje-pasaporte-te-dyte/60%Daily2020-01-23 18:19
https://kosovapost.net/vetevendosje-ne-prishtine-kerkon-doreheqjen-e-shpend-ahmetit/60%Daily2020-01-23 18:12
https://kosovapost.net/madheshtia-e-maleve-shqiptare-ne-syte-e-italianeve-foto/60%Daily2020-01-23 18:02
https://kosovapost.net/ja-cfare-shitej-ne-tregun-kinez-ku-lindi-virusi-qe-po-tremb-boten-foto/60%Daily2020-01-23 17:54
https://kosovapost.net/cfare-dihet-deri-me-tani-per-virusin-vdekjeprures/60%Daily2020-01-23 17:45
https://kosovapost.net/osmani-pas-takimit-me-grenell-flet-per-bashkpunimin-me-shba-permend-edhe-qeverin-vv-ldk/60%Daily2020-01-23 17:40
https://kosovapost.net/deputeti-aak-se-rrahim-hashimi-nuk-u-prezantua-asnjehere-si-i-aferm-i-kadri-veselit-dhe-xhavit-halitit/60%Daily2020-01-23 17:23
https://kosovapost.net/dashuria-e-popullit-per-te-moshuarit/60%Daily2020-01-23 17:01
https://kosovapost.net/ambasadori-grenell-afati-per-arritjen-e-marreveshjes-kosove-serbi-eshte-i-shkurter/60%Daily2020-01-23 16:56
https://kosovapost.net/kryetari-i-deges-se-vv-se-ne-obiliq-kush-meriton-padi-tani-mediat-une-apo-qeverisja-lokale-e-obiliqit/60%Daily2020-01-23 16:48
https://kosovapost.net/shqetesuese-kosoves-po-i-ikin-qytetaret/60%Daily2020-01-23 16:18
https://kosovapost.net/emri-muhamed-me-i-popullarizuari-i-te-porsalindurve-ne-kryeqytetin-e-norvegjise/60%Daily2020-01-23 16:06
https://kosovapost.net/cun-lajqi-mesazh-isa-mustafes-formojeni-qeverine-e-mos-kerko-harac-tue-vu-kushte/60%Daily2020-01-23 15:44
https://kosovapost.net/djali-dyshohet-per-vrasjen-e-prinderve-ne-prizren/60%Daily2020-01-23 15:38
https://kosovapost.net/pezullohet-greva-per-objektin-e-ministrise-se-kultures/60%Daily2020-01-23 15:30
https://kosovapost.net/mega-deshtim-i-shpend-ahmetit/60%Daily2020-01-23 15:08
https://kosovapost.net/daciq-i-pergjigjet-grenellit-nderprerja-e-fushates-per-cnjohjet-smund-te-jete-kompromis-per-taksen/60%Daily2020-01-23 15:02
https://kosovapost.net/konjufca-kosoves-i-duhet-mbeshtetja-e-norvegjise/60%Daily2020-01-23 15:01
https://kosovapost.net/shba-qellohet-drejte-turmes-nje-i-vdekur-dhe-tete-te-plagosur/60%Daily2020-01-23 14:52
https://kosovapost.net/vrulli-i-speciales-10-ftesa-per-tri-jave-gucati-paralajmeron-protesta/60%Daily2020-01-23 14:45
https://kosovapost.net/do-habiteni-ajo-cefare-thote-selena-gomez-per-adele/60%Daily2020-01-23 14:41
https://kosovapost.net/grenell-faleminderit-albin/60%Daily2020-01-23 14:30
https://kosovapost.net/pas-kercenimit-reagon-ramiz-lladrovci/60%Daily2020-01-23 14:17
https://kosovapost.net/larg-gunnar-wigemark-shefi-i-ri-i-misionit-te-eulex-it-ne-kosove/60%Daily2020-01-23 14:00
https://kosovapost.net/nje-gote-leng-shege-dhe-3-hurma-arabe-ndihmojne-ne-luftimin-e-ketyre-smeundjeve/60%Daily2020-01-23 13:56
https://kosovapost.net/kane-ndotje-te-larte-te-ajrit-por-qytetareve-te-obiliqit-kujdesi-shendetesor-nuk-iu-mungon-asnjehere/60%Daily2020-01-23 14:05
https://kosovapost.net/gjukanoviq-dhe-vuciq-qendrime-te-kunderta-per-ligjin-e-lirive-fetare/60%Daily2020-01-23 13:46
https://kosovapost.net/pas-takimit-me-grenellin-kurti-tregon-cfare-biseduan-2/60%Daily2020-01-23 13:35
https://kosovapost.net/kush-po-i-perfiton-3-milion-euro-nga-tenderi-per-tregun-e-qytetit/60%Daily2020-01-23 14:28
https://kosovapost.net/zyrtari-i-larte-i-ldk-se-mesazhi-eshte-i-qarte-amerika-sdo-zgjedhje-por-zgjidhje/60%Daily2020-01-23 12:44
https://kosovapost.net/ramiz-lladrovci-kercenohet-me-jete-policia-jep-detaje-nga-rasti/60%Daily2020-01-23 12:35
https://kosovapost.net/virusi-kinez-vjen-edhe-ne-europe-shihni-si-e-transportojne-pacientin-video/60%Daily2020-01-23 12:30
https://kosovapost.net/trump-thyen-rekordin-e-tij-ne-twetter/60%Daily2020-01-23 12:05
https://kosovapost.net/kjo-eshte-superarma-revulucionare-e-ushtrise-amerikane-video/60%Daily2020-01-23 12:14
https://kosovapost.net/andrews-procesi-i-vettingut-mund-te-perballet-me-sfida-dhe-rreziqe/60%Daily2020-01-23 11:48
https://kosovapost.net/blici-serb-amerika-do-qe-dialogu-te-rifilloje-sa-me-shpejt-por-ky-eshte-kushti-i-vuciqit/60%Daily2020-01-23 11:39
https://kosovapost.net/i-derguari-i-posacem-i-shba-se-grenelli-mesazh-te-njejte-per-kosoven-edhe-nga-selia-e-ldk-se/60%Daily2020-01-23 11:25
https://kosovapost.net/ambasada-amerikane-zbulon-agjenden-e-grenellit-ne-kosove/60%Daily2020-01-23 11:12
https://kosovapost.net/gjnd-urdheron-masa-per-parandalimin-e-gjenocidit-ndaj-myslimaneve-rohingya/60%Daily2020-01-23 11:09
https://kosovapost.net/cfare-po-ndodh-me-cavanin-kush-tjeter-po-e-kerkon-ne-ekip/60%Daily2020-01-23 10:53
https://kosovapost.net/aeroplani-mbushet-me-tym-te-bardhe-panik-tek-udhetaret/60%Daily2020-01-23 10:49
https://kosovapost.net/detaje-te-reja-jep-policia-per-vrasjen-e-dyfishte-ne-prizren-video/60%Daily2020-01-23 10:40
https://kosovapost.net/inter-dhe-tottenham-drejt-fundit-per-marreveshjen-e-eriksen/60%Daily2020-01-23 10:36
https://kosovapost.net/zhduket-vajza-nga-strehimorja-e-prishtines/60%Daily2020-01-23 10:33
https://kosovapost.net/arrestohet-nje-serb-ne-gracanice/60%Daily2020-01-23 10:29
https://kosovapost.net/grenell-dhe-kosnet-mbrrijne-ne-takim-tek-isa-mustafa-cfare-porosie-do-percjellin-ata/60%Daily2020-01-23 10:25
https://kosovapost.net/grenelli-pas-takimit-me-kurtin-ceshtja-e-krijimit-te-qeverise-sme-takon-mua-te-koncentrohemi-ne-ekonomi/60%Daily2020-01-23 10:11
https://kosovapost.net/32097-2/60%Daily2020-01-23 10:02
https://kosovapost.net/ambasadoret-grenell-dhe-kosnett-i-shkojne-ne-zyre-kurtit/60%Daily2020-01-23 09:45
https://kosovapost.net/pasi-u-kercenua-nga-haxhi-hoti-i-nismes-kurti-intervistohet-nga-prokuroria/60%Daily2020-01-23 09:17
https://kosovapost.net/shqiperia-dhe-maqedonia-me-te-ndoturat-ne-evrope/60%Daily2020-01-23 09:03
https://kosovapost.net/32086-2/60%Daily2020-01-23 08:52
https://kosovapost.net/keto-jane-frutat-qe-i-bejne-mire-melcise/60%Daily2020-01-23 08:47
https://kosovapost.net/ish-zyrtari-amerikan-shqiptaret-dhe-serbet-te-merren-vesh-shba-ja-do-ti-mbeshtese/60%Daily2020-01-23 08:33
https://kosovapost.net/ambasadori-grenell-sot-takohet-edhe-me-kurtin/60%Daily2020-01-23 08:30
https://kosovapost.net/zbulohet-e-verteta-e-virusit-qe-po-vret-ne-kine/60%Daily2020-01-23 08:27
https://kosovapost.net/apeli-e-kthen-ne-pune-kryeshefin-qe-rikalo-iu-hakmor-per-llogari-te-bashkeshortes/60%Daily2020-01-23 08:23
https://kosovapost.net/skandal-i-uefa-se-manipuloi-formacionin-e-vitit-per-cr7-en/60%Daily2020-01-23 08:05
https://kosovapost.net/sot-behen-104-vjet-nga-vrasja-e-isa-boletinit/60%Daily2020-01-23 07:56
https://kosovapost.net/deputeti-i-ldk-se-ka-nje-porosi-per-mustafen-e-kurtin/60%Daily2020-01-23 07:51
https://kosovapost.net/edhe-nje-tjeter-zyrtar-i-larte-amerikan-vjen-sot-ne-kosove/60%Daily2020-01-23 07:47
https://kosovapost.net/prizreni-sot-lanson-platforme-digjitale-per-transparence/60%Daily2020-01-23 07:44
https://kosovapost.net/historia-reale-e-dashurise-ne-anijen-titanic-ja-personazhet-e-vertete-qe-frymezuan-filmin-foto/60%Daily2020-01-23 07:41
https://kosovapost.net/ti-ne-kosove-perkeqesim-ne-luften-kunder-korrupsionit-shansi-te-vetevendosja/60%Daily2020-01-23 07:34
https://kosovapost.net/piatekun-e-duan-te-gjithe-ne-angli-por-e-kerkon-edhe-manchester-united-video/60%Daily2020-01-23 07:37
https://kosovapost.net/si-ndikojne-problemet-me-parate-ne-shendetin-mendor-te-njeriut-2/60%Daily2020-01-23 07:27
https://kosovapost.net/ne-nje-qytet-kinez-ndalohet-transporti-publik-shkak-virusi-i-ri/60%Daily2020-01-23 07:23
https://kosovapost.net/ambasadori-amerikan-richard-grenell-takon-kryetarin-e-ldk-se/60%Daily2020-01-23 07:18
https://kosovapost.net/parashikimi-i-motit-per-diten-e-sotme-8/60%Daily2020-01-23 07:14
https://kosovapost.net/grenell-pas-takimit-me-thacin-kerkon-heqjen-e-tarifave/60%Daily2020-01-22 22:59
https://kosovapost.net/deputetja-e-vv-se-ja-cfare-thane-vjosa-osmani-dhe-kujtim-shala-para-zgjedhjes-se-kryeparlamentarit/60%Daily2020-01-22 22:48
https://kosovapost.net/haxhiu-i-pergjigjet-muhaxherit-per-ultimatumin/60%Daily2020-01-22 22:33
https://kosovapost.net/vv-pret-nje-delegacion-be-bisedojn-per-perpjekjet-e-krijimit-te-qeverise-me-ldk-ne/60%Daily2020-01-22 22:37
https://kosovapost.net/panik-ne-turqi-dy-termete-te-forta-nxjerrin-njerezit-ne-rruge/60%Daily2020-01-22 21:29
https://kosovapost.net/agim-bahtiri-presidenti-thaci-do-te-jape-doreheqje-per-shkak-te-speciales/60%Daily2020-01-22 21:20
https://kosovapost.net/tensione-midis-policise-izraelite-dhe-presidentit-francez-video/60%Daily2020-01-22 21:09
https://kosovapost.net/thaci-me-grenellin-biseduam-per-rinisjen-e-dialogut-mes-kosoves-dhe-serbise/60%Daily2020-01-22 21:00
https://kosovapost.net/nga-kush-po-varet-fati-i-koalicionit-lvv-ldk-flet-hykmete-bajrami/60%Daily2020-01-22 20:44
https://kosovapost.net/celaj-godet-prape-partise-se-tij-ska-demokraci-te-brendshme-ne-pdk/60%Daily2020-01-22 20:37
https://kosovapost.net/grenell-administrata-trump-do-progres-ekonomik/60%Daily2020-01-22 20:19
https://kosovapost.net/thaci-para-darkes-me-grenellin-kjo-eshte-arsyejae-vizites-se-emisarit-te-trumpit/60%Daily2020-01-22 20:08
https://kosovapost.net/konjufca-pret-kryesuesen-e-misionit-te-bashkimit-evropian/60%Daily2020-01-22 19:59
https://kosovapost.net/nis-darka-e-thacit-dhe-grenellit/60%Daily2020-01-22 19:47
https://kosovapost.net/thaci-po-e-pret-qe-nje-ore-grenellin-ne-restorant-foto/60%Daily2020-01-22 19:36
https://kosovapost.net/shihet-edhe-flamuri-shqiptar-ne-protesten-e-malazezve-kunder-serbeve/60%Daily2020-01-22 19:20
https://kosovapost.net/kurti-priti-dy-kongresmene-amerikane-ata-e-ftojne-per-vizite-ne-shba/60%Daily2020-01-22 18:55
https://kosovapost.net/kthehet-shiu-ne-vend-parashikimi-i-motit-per-pese-ditet-e-ardhshme/60%Daily2020-01-22 18:45
https://kosovapost.net/burdushi-lirohet-nga-burgu/60%Daily2020-01-22 18:37
https://kosovapost.net/ndodh-edhe-kjo-eshte-ende-i-gjalle-por-ish-gruaja-e-deklaron-te-vdekur-duke-i-ndertuar-nje-varr/60%Daily2020-01-22 18:33
https://kosovapost.net/grenell-neser-takon-isa-mustafen-ne-zyrat-e-ldk-se/60%Daily2020-01-22 18:16
https://kosovapost.net/haxhiu-fokusi-jon-eshte-marreveshja-me-ldk-do-te-punojme-shume-qe-keto-dite/60%Daily2020-01-22 18:01
https://kosovapost.net/urime-albin-urime-ise-urime-kosove/60%Daily2020-01-22 17:49
https://kosovapost.net/arrestohet-polici-ne-mitrovice-kerkoi-25-mije-euro-nga-nje-qytetar/60%Daily2020-01-22 17:33
https://kosovapost.net/a-vlen-taksa-100-perqind-edhe-ne-linjen-prishtine-beograd-flet-nenshkruesi-i-marreveshjes/60%Daily2020-01-22 17:07
https://kosovapost.net/shpend-ahmeti-shperfill-ftesen-per-te-debatuar-per-ndertimet-ne-badovc/60%Daily2020-01-22 16:53
https://kosovapost.net/anetari-i-vv-se-partite-e-pan-it-do-te-kishin-bere-feste-nese-do-i-kishim-ftuar-per-koalicion/60%Daily2020-01-22 16:32
https://kosovapost.net/grenell-vjen-ne-prishtine-darkon-sonte-me-thacin/60%Daily2020-01-22 16:21
https://kosovapost.net/haradinaj-me-mpas-thirre-kurti-une-nuk-e-kisha-refuzuar-takimin-me-te/60%Daily2020-01-22 15:59
https://kosovapost.net/osmani-ia-shuan-shpresat-haradinajt-ldk-ne-koalicion-vetem-me-vv/60%Daily2020-01-22 15:38
https://kosovapost.net/dortmundi-frikeson-juventusin-kerkon-mesfushorin-polivalent/60%Daily2020-01-22 14:37
https://kosovapost.net/nagavci-vetevendosje-ka-vetem-nje-plan-berjen-e-qeverise-me-ldk-ne-2/60%Daily2020-01-22 14:32
https://kosovapost.net/figura-te-reja-marrin-pergjegjesi-ne-pdk/60%Daily2020-01-22 13:57
https://kosovapost.net/franca-e-spanja-goditen-nga-stuhia-gloria-pasojat-tragjike/60%Daily2020-01-22 13:54
https://kosovapost.net/ku-do-ti-mbaje-10-vite-burg-murat-jashari/60%Daily2020-01-22 13:47
https://kosovapost.net/fusha-e-futbollit-kthehet-ne-ring-boksi-video/60%Daily2020-01-22 13:38
https://kosovapost.net/presidenti-trump-do-te-preferoja-nje-gjykim-me-deshmitare/60%Daily2020-01-22 13:33
https://kosovapost.net/a-do-ta-njohe-serbia-pasaporten-e-kosoves-pas-arritjes-se-marreveshjes-per-linjen-ajrore/60%Daily2020-01-22 13:28
https://kosovapost.net/haradinaj-ka-qef-me-thirre-mustafa-konfirmon-se-do-i-pergjigjet-nese-e-therret/60%Daily2020-01-22 13:22
https://kosovapost.net/policia-jep-detaje-per-dy-vdekjet-ne-prizren/60%Daily2020-01-22 12:58
https://kosovapost.net/nisma-e-gatshme-per-koalicion-krasniqi-thote-se-sjane-parti-qe-refuzojne/60%Daily2020-01-22 12:53
https://kosovapost.net/qeveria-ne-largim-ndan-afer-60-mije-euro-per-rezidencen-ibrahim-rugova/60%Daily2020-01-22 12:50
https://kosovapost.net/ambasadorja-e-finlandes-ne-selin-e-ldk-se-mesazhi-kryesor-ka-shprese/60%Daily2020-01-22 12:46
https://kosovapost.net/haradinaj-emeron-lulzim-rafunen-minister-te-financave/60%Daily2020-01-22 12:39
https://kosovapost.net/kete-jave-ambasadori-grenell-viziton-prishtinen-e-beogradin/60%Daily2020-01-22 12:36
https://kosovapost.net/fillon-mbledhja-e-qeverise-ne-largim/60%Daily2020-01-22 12:29
https://kosovapost.net/haskuka-opozita-me-jotransparence-kane-mbeshtetur-klanet-e-tyre-tani-ne-projektet-e-komunes-aplikojne-gjithe-qytetaret/60%Daily2020-01-22 12:28
https://kosovapost.net/ne-prizren-gjenden-pa-shenja-jete-nje-femer-dhe-nje-mashkull/60%Daily2020-01-22 11:46
https://kosovapost.net/jashari-sulmi-i-22-janarit-ishte-paralajmerim-qe-lufta-do-te-filloje/60%Daily2020-01-22 11:28
https://kosovapost.net/bayern-munich-merr-ne-gjermani-yllin-e-realit/60%Daily2020-01-22 11:25
https://kosovapost.net/rita-ora-flet-per-jeten-personale/60%Daily2020-01-22 11:21
https://kosovapost.net/taksa-100-perqind-importi-ka-shenuar-renie-e-eksporti-ngritje/60%Daily2020-01-22 10:55
https://kosovapost.net/kundershton-ashper-per-denimin-e-marre-policia-nxjerr-me-dhune-nga-seanca-llumnicen/60%Daily2020-01-22 10:46
https://kosovapost.net/keshtu-pergjigjet-vuciq-pas-kritikat-se-pse-air-serbia-nuk-do-te-fluturoje-ne-prishtine/60%Daily2020-01-22 10:43
https://kosovapost.net/policia-e-krimeve-ekonomike-po-e-heton-rregulloren-per-kompetencat-civile-per-keshilltaret-e-pal-lekajt/60%Daily2020-01-22 10:30
https://kosovapost.net/ja-cfare-denimi-mori-murat-jashari-qe-kishte-tentuar-ta-vriste-azem-vllasin/60%Daily2020-01-22 10:25
https://kosovapost.net/e-thote-stoltenberg-turqia-eshte-aleate-kyce-e-nato-s-per-sigurine-e-evropes/60%Daily2020-01-22 10:20
https://kosovapost.net/ne-bazen-e-kfor-it-italian-gjendet-pa-shenja-jete-nje-person/60%Daily2020-01-22 10:16
https://kosovapost.net/me-cfare-e-kushtezon-formimin-e-qeverise-se-kosoves-presidenti-serb/60%Daily2020-01-22 10:15
https://kosovapost.net/punetori-i-doganes-kercenohet-nga-shtetasi-rus/60%Daily2020-01-22 10:06
https://kosovapost.net/cfare-do-te-ndodh-me-shendetin-tuaj-nese-nuk-hani-buken-e-bardhe/60%Daily2020-01-22 10:02
https://kosovapost.net/jo-shqiperine-elvana-gjata-do-te-perfaqesoje-nje-shtet-tjeter-ne-eurovizion/60%Daily2020-01-22 09:56
https://kosovapost.net/pas-kosoves-edhe-greqia-zgjedh-presidenten-femer/60%Daily2020-01-22 09:55
https://kosovapost.net/haradinaj-familja-jashari-gjithmone-u-nda-me-lavdi/60%Daily2020-01-22 09:45
https://kosovapost.net/policia-arreston-shtetasin-e-shqiperise/60%Daily2020-01-22 09:37
https://kosovapost.net/tragjike-nena-vret-tre-femijet-e-saj/60%Daily2020-01-22 09:33
https://kosovapost.net/gjykata-denon-pjesetaret-e-syrit-te-popullit/60%Daily2020-01-22 09:28
https://kosovapost.net/ne-rrethana-tragjike-humbe-jeten-nje-person-ne-fushe-kosove/60%Daily2020-01-22 09:18
https://kosovapost.net/bllokohet-kanadaja-70-cm-niveli-i-bores/60%Daily2020-01-22 09:24
https://kosovapost.net/nenat-e-srebrenices-ngrene-padi-kunder-holandes/60%Daily2020-01-22 09:05
https://kosovapost.net/vrau-shqiptarin-ne-sy-te-familjes-arrestohet-22-vjecari/60%Daily2020-01-22 09:18
https://kosovapost.net/kalendari-historik-22-janar/60%Daily2020-01-22 08:57
https://kosovapost.net/policia-zvicerane-ekspozoi-spiunet-ruse-ne-davos/60%Daily2020-01-22 08:53
https://kosovapost.net/organizata-nderkombetare-e-punes-paralajmeron-rritje-te-numrit-te-papuneve-ne-2020/60%Daily2020-01-22 08:54
https://kosovapost.net/kjo-eshte-shtepia-milioneshe-e-jannifer-anistonit-foto/60%Daily2020-01-22 08:45
https://kosovapost.net/muharremaj-nese-ka-zgjedhje-jemi-te-gatshem/60%Daily2020-01-22 08:22
https://kosovapost.net/shakaja-e-psg-se-me-neymar-por-ja-si-reagon-braziliani-video/60%Daily2020-01-22 08:16
https://kosovapost.net/brad-dhe-jennifer-lane-nam-ja-reagimi-i-angelina-jolit/60%Daily2020-01-22 08:10
https://kosovapost.net/kthimi-i-fluturimeve-kosove-serbi-nje-hap-i-madh-per-biznesmenet/60%Daily2020-01-22 08:07
https://kosovapost.net/shba-senati-fillon-gjyqin-per-akuzat-ndaj-presidentit-trump/60%Daily2020-01-22 07:59
https://kosovapost.net/a-jane-te-rrezikuar-futbollistet-nga-semundjet-mendore/60%Daily2020-01-22 07:55
https://kosovapost.net/pa-qeverine-kuvendi-me-funksione-te-cunguara/60%Daily2020-01-22 07:49
https://kosovapost.net/sot-behen-22-vjet-nga-sulmi-i-dyte-ne-familjen-jashari/60%Daily2020-01-22 07:40
https://kosovapost.net/monego-dhe-iutecredit-arsyeja-qe-prokuroria-heton-bqk-ne/60%Daily2020-01-22 07:35
https://kosovapost.net/virusi-kinez-mund-te-ndryshoje-forme-dhe-te-perhapet-edhe-me-shpejte/60%Daily2020-01-22 07:32
https://kosovapost.net/pse-gjaku-i-analizave-merret-vetem-nga-gishti-i-unazes-a-e-dini-arsyen/60%Daily2020-01-22 07:28
https://kosovapost.net/sot-merret-vendimi-per-rastin-syri-i-popullit/60%Daily2020-01-22 07:24
https://kosovapost.net/cmendet-reali-700-milion-euro-per-yllin-e-dortmund/60%Daily2020-01-22 07:20
https://kosovapost.net/moti-sot-33/60%Daily2020-01-22 07:16
https://kosovapost.net/sulmohet-serish-me-raketa-ambasada-amerikane-ne-irak/60%Daily2020-01-21 23:20
https://kosovapost.net/mitizimet-e-tepruara-u-sherbyen-vetem-pushtetmbajtesve/60%Daily2020-01-21 22:43
https://kosovapost.net/deputeti-i-vv-se-bene-thirrje-le-ta-bejme-sa-me-shpejte-marreveshjen-e-ti-zhgenjejme-kundershtaret/60%Daily2020-01-21 22:26
https://kosovapost.net/lushtaku-thaci-neser-me-u-kthy-ne-pdk-i-fiton-zgjedhjet-sepse-eshte-lojtare-i-mire/60%Daily2020-01-21 21:31
https://kosovapost.net/lushtaku-kur-kemi-bere-koalicion-me-ldk-pse-jo-edhe-me-vv/60%Daily2020-01-21 21:17
https://kosovapost.net/nga-pavaresia-ne-autonomi-kur-tradhetia-con-ne-zhberje/60%Daily2020-01-21 20:50
https://kosovapost.net/lushtaku-edhe-hashim-thaci-do-ftohet-nga-gjykata-speciale/60%Daily2020-01-21 20:48
https://kosovapost.net/lushtaku-80-ne-vv-jane-te-pakenaqurit-e-pdk-se/60%Daily2020-01-21 21:45
https://kosovapost.net/hashim-thaci-nga-davosi-fjale-optimiste-per-albin-kurtin-do-te-bashkepunojme-per-kosoven/60%Daily2020-01-21 19:40
https://kosovapost.net/presidenti-egjiptian-sisi-protestohet-ne-londer/60%Daily2020-01-21 19:26
https://kosovapost.net/thaci-takon-keshilltarin-e-trump-shba-e-domosdoshme-per-arritjen-e-paqes-me-serbine/60%Daily2020-01-21 19:18
https://kosovapost.net/nagavci-marreveshja-per-bashkeqeverisje-lvv-ldk-eshte-gati/60%Daily2020-01-21 19:08
https://kosovapost.net/a-vihet-ne-dyshim-shtetesia-e-kosoves-ne-dokumentin-e-nenshkruar-per-linjen-prishtine-beograd-video/60%Daily2020-01-21 18:42
https://kosovapost.net/naim-rashiti-kjo-eshte-formula-per-arritjen-e-koalicionit-lvv-ldk/60%Daily2020-01-21 18:32
https://kosovapost.net/vetevendosje-e-perjashton-nga-partia-mesimdhenesin-kjo-eshte-arsyeja/60%Daily2020-01-21 18:09
https://kosovapost.net/31694-2/60%Daily2020-01-21 17:48
https://kosovapost.net/richard-grenell-te-enjten-viziton-kosoven/60%Daily2020-01-21 17:29
https://kosovapost.net/konjufca-dergon-telegram-ngushellimi-kryetarit-ne-detyre-te-senatit-te-parlamentit-cek/60%Daily2020-01-21 17:11
https://kosovapost.net/nderron-jete-22-vjecari-nga-aksidenti-ne-kavaje/60%Daily2020-01-21 16:59
https://kosovapost.net/konjufca-priti-ne-takim-ambasadoren-e-kroacise-ne-kosove-folen-per-forcimin-e-miqesise/60%Daily2020-01-21 16:45
https://kosovapost.net/gjendet-pa-shenja-jete-nje-62-vjecar-ne-fshatin-italian-ne-peje/60%Daily2020-01-21 16:36
https://kosovapost.net/mustafa-del-nga-partia-pa-konfirmim-nese-do-te-kete-marreveshje-me-lvv/60%Daily2020-01-21 16:24
https://kosovapost.net/perfundon-takimi-i-kryesise-se-ldk-se-cfare-u-vendos-per-koalicionin-me-lvv-ne/60%Daily2020-01-21 16:00
https://kosovapost.net/sot-u-prezantua-profili-socio-ekonomik-i-komunave-nga-rajoni-i-prizrenit/60%Daily2020-01-21 15:40
https://kosovapost.net/piraj-thote-se-suksesi-eshte-i-garantuar-kur-punetoret-jane-te-kenaqur/60%Daily2020-03-04 13:23
https://kosovapost.net/ne-davos-vuciq-tregon-se-cilat-jane-pritjet-e-tij-me-formimin-e-qeverise-se-kosoves/60%Daily2020-01-21 15:27
https://kosovapost.net/senati-amerikan-gati-per-gjyqin-e-trampit/60%Daily2020-01-21 15:21
https://kosovapost.net/vjen-edhe-nje-ftese-nga-specialja-ky-eshte-i-ftuari-i-radhes/60%Daily2020-01-21 15:14
https://kosovapost.net/perkthehen-dokumente-osmane-per-komunen-e-prishtines/60%Daily2020-01-21 15:06
https://kosovapost.net/ky-eshte-zbulimi-i-ri-si-mund-te-kurohen-te-gjithe-kanceret/60%Daily2020-01-21 14:58
https://kosovapost.net/e-thone-mjeket-kosova-nuk-eshte-imune-nga-virusi-kinez/60%Daily2020-01-21 14:52
https://kosovapost.net/milani-ne-bisedime-me-mesfushorin-shqiptar/60%Daily2020-01-21 14:45
https://kosovapost.net/moti-i-lig-perfshine-spanjen-merr-viktimat-e-para/60%Daily2020-01-21 14:43
https://kosovapost.net/kriteret-e-nevojshme-per-perfitimin-e-bursave-studentore-ne-turqi/60%Daily2020-01-21 14:39
https://kosovapost.net/gjendet-nje-person-pa-shenja-jete-nje-person-ne-fushe-kosove/60%Daily2020-01-21 14:22
https://kosovapost.net/veseli-emri-i-rugoves-lidhet-me-perpjekjen-sublime-per-liri-dhe-pavaresi-te-kosoves/60%Daily2020-01-21 14:12
https://kosovapost.net/roma-kerkon-shaqirin-ja-vendimi-i-menaxherit-klopp/60%Daily2020-01-21 13:49
https://kosovapost.net/azia-ne-alarm-virusi-po-merr-jete/60%Daily2020-01-21 13:46
https://kosovapost.net/perfaqesues-te-ballit-kombetar-ndajne-mirenjohje-per-kreun-e-federates-se-karatese-se-kosoves-foto/60%Daily2020-01-23 15:21
https://kosovapost.net/e-papare-masat-e-sigurise-se-larte-mbikqyrin-davosin-foto/60%Daily2020-01-21 13:25
https://kosovapost.net/berisha-nderim-perjete-arkitektit-te-kosoves-se-pavarur-presidentit-ibrahim-rugova/60%Daily2020-01-21 13:20
https://kosovapost.net/nese-ldk-synon-te-percjell-shembelltyren-e-rugoves-ne-qe-neser-behemi-me-qeveri/60%Daily2020-01-21 12:59
https://kosovapost.net/dashuria-per-kombin-rashica-reklamon-kepucet-me-flamurin-e-kombetar-foto/60%Daily2020-01-21 13:16
https://kosovapost.net/haradinaj-priti-ne-takim-lamtumires-komandantin-e-karabiniereve-italiane-ne-kosove-paolo-pelosi/60%Daily2020-01-21 12:45
https://kosovapost.net/reperi-i-njohur-majk-vjen-me-risi/60%Daily2020-01-21 12:41
https://kosovapost.net/kosnett-presidenti-trump-ka-punuar-shume-per-marreveshjen-per-fluturimet-kosove-serbi/60%Daily2020-01-21 12:22
https://kosovapost.net/pas-mandatimit-te-kurtit-per-kryeminister-flet-isa-mustafa/60%Daily2020-01-21 12:20
https://kosovapost.net/serwer-krijimi-i-linjes-ajrore-kosove-serbi-shprese-per-dialogun/60%Daily2020-01-21 12:18
https://kosovapost.net/pacolli-per-ndertimet-ne-badovc-vendimi-i-komunes-se-prishtines-i-ndikuar-nga-presionet-personale/60%Daily2020-01-21 13:04
https://kosovapost.net/mustafa-rugova-nuk-arriti-ti-shoh-gjerat-qe-i-kishte-ndertuar-vet/60%Daily2020-01-21 11:49
https://kosovapost.net/dy-persona-rrihen-mes-vete-behen-per-spital/60%Daily2020-01-21 11:29
https://kosovapost.net/pse-deshtoi-gjykimi-ndaj-haki-rugoves/60%Daily2020-01-21 11:15
https://kosovapost.net/kurti-kujton-ne-menyre-te-vecante-ish-presidentin-rugova/60%Daily2020-01-21 11:06
https://kosovapost.net/ndertimet-ne-badovc-vetevendosje-akuzon-komunen-e-prishtines-dhe-mmph-ne/60%Daily2020-01-21 10:43
https://kosovapost.net/barcelona-nuk-humb-kohe-shenjestron-golashenuesin-e-bundesliges-foto/60%Daily2020-01-21 10:37
https://kosovapost.net/thaci-takohet-me-plenkoviqin-kosova-pret-liberalizimin-e-vizave-gjate-presidences-kroate-ne-be/60%Daily2020-01-21 10:34
https://kosovapost.net/termeti-godet-kosoven/60%Daily2020-01-21 10:32
https://kosovapost.net/kalendari-historik-21-janar/60%Daily2020-01-21 10:18
https://kosovapost.net/haradinaj-kosoven-e-presin-shume-sfida-por-puna-dhe-angazhimi-i-presidentit-rugova-jeton-gjithnje/60%Daily2020-01-21 10:16
https://kosovapost.net/pa-buxhet-kosova-mund-te-perballet-me-trazira/60%Daily2020-01-21 10:10
https://kosovapost.net/veliu-po-e-presim-pergjigjen-e-vv-se-e-kemi-bere-oferten-tone/60%Daily2020-01-21 10:11
https://kosovapost.net/vesna-peshiq-flet-per-gjendjen-ne-serbi-tani-eshte-me-zi-se-ne-kohen-e-millosheviqit/60%Daily2020-01-21 10:04
https://kosovapost.net/keto-dy-produkte-te-perziera-parandalojne-dhe-trajtojne-kancerin/60%Daily2020-01-21 09:48
https://kosovapost.net/meta-kongresi-i-lushnjes-shprehu-vendosmerine-per-te-mbrojtur-teresine-territoriale-te-shqiperise/60%Daily2020-01-21 09:42
https://kosovapost.net/thaci-politika-paqesore-dhe-miqesia-me-shba-ne-jane-trashegimi-e-ibrahim-rugoves/60%Daily2020-01-21 09:36
https://kosovapost.net/ja-kur-do-ta-mbuloje-bora-kosoven/60%Daily2020-01-21 09:27
https://kosovapost.net/pacolli-mungesa-e-rugoves-eshte-e-dukshme-politika-e-tij-e-rendesishme-edhe-sot/60%Daily2020-01-21 09:19
https://kosovapost.net/thaci-falenderon-trumpin-roli-i-tij-per-paqe-dhe-stabilitet-i-patjetersueshem/60%Daily2020-01-21 09:08
https://kosovapost.net/grupi-per-mbrojtjen-e-liqenit-te-badovcit-ka-pese-kerkesa-per-institucionet-qendror-dhe-lokale/60%Daily2020-01-21 08:51
https://kosovapost.net/grevat-kunder-reformes-se-pensioneve-ne-france-po-behen-me-radikale/60%Daily2020-01-21 08:47
https://kosovapost.net/rugova-na-ka-lene-testamentin-e-perhershem-te-nevojes-per-bashkepunim-te-brendshem-te-mesojme-prej-urtesise-se-tij/60%Daily2020-01-21 08:33
https://kosovapost.net/haradinaj-kongresi-i-lushnjes-hap-vendimtar-per-berjen-e-shqiperise/60%Daily2020-01-21 08:27
https://kosovapost.net/kapen-plackitesit-e-armatosur-te-bankes-njeri-prej-tyre-kosovar/60%Daily2020-01-21 08:14
https://kosovapost.net/presidenti-trump-arrin-ne-zvicer-per-forumin-e-davosit/60%Daily2020-01-21 08:09
https://kosovapost.net/thaci-dhe-vuciq-do-te-takohen-davos/60%Daily2020-01-21 08:04
https://kosovapost.net/keshilli-amerikan-i-sigurise-kombetare-e-cileson-historike-marreveshjen-e-linjes-ajrore-prishtine-beograd/60%Daily2020-01-21 07:54
https://kosovapost.net/reali-behet-i-rrezikshem-firmos-me-sulmuesin-brazilian-foto/60%Daily2020-01-21 07:50
https://kosovapost.net/keta-jane-antibitiket-me-te-fuqishem-natyral/60%Daily2020-01-21 07:46
https://kosovapost.net/fillon-numerimi-per-mandatarin-kurti-e-fton-ldk-ne-per-alternativa-te-reja/60%Daily2020-01-21 07:39
https://kosovapost.net/tri-raketa-goditen-zonen-e-gjelber-ne-irak/60%Daily2020-01-21 07:32
https://kosovapost.net/isa-mustafa-mbledh-kryesine-e-ldk-se/60%Daily2020-01-21 07:26
https://kosovapost.net/lirimin-e-muhaxherit-nga-aktakuza-selmanaj-e-quan-skandaloz/60%Daily2020-01-21 07:23
https://kosovapost.net/obsh-mblidhet-urgjent-per-virusin-kinez/60%Daily2020-01-21 07:20
https://kosovapost.net/rey-manaj-firmos-te-barcelona-me-klauzole-te-cmendur/60%Daily2020-01-21 07:15
https://kosovapost.net/donald-trump-pas-marreveshjes-per-fluturimet-kosove-serbi-te-gjithe-thane-se-nuk-do-te-behet/60%Daily2020-01-21 07:12
https://kosovapost.net/keto-jane-ushqimet-qe-sjellin-lumturi/60%Daily2020-01-21 07:07
https://kosovapost.net/parashikimi-i-motit-per-diten-e-sotme-7/60%Daily2020-01-21 07:01
https://kosovapost.net/sot-behen-14-vite-nga-vdekja-e-ish-presidentit-ibrahim-rugova/60%Daily2020-01-21 06:58
https://kosovapost.net/flet-deputetja-e-ldkse-qe-nuk-e-votoi-glauk-konjufcen-tregon-cka-po-e-pengon-arritjen-e-marreveshjes/60%Daily2020-01-20 23:05
https://kosovapost.net/pas-nominimit-te-kurtit-per-kryeminister-a-ka-ldk-ja-oferte-te-re-per-vetevendosjen-video/60%Daily2020-01-20 22:50
https://kosovapost.net/kusari-lila-tregon-se-cilat-kerkesa-te-ldk-se-kane-qen-te-pakapercyeshme/60%Daily2020-01-20 22:38
https://kosovapost.net/cilin-post-do-ta-kete-vjosa-osmani-nese-arrihet-marreveshja-vv-ldk/60%Daily2020-01-20 22:02
https://kosovapost.net/pas-5-viteve-labinot-dakaj-largohet-nga-besa/60%Daily2020-01-20 21:52
https://kosovapost.net/termet-ne-vore/60%Daily2020-01-20 21:37
https://kosovapost.net/ekzekutohet-28-vjecari-ne-tirane/60%Daily2020-01-20 21:22
https://kosovapost.net/murati-optimist-edhe-15-dite-shprese-per-marreveshje-me-ldk-ne/60%Daily2020-01-20 21:01
https://kosovapost.net/driton-selmanaj-me-vv-ne-sa-ishin-opozite-merreshim-vesh-vec-me-sy/60%Daily2020-01-20 20:42
https://kosovapost.net/kur-filloi-thyerja-e-madhe-mes-ramush-haradinajt-e-edi-rames/60%Daily2020-01-20 20:24
https://kosovapost.net/vuciqi-paralajmeron-shkembim-argumentesh-jo-te-lehta-me-thacin-ne-davos/60%Daily2020-01-20 20:06
https://kosovapost.net/as-padia-nuk-e-zmbraps-haradinajn-edi-rama-u-angazhua-ne-ndarje-te-kosoves/60%Daily2020-01-20 19:42
https://kosovapost.net/vuciqi-i-pergjigjet-opozites-po-te-nenshkruante-air-serbia-do-te-nenkuptonte-njohjen-e-kosoves/60%Daily2020-01-20 19:29
https://kosovapost.net/ky-eshte-moti-per-dy-ditet-e-ardhshme-2/60%Daily2020-01-20 19:10
https://kosovapost.net/erdogan-prania-e-turqise-ne-libi-rrit-shpresat-per-paqe/60%Daily2020-01-20 19:01
https://kosovapost.net/veseli-kujton-hoxhe-kadri-prishtinen-ai-la-gjurme-te-pashlyeshme-ne-historine-e-kombit-shqiptar/60%Daily2020-01-20 18:31
https://kosovapost.net/ky-eshte-deputeti-i-ldk-se-qe-kerkon-te-behet-shpejt-koalicioni-me-vetevendosjen/60%Daily2020-01-20 18:23
https://kosovapost.net/rama-pershendet-linjen-ajrore-kosove-serbi-godet-haradinajn/60%Daily2020-01-20 18:05
https://kosovapost.net/a-jane-kosovaret-te-varur-nga-caji-e-kafeja-vlera-e-importit-85-milione-euro-per-3-vjet/60%Daily2020-01-20 17:57
https://kosovapost.net/kush-eshte-i-riu-kosovar-kandidat-per-deputet-ne-qytetin-vernier-ne-zvicer/60%Daily2020-01-20 17:30
https://kosovapost.net/agjencia-e-ushqimit-dhe-policia-nisin-hetimet-per-suxhukun-me-mish-te-kuajve-te-semure-ne-kosove/60%Daily2020-01-20 17:33
https://kosovapost.net/bajqinovci-strukturat-e-ldk-se-te-mos-e-lejojne-partine-te-behet-instrument-i-thacit/60%Daily2020-01-20 17:01
https://kosovapost.net/kryetari-i-dhomes-se-deputeteve-te-parlamentit-te-cekise-uron-glauk-konjufcen/60%Daily2020-01-20 16:46
https://kosovapost.net/ja-kush-do-te-jen-shefat-e-grupeve-parlamentare-ne-legjislaturen-e-shtate-te-kuvendit-te-kosoves/60%Daily2020-01-20 16:34
https://kosovapost.net/merovci-i-bene-thirrje-partise-se-tij-qe-te-bejne-marreveshje-bashkeqeverisje-me-vetevendosjen/60%Daily2020-01-20 16:17
https://kosovapost.net/vv-ne-obiliq-e-quan-manipulim-videon-e-lansuar-nga-kek-u/60%Daily2020-01-20 15:58
https://kosovapost.net/pas-dekretimit-te-kurtit-si-mandatar-per-formimin-e-qeverise-ambasada-britanike-jep-kete-mesazh/60%Daily2020-01-20 15:43
https://kosovapost.net/ja-me-cfare-e-kushtezon-serbia-linjen-ajrore-beograd-prishtine/60%Daily2020-01-20 15:07
https://kosovapost.net/ylli-i-manchester-united-aksidentohet-me-lamborghini/60%Daily2020-01-20 15:03
https://kosovapost.net/interi-flirton-me-mesfushorin-e-real-madridit/60%Daily2020-01-20 14:55
https://kosovapost.net/kryetari-konjufca-takoi-shefen-e-zyres-se-be-se-kosove-nataliya-apostolova%e2%80%8b/60%Daily2020-01-20 14:45
https://kosovapost.net/vihet-gurthemeli-per-ndertimin-e-kompleksit-per-familjet-ne-nevoje-ne-fshatin-frasher-te-mitrovices/60%Daily2020-01-20 14:38
https://kosovapost.net/mesojeni-se-cilat-qytete-te-kosoves-jane-te-pasura-me-ari-dhe-argjend/60%Daily2020-01-20 14:37
https://kosovapost.net/presidenti-thaci-udhetoi-ne-zvicer-a-do-te-takohet-me-vuciqin/60%Daily2020-01-20 14:19
https://kosovapost.net/nagavci-me-ldk-ne-se-bashku-duhet-te-permbushim-shpresat-per-ndryshim/60%Daily2020-01-20 14:11
https://kosovapost.net/deputeti-i-vv-thirrje-ldk-se-mos-u-beni-instrument-i-thacit/60%Daily2020-01-20 14:00
https://kosovapost.net/haradinaj-e-quan-hap-gjigant-marreveshjen-per-linjen-ajrore-kosove-serbi/60%Daily2020-01-20 13:54
https://kosovapost.net/bie-nga-40-metra-lartesi-vdes-punetori-ne-han-te-elezit/60%Daily2020-01-20 13:09
https://kosovapost.net/keto-te-mira-shendetesore-sjell-pirja-e-cajit-te-gjelbert/60%Daily2020-01-20 13:03
https://kosovapost.net/kush-jane-trajneret-qe-thyen-bankat-per-blerjen-e-lojtareve-ne-merkato-video/60%Daily2020-01-20 12:56
https://kosovapost.net/nato-reagon-per-linjen-e-fluturimeve-prishtine-beograd/60%Daily2020-01-20 12:50
https://kosovapost.net/gjuha-take-it-or-leave-e-kurtit-dhe-e-mustafes-eshte-gjuhe-e-sikleteve/60%Daily2020-01-20 12:41
https://kosovapost.net/presidenti-thaci-mirepret-hapjen-e-linjes-ajrore-prishtine-beograd/60%Daily2020-01-20 12:39
https://kosovapost.net/pas-nominimit-te-kurtit-per-mandatar-flet-vjosa-osmani/60%Daily2020-01-20 12:34
https://kosovapost.net/31339-2/60%Daily2020-01-20 12:30
https://kosovapost.net/princ-harry-thyen-heshtjen-flet-per-here-te-pare-per-largimin-video/60%Daily2020-01-20 12:16
https://kosovapost.net/portieri-qe-mrekullon-te-gjithe-ja-mbrojtja-e-prej-supermen-video/60%Daily2020-01-20 12:10
https://kosovapost.net/ministri-asselborn-be-ja-duhet-ta-njohe-palestinen-si-shtet/60%Daily2020-01-20 12:05
https://kosovapost.net/haxhiu-eshte-radha-qe-ldk-te-tregoje-se-e-do-vertete-ndryshimin/60%Daily2020-01-20 11:57
https://kosovapost.net/mpiksja-e-gjakut-vdekjeprurese-zbuloni-shenjat-e-para-dhe-shkaktaret/60%Daily2020-01-20 11:49
https://kosovapost.net/dy-jave-afat-per-formimin-e-qeverise-ldk-neser-mbledh-kryesine/60%Daily2020-01-20 11:43
https://kosovapost.net/pas-fteses-se-kurtit-ldk-jemi-te-hapur-per-marreveshje-me-vv/60%Daily2020-01-20 11:36
https://kosovapost.net/thaci-ia-dergon-kurtit-vendimin-per-mandatar-dokument/60%Daily2020-01-20 11:32
https://kosovapost.net/nje-uje-dhe-leng-porosia-simbolike-e-kurtit-per-liderin-e-ldk-se/60%Daily2020-01-20 11:27
https://kosovapost.net/pas-21-vite-fillon-linja-direkte-prishtine-beograd-me-lufthansen/60%Daily2020-01-20 11:16
https://kosovapost.net/nuk-takohen-sot-thaci-dhe-kurti/60%Daily2020-01-20 11:01
https://kosovapost.net/sallova-liderit-te-ldk-se-beje-marreveshjen-shfrytezoje-shansin-me-pastru-ldk-ne-nga-mekatat-e-se-kaluares/60%Daily2020-01-20 10:52
https://kosovapost.net/vetevendosje-therret-ldk-ne-kemi-vetem-dy-jave-kohe/60%Daily2020-01-20 10:46
https://kosovapost.net/fillon-mbledhja-e-pare-e-kryesise-se-kuvendit/60%Daily2020-01-20 10:37
https://kosovapost.net/guernica-37-ne-britani-kerkon-leshimin-e-urdher-arrestit-per-sisin/60%Daily2020-01-20 10:28
https://kosovapost.net/korrelacione-te-reja-strategjike-aleanca-te-vjetra-historike-2/60%Daily2020-01-20 12:27
https://kosovapost.net/salvini-shqiptaret-me-dokumente-i-kam-vellezer-dhe-motra/60%Daily2020-01-20 11:40
https://kosovapost.net/serbia-ankohet-ja-sa-milion-humbe-brend-dites-per-shkak-te-takses-se-kosoves/60%Daily2020-01-20 10:04
https://kosovapost.net/pas-vdekjes-se-te-fejuarit-i-jep-fund-jetes-18-vjecarja/60%Daily2020-01-20 10:00
https://kosovapost.net/thaci-e-fton-kurtin-per-tia-dorezuar-dekretin-presidencial-te-mandatarit/60%Daily2020-01-20 09:37
https://kosovapost.net/kurti-fton-ldk-ne-per-marreveshje/60%Daily2020-01-20 09:33
https://kosovapost.net/i-buzeqeshur-rama-nis-misionin-ne-ukraine-video/60%Daily2020-01-20 09:14
https://kosovapost.net/rrahje-ne-fush-kosove-policia-arreston-disa-persona/60%Daily2020-01-20 09:08
https://kosovapost.net/mund-te-rivendoset-linja-ajrore-midis-beogradit-dhe-prishtines/60%Daily2020-01-20 08:59
https://kosovapost.net/qeni-sulmon-dy-persona-arrestohet-personi-qe-e-mbyti-qenin/60%Daily2020-01-20 08:55
https://kosovapost.net/vetevendosje-zyrtarisht-propozon-albin-kurtin-mandatar-per-kryeminister/60%Daily2020-01-20 08:30
https://kosovapost.net/australia-pas-zjarrit-e-vershimeve-perballet-edhe-nga-nje-stuhi-natyrore/60%Daily2020-01-20 08:20
https://kosovapost.net/detaja-nga-plagosja-e-ciftit-flet-vajza-e-tyre-foto/60%Daily2020-01-20 08:13
https://kosovapost.net/kjo-eshte-vila-luksoze-e-noizy-t-ne-greqifoto/60%Daily2020-01-20 08:05
https://kosovapost.net/shqiperia-gjate-vitit-2019-eksportoi-ne-kosove-243-milione-euro-mallra/60%Daily2020-01-20 07:49
https://kosovapost.net/dyshime-per-dallavere-ne-akreditimin-e-programeve-te-disa-kolegjeve-private/60%Daily2020-01-20 07:43
https://kosovapost.net/a-do-te-arrihet-marreveshja-e-koalicionit-lvv-ldk/60%Daily2020-01-20 07:39
https://kosovapost.net/sot-behen-11-vjet-nga-transformimi-i-tmk-se-ne-fsk/60%Daily2020-01-20 07:30
https://kosovapost.net/alarm-nderkombetar-frike-nga-virusi-kinez/60%Daily2020-01-20 07:22
https://kosovapost.net/edi-rama-e-fillon-diten-me-fjale-te-shenjta-te-kuranit/60%Daily2020-01-20 07:16
https://kosovapost.net/ky-eshte-goli-i-arte-i-messit-video/60%Daily2020-01-20 07:10
https://kosovapost.net/cfare-ndodh-me-shendetin-tone-nese-konsumojme-2-veze-ne-dite/60%Daily2020-01-20 07:05
https://kosovapost.net/cfare-moti-do-te-kemi-sot-dhe-gjate-javes/60%Daily2020-01-20 07:00
https://kosovapost.net/ushtria-amerikane-ne-gadishmeri-shkas-nje-sulm-i-mundshem-ne-gjermani/60%Daily2020-01-19 23:12
https://kosovapost.net/si-e-implikoj-rugova-kete-ish-minister-ne-aferen-e-vizave/60%Daily2020-01-19 22:59
https://kosovapost.net/nuri-seferi-mposht-boksierin-gjerman/60%Daily2020-01-19 22:53
https://kosovapost.net/deputetet-do-ia-marrin-kete-muaj-hic-me-pak-se-200-mije-euro-buxhetit-te-shtetit/60%Daily2020-01-19 22:37
https://kosovapost.net/vjosa-osmani-dridh-ldk-ne-jep-mesazh-te-fuqishem/60%Daily2020-01-19 22:03
https://kosovapost.net/konjufca-neser-mbledh-kryesine-e-kuvendit/60%Daily2020-01-19 21:52
https://kosovapost.net/te-shtena-me-arme-zjarri-ne-kryeqytet-plagosen-burre-e-grua/60%Daily2020-01-19 21:38
https://kosovapost.net/hoqi-dore-nga-statusi-mbreteror-ja-cfare-ben-i-ati-per-harry-n/60%Daily2020-01-19 21:33
https://kosovapost.net/zbulohet-arsyeja-pse-ledri-vula-mori-vendimin-drastik-fshiu-te-gjitha-postimet-ne-instagram/60%Daily2020-01-19 21:27
https://kosovapost.net/shkruan-gazeta-gjermane-a-qendron-rusia-pas-fushates-kunder-anetaresimit-se-shqiperise-ne-be/60%Daily2020-01-19 21:21
https://kosovapost.net/keto-jane-sfidat-qe-e-presin-qeverine-e-re/60%Daily2020-01-19 21:05
https://kosovapost.net/bashkeshortja-e-obamas-tregon-listen-e-kengeve-frymezuese-per-te-nuk-mungon-hiti-i-shqiptares/60%Daily2020-01-19 20:38
https://kosovapost.net/mijera-nxenes-braktisin-shkollat-e-kosoves/60%Daily2020-01-19 20:20
https://kosovapost.net/bahtiri-ia-le-fajin-thacit-per-mos-arritjen-e-marreveshjes-lvv-ldk/60%Daily2020-01-19 20:08
https://kosovapost.net/publikohet-deklarata-e-konferences-se-berlinit-mbi-libine/60%Daily2020-01-19 19:59
https://kosovapost.net/reagon-haskuka-shume-lincime-e-njollosje-pikerisht-nga-partite-qe-e-kane-katandisur-kosoven/60%Daily2020-01-19 19:44
https://kosovapost.net/kina-goditet-nga-termeti-6-4-ballesh/60%Daily2020-01-19 19:30
https://kosovapost.net/deputetja-e-ldk-thirrje-mustafes-nuk-bllokohet-vendi-per-nje-karrige/60%Daily2020-01-19 19:16
https://kosovapost.net/a-po-e-keqperdorim-rugovizmin/60%Daily2020-01-19 19:10
https://kosovapost.net/juristi-alarmon-ky-do-te-ishte-skenari-me-i-keq-per-kosoven/60%Daily2020-01-19 18:57
https://kosovapost.net/ky-do-jete-moti-per-pese-ditet-e-ardhshme/60%Daily2020-01-19 18:42
https://kosovapost.net/pse-duhet-te-fleni-me-se-paku-7-ore/60%Daily2020-01-19 18:33
https://kosovapost.net/kjo-vitamine-zbute-ndikimet-e-demshme-te-ajrit-te-ndotur/60%Daily2020-01-19 18:20
https://kosovapost.net/gazeta-austriake-paralajmeron-deri-me-24-shkurt-nese-nuk-ka-qeveri-do-kete-zgjedhje-ne-kosove/60%Daily2020-01-19 18:00
https://kosovapost.net/policia-alarmon-dukuria-e-fajdeve-ne-rritje/60%Daily2020-01-19 17:49
https://kosovapost.net/deputeti-i-vetevendosjes-ofendon-thacin-e-quan-fodull/60%Daily2020-01-19 17:35
https://kosovapost.net/kujdes-kur-bleni-mish-ne-ferizaj-mishin-e-kalit-po-bejne-suxhuk/60%Daily2020-01-19 17:29
https://kosovapost.net/haskuka-jep-lajm-te-rendesishem-per-themelimin-e-ketij-keshilli/60%Daily2020-01-19 17:13
https://kosovapost.net/mbi-100-mije-prostituta-shqiptare-ne-rruget-e-evropes/60%Daily2020-01-19 17:07
https://kosovapost.net/edhe-nje-dege-e-ldk-se-presion-partise-bejeni-koalicionin-qe-e-votuan-400-mije-qytetare/60%Daily2020-01-19 16:48
https://kosovapost.net/jep-doreheqje-nga-partia-e-behgjet-pacollit-ky-zyrtare-i-larte/60%Daily2020-01-19 16:44
https://kosovapost.net/nje-lug-vaj-ulliri-ne-dite-sjell-keto-te-mira-per-shendetin-tuaj/60%Daily2020-01-19 16:27
https://kosovapost.net/kujdes-nga-mielli-i-bardhe-keto-jane-pasojat/60%Daily2020-01-19 16:21
https://kosovapost.net/kelmendi-tregon-se-si-duhet-rregullohet-orari-i-punes-per-diten-e-diel/60%Daily2020-01-19 15:21
https://kosovapost.net/hasani-per-thacin-sjellja-e-tij-huliganizem-i-sofistikuar-institucional/60%Daily2020-01-19 15:18
https://kosovapost.net/i-vonohet-viza-nuk-udheton-neser-per-intervistim-ne-hage/60%Daily2020-01-19 14:42
https://kosovapost.net/mustafa-vv-ta-vleresoje-mire-oferten-tone-te-fundit/60%Daily2020-01-19 14:00
https://kosovapost.net/berisha-shkelqen-ne-australi-nuk-ndalet-se-shenuari-video/60%Daily2020-01-19 13:58
https://kosovapost.net/meksike-vriten-dhe-digjen-10-muzikante/60%Daily2020-01-19 13:54
https://kosovapost.net/dega-e-vv-se-ne-ferizaj-perkujtojne-deshmoret-ahmet-kacikun-dhe-vezir-jasharin/60%Daily2020-01-19 13:48
https://kosovapost.net/vazhdojne-protestat-ne-paris-policia-perdori-granata-speciale/60%Daily2020-01-19 13:19
https://kosovapost.net/termet-i-fuqishem-ne-shqiperi-ja-sa-ishte-magnituda/60%Daily2020-01-19 13:15
https://kosovapost.net/a-e-injoroi-thacin-ne-videon-e-shumeperfolur-deklarohet-walker/60%Daily2020-01-19 13:13
https://kosovapost.net/meta-historia-e-re-e-kosoves-dhe-kombit-shqiptar-ka-ne-themelet-e-veta-emrin-e-rugoves/60%Daily2020-01-19 13:44
https://kosovapost.net/maduro-flet-per-grusht-shtet-nuk-bera-asnje-veprim-per-ti-ekspozuar-tradhtaret/60%Daily2020-01-19 12:30
https://kosovapost.net/luana-vjollca-afer-marteses-keto-jane-detajet/60%Daily2020-01-19 12:16
https://kosovapost.net/pas-takimit-me-ish-ambasadorin-walker-thaci-tregon-se-cka-bisedoi-me-te/60%Daily2020-01-19 11:50
https://kosovapost.net/morena-publikoi-video-duke-bere-dush-roberti-i-le-komentin-epik/60%Daily2020-01-19 11:43
https://kosovapost.net/fushe-kosove-plackitet-dhe-sulmohet-nje-person/60%Daily2020-01-19 11:39
https://kosovapost.net/ndahet-nga-jeta-nje-polic-i-kosoves/60%Daily2020-01-19 11:36
https://kosovapost.net/arrestohen-kater-persona-ne-istog-pengojne-policin-ne-kryerjen-e-detyres/60%Daily2020-01-19 12:23
https://kosovapost.net/walker-pas-takimit-me-thacin-sa-me-shpejt-te-formohen-institucionet/60%Daily2020-01-19 12:08
https://kosovapost.net/ne-qkuk-kryhet-nje-operacion-i-rralle/60%Daily2020-01-19 11:29
https://kosovapost.net/william-walker-ne-presidence-takohet-me-thaci/60%Daily2020-01-19 11:22
https://kosovapost.net/kina-ne-rrezik-po-perhapet-virusi-qe-vrau-800-persona/60%Daily2020-01-19 11:09
https://kosovapost.net/ekskluzive-kapet-ne-tirane-escobari-turk-kerkohej-nga-franca-trafikuan-14-miliarde-euro-droge/60%Daily2020-01-19 11:05
https://kosovapost.net/taksa-ndaj-serbise-perfituesi-kryesor-nuk-ishte-shqiperia/60%Daily2020-01-19 10:50
https://kosovapost.net/mesohet-shuma-marramendese-qe-mcgregor-fitoi-per-vetem-40-sekonda/60%Daily2020-01-19 10:19
https://kosovapost.net/atentat-ne-vlore-dy-persona-te-plagosur/60%Daily2020-01-19 10:03
https://kosovapost.net/gjermania-vendos-rregulla-te-ashpra-kunder-pastrimit-te-parave/60%Daily2020-01-19 10:01
https://kosovapost.net/nokia-prodhon-telefonin-qe-baterin-e-mban-1-muaj/60%Daily2020-01-19 10:00
https://kosovapost.net/kurti-prioritet-i-qeverise-se-re-se-do-te-jete-forcimi-i-shtetit-dhe-zvogelimi-i-pushtetit/60%Daily2020-01-19 09:58
https://kosovapost.net/vitamina-e-cila-mund-ti-zbehe-ndikimet-negative-te-ajrit-te-ndotur/60%Daily2020-01-19 09:52
https://kosovapost.net/anetarja-e-ldk-se-godet-lideret-e-partise-turp-ne-dore-te-kujt-e-lame-partine/60%Daily2020-01-19 09:43
https://kosovapost.net/ligji-per-prokurorine-publike-ngelet-pezull-para-shperberjes-se-kuvendit/60%Daily2020-01-19 09:39
https://kosovapost.net/halimi-jo-gjithmone-ata-qe-ikin-jashte-kosoves-e-marrin-ate-qe-enderrojne/60%Daily2020-01-19 09:12
https://kosovapost.net/gjermani-mbahet-samiti-per-konfliktin-ne-libi/60%Daily2020-01-19 09:02
https://kosovapost.net/atletico-identifikon-lacazetten-si-alternative-te-cavani/60%Daily2020-01-19 08:58
https://kosovapost.net/psg-me-nje-oferte-te-madhe-per-guardiolan/60%Daily2020-01-19 08:55
https://kosovapost.net/sulmohet-kampi-ushtarak-ne-jemen-60-te-vrare/60%Daily2020-01-19 08:53
https://kosovapost.net/haradinaj-perkujton-komandatin-e-brigades-te-masakruar-ne-recak/60%Daily2020-01-19 09:19
https://kosovapost.net/pandeli-majko-tregon-si-i-njohu-thacin-haradinajn-e-kurtin-gjate-luftes/60%Daily2020-01-19 08:32
https://kosovapost.net/kalendari-historik-19-janar/60%Daily2020-01-19 08:29
https://kosovapost.net/shqiperia-mban-rekordin-ne-rajon-per-numrin-e-te-burgosurve/60%Daily2020-01-19 08:26
https://kosovapost.net/masakrimi-i-viktimave-te-recakut-deshmite-e-lena-nga-mjeku-shqiptar-dokument/60%Daily2020-01-19 08:24
https://kosovapost.net/termeti-i-fuqishem-godet-greqine/60%Daily2020-01-19 08:12
https://kosovapost.net/shitet-1-paundja-me-e-shtrenjte-ne-historine-e-anglise/60%Daily2020-01-19 08:08
https://kosovapost.net/moti-sot-ne-kosove-8/60%Daily2020-01-19 08:04
https://kosovapost.net/ndertimi-i-qeverise-e-drejte-ekskluzive-e-lvv-se/60%Daily2020-01-18 22:52
https://kosovapost.net/pandeli-majko-me-mesazh-te-forte-nga-kosova-per-perplasjen-rama-haradinaj/60%Daily2020-01-18 22:40
https://kosovapost.net/ministri-cakaj-i-falenderoj-kreret-e-partive-per-marreveshjen-e-unitetit-per-presheven/60%Daily2020-01-18 22:24
https://kosovapost.net/nese-nuk-e-njeh-kosoven-rruga-e-serbise-drejt-be-se-eshte-e-mbyllur/60%Daily2020-01-18 22:19
https://kosovapost.net/hovi-i-shtuar-i-gjykates-speciale-ne-2020-en-8-ftesa-brenda-dy-javesh/60%Daily2020-01-18 22:18
https://kosovapost.net/lushtaku-tregon-historine-e-rende-te-personit-qe-vdiq-ne-aksident-ne-skenderaj/60%Daily2020-01-18 22:16
https://kosovapost.net/me-cmimoren-e-re-sa-do-te-kushtoje-parkimi-i-vetures-ne-qender-te-prishtines/60%Daily2020-01-18 20:41
https://kosovapost.net/haradinaj-i-gatshem-per-koalicione-nese-do-te-kishim-ndonje-ftese-do-ta-shqyrtonim/60%Daily2020-01-18 20:39
https://kosovapost.net/nagavci-thaci-po-deshiron-te-krijoje-huti-te-qytetaret-e-presion-te-vv-ja/60%Daily2020-01-18 20:36
https://kosovapost.net/profesori-grek-pala-greke-duhet-te-ulet-dhe-te-diskutoje-politikisht-per-ceshtjen-came/60%Daily2020-01-18 20:30
https://kosovapost.net/bks-reagon-ndaj-ndalimit-nga-policia-serbe-te-punonjesit-te-saj/60%Daily2020-01-18 20:26
https://kosovapost.net/serbia-thirrje-deshmitareve-te-speciales-te-largohen-nga-kosova/60%Daily2020-01-18 20:24
https://kosovapost.net/presidenti-thaci-kam-nominuar-kurtin-per-kryeminister-video/60%Daily2020-01-18 20:21
https://kosovapost.net/shqetesime-per-cilesine-e-ujit-qe-pi-prishtina-me-rrethine/60%Daily2020-01-18 20:17
https://kosovapost.net/ligji-kunder-duhanit-nuk-gjen-zbatim-ne-kosove/60%Daily2020-01-18 20:12
https://kosovapost.net/mbreteresha-elizabeth-ii-princi-harry-dhe-meghan-markle-nuk-do-te-perdorin-me-tituj-mbreteror/60%Daily2020-01-18 20:09
https://kosovapost.net/gjykata-me-vendim-te-ri-per-xhavit-halitin-e-gani-dreshajn-video/60%Daily2020-01-18 19:50
https://kosovapost.net/derisa-serbia-po-lobon-per-cnjohje-kosova-te-mos-heqe-taksen/60%Daily2020-01-18 19:22
https://kosovapost.net/rexhepi-ldk-ja-ka-votuar-pro-dhe-se-nuk-mundet-te-kerkoje-doreheqjen-e-konjufces/60%Daily2020-01-18 19:18
https://kosovapost.net/deputeti-i-ldk-se-sdo-lejojme-qe-koalicioni-ldk-vv-te-deshton-sdo-lejojme-ta-vrasim-shpresen-e-te-na-gjykoi-historia/60%Daily2020-01-18 19:16
https://kosovapost.net/deputetja-e-pdk-se-kerkon-qe-liqeni-i-badovcit-te-mbrohet-me-ligj-si-resurs-kombetar/60%Daily2020-01-18 18:42
https://kosovapost.net/ternava-shqiperia-tregoi-solidaritet-ne-kohen-me-te-veshtire-per-kosoven/60%Daily2020-01-18 18:40
https://kosovapost.net/cifti-i-njohur-behen-prinder-te-nje-vajze/60%Daily2020-01-18 18:13
https://kosovapost.net/vlore-gjuajtje-me-arme-zjarri-dy-te-plagosur/60%Daily2020-01-18 18:21
https://kosovapost.net/nora-zgjedhet-xhudistja-me-e-mire-e-kampionatit-shteteror/60%Daily2020-01-18 18:05
https://kosovapost.net/notat-e-lojtareve-arsenal-1-1-sheffield/60%Daily2020-01-18 17:58
https://kosovapost.net/icrc-gjysma-e-gjenerates-y-eshte-e-shqetesuar-per-luften-e-trete-boterore/60%Daily2020-01-18 17:53
https://kosovapost.net/anxhela-peristeri-dhe-sinan-vllasaliu-vijne-me-nje-bashkepunim/60%Daily2020-01-18 17:48
https://kosovapost.net/detaje-te-reja-rreth-vjedhjes-se-djeshme-ne-shkup/60%Daily2020-01-18 17:41
https://kosovapost.net/zedhenesi-i-lvv-se-koalicioni-lvv-ldk-po-perballet-me-pengesat-qe-ti-vendos-nje-shtet-i-kapur/60%Daily2020-01-18 17:39
https://kosovapost.net/%e2%80%8bpartite-gati-per-fushate-zgjedhore/60%Daily2020-01-18 16:55
https://kosovapost.net/millaku-e-domosdoshme-urgjente-marreveshja-lvv-ldk/60%Daily2020-01-18 16:47
https://kosovapost.net/shfrytezimi-i-larte-i-internetit-rreziku-per-sulme-kibernetike-dhe-te-privatesise/60%Daily2020-01-18 16:42
https://kosovapost.net/rusia-ia-ndalon-nje-gazetari-ukrainas-hyrjen-ne-krime/60%Daily2020-01-18 16:40
https://kosovapost.net/%e2%80%8bmeta-nuk-ka-shqiperi-e-kosove-pa-shqiptare/60%Daily2020-01-18 16:35
https://kosovapost.net/newcastle-united-chelsea-formacionet-zyrtare/60%Daily2020-01-18 16:33
https://kosovapost.net/milan-vukanoviq-arrestohet-nga-policia-serbe-ne-jarinje/60%Daily2020-01-18 16:30
https://kosovapost.net/dobite-shendetesore-te-qumeshtit/60%Daily2020-01-18 16:27
https://kosovapost.net/pas-fotos-me-veselin-mozzik-publikon-imazh-me-nje-tjeter-personazh-politik/60%Daily2020-01-18 16:19
https://kosovapost.net/digjet-restoranti-ne-rrugen-e-germise-ne-prishtine/60%Daily2020-01-18 16:17
https://kosovapost.net/sekretari-i-vv-se-largimi-i-pan-it-eshte-kushti-i-ndryshimit/60%Daily2020-01-18 16:13
https://kosovapost.net/lrfp-zgjedh-perfaqesuesin-e-tyre-ne-komitetin-ekzekutiv-te-ffk-se/60%Daily2020-01-18 16:06
https://kosovapost.net/zyrtari-i-vetevendosjes-zbulon-skenarin-i-veselit-haradinajt-e-limajt-gjithcka-po-behet-qe-te-deshton-koalicioni-lvv-ldk/60%Daily2020-01-18 15:41
https://kosovapost.net/30868-2/60%Daily2020-01-18 16:07
https://kosovapost.net/thaci-e-kurti-nuk-pershendeten-mes-vete-video/60%Daily2020-01-18 15:17
https://kosovapost.net/perfshihet-nga-flaket-nje-restorant-ne-prishtine-video/60%Daily2020-01-18 14:38
https://kosovapost.net/nagavci-seanca-e-radhes-do-te-jete-per-formimin-e-qeverise/60%Daily2020-01-18 14:26
https://kosovapost.net/nje-person-humb-jeten-dhe-disa-jane-lenduar-nga-nje-aksident-ne-runik-te-skenderajt/60%Daily2020-01-18 14:14
https://kosovapost.net/takohen-veseli-haradinaj-limaj-e-pacolli-per-mundesine-e-hyrjes-ne-qeveri-pdk-demanton-lajmin/60%Daily2020-01-18 13:53
https://kosovapost.net/ismajl-ajeti-zgjidhet-anetar-i-komitetit-ekzekutiv-te-ffk-se/60%Daily2020-01-18 13:43
https://kosovapost.net/plagosen-6-shtetas-turq-nga-nje-sulm-me-bombe-ne-somali/60%Daily2020-01-18 13:37
https://kosovapost.net/29-vjet-nga-rihapja-e-xhamise-se-ethem-beut-ne-tirane-pas-komunizmit-video/60%Daily2020-01-18 13:15
https://kosovapost.net/qeveria-ne-detyre-ka-mjete-financiare-per-festimin-pervjetorit-te-pavaresise/60%Daily2020-01-18 12:48
https://kosovapost.net/grabitje-me-arme-tri-raste-gjate-24-oreve/60%Daily2020-01-18 12:29
https://kosovapost.net/30835-2/60%Daily2020-01-18 11:43
https://kosovapost.net/hoxha-nga-mitrovica-pse-po-dridhet-toka-ja-cili-mekat-shkakton-termetin/60%Daily2020-01-18 11:36
https://kosovapost.net/veton-surroi-optimist-per-koalicionin-vv-ldk/60%Daily2020-01-18 11:30
https://kosovapost.net/thaci-vendimin-per-mandatarin-e-kam-nenshkruar-nese-kurti-eshte-i-gatshem-duhet-ta-pranoje-nominimin-per-mandatar/60%Daily2020-01-18 11:19
https://kosovapost.net/zgjidhet-kryetari-i-ri-odes-ekonomike-amerikane-ne-kosove/60%Daily2020-01-18 11:11
https://kosovapost.net/siguria-nacionale-dhe-dy-ligjet-qe-i-duhen-kosoves/60%Daily2020-01-18 11:04
https://kosovapost.net/ushtrite-mercenare-wagner/60%Daily2020-01-18 10:56
https://kosovapost.net/majko-kosova-te-mos-falenderohet-shume-bera-detyren-time-gjate-luftes/60%Daily2020-01-18 10:45
https://kosovapost.net/30807-2/60%Daily2020-01-18 11:00
https://kosovapost.net/thaci-kosova-dhe-shqiperia-shume-shpejt-do-te-kene-nje-te-ardhme-te-perbashket-pa-kufi/60%Daily2020-01-18 10:31
https://kosovapost.net/edhe-nje-i-ftuar-nga-gjykata-speciale-kesaj-here-nje-nga-eproret-e-fsk-se/60%Daily2020-01-18 10:06
https://kosovapost.net/akademia-solemne-faleminderit-shqiperi-i-ben-bashke-thacin-e-kurtin-foto/60%Daily2020-01-18 09:56
https://kosovapost.net/deklerata-e-trump-it-paralajmrim-per-udheheqesin-suprem-te-iranit/60%Daily2020-01-18 09:43
https://kosovapost.net/ujesjellesi-prishtina-ka-nje-njoftim-te-rendesishem-per-qytetaret/60%Daily2020-01-18 09:29
https://kosovapost.net/haradinaj-kujton-jonuz-musliun-nje-jete-per-popullin-e-atdheun/60%Daily2020-01-18 09:06
https://kosovapost.net/kalendari-historik-18-janar/60%Daily2020-01-18 08:54
https://kosovapost.net/ne-france-protestuesit-tentojne-te-hyjne-ne-teatrin-ku-gjendej-macron/60%Daily2020-01-18 09:22
https://kosovapost.net/lvv-e-ldk-nuk-i-kane-mbyllur-dyert-mandatari-pa-vonese-te-presidenti/60%Daily2020-01-18 08:37
https://kosovapost.net/mbi-1400-kosovare-kerkuan-sherim-jashte-vendit-prijne-rastet-me-kancer/60%Daily2020-01-18 08:23
https://kosovapost.net/nese-lv-ldk-deshtojne-kjo-eshte-alternativa-tjeter/60%Daily2020-01-17 23:07
https://kosovapost.net/emigracioni-ne-be-ne-nivelin-me-te-ulet-qe-nga-2013-te/60%Daily2020-01-17 23:02
https://kosovapost.net/haradinaj-akuzon-ramen-e-thacin-e-qiten-kosoven-ne-rulete-ruse/60%Daily2020-01-17 22:51
https://kosovapost.net/bulliqi-ne-ldk-moti-ka-vdekur-rugovizmi-me-isen-kryetar-ska-fryme/60%Daily2020-01-17 22:44
https://kosovapost.net/selimi-thaci-ka-deklaruar-se-sa-te-jem-ne-zyren-e-presidentit-nuk-do-lejoj-te-ndodh-koalicioni-vv-ldk/60%Daily2020-01-17 22:41
https://kosovapost.net/deputetja-e-vetevendosjes-nuk-kemi-propozim-tjeter-tash-stafeten-e-ka-ldk-ja/60%Daily2020-01-17 22:26
https://kosovapost.net/selimi-presidenti-thaci-eshte-i-rrezikshem-per-kosoven-dhe-qytetaret-e-saj/60%Daily2020-01-17 22:16
https://kosovapost.net/aksidentohet-autobusi-ne-lluzhan-te-podujeves/60%Daily2020-01-17 21:59
https://kosovapost.net/a-do-te-largohet-mjegulla-dhe-si-pritet-te-jete-moti-ne-kosove-gjate-pese-diteve-te-ardhshme/60%Daily2020-01-17 21:47
https://kosovapost.net/tahiri-thaci-e-rama-bene-gabim-historik-une-se-lejova-serbine-te-hape-tema-territoresh/60%Daily2020-01-17 21:29
https://kosovapost.net/haradinaj-si-terheq-deklaratat-per-ramen-nuk-i-kam-thene-te-gjitha-per-te-e-kurseva-kombin/60%Daily2020-01-17 21:08
https://kosovapost.net/haradinaj-e-nderon-me-medaljen-skenderbeu-walkerin/60%Daily2020-01-17 20:55
https://kosovapost.net/mos-qofsha-ne-lekuren-e-isa-mustafes/60%Daily2020-01-17 20:47
https://kosovapost.net/dosja-kriminale-serbe-dhe-padia-e-edi-rames/60%Daily2020-01-17 20:36
https://kosovapost.net/sa-i-pagoi-arabia-saudite-trupat-amerikane-per-te-mbrojtur-vendin-e-tyre/60%Daily2020-01-17 19:49
https://kosovapost.net/kurti-jemi-afer-marreveshjes-ldk-ne-kosoven-e-presin-dite-mira/60%Daily2020-01-17 19:43
https://kosovapost.net/ish-numri-dy-i-shikut-raportohet-te-jete-thirrur-nga-gjykata-speciale/60%Daily2020-01-17 19:31
https://kosovapost.net/mjeket-te-shqetesuar-per-ndotjen-alarmante-te-ajrit-ne-kosove/60%Daily2020-01-17 19:26
https://kosovapost.net/ja-cka-thote-kurti-per-fatin-e-ministrise-se-kultures/60%Daily2020-01-17 19:08
https://kosovapost.net/italia-konfirmon-mbeshtetjen-per-integrimin-progresiv-evropian-te-kosoves/60%Daily2020-01-17 18:59
https://kosovapost.net/mjegulla-serish-telashe-ne-aeroportin-adem-jashari-anulohen-dy-fluturime/60%Daily2020-01-17 18:44
https://kosovapost.net/haradinaj-ftohet-si-deshmitar-ne-rastin-veteranet/60%Daily2020-01-17 18:06
https://kosovapost.net/kosnett-ministrit-dhe-komunat-te-raportojne-hetimet-per-korrupsion/60%Daily2020-01-17 18:08
https://kosovapost.net/behgjet-pacolli-paralajmeron-padi-ndaj-gazetarit-enver-robelli/60%Daily2020-01-17 17:55
https://kosovapost.net/a-po-shkon-akr-drejt-fundit-jep-doreheqje-edhe-nje-figure-e-rendesishme-ne-kete-parti/60%Daily2020-01-17 17:50
https://kosovapost.net/30701-2/60%Daily2020-01-17 17:43
https://kosovapost.net/masakra-me-buxhetin-pal-lekaj-ne-fund-te-mandatit-shpall-tenderin-110-6-milione-euro/60%Daily2020-01-17 17:31
https://kosovapost.net/takimi-merkel-plenkovic-zbulon-afatet-per-nisjen-e-bisedimeve-kosove-serbi/60%Daily2020-01-17 17:13
https://kosovapost.net/forumit-ekonomik-boteror-5-rreziqet-madhore-te-2020/60%Daily2020-01-17 17:06
https://kosovapost.net/thaci-skenderbeu-personifikon-nje-epoke-te-tere-te-historise-kombetare/60%Daily2020-01-17 16:53
https://kosovapost.net/svecla-nese-sarrijme-marreveshje-me-ldk-ne-opsion-eshte-edhe-qeveria-e-pakicave/60%Daily2020-01-17 16:45
https://kosovapost.net/120-studente-nga-austria-kureshtare-per-kosoven-u-pergjigjet-konjufca-ne-kuvend/60%Daily2020-01-17 16:07
https://kosovapost.net/me-22-janar-merret-vendimi-per-rastin-syri-i-popullit/60%Daily2020-01-17 15:25
https://kosovapost.net/aktori-turk-pranon-se-ka-origjine-shqiptare/60%Daily2020-01-17 15:21
https://kosovapost.net/mustafa-ende-ka-vullnet-per-marreveshje-me-vv-ne/60%Daily2020-01-17 15:18
https://kosovapost.net/u-akuzua-per-keqperdorim-te-detyres-zyrtare-lirohet-nga-akuza/60%Daily2020-01-17 15:16
https://kosovapost.net/zyrtare-kf-llapi-perforcohet-edhe-ne-staf-teknik/60%Daily2020-01-17 15:26
https://kosovapost.net/homologu-turk-e-uron-konjufcen-per-postin-e-kryeparlamentarit/60%Daily2020-01-17 15:05
https://kosovapost.net/kqz-ja-e-gatshme-per-organizmin-e-zgjedhjeve-te-reja/60%Daily2020-01-17 14:48
https://kosovapost.net/edhe-nje-ish-pjesetar-i-uck-se-ftohet-nga-gjykata-speciale/60%Daily2020-01-17 14:34
https://kosovapost.net/momenti-shokues-ja-si-futen-hajdutet-ne-dyqanin-e-bizhuterive-video/60%Daily2020-01-17 14:35
https://kosovapost.net/pjepri-i-hidhur-sheron-kancerin/60%Daily2020-01-17 14:26
https://kosovapost.net/prokuroria-kundershton-thacin-si-deshmitar-ne-rastin-veteranet/60%Daily2020-01-17 14:11
https://kosovapost.net/i-riu-nga-kosova-gjendet-i-pajete-ne-itali/60%Daily2020-01-17 14:01
https://kosovapost.net/okb-te-ndalen-menjehere-luftimet-ne-idlib-te-sirise/60%Daily2020-01-17 13:56
https://kosovapost.net/william-walker-viziton-policine-e-kosoves/60%Daily2020-01-17 13:54
https://kosovapost.net/padia-e-rames-denimi-i-haradinajt-precedent-i-rrezikshem/60%Daily2020-01-17 13:52
https://kosovapost.net/vetevendosje-vazhdon-perpjekjet-per-formimin-e-qeverise/60%Daily2020-01-17 13:56
https://kosovapost.net/kush-eshte-i-vdekuri-trupi-i-te-cilit-po-qendron-ne-qkuk-tash-e-8-dite/60%Daily2020-01-17 13:42
https://kosovapost.net/shikoni-pamjet-e-mahnitshme-te-ketij-vendi-foto/60%Daily2020-01-17 13:42
https://kosovapost.net/podujeve-therje-me-thike-arrestohen-tre-persona/60%Daily2020-01-17 13:40
https://kosovapost.net/kurti-perkujton-skenderbeun-vlerat-e-tij-njerezore-e-politike-mund-te-perdoren-si-frymezim-edhe-sot/60%Daily2020-01-17 13:29
https://kosovapost.net/cyrih-perkujtohen-viktimat-e-gjenocidit-serb-ne-kosove/60%Daily2020-01-17 13:18
https://kosovapost.net/shitje-rekord-biletash-per-mecin-mcgregor-cerrone/60%Daily2020-01-17 13:12
https://kosovapost.net/jep-doreheqje-kryeministri-i-ukraines/60%Daily2020-01-17 13:08
https://kosovapost.net/policia-kerkon-ndihmen-e-qytetareve-per-arrestimin-e-ketij-personi/60%Daily2020-01-17 13:08
https://kosovapost.net/vv-jusufi-bardhoshi-e-kadriu-ende-vazhdojne-te-na-frymezojne-mendjen/60%Daily2020-01-17 13:03
https://kosovapost.net/qkuk-sigurohet-materiali-per-intervenime-ne-sy/60%Daily2020-01-17 12:57
https://kosovapost.net/fansat-zbulojne-te-dashuren-e-ledri-vules-foto/60%Daily2020-01-17 12:40
https://kosovapost.net/dy-persona-ne-gjendje-te-rende-nga-gripi-ne-kosove/60%Daily2020-01-17 12:36
https://kosovapost.net/njoftim-nga-ambasada-e-republikes-se-kosoves-ne-austri/60%Daily2020-01-17 12:28
https://kosovapost.net/ali-ahmeti-thote-se-i-ishte-ofruar-ndarja-e-maqedonise-ne-vija-etnike-por-kishte-refuzuar/60%Daily2020-01-17 12:19
https://kosovapost.net/lajcak-ia-kujton-be-se-rreziqet-nese-nuk-i-dergon-sinjal-te-qarte-ballkanit-perendimor/60%Daily2020-01-17 12:17
https://kosovapost.net/gjuajtje-me-arme-zjarri-ne-nje-lokal-ne-prishtine/60%Daily2020-01-17 12:11
https://kosovapost.net/senati-miraton-marreveshjen-e-re-tregtare-mes-shba-se-meksikes-dhe-kanadase/60%Daily2020-01-17 11:59
https://kosovapost.net/deshtoi-mesfushori-eshte-gati-te-largohet-nga-inter-foto/60%Daily2020-01-17 11:52
https://kosovapost.net/gjendet-nje-grua-e-pajete-ne-banesen-e-saj/60%Daily2020-01-17 11:51
https://kosovapost.net/manxhuka-logjika-e-ldk-se-ne-tre-hapa/60%Daily2020-01-17 11:55
https://kosovapost.net/vv-paralajmeron-zgjedhje-te-reja/60%Daily2020-01-17 11:36
https://kosovapost.net/osmani-ldk-nuk-inicon-shkarkimin-e-konjufces-besoj-ne-marreveshje/60%Daily2020-01-17 11:30
https://kosovapost.net/lunacek-smund-ta-kuptoje-ndarjen-e-nobelit-per-handken/60%Daily2020-01-17 11:24
https://kosovapost.net/nje-hektar-toke-lihen-vakef-per-bashkesine-islame/60%Daily2020-01-17 11:19
https://kosovapost.net/deputetja-finlandeze-dhe-4-aktiviste-humanitare-u-arrestuan-nga-forcat-izraelite/60%Daily2020-01-17 11:15
https://kosovapost.net/ne-qendren-e-mjekesise-familjare-ne-peje-hidhet-mjet-ndezes/60%Daily2020-01-17 11:09
https://kosovapost.net/forbes-princi-i-eba-se-kishte-rol-ne-pucin-ne-egjipt-lufton-qeverine-legjitime-te-libise/60%Daily2020-01-17 10:47
https://kosovapost.net/thaci-heshtja-nderkombetare-trimeron-serbine-me-krenari-mohon-krimet-e-kryera-ne-kosove/60%Daily2020-01-17 10:53
https://kosovapost.net/hashim-thaci-propozohet-te-deshmoje-ne-rastin-veteranet/60%Daily2020-01-17 10:01
https://kosovapost.net/policia-arreston-dy-vushtrrias/60%Daily2020-01-17 09:53
https://kosovapost.net/kurti-kujton-aktorin-ferri-guximi-i-marigose-dhe-i-trimit-mbeten-porosia-per-ne/60%Daily2020-01-17 09:42
https://kosovapost.net/merkel-do-bisedojme-ne-keshillin-e-be-se-per-hapjen-e-negociatave-me-shqiperine-dhe-maqedonine-e-veriut/60%Daily2020-01-17 09:22
https://kosovapost.net/rugova-shpata-e-drejtesise-do-e-godas-faren-e-keqe/60%Daily2020-01-17 09:19
https://kosovapost.net/kryetari-i-ldk-se-isa-mustafa-perkujton-veprimtarin-smajl-hajdaraj/60%Daily2020-01-17 09:11
https://kosovapost.net/ja-si-te-fitoni-para-nga-youtube/60%Daily2020-01-17 09:04
https://kosovapost.net/nga-viti-2024-champions-league-shton-ekipet-pjesemarrese/60%Daily2020-01-17 08:59
https://kosovapost.net/gjysma-e-shqiptareve-te-pakenaqur-nga-puna-e-tyre/60%Daily2020-01-17 09:00
https://kosovapost.net/haradinaj-per-vellezerit-gervalla-ata-rane-por-lane-trashegim-te-mijera-te-tjere-planet-e-lirise/60%Daily2020-01-17 08:48
https://kosovapost.net/thaci-kujton-veprimtaret-patriotet-jusuf-e-bardhosh-gervallen-dhe-kadri-zeken/60%Daily2020-01-17 08:39
https://kosovapost.net/manxhuka-ciniket-po-mundohen-ta-paraqesin-vv-ne-te-paafte-per-ta-marre-pushtetin/60%Daily2020-01-17 08:21
https://kosovapost.net/manxhuka-ciniket-duan-te-paraqesin-levizjen-si-te-paafte-per-te-marre-pushtetin/60%Daily2020-01-17 08:20
https://kosovapost.net/padia-e-rames-ndaj-haradinajt-shkakton-zemerim-ne-kosove-e-gezim-ne-serbi/60%Daily2020-01-17 08:04
https://kosovapost.net/kalendari-historik-17-janar/60%Daily2020-01-17 08:01
https://kosovapost.net/njerezit-qe-djegin-dru-te-njome-helmojne-veten-dhe-fqinjet-e-tyre/60%Daily2020-01-17 07:59
https://kosovapost.net/sedat-berisha-me-ekip-te-ri-prape-ne-klub-shqiptar/60%Daily2020-01-17 07:53
https://kosovapost.net/11-ushtare-amerikane-te-plagosur-nga-sulmi-me-raketa-ndaj-bazes-al-asad-ne-irak/60%Daily2020-01-17 07:47
https://kosovapost.net/tirana-perkrah-politiken-regresive-te-drejtuesve-politike-shqiptare-ne-serbi/60%Daily2020-01-17 07:36
https://kosovapost.net/38-vjet-nga-vrasja-e-vellezerve-gervalla-dhe-kadri-zekes/60%Daily2020-01-17 07:29
https://kosovapost.net/prifti-i-cili-pranoi-abuzimin-seksual-ne-france-akuzoi-kishen/60%Daily2020-01-17 07:26
https://kosovapost.net/kryeministri-italian-conte-be-duhet-te-dergoje-trupa-ne-libi/60%Daily2020-01-17 07:24
https://kosovapost.net/si-ndikojne-problemet-me-parate-ne-shendetin-mendor-te-njeriut/60%Daily2020-01-17 07:22
https://kosovapost.net/ne-mungese-te-qeverise-zgjidhja-per-buxhetin-bie-mbi-kuvendin/60%Daily2020-01-17 07:18
https://kosovapost.net/moti-sot-32/60%Daily2020-01-17 07:15
https://kosovapost.net/bajqinovci-ia-kujton-dy-ngjarje-avdullah-hotit/60%Daily2020-01-16 23:02
https://kosovapost.net/ahmeti-e-matoshi-ftohen-ne-debat-per-dhenien-e-pelqimit-per-ndertim-ne-afersi-te-badovcit/60%Daily2020-01-16 22:17
https://kosovapost.net/thaci-e-mirepret-idene-per-bashkimin-e-partive-shqiptare-ne-luginen-e-presheves/60%Daily2020-01-16 21:58
https://kosovapost.net/bahtiri-per-shkak-te-tekeve-te-isa-mustafes-po-vuan-ldk-ja/60%Daily2020-01-16 21:45
https://kosovapost.net/kerkesa-e-thacit-drejtuar-kushtetueses-per-mandatarin-mund-te-hidhet-poshte/60%Daily2020-01-16 21:37
https://kosovapost.net/isa-mustafa-pse-e-votuam-glauk-konjufcen/60%Daily2020-01-16 21:25
https://kosovapost.net/shqiptaret-e-lugines-bashkohen-ne-nje-liste-zgjedhore-para-zgjedhjeve-parlamentare-ne-serbi/60%Daily2020-01-16 20:44
https://kosovapost.net/mustafa-ska-parti-pa-te-meta-ja-permend-vetevendosjes-nje-bashkepunim-me-pdk-ne/60%Daily2020-01-16 20:34
https://kosovapost.net/bahtiri-optimist-vv-dhe-ldk-do-te-behen-serish-bashke/60%Daily2020-01-16 20:25
https://kosovapost.net/a-po-u-rrezikohet-jeta-deshmitareve-te-speciales-pas-vrasjes-se-frikesuese-te-nazmi-rrustemit/60%Daily2020-01-16 20:18
https://kosovapost.net/ja-cka-thote-hoti-per-letren-e-kurtit/60%Daily2020-01-16 20:11
https://kosovapost.net/kuci-do-te-kerkohet-serish-pdk-ja-nuk-shoh-ndryshim-nga-lvv-ldk/60%Daily2020-01-16 20:04
https://kosovapost.net/mesueset-jo-muslimane-veshin-vello-islamike-ne-proteste-ndaj-ndalimit-lokal-te-burkes-ne-suedi/60%Daily2020-01-16 21:16
https://kosovapost.net/hap-drejt-zhbllokimit-te-politikes-ne-shqiperi-palet-ulen-ne-tryezen-per-reformen-zgjedhore/60%Daily2020-01-16 19:44
https://kosovapost.net/qellohet-ne-koke-djali-i-ahmed-deedat/60%Daily2020-01-16 19:32
https://kosovapost.net/gazetaret-pa-kufij-e-papranueshme-pengmarrja-e-punonjesve-te-aa-se-nga-egjipti/60%Daily2020-01-16 20:01
https://kosovapost.net/arrestohet-per-falsifikim-te-parave-foto/60%Daily2020-01-16 19:11
https://kosovapost.net/procesi-per-shkarkimin-e-presidentit-donald-trump-kalon-ne-senat/60%Daily2020-01-16 18:54
https://kosovapost.net/ajri-i-pashendetshem-instituti-kombetar-apelon-te-mos-dilet-jashte-pa-nevoje/60%Daily2020-01-16 18:41
https://kosovapost.net/thaci-pranon-kredencialet-e-ambasadorit-te-ri-te-italise/60%Daily2020-01-16 18:34
https://kosovapost.net/analistet-kurti-e-mustafa-duhet-te-gjejne-kompromis-ndermjet-ofertave-te-tyre/60%Daily2020-01-16 18:26
https://kosovapost.net/konjufca-therret-per-te-henen-mbledhjen-e-pare-te-kryesise-se-kuvendit/60%Daily2020-01-16 18:06
https://kosovapost.net/haxhiu-kemi-shansin-historik-per-te-nisur-ndryshimin/60%Daily2020-01-16 18:01
https://kosovapost.net/e-kryer-amir-rrahmani-neser-testet-mjekesore-te-napoli/60%Daily2020-01-16 17:54
https://kosovapost.net/aak-e-nisma-te-gatshme-te-shqyrtojne-oferta-per-te-hyre-ne-qeveri/60%Daily2020-01-16 17:41
https://kosovapost.net/moti-per-dy-ditet-e-ardhshme-ne-kosove/60%Daily2020-01-16 17:28
https://kosovapost.net/cka-thote-astrit-haraqija-per-letren-e-albin-kurtit/60%Daily2020-01-16 17:25
https://kosovapost.net/konjufca-nuk-do-te-pushojme-derisa-te-gjithe-kriminelet-e-luftes-te-vihen-para-drejtesise/60%Daily2020-01-16 17:06
https://kosovapost.net/kjo-eshte-gjendja-momentale-e-ajrit-ne-prishtine-2/60%Daily2020-01-16 16:59
https://kosovapost.net/kjo-eshte-letra-e-albin-kurtit-derguar-isa-mustafes/60%Daily2020-01-16 17:10
https://kosovapost.net/arbana-osmani-shtatzene-foto/60%Daily2020-01-16 18:17
https://kosovapost.net/30363-2/60%Daily2020-01-16 16:28
https://kosovapost.net/kurti-priti-ne-takim-lamtumires-drejtorin-rezident-te-ndi-se-ne-kosove/60%Daily2020-01-16 16:14
https://kosovapost.net/abazi-ben-thirrje-te-ndahen-deklaratat-qe-vonojne-koalicionin-vv-ldk/60%Daily2020-01-16 15:52
https://kosovapost.net/thyhet-rekordi-guiness-pergatitet-torta-prej-27-ton/60%Daily2020-01-16 15:31
https://kosovapost.net/xavi-refuzoi-oferten-e-barcelones-por-ka-nje-premtim-per-tifozet/60%Daily2020-01-16 15:26
https://kosovapost.net/mustafa-refuzon-zarfin-e-kurtit-thote-se-nuk-eshte-zyrtare/60%Daily2020-01-16 15:22
https://kosovapost.net/kryeparlamentari-konjufca-priti-ne-takim-perfaqesuesit-e-tri-sindikatave/60%Daily2020-01-16 15:54
https://kosovapost.net/kanye-west-ndalon-veturen-ne-mes-te-rruges-per-te-ndihmuar-nje-te-pastrehe/60%Daily2020-01-16 14:50
https://kosovapost.net/vv-i-dergon-leter-ldk-se/60%Daily2020-01-16 14:36
https://kosovapost.net/sparksi-publikon-buzet-me-ishin-thare-video/60%Daily2020-01-16 14:28
https://kosovapost.net/bqk-nxjerr-rregullore-te-re-per-pagesat-elektronike/60%Daily2020-01-16 14:17
https://kosovapost.net/e-fundit-edhe-ambasadori-britanik-viziton-seline-e-vv-se/60%Daily2020-01-16 14:10
https://kosovapost.net/bajqinovci-selam-hysenit-sharlatanet-e-vv-se-te-mbajne-ne-xhep-te-vogel/60%Daily2020-01-16 14:04
https://kosovapost.net/kollcaku-ldk-ngaterron-zgjedhjet-parlamentare-me-zgjedhjen-e-presidentit/60%Daily2020-01-16 13:52
https://kosovapost.net/shell-prezanton-mbushesin-e-pare-elektrik-per-vetura/60%Daily2020-01-16 15:54
https://kosovapost.net/rita-e-mban-premtimin-rindertohet-shtepia-e-familjes-qe-zgjodhi-ne-shqiperi-pas-termetit/60%Daily2020-01-16 13:25
https://kosovapost.net/gjykata-ne-prishtine-flet-per-padine-e-rames-ndaj-haradinajt/60%Daily2020-01-16 13:08
https://kosovapost.net/me-gol-fantastik-zhegrova-ia-siguron-fitoren-baselit-ndaj-steauas/60%Daily2020-01-16 12:56
https://kosovapost.net/harvardi-zgjedh-kuranin-librin-me-te-mire-per-drejtesi-citon-kete-ajet/60%Daily2020-01-16 12:50
https://kosovapost.net/mijera-vajza-aplikojne-per-te-qene-e-dashura-e-miliarderit-japonez/60%Daily2020-01-16 12:48
https://kosovapost.net/ambasadorja-finlandeze-i-shkon-ne-zyre-vetevendosjes/60%Daily2020-01-16 12:44
https://kosovapost.net/kryemadhi-turp-per-edi-ramen-paditi-luftetarin-e-uck-se-diten-e-perkujtimit-te-masakres-se-recakut/60%Daily2020-01-16 12:37
https://kosovapost.net/rasti-i-abi-carshise-ne-prizren-denohen-tre-persona-per-kanosje-ndaj-dy-gazetareve/60%Daily2020-01-16 12:33
https://kosovapost.net/aksident-ne-rrugen-lezhe-shkoder-humb-jeten-nje-person/60%Daily2020-01-16 12:30
https://kosovapost.net/siguria-nacionale-dhe-stabiliteti-i-shtetit/60%Daily2020-01-16 12:39
https://kosovapost.net/ne-veri-shenohet-dyvjetori-i-vrasjes-se-ivanoviqit/60%Daily2020-01-16 12:08
https://kosovapost.net/keto-jane-detyrat-e-trajnerit-te-ri-te-barcelones/60%Daily2020-01-16 12:01
https://kosovapost.net/arrijne-dy-ftesa-te-reja-nga-gjykata-speciale/60%Daily2020-01-16 11:51
https://kosovapost.net/nexhmedin-jakupi-kujtime-te-dhimbshme-fshihen-prapa-mureve-te-saj/60%Daily2020-01-16 11:42
https://kosovapost.net/aksident-i-rende-ne-gjakove-ka-te-lenduar/60%Daily2020-01-16 11:33
https://kosovapost.net/kina-lanson-satelit-ne-hapesire-qe-do-te-transferoje-te-dhena-prej-10-gb-per-sekonde/60%Daily2020-01-16 11:29
https://kosovapost.net/gjermania-do-te-mbylle-termocentralet-me-qymyr/60%Daily2020-01-16 11:24
https://kosovapost.net/keshilli-i-sigurimit-tei-okb-se-diskuton-per-kashmirin/60%Daily2020-01-16 11:19
https://kosovapost.net/per-cka-me-se-shumti-e-perdorin-kosovarer-internetin/60%Daily2020-01-16 11:29
https://kosovapost.net/mediat-serbe-i-gezohen-padise-qe-rama-ia-beri-haradinajt-ja-cfare-shkruajnefoto/60%Daily2020-01-16 11:06
https://kosovapost.net/mos-e-humbisni-kete-genta-ismajli-ben-boks-me-video/60%Daily2020-01-16 11:01
https://kosovapost.net/policia-ne-2019-ten-goditi-37-grupe-kriminale-arrestoi-mbi-2-mije-persona/60%Daily2020-01-16 10:57
https://kosovapost.net/keshilltaret-e-lekajt-me-kompetenca-te-sherbyesve-civile-per-kontrollimin-e-projekteve-milioneshe/60%Daily2020-01-16 10:53
https://kosovapost.net/cili-eshte-piperi-me-i-cmuar-ne-bote-dhe-ku-gjendet/60%Daily2020-01-16 10:49
https://kosovapost.net/haradinaj-ftohet-nga-shba-ja-per-lutjet-e-mengjesit-dokument/60%Daily2020-01-16 10:39
https://kosovapost.net/hapat-kushtetues-deri-te-arritja-e-marreveshjes-perfundimtare-kosove-serbi/60%Daily2020-01-16 10:25
https://kosovapost.net/ky-eshte-ushqimi-me-i-konsumuar-ne-bote/60%Daily2020-01-16 10:20
https://kosovapost.net/rrefimi-i-mergim-mavraj-per-karrieren-dhe-fene/60%Daily2020-01-16 10:10
https://kosovapost.net/ja-cfare-paralajmeron-bernabiq-per-rastin-ivanoviq/60%Daily2020-01-16 10:00
https://kosovapost.net/tronditet-serbia-burri-vetevritet-ne-sy-te-policeve-video/60%Daily2020-01-16 09:57
https://kosovapost.net/ja-ku-po-i-kalon-pushimet-linda-halimi-foto/60%Daily2020-01-16 09:55
https://kosovapost.net/meta-takon-ambasadorin-walker-ne-kosove-ja-cfare-i-kerkoi/60%Daily2020-01-16 09:48
https://kosovapost.net/kush-eshte-veterani-i-uckse-qe-la-ameriken-per-kosoven-i-harruar-nga-shteti/60%Daily2020-01-16 09:46
https://kosovapost.net/pse-deshtoi-seanca-gjyqesore-per-rastin-e-veteraneve/60%Daily2020-01-16 09:50
https://kosovapost.net/kupa-e-afrikes-2021-kalendari-penalizon-klubet-europiane/60%Daily2020-01-16 09:41
https://kosovapost.net/pas-padise-nga-lvv-gjykata-pezullon-vendimin-e-bordit-te-zrre-se/60%Daily2020-01-16 09:34
https://kosovapost.net/zogiani-thumbon-ldk-ne-edhe-thacin-e-keni-bere-president-per-shtetin/60%Daily2020-01-16 09:17
https://kosovapost.net/alarmon-ikshpk-ndotja-e-ajrit-po-kercenon-shendetin-e-popullates/60%Daily2020-01-16 09:05
https://kosovapost.net/detaje-nga-vrasja-qe-tronditi-mbreme-elbasanin/60%Daily2020-01-16 08:57
https://kosovapost.net/vjen-edhe-nje-ftese-nga-gjykata-speciale-2/60%Daily2020-01-16 08:48
https://kosovapost.net/kalendari-historik-16-janar/60%Daily2020-01-16 08:46
https://kosovapost.net/vjedhje-e-rende-ne-qagllavice/60%Daily2020-01-16 10:40
https://kosovapost.net/ferizaj-grabitje-me-arme-ne-nje-auto-sallon/60%Daily2020-01-16 08:30
https://kosovapost.net/gjilan-zhduket-nje-person/60%Daily2020-01-16 08:21
https://kosovapost.net/ambasadorit-william-walker-sot-i-ndahet-titulli-krenaria-e-kombit-shqiptar/60%Daily2020-01-16 08:18
https://kosovapost.net/tronditet-tirana-33-vjecari-hidhet-nga-kati-i-12-te/60%Daily2020-01-16 08:11
https://kosovapost.net/sulmuesi-shqiptar-prane-zyrtarizimit-tek-fenerbahce/60%Daily2020-01-16 08:04
https://kosovapost.net/u-tha-se-ishte-e-dashura-e-biznesmenit-57-vjecarreagon-ish-miss-shqiperia/60%Daily2020-01-16 07:59
https://kosovapost.net/berisha-thote-se-rama-e-ka-padit-haradinajn-me-urdher-te-beogradit/60%Daily2020-01-16 07:54
https://kosovapost.net/shba-ja-dhe-kina-nenshkruajne-pjesen-e-pare-te-marreveshjes-tregtare/60%Daily2020-01-16 07:47
https://kosovapost.net/trump-dhe-erdogan-diskutojne-per-iranin-sirine-dhe-libine/60%Daily2020-01-16 07:55
https://kosovapost.net/shqetesuese-rreziku-nga-virusi-misterioz-kinez/60%Daily2020-01-16 07:35
https://kosovapost.net/sot-mbahet-seanca-perfundimtare-per-rastin-syri-i-popullit/60%Daily2020-01-16 07:45
https://kosovapost.net/mbappe-i-pameshirshem-ndaj-ish-klubit-video/60%Daily2020-01-16 07:22
https://kosovapost.net/barrikade-ofertash/60%Daily2020-01-16 08:04
https://kosovapost.net/moti-sot-31/60%Daily2020-01-16 07:13
https://kosovapost.net/ngrohja-globale-ne-10-vitet-e-ardhshme-ne-rritje/60%Daily2020-01-15 23:07
https://kosovapost.net/thaci-pas-termetit-institucionet-e-sigurise-ne-kosove-te-jene-ne-gjendje-gatishmerie/60%Daily2020-01-15 22:27
https://kosovapost.net/abdixhiku-vv-ja-nese-e-refuzon-oferten-do-te-humb-mundesine-e-partneritetit-me-ldk-ne/60%Daily2020-01-15 22:21
https://kosovapost.net/vjen-reagimi-i-haradinajt-pas-padise-nga-edi-rama/60%Daily2020-01-15 22:14
https://kosovapost.net/e-keni-gatuar-gabim-deri-tani-pilafin-orizi-ka-nje-sekret/60%Daily2020-01-15 22:04
https://kosovapost.net/edi-rama-nis-betejen-ligjore-ndaj-ramush-haradinajt-e-dorezon-padine-ne-gjykaten-e-prishtines/60%Daily2020-01-15 21:15
https://kosovapost.net/vv-ja-ska-oferte-tjeter-per-ldk-ne-paralajmeron-shkuarjen-ne-zgjedhje/60%Daily2020-01-15 21:02
https://kosovapost.net/bislimi-refuzojme-te-luajme-ping-pong-me-postin-e-kryeparlamentarit/60%Daily2020-01-15 20:48
https://kosovapost.net/vetevendosja-refuzon-oferten-perfundimtare-te-ldk-se-eshte-tallje/60%Daily2020-01-15 20:42
https://kosovapost.net/be-mizorite-ne-masakren-e-recakut-jane-dokumentuara-mire/60%Daily2020-01-15 20:24
https://kosovapost.net/kryeparlamentari-konjufca-te-enjten-takon-sindikalistet-arsimi-shendetesia-e-policia-kerkojne-buxhet-te-ri/60%Daily2020-01-15 19:55
https://kosovapost.net/ja-cka-thote-liburn-aliu-per-marreveshjen-lvv-ldk/60%Daily2020-01-15 19:39
https://kosovapost.net/temperatura-befasuese-per-pese-ditet-e-ardhshme-a-do-te-bie-bore/60%Daily2020-01-15 19:22
https://kosovapost.net/pas-termetit-lajmerohet-sizmologu-shemsi-mustafa-nuk-ka-nevoje-per-panik/60%Daily2020-01-15 19:17
https://kosovapost.net/zeri-i-amerikes-zbulon-gjithcka-ja-pse-u-debuan-iranianet-nga-tirana/60%Daily2020-01-15 19:09
https://kosovapost.net/tayna-dhe-mozzik-gati-per-duetin-edhe-ti/60%Daily2020-01-15 19:01
https://kosovapost.net/shqiptarine-nuk-e-rrezikojne-fqinjet-por-burreshtetasit-tane-qe-kane-xhepa-te-thelle-e-koka-te-ceketa/60%Daily2020-01-15 19:04
https://kosovapost.net/emmanuel-adebayor-ka-zbuluar-arsyet-e-konvertimit-te-tij-ne-islam/60%Daily2020-01-15 18:41
https://kosovapost.net/drejtori-i-zyres-ligjore-te-postes-akuza-te-renda-sejdi-hoxhes-e-falimentove-posten-e-kosoves/60%Daily2020-01-15 18:35
https://kosovapost.net/ja-cili-cili-eshtepozicionimi-i-lutfi-zharkut-ne-perplasjet-qe-po-ndodhin-ne-ldk/60%Daily2020-01-15 18:47
https://kosovapost.net/bahtiri-e-vleresoj-larte-qasjen-e-vjosa-osmanit-per-lidhjen-e-koalicionit-vv-ldk/60%Daily2020-01-15 18:20
https://kosovapost.net/kurti-na-duhet-qeveria-per-te-zbatuar-edhe-rezoluten-mbi-gjenocidin-e-kryer-nga-serbia/60%Daily2020-01-15 18:12
https://kosovapost.net/libi-militantet-e-haftarit-qelluan-me-raketa-kryeqytetin-tripoli/60%Daily2020-01-15 18:02
https://kosovapost.net/zeka-sinjalet-jane-te-keqija-vjosa-osmani-ne-pozicion-te-veshtire/60%Daily2020-01-15 17:42
https://kosovapost.net/hakmarrja-e-uck-se-per-masakren-e-recakut-dy-dite-me-vone-vrane-zv-komandantin-serb/60%Daily2020-01-15 17:33
https://kosovapost.net/ju-therrasin-viktimat-e-recakut-te-prekazit-e-te-krejt-kosoves-nenshkruajeni-marreveshjen/60%Daily2020-01-15 17:22
https://kosovapost.net/formacioni-i-dekades-france-football-zgjedh-11-me-te-miret/60%Daily2020-01-15 17:16
https://kosovapost.net/kujtohet-kolonel-ahmet-krasniqi-heronjte-kane-vetem-nje-date-ate-te-lindjes-dhe-merites-se-perjetesise/60%Daily2020-01-15 17:08
https://kosovapost.net/capital-t-nje-kenge-te-re-me-shume-klikime/60%Daily2020-01-15 16:59
https://kosovapost.net/termet-ne-veri-te-kosoves/60%Daily2020-01-15 16:51
https://kosovapost.net/370-milione-euro-vlera-e-mallrave-te-liruara-nga-taksat-per-prodhues/60%Daily2020-01-15 16:46
https://kosovapost.net/vetevendosje-ia-kujton-ldk-se-me-videoincizim-mbeshtetjen-per-kryeparlamentarin/60%Daily2020-01-15 16:30
https://kosovapost.net/a-do-te-udhetoje-drejt-prishtines-njeriu-i-merkel-nese-ldk-dhe-vv-kane-nevoje/60%Daily2020-01-15 16:19
https://kosovapost.net/papa-francesku-per-here-te-pare-emeron-ekzekutivin-femer/60%Daily2020-01-15 16:03
https://kosovapost.net/fsk-homazhe-ne-nderim-te-deshmoreve-ne-recak/60%Daily2020-01-15 15:52
https://kosovapost.net/tre-persona-denohen-per-kanosje-ndaj-dy-gazetareve-ne-prizren-qe-raportonin-per-rrenimin-e-abi-carshia/60%Daily2020-01-15 15:33
https://kosovapost.net/e-konfirmon-gent-cakaj-kemi-debuar-dy-diplomate-iraniane/60%Daily2020-01-15 15:23
https://kosovapost.net/tahiri-oferta-e-ldk-se-e-shkel-kushtetuten-ja-si-duhet-te-veproje-kurti/60%Daily2020-01-15 15:17
https://kosovapost.net/gjykata-ne-hage-e-refuzon-kerkesen-e-driton-lajcit/60%Daily2020-01-15 15:02
https://kosovapost.net/mmph-ja-e-demanton-komunen-e-prishtine-angazhon-inspektoret-te-kontrollojne-dokumentet-per-rastin-badovci/60%Daily2020-01-15 15:05
https://kosovapost.net/mi-kerkon-pershpejtimi-i-punimeve-ne-magjistralen-vushtrri-mitrovice/60%Daily2020-01-15 14:53
https://kosovapost.net/qeveria-ruse-jep-doreheqje/60%Daily2020-01-15 14:46
https://kosovapost.net/te-shtena-me-arme-zjarri-ne-prishtine-nje-preson-mbetet-i-plagosur/60%Daily2020-01-15 14:41
https://kosovapost.net/mustafa-paralajmeron-vetem-edhe-nje-takim-te-fundit-me-vetevendosjen/60%Daily2020-01-15 14:40
https://kosovapost.net/edhe-gazmend-muhaxheri-kundershton-agim-veliun-thote-se-koalicioni-me-vvne-do-te-ndodhe/60%Daily2020-01-15 14:27
https://kosovapost.net/uefa-publikon-formacionin-e-vitit-salah-dhe-mbappe-mbesin-jashte/60%Daily2020-01-15 14:12
https://kosovapost.net/hoti-tregon-oferten-e-qe-ldk-i-bere-sot-vv-se/60%Daily2020-01-15 14:07
https://kosovapost.net/nuk-do-ta-besoni-sa-kane-kushtuar-keta-aksesore-te-agnesa-vuthajt-foto/60%Daily2020-01-15 14:01
https://kosovapost.net/pacolli-recaku-ishte-nje-tragjedi-e-cila-shpalosi-para-syve-te-botes-egersine-e-regjimit-serb/60%Daily2020-01-15 13:58
https://kosovapost.net/konjufca-nuk-lodhemi-duke-kerkuar-drejtesi-per-recakun/60%Daily2020-01-15 13:45
https://kosovapost.net/tirane-aktivistet-e-vv-se-perkujtojne-masakren-e-recakut/60%Daily2020-01-15 13:40
https://kosovapost.net/pdk-emeron-zedhenesin-dhe-drejtorin-per-komunikim-ne-parti/60%Daily2020-01-15 13:35
https://kosovapost.net/qeveria-ne-largim-hap-tender-per-rruge-ne-vlere-prej-110-milione-eurosh/60%Daily2020-01-15 13:01
https://kosovapost.net/cfare-bisedoi-thaci-ne-telefon-me-borellin/60%Daily2020-01-15 13:17
https://kosovapost.net/osmani-per-koalicionin-vendos-keshilli-i-pergjithshem/60%Daily2020-01-15 13:26
https://kosovapost.net/osbe-me-1999-u-masakruan-ne-recak-45-shqiptare-te-pafajshem/60%Daily2020-01-15 12:32
https://kosovapost.net/rrefimi-shokues-i-priftit-francez-per-te-bemat-rrezikon-10-vite-burg/60%Daily2020-01-15 13:09
https://kosovapost.net/masakra-e-recakut-ministri-pacolli-ben-thirrje-per-vendosjen-e-drejtesise/60%Daily2020-01-15 13:01
https://kosovapost.net/46-mije-shqiptare-ikin-brenda-1-viti-po-ikin-mjek-mesues/60%Daily2020-01-15 12:30
https://kosovapost.net/ky-eshte-lojtari-qe-e-do-messi-si-zevendesues-te-suarezit-foto/60%Daily2020-01-15 12:13
https://kosovapost.net/komentet-kercenuese-te-nacionalisteve-serbe-nese-kemi-fat-do-tua-bejme-serish-si-ne-recak/60%Daily2020-01-15 12:09
https://kosovapost.net/edhe-jomuslimanet-i-presim-me-buke-e-bese/60%Daily2020-01-15 12:04
https://kosovapost.net/oj-nane-mos-e-co-kryt-nena-nga-recaku-rrefen-se-si-serbet-ia-vrane-burrin-dhe-djalin-12-vjec/60%Daily2020-01-15 11:47
https://kosovapost.net/perplasjet-ne-ldk-mustafa-shkon-ne-zyret-e-partise/60%Daily2020-01-15 11:35
https://kosovapost.net/mytaher-haskuka-e-anton-quni-vijne-me-nje-mesazh/60%Daily2020-01-15 11:27
https://kosovapost.net/deputeti-i-ldk-se-te-pranohet-oferta-e-vv-presidenti-i-ldk-kurse-parlamentari-i-vv/60%Daily2020-01-15 11:21
https://kosovapost.net/atk-mblodhem-mbi-gjysme-miliarde-euro-gjate-vitit-2019/60%Daily2020-01-15 11:15
https://kosovapost.net/malisheve-punetori-pren-shputen-e-kembes-ne-vendin-e-punes/60%Daily2020-01-15 11:14
https://kosovapost.net/amerikani-kerkon-nga-gjykatesi-tia-mundesoje-luftimin-me-shpata-me-ish-bashkeshorten/60%Daily2020-01-15 11:00
https://kosovapost.net/kurti-drejtesia-e-mohuar-ne-recak-krim-i-vazhdueshem-per-kosoven/60%Daily2020-01-15 10:49
https://kosovapost.net/zanfina-ismaili-emocionon-me-dedikimin-per-nenen/60%Daily2020-01-15 10:36
https://kosovapost.net/nderron-jete-regjisori-i-njohur-shqiptar/60%Daily2020-01-15 10:24
https://kosovapost.net/meta-mohimi-i-masakres-ne-recak-perpjekje-per-riciklim-te-dhunes/60%Daily2020-01-15 10:19
https://kosovapost.net/keto-jane-semundjet-qe-parandalon-konsumimi-i-arres/60%Daily2020-01-15 10:14
https://kosovapost.net/thaci-sjelljet-e-vuciqit-te-ngjashme-me-mentalitetin-e-milloshevicit/60%Daily2020-01-15 10:09
https://kosovapost.net/ky-eshte-vendi-ku-prej-80-milione-njerezve-vetem-17-jane-te-varfer-foto/60%Daily2020-01-15 10:07
https://kosovapost.net/haradinaj-populli-i-kosoves-nuk-e-harron-te-kaluaren-e-pergjakshme/60%Daily2020-01-15 10:06
https://kosovapost.net/digjet-nje-veture-ne-prishtine/60%Daily2020-01-15 09:59
https://kosovapost.net/walker-recaku-deshmi-se-cka-ka-ndodhur-ne-te-gjithe-kosoven/60%Daily2020-01-15 09:49
https://kosovapost.net/masakra-qe-ndryshoi-historine-e-kosoves/60%Daily2020-01-15 09:49
https://kosovapost.net/kercenoi-ish-te-dashurin-arrestohet-e-dyshuara-ne-lipjan/60%Daily2020-01-15 09:43
https://kosovapost.net/kurti-masakra-e-recakut-alarmoi-boten-demokratike/60%Daily2020-01-15 09:39
https://kosovapost.net/real-madrid-me-oferte-te-cmendur-per-qendermbrojtesin-skriniar/60%Daily2020-01-15 09:37
https://kosovapost.net/murati-ne-emer-te-ldk-se-te-flas-vetem-vjosa/60%Daily2020-01-15 09:33
https://kosovapost.net/nje-serb-arrestohet-pasi-sulmoi-fizikisht-zyrtarin-policor/60%Daily2020-01-15 09:33
https://kosovapost.net/rrahje-ne-fushe-kosove-arrestohen-dy-persona/60%Daily2020-01-15 09:26
https://kosovapost.net/aksident-tragjik-ne-skenderaj-disa-te-lenduar/60%Daily2020-01-15 09:22
https://kosovapost.net/vela-ky-eshte-qendrimi-i-osmanit-ne-raport-me-vv-ne/60%Daily2020-01-15 09:18
https://kosovapost.net/kalendari-historik-15-janar/60%Daily2020-01-15 09:04
https://kosovapost.net/mustafa-masakra-e-recakut-zgjoi-ndergjegjen-e-fjetur-nderkombetare/60%Daily2020-01-15 08:56
https://kosovapost.net/veseli-be-po-qendron-indiferente-ndaj-perpjekjeve-te-serbise-per-ti-mohuar-krimet-e-kryera/60%Daily2020-01-15 08:33
https://kosovapost.net/pas-perplasjes-ndermjetvjosa-osmanit-e-veliut-reagon-surroi/60%Daily2020-01-15 08:29
https://kosovapost.net/princi-harry-nuk-flet-me-david-beckham-kjo-eshte-arsyeja/60%Daily2020-01-15 08:19
https://kosovapost.net/ky-eshte-metali-qe-kushton-5-here-me-shume-se-ari/60%Daily2020-01-15 08:13
https://kosovapost.net/thaci-e-emeron-diplomat-keshilltarin-e-haradinajt/60%Daily2020-01-15 08:13
https://kosovapost.net/ishim-te-sigurt-se-te-gjithe-do-te-vdisnim-rrefimi-ne-gazeten-franceze/60%Daily2020-01-15 08:08
https://kosovapost.net/new-york-times-boeing-ukrainas-ne-iran-u-qellua-jo-nga-nje-por-nga-dy-raketa-brenda-30-sekondave-video/60%Daily2020-01-15 08:03
https://kosovapost.net/mbi-130-presona-humbin-jeten-nga-moti-i-keq-ne-afganistan-dhe-pakistan/60%Daily2020-01-15 07:56
https://kosovapost.net/messi-flet-per-ronaldon-ja-cfare-thote/60%Daily2020-01-15 07:52
https://kosovapost.net/be-ruset-dhe-turqit-luajne-nje-rol-shume-te-fuqishem-ne-libi/60%Daily2020-01-15 07:44
https://kosovapost.net/zvarritjet-rrezikojne-parashkrimin-e-plote-te-aktakuzes-ndaj-shukri-bujes/60%Daily2020-01-15 07:40
https://kosovapost.net/shurup-xhenxhefili-per-trajtimin-e-kolles-infeksioneve-dhe/60%Daily2020-01-15 07:32
https://kosovapost.net/komisionari-per-zgjerim-i-be-se-varhelyi-viziton-tiranen-e-shkupin/60%Daily2020-01-15 07:27
https://kosovapost.net/shperthen-bombola-e-gazit-plagoset-punetorja/60%Daily2020-01-15 07:20
https://kosovapost.net/mesfushori-i-milanit-ne-merkato-dy-klube-londineze-interesohen-per-te/60%Daily2020-01-15 07:17
https://kosovapost.net/te-shtena-me-arme-ne-shkolle-shuhet-nga-jeta-16-vjecari/60%Daily2020-01-15 07:13
https://kosovapost.net/sot-behen-21-vjet-nga-masakra-e-recakut/60%Daily2020-01-15 07:08
https://kosovapost.net/parashikimi-i-motit-per-diten-e-sotme-6/60%Daily2020-01-15 07:04
https://kosovapost.net/william-walker-per-bisedimet-vv-ldk-disa-gjera-do-u-vije-fundi-brenda-diteve/60%Daily2020-01-14 23:15
https://kosovapost.net/osmani-mbron-vv-nga-veliu-vv-i-doli-ne-krah-ldk-se-ne-ruajtjen-e-shtetesise-se-kosoves/60%Daily2020-01-14 23:18
https://kosovapost.net/vjen-reagimi-i-vetevendosjes-per-deklaraten-e-agim-veliut/60%Daily2020-01-14 22:42
https://kosovapost.net/komisioni-evropian-emeron-sekretaren-e-pergjithshme/60%Daily2020-01-14 22:34
https://kosovapost.net/gjinovci-komenton-reagimin-e-agim-veliut-nuk-besoj-qe-ai-e-di-kuptimin-e-frazes-pushtet-absolut/60%Daily2020-01-14 22:13
https://kosovapost.net/veliu-perpjekjet-e-vv-se-jane-te-deshtuara-ne-jemi-ldk-ja-euroatlantike/60%Daily2020-01-14 21:54
https://kosovapost.net/haxhiu-ministria-shtese-e-minoriteteve-nuk-do-i-takoje-listes-serbe/60%Daily2020-01-14 21:13
https://kosovapost.net/qeveria-e-kosoves-mbuloi-shpenzimet-e-disa-prej-te-intervistuarve-nga-gjykata-speciale/60%Daily2020-01-14 21:08
https://kosovapost.net/zeqiri-kerkohet-nga-disa-klube-favorit-baseli/60%Daily2020-01-14 23:04
https://kosovapost.net/mjegull-e-vranet-ne-dy-ditet-e-ardhshme/60%Daily2020-01-14 20:47
https://kosovapost.net/konjufca-walker-ishte-zeri-kumbues-i-te-vertetes-per-kosoven/60%Daily2020-01-14 20:42
https://kosovapost.net/anetari-i-kryesise-se-vv-se-ja-se-cfare-po-i-duket-pak-ldk-se-nga-oferta-jone/60%Daily2020-01-14 20:23
https://kosovapost.net/eksluzive-shqiptari-i-ka-vene-flaken-vetes-para-parlamentit-evropian/60%Daily2020-01-14 20:13
https://kosovapost.net/haradinaj-serbia-ta-pranoje-gjenocidin-e-te-kerkoje-falje-nese-don-paqe-ne-rajon/60%Daily2020-01-14 19:56
https://kosovapost.net/kercenohet-me-jete-deputeti-serb-qe-pranon-pavaresine-e-kosoves/60%Daily2020-01-14 19:34
https://kosovapost.net/keto-jane-kushtet-ndertimore-afer-badovcit-qe-komuna-e-prishtines-po-i-mban-te-fshehta-dokument/60%Daily2020-01-14 19:28
https://kosovapost.net/haxhiu-nuk-po-e-presim-pergjigjen-e-agim-veliut-por-te-ldkse/60%Daily2020-01-14 18:57
https://kosovapost.net/afer-100-mije-euro-shpenzoi-ne-makiato-dhe-bambi-ministri-valdrin-lluka/60%Daily2020-01-14 18:35
https://kosovapost.net/hoxha-qe-varrosi-viktimat-e-recakut-serbet-me-maltretuan-e-kercenuan-kerkonin-te-zhduknin-gjurmet-e-masakres/60%Daily2020-01-14 18:19
https://kosovapost.net/kompromisi-per-koalicionin-vv-ldk-cfare-ministrie-te-re-mund-te-zgjedh-isa-mustafa/60%Daily2020-01-14 18:08
https://kosovapost.net/deputeti-i-cdu-se-mesazh-lvv-se-e-ldk-se-bejeni-qeverine-siguroni-perspektive-evropiane/60%Daily2020-01-14 17:56
https://kosovapost.net/irani-kercenon-me-mbyllje-te-ambasades-britanike-ne-teheran/60%Daily2020-01-14 17:29
https://kosovapost.net/cka-mund-te-beje-kushtetuesja-per-te-qartesuar-caktimin-e-mandatarit/60%Daily2020-01-14 17:20
https://kosovapost.net/osmani-oferta-e-kurtit-serioze-strukturat-e-ldkse-do-te-vendosin-per-te/60%Daily2020-01-14 17:33
https://kosovapost.net/daka-tregon-nese-kane-buxhet-per-zgjedhje-te-reja/60%Daily2020-01-14 17:22
https://kosovapost.net/zyrtari-i-vv-se-gabim-i-madh-nese-glauk-konjufca-largohet-nga-pozita-e-kryeparlamentarit/60%Daily2020-01-14 16:50
https://kosovapost.net/aksident-i-rende-trafiku-ne-veternik-foto/60%Daily2020-01-14 16:31
https://kosovapost.net/barcelona-kryeson-listen-e-liges-se-parave-me-te-ardhura-prej-te-pakten-840-milione-euro/60%Daily2020-01-14 16:27
https://kosovapost.net/spinazzola-i-thote-po-kalimit-tek-interi/60%Daily2020-01-14 16:16
https://kosovapost.net/turqia-vazhdon-te-ndihmoje-policine-e-shqiperise/60%Daily2020-01-14 15:45
https://kosovapost.net/zjarr-ne-oborrin-e-gjimnazit-ne-istog-video/60%Daily2020-01-14 15:39
https://kosovapost.net/nese-se-pucisti-haftar-vazhdon-te-sulmoje-vellezerit-tane-ne-libi-do-ta-merr-denimin-e-merituar/60%Daily2020-01-14 16:52
https://kosovapost.net/reperi-i-njohur-akon-themeloi-qytetin-e-tij-ne-senegal/60%Daily2020-01-14 15:49
https://kosovapost.net/ldk-kerkon-garancione-nga-vv-ja-se-nuk-do-te-ndiqen-penalisht-ldk-istat-te-cilet-vodhen-kosoven/60%Daily2020-01-14 16:04
https://kosovapost.net/berisha-mesazh-hasanit-qendresa-e-kosoves-kunder-minishengenit-percaktuese-per-minishengenin-rajonal/60%Daily2020-01-14 15:12
https://kosovapost.net/roma-hidhet-ne-sulm-per-xherdan-shaqirin-kjo-eshte-pergjigjja-e-liverpoolit/60%Daily2020-01-14 15:02
https://kosovapost.net/gjykimi-ndaj-uke-rugoves-deshmitaret-tregojne-shumat-e-parave-qe-dhane-per-viza/60%Daily2020-01-14 14:55
https://kosovapost.net/hoxhaj-vuciq-e-daciq-vazhdues-te-politikes-se-millosheviqit/60%Daily2020-01-14 14:51
https://kosovapost.net/italia-mberthehet-nga-emergjenca-e-smogut/60%Daily2020-01-14 14:42
https://kosovapost.net/gjendja-e-jashtezakonshme-ne-egjipt-eshte-zgjatur-per-te-11-te-here/60%Daily2020-01-14 14:40
https://kosovapost.net/e-krahasoi-me-millosheviqin-vuciq-i-kunderpergjigjet-walkerit/60%Daily2020-01-14 14:29
https://kosovapost.net/be-duhet-ti-permbushe-premtimet-ndaj-ballkanit-perendimor/60%Daily2020-01-14 14:14
https://kosovapost.net/ldk-ja-me-urdhrat-e-thacit-harton-skenar-per-formimin-e-qeverise/60%Daily2020-01-14 14:09
https://kosovapost.net/walker-vuciqi-i-njejt-me-millosheviqin/60%Daily2020-01-14 13:56
https://kosovapost.net/kashmir-mbi-60-njerez-humbin-jeten-shkak-orteqet-e-bores/60%Daily2020-01-14 13:40
https://kosovapost.net/29609-2/60%Daily2020-01-14 13:33
https://kosovapost.net/haxhiu-vendimi-per-kryeparlamentarin-i-pakthyeshem-opsion-zgjedhjet/60%Daily2020-01-14 13:20
https://kosovapost.net/genjeshtrat-e-hakan-shykyrit-dhe-jeta-e-tij-luksoze-foto/60%Daily2020-01-14 13:12
https://kosovapost.net/albani-dhe-miriami-behen-prinder-per-te-dyten-here/60%Daily2020-01-14 13:12
https://kosovapost.net/aamk-nuk-ka-pranuar-kerkese-zyrtare-per-projektin-ne-badovc/60%Daily2020-01-14 12:58
https://kosovapost.net/walker-kurti-te-jetesohet-vullneti-i-qytetareve-per-ndryshim-ne-zgjedhjet-e-6-tetorit/60%Daily2020-01-14 12:06
https://kosovapost.net/haziri-flaka-e-sivjetme-i-kushtohet-kryengritesit-te-anamoraves-abdullah-tahiri/60%Daily2020-01-14 11:43
https://kosovapost.net/walker-deshiron-formimin-e-shpejte-te-qeverise-se-kosoves/60%Daily2020-01-14 11:35
https://kosovapost.net/trusti-pati-performance-pozitive-vitin-qe-shkoi/60%Daily2020-01-14 11:24
https://kosovapost.net/paralajmerohen-trazira-sociale-sindikalistet-kerkojne-takim-me-haradinajn-e-konjufcen/60%Daily2020-01-14 11:17
https://kosovapost.net/policia-arreston-dy-persona-ne-ferizaj/60%Daily2020-01-14 10:59
https://kosovapost.net/shtohet-konkurrenca-ne-skenen-poltike-te-kosoves-ish-deputetja-formon-parti-te-re/60%Daily2020-01-14 10:47
https://kosovapost.net/rrahmani-komuna-e-prishtines-fajtori-kryesor-per-projektin-te-liqeni-i-badocit/60%Daily2020-01-14 13:33
https://kosovapost.net/ky-eshte-paralajmerimi-i-daciqit-per-kosoven/60%Daily2020-01-14 10:25
https://kosovapost.net/wallker-arrin-per-vizite-te-vetevendosje/60%Daily2020-01-14 10:25
https://kosovapost.net/meta-kambanat-e-alarmit-po-bien-ky-eshte-rreziku-i-vertete-rus/60%Daily2020-01-14 10:19
https://kosovapost.net/digjet-stalla-me-ushqim-bagetish-ne-ferizaj/60%Daily2020-01-14 10:17
https://kosovapost.net/kjo-eshte-makina-me-e-shtrenjta-ja-sa-milion-vlene/60%Daily2020-01-14 10:11
https://kosovapost.net/ldk-pranon-oferte-te-re-nga-vetevendosje/60%Daily2020-01-14 10:04
https://kosovapost.net/plackiten-shtate-shtepi-ne-zubin-potok/60%Daily2020-01-14 09:51
https://kosovapost.net/irani-fillon-arrestimet-per-rrezimin-e-avionit-ukrainas/60%Daily2020-01-14 09:40
https://kosovapost.net/rrenohet-nje-objekt-pa-leje-ne-prishtine/60%Daily2020-01-14 09:42
https://kosovapost.net/lendohet-ne-vendin-e-punes-dergohet-ne-qkuk/60%Daily2020-01-14 09:31
https://kosovapost.net/sulmon-babain-policia-arreston-prishtinasin/60%Daily2020-01-14 09:29
https://kosovapost.net/rashica-shihet-si-zevendesim-i-mire-i-sanchos/60%Daily2020-01-14 09:17
https://kosovapost.net/deshmitarja-thote-se-nuk-e-din-se-si-pasaporta-e-saj-kishte-perfunduar-ne-shtepine-e-uke-rugoves/60%Daily2020-01-14 09:12
https://kosovapost.net/pas-vetures-se-simiqit-edhe-nje-tjeter-veture-digjet-ne-leposaviq/60%Daily2020-01-14 08:54
https://kosovapost.net/braktisja-e-kosoves-30-mije-qytetare-iken-brenda-nje-viti/60%Daily2020-01-14 08:42
https://kosovapost.net/a-rrezikon-apo-ruan-shendetin-e-zemres-konsumimi-i-kafese/60%Daily2020-01-14 08:32
https://kosovapost.net/kalendari-historik-14-janar/60%Daily2020-01-14 08:29
https://kosovapost.net/gjykata-vendos-per-pushimin-e-hetimeve-per-ceshtjen-e-bashes/60%Daily2020-01-14 08:25
https://kosovapost.net/zaniolo-ndalon-ardhjen-e-shaqirit-te-roma/60%Daily2020-01-14 08:14
https://kosovapost.net/okb-parashikon-30-40-per-qind-ulje-te-popullsise-shqiptare/60%Daily2020-01-14 08:12
https://kosovapost.net/mbahet-sot-samit-i-ministrave-te-turizmit-per-ndihme-te-demtuarve-nga-termeti/60%Daily2020-01-14 08:02
https://kosovapost.net/takimet-kurti-mustafa-pa-rezultat/60%Daily2020-01-14 07:54
https://kosovapost.net/aktivistet-performojne-kunder-dhunes-ndaj-grave/60%Daily2020-01-14 07:52
https://kosovapost.net/keshtu-dukej-genta-ismajli-para-operacioneve-plastike-foto/60%Daily2020-01-14 07:45
https://kosovapost.net/autobusi-fundoset-ne-grope-gjashte-persona-humbin-jeten-video/60%Daily2020-01-14 07:40
https://kosovapost.net/karotat-luftojne-kete-lloj-te-kancerit/60%Daily2020-01-14 07:25
https://kosovapost.net/djali-i-isni-kilajt-emerohet-konsull-i-pergjithshem-ne-konsullaten-qe-nuk-ekziston/60%Daily2020-01-14 07:20
https://kosovapost.net/kapet-shqiptari-me-100-milion-euro/60%Daily2020-01-14 07:13
https://kosovapost.net/ja-cfare-thote-per-arsenalin-afrikani-me-i-pasur/60%Daily2020-01-14 07:08
https://kosovapost.net/ldk-ja-e-ndare-ambasadori-amerikan-i-kerkon-krijim-te-shpejte-te-qeverise/60%Daily2020-01-14 07:04
https://kosovapost.net/bie-popullariteti-i-donald-trump-ja-kush-eshte-lideri-me-i-besueshem-ne-bote/60%Daily2020-01-14 07:01
https://kosovapost.net/parashikimi-i-motit-per-diten-e-sotme-5/60%Daily2020-01-14 06:57
https://kosovapost.net/mos-ma-prek-badovcin/60%Daily2020-01-13 22:57
https://kosovapost.net/kurti-ne-prizren-takohet-me-deputetet-e-minoriteteve/60%Daily2020-01-13 22:04
https://kosovapost.net/a-do-te-garoje-daut-haradinaj-per-kryetar-te-aak-se/60%Daily2020-01-13 21:56
https://kosovapost.net/rrethi-i-famshem-i-decanit-e-ka-nje-te-vertete-interesante-video/60%Daily2020-01-13 21:41
https://kosovapost.net/gedson-fernandes-kalon-te-tottenhami/60%Daily2020-01-13 21:28
https://kosovapost.net/suedia-kerkon-demshperblim-nga-irani-per-qytetaret-e-saj-qe-vdiqen-ne-avionin-e-rene/60%Daily2020-01-13 21:15
https://kosovapost.net/reagon-ashper-liburn-aliu-fjale-te-renda-pas-deklarates-se-baton-haxhiut/60%Daily2020-01-13 21:05
https://kosovapost.net/ministri-i-jashtem-britanik-do-ti-kerkojme-falje-iranit/60%Daily2020-01-13 20:56
https://kosovapost.net/daciq-kerkon-heqjen-e-takses-per-kthim-ne-dialog/60%Daily2020-01-13 20:50
https://kosovapost.net/presidenti-nuk-ka-te-drejte-te-caktoje-afate-per-subjektin-fitues-te-zgjedhjeve/60%Daily2020-01-13 20:43
https://kosovapost.net/bardhyl-meta-per-viziten-e-kosnett-qendrimi-yne-ishte-lidhja-e-koalicionit-me-vv-ne/60%Daily2020-01-13 20:25
https://kosovapost.net/gripi-sezonal-ka-prekur-me-se-shumti-prishtinen-dhe-prizrenin-ikshp-kerkon-kujdes/60%Daily2020-01-13 19:57
https://kosovapost.net/deputeti-i-vetevendosjes-nuk-do-te-kete-krize-buxhetore/60%Daily2020-01-13 19:52
https://kosovapost.net/dy-keshilltaret-e-edi-rames-baton-haxhiu-dhe-shkelzen-maliqi-po-hedhin-barut-ne-zjarr/60%Daily2020-01-13 19:39
https://kosovapost.net/vetevendosje-reagon-ashper-baton-haxhiu-po-rren-per-ta-ndihmuar-thacin/60%Daily2020-01-13 19:29
https://kosovapost.net/ky-eshte-moti-per-dy-ditet-e-ardhshme/60%Daily2020-01-13 18:59
https://kosovapost.net/qeveria-e-re-nuk-duhet-te-formohet-nga-presioni-nderkombetar/60%Daily2020-01-13 18:45
https://kosovapost.net/rehatimi-ne-ambasada-njeriu-i-afert-i-behgjet-pacollit-eshte-rruges-per-tu-bere-konsull-i-kosoves-ne-suedi/60%Daily2020-01-13 18:31
https://kosovapost.net/begolli-te-ndalohen-projektet-qe-demtojne-ujerat/60%Daily2020-01-13 18:19
https://kosovapost.net/vetevendosje-cfaredo-ndertimi-ne-liqenin-e-badocit-eshte-kunder-qytetareve-te-prishtines/60%Daily2020-01-13 18:12
https://kosovapost.net/zyrtari-policore-nga-mitrovica-shpeton-nga-vetevrasja-nje-te-ri-ne-kete-qytet/60%Daily2020-01-13 17:49
https://kosovapost.net/ne-australi-hodhen-patate-dhe-karrota-nga-ajri-per-kafshet-e-mbijetuara-nga-zjarret-foto/60%Daily2020-01-13 17:37
https://kosovapost.net/neymar-transferimi-ne-psg-nje-nga-pervojat-me-te-mira-te-karrieres-time/60%Daily2020-01-13 17:26
https://kosovapost.net/cory-booker-jep-doreheqje-nga-gara-per-president-te-shba-ve/60%Daily2020-01-13 17:07
https://kosovapost.net/gjykata-e-le-te-lire-kercenuesin-e-prokurores-se-rastit-pronto-drita-hajdarit/60%Daily2020-01-13 16:44
https://kosovapost.net/si-u-zhduk-i-burgosuri-qe-ishte-ne-dhome-me-astritin-dhe-si-i-ndryshoi-fjalet-ish-drejtori-i-policise-se-prizrenit/60%Daily2020-01-13 17:01
https://kosovapost.net/pas-deklarates-se-mustafes-ja-cka-thone-lvv-ja/60%Daily2020-01-13 16:25
https://kosovapost.net/njohesit-e-kushtetutes-presidenti-te-pres-ska-baze-kushtetuese-per-te-vepruar/60%Daily2020-01-13 16:19
https://kosovapost.net/kandidat-multimilioner-i-gares-presidenciale-te-shba-se-une-harxhoj-te-gjitha-parate-e-mia-per-te-hequr-qafe-trump/60%Daily2020-01-13 16:21
https://kosovapost.net/ne-australi-hodhen-patate-dhe-karrota-nga-ajri-per-kafshet-e-mbijetuara-nga-zjarret/60%Daily2020-01-13 15:55
https://kosovapost.net/fshihen-postimet-qe-mbeshtesin-soleimanin-ne-instagram/60%Daily2020-01-13 15:51
https://kosovapost.net/ministria-e-financave-nese-nuk-zgjidhet-ceshtja-e-buxhetit-pagat-do-te-nderpriten-ne-kete-date/60%Daily2020-01-13 15:48
https://kosovapost.net/gjermania-nese-forcat-nderkombetare-terhiqen-iraku-behet-nje-toke-pjellore-per-terrorizmin/60%Daily2020-01-13 15:47
https://kosovapost.net/21-vjetori-i-masakres-se-recakut-komuna-e-shtimes-jep-njoftim-te-rendesishem-per-qytetaret-e-saj/60%Daily2020-01-13 15:25
https://kosovapost.net/historia-e-legjendes-shearer/60%Daily2020-01-13 14:56
https://kosovapost.net/lirohet-nga-denimi-per-vrasje-shtetasi-i-maqedonise-denohet-kosovari/60%Daily2020-01-13 14:51
https://kosovapost.net/pluhuri-i-bardhe-qe-ben-mrekulli-me-shendetin/60%Daily2020-01-13 14:36
https://kosovapost.net/nje-i-vdekur-e-mijera-te-tjere-te-prekur-nga-gripi-sezonal-ne-kosove/60%Daily2020-01-13 14:25
https://kosovapost.net/ja-ku-fshihen-raketat-e-iranit-foto/60%Daily2020-01-13 14:24
https://kosovapost.net/kjo-eshte-lista-e-te-nominuarve-nga-oscar-per-2020/60%Daily2020-01-13 14:29
https://kosovapost.net/kryeparlamentari-slloven-zidan-uron-konjufcen/60%Daily2020-01-13 14:14
https://kosovapost.net/shqiptohet-denimi-ndaj-punetorit-te-stacionit-te-autobuseve-pasi-pervetesoi-mbi-12-mije-euro/60%Daily2020-01-13 13:53
https://kosovapost.net/skandaloze-valon-syla-diaspora-shqiptare-eshte-primitive-jane-pasardhesit-e-analfabeteve/60%Daily2020-01-13 13:52
https://kosovapost.net/perfundon-ne-hetuesi-kontrata-e-projekti-per-ndertimin-e-rruges-decan-mali-i-zi/60%Daily2020-01-13 13:14
https://kosovapost.net/takimi-ne-ldk-cili-ishte-interesimi-i-ambasadorit-kosnett-tregon-veliu-2/60%Daily2020-01-13 13:06
https://kosovapost.net/spitali-i-pergjithshem-i-komunes-se-gjilani-me-pajisje-te-reja-ne-vlere-500-mije-euro/60%Daily2020-01-13 12:53
https://kosovapost.net/a-do-te-kete-koalicion-me-lvv-ne-flet-mustafa-pas-takimit-me-kosnett/60%Daily2020-01-13 12:33
https://kosovapost.net/miliarderi-japonez-hap-konkurs-te-jashtzakonshem-ja-per-cfare-behet-fjale/60%Daily2020-01-13 12:30
https://kosovapost.net/ne-statujen-e-famshme-little-mermaid-ne-kopenhage-shkruhet-free-hong-kong/60%Daily2020-01-13 12:26
https://kosovapost.net/jeta-super-luksoze-e-leonora-jakupit-11-mije-euro-kjo-veshje-foto/60%Daily2020-01-13 12:14
https://kosovapost.net/guardiola-shkaterroi-kater-makina-foto/60%Daily2020-01-13 12:06
https://kosovapost.net/haxhiu-ldk-ja-e-do-postin-e-kryeparlamentarit-por-per-vv-ne-eshte-pune-e-kryer/60%Daily2020-01-13 12:13
https://kosovapost.net/ja-arsyet-perse-xavi-i-tha-jo-drejtimit-te-skuadres-se-barcelones/60%Daily2020-01-13 11:53
https://kosovapost.net/kosnett-del-nga-takimi-me-zyrtaret-e-ldk-se/60%Daily2020-01-13 11:52
https://kosovapost.net/prizrenasi-e-rrah-nenen-e-tij-arrestohet-nga-policia/60%Daily2020-01-13 11:38
https://kosovapost.net/avdyli-besoj-qe-ne-afate-kushtetuese-do-te-arrihet-koalicioni-me-lvv-ne/60%Daily2020-01-13 11:38
https://kosovapost.net/pas-walkerit-edhe-kosnett-shkon-ne-ldk/60%Daily2020-01-13 11:25
https://kosovapost.net/princi-harry-dhe-meghan-markle-do-te-vendosen-ne-los-angeles-pasi-trump-te-largohet/60%Daily2020-01-13 11:13
https://kosovapost.net/komuna-e-prishtines-jep-njoftimin-zyrtar-lidhje-me-ndertimet-te-liqeni-i-badovcit/60%Daily2020-01-13 11:07
https://kosovapost.net/ankohet-pronari-i-lutecredit-ne-estoni-pse-iu-mbyll-banka-ne-kosove/60%Daily2020-01-13 10:58
https://kosovapost.net/egoja-e-isa-mustafes-dhe-bllokimi-i-ndryshimeve-ne-ldk-dhe-kosove/60%Daily2020-01-13 10:49
https://kosovapost.net/gjermania-franca-dhe-britania-i-bejne-thirrje-iranit-te-zbatoje-marreveshjen-berthamore/60%Daily2020-01-13 10:45
https://kosovapost.net/gjindet-pa-shenja-jete-nje-femer-ne-suhareke/60%Daily2020-01-13 10:45
https://kosovapost.net/kush-jane-dhuruesit-e-gjakut-ne-kosove/60%Daily2020-01-13 10:38
https://kosovapost.net/vidhen-6-mije-euro-ne-nje-barnatore-ne-prizren/60%Daily2020-01-13 10:28
https://kosovapost.net/nancy-pelosi-do-ti-dergoje-ne-senat-akuzat-kunder-trumpit/60%Daily2020-01-13 14:51
https://kosovapost.net/grabar-kitaroviq-thote-se-korrupsioni-fillon-me-kopjimin-ne-shkolle/60%Daily2020-01-13 10:15
https://kosovapost.net/me-ne-fund-zbulohet-ilaci-per-kete-semundje-te-pasherueshme/60%Daily2020-01-13 10:09
https://kosovapost.net/prishtinasi-arrestohet-nga-policia-ia-mori-femijen-ish-gruas/60%Daily2020-01-13 10:06
https://kosovapost.net/reagon-haradinaj-e-keni-gabim-reformat-kane-nisur-menjehere-pas-zgjedhjeve/60%Daily2020-01-13 09:49
https://kosovapost.net/arrestohen-redaktoret-e-dy-portaleve-ne-mal-te-zi/60%Daily2020-01-13 09:44
https://kosovapost.net/shtohen-shpresat-e-shqiperise-per-fillimin-e-negociatave/60%Daily2020-01-13 09:36
https://kosovapost.net/keto-kushte-duhet-ti-plotesoni-per-pune-ne-gjermani-pas-dates-1-mars/60%Daily2020-01-13 09:34
https://kosovapost.net/per-pune-apo-qejf-gjermanet-po-largohen-nga-vendi-i-tyre/60%Daily2020-01-13 09:23
https://kosovapost.net/keto-jane-kushtet-qe-duhet-ti-plotesoni-per-pune-ne-gjermani-pas-dates-1-mars/60%Daily2020-01-13 09:12
https://kosovapost.net/nje-banane-e-zier-para-gjumit-ja-cfare-do-ndodhe-me-organizmin-tuaj/60%Daily2020-01-13 09:12
https://kosovapost.net/kalendari-historik-13-janar/60%Daily2020-01-13 09:05
https://kosovapost.net/mbi-20-mije-qytetare-kunder-ndertimeve-tek-liqeni-i-badovcit/60%Daily2020-01-13 08:59
https://kosovapost.net/real-madrid-eshte-fitues-i-super-kupes-ne-spanje/60%Daily2020-01-13 08:54
https://kosovapost.net/si-te-gjeni-se-kush-ju-pergjon-celularin-me-kater-kode-foto/60%Daily2020-01-13 08:23
https://kosovapost.net/fituesja-e-pare-e-medaljes-olimpike-per-iranin-paralajmeron-largimin-nga-vendi/60%Daily2020-01-13 08:16
https://kosovapost.net/oferta-e-vv-se-plus-nje-ministri-keshilli-i-ldk-se-do-te-vendose/60%Daily2020-01-13 08:18
https://kosovapost.net/majk-jep-dashuri-nvend-te-urrejtjes-jep-respekt-nese-don-te-fitosh-respekt/60%Daily2020-01-13 08:13
https://kosovapost.net/hmbreteresha-elisabeth-mbledh-familjen-ja-cfare-do-te-diskutohet/60%Daily2020-01-13 08:43
https://kosovapost.net/mungese-e-kuadrove-ne-up-rrezikohen-te-mbyllen-disa-fakultete/60%Daily2020-01-13 08:30
https://kosovapost.net/kurti-presidentit-thaci-ju-lusim-mos-beni-vleresime-politike-dhe-presion/60%Daily2020-01-13 07:47
https://kosovapost.net/ky-test-zbulon-nese-keni-nje-zemer-te-shendetshme-apo-te-semure/60%Daily2020-01-13 07:31
https://kosovapost.net/nje-lajm-i-tmerrshem-per-suarez-dhe-barcelonen/60%Daily2020-01-13 07:22
https://kosovapost.net/sot-fillon-gjysmevjetori-i-dyte/60%Daily2020-01-13 07:24
https://kosovapost.net/moti-sot-30/60%Daily2020-01-13 07:13
https://kosovapost.net/pas-me-shume-se-10te-javesh-vihet-nen-kontroll-zjarri-ne-australi/60%Daily2020-01-12 22:58
https://kosovapost.net/irani-u-dergon-note-proteste-anglise-ambasadori-britanik-mori-pjese-ne-demonstrata-te-paligjshme-ne-teheran/60%Daily2020-01-12 22:40
https://kosovapost.net/duan-te-vene-nen-presion-levizjen-per-marreveshje-te-keqe/60%Daily2020-01-12 21:32
https://kosovapost.net/kush-thote-se-daut-haradinaj-do-te-jete-kryetar-i-aak-se/60%Daily2020-01-12 21:24
https://kosovapost.net/real-madridi-fiton-superkupen-e-spanjes/60%Daily2020-01-12 21:16
https://kosovapost.net/leng-natyral-kunder-aromes-se-keqe-te-gojes/60%Daily2020-01-12 20:53
https://kosovapost.net/moti-ne-pese-ditet-e-ardhshme/60%Daily2020-01-12 20:34
https://kosovapost.net/gjenden-dy-personat-e-zhdukur-ne-shtraze-te-kacanikut/60%Daily2020-01-12 20:17
https://kosovapost.net/shperthen-vullkani-ne-filipine-tre-qytete-ne-rrezik/60%Daily2020-01-12 20:11
https://kosovapost.net/prej-qe-jemi-nda-eshte-kenga-me-e-re-e-rifadije-grajcevcit/60%Daily2020-01-12 20:05
https://kosovapost.net/shtate-bomba-godasin-bazen-ushtarake-irakiane-qe-strehon-forcat-amerikane/60%Daily2020-01-12 19:58
https://kosovapost.net/edhe-sot-prishtina-perballet-me-ajer-te-ndotur/60%Daily2020-01-12 22:47
https://kosovapost.net/dy-persona-humbin-ne-brezovice-nisin-kerkimet/60%Daily2020-01-12 19:42
https://kosovapost.net/vellai-tjeter-i-haki-imerit-akuza-te-renda-ndaj-presidentit-me-ty-hashim-thaci-shihemi-ne-gjykate-speciale/60%Daily2020-01-12 19:14
https://kosovapost.net/ky-eshte-fshati-qe-refuzon-shqipen/60%Daily2020-01-12 19:04
https://kosovapost.net/6-te-vdekur-nga-zjarri-ne-nje-azil-ne-kroaci/60%Daily2020-01-12 18:49
https://kosovapost.net/bedri-istrefi-nuk-ka-zjarr-ne-telekomin-e-kosoves/60%Daily2020-01-12 18:39
https://kosovapost.net/formacionet-zyrtare-real-madrid-atletico-madrid/60%Daily2020-01-12 17:59
https://kosovapost.net/alarm-i-rrejshem-lajmi-per-zjarr-ne-ndertesen-e-postes-se-kosoves/60%Daily2020-01-12 17:53
https://kosovapost.net/bahtiri-edhe-pse-ldk-po-e-kerkon-postin-e-kryeparlamentarit-kthim-mbrapa-nuk-ka/60%Daily2020-01-12 17:45
https://kosovapost.net/neser-fillon-gjysmevjetori-i-dyte-policia-ben-thirrje-per-shtim-te-kujdesit-ne-trafik/60%Daily2020-01-12 17:27
https://kosovapost.net/emiri-i-katarit-vizite-te-papritur-ne-iran/60%Daily2020-01-12 17:22
https://kosovapost.net/motociklisti-portugez-goncalves-ne-dakar-rally-humb-jeten/60%Daily2020-01-12 17:15
https://kosovapost.net/perfundon-miqesorja-kosova-dominon-por-suedia-fiton/60%Daily2020-01-12 17:09
https://kosovapost.net/walker-ne-kosove-per-pervjetorin-e-masakres-se-recakut/60%Daily2020-01-12 17:02
https://kosovapost.net/reforma-ne-arsim-duhet-filloj-sa-me-pare-ndryshe-kosova-rrezikon-kolapsim-ne-dekaden-e-re/60%Daily2020-01-12 16:51
https://kosovapost.net/kurti-po-e-presim-ldk-ne-te-shqyrtoje-propozimin-me-te-ri-te-vv-se/60%Daily2020-01-12 16:37
https://kosovapost.net/aksident-ne-fshatin-besi-ka-te-lenduar/60%Daily2020-01-12 16:13
https://kosovapost.net/ujesjellesi-prishtina-te-gjithe-jemi-pergjegjes-per-ruajtjen-dhe-mbrojtjen-e-badocit/60%Daily2020-01-12 15:44
https://kosovapost.net/ndeshja-live-suedia-kosova-00-dardanet-humbin-disa-raste/60%Daily2020-01-12 15:28
https://kosovapost.net/2020-2/60%Daily2020-01-12 15:24
https://kosovapost.net/jesus-kryen-vizitat-mjekesore-ne-brazil-kontrata-me-realin-formalitet/60%Daily2020-01-12 16:35
https://kosovapost.net/shqiperi-unioni-i-gazetareve-pershendet-vendimin-e-metes/60%Daily2020-01-12 15:14
https://kosovapost.net/smakiqi-panlanat-jane-udheheqes-demtuesit-me-te-medhaj-te-ptk-se/60%Daily2020-01-12 14:59
https://kosovapost.net/haradinaj-heq-dore-nga-aak-ja-deklarohet-zyrtari-i-larte-i-kesaj-partie/60%Daily2020-01-12 14:27
https://kosovapost.net/sherbimi-i-kabines-se-gjumit-filloi-ne-aeroportin-e-stambollit/60%Daily2020-01-12 14:23
https://kosovapost.net/vlora-citaku-fotografohet-me-ronaldon-pasi-ai-ia-kerkoi-disa-here/60%Daily2020-01-12 13:39
https://kosovapost.net/werder-bremen-hannover-rashica-shenon-gol/60%Daily2020-01-12 13:30
https://kosovapost.net/bahtiri-mesazh-ldk-se-kryeparlamentari-ceshtje-e-perfunduar/60%Daily2020-01-12 13:21
https://kosovapost.net/per-te-dyten-here-erdogan-shpallet-personaliteti-global-musliman/60%Daily2020-01-12 13:09
https://kosovapost.net/ekonomia-e-britanise-se-madhe-ne-momente-krize-para-brexit-it/60%Daily2020-01-12 14:20
https://kosovapost.net/baba-per-here-te-pare-rrefehet-ghetto-geasy/60%Daily2020-01-12 12:57
https://kosovapost.net/ne-protestat-ne-gracanice-verehet-edhe-prani-e-ruseve/60%Daily2020-01-12 12:53
https://kosovapost.net/halil-geci-e-godet-fuqishem-isa-mustafen-e-quan-minister-te-rrahman-morines/60%Daily2020-01-12 12:48
https://kosovapost.net/anetari-i-vv-se-per-ldk-ne-gjarpri-do-te-mbetet-pa-ushqim-ne-do-ta-mundim-ate/60%Daily2020-01-12 12:11
https://kosovapost.net/kryetari-i-deges-se-vv-se-ne-obiliq-qmf-ne-mjerim-per-21-mije-banore-vetem-3-shtreter/60%Daily2020-01-12 12:03
https://kosovapost.net/nderron-jete-nena-e-ish-kryeministrit-te-kosoves/60%Daily2020-01-12 11:29
https://kosovapost.net/kosove-suedi-formacioni-startues-i-dardaneve/60%Daily2020-01-12 11:06
https://kosovapost.net/meta-i-kthen-qeverise-ligjin-anti-shpifje/60%Daily2020-01-12 11:01
https://kosovapost.net/kusari-lila-reagon-per-ndertimet-te-liqeni-i-badovcit/60%Daily2020-01-12 10:57
https://kosovapost.net/vriten-dy-ushtare-amerikane-ne-afganistan/60%Daily2020-01-12 10:47
https://kosovapost.net/viti-i-ri-e-gjen-deputetin-me-xhepat-bosh-kapet-duke-ngrene-me-byrek/60%Daily2020-01-12 10:54
https://kosovapost.net/protestat-antiqeveritare-trump-mesazh-iranianeve-ne-persisht/60%Daily2020-01-12 10:53
https://kosovapost.net/haradinaj-jep-doreheqje-nga-kreu-i-partise/60%Daily2020-01-12 10:22
https://kosovapost.net/policia-jep-detaje-per-vdekjen-e-te-burgosurit-ne-peje/60%Daily2020-01-12 10:20
https://kosovapost.net/makinat-shqiptare-me-targa-te-reja-foto/60%Daily2020-01-12 09:51
https://kosovapost.net/mes-taynas-dhe-bebe-rexhes-me-ke-zgjedh-te-martohet-majk/60%Daily2020-01-12 09:48
https://kosovapost.net/boset-e-krimit-ne-veri-te-kosoves-te-fuqishem-edhe-ne-serbi/60%Daily2020-01-12 09:57
https://kosovapost.net/tirane-35-vjecari-i-jep-fund-jetes-duke-u-hedhur-nga-kati-i-9-te/60%Daily2020-01-12 09:37
https://kosovapost.net/termeti-i-26-nentorit-mbledh-ne-shqiperi-ministrat-e-turizmit-te-ballkanit/60%Daily2020-01-12 09:21
https://kosovapost.net/vazhdojne-protestat-antiqeveritare-ne-iran/60%Daily2020-01-12 09:17
https://kosovapost.net/gjendet-gruaja-e-cila-u-raportua-e-humbur/60%Daily2020-01-12 09:15
https://kosovapost.net/ska-me-pritjet-te-gjata-neper-pika-kufitare/60%Daily2020-01-12 09:55
https://kosovapost.net/kjo-eshte-kontrata-qe-barcelona-i-ka-ofruar-xavit/60%Daily2020-01-12 09:03
https://kosovapost.net/bizneset-nuk-shfrytezojne-arbitrazhin-per-kontestet-ekonomike/60%Daily2020-01-12 08:52
https://kosovapost.net/tirane-policia-pezullon-17-leje-drejtimi/60%Daily2020-01-12 08:47
https://kosovapost.net/shqiptarja-qe-arriti-majat-me-te-larta-te-karrieres-ne-shba/60%Daily2020-01-12 08:44
https://kosovapost.net/termeti-qe-shkaktoi-vdekjen-e-316-mije-njerezve/60%Daily2020-01-12 08:42
https://kosovapost.net/kosova-sot-luan-ndeshjen-e-pare-per-vitin-2020/60%Daily2020-01-12 08:38
https://kosovapost.net/kosove-suedi-kjo-eshte-forma-e-dardaneve-ne-pese-ndeshjet-e-fundit/60%Daily2020-01-12 08:34
https://kosovapost.net/11-persona-humbin-jeten-nga-moti-i-lig-ne-shba/60%Daily2020-01-12 08:31
https://kosovapost.net/nese-nuk-formohet-qeveria-nga-1-marsi-srealizohet-asnje-pagese/60%Daily2020-01-12 08:29
https://kosovapost.net/kryesimi-i-keshillit-te-be-se-nga-kroacia-hap-i-madh-per-kosoven/60%Daily2020-01-12 08:26
https://kosovapost.net/libi-forcat-besnike-te-haftarit-pranojne-thirrjen-per-armepushim/60%Daily2020-01-12 08:20
https://kosovapost.net/mos-te-na-devijoje-fanatizmi-nga-thelbi-i-fese/60%Daily2020-01-12 08:17
https://kosovapost.net/kalendari-historik-12-janar/60%Daily2020-01-12 08:11
https://kosovapost.net/moti-sot-29/60%Daily2020-01-12 08:04
https://kosovapost.net/rreth-dhjete-mije-qytetare-kunder-ndertimeve-tek-liqeni-i-badovcit/60%Daily2020-01-11 23:02
https://kosovapost.net/donald-trump-mbeshtet-protestat-antiqeveritare-ne-iran/60%Daily2020-01-11 22:57
https://kosovapost.net/presidenti-smund-ti-ve-afate-kurtit-por-mund-ta-mandatoje-ldk-ne/60%Daily2020-01-11 22:52
https://kosovapost.net/skitarja-e-kosoves-operohet-pas-thyerjes-se-kembes/60%Daily2020-01-11 22:44
https://kosovapost.net/ishte-aq-e-bukur-termeti-i-fuqishem-shkaterron-mrekulline-natyrore/60%Daily2020-01-11 22:26
https://kosovapost.net/rrezimi-i-avionit-kryeministri-kanadez-sndalemi-derisa-te-gjejme-drejtesi/60%Daily2020-01-11 22:13
https://kosovapost.net/pse-filloi-kundershtimi-apo-mospajtimi-im-me-albin-kurtin/60%Daily2020-01-11 22:05
https://kosovapost.net/demonstrata-antiqeveritare-ne-iran-arrestohet-ambasadori-britanik-ne-teheran-foto/60%Daily2020-01-11 21:59
https://kosovapost.net/rikthehen-pritjet-ne-merdare-ja-sa-ore-pritje/60%Daily2020-01-11 21:44
https://kosovapost.net/a-pritet-te-shtrenjtohet-nafta-ne-kosove-pas-tensioneve-shba-iran/60%Daily2020-01-11 21:16
https://kosovapost.net/kete-mot-do-ta-keni-neser/60%Daily2020-01-11 20:57
https://kosovapost.net/haradinaj-han-darke-me-bashkeatdhetaret-ne-zvicer/60%Daily2020-01-11 20:41
https://kosovapost.net/nese-nuk-behet-qeveria-nga-1-prilli-ndodh-kjo-gje/60%Daily2020-01-11 20:25
https://kosovapost.net/pabesueshme-cfare-i-ndodh-trupit-nese-hani-2-kokrra-mandarina/60%Daily2020-01-11 20:14
https://kosovapost.net/presidenti-iranian-rouhani-i-kerkon-falje-presidentit-te-ukraines-zelensky/60%Daily2020-01-11 20:03
https://kosovapost.net/vdes-nje-i-burgosur-ne-spitalin-rajonal-te-pejes/60%Daily2020-01-11 19:28
https://kosovapost.net/ky-eshte-i-ftuari-i-radhes-nga-gjykata-speciale-2/60%Daily2020-01-11 19:34
https://kosovapost.net/loja-ping-pong-ide-per-heqjen-e-kufirit-kosove-shqiperi/60%Daily2020-01-11 19:06
https://kosovapost.net/reagimi-i-shoqates-se-prokuroreve-pas-kercenimit-qe-iu-be-drita-hajdarit/60%Daily2020-01-11 18:59
https://kosovapost.net/kujtim-shala-tregon-se-a-eshte-propozuar-nga-ldk-ja-per-postin-e-presidentit/60%Daily2020-01-11 18:41
https://kosovapost.net/kengetarja-fifi-me-nje-veshje-si-kurre-me-pare/60%Daily2020-01-11 18:34
https://kosovapost.net/gjenerali-iranian-pasi-raketa-goditi-avionin-nuk-e-doja-me-jeten/60%Daily2020-01-11 18:26
https://kosovapost.net/vdekja-e-shqiptarit-ne-burgun-anglez-mbulohet-nga-misteri-familja-pretendon-se-eshte-vrare/60%Daily2020-01-11 18:17
https://kosovapost.net/keta-lojetar-parashikohen-te-jene-7-transferimet-me-te-bujshme-te-janarit/60%Daily2020-01-11 18:09
https://kosovapost.net/pdk-ne-asnje-menyre-ne-qeverine-e-re-kurti-i-papergjegjshem-per-neve/60%Daily2020-01-11 17:52
https://kosovapost.net/cmimet-e-shtrnjeta-te-produkteve-ankohen-qytetaret/60%Daily2020-01-11 17:34
https://kosovapost.net/shkup-shtetasi-i-shba-se-ne-gjendje-te-alkoolizuar-ka-sulmuar-policet/60%Daily2020-01-11 17:26
https://kosovapost.net/o-albin-trego-qysh-mbet-puna-e-qeverise/60%Daily2020-01-11 16:57
https://kosovapost.net/kurti-perkujton-deshmoret-rexhep-mala-dhe-nuhi-berisha/60%Daily2020-01-11 16:43
https://kosovapost.net/tuna-gati-per-projekte-te-reja-muzikore/60%Daily2020-01-11 16:19
https://kosovapost.net/walker-viziton-kosoven-takohet-me-pacollin/60%Daily2020-01-11 16:23
https://kosovapost.net/publikohen-fakte-te-reja-te-krimeve-ne-kosove/60%Daily2020-01-11 15:48
https://kosovapost.net/i-akuzuari-ne-rastin-pronto-reagon-pas-kercenimeve-qe-iu-bene-prokurores-se-ketij-rasti/60%Daily2020-01-11 15:22
https://kosovapost.net/arsyet-pse-duhet-te-hani-nje-luge-mjalte-cdo-nate-para-se-te-flini/60%Daily2020-01-11 15:57
https://kosovapost.net/stambolli-goditet-nga-nje-termet-prej-47-ballesh/60%Daily2020-01-11 15:11
https://kosovapost.net/barcelona-konfirmon-lendimin-e-luis-suarez/60%Daily2020-01-11 15:09
https://kosovapost.net/taktikat-negociuese-po-e-zevendesojne-vullnetin-e-votuesve/60%Daily2020-01-11 15:42
https://kosovapost.net/mustafa-tregon-se-a-do-jete-kujtim-shala-kandidati-per-president/60%Daily2020-01-11 15:02
https://kosovapost.net/ky-eshte-iraniani-qe-komandon-diamantin-e-ushtrise-amerikane/60%Daily2020-01-11 14:35
https://kosovapost.net/lajmi-i-fundit-ky-eshte-emri-i-kandidatit-per-president/60%Daily2020-01-11 14:29
https://kosovapost.net/i-riu-nga-kosova-gjendet-i-vdekur-ne-burg-ne-britani-fillojne-hetimet/60%Daily2020-01-11 14:13
https://kosovapost.net/simiqi-nuk-perjashton-mundesine-qe-veturen-mund-tia-kene-djegur-serbet/60%Daily2020-01-11 14:04
https://kosovapost.net/si-e-shpetoi-trump-republiken-islamike-te-iranit/60%Daily2020-01-11 14:00
https://kosovapost.net/kurti-kujton-dy-veprimtare-te-hershem-te-ceshtjes-kombetare/60%Daily2020-01-11 13:56
https://kosovapost.net/kercenimi-i-prokurores-hajdari-reagon-haxhiu/60%Daily2020-01-11 13:15
https://kosovapost.net/e-kercenuan-prokuroren-hajdari-ne-fb-policia-nis-hetimet/60%Daily2020-01-11 13:00
https://kosovapost.net/digjen-drunjte-dekorativ-ne-qendren-e-studenteve/60%Daily2020-01-11 12:11
https://kosovapost.net/vetem-ne-24-oret-e-fundit-1653-gjoba-ne-trafik/60%Daily2020-01-11 12:08
https://kosovapost.net/e-fundit-dodik-arrin-ne-kosove/60%Daily2020-01-11 11:47
https://kosovapost.net/pse-nuk-ka-ulje-te-biletave-per-fluturimet-me-avion-ne-kosove/60%Daily2020-01-11 11:41
https://kosovapost.net/cka-thuhet-ne-raportin-historik-per-pirjen-e-duhanit-te-para-56-viteve/60%Daily2020-01-11 11:38
https://kosovapost.net/perse-ldk-nuk-po-e-publikon-kerkesen-per-vv-ne/60%Daily2020-01-11 11:31
https://kosovapost.net/a-do-ti-bashkohen-tre-deputete-te-minoriteteve-ldk-se-flet-rugova/60%Daily2020-01-11 11:29
https://kosovapost.net/kur-pritet-ta-kaploje-i-ftohti-kosoven-temperatura-deri-ne-20-grade/60%Daily2020-01-11 11:26
https://kosovapost.net/prishtine-rrihte-vazhdimisht-gruan-dhe-femijet-arrestohet-i-dyshuari/60%Daily2020-01-11 11:22
https://kosovapost.net/iu-gjet-nje-video-pornografike-me-femije-arrestohen-dy-persona/60%Daily2020-01-11 11:20
https://kosovapost.net/te-maskuar-dhe-me-arme-vjedhin-nente-telefona-tre-tableta-dhe-nje-kompjuter/60%Daily2020-01-11 11:17
https://kosovapost.net/nenshkruhet-marreveshja-turqia-do-ndertoje-500-banesa-ne-shqiperi/60%Daily2020-01-11 11:15
https://kosovapost.net/zhduket-e-mitura-ne-gjakove/60%Daily2020-01-11 11:12
https://kosovapost.net/ukraina-kerkon-nga-irani-te-kerkoje-zyrtarisht-falje-per-rrezimin-e-avionit-ukrainas/60%Daily2020-01-11 11:10
https://kosovapost.net/australi-ky-eshte-shpendi-zjarrvenes-qe-po-perhap-zjarrin/60%Daily2020-01-11 11:05
https://kosovapost.net/edhe-haradinaj-perkujton-enver-malokun/60%Daily2020-01-11 10:37
https://kosovapost.net/sakrifica-per-nje-foto-perfekte-tayna-desh-mu-ndal-fryma/60%Daily2020-01-11 10:34
https://kosovapost.net/gjuriq-srpska-duhet-te-pershihet-ne-bisedime-per-qeverine-e-re/60%Daily2020-01-11 10:32
https://kosovapost.net/mustafa-perkujton-veprimtarin-enver-maloku/60%Daily2020-01-11 10:06
https://kosovapost.net/barca-mendon-rikthimin-e-xavit-me-nje-oferte-fantastike/60%Daily2020-01-11 10:01
https://kosovapost.net/konflikti-shba-iran-merkel-takohet-sot-me-putinin/60%Daily2020-01-11 09:57
https://kosovapost.net/daciq-ne-percaktojme-se-kush-e-njeh-kosoven-dhe-kush-jo/60%Daily2020-01-11 09:54
https://kosovapost.net/kushtetuta-nuk-ia-lejon-thacit-ta-le-anash-albin-kurtin/60%Daily2020-01-11 09:33
https://kosovapost.net/emisari-grenell-anulon-viziten-ne-kosove/60%Daily2020-01-11 09:30
https://kosovapost.net/lola-haradinaj-emocionon-kusheriren-nora-mucaj/60%Daily2020-01-11 09:26
https://kosovapost.net/haradinaj-mala-e-berisha-ishin-arkitektet-e-rruges-per-clirim/60%Daily2020-01-11 08:57
https://kosovapost.net/arsyetohet-irani-avionin-e-ukraines-e-rrezuam-gabimisht/60%Daily2020-01-11 08:52
https://kosovapost.net/turqia-armepushimi-ne-siri-do-te-filloje-me-12-janar/60%Daily2020-01-11 08:50
https://kosovapost.net/kalendari-historik-11-janar/60%Daily2020-01-11 08:45
https://kosovapost.net/kaq-duhet-te-pritni-ne-merdare-per-te-dale-nga-kosova/60%Daily2020-01-11 08:42
https://kosovapost.net/kuvendi-deshtoi-te-monitoroje-zbatueshmerine-e-ligjeve-legjislatura-e-re-te-kete-kujdes/60%Daily2020-01-11 08:33
https://kosovapost.net/36-vjet-nga-renia-e-deshmoreve-rexhep-mala-e-nuhi-berisha/60%Daily2020-01-11 08:30
https://kosovapost.net/thaci-perkujton-deshmoret-rexhep-mala-e-nuhi-berisha/60%Daily2020-01-11 08:28
https://kosovapost.net/pse-serbia-po-arreston-shtetasit-kosovare/60%Daily2020-01-11 08:26
https://kosovapost.net/nje-i-vdekur-e-mijera-te-prekur-nga-gripi-sezonal-ne-tre-muajt-e-fundit/60%Daily2020-01-11 08:21
https://kosovapost.net/bayerni-rivalizon-skuadrat-angleze-per-zahan/60%Daily2020-01-11 08:17
https://kosovapost.net/penguesit-e-ndryshimeve-politike-dhe-nostalgjiket-e-bashkim-vellazerimit-shtetin-e-kosoves-e-kane-vene-serish-ne-pazar/60%Daily2020-01-11 08:14
https://kosovapost.net/moti-sot-dhe-neser-5/60%Daily2020-01-11 08:07
https://kosovapost.net/lajmi-i-fundit-zjarr-nje-nje-spital-te-prishtines/60%Daily2020-01-10 22:48
https://kosovapost.net/rakiq-fton-ne-kosove-dodikun-dhe-cvijanoviqin/60%Daily2020-01-10 22:13
https://kosovapost.net/aksion-i-madh-policor-te-lesna-ne-prishtine/60%Daily2020-01-10 22:05
https://kosovapost.net/29-vjecari-kosovar-gjendet-pa-shenja-jete-ne-burgun-e-britanise/60%Daily2020-01-10 21:43
https://kosovapost.net/dalja-nga-kosova-kaq-ore-po-presin-mergimtaret-ne-merdare/60%Daily2020-01-10 21:40
https://kosovapost.net/marsi-mund-ta-zbraze-kosoven-rinia-gati-tia-mesyje-gjermanise/60%Daily2020-01-10 21:38
https://kosovapost.net/mehmeti-rama-eshte-perbuzes-ka-probleme-mendore/60%Daily2020-01-10 21:35
https://kosovapost.net/kosova-arrin-barazim-historik-ndaj-italise-ne-sekonden-e-fundit/60%Daily2020-01-10 21:31
https://kosovapost.net/kosnett-lavderon-monitorimin-e-glps-ne-rastin-pronto/60%Daily2020-01-10 21:11
https://kosovapost.net/zaimi-thaci-mund-te-shkruaje-letra-dite-e-nate-por-skane-peshe/60%Daily2020-01-10 20:46
https://kosovapost.net/arrihet-marreveshja-milan-transferon-mbrojtesin-danez/60%Daily2020-01-10 20:42
https://kosovapost.net/ska-bisedime-me-vv-ne-hoti-del-ne-germi-per-nje-darke-perfekte/60%Daily2020-01-10 20:36
https://kosovapost.net/zaimi-i-vv-se-ne-kemi-bere-leshime-ldk-ja-gjithmone-ka-marre-me-pak-se-partia-e-pare/60%Daily2020-01-10 20:33
https://kosovapost.net/italia-fituese-e-turneut-te-bamiresise-ne-stadiumin-air-albania/60%Daily2020-01-10 20:28
https://kosovapost.net/a-do-te-arrihet-koalicioni-vv-ldk-flet-analisti-i-njohur/60%Daily2020-01-10 20:20
https://kosovapost.net/spahiu-e-prezantuan-vjosa-osmanin-si-nuse-ndersa-nen-duvak-qendroi-isa-mustafa/60%Daily2020-01-10 20:12
https://kosovapost.net/reuters-ja-si-i-ndihmuan-spiunet-siriane-dhe-irakiane-shba-ne-te-vrisnin-soleimanin/60%Daily2020-01-10 20:07
https://kosovapost.net/trump-nobelin-e-paqes-e-meritoja-une/60%Daily2020-01-10 20:05
https://kosovapost.net/asambleistja-e-kk-se-ne-prishtine-kerkon-hetim-per-projektin-te-badoci/60%Daily2020-01-10 19:54
https://kosovapost.net/projekti-te-liqeni-i-badocit-reagon-deputetja-e-vetevendosjes/60%Daily2020-01-10 20:21
https://kosovapost.net/pacolli-kosova-eshte-partner-serioz-i-koalicionit-global-ne-luften-kunder-terrorizmit/60%Daily2020-01-10 19:11
https://kosovapost.net/forcat-ushtarake-ruse-provokojne-anijen-ushtarake-amerikane/60%Daily2020-01-10 19:03
https://kosovapost.net/pas-19-vjetesh-hajnie-ldk-po-kembengule-tia-grabite-shpresen-popullit/60%Daily2020-01-10 18:36
https://kosovapost.net/specialja-sdo-ti-fsheh-aktakuzat-pritet-te-jene-publike/60%Daily2020-01-10 18:31
https://kosovapost.net/punesim-ne-gjermani-kushtet-qe-duhet-ti-dini-pas-1-marsit/60%Daily2020-01-10 18:17
https://kosovapost.net/deklarohet-nga-doha-lojtari-me-ne-forme-ne-superligen-e-kosoves/60%Daily2020-01-10 18:14
https://kosovapost.net/realizoi-videon-yummy-te-justin-bieber-flet-shqiptari/60%Daily2020-01-10 18:23
https://kosovapost.net/%e2%80%8bvazhdon-gjendja-kaotike-ne-france/60%Daily2020-01-10 18:04
https://kosovapost.net/zjarr-ne-shutke-dy-femije-humbin-jeten/60%Daily2020-01-10 18:02
https://kosovapost.net/me-para-dhe-automjet-te-kuvendit-te-kosoves-dhuron-ndihma-per-serbet/60%Daily2020-01-10 17:50
https://kosovapost.net/perfundon-afati-kalimtar-dimeror-ne-basketboll/60%Daily2020-01-10 17:45
https://kosovapost.net/zyrtare-bekim-isufi-vazhdon-kontraten-me-ferizajin/60%Daily2020-01-10 17:41
https://kosovapost.net/ambasada-e-amerikane-falenderon-kosoven-per-mbeshtetjen-kunder-isis-it/60%Daily2020-01-10 17:38
https://kosovapost.net/kusari-lila-nderhyrja-e-thacit-nuk-i-ndihmon-koalicionit-lvv-ldk/60%Daily2020-01-10 17:35
https://kosovapost.net/pas-ngufatjes-me-ndertime-biznesmenet-rrezikojne-liqenin-e-badocit/60%Daily2020-01-10 17:29
https://kosovapost.net/ky-televizion-do-te-transmetoje-ndeshjen-kosove-suedi/60%Daily2020-01-10 16:49
https://kosovapost.net/lampard-hap-deren-giroud-mund-te-largohet/60%Daily2020-01-10 16:44
https://kosovapost.net/shba-ja-vendos-saksione-te-reja-ndaj-iranit/60%Daily2020-01-10 16:44
https://kosovapost.net/cun-lajci-po-gaboheni-albini-nuk-po-tutet-te-vije-ne-pushtet/60%Daily2020-01-10 16:39
https://kosovapost.net/dlajmi-i-fundit-aksident-ne-prishtine-tre-persona-te-lenduar/60%Daily2020-01-10 16:36
https://kosovapost.net/keto-jane-produktet-qe-u-rriten-cmimet-gjate-festave-te-fundvitit/60%Daily2020-01-10 16:23
https://kosovapost.net/kusari-lila-duket-sikur-ldk-nuk-po-do-qe-te-mos-arrihet-koalicioni/60%Daily2020-01-10 16:35
https://kosovapost.net/fryhen-cmimet-e-perimeve-dhe-mishit-ne-kosove-shkak-festat/60%Daily2020-01-10 16:19
https://kosovapost.net/isa-mustafa-eshte-hijanet-kurse-ldk-hijanetllaku-i-tij/60%Daily2020-01-10 16:14
https://kosovapost.net/deputeti-i-vv-se-thirrje-ldk-se-ejani-te-qeverisim-bashke/60%Daily2020-01-10 16:10
https://kosovapost.net/kryesenatori-cek-uroon-konjufcen-per-postin-e-kryeparlamentarit/60%Daily2020-01-10 15:59
https://kosovapost.net/kerkohet-ndihme-per-sherimin-e-policit-qe-u-aksidentua-para-dy-dite-2/60%Daily2020-01-10 15:04
https://kosovapost.net/italia-emeron-ambasadorin-e-ri-ne-kosove/60%Daily2020-01-10 15:00
https://kosovapost.net/labinot-tahiri-i-del-ne-ndihme-policit-i-dhuron-1mije-euro/60%Daily2020-01-10 14:54
https://kosovapost.net/presidenti-amerikan-trump-ia-uron-ditelindjen-liderit-te-korese-se-veriut-kim-jong/60%Daily2020-01-10 14:36
https://kosovapost.net/kenia-ofron-nje-zgjidhje-kunder-pushtimit-te-karkalecave/60%Daily2020-01-10 15:09
https://kosovapost.net/ja-si-mund-te-shkrini-xhamin-e-vetures-per-nje-sekonde/60%Daily2020-01-10 14:25
https://kosovapost.net/lutfi-haziri-i-shtrenjte-ja-pse-i-kerkon-1-milion-dollare/60%Daily2020-01-10 14:17
https://kosovapost.net/kerkohet-ndihme-per-sherimin-e-policit-qe-u-aksidentua-para-dy-dite/60%Daily2020-01-10 14:59
https://kosovapost.net/e-konfirmon-veliu-ska-takime-me-vetevendosjen/60%Daily2020-01-10 13:53
https://kosovapost.net/pompeo-nato-duhet-te-luaje-rol-me-aktiv-ne-lindjen-e-mesme/60%Daily2020-01-10 13:35
https://kosovapost.net/yjet-e-miqesores-vizitojne-zonat-e-prekura-nga-termeti/60%Daily2020-01-10 13:28
https://kosovapost.net/receta-me-caj-jeshil-per-te-djegur-dhjamin-e-barkut/60%Daily2020-01-10 13:23
https://kosovapost.net/sonte-zhvillohet-ndeshja-kosove-itali/60%Daily2020-01-10 13:15
https://kosovapost.net/gjykata-speciale-interviston-ne-prishtine-eprorin-shtarak-per-shkak-te-gjendjes-se-rende-shendetesore/60%Daily2020-01-10 12:56
https://kosovapost.net/haradinaj-krijimi-i-qeverise-pergjegjesi-e-partise-fituese-aak-nuk-ka-ftese-per-bisedime/60%Daily2020-01-10 12:55
https://kosovapost.net/qeveria-e-kosoves-ndane-250-mije-euro-per-fondin-global-kunder-isis-it/60%Daily2020-01-10 12:34
https://kosovapost.net/cakaj-ministri-austriak-pajtohet-se-kosova-ka-permbushur-kriteret-per-liberalizim-te-vizave/60%Daily2020-01-10 13:10
https://kosovapost.net/ne-vendin-e-rrezimit-te-aeroplanit-ukrainas-jane-pare-buldozere-irani-po-tenton-shkaterrimin-e-provave/60%Daily2020-01-10 12:27
https://kosovapost.net/atk-jep-rreth-500-milione-euro-per-buxhetin-e-shtetit/60%Daily2020-01-10 12:00
https://kosovapost.net/gish-polici-vrau-punetorin-ne-suhareke-4-persona-e-rrahin-ne-burgun-e-pejes/60%Daily2020-01-10 11:44
https://kosovapost.net/turqia-e-mban-premtimin-ne-korrik-pritet-ndertimi-i-500-shtepive-pas-termetit-ne-shqiperi/60%Daily2020-01-10 11:28
https://kosovapost.net/apeli-gjate-vitit-2019-trajtoi-afer-18-mije-lende/60%Daily2020-01-10 11:33
https://kosovapost.net/nagavci-kerkon-durim-per-arritjen-e-marreveshjes-vv-ldk/60%Daily2020-01-10 11:23
https://kosovapost.net/mireserdhe-ne-serbi-mesazhi-qe-shqiptaret-e-shqiperise-marrin-ne-telefon-sapo-hyjne-ne-kosove/60%Daily2020-01-10 11:05
https://kosovapost.net/aktivisti-i-vv-se-godet-ldk-ne-thote-se-do-zgjedhje-te-reja/60%Daily2020-01-10 10:58
https://kosovapost.net/javen-e-ardhshme-presidenti-kinez-do-te-vizitoje-mianmarin/60%Daily2020-01-10 10:46
https://kosovapost.net/ahmetaj-kane-filluar-punet-per-ndertimin-e-500-banesave-nga-turqia/60%Daily2020-01-10 10:42
https://kosovapost.net/keshtu-duket-genta-ismaili-prane-te-dashurit-turk/60%Daily2020-01-10 13:01
https://kosovapost.net/presidenti-thaci-i-shkruan-serish-kurtit/60%Daily2020-01-10 10:37
https://kosovapost.net/gruaja-rrah-burrin-arrestohet-nga-policia/60%Daily2020-01-10 09:50
https://kosovapost.net/para-ndeshjes-me-kosoven-kombetarja-suedeze-nuk-merr-lajme-te-mira/60%Daily2020-01-10 09:41
https://kosovapost.net/a-eshte-e-rrezikuar-siguria-e-shqiperise-nga-irani/60%Daily2020-01-10 09:33
https://kosovapost.net/2020-vit-i-aktakuzave-te-para-te-speciales/60%Daily2020-01-10 09:24
https://kosovapost.net/detaje-nga-vrasja-e-kunates-ja-si-ndodhi-krimi/60%Daily2020-01-10 09:18
https://kosovapost.net/aksidentohet-princ-leka/60%Daily2020-01-10 09:10
https://kosovapost.net/rrahje-dhe-te-shtena-armesh-ne-prishtine/60%Daily2020-01-10 08:58
https://kosovapost.net/gjenerali-amerikan-barbero-shqiperia-nuk-perjashtohet-nga-hakmarrja-e-iranit/60%Daily2020-01-10 08:56
https://kosovapost.net/kryeshefja-e-ipk-se-takon-komandantin-e-kfor-it-flasin-per-sigurine-ne-vend/60%Daily2020-01-10 08:37
https://kosovapost.net/dhoma-e-perfaqesuesve-votoi-per-ti-kufizuar-trumpit-veprimet-ushtarake-kunder-iranit/60%Daily2020-01-10 08:34
https://kosovapost.net/34-vjecari-vret-kunaten-me-dru-ne-koke/60%Daily2020-01-10 08:19
https://kosovapost.net/ambasada-e-shba-se-ne-prishtine-fiton-cmimin-per-ekselence-inxhinierie-2020/60%Daily2020-01-10 08:16
https://kosovapost.net/dalin-pamje-tjera-te-reja-kur-shihet-se-si-raketa-iraniane-godet-aeroplanin-ukrainas-video-foto/60%Daily2020-01-10 08:09
https://kosovapost.net/opsione-te-reja-ne-bisedimet-mes-ldk-se-dhe-vv-se/60%Daily2020-01-10 08:03
https://kosovapost.net/ja-sa-shpenzojne-shqiptaret-per-shendetin/60%Daily2020-01-10 08:00
https://kosovapost.net/mbreteresha-kerkon-zgjidhje-te-shpejte-per-te-ardhmen-e-princit-harry-dhe-meghanit/60%Daily2020-01-10 07:52
https://kosovapost.net/kalendari-historik-10-janar/60%Daily2020-01-10 08:11
https://kosovapost.net/ska-buxhet-te-miratuar-demtohen-bizneset-kosovare/60%Daily2020-01-10 07:46
https://kosovapost.net/sot-nisin-aplikimet-per-studentet-e-huaj-qe-deshirojne-te-vijojne-arsimin-e-larte-ne-turqi/60%Daily2020-01-10 07:44
https://kosovapost.net/a-do-te-shkoje-ne-real-flet-rashica/60%Daily2020-01-10 07:30
https://kosovapost.net/te-jetosh-ne-kurriz-te-luftetarit-duke-ia-kujtuar-heroizmat-e-se-kaluares/60%Daily2020-01-10 07:32
https://kosovapost.net/ja-cfare-do-perfitoni-nese-pini-cajin-jeshil/60%Daily2020-01-10 07:17
https://kosovapost.net/haradinaj-mbledh-qeverine/60%Daily2020-01-10 07:12
https://kosovapost.net/moti-sot-28/60%Daily2020-01-10 07:07
https://kosovapost.net/shperthimi-ne-vullkanin-popocatepetl-ne-meksike-hiri-ngritet-ne-3-kilometra/60%Daily2020-01-09 22:44
https://kosovapost.net/pretendimi-qe-aeroplani-u-rrezua-nga-ne-eshte-nje-lufte-psikologjike-kunder-teheranit/60%Daily2020-01-09 22:28
https://kosovapost.net/dhjetori-i-vitit-2019-me-i-ngrohti-ne-histori/60%Daily2020-01-09 22:22
https://kosovapost.net/nasa-dhe-shba-kerkojne-kthimin-e-pajisjes-misterioze-nga-adriatiku/60%Daily2020-01-09 22:17
https://kosovapost.net/pacolli-vazhdon-ti-rehatoje-anetaret-e-partise/60%Daily2020-01-09 22:16
https://kosovapost.net/mustafa-per-popullin-palestinez-sot-nuk-kujdeset-askush-ata-jane-te-lene-ne-vetmi/60%Daily2020-01-09 22:10
https://kosovapost.net/nena-e-tre-femijeve-perfundon-me-hunden-si-te-nje-derrkuci-si-rezultat-i-operacioneve-plastike/60%Daily2020-01-09 22:08
https://kosovapost.net/a-do-te-jete-kandidat-per-president-lutfi-haziri-deklarohet-ai/60%Daily2020-01-09 21:36
https://kosovapost.net/dua-lipa-me-performance-fantastike-ne-the-ellen-show/60%Daily2020-01-09 21:18
https://kosovapost.net/konjufca-vlereson-rolin-e-gjermanise-ne-konsolidimin-e-kosoves/60%Daily2020-01-09 20:54
https://kosovapost.net/kosova-parakalon-ne-hapjen-zyrtare-te-lojerave-olimpike-dimerore-per-te-rinj/60%Daily2020-01-09 20:51
https://kosovapost.net/zaimi-i-vv-se-vazhdon-te-akuzoje-mediat-per-spekulime/60%Daily2020-01-09 20:47
https://kosovapost.net/shtepia-perfshihet-nga-flaket-humb-jeten-7-vjecarja-shqiptare-ne-itali/60%Daily2020-01-09 20:44
https://kosovapost.net/obeziteti-rrit-rrezikun-per-semundjen-me-vdekjeprurese/60%Daily2020-01-09 20:37
https://kosovapost.net/herolind-shala-deklarohet-para-miqesores-me-suedine/60%Daily2020-01-09 20:35
https://kosovapost.net/ushtria-amerikane-vret-liderin-e-talebaneve-ne-afganistan/60%Daily2020-01-09 20:33
https://kosovapost.net/haziri-kurti-lideri-i-vetem-qe-e-ngriti-partine/60%Daily2020-01-09 20:03
https://kosovapost.net/vetevendosje-propozon-kryesuesin-e-kuvendit-te-prizrenit/60%Daily2020-01-09 19:54
https://kosovapost.net/anetari-i-kryesise-se-vv-se-personalisht-jam-per-zgjedhje-te-reja/60%Daily2020-01-09 19:44
https://kosovapost.net/14-te-intervistuar-per-rastin-dehari-gashi-tregon-se-cfare-deklaruan/60%Daily2020-01-09 19:47
https://kosovapost.net/lutfi-haziri-26-dhjetori-ndryshoi-situaten-e-negociatave-me-vv-ne/60%Daily2020-01-09 19:32
https://kosovapost.net/arra-ndihmon-trurin-karota-sheron-syte-por-selinoja/60%Daily2020-01-09 19:06
https://kosovapost.net/ky-eshte-moti-per-dy-ditet-e-ardhshme-ne-kosove/60%Daily2020-01-09 19:04
https://kosovapost.net/a-do-te-filloje-mesimi-te-henen-flasin-nga-sbashk-u/60%Daily2020-01-09 19:02
https://kosovapost.net/parlamenti-britanik-miraton-ligjin-per-brexit/60%Daily2020-01-09 19:00
https://kosovapost.net/reagon-ldk-i-quan-te-pa-verteta-lajmet-ne-media/60%Daily2020-01-09 18:53
https://kosovapost.net/sulmuesi-i-kosoves-vershohet-nga-ofertat-e-klubeve-elitare-spanjolle/60%Daily2020-01-09 18:49
https://kosovapost.net/ne-vendlindjen-e-gruas-se-tij-melania-u-dogj-statuja-prej-druri-e-trump-it/60%Daily2020-01-09 18:55
https://kosovapost.net/nga-lvv-tregojne-per-takimin-me-ldk-ne-i-quajne-rrena-lajmet-mediatike/60%Daily2020-01-09 18:40
https://kosovapost.net/irani-njofton-se-nuk-do-te-ndermarre-aktivitete-tjera-ushtarake/60%Daily2020-01-09 18:30
https://kosovapost.net/zbulimi-i-ri-turbina-e-cila-mund-te-siguroje-energji-elektrike-per-60-shtepi/60%Daily2020-01-09 18:27
https://kosovapost.net/shba-shprehen-te-gatshme-per-negociata-serioze-me-iranin/60%Daily2020-01-09 19:08
https://kosovapost.net/thaci-nuk-nderhyn-ne-mes-vv-se-e-ldk-se-pret-rezultate-nga-takimet-e-tyre/60%Daily2020-01-09 18:18
https://kosovapost.net/vazhdon-gjendja-kaotike-ne-france-per-shkak-te-grevave/60%Daily2020-01-09 18:15
https://kosovapost.net/lajmi-i-fundit-vetem-pak-dite-qe-dha-betimin-per-deputet-ftohet-nga-specialja/60%Daily2020-01-09 18:11
https://kosovapost.net/kercenoi-albin-kurtin-kthehet-ne-paraburgim-haxhi-hoti/60%Daily2020-01-09 17:35
https://kosovapost.net/as-sonte-ska-marreveshje-kurti-e-mustafa-dalin-nga-kuvendi-pa-e-folur-asnje-fjale/60%Daily2020-01-09 17:18
https://kosovapost.net/rashica-nder-sulmuesit-me-te-mire-ne-bundesliga/60%Daily2020-01-09 16:58
https://kosovapost.net/thaci-ofron-mbeshtetjen-e-fsk-se-per-ndaljen-e-zjarreve-ne-australi/60%Daily2020-01-09 16:49
https://kosovapost.net/vjedhja-ne-qkuk-gjenden-pasaportat-por-jo-edhe-dokumentet-e-djalit-me-leukemi/60%Daily2020-01-09 16:46
https://kosovapost.net/lvv-reagon-ndaj-agk-se-lidhur-me-bojkotimin-e-takimeve-lvv-ldk/60%Daily2020-01-09 16:43
https://kosovapost.net/nuk-do-tua-harroj-a-ka-probleme-s4mm-me-reperet-e-tjere/60%Daily2020-01-09 16:38
https://kosovapost.net/pas-dy-oresh-ka-perfunduar-takimi-kurti-mustafa/60%Daily2020-01-09 16:35
https://kosovapost.net/etuce-mbeshtet-sbashk-un-per-ligjin-e-pagave/60%Daily2020-01-09 16:32
https://kosovapost.net/konjufca-denon-djegien-e-vetures-se-sllavko-simiq-it/60%Daily2020-01-09 16:13
https://kosovapost.net/deputeti-i-vv-s-synimi-yne-eshte-qe-te-krijojme-nje-qeveri-funksionale-e-cila-e-nxjerr-vendin-nga-humnera/60%Daily2020-01-09 16:12
https://kosovapost.net/dicaprio-shpeton-njeriun-e-dehur-qe-po-mbytej-ne-det/60%Daily2020-01-09 16:11
https://kosovapost.net/myftiu-ternava-ne-mesin-e-500-myslimaneve-me-me-ndikim-ne-bote/60%Daily2020-01-09 15:48
https://kosovapost.net/higuain-alarmon-juventusin-per-sfiden-me-romen/60%Daily2020-01-09 15:36
https://kosovapost.net/edhe-pse-u-kundershtua-fuqishem-serbet-ne-bosnje-shenojne-diten-e-republikes-serbe/60%Daily2020-01-09 15:33
https://kosovapost.net/keto-jane-simptomat-e-mpiksjes-se-gjakut/60%Daily2020-01-09 15:27
https://kosovapost.net/nga-kjo-date-nuk-do-te-kemi-me-whatsapp/60%Daily2020-01-09 15:22
https://kosovapost.net/modelja-shqiptare-tregon-burimin-e-te-ardhurave-dhe-jeten-luksoze-te-saj-foto/60%Daily2020-01-09 15:19
https://kosovapost.net/apostolova-kerkon-nga-policia-hetim-te-plote-per-djegien-e-vetures-se-simiqit/60%Daily2020-01-09 15:14
https://kosovapost.net/kater-ish-drejtues-te-larte-shteterore-do-te-gjykohen-per-dhunen-ne-kuvend/60%Daily2020-01-09 15:06
https://kosovapost.net/kurti-para-takimit-me-mustafen-levizje-ka-pasur-marreveshje-nuk-ka-ende/60%Daily2020-01-09 14:55
https://kosovapost.net/ja-cfare-tha-mustafa-para-takimit-me-kurtin/60%Daily2020-01-09 14:44
https://kosovapost.net/tragjike-tri-vdekje-brenda-javes-vdes-edhe-vellau-i-madh-i-heroit-ymer-alushani/60%Daily2020-01-09 14:30
https://kosovapost.net/kerciku-zbarkon-ne-turqi/60%Daily2020-01-09 14:11
https://kosovapost.net/reagimet-e-qytetareve-pas-rritjes-se-takses-per-vizat-shengen/60%Daily2020-01-09 14:02
https://kosovapost.net/kryetari-i-deges-se-vv-se-menaxhmenti-i-kek-ut-po-vazhdon-diskriminimin-e-banoreve-te-obiliqit/60%Daily2020-01-09 13:52
https://kosovapost.net/surroi-serbet-e-dine-se-kurti-nuk-eshte-i-korruptuar/60%Daily2020-01-09 13:40
https://kosovapost.net/deputeti-i-ldk-me-paralajmerim-rreth-koalicionit-vv-ldk/60%Daily2020-01-09 13:05
https://kosovapost.net/diplomatja-gjermane-me-kerkese-per-vv-e-ldk/60%Daily2020-01-09 12:48
https://kosovapost.net/dyfytyresi-beja-i-jep-vizat-mbetjes-se-sovjetikeve-e-kosoven-e-mban-te-izoluar/60%Daily2020-01-09 12:25
https://kosovapost.net/haxhiu-flet-per-takimin-e-sotem-kurti-mustafa-jep-deklaraten-e-papritur/60%Daily2020-01-09 12:04
https://kosovapost.net/sa-perqind-e-kosovareve-e-duan-bashkimin-kombetar/60%Daily2020-01-09 11:59
https://kosovapost.net/kurti-e-mustafa-takohen-ne-kete-ore/60%Daily2020-01-09 11:42
https://kosovapost.net/humbi-gjithcka-nga-zjarret-ne-australi-por-befasohet-kur-mesoi-se-ka-fituar-1-milione-euro-ne-lotari/60%Daily2020-01-09 11:11
https://kosovapost.net/72-vjecari-gjendet-pa-shenja-jete-ne-nje-motel-ne-gjilan/60%Daily2020-01-09 11:06
https://kosovapost.net/e-tmerrshme-ndodh-ne-qkuk-i-vidhen-qantat-me-dokumente-te-riut-me-leukemi-ai-tash-nuk-mund-te-udhetoje-per-sherim-ne-turqi/60%Daily2020-01-09 11:24
https://kosovapost.net/deklarata-e-princit-harry-zemeron-mbretereshen-elizabeth/60%Daily2020-01-09 10:54
https://kosovapost.net/reagon-albulena-haxhiu-per-zhdukjen-e-personit-qe-ishte-ne-dhome-me-astrit-deharin/60%Daily2020-01-09 10:45
https://kosovapost.net/misioni-i-pare-i-fmn-se-ne-atk-per-vitin-2020/60%Daily2020-01-09 10:37
https://kosovapost.net/glps-pronto-u-trajtua-me-parregullsi-e-me-shkelje-te-shumta-ligjore/60%Daily2020-01-09 10:34
https://kosovapost.net/bashkshortet-nga-zvicra-e-bejne-me-banese-nje-familje-gjilanase/60%Daily2020-01-09 10:22
https://kosovapost.net/manchester-junajted-kerkon-qendermbrojtes-te-ri/60%Daily2020-01-09 10:04
https://kosovapost.net/shqiperia-merr-zyrtarisht-kryesimin-e-osbe-se/60%Daily2020-01-09 10:00
https://kosovapost.net/kalendari-historik-9-janar/60%Daily2020-01-09 09:57
https://kosovapost.net/gjenerali-i-nato-s-nga-tirana-nuk-eshte-e-vertete-qe-shba-kerkon-te-pushtoje-iranin/60%Daily2020-01-09 10:05
https://kosovapost.net/pas-sulmit-ndaj-vetures-se-deputetit-serb-ja-si-reagon-gjuriq/60%Daily2020-01-09 09:48
https://kosovapost.net/ramush-haradinaj-heroizmi-u-shkrua-me-emrin-e-deshmoreve/60%Daily2020-01-09 09:43
https://kosovapost.net/te-fuqishme-te-sakta-te-shpejta-dhe-vdekjeprurese-keshtu-i-prezanton-trump-raketat-supersonike/60%Daily2020-01-09 09:36
https://kosovapost.net/adrola-dushi-pa-makeup-ne-fytyre-habit-te-gjithe-foto/60%Daily2020-01-09 09:23
https://kosovapost.net/vendimi-qe-tronditi-familjen-mbreterore/60%Daily2020-01-09 09:14
https://kosovapost.net/receta-per-embelsire-te-shpejte-e-te-shijshme/60%Daily2020-01-09 09:09
https://kosovapost.net/te-paprekurit-nga-drejtesia-peshqit-e-medhenj/60%Daily2020-01-09 08:58
https://kosovapost.net/misteri-i-rrezimit-te-avionit-boeing-737-ne-qiellin-e-teheranit/60%Daily2020-01-09 08:55
https://kosovapost.net/zhduken-dy-femra/60%Daily2020-01-09 09:25
https://kosovapost.net/amerika-e-gatshme-per-bisedime-serioze-me-iranin/60%Daily2020-01-09 08:36
https://kosovapost.net/sot-takohen-kurti-e-mustafa/60%Daily2020-01-09 08:34
https://kosovapost.net/ne-entin-special-ne-shtime-ne-rrethana-te-dyshimta-vdes-nje-grua/60%Daily2020-01-09 08:22
https://kosovapost.net/gerxhaliu-eshte-ceshtje-urgjente-miratimi-i-buxhetit-per-vitin-2020/60%Daily2020-01-09 08:15
https://kosovapost.net/liberalizimi-pritet-ne-pjesen-e-dyte-te-vitit-kur-kryesimin-e-merr-gjermania/60%Daily2020-01-09 08:00
https://kosovapost.net/rrefimi-prekes-i-topallit-tregon-cfare-i-kishte-ndodhur-diten-qe-kishte-lindur-vajzen/60%Daily2020-01-09 07:56
https://kosovapost.net/a-eshte-formula-lvv-ldk-e-vetmja-per-formimin-e-qeverise-se-re/60%Daily2020-01-09 07:47
https://kosovapost.net/disa-nga-arsyet-me-te-cuditshme-te-divorceve-ne-bote/60%Daily2020-01-09 07:41
https://kosovapost.net/burre-e-grua-diplomate-ne-zvicer/60%Daily2020-01-09 07:35
https://kosovapost.net/digjet-vetura-e-deputetit-te-listes-serbe/60%Daily2020-01-09 07:26
https://kosovapost.net/rrezimi-i-avionit-linja-ajrore-ukrainase-nuk-mund-te-jete-gabim/60%Daily2020-01-09 07:23
https://kosovapost.net/luftojeni-anemine-me-limone/60%Daily2020-01-09 07:18
https://kosovapost.net/mbappe-ky-veprim-ju-bind-pse-psg-do-300-milion-euro-video/60%Daily2020-01-09 07:19
https://kosovapost.net/moti-sot-27/60%Daily2020-01-09 07:08
https://kosovapost.net/princi-britanik-harry-dhe-meghan-markle-terhiqen-nga-anetaresia-e-familjes-mbreterore-britanike/60%Daily2020-01-08 23:11
https://kosovapost.net/hidhen-serish-raketa-afer-ambasades-se-shba-ve-ne-irak/60%Daily2020-01-08 22:07
https://kosovapost.net/trump-ka-rene-dakord-me-stoltenberg-nato-do-te-marre-me-shume-role-ne-lindjen-e-mesme/60%Daily2020-01-08 22:33
https://kosovapost.net/gjakove-digjet-nje-shtepi-nje-person-i-lenduar/60%Daily2020-01-08 21:54
https://kosovapost.net/ska-marreveshje-me-ldk-ne-por-ka-levizje-dhe-hapa-perafrues/60%Daily2020-01-08 21:51
https://kosovapost.net/varroset-rrobaqepsja-e-uck-se-nuk-u-ndihmua-nga-shteti-per-tu-sheruar/60%Daily2020-01-08 21:49
https://kosovapost.net/historia-unike-e-iranit-dikur-aleat-i-madh-i-amerikes-ne-lindjen-e-mesme/60%Daily2020-01-08 21:32
https://kosovapost.net/nato-largohet-nga-iraku-shkak-perkeqesimi-i-marredhenieve-shba-iran/60%Daily2020-01-08 21:11
https://kosovapost.net/al-sarraj-libia-ka-te-drejt-te-bej-marreveshje-me-cdo-vend/60%Daily2020-01-08 21:00
https://kosovapost.net/kercenimet-e-iranit-rama-jemi-ne-duar-te-sigurta/60%Daily2020-01-08 20:54
https://kosovapost.net/muja-marreveshja-eshte-arritur-ka-tri-skenare-per-ndarjen-e-posteve/60%Daily2020-01-08 20:33
https://kosovapost.net/arsyet-pse-nuk-duhet-ti-perkundni-fort-bebet/60%Daily2020-01-08 20:28
https://kosovapost.net/ndryshon-moti-ja-temperaturat-qe-priten-diteve-ne-vijim/60%Daily2020-01-08 20:24
https://kosovapost.net/a-ka-levizje-ne-arritjen-e-marreveshjes-lvv-ldk-flet-hoti/60%Daily2020-01-08 20:20
https://kosovapost.net/ke-emeroi-shef-te-kabinetit-te-tij-bekim-jashari/60%Daily2020-01-08 20:15
https://kosovapost.net/reagon-meta-shqiperia-nuk-eshte-vend-djallezor-por-demokratik/60%Daily2020-01-08 19:52
https://kosovapost.net/2019-ta-viti-i-dyte-me-i-nxehte-ne-historine-e-regjistruar-te-tokes/60%Daily2020-01-08 19:50
https://kosovapost.net/a-po-terhiqen-nga-familja-mbreterore-princi-harry-dhe-meghan/60%Daily2020-01-08 19:47
https://kosovapost.net/studenti-serb-kosova-ndryshe-nga-ajo-qe-me-kane-thene-prinderit/60%Daily2020-01-08 19:44
https://kosovapost.net/si-u-prit-caktimi-i-lokacionit-nga-ahmeti-per-vendosjen-e-shtatores-se-anton-cettes/60%Daily2020-01-08 19:53
https://kosovapost.net/nderron-jete-polici-dhe-veterani-i-uck-se/60%Daily2020-01-08 19:30
https://kosovapost.net/vetem-partia-e-pare-jep-emrin-per-kryeminister-thaci-mund-te-rrije-e-te-mos-flase/60%Daily2020-01-08 19:27
https://kosovapost.net/trudeau-kerkon-pergjigje-per-rrezimin-e-aeroplanit-me-176-pasagjere-ne-iran/60%Daily2020-01-08 19:41
https://kosovapost.net/aksident-i-rende-ne-autostraden-tirane-durres-humb-jeten-nje-person/60%Daily2020-01-08 18:37
https://kosovapost.net/cfare-ju-tha-mustafa-gazetareve-pas-takimit-me-kurtin/60%Daily2020-01-08 18:33
https://kosovapost.net/termkolli-propozon-si-te-veprohet-nese-deshton-marreveshja-lvv-ldk/60%Daily2020-01-08 17:53
https://kosovapost.net/lvv-neser-takimi-drejt-marreveshjes-per-koalicionin/60%Daily2020-01-08 17:56
https://kosovapost.net/aksident-ne-rrugen-skenderaj-kline-gjashte-te-lenduar/60%Daily2020-01-08 17:40
https://kosovapost.net/deklarohet-trump-asnje-ushtar-amerikan-se-ka-pesuar/60%Daily2020-01-08 18:12
https://kosovapost.net/lajmi-i-fundit-perfundon-serish-takimi-pa-marreveshje-per-koalicion/60%Daily2020-01-08 17:16
https://kosovapost.net/super-hoteli-ku-po-qendron-kombetarja-e-kosoves-ne-katar/60%Daily2020-01-08 17:07
https://kosovapost.net/reagon-rripak-kundershton-zhberjen-e-mkrs-se/60%Daily2020-01-08 17:01
https://kosovapost.net/zbulimi-interesant-i-shkencetareve-japoneze-ne-akademine-ushtarake/60%Daily2020-01-08 16:58
https://kosovapost.net/trump-i-drejtohet-vendit-me-nje-fjalim-pas-aktit-te-iranit/60%Daily2020-01-08 16:53
https://kosovapost.net/turqi-inaugurohet-tubacioni-i-gazit-natyror-rrjedha-turke/60%Daily2020-01-08 16:42
https://kosovapost.net/keni-aplikuar-per-vize-pune-ne-gjermani-ambasada-e-kosoves-ne-gjermani-ka-njambasada-e-kosoves-ne-gjermani-njoftim-te-rendesishem-njoftim-te-rendesishem/60%Daily2020-01-08 16:49
https://kosovapost.net/mbi-dy-ore-pritje-ende-nuk-ka-perfunduar-takimi-kurti-mustafa/60%Daily2020-01-08 16:25
https://kosovapost.net/kosova-arrin-ne-katar-per-miqesoren-me-suedine/60%Daily2020-01-08 16:07
https://kosovapost.net/a-po-largohet-atdhe-nuhiu-nga-shegfield-wednesday/60%Daily2020-01-08 16:06
https://kosovapost.net/njoftimi-i-fundit-per-shqiptaret-qe-duan-te-aplikojne-per-nje-vize-pune-ne-gjermani/60%Daily2020-01-08 15:49
https://kosovapost.net/te-shtena-me-arme-ne-kanada1-person-humb-jeten-3-lendohen-rende/60%Daily2020-01-08 16:37
https://kosovapost.net/gjendet-kutia-e-zeze-e-aeroplanit-ukrainas-te-rrezuar/60%Daily2020-01-08 15:27
https://kosovapost.net/pas-renies-drastike-ne-peshe-adele-le-te-gjithe-pa-fjale-foto/60%Daily2020-01-08 15:08
https://kosovapost.net/tym-i-zi-ne-mitrovice-foto/60%Daily2020-01-08 15:01
https://kosovapost.net/aktakuze-kunder-dy-ish-policeve-serbe-per-krime-lufte-ne-kosove/60%Daily2020-01-08 14:52
https://kosovapost.net/kurti-optimist-ka-vullnet-per-marreveshje/60%Daily2020-01-08 14:37
https://kosovapost.net/keni-menduar-gabim-kjo-eshte-sasia-e-ujit-qe-duhet-te-konsumojme-gjate-dites/60%Daily2020-01-08 14:33
https://kosovapost.net/veseli-denon-sulmin-iranian-thote-kosova-si-gjithmone-qendron-perkrah-shba-ve/60%Daily2020-01-08 14:21
https://kosovapost.net/pas-sulmeve-te-iranit-deklarohet-edhe-sekretari-i-nato-s/60%Daily2020-01-08 14:10
https://kosovapost.net/takim-historik-me-vetevendosjen-ldk-ja-arrine-ne-kuvend/60%Daily2020-01-08 14:05
https://kosovapost.net/cili-eshte-parashikimi-i-analistit-politik-per-koalicionin-qeverises/60%Daily2020-01-08 14:24
https://kosovapost.net/30-milion-euro-per-piatek-dy-klube-angleze-ne-gare/60%Daily2020-01-08 14:39
https://kosovapost.net/a-do-te-arrihet-marreveshja-lvv-ldk-flet-haki-rugova/60%Daily2020-01-08 13:36
https://kosovapost.net/thaci-denon-sulmet-iraniane-mbetemi-ne-mbeshtetje-te-shba-se/60%Daily2020-01-08 13:28
https://kosovapost.net/kosovaret-ne-irak-jane-shendoshe-e-mire/60%Daily2020-01-08 13:16
https://kosovapost.net/keto-jane-bazat-me-te-rendesishme-te-shba-se-ne-irak/60%Daily2020-01-08 13:23
https://kosovapost.net/pse-u-shty-takimi-kurti-mustafa/60%Daily2020-01-08 13:43
https://kosovapost.net/pse-perkujdesja-per-macet-eshte-e-dobishme-per-shendetin-e-njeriut/60%Daily2020-01-08 12:53
https://kosovapost.net/somali-4-te-vdekur-dhe-10-te-plagosur-kush-fshihet-pas-sulmit/60%Daily2020-01-08 12:53
https://kosovapost.net/sulmuesi-i-juventusit-i-shpeton-atentatit/60%Daily2020-01-08 12:16
https://kosovapost.net/mpj-e-kosoves-apel-qytetareve-kujdes-e-maturi-ne-udhetimet-per-irak-iran-e-jemen/60%Daily2020-01-08 12:10
https://kosovapost.net/a-e-rrezuan-raketat-e-iranit-aeroplanin-me-udhetare-flasin-zyrtaret-e-ukraines/60%Daily2020-01-08 11:57
https://kosovapost.net/prokurori-italian-mafia-shqiptare-po-kap-nivele-te-larta-dhe/60%Daily2020-01-08 11:32
https://kosovapost.net/nagavci-marreveshja-eshte-duke-u-finalizuar/60%Daily2020-01-08 11:25
https://kosovapost.net/sonte-kryhet-koalicioni-vv-ldk/60%Daily2020-01-08 12:48
https://kosovapost.net/policia-sekuestron-mjet-luksoz-te-vjedhur-dhe-rreth-71-mije-euro-foto/60%Daily2020-01-08 11:12
https://kosovapost.net/cilat-ushqime-ju-trashin-e-cilat-ju-dobesojne/60%Daily2020-01-08 11:12
https://kosovapost.net/daciq-paralajmeron-do-te-kete-terheqje-te-njohjeve-te-kosoves/60%Daily2020-01-08 10:51
https://kosovapost.net/alketa-vejsiu-i-kunderpergjigjet-keq-xhemi-shehut/60%Daily2020-01-08 10:50
https://kosovapost.net/jeremy-corbin-vrasja-e-soleimanit-ishte-e-paligjshme/60%Daily2020-01-08 10:41
https://kosovapost.net/zbulohet-se-perse-nuk-luan-de-ligt-ne-juventus/60%Daily2020-01-08 10:33
https://kosovapost.net/kengetarja-e-njohur-albin-kurti-eshte-e-ardhmja/60%Daily2020-01-08 10:30
https://kosovapost.net/sipas-jeremiqit-vuciq-synon-te-krijoje-variantin-malazez-te-listes-serbe-si-ne-kosove/60%Daily2020-01-08 10:09
https://kosovapost.net/thesar-i-vertete-ky-eshte-armatimi-i-fuqishem-qe-posedon-shba/60%Daily2020-01-08 10:01
https://kosovapost.net/videoja-prekese-e-nje-iraniani-qe-jeton-ne-amerike-video/60%Daily2020-01-08 10:05
https://kosovapost.net/ekipi-olimpik-i-kosoves-niset-drejt-zvicres/60%Daily2020-01-08 09:51
https://kosovapost.net/vetevendosja-serish-mbledh-kryesine-diskutohet-per-mandatarin-qe-do-ti-dergohet-presidentit/60%Daily2020-01-08 09:44
https://kosovapost.net/pasaportat-me-te-fuqishme-ne-bote-ja-ku-renditet-kosova/60%Daily2020-01-08 09:38
https://kosovapost.net/vendet-me-te-rrezikshme-per-te-udhetuar-me-2020/60%Daily2020-01-08 09:31
https://kosovapost.net/kalendari-historik-8-janar/60%Daily2020-01-08 09:27
https://kosovapost.net/irani-hedhe-poshte-pretendimet-se-avioni-i-pasagjereve-eshte-rrezuar-me-rakete/60%Daily2020-01-08 09:24
https://kosovapost.net/zyrtari-amerikan-nuk-ka-ushtare-te-vdekur-nga-sulmi-raketor-i-iranit/60%Daily2020-01-08 09:21
https://kosovapost.net/britania-e-madhe-denon-sulmin-e-iranit-mbi-bazat-ushtarake-amerikane-ne-irak/60%Daily2020-01-08 08:57
https://kosovapost.net/super-deputetet-e-kosoves-me-nga-dy-puna/60%Daily2020-01-08 08:36
https://kosovapost.net/kush-ishin-10-yjet-me-veshjet-me-te-keqija-ne-golden-globe-foto/60%Daily2020-01-08 08:28
https://kosovapost.net/cfare-po-ndodhe-me-liberalizimin-e-vizave-tregon-haradinaj/60%Daily2020-01-08 08:15
https://kosovapost.net/mbappe-lojtari-me-vleren-me-te-madhe-ne-merkato/60%Daily2020-01-08 08:12
https://kosovapost.net/fondi-pensional-i-kosovareve-arriti-ne-1-91-miliard-euro/60%Daily2020-01-08 07:59
https://kosovapost.net/tragjedi-ne-iran-rrezohet-avioni-humbin-jeten-170-persona/60%Daily2020-01-08 07:54
https://kosovapost.net/trump-reagon-pas-sulmit-ne-bazat-amerikane-ne-irak/60%Daily2020-01-08 07:49
https://kosovapost.net/sot-skadon-afati-jokushtetues-i-thacit-per-vetevendosjen/60%Daily2020-01-08 07:46
https://kosovapost.net/ja-cili-italian-nenshkruan-kontrate-me-kf-llapi-video/60%Daily2020-01-08 07:43
https://kosovapost.net/ldk-ja-ende-nuk-i-ka-shpalosur-kushtet-e-reja-per-koalicion-me-vv-ne/60%Daily2020-01-08 07:34
https://kosovapost.net/ngritet-cmimi-i-naftes/60%Daily2020-01-08 07:31
https://kosovapost.net/pse-duhet-te-hani-me-shume-geshtenja/60%Daily2020-01-08 07:29
https://kosovapost.net/moti-sot-26/60%Daily2020-01-08 07:23
https://kosovapost.net/trump-informohet-per-sulmet-me-raketa-nga-irani-thirret-ekipi-i-sigurise-kombetare/60%Daily2020-01-08 00:34
https://kosovapost.net/e-konfirmon-pentagoni-irani-na-goditi-bazen-ajrore-me-dhjetera-raketa/60%Daily2020-01-08 00:13
https://kosovapost.net/lajmi-i-fundit-media-iraniane-hakmarrja-ka-filluar-irani-godet-me-raketa-bazen-amerikane-ne-irak/60%Daily2020-01-08 00:06
https://kosovapost.net/brahim-qorri-rrefimi-per-xhavit-halitin-gani-gecin-dhe-sabit-gecin/60%Daily2020-01-07 23:08
https://kosovapost.net/franca-paralajmeron-qytetaret-e-saj-qe-udhetojne-ne-iran-dhe-irak/60%Daily2020-01-07 22:47
https://kosovapost.net/baraliu-tregon-se-a-e-ka-obligative-kurti-te-shkoj-neser-tek-thaci/60%Daily2020-01-07 22:42
https://kosovapost.net/kombetarja-e-kosoves-neser-niset-per-katar-do-te-perballet-me-kete-shtet/60%Daily2020-01-07 22:36
https://kosovapost.net/vec-me-u-var-ne-konop-qytetari-nga-ferizaj-thellohet-ne-borxh-te-iute-credit-pa-marr-asnje-cent/60%Daily2020-01-07 22:24
https://kosovapost.net/gjoba-marramendese-per-personat-qe-perdorin-telefonin-gjate-vozitjes/60%Daily2020-01-07 22:08
https://kosovapost.net/ne-kete-ore-takohen-neser-kurti-dhe-mustafa/60%Daily2020-01-07 21:41
https://kosovapost.net/igballe-berisha-huduti-asnjehere-nuk-ka-qene-punetore-e-bik-ut/60%Daily2020-01-07 21:27
https://kosovapost.net/administrata-e-trump-fillon-pergatitjet-per-sanksione-kunder-irakut/60%Daily2020-01-07 21:06
https://kosovapost.net/vjen-lajmi-i-mire-ja-kush-thote-se-marreveshja-mes-vv-se-dhe-ldk-se-do-te-ndodhe/60%Daily2020-01-07 20:58
https://kosovapost.net/flet-haki-abazi-akuzat-per-deharin-nuk-i-kisha-me-vv-ne-por-me-keta-dy-persona/60%Daily2020-01-07 20:35
https://kosovapost.net/putin-takon-assadin-ne-siri/60%Daily2020-01-07 20:30
https://kosovapost.net/zhduket-nje-femije-nga-strehimorja-ne-prishtine/60%Daily2020-01-07 20:23
https://kosovapost.net/zjarret-ne-australi-kane-zhdukur-mbi-nje-miliard-kafshe/60%Daily2020-01-07 20:00
https://kosovapost.net/nato-merr-kete-vendim-per-irakun/60%Daily2020-01-07 19:45
https://kosovapost.net/ne-gjermani-bie-numri-i-shitjeve-te-automjeteve/60%Daily2020-01-07 19:38
https://kosovapost.net/serbet-provokojne-ne-kllokot-me-thirrje-nacionaliste/60%Daily2020-01-07 19:17
https://kosovapost.net/i-del-flaka-nje-veture-ne-qender-te-prishtines/60%Daily2020-01-07 18:48
https://kosovapost.net/habiten-doganieret-amerikane-nga-ajo-qe-pane-ne-valixhen-e-shqiptareve/60%Daily2020-01-07 18:41
https://kosovapost.net/si-pritet-te-jete-moti-dy-ditet-e-ardhshme-ne-kosove/60%Daily2020-01-07 18:37
https://kosovapost.net/kompania-i-paguan-familjes-46-milione-dollare-per-familjen-qe-u-mbyt-nga-komodina/60%Daily2020-01-07 18:10
https://kosovapost.net/kush-jane-emrat-e-mundshem-te-ministrave-te-ldkse/60%Daily2020-01-07 18:23
https://kosovapost.net/zjarret-ne-australi-ngjajne-me-pamjet-e-planetit-mars/60%Daily2020-01-07 17:50
https://kosovapost.net/a-e-dini-se-perkujdesja-per-macet-eshte-e-dobishme-per-shendetin-e-njeriut/60%Daily2020-01-07 19:33
https://kosovapost.net/themeluesi-i-ldk-se-ka-kete-apel-per-isa-mustafen-sa-i-perket-koalicionit/60%Daily2020-01-07 17:44
https://kosovapost.net/mustafa-tregon-se-a-eshte-hidheruar-me-kurtin-pas-takimit-3-oresh/60%Daily2020-01-07 17:37
https://kosovapost.net/city-interesohet-per-kete-lojtar-te-interit/60%Daily2020-01-07 17:26
https://kosovapost.net/perfundon-takimi-kurti-mustafa-ky-eshte-vendimi-qe-moren/60%Daily2020-01-07 17:12
https://kosovapost.net/ikshp-jep-udhezime-si-te-mbroheni-nga-gripi/60%Daily2020-01-07 16:50
https://kosovapost.net/flet-agim-bahtiri-tregon-se-a-do-kete-apo-jo-koalicion-me-ldk-ne/60%Daily2020-01-07 16:28
https://kosovapost.net/vazhdon-takimi-kurti-mustafa-keto-jane-te-rejat-e-fundit-nga-kuvendi-i-kosoves/60%Daily2020-01-07 16:19
https://kosovapost.net/kalojne-netet-ne-disa-grade-minus-te-pastrehet-nga-termeti/60%Daily2020-01-07 16:11
https://kosovapost.net/aksident-i-rende-ne-ozdrim-te-pejes-nje-person-humbe-jeten-tre-te-lenduar/60%Daily2020-01-07 16:04
https://kosovapost.net/sebastian-kurz-ka-dhene-sot-betimin-si-kancelar-i-austrise/60%Daily2020-01-07 17:32
https://kosovapost.net/erdogan-e-johnson-zhvillojne-bisede-tekefonike-diskutojne-mbi-tensionet-shba-iran/60%Daily2020-01-07 15:46
https://kosovapost.net/spanja-zgjedh-qeverine-qe-do-ta-udheheq-pedro-sanchez/60%Daily2020-01-07 15:43
https://kosovapost.net/formohet-grupi-hulumtues-i-studenteve-te-fsi-se/60%Daily2020-01-07 15:39
https://kosovapost.net/dugolli-pavendosmeria-e-ldk-se-po-e-fute-kosoven-ne-bllokade-financiare/60%Daily2020-01-07 15:35
https://kosovapost.net/bolton-ka-vendosur-te-deshmoje-ne-procesin-kunder-trumpit/60%Daily2020-01-07 16:01
https://kosovapost.net/takimi-me-thacin-kurti-zbulon-detaje-te-reja-nga-ajo-qe-ndodhi-ne-kabinetin-e-presidentit/60%Daily2020-01-07 15:10
https://kosovapost.net/lajmi-i-fundit-takohen-kurti-mustafa/60%Daily2020-01-07 15:02
https://kosovapost.net/si-po-trajtohet-mehmetaj-ne-burgun-e-beogradit-flasin-familjaret-2/60%Daily2020-01-07 14:56
https://kosovapost.net/e-vetme-ne-banese-vogelushja-filmohet-teksa-del-nga-dritarja-ne-katin-e-peste/60%Daily2020-01-07 14:47
https://kosovapost.net/moment-i-dhimbshem-vajza-e-zjarrfikesit-te-vrare-ne-australi-nuk-ndahet-nga-arkivoli-babait-foto/60%Daily2020-01-07 14:36
https://kosovapost.net/kurti-me-mustafen-do-te-takohemi-se-shpejti/60%Daily2020-01-07 14:30
https://kosovapost.net/shqiperia-e-vitit-1964-nga-syri-i-fotografit-francez-swiners-video/60%Daily2020-01-07 14:26
https://kosovapost.net/serbia-paralajmeron-terheqje-te-reja-te-njohjes-se-pavaresise-se-kosoves/60%Daily2020-01-07 14:21
https://kosovapost.net/roma-i-beson-veteranit-zyrtarizohet-marreveshja-foto/60%Daily2020-01-07 14:05
https://kosovapost.net/obeziteti-me-i-rrezikshem-se-duhanpirja/60%Daily2020-01-07 13:59
https://kosovapost.net/ne-frontin-e-luftes-pa-celulare-dhe-laptope-trupave-amerikane-ne-lindjen-e-mesme-iu-ndalohet-interneti/60%Daily2020-01-07 13:53
https://kosovapost.net/ledri-vula-habit-fansat-ja-cfare-beri-foto/60%Daily2020-01-07 13:47
https://kosovapost.net/gjendje-alarmi-ne-canberra-diplomatet-e-kosoves-me-pajisje-emergjente/60%Daily2020-01-07 13:47
https://kosovapost.net/ne-funeralin-e-gjeneralit-iranian-soleimani-numri-i-te-vdekurve-shkon-ne-47/60%Daily2020-01-07 13:35
https://kosovapost.net/turqia-nderhyrja-ne-libi-dhe-zemerimi-i-egjiptit/60%Daily2020-01-07 13:31
https://kosovapost.net/irani-projekton-13-skenare-per-hakmarrje-ndaj-vrasjes-se-soleimanit/60%Daily2020-01-07 13:24
https://kosovapost.net/abazi-i-reagon-syles-deklarata-e-juaj-eshte-e-pavertete-dhe-qellimposhter/60%Daily2020-01-07 13:24
https://kosovapost.net/i-la-fishekzjarret-ne-garazh-dhe-ja-cfare-i-ndodhi-video/60%Daily2020-01-07 13:05
https://kosovapost.net/grezda-largohet-nga-makthet-prezantohet-te-skuadra-e-re-video/60%Daily2020-01-07 13:00
https://kosovapost.net/ne-brezovice-nje-person-bie-nga-teleferiku/60%Daily2020-01-07 12:42
https://kosovapost.net/mblidhet-kryesia-e-vetevendosjes/60%Daily2020-01-07 12:36
https://kosovapost.net/rrahmani-porosi-kolegeve-te-ldk-se-thirrni-njerezit-me-ndikim-mos-thuni-u-zum-ne-befasi/60%Daily2020-01-07 12:22
https://kosovapost.net/kosova-ne-arkivat-e-shtetit-shqiptar-1950-1969-dokumente/60%Daily2020-01-07 12:04
https://kosovapost.net/osmani-garanton-kurtin-se-ne-rast-deshtimi-per-formimin-e-qeverise-ajo-nuk-do-te-marre-mandatarin-per-heren-e-dyte/60%Daily2020-01-07 11:52
https://kosovapost.net/pas-afatit-te-thacit-ky-eshte-veprimi-i-albin-kurtit/60%Daily2020-01-07 11:45
https://kosovapost.net/vjen-edhe-nje-ftese-nga-gjykata-speciale/60%Daily2020-01-07 11:42
https://kosovapost.net/cilat-jane-efektet-ne-shendet-nese-pini-kafe-me-bark-te-zbrazet/60%Daily2020-01-07 11:37
https://kosovapost.net/humb-nje-femije-i-strehimores-ne-prishtine/60%Daily2020-01-07 11:17
https://kosovapost.net/saudia-denon-nderhyrjen-turke-ne-siri/60%Daily2020-01-07 11:12
https://kosovapost.net/pse-egjipti-emiratet-saudia-dhe-greqia-i-frikesohen-turqise/60%Daily2020-01-07 11:05
https://kosovapost.net/kamera-e-fshehur-e-realizuar-me-dua-lipen-ja-si-reagojne-njerezit-video/60%Daily2020-01-07 10:55
https://kosovapost.net/administrata-trump-do-ti-raportoje-senatit-per-zhvillimet-ne-iran-dhe-irak/60%Daily2020-01-07 10:46
https://kosovapost.net/a-do-te-kete-takim-kurti-mustafa/60%Daily2020-01-07 10:42
https://kosovapost.net/tragjedia-familjare-ne-australi-flet-shoqja-e-vajzes-qe-u-vra-nga-babai/60%Daily2020-01-07 10:38
https://kosovapost.net/terhiqet-netanyahu-izraeli-nuk-duhet-te-perfshihet-ne-tensionin-shba-iran/60%Daily2020-01-07 10:31
https://kosovapost.net/gati-per-lufte-shba-kercenon-iranin-me-nje-parade-avionesh/60%Daily2020-01-07 10:26
https://kosovapost.net/zbulohet-planeti-i-pare-potencialisht-i-banueshem-sa-toka/60%Daily2020-01-07 10:17
https://kosovapost.net/kalendari-historik-7-janar/60%Daily2020-01-07 10:12
https://kosovapost.net/grusht-shteti-parlamentar-ne-venezuele-deputetet-perplasen-me-policine/60%Daily2020-01-07 10:09
https://kosovapost.net/the-sun-mafia-shqiptare-trafikon-femije-ne-britani/60%Daily2020-01-07 09:48
https://kosovapost.net/muriqi-mesazh-per-mourinhon/60%Daily2020-01-07 09:36
https://kosovapost.net/turqi-nje-avion-i-pegasus-it-rreshqet-nga-pista-video/60%Daily2020-01-07 09:34
https://kosovapost.net/47-vjecari-qellon-mikun-me-arme-zjarri/60%Daily2020-01-07 09:32
https://kosovapost.net/ldk-ja-e-paunifikuar-karshi-ofertes-se-vetevendosjes/60%Daily2020-01-07 09:28
https://kosovapost.net/supa-e-cila-eliminon-helmet-dhe-yndyrat-nga-trupi/60%Daily2020-01-07 09:21
https://kosovapost.net/mashtruan-me-viza-pune-te-gjermanise-dalin-para-gjykates-pronaret-e-kompanise-nga-prizreni/60%Daily2020-01-07 09:15
https://kosovapost.net/citaku-jemi-te-bekuar-me-relacionin-qe-kemi-me-shba-ne/60%Daily2020-01-07 08:08
https://kosovapost.net/gjermania-prin-ne-kosove-per-investime-te-huaja/60%Daily2020-01-07 08:01
https://kosovapost.net/keto-jane-simptomat-e-kancerit-te-mushkerive/60%Daily2020-01-07 07:57
https://kosovapost.net/luka-modriq-befason-me-ekipin-e-ri/60%Daily2020-01-07 07:51
https://kosovapost.net/afatet-jokushtetuese-te-thacit-per-mandatarin-e-qeverise/60%Daily2020-01-07 07:52
https://kosovapost.net/moti-sot-25/60%Daily2020-01-07 07:44
https://kosovapost.net/thaci-e-kurti-jane-kercenuar-permes-telefonit-tim/60%Daily2020-01-06 23:08
https://kosovapost.net/haxhiu-thaci-e-di-qe-nuk-kemi-koalicion-prandaj-cakton-afate-kohore/60%Daily2020-01-06 23:03
https://kosovapost.net/pse-po-kerkohet-hetimi-i-devolleve-dhe-behgjet-pacollit/60%Daily2020-01-06 22:27
https://kosovapost.net/riza-smaka-shkaktar-kryesor-i-obstruksioneve-eshte-ldk-ja/60%Daily2020-01-06 22:20
https://kosovapost.net/befason-labinot-tahiri-ja-si-e-quan-flaka-krelanin/60%Daily2020-01-06 21:40
https://kosovapost.net/abazi-i-pergjigjet-abrashit-jane-qendrimet-e-tij-jo-te-partise/60%Daily2020-01-06 21:35
https://kosovapost.net/ldk-reagon-ndaj-shkrimit-per-anetaret-qe-kundershtuan-koalicionin-me-vv-ne/60%Daily2020-01-06 21:26
https://kosovapost.net/muja-ldk-e-painteresuar-per-koalicion-me-vv-ne/60%Daily2020-01-06 21:02
https://kosovapost.net/a-ishin-kunder-koalicionit-me-lvv-ne-deklarohen-osmani-e-abrashi/60%Daily2020-01-06 20:59
https://kosovapost.net/koalicion-vv-ldk-deklarohet-nenkryetari-i-ldk-se/60%Daily2020-01-06 20:52
https://kosovapost.net/shkencetaret-zbulojne-menyra-te-reja-per-sherimin-e-verberise/60%Daily2020-01-06 20:47
https://kosovapost.net/haki-abazi-qeveria-do-te-formohet-ldk-pro-negociatave/60%Daily2020-01-06 20:40
https://kosovapost.net/vizite-kritike-nga-shba-ja-ne-turqi/60%Daily2020-01-06 20:22
https://kosovapost.net/morena-publikon-foton-e-vjeter-te-prinderve/60%Daily2020-01-06 20:19
https://kosovapost.net/rrefehet-per-manine-e-saj-gruaja-e-varur-pas-ngrenies-se-pudres/60%Daily2020-01-06 20:17
https://kosovapost.net/thaci-uron-besimtaret-ortodokse-per-krishtlindje/60%Daily2020-01-06 20:13
https://kosovapost.net/kush-eshte-rozeta-hajdari-te-cilen-kurti-e-propozoi-per-ministre-te-ekonomise/60%Daily2020-01-06 20:11
https://kosovapost.net/fituesi-i-cmimit-oskar-akuzohet-per-kete-veper-penale/60%Daily2020-01-06 20:06
https://kosovapost.net/jetojme-ne-kohe-kur-eshte-e-turpshme-te-turperohesh/60%Daily2020-01-06 20:02
https://kosovapost.net/vuciq-i-dergon-milanoviqit-urimin-me-te-shkurter-ne-rajon/60%Daily2020-01-06 19:59
https://kosovapost.net/kurti-ldk-e-ka-rastin-unik-ta-degjoje-zerin-e-qytetareve/60%Daily2020-01-06 20:24
https://kosovapost.net/osmani-thaci-ska-te-drejte-te-jap-ultimatume/60%Daily2020-01-06 19:03
https://kosovapost.net/a-do-te-kerkoje-falje-per-krimet-ndaj-shqiptareve-vuciq-pergjigjet-midis-shqiperise/60%Daily2020-01-06 18:58
https://kosovapost.net/presidenti-iranian-rouhani-i-pergjigjet-trumpit-kombi-iranian-nuk-kercenohet-kurre/60%Daily2020-01-06 18:43
https://kosovapost.net/presidenti-nuk-ka-diskrecion-qe-me-vetiniciative-te-caktoje-mandatarin/60%Daily2020-01-06 18:25
https://kosovapost.net/vrasja-e-gjeneralit-iranian-akt-terrorist-dhe-personal-i-trump-it/60%Daily2020-01-06 18:08
https://kosovapost.net/lubonja-nese-eliminohet-kurti-kosova-do-kete-fatin-e-politikes-ne-shqiperi/60%Daily2020-01-06 18:07
https://kosovapost.net/cili-ishte-shkaku-i-vdekjes-se-27-vjecares-nga-gjilani/60%Daily2020-01-06 18:02
https://kosovapost.net/qe-mbjen-puna-me-thon-zot-bonem-kali-se-kom-paramendu/60%Daily2020-01-06 17:57
https://kosovapost.net/borell-shpreh-keqardhje-per-njoftimin-e-iranit-per-programin-berthamor/60%Daily2020-01-06 17:53
https://kosovapost.net/ldk-i-pergjigjet-vv-se-por-nuk-heq-dore-nga-posti-i-presidentit/60%Daily2020-01-06 17:51
https://kosovapost.net/kjo-eshte-australia-heronjte-muslimane-gatuajne-ushqim-per-zjarrfikesit-e-rraskapitur/60%Daily2020-01-06 18:28
https://kosovapost.net/ldk-zgjedh-heshtjen-nuk-deklarohet-pas-mbledhjes-se-kryesise/60%Daily2020-01-06 17:14
https://kosovapost.net/jennifer-lopez-me-veshjen-me-te-keqe-ne-golden-globes-2020/60%Daily2020-01-06 17:12
https://kosovapost.net/ujesjellesi-prishtina-tregon-gjendjen-e-nivelit-te-liqeneve-akumuluese/60%Daily2020-01-06 17:08
https://kosovapost.net/bajqinovci-i-vv-se-thaci-nuk-ka-te-drejte-te-percaktoje-afate/60%Daily2020-01-06 17:02
https://kosovapost.net/gashi-grupi-parlamentar-i-ldk-se-per-zhvillime-te-reja-ka-qendrimet-e-duhura/60%Daily2020-01-06 16:41
https://kosovapost.net/minamino-flet-pas-paraqitjes-se-pare-tek-liverpool/60%Daily2020-01-06 16:38
https://kosovapost.net/komuna-e-malisheves-pezullon-vendimet-per-operimin-e-gurthyesve/60%Daily2020-01-06 16:35
https://kosovapost.net/vetevendosje-i-reagon-thacit-smund-te-jepesh-ultimatume-mandatarin-ta-cojme-me-shkrim/60%Daily2020-01-06 16:03
https://kosovapost.net/australi-marina-mbreterore-shpeton-banoret-nga-zjarri/60%Daily2020-01-06 16:00
https://kosovapost.net/postuan-foto-me-arme-ne-rrjetet-sociale-arrestohen-disa-persona/60%Daily2020-01-06 15:55
https://kosovapost.net/ja-cilat-ushqime-zvogelojne-rrezikun-e-semundjes-se-harrese/60%Daily2020-01-06 15:53
https://kosovapost.net/profilet-e-shkurtera-te-pese-ministrave-qe-i-zgjodhi-kurti/60%Daily2020-01-06 15:48
https://kosovapost.net/zeka-nder-per-cdo-qeveri-me-pas-ministra-si-albulena-haxhiu-dhe-blerim-reka/60%Daily2020-01-06 15:44
https://kosovapost.net/pas-nje-karriere-te-suksesshme-ky-futbollist-po-pensionohet/60%Daily2020-01-06 15:43
https://kosovapost.net/britani-denim-i-perjetshem-per-nje-burre-qe-raportohet-se-dhunoi-afro-200-meshkuj/60%Daily2020-01-06 15:34
https://kosovapost.net/ne-qkuk-i-shpetohet-jeta-femijes-qe-i-mbeten-kikiriket-ne-fyt/60%Daily2020-01-06 15:21
https://kosovapost.net/kurti-i-gatshem-per-takime-me-ldk-ne-2020-thote-se-eshte-vit-i-kosoves/60%Daily2020-01-06 15:16
https://kosovapost.net/thaci-i-jep-kurtit-48-ore-afat/60%Daily2020-01-06 14:53
https://kosovapost.net/kurti-pas-takimit-me-thacin-nuk-jam-mandatar-i-qeverise/60%Daily2020-01-06 14:46
https://kosovapost.net/vuciq-edhe-kosova-mund-te-miratoje-ligj-te-ngjashem-me-ate-ne-mal-te-zi/60%Daily2020-01-06 14:21
https://kosovapost.net/kurti-hyn-ne-takim-me-presidentin-thaci/60%Daily2020-01-06 14:17
https://kosovapost.net/edhe-nje-tjeter-reagim-nga-ldk-ja-per-emrat-e-ministrave-te-kerkuar-nga-vv-ja/60%Daily2020-01-06 14:07
https://kosovapost.net/ceremonia-e-varrimit-te-gjeneral-suleimanit-por-vemendjen-terhoqi-ky-burre-foto/60%Daily2020-01-06 14:09
https://kosovapost.net/kjo-eshte-rezidenca-perrallore-e-kim-karadashianit-foto/60%Daily2020-01-06 13:57
https://kosovapost.net/ky-eshte-lokali-qe-ndalon-perdorimin-e-telefonave-foto/60%Daily2020-01-06 13:40
https://kosovapost.net/a-do-ta-pranoje-ldk-ja-oferten-e-kurtit/60%Daily2020-01-06 13:43
https://kosovapost.net/liverpool-trondit-ne-merkato-zyrtarizon-autorin-e-40-golave-foto/60%Daily2020-01-06 13:29
https://kosovapost.net/pas-kerkeses-se-kurtit-per-emrat-e-ministrave-flet-agim-veliu-nga-ldk-ja/60%Daily2020-01-06 13:24
https://kosovapost.net/shqetesuese-vajzat-e-mitura-pre-e-trafikimit/60%Daily2020-01-06 13:17
https://kosovapost.net/shtrenjtohet-nafta/60%Daily2020-01-06 13:05
https://kosovapost.net/keta-jane-ministrat-e-vetevendosjes-emrat-fotot/60%Daily2020-01-06 12:22
https://kosovapost.net/ldk-vendos-sot-per-koalicion-me-vetevendosjen/60%Daily2020-01-06 12:08
https://kosovapost.net/tramp-i-dergon-urime-ramush-haradinajt/60%Daily2020-01-06 11:52
https://kosovapost.net/oslo-vetem-nje-person-humbi-jeten-ne-vitin-2019-ne-aksident-trafiku/60%Daily2020-01-06 11:46
https://kosovapost.net/britanikja-e-pare-qe-hpertheu-ne-hapesire-jashtetokesoret-ekzistojne-dhe-ata-jetojne/60%Daily2020-01-06 11:01
https://kosovapost.net/a-ka-pasur-kriza-bashkeshortore-manjola-nallbani-keshtu-pergjigjet-ajo/60%Daily2020-01-06 10:45
https://kosovapost.net/kalendari-historik-6-janar/60%Daily2020-01-06 10:41
https://kosovapost.net/keto-jane-arsyet-pse-duhet-te-hani-gjalpe-kikiriku/60%Daily2020-01-06 10:38
https://kosovapost.net/draftligji-per-pensionimin-e-parakohshem-te-policeve-i-gatshem/60%Daily2020-01-06 10:32
https://kosovapost.net/presidenti-i-kosoves-uron-presidentin-e-ri-kroat-zoran-milanoviqin/60%Daily2020-01-06 10:29
https://kosovapost.net/e-bija-e-gjeneralit-kercenon-ameriken-do-te-vijne-dite-te-zeza-per-ju/60%Daily2020-01-06 10:20
https://kosovapost.net/pse-pioli-shtyn-debutimin-e-ibrahimoviq-te-milani/60%Daily2020-01-06 10:16
https://kosovapost.net/parlamenti-irakian-miratoi-rezoluten-per-largimin-e-trupave-amerikane-nga-vendi/60%Daily2020-01-06 09:34
https://kosovapost.net/aksident-i-rende-ne-drenas-ka-te-lenduar/60%Daily2020-01-06 09:22
https://kosovapost.net/serbet-nuk-shkojne-ne-gjakove/60%Daily2020-01-06 09:12
https://kosovapost.net/detaje-te-reja-per-krimin-qe-shokoi-komunitetin-shqiptar-ne-australi/60%Daily2020-01-06 09:07
https://kosovapost.net/fjala-inshallah-hyn-ne-fjalorin-e-gjuhes-gjermane/60%Daily2020-01-06 09:01
https://kosovapost.net/sulmi-ne-bazen-ushtarake-amerikane-nje-ushtar-dhe-dy-punonjes-personeli-te-pentagonit-u-vrane/60%Daily2020-01-06 08:57
https://kosovapost.net/zgjedhja-e-presidentit-drejtperdrejte-nga-votat-e-qytetareve-do-ti-shmangte-krizat-politike/60%Daily2020-01-06 08:25
https://kosovapost.net/ne-gjakove-fillon-protesta-kunder-vizites-se-pelegrineve-serbe/60%Daily2020-01-06 08:47
https://kosovapost.net/aktorja-shqiptare-tregon-se-cfare-pune-beri-ne-itali-per-te-siguruar-qendrimin/60%Daily2020-01-06 07:59
https://kosovapost.net/arrestohet-redaktorja-malazeze-qe-raportoi-se-250-pjesetare-te-policise-se-kosoves-jane-ne-dispozicion-te-malit-te-zi/60%Daily2020-01-06 07:51
https://kosovapost.net/trump-kercenon-irakun-me-sanksione-nese-debon-trupat-amerikane/60%Daily2020-01-06 07:41
https://kosovapost.net/kurti-ne-konsulta-me-thacin-ldk-ja-vendos-nese-do-te-negocioje-per-koalicion-me-vv-ne/60%Daily2020-01-06 07:35
https://kosovapost.net/kujtojme-kohen-kur-uck-ja-zuri-rob-tete-ushtare-serbe/60%Daily2020-01-06 07:32
https://kosovapost.net/gjuriq-ne-veri-gjakova-ne-proteste/60%Daily2020-01-06 07:27
https://kosovapost.net/masht-i-shpenzoi-per-libra-1-9-milione-euro-me-shume-sesa-parashihte-ligji/60%Daily2020-01-06 07:24
https://kosovapost.net/australi-mijera-myslimane-moren-pjese-ne-lutjen-e-shiut/60%Daily2020-01-06 07:22
https://kosovapost.net/pija-magjike-si-ilac-kunder-shume-semundjeve/60%Daily2020-01-06 07:17
https://kosovapost.net/kombetarja-e-kosoves-ne-futboll-xhevahir-i-2019-tes/60%Daily2020-01-06 07:12
https://kosovapost.net/moti-sot-dhe-gjate-javes-3/60%Daily2020-01-06 07:07
https://kosovapost.net/ldk-shtyn-mbledhjen-e-kryesise-pritet-te-vendoset-perfundimisht-per-koalicionin-me-vv/60%Daily2020-01-05 23:02
https://kosovapost.net/gjuriq-neser-vjen-neser-kosove/60%Daily2020-01-05 22:39
https://kosovapost.net/qassem-soleimani-pergjegjes-per-krime-kunder-njerezimit-ne-irak-dhe-ne-rajon/60%Daily2020-01-05 22:31
https://kosovapost.net/e-dhimbshme-vdes-27-vjecarja-shtatezene-ne-gjilan/60%Daily2020-01-05 21:56
https://kosovapost.net/kush-eshte-zoran-milanovic-qe-sipas-exit-pollit-e-mposhti-kolinden/60%Daily2020-01-05 21:43
https://kosovapost.net/konjufca-thirrje-serbise-kthejeni-mehmetajn-ne-shtepi-ndalni-keto-sjellje/60%Daily2020-01-05 21:29
https://kosovapost.net/erdogan-turqia-do-te-vazhdoje-perpjekjet-per-uljen-e-tensioneve-shba-iran/60%Daily2020-01-05 21:15
https://kosovapost.net/trump-kercenon-serish-iranin-po-preket-nje-amerikan-do-tiu-godasim-fuqishem/60%Daily2020-01-05 21:07
https://kosovapost.net/i-mbyten-per-magji-16-luane-prene-kthetrat-dhe-fytyrat-e-tyre/60%Daily2020-01-05 20:35
https://kosovapost.net/britania-eshte-e-gatshme-te-godase-iranin-me-nendetese-berthamore/60%Daily2020-01-05 20:02
https://kosovapost.net/reagimi-i-kloppit-kur-talenti-i-liverpoolit-shenoi-gol/60%Daily2020-01-05 19:38
https://kosovapost.net/lladrovci-per-takimin-thaci-kurti-nuk-mbahet-shpia-me-inat/60%Daily2020-01-05 19:35
https://kosovapost.net/irani-kerkon-koken-e-trumpit-cakton-cmimin-per-vrasesin-e-presidentit-amerikan/60%Daily2020-01-05 19:22
https://kosovapost.net/kolinda-humb-zgjedhjet-ky-eshte-presidenti-i-ri-i-kroacise/60%Daily2020-01-05 19:05
https://kosovapost.net/flasin-nga-vetevendosje-tregojne-se-a-do-shkojne-neser-te-thaci/60%Daily2020-01-05 18:50
https://kosovapost.net/behuni-gati-i-ftohti-polar-po-vjen/60%Daily2020-01-05 18:26
https://kosovapost.net/mblidhet-ldk-ja-urgjente-neser-cfare-vendimi-do-te-merret/60%Daily2020-01-05 18:03
https://kosovapost.net/ere-e-forte-debore-dhe-acar-mengjesi-i-7-janarit-me-i-ftohti-ja-sa-zbresin-temperaturat/60%Daily2020-01-05 17:45
https://kosovapost.net/iraku-perjashton-pergjithmone-trupat-amerikane-nga-vendi/60%Daily2020-01-05 17:23
https://kosovapost.net/ngrin-shqiperia-temperaturat-deri-ne-11-grade/60%Daily2020-01-05 17:08
https://kosovapost.net/vazhdojne-kolonat-ne-piken-kufitare-ne-merdare-mesoni-sa-eshte-pritja/60%Daily2020-01-05 17:00
https://kosovapost.net/qytetarja-i-reagon-gruas-se-haradinajt-me-ke-shty-me-gjuajte-mbi-tavoline/60%Daily2020-01-05 16:34
https://kosovapost.net/qosja-fajtor-per-moskrijimin-e-qeverise-eshte-ldk-ja-ja-pse/60%Daily2020-01-05 16:23
https://kosovapost.net/jam-femer-me-moral-reagon-ish-miss-albania-qe-doli-ne-pergjimet-me-pulle-te-kuqe/60%Daily2020-01-05 16:12
https://kosovapost.net/gjykata-ne-beograd-e-denon-nezir-mehmetajn/60%Daily2020-01-05 16:00
https://kosovapost.net/haradinaj-kryen-nderhyrje-estetike-mbjell-floket/60%Daily2020-01-05 15:54
https://kosovapost.net/lajmi-i-fundit-gjykata-ne-beograd-i-cakton-30-dite-burg-nezir-mehmetajt/60%Daily2020-01-05 15:26
https://kosovapost.net/protesta-masive-nga-amerikanet-kunder-sulmit-amerikan-ndaj-iranit/60%Daily2020-01-05 14:48
https://kosovapost.net/mpj-demanton-lajmet-per-intervenim-nga-rosu-ne-territorin-e-republikes-se-malit-te-zi/60%Daily2020-01-05 14:41
https://kosovapost.net/kalendari-historik-i-dates-5-janar-cfare-ndodhi-ne-kete-date/60%Daily2020-01-05 14:21
https://kosovapost.net/papa-francesku-per-tensionin-shba-iran-lufta-sjell-vetem-vdekje-dhe-shkaterrim/60%Daily2020-01-05 14:07
https://kosovapost.net/ne-kroaci-po-mbahet-raundi-i-dyte-i-zgjedhjeve-presidenciale/60%Daily2020-01-05 14:02
https://kosovapost.net/a-do-te-kete-lufte-te-trete-boterore/60%Daily2020-01-05 13:27
https://kosovapost.net/proteste-ne-burgun-e-dubraves-dyshohet-se-i-shkaktuan-vetes-lendime-te-renda-trupore/60%Daily2020-01-05 13:19
https://kosovapost.net/spanje-qeveria-e-koalicionit-te-majte-nuk-arrin-te-fitoje-besim-ne-raundin-e-pare/60%Daily2020-01-05 12:55
https://kosovapost.net/mergimtarit-ne-serbi-ia-prishin-veturen-dhe-i-kerkojne-2000-euro-per-tia-rregulluar/60%Daily2020-01-05 12:49
https://kosovapost.net/pse-bush-dhe-obama-kishin-refuzuar-sulmin-ndaj-gjeneralit-iranian/60%Daily2020-01-05 12:39
https://kosovapost.net/ministri-iranian-kercenimi-i-trumpit-per-sulm-krim-lufte/60%Daily2020-01-05 12:28
https://kosovapost.net/policia-e-kosoves-shton-masat-e-sigurise-arsyeja-e-papritur/60%Daily2020-01-05 12:20
https://kosovapost.net/ne-kosove-234-persona-u-shpallen-te-zhdukur-gjate-vitit-qe-lam-pas/60%Daily2020-01-05 12:14
https://kosovapost.net/a-po-e-humb-bashkimi-evropian-ballkanin/60%Daily2020-01-05 11:40
https://kosovapost.net/ldk-e-pdk-nuk-e-harrojne-miqesine-deliu-e-dumoshi-bashke-me-citakun/60%Daily2020-01-05 11:35
https://kosovapost.net/pamje-te-frikshme-mijera-kafshe-te-ngordhura-ne-rruge/60%Daily2020-01-05 11:21
https://kosovapost.net/jepen-detaje-per-personin-qe-u-gjet-i-vdekur-ne-mitrovice/60%Daily2020-01-05 11:10
https://kosovapost.net/shba-ja-leshon-alarm-per-sulme-te-mundshme-nga-irani/60%Daily2020-01-05 10:57
https://kosovapost.net/vjen-paralajmerimi-i-forte-per-vv-ne-dhe-ldk-ne-ja-kur-vendoset-fati-i-qeverise-kurti/60%Daily2020-01-05 10:44
https://kosovapost.net/cka-i-kerkuan-ne-lufte-anglezet-kuzhinierit-te-uck-se/60%Daily2020-01-05 10:30
https://kosovapost.net/haradinaj-perkujton-luftetarin-e-uck-se-shaban-shalen/60%Daily2020-01-05 10:20
https://kosovapost.net/iraku-pritet-ta-votoje-rezoluten-per-debimin-e-trupave-amerikane/60%Daily2020-01-05 10:03
https://kosovapost.net/kosoves-i-shtohet-edhe-nje-parti-e-re-politike/60%Daily2020-01-05 09:58
https://kosovapost.net/trupi-i-pajete-i-soleimanit-dergohet-ne-iran-per-tu-varrosur/60%Daily2020-01-05 09:50
https://kosovapost.net/dhunohet-nje-femer-ne-nje-hotel-ne-prizren/60%Daily2020-01-05 09:36
https://kosovapost.net/masaker-ne-itali-shoferi-shtyp-turistet-6-te-vdekur-dhe-11-te-plagosur/60%Daily2020-01-05 09:25
https://kosovapost.net/neser-takohen-thaci-e-kurti/60%Daily2020-01-05 09:09
https://kosovapost.net/tronditet-shkodra-dy-shperthime-brenda-nates/60%Daily2020-01-05 08:45
https://kosovapost.net/hoxha-i-ri-i-mitrovices-ka-nevoje-per-ju-eshte-diagnostifikuar-me-leokemi/60%Daily2020-01-05 08:35
https://kosovapost.net/mos-u-nisni-drejte-merdares-pritja-mbi-8-ore/60%Daily2020-01-05 08:29
https://kosovapost.net/trump-i-kercenon-iranin-ju-sulmojme-ne-52-vende/60%Daily2020-01-05 08:21
https://kosovapost.net/tahiri-pa-konsensus-ska-paqe-me-serbine/60%Daily2020-01-05 08:13
https://kosovapost.net/engel-kritika-ndaj-trump-qytetaret-amerikane-nuk-duan-lufte-me-iranin/60%Daily2020-01-04 23:28
https://kosovapost.net/shkendija-afron-mesfushorin-e-kombetares-shqiptare/60%Daily2020-01-04 22:30
https://kosovapost.net/ushqimet-qe-ju-ndihmojne-ne-menaxhimin-e-anemise/60%Daily2020-01-04 22:01
https://kosovapost.net/100-femije-lemoshe-kerkues-ne-kosove-shteti-pa-zgjidhje-per-ta/60%Daily2020-01-04 21:25
https://kosovapost.net/aksident-i-rende-ne-gjilan-kater-te-lenduar/60%Daily2020-01-04 21:23
https://kosovapost.net/britania-dergon-dy-anije-luftarake-ne-gjirin-persik/60%Daily2020-01-04 21:21
https://kosovapost.net/bllokada-politike-do-te-shkaktoje-probleme-ekonomike-thone-ekspertet/60%Daily2020-01-04 21:19
https://kosovapost.net/hamiti-kosovaret-nuk-duhet-te-bien-nen-ndikimin-e-apeleve-fetare-politike-nga-lindja-e-mesme/60%Daily2020-01-04 21:17
https://kosovapost.net/ne-iran-ngritet-flamuri-i-hakmarrjes/60%Daily2020-01-04 21:16
https://kosovapost.net/flet-nena-e-mergimtarit-qe-u-arrestua-nga-policia-serbe/60%Daily2020-01-04 20:52
https://kosovapost.net/e-vrane-dajen-u-digjet-shtepia-dy-vellezerve-recica/60%Daily2020-01-04 20:12
https://kosovapost.net/gjendet-pa-shenja-jete-nje-person-ne-mitrovice/60%Daily2020-01-04 19:38
https://kosovapost.net/espanyol-barcelona-formacionet-zyrtare-te-derbit-katalunas/60%Daily2020-01-04 19:27
https://kosovapost.net/iraku-paralajmeron-forcat-e-sigurise-nga-e-diella-qendroni-larg-bazave-te-shba-se/60%Daily2020-01-04 19:20
https://kosovapost.net/ish-i-burgosuri-politik-rrefen-si-ishte-rrahur-albin-kurti-per-vdekje-nga-forcat-serbe/60%Daily2020-01-04 19:23
https://kosovapost.net/zidane-i-lumtur-me-fitoren-ndaj-getafes/60%Daily2020-01-04 19:09
https://kosovapost.net/kongresi-amerikan-ndermerr-nisme-per-te-parandaluar-nje-lufte-te-mundshme-me-iranin/60%Daily2020-01-04 18:57
https://kosovapost.net/ravanci-per-vrasjen-e-sulejmanit-do-te-marrin-hak-shume-ashper/60%Daily2020-01-04 20:13
https://kosovapost.net/u-be-baba-per-here-te-pare-kengetari-i-njohur-publikon-imazhin-emocionues/60%Daily2020-01-04 18:51
https://kosovapost.net/irani-identifikon-35-caqe-amerikane-per-ti-sulmuar-pas-vrasjes-se-soleimanit/60%Daily2020-01-04 18:48
https://kosovapost.net/publikohen-cmimet-e-biletave-per-miqesoren-e-yjeve/60%Daily2020-01-04 18:47
https://kosovapost.net/kolona-te-gjata-ne-merdare-pritje-deri-ne-5-ore/60%Daily2020-01-04 18:44
https://kosovapost.net/kurti-shkon-per-ngushellime-ne-familjen-alushani/60%Daily2020-01-04 18:39
https://kosovapost.net/decan-aksidentohet-vetura-luksoze-perfundon-jashte-rruges/60%Daily2020-01-04 17:56
https://kosovapost.net/mcgregor-vazhdon-me-thumbime-ndaj-khabibit-per-rimec-ne-kete-vit/60%Daily2020-01-04 17:52
https://kosovapost.net/mijera-persona-hoqen-dore-nga-shtetesia-kosovare-vetem-ne-tri-vitet-e-fundit/60%Daily2020-01-04 17:39
https://kosovapost.net/zjarri-ne-australi-yjet-nderkombetare-mbeshtesin-viktimat/60%Daily2020-01-04 17:35
https://kosovapost.net/policia-franceze-perdor-gaz-lotsjelles-ndaj-protestuesve-ne-paris/60%Daily2020-01-04 17:30
https://kosovapost.net/perfundon-ndeshja-getafe-real-madrid-ja-notat-e-lojtareve/60%Daily2020-01-04 17:26
https://kosovapost.net/ne-doganen-e-kosoves-rreth-40-raste-nen-hetime-per-keqperdorim-te-pozites-zyrtare/60%Daily2020-01-04 17:20
https://kosovapost.net/demokratet-dhe-republikanet-te-ndare-mbi-sulmin-ajror-qe-vrau-gjeneralin-iranian/60%Daily2020-01-04 17:01
https://kosovapost.net/keto-jane-dy-shtetet-me-te-shtrenjta-ne-evrope/60%Daily2020-01-04 16:53
https://kosovapost.net/situata-alarmante-ne-irak-e-iran-kosova-therret-qytetaret-qe-punojne-atje/60%Daily2020-01-04 16:42
https://kosovapost.net/vetevendosje-i-kerkon-beogradit-lirimin-e-nezir-mehmetajt/60%Daily2020-01-04 16:22
https://kosovapost.net/kosovari-me-kancer-gjen-sherim-ne-turqi-fale-operacionit-te-jashtezakonshem/60%Daily2020-01-04 16:10
https://kosovapost.net/celaj-ne-partine-e-kadri-veselit-me-shume-ndodhen-spastrime-se-sa-reforma/60%Daily2020-01-04 15:52
https://kosovapost.net/qytetet-amerikane-qe-u-ofrojne-pagesa-atyre-qe-migrojne/60%Daily2020-01-04 15:39
https://kosovapost.net/aktivisti-i-lvvse-denoncon-kryetarin-e-skenderajt-si-pjesemarres-ne-aferen-pronto/60%Daily2020-01-04 15:33
https://kosovapost.net/mpj-mehmetaj-po-mbahet-ne-burg-ne-beograd-i-eshte-caktuar-edhe-avokat/60%Daily2020-01-04 15:25
https://kosovapost.net/mergimtarit-qe-ia-shpuan-gomat-e-vetures-ne-serbi-ka-kete-apel/60%Daily2020-01-04 15:13
https://kosovapost.net/zjarri-ne-australi-shkon-ne-23-numri-i-viktimave/60%Daily2020-01-04 15:07
https://kosovapost.net/demtohet-shkolla-fillore-ne-zllakuqan-te-klines/60%Daily2020-01-04 14:41
https://kosovapost.net/vuciq-anuloi-viziten-private-ne-mal-te-zi/60%Daily2020-01-04 14:30
https://kosovapost.net/zvicer-nga-1-janari-udhetimi-shtepi-zyre-llogaritet-orar-pune/60%Daily2020-01-04 14:29
https://kosovapost.net/kryeshefi-i-auv-it-produktet-ushqimore-jane-te-sigurta/60%Daily2020-01-04 14:27
https://kosovapost.net/projektet-madhore-qe-ahmeti-synon-ti-nis-kete-vit/60%Daily2020-01-04 14:21
https://kosovapost.net/kjo-eshte-lagjia-me-e-popullarizuar-ne-instagram/60%Daily2020-01-04 14:18
https://kosovapost.net/real-madrid-getafe-formacionet-zyrtare/60%Daily2020-01-04 14:09
https://kosovapost.net/ne-17-vjetorin-e-vrasjes-mustafa-perkujton-tahir-zemajn/60%Daily2020-01-04 14:05
https://kosovapost.net/soni-malaj-pozon-prane-te-dashurit/60%Daily2020-01-04 13:53
https://kosovapost.net/tollovi-ne-morine-per-kete-arsye-kolona-te-gjata-ne-hyrje-te-kosoves/60%Daily2020-01-04 13:32
https://kosovapost.net/vjosa-osmani-vrasesit-e-zemajve-jane-ende-te-lire/60%Daily2020-01-04 13:15
https://kosovapost.net/libi-gjenerali-hafter-beri-thirrje-per-xhihad-kunder-turqise/60%Daily2020-01-04 13:04
https://kosovapost.net/ska-miqesore-kosove-amerike-per-kete-arsye/60%Daily2020-01-04 13:02
https://kosovapost.net/gjykata-serbe-merr-vendim-per-mergimtarin-nga-kosova/60%Daily2020-01-04 12:56
https://kosovapost.net/kryetari-i-klines-kerkon-nga-autoritetet-serbe-lirimin-e-qytetarit-nezir-mehmetaj/60%Daily2020-01-04 12:40
https://kosovapost.net/google-paralajmeron-mos-e-shkarkoni-google-chrome-79/60%Daily2020-01-04 12:21
https://kosovapost.net/kryemadhi-sjellja-e-rames-ndaj-kosoves-qartesisht-antishqiptare/60%Daily2020-01-04 12:11
https://kosovapost.net/luksi-i-gruas-se-ministrit-shfaqet-duke-festuar-me-nje-grusht-parash-ne-dore/60%Daily2020-01-04 11:50
https://kosovapost.net/cfare-do-te-thote-te-integrohesh-ne-gjermani/60%Daily2020-01-04 11:36
https://kosovapost.net/nen-kercenimin-e-armes-ia-vjedhin-parate-viktimes-ne-fushe-kosove/60%Daily2020-01-04 11:22
https://kosovapost.net/ovl-e-uckse-paralajmeron-protesta-nese-specialja-fillon-me-arrestime/60%Daily2020-01-04 11:08
https://kosovapost.net/reagon-pacolli-per-arrestimin-e-mergimtarit-ne-merdare/60%Daily2020-01-04 10:48
https://kosovapost.net/arsimi-shtylle%cc%88-e-domosdoshme-e-ngritjes-shoqe%cc%88rore/60%Daily2020-01-04 13:43
https://kosovapost.net/fotografite-e-nuses-se-milot-rashices-ne-xhami-marrin-mijera-pelqime/60%Daily2020-01-04 10:20
https://kosovapost.net/ndodh-edhe-kjo-vjeherr-e-re-ne-te-njejten-ambasade/60%Daily2020-01-04 10:13
https://kosovapost.net/lajm-i-mire-nga-qkuk-nis-aplikimi-i-ivf-se-ne-gjinekologji/60%Daily2020-01-04 09:53
https://kosovapost.net/agjencia-ap-vuciq-po-hedh-vaj-ne-zjarr-ne-malin-e-zi/60%Daily2020-01-04 09:32
https://kosovapost.net/rikthehet-bora-mesoni-temperaturat-per-ditet-ne-vijim/60%Daily2020-01-04 09:27
https://kosovapost.net/digjet-shtepia-e-nipit-qe-dyshohet-se-vrau-dajen-ne-lipjan/60%Daily2020-01-04 09:20
https://kosovapost.net/kosovari-ua-sheh-sherrin-300-frangave-e-debojne-nga-zvicra/60%Daily2020-01-04 09:06
https://kosovapost.net/ambasadorit-te-ri-ne-kosove-i-pelqejne-specat-djeges-me-kajmak/60%Daily2020-01-04 08:52
https://kosovapost.net/java-d-per-kosoven-ldk-ja-e-vv-ja-skane-kohe-per-kalkulime/60%Daily2020-01-04 08:38
https://kosovapost.net/shokon-gazetarja-thote-se-trump-e-kishte-ftuar-ne-zyren-e-tij-per-kete-aryse/60%Daily2020-01-04 08:34
https://kosovapost.net/koalicioni-vetevendosje-ldk-ja-pse-kerkohet-nderhyrja-urgjente-e-shba-se/60%Daily2020-01-04 08:23
https://kosovapost.net/jordani-dhe-bahreini-ndalojne-fluturimet-per-ne-bagdad/60%Daily2020-01-04 08:11
https://kosovapost.net/mergimtaret-po-presin-me-ore-te-tera-per-te-dal-nga-kosova/60%Daily2020-01-04 08:05
https://kosovapost.net/keshilli-kombetar-i-sigurise-se-irakut-prania-ushtarake-e-shba-ne-vend-mund-te-perfundoje/60%Daily2020-01-04 07:58
https://kosovapost.net/e-hena-dite-vendimtare-per-koalicion-vv-ldk/60%Daily2020-01-03 22:30
https://kosovapost.net/pompeo-vendosmeria-jone-per-te-mbrojtur-interesat-e-shba-se-nuk-do-te-ndryshoje/60%Daily2020-01-03 22:04
https://kosovapost.net/asimetri-strategjike-apo-mbrojtje-e-perparuar-ne-prag-te-luftes-shba-iran-izrael/60%Daily2020-01-03 23:21
https://kosovapost.net/ndahet-nga-jeta-futbollisti-i-guingamp/60%Daily2020-01-03 21:24
https://kosovapost.net/pse-macron-dhe-thunberg-nuk-flasin-per-zjarret-ne-australi/60%Daily2020-01-03 21:20
https://kosovapost.net/policia-serbe-e-ndalon-ne-merdare-kosovarin/60%Daily2020-01-03 21:13
https://kosovapost.net/lideri-kim-mbi-kale-te-bardhe-ne-malin-e-shenjte-sinjal-per/60%Daily2020-01-03 21:01
https://kosovapost.net/rritet-vlera-e-vedat-muriqit-kaq-vleresohet-sipas-transfermartk/60%Daily2020-01-03 20:52
https://kosovapost.net/guterres-i-shqetesuar-nga-tensionet-ne-lindjen-e-mesme/60%Daily2020-01-03 20:47
https://kosovapost.net/shba-ndalon-perdorimin-e-cigareve-elektronike/60%Daily2020-01-03 20:44
https://kosovapost.net/21-vjecarja-kosovare-aksidentohet-ne-zvicer-godet-pemen-ne-skaj-te-rruges/60%Daily2020-01-03 20:41
https://kosovapost.net/tregjet-reagojne-ndaj-sulmit-te-shba-se-qe-vrane-komandantin-e-larte-te-iranit/60%Daily2020-01-03 20:37
https://kosovapost.net/kur-pritet-vazhdimi-i-dialogut-kosove-serbi/60%Daily2020-01-03 20:34
https://kosovapost.net/top-dhjete-sportistet-me-te-paguar-te-dekades/60%Daily2020-01-03 20:27
https://kosovapost.net/shba-derdon-3-mije-e-500-ushtare-ne-lindjen-e-mesme/60%Daily2020-01-03 21:17
https://kosovapost.net/fshati-qe-duket-sdo-kallauze-pallati-i-rrezuar-i-drejtesise/60%Daily2020-01-03 19:44
https://kosovapost.net/gjergj-kastriotat-e-kombit-kosovar/60%Daily2020-01-03 19:17
https://kosovapost.net/mcgurk-ne-duhet-te-kuptojme-se-jemi-ne-lufte-me-iranin/60%Daily2020-01-03 19:10
https://kosovapost.net/rama-per-vrasjen-e-sulejmanit-jemi-ne-krah-te-shba-se/60%Daily2020-01-03 19:01
https://kosovapost.net/zaev-dha-doreheqje-pas-deshperimit-nga-mosnisja-e-bisedimeve-me-be-ne/60%Daily2020-01-03 18:56
https://kosovapost.net/haradinaj-e-izoloi-kosoven-me-takse-qeveria-ne-largim-i-kunderpergjigjet-gerxhaliut/60%Daily2020-01-03 18:54
https://kosovapost.net/vv-e-quan-skandaloz-vendimin-e-gjykates-themelore-per-rastin-pronto/60%Daily2020-01-03 18:47
https://kosovapost.net/demtohen-zyret-e-pdk-se-ne-suhareke-reagon-kryetari-i-komunes/60%Daily2020-01-03 18:32
https://kosovapost.net/michel-dhuna-dhe-provokimet-ne-irak-duhet-te-ndalen/60%Daily2020-01-03 17:59
https://kosovapost.net/si-duhet-dhene-ndihma-e-pare-per-bebet-dhe-femijet/60%Daily2020-01-03 17:53
https://kosovapost.net/okb-ne-be-ne-apo-nato-n-cilin-destinacion-mund-ta-mberrije-te-parin-kosova/60%Daily2020-01-03 17:49
https://kosovapost.net/marina-australiane-evakuon-mijera-persona-shkak-zjarri/60%Daily2020-01-03 17:46
https://kosovapost.net/maqedonia-e-veriut-zgjedh-qeverine-teknike/60%Daily2020-01-03 17:41
https://kosovapost.net/irani-kurre-nuk-ka-fituar-lufte-por-kurre-nuk-ka-humbur-negociata/60%Daily2020-01-03 17:38
https://kosovapost.net/merret-vendimi-per-zyrtarin-e-nisma-s-qe-kercenoi-kurtin/60%Daily2020-01-03 17:17
https://kosovapost.net/tottenham-jep-lajmin-e-hidhur-lidhur-me-harry-kane/60%Daily2020-01-03 17:01
https://kosovapost.net/nje-virus-po-qarkullon-ne-kosove-ikshpk-ben-thirrje-per-vaksinim/60%Daily2020-01-03 16:50
https://kosovapost.net/plenkovic-duam-hapjen-e-negociatave-me-shqiperine/60%Daily2020-01-03 16:47
https://kosovapost.net/arrestohet-i-riu-ne-ferizaj-dyshohet-per-raste-te-grabitjeve-me-arme/60%Daily2020-01-03 16:34
https://kosovapost.net/gjendet-15-vjecarja-nga-austria-qe-humbi-ne-kosove/60%Daily2020-01-03 16:20
https://kosovapost.net/muja-kryeministri-dhe-kryeparlamentari-i-takojne-vv-se/60%Daily2020-01-03 16:16
https://kosovapost.net/ahmeti-tregon-si-do-te-duket-rruga-ne-qendren-historike-te-prishtines/60%Daily2020-01-03 16:12
https://kosovapost.net/man-city-ka-gati-kaq-milione-euro-per-yllin-e-leicester/60%Daily2020-01-03 16:07
https://kosovapost.net/thaci-edhe-zyrtarisht-i-tregon-kurtit-qe-e-pret-me-6-janar-ne-oren-1500/60%Daily2020-01-03 16:05
https://kosovapost.net/hoxha-osmanit-gabim-historik-ne-zgjedhje-perfaqesove-isa-mustafen/60%Daily2020-01-03 15:57
https://kosovapost.net/qkuk-per-largimin-e-dy-kardiokirurgeve-e-leshuan-punen-me-vete-deshire/60%Daily2020-01-03 15:45
https://kosovapost.net/ndryshon-var-i-dalin-rregulla-te-reja/60%Daily2020-01-03 14:56
https://kosovapost.net/mpj-kosova-denon-sulmet-ndaj-ambasades-amerikane-ne-bagdad/60%Daily2020-01-03 14:47
https://kosovapost.net/ziadin-sela-thote-se-shqiptaret-ne-maqedonine-e-veriut-trajtohen-si-pakice-kombetare/60%Daily2020-01-03 14:29
https://kosovapost.net/kosnett-luftimi-i-korrupsionit-eshte-detyre-e-te-gjitheve-askush-sduhet-te-jete-i-lire-nga-hetimet/60%Daily2020-01-03 14:23
https://kosovapost.net/a-eshte-e-mundshme-sadio-mane-ne-real-madrid/60%Daily2020-01-03 14:54
https://kosovapost.net/shba-ja-denon-sulmin-ndaj-ambasades-malazeze-ne-beograd/60%Daily2020-01-03 14:14
https://kosovapost.net/haradinaj-pas-vrasjes-se-soleimanit-kosova-qendron-e-palekundur-ne-perkrahje-te-shba-se/60%Daily2020-01-03 14:04
https://kosovapost.net/zyberaj-soleimani-ka-qene-armik-i-kosoves-dhe-mik-i-serbise/60%Daily2020-01-03 13:54
https://kosovapost.net/fsk-ne-misione-paqeruajtese-bashke-me-garden-nacionale-te-iowa-s/60%Daily2020-01-03 13:45
https://kosovapost.net/cfare-pritet-te-ndodhe-pas-vrasjes-se-gjeneralit/60%Daily2020-01-03 13:32
https://kosovapost.net/fshati-sibovc-thahet-nga-etja-komunaret-e-obiliqit-trumbetojne-per-suksese/60%Daily2020-01-03 13:13
https://kosovapost.net/cfare-thote-studenti-serb-per-shqiptaret/60%Daily2020-01-03 12:43
https://kosovapost.net/milot-rashica-niset-drejte-spanjes/60%Daily2020-01-03 12:38
https://kosovapost.net/kuvendi-konstaton-doreheqjen-e-zoran-zaevit/60%Daily2020-01-03 12:36
https://kosovapost.net/thaci-kombi-yne-do-te-mburret-per-jete-dhe-mot-me-figuren-e-albanologut-anton-cetta/60%Daily2020-01-03 12:34
https://kosovapost.net/dorehiqet-zaev-pret-vleresimin-e-kuvendit/60%Daily2020-01-03 12:21
https://kosovapost.net/gjendet-pa-shenja-jete-gazetarja-qe-pyeti-ne-emision-live-zedhenesin-e-grusht-shtetit-ne-libi/60%Daily2020-01-03 12:02
https://kosovapost.net/i-derguari-i-posacem-i-presidentit-trump-takon-zyrtaret-e-ldk-se/60%Daily2020-01-03 11:52
https://kosovapost.net/gjyshja-shqiptare-i-ve-flaken-instagramit-foto/60%Daily2020-01-03 11:38
https://kosovapost.net/osmani-gabim-historik-per-vendin-nese-nuk-behet-marreveshja-vv-ldk/60%Daily2020-01-03 11:30
https://kosovapost.net/kush-eshte-bukuroshja-qe-ia-rrembeu-kuroren-bella-hadiditfoto/60%Daily2020-01-03 11:27
https://kosovapost.net/malazezet-provokojne-vuciqin-shko-ne-kosove-nese-mundesh/60%Daily2020-01-03 11:18
https://kosovapost.net/sulm-ne-ambasaden-e-malit-te-zi-ne-beograd/60%Daily2020-01-03 11:11
https://kosovapost.net/plagose-veten-me-arme-zjarri/60%Daily2020-01-03 11:08
https://kosovapost.net/kryeministri-irakian-thote-eshte-ndezur-fitili-i-luftes-shkaterruese-ne-irak-dhe-rajon/60%Daily2020-01-03 11:06
https://kosovapost.net/pas-vrasjes-se-gjeneralit-shba-u-ben-thirrje-shtetasve-te-saj-te-largohen-nga-iraku/60%Daily2020-01-03 10:58
https://kosovapost.net/haxhiu-per-lirimin-e-te-akuzuarve-pronto-aktgjykimi-i-sotem-eshte-vula-e-shtetit-te-kapur/60%Daily2020-01-03 10:49
https://kosovapost.net/detaje-te-reja-nga-tragjedia-shqiptare-ne-australi-babai-e-vrau-vajzen-sapo/60%Daily2020-01-03 10:38
https://kosovapost.net/vazhdojne-kolonat-pritje-me-ore-te-tera-ne-merdare/60%Daily2020-01-03 10:31
https://kosovapost.net/daciq-zbulon-kush-e-ka-propozuar-mini-shengenin/60%Daily2020-01-03 10:30
https://kosovapost.net/mos-i-beni-keto-tri-gjera-pas-ores-2100/60%Daily2020-01-03 10:06
https://kosovapost.net/avokati-i-besim-beqajt-hetimi-dhe-aktakuza-per-rastin-pronto-ishin-selektive/60%Daily2020-01-03 10:04
https://kosovapost.net/adem-grabovci-flet-pas-lirimit-nga-akuza-per-rastin-pronto/60%Daily2020-01-03 09:48
https://kosovapost.net/irani-zotohet-per-hakmarrje-shkaterrimtare-per-vrasjen-e-soleimanit/60%Daily2020-01-03 09:36
https://kosovapost.net/historianet-duan-ligj-te-vecante-per-anulimin-e-vendimeve-te-periudhes-1998-1999/60%Daily2020-01-03 09:30
https://kosovapost.net/shpallet-aktgjykimi-ne-rastin-pronto-lirohen-nga-akuzat-te-gjithe-te-perfshiret/60%Daily2020-01-03 09:11
https://kosovapost.net/situata-ne-2019-reduktohen-familjet-e-shtreses-se-mesme-shtohen-te-varfrat/60%Daily2020-01-03 09:08
https://kosovapost.net/kjo-eshte-receta-per-nje-dreke-te-shpejte-e-te-shijshme/60%Daily2020-01-03 09:01
https://kosovapost.net/paralajmerimi-per-2020-ten-nis-goditja-e-madhe-e-speciales-ja-termeti-qe/60%Daily2020-01-03 08:56
https://kosovapost.net/u-vra-nga-amerikanet-kush-ishte-gjenerali-i-fuqishem-iranian/60%Daily2020-01-03 08:39
https://kosovapost.net/pershtypjet-e-ushtareve-te-rinj-amerikane-qe-po-vijne-ne-kosove-video/60%Daily2020-01-03 08:33
https://kosovapost.net/shenohet-viktima-e-pare-e-gripit-ne-kroaci/60%Daily2020-01-03 08:25
https://kosovapost.net/rekord-dhe-nisje-spektakolare-e-vitit-liverpool-eshte-per-guinnes-video/60%Daily2020-01-03 08:23
https://kosovapost.net/ammk-40-udhetime-zyrtare-20-mije-euro-meditje-gjate-vitit-2019/60%Daily2020-01-03 08:20
https://kosovapost.net/ja-sa-kushton-kjo-veshje-e-xhensila-myrtezajt-foto/60%Daily2020-01-03 08:15
https://kosovapost.net/cfare-eshte-sindroma-e-napoleonit/60%Daily2020-01-03 08:09
https://kosovapost.net/sbashku-mbledh-nenshkrime-per-ta-kundershtuar-vendimin-e-gjykates-per-ligjin-e-pagave/60%Daily2020-01-03 07:57
https://kosovapost.net/shba-ja-vret-gjeneralin-e-forcave-elite-te-iranit/60%Daily2020-01-03 07:52
https://kosovapost.net/java-e-ardhshme-vendimtare-per-formimin-e-qeverise-se-re/60%Daily2020-01-03 07:45
https://kosovapost.net/sot-mblidhet-keshilli-i-pergjithshem-i-ldk-se/60%Daily2020-01-03 07:39
https://kosovapost.net/sot-i-jepet-lamtumira-28-vjecarit-qe-u-godit-per-vdekje-nga-nje-veture-ne-fushe-kosove/60%Daily2020-01-03 07:34
https://kosovapost.net/futbollisti-shqiptar-ne-mesin-e-50-talenteve-me-te-medhenj-te-europes/60%Daily2020-01-03 07:28
https://kosovapost.net/cilat-ushqime-sjellin-lumturi/60%Daily2020-01-03 07:24
https://kosovapost.net/moti-sot-dhe-diteve-ne-vijim-3/60%Daily2020-01-03 07:15
https://kosovapost.net/sa-i-kane-kushtuar-shba-se-lufterat-qe-nga-revolucioni-amerikan-deri-sot/60%Daily2020-01-02 22:20
https://kosovapost.net/humbe-pasurine-gruaja-e-braktis-ish-bossin-e-minierave-te-arit/60%Daily2020-01-02 22:15
https://kosovapost.net/mustafa-qeveria-e-re-duhet-te-rrise-investimet-ne-700-milione-euro/60%Daily2020-01-02 22:09
https://kosovapost.net/lladrovci-e-nis-2020-n-me-thenie-te-mencura/60%Daily2020-01-02 22:04
https://kosovapost.net/milan-zbulon-numrin-e-zlatan-ibrahimovic/60%Daily2020-01-02 22:02
https://kosovapost.net/kurti-mesazh-rames-me-mini-shengenin-gabove-ne-hapa/60%Daily2020-01-02 21:44
https://kosovapost.net/zogaj-ky-vit-nuk-e-gjen-ne-gjendje-te-mire-memorialin-ibrahim-rugova/60%Daily2020-01-02 21:27
https://kosovapost.net/kurti-skenari-me-i-keq-i-mundshem-jane-zgjedhjet-e-reja/60%Daily2020-01-02 21:21
https://kosovapost.net/ksenocentrizmi-dhe-ksenofobizmi-dy-frikera-te-2019-es/60%Daily2020-01-02 21:29
https://kosovapost.net/grenell-apo-borell-kush-do-ta-zgjidh-nyjen-kosove-serbi/60%Daily2020-01-02 21:11
https://kosovapost.net/ndahet-nga-i-aksidentuari-ne-fushe-kosove/60%Daily2020-01-02 20:58
https://kosovapost.net/ibrahimovic-te-milani-jam-i-lumtur-dhe-i-emocionuar/60%Daily2020-01-02 20:01
https://kosovapost.net/vv-do-te-perpiqemi-te-arrijme-marreveshjen-me-ldk-ne/60%Daily2020-01-02 19:52
https://kosovapost.net/si-u-karakterizua-stabiliteti-financiar-i-kosoves-ne-2019-n/60%Daily2020-01-02 19:49
https://kosovapost.net/ne-moshen-10-vjece-iku-nga-bosnja-tani-pritet-te-jete-ministre-ne-austri/60%Daily2020-01-02 19:46
https://kosovapost.net/20-vjet-nga-lufta-mitrovica-vazhdon-te-mbetet-qytet-i-ndare/60%Daily2020-01-02 19:42
https://kosovapost.net/vip-at-shqiptare-qe-filluan-lidhje-dashurie-gjate-2019-s/60%Daily2020-01-02 18:52
https://kosovapost.net/zyrtare-prekazi-perforcimi-i-pare-i-ballkanit-per-2020-n/60%Daily2020-01-02 18:48
https://kosovapost.net/kullat-e-jashareve-drejt-shembjes-21-vjet-pas-luftes-pa-asnje-investim/60%Daily2020-01-02 18:45
https://kosovapost.net/kur-priten-reshjet-e-bores-ne-kosove/60%Daily2020-01-02 18:38
https://kosovapost.net/figura-te-njohura-ne-ballkan-nenshkruajne-kunder-serbise/60%Daily2020-01-02 18:36
https://kosovapost.net/nagavci-e-vv-se-ia-shuan-shpresat-ldk-se/60%Daily2020-01-02 18:30
https://kosovapost.net/prizren-vjedhje-ne-nje-xhami/60%Daily2020-01-02 18:27
https://kosovapost.net/arteta-tregon-si-e-bindi-xhaken-te-mos-largohet-nga-arsenali/60%Daily2020-01-02 18:25
https://kosovapost.net/a-do-ta-shkarkoje-vv-konjufcen-nese-kete-e-kerkon-ldk/60%Daily2020-01-02 18:01
https://kosovapost.net/10-te-lenduar-nga-mjetet-priteknike-kane-kerkuar-ndihme-ne-qkuk/60%Daily2020-01-02 17:30
https://kosovapost.net/sfidat-qe-e-presin-be-ne-gjate-ketij-viti/60%Daily2020-01-02 17:23
https://kosovapost.net/grushtet-qe-plasen-gjate-2019-es-ne-nendeget-e-ldk-se/60%Daily2020-01-02 17:15
https://kosovapost.net/maduro-venezuela-e-gatshme-per-bisedime-me-shba-te/60%Daily2020-01-02 17:11
https://kosovapost.net/ligjvenesit-turq-aprovojne-mocionin-per-dergimin-e-trupave-ne-libi/60%Daily2020-01-02 17:06
https://kosovapost.net/te-famshmit-shqiptare-qe-pranuan-haptazi-se-vuajne-nga-depresioni/60%Daily2020-01-02 17:01
https://kosovapost.net/kush-do-te-kendoje-ne-dasmen-e-rina-balajt-dhe-sin-boy/60%Daily2020-01-02 16:55
https://kosovapost.net/baftiu-ne-mesin-e-50-talenteve-qe-duhen-shikuar-ne-vitin-2020/60%Daily2020-01-02 16:19
https://kosovapost.net/ne-njevjetorin-e-vdekjes-perkujtohet-ish-luftetari-i-uck-se/60%Daily2020-01-02 16:13
https://kosovapost.net/perplasje-veturash-ne-tirane-e-pesojne-me-jete-kembesoret/60%Daily2020-01-02 16:08
https://kosovapost.net/u-jepet-lamtumira-e-fundit-miradije-dhe-luan-alushanit/60%Daily2020-01-02 16:06
https://kosovapost.net/zjarret-ne-australi-kryeministri-nuk-pritet-mire-nga-te-prekurit-e-quajne-idiot/60%Daily2020-01-02 16:02
https://kosovapost.net/nje-i-ri-musliman-ndihmoi-policine-te-arrestonte-burrin-qe-grushtonte-gruan-hebreje/60%Daily2020-01-02 15:58
https://kosovapost.net/nje-rekord-i-ri-ne-france-greva-me-e-gjate-qe-nga-viti-1968/60%Daily2020-01-02 15:05
https://kosovapost.net/ibrahimoviq-ka-dhene-nje-premtim-per-tifozet-kuqezinj/60%Daily2020-01-02 14:56
https://kosovapost.net/gjykata-e-belgjikes-pezulloi-vendimin-e-arrestimit-te-puigdemont/60%Daily2020-01-02 14:51
https://kosovapost.net/a-ka-me-mire-qe-2020-ta-te-na-gjeje-me-nje-kryeminister-sic-eshte-albin-kurti/60%Daily2020-01-02 14:49
https://kosovapost.net/a-do-ti-ndihmoje-ldk-albin-kurtit-per-tu-ballafaquar-te-henen-me-thacin/60%Daily2020-01-02 14:41
https://kosovapost.net/levizja-besa-do-te-garoje-e-vetme-ne-zgjedhjet-e-prillit/60%Daily2020-01-02 14:34
https://kosovapost.net/vandalizohet-me-parulla-islamofobike-ndertesa-prane-xhamise-ne-britani/60%Daily2020-01-02 14:15
https://kosovapost.net/politikat-e-gabuara-rinia-detyrohet-te-braktise-vendin/60%Daily2020-01-02 14:03
https://kosovapost.net/leonora-si-gjithmone-rrezatuese-shihni-si-duket-per-festen-e-fundvitit-foto/60%Daily2020-01-02 13:56
https://kosovapost.net/sa-persona-humben-jeten-nga-rrezimi-i-aeroplaneve-me-2019/60%Daily2020-01-02 13:46
https://kosovapost.net/perplasjet-me-rejen-roshi-e-thote-troc-cfare-nuk-me-pelqen-tek-ai/60%Daily2020-01-02 13:37
https://kosovapost.net/fitues-te-vitit-ne-zvicer-pensionistet-kosovare/60%Daily2020-01-02 13:31
https://kosovapost.net/berxolla-ne-furre-ja-si-ti-pergatisni/60%Daily2020-01-02 13:20
https://kosovapost.net/nga-aksidentet-dhe-armet-vitin-qe-shkoi-ne-shqiperi-u-shuan-nga-jeta-271-persona/60%Daily2020-01-02 13:08
https://kosovapost.net/cfare-do-te-sjelle-presidenca-kroate-e-be-se/60%Daily2020-01-02 12:57
https://kosovapost.net/shpat-kasapi-largohet-nga-muzika-kjo-eshte-arsyeja/60%Daily2020-01-02 12:55
https://kosovapost.net/ldk-ja-mbledh-kryesine-dhe-grupin-parlamentar/60%Daily2020-01-02 12:46
https://kosovapost.net/haradinaj-ngushellon-familjen-e-deshmorit-imer-alushani/60%Daily2020-01-02 12:15
https://kosovapost.net/berisha-vuciq-erdhi-ne-tirane-si-ne-nje-vend-vasal/60%Daily2020-01-02 12:08
https://kosovapost.net/kryeministrin-e-debojne-nga-takimi-idiot-na-u-shkaterrua-jeta/60%Daily2020-01-02 12:02
https://kosovapost.net/ndodhe-edhe-kjo-mund-te-pish-kapucino-me-flori-te-vertete-24-karat-foto/60%Daily2020-01-02 11:57
https://kosovapost.net/arrestohet-nga-policia-aktorja-e-njohur-akuzohet-per-vrasje-foto/60%Daily2020-01-02 11:47
https://kosovapost.net/njeriu-i-vitit-ne-kosove-albin-kurti-ne-shqiperi-marin-mema-foto/60%Daily2020-01-02 11:31
https://kosovapost.net/pritje-me-ore-te-tera-per-te-dale-nga-kosova/60%Daily2020-01-02 11:05
https://kosovapost.net/hajnat-thyejne-deren-e-xhamise-ne-prizren-vjedhin-kasaforten/60%Daily2020-01-02 11:00
https://kosovapost.net/ndahen-nga-jeta-nena-dhe-vellai-i-deshmorit-imer-alushani-foto/60%Daily2020-01-02 10:49
https://kosovapost.net/kjo-eshte-historia-pese-mije-vjecare-e-plisit/60%Daily2020-01-02 10:42
https://kosovapost.net/trafiku-rrugor-nder-vrasesit-me-te-medhenj-ne-kosove/60%Daily2020-01-02 10:35
https://kosovapost.net/shqiptareve-u-duhen-143-vjet-qe-te-behen-milionere-parate-behen-me-shpejt-ne-kete-shtet/60%Daily2020-01-02 10:26
https://kosovapost.net/aksident-i-rende-ne-magjistralen-ferizaj-prishtine-disa-te-lenduar/60%Daily2020-01-02 10:23
https://kosovapost.net/shqiperia-merr-kryesimin-e-osbe-se-por-vet-eshte-ne-krize/60%Daily2020-01-02 10:19
https://kosovapost.net/kjo-eshte-gjethja-qe-mbron-zemren-syte-dhe-kockat/60%Daily2020-01-02 10:13
https://kosovapost.net/ajo-qe-pritej-balotelli-i-padisiplinuar-flet-keshtu-ne-gjuhen-shqipe/60%Daily2020-01-02 10:07
https://kosovapost.net/nuk-do-ta-besoni-cfare-punonte-shkurta-para-se-te-behej-kengetare/60%Daily2020-01-02 09:59
https://kosovapost.net/nga-dita-e-sotme-whatsaapp-nuk-do-te-funksionoje-ne-disa-telefona/60%Daily2020-01-02 09:48
https://kosovapost.net/vajza-nga-kosova-qe-e-keshillon-presidenten-kroate-kolinda-grabar-kitaroviq-foto/60%Daily2020-01-02 09:55
https://kosovapost.net/keta-jane-10-personazhet-publik-qe-do-te-behen-prinder-kete-vit/60%Daily2020-01-02 09:24
https://kosovapost.net/tragjedi-ne-familjen-shqiptare-babai-vret-vajzen-dhe-dhendrin/60%Daily2020-01-02 09:15
https://kosovapost.net/kalendari-historik-2-janar/60%Daily2020-01-02 08:48
https://kosovapost.net/shqiperia-goditet-perseri-nga-termeti-2/60%Daily2020-01-02 08:41
https://kosovapost.net/kim-jong-un-se-shpejti-do-te-prezantoje-nje-arme-te-re-strategjike/60%Daily2020-01-02 08:36
https://kosovapost.net/analisti-serb-kosova-nuk-eshte-e-jona-lereni-rrenat-e-serbeve/60%Daily2020-01-02 08:31
https://kosovapost.net/mjeket-skthehen-ne-kosove/60%Daily2020-01-02 08:22
https://kosovapost.net/vendnumerimi-diplomatik-i-kosoves/60%Daily2020-01-02 08:16
https://kosovapost.net/kosova-e-2019-tes-nje-vit-ushtri/60%Daily2020-01-02 08:05
https://kosovapost.net/viti-2020-vendimtar-per-fatin-e-ballkanit-perendimor/60%Daily2020-01-02 08:00
https://kosovapost.net/ky-eshte-futbollisti-me-i-shtrenjte-ne-bote/60%Daily2020-01-02 07:55
https://kosovapost.net/ja-si-legjenda-muhammad-ali-i-shpetoi-jeten-nje-veterani-lufte-foto/60%Daily2020-01-02 07:41
https://kosovapost.net/shpat-kasapi-zbulon-shifrat-marramendese-qe-fiton-nga-koncertet-video/60%Daily2020-01-02 07:36
https://kosovapost.net/kjo-eshte-bima-e-cila-sheron-te-gjitha-llojet-e-tumoreve-2/60%Daily2020-01-02 07:32
https://kosovapost.net/te-gjitha-urimet-e-haradinaj-per-datat-kur-kosoves-iu-liberalizuan-vizat/60%Daily2020-01-02 07:25
https://kosovapost.net/moti-sot-24/60%Daily2020-01-02 07:18
https://kosovapost.net/14-vjecarja-i-jep-fund-jetes-ne-diten-e-pare-te-2020-s/60%Daily2020-01-01 22:48
https://kosovapost.net/familja-demaj-i-reagon-veselit-ku-do-mbetet-ndergjegjia-jote-karshi-vellezerve-demaj/60%Daily2020-01-01 22:40
https://kosovapost.net/obiliq-i-pakenaqur-me-sherbimet-qytetari-thyen-xhamat-dhe-invertarin-e-komunes/60%Daily2020-01-01 22:38
https://kosovapost.net/nga-bletet-arma-e-re-dhe-e-fuqishme-kunder-kancerit/60%Daily2020-01-01 21:45
https://kosovapost.net/akuza-e-rende-ndaj-shpendit-lidhje-kriminale-me-mafine-e-ndertimit-dhe-nentoken/60%Daily2020-01-01 21:42
https://kosovapost.net/merkel-vetem-ne-be-gjermania-mund-te-mbroje-vlerat-e-saj/60%Daily2020-01-01 21:38
https://kosovapost.net/moti-per-ditet-e-para-te-2020-s/60%Daily2020-01-01 21:34
https://kosovapost.net/dieget-kopshti-zoologjik-ne-gjermani-asnje-majmun-nuk-mbijetoi/60%Daily2020-01-01 21:35
https://kosovapost.net/agjencia-boterore-antidoping-publikon-listen-e-substancave-te-ndaluara-per-vitin-2020/60%Daily2020-01-01 21:18
https://kosovapost.net/netanyahu-aplikon-per-imunitet-ne-parlamentin-izraelit/60%Daily2020-01-01 20:43
https://kosovapost.net/djali-iu-vdiq-ne-aksident-familjaret-kritikojne-thacin-qe-e-fali-shkaktarin-e-aksidentit/60%Daily2020-01-01 20:09
https://kosovapost.net/ne-minutat-e-fundit-te-2019-es-behet-nene-ish-deputetja-e-ps-se/60%Daily2020-01-01 20:04
https://kosovapost.net/rrefet-gruaja-qe-veshi-tri-uniformat-e-ushtrise-se-kosoves/60%Daily2020-01-01 19:56
https://kosovapost.net/lista-me-lojtaret-qe-u-pensionuan-ne-10-vitet-e-fundit/60%Daily2020-01-01 19:52
https://kosovapost.net/vrasjet-qe-nga-paslufta-te-cilat-as-2019-ta-nuk-i-zbardhi/60%Daily2020-01-01 19:48
https://kosovapost.net/45-te-mitur-te-denuar-2020-ta-i-gjene-ne-qendren-korrektuese-ne-lipjan/60%Daily2020-01-01 19:42
https://kosovapost.net/origjina-e-emrit-kosove-flasin-historianet/60%Daily2020-01-01 19:39
https://kosovapost.net/formacionet-zyrtare-arsenal-manchester-united/60%Daily2020-01-01 19:33
https://kosovapost.net/shpat-kasapi-rrefen-aventuren-e-cmendur-ne-amerike-video/60%Daily2020-01-01 19:18
https://kosovapost.net/kush-eshte-39-vjecari-qe-u-gjet-i-vdekur-ne-burg/60%Daily2020-01-01 19:15
https://kosovapost.net/klopp-me-lajm-te-keq-per-shaqirin/60%Daily2020-01-01 19:12
https://kosovapost.net/latifi-i-reagon-ashper-bahtirit-edhe-lopet-e-dine-se-bashkimi-i-mitrovices-nuk-varet-nga-ti/60%Daily2020-01-01 18:53
https://kosovapost.net/lajmi-i-fundit-termet-ne-kete-qytet-te-shqiperise/60%Daily2020-01-01 18:34
https://kosovapost.net/geti-tregon-se-cka-do-ishte-me-profesion-nese-nuk-do-ishte-reper/60%Daily2020-01-01 18:19
https://kosovapost.net/djaloshi-nga-vushtrria-qe-tha-se-i-pi-70-caja-ne-dite-sfidohet-ng-llapjani/60%Daily2020-01-01 18:00
https://kosovapost.net/zyrtari-i-nisma-se-ofendon-rende-hazirin-mos-ha-m/60%Daily2020-01-01 17:43
https://kosovapost.net/kush-eshte-i-denuari-per-vrasje-te-rende-qe-e-fali-presidenti-thaci/60%Daily2020-01-01 17:31
https://kosovapost.net/27-vjecarja-nga-mitrovica-ka-nevoje-per-ndihme/60%Daily2020-01-01 17:21
https://kosovapost.net/identifikoni-helmimin-me-alkool-keto-jane-shenjat-e-para/60%Daily2020-01-01 17:06
https://kosovapost.net/arsyetohet-kandidati-i-nismes-qe-gjuajti-me-kallash-te-gjermanise/60%Daily2020-01-01 16:56
https://kosovapost.net/ja-kush-po-e-quan-tradheti-kombetare-vendosjen-e-flamurit-te-shqiperise-ne-presidence/60%Daily2020-01-01 16:40
https://kosovapost.net/veseli-ju-shkruan-leter-prinderve-te-vellezerve-demaku/60%Daily2020-01-01 16:25
https://kosovapost.net/zjarri-le-pasoja-ne-australi-te-pakten-18-viktima/60%Daily2020-01-01 16:18
https://kosovapost.net/dite-historike-shqiperia-merr-drejtimin-e-osbe-se/60%Daily2020-01-01 16:14
https://kosovapost.net/presidenti-thaci-fale-tre-te-burgosur/60%Daily2020-01-01 16:08
https://kosovapost.net/foshnja-e-pare-kete-vit-ne-tetove-eshte-vajze/60%Daily2020-01-01 15:26
https://kosovapost.net/cmimi-i-raomingut-nga-sot-me-lire-ne-vendet-e-ballkanit/60%Daily2020-01-01 15:18
https://kosovapost.net/akademia-bullgare-e-shkencave-gjuha-maqedonase-eshte-nje-dialekt-bullgar/60%Daily2020-01-01 14:30
https://kosovapost.net/tramp-kercenon-iranin-do-paguash-nje-cmim-te-larte/60%Daily2020-01-01 14:17
https://kosovapost.net/vit-pa-progres-ne-ekonomi/60%Daily2020-01-01 13:36
https://kosovapost.net/franca-nderon-ismail-kadarene-me-titullin-oficer-i-madh-i-legjionit-te-nderit/60%Daily2020-01-01 13:29
https://kosovapost.net/dhjete-lajmet-fake-te-2019-es/60%Daily2020-01-01 13:15
https://kosovapost.net/viti-2019-me-senzacione-kosova-apo-brazili-i-ballkanit/60%Daily2020-01-01 13:05
https://kosovapost.net/mashtrimi-me-pijet-alkoolike-ne-festat-e-fundvitit-rrrezik-per-konsumatorin/60%Daily2020-01-01 12:58
https://kosovapost.net/ish-kandidati-per-deputet-i-nisma-s-feston-duke-gjuajtur-me-kallashnikov/60%Daily2020-01-01 12:39
https://kosovapost.net/rrihen-mes-vete-femra-me-mashkull-behen-per-spital/60%Daily2020-01-01 12:36
https://kosovapost.net/cifti-obama-me-te-admiruarit-e-vitit-qe-lame-pas/60%Daily2020-01-01 12:23
https://kosovapost.net/e-quajti-genjeshtar-haradinaj-i-pergjigjet-rames-po-nervozohet-por-na-nuk-hame-bari/60%Daily2020-01-01 12:19
https://kosovapost.net/nga-sot-kroacia-merr-kryesimin-e-radhes-te-keshillit-te-be-se/60%Daily2020-01-01 12:17
https://kosovapost.net/kjo-eshte-bima-e-cila-sheron-te-gjitha-llojet-e-tumoreve/60%Daily2020-01-01 11:18
https://kosovapost.net/deshtimi-i-plote-i-diplomacise-kosovare-a-priti-pacolli-qe-serbia-te-loboje-per-kosoven/60%Daily2020-01-01 11:05
https://kosovapost.net/per-cka-gezuar/60%Daily2020-01-01 10:53
https://kosovapost.net/deshtimi-i-pdkse-pas-12-viteve-pushtet-bie-ne-opozite/60%Daily2020-01-01 10:37
https://kosovapost.net/kalendari-historik-1-janar/60%Daily2020-01-01 10:32
https://kosovapost.net/papa-francesku-reagoi-kur-nje-grua-terhoqi-doren-e-tij/60%Daily2020-01-01 10:29
https://kosovapost.net/pragu-i-nismes-6-ngjarjet-e-rendesishme-politike-qe-u-ben-hit-ne-internet/60%Daily2020-01-01 10:25
https://kosovapost.net/cilat-jane-shpresat-e-qytetareve-per-vitin-2020-e/60%Daily2020-01-01 11:47
https://kosovapost.net/heronjte-e-kosoves-qe-shpetuan-jete/60%Daily2020-01-01 10:05
https://kosovapost.net/okb-me-1-janar-ne-te-gjithe-boten-do-te-lindin-392-078-femije/60%Daily2020-01-01 10:01
https://kosovapost.net/festa-prapa-grilave-ne-burgun-e-lipjanit/60%Daily2020-01-01 09:48
https://kosovapost.net/e-verteta-qe-kurre-nuk-e-mesuat-per-rrahjen-e-adelines-me-leonoren/60%Daily2020-01-01 09:43
https://kosovapost.net/2020-nis-me-termet-ja-ku-ishte-epiqendra-e-lekundjes-se-fuqishme/60%Daily2020-01-01 09:33
https://kosovapost.net/politika-evropiane-e-gjermanise-ne-vitin-2020/60%Daily2020-01-01 09:30
https://kosovapost.net/me-te-ndeshkuarit-e-dekades-ramos-balotelli-dhe-nje-shqiptar/60%Daily2020-01-01 09:16
https://kosovapost.net/moti-sot-23/60%Daily2020-01-01 09:11
https://kosovapost.net/femija-i-pare-i-lindur-ne-vitin-2020-eshte-djale/60%Daily2020-01-01 09:06
https://kosovapost.net/sa-te-lenduar-jane-deri-tani-nga-mjetet-piroteknike/60%Daily2020-01-01 01:33
https://kosovapost.net/anetaret-e-vv-se-vizitojne-foshnjen-e-pare-te-2020-es-ne-qkuk/60%Daily2020-01-01 01:18