XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://kosovapost.net/analisti-perlotet-ne-studio-televizive-duke-treguar-se-si-serbet-ia-prene-koken-dajes-para-syve-te-tij/60%Daily2020-09-30 21:28
https://kosovapost.net/skandal-ministri-shqiptar-thote-se-valet-e-muzikes-e-perhapin-virusin-video/60%Daily2020-09-30 21:22
https://kosovapost.net/partneriteti-i-pa-kushtezuar-turqi-kosove/60%Daily2020-09-30 21:35
https://kosovapost.net/kurti-me-tha-se-nuk-i-beson-konjufca-i-reagon-hashim-thacit/60%Daily2020-09-30 20:10
https://kosovapost.net/ja-me-cfare-kushti-pdk-hyn-ne-qeveri-flet-sami-lushtaku/60%Daily2020-09-30 20:05
https://kosovapost.net/konjufca-lushtakut-le-ta-mbroje-uckne-shoku-yt-qe-u-perkul-para-pllakes-serbe/60%Daily2020-09-30 19:48
https://kosovapost.net/bogujevci-tregon-se-si-mediat-serbe-deshen-ta-paraqesin-ate-si-viktime-te-nato-s/60%Daily2020-09-30 19:20
https://kosovapost.net/konjufca-politikanet-kosovare-se-nuk-kane-bere-asgje-per-mbrojtur-pastertine-e-luftes-se-uck-se/60%Daily2020-09-30 19:13
https://kosovapost.net/lushtaku-uckja-nuk-e-ka-vrare-asnje-civil-serb-specialja-eshte-politike/60%Daily2020-09-30 19:08
https://kosovapost.net/kosova-perfshihet-ne-aksionin-e-interpolit-ku-u-arrestuan-166-persona/60%Daily2020-09-30 18:54
https://kosovapost.net/bahtiri-ura-mbi-iber-nuk-mund-te-jete-teme-e-dialogut-kosove-serbi/60%Daily2020-09-30 18:26
https://kosovapost.net/drecun-serbia-ia-dha-speciales-strukturen-e-uck-se/60%Daily2020-09-30 18:18
https://kosovapost.net/qeveria-hoti-ka-filluar-lodhet-po-vazhdon-lodhet-dhe-100-diteshi-i-saj-eshte-i-lodhet/60%Daily2020-09-30 17:51
https://kosovapost.net/shtate-handikapet-e-opozites-aktuale-vv-pdk-dhe-nevoja-e-krijimit-te-qeverise-ne-hije/60%Daily2020-09-30 17:33
https://kosovapost.net/ushtaraku-i-njohur-trondit-kadri-veselin-jep-paralajmerimin-per-shik-un/60%Daily2020-09-30 17:02
https://kosovapost.net/ky-eshte-gabimi-qe-te-gjithe-bejne-me-mikrovalen/60%Daily2020-09-30 16:57
https://kosovapost.net/shkencetaret-zbulojne-mini-henen-qe-rrotullohet-rreth-tokes/60%Daily2020-09-30 16:53
https://kosovapost.net/interi-e-nis-me-gol-nga-tuneli-lukaku-realizon-pas-28-sekondave-video/60%Daily2020-09-30 16:47
https://kosovapost.net/si-u-denua-kosova-dhe-u-shperblye-serbia-nga-vet-shqiptaret/60%Daily2020-09-30 16:32
https://kosovapost.net/tome-gashi-pas-thirrjes-nga-specialja-se-njoh-kete-gjykate-eshte-e-rrezikshme-per-shqiptaret/60%Daily2020-09-30 16:25
https://kosovapost.net/aksionet-e-speciales-selimi-takohet-me-shefin-e-eulexit/60%Daily2020-09-30 16:14
https://kosovapost.net/pdk-therret-ne-interpelance-kryeministrin-hoti-ja-per-cka-i-kerkon-llogari/60%Daily2020-09-30 15:59
https://kosovapost.net/sekretari-i-ovl-se-se-uck-se-ftohet-nga-specialja/60%Daily2020-09-30 15:46
https://kosovapost.net/ministrit-serb-te-arsimit-nuk-i-lejohet-te-hyje-ne-kosove/60%Daily2020-09-30 15:27
https://kosovapost.net/edhe-pse-teme-e-tryezes-do-te-jete-dialogu-prishtine-beograd-serbia-nuk-e-fton-asnje-perfaqesues-te-kosoves/60%Daily2020-09-30 15:13
https://kosovapost.net/tome-gashi-ftohet-nga-specialja-thote-se-nuk-do-ti-pergjigjet/60%Daily2020-09-30 14:54
https://kosovapost.net/nga-nje-tetori-do-te-filloje-aplikimi-per-patente-shofer-nderkombetar/60%Daily2020-09-30 14:50
https://kosovapost.net/merkeli-premton-100-milione-dollare-per-vaksinen-ndaj-covid-19-per-vendet-e-varfra/60%Daily2020-09-30 14:26
https://kosovapost.net/ministri-kuci-ne-drenas-ofron-mbeshtetje-per-liqenin-e-verbovcit-dhe-impiantin-per-ujera-te-zeza/60%Daily2020-09-30 14:04
https://kosovapost.net/sportistet-e-verber-takojne-ministren-dumoshi/60%Daily2020-09-30 13:48
https://kosovapost.net/kush-eshte-avokati-qe-po-tenton-ta-mundesoje-lirimin-e-nasim-haradinajt-nga-paraburgimi/60%Daily2020-09-30 13:46
https://kosovapost.net/policia-nderhyn-ne-nje-aheng-ne-prapashtice-konfiskohen-arme/60%Daily2020-09-30 13:43
https://kosovapost.net/komisioni-parlamentar-per-shendetesi-vizitoi-shskuk-ne/60%Daily2020-09-30 13:28
https://kosovapost.net/lladrovci-merr-perkrahje-nga-kuqit-per-projektet-ne-drenas/60%Daily2020-09-30 13:28
https://kosovapost.net/pastroni-melcine-me-lengun-e-bizeleve/60%Daily2020-09-30 13:25
https://kosovapost.net/britani-shokon-ministrja-azilkerkuesit-ti-cojme-ne-ishull/60%Daily2020-09-30 13:19
https://kosovapost.net/rastet-pozitive-sipas-komunave-30/60%Daily2020-09-30 13:17
https://kosovapost.net/mbreteresha-e-anglise-jep-urdhrin-ekstrem-per-stafin/60%Daily2020-09-30 13:11
https://kosovapost.net/drejt-anulimit-ndeshja-e-kombetares-sone-shkak-lufta-azerbajxhan-armeni/60%Daily2020-09-30 13:17
https://kosovapost.net/edhe-sot-asnje-i-vdekur-nga-covid-19/60%Daily2020-09-30 12:57
https://kosovapost.net/pompeo-ne-greqi-inkurajojme-dhe-mbeshtesim-dialogun-me-turqine-sa-me-shpejt/60%Daily2020-09-30 12:51
https://kosovapost.net/vdes-emiri-i-kuvajtit-sabah-al-ahmad-al-sabah-e-trashegon-i-vellai-sheikh-nawaf-al-ahmad-al-sabah/60%Daily2020-09-30 12:40
https://kosovapost.net/ambasadori-italian-uron-kosoven-per-votimin-e-konventes-se-stambollit/60%Daily2020-09-30 12:30
https://kosovapost.net/palmer-dhe-lajcak-do-te-jene-pjese-e-forumit-te-sigurise-ne-beograd/60%Daily2020-09-30 12:22
https://kosovapost.net/policia-po-i-denon-aktivistet-e-psd-se/60%Daily2020-09-30 12:13
https://kosovapost.net/haradinaj-takohet-me-ambasdorin-e-ri-gjerman-i-uroi-mireseardhje/60%Daily2020-09-30 12:02
https://kosovapost.net/kufijte-e-be-se-vazhdojne-te-mbesin-te-mbyllur-per-kosovaret/60%Daily2020-09-30 11:54
https://kosovapost.net/ska-karantine-ne-bruksel-vazhdon-puna-per-organizimin-e-takimit-kosove-serbi/60%Daily2020-09-30 11:42
https://kosovapost.net/ministri-abrashi-realizon-kerkesen-e-banoreve-te-korrotices-per-mbikalim/60%Daily2020-09-30 11:17
https://kosovapost.net/protestojne-aktoret-bravo-per-2-vjet-qe-jemi-duke-prite/60%Daily2020-09-30 11:15
https://kosovapost.net/drejtori-i-atk-se-paralajmeron-lehtesira-tatimore-per-bizneset/60%Daily2020-09-30 11:13
https://kosovapost.net/alexander-de-croo-kryeminister-i-ri-i-belgjikes/60%Daily2020-09-30 11:10
https://kosovapost.net/komuna-e-decanit-arrestimet-e-fundit-nga-specialja-jane-cenim-i-te-drejtave-dhe-lirive-te-njeriut/60%Daily2020-09-30 11:01
https://kosovapost.net/ne-bruksel-po-punohet-per-nje-takim-te-ri-kosove-serbi/60%Daily2020-09-30 10:45
https://kosovapost.net/thaci-dekoron-hamit-dhe-halim-ngucatin-me-urdhrin-heroi-i-kosoves/60%Daily2020-09-30 10:39
https://kosovapost.net/a-do-tiu-lejohet-kosovareve-te-hujne-ne-shtetet-e-be-se-nga-1-tetori/60%Daily2020-09-30 10:52
https://kosovapost.net/cavusoglu-azerbajxhani-ka-aftesine-per-te-cliruar-vet-tokat-e-saj-te-pushtuara/60%Daily2020-09-30 10:23
https://kosovapost.net/per-shkak-te-punimeve-keds-paralajmeron-nderprerje-te-energjise-elektrike-ne-keto-vende/60%Daily2020-09-30 10:19
https://kosovapost.net/ministri-recica-priti-ne-takim-drejtorin-e-fondacionit-friedrich-ebert-stiftung-ne-kosove-z-rene-schlee-dhe-znj-brikene-hoxha-nga-iniciativa-kosovare-per-stabilitet/60%Daily2020-09-30 10:20
https://kosovapost.net/milaim-zeka-thaci-me-tha-se-tome-gashi-eshte-bashkepunetor-i-serbise/60%Daily2020-09-30 10:16
https://kosovapost.net/pse-u-mbyllen-12-parti-ja-cfare-thote-kqz-ja/60%Daily2020-09-30 10:07
https://kosovapost.net/rrustemi-i-reagon-selmanajt-dergona-faturen-e-shpenzimeve-ne-washington-le-cfare-buke-han-hoti/60%Daily2020-09-30 10:01
https://kosovapost.net/limaj-kujton-mjekun-e-luftes-se-uck-se-shpetim-robaj-ne-22-vjetorin-e-renies/60%Daily2020-09-30 10:04
https://kosovapost.net/shpallet-fituesi-i-debatit-te-pare-presidencial-trump-biden/60%Daily2020-09-30 09:48
https://kosovapost.net/kurteshi-kolicioni-qeverises-se-bashku-me-pdk-ne-behen-bashk-per-ti-zapuar-institucionet-publike/60%Daily2020-09-30 09:58
https://kosovapost.net/the-guardian-nisja-e-proceseve-ne-speciale-mund-te-kete-ndikim-te-thelle-mbi-kosoven/60%Daily2020-09-30 09:30
https://kosovapost.net/heqja-e-vijave-te-kuqe-ndaj-pdk-se-zbulohet-arsyeja-analisti-paralajmeron-se-ldk-do-te-dale-fituese/60%Daily2020-09-30 09:28
https://kosovapost.net/nenshkruhet-memorandumi-per-zgjedhjet-synohet-parandalimi-i-shkeljeve-ligjore/60%Daily2020-09-30 09:22
https://kosovapost.net/direkt-pranga-per-te-akuzuarit-e-speciales/60%Daily2020-09-30 09:19
https://kosovapost.net/punetoret-teknik-te-shkuk-se-protestojne-kerkojne-shtesat-prej-300-eurove/60%Daily2020-09-30 09:11
https://kosovapost.net/kush-eshte-me-i-miri-messi-apo-ronaldo-ibrahimoviq-ben-deklaraten-thumbuese/60%Daily2020-09-30 09:02
https://kosovapost.net/haradinaj-stublla-ngushellon-popullin-kuvajtian-per-vdekjen-e-emirit-te-kuvajtit/60%Daily2020-09-30 08:55
https://kosovapost.net/ministri-kuci-priti-ne-takim-ambasadorin-shqiptar-qemal-minxhozi/60%Daily2020-09-30 08:46
https://kosovapost.net/studimet-e-fshehta-te-grekeve-dhe-zbulimet-e-gjeologeve-shqiptare-cfare-fsheh-nentoka-e-detit-jon/60%Daily2020-09-30 08:41
https://kosovapost.net/merkel-per-pandemine-na-presin-muaj-te-veshtire/60%Daily2020-09-30 08:32
https://kosovapost.net/nika-tregon-pritshmerite-e-shqiptareve-per-zhvillimet-politike-ne-mal-te-zi/60%Daily2020-09-30 08:36
https://kosovapost.net/apelon-ceku-te-gjithe-ata-qe-kane-deshmi-te-vlefshme-ti-dorezojne-ne-komisionin-hetimor-per-privatizim/60%Daily2020-09-30 08:26
https://kosovapost.net/kraja-te-gjitha-marreveshjet-jane-koncesion-qe-kosova-i-ben-serbise/60%Daily2020-09-30 08:24
https://kosovapost.net/grenell-kritikon-bidenin-pas-debatit-me-trump-e-humbi-kontrollin/60%Daily2020-09-30 07:58
https://kosovapost.net/azerbajxhani-neutralizon-2-300-ushtare-armene/60%Daily2020-09-30 07:55
https://kosovapost.net/nje-termet-5-9-balle-godet-tajvanin/60%Daily2020-09-30 07:29
https://kosovapost.net/ne-kulmin-e-tensioneve-per-kufijte-detare-flota-shqiptare-kryen-stervitje-ne-detin-jon/60%Daily2020-09-30 07:27
https://kosovapost.net/kqz-ja-i-pershtat-rregullat-gjate-procesit-te-zgjedhjes-se-kryeshefit-te-sekretariatit/60%Daily2020-09-30 08:09
https://kosovapost.net/arrestohet-inspektori-i-ndertimit-ne-prishtine-u-kap-ne-restorant-duke-i-marre-12-mije-euro-ryshfet/60%Daily2020-09-30 07:10
https://kosovapost.net/kalendari-historik-30-shtator/60%Daily2020-09-30 07:03
https://kosovapost.net/ne-spitalin-e-pejes-gjashte-paciente-jane-ne-oksigjeno-terapi/60%Daily2020-09-30 06:57
https://kosovapost.net/zbulohet-diagnoza-e-neymarit/60%Daily2020-09-30 06:50
https://kosovapost.net/keshilli-i-sigurimit-ben-thirrje-qe-luftimet-ne-nagorno-karabak-te-perfundojne-menjehere/60%Daily2020-09-30 06:47
https://kosovapost.net/perplasje-kaotike-ne-debatin-e-pare-mes-trumpit-dhe-bidenit-a-po-e-mbyll-gojen-burre/60%Daily2020-09-30 06:42
https://kosovapost.net/grenell-kryen-kontrollin-3-mujor-nese-i-eshte-rikthyer-kanceri-tregon-rezultatin-e-analizave/60%Daily2020-09-30 06:29
https://kosovapost.net/ambasadori-amerikan-ne-beograd-marreveshja-e-uashingtonit-eshte-zotim-politik-jo-ligjerisht-e-obligueshme/60%Daily2020-09-30 06:26
https://kosovapost.net/bima-qe-ju-ndihmon-ti-sheroni-semundjet-reumatike/60%Daily2020-09-30 06:22
https://kosovapost.net/gucati-neser-do-ta-kete-paraqitjen-e-pare-para-dhomave-te-specializuara/60%Daily2020-09-30 06:18
https://kosovapost.net/ndodh-edhe-kjo-lojtarit-i-duhet-te-shkoje-ne-tualet-gjate-ndeshjes-por-cfare-beri-mourinho/60%Daily2020-09-30 06:15
https://kosovapost.net/mbreteria-e-bashkuar-dhe-kanadaja-vendosin-sanksione-ndaj-aleksander-lukashenkos-dhe-disa-zyrtareve/60%Daily2020-09-30 06:12
https://kosovapost.net/sot-behen-22-vjet-nga-renia-e-mjekut-dhe-humanistit-shpetim-robaj/60%Daily2020-09-30 06:08
https://kosovapost.net/moti-sot-116/60%Daily2020-09-30 06:04
https://kosovapost.net/labi-tregon-daten-e-publikimit-te-kenges-me-motren-e-tij/60%Daily2020-09-29 21:54
https://kosovapost.net/a-po-pergatitet-kosova-per-valen-e-dyte-te-koronavirusit-flet-ministri-zemaj/60%Daily2020-09-29 21:47
https://kosovapost.net/putin-telefonon-kryeministrin-armen-ndaloni-sulmet-nevoje-urgjente-per-armepushim/60%Daily2020-09-29 21:41
https://kosovapost.net/gjermaniarizgjedhja-e-donald-trump-rrezik-joe-biden-fillim-i-ri/60%Daily2020-09-29 21:37
https://kosovapost.net/%e2%80%8bborrell-me-nje-thirrje-mediave-ne-ballkanin-perendimor-ne-luften-kunder-dezinformimit/60%Daily2020-09-29 21:25
https://kosovapost.net/arrestimet-e-drejtuesve-te-ovl-e-uck-se-haga-deshmitaret-jane-frikesuar-nga-dosjet/60%Daily2020-09-29 21:17
https://kosovapost.net/a-do-jete-kandidat-per-president-flet-lutfi-haziri/60%Daily2020-09-29 20:54
https://kosovapost.net/berisha-tregon-se-cfare-do-te-bente-nese-do-te-ishte-ne-vend-te-gucatit/60%Daily2020-09-29 20:32
https://kosovapost.net/tome-gashi-arrestimet-nuk-i-kreu-policia-e-eulex-it/60%Daily2020-09-29 19:51
https://kosovapost.net/milaim-zeka-zbulon-emrat-e-dy-deputeteve-shqiptare-qe-mundesuan-raportin-e-dick-martyt/60%Daily2020-09-29 19:29
https://kosovapost.net/gabimin-e-pare-per-gjykaten-speciale-e-beri-hashim-thaci/60%Daily2020-09-29 19:21
https://kosovapost.net/aksident-ne-magjistralen-prishtine-fushe-kosove-ka-lenduar/60%Daily2020-09-29 19:07
https://kosovapost.net/si-do-behet-shperndarja-e-87-milione-eurove-per-rimekembje-ekonomike-deklarohet-avdullah-hoti/60%Daily2020-09-29 18:41
https://kosovapost.net/ministri-turk-i-mbrojtjes-takohet-me-homologun-e-tij-kosovar/60%Daily2020-09-29 18:32
https://kosovapost.net/haradinaj-se-permendi-asnje-emer-nga-dosjet-ai-po-mbahet-padrejtesisht-ne-hage/60%Daily2020-09-29 18:13
https://kosovapost.net/ndrron-jete-emiri-i-kuvajtit-sabah-al-ahmad-al-sabah/60%Daily2020-09-29 18:10
https://kosovapost.net/per-here-te-trete-trump-nominohet-per-cmimin-nobel/60%Daily2020-09-29 17:50
https://kosovapost.net/haradinaj-i-ankohet-serish-trumpit-per-shkeljen-qe-serbia-po-ia-ben-marreveshjes-se-washingtonit/60%Daily2020-09-29 17:44
https://kosovapost.net/ky-pritet-te-jete-moti-per-neser-dhe-pasneser/60%Daily2020-09-29 17:38
https://kosovapost.net/pdk-po-gjen-arsyetime-per-te-mos-e-rrezuar-qeverine-hoti/60%Daily2020-09-29 17:35
https://kosovapost.net/ja-kur-do-te-mbajne-debatin-e-pare-presidencial-trump-dhe-biden/60%Daily2020-09-29 17:32
https://kosovapost.net/zemaj-takon-perfaqesuesit-e-lugines-se-presheves-ka-nje-premtin-per-ta/60%Daily2020-09-29 16:53
https://kosovapost.net/ahmeti-nga-sot-keta-parkinge-do-te-menaxhohen-nga-prishtina-parking/60%Daily2020-09-29 16:41
https://kosovapost.net/lajmi-i-fundit-turqia-rrezon-avionin-armen-ne-azerbajxhan/60%Daily2020-09-29 16:29
https://kosovapost.net/sndalen-perplasjet-ldk-aak-deputeti-i-haradinajt-kritikon-kryeministrin-hoti/60%Daily2020-09-29 16:06
https://kosovapost.net/kurti-kujton-kohen-kur-bashke-me-vjosa-osmanin-protestonin-kunder-thacit/60%Daily2020-09-29 16:01
https://kosovapost.net/berisha-krah-azerbajxhanit-po-cliron-tokat-e-pushtuara-nga-armenia/60%Daily2020-09-29 15:54
https://kosovapost.net/ashak-u-duhet-ta-perjashtoje-frasher-demajn-nga-akademia/60%Daily2020-09-29 15:48
https://kosovapost.net/bekim-jashari-ne-familjen-e-hysni-gucatit-shprehet-i-bindur-ne-pafajesine-e-tij/60%Daily2020-09-29 15:34
https://kosovapost.net/perplasje-e-akuza-krejt-cka-ndodhi-ne-seancen-e-pare-ne-speciale-kunder-nasim-haradinajt/60%Daily2020-09-29 15:22
https://kosovapost.net/ekskluzive-milaim-zeka-e-thote-per-here-te-pare-aktakuzat-ndaj-thacit-dhe-veselit-jane-konfirmuar/60%Daily2020-09-29 14:32
https://kosovapost.net/lojtaret-e-klubit-elite-futboll-rrihen-nga-kryetari-i-kf-matit/60%Daily2020-09-29 14:49
https://kosovapost.net/zviceranet-e-vajtojne-andi-zeqirin-kombetarja-po-humbet-nje-nga-talentet-me-te-mire/60%Daily2020-09-29 14:29
https://kosovapost.net/kurti-ata-qe-duan-ta-ndajne-kosoven-ndahen-nga-kosova/60%Daily2020-09-29 14:16
https://kosovapost.net/kuvendi-i-rahovecit-me-shumice-votash-ka-miratuar-buxhetin-per-vitin-2021/60%Daily2020-09-29 14:08
https://kosovapost.net/haradinaj-i-acaruar-para-gjykatesit-e-prokurores-nuk-e-kam-njohur-nuk-e-njoh-dhe-nuk-do-ta-njoh-kete-gjykate/60%Daily2020-09-29 14:07
https://kosovapost.net/bashkesia-islame-lejon-te-mbahen-varrimet-me-ceremoni-dhe-te-pamet/60%Daily2020-09-29 13:46
https://kosovapost.net/kryeministri-hoti-priti-ne-takim-perfaqesuesit-politike-te-lugines-se-presheves/60%Daily2020-09-29 13:33
https://kosovapost.net/fillon-seanca-gjyqesore-ne-speciale-ndaj-nasim-haradinajt/60%Daily2020-09-29 13:25
https://kosovapost.net/rastet-pozitive-sipas-komunave-29/60%Daily2020-09-29 13:16
https://kosovapost.net/nese-ceshtja-e-asociacionit-eshte-e-mbyllur-atehere-mbyllet-edhe-dialogu/60%Daily2020-09-29 13:13
https://kosovapost.net/lajm-i-mire-asnje-rast-i-vdekjes-dhe-54-raste-pozitive-me-covid-19/60%Daily2020-09-29 13:12
https://kosovapost.net/serbia-e-paralajmeron-arrestimin-e-thacit/60%Daily2020-09-29 12:59
https://kosovapost.net/thaci-pret-ne-takim-perfaqesueset-e-shoqates-grate-e-deshmoreve/60%Daily2020-09-29 12:49
https://kosovapost.net/sheshet-e-prishtines-do-te-jene-ne-vezhgimin-e-kamerave/60%Daily2020-09-29 12:32
https://kosovapost.net/vuciq-hedh-poshte-pretendimet-ne-konfliktin-midis-armenise-dhe-azerbajxhanit-nuk-perdoren-armet-serbe/60%Daily2020-09-29 12:35
https://kosovapost.net/macron-premton-ndermjetesimin-evropian-ne-krizen-e-bjellorusise/60%Daily2020-09-29 12:18
https://kosovapost.net/stano-puna-per-dialogun-kosove-serbi-vazhdon/60%Daily2020-09-29 12:15
https://kosovapost.net/gjilan-nje-muaj-paraburgim-per-personin-qe-dyshohet-se-dhunoi-nje-te-mitur/60%Daily2020-09-29 12:08
https://kosovapost.net/deputet-nga-burgu-etem-arifi-nese-nuk-jep-doreheqje-merr-page-deri-me-3-dhjetor/60%Daily2020-09-29 11:56
https://kosovapost.net/ministri-i-mbrojtjes-se-turqise-hulusi-akar-priti-ne-takim-ministrin-e-mbrojtjes-se-kosoves-anton-qunin/60%Daily2020-09-29 11:54
https://kosovapost.net/shefi-i-be-se-ne-kosove-asociacioni-teme-e-hapur-duhet-te-diskutohet-ne-bruksel/60%Daily2020-09-29 11:45
https://kosovapost.net/hysni-gucati-del-para-gjykates-speciale-me-1-tetor/60%Daily2020-09-29 11:52
https://kosovapost.net/pdk-e-pergatitur-per-zgjedhje-cfare-do-te-publikojne-muajin-e-ardshem/60%Daily2020-09-29 11:49
https://kosovapost.net/unhcr-ben-thirrje-per-zbatimin-urgjent-te-reformes-se-azilit-ne-be/60%Daily2020-09-29 11:14
https://kosovapost.net/cka-ndodhi-me-mbishkrimin-liqeni-i-trump/60%Daily2020-09-29 11:10
https://kosovapost.net/rasti-pronto-cfare-deklaroi-grabovci-para-gjykates/60%Daily2020-09-29 11:01
https://kosovapost.net/shuplakat-gruevski-shpallet-fajtor-dhe-denohet-me-nje-vjet-e-6-muaj-burg/60%Daily2020-09-29 10:53
https://kosovapost.net/banka-boterore-pandemia-do-te-varferoje-miliona-njerez/60%Daily2020-09-29 10:51
https://kosovapost.net/pamje-nga-arritja-e-antishqiptares-ne-burg/60%Daily2020-09-29 10:50
https://kosovapost.net/vuciq-i-respektojme-marreveshjet-por-jo-sipas-ligjeve-te-kosoves/60%Daily2020-09-29 10:48
https://kosovapost.net/veseli-vijat-e-kuqe-vendosen-per-konsum-elektoral-pastaj-zhgenjehen-qytetaret/60%Daily2020-09-29 10:42
https://kosovapost.net/pastrimi-rrenjesor-i-organizmit-dhe-renia-nga-pasha/60%Daily2020-09-29 10:39
https://kosovapost.net/komuna-e-drenasit-vleresohet-e-para-per-qeverisje-transaparente-ne-kosove/60%Daily2020-09-29 10:44
https://kosovapost.net/papa-refuzon-kerkesen-e-pompeos-per-nje-takim/60%Daily2020-09-29 10:32
https://kosovapost.net/ekipi-i-napolit-testohet-per-covid-19-rrezikohet-ndeshja-ndaj-juventusit/60%Daily2020-09-29 10:23
https://kosovapost.net/komandanti-i-kfor-it-krijimi-i-asociacionit-sjell-rrezik-te-caktuar/60%Daily2020-09-29 10:20
https://kosovapost.net/tahiri-qeveria-e-avdullah-hotit-nuk-mund-te-qeverise/60%Daily2020-09-29 10:11
https://kosovapost.net/erdogan-dhe-johnson-diskutojne-zhvillimet-azerbajxhan-armeni/60%Daily2020-09-29 09:59
https://kosovapost.net/zemaj-nuk-kam-shpenzuar-asnje-cent-nga-arka-e-shteti-sa-i-perket-menaxhimit-te-pandemise/60%Daily2020-09-29 09:54
https://kosovapost.net/nis-shqyrtimi-i-dyte-ne-rastin-e-ish-ministrit-nenad-rikalo-dhe-te-tjereve/60%Daily2020-09-29 09:32
https://kosovapost.net/hoti-thote-se-kane-arritur-marreveshje-me-prodhuesit-e-qumeshtit-behet-thirrje-qe-te-mos-protestohet/60%Daily2020-09-29 09:30
https://kosovapost.net/vazhdojne-luftimet-ne-vijen-e-frontit-azerbajxhan-armeni/60%Daily2020-09-29 09:00
https://kosovapost.net/serwer-amerikanet-po-gabojne-vuciqi-nuk-do-ta-njohe-kosoven/60%Daily2020-09-29 08:59
https://kosovapost.net/merkel-jep-alarmin-kancelarja-ben-parashikimin-e-frikshem-nese-vazhdojme-keshtu/60%Daily2020-09-29 08:53
https://kosovapost.net/dorezohet-deputeti-etem-arifi/60%Daily2020-09-29 08:48
https://kosovapost.net/hoti-skomenton-deklaraten-e-trump-per-perqafimin-me-vuciqin-ne-washington/60%Daily2020-09-29 08:40
https://kosovapost.net/nderron-jete-nje-person-ne-objektin-e-komunes-se-prishtines/60%Daily2020-09-29 08:35
https://kosovapost.net/hoti-ndermarrjet-publike-duhet-te-kene-menaxhim-te-mirefillte-profesional/60%Daily2020-09-29 08:20
https://kosovapost.net/policia-ka-konfiskuar-270-kg-mish-pule-nga-shtetasi-serb/60%Daily2020-09-29 08:20
https://kosovapost.net/okb-dhe-gjermania-do-te-organizojne-takim-per-libine/60%Daily2020-09-29 08:10
https://kosovapost.net/%e2%80%8bmbledhja-e-perbashket-e-dy-qeverive-do-te-mbahet-ne-tirane/60%Daily2020-09-29 08:07
https://kosovapost.net/gjuriq-nese-ideja-e-asociacionit-eshte-e-vdekur-edhe-mundesia-e-dialogut-te-suksesshem-eshte-e-vdekur/60%Daily2020-09-29 07:59
https://kosovapost.net/ekonomia-shqiptare-pritet-te-tkurret-ne-7-5-kete-vit-fmn-ruani-rezerva-per-nje-pandemi-me-te-rende/60%Daily2020-09-29 07:56
https://kosovapost.net/aksident-ne-prishtine-nderron-jete-kembesori/60%Daily2020-09-29 07:37
https://kosovapost.net/teste-te-shpejta-per-koronavirus-do-te-shperndahen-ne-133-vende/60%Daily2020-09-29 07:17
https://kosovapost.net/cka-po-ndodh-me-pronat-e-kosoves-ne-ish-jugosllavi/60%Daily2020-09-29 07:14
https://kosovapost.net/gjermania-synon-te-shtrengoje-masat-per-te-parandaluar-rritjen-e-rasteve-me-covid-19/60%Daily2020-09-29 07:00
https://kosovapost.net/vazhdojne-luftimet-ne-rajonin-e-nagorno-karabakut/60%Daily2020-09-29 06:55
https://kosovapost.net/shba-ja-do-ta-shfrytezoje-ndikimin-diplomatik-per-uljen-e-tensioneve-turqi-greqi/60%Daily2020-09-29 06:50
https://kosovapost.net/urat-e-integrimit-dhe-kufijte-me-tela-gjembore/60%Daily2020-09-29 06:45
https://kosovapost.net/organizata-per-bashkepunim-islamik-denon-sulmet-e-armenise-ndaj-azerbajxhanit/60%Daily2020-09-29 06:43
https://kosovapost.net/kalendari-historik-29-shtator/60%Daily2020-09-29 06:38
https://kosovapost.net/107439-2/60%Daily2020-09-29 06:27
https://kosovapost.net/koci-cdo-aktakuze-qe-i-kalon-afati-prej-6-muajsh-mund-te-jete-e-konfirmuar/60%Daily2020-09-29 06:24
https://kosovapost.net/afro-350-mije-qytetare-te-kosoves-kane-vizituar-shqiperine-gjate-muajit-gusht/60%Daily2020-09-29 06:20
https://kosovapost.net/keto-jane-perfitimet-ne-shendet-nese-konsumoni-djath-ne-mengjes/60%Daily2020-09-29 06:20
https://kosovapost.net/ligjvenesit-shqyrtojne-sot-projektligjin-per-festat-zyrtare-ne-kosove/60%Daily2020-09-29 06:12
https://kosovapost.net/sot-dita-boterore-e-zemres/60%Daily2020-09-29 06:10
https://kosovapost.net/naim-qelaj-sot-pranon-detyren-si-avokat-i-ri-i-popullit/60%Daily2020-09-29 06:05
https://kosovapost.net/qeveria-gjermane-asocacioni-duhet-te-jete-ne-perputhje-me-ligjet-e-kosoves/60%Daily2020-09-29 06:04
https://kosovapost.net/nasim-haradinaj-sot-paraqitet-para-gjykates-ne-hage/60%Daily2020-09-29 05:59
https://kosovapost.net/moti-sot-115/60%Daily2020-09-29 05:53
https://kosovapost.net/zeka-kete-jave-do-te-kete-arrestime-te-reja/60%Daily2020-09-28 21:24
https://kosovapost.net/grenelli-kosova-dhe-serbia-kerkuan-nga-shba-ja-qe-tu-ndihmoje/60%Daily2020-09-28 20:37
https://kosovapost.net/reshje-bore-ne-zona-te-larta-malore-cfare-moti-na-pret-ne-dy-ditet-e-ardhshme/60%Daily2020-09-28 20:14
https://kosovapost.net/zeka-se-ka-pranuar-publikisht-por-xhavit-haliti-eshte-intervistuar-nga-gjykata-speciale/60%Daily2020-09-28 20:17
https://kosovapost.net/neser-mbahet-seanca-e-nasim-haradinajt-ne-gjykaten-speciale/60%Daily2020-09-28 19:49
https://kosovapost.net/ja-ku-do-te-mbahet-mbledhja-e-perbashket-kosove-shqiperi/60%Daily2020-09-28 19:20
https://kosovapost.net/a-transmetohet-covid-19-nuk-permes-ushqyerjes-me-gji/60%Daily2020-09-28 19:03
https://kosovapost.net/%e2%80%8bparalajmeruan-proteste-hoti-pret-ne-takim-perpunuesit-e-qumeshtit/60%Daily2020-09-28 18:39
https://kosovapost.net/mali-i-zi-miraton-ligjin-per-simbolet-kombetare-cfare-do-te-thote-kjo-per-shqiptaret/60%Daily2020-09-28 18:24
https://kosovapost.net/%e2%80%8bnitaj-a-ekziston-dikush-nga-specialja-qe-eshte-perfshire-ne-skandalin-e-dosjeve/60%Daily2020-09-28 18:16
https://kosovapost.net/107386-2/60%Daily2020-09-28 17:40
https://kosovapost.net/%e2%80%8balbin-kurti-uron-boshnjaket-me-rastin-e-dites-se-ketij-komuniteti/60%Daily2020-09-28 17:19
https://kosovapost.net/107377-2/60%Daily2020-09-28 17:11
https://kosovapost.net/e-zbulon-klinaku-i-ovl-se-ja-cfare-kishte-ne-kompjuter-te-nasim-haradinajt/60%Daily2020-09-28 16:54
https://kosovapost.net/pak-dite-pas-spektaklit-te-veteranet-veliu-pret-ne-takim-shefin-e-eulexit/60%Daily2020-09-28 16:40
https://kosovapost.net/avokati-i-salih-mustafes-paralajmeron-mocione-kunder-gjykates-speciale/60%Daily2020-09-28 16:29
https://kosovapost.net/ish-ministrja-e-maqedonise-dergohet-ne-burg/60%Daily2020-09-28 16:23
https://kosovapost.net/pdk-ja-inicion-plotesim-ndryshimin-e-ligjit-per-trustin-per-terheqjen-e-mjeteve/60%Daily2020-09-28 16:04
https://kosovapost.net/erdogan-duhet-ti-jepet-fund-krizes-qe-ka-filluar-ne-rajon-me-okupimin-e-malesise-se-karabakut/60%Daily2020-09-28 15:55
https://kosovapost.net/ky-eshte-njeriu-i-aak-se-zgjidhet-avokat-i-popullit/60%Daily2020-09-28 15:48
https://kosovapost.net/mytaher-haskuka-kryetari-qe-ua-lehtesoi-jeten-te-semureve-nga-kanceri/60%Daily2020-09-28 15:36
https://kosovapost.net/perfundon-seanca-e-pare-e-tribunalit-special-ndaj-ish-komandantit-te-uck-se/60%Daily2020-09-28 15:19
https://kosovapost.net/vdes-veterani-i-uck-se/60%Daily2020-09-28 15:08
https://kosovapost.net/oda-amerikane-vlereson-pozitivisht-aprovimin-e-projektligjit-per-identifikimin-elektronik-dhe-sherbimet-e-besuara-ne-transaksionet-elektronike/60%Daily2020-09-28 14:55
https://kosovapost.net/super-talenti-nga-fshati-sharban-transferohet-te-hoffenheim/60%Daily2020-09-28 14:42
https://kosovapost.net/shoqata-e-gastronomeve-kerkon-heqjen-e-kufizimit-te-muzikes-pas-ores-2100/60%Daily2020-09-28 14:33
https://kosovapost.net/mediat-serbe-serbia-do-te-perpije-kosoven-dhe-shqiperine/60%Daily2020-09-28 14:29
https://kosovapost.net/i-ftuari-i-radhes-nga-gjykata-speciale-visar-ballovci/60%Daily2020-09-28 14:25
https://kosovapost.net/pse-barcelona-terheq-interesimin-per-lautaron/60%Daily2020-09-28 14:21
https://kosovapost.net/per-ju-televizionet-qe-doni-me-ruajt-si-syte-e-ballit-milaim-zeken-znaqken/60%Daily2020-09-28 14:22
https://kosovapost.net/ministri-abrashi-priti-ne-takim-ambasadorin-e-italise-nicola-orlando/60%Daily2020-09-28 14:06
https://kosovapost.net/ministri-quni-niset-per-vizite-zyrtare-ne-turqi/60%Daily2020-09-28 13:58
https://kosovapost.net/cufaj-refuzon-te-deshmoje-me-detaje-ne-lidhje-me-rastin-e-agon-musliut/60%Daily2020-09-28 13:50
https://kosovapost.net/nis-seanca-gjyqesore-ndaj-salih-mustafes/60%Daily2020-09-28 13:38
https://kosovapost.net/%e2%80%8bfemijet-deri-ne-moshen-10-vjecare-mund-te-mos-i-bartin-maskat/60%Daily2020-09-28 13:33
https://kosovapost.net/konfirmohen-tri-raste-te-vdekjes-gjate-24-oreve-te-fundit-nga-covid-19/60%Daily2020-09-28 13:06
https://kosovapost.net/miami-heat-mbyllin-llogarite-me-celtics-perballe-lakers-ne-finalen-e-madhe/60%Daily2020-09-28 12:59
https://kosovapost.net/rreth-500-mije-peshkaqene-mund-te-theren-per-prodhimin-e-vaksines-kunder-covid-19/60%Daily2020-09-28 12:48
https://kosovapost.net/zemaj-situate-e-menaxhueshme-me-covid-19-sot-vetem-48-raste-pozitive/60%Daily2020-09-28 12:49
https://kosovapost.net/osmani-takon-ambasadoren-holandeze-carin-lobbezoo-flasin-per-bashkepunim-mes-vete/60%Daily2020-09-28 12:34
https://kosovapost.net/kryeministri-hoti-vizitoi-ipeshkvine-e-kosoves/60%Daily2020-09-28 12:21
https://kosovapost.net/edita-tahiri-ne-mesin-grave-me-eminente-ne-bote-per-ndaljen-e-lufterave-dhe-krijimin-e-paqes/60%Daily2020-09-28 12:13
https://kosovapost.net/avokati-i-ri-i-popullit-naim-qelaj-betohet-para-deputeteve/60%Daily2020-09-28 12:06
https://kosovapost.net/mobilieria-tradita-b-ofron-prodhime-cilesore-te-qendrueshme-dhe-me-kualitet-te-larte/60%Daily2020-09-28 13:36
https://kosovapost.net/recica-nuk-do-te-lejojme-te-neperkemben-te-drejtat-e-pensionisteve/60%Daily2020-09-28 11:48
https://kosovapost.net/ministrja-haradinaj-stublla-bisedoi-me-homologun-albusaidi-theksohet-nevoja-per-thellimin-e/60%Daily2020-09-28 11:40
https://kosovapost.net/kosnett-konventa-e-stambollit-perafron-kosoven-me-vlerat-euro-atlantike/60%Daily2020-09-28 11:20
https://kosovapost.net/kosova-teme-ne-parlamentin-evropian/60%Daily2020-09-28 11:16
https://kosovapost.net/deri-ne-10-mije-euro-gjobe-per-ata-qe-nuk-vetizolohen-ne-angli/60%Daily2020-09-28 11:03
https://kosovapost.net/107220-2/60%Daily2020-09-28 11:03
https://kosovapost.net/%e2%80%8blvv-e-ldk-akuzojne-njera-tjetren-per-bllokim-te-punes-se-komisionit-hetimor-rreth-privatizimit/60%Daily2020-09-28 10:48
https://kosovapost.net/ministri-recica-jep-nje-lajm-te-mire-per-qytetaret-me-adsistence-sociale/60%Daily2020-09-28 11:05
https://kosovapost.net/luftimet-armeni-azerbejxhan-be-kerkon-armepushim-urgjent/60%Daily2020-09-28 10:33
https://kosovapost.net/trump-shba-do-te-perpiqet-ti-jape-fund-dhunes-midis-armenise-dhe-azerbajxhanit/60%Daily2020-09-28 10:32
https://kosovapost.net/dallimi-mes-aspirines-dhe-ibuprofenit-kur-duhet-ti-perdorni/60%Daily2020-09-28 10:27
https://kosovapost.net/cr7-shpeton-juventusin-milan-e-napoli-trembin-rivalet-video-golat/60%Daily2020-09-28 10:26
https://kosovapost.net/maqedoni-pritet-miratimi-i-vendimit-per-heqjen-e-testeve-pcr-negativ-per-kosovaret/60%Daily2020-09-28 10:08
https://kosovapost.net/agim-ceku-perfundon-intervistimin-e-tij-ne-gjykaten-specile/60%Daily2020-09-28 10:07
https://kosovapost.net/qeveria-merr-vendim-qe-tua-dyfishoje-pagesen-e-asistences-sociale-familjeve-ne-nevoje/60%Daily2020-09-28 09:54
https://kosovapost.net/arrestohet-edhe-vellai-i-qorrit-qe-u-vra-nga-policia-e-kosoves/60%Daily2020-09-28 09:40
https://kosovapost.net/ramadan-pllana-metush-krasniqi-themeluesi-i-lnckvsh-se-dhe-frymezuesi-i-uck-se/60%Daily2020-09-28 09:27
https://kosovapost.net/epidemiologu-zviceran-pas-pak-muajsh-covidi-do-te-jete-nje-grip-i-zakonshem/60%Daily2020-09-28 09:16
https://kosovapost.net/arrestohet-nje-person-ne-peje-kercenon-familjaret-me-arme-ne-gjendje-te-dehur/60%Daily2020-09-28 09:12
https://kosovapost.net/kryeministri-hoti-uroi-qytetaret-boshnjake-me-rastin-e-28-shtatorit/60%Daily2020-09-28 09:00
https://kosovapost.net/shba-gjykata-ndalon-perkohesisht-urdherin-e-trumpit-mbi-aplikacionin-tiktok/60%Daily2020-09-28 08:52
https://kosovapost.net/shba-thirrje-armenise-dhe-azerbajxhanit-tu-japin-fund-perleshjeve/60%Daily2020-09-28 08:48
https://kosovapost.net/keshilltari-i-presidentit-thaci-deputetet-shqiptare-te-interesuar-te-perfitojne-politikisht-jo-te-mbrojne-luften-e-uck-se/60%Daily2020-09-28 08:43
https://kosovapost.net/sot-mblidhet-komiteti-per-vleresimin-e-situates-me-covid-19-a-do-te-ndryshojne-masat/60%Daily2020-09-28 08:35
https://kosovapost.net/hoti-i-prere-ceshtja-e-asociacionit-ka-perfunduar-nuk-do-te-diskutohet-ne-bruksel/60%Daily2020-09-28 08:12
https://kosovapost.net/ke-jane-marreveshjet-qe-do-te-ne-nenshkruhen-mes-kosoves-dhe-shqiperise/60%Daily2020-09-28 07:53
https://kosovapost.net/azerbajxhani-leshon-paralajmerimin-e-fundit-per-armenine/60%Daily2020-09-28 07:52
https://kosovapost.net/qeveria-ndan-60-milione-euro-per-subvencionimin-e-pagave-te-bizneseve/60%Daily2020-09-28 07:47
https://kosovapost.net/nga-sot-mali-i-zi-ashperson-masat-kunder-covid-19/60%Daily2020-09-28 07:40
https://kosovapost.net/shtyhet-takimi-i-sotem-kosove-serbi-be-ja-jep-sqarim/60%Daily2020-09-28 07:29
https://kosovapost.net/nga-kosova-ne-shqiperi-vetem-470-te-punesuar/60%Daily2020-09-28 07:23
https://kosovapost.net/qeveria-e-kosoves-dyfishon-subvencionet-per-bujqit/60%Daily2020-09-28 07:24
https://kosovapost.net/themelohet-zyra-per-ofrimin-e-asistences-per-qytetaret-e-lugines-se-presheves/60%Daily2020-09-28 07:06
https://kosovapost.net/kalendari-historik-28-shtator/60%Daily2020-09-28 07:04
https://kosovapost.net/ne-spitalin-e-pejes-dy-paciente-me-covid-19-ne-gjendje-me-te-rende/60%Daily2020-09-28 07:00
https://kosovapost.net/new-york-times-ia-publikon-trumpit-kthimin-e-taksave-per-nje-vit-pagoi-vetem-750-dollare/60%Daily2020-09-28 06:55
https://kosovapost.net/cfare-tha-ronaldo-pas-barazimit-te-juves-me-romen/60%Daily2020-09-28 06:52
https://kosovapost.net/tensione-te-larta-midis-azerbajxhanit-dhe-armenise-per-nagorno-karabakun/60%Daily2020-09-28 06:50
https://kosovapost.net/aktivizimi-i-speciales-heq-vijat-e-kuqe-te-ldk-se-ndaj-pdk-se/60%Daily2020-09-28 06:31
https://kosovapost.net/macron-lukashenko-duhet-te-largohet-nga-pushteti/60%Daily2020-09-28 06:29
https://kosovapost.net/perpunuesit-e-drurit-kerkojne-mbeshtetjen-e-pozites-dhe-opozites-per-ndryshimin-e-ligjit-te-prokurimit/60%Daily2020-09-28 06:26
https://kosovapost.net/milani-vazhdon-me-fitore-edhe-pa-ibrahimovicin/60%Daily2020-09-28 06:18
https://kosovapost.net/sot-specialja-interviston-agim-cekun/60%Daily2020-09-28 06:10
https://kosovapost.net/konsumo-mango-per-humbje-peshe-dhe-luftimin-e-kancerit/60%Daily2020-09-28 06:07
https://kosovapost.net/maqedonia-e-veriut-vendos-sot-shqyrton-heqjen-e-testit-pcr-per-kosoven/60%Daily2020-09-28 06:06
https://kosovapost.net/salih-mustafa-del-sot-para-prokuroreve-te-specializuar-ne-hage/60%Daily2020-09-28 05:57
https://kosovapost.net/parashikimi-i-motit-sot-dhe-gjate-javes/60%Daily2020-09-28 05:53
https://kosovapost.net/euronews-shkruan-per-arrestimin-e-nasim-haradinajt-dhe-hysni-gucatit/60%Daily2020-09-27 22:12
https://kosovapost.net/italia-shtyn-deri-me-31-dhjetor-gjendjen-e-emergjences-shendetesore/60%Daily2020-09-27 21:59
https://kosovapost.net/masaker-ne-nje-lokal-meksikan-vdesin-11-persona/60%Daily2020-09-27 21:55
https://kosovapost.net/ligji-i-ri-ne-turqi-censurohet-liria-e-fjales-ne-rrjetet-sociale/60%Daily2020-09-27 21:12
https://kosovapost.net/greqia-njofton-per-vdekjen-e-imigrantit-te-pare-nga-covid-19/60%Daily2020-09-27 21:08
https://kosovapost.net/erdogan-populli-turk-ndodhet-prane-vellezerve-azerbajxhanas/60%Daily2020-09-27 21:06
https://kosovapost.net/shba-ja-shume-pran-largimit-te-vizave-per-qytetaret-kroate/60%Daily2020-09-27 21:03
https://kosovapost.net/infektologu-sadiku-po-hyjme-ne-nje-periudhe-e-cila-favorizon-perhapjen-e-covid-19/60%Daily2020-09-27 20:57
https://kosovapost.net/ujesjellesi-prishtina-thote-se-qytetaret-i-kane-borxh-45-milione-euro/60%Daily2020-09-27 19:57
https://kosovapost.net/muajin-e-ardhshem-ne-kosove-vijne-ekspertet-per-ujmanin/60%Daily2020-09-27 19:56
https://kosovapost.net/kafshet-e-konfiskuara-ne-karaceve-mish-per-te-burgosurit/60%Daily2020-09-27 19:53
https://kosovapost.net/kandidatet-per-patente-shofer-smund-te-hyjne-ne-testin-praktik/60%Daily2020-09-27 19:52
https://kosovapost.net/mot-i-ndryshueshem-ne-pese-ditet-e-ardhshme-ne-kosove/60%Daily2020-09-27 19:48
https://kosovapost.net/mbyllet-derbi-mes-galatasaryt-dhe-fenerbahces-pa-gola-por-me-11-kartone-te-verdhe/60%Daily2020-09-27 18:30
https://kosovapost.net/komisioni-europian-mirepret-votimin-e-zvicres-per-lirine-e-levizjes-me-be/60%Daily2020-09-27 18:26
https://kosovapost.net/qeveria-mbylli-klubet-e-nates-ne-oren-2200-londinezet-festojne-ne-rruge/60%Daily2020-09-27 18:24
https://kosovapost.net/be-ben-thirrje-te-ndalen-luftimet-mes-armenise-dhe-azerbajxhanit-per-nagorni-karabakun/60%Daily2020-09-27 18:22
https://kosovapost.net/azerbajxhani-shpall-gjendjen-e-luftes/60%Daily2020-09-27 18:19
https://kosovapost.net/kuvendi-neser-vazhdon-seancen-plenare/60%Daily2020-09-27 18:17
https://kosovapost.net/presidenti-iranian-me-akuza-ndaj-shba-se-pas-vendosjes-se-sanksioneve-te-reja/60%Daily2020-09-27 17:32
https://kosovapost.net/infektohen-me-covid-19-tre-mesimdhenes-ne-suhareke-komuna-pro-vazhdimit-te-mesimit/60%Daily2020-09-27 17:29
https://kosovapost.net/termet-afer-elbasanit-te-shqiperise/60%Daily2020-09-27 17:26
https://kosovapost.net/vuciq-prishtina-duhet-ta-kuptoje-se-vetem-kompromisi-eshte-zgjidhje-ndryshe/60%Daily2020-09-27 17:24
https://kosovapost.net/nje-48-vjecare-dyshohet-se-ka-kryer-vetevrasje-ne-gjakove-policia-po-heton-rastin/60%Daily2020-09-27 17:19
https://kosovapost.net/gashi-specialja-ne-bashkepunim-me-prokurorine-e-serbise-po-fabrikon-provat-kunder-pjesetareve-te-uck-se/60%Daily2020-09-27 17:12
https://kosovapost.net/raportohen-per-raste-me-koronavirus-edhe-ne-shkollat-hasan-prishtina-dhe-nexhmi-mustafa/60%Daily2020-09-27 17:06
https://kosovapost.net/pas-masave-te-reja-zemaj-neser-mban-takim-virtual-me-kryetaret-e-komunave/60%Daily2020-09-27 16:58
https://kosovapost.net/pamje-16-te-vrare-ne-luftimet-midis-armenise-dhe-azerbajxhanit/60%Daily2020-09-27 16:53
https://kosovapost.net/labi-i-revoltuar-ndaj-ministrit-zemaj-paralajmeron-serish-proteste-para-qeverise/60%Daily2020-09-27 16:23
https://kosovapost.net/kerkohet-mbrojtja-e-burimeve-ujore-ne-kosove/60%Daily2020-09-27 16:10
https://kosovapost.net/mullaavda-reagon-pas-vendimit-te-qeverise-nuk-jemi-kriminel-por-jemi-njerez-te-kultures-e-artit/60%Daily2020-09-27 15:47
https://kosovapost.net/vazhdojne-protestat-kunder-lukashenkes/60%Daily2020-09-27 15:34
https://kosovapost.net/zemaj-situata-e-menaxhueshme-me-pandemi-nuk-guxon-te-kthehet-ne-pakujdesi/60%Daily2020-09-27 15:19
https://kosovapost.net/kerkohet-mbrojtje-institucionale-per-punonjesit-shendetesore/60%Daily2020-09-27 15:09
https://kosovapost.net/djali-i-sabri-hamitit-blen-banese-100-mije-euro-pa-mbulese/60%Daily2020-09-27 14:59
https://kosovapost.net/pas-londres-edhe-ne-madridi-proteston-kunder-masave-kufizuese-te-pandemise/60%Daily2020-09-27 14:51
https://kosovapost.net/sot-merret-vendimi-ne-zvicer-pro-ose-kunder-levizjes-se-lire/60%Daily2020-09-27 14:32
https://kosovapost.net/106959-2/60%Daily2020-09-27 14:34
https://kosovapost.net/parashikimi-i-motit-per-ditet-ne-vazhdim/60%Daily2020-09-27 14:14
https://kosovapost.net/zemaj-rezultatet-e-menaxhueshme-assesi-nuk-duhet-te-kthehen-ne-pakujdesi/60%Daily2020-09-27 14:06
https://kosovapost.net/stresi-infektohet-me-covid-19/60%Daily2020-09-27 13:57
https://kosovapost.net/kosova-me-shprese-te-donacionet-ne-lidhje-me-vaksinen-kunder-covid-19/60%Daily2020-09-27 13:51
https://kosovapost.net/ministri-maqedonas-ideja-eshte-te-hapen-kufijte-pa-pcr-testet-po-bidesojme-me-te-gjitha-vendet-e-rajonit/60%Daily2020-09-27 13:27
https://kosovapost.net/rastet-pozitive-sipas-komunave-28/60%Daily2020-09-27 13:18
https://kosovapost.net/tri-raste-te-vdekjes-dhe-47-raste-pozitive-me-covid-19/60%Daily2020-09-27 13:12
https://kosovapost.net/be-ja-e-shqetesuar-per-tensionet-mes-azerbajxhanit-e-armenise/60%Daily2020-09-27 13:05
https://kosovapost.net/ushtria-e-azerbajxhanit-cliron-6-fshatra-nga-pushtimi-armen/60%Daily2020-09-27 12:59
https://kosovapost.net/bytyci-i-reagon-kurtit-jo-z-kurti-gjykaten-speciale-nuk-e-themeloi-pdk-ja/60%Daily2020-09-27 12:48
https://kosovapost.net/labinot-tahiri-te-merkuren-proteste-para-qeverise/60%Daily2020-09-27 12:30
https://kosovapost.net/trump-e-quan-sukses-te-shba-ve-marreveshjen-mes-beogradit-e-prishtines-dhe-thote-se-pas-nenshkrimit-ata-u-perqafuan/60%Daily2020-09-27 12:13
https://kosovapost.net/maqedonia-e-veriut-te-henen-merr-vendimin-per-heqjen-e-testit-pcr-per-kosovaret/60%Daily2020-09-27 11:47
https://kosovapost.net/ceku-neser-intervistohet-ne-hage-si-i-dyshuar/60%Daily2020-09-27 11:26
https://kosovapost.net/turqia-denon-sulmet-e-armenise-ndaj-azerbajxhanit/60%Daily2020-09-27 11:11
https://kosovapost.net/shba-planifikon-kufizime-per-vizat-e-studenteve-te-huaj/60%Daily2020-09-27 10:54
https://kosovapost.net/kurti-hera-e-pare-qe-nje-qeveri-e-kosoves-po-merr-ane-ne-zgjedhjet-ne-shba/60%Daily2020-09-27 10:44
https://kosovapost.net/kurti-ata-qe-dikur-e-friksonin-popullin-tash-po-i-friksohen-zgjedhjeve/60%Daily2020-09-27 14:17
https://kosovapost.net/gjendet-nje-person-i-vdekur-ne-prishtine/60%Daily2020-09-27 10:29
https://kosovapost.net/konfiskohet-malli-qe-hyri-ilegalisht-nga-serbia/60%Daily2020-09-27 09:51
https://kosovapost.net/zvicra-dhe-austria-befasohen-nga-bora-e-hershme/60%Daily2020-09-27 09:33
https://kosovapost.net/kater-mesimdhenes-ne-faik-konica-dalin-pozitive-me-covid-19/60%Daily2020-09-27 09:25
https://kosovapost.net/gruaja-lajmeron-per-dhune-ne-familje-policia-i-gjene-arme-e-municion-ne-shtepi/60%Daily2020-09-27 09:00
https://kosovapost.net/pakistan-15-te-vdekur-pasi-nje-furgon-perfshihet-nga-zjarri/60%Daily2020-09-27 08:55
https://kosovapost.net/bora-mberrin-ne-kosove-zbardhen-kodrat-e-rugoves/60%Daily2020-09-27 08:51
https://kosovapost.net/kalendari-historik-27-shtator/60%Daily2020-09-27 08:43
https://kosovapost.net/ushqimet-qe-konsumoni-cdo-dite-por-qe-demtojne-veshkat/60%Daily2020-09-27 08:21
https://kosovapost.net/mbi-gjysme-milioni-euro-diaspora-dergon-ne-kosove/60%Daily2020-09-27 13:45
https://kosovapost.net/kjo-eshte-gjendja-shendetesore-e-infermierit-qe-u-ther-me-thike-ne-qkuk/60%Daily2020-09-27 07:58
https://kosovapost.net/bastiset-lokali-me-aparate-te-bixhozit-ne-gjakove/60%Daily2020-09-27 07:44
https://kosovapost.net/vuciq-me-trump-se-bashku-do-te-pijme-raki-te-kumbulles-ne-beograd/60%Daily2020-09-27 07:31
https://kosovapost.net/nga-washington-dc-po-fryejne-erera-per-ndarjen-e-kosoves/60%Daily2020-09-27 07:25
https://kosovapost.net/labinot-tahiri-turp-per-ata-qe-i-gezohen-arrestimit-te-gucatit-e-haradinajt/60%Daily2020-09-27 07:21
https://kosovapost.net/gjermania-jep-500-milione-euro-per-mesimin-digjital-ne-kohe-pandemie/60%Daily2020-09-27 07:07
https://kosovapost.net/biden-e-krahasoi-trumpin-me-ministrin-nazist-te-propagandes-goebbels/60%Daily2020-09-27 07:00
https://kosovapost.net/kush-do-te-largohet-nga-juventusi/60%Daily2020-09-27 06:55
https://kosovapost.net/makina-perplas-per-vdekje-qytetarin-me-biciklete-ne-orikum/60%Daily2020-09-27 06:45
https://kosovapost.net/kru-prishtina-njofton-se-nga-fundi-i-ketij-muaji-sdo-te-kete-reduktime-te-ujit-te-pijes/60%Daily2020-09-27 06:35
https://kosovapost.net/sot-mot-i-vranet-dhe-me-diell/60%Daily2020-09-27 06:23
https://kosovapost.net/ambasadori-izraelit-ne-serbi-kemi-njohur-kosoven-por-ende-jo-teknikisht/60%Daily2020-09-26 21:42
https://kosovapost.net/106808-2/60%Daily2020-09-26 21:07
https://kosovapost.net/kuptimi-i-cuditshem-i-simbolit-ne-uniformen-e-pjesetareve-te-eulex-it-gjate-aksionit-ne-ovl-uck/60%Daily2020-09-26 20:07
https://kosovapost.net/operohet-infermieri-i-cili-u-ther-sot-me-thike-ne-qkuk/60%Daily2020-09-26 19:40
https://kosovapost.net/hoqi-vijat-e-kuqe-per-pdk-ne-haxhiu-isa-mustafa-po-do-ti-ike-zgjedhjeve/60%Daily2020-09-26 19:19
https://kosovapost.net/pdk-i-reagone-ashper-hotit-e-pyesin-se-a-i-kerkoi-sqarime-eulex-it-per-arrestimet-e-djeshme/60%Daily2020-09-26 19:08
https://kosovapost.net/nagavci-pa-vetevendosjen-smund-te-zgjedhet-presidenti/60%Daily2020-09-26 18:58
https://kosovapost.net/keto-jane-veprat-penale-qe-specialja-po-e-ngarkon-nasim-haradinajn/60%Daily2020-09-26 18:45
https://kosovapost.net/kur-do-te-merret-vendimi-per-haradinajn-dhe-gucatin-deklarohet-tome-gashi/60%Daily2020-09-26 18:16
https://kosovapost.net/shpronesimi-dyfishon-cmimet-e-tokave-ne-kryeqytet/60%Daily2020-09-26 18:03
https://kosovapost.net/si-do-te-jete-moti-ne-kosove-te-dielen-6/60%Daily2020-09-26 17:24
https://kosovapost.net/pse-duhet-te-pish-caj-jeshil-cdo-nate-para-gjumit/60%Daily2020-09-26 17:22
https://kosovapost.net/ja-c%cc%a7ka-i-paralajmeron-zemaj-bizneset-nese-nuk-i-respektojne-masat-anti-covid/60%Daily2020-09-26 17:14
https://kosovapost.net/jep-doreheqje-kryeministri-i-libanit/60%Daily2020-09-26 16:59
https://kosovapost.net/deputeti-i-vv-se-ldk-nuk-i-ka-hequr-vijat-e-kuqe-ndaj-pdk-se-sepse-nuk-ka-pasur-kurre/60%Daily2020-09-26 16:20
https://kosovapost.net/106759-2/60%Daily2020-09-26 16:12
https://kosovapost.net/specialja-leshon-komunikaten-e-pare-per-arrestimin-e-nasim-haradinajt/60%Daily2020-09-26 15:53
https://kosovapost.net/ministria-e-shendetesise-e-denone-ashper-sulmin-me-thike-te-infermierit/60%Daily2020-09-26 15:50
https://kosovapost.net/barca-nuk-heq-dore-nga-lautaro/60%Daily2020-09-26 15:32
https://kosovapost.net/hoti-pa-unitet-ne-dialog-qeveria-e-tij-ne-minimumin-e-fuqise-se-pushtetit/60%Daily2020-09-26 15:26
https://kosovapost.net/vazhdojne-protestat-ne-bjellorusi-kunder-lukashenkas/60%Daily2020-09-26 15:04
https://kosovapost.net/sindikata-e-infermiereve-te-kosoves-reagon-pas-therrjes-me-thike-te-infermierit-ne-qkuk/60%Daily2020-09-26 15:04
https://kosovapost.net/pse-mrizon-akademia-dhe-intelegjenca-shqiptare-ne-keto-ore-te-liga-per-kombin/60%Daily2020-09-26 14:59
https://kosovapost.net/edhe-austria-heq-karantinen-per-kosoven/60%Daily2020-09-26 14:44
https://kosovapost.net/abrashi-paralajmeron-projekte-ekonomike-dhe-vende-te-reja-pune-ne-kosove/60%Daily2020-09-26 14:29
https://kosovapost.net/policia-jep-detaje-per-infermierin-e-plagosur-ne-qkuk/60%Daily2020-09-26 14:23
https://kosovapost.net/plagoset-nje-infermier-ne-qkuk/60%Daily2020-09-26 14:09
https://kosovapost.net/zemaj-puna-e-perbashket-po-tregohet-e-suksesshme/60%Daily2020-09-26 14:00
https://kosovapost.net/ky-eshte-lojtari-i-real-madrid-qe-nuk-do-te-mund-te-luaj-ne-ndeshjen-e-radhes/60%Daily2020-09-26 13:46
https://kosovapost.net/rastet-pozitive-sipas-komunave-27/60%Daily2020-09-26 13:22
https://kosovapost.net/dy-raste-te-vdekjes-dhe-raste-46-pozitive-me-covid-19/60%Daily2020-09-26 13:20
https://kosovapost.net/thaci-perkujton-masakren-e-abrise-se-eperme/60%Daily2020-09-26 13:03
https://kosovapost.net/komunat-humbin-5-2-milione-euro-shkaku-i-nje-vendimi-te-goran-rakiqit/60%Daily2020-09-26 12:53
https://kosovapost.net/si-te-ulni-tensionin-e-larte-me-tri-metoda-natyrale/60%Daily2020-09-26 12:45
https://kosovapost.net/pdk-perkujton-23-martiret-e-familjes-deliu-ne-22-vjetorin-e-tyre/60%Daily2020-09-26 12:27
https://kosovapost.net/106678-2/60%Daily2020-09-26 12:08
https://kosovapost.net/studiuesit-zvicerane-nxjerrin-fakte-dhe-objekte-unike-ne-shqiperi/60%Daily2020-09-26 11:56
https://kosovapost.net/veturat-e-eulex-it-drejt-aeroportit-dyshohet-se-nasim-haradinaj-niset-per-ne-hage/60%Daily2020-09-26 11:33
https://kosovapost.net/presidentet-pendarovski-dhe-pahor-ne-shetitje-neper-pjesen-e-vjeter-te-ohrit/60%Daily2020-09-26 11:24
https://kosovapost.net/haradinaj-stublla-njofton-homologun-nga-saint-vincent-dhe-grenadines-per-marreveshjen-e-uashingtonit/60%Daily2020-09-26 11:14
https://kosovapost.net/delegacioni-i-korporates-zhvillimore-financiare-dfc-takon-oden-amerikane/60%Daily2020-09-26 12:12
https://kosovapost.net/publikuan-biseden-putin-macron-hetim-ndaj-gazetave-ne-france/60%Daily2020-09-26 14:49
https://kosovapost.net/mustafa-thote-se-kane-hequr-vijat-e-kuqe-per-pdk-ne/60%Daily2020-09-26 10:43
https://kosovapost.net/e-tmerrshme-vuciq-paralajmeron-skenarin-e-zi-per-kosoven/60%Daily2020-09-26 10:34
https://kosovapost.net/kryeministri-japonez-jemi-te-vendosur-te-organizojme-lojerat-olimpike-te-tokios/60%Daily2020-09-26 10:10
https://kosovapost.net/zhduket-nje-i-mitur-ne-gllogovc/60%Daily2020-09-26 09:58
https://kosovapost.net/seanca-e-pare-ndaj-salih-mustafes-caktohet-per-28-shtator/60%Daily2020-09-26 09:36
https://kosovapost.net/afro-30-te-vdekur-nga-rrezimi-i-avionit-ushtarak-ne-ukraine-haradinaj-stublla-ndan-pikellimin-me-familjet-e-viktimave/60%Daily2020-09-26 09:28
https://kosovapost.net/voa-ja-cilat-jane-ndryshimet-e-propozuara-per-vizat-amerikane/60%Daily2020-09-26 09:18
https://kosovapost.net/reagon-deliu-i-quan-poshteruese-skenat-e-arrestimeve-te-djeshme/60%Daily2020-09-26 09:04
https://kosovapost.net/konferencat-e-ovl-se-gucati-eshte-arrestuar-pas-publikimit-te-dosjeve-qe-rrodhen-nga-specialja/60%Daily2020-09-26 08:50
https://kosovapost.net/trump-pritet-te-nominoje-amy-coney-barrett-ne-gjykaten-supreme/60%Daily2020-09-26 08:29
https://kosovapost.net/irani-goditet-nga-nje-termet-prej-5-2-shkallesh/60%Daily2020-09-26 08:11
https://kosovapost.net/rusia-stacioni-i-radhes-ne-formula-1/60%Daily2020-09-26 07:51
https://kosovapost.net/haradina-kujton-masakren-ne-abri-te-eperme/60%Daily2020-09-26 07:38
https://kosovapost.net/heqja-e-kosoves-nga-lista-e-karantines-planifikohen-shtate-fluturime-nga-zvicra-per-neser/60%Daily2020-09-26 07:31
https://kosovapost.net/dalin-statistikat-kaq-eshte-paga-mesatare-e-kosovareve-ne-gjermani/60%Daily2020-09-26 07:19
https://kosovapost.net/ukraine-25-te-vdekur-nga-rrezimi-i-avionit-ushtarak/60%Daily2020-09-26 07:12
https://kosovapost.net/cmimet-e-barnave-ne-kosove-me-te-shtrenjtat-ne-rajon/60%Daily2020-09-26 07:08
https://kosovapost.net/ekspertet-e-okb-se-kerkojne-te-lirohet-anetarja-e-opozites-bjelloruse/60%Daily2020-09-26 07:03
https://kosovapost.net/asgje-nuk-eshte-me-e-sigurt-me-lidere-te-papergjegjshem/60%Daily2020-09-26 06:57
https://kosovapost.net/parashikimi-i-motit-per-sot-dhe-ditet-e-ardhshme/60%Daily2020-09-26 06:50
https://kosovapost.net/keto-jane-masat-e-reja-per-parandalimin-e-covid-19/60%Daily2020-09-26 06:46
https://kosovapost.net/3-menyra-te-shpejta-per-te-kontrolluar-nese-ka-kamera-te-fshehura-ne-dhomen-e-zhveshjes-2/60%Daily2020-09-26 06:43
https://kosovapost.net/3-menyra-te-shpejta-per-te-kontrolluar-nese-ka-kamera-te-fshehura-ne-dhomen-e-zhveshjes/60%Daily2020-09-26 06:31
https://kosovapost.net/rrezohet-avioni-luftarak-ne-serbi-2-te-vdekur/60%Daily2020-09-26 06:11
https://kosovapost.net/njeriu-qe-u-pergezua-me-xhennet-nga-muhamedi-a-s-permes/60%Daily2020-09-26 05:59
https://kosovapost.net/ku-eshte-kryeministri-hoti-i-heshtur-perballe-arrestimit-te-krereve-te-ovl-e-uck-se/60%Daily2020-09-25 21:40
https://kosovapost.net/pas-arrestimit-te-haradinajt-e-gucatit-reagon-ish-keshilltari-i-kurtit/60%Daily2020-09-25 21:15
https://kosovapost.net/veliu-policet-jane-heronjte-tane-kaq-para-ndane-per-pjesetaret-e-saj/60%Daily2020-09-25 20:57
https://kosovapost.net/ministrat-kuci-dhe-abrashi-diskutuan-per-projektet-e-marreveshjes-se-4-shtatorit-me-ekipin-e-dfc-se/60%Daily2020-09-25 20:53
https://kosovapost.net/ish-zedhenesi-i-uckse-reagon-pas-arrestimeve-te-sotme-kritikon-kreret-e-shtetit/60%Daily2020-09-25 20:25
https://kosovapost.net/qeveria-lejon-pjesemarrjen-e-qytetareve-ne-ceremonite-fetare/60%Daily2020-09-25 20:04
https://kosovapost.net/qeveria-lejon-aktivitetet-kulturore-sportive-dhe-rekreative/60%Daily2020-09-25 19:43
https://kosovapost.net/grimerja-e-njohur-i-jep-fund-beqarise-martohet-me-menagjerin-e-kesaj-kengetare/60%Daily2020-09-25 19:37
https://kosovapost.net/qeveria-miraton-masat-e-reja-u-zgjatet-orari-gastronomeve/60%Daily2020-09-25 19:22
https://kosovapost.net/specialja-leshon-komunikate-per-hysni-gucatin-kishte-urdher-per-arrestim-nuk-permendet-nasim-haradinaj/60%Daily2020-09-25 18:48
https://kosovapost.net/del-videoja-%e2%80%8bja-cka-ndodhi-brenda-zyrave-te-ovl-uck/60%Daily2020-09-25 18:44
https://kosovapost.net/protestuesit-ne-egjipt-kerkojn-largimin-i-al-sisit/60%Daily2020-09-25 18:39
https://kosovapost.net/rama-ne-vlore-do-ta-bejme-nje-nga-qytetet-me-te-bukur-te-mesdheut/60%Daily2020-09-25 18:33
https://kosovapost.net/pas-arrestimeve-te-sotme-nga-eulex-i-reagon-ashper-njeriu-i-afert-i-nasim-haradinajt/60%Daily2020-09-25 18:29
https://kosovapost.net/presidenti-erdogan-takon-homologun-serb-ne-stamboll/60%Daily2020-09-25 18:11
https://kosovapost.net/kur-do-te-dale-ne-gjyq-salih-mustafa/60%Daily2020-09-25 18:06
https://kosovapost.net/%e2%80%8bperfundon-bastisja-ne-ovl-uck-ja-cfar-merr-me-vete-eulex/60%Daily2020-09-25 18:03
https://kosovapost.net/lajcak-takimi-i-se-henes-ne-bruksel-shtyhet-per-shkak-te-covid-19/60%Daily2020-09-25 17:32
https://kosovapost.net/pas-zhvillimeve-te-sotme-reagon-presidenti-thaci-askush-nuk-po-tenton-ti-ike-drejtesise-ska-nevoje-per-ekspedita-dhe-aksione-spektakolare/60%Daily2020-09-25 18:22
https://kosovapost.net/qeriqi-eulex-beri-spektakel-ne-zyrat-e-ovl-se-ka-kete-tendence-per-ish-luftetaret/60%Daily2020-09-25 17:11
https://kosovapost.net/cfar-thote-tome-gashi-per-bastisjen-qe-specialja-beri-ne-zyrat-e-ovl-uckse/60%Daily2020-09-25 17:06
https://kosovapost.net/ze%cc%88vende%cc%88skryeminstri-intervenimi-ne%cc%88-shoqate%cc%88n-e-veterane%cc%88ve-te%cc%88-uc%cc%a7k-se%cc%88-e%cc%88shte%cc%88-i-gabuar-dhe-i-nxituar/60%Daily2020-09-25 16:39
https://kosovapost.net/kjo-eshte-arsyeja-pse-deshtoi-zgjedhja-e-avokatit-te-popullit/60%Daily2020-09-25 16:24
https://kosovapost.net/jashari-politikan-te-caktuar-vendor-qendrojne-prapa-spektaklit-te-arrestimeve/60%Daily2020-09-25 16:16
https://kosovapost.net/mitrovica-do-behet-me-liber-te-historikut-te-vet/60%Daily2020-09-25 16:08
https://kosovapost.net/punime-ne-rrjet-nga-keds-njoftohen-nderprerje-te-rrymes/60%Daily2020-09-25 16:02
https://kosovapost.net/arrestimet-nga-specialja-reagon-nisma-socialdemokrate/60%Daily2020-09-25 15:50
https://kosovapost.net/dhuna-ndaj-grave-kuvendi-merr-nje-vendim-te-rendesishem-dokument/60%Daily2020-09-25 15:42
https://kosovapost.net/cfare-e-shkakton-eren-e-keqe-te-gojes-dhe-ushqimet-qe-e-largojne/60%Daily2020-09-25 15:35
https://kosovapost.net/kryeministri-hoti-priti-ne-takim-ambasadoret-e-quint-it-dhe-shefin-e-zyres-se-be-se-ne-kosove/60%Daily2020-09-25 15:19
https://kosovapost.net/heqja-e-karantines-per-bashkatdhetaret-qe-vijne-nga-zvicra-ne-kosove-reagon-reagon-zemaj/60%Daily2020-09-25 15:19
https://kosovapost.net/kuvendi-i-kosoves-miratoi-unanimisht-perfshirjen-e-konventes-se-stambollit-ne-kushtetuten-e-kosoves/60%Daily2020-09-25 15:06
https://kosovapost.net/haradinaj-eulex-nuk-na-konsideron-njerez/60%Daily2020-09-25 15:01
https://kosovapost.net/cka-i-tha-hysni-gucati-nasim-haradinajt-pak-para-arrestimit-nga-eulex-i/60%Daily2020-09-25 14:55
https://kosovapost.net/arrestohet-nasim-haradinaj-nga-hetuesit-e-speciales/60%Daily2020-09-25 14:53
https://kosovapost.net/manxhuka-ata-qe-e-sollen-specialen-e-zajednicen-nuk-mund-ta-mbrojne-uck-ne/60%Daily2020-09-25 14:50
https://kosovapost.net/ministri-abrashi-intervenon-ne-rrugen-ku-ishin-lenduar-4-nxenes-nga-aksidentet/60%Daily2020-09-25 14:44
https://kosovapost.net/106442-2/60%Daily2020-09-25 14:29
https://kosovapost.net/reagon-kmdlnj-ja-thote-se-arrestimi-i-gucatit-u-be-pa-dhene-arsyetimin/60%Daily2020-09-25 14:16
https://kosovapost.net/aksioni-i-policise-ne-rajonin-e-koshares/60%Daily2020-09-25 14:03
https://kosovapost.net/kryeziu-gucati-tashme-eshte-transferuar-ne-hage/60%Daily2020-09-25 13:59
https://kosovapost.net/myftiu-ternava-priti-ne-takim-ipeshkvin-dode-gjergji/60%Daily2020-09-25 13:49
https://kosovapost.net/pjestaret-e-eulex-it-nga-zyrat-e-ovluck-se-marrin-dosje-foto/60%Daily2020-09-25 13:54
https://kosovapost.net/zvicra-e-heq-kosoven-nga-lista-e-karantines/60%Daily2020-09-25 13:27
https://kosovapost.net/vuciq-tregohet-dinak-paralajmeron-bojkot-te-takimit-me-hotin-ne-bruksel/60%Daily2020-09-25 13:25
https://kosovapost.net/ne-shenje-revolte-per-arrestimin-e-gucatit-veteranet-bllokojne-rrugen/60%Daily2020-09-25 13:19
https://kosovapost.net/nje-rast-i-vdekjes-dhe-101-te-sheruar-nga-covid-19/60%Daily2020-09-25 13:15
https://kosovapost.net/konfirmohen-46-raste-te-reja-me-covid-19-ne-kosove/60%Daily2020-09-25 13:05
https://kosovapost.net/reagon-ish-deputeti-andin-hoti-pas-arrestimit-te-gucatit/60%Daily2020-09-25 13:01
https://kosovapost.net/nasim-haradinaj-sshkoj-ne-zyrat-e-ovl-te-uck-se-derisa-okupatori-eulex-te-jete-atje/60%Daily2020-09-25 12:19
https://kosovapost.net/pompeo-ne-vizite-zyrtare-ne-kroaci-ne-fokus-ballkani-perendimor/60%Daily2020-09-25 12:14
https://kosovapost.net/cavusoglu-eshte-shqetesuese-qe-pelosi-eshte-kryetare-e-dhomes-se-perfaqesuesve-ne-shba/60%Daily2020-09-25 12:32
https://kosovapost.net/haradinaj-publikimi-i-dosjeve-te-speciales-ka-qene-i-gabuar/60%Daily2020-09-25 12:13
https://kosovapost.net/me-28-shtator-takimi-i-radhes-ne-bruksel-stano-asociacioni-do-te-jete-ne-tryeze-ne-ndonje-raund/60%Daily2020-09-25 12:05
https://kosovapost.net/edhe-pas-arrestimit-te-gucatit-eulex-i-vazhdon-bastisjet/60%Daily2020-09-25 12:01
https://kosovapost.net/bayern-fiton-edhe-superkupen-e-europes-milani-ne-play-off-video-golat/60%Daily2020-09-25 11:58
https://kosovapost.net/lavrov-format-i-astanes-i-rendesishem-ne-krijimin-e-komitetit-kushtetues-sirian/60%Daily2020-09-25 11:51
https://kosovapost.net/106369-2/60%Daily2020-09-25 11:49
https://kosovapost.net/hyseni-takohet-me-ambasadorin-zviceran-dikutuan-per-rrjedhen-e-dialogut/60%Daily2020-09-25 11:42
https://kosovapost.net/nderron-jete-nje-punetor-ne-minieren-e-trepces/60%Daily2020-09-25 11:34
https://kosovapost.net/bugajski-vuciq-me-mbeshtetjen-e-rusise-po-perpiqet-te-realizoje-projektin-e-millosheviqit/60%Daily2020-09-25 11:32
https://kosovapost.net/klinaku-fyen-policine-e-kosoves-ec-shko-lypja-tjeter-kujt-distancen/60%Daily2020-09-25 11:29
https://kosovapost.net/konfirmohet-hysni-gucati-u-arrestua-dhe-po-dergohet-ne-hage/60%Daily2020-09-25 11:15
https://kosovapost.net/nje-eksperience-dhe-pushim-me-plote-befasi-e-te-paharruar-mund-ta-perjetoni-vetem-tek-resort-x-max-foto/60%Daily2020-09-28 08:22
https://kosovapost.net/ekskluzive-eulex-i-arreston-hysni-gucatin/60%Daily2020-09-25 10:38
https://kosovapost.net/lakers-nje-fitore-larg-finales-se-nba-se/60%Daily2020-09-25 10:36
https://kosovapost.net/kpa-shkarkon-nga-detyra-ish-kryeprokuroren-e-krimeve-te-renda/60%Daily2020-09-25 10:20
https://kosovapost.net/i-ngacmon-seksualisht-vajzen-arrestohet/60%Daily2020-09-25 10:06
https://kosovapost.net/ke-po-e-kerkon-eulex-i-te-zyrat-e-veteraneve/60%Daily2020-09-25 10:05
https://kosovapost.net/cfare-ndodh-me-melcine-tuaj-nese-pini-dy-filxhane-kafe-ne-dite/60%Daily2020-09-25 09:57
https://kosovapost.net/theret-me-thike-nje-femer-ne-prishtine-jane-arrestuar-dy-meshkuj/60%Daily2020-09-25 11:35
https://kosovapost.net/stano-be-nuk-eshte-pergjegjese-per-agjenden-dhe-daten-e-dialogut-kosove-serbi/60%Daily2020-09-25 09:42
https://kosovapost.net/zyrtari-i-vatikanit-jep-doreheqjen-e-papritur/60%Daily2020-09-25 09:38
https://kosovapost.net/policia-e-eulex-it-zbarkon-ne-zyrat-e-ovl-uck/60%Daily2020-09-25 09:34
https://kosovapost.net/daciq-delegacioni-i-shba-se-u-qesh-kur-e-pyeta-a-kaluat-mire-ne-prishtine/60%Daily2020-09-25 09:29
https://kosovapost.net/ambasada-amerikane-financon-dy-projekte-te-rendesishme-ne-agjencine-e-kosoves-te-akreditimit/60%Daily2020-09-25 09:25
https://kosovapost.net/kuvendi-serish-nuk-e-voton-ligjin-per-rimekembje-ekonomike/60%Daily2020-09-25 09:22
https://kosovapost.net/hamza-i-reagon-bajramit-ne-po-kerkojme-qe-te-vendoset-dicka-permbajtesore-per-bizneset-e-vogla/60%Daily2020-09-25 09:22
https://kosovapost.net/keshilli-i-ministrave-i-shqiperise-mbyll-disa-institucione-arsimore-te-feto-s/60%Daily2020-09-25 09:14
https://kosovapost.net/rrezohet-nje-aeroplan-ushtarak-ne-serbi/60%Daily2020-09-25 08:57
https://kosovapost.net/vv-dhe-ldk-nuk-e-votojne-deshton-serish-projektligji-per-vlerat-e-uck-se/60%Daily2020-09-25 08:52
https://kosovapost.net/shba-5-senatore-ftojne-netflix-in-te-ndaloje-serialet-e-planifikuara-kineze/60%Daily2020-09-25 08:43
https://kosovapost.net/grenell-ishte-nje-lufte-e-pabesueshme-per-emrin-e-liqenit-ne-uashington/60%Daily2020-09-25 08:25
https://kosovapost.net/oek-dhe-oeak-u-kerkojne-deputeteve-qe-te-arrijne-konsensus-per-legjislacionin-per-rimekembje/60%Daily2020-09-25 08:17
https://kosovapost.net/osmani-problemet-smund-te-tejkalohen-pa-bashkepunim-me-aleatet/60%Daily2020-09-25 08:08
https://kosovapost.net/aksident-ne-qender-te-prishtines-kamioni-perplaset-me-autobusin-urban/60%Daily2020-09-25 08:00
https://kosovapost.net/pas-thacit-edhe-vuciqi-takohet-me-erdoganin-ne-stamboll/60%Daily2020-09-25 07:49
https://kosovapost.net/presidenti-trump-nenshkruan-urdher-te-ri-ekzekutiv-per-kujdesin-shendetesor/60%Daily2020-09-25 07:31
https://kosovapost.net/shtate-hapat-qe-duhet-te-ndermarre-kosova-per-statusin-e-vendit-kandidat-per-ne-be/60%Daily2020-09-25 07:26
https://kosovapost.net/ndryshimet-klimatike-po-nxisin-zjarret-ne-kaliforni/60%Daily2020-09-25 07:23
https://kosovapost.net/perplasje-shba-kine-rusi-ne-kombet-e-bashkuara/60%Daily2020-09-25 07:09
https://kosovapost.net/cka-e-nxiti-ldk-ne-te-ndryshoje-mendim-rreth-minishengenit/60%Daily2020-09-25 06:59
https://kosovapost.net/kim-joung-un-kerkon-falje-per/60%Daily2020-09-25 06:50
https://kosovapost.net/shqiperia-edhe-sot-goditet-nga-termeti-ja-ku-ishte-epiqendrafoto/60%Daily2020-09-25 06:38
https://kosovapost.net/pse-po-largohet-nga-chelsea-portieri-me-i-shtrenjte-ne-bote/60%Daily2020-09-25 06:35
https://kosovapost.net/106228-2/60%Daily2020-09-25 06:29
https://kosovapost.net/keto-jane-bimet-mjekesore-me-aftesi-sheruese-e-qetesuese/60%Daily2020-09-25 06:26
https://kosovapost.net/per-futbollin-braktisa-shkollen-ademi-bomberi-qe-la-finlanden-per-kombetaren/60%Daily2020-09-25 06:21
https://kosovapost.net/tregtia-e-jashtme-nen-efektin-e-pandemise-ne-gusht-bien-importet-per-15-6-per-qind/60%Daily2020-09-25 06:16
https://kosovapost.net/per-salih-mustafen-qe-u-arrestua-dje-nga-specialjaflet-smajl-latifi/60%Daily2020-09-25 06:12
https://kosovapost.net/ambasadori-qe-u-refuzua-heshtazi-nga-britania-e-madhe-dergohet-konsull-ne-nju-jork/60%Daily2020-09-25 06:08
https://kosovapost.net/evropa-ne-alarm-nga-covid-19/60%Daily2020-09-25 06:05
https://kosovapost.net/moti-sot-dhe-diteve-ne-vazhdim-6/60%Daily2020-09-25 06:02
https://kosovapost.net/kontestohet-trump-presidenti-pritet-me-tallje-dhe-britma-gjate-homazheve-per-ginsburg/60%Daily2020-09-24 22:07
https://kosovapost.net/bayern-munchen-fiton-superkupen-e-europes/60%Daily2020-09-24 22:05
https://kosovapost.net/cka-u-pyet-ne-speciale-deklarohet-thaci/60%Daily2020-09-24 21:23
https://kosovapost.net/kryeministri-i-kosoves-avdullah-hoti-ka-mirepritur-propozimin-e-emisarit-amerikan-per-dialogun-richard-grenell-qe-liqeni-i-ujmanit-te-quhet-liqeni-trump-e-kam-mirepritu/60%Daily2020-09-24 21:18
https://kosovapost.net/vela-edhe-republika-le-te-quhet-republika-trump-dhe-njohja-vjen-ende-pa-votuar-kuvendi-kete-ndryshim/60%Daily2020-09-24 21:08
https://kosovapost.net/106196-2/60%Daily2020-09-24 21:04
https://kosovapost.net/krasniqi-sapo-vv-ja-ta-beje-kete-i-ka-votat-e-pdk-se-per-rrezimin-e-hotit/60%Daily2020-09-24 20:58
https://kosovapost.net/lajmi-i-fundit-hoti-mirepret-propozimin-e-grenell-qe-ujmani-ta-merr-emrin-liqeni-i-trumpit/60%Daily2020-09-24 20:03
https://kosovapost.net/thaci-me-4-shtator-kosova-humbi-nje-shans-historik-per-njohje-nga-serbia/60%Daily2020-09-24 19:55
https://kosovapost.net/aktakuza-ndaj-mustafes-keta-jane-emrat-tjere-te-ushtareve-te-uck-se-qe-permenden/60%Daily2020-09-24 19:49
https://kosovapost.net/ja-cfar-thote-hoti-per-darken-e-grenellit-me-vuciqin/60%Daily2020-09-24 19:45
https://kosovapost.net/reagon-kryeministri-avdullah-hoti-per-arrestimin-e-sali-mustafes/60%Daily2020-09-24 19:36
https://kosovapost.net/milaim-zeka-publikon-foto-te-salih-mustafes-me-fadil-syloviqin-ben-thirrje-te-merret-seriozisht-arrestimi-i-sotem/60%Daily2020-09-24 19:29
https://kosovapost.net/franca-do-te-pranoje-500-migrante-te-mitur-nga-kampi-moria/60%Daily2020-09-24 18:53
https://kosovapost.net/gorbachev-komenton-mbi-nominimin-e-putinit-per-nobel/60%Daily2020-09-24 18:46
https://kosovapost.net/rama-mbi-projektin-e-turqise-per-banesat-shprehje-e-nje-angazhimi-shume-vellazeror/60%Daily2020-09-24 18:43
https://kosovapost.net/levizjet-palestineze-fatah-dhe-hamas-pajtohen-te-mbajne-zgjedhjet-se-shpejti/60%Daily2020-09-24 18:41
https://kosovapost.net/meta-anetaresimi-ne-bashkimin-evropian-vazhdon-te-jete-objektivi-me-i-rendesishem-strategjik-i-shqiperise/60%Daily2020-09-24 18:30
https://kosovapost.net/gjykata-speciale-jep-detaje-per-arrestimin-e-salih-mustafes-keto-jane-veprat-per-te-cilat-dyshohet/60%Daily2020-09-24 18:10
https://kosovapost.net/haradinaj-stublla-kerkon-perfshirjen-aktive-te-britanise-ne-epilogun-e-dialogut-me-serbine/60%Daily2020-09-24 17:48
https://kosovapost.net/si-pritet-te-jete-moti-ne-kosove-te-premten-dhe-te-shtunen-3/60%Daily2020-09-24 17:35
https://kosovapost.net/von-cramon-ka-nje-porosi-per-kosoven-dhe-serbine-para-vazhdimit-te-dialogut/60%Daily2020-09-24 17:30
https://kosovapost.net/a-do-te-jete-ne-rend-dite-asociacioni-deklarohet-lajcak/60%Daily2020-09-24 17:25
https://kosovapost.net/je-dinosaur-gjuriq-perplaset-keq-me-bieber-per-kosoven/60%Daily2020-09-24 16:56
https://kosovapost.net/%e2%80%8bqendron-kastrati-specialja-duhet-te-zhbehet/60%Daily2020-09-24 16:39
https://kosovapost.net/serish-lekundje-termeti-ne-shqiperi/60%Daily2020-09-24 16:34
https://kosovapost.net/abazi-mpb-ja-dhe-aki-ja-e-kane-informaten-prej-nga-kane-ardhur-dosjet-e-dhomave-te-specializuara/60%Daily2020-09-24 16:29
https://kosovapost.net/me-30-nentor-turqia-dergon-ne-hapesire-satelitin-e-gjenerates-se-5-te/60%Daily2020-09-24 16:22
https://kosovapost.net/fillon-ndertimi-i-cerdhes-ne-lagjen-2-te-qytetit-te-skenderajt/60%Daily2020-09-24 16:17
https://kosovapost.net/atk-dhe-zyra-e-kryeprokurorit-te-shtetit-intensifikojne-veprimet-per-bashkepunim/60%Daily2020-09-24 16:05
https://kosovapost.net/termeti-42-balle-dridh-stambollin/60%Daily2020-09-24 15:58
https://kosovapost.net/marreveshja-sekrete-e-nishit-ne-mes-nikolla-pashiqit-dhe-esat-toptanit/60%Daily2020-09-24 15:55
https://kosovapost.net/dosja-e-hages-kjo-eshte-akt-akuza-e-detajuar-ndaj-hashim-thacit/60%Daily2020-09-24 15:41
https://kosovapost.net/netanyahu-sjell-rrobat-e-tij-te-pista-ne-uashington/60%Daily2020-09-24 15:32
https://kosovapost.net/serbet-i-vardisen-grenellit-trump-bridge-vendoset-ne-ujman/60%Daily2020-09-24 15:29
https://kosovapost.net/qeveria-e-kosoves-konfirmon-se-ka-marre-ftese-per-tu-takuar-me-serbine-ja-cila-eshte-pergjigjeja/60%Daily2020-09-24 15:18
https://kosovapost.net/pavaresisht-perplasjeve-per-asociacionin-beja-fton-hotin-e-vuciqin-per-dialog/60%Daily2020-09-24 15:08
https://kosovapost.net/autoritetet-gjermane-nen-presion-per-te-rivendosur-kufizime-me-te-rrepta/60%Daily2020-09-24 14:53
https://kosovapost.net/ministrja-haradinaj-stublla-uron-popullin-e-guinea-bissau-per-diten-e-pavaresise/60%Daily2020-09-24 14:46
https://kosovapost.net/mbeshtetja-e-mbretit-saudit-per-planin-e-neveritshem-te-izraelit/60%Daily2020-09-24 14:42
https://kosovapost.net/kuvendi-mblidhet-neser-serish-ne-rend-dite-projektligji-per-rimekembjen-ekonomike/60%Daily2020-09-24 14:46
https://kosovapost.net/gjendet-gazetari-kinez-qe-kishte-humbur-ne-shkurt-raportonte-per-covid-19/60%Daily2020-09-24 14:30
https://kosovapost.net/ajeti-rikthehet-ne-itali-dhe-fimros-per-rexhianen/60%Daily2020-09-24 14:36
https://kosovapost.net/zgjidhja-me-dy-shtete-zgjidh-konfliktin-izrael-palestine/60%Daily2020-09-24 13:43
https://kosovapost.net/hoti-linja-e-re-hekurudhore-lidhe-prishtinen-me-stambollin/60%Daily2020-09-24 13:38
https://kosovapost.net/ministri-veliu-vizitoi-divizionin-per-te-huaj-viza-dhe-leje-qendrimi/60%Daily2020-09-24 13:30
https://kosovapost.net/kina-heq-ndalesen-per-hyrjen-e-shtetasve-te-huaj-ne-vend/60%Daily2020-09-24 13:16
https://kosovapost.net/rastet-pozitive-sipas-komunave-26/60%Daily2020-09-24 13:12
https://kosovapost.net/vrasja-e-32-vjecarit-ne-kazino-polici-shefki-spahiu-denohet-me-burgim-te-perjetshem/60%Daily2020-09-24 13:08
https://kosovapost.net/63-raste-te-reja-me-covid-19-dhe-87-te-sheruar/60%Daily2020-09-24 13:05
https://kosovapost.net/ndryshon-moti-nga-sot-reshje-shiu-e-shkarkime-rrufesh/60%Daily2020-09-24 12:59
https://kosovapost.net/kush-po-e-kundershtone-serish-politiken-e-be-se-ndaj-migrimit/60%Daily2020-09-24 13:00
https://kosovapost.net/gjysma-e-be-se-futet-ne-listen-e-kuqe-hiqni-dore-nga-udhetimet/60%Daily2020-09-24 12:48
https://kosovapost.net/asnje-i-vdekur-sot-nga-covid-19-ne-kosove/60%Daily2020-09-24 12:43
https://kosovapost.net/elbasan-71-vjecari-qellon-mbi-policine-plagosen-dy-kalimtare/60%Daily2020-09-24 12:51
https://kosovapost.net/tufa-e-dhive-ne-kamenice-ngordh-pasi-shkeli-ne-kabllon-e-keputur-te-rrymes-elektrike/60%Daily2020-09-24 12:24
https://kosovapost.net/cka-thote-eulex-i-per-arrestimin-e-salih-mustafes/60%Daily2020-09-24 12:14
https://kosovapost.net/selimi-takohet-me-power-ja-tema-e-diskutimit/60%Daily2020-09-24 12:09
https://kosovapost.net/yuri-kim-mesazh-lidereve-politike-ju-jeni-pergjegjes/60%Daily2020-09-24 11:55
https://kosovapost.net/ky-lloj-ushqimi-po-ju-ben-te-plakeni-me-shpejt-sugjeron-studimi-i-ri/60%Daily2020-09-24 11:50
https://kosovapost.net/trafikoi-droge-ne-kosove-arrestohet-48-vjecari-i-cili-eshte-ne-kerkim/60%Daily2020-09-24 11:43
https://kosovapost.net/ja-edhe-cili-vend-do-te-behet-me-qmf-ne-vlere-260-mije-euro/60%Daily2020-09-24 11:33
https://kosovapost.net/infermieret-e-fsk-se-perfundojne-misionin-ne-ofrimin-e-sherbimeve-ne-klinikat-e-qkuk-se-ku-trajtohen-pacientet-me-coronavirus/60%Daily2020-09-24 11:27
https://kosovapost.net/turqia-per-okb-ne-kontribuon-me-buxhetin-me-te-madh-se-shume-vende-te-evropes/60%Daily2020-09-24 11:04
https://kosovapost.net/haradinaj-stublla-dhe-minxhozi-bisedojne-rreth-pergatitjeve-per-mbledhjen-e-dy-qeverive/60%Daily2020-09-24 10:55
https://kosovapost.net/neser-ne-prishtine-hapet-panairi-i-librit-te-vjeter-te-rralle-dhe-te-perdorur/60%Daily2020-09-24 11:21
https://kosovapost.net/turqia-e-greqia-gati-per-dialog/60%Daily2020-09-24 10:41
https://kosovapost.net/konfirmohet-ish-pjesetari-i-uck-se-sali-mustafa-i-arrestuari-i-pare-nga-gjykata-speciale/60%Daily2020-09-24 11:25
https://kosovapost.net/prodhues-te-makinave-padisin-qeverine-e-shba-se-per-taksat-ndaj-kines/60%Daily2020-09-24 10:27
https://kosovapost.net/ukraina-jep-shenja-se-mund-ta-njohe-pavaresine-e-kosoves/60%Daily2020-09-24 10:10
https://kosovapost.net/nenshkruhet-marreveshja-e-mirekuptimit-mes-mea-se-dhe-fmk-se-per-kualitet-te-ajrit/60%Daily2020-09-24 10:09
https://kosovapost.net/hoti-punet-e-qeverise-jane-te-ndara-me-ato-te-drejtesise-nuk-perzihemi-ne-ato-pune/60%Daily2020-09-24 10:02
https://kosovapost.net/hoti-tregon-arsyen-e-shtyerjes-se-takimit-e-mbledhjes-se-qeverive/60%Daily2020-09-24 11:32
https://kosovapost.net/balenat-pilot-ne-tasmani-bllokimi-me-i-keq-i-australise/60%Daily2020-09-24 09:47
https://kosovapost.net/hoti-premton-qe-do-tu-dale-ne-ndihme-prodhuesve-te-qumeshtit/60%Daily2020-09-24 09:37
https://kosovapost.net/osmani-i-shkruan-homologut-nga-izraeli-per-bashkepunimin-ndermjet-kuvendeve/60%Daily2020-09-24 09:35
https://kosovapost.net/gruaja-nga-istogu-rrah-djalin-e-saj-te-vogel/60%Daily2020-09-24 09:13
https://kosovapost.net/tahiri-per-dialogun-nuk-duhet-te-shkohet-ne-marreveshje-finale-por-vetem-ne-normalizim-te-raporteve/60%Daily2020-09-24 08:53
https://kosovapost.net/10-skandalet-e-pd-se-ne-4-muaj-qeverisje-ne-2017-a-duhen-besuar-premtimet-e-bashes/60%Daily2020-09-24 08:20
https://kosovapost.net/ja-pese-kriteret-te-cilat-kosova-duhet-te-respektoje-edhe-pas-liberalizimit-te-vizave/60%Daily2020-09-24 08:21
https://kosovapost.net/pas-largimit-nga-barcelona-me-cilin-ekip-nenshkruajti-suarez/60%Daily2020-09-24 08:09
https://kosovapost.net/komiteti-i-gastronomise-i-odes-amerikane-kerkon-lehtesimin-e-masave-ndaj-bizneseve-horeca/60%Daily2020-09-24 08:06
https://kosovapost.net/ceshtja-qe-mban-peng-marredheniet-e-fqinjesise-se-mire-mes-rmv-dhe-bullgarise/60%Daily2020-09-24 08:09
https://kosovapost.net/korrupsion-me-provimet-spak-arreston-pedagogun-dhe-sekserin/60%Daily2020-09-24 08:00
https://kosovapost.net/trump-nuk-thote-se-do-ta-transferoje-paqesisht-pushtetin-nese-humb/60%Daily2020-09-24 07:51
https://kosovapost.net/france-mbyllen-restorantet-ne-disa-zona-pas-shtimit-te-rasteve-me-covid-19/60%Daily2020-09-24 07:58
https://kosovapost.net/kosova-nuk-zhgenjen-ne-shqiperi-63-turiste-me-pak-gjate-gushtit/60%Daily2020-09-24 08:14
https://kosovapost.net/be-refuzon-ta-njohe-lukashenken-si-president-te-bjellorusise/60%Daily2020-09-24 07:47
https://kosovapost.net/bullgaria-debon-dy-diplomate-ruse-pas-dyshimeve-per-spiunim/60%Daily2020-09-24 07:32
https://kosovapost.net/kusari-lila-si-ti-besohet-arsyetimit-te-njeriut-qe-deri-me-tani-asnje-qendrim-nuk-e-mbajti/60%Daily2020-09-24 07:32
https://kosovapost.net/dy-police-qellohen-ne-protesten-masive-ne-louisville/60%Daily2020-09-24 07:23
https://kosovapost.net/kur-nuk-duhet-ta-teproni-me-leng-te-limonit/60%Daily2020-09-24 07:18
https://kosovapost.net/mark-ellis-dosjet-e-rrjedhura-te-speciales-frikesim-i-hapur-dhe-sulm-mbi-gjyqin/60%Daily2020-09-24 07:04
https://kosovapost.net/shefi-i-zyres-se-dfc-ne-serbi-sot-vjen-ne-kosove/60%Daily2020-09-24 07:00
https://kosovapost.net/cfare-tha-per-kosoven-vuciq-ne-debatin-e-aamblese-se-pergjithshme-te-kombeve-te-bashkuara/60%Daily2020-09-24 07:19
https://kosovapost.net/termet-ne-juventus-federata-italiane-hap-hetim-per-luis-suarez/60%Daily2020-09-24 06:42
https://kosovapost.net/105866-2/60%Daily2020-09-24 06:39
https://kosovapost.net/a-votoi-per-largimin-e-vjosa-osmanit-nga-ldk-flet-besa-gaxherri/60%Daily2020-09-24 06:45
https://kosovapost.net/ukraina-paralajmeron-njohje-te-mundshme-te-shtetit-te-kosoves/60%Daily2020-09-24 06:29
https://kosovapost.net/kosova-aktualisht-ka-1-mije-e-700-raste-aktive-me-covid-19/60%Daily2020-09-24 06:22
https://kosovapost.net/a-do-te-jete-pdk-pjese-e-koalicionit-qeverises-e-konfirmon-haxhiu/60%Daily2020-09-24 06:27
https://kosovapost.net/parashikimi-i-motit-per-sot-10/60%Daily2020-09-24 06:15
https://kosovapost.net/shqiperia-goditet-nga-termeti-3/60%Daily2020-09-24 06:12
https://kosovapost.net/aksident-i-rende-ne-lipjan-pamje-nga-vendi-i-ngjarjes/60%Daily2020-09-23 22:10
https://kosovapost.net/historiani-avni-rustemi-e-vrau-esatin-per-para-asnje-motiv-patriotik/60%Daily2020-09-23 21:40
https://kosovapost.net/vv-ja-hotit-mbajeni-mbledhjen-e-qeverive-ne-kuvend-te-presim-me-28-shtator/60%Daily2020-09-23 21:45
https://kosovapost.net/haxhiu-hoti-ti-anuloj-takimet-serbine-e-jo-me-shqiperine/60%Daily2020-09-23 21:36
https://kosovapost.net/kuvendi-i-maqedonise-se-veriut-emerohen-zevendesministrat-e-rinj-te-qeverise/60%Daily2020-09-23 21:15
https://kosovapost.net/kajro-sisi-u-takua-me-hafter-dhe-akile-salih/60%Daily2020-09-23 20:59
https://kosovapost.net/vazhdojne-protestat-ndaj-sisit-ne-egjipt/60%Daily2020-09-23 20:54
https://kosovapost.net/ne-libi-rrezohet-avioni-me-mercenaret-e-lidhur-me-kompanine-ruse-te-sigurise-wagner/60%Daily2020-09-23 20:48
https://kosovapost.net/me-marreveshjen-e-washingtonit-s-humbi-as-kosova-e-as-serbia-po-fitoi-vec%cc%a7-amerika/60%Daily2020-09-23 21:19
https://kosovapost.net/plagosen-11-police-te-londres-ne-nje-sulm-me-acid/60%Daily2020-09-23 20:42
https://kosovapost.net/arabia-saudite-thirrje-per-qendrim-nderkombetar-te-vendosur-kunder-iranit/60%Daily2020-09-23 20:39
https://kosovapost.net/rikthehen-protestat-ne-minsk-shkak-betimi-i-fshehte-i-lukashenkos/60%Daily2020-09-23 19:27
https://kosovapost.net/ansu-fati-rinovon-kontraten-me-barcelonen-klauzola-e-tij-e-lirimit-shkon-ne-400-milione-euro/60%Daily2020-09-23 19:09
https://kosovapost.net/turizmin-e-shpetuan-patriotet-nga-kosova/60%Daily2020-09-23 19:05
https://kosovapost.net/shtyhet-per-2-tetor-mbledhja-e-dy-qeverive-kosove-shqiperi/60%Daily2020-09-23 18:47
https://kosovapost.net/dosja-e-hages-87-te-vrare-emrat-dhe-vendet-per-cfare-akuzohen-thaci-veseli-dhe-te-tjeret/60%Daily2020-09-23 18:39
https://kosovapost.net/e-vrau-policia-me-plumb-ne-koke-familja-djali-yne-e-meritonte-burgun-por-jo-varrin/60%Daily2020-09-23 18:31
https://kosovapost.net/kjo-eshte-kerkesa-e-hashim-thacit-pkjo-eshte-kerkesa-e-hashim-thacitr-dosjet-e-speciales/60%Daily2020-09-23 18:26
https://kosovapost.net/abazoviq-flet-per-problemet-ne-krijimin-e-qeverise-se-re-thote-se-kisha-serbe-pati-ndikim-ne-zgjedhje/60%Daily2020-09-23 17:51
https://kosovapost.net/merovci-mbreme-ne-beograd-rreshqiti-karakteri-ceremonial-diplomatik-ishte-darke-joformale/60%Daily2020-09-23 17:38
https://kosovapost.net/pse-nuk-kishte-darke-per-delegacionin-amerikan-tregon-shefi-i-protokollit-shteteror/60%Daily2020-09-23 17:25
https://kosovapost.net/izraeli-raporton-rritjen-me-te-larte-ditore-ndonjehere-te-rasteve-me-covid-19/60%Daily2020-09-23 17:19
https://kosovapost.net/moti-ne-kosove-gjate-pese-diteve-te-ardhshme/60%Daily2020-09-23 17:08
https://kosovapost.net/erdogan-dhe-stoltenberg-diskutojne-per-mesdheun-lindor/60%Daily2020-09-23 17:05
https://kosovapost.net/erdogan-diskuton-mesdheun-lindor-me-zyrtaren-e-be-se/60%Daily2020-09-23 17:00
https://kosovapost.net/polica-arreston-edhe-dy-persona-lidhur-me-aksionin-ne-karaceve/60%Daily2020-09-23 16:49
https://kosovapost.net/zemaj-i-fton-deputetet-ta-votojne-projektligjin-per-rimekembjen-ekonomike/60%Daily2020-09-23 16:45
https://kosovapost.net/arabia-saudite-gradualisht-rifillon-me-pelegrinazhin-e-umrah-duke-filluar-qe-nga-4-tetori/60%Daily2020-09-23 16:41
https://kosovapost.net/shba-rritet-ne-205-503-numri-i-te-vdekurve-nga-covid-19/60%Daily2020-09-23 16:37
https://kosovapost.net/ministri-i-jashtem-gjerman-ne-karantine-pasi-truproja-e-tij-doli-me-covid-19/60%Daily2020-09-23 16:34
https://kosovapost.net/deputetja-e-pdk-se-hoti-humbi-shansin-historik-per-njohje-reciproke-me-serbine/60%Daily2020-09-23 16:26
https://kosovapost.net/edhe-121-raste-te-reja-me-covid-19-ne-shqiperi/60%Daily2020-09-23 16:20
https://kosovapost.net/italia-raporton-numer-te-larte-te-vdekjeve-nga-covid-19/60%Daily2020-09-23 16:11
https://kosovapost.net/mbi-24-mije-persona-jane-gjobitur-per-3-jave-ne-kosove-pasi-shkelen-ligjin-kunder-pandemise/60%Daily2020-09-23 15:55
https://kosovapost.net/haxhi-dergutit-i-skadon-mandati-apeli-me-ushtrues-detyre-te-kryeprokurorit/60%Daily2020-09-23 15:42
https://kosovapost.net/asociacioni-behet-molle-sherri-ne-dialog-be-dhe-qeveria-stregojne-nese-per-te-do-flitet-me-28-shtator/60%Daily2020-09-23 15:37
https://kosovapost.net/rrzo-shpine-maro-hajatin/60%Daily2020-09-23 16:08
https://kosovapost.net/neser-finalja-e-super-kupes-se-evropes-vlera-e-klubeve-mbi-1-miliard-euro/60%Daily2020-09-23 15:18
https://kosovapost.net/karantinohet-ministri-i-jashtem-gjerman/60%Daily2020-09-23 14:45
https://kosovapost.net/hoti-te-shfrytezohet-momentumi-pas-nenshkrimit-te-marreveshjes-ne-uashington/60%Daily2020-09-23 14:29
https://kosovapost.net/minibusi-qe-transportonte-femijet-per-ne-cerdhe-perplaset-me-nje-kamion-ne-kine/60%Daily2020-09-23 14:29
https://kosovapost.net/konstituohet-kuvendi-i-malit-te-zi-pa-prezencen-e-gjukanoviqit/60%Daily2020-09-23 14:19
https://kosovapost.net/ish-ministri-vitia-agon-musliu-nuk-ka-pasur-asnje-dokument-shendetesor/60%Daily2020-09-23 14:11
https://kosovapost.net/okb-dergon-26-maune-me-ndihma-ne-idlib/60%Daily2020-09-23 14:01
https://kosovapost.net/qendron-kastrati-u-thote-ne-kuvend-se-nuk-terhiqet-nga-vendimet-e-tij-kapet-me-shpejtim-bulliqin/60%Daily2020-09-23 13:53
https://kosovapost.net/pendarovski-rrjeti-5g-sipas-rregullave-te-nato-s/60%Daily2020-09-23 13:49
https://kosovapost.net/kosova-dhe-zvicra-me-memorandum-per-konfiskimin-e-pasurise-se-paligjshme/60%Daily2020-09-23 13:42
https://kosovapost.net/unioni-afrikan-plan-veprimi-10-vjecar-per-ti-dhene-fund-punes-se-femijeve/60%Daily2020-09-23 13:36
https://kosovapost.net/hoti-marreveshja-e-uashingtonit-do-ta-ktheje-kosoven-ne-nje-zone-te-gjalleruar/60%Daily2020-09-23 13:26
https://kosovapost.net/nato-ne-bisedimet-teknike-turqi-greqi-eshte-shenuar-progres-i-mire/60%Daily2020-09-23 13:20
https://kosovapost.net/edhe-nje-aksident-i-rende-ne-magjistralen-prishtine-gjilan/60%Daily2020-09-23 13:13
https://kosovapost.net/nje-i-vdekur-dhe-62-raste-te-reja-me-koronavirus-ne-kosove/60%Daily2020-09-23 13:08
https://kosovapost.net/zemaj-takohet-me-azemin-flasin-per-punetoret-teknik-dhe-sigurimit-teknik/60%Daily2020-09-23 13:06
https://kosovapost.net/lukashenko-befason-te-gjithe-inaugurohet-ne-ceremoni-te-paparalajmeruar/60%Daily2020-09-23 12:54
https://kosovapost.net/ke-propozon-nje-rregullim-te-sistemit-te-migrimit-dhe-azilit-ne-be/60%Daily2020-09-23 12:50
https://kosovapost.net/cfare-duhet-te-konsumojme-ne-mengjes-te-kripura-apo-te-embla/60%Daily2020-09-23 12:46
https://kosovapost.net/kali-i-pret-rrugen-makines-aksidentohet-per-vdekje-70-vjecari/60%Daily2020-09-23 12:47
https://kosovapost.net/imri-ahmeti-zgjedhet-kryetar-i-asociacionit-te-komunave/60%Daily2020-09-23 12:41
https://kosovapost.net/nje-muaj-paraburgim-per-vozitesin-qe-e-mbyti-me-veture-nje-te-moshuar-ne-kamenice/60%Daily2020-09-23 12:48
https://kosovapost.net/abrashi-e-haliti-nenshkruajne-memorandum-bashkepunimi-per-ndertimin-e-rruges-viti-kerbliq-kacanik/60%Daily2020-09-23 12:29
https://kosovapost.net/alarm-per-bombe-ne-paris-evakuohet-kulla-eiffel/60%Daily2020-09-23 12:18
https://kosovapost.net/kryeministri-hoti-ka-zhvilluar-nje-bisede-virtuale-me-ambasadoret-e-be-se/60%Daily2020-09-23 12:11
https://kosovapost.net/konfirmohet-mbeshtetja-e-greqise-per-permbylljen-e-liberalizimit-te-vizave-per-kosoven/60%Daily2020-09-23 12:08
https://kosovapost.net/xhemajli-pdk-skandal-korruptiv-me-minieren-e-re-te-kek-ut-qeveria-po-abuzon-qindra-miliona-euro-te-shtetit/60%Daily2020-09-23 11:41
https://kosovapost.net/xhamia-alaudin-ne-rinovim-namazi-i-xhumase-do-te-falet-ne-oborrin-e-fakultetit-te-studimeve-islame/60%Daily2020-09-23 11:38
https://kosovapost.net/keto-jane-projektet-ne-kosove-qe-priten-te-financohen-nga-amerika/60%Daily2020-09-23 11:35
https://kosovapost.net/arabia-saudite-nga-nentori-do-te-lejoje-kryerjen-e-umres-per-shtetasit-e-huaj/60%Daily2020-09-23 11:15
https://kosovapost.net/vuciq-flet-per-marreveshjen-kosove-serbi-kur-do-te-arrihet/60%Daily2020-09-23 11:10
https://kosovapost.net/pavaresisht-protestave-kunder-tij-lukashenka-ben-betimin-si-president/60%Daily2020-09-23 11:01
https://kosovapost.net/osmani-takon-majlinda-bregun-flasin-per-bashkepunimin-rajonal/60%Daily2020-09-23 11:05
https://kosovapost.net/prokuroria-e-specializuar-komenton-dosjet-qe-po-u-shkojne-ne-dere-ovl-e-uck-se/60%Daily2020-09-23 11:00
https://kosovapost.net/arra-dhe-rozmarine-per-kujtese-te-forte/60%Daily2020-09-23 10:45
https://kosovapost.net/vuciq-e-shiti-kosoven-per-disa-kredi-amerikane/60%Daily2020-09-23 10:38
https://kosovapost.net/dumoshi-gezon-klubet-sportive-pakoja-emergjente-do-te-dedikohet-per-klubet/60%Daily2020-09-23 10:26
https://kosovapost.net/ne-malisheve-sot-u-be-venia-e-gurthemelit-per-kullen-dhe-objektin-e-veteraneve-te-uck-se/60%Daily2020-09-23 10:17
https://kosovapost.net/shba-portalet-partiake-mbushin-zbrazetine-ne-media/60%Daily2020-09-23 10:12
https://kosovapost.net/kriza-e-aviacionit-kerkohet-testim-i-pasagjereve-ne-aeroport-para-se-te-udhetojne-jashte/60%Daily2020-09-23 10:05
https://kosovapost.net/bullgaria-e-priti-pavaresine-me-76-nete-protesta-kerkohet-doreheqja-e-qeverise-dhe-kryeprokurorit/60%Daily2020-09-23 09:50
https://kosovapost.net/mali-proteste-kunder-pranise-ushtarake-te-frances-ne-vend/60%Daily2020-09-23 09:44
https://kosovapost.net/liga-e-evropes-drita-niset-drejt-polonise-per-takimin-me-legia-warsaw/60%Daily2020-09-23 09:32
https://kosovapost.net/tronditet-greqia-prifti-francez-abuzon-7-djem-te-mitur/60%Daily2020-09-23 09:22
https://kosovapost.net/erdogan-kritika-ndaj-izraelit-perfaqesuesi-izraelit-ne-okb-largohet-nga-salla/60%Daily2020-09-23 09:13
https://kosovapost.net/cila-eshte-pika-e-rendesishme-per-zgjidhjen-e-problemit-kosove-serbi-tregon-daciq/60%Daily2020-09-23 09:09
https://kosovapost.net/aksident-i-rende-ne-magjistralen-prishtine-gjilan/60%Daily2020-09-23 08:38
https://kosovapost.net/epik-u-publikon-kater-faktore-qe-po-pengojne-liberalizimin-e-vizave-per-kosoven/60%Daily2020-09-23 08:36
https://kosovapost.net/sa-qytetare-te-kosoves-jetojne-ne-zvicer/60%Daily2020-09-23 08:30
https://kosovapost.net/vdes-ish-presidenti-i-gjilanit-shukri-sylejmani/60%Daily2020-09-23 08:25
https://kosovapost.net/lajcak-zhvillon-takime-me-perfaqesues-te-finlandes-dhe-cekise-flasin-per-dialogun-kosove-serbi/60%Daily2020-09-23 08:18
https://kosovapost.net/kritiku-i-kremlinit-alexei-navalny-lirohet-nga-spitali/60%Daily2020-09-23 08:19
https://kosovapost.net/dhoma-e-perfaqesuesve-miraton-ligjin-e-perkohshem-te-financimit-te-qeverise-amerikane/60%Daily2020-09-23 08:10
https://kosovapost.net/india-shenon-mbi-1000-viktima-te-koronavirusit-per-24-ore/60%Daily2020-09-23 08:09
https://kosovapost.net/zemaj-gjate-javes-do-te-kete-lirim-te-masave-anti-covid/60%Daily2020-09-23 08:01
https://kosovapost.net/nasa-synon-te-dergoje-gruan-e-pare-ne-hene-ne-vitin-2024/60%Daily2020-09-23 07:57
https://kosovapost.net/spitali-i-pejes-dy-paciente-me-covid-19-ne-gjendje-te-rende-shendetesore/60%Daily2020-09-23 07:40
https://kosovapost.net/mjeket-gjermane-nisin-punen-ne-qkuk-se-bashku-me-mjeket-nga-kosova/60%Daily2020-09-23 07:36
https://kosovapost.net/grenell-shperndan-video-duke-ngrene-e-kenduar-me-serbet-nate-e-mahnitshme-ne-beograd/60%Daily2020-09-23 07:29
https://kosovapost.net/shtyhet-samiti-i-be-se-presidenti-i-keshillit-evropian-ne-vete-izolim/60%Daily2020-09-23 07:24
https://kosovapost.net/tri-dosjet-e-derguara-ne-ovl-e-uck-se-gjykata-speciale-thote-se-aktakuzat-vazhdojne-te-mbesin-konfidenciale/60%Daily2020-09-23 07:15
https://kosovapost.net/facebook-fshin-nje-rrjet-te-llogarive-me-baze-ne-kine/60%Daily2020-09-23 07:14
https://kosovapost.net/serbet-dalin-kunder-dritan-abazit-nis-lufta-mes-tyre/60%Daily2020-09-23 07:09
https://kosovapost.net/kalendari-historik-23-shtator/60%Daily2020-09-23 07:06
https://kosovapost.net/gjermania-ka-regjistruar-mbi-1-mije-raste-te-reja-me-koronavirus/60%Daily2020-09-23 07:02
https://kosovapost.net/per-cka-e-permendi-kosoven-presidenti-trump-ne-mbledhjen-e-okb-se/60%Daily2020-09-23 06:58
https://kosovapost.net/touval-izraeli-ia-kishte-borxh-shba-se-njohjen-e-kosoves/60%Daily2020-09-23 06:54
https://kosovapost.net/trump-biden-eshte-kundershtar-i-naftes-armeve-dhe-zotit/60%Daily2020-09-23 06:38
https://kosovapost.net/berisha-dyshon-se-facebooku-iu-hakua-nga-qendra-e-spiunazhit-rus-ne-nish/60%Daily2020-09-23 06:37
https://kosovapost.net/shqiperia-goditet-nga-termeti-2/60%Daily2020-09-23 06:20
https://kosovapost.net/futbolli-anglez-serish-pa-tifoze/60%Daily2020-09-23 06:19
https://kosovapost.net/kurti-ardian-arifaj-keshilltar-i-presidentit-ia-pranoi-ish-ministrit-vitia-se-ka-marreveshje-per-shkembim-territoresh/60%Daily2020-09-23 06:15
https://kosovapost.net/kurti-per-zgjedhjet-do-ti-marrim-50-bashke-me-vjosa-osmanin/60%Daily2020-09-23 06:13
https://kosovapost.net/tunizia-okb-ja-gjate-gjithe-historise-nuk-ka-arrite-te-garantoje-te-drejtat-e-palestinezeve-2/60%Daily2020-09-23 06:09
https://kosovapost.net/keto-jane-perfitimet-nese-konsumoni-frutat-e-thanes/60%Daily2020-09-23 06:10
https://kosovapost.net/%e2%80%8bmbi-1-mije-raste-aktive-me-covid-19-ne-kosove/60%Daily2020-09-23 05:59
https://kosovapost.net/moti-sot-114/60%Daily2020-09-23 05:55
https://kosovapost.net/ramush-haradinaj-del-kunder-veteraneve-kane-ra-ne-gracke/60%Daily2020-09-22 22:47
https://kosovapost.net/a-do-ta-mbeshtese-pdk-haradinajn-per-president-deklarohet-uran-ismaili/60%Daily2020-09-22 22:43
https://kosovapost.net/nasim-haradinaj-as-ne-xhungel-si-ka-ndodhur-keso-gjykate-evropianeve/60%Daily2020-09-22 22:37
https://kosovapost.net/osmani-thacin-e-kam-mundur-me-vota-njejte-edhe-haradinajn-edhe-veselin/60%Daily2020-09-22 22:34
https://kosovapost.net/erdogan-dhe-macron-diskutojne-tensionet-mbi-mesdheun-lindor/60%Daily2020-09-22 22:30
https://kosovapost.net/tunizia-okb-ja-gjate-gjithe-historise-nuk-ka-arrite-te-garantoje-te-drejtat-e-palestinezeve/60%Daily2020-09-22 22:26
https://kosovapost.net/osmani-e-di-kush-qendron-prapa-sulmeve-e-fyerjeve-qe-jane-bere-ndaj-meje-dhe-kush-ua-jep-urdhrat/60%Daily2020-09-22 22:20
https://kosovapost.net/shoqeruesi-i-ahmet-krasniqit-kujton-momentin-e-vrasjes-se-kolonelit-vrasesi-nuk-e-njohu-krasniqin/60%Daily2020-09-22 20:51
https://kosovapost.net/%e2%80%8bharadinaj-ende-nuk-e-kemi-shpetuar-ujmanin/60%Daily2020-09-22 20:17
https://kosovapost.net/kurti-per-mua-grenelli-eshte-i-amerikes-por-amerika-nuk-eshte-grenell/60%Daily2020-09-22 19:48
https://kosovapost.net/suedia-kunder-vaksinimit-te-femijeve-nen-18-vjec/60%Daily2020-09-22 19:36
https://kosovapost.net/ministria-serbe-mbi-3-miliarde-euro-per-projektet-mes-kosoves-dhe-serbise/60%Daily2020-09-22 19:31
https://kosovapost.net/putin-thirrje-per-nje-traktat-nderkombetar-paqeje-ne-hapesire/60%Daily2020-09-22 19:25
https://kosovapost.net/okb-be-mund-te-perfitoje-nga-migracioni/60%Daily2020-09-22 19:06
https://kosovapost.net/mesohet-data-e-debutimit-te-muriqit-ne-seria-a/60%Daily2020-09-22 19:04
https://kosovapost.net/pas-nje-shkembim-zjarri-me-policine-vritet-nje-person-ne-prizren-detaje-nga-rasti/60%Daily2020-09-22 19:00
https://kosovapost.net/kurti-qeverine-e-rrenuan-ata-qe-iu-bashkuan-thacit-e-pan-it/60%Daily2020-09-22 18:47
https://kosovapost.net/kurti-dy-momente-te-rendesishme-te-qeverise-sime-shkaktuan-panik-te-kundershtaret/60%Daily2020-09-22 18:43
https://kosovapost.net/gucati-do-te-bindim-opinionin-publik-se-gjykata-speciale-bashkepunon-me-serbine/60%Daily2020-09-22 18:38
https://kosovapost.net/covid-19-mjeket-gjermane-vizituan-kliniken-infektive/60%Daily2020-09-22 18:28
https://kosovapost.net/historia-e-mulla-mustafe-fazliut-nga-mitrovica-la-festimin-e-bajramit-per-te-luftuar-armikun-serb/60%Daily2020-09-22 18:11
https://kosovapost.net/myftiu-ternava-priti-ne-takim-imamin-dhe-anetarin-e-komunitetit-mysliman-shqiptar-te-mbreterise-se-bashkuar/60%Daily2020-09-22 18:03
https://kosovapost.net/potera-ivv-se-jep-alarmin-jemi-cliruar-vetem-nga-policia-dhe-ushtria-e-serbise-argatet-ende-ne-pushtet/60%Daily2020-09-22 17:41
https://kosovapost.net/pikepamjet-e-kissingerit-per-kosoven/60%Daily2020-09-22 17:12
https://kosovapost.net/erdogan-keshilli-i-sigurimit-i-okb-se-duhet-te-ri-strukturohet/60%Daily2020-09-22 16:40
https://kosovapost.net/specialja-perforcohet-edhe-me-gjashte-gjykates-te-rinj/60%Daily2020-09-22 16:36
https://kosovapost.net/%e2%80%8bsamiti-i-be-se-shtyhet-per-shkak-te-koronavirusit/60%Daily2020-09-22 16:20
https://kosovapost.net/shkupi-paralajmeron-masa-te-reja-kunder-covid-19-pcr-mbetet-vize-per-kufijte-ne-rajon/60%Daily2020-09-22 16:15
https://kosovapost.net/infermieret-paralajmerojne-masa-radikale-nese-nuk-plotesohen-kerkesat-e-tyre/60%Daily2020-09-22 16:08
https://kosovapost.net/perfundon-takimi-i-komitetit-per-covid-19-zemaj-tregon-se-cilat-masa-pritet-te-lehtesohen/60%Daily2020-09-22 15:57
https://kosovapost.net/osmani-perplasja-thaci-mustafa-per-asociacionin-po-me-duket-si-artificiale/60%Daily2020-09-22 15:54
https://kosovapost.net/%e2%80%8bvetedorezohet-ne-polici-nje-person-i-dyshuar-ne-lidhje-me-aksionin-ne-karaceve/60%Daily2020-09-22 15:49
https://kosovapost.net/trump-falenderon-politikanin-suedez-i-cili-e-nominoi-per-cmimin-nobel-per-paqe/60%Daily2020-09-22 15:32
https://kosovapost.net/grenell-progres-i-jashtezakonshem-i-kosoves-dhe-serbise-kete-jave/60%Daily2020-09-22 15:24
https://kosovapost.net/tri-viktima-dhe-131-raste-te-reja-me-covid-19-ne-shqiperi/60%Daily2020-09-22 15:19
https://kosovapost.net/fillon-takimi-i-komitetit-per-covid-19-pritet-ndryshimi-i-orarit-te-levizjes/60%Daily2020-09-22 15:17
https://kosovapost.net/hotit-i-jepet-10-dite-afat-per-te-raportuar-per-asociacionin-dhe-vettingun/60%Daily2020-09-22 15:10
https://kosovapost.net/dy-ndeshje-te-medha-te-merkuren-ne-superlige/60%Daily2020-09-22 14:56
https://kosovapost.net/miliarderi-kinez-qe-e-kritikoi-presidentin-xi-jinping-rreth-pandemise-denohet-me-18-vjet-burgim/60%Daily2020-09-22 14:48
https://kosovapost.net/ministri-veliu-priti-ne-takim-kryetarin-e-autoritetit-kosovar-te-konkurrences/60%Daily2020-09-22 14:33
https://kosovapost.net/hamza-ligji-per-rimekembje-nuk-i-perkrah-bizneset/60%Daily2020-09-22 14:24
https://kosovapost.net/dosja-e-hages-ja-akuzat-per-thacin-veselin-dhe-kupolen-e-uck/60%Daily2020-09-22 14:55
https://kosovapost.net/johnson-jemi-ne-nje-pike-kthese-te-rrezikshme/60%Daily2020-09-22 14:12
https://kosovapost.net/rec%cc%a7ica-i-vendosur-pe%cc%88r-njohjen-e-stazhit-te%cc%88-pune%cc%88s-pe%cc%88r-punonje%cc%88sit-e-larguar-me-dhune%cc%88-gjate%cc%88-viteve-te%cc%88-90-ta-nga-pushteti-serb/60%Daily2020-09-22 14:15
https://kosovapost.net/kqz-kerkojne-7-milione-euro-per-zgjedhjet-lokale/60%Daily2020-09-22 14:09
https://kosovapost.net/beqiri-takoi-perfaqesuesin-special-te-be-se-ne-kosove-szunyog/60%Daily2020-09-22 14:03
https://kosovapost.net/dyvjecari-vuan-nga-leukemia-ka-nevoje-per-ndihmen-tuaj/60%Daily2020-09-22 14:02
https://kosovapost.net/obsh-per-dy-jave-ne-nivel-global-jane-regjistruar-dy-milion-raste-me-covid-19/60%Daily2020-09-22 13:52
https://kosovapost.net/i-vendosen-zjarrin-fabrikes-ku-humben-jeten-260-persona-autoret-denohen-me-varje/60%Daily2020-09-22 13:43
https://kosovapost.net/vuciq-nuk-kishim-marreveshje-kaq-te-mire-me-shba-ne-qe-nga-viti-1881/60%Daily2020-09-22 13:47
https://kosovapost.net/palestina-heq-dore-nga-presidenca-e-radhes-e-liges-arabe-si-reagim-ndaj-normalizimit-me-izraelin/60%Daily2020-09-22 13:20
https://kosovapost.net/grenell-ne-beograd-realizimi-i-marreveshjes-nenkupton-krijimin-e-shume-vendeve-te-punes/60%Daily2020-09-22 13:26
https://kosovapost.net/66-raste-te-reja-me-covid-19-dhe-141-tjere-te-sheruar/60%Daily2020-09-22 13:13
https://kosovapost.net/hoti-vendit-i-nevojitet-nje-strategji-nacionale-e-reformimit-te-siarsimistemit-arsimor-parauniversitar/60%Daily2020-09-22 13:27
https://kosovapost.net/pupovci-nxenesit-gjate-mesimit-ne-distance-kane-humbur-25-deri-ne-40-per-qind-te-vitit-shkollor/60%Daily2020-09-22 12:57
https://kosovapost.net/pese-viktima-dhe-88-raste-te-reja-me-covid-19-ne-maqedonine-e-veriut/60%Daily2020-09-22 12:59
https://kosovapost.net/lajm-i-mire-asnje-i-vdekur-nga-covid-19-ne-24-oret-e-fundit-ne-kosove/60%Daily2020-09-22 12:54
https://kosovapost.net/grupi-i-grave-deputete-mbajti-degjim-publik-per-projekt-kodin-civil/60%Daily2020-09-22 12:46
https://kosovapost.net/koronavirusi-ne-bote-rreth-970-mije-te-vdekur-dhe-231-milione-te-sheruar/60%Daily2020-09-22 12:37
https://kosovapost.net/kancelarja-gjermane-angela-merkel-kerkon-reforme-te-okb-se/60%Daily2020-09-22 12:36
https://kosovapost.net/ministri-kuci-premton-mbeshtetje-ne-infrakos-per-marreveshjen-financiare-per-subvencionim/60%Daily2020-09-22 12:28
https://kosovapost.net/shqiperi-kater-mesues-pozitive-me-covid-19-pritet-mbyllja-e-shkollave/60%Daily2020-09-22 12:25
https://kosovapost.net/vala-e-dyte-e-covid-19-prek-disa-vende-ne-evrope/60%Daily2020-09-22 11:52
https://kosovapost.net/meta-i-jep-dekoraten-e-flamurit-kombetar-avni-rustemit/60%Daily2020-09-22 11:53
https://kosovapost.net/deputeti-i-lsdm-se-jep-doreheqje/60%Daily2020-09-22 11:45
https://kosovapost.net/kryetarja-osmani-perkujton-heronjte-fehmi-e-xheve-lladrovci/60%Daily2020-09-22 11:37
https://kosovapost.net/zemaj-ju-uron-mireseardhje-ekipit-mjekesor-nga-italia/60%Daily2020-09-22 11:30
https://kosovapost.net/vv-ja-kerkon-qe-hoti-te-raportoje-ne-kuvend-per-100-diteshin-e-deshtimeve/60%Daily2020-09-22 11:18
https://kosovapost.net/suarezi-arrin-marreveshje-me-atleticon-por-barcelona-se-lejon-te-shkoje-te-rivali/60%Daily2020-09-22 11:10
https://kosovapost.net/trump-shba-kurre-nuk-do-te-lejoje-qe-irani-te-kete-arme-berthamore/60%Daily2020-09-22 11:10
https://kosovapost.net/105183-2/60%Daily2020-09-22 11:02
https://kosovapost.net/kmdlnj-eshte-koha-per-lehtesimin-e-masave-kufizuese/60%Daily2020-09-22 10:57
https://kosovapost.net/odat-ekonomike-te-kosoves-dhe-serbise-takohen-me-delegacionin-amerikan-ne-beograd/60%Daily2020-09-22 10:47
https://kosovapost.net/deputetet-perplasen-pasi-haxhiu-e-quajti-karantinen-aushfic/60%Daily2020-09-22 10:44
https://kosovapost.net/sipas-vuciqit-pavaresia-e-kosoves-e-paska-rrezikuar-sigurine-e-serbise/60%Daily2020-09-22 10:38
https://kosovapost.net/gattuso-osimhen-eshte-super-talent-nese-qendron-me-kembe-ne-toke/60%Daily2020-09-22 10:35
https://kosovapost.net/dosje-te-reja-ne-zyrat-e-ovl-uck-se-pretendohet-se-jane-te-gjykates-speciale/60%Daily2020-09-22 10:31
https://kosovapost.net/seanca-per-fjolla-morinen-kerkohet-arrest-me-burg-foto-video/60%Daily2020-09-22 10:25
https://kosovapost.net/ish-ministra-e-deputete-do-te-intervistohen-lidhur-me-privatizimin-ne-kosove/60%Daily2020-09-22 10:24
https://kosovapost.net/infektohet-me-covid-19-kryetarja-e-bashkise-se-shkodres-voltana-ademi/60%Daily2020-09-22 10:20
https://kosovapost.net/italianet-votojne-per-zvogelim-te-numrit-te-ligjvenesve-ne-parlament/60%Daily2020-09-22 10:14
https://kosovapost.net/shba-ashpersohet-beteja-per-anetarin-e-ardhshem-te-gjykates-se-larte/60%Daily2020-09-22 10:05
https://kosovapost.net/hoti-kujton-fehmi-dhe-xheve-lladrovcin-pushka-e-tyre-shkrepi-per-te%cc%88-mbrojtur-pragun-e-shtepise-dhe-popullin-tone%cc%88/60%Daily2020-09-22 09:52
https://kosovapost.net/orlando-prezenca-e-mjekeve-italian-eshte-nje-shembull-i-bashkpunimit-ne-mes-te-italise-dhe-kosoves/60%Daily2020-09-22 10:21
https://kosovapost.net/perurohet-salla-per-zhvillimin-e-procedurave-rekrutuese-per-nepunesit-civile/60%Daily2020-09-22 09:30
https://kosovapost.net/trump-po-ta-kisha-degjuar-boltonin-do-ishim-ne-luften-e-5-te-boterore/60%Daily2020-09-22 09:09
https://kosovapost.net/shkon-ne-mbi-700000-numri-i-rasteve-te-koronavirusit-ne-meksike/60%Daily2020-09-22 09:04
https://kosovapost.net/thaci-kujton-fehmi-e-xheve-lladrovci-ne-22-vjetorin-e-renies-heroike-te-tyre/60%Daily2020-09-22 08:52
https://kosovapost.net/pupovci-ne-arsim-nuk-jane-bere-pergatitje-per-valen-e-dyte-te-coronavirusit/60%Daily2020-09-22 08:37
https://kosovapost.net/hoti-ne-shskuk-jemi-ne-rrugen-e-duhur-ne-luftimin-e-covid-19/60%Daily2020-09-22 08:35
https://kosovapost.net/gjendja-me-covid-19-ne-spitalin-e-pejes-5-paciente-ne-gjendje-te-rende/60%Daily2020-09-22 08:17
https://kosovapost.net/ministrja-haradinaj-takon-zv-asistentin-e-presidentit-robert-greenway-nga-ke%cc%88shilli-kombe%cc%88tar-i-sigurise%cc%88-se%cc%88-shba-ve-flasin-pe%cc%88r-formalizimin-e-njohjes-nga-izraeli-dhe-rre/60%Daily2020-09-22 07:36
https://kosovapost.net/evropa-drejt-izolimit-te-dyte-obsh-jep-alarmin-per-shifrat-e-te-infektuarve-ne-shtator/60%Daily2020-09-22 07:31
https://kosovapost.net/motoristi-qe-ndali-thirrjet-anti-shqiptare-ne-shkup-tregon-se-perse-ktheu-motorin-kur-degjoi-thirrjet-kunder-shqiptareve/60%Daily2020-09-22 07:27
https://kosovapost.net/sot-eshte-dita-nderkombetare-pa-makina/60%Daily2020-09-22 07:23
https://kosovapost.net/delegacioni-amerikan-ne-beograd-takohet-me-vuciqin-dhe-bernabiqin/60%Daily2020-09-22 06:57
https://kosovapost.net/kembenguljet-e-amerikes-per-kosoven-presion-i-drejtperdrejte-per-be-ne/60%Daily2020-09-22 07:10
https://kosovapost.net/kalendari-historik-22-shtator/60%Daily2020-09-22 06:47
https://kosovapost.net/gjermania-brenda-24-oreve-regjistron-1-821-raste-te-reja-me-covid-19/60%Daily2020-09-22 06:44
https://kosovapost.net/kina-regjistron-gjashte-raste-te-reja-me-covid-19-gjate-24-oreve/60%Daily2020-09-22 06:41
https://kosovapost.net/7-femije-dhe-dy-fakultete-ja-cili-eshte-sekreti-i-suksesit-i-29-vjecares-nga-tropoja-video/60%Daily2020-09-22 06:39
https://kosovapost.net/qepa-e-kuqe-per-trajtimin-e-kesaj-semundje/60%Daily2020-09-22 06:33
https://kosovapost.net/pirlo-e-nis-me-fitore-te-juventus-real-mban-frenat-ne-ndeshjen-e-pare-te-la-liga-s-video-golat/60%Daily2020-09-22 06:30
https://kosovapost.net/mbi-1-mije-raste-aktive-me-covid-19-ne-kosove/60%Daily2020-09-22 06:23
https://kosovapost.net/shba-mbi-1000000000-dollare-per-autostraden-prishtine-nish-hekurudhen-me-serbine-ski-qendren-ne-brezovice/60%Daily2020-09-22 06:15
https://kosovapost.net/murati-nuk-mbeshtesim-projekte-qe-e-bejne-kosoven-vend-trazit-per-shtetet-tjera-ne-rajon/60%Daily2020-09-22 08:40
https://kosovapost.net/sot-behen-22-vite-nga-renia-e-fehmi-dhe-xheve-lladrovcit/60%Daily2020-09-22 06:08
https://kosovapost.net/vuciq-i-shkruan-okb-se-i-ankohet-per-kosoven/60%Daily2020-09-22 06:03
https://kosovapost.net/parashikimi-i-motit-per-sot-9/60%Daily2020-09-22 06:00
https://kosovapost.net/selimi-hoti-nuk-ka-pasur-legjitimitet-qe-te-shkoje-ne-washington/60%Daily2020-09-21 21:54
https://kosovapost.net/mrekulli-ne-shba-pas-nje-operacioni-11-oresh-mjeket-arrijne-te-ndajne-binjaket-e-ngjitura/60%Daily2020-09-21 21:29
https://kosovapost.net/organizata-kibernetike-reagon-kunder-emerimit-te-zafir-berishes-ska-kualifikim/60%Daily2020-09-21 21:24
https://kosovapost.net/elon-musk-shpreh-mendimet-e-tij-per-bill-gates-ato-nuk-jane-fare-pozitive/60%Daily2020-09-21 21:21
https://kosovapost.net/grenell-arrin-ne-beograd-kryeministrja-brnabiq-e-pret-ne-aeroport/60%Daily2020-09-21 21:46
https://kosovapost.net/pak-pasi-emerohet-koordinator-per-siguri-kibernetike-hakeret-ia-thyejne-llogarine-e-facebook-zafir-berishes/60%Daily2020-09-21 19:28
https://kosovapost.net/momenti-kur-presidenti-thaci-ndihmon-perkthyesin-gjate-fjalimit-me-grenell/60%Daily2020-09-21 19:17
https://kosovapost.net/biden-akuzon-trumpin-dhe-republikanet-per-ushtrimin-e-pushtetit-te-paperpunuar-politik/60%Daily2020-09-21 18:44
https://kosovapost.net/grenell-komenton-deklaraten-e-trump-ku-tha-se-kane-ndalur-vrasjet-masive-midis-kosoves-dhe-serbise/60%Daily2020-09-21 18:39
https://kosovapost.net/premtohen-100-milione-dollare-investime-ne-kosove/60%Daily2020-09-21 18:32
https://kosovapost.net/hoti-me-marreveshjen-e-sotme-kosova-kthehet-ne-qender-te-aktivitetit-ekonomik-ne-ballkan/60%Daily2020-09-21 18:27
https://kosovapost.net/grenell-nuk-duam-fjale-boshe/60%Daily2020-09-21 18:21
https://kosovapost.net/kjo-eshte-marreveshja-qe-hoti-sot-nenshkroi-me-delegacionin-amerikan-foto/60%Daily2020-09-21 18:18
https://kosovapost.net/thaci-dekoroi-ambasadorin-grenell-me-medaljen-presidenciale-te-meritave-presidenti-hashim-thaci-e-ka-dekoruar-me-medaljen-presidenciale-te-meritave-te-derguarin-special-te-presidentit-te-shba/60%Daily2020-09-21 17:54
https://kosovapost.net/nenshkruhet-marreveshja-ekonomike-kosove-shba/60%Daily2020-09-21 17:46
https://kosovapost.net/pas-pak-grenell-pranon-nga-thaci-medaljen-presidenciale-te-meritave/60%Daily2020-09-21 17:35
https://kosovapost.net/%e2%80%8bbildt-serbia-duhet-ta-njohe-kosoven/60%Daily2020-09-21 17:31
https://kosovapost.net/lirohen-ne-procedure-te-rregullt-personat-qe-dyshohen-per-disa-grabitje-te-armatosura/60%Daily2020-09-21 17:26
https://kosovapost.net/ceku-privatizimi-nje-nga-proceset-me-te-korruptuara-ne-kosove/60%Daily2020-09-21 17:21
https://kosovapost.net/grenell-dhe-zyrtaret-tjere-amerikane-arrijne-ne-qeveri-priten-nga-hoti/60%Daily2020-09-21 17:08
https://kosovapost.net/%e2%80%8blajcak-mbi-dialogun-midis-kosoves-dhe-serbise-me-ministrat-e-c5/60%Daily2020-09-21 16:58
https://kosovapost.net/i-derguari-i-trumpit-grenell-arrin-ne-prishtine-me-14-zyrtare-amerikane/60%Daily2020-09-21 16:54
https://kosovapost.net/konfirmohen-30-raste-te-reja-me-covid-19-ne-serbi/60%Daily2020-09-21 16:48
https://kosovapost.net/ne-hollin-e-kuvendit-ekspozohen-dy-piktura-per-te-zhdukurit-dhe-te-dhunuarit-e-luftes/60%Daily2020-09-21 16:27
https://kosovapost.net/aksion-ne-shesh-ska-paqe-pa-drejtesi/60%Daily2020-09-21 16:21
https://kosovapost.net/lajme-te-mira-per-milanin-leao-sherohet-nga-koronavirusi/60%Daily2020-09-21 16:09
https://kosovapost.net/kosnett-nuk-e-di-nese-kosova-do-ta-themeloje-asociacionin/60%Daily2020-09-21 15:57
https://kosovapost.net/e-pranon-serbia-ceshtja-e-kosoves-pengese-per-anetaresim-ne-be/60%Daily2020-09-21 15:45
https://kosovapost.net/rama-viziton-monumentet-osmane-ne-berat-qe-po-restaurohen-nga-tika/60%Daily2020-09-21 15:24
https://kosovapost.net/104965-2/60%Daily2020-09-21 15:06
https://kosovapost.net/ndahen-cmimet-e-72-ta-emmy/60%Daily2020-09-21 14:58
https://kosovapost.net/austria-blen-18-helikoptere-italiane/60%Daily2020-09-21 14:43
https://kosovapost.net/shtate-te-vdekur-dhe-45-te-infektuar-me-covid-19-ne-maqedonine-e-veriut/60%Daily2020-09-21 14:39
https://kosovapost.net/dy-te-vdekur-dhe-150-raste-te-reja-me-covid-19-ne-shqiperi/60%Daily2020-09-21 14:33
https://kosovapost.net/a-eshte-kredia-superankthi-i-pandemise-dhe-si-operon-pa-kamate-nje-mikrofinance-ne-kosove/60%Daily2020-09-21 14:26
https://kosovapost.net/qindra-emigrante-ne-greqi-te-infektuar-me-koronavirus/60%Daily2020-09-21 14:17
https://kosovapost.net/ministri-kuci-pret-shoqerine-civile-dhe-banoret-e-decanit-per-ceshtjen-e-hidrocentraleve/60%Daily2020-09-21 14:11
https://kosovapost.net/bankat-globale-raportuan-2-trilione-dollare-transaksione-te-dyshimta/60%Daily2020-09-21 14:02
https://kosovapost.net/neser-perurohet-salla-testuese-per-procedurat-rekrutuese-per-nepunesit-civile/60%Daily2020-09-21 13:58
https://kosovapost.net/hoti-flet-per-ardhjen-e-grenellit-ne-kosove/60%Daily2020-09-21 13:52
https://kosovapost.net/ska-kuorum-deshton-rezoluta-e-lvv-se-per-nenstacionin-policor-ne-karaceve/60%Daily2020-09-21 13:43
https://kosovapost.net/rastet-pozitive-sipas-komunave-25/60%Daily2020-09-21 13:12
https://kosovapost.net/bilanci-covid-dy-te-vdekur-dhe-79-raste-te-reja-me-covid-19/60%Daily2020-09-21 13:03
https://kosovapost.net/perplasen-deputetet-krasniqi-e-gashi-kjo-eshte-arsyeja/60%Daily2020-09-21 13:00
https://kosovapost.net/almeda-tregon-per-jeten-me-tolgahanin/60%Daily2020-09-21 13:16
https://kosovapost.net/rusi-mbi-1-1-milione-te-prekur-me-covid-19/60%Daily2020-09-21 12:51
https://kosovapost.net/orban-mbeshtet-trumpin-ne-zgjedhjet-e-nentorit/60%Daily2020-09-21 12:47
https://kosovapost.net/ministri-veliu-takoi-menaxheret-e-burimeve-njerezore-te-institucioneve-te-administrates-publike/60%Daily2020-09-21 12:43
https://kosovapost.net/hungaria-vlereson-se-kosova-i-ka-permbushur-te-gjitha-obligimet-per-liberalizimin-e-vizave/60%Daily2020-09-21 12:35
https://kosovapost.net/media-ruse-bejne-intriga-tirana-vendos-tentakulat-ne-serbine-e-jugut/60%Daily2020-09-21 12:28
https://kosovapost.net/kryeministri-hoti-mori-pjese-ne-perurimin-e-shtatores-se-heroit-ahmet-krasniqi/60%Daily2020-09-21 12:26
https://kosovapost.net/shtyhet-votimi-i-rezolutes-per-arsim/60%Daily2020-09-21 12:23
https://kosovapost.net/fsk-shpeton-kater-qytetare-qe-kishin-mbetur-ne-bjeshket-e-rugoves/60%Daily2020-09-21 12:11
https://kosovapost.net/ambasadori-izraelit-ne-serbi-njohja-e-kosoves-eshte-ceshtje-e-kryer/60%Daily2020-09-21 12:03
https://kosovapost.net/shba-beteje-politike-per-gjykaten-e-larte/60%Daily2020-09-21 11:59
https://kosovapost.net/ministrja-haradinaj-kerkon-njohjen-dhe-avancimin-e-bashkepunimit-edhe-nga-shtetet-tjera-anetare-te-organizates-per-bashkepunim-islamik/60%Daily2020-09-21 11:51
https://kosovapost.net/vetevendosje-paqja-me-serbine-vendoset-kur-shba-ja-mbeshtet-drejtesine-nderkombetare/60%Daily2020-09-21 11:59
https://kosovapost.net/madrid-frike-nga-getoizimi-per-shkak-te-corones/60%Daily2020-09-21 11:28
https://kosovapost.net/pdk-ja-e-konsideron-shqetesuese-sjelljen-e-qeverise-karshi-krizes-ekonomike/60%Daily2020-09-21 11:26
https://kosovapost.net/perfundon-aksioni-i-policise-cfare-u-gjet-ne-valixhen-te-bill-clintoni/60%Daily2020-09-21 11:13
https://kosovapost.net/nese-beh-e-pranon-kosoven-si-shtet-ja-cfare-paralajmeron-daciq/60%Daily2020-09-21 11:09
https://kosovapost.net/kina-dergon-satelitin-e-ri-ne-hapesire-per-monitorimin-e-mjedisit-detar/60%Daily2020-09-21 10:58
https://kosovapost.net/bllokohet-rruga-bill-clinton-dyshohet-per-nje-cante-me-eksploziv/60%Daily2020-09-21 10:50
https://kosovapost.net/104843-2/60%Daily2020-09-21 11:01
https://kosovapost.net/hoti-kolonel-krasniqi-ishte-pengese-per-ata-qe-nuk-ia-donin-te-miren-vendit/60%Daily2020-09-21 10:43
https://kosovapost.net/blero-dhe-afrona-festojne-nje-vjetorin-e-marteses-ne-turqi/60%Daily2020-09-21 10:38
https://kosovapost.net/ledri-vula-e-krahason-saren-me-kung-fu-panda/60%Daily2020-09-21 10:35
https://kosovapost.net/ne-mitrovice-do-te-hapet-kursi-i-turqishtes-per-komunitetin-boshnjak/60%Daily2020-09-21 10:34
https://kosovapost.net/muriqi-me-covid-debutimi-me-lazio-mund-te-prese/60%Daily2020-09-21 10:32
https://kosovapost.net/ministrja-haradinaj-dhe-ambasadori-i-japonise-nenshkuan-marreveshje-per-ta-ndihmuar-kosoven-te-luftoje-covid-19/60%Daily2020-09-21 10:14
https://kosovapost.net/qeveria-mbeshtet-arsimin-ne-luginen-e-presheves/60%Daily2020-09-21 10:08
https://kosovapost.net/dy-qeverite-shqiptare-takohen-te-premten-ne-shkoder/60%Daily2020-09-21 09:57
https://kosovapost.net/gjuriq-marreveshja-e-washingtonit-po-zbatohet-me-shpejtesine-e-rrufese/60%Daily2020-09-21 09:44
https://kosovapost.net/marreveshja-e-washingtonit-daciq-ankohet-ne-prishtinen-per-kete-arsye/60%Daily2020-09-21 09:29
https://kosovapost.net/libia-fillon-me-turqine-programin-per-te-rindertuar-ushtrine/60%Daily2020-09-21 09:28
https://kosovapost.net/kryeministri-hoti-takohet-sot-pasdite-me-richard-grenellin/60%Daily2020-09-21 09:23
https://kosovapost.net/qeveria-ndan-nga-2-mije-e-733-euro-per-105-deputetet-e-viteve-te-90-ta/60%Daily2020-09-21 09:51
https://kosovapost.net/gjermania-do-te-hyje-ne-borxhe-te-reja-ne-vitin-2021/60%Daily2020-09-21 09:10
https://kosovapost.net/nje-rast-i-ri-me-covid-19-ne-zonat-e-banuara-me-serb-ne-kosove/60%Daily2020-09-21 09:03
https://kosovapost.net/bashkesia-e-tarikateve-te-kosoves-bashkesia-e-gjashte-fetare/60%Daily2020-09-21 08:57
https://kosovapost.net/dritan-abazoviq-perplaset-keq-me-proserbet/60%Daily2020-09-21 08:52
https://kosovapost.net/okb-synon-armepushim-te-pergjithshem-ne-bote/60%Daily2020-09-21 08:51
https://kosovapost.net/kryetari-mustafa-perkujton-kolonelin-ahmet-krasniqi/60%Daily2020-09-21 08:44
https://kosovapost.net/arrestohet-gruaja-e-cila-dyshohet-ta-kete-derguar-letren-me-helm-ne-shtepine-e-bardhe/60%Daily2020-09-21 08:34
https://kosovapost.net/kosova-dhe-japonia-do-te-mbajne-konference-te-perbashket-ekonomike/60%Daily2020-09-21 08:27
https://kosovapost.net/jep-doreheqje-ministri-i-shendetesise-ne-ceki-pas-rritjes-se-rasteve-me-covid-19/60%Daily2020-09-21 08:21
https://kosovapost.net/taj-mahal-rihapet-pas-mbylljes-me-te-gjate/60%Daily2020-09-21 08:03
https://kosovapost.net/keto-jane-5-ushqimet-e-duhura-per-pastrimin-e-organizmit/60%Daily2020-09-21 07:53
https://kosovapost.net/bosnja-e-hercegovina-sot-pritet-te-diskutoje-njohjen-e-kosoves/60%Daily2020-09-21 07:46
https://kosovapost.net/cila-eshte-vlera-e-pages-se-skender-hysenit/60%Daily2020-09-21 07:43
https://kosovapost.net/trump-detyrim-ndaj-votuesve-per-te-plotesuar-vendin-bosh-ne-gjykaten-e-larte/60%Daily2020-09-21 07:38
https://kosovapost.net/ne-spitalin-e-pejes-2-paciente-ne-gjendje-te-rende-me-covid-19/60%Daily2020-09-21 07:23
https://kosovapost.net/gucati-ne-dosjet-e-speciales-qe-kane-ardhur-ne-ovl-figurojne-emra/60%Daily2020-09-21 07:16
https://kosovapost.net/ministri-veliu-paralajmeron-tjeter-aksion-policor/60%Daily2020-09-21 07:01
https://kosovapost.net/nje-pjese-e-te-arrestuarve-ne-karaceve-recidiviste-te-te-njejtave-vepra-penale/60%Daily2020-09-21 06:53
https://kosovapost.net/dosja-e-plote-e-arrestimit-te-fjolla-morines-kengetarja-shoqerohej-nga-biznesmeni-i-foto/60%Daily2020-09-21 06:50
https://kosovapost.net/be-ja-do-te-financoje-projektet-qe-do-te-lidhin-te-gjitha-kryeqytetet-e-ballkanit-perendimor-me-autostrada-e-hekurudhe/60%Daily2020-09-21 06:35
https://kosovapost.net/pse-nuk-beri-dasme-vjosa-osmani-video/60%Daily2020-09-21 06:36
https://kosovapost.net/ky-eshte-vendi-me-shume-festa-dhe-asnje-viktime-nga-koronavirusi/60%Daily2020-09-21 06:29
https://kosovapost.net/pse-bale-u-kthye-ne-tottenham/60%Daily2020-09-21 06:20
https://kosovapost.net/afer-2-mije-raste-aktive-me-covid-19/60%Daily2020-09-21 06:23
https://kosovapost.net/vala-e-dyte-e-koronavirusit-godet-evropen/60%Daily2020-09-21 06:10
https://kosovapost.net/keto-semundje-parandalohen-nese-hani-arra/60%Daily2020-09-21 06:08
https://kosovapost.net/ky-eshte-vendimi-i-ri-i-zvicres-per-ata-qe-vizitojne-vendet-e-huaja-e-kthehen-ne-ate-shtet/60%Daily2020-09-21 06:02
https://kosovapost.net/sot-fillojne-mesimin-nxenesit-e-klasave-78911-dhe-12/60%Daily2020-09-21 06:00
https://kosovapost.net/kryeministri-hoti-mbledhe-sot-kabinetin-qeveritar/60%Daily2020-09-21 05:54
https://kosovapost.net/pse-grenell-vjen-sot-ne-kosove/60%Daily2020-09-21 05:55
https://kosovapost.net/moti-sot-dhe-gjate-javes-16/60%Daily2020-09-21 05:48
https://kosovapost.net/afrike-regjistrohen-8-727-raste-te-reja-me-covid-19/60%Daily2020-09-20 21:35
https://kosovapost.net/104694-2/60%Daily2020-09-20 21:23
https://kosovapost.net/be-ashperson-rregullat-per-kompanite-me-te-medha-te-teknologjise/60%Daily2020-09-20 21:17
https://kosovapost.net/kroacia-goditet-nga-nje-termet-4-2-balle/60%Daily2020-09-20 21:02
https://kosovapost.net/greqi-3-te-vdekur-nga-moti-i-keq/60%Daily2020-09-20 20:46
https://kosovapost.net/vala-e-dyte-e-covid-ne-europe-kufizime-ne-disa-shtete-ku-situata-u-permiresua-pas-rihapjes/60%Daily2020-09-20 20:40
https://kosovapost.net/jashari-te-gjithe-ata-qe-ndotin-mjedisin-apo-shkelin-ligjin-do-te-gjobiten/60%Daily2020-09-20 20:06
https://kosovapost.net/gjermani-mijera-qytetare-ne-mbeshtetje-te-migranteve-te-bllokuar-ne-greqi/60%Daily2020-09-20 20:06
https://kosovapost.net/%e2%80%8b-guardiola-zbulon-kapitenin-e-ri-te-manchester-cityt/60%Daily2020-09-20 19:52
https://kosovapost.net/bill-gates-paralajmeron-per-nje-problem-me-te-madh-sesa-koronavirusi/60%Daily2020-09-20 19:31
https://kosovapost.net/pacolli-komenton-viziten-e-neserme-te-grenellit-ne-kosove/60%Daily2020-09-20 19:11
https://kosovapost.net/grenell-pjese-e-delegacionit-amerikan-qe-do-te-vizitoje-prishtinen/60%Daily2020-09-20 19:01
https://kosovapost.net/shba-me-rekord-te-ri-te-testeve-per-koronavirus-brenda-nje-dite/60%Daily2020-09-20 18:44
https://kosovapost.net/gjermania-evakuon-rreth-16-mije-banore-kjo-eshte-arsyeja/60%Daily2020-09-20 18:27
https://kosovapost.net/londra-pushtohet-nga-flamujt-kuq-e-zi-shqiptaret-marshim-paqesor-neper-rruge/60%Daily2020-09-20 18:10
https://kosovapost.net/serbia-kercenon-kosoven-me-kete-ceshtje-qe-eshte-e-njejte-me-ndarjen-e-kosoves/60%Daily2020-09-20 18:00
https://kosovapost.net/neser-fillon-mesimi-i-kombinuar-per-nxenesit-e-klasave-7-8-9-dhe-11-12/60%Daily2020-09-20 17:53
https://kosovapost.net/edhe-per-kalim-transit-ne-maqedoni-te-veriut-kosovaret-duhet-ta-kene-testin-covid-19/60%Daily2020-09-20 17:38
https://kosovapost.net/hungaria-per-nje-jave-regjistron-mbi-5-mije-raste-te-reja-me-covid-19/60%Daily2020-09-20 16:29
https://kosovapost.net/britaniku-elfyn-evans-fitues-i-rally-t-ne-turqi/60%Daily2020-09-20 16:08
https://kosovapost.net/kater-te-vdekur-dhe-178-raste-te-reja-me-covid-19-ne-maqedonine-e-veriut/60%Daily2020-09-20 15:51
https://kosovapost.net/nje-muaj-paraburgim-per-30-te-arrestuarit-ne-karaceve/60%Daily2020-09-20 15:32
https://kosovapost.net/gastronomet-ne-krize-rreth-30-per-qind-e-stafit-jane-larguar-nga-puna/60%Daily2020-09-20 15:29
https://kosovapost.net/detaje-nga-vizita-e-neserme-e-grenell-it-ne-kosove/60%Daily2020-09-20 15:13
https://kosovapost.net/pajisja-e-vogel-me-bluetooth-qe-do-te-ndihmoje-per-gjurmimin-e-njerezve-me-covid-19/60%Daily2020-09-20 18:17
https://kosovapost.net/thuhet-se-kjo-kengetare-do-te-perfaqesoje-shqiperine-ne-eurovision/60%Daily2020-09-20 15:05
https://kosovapost.net/formacionet-zyrtare-chelsea-liverpool/60%Daily2020-09-20 15:02
https://kosovapost.net/trump-tha-se-i-ndaloi-vrasjet-masive-ne-mes-kosoves-dhe-serbise-reagojne-mediat-serbe/60%Daily2020-09-20 14:45
https://kosovapost.net/lvv-ja-shpall-zgjedhjet-e-brendshme-te-pergjithshme/60%Daily2020-09-20 14:40
https://kosovapost.net/kater-te-vdekur-dhe-159-raste-te-reja-me-covid-19-ne-shqiperi/60%Daily2020-09-20 14:32
https://kosovapost.net/shba-ja-mbeshtet-muhamed-dahlan-per-te-permbysur-udheheqjen-e-fatahut-ne-palestine/60%Daily2020-09-20 14:50
https://kosovapost.net/itali-shqiptari-qellohet-me-arme-ne-mes-te-plazhit-nga-dy-persona-te-maskuar/60%Daily2020-09-20 15:06
https://kosovapost.net/me-maska-dhe-distance-serie-a-rikthen-tifozet-ne-stadium/60%Daily2020-09-20 14:21
https://kosovapost.net/presidencialet-ne-shba-sondazhi-biden-kryeson-perballe-trump/60%Daily2020-09-20 14:18
https://kosovapost.net/reperja-e-njohur-flet-per-here-te-pare-pas-divorcit-skam-derdhur-asnje-lot/60%Daily2020-09-20 14:15
https://kosovapost.net/nje-dite-pas-arrestimit-zbulohet-deshmia-e-fjolla-morines-ne-polici/60%Daily2020-09-20 14:06
https://kosovapost.net/nga-21-shtatori-masa-te-reja-per-te-parandaluar-koronavirusin-2/60%Daily2020-09-20 14:03
https://kosovapost.net/be-shba-nuk-mund-te-filloje-procesin-e-rikthimit-te-sanksioneve-ndaj-iranit/60%Daily2020-09-20 13:59
https://kosovapost.net/rusi-79-viktima-dhe-mbi-6-000-raste-te-reja-me-covid-19/60%Daily2020-09-20 13:54
https://kosovapost.net/trump-per-marreveshjen-kosove-serbi-une-jam-per-nobel/60%Daily2020-09-20 13:47
https://kosovapost.net/pacolli-pas-takimit-me-erdoganin-eshte-nje-mik-dhe-aleat-i-madh-i-kosoves/60%Daily2020-09-20 13:37
https://kosovapost.net/%e2%80%8bmaqedonia-veriore-mban-zgjedhjet-lokale-ne-tetor-te-vitit-te-ardhshem/60%Daily2020-09-20 13:28
https://kosovapost.net/inspeksioni-mbyll-tete-lokale-ne-ferizaj/60%Daily2020-09-20 13:24
https://kosovapost.net/tejkalon-31-milione-numri-i-rasteve-me-covid-19-ne-mbare-boten/60%Daily2020-09-20 13:17
https://kosovapost.net/rastet-pozitive-sipas-komunave-24/60%Daily2020-09-20 13:07
https://kosovapost.net/dy-raste-te-vdekjes-dhe-61-raste-pozitive-me-covid-19/60%Daily2020-09-20 13:04
https://kosovapost.net/mbahet-seanca-ndaj-te-arrestuarve-ne-aksionin-e-karaceves/60%Daily2020-09-20 12:40
https://kosovapost.net/gareth-bale-kthehet-ne-tottenham-2/60%Daily2020-09-20 12:39
https://kosovapost.net/krijuesi-i-helmit-nervor-novichok-i-kerkon-falje-alexei-navalnyt/60%Daily2020-09-20 12:20
https://kosovapost.net/rama-per-median-greke-te-arrijme-ujdi-erdoganin-e-kam-mik/60%Daily2020-09-20 12:15
https://kosovapost.net/hm-nderpret-lidhjet-me-kinen-per-shkeljet-e-te-drejtave-te-njeriut-kunder-ujgureve/60%Daily2020-09-20 12:08
https://kosovapost.net/pse-thaci-mori-me-vete-pacollin-ne-stamboll-te-erdogani/60%Daily2020-09-20 11:58
https://kosovapost.net/104507-2/60%Daily2020-09-20 11:54
https://kosovapost.net/shba-ja-se-degjon-okb-ne-i-vendos-e-vetme-sanksione-iranit/60%Daily2020-09-20 11:40
https://kosovapost.net/a-do-te-pranoj-takim-levizja-vetevendosje-me-richard-grenell/60%Daily2020-09-20 11:30
https://kosovapost.net/zogiani-me-marreveshjet-infrastrukturore-kosova-mbetet-tranzit-serbia-forcohet/60%Daily2020-09-20 11:17
https://kosovapost.net/si-ndryshon-zemra-tek-grate-pas-te-pesedhjetave/60%Daily2020-09-20 11:13
https://kosovapost.net/ndahet-nga-jeta-ne-moshe-te-re-nje-anetar-i-nismes/60%Daily2020-09-20 11:04
https://kosovapost.net/grenell-do-te-tmerroheni-prej-marreveshjeve-te-mira-qe-do-te-vijne-per-kosoven/60%Daily2020-09-20 10:48
https://kosovapost.net/cfare-i-tha-erdogan-presidentin-thaci-ne-takim/60%Daily2020-09-20 10:43
https://kosovapost.net/presidenti-erdogan-takon-presidentin-e-kosoves-hashim-thaci-foto/60%Daily2020-09-20 10:38
https://kosovapost.net/mbyllet-nje-shkolle-ne-vushtrri-pasi-disa-nxenes-dolen-pozitive-me-covid-19/60%Daily2020-09-20 10:00
https://kosovapost.net/nagavci-vemendja-duhet-te-kthehet-urgjentisht-nga-arsimi/60%Daily2020-09-20 09:49
https://kosovapost.net/qeveria-mbyll-shkollen-e-akuzuar-nga-erdogan-si-e-financuar-nga-gulenistet/60%Daily2020-09-20 09:39
https://kosovapost.net/lideret-e-koalicionit-ne-mal-te-zi-takohen-sot-rreth-perberjes-se-qeverise/60%Daily2020-09-20 09:22
https://kosovapost.net/ndalohet-kinezi-qe-tentoi-te-hynte-ilegalisht-ne-kosove/60%Daily2020-09-20 09:12
https://kosovapost.net/gjobe-deri-ne-10-mije-funte-per-ata-qe-si-respektojne-masat-anti-covid-19-ne-britani-te-madhe/60%Daily2020-09-20 09:05
https://kosovapost.net/putin-terheqja-e-shba-se-nga-marreveshja-detyroi-rusine-te-zhvilloje-arme-hipersonike/60%Daily2020-09-20 08:49
https://kosovapost.net/haradinaj-spektakli-dashakeq-me-dosjet-e-speciales/60%Daily2020-09-20 08:38
https://kosovapost.net/numri-i-rasteve-me-covid-19-ne-afrike-tejkalon-1-4-milione/60%Daily2020-09-20 08:30
https://kosovapost.net/shba-ja-rikthen-sanksionet-e-okb-se-ndaj-iranit/60%Daily2020-09-20 08:08
https://kosovapost.net/ish-zevendesministrin-e-mbrojtjes-e-brengos-ky-fakt-per-aksionin-ne-karaceve/60%Daily2020-09-20 08:04
https://kosovapost.net/sulmohet-nje-mjek-ne-ferizaj/60%Daily2020-09-20 07:57
https://kosovapost.net/arabi-saudite-5-te-plagosur-nga-nje-rakete-e-leshuar-nga-jemeni/60%Daily2020-09-20 07:40
https://kosovapost.net/konfiskohet-nje-leter-me-helm-derguar-presidentit-trump/60%Daily2020-09-20 07:37
https://kosovapost.net/admirali-turk-shqiperia-duhet-ta-kundershtoje-marreveshjen-me-greqine-dhe-turqia-duhet-ta-ndergjegjesoje-per-kete/60%Daily2020-09-20 07:31
https://kosovapost.net/mediat-malazeze-dritan-abazovic-minister-i-jashtem-i-malit-te-zi-i-katerti-shqiptar-ne-ballkan/60%Daily2020-09-20 07:29
https://kosovapost.net/rrembehet-nje-person-ne-prishtine/60%Daily2020-09-20 07:25
https://kosovapost.net/izolim-i-ri-apo-jo-boris-johnson-fundjave-reflektimi/60%Daily2020-09-20 07:19
https://kosovapost.net/vdes-ne-moshen-91-vjecare-ish-kryeministri-kanadez-john-turner/60%Daily2020-09-20 07:16
https://kosovapost.net/covid-19-rritja-e-infektimeve-vendet-marrin-masa-te-tjera/60%Daily2020-09-20 07:11
https://kosovapost.net/fillon-beteja-politike-per-zevendesimin-e-anetares-se-gjykates-se-larte-ruth-bader-ginsburg/60%Daily2020-09-20 07:08
https://kosovapost.net/kapet-me-arme-zjarri-kengetarja-e-njohur-shqiptare/60%Daily2020-09-20 07:03
https://kosovapost.net/presidenti-palestinez-abbas-refuzon-presionet-per-dialog-me-shba-ne/60%Daily2020-09-20 06:58
https://kosovapost.net/gareth-bale-kthehet-ne-tottenham/60%Daily2020-09-20 06:55
https://kosovapost.net/abrashi-kosova-e-serbia-ne-uashington-prezantuan-projekte-ekonomike-temat-politike-i-hodhi-ne-tavoline-shba/60%Daily2020-09-20 06:51
https://kosovapost.net/shkon-ne-15-mije-numri-i-te-prekurve-me-covid-19-ne-kosove/60%Daily2020-09-20 06:47
https://kosovapost.net/104391-2/60%Daily2020-09-20 06:44
https://kosovapost.net/fshati-vetem-me-burra-prej-tre-dekadash-asnje-dasme-nuset-nuk-shkojne-per-kete-arsye/60%Daily2020-09-19 21:53
https://kosovapost.net/svecla-plani-per-karaceven-u-dekonspirua-ne-momentin-e-aksionit-shume-kazino-ishin-te-mbyllura/60%Daily2020-09-19 21:37
https://kosovapost.net/izraeli-percan-mbretin-salman-dhe-princin-e-kurores/60%Daily2020-09-19 21:27
https://kosovapost.net/pacolli-publikon-fotografi-me-bashkeshorten-prane-flamurit-kombetar/60%Daily2020-09-19 21:13
https://kosovapost.net/tottenhami-prezanton-dy-goditjet-e-medha-qe-vijne-nga-real-madridi/60%Daily2020-09-19 21:09
https://kosovapost.net/merkel-pandemia-e-theksoi-nevojen-per-digjitalizim-te-shkollave/60%Daily2020-09-19 20:56
https://kosovapost.net/abazovic-dridhe-regjionin-milo-rama-vuciq-e-izetbegoviq-te-gjithe-jane-ne-marreveshje/60%Daily2020-09-19 20:38
https://kosovapost.net/abrashi-me-fondet-amerikane-kete-vit-pritet-te-filloje-autostrada-drejt-merdares/60%Daily2020-09-19 20:27
https://kosovapost.net/buxhovi-historia-e-kosoves-dhe-shqiperise-ne-tekstet-shkollore-eshte-skandaloze/60%Daily2020-09-19 20:01
https://kosovapost.net/infektologu-tolaj-sqarimi-i-ikshpk-se-per-tri-viktimat-eshte-absurd-dhe-joprofesional/60%Daily2020-09-19 19:50
https://kosovapost.net/te-shtena-ne-shba-dy-viktima-e-14-te-plagosur/60%Daily2020-09-19 19:36
https://kosovapost.net/disa-arsimtare-dhe-nxenes-rezultuan-pozitive-me-covid-19-mbyllet-nje-shkolle-ne-vushtrri/60%Daily2020-09-19 18:57
https://kosovapost.net/gjermani-numri-i-rasteve-te-reja-me-covid-19-me-i-larti-qe-prej-prillit/60%Daily2020-09-19 18:38
https://kosovapost.net/diell-e-vranesira-keto-jane-temperaturat-neser-ne-kosove/60%Daily2020-09-19 18:20
https://kosovapost.net/aksioni-ne-karaceve-merr-jehone-nderkombetare-bbc-raporton-per-rrenimin-e-kazinove/60%Daily2020-09-19 18:08
https://kosovapost.net/pastrimi-vullnetare-i-gjeneraleve-me-uniforma-te-vizllueshme/60%Daily2020-09-19 17:47
https://kosovapost.net/kater-receta-me-arra-arrat-jane-te-njohura-nga-lashtesia-per-cilesite-sheruese-do-ta-ruajne-shendetit-tuaj/60%Daily2020-09-19 17:18
https://kosovapost.net/trump-do-te-kete-mjaftueshem-vaksina-per-te-gjithe-amerikanet/60%Daily2020-09-19 16:59
https://kosovapost.net/paralajmeron-ministria-shkollat-mund-te-mbyllen-nese-situata-me-covid-19-perkeqesohet/60%Daily2020-09-19 16:32
https://kosovapost.net/sqarohet-ikshpk-tre-viktimat-e-sotme-ishin-covid-negativ-ne-momentin-e-vdekjes/60%Daily2020-09-19 16:26
https://kosovapost.net/erdogan-turqia-nuk-e-ndal-hapin-e-zhvillimit/60%Daily2020-09-19 16:16
https://kosovapost.net/itali-rritet-ndjeshem-numri-i-te-vdekurve-nga-covid-19/60%Daily2020-09-19 15:54
https://kosovapost.net/kontestimi-i-ligjit-te-lojerave-te-fatit-qe-nje-vit-pa-vendim-nga-gjykata-kushtetuese/60%Daily2020-09-19 15:45
https://kosovapost.net/maqedonia-e-veriut-publikon-bilancin-ditor-te-koronavirusit-ne-24-oret-e-fundit/60%Daily2020-09-19 15:19
https://kosovapost.net/milan-i-ofron-rinovimin-turkut-calhanoglu/60%Daily2020-09-19 15:16
https://kosovapost.net/arrestohet-kengetarja-fjolla-morina/60%Daily2020-09-19 15:00
https://kosovapost.net/refugjatja-afgane-dua-te-shkoj-ne-shkolle-sjami-terroriste/60%Daily2020-09-19 14:49
https://kosovapost.net/ushtron-dhune-ne-familje-arratiset-i-dyshuari/60%Daily2020-09-19 14:33
https://kosovapost.net/dell-tregon-se-si-u-be-jahjaga-presidente-dhe-si-reaguan-thaci-mustafa-dhe-pacolli/60%Daily2020-09-19 14:25
https://kosovapost.net/kosova-me-ngecje-te-larte-ne-mesimnxenie-nga-arsimi-i-dobet-po-peson-edhe-ekonomia/60%Daily2020-09-19 14:18
https://kosovapost.net/macron-mesazh-ne-turqisht-per-mesdheun-lindor/60%Daily2020-09-19 14:04
https://kosovapost.net/osmani-merr-mbeshtetje-nga-zyra-e-be-se-ne-kosove-per-kerkesen-e-drejtuar-speciales/60%Daily2020-09-19 13:59
https://kosovapost.net/kater-shqiptare-ministra-te-jashtem-ne-ballkan-abazovic-drejt-pozites-se-kryediplomatit/60%Daily2020-09-19 13:46
https://kosovapost.net/dy-te-vdekur-dhe-nje-i-zhdukur-pasi-fenomeni-i-rralle-i-motit-ekstrem-godet-greqine/60%Daily2020-09-19 13:36
https://kosovapost.net/aksioni-ne-karaceve-nagavci-ben-thirrje-te-votohet-rezoluta-e-propozuar-nga-lvv-ja/60%Daily2020-09-19 13:22
https://kosovapost.net/covid-19-rezultatet-e-24-oreve-te-fundit-126-te-sheruar-63-raste-te-reja-dhe-3-te-vdekur/60%Daily2020-09-19 13:09
https://kosovapost.net/12-police-te-lidhur-me-krimin-u-arrestuan-mbreme-ne-karaceve-mes-tyre-shqiptare-e-serbe/60%Daily2020-09-19 12:57
https://kosovapost.net/kurti-krimi-i-organizuar-e-ka-vetem-bishtin-ne-karaceve-koka-eshte-ne-prishtine/60%Daily2020-09-19 12:35
https://kosovapost.net/persona-te-maskuar-plackitin-ne-nje-lokal-ne-prishtine-punetores-i-hedhin-prej-ne-sy/60%Daily2020-09-19 12:22
https://kosovapost.net/cakaj-qeveria-e-shqiperise-mbeshtet-financiarisht-hapjen-e-librarise-shqipe-ne-ulqin/60%Daily2020-09-19 12:18
https://kosovapost.net/policia-e-pejes-me-veprime-shtese-ne-kontrollin-e-mjeteve-te-transportit-publik/60%Daily2020-09-19 11:56
https://kosovapost.net/osmani-per-diten-e-pastrimit-te-botes-shendeti-yne-eshte-i-lidhur-me-natyren/60%Daily2020-09-19 11:43
https://kosovapost.net/djaloshi-12-vjecar-nga-kosova-detyron-shkollen-ta-perfshije-kosoven-ne-librat-shkollore/60%Daily2020-09-19 11:37
https://kosovapost.net/%e2%80%8bkeshtu-duken-kazinot-e-rrenuara-ne-karaceve/60%Daily2020-09-19 11:24
https://kosovapost.net/banoret-e-karaceves-nuk-flasin-per-kazinote-pasi-ndihen-te-frikesuar/60%Daily2020-09-19 11:17
https://kosovapost.net/flet-ministri-i-brendshem-per-aksionin-ne-karaceve-nuk-do-te-jete-i-fundit/60%Daily2020-09-19 10:57
https://kosovapost.net/bizneset-drejt-falimentimit-ekonomia-drejt-kolapsit-zhurma-e-tyre-sia-prish-gjumin-shtetit/60%Daily2020-09-19 10:46
https://kosovapost.net/shba-ja-dergon-trupa-ne-siri-pas-perplasjeve-me-forcat-ruse/60%Daily2020-09-19 10:33
https://kosovapost.net/dy-te-vdekur-dhe-14-te-lenduar-nga-te-shtenat-me-arme-ne-new-york/60%Daily2020-09-19 10:23
https://kosovapost.net/hakeret-ia-deaktivizojne-kompjuteret-nje-spitali-ne-gjermani-vdes-nje-grua/60%Daily2020-09-19 10:19
https://kosovapost.net/thaci-ne-21-vjetorin-e-themelimit-te-tmk-se-u-jetesua-endrra-e-kosoves-se-lire/60%Daily2020-09-19 10:00
https://kosovapost.net/pas-aksionit-ne-karaceve-prokuroria-ipk-ja-dhe-policia-e-kosoves-therrasin-konference-per-media/60%Daily2020-09-19 09:53
https://kosovapost.net/kalendari-historik-19-shtator/60%Daily2020-09-19 13:07
https://kosovapost.net/shteti-lejon-blerjen-e-oksigjenit-te-dyshimte-heshtin-msh-ja-e-qkuk-ja/60%Daily2020-09-19 09:26
https://kosovapost.net/hoti-flet-pas-aksionit-ne-karaceve-ky-eshte-vetem-fillimi-i-kthimit-te-normalitetit-ne-cdo-fushe/60%Daily2020-09-19 09:24
https://kosovapost.net/deputeti-i-vv-se-bashke-me-kazinot-e-prostitucionin-duhet-te-largohet-edhe-kjo-qeveri-ilegale/60%Daily2020-09-19 08:55
https://kosovapost.net/rikthehen-sherbimet-spitalore-ne-repartin-e-gjinekologjise-kirurgjise-pediatrise-ne-ferizaj/60%Daily2020-09-19 08:52
https://kosovapost.net/durres-u-vra-babai-dhe-u-plagos-i-biri-pese-te-arrestuar-dhe-tre-ne-kerkim/60%Daily2020-09-19 08:46
https://kosovapost.net/historianet-e-decanit-kryeministri-hoti-duhet-te-jap-doreheqje/60%Daily2020-09-19 08:32
https://kosovapost.net/paqartesi-te-medha-pergatitjet-dhe-mundesia-e-shtyrjes-se-vitit-akademik-ne-universitete-publike/60%Daily2020-09-19 08:16
https://kosovapost.net/kusari-lila-hoti-shpejt-do-ta-humbe-poziten-e-kryeministrit/60%Daily2020-09-19 15:52
https://kosovapost.net/musliu-per-aksionin-e-policise-ne-karaceve-krimit-ti-keputen-kembet-bandat-kriminale-nuk-duhet-te-mbrohen-e-amnistohen/60%Daily2020-09-19 07:56
https://kosovapost.net/obsh-ja-i-kerkon-evropes-te-kendellet-ne-luften-kunder-koronavirusit/60%Daily2020-09-19 07:50
https://kosovapost.net/ulen-serish-temperaturat-njihuni-me-parashikimin-e-motit-ne-shqiperi/60%Daily2020-09-19 07:41
https://kosovapost.net/johnson-vala-e-dyte-e-koronavirusit-e-pashmangshme-ne-britani/60%Daily2020-09-19 07:38
https://kosovapost.net/vdes-gjykatesja-e-gjykates-supreme-ne-shba-ikona-per-te-drejtat-e-grave/60%Daily2020-09-19 07:28
https://kosovapost.net/dialogu-kosove-serbi-stano-be-ska-interes-per-zvarritje/60%Daily2020-09-19 07:21
https://kosovapost.net/mali-i-zi-mbetet-multi-kulturor-multi-etnik-multi-fetar/60%Daily2020-09-19 07:15
https://kosovapost.net/moti-sot-ne-kosove-i-crregullt/60%Daily2020-09-19 07:04
https://kosovapost.net/ereleta-memeti-per-kosoven-nuk-njeh-as-pandemine/60%Daily2020-09-18 22:11
https://kosovapost.net/a-e-dini-cka-i-bjen-ky-fakt-i-bankes-boterore-nese-e-perkthejme-shqip-shqip/60%Daily2020-09-18 22:06
https://kosovapost.net/lladrovci-komuna-e-drenasit-pengon-demtimin-e-buxhetit-te-shtetit-per-4-milione-euro/60%Daily2020-09-18 22:04
https://kosovapost.net/fauci-rekomandon-mbylljen-e-restoranteve/60%Daily2020-09-18 21:43
https://kosovapost.net/fbi-paralajmeron-nderhyrjen-e-rusise-ne-zgjedhje/60%Daily2020-09-18 21:39
https://kosovapost.net/kamboxhia-shtate-familjare-humbin-jeten-nga-goditja-e-rrufese/60%Daily2020-09-18 21:35
https://kosovapost.net/rrahje-mes-disa-personave-ne-prishtine-3-persona-jane-arrestuar/60%Daily2020-09-18 21:30
https://kosovapost.net/zbulohet-skenari-i-thacit-ndaj-kryeministrit-hoti-me-rihapjen-e-temes-se-asociacionit-paralajmerohet-fundi-i-tij/60%Daily2020-09-18 21:25
https://kosovapost.net/aksionit-te-policise-i-bashkohen-edhe-zyrtaret-doganor/60%Daily2020-09-18 21:17
https://kosovapost.net/terhiquni-nga-anti-shpifja-rama-i-pergjigjet-keshillit-te-europes-do-te-marrim-ne-konsiderate-rekomandimet-e-venecias/60%Daily2020-09-18 21:00
https://kosovapost.net/rashit-qalaj-ne-karaceve-po-percjell-nga-afer-aksionin/60%Daily2020-09-18 20:50
https://kosovapost.net/shqiptaret-me-zemer-te-madhe-bejne-me-shtepi-kejsin-e-vogel-familja-ushqehej-me-buke-e-sherbet/60%Daily2020-09-18 20:46
https://kosovapost.net/perfaqesuesit-e-trump-i-ofruan-faljen-kreut-te-wikileaks-assange/60%Daily2020-09-18 20:41
https://kosovapost.net/analiza-e-javes-lufta-me-prokure-ne-siri/60%Daily2020-09-18 20:55
https://kosovapost.net/aksioni-i-policise-ne-karaceve-arrestohen-mbi-dhjete-persona-perfshire-police/60%Daily2020-09-18 20:06
https://kosovapost.net/policia-e-kosoves-rikthehet-me-orar-te-rregullt-8-oresh/60%Daily2020-09-18 19:45
https://kosovapost.net/nderron-jete-ne-menyre-tragjike-djali-i-deshmorit-nga-decani/60%Daily2020-09-18 19:42
https://kosovapost.net/ferati-asociacioni-ska-nevoje-te-diskutohet-ne-bruksel-shyn-ne-fuqi-pa-aktgjykim-te-kushtetueses/60%Daily2020-09-18 19:37
https://kosovapost.net/dorezohet-kallezim-penal-per-masakrimin-e-drunjve-40-50-vjecar-ne-gjakove/60%Daily2020-09-18 19:32
https://kosovapost.net/operacion-kunder-krimit-njesite-speciale-te-kosoves-futen-ne-karaceve/60%Daily2020-09-18 19:21
https://kosovapost.net/si-do-te-jete-moti-ne-kosove-gjate-pese-diteve-te-ardhshme-5/60%Daily2020-09-18 19:04
https://kosovapost.net/vazhdimi-i-seances-plenare-ne-kuvendin-e-kosoves-te-henen/60%Daily2020-09-18 19:01
https://kosovapost.net/akb-deputet-e-kuvendit-godasin-biznesin-vendes-vete-po-marrin-paga-pa-punuar/60%Daily2020-09-18 18:57
https://kosovapost.net/ilir-meta-edi-rama-eshte-ne-panik-sepse-shqiptaret-mezi-presin-25-prillin-ta-ndeshkojne/60%Daily2020-09-18 18:49
https://kosovapost.net/xhamia-ne-palestine-qe-izraeli-e-shnderroi-ne-klub-nate/60%Daily2020-09-18 18:27
https://kosovapost.net/kercenojne-gastronomet-kete-radhe-nuk-do-te-kemi-mirekuptim/60%Daily2020-09-18 18:22
https://kosovapost.net/kur-do-ti-marrin-shtesat-zyrtaret-policore-deklarohet-%e2%80%8bveliu/60%Daily2020-09-18 17:46
https://kosovapost.net/djali-i-trumpit-reagon-pas-nderimit-qe-i-beri-kosova-presidentit-amerikan/60%Daily2020-09-18 17:26
https://kosovapost.net/itali-rritje-e-ndjeshme-e-numrit-te-te-infektuarve-me-covid-19/60%Daily2020-09-18 17:05
https://kosovapost.net/bajrami-takon-ne-washington-udheheqesit-e-bankes-amerikane-exim/60%Daily2020-09-18 16:19
https://kosovapost.net/ish-ambasadori-amerikan-dell-fushata-e-nato-s-nuk-do-te-ishte-e-suksesshme-pa-uck-ne-ne-terren/60%Daily2020-09-18 16:11
https://kosovapost.net/thiago-flet-pas-nenshkrimit-me-liverpool-shprehet-tejet-i-lumtur/60%Daily2020-09-18 16:02
https://kosovapost.net/musliu-kritikon-qeverine-per-rastin-e-karaceves-do-te-duhej-te-diskutohej-ne-washington-e-bruksel/60%Daily2020-09-18 15:54
https://kosovapost.net/104083-2/60%Daily2020-09-18 15:50
https://kosovapost.net/nderron-jete-hoxha-hfz-ataullah-aliu/60%Daily2020-09-18 15:36
https://kosovapost.net/104077-2/60%Daily2020-09-18 15:28
https://kosovapost.net/%e2%80%8blvv-kerkon-nenstacion-te-perhershem-te-policise-ne-karaceve-kritikon-qeverine-per-papergjegjshmeri/60%Daily2020-09-18 15:17
https://kosovapost.net/%e2%80%8bbajrami-ne-washington-merr-mbeshtetje-nga-banka-boterore/60%Daily2020-09-18 15:08
https://kosovapost.net/seldi-tregon-ne-detaje-se-si-u-njoh-me-te-dashuren-e-re/60%Daily2020-09-18 14:49
https://kosovapost.net/pese-te-vdekur-dhe-125-raste-te-reja-me-covid-19/60%Daily2020-09-18 14:36
https://kosovapost.net/mjeket-dozojne-peticion-tek-kryeministri-kerkojne-shtesat-e-pagave-prej-300-eurove/60%Daily2020-09-18 14:27
https://kosovapost.net/kryeziu-reagon-ndaj-selmanajt-prapakthimin-provon-ta-shes-si-perparim/60%Daily2020-09-18 14:24
https://kosovapost.net/ministrja-haradinaj-takoi-konsujt-e-nderit-te-kosoves-ne-austri-i-falenderon-per-krijimin-e-urave-te-miqesise-midis-dy-vendeve/60%Daily2020-09-18 14:15
https://kosovapost.net/hoxhaj-politika-e-jashtme-e-spanjes-nuk-duhet-te-varet-nga-beogradi/60%Daily2020-09-18 13:52
https://kosovapost.net/shba-do-te-bllokoje-qasjen-per-shkarkim-te-aplikacionit-tiktok/60%Daily2020-09-18 13:41
https://kosovapost.net/ministrja-haradinaj-ne-takim-me-kryetaren-e-grupit-te-miqesise-kosove-austri-angazhim-per-te-vazhduar-miqesine-mes-dy-vendeve/60%Daily2020-09-18 13:38
https://kosovapost.net/tete-viktima-dhe-144-raste-te-reja-me-covid-19/60%Daily2020-09-18 13:33
https://kosovapost.net/meta-nuk-mbaj-qendrime-te-dyfishta-duke-minuar-te-respektohet-gjykata-kushtetuese/60%Daily2020-09-18 13:21
https://kosovapost.net/thaci-nderon-presidentin-trump-me-urdhrin-me-te-larte-shteteror-dhe-e-fton-ta-vizitoje-kosoven/60%Daily2020-09-18 13:16
https://kosovapost.net/kater-te-vdekur-dhe-57-raste-te-reja-me-covid-19/60%Daily2020-09-18 13:06
https://kosovapost.net/rastet-pozitive-sipas-komunave-23/60%Daily2020-09-18 13:07
https://kosovapost.net/bale-arrin-ne-londer-pritet-zyrtarizimi-ne-tottenham/60%Daily2020-09-18 12:44
https://kosovapost.net/shba-edhe-5-vende-te-tjera-shume-prane-normalizimit-te-marredhenieve-me-izraelin/60%Daily2020-09-18 12:26
https://kosovapost.net/bije-numri-i-rasteve-te-reja-me-covid-19-ne-gjilan/60%Daily2020-09-18 12:22
https://kosovapost.net/vjosa-osmani-i-shkruan-trendafiloves-per-specialen/60%Daily2020-09-18 12:18
https://kosovapost.net/shqiperi-rezultojne-kater-mesues-pozitive-me-covid-19-pritet-mbyllja-e-shkollave/60%Daily2020-09-18 12:16
https://kosovapost.net/ministrja-haradinaj-takon-eurodeputetin-mandl-thekson-nevojen-e-permbylljes-se%cc%88-dialogut-kosove%cc%88-serbi-me-njohje-reciproke/60%Daily2020-09-18 12:13
https://kosovapost.net/hoxha-kritikon-qeverine-per-mosndarjen-e-mjaftueshme-te-buxhetit-per-shkolla/60%Daily2020-09-18 11:08
https://kosovapost.net/france-deputetet-largohen-nga-takimi-pasi-nje-studente-ishte-me-mbulese/60%Daily2020-09-18 11:09
https://kosovapost.net/likaj-para-deputeteve-shpalos-planin-e-mash-per-fillimin-e-vitit-te-ri-shkollor/60%Daily2020-09-18 11:04
https://kosovapost.net/bruno-fernandes-futbollisti-i-vitit-ne-manchester-united/60%Daily2020-09-18 11:01
https://kosovapost.net/zyrtari-i-aak-se-pajtohet-me-kurtin-per-ujmanin/60%Daily2020-09-18 10:59
https://kosovapost.net/meta-jam-president-deri-me-2022/60%Daily2020-09-18 10:52
https://kosovapost.net/tolaj-thirrje-publike-per-mustafen-trajtojeni-me-seriozitet-problemin-e-vreshtareve-te-rahovecit/60%Daily2020-09-18 10:39
https://kosovapost.net/haxhiu-perplaset-me-vjosen-kjo-eshte-arsyeja/60%Daily2020-09-18 10:39
https://kosovapost.net/zaev-platformen-nacionale-per-mesim-online-do-te-jete-ne-5-gjuhe/60%Daily2020-09-18 10:34
https://kosovapost.net/aak-insiston-qe-haradinaj-te-jete-president-i-kosoves-permend-dy-opsione-ne-rast-se-deshton-zgjedhja-e-tij/60%Daily2020-09-18 10:33
https://kosovapost.net/iraku-deshiron-vazhdimin-e-marredhenieve-te-mira-me-turqine/60%Daily2020-09-18 10:23
https://kosovapost.net/pecialja-mohon-se-prokurori-i-saj-dha-doreheqje-per-shkak-te-dosjeve/60%Daily2020-09-18 10:24
https://kosovapost.net/kryeministri-hoti-priti-ne-takim-bordin-e-kostt-it-2/60%Daily2020-09-18 10:18
https://kosovapost.net/izraeli-vendos-karantine-trejavore/60%Daily2020-09-18 10:12
https://kosovapost.net/france-qindra-aktiviste-protestojne-kunder-politikave-ekonomike-te-macronit/60%Daily2020-09-18 10:08
https://kosovapost.net/uji-i-patellxhanit-efikas-per-te-mbajtur-nen-kontroll-kolesterolin-zemren-e-melcine/60%Daily2020-09-18 10:06
https://kosovapost.net/nagavci-ministria-ta-shqyrtoje-kerkesen-qe-studentet-te-lirohen-nga-pagesat/60%Daily2020-09-18 09:57
https://kosovapost.net/kryeministri-hoti-priti-ne-takim-bordin-e-kostt-it/60%Daily2020-09-18 09:48
https://kosovapost.net/mimoza-kusari-publikon-foto-te-gjakoves-jane-prere-drunjte-50-vjecar-per-te-ndertuar-rruge/60%Daily2020-09-18 09:45
https://kosovapost.net/ska-kuorum-deshton-rezoluta-e-vetevendosjes-per-dialogun/60%Daily2020-09-18 09:39
https://kosovapost.net/greqia-goditet-nga-uragani-i-fuqishem-ererat-e-forta-me-200-kilometra-ne-ore-po-fryjne-ne-mesdhe/60%Daily2020-09-18 09:37
https://kosovapost.net/haradinaj-zyrtareve-te-speciales-u-treguam-se-ne-nuk-e-njohim-kete-gjykate/60%Daily2020-09-18 09:26
https://kosovapost.net/komisioneri-per-zgjerimin-e-be-shqiperia-ka-bere-perpjekje-te-medha-per-negociatat-e-pranimit-synojme-te-lidhim-ballkanin-me-hekurudha/60%Daily2020-09-18 09:19
https://kosovapost.net/studimi-mbi-gjysma-e-te-prekurve-me-covid-19-ndjejne-lodhje-te-vazhdueshme/60%Daily2020-09-18 09:16
https://kosovapost.net/obsh-shifrat-e-fundit-me-koronavirus-jane-me-te-larta-se-ne-pikun-e-marsit/60%Daily2020-09-18 08:59
https://kosovapost.net/pejani-e-rrah-gruan-dhe-e-largon-nga-shtepia-bashke-me-tre-femijet-e-tyre/60%Daily2020-09-18 08:50
https://kosovapost.net/haxhiu-kjo-qeveri-eshte-shume-e-rrezikshme-dhe-shume-e-demshme-andaj-duhet-te-largohet/60%Daily2020-09-18 08:48
https://kosovapost.net/kur-pritet-qe-maqedonia-ti-hape-kufijte-me-vendet-e-rajonit/60%Daily2020-09-18 08:35
https://kosovapost.net/per-bindje-fetare-profesori-i-hakmerret-studentit-te-ndertimtarise/60%Daily2020-09-18 08:34
https://kosovapost.net/gjysma-e-qytetareve-do-te-marrin-vetem-31-euro-nga-trusti-nese-kalon-ligji/60%Daily2020-09-18 08:20
https://kosovapost.net/rama-vizite-dy-ditore-per-lobim-ne-gjermani/60%Daily2020-09-18 08:12
https://kosovapost.net/schutz-eshte-e-paimagjinueshme-qe-dy-shtete-anetare-te-be-se-te-mos-e-njohin-njera-tjetren/60%Daily2020-09-18 08:07
https://kosovapost.net/komuniko-pa-nderprerje-te-internetit/60%Daily2020-09-18 08:27
https://kosovapost.net/zjarrfikesit-vazhdojne-betejen-me-flaket-ne-perendimin-amerikan/60%Daily2020-09-18 07:59
https://kosovapost.net/shukri-buja-denohet-me-dy-vjet-heqje-lirie/60%Daily2020-09-18 07:52
https://kosovapost.net/kur-mund-ta-njohe-spanja-kosoven/60%Daily2020-09-18 07:49
https://kosovapost.net/drecun-kosova-do-ta-shmange-plotesisht-formimin-e-asociacionit/60%Daily2020-09-18 07:33
https://kosovapost.net/erdogan-presim-qe-be-ja-te-jete-objektive-dhe-konsekuente-pa-u-mashtruar-nga-provokimet/60%Daily2020-09-18 07:15
https://kosovapost.net/i-beri-nje-kompliment-aktori-turk-i-pergjigjet-publikisht-moderatores-shqiptare-foto/60%Daily2020-09-18 07:09
https://kosovapost.net/shba-ja-dhe-28-vende-tjera-denojne-ndaljen-e-internetit-ne-bjellorusi/60%Daily2020-09-18 07:03
https://kosovapost.net/kina-mban-stervitje-ushtarake-derisa-i-derguari-i-shba-se-viziton-tajvanin/60%Daily2020-09-18 07:04
https://kosovapost.net/kalendari-historik-18-shtator/60%Daily2020-09-18 06:51
https://kosovapost.net/obsh-ja-paralajmeron-situate-serioze-ne-evrope/60%Daily2020-09-18 06:47
https://kosovapost.net/lionel-messi-fiton-betejen-ligjore-9-vjecare-ja-per-cfare-behet-fjale/60%Daily2020-09-18 06:44
https://kosovapost.net/shifra-alarmante-shkon-ne-mbi-30-milione-numri-i-te-infektuarve-me-covid-19/60%Daily2020-09-18 06:34
https://kosovapost.net/ne-spitalin-e-pejes-13-paceinte-ne-gjendje-te-rende/60%Daily2020-09-18 06:29
https://kosovapost.net/gjermania-shenon-1-916-raste-te-reja-me-covid-19/60%Daily2020-09-18 06:22
https://kosovapost.net/a-po-i-ben-aak-ja-presion-partnereve-qeverises-per-ceshtjen-e-presidentit/60%Daily2020-09-18 06:18
https://kosovapost.net/besnik-tahiri-nuk-jemi-te-pergatitur-sa-duhet-per-dialogun/60%Daily2020-09-18 06:15
https://kosovapost.net/berisha-shteti-20-milionet-i-ka-menduar-per-milioneret-tane/60%Daily2020-09-18 06:19
https://kosovapost.net/reuters-thaci-do-ta-nderoje-trumpin-me-urdhrin-e-lirise/60%Daily2020-09-18 06:06
https://kosovapost.net/kuvendi-edhe-sot-vazhdon-me-seance-cilet-ministra-do-te-raportojne/60%Daily2020-09-18 06:03
https://kosovapost.net/moti-sot-dhe-gjate-vikendit-6/60%Daily2020-09-18 05:53
https://kosovapost.net/a-do-te-jete-sali-berisha-kandidat-per-deputet-flet-basha/60%Daily2020-09-18 05:50
https://kosovapost.net/roma-prezanton-kumbullen-por-cfare-thote-shqiptari/60%Daily2020-09-18 05:47
https://kosovapost.net/kafja-e-caji-po-dalin-me-me-shume-kalori-sesa-kemi-menduar/60%Daily2020-09-18 05:44
https://kosovapost.net/zedhenesi-i-vvse-ska-rendesi-qe-nje-pjese-e-vogel-e-ujmanit-gjendet-ne-serbi-ai-eshte-i-kosove/60%Daily2020-09-18 05:55
https://kosovapost.net/mediat-e-huaja-vershojne-me-lajme-per-personin-qe-po-dorezon-dosje-ne-zyrat-e-veteraneve/60%Daily2020-09-17 22:01
https://kosovapost.net/ldk-kerkoi-vota-me-kandidaten-per-kryeministre-tani-i-drejtohen-me-zonja-me-nentekst-e-tone-nencmues/60%Daily2020-09-17 20:30
https://kosovapost.net/%e2%80%8bosmani-thote-se-shtepia-e-bardhe-e-ofroi-njohjen-reciproke-por-qeveria-hoti-hoqi-dore/60%Daily2020-09-17 20:10
https://kosovapost.net/skip-to-content-lajminet-logo-te-infektuar-14119-te-sheruar-10546-te-vdekur-563-keshilltari-i-hotit-merkel-e-macron-kane-permendur-se-dialogu-duhet-te-permbyllet-deri-ne-fund-te-ketij-viti/60%Daily2020-09-17 19:45
https://kosovapost.net/drita-e-madhe-avancon-midis-shkupit-kunder-sileksit/60%Daily2020-09-17 19:33
https://kosovapost.net/si-pritet-te-jete-moti-ne-kosove-te-premten-dhe-te-shtunen-2/60%Daily2020-09-17 19:23
https://kosovapost.net/hoxhaj-i-kunderpergjigjet-mustafes-ja-pse-jeni-fajtor-per-asociacionin/60%Daily2020-09-17 18:36
https://kosovapost.net/vazhdojne-perplasjet-e-hotit-me-vv-ne-dhe-pdk-ne-ne-kuvend-akuzat-e-reja-ndaj-kryeministrit/60%Daily2020-09-17 18:21
https://kosovapost.net/liga-e-evropes-shkendija-ia-del-me-10-lojtar-fiton-kunder-botosani-per-te-kaluar-ne-raundin-tjeter/60%Daily2020-09-17 17:59
https://kosovapost.net/skandali-me-dosje-trazon-tribunalin-e-hages-jep-doreheqje-nje-nga-figurat-kryesore-te-tij/60%Daily2020-09-17 17:35
https://kosovapost.net/serbia-kushtezon-dialogun-me-formimin-e-asociacionit/60%Daily2020-09-17 17:13
https://kosovapost.net/formacionet-zyrtare-sileks-drita/60%Daily2020-09-17 16:48
https://kosovapost.net/gjuriq-insistuam-te-bisedohet-per-asociacion-ne-bruksel-por-u-refuzua/60%Daily2020-09-17 16:31
https://kosovapost.net/lagja-marigona-produkt-i-dokumenteve-te-falsifikuara-pronesore-per-shkaqe-perfitimi-te-komunareve-te-ldk-se/60%Daily2020-09-17 16:39
https://kosovapost.net/nje-shtetas-i-maqedonise-eshte-arrestuar-gjate-hyrjes-ne-kosove-per-shkak-falsifikimit-te-testit-per-kovid-19/60%Daily2020-09-17 16:00
https://kosovapost.net/hyseni-pas-takimit-ne-bruksel-nuk-u-diskutua-asociacioni-ceshtjen-e-huave-te-ish-jugosllavise-mund-ta-zgjidhim-ne-arbitrazh/60%Daily2020-09-17 15:37
https://kosovapost.net/mpb-merr-vendim-pronaret-e-automjeteve-me-targa-ks-obligohen-ti-nderrojne-me-rks/60%Daily2020-09-17 15:24
https://kosovapost.net/provoni-kete-sfide-14-ditore-nese-doni-te-humbisni-9-kg/60%Daily2020-09-17 15:11
https://kosovapost.net/grupi-parlamentar-i-lvv-se-ka-propozuar-nje-rezolute-lidhur-me-dialogun-kosove-serbi/60%Daily2020-09-17 14:56
https://kosovapost.net/roma-gati-per-levizjen-tjeter-gjate-kesaj-dite-agjenti-i-milik-zbret-ne-rome/60%Daily2020-09-17 14:41
https://kosovapost.net/kater-te-vdekur-dhe-132-raste-te-reja-me-covid-19-ne-shqiperi/60%Daily2020-09-17 14:40
https://kosovapost.net/replika-mes-hotit-e-hoxhajt-lidhur-me-njohjen-nga-izraeli/60%Daily2020-09-17 14:34
https://kosovapost.net/103719-2/60%Daily2020-09-17 14:32
https://kosovapost.net/hoti-me-serbine-po-negociojme-per-njohje-reciproke/60%Daily2020-09-17 14:21
https://kosovapost.net/cakaj-dhe-osmani-dialogut-kosove-serbi-duhet-te-perfundoje-me-njohje/60%Daily2020-09-17 14:18
https://kosovapost.net/200-te-burgosur-ne-bejrut-infektohen-me-koronavirus/60%Daily2020-09-17 13:58
https://kosovapost.net/obsh-rastet-javore-me-covid-19-ne-evrope-tani-me-te-larta-se-ne-kulmin-e-pare-ne-mars/60%Daily2020-09-17 13:53
https://kosovapost.net/spitali-i-vushtrrise-i-kthehet-punes-normale/60%Daily2020-09-17 13:40
https://kosovapost.net/%e2%80%8blimaj-takon-shefin-e-zyres-se-be-se%cc%88-ne%cc%88-kosove%cc%88-ke%cc%88rkon-liberalizimin-e-vizave/60%Daily2020-09-17 13:39
https://kosovapost.net/tuchel-i-brengosur-per-neymarin-kjo-eshte-arsyeja/60%Daily2020-09-17 13:38
https://kosovapost.net/103686-2/60%Daily2020-09-17 13:25
https://kosovapost.net/kurti-ujmani-eshte-toka-jone/60%Daily2020-09-17 13:19
https://kosovapost.net/tre-te-vdekur-dhe-43-raste-te-reja-me-covid-19/60%Daily2020-09-17 13:02
https://kosovapost.net/keto-jane-komunat-me-te-prekura-me-covid-19/60%Daily2020-09-17 13:01
https://kosovapost.net/shtate-te-vdekur-dhe-186-raste-te-reja-me-covid-19-ne-maqedonine-e-veriut/60%Daily2020-09-17 12:50
https://kosovapost.net/zevendeskryeministri-selmanaj-nervozohet-keq-kjo-eshte-arsyeja/60%Daily2020-09-17 12:41
https://kosovapost.net/kongresit-amerikan-i-dorezohet-plani-per-vaksine-kunder-koronavirusit/60%Daily2020-09-17 12:38
https://kosovapost.net/thaci-nenen-aza-thaci-ferizi-e-dekorova-me-urdhrin-heroine-e-kosoves/60%Daily2020-09-17 12:37
https://kosovapost.net/ndihmesit-e-navalnyt-agjenti-nervor-eshte-gjetur-ne-nje-shishe-ne-dhomen-e-hotelit/60%Daily2020-09-17 12:29
https://kosovapost.net/ne-nato-filloi-takimi-i-4-t-mes-delegacioneve-ushtarake-turqi-greqi/60%Daily2020-09-17 12:28
https://kosovapost.net/gjykata-evropiane-e-drejtesise-mbeshtet-sanksionet-ndaj-firmave-ruse-te-energjise/60%Daily2020-09-17 12:25
https://kosovapost.net/erdogan-do-te-vazhdojme-te-bejme-ate-qe-eshte-me-e-drejte-dhe-me-e-mire-per-vendin-tone/60%Daily2020-09-17 12:27
https://kosovapost.net/103656-2/60%Daily2020-09-17 12:20
https://kosovapost.net/a-nuk-duket-si-20-vjecare-alberie-hadergjonaj-foto/60%Daily2020-09-17 11:30
https://kosovapost.net/bosnja-e-hercegovina-nuk-e-njeh-kosoven/60%Daily2020-09-17 11:24
https://kosovapost.net/konfirmohet-dosjet-qe-u-derguan-ne-ovl-uck-jane-te-speciales/60%Daily2020-09-17 11:19
https://kosovapost.net/shkaterrohet-karteli-shqipfoles-i-droges-europol-jep-detajet/60%Daily2020-09-17 10:54
https://kosovapost.net/bizneset-qe-nga-fillimi-i-pandemise-kane-humbur-1-miliard-euro/60%Daily2020-09-17 10:49
https://kosovapost.net/policia-e-kosoves-ne-bashkepunim-me-fbi-ne-arreston-tre-persona-te-dyshuar-per-krime-kibernetike/60%Daily2020-09-17 10:48
https://kosovapost.net/a-e-dini-ku-e-keni-hallin-ju-hoti-perplaset-me-deputetet-nga-pdk-dhe-lvv/60%Daily2020-09-17 10:38
https://kosovapost.net/mbi-30-milione-raste-me-covid-19-ne-mbare-boten/60%Daily2020-09-17 10:36
https://kosovapost.net/liria-e-drejta-dhe-caku-i-tyre/60%Daily2020-09-17 10:20
https://kosovapost.net/dedikimi-prekes-i-presidentit-te-fenerbahces-per-vedat-muriqin/60%Daily2020-09-17 10:22
https://kosovapost.net/ministri-kapadai-perballe-koronavirusit-pa-maske-ne-kuvend/60%Daily2020-09-17 10:12
https://kosovapost.net/prodhuesit-e-kosoves-kerkojne-heqjen-e-testeve-pcr-ne-kufi-me-maqedonine-e-veriut/60%Daily2020-09-17 09:46
https://kosovapost.net/selimi-ilegjitimiteti-i-hotit-me-qeverisjen-e-tij-eshte-percjellur-me-paaftesi-keqqeverisje-dhe-skandale/60%Daily2020-09-17 09:58
https://kosovapost.net/limani-sistemi-i-drejtesise-nuk-duhet-te-jete-neglizhente-rreth-rasteve-te-dhunes-si-aj-i-valbones-dhe-djali-te-saj/60%Daily2020-09-17 09:49
https://kosovapost.net/arrihet-marreveshja-lojtari-shqiptar-te-merkuren-i-bashkohet-romes/60%Daily2020-09-17 09:17
https://kosovapost.net/osmani-ne-takim-me-ambasadorin-e-ri-te-zvicres-flasin-per-dialogun/60%Daily2020-09-17 09:08
https://kosovapost.net/demi-ekonomik-nga-koronavirusi-nuk-do-jete-aq-i-madh-sa-eshte-parashikuar/60%Daily2020-09-17 09:07
https://kosovapost.net/kmdlnj-sherbimi-korrektues-te-perfshihet-ne-pakon-emergjente/60%Daily2020-09-17 08:56
https://kosovapost.net/zyrtaret-e-dhomave-te-specializuara-hyne-ne-zyrat-e-ovl-uck-se/60%Daily2020-09-17 08:53
https://kosovapost.net/keto-jane-shenjat-qe-duhet-te-dini-kur-aktiviteti-fizik-bene-dem/60%Daily2020-09-17 08:23
https://kosovapost.net/kfor-i-mbeshtete-policine-e-kosoves-me-pajisje-kunder-covid-19/60%Daily2020-09-17 08:11
https://kosovapost.net/oic-refuzon-miratimin-e-serbise-dhe-kosoves-per-te-hapur-ambasada-ne-jerusalemin-e-pushtuar/60%Daily2020-09-17 07:58
https://kosovapost.net/cekia-dhe-ukraina-shenojne-perseri-rekorde-te-rasteve-ditore-te-koronavirusit/60%Daily2020-09-17 07:53
https://kosovapost.net/moti-sot-ne-shqiperi/60%Daily2020-09-17 07:49
https://kosovapost.net/raporti-i-covid-19-ne-spitalin-e-pejes-kater-te-sheruar-e-kater-ne-gjendje-te-rende/60%Daily2020-09-17 07:46
https://kosovapost.net/aksident-ne-rrugen-e-kombit-nderron-jete-35-vjecari/60%Daily2020-09-17 08:15
https://kosovapost.net/mjafton-nje-pije-me-sheqer-ne-dite-dhe-nuk-keni-per-ta-besuar-cfare-i-beni-zemres-tuaj/60%Daily2020-09-17 07:26
https://kosovapost.net/rrekord-i-rasteve-te-reja-me-covid-19-ne-indi/60%Daily2020-09-17 07:18
https://kosovapost.net/paqartesi-rreth-temave-qe-do-te-diskutohen-ne-dialogun-kosove-serbi-ne-nivel-ekspertesh/60%Daily2020-09-17 07:07
https://kosovapost.net/kuvendi-sot-voton-ne-parim-projektligji-per-mbrojtjen-e-vlerave-te-luftes-se-uck-se/60%Daily2020-09-17 07:04
https://kosovapost.net/gjermania-shenon-2-194-raste-te-reja-me-covid-19/60%Daily2020-09-17 06:59
https://kosovapost.net/kryeministri-hoti-rrefehet-sot-para-ligjvenesve-per-dialogun-kosove-serbi/60%Daily2020-09-17 06:52
https://kosovapost.net/kalendari-historik-17-shtator-2/60%Daily2020-09-17 06:49
https://kosovapost.net/dallavere-per-hava/60%Daily2020-09-17 06:46
https://kosovapost.net/tani-thaci-ngrihet-kunder-asociacionit-kerkon-ta-bllokoje-dialogun-ne-bruksel/60%Daily2020-09-17 06:37
https://kosovapost.net/kina-deshtimi-me-i-madh-i-merkelit/60%Daily2020-09-17 06:34
https://kosovapost.net/gjuriq-pike-e-pare-sot-ne-bruksel-asociacioni-i-komunave-me-shumice-serbe/60%Daily2020-09-17 07:45
https://kosovapost.net/lukashenka-thote-se-perendimi-ka-organizuar-revolucion-kunder-tij/60%Daily2020-09-17 06:24
https://kosovapost.net/ne-prag-te-largimit-nga-reali-marreveshja-eshte-afer-me/60%Daily2020-09-17 06:19
https://kosovapost.net/bosnja-pritet-te-diskutoje-njohjen-e-kosoves/60%Daily2020-09-17 06:16
https://kosovapost.net/hyseni-ne-bruksel-nuk-do-shkoje-vetem/60%Daily2020-09-17 06:10
https://kosovapost.net/mustafa-mesazh-aak-se-nese-kushtezoni-koalicionin-me-presidentin-shkojme-ne-zgjedhje/60%Daily2020-09-17 06:07
https://kosovapost.net/parashikimi-i-motit-per-sot-8/60%Daily2020-09-17 06:03
https://kosovapost.net/mbi-2-mije-raste-aktive-me-covid-19-ne-kosove-2/60%Daily2020-09-17 06:00
https://kosovapost.net/kush-eshte-yoshihide-suga-mbledhesi-i-luleshtrydheve-qe-u-be-kryeminister/60%Daily2020-09-17 05:55
https://kosovapost.net/zbulohen-te-gjithe-detajet-e-transferimit-te-marash-kumbulles/60%Daily2020-09-17 05:51
https://kosovapost.net/a-mundet-kafeja-ta-mposhte-lodhjen-ne-pune/60%Daily2020-09-17 05:49
https://kosovapost.net/sot-ne-bruksel-mbahet-takimi-kosove-serbi/60%Daily2020-09-17 05:46
https://kosovapost.net/intervista-e-pare-e-muriqit-pas-transferimit-ne-lazio-golin-e-pare-ia-dedikoje-shqiptarise/60%Daily2020-09-16 20:48
https://kosovapost.net/lvv-ja-dhe-pdk-ja-vendimtare-per-fatin-e-haradinajt-per-president/60%Daily2020-09-16 20:36
https://kosovapost.net/si-do-te-jete-moti-ne-kosove-ne-5-ditet-e-ardhshme/60%Daily2020-09-16 20:15
https://kosovapost.net/berisha-kur-ndertuam-rrugen-e-kombit-lobova-qe-kjo-rruge-te-shtrihet-prishtine-nish/60%Daily2020-09-16 20:00
https://kosovapost.net/kusari-lila-pret-qe-deputetet-e-ldkse-ta-nenshkruajne-mocionin-per-rrezimin-e-qeverise/60%Daily2020-09-16 19:50
https://kosovapost.net/krasniqi-ne-mungese-te-njohjes-gjithcka-tjeter-eshte-e-rrezikshme-per-kosoven/60%Daily2020-09-16 19:44
https://kosovapost.net/marreveshja-qe-e-nenshkroi-vet-hashim-thacit-i-vjen-goditja-e-forte-per-brukselin/60%Daily2020-09-16 19:20
https://kosovapost.net/krasniqi-pdk-i-dha-mbeshtetje-hotit-ne-shba-me-shpresen-se-po-sjell-njohjen-nga-serbia/60%Daily2020-09-16 19:10
https://kosovapost.net/fitim-uka-ajo-qe-po-ndodh-ne-bisedimet-me-serbine-edhe-nje-cnjohje-per-shtetin-e-kosoves/60%Daily2020-09-16 19:06
https://kosovapost.net/hoti-premtoi-disa-gjera-per-njohjen-me-serbine-kusari-thote-se-fjalet-e-tij-jane-retorike-boshe/60%Daily2020-09-16 19:02
https://kosovapost.net/103454-2/60%Daily2020-09-16 18:50
https://kosovapost.net/kufizimi-i-qarkullimit-ndikoi-qe-sivjet-te-kete-me-pak-aksidente-ne-trafik/60%Daily2020-09-16 18:39
https://kosovapost.net/ministrat-femijenake-te-aak-se-dhe-politika-perfide-shantazhuese-e-ramushit/60%Daily2020-09-16 17:16
https://kosovapost.net/103437-2/60%Daily2020-09-16 17:12
https://kosovapost.net/5-pyetje-rreth-asaj-se-cfare-po-ndodh-ne-mesdheun-lindor/60%Daily2020-09-16 17:07
https://kosovapost.net/rama-e-mohoi-mediat-turke-erdogani-rrezoi-marreveshjen-detare-shqiperi-greqi/60%Daily2020-09-16 17:50
https://kosovapost.net/makina-e-pare-fluturuese-turke-cezeri-kaloi-me-sukses-testet-e-fluturimit/60%Daily2020-09-16 16:56
https://kosovapost.net/kim-kardashian-i-bashkohet-fushates-per-te-bojkotuar-facebook-dhe-instagram/60%Daily2020-09-16 16:30
https://kosovapost.net/ambasadori-izraelit-ne-beograd-spret-qe-njohja-e-kosoves-te-ndikoje-ne-raportet-me-serbine/60%Daily2020-09-16 17:54
https://kosovapost.net/haradinaj-publikon-pamjet-e-rrufese-2-personit-qe-i-solli-dosjet-e-reja-te-speciales-ne-ovl-uck-video/60%Daily2020-09-16 16:19
https://kosovapost.net/selimi-pas-takimit-me-homologun-danez-do-te-vijne-eksperte-nga-danimarka-per-shkembim-te-pervojave-ne-shkk/60%Daily2020-09-16 16:10
https://kosovapost.net/erdogan-uron-kryeministrin-e-ri-japonez/60%Daily2020-09-16 16:02
https://kosovapost.net/gjuriq-per-serbine-te-enjten-ne-bruksel-teme-e-pare-do-te-jete-asociacioni/60%Daily2020-09-16 15:57
https://kosovapost.net/paralajmerimi-per-protesta-hoti-takon-perfaqesuesit-e-sindikates-se-policise-se-kosoves/60%Daily2020-09-16 15:38
https://kosovapost.net/ambasadori-kosnett-perkujton-adem-mikullovcin/60%Daily2020-09-16 15:34
https://kosovapost.net/konfirmon-be-ja-cfare-do-te-diskutohet-neser-ne-bruksel/60%Daily2020-09-16 15:27
https://kosovapost.net/dosje-te-reja-dergohen-ne-ovl-uck-pretendohet-se-jane-dokumente-te-speciales/60%Daily2020-09-16 15:20
https://kosovapost.net/%e2%80%8bkoeman-thyen-heshtjen-per-messin/60%Daily2020-09-16 14:55
https://kosovapost.net/e-kam-dashur-trupin-tim-edhe-kur-i-kisha-100-kilograme/60%Daily2020-09-16 14:54
https://kosovapost.net/te-zgjidhim-ceshtjet-e-se-kaluares-zbardhet-takimi-rama-mitsotakis/60%Daily2020-09-16 14:52
https://kosovapost.net/sllovenia-regjistron-numrin-me-te-madh-te-rasteve-pozitive-me-covid-19/60%Daily2020-09-16 14:49
https://kosovapost.net/koronavirusi-ne-shqiperi-tre-te-vdekur-ne-24-oret-e-fundit/60%Daily2020-09-16 14:37
https://kosovapost.net/klubi-i-prodhuesve-me-ane-te-nje-rezolute-kerkon-qe-ky-sektor-te-shpallet-me-rendesi-nacionale/60%Daily2020-09-16 14:33
https://kosovapost.net/kryeministri-hoti-udherrefyes-i-dialogut-eshte-kushtetuta-e-republikes-se-kosoves/60%Daily2020-09-16 14:19
https://kosovapost.net/osmani-promovoi-projektin-e-mbeshtetjes-me-mjete-mbrojtese-kunder-covid-19-per-kategorite-e-rrezikuara-sociale/60%Daily2020-09-16 14:17
https://kosovapost.net/skocia-shenon-267-raste-te-reja-te-koronavirusit/60%Daily2020-09-16 14:14
https://kosovapost.net/shtate-viktima-dhe-163-raste-te-reja-me-covid-19-ne-maqedonine-e-veriut/60%Daily2020-09-16 14:07
https://kosovapost.net/okb-ja-e-akuzon-qeverine-e-venezueles-per-krime-kunder-njerezimit/60%Daily2020-09-16 14:00
https://kosovapost.net/rrufe-stuhi-dhe-rrebeshe-shiu-i-afrohen-shqiperise-ndalen-ne-greqi/60%Daily2020-09-16 13:53
https://kosovapost.net/grave-te-krushes-se-madhe-iu-premtohen-nga-300-euro-prej-qeverise/60%Daily2020-09-16 13:48
https://kosovapost.net/kete-vit-me-pak-vdekje-nga-aksidentet-ne-kosove/60%Daily2020-09-16 13:39
https://kosovapost.net/kuvendi-i-kthehet-neser-punes-ne-rend-dite-projektligji-qe-mundeson-terheqjen-e-10-shit-nga-trusti/60%Daily2020-09-16 13:33
https://kosovapost.net/nenkryetari-i-beogradit-marreveshja-e-washingtonit-me-e-favorshmja-per-serbet-ne-100-vitet-e-fundit/60%Daily2020-09-16 13:18
https://kosovapost.net/tre-te-vdekur-dhe-76-raste-te-reja-me-covid-19/60%Daily2020-09-16 13:13
https://kosovapost.net/rastet-pozitive-sipas-komunave-22/60%Daily2020-09-16 13:13
https://kosovapost.net/103325-2/60%Daily2020-09-16 12:56
https://kosovapost.net/ministrja-haradinaj-stublla-uron-popullin-e-papua-guineas-se-re-per-diten-e-pavaresise/60%Daily2020-09-16 12:47
https://kosovapost.net/abrashi-veliu-dhe-qalaj-nenshkruajne-premtimin-rreth-rrezikut-ne-trafik/60%Daily2020-09-16 12:43
https://kosovapost.net/kryetarja-osmani-nenshkroi-marreveshje-mirekuptimi-me-ministrin-e-mbrojtjes-anton-quni/60%Daily2020-09-16 12:35
https://kosovapost.net/arrestohen-nente-serbe-te-bosnjes-nen-akuzat-per-krime-te-luftes/60%Daily2020-09-16 12:29
https://kosovapost.net/manushaqe-nura-emerohet-nga-osmani-dhe-quni-ne-zyren-nderlidhese-kuvend-fsk/60%Daily2020-09-16 12:26
https://kosovapost.net/takohen-grubi-e-tahiri-bisedojne-per-ceshtjen-e-kufijve/60%Daily2020-09-16 12:09
https://kosovapost.net/ministrja-haradinaj-udhetim-per-vizite-zyratre-ne-holande-do-te-takoje-homologun-e-saj-dhe-zyrtare-tjere-te-larte-te-ketij-shteti/60%Daily2020-09-16 11:59
https://kosovapost.net/rama-ne-athine-greqia-ne-te-drejte-per-zgjerimin-marreveshja-me-shqiperine-mund-te-behet-me-nje-pale-te-trete/60%Daily2020-09-16 11:51
https://kosovapost.net/faze-eksperimenti-bundesliga-do-te-rinise-me-publik/60%Daily2020-09-16 11:47
https://kosovapost.net/vv-me-moratoriumin-per-anetaresim-ne-organizata-nderkombetare-kosova-hoqi-dore-nga-shtetesia/60%Daily2020-09-16 11:38
https://kosovapost.net/nje-tjeter-gazetar-vritet-ne-meksike-pese-te-vdekur-ne-vetem-nje-vit/60%Daily2020-09-16 11:23
https://kosovapost.net/kufijte-e-be-se-mbesin-te-mbyllur-per-kosovaret/60%Daily2020-09-16 11:13
https://kosovapost.net/zemaj-i-shqetesuar-me-grumbullimin-e-prinderve-ne-oborr-te-shkolles/60%Daily2020-09-16 11:10
https://kosovapost.net/anetaresimi-i-maqedonise-ne-be-zaev-presim-mbeshtetje-nga-greqia-dhe-bullgaria/60%Daily2020-09-16 11:04
https://kosovapost.net/thaci-kuvendi-tia-ndaloje-kryeministrit-hoti-te-negocioje-per-ceshtje-te-brendshme-te-kosoves/60%Daily2020-09-16 11:01
https://kosovapost.net/fon-der-lajen-ballkani-perendimor-eshte-pjese-e-evropes/60%Daily2020-09-16 10:53
https://kosovapost.net/ministrja-haradinaj-bisedoi-me-ministrin-e-jashtem-irlandez-kerkon-qe-irlanda-te-perkrahe-njohjen-reciproke-ne-kufijte-ekzistues/60%Daily2020-09-16 10:43
https://kosovapost.net/testet-e-covid-19-po-falsifikohen-ne-nje-laborator-ne-shkup-arrestohet-nje-shqiptar/60%Daily2020-09-16 10:41
https://kosovapost.net/keshilltari-i-thacit-i-reagon-keshilltarit-te-hotit-ia-demanton-komplet-deklaraten/60%Daily2020-09-16 10:24
https://kosovapost.net/fetah-rudi-mposht-koronavirusin-tregon-veshtiresite-pergjate-21-diteve/60%Daily2020-09-16 10:09
https://kosovapost.net/zevendeskryeministri-driton-selmanaj-priti-sot-ne-takim-perfaqesues-nga-qendra-e-biznesit-suhareke/60%Daily2020-09-16 09:57
https://kosovapost.net/hoti-pa-njohje-reciproke-me-serbine-nuk-ka-as-normalizim-te-plote-ekonomik/60%Daily2020-09-16 09:52
https://kosovapost.net/hoti-ne-kosove-nuk-do-te-kete-asnjehere-nje-asociacion-me-kompetenca-ekzekutive/60%Daily2020-09-16 09:48
https://kosovapost.net/vlerat-e-jashtezakonshme-te-farave-te-specit-per-shendetin/60%Daily2020-09-16 09:45
https://kosovapost.net/kosoves-si-duhet-opozite-emocionale-qe-ndjek-lajminpor-nje-sosh-racionale-qe-lajmi-e-ndjek-ate/60%Daily2020-09-16 09:42
https://kosovapost.net/grate-e-psd-se-i-nderprene-fjalen-hotit/60%Daily2020-09-16 09:39
https://kosovapost.net/si-te-kujdeseni-per-lekuren-gjate-vjeshtes-keshilla-praktike/60%Daily2020-09-16 09:14
https://kosovapost.net/mpjd-pershendet-nenshkrimin-ne-shtepine-e-bardhe-te-marreveshjes-per-normalizimin-e-marredhenieve-diplomatike-te-izraelit-me-emiratet-e-bashkuara-dhe-bahreinin/60%Daily2020-09-16 09:13
https://kosovapost.net/veteranet-e-uck-se-thone-se-po-percillen-nga-disa-persona/60%Daily2020-09-16 09:00
https://kosovapost.net/rama-maqedonia-theu-tabute-me-greqine-shembull-per-mosmarreveshjet-ne-rajon/60%Daily2020-09-16 08:59
https://kosovapost.net/abrashi-e-mustafa-memorandum-per-mbjelljen-e-pis%e2%80%8bhave-neper-rruget-e-kosoves/60%Daily2020-09-16 08:49
https://kosovapost.net/vdes-ne-moshen-94-vjecare-babai-i-miliarderit-bill-gates/60%Daily2020-09-16 08:46
https://kosovapost.net/trump-nje-vaksine-anticovid-19-mund-te-jete-gati-brenda-nje-muaji/60%Daily2020-09-16 08:30
https://kosovapost.net/bie-ne-bunar-nderron-jete-gruaja-nga-vushtrria/60%Daily2020-09-16 08:33
https://kosovapost.net/serbia-po-shkel-marreveshjen-e-cefta-s-dhe-ate-te-brukselit/60%Daily2020-09-16 08:26
https://kosovapost.net/thaci-prezanton-pamje-te-prishtines-video/60%Daily2020-09-16 08:19
https://kosovapost.net/yoshihide-suga-zgjidhet-kryeminister-i-ri-i-japonise/60%Daily2020-09-16 07:55
https://kosovapost.net/kina-konfirmon-12-raste-te-reja-me-covid-19/60%Daily2020-09-16 07:49
https://kosovapost.net/uragani-sally-mund-te-shkaktoje-permbytje-te-rrezikshme-thone-ekspertet-amerikane/60%Daily2020-09-16 07:47
https://kosovapost.net/messi-humb-tri-ndeshje-te-la-liges/60%Daily2020-09-16 07:45
https://kosovapost.net/punonjesi-pozitiv-me-covid-19-mbyllet-ambasada-shqiptare-ne-athine/60%Daily2020-09-16 07:42
https://kosovapost.net/mbi-5-milione-te-infektuar-nga-covid-19-ne-indi/60%Daily2020-09-16 07:39
https://kosovapost.net/880-qytetare-u-gjobiten-brenda-dites-per-mosrespektim-te-masave-ndaj-koronavirusit/60%Daily2020-09-16 06:47
https://kosovapost.net/bilanci-i-covid-19-2378-raste-aktive-11784-te-sheruar-dhe-ja-sa-te-vdekur/60%Daily2020-09-16 06:39
https://kosovapost.net/kur-do-te-marre-fund-pandemia-sipas-bill-gates/60%Daily2020-09-16 06:37
https://kosovapost.net/rritje-e-numrit-te-rasteve-ditore-me-covid-19-ne-gjermani/60%Daily2020-09-16 06:32
https://kosovapost.net/sindikata-e-infermiereve-proteston-per-mos-dhenien-e-shtesave-ne-paga/60%Daily2020-09-16 06:28
https://kosovapost.net/mot-i-nxehte-ne-kosove/60%Daily2020-09-16 06:20
https://kosovapost.net/kosova-kushtezon-serbine-per-asociacionin-zbatimi-pas-njohjes-reciproke/60%Daily2020-09-16 06:16
https://kosovapost.net/ngjarjet-kryesore-te-dites-ne-kosove-3/60%Daily2020-09-16 06:00
https://kosovapost.net/genta-ismajli-shtatzene-si-prove-po-perdoret-kjo-foto-por-ka-dicka-qe-sshkon/60%Daily2020-09-15 20:23
https://kosovapost.net/femijet-te-pabindur-ndaj-rregullave-te-distancimit-cfare-mund-te-beni-ju-si-prinder/60%Daily2020-09-15 20:18
https://kosovapost.net/obt-shba-ja-shkeli-rregullat-nderkombetare-kur-vendosi-tarifa-ne-mallrat-kineze/60%Daily2020-09-15 20:14
https://kosovapost.net/a-do-te-jete-serish-president-i-kosoves-deklarohet-fatmir-sejdiu/60%Daily2020-09-15 20:10
https://kosovapost.net/103135-2/60%Daily2020-09-15 20:06
https://kosovapost.net/nenshkruhet-marreveshja-per-financimin-e-autostrades-se-paqes-qe-do-te-lidhe-prishtinen-me-nishin/60%Daily2020-09-15 19:59
https://kosovapost.net/konjufca-disa-pika-te-marreveshjes-i-ka-konstruktuar-serbia-dhe-jo-shba-ja/60%Daily2020-09-15 19:54
https://kosovapost.net/%e2%80%8btrump-takon-netanyahun-paralajmeron-marreveshje-te-paqes-edhe-me-6-shtete-te-tjera/60%Daily2020-09-15 19:17
https://kosovapost.net/cka-do-ndodhe-me-masat-kunder-covid-19-zemaj-takon-akteret-e-shendetesise-ne-kosove/60%Daily2020-09-15 19:12
https://kosovapost.net/nenshkruhen-marreveshjet-e-normalizimit-te-marredhenieve-izrael-emirate-bahrejn/60%Daily2020-09-15 19:01
https://kosovapost.net/thaci-e-quan-te-rrezikshem-takimin-e-se-enjtes-ne-bruksel-asociacioni-kthim-prapa-per-kosoven/60%Daily2020-09-15 18:21
https://kosovapost.net/si-do-te-jete-moti-ne-kosove-te-merkuren-dhe-te-enjten-2/60%Daily2020-09-15 18:12
https://kosovapost.net/shperthim-i-madh-te-ura-e-nerashakut-ne-tirane-dyshohet-per-atentat-dhe-nje-te-vdekur/60%Daily2020-09-15 18:05
https://kosovapost.net/vv-ne-diten-nderkombetare-te-demokracise-kujtojme-qe-nje-pakice-e-paligjshme-po-provon-te-qeverise-me-vendin/60%Daily2020-09-15 18:01
https://kosovapost.net/hoxha-pdk-nga-washingtoni-kemi-pritur-njohje-reciproke-kosova-rreshqiti-ne-ceshtje-teknike/60%Daily2020-09-15 17:26
https://kosovapost.net/netanyahu-dergon-leter-ne-prishtine-kjo-eshte-permbajtja-e-saj/60%Daily2020-09-15 16:52
https://kosovapost.net/osmani-ska-dy-popuj-tjere-qe-e-kuptojne-me-mire-njeri-tjetrin-se-shqiptaret-dhe-izraelitet/60%Daily2020-09-15 16:47
https://kosovapost.net/kurti-per-vitin-e-ri-hebraik-historia-e-adamit-dhe-eves-na-meson-se-jemi-te-se-njejtes-familje/60%Daily2020-09-15 16:41
https://kosovapost.net/thaci-njohja-reciproke-kosove-serbi-arrihet-ne-shba-perpjekjet-e-tjera-jane-te-kota/60%Daily2020-09-15 16:34
https://kosovapost.net/italia-raporton-serish-mbi-nje-mije-raste-me-covid-19/60%Daily2020-09-15 16:13
https://kosovapost.net/viti-hebraik-i-ben-bashke-hotin-thacin-kurtin-e-osmanin/60%Daily2020-09-15 16:09
https://kosovapost.net/me-qeverine-kurti-mjeket-merrnin-300e-shtese-pertej-pages-qeveria-hoti-jep-vetem-premtime-koti/60%Daily2020-09-15 16:01
https://kosovapost.net/mesazh-dialogu-me-turqine-nga-kryeministri-grek/60%Daily2020-09-15 15:38
https://kosovapost.net/zyrtare-vedat-muriqi-eshte-lojtar-i-lazios-foto/60%Daily2020-09-15 15:30
https://kosovapost.net/fillon-takimi-teknik-mes-delegacioneve-ushtarake-te-turqise-dhe-greqise/60%Daily2020-09-15 15:25
https://kosovapost.net/103071-2/60%Daily2020-09-15 15:13
https://kosovapost.net/i-jepet-lamtumira-e-fundit-adem-mikullovcit/60%Daily2020-09-15 15:07
https://kosovapost.net/thaci-pranon-letrat-kredenciale-nga-ambasadorja-e-mbreterise-se-holandes/60%Daily2020-09-15 14:49
https://kosovapost.net/borrell-nuk-mund-ti-zgjidhim-problemet-duke-kundershtuar-turqine/60%Daily2020-09-15 14:40
https://kosovapost.net/oak-dhe-oemvp-kerkojne-heqjen-e-testet-per-covid-19-ndermjet-kosoves-dhe-maqedonise-veriore/60%Daily2020-09-15 14:34
https://kosovapost.net/366-gazetare-kane-vdekur-nga-pandemia-covid-19-ne-mbare-boten/60%Daily2020-09-15 14:23
https://kosovapost.net/dy-te-vdekur-dhe-152-raste-te-reja-me-covid-19-ne-shqiperi/60%Daily2020-09-15 14:18
https://kosovapost.net/miralem-pjaniq-prezantohet-te-barcelona/60%Daily2020-09-15 14:16
https://kosovapost.net/muharremaj-kerkon-nga-mea-100-mije-euro-qe-suhareka-ta-perfundoje-parkun-e-deshmoreve/60%Daily2020-09-15 14:09
https://kosovapost.net/haradinaj-ankohet-se-vuciqi-e-shkeli-marreveshjen-e-uashingtonit-e-quan-partner-jo-te-besueshem-2/60%Daily2020-09-15 14:04
https://kosovapost.net/dergon-telegram-ngushellimi-ldk-per-vdekjen-e-adem-mikullovcin/60%Daily2020-09-15 13:36
https://kosovapost.net/nente-viktima-dhe-98-raste-te-reja-me-covid-19-ne-maqedonine-veriore/60%Daily2020-09-15 13:25
https://kosovapost.net/osmani-legjitimiteti-pergatitja-dhe-arritja-e-unitetit-politik-jane-formula-e-vetme-per-sukses-ne-dialog/60%Daily2020-09-15 13:25
https://kosovapost.net/rastet-pozitive-sipas-komunave-21/60%Daily2020-09-15 13:23
https://kosovapost.net/bilanci-covid-19-nje-i-vdekur-dhe-71-raste-te-reja-me-koronavirus-ne-kosove-brenda-24-oreve/60%Daily2020-09-15 13:14
https://kosovapost.net/kurti-i-pikelluar-per-vdejkejn-e-mikullovcit-prehu-i-qete-baca-adem-caplini-yne/60%Daily2020-09-15 13:36
https://kosovapost.net/prelvukaj-per-vdekjen-e-mikullovcit-sot-jemi-zgjuar-me-te-varfer-kemi-hapur-syte-me-nje-plage-ne-kulture-e-dije/60%Daily2020-09-15 12:53
https://kosovapost.net/haradinaj-ankohet-se-vuciqi-e-shkeli-marreveshjen-e-uashingtonit-e-quan-partner-jo-te-besueshem/60%Daily2020-09-15 12:43
https://kosovapost.net/fjolla-morina-merr-dhurate-te-vecante-ja-per-cfare-behet-fjale-foto/60%Daily2020-09-15 12:38
https://kosovapost.net/trump-cdo-sulm-i-iranit-do-te-merrte-pergjigje-1000-here-me-te-madhe/60%Daily2020-09-15 12:33
https://kosovapost.net/lengu-i-qepes-zgjidhja-ideale-per-shume-probleme-shendetesore/60%Daily2020-09-15 12:32
https://kosovapost.net/se-shpejti-funksionalizohet-spitali-i-podujeves/60%Daily2020-09-15 12:19
https://kosovapost.net/shqiperia-goditet-nga-termeti/60%Daily2020-09-15 12:15
https://kosovapost.net/kremlini-lukashenko-eshte-president-legjitim-putin-urdheron-dergimin-e-vaksines-ruse-ne-bjellorusi/60%Daily2020-09-15 12:10
https://kosovapost.net/futbollisti-i-hamburgut-futet-ne-tribune-perplaset-me-tifozin-video/60%Daily2020-09-15 12:09
https://kosovapost.net/trump-dhe-biden-perplasen-edhe-per-ndryshimet-klimatike-dhe-zjarret/60%Daily2020-09-15 12:03
https://kosovapost.net/nagavci-per-mikullovcin-u-largua-nga-kjo-bote-ashtu-si-jetoje-paqesisht-e-me-dinjitet/60%Daily2020-09-15 12:04
https://kosovapost.net/navalny-thote-se-mund-te-marre-fryme-vete-pa-ndihme-te-jashtme/60%Daily2020-09-15 11:52
https://kosovapost.net/italia-pajtohet-se-liberalizimi-i-vizave-per-kosoven-duhet-te-jete-prioritet/60%Daily2020-09-15 11:33
https://kosovapost.net/kurti-per-mikullovcin-nuk-ka-nje-aktor-apo-artist-tjeter-qe-ka-qene-prane-dhe-me-popullin/60%Daily2020-09-15 11:25
https://kosovapost.net/kryeministri-hoti-bene-homazhe-per-ndere-te-vdekjes-se-artistit-mikullovci/60%Daily2020-09-15 11:20
https://kosovapost.net/diplomati-turk-bozkir-sot-merr-kryesimin-e-asamblese-se-pergjithshme-te-okb-se/60%Daily2020-09-15 11:11
https://kosovapost.net/kabashi-per-mikullovcin-prehu-ne-paqe-miku-yne-i-dashur/60%Daily2020-09-15 10:42
https://kosovapost.net/gjuriqi-behet-ambasador-i-serbise-ne-washington/60%Daily2020-09-15 10:38
https://kosovapost.net/ballkani-nuk-futet-ne-agjenden-plenare-te-parlamentit-evropian-per-kete-jave/60%Daily2020-09-15 10:33
https://kosovapost.net/polici-qe-u-plagos-ne-sy-nga-eksplozivi-ne-prizren-pritet-nga-hoti/60%Daily2020-09-15 10:28
https://kosovapost.net/12-kilometrat-e-rruges-shkup-bllace-qe-largojne-maqedonine-e-veriut-me-kosoven/60%Daily2020-09-15 10:19
https://kosovapost.net/presidenti-amerikan-donald-trump-eshte-ne-kerkim-te-datave-per-nje-vizite-ne-kosove/60%Daily2020-09-15 10:00
https://kosovapost.net/miliona-fluturime-me-pak-ne-2020/60%Daily2020-09-15 09:55
https://kosovapost.net/ahmeti-une-sot-i-perulem-njerzillekut-te-baces-adem/60%Daily2020-09-15 09:36
https://kosovapost.net/shqetesuese-pamjet-e-prinderve-e-arsimtareve-para-shkollave-pa-maska/60%Daily2020-09-15 09:36
https://kosovapost.net/hoti-pret-ne-takim-artur-mrasorin-policin-qe-u-plagos-rende-ne-aksionin-e-zhurit/60%Daily2020-09-15 09:24
https://kosovapost.net/lezbos-21-emigrante-te-infektuar-me-covid-19/60%Daily2020-09-15 09:23
https://kosovapost.net/ministrja-haradinaj-uron-popullin-e-hondurasit-per-diten-e-pavaresise/60%Daily2020-09-15 09:07
https://kosovapost.net/veseli-mikullovci-do-te-mbetet-perhere-ne-kujtesen-tone-te-vlefshme-kolektive/60%Daily2020-09-15 09:13
https://kosovapost.net/vjosa-per-vdekjen-e-mikullovcit-kemi-humbur-nje-njeri-te-madh/60%Daily2020-09-15 09:02
https://kosovapost.net/limaj-pe-mikullovcin-vepra-e-tij-do-te-jetoje-gjate-dhe-do-te-kujtohet-nder-breza/60%Daily2020-09-15 09:01
https://kosovapost.net/washington-post-zberthimi-i-marreveshjeve-te-paqes-nga-trump/60%Daily2020-09-15 08:56
https://kosovapost.net/shqiperi-proteste-per-riatdhesimin-e-femijeve-nga-siria/60%Daily2020-09-15 08:54
https://kosovapost.net/gjuriq-shtepia-e-bardhe-nuk-eshte-me-e-rezervuar-vetem-per-shqiptaret/60%Daily2020-09-15 08:42
https://kosovapost.net/putin-i-jep-bjellorusise-1-5-miliard-dollare-hua/60%Daily2020-09-15 08:39
https://kosovapost.net/nenshkruhet-marreveshja-per-ofrimin-e-bursave-per-studime-ne-be/60%Daily2020-09-15 08:24
https://kosovapost.net/reumatizmi-shenjat-dhe-trajtimet-qe-funksionojne/60%Daily2020-09-15 08:14
https://kosovapost.net/hoti-mikullovci-do-te-mbetet-perhere-frymezim-edhe-per-brezat-e-rinj/60%Daily2020-09-15 08:04
https://kosovapost.net/haradinaj-per-mikullovcin-baca-adem-permes-artit-arriti-te-mbaj-gjalle-ndjenjen-kombetare/60%Daily2020-09-15 07:53
https://kosovapost.net/thaci-permikullovcin-ai-gjithnje-ishte-ne-sherbim-te-interesit-publik-dhe-vendit-tone/60%Daily2020-09-15 07:52
https://kosovapost.net/bie-numri-i-pacienteve-te-shtrire-me-covid-19-ne-spitalin-e-pejes/60%Daily2020-09-15 07:45
https://kosovapost.net/ministrja-dumoshi-ngushellon-familjen-me-rastin-e-vdekjes-te-adem-mikullovcit/60%Daily2020-09-15 07:27
https://kosovapost.net/dialogu-ne-bruksel-me-diskrecion-apo-me-mungese-transparence/60%Daily2020-09-15 07:20
https://kosovapost.net/tramp-hoti-e-vuciq-e-bene-boten-me-te-sigurt/60%Daily2020-09-15 07:06
https://kosovapost.net/sot-22-vjet-nga-beteja-e-kaqandollit-njera-nder-betejat-me-te-lavdishme-te-uck-se-ne-llap/60%Daily2020-09-15 06:54
https://kosovapost.net/bie-numri-i-rasteve-me-covid-19-ne-kosove/60%Daily2020-09-15 06:49
https://kosovapost.net/depay-ne-barcelone-ky-eshte-cmimi-i-blerjes/60%Daily2020-09-15 06:45
https://kosovapost.net/parate-sondazhet-dhe-blues-brothers50-ditet-e-fundit-te-fushates-zgjedhore-ne-shba/60%Daily2020-09-15 06:38
https://kosovapost.net/si-te-sheroni-dhimbjet-ne-gjunje-vetem-permes-vezes/60%Daily2020-09-15 06:36
https://kosovapost.net/dhe-ne-fund-vidal-transferohet-ne-inter/60%Daily2020-09-15 06:41
https://kosovapost.net/vritet-me-arme-ne-makinen-e-tij-33-vjecari-ne-rrogozhine/60%Daily2020-09-15 06:25
https://kosovapost.net/gjermania-ka-regjistruar-mbi-1-400-raste-te-reja-me-covid-19-2/60%Daily2020-09-15 06:20
https://kosovapost.net/emiratet-e-bashkuara-arabe-miratojne-vaksinen-per-punonjesit-shendetesore/60%Daily2020-09-15 06:18
https://kosovapost.net/tramvaji-me-i-bukur-ne-bote-i-cili-qarkullon-pa-shofer/60%Daily2020-09-15 06:14
https://kosovapost.net/zbuloni-cfare-i-ndodh-organizmit-tuaj-nese-hani-djathe-qe-ne-mengjes/60%Daily2020-09-15 06:07
https://kosovapost.net/kina-shenon-tete-raste-te-reja-me-covid-19-2/60%Daily2020-09-15 06:04
https://kosovapost.net/ndahet-nga-jeta-aktori-e-ish-deputeti-adem-mikullovci/60%Daily2020-09-15 06:00
https://kosovapost.net/moti-sot-dhe-diteve-ne-vijim-16/60%Daily2020-09-15 06:01
https://kosovapost.net/abazoviq-kam-presion-te-madh-jam-ne-mbrojtje-te-policise/60%Daily2020-09-14 21:20
https://kosovapost.net/%e2%80%8bharadinaj-president-kjo-eshte-pergjigjja-e-lutfi-hazirit/60%Daily2020-09-14 20:52
https://kosovapost.net/daut-haradinaj-ia-shuan-shpresat-ldk-se-nuk-votojme-asnje-kandidat-per-president-perpos-ramush-haradinaj/60%Daily2020-09-14 20:47
https://kosovapost.net/humanitetu-ne-veper-deputeti-rrahmani-dhuron-nje-page-per-nxenesit-ne-nevoje/60%Daily2020-09-14 20:22
https://kosovapost.net/haradinaj-delegacioni-yne-e-lejoi-largimin-e-pikes-10-njohjen-reciproke/60%Daily2020-09-14 19:51
https://kosovapost.net/haradinaj-minishengeni-dhe-ujmani-kane-qene-leshime-te-kosoves/60%Daily2020-09-14 19:42
https://kosovapost.net/102799-2/60%Daily2020-09-14 19:20
https://kosovapost.net/lutfi-haziri-deklarohet-se-a-do-ti-bashkohet-vjosa-osmanit/60%Daily2020-09-14 19:12
https://kosovapost.net/kurti-projektet-e-serbise-jane-te-vjetra-kosova-po-shtyhet-prapa/60%Daily2020-09-14 18:31
https://kosovapost.net/pas-29-vjeteve-ne-gjermani-ibrahim-islami-kthen-femijet-e-tij-ne-kosove-ja-pse-e-mori-kete-vendim-te-rende/60%Daily2020-09-14 18:21
https://kosovapost.net/kimete-berisha-per-naser-ramadanin-me-fal-doc-je-shume-simpatik-por-e-verteta-eshte-e-tmerrshme-horror/60%Daily2020-09-14 18:15
https://kosovapost.net/cakaj-takon-ambasadorin-e-izraelit-ne-shqiperi-flasin-per-kosoven/60%Daily2020-09-14 18:07
https://kosovapost.net/ministri-i-shendetesise-paralajmeron-ligjin-per-sigurime-shendetesore/60%Daily2020-09-14 17:39
https://kosovapost.net/tensionet-shba-kine-amerikanet-terheqin-ambasadorin-nga-pekini/60%Daily2020-09-14 17:26
https://kosovapost.net/shoqata-e-gastronomeve-kerkon-qe-orari-i-levizjes-te-zgjatet-deri-ne-mesnate/60%Daily2020-09-14 17:20
https://kosovapost.net/itali-bie-numri-i-te-infektuarve-nga-covid-19-rritet-shifra-e-te-vdekurve/60%Daily2020-09-14 16:54
https://kosovapost.net/102769-2/60%Daily2020-09-14 16:51
https://kosovapost.net/haradinaj-i-kerkon-szunyog-lehtesim-ne-perafrimin-e-njohjes-se-kosoves-nga-5-shja-e-be-se/60%Daily2020-09-14 16:12
https://kosovapost.net/gjuriqi-ambasadorit-gjerman-serbia-do-te-insistoje-ne-krijimin-e-shpejt-te-asociacionit/60%Daily2020-09-14 16:09
https://kosovapost.net/a-ka-folur-vjosa-osmani-me-vetevendosjen-per-rrezimin-e-hotit/60%Daily2020-09-14 15:50
https://kosovapost.net/keds-paralajmron-nderprerje-te-rrymes-per-shkak-te-punimeve/60%Daily2020-09-14 15:46
https://kosovapost.net/kida-si-kameleon-ndryshon-edhe-nje-here-dukjen/60%Daily2020-09-14 15:40
https://kosovapost.net/selimi-per-padine-ndaj-mustafes-qasje-e-gabuar-dhe-pengese-per-vazhdimin-e-dialogut-kosove%cc%88-serbi/60%Daily2020-09-14 15:30
https://kosovapost.net/zemaj-deklarohet-per-rastin-e-kufomes-qe-qendroi-per-shtate-ore-ne-kliniken-e-pulmologjise/60%Daily2020-09-14 15:12
https://kosovapost.net/unicef-nis-fushaten-ska-ma-lehte-te-rinjte-me-aktivitete-per-respektimin-e-masave-mbrojtese-nga-covid-19/60%Daily2020-09-14 14:53
https://kosovapost.net/fsshk-kerkon-nga-aak-e-nisma-presion-te-hoti-per-shtesat-ne-paga/60%Daily2020-09-14 14:47
https://kosovapost.net/kryeministri-hoti-priti-perfaqesuesin-special-te-norvegjise-per-ballkanin-perendimor-arne-bjornstad/60%Daily2020-09-14 14:34
https://kosovapost.net/majk-dantoni-largohet-nga-hjustoni/60%Daily2020-09-14 14:30
https://kosovapost.net/nuk-i-marrin-300-euro-paralajmerojne-veprime-sindikale/60%Daily2020-09-14 14:13
https://kosovapost.net/nxenesit-ne-ferizaj-nuk-filluan-mesimin-sot-kjo-eshte-arsyeja/60%Daily2020-09-14 14:12
https://kosovapost.net/osmani-uron-nxenesit-dhe-mesimdhenesit-per-vit-te-mbare-shkollor/60%Daily2020-09-14 14:11
https://kosovapost.net/kryeministri-hoti-ambasadoret-jane-ze-i-fuqishem-i-kosoves-ne-bote/60%Daily2020-09-14 14:06
https://kosovapost.net/shqiperia-zyrtarizon-miqesoren-e-11-nentorit/60%Daily2020-09-14 13:58
https://kosovapost.net/erdogan-lideri-turk-me-grusht-te-celikte-behet-ze-me-ndikim-ne-skenen-boterore/60%Daily2020-09-14 13:52
https://kosovapost.net/rama-takon-erdoganin-biseduam-per-ecurine-e-bashkepunimit-dypalesh-dhe-per-situaten-ne-ballkan/60%Daily2020-09-14 13:47
https://kosovapost.net/plenkoviq-dialogu-kosove-serbi-ka-dy-krahe-njera-con-nga-brukseli-e-tjetra-ne-washington/60%Daily2020-09-14 13:45
https://kosovapost.net/analisti-britanik-serbia-e-ka-pranuar-kosoven-vuciq-poshteroi-popullin-e-vete/60%Daily2020-09-14 13:44
https://kosovapost.net/amazon-hap-edhe-100-mije-vende-te-punes/60%Daily2020-09-14 13:34
https://kosovapost.net/zemaj-se-bashku-mund-tia-dalim-ta-mundim-virusin/60%Daily2020-09-14 13:27
https://kosovapost.net/kater-raste-te-vdekjes-dhe-55-raste-te-reja-me-covid-19/60%Daily2020-09-14 13:14
https://kosovapost.net/rastet-pozitive-sipas-komunave-20/60%Daily2020-09-14 13:13
https://kosovapost.net/lojtari-i-gimnastic-tregon-fjalet-qe-i-shkembyen-me-messin-gjate-momentit-tensionues/60%Daily2020-09-14 12:54
https://kosovapost.net/ministrja-haradinaj-dhe-kryeministri-hoti-informojne-ambasadoret-per-marreveshjen-e-arritur-ne-washington/60%Daily2020-09-14 12:55
https://kosovapost.net/kryeministri-hoti-priti-ne-takim-njoftues-shefin-e-zyres-se-be-se-ne-kosove/60%Daily2020-09-14 12:42
https://kosovapost.net/stano-be-pret-qe-serbia-te-mbeshtese-sanksionet-kunder-bjellorusise/60%Daily2020-09-14 12:25
https://kosovapost.net/hoti-flet-me-ambasadoret-e-kosoves-neper-bote-ka-nje-kerkese-per-ta/60%Daily2020-09-14 12:08
https://kosovapost.net/takimi-putin-lukashenko-cfare-marreveshje-do-te-arrihen/60%Daily2020-09-14 11:58
https://kosovapost.net/numri-i-rasteve-te-infektimit-me-covid-19-ne-bote-vazhdon-te-rritet/60%Daily2020-09-14 11:53
https://kosovapost.net/haziri-institucionet-shteterore-ne-gjilan-jane-te-vendosura-per-te-garantuar-mbarevajtjen-e-mesimit-ne-shkolla/60%Daily2020-09-14 11:48
https://kosovapost.net/maqedoni-e-veriut-37-raste-te-reja-me-covid-19-kater-viktima/60%Daily2020-09-14 11:46
https://kosovapost.net/jep-doreheqje-qeveria-rivale-ne-libi-2/60%Daily2020-09-14 11:43
https://kosovapost.net/a-do-ja-merr-postin-gjuriqi-ivica-daciqit/60%Daily2020-09-14 11:40
https://kosovapost.net/bahtiri-uron-te-gjithe-nxenesit-dhe-mesimdhenesit-per-fillimin-e-vitit-te-ri-shkollor/60%Daily2020-09-14 11:38
https://kosovapost.net/berlusconi-sherohet-nga-covid-19/60%Daily2020-09-14 11:35
https://kosovapost.net/kryeministri-hoti-mori-pjese-ne-perurimin-e-shkolles-se-re-ne-magure-te-lipjanit/60%Daily2020-09-14 11:28
https://kosovapost.net/fillon-viti-i-ri-shkollor-ndryshe-nga-vitet-e-kaluara-fe%cc%88mije%cc%88t-ndihen-te%cc%88-entuziazmuar/60%Daily2020-09-14 11:26
https://kosovapost.net/jep-doreheqje-qeveria-rivale-ne-libi/60%Daily2020-09-14 11:17
https://kosovapost.net/afer-100-ushtare-amerikane-nisen-per-sherbim-ne-kosove/60%Daily2020-09-14 11:06
https://kosovapost.net/rrgk-denon-uljen-e-denimit-per-pjeter-ndrecajn/60%Daily2020-09-14 11:04
https://kosovapost.net/si-ta-perdorni-vajin-e-peshkut-kunder-atakut-ne-zemer/60%Daily2020-09-14 10:59
https://kosovapost.net/zaev-emrat-e-zevendesministrave-neser-ne-kuvend/60%Daily2020-09-14 10:50
https://kosovapost.net/lidhja-e-isa-mustafes-me-asgje-nuk-ta-perkujton-levizjen-e-ibrahim-rugoves-2/60%Daily2020-09-14 10:46
https://kosovapost.net/genta-ismajli-dy-muajshe-shtatzene/60%Daily2020-09-14 10:28
https://kosovapost.net/tensionet-turqi-greqi-liderja-e-ekstremit-te-djathte-le-pen-mbeshtet-macron-in-kunder-erdogan-it/60%Daily2020-09-14 10:26
https://kosovapost.net/102608-2/60%Daily2020-09-14 10:03
https://kosovapost.net/keto-jane-vendet-qe-zvicra-i-konsideron-me-rrezik-ku-ndodhet-kosova/60%Daily2020-09-14 09:46
https://kosovapost.net/nderron-jete-ne-moshen-50-vjecare-punetori-i-telekomit/60%Daily2020-09-14 09:45
https://kosovapost.net/covid-19-obsh-tetori-dhe-nentori-do-te-jene-te-renda-per-evropen/60%Daily2020-09-14 09:42
https://kosovapost.net/zemaj-ky-vit-shkollor-eshte-me-i-veshtire-per-shkak-te-situates-se-krijuar-nga-pandemia/60%Daily2020-09-14 09:37
https://kosovapost.net/gjermania-konfirmon-helmimin-e-navalnyt-me-novicok/60%Daily2020-09-14 09:36
https://kosovapost.net/ahmeti-uron-nxenesit-per-fillimin-e-vitit-te-ri-shkollor/60%Daily2020-09-14 09:29
https://kosovapost.net/likaj-emocion-i-vecante-te-shohesh-te-nxenesit-perseri-ne-bankat-shkollore/60%Daily2020-09-14 09:28
https://kosovapost.net/qeveria-e-kosoves-miratoi-pese-projektligje-dhe-vendime/60%Daily2020-09-14 09:17
https://kosovapost.net/uka-shumica-e-shkollave-ne-kosove-nuk-i-kane-as-kushtet-minimale/60%Daily2020-09-14 09:16
https://kosovapost.net/nepal-16-viktima-nga-rreshqitja-e-dheut/60%Daily2020-09-14 08:46
https://kosovapost.net/ne-shqiperi-rreth-480-mije-nxenes-sot-nisin-vitin-e-ri-shkollor-me-masa-mbrojtese/60%Daily2020-09-14 08:44
https://kosovapost.net/mustafa-uron-nxenesit-nje-dite-e-ndritshme-per-femijet-e-kosoves/60%Daily2020-09-14 08:36
https://kosovapost.net/me-inicimin-e-ministres-haradinaj-qeveria-miraton-vendimin-kunder-antisemitizmit/60%Daily2020-09-14 08:24
https://kosovapost.net/perplasje-ne-kabinetin-qeveritar-kjo-eshte-arsyeja/60%Daily2020-09-14 08:03
https://kosovapost.net/raporti-i-covid-19-ne-spitalin-e-pejes-tete-paciente-ne-gjendje-te-rende/60%Daily2020-09-14 08:03
https://kosovapost.net/covid-19-italia-regjistron-1458-raste-infeksioni-dhe-7-viktima-mbi-10-000-te-prekur-ne-vetem-24-ore-ne-france/60%Daily2020-09-14 08:00
https://kosovapost.net/tiktok-refuzon-oferten-e-microsoftit-per-blerje-te-operacioneve-te-aplikacionit-ne-shba/60%Daily2020-09-14 07:51
https://kosovapost.net/qeveria-ndan-230-mije-euro-per-mpb-ne/60%Daily2020-09-14 07:47
https://kosovapost.net/licencohen-edhe-dy-laboratore-private-per-testimet-per-covid-19/60%Daily2020-09-14 07:44
https://kosovapost.net/vetem-nje-viktime-nga-covid-19-regjistron-gjermania-ne-24-oret-e-fundit/60%Daily2020-09-14 07:38
https://kosovapost.net/haradinaj-per-fillimin-e-vitit-shkollor-eshte-nje-shtator-ndryshe-nga-vitet-e-tjera/60%Daily2020-09-14 07:31
https://kosovapost.net/trumpi-nenshkruan-urdher-te-ri-ekzekutiv-per-uljen-e-cmimit-te-ilaceve/60%Daily2020-09-14 07:23
https://kosovapost.net/kjo-bime-ndryshe-quhet-si-mrekullia-e-natyres-sheron-plot-300-semundje/60%Daily2020-09-14 07:31
https://kosovapost.net/turpi-i-evropes/60%Daily2020-09-14 07:15
https://kosovapost.net/emina-cunmulaj-poston-fotot-nga-vendlindjaska-si-vendi-yt-foto/60%Daily2020-09-14 07:09
https://kosovapost.net/rama-e-nis-diten-me-mesazhin-e-vecante-pikesepari-ju-uroj-shendet-por-edhe-me-rezultate-sa-me-te-mira/60%Daily2020-09-14 07:03
https://kosovapost.net/14-shtator-22-vjetori-i-gjunjezimit-te-shtetit-shqiptar-foto/60%Daily2020-09-14 06:53
https://kosovapost.net/ne-pritje-netanyahu-mesazh-qytetareve-te-kosoves/60%Daily2020-09-14 06:38
https://kosovapost.net/obsh-ja-regjistron-rekord-te-rasteve-te-reja-me-koronavirus-brenda-nje-dite/60%Daily2020-09-14 06:30
https://kosovapost.net/ja-si-i-quan-mourinho-lojtaret-e-vet-pas-disfates-nga-everton/60%Daily2020-09-14 06:36
https://kosovapost.net/ne-shkollen-faik-konic-po-respektohen-masat/60%Daily2020-09-14 06:18
https://kosovapost.net/sot-temperaturat-deri-ne-28-grade-celsius-ky-eshte-parashikimi-i-motit-per-kete-jave/60%Daily2020-09-14 06:12
https://kosovapost.net/sot-nis-faza-e-pare-e-vitit-te-ri-shkollor/60%Daily2020-09-14 05:58
https://kosovapost.net/akoma-sjane-zgjedhur-prorektoret-e-up-se/60%Daily2020-09-13 21:33
https://kosovapost.net/obsh-ja-raporton-per-rekord-te-rasteve-te-reja-me-koronavirus-brenda-24-oreve/60%Daily2020-09-13 21:26
https://kosovapost.net/bota-nen-kercenimin-e-nje-krize-ushqimore/60%Daily2020-09-13 21:11
https://kosovapost.net/abazoviq-garanton-per-der-spiegel-njohja-per-kosoven-nuk-terhiqet-kurrsesi/60%Daily2020-09-13 20:56
https://kosovapost.net/gjashte-muaj-nga-rastet-e-para-me-koronavirus-ne-kosove-gati-60-mije-te-testuar/60%Daily2020-09-13 20:46
https://kosovapost.net/afrike-146-viktima-dhe-mbi-7-mije-raste-te-reja-me-covid-19/60%Daily2020-09-13 20:43
https://kosovapost.net/ngjela-korrupsioni-shqiptar-eshte-i-tulatur-por-ende-e-ka-shpresen-te-moska-dhe-beogradi/60%Daily2020-09-13 20:25
https://kosovapost.net/ju-qe-pritni-per-bashkim-familjar-ky-eshte-njoftimi-i-fundit-i-ambasades-gjermane/60%Daily2020-09-13 20:19
https://kosovapost.net/lufta-e-pashpallur-aak-ldk-kush-ke-do-ta-rrezoj/60%Daily2020-09-13 20:14
https://kosovapost.net/japonezja-osaka-fituese-e-finales-per-femra-ne-us-open/60%Daily2020-09-13 20:08
https://kosovapost.net/muriq-kryen-testet-mjekesore-te-girona/60%Daily2020-09-13 20:02
https://kosovapost.net/ndahet-nga-jeta-ish-profesori-i-ekonomise-isa-mustafa-ngushellon-familjen/60%Daily2020-09-13 19:43
https://kosovapost.net/%e2%80%8bizraeli-ne-karantine/60%Daily2020-09-13 19:17
https://kosovapost.net/shba-ndryshimi-i-klimes-rendon-gjendjen-e-zjarreve/60%Daily2020-09-13 19:12
https://kosovapost.net/masa-te-reja-lehtesuese-per-te-burgosurit/60%Daily2020-09-13 19:01
https://kosovapost.net/mesazhi-rrenqethes-nga-eva-dumani-po-na-cojne-ne-kamp-tjeter/60%Daily2020-09-13 18:36
https://kosovapost.net/maxhuni-nje-kufome-u-la-pese-ore-ne-dhome-me-pacientet-ne-qkuk/60%Daily2020-09-13 18:38
https://kosovapost.net/koeman-per-messin-kemi-mesfushe-te-mire-mund-te-luajne-edhe-keshtu/60%Daily2020-09-13 18:25
https://kosovapost.net/kryesia-e-kuvendit-mblidhet-te-henen-keto-jane-temat-qe-do-te-diskutohen/60%Daily2020-09-13 18:10
https://kosovapost.net/parada-e-makinave-retro-ne-vlore-video/60%Daily2020-09-13 18:06
https://kosovapost.net/france-me-shume-se-10-mije-te-infektuar-me-covid-19-ne-nje-dite/60%Daily2020-09-13 17:51
https://kosovapost.net/reputacioni-i-messit-nuk-preket-rizgjidhet-kapiten-i-pare-i-barcelones/60%Daily2020-09-13 17:37
https://kosovapost.net/gabime-ne-aplikim-qytetaret-ne-pritje-te-subvencioneve-te-qeverise-per-qira/60%Daily2020-09-13 17:28
https://kosovapost.net/vazhdojne-protestat-ne-bjellorusi-250-te-arrestuar/60%Daily2020-09-13 17:08
https://kosovapost.net/ambasadorja-amerikane-znj-yuri-kim-takon-princin-leka-ne-residencen-mbreterore/60%Daily2020-09-13 16:57
https://kosovapost.net/me-shume-se-3-000-raste-me-covid-19-sot-ne-britani/60%Daily2020-09-13 16:53
https://kosovapost.net/krishteret-suedez-denojne-djegien-e-kuranit-djegia-e-librit-te-shenjte-eshte-nje-akt-barbar/60%Daily2020-09-13 16:46
https://kosovapost.net/%e2%80%8bborrell-be-smund-te-konsiderohet-force-gjeopolitike-nese-nuk-e-stabilizon-ballkanin/60%Daily2020-09-13 16:38
https://kosovapost.net/semundja-per-te-cilen-nuk-flitet-sa-duhet/60%Daily2020-09-13 16:35
https://kosovapost.net/dy-zemra-butrint-imeri-dhe-nora-istrefi-publikojne-bashkepunimin-e-shumepritur/60%Daily2020-09-13 16:27
https://kosovapost.net/i-infektuar-qe-ne-mars-pasoja-edhe-pas-6-muajsh/60%Daily2020-09-13 16:24
https://kosovapost.net/shba-pershendet-synimin-e-serbise-per-ta-shpallur-hezbollahun-organizate-terroriste/60%Daily2020-09-13 16:21
https://kosovapost.net/turqia-jane-armatosur-18-ishuj-nga-greqia-kjo-pershkalezon-tensionet/60%Daily2020-09-13 16:18
https://kosovapost.net/be-mirepret-normalizimin-e-marredhenieve-bahrejn-izrael/60%Daily2020-09-13 16:15
https://kosovapost.net/irlanda-hedh-poshte-akuzat-e-johnson-per-nje-bllokim-europian/60%Daily2020-09-13 16:12
https://kosovapost.net/vazhdon-numri-i-larte-i-te-infektuarve-nga-covid-19-ne-itali/60%Daily2020-09-13 16:04
https://kosovapost.net/reagon-mustafa-kryeministrin-e-udhezon-kushtetuta-e-jo-lideret-e-tri-partive/60%Daily2020-09-13 15:52
https://kosovapost.net/veseli-brokaj-do-te-perkujtohet-perhere-si-politikan-pozitiv/60%Daily2020-09-13 15:41
https://kosovapost.net/dieta-me-popullore-ne-bote-per-te-rene-nga-pesha/60%Daily2020-09-13 15:33
https://kosovapost.net/ballina-me-shume-ndertime-pa-leje-pa-pronesi-e-pa-kritere-ne-bjeshket-e-nemuna/60%Daily2020-09-13 15:30
https://kosovapost.net/ne-aeroportin-e-frankfurtit-me-se-shumti-raste-pozitive-me-covid-19-nga-kosova/60%Daily2020-09-13 15:25
https://kosovapost.net/muriqi-flet-nga-aeroporti-i-stambollit-konfirmon-udhetimin-drejt-romas-dhe-transferimin-te-lazio/60%Daily2020-09-13 15:17
https://kosovapost.net/ministria-e-arsimit-gjithcka-gati-per-fillimin-e-vitit-te-ri-shkollor/60%Daily2020-09-13 15:07
https://kosovapost.net/zemaj-ben-thirrje-per-respektim-te-masave-ndaj-covid-19-para-fillimit-te-mesimit/60%Daily2020-09-13 14:58
https://kosovapost.net/4-viktima-dhe-168-persona-te-prekur-nga-covid-19-ne-shqiperi/60%Daily2020-09-13 14:46
https://kosovapost.net/izraeli-po-i-afrohet-njohjes-se-kosoves-netanyahu-do-ti-flas-kosovareve-pas-dy-dite/60%Daily2020-09-13 14:37
https://kosovapost.net/ka-nderruar-jete-i-uck-se-nga-drenasi/60%Daily2020-09-13 14:31
https://kosovapost.net/rendohet-situata-nga-zjarret-ne-shba-shkon-ne-30-numri-i-te-vdekurve/60%Daily2020-09-13 14:23
https://kosovapost.net/bjellorusi-arrestohen-114-persona-ne-protesta/60%Daily2020-09-13 14:20
https://kosovapost.net/ushtaret-greke-qellojne-me-plumb-plastik-emigranten-8-vjecare/60%Daily2020-09-13 14:13
https://kosovapost.net/kina-shba-eshte-kercenimi-me-i-madh-per-paqen-boterore/60%Daily2020-09-13 14:11
https://kosovapost.net/maqedoni-e-veriut-2-te-vdekur-dhe-98-raste-te-reja-me-covid-19/60%Daily2020-09-13 14:09
https://kosovapost.net/michel-londra-te-aplikoje-plotesisht-marreveshjen-per-daljen-nga-be-ja/60%Daily2020-09-13 14:07
https://kosovapost.net/iran-shenohen-128-viktima-te-reja-nga-covid-19/60%Daily2020-09-13 14:02
https://kosovapost.net/bregu-perendimor-i-shba-se-perpire-nga-zjarret-e-fuqishem-2/60%Daily2020-09-13 13:58
https://kosovapost.net/nga-e-enjtja-ndryshon-moti-keto-jane-temperaturat-per-pese-ditet-e-ardhshme/60%Daily2020-09-13 13:57
https://kosovapost.net/vendi-i-relaksit-dhe-qetesise-ne-taukbashqe/60%Daily2020-09-13 13:52
https://kosovapost.net/rreth-29-milione-te-infektuar-me-covid-19-ne-bote/60%Daily2020-09-13 13:45
https://kosovapost.net/keshtu-po-e-kalon-fundjaven-kryeministri-hoti/60%Daily2020-09-13 13:37
https://kosovapost.net/kjo-eshte-arsyeja-pse-luana-i-dha-fund-lidhjes-me-krenarin/60%Daily2020-09-13 13:23
https://kosovapost.net/rastet-pozitive-sipas-komunave-19/60%Daily2020-09-13 13:10
https://kosovapost.net/shtate-raste-te-vdekjes-dhe-71-raste-pozitive-me-covid-19/60%Daily2020-09-13 13:03
https://kosovapost.net/dy-te-vdekur-dhe-98-raste-te-reja-me-covid-19-ne-maqedonine-e-veriut/60%Daily2020-09-13 12:58
https://kosovapost.net/aksident-ne-rrugen-e-kombit-humb-jeten-nje-person-nga-prizreni/60%Daily2020-09-13 12:45
https://kosovapost.net/hyjne-per-te-vjedhur-ne-dyqan-shqiptareve-ne-basel-iu-ndodh-e-papritura/60%Daily2020-09-13 12:28
https://kosovapost.net/iu-del-flaka-ne-serbi-rrethojne-federaten-kapen-mes-vete/60%Daily2020-09-13 12:21
https://kosovapost.net/pse-dha-doreheqje-idriz-vehapi-nga-posti-i-kryetarit-te-deges-se-pdk-se-ne-rahovec/60%Daily2020-09-13 12:11
https://kosovapost.net/erdogani-macronit-nuk-mund-te-na-jepni-ju-leksione-per-humanizmin/60%Daily2020-09-13 12:03
https://kosovapost.net/pretendohet-se-ushtaret-greke-plagosen-me-plumb-plastik-ne-kufi-nje-siriane-8-vjecare/60%Daily2020-09-13 11:54
https://kosovapost.net/thaci-uron-nxenesit-dhe-mesimdhenesit-per-fillimin-e-vitit-te-ri-shkollor/60%Daily2020-09-13 11:43
https://kosovapost.net/lvv-per-qeverine-hoti-100-dite-nenshtrim-deshtim-keqmenaxhim-regres-dorezim/60%Daily2020-09-13 11:34
https://kosovapost.net/ramadani-vala-ne-rajon-e-evrope-eshte-duke-u-ngritur-ne-kosove-eshte-duke-rene/60%Daily2020-09-13 11:25
https://kosovapost.net/giggs-nuk-kursen-levdatat-per-greenwood/60%Daily2020-09-13 11:18
https://kosovapost.net/humb-betejen-me-covid-19-kirurgu-i-njohur-shqiptar/60%Daily2020-09-13 11:06
https://kosovapost.net/neser-protestohet-para-qeverise-kerkohet-riatdhesimi-i-femijeve-nga-siria/60%Daily2020-09-13 10:56
https://kosovapost.net/spitali-i-gjakoves-behet-me-ct-te-teknologjise-se-fundit-128-shtresore/60%Daily2020-09-13 10:47
https://kosovapost.net/franca-regjistron-10-mije-raste-me-koronavirus-per-here-te-pare/60%Daily2020-09-13 10:40
https://kosovapost.net/keta-jane-cajrat-bimore-kunder-astmes/60%Daily2020-09-13 10:32
https://kosovapost.net/qazim-qeska-zgjidhet-kryetar-i-dege%cc%88s-se%cc%88-pdk-se%cc%88-ne%cc%88-rahovec/60%Daily2020-09-13 10:26
https://kosovapost.net/milaim-zeka-ka-nje-porosi-per-policine-e-kosoves/60%Daily2020-09-13 10:14
https://kosovapost.net/shperthen-behluli-qysh-bre-nuk-keni-turp-nga-femijet-e-juaj-apo-farefisi-i-juaj-apo-po-ju-duket-zotesi-me-vjedh/60%Daily2020-09-13 10:01
https://kosovapost.net/blerja-e-avioneve-ushtarake-nga-greqia-reagon-franca-lajm-i-jashtezakonshem/60%Daily2020-09-13 09:51
https://kosovapost.net/ja-kur-nisin-aplikimet-per-lotarine-amerikane/60%Daily2020-09-13 09:48
https://kosovapost.net/libri-i-gazetarit-woodward-trump-ndryshoi-politiken-ndaj-palestines-pasi-netanyahu-i-serviri-nje-video-te-rreme/60%Daily2020-09-13 09:45
https://kosovapost.net/likaj-vendimi-per-fillimin-e-vitit-te-ri-shkollor-me-i-veshtiri-ne-karrieren-time/60%Daily2020-09-13 09:43
https://kosovapost.net/kimete-berisha-me-shfrytezu-masken-per-nevojat-e-dashnise-e-ka-nje-shpjegim-letrar/60%Daily2020-09-13 09:37
https://kosovapost.net/reagon-analistja-e-njohur-partise-se-kadri-veselit-bravo-i-kofte/60%Daily2020-09-13 09:22
https://kosovapost.net/ka-nderruar-jete-i-mituri-qe-u-aksidentu-ne-lluzhan-te-podujeves/60%Daily2020-09-13 09:06
https://kosovapost.net/kancelari-austriak-po-hyjme-ne-valen-e-dyte-respektojini-masat/60%Daily2020-09-13 08:55
https://kosovapost.net/koeman-deshiron-transferimin-e-salah-te-barcelona/60%Daily2020-09-13 08:49
https://kosovapost.net/1-920-raste-aktive-me-covid-19-ne-maqedonine-e-veriut/60%Daily2020-09-13 08:33
https://kosovapost.net/ruset-kerkojne-shkarkimin-e-zakharoves-pasi-i-drejtoi-nje-mesazh-turperues-vuciqit/60%Daily2020-09-13 08:27
https://kosovapost.net/vetite-sheruese-te-boronicave-se-veriut/60%Daily2020-09-13 08:20
https://kosovapost.net/plevneliev-bullgaria-nuk-do-ta-bllokoje-maqedonine-e-veriut-per-ne-be/60%Daily2020-09-13 08:12
https://kosovapost.net/102156-2/60%Daily2020-09-13 08:09
https://kosovapost.net/bregu-perendimor-i-shba-se-perpire-nga-zjarret-e-fuqishem/60%Daily2020-09-13 08:06
https://kosovapost.net/erdogan-nuk-njohim-asnje-fuqi-mbi-fuqine-e-popullit/60%Daily2020-09-13 07:52
https://kosovapost.net/mbi-100-persona-me-kancer-te-semure-edhe-me-covid-19/60%Daily2020-09-13 07:47
https://kosovapost.net/haradinaj-kjo-nuk-i-ka-hije-policise/60%Daily2020-09-13 07:44
https://kosovapost.net/shba-rritet-ne-mbi-197-mije-bilanci-i-viktimave-nga-covid-19/60%Daily2020-09-13 07:23
https://kosovapost.net/gjermania-shenon-dy-viktima-me-covid-19-per-24-ore/60%Daily2020-09-13 07:17
https://kosovapost.net/edhe-sot-mot-me-diell-2/60%Daily2020-09-13 07:08
https://kosovapost.net/ramosaj-insiston-se-nderprerja-e-punimeve-decan-plave-u-be-qellimshem/60%Daily2020-09-13 07:03
https://kosovapost.net/situata-me-covid-19-ne-kosove-2-mije-e-705-raste-aktive/60%Daily2020-09-13 06:55
https://kosovapost.net/proteste-kunder-netanyahut-ne-jerusalem/60%Daily2020-09-12 21:58
https://kosovapost.net/edhe-2-mije-e-705-raste-aktive-me-covid-19-ne-kosove/60%Daily2020-09-12 21:41
https://kosovapost.net/trumpi-e-akuzon-bidenin-se-merr-droge/60%Daily2020-09-12 20:45
https://kosovapost.net/kurti-qeveria-koti-eshte-e-dobishme-per-serbine/60%Daily2020-09-12 20:26
https://kosovapost.net/nje-pjese-e-madhe-e-prishtines-do-mbetet-pa-rryme-nga-ora-2300-e-deri-neser-ne-1100/60%Daily2020-09-12 20:18
https://kosovapost.net/kurti-zemaj-deshi-te-behej-minister-i-drejtesise-kur-nuk-mundi-i-thane-merre-shendetesine/60%Daily2020-09-12 20:09
https://kosovapost.net/albin-kurti-mesazh-avdullah-hotit-thote-se-do-te-duhej-te-beheshin-arrestime-per-marreveshjen-e-uashingtonit/60%Daily2020-09-12 19:59
https://kosovapost.net/rekord-ditor-rastesh-me-covid-19-ne-indi-gati-100-mije/60%Daily2020-09-12 19:10
https://kosovapost.net/lidhja-e-isa-mustafes-me-asgje-nuk-ta-perkujton-levizjen-e-ibrahim-rugoves/60%Daily2020-09-12 18:57
https://kosovapost.net/qe-tre-vite-ligji-ne-fuqi-vetem-30-viktimave-iu-kompensua-demi-nga-dhuna-ne-familje/60%Daily2020-09-12 18:45
https://kosovapost.net/zemaj-i-bindur-se-po-e-menaxhon-pandemine-mire-krahason-kosoven-me-shtetet-e-rajonit/60%Daily2020-09-12 18:34
https://kosovapost.net/skandaloze-mesimdhenesi-ne-rahovec-largohet-nga-puna-vetem-pse-eshte-i-afert-me-vetevendosjen/60%Daily2020-09-12 18:59
https://kosovapost.net/perkeqesohen-tensionet-kine-indi-pas-akuzave-se-pekini-kapur-pese-indiane-ne-himalaje/60%Daily2020-09-12 17:28
https://kosovapost.net/rikthehen-jelekeverdhet-protesta-pavaresisht-pandemise/60%Daily2020-09-12 17:25
https://kosovapost.net/kurti-ngushellon-familjen-gashi-vdekja-e-sulejmanit-humbje-e-madhe-per-te-gjithe/60%Daily2020-09-12 17:19
https://kosovapost.net/lekundje-te-forta-sizmike-ne-shqiperi-ja-ku-ishte-epiqendra-e-termetit/60%Daily2020-09-12 17:13
https://kosovapost.net/si-do-te-jete-moti-ne-kosove-te-dielen-5/60%Daily2020-09-12 16:57
https://kosovapost.net/haxhiu-i-pergjigjet-mustafes-sjemi-per-asnjeren-zajednice/60%Daily2020-09-12 16:51
https://kosovapost.net/tahiri-thote-se-banka-boterore-do-te-dergoje-ndihma-financiare-ne-kosove/60%Daily2020-09-12 16:16
https://kosovapost.net/vjosa-osmani-kryeministri-po-e-sfidon-sistemin-kushtetues-me-asociacionin/60%Daily2020-09-12 16:11
https://kosovapost.net/kina-me-pare-preferon-mbylljen-e-tiktok-ut-per-shba-ne-se-sa-tia-shes-nje-kompanie-amerikane/60%Daily2020-09-12 16:02
https://kosovapost.net/mustafa-i-reagon-lvv-se-e-vuciqit-per-asociacionin-mbron-hotin/60%Daily2020-09-12 15:26
https://kosovapost.net/fulham-03-arsenal-notat-e-lojtareve/60%Daily2020-09-12 15:22
https://kosovapost.net/erdogan-macronit-do-te-kesh-nje-problem-shume-te-madh-me-mua-personalisht/60%Daily2020-09-12 15:19
https://kosovapost.net/sulmohet-furra-e-nje-shqiptari-ne-vojvodine/60%Daily2020-09-12 15:13
https://kosovapost.net/haradinaj-stublla-konfirmon-marredheniet-e-qendrueshme-mes-kosoves-dhe-turqise/60%Daily2020-09-12 15:07
https://kosovapost.net/edhe-nje-ish-ushtar-i-uck-se-ftohet-nga-specialja/60%Daily2020-09-12 14:55
https://kosovapost.net/kryeministrja-daneze-absolutisht-jam-kunder-ndaleses-se-synetise/60%Daily2020-09-12 14:45
https://kosovapost.net/mijera-katalunas-protestuan-per-pavaresi-dogjen-nje-loder-me-imazh-te-mbretit-filip-te-spanjes/60%Daily2020-09-12 14:26
https://kosovapost.net/140-raste-te-reja-dhe-134-paciente-te-sheruar-me-covid-19-ne-maqedonine-e-veriut/60%Daily2020-09-12 14:10
https://kosovapost.net/erdogan-ne-ne-kete-bote-nuk-kemi-pare-nuk-kemi-njohur-dhe-nuk-njohim-asnje-fuqi-mbi-fuqine-e-popullit/60%Daily2020-09-12 14:05
https://kosovapost.net/100-dite-te-qeverise-hoti-pdk-ja-e-kritikon-per-pandemine-dhe-ujmanin/60%Daily2020-09-12 13:43
https://kosovapost.net/shtohet-misteri-i-vdekjes-se-aktores-kur-ishte-brenda-ne-liqen-kerkoi-ndihme-pasi/60%Daily2020-09-12 13:31
https://kosovapost.net/mosaplikimi-ne-organizata-nderkombetare-e-pronat-e-manastireve-gabimet-e-marreveshjes-se-washingtonit/60%Daily2020-09-12 13:22
https://kosovapost.net/era-istrefi-ne-nje-lidhje-me-julian-perreta-keto-imazhe-zbulojne-te-verteten-foto/60%Daily2020-09-12 13:17
https://kosovapost.net/tre-te-vdekur-e-70-raste-te-reja-me-covid-19/60%Daily2020-09-12 13:10
https://kosovapost.net/profesionet-qe-paguhen-me-se-shumti-ne-kosove/60%Daily2020-09-12 13:00
https://kosovapost.net/vuciq-nervozohet-me-kryeministrin-e-kosoves-thote-se-po-jep-deklarata-te-marra-per-asociacionin/60%Daily2020-09-12 12:46
https://kosovapost.net/koci-dritan-abazoviq-a-do-te-kete-siguri-ne-mal-te-zi/60%Daily2020-09-12 12:39
https://kosovapost.net/furnizimi-i-kosoves-me-gaz-projekti-ne-kosove-nisi-qe-ne-2017/60%Daily2020-09-12 13:06
https://kosovapost.net/ne-katar-nisin-bisedimet-e-paqes-mes-qeverise-afgane-dhe-talebaneve/60%Daily2020-09-12 12:17
https://kosovapost.net/shqiptari-vret-gruan-ne-sy-te-dy-femijeve-te-mitur/60%Daily2020-09-12 12:07
https://kosovapost.net/pas-fitores-se-the-voice-kids-gala-publikon-kengen-e-pare-si-pjese-e-label-it-nderkombetar/60%Daily2020-09-12 11:52
https://kosovapost.net/nis-punen-njesia-e-inteligjences-brenda-burgjeve/60%Daily2020-09-12 11:48
https://kosovapost.net/vv-hoti-ka-zhbere-kufirin-me-serbine/60%Daily2020-09-12 11:26
https://kosovapost.net/ibishi-marreveshja-per-shkembim-te-informacioneve-mund-te-ndikoje-ne-luftimin-e-terrorizmit/60%Daily2020-09-12 11:21
https://kosovapost.net/vdes-mjeku-i-njohur-kosovar/60%Daily2020-09-12 11:08
https://kosovapost.net/perdori-foton-e-lorik-canes-per-te-joshur-femra-22-akuza-per-francezin-e-akuzuar-si-maniak-seksual/60%Daily2020-09-12 10:59
https://kosovapost.net/kryeministri-hoti-me-apel-drejtuar-prinderve-per-fillimin-e-mesimit-me-14-shtator/60%Daily2020-09-12 10:24
https://kosovapost.net/kryediplomatja-haradinaj-i-reagon-gjykates-se-vranjes-per-padine-ndaj-ragmi-mustafa/60%Daily2020-09-12 10:19
https://kosovapost.net/aksident-ne-vushtrri-lendohen-dy-femra/60%Daily2020-09-12 10:16
https://kosovapost.net/irani-denon-arritjen-e-marreveshjes-mes-bahrejnit-dhe-izraelit/60%Daily2020-09-12 10:12
https://kosovapost.net/rrahje-mes-nje-gruaje-dhe-nje-burri-ne-nje-plazh-te-malit-te-zi/60%Daily2020-09-12 09:55
https://kosovapost.net/sebastian-kurz-u-thote-jo-emigranteve-ne-austri/60%Daily2020-09-12 09:50
https://kosovapost.net/ambasada-amerikane-ta-luftojme-shkaterrimin-me-krijim/60%Daily2020-09-12 09:42
https://kosovapost.net/shtate-te-vdekur-dhe-313-raste-te-reja-me-coronavirus-ne-kroaci/60%Daily2020-09-12 09:29
https://kosovapost.net/zhduket-nje-femer-nga-podujeva/60%Daily2020-09-12 09:23
https://kosovapost.net/rrahje-masive-ne-prishtine-policia-arreston-gjashte-persona/60%Daily2020-09-12 09:12
https://kosovapost.net/kim-kardashian-kujton-viktimat-e-11-shtatorit-asnjehere-mos-harroni/60%Daily2020-09-12 08:59
https://kosovapost.net/hasani-per-te-ardhur-keq-qe-vendimi-i-kushtetueses-per-decanin-eshte-pjese-e-marreveshjes-nga-washingtoni/60%Daily2020-09-12 08:42
https://kosovapost.net/aksident-ne-afersi-te-konvikteve-ka-te-lenduar/60%Daily2020-09-12 08:37
https://kosovapost.net/gashi-numri-i-rasteve-ne-komunen-e-prishtines-eshte-ne-renie/60%Daily2020-09-12 08:15
https://kosovapost.net/cilat-klasa-e-fillojne-mesimin-nga-e-hena/60%Daily2020-09-12 08:03
https://kosovapost.net/kosovaret-ia-mesyjne-bregdetit-shqiptar-edhe-gjate-kesaj-fundjave/60%Daily2020-09-12 07:58
https://kosovapost.net/maduro-arrestuam-nje-amerikan-duke-planifikuar-sulm-ne-rafinerite-e-naftes/60%Daily2020-09-12 07:53
https://kosovapost.net/india-tejkalon-brazilin-behet-vendi-me-numrin-me-te-larte-te-te-infektuarve-me-covid-19/60%Daily2020-09-12 07:43
https://kosovapost.net/rusia-e-kina-mohojne-nderhyrjen-ne-zgjedhjet-e-shba-se/60%Daily2020-09-12 07:35
https://kosovapost.net/me-shqiponjen-dy-krenare-ne-unaze-gala-mahniti-belgjiken-duke-fituar-the-voice-kids-foto/60%Daily2020-09-12 07:26
https://kosovapost.net/vetevendosje-dyshon-se-obiliqi-qellimisht-i-tejkaloi-limitet-e-porosive-ne-dy-kontrata/60%Daily2020-09-12 07:13
https://kosovapost.net/prokurori-serb-konfirmon-bashkepunimin-me-specialen-habitet-se-si-dosjet-u-bene-publike/60%Daily2020-09-12 07:10
https://kosovapost.net/thaci-shkruan-per-shalen-e-bajgores-mikpritja-natyra-e-bukur-dhe-ajri-i-paster-e-bejne-vend-te-mrekullueshem/60%Daily2020-09-12 07:06
https://kosovapost.net/aak-ja-kembengul-qe-ramush-haradinaj-eshte-kandidat-i-denje-per-president/60%Daily2020-09-12 07:02
https://kosovapost.net/erdogan-zhvilloi-bisede-telefonike-me-kryeministrin-spanjoll/60%Daily2020-09-11 21:47
https://kosovapost.net/shperthim-i-fuqishem-ne-teheran/60%Daily2020-09-11 21:38
https://kosovapost.net/%e2%80%8bzemaj-gjithcka-gati-per-fillim-te-vitit-shkollor/60%Daily2020-09-11 21:14
https://kosovapost.net/ne-kosove-722-femije-te-infektuar-me-koronavirus-35-te-hospitalizuar/60%Daily2020-09-11 21:07
https://kosovapost.net/veseli-lidershipi-kosovar-eshte-dobesuar-ndersa-ai-i-serbise-jo/60%Daily2020-09-11 19:57
https://kosovapost.net/veseli-komenton-marreveshjen-e-arritur-ne-shtepine-e-bardhe/60%Daily2020-09-11 19:45
https://kosovapost.net/mbesa-e-osama-bin-ladenit-kujton-11-shtatorin-kam-vajtuar-me-ty-amerike/60%Daily2020-09-11 19:39
https://kosovapost.net/trump-jep-sihariqin-bahraini-dhe-izraeli-vendosin-marredhenie-te-plota-diplomatike/60%Daily2020-09-11 19:20
https://kosovapost.net/izraeli-dhe-bahreini-normalizojne-plotesisht-marredheniet-diplomatike/60%Daily2020-09-11 19:13
https://kosovapost.net/basha-per-nobelin-orkestrim-i-grenellit/60%Daily2020-09-11 18:53
https://kosovapost.net/vuciq-zhvillon-bisede-te-shkelqyeshme-me-netanyahun-spermendet-njohja-e-kosoves/60%Daily2020-09-11 18:42
https://kosovapost.net/haradinaj-ne-dosjet-e-speciales-pame-emra-te-njerezve-qe-kane-punuar-me-serbine/60%Daily2020-09-11 18:04
https://kosovapost.net/vendim-befasues-nga-vendi-i-be-mbyllet-instituti-i-feto-s/60%Daily2020-09-11 17:46
https://kosovapost.net/si-do-te-jete-moti-ne-kosove-gjate-pese-diteve-te-ardhshme-4/60%Daily2020-09-11 17:39
https://kosovapost.net/pas-5-vitesh-kerkon-falje-gjykatesja-qe-i-kerkoi-myslimanes-ta-heqe-shamine-ne-kanada/60%Daily2020-09-11 17:34
https://kosovapost.net/vjosa-osmani-ne-ldk-do-te-kthehesha-nese-reformohet/60%Daily2020-09-11 17:26
https://kosovapost.net/turqia-shpalli-nje-navtex-te-ri-ne-mesdheun-lindor/60%Daily2020-09-11 17:22
https://kosovapost.net/londer-protestohet-ndaj-presionit-te-kines-kunder-turqve-ujgure/60%Daily2020-09-11 19:00
https://kosovapost.net/turqia-macron-perfaqesues-i-mentalitetit-kolonialist/60%Daily2020-09-11 16:55
https://kosovapost.net/aliu-marreveshja-e-washingtonit-eshte-historike-per-serbine/60%Daily2020-09-11 16:31
https://kosovapost.net/austria-fuqizon-masat-kunder-pandemise/60%Daily2020-09-11 16:23
https://kosovapost.net/161-raste-te-reja-dhe-3-humbje-jete-nga-covid-19-ne-shqiperi/60%Daily2020-09-11 16:03
https://kosovapost.net/turqia-hedh-poshte-deklaraten-e-njeanshme-te-grupit-med7/60%Daily2020-09-11 15:57
https://kosovapost.net/prokuroria-e-hages-po-e-heton-rastin-e-dosjeve-qe-u-cuan-te-ovl-uck/60%Daily2020-09-11 15:51
https://kosovapost.net/taluant-xhaka-vazhdon-me-baselin/60%Daily2020-09-11 15:45
https://kosovapost.net/trafiku-urban-ka-nje-njoftim-te-rendesishem-per-qytetaret/60%Daily2020-09-11 15:19
https://kosovapost.net/avdullah-hoti-shpreh-ngushellime-pas-vdekjes-se-gazetarit-sulejman-gashi/60%Daily2020-09-11 15:10
https://kosovapost.net/a-mund-te-jete-nexhat-daci-kandidat-konsensual-per-president/60%Daily2020-09-11 15:07
https://kosovapost.net/ora-e-pare-e-mesimit-do-ti-kushtohet-informimit-te-nxenesve-per-covid-19/60%Daily2020-09-11 14:48
https://kosovapost.net/zullumqaret-nuk-zbresin-nga-qielli-ata-i-bejme-vet/60%Daily2020-09-11 14:39
https://kosovapost.net/ne-kete-lagje-te-prishtines-do-te-kete-nderprerje-te-ujit-e-rrymes-gjate-vikendit/60%Daily2020-09-11 14:26
https://kosovapost.net/covid-19-rritet-numri-i-te-sheruarve-ne-gjilan-vazhdojne-te-mbesin-116-raste-aktive/60%Daily2020-09-11 14:25
https://kosovapost.net/imk-reagon-pas-vdekjes-se-gazetarit-te-shquar-sylejman-gashit/60%Daily2020-09-11 14:25
https://kosovapost.net/njoftim-nga-atk-ja-per-tatimpaguesit/60%Daily2020-09-11 14:14
https://kosovapost.net/agk-thellesisht-te-pikelluar-me-vdekjen-e-gazetarit-te-shquar-sulejman-gashi/60%Daily2020-09-11 13:59
https://kosovapost.net/ushtria-serbe-ka-pezulluar-aktivitetet-e-bashkepunimit-ushtarak-nderkombetar-thote-ministri-i-mbrojtjes/60%Daily2020-09-11 13:54
https://kosovapost.net/nderron-jete-gazetari-i-shquar-sylejman-gashi/60%Daily2020-09-11 13:55
https://kosovapost.net/ne-serbi-92-raste-te-reja-me-covid-19-nje-i-vdekur/60%Daily2020-09-11 13:50
https://kosovapost.net/hoti-reagon-pas-nominimit-te-kosoves-per-cmimin-nobel-per-paqe/60%Daily2020-09-11 13:40
https://kosovapost.net/e-konfirmon-ministri-i-arsimit-mesimi-nis-me-14-shtator-ndahet-ne-dy-faza-2/60%Daily2020-09-11 13:33
https://kosovapost.net/kosova-serbia-dhe-shba-te-nominohen-per-cmimin-nobel-per-paqe-vjen-reagimi-i-pare-nga-vv-ja/60%Daily2020-09-11 13:32
https://kosovapost.net/kosova-serbia-dhe-shba-te-nominohen-per-cmimin-nobel-per-paqe/60%Daily2020-09-11 13:27
https://kosovapost.net/zemaj-jemi-me-mire-se-vendet-e-avancuara/60%Daily2020-09-11 13:23
https://kosovapost.net/ambasadori-amerikan-ne-serbi-nenshkruesit-ta-zbatojne-marreveshjen-e-washingtonit/60%Daily2020-09-11 13:20
https://kosovapost.net/vetevendosje-therret-hotin-ne-raportim-per-zbatimin-e-marreveshjes-kunder-kushtetuese-per-themelimin-e-zajednices/60%Daily2020-09-11 13:12
https://kosovapost.net/rastet-pozitive-sipas-komunave-18/60%Daily2020-09-11 13:04
https://kosovapost.net/pese-raste-te-vdekjes-dhe-50-raste-te-reja-me-covid-19/60%Daily2020-09-11 13:01
https://kosovapost.net/barcelona-rikthen-interesimin-per-lautaron/60%Daily2020-09-11 12:52
https://kosovapost.net/kengetarja-shqiptare-i-jep-fund-beqarise/60%Daily2020-09-11 12:51
https://kosovapost.net/haradinaj-takohet-me-shefin-e-zyres-se-be-se-flasin-per-rimekembjes-ekonomike/60%Daily2020-09-11 12:53
https://kosovapost.net/hoti-dhe-kosnet-perkujtojne-viktimat-e-11-shtatorit-ne-shba/60%Daily2020-09-11 12:31
https://kosovapost.net/suspendohet-nga-puna-mesimdhenesi-qe-sulmoi-gruan-e-tij-ne-mitrovice/60%Daily2020-09-11 11:56
https://kosovapost.net/punetoret-teknike%cc%88-ne-spitale-paralajmerojne-bojkotim-te-punes/60%Daily2020-09-11 11:48
https://kosovapost.net/hoti-kullat-binjake-ishin-edhe-shtepite-tona-gjersa-amerika-eshte-edhe-vendi-yne/60%Daily2020-09-11 11:41
https://kosovapost.net/ushtaret-e-mianmarit-pranojne-se-kane-marre-urdher-per-vrasjen-e-muslimaneve-te-arakanit/60%Daily2020-09-11 11:29
https://kosovapost.net/zjarre-shkaterruese-ne-oregon-te-shba-se/60%Daily2020-09-11 11:28
https://kosovapost.net/e-konfirmon-ministri-i-arsimit-mesimi-nis-me-14-shtator-ndahet-ne-dy-faza/60%Daily2020-09-11 11:19
https://kosovapost.net/macron-negociatat-turqi-be-te-dobishme-per-te-dyja-palet/60%Daily2020-09-11 11:08
https://kosovapost.net/kurti-kujton-sulmet-e-11-shtatorit-permend-afersine-e-shqiptareve-me-amerikanet/60%Daily2020-09-11 10:53
https://kosovapost.net/fjalet-e-para-nga-pjanic-pas-ardhjes-ne-barcelone/60%Daily2020-09-11 10:53
https://kosovapost.net/a-i-kerkoi-putini-vuciqit-falje-per-postimin-ku-e-krahasuan-me-sharon-stone/60%Daily2020-09-11 10:49
https://kosovapost.net/101684-2/60%Daily2020-09-11 10:41
https://kosovapost.net/britania-lidh-me-japonine-marreveshjen-e-pare-te-tregtise-se-lire-si-komb-i-pavarur-tregtar/60%Daily2020-09-11 10:33
https://kosovapost.net/shba-shenon-19-vjetorin-e-sulmeve-te-11-shtatorit/60%Daily2020-09-11 10:30
https://kosovapost.net/ky-eshte-lengu-qe-trajton-kollen/60%Daily2020-09-11 10:23
https://kosovapost.net/djegia-e-kampit-ne-greqi-femijet-flene-edhe-ne-varreza/60%Daily2020-09-11 10:13
https://kosovapost.net/ne-kroaci-3-te-vdekur-e-190-te-infektuar-me-covid-19-ne-24-oret-e-fundit/60%Daily2020-09-11 10:08
https://kosovapost.net/shteti-nuk-e-denon-vajzen-e-blerim-devollit-qe-kreu-teste-per-covid-19-nga-200-euro/60%Daily2020-09-11 09:53
https://kosovapost.net/ministrja-haradinaj-kosova-qendron-gjithmone-prane-dhimbjes-dhe-fitoreve-te-miqve-te-saj/60%Daily2020-09-11 09:49
https://kosovapost.net/albulena-haxhiu-thote-se-kryeministri-hoti-po-e-bosnjezon-kosoven/60%Daily2020-09-11 09:39
https://kosovapost.net/aliu-pyet-me-ndarjen-e-ujmanit-a-do-te-kemi-zhvendosje-te-kufirit/60%Daily2020-09-11 09:20
https://kosovapost.net/kosnett-lidhja-e-kosovareve-me-amerikanet-e-tejkalon-politiken/60%Daily2020-09-11 09:04
https://kosovapost.net/osmani-kosova-dhe-populli-i-saj-do-te-qendrojne-gjithmone-perkrah-shba-ve/60%Daily2020-09-11 08:58
https://kosovapost.net/pse-vuciqi-nuk-fjeti-gjithe-naten-para-takimit-ne-washington/60%Daily2020-09-11 08:54
https://kosovapost.net/podujeve-dy-persona-theren-me-thika-perfundojne-ne-qkuk/60%Daily2020-09-11 08:42
https://kosovapost.net/kalendari-historik-11-shtator/60%Daily2020-09-11 08:39
https://kosovapost.net/pacolli-per-sulmin-e-11-shtatorit-dite-qe-ndryshoi-boten-pergjithnje-duke-na-bere-me-vigjilent-ndaj-erresires-dhe-se-keqes/60%Daily2020-09-11 08:33
https://kosovapost.net/erdogan-jemi-llokme-e-madhe-nuk-na-hani-dot/60%Daily2020-09-11 08:33
https://kosovapost.net/vdekje-e-dyshimte-ne-suhareke/60%Daily2020-09-11 08:14
https://kosovapost.net/kina-regjistron-15-raste-te-reja-me-covid-19/60%Daily2020-09-11 08:08
https://kosovapost.net/presidenti-vuciq-sot-ne-beograd-takohet-me-milorad-dodikun/60%Daily2020-09-11 08:23
https://kosovapost.net/gjuriq-ska-marreveshje-me-kosoven-pa-asociacionin/60%Daily2020-09-11 08:04
https://kosovapost.net/haradinaj-kujton-sulmet-e-11-shtatorit-ne-shba/60%Daily2020-09-11 07:57
https://kosovapost.net/grenell-i-reagon-osmanit-nuk-keni-dhene-asnje-sugjerim-per-kete-marreveshje-vetem-kritika/60%Daily2020-09-11 07:51
https://kosovapost.net/rama-sa-here-ne-greqi-flitet-per-detin-ne-shqiperi-plasin-peshqit/60%Daily2020-09-11 07:47
https://kosovapost.net/hoti-franca-dhe-holanda-po-e-pengojne-liberalizimin-e-vizave-per-kosoven/60%Daily2020-09-11 07:33
https://kosovapost.net/thaci-kujton-viktimat-e-sulmeve-terroriste-para-19-vjetesh-ne-shba/60%Daily2020-09-11 07:45
https://kosovapost.net/me-apo-qumesht-ja-cila-kafe-eshte-me-e-mire-per-shendetin/60%Daily2020-09-11 07:08
https://kosovapost.net/kosova-nderon-viktimat-e-sulmit-te-11-shtatorit-ne-shba/60%Daily2020-09-11 07:01
https://kosovapost.net/perkujtimi-i-sulmeve-te-11-shtatorit-ne-kohe-pandemie/60%Daily2020-09-11 06:56
https://kosovapost.net/biden-thote-se-do-te-mbante-trupa-ne-afganistan-dhe-irak/60%Daily2020-09-11 06:52
https://kosovapost.net/moti-sot-dhe-gjate-vikendit-5/60%Daily2020-09-11 06:49
https://kosovapost.net/ne-spitalin-e-pejes-bie-numri-i-pacienteve-me-covid-19-qe-po-trajtohen/60%Daily2020-09-11 06:45
https://kosovapost.net/dyshime-per-anashkalim-te-procedurave-gjate-rekrutimit-te-20-inspektoreve-tatimore/60%Daily2020-09-11 06:41
https://kosovapost.net/cfare-i-pret-nxenesit-ne-shkolle-tregon-zevendesministri-i-arsimit/60%Daily2020-09-11 06:36
https://kosovapost.net/rukiqi-nese-mini-schengeni-promovohet-si-projekt-politik-efektet-ekonomike-do-jene-zero/60%Daily2020-09-11 06:31
https://kosovapost.net/gjermania-ka-regjistruar-mbi-1-400-raste-te-reja-me-covid-19/60%Daily2020-09-11 06:28
https://kosovapost.net/101569-2/60%Daily2020-09-11 06:24
https://kosovapost.net/sot-behen-19-vite-nga-sulmet-e-11-shtatorit-ne-shba/60%Daily2020-09-11 06:20
https://kosovapost.net/mimoza-kusari-thote-se-isa-mustafa-dhe-avdullah-hoti-shtypin-mendimin-ndryshe-brenda-ldkse/60%Daily2020-09-10 21:53
https://kosovapost.net/asociacioni-o-km-hoti-nuk-leverdise-serbise-shkaku-i-serbe%cc%88ve-po-shkaku-i-kontestimit-te-shtetnde%cc%88rtimit-te%cc%88-kosoves/60%Daily2020-09-10 21:35
https://kosovapost.net/krasniqi-nga-specialja-isha-i-ftuar-ne-cilesine-e-te-akuzuarit/60%Daily2020-09-10 21:20
https://kosovapost.net/ashi-rasti-kumanova-ska-dileme-qe-ka-konotacion-politik-duhet-te-kete-rigjykim/60%Daily2020-09-10 21:11
https://kosovapost.net/kryeministrja-finlandeze-vetekarantinohet-pas-alarmit-te-aplikacionit-covid-19/60%Daily2020-09-10 20:53
https://kosovapost.net/viola-von-cramon-franca-po-bllokon-vizat/60%Daily2020-09-10 21:05
https://kosovapost.net/mustafa-skemi-marreveshje-per-presidentin-me-aak-ne/60%Daily2020-09-10 20:39
https://kosovapost.net/turqia-pret-qe-be-te-jete-ndermjetes-i-ndershem-ne-mesdheun-lindor/60%Daily2020-09-10 20:32
https://kosovapost.net/imami-i-drenasit-kosova-nuk-eshte-shtet-islamik-njohja-nga-izraeli-e-mireseardhur/60%Daily2020-09-10 20:11
https://kosovapost.net/mustafa-nuk-kam-pritur-qe-ne-uashington-te-marrim-njohjen-reciproke/60%Daily2020-09-10 19:42
https://kosovapost.net/deputeti-i-vvse-numrat-e-tregojne-kjo-eshte-qeveri-pa-legjitimitet/60%Daily2020-09-10 19:38
https://kosovapost.net/grenell-tregon-se-si-propozoi-me-shaka-qe-ujmani-te-quhet-liqeni-trump/60%Daily2020-09-10 18:53
https://kosovapost.net/keshilli-i-prinderve-kerkon-qe-maskat-per-nxenesit-ti-siguroje-qeveria/60%Daily2020-09-10 18:37
https://kosovapost.net/vetevendosje-krimi-e-korrupsioni-problematikat-kryesore-te-kosoves-qeveria-kurti-do-ti-luftoje-ato/60%Daily2020-09-10 18:20
https://kosovapost.net/mosrespektimi-i-masave-kunder-covid-19-rreth-17-mije-gjoba-per-14-dite/60%Daily2020-09-10 18:13
https://kosovapost.net/serbet-hallakaten-fillojne-ofensiven-kunder-kosoves-deklarate-bombe-e-fetahut/60%Daily2020-09-10 17:53
https://kosovapost.net/kercenohet-opozitarja-bjelloruse-maria-kolesnikova/60%Daily2020-09-10 17:49
https://kosovapost.net/be-britania-ka-shkelur-tashme-marreveshjen-tregtare-te-brexit/60%Daily2020-09-10 17:45
https://kosovapost.net/hoti-liberalizimi-i-vizave-eshte-shtytje-ne-procesin-e-integrimit-evropian/60%Daily2020-09-10 17:40
https://kosovapost.net/spahiu-ne-washington-eshte-bere-nje-pazar-ja-kush-e-korri-perfitimin-me-te-madh/60%Daily2020-09-10 17:35
https://kosovapost.net/si-pritet-te-jete-moti-ne-kosove-te-premten-dhe-te-shtunen/60%Daily2020-09-10 17:31
https://kosovapost.net/gjithcka-gati-per-fillimin-e-vitit-shkollor-me-14-shtator/60%Daily2020-09-10 17:27
https://kosovapost.net/hoti-do-ta-respektojme-marreveshjen-per-asociacionin/60%Daily2020-09-10 17:14
https://kosovapost.net/rryma-e-mbyt-47-vjecarin-derisa-po-punonte-ne-nje-shtepi-ne-suhareke/60%Daily2020-09-10 17:09
https://kosovapost.net/hoti-ne-pe-pyetet-nese-do-te-mund-te-qendroje-ne-pushtetin-qe-e-ka-marre-nga-fituesi-i-zgjedhjeve/60%Daily2020-09-10 16:44
https://kosovapost.net/hoti-ua-ka-dorezuar-osmanit-dhe-thacit-marreveshjen-e-uashingtonit/60%Daily2020-09-10 16:29
https://kosovapost.net/haradinaj-e-konsideron-te-dobishem-takimin-me-limajn-e-mustafen/60%Daily2020-09-10 17:16
https://kosovapost.net/limaj-i-fsheh-telashet-e-ldkse-dhe-aakse-thote-se-takimi-i-partnereve-eshte-i-rregullt/60%Daily2020-09-10 16:07
https://kosovapost.net/krisjet-ne-koalicion-takohen-mustafa-haradinaj-e-limaj/60%Daily2020-09-10 15:56
https://kosovapost.net/hyseni-takon-ambasadorin-gjerman-rohde-flasin-per-dialogun/60%Daily2020-09-10 15:50
https://kosovapost.net/hoti-takon-kreun-e-parlamentit-evropian-thote-se-theksi-i-bisedes-ishte-te-vizat/60%Daily2020-09-10 16:01
https://kosovapost.net/ambasadori-izraelit-ne-tirane-se-shpejti-hapim-ambasaden-ne-prishtine/60%Daily2020-09-10 15:19
https://kosovapost.net/ne-shqiperi-50-mije-te-papune-nga-pandemia/60%Daily2020-09-10 15:11
https://kosovapost.net/shkolla-dardania-ne-prishtine-pranon-donacion-per-mbrojtje-nga-covid-19/60%Daily2020-09-10 15:10
https://kosovapost.net/hoti-e-abrashi-ftohen-per-raportim-ne-komisione-per-projektet-qe-lidhen-me-piken-kufitare-ne-merdare/60%Daily2020-09-10 15:07
https://kosovapost.net/super-lajm-shqiptaret-e-lugines-behen-pjese-aktive-e-diplomacise-shqiptare-fale-gent-cakajt/60%Daily2020-09-10 15:00
https://kosovapost.net/akk-konfirmon-cmimin-200-eurosh-per-test-pcr-te-devollet-tregon-sa-qytetare-e-kryen-ate/60%Daily2020-09-10 14:54
https://kosovapost.net/dy-te-vdekur-dhe-156-raste-te-reja-me-covid-19-ne-shqiperi/60%Daily2020-09-10 14:36
https://kosovapost.net/shaban-murati-cfare-fshehin-greqia-dhe-be-per-qipron/60%Daily2020-09-10 14:19
https://kosovapost.net/mospermbushja-e-kerkesave-shtyn-drejt-protestes-infermieret-e-kosoves/60%Daily2020-09-10 14:12
https://kosovapost.net/selimi-ne-takim-me-meten-uniteti-eshte-celes-per-fuqizimin-e-faktorit-shqiptar-ne-rajon/60%Daily2020-09-10 14:07
https://kosovapost.net/filipce-zemaj-vendimi-per-kufijte-javen-e-ardhshme/60%Daily2020-09-10 14:04
https://kosovapost.net/interi-i-prere-ne-vendimet-per-perisic-dhe-vidal/60%Daily2020-09-10 13:57
https://kosovapost.net/bislimi-publikimi-i-listave-me-emra-qe-do-ti-bashkohen-vjosa-osmanit-po-behet-per-nje-qellim/60%Daily2020-09-10 14:08
https://kosovapost.net/gjermani-shfaqet-rasti-i-pare-i-etheve-afrikane-te-derrave/60%Daily2020-09-10 13:27
https://kosovapost.net/nese-planifikoni-te-udhetoni-ne-gjermani-mbani-ne-mend-keto-9-gjera-te-pazakonta/60%Daily2020-09-10 13:21
https://kosovapost.net/prishtina-serish-me-se-shumti-raste-te-infektimit-me-covid-19/60%Daily2020-09-10 13:18
https://kosovapost.net/shtate-raste-te-vdekjes-dhe-69-raste-te-reja-me-covid-19/60%Daily2020-09-10 13:10
https://kosovapost.net/murati-kosova-nuk-eshte-monedhe-kurusi-per-pale-te-treta/60%Daily2020-09-10 13:36
https://kosovapost.net/ky-eshte-skenari-per-rrezimin-e-qeverise-ja-kur-haradinaj-e-perkrahe-lvv-ne/60%Daily2020-09-10 12:57
https://kosovapost.net/ministri-veliu-pranoi-donacion-nga-ambasada-e-shba-ve/60%Daily2020-09-10 12:50
https://kosovapost.net/unicef-i-dhuron-donacion-me-mjete-mbrojtese-per-39-shkolla-ne-prishtine/60%Daily2020-09-10 12:46
https://kosovapost.net/neser-protestohet-ne-qkuk-dhe-spitalet-tjera-te-kosoves/60%Daily2020-09-10 12:26
https://kosovapost.net/kurti-e-takon-shefin-e-be-se-ne-kosove/60%Daily2020-09-10 12:22
https://kosovapost.net/kryetari-mustafa-priti-shefin-e-zyres-se-be-se-ne-kosove/60%Daily2020-09-10 12:20
https://kosovapost.net/fc-prishtina-transferon-portier-kroat/60%Daily2020-09-10 12:18
https://kosovapost.net/ne-nato-mbahet-sot-takimi-kritik-turqi-greqi-per-mesdheun-lindor/60%Daily2020-09-10 11:53
https://kosovapost.net/ndalohen-dy-gazetare-gjermane-ne-ishullin-grek-meis-kastellorizo/60%Daily2020-09-10 11:52
https://kosovapost.net/shoferet-ne-kryeqytet-parkojne-veturat-ne-shtigjet-per-cikliste/60%Daily2020-09-10 11:48
https://kosovapost.net/serbia-i-pretendon-te-gjitha-pasurite-e-kosoves/60%Daily2020-09-10 11:44
https://kosovapost.net/keto-lagje-te-prishtines-neser-mbesin-pese-ore-pa-uje-te-pijshem/60%Daily2020-09-10 11:45
https://kosovapost.net/zjarr-i-madh-ne-portin-e-bejrutit-frike-tek-banoret/60%Daily2020-09-10 11:33
https://kosovapost.net/dy-propozimet-e-kunderta-te-ekzekutivit-te-podujeves-per-nje-dokument-ligjor/60%Daily2020-09-10 11:27
https://kosovapost.net/putin-dhe-vuciq-diskutuan-per-kosoven/60%Daily2020-09-10 11:24
https://kosovapost.net/berlusconi-me-covid-19-po-luftoj-nje-virus-te-tmerrshem/60%Daily2020-09-10 11:19
https://kosovapost.net/shqiperia-burimi-i-peste-i-sulmeve-kibernetike-ne-evrope/60%Daily2020-09-10 11:01
https://kosovapost.net/fiqi-ilaq-ne-uljen-e-larte-te-tensionit-te-gjakut/60%Daily2020-09-10 11:01
https://kosovapost.net/capital-t-zbulon-listen-e-plote-te-albumit-skulpture-befason-me-duetet/60%Daily2020-09-10 10:45
https://kosovapost.net/ne-pandemi-u-moren-me-pak-kredi-ne-kosove-diaspora-rriti-remitencat/60%Daily2020-09-10 10:39
https://kosovapost.net/takohen-zemaj-dhe-filipce-shqyrtojne-hapjen-e-kufijve-pa-kushte/60%Daily2020-09-10 10:30
https://kosovapost.net/njohesit-e-drejtesise-nese-dosjet-e-dorezuara-ne-ovl-ne-e-uck-se-jane-autentike-ky-do-te-ishte-skandali-me-i-madh-qe-nga-paslufta/60%Daily2020-09-10 10:31
https://kosovapost.net/101307-2/60%Daily2020-09-10 10:48
https://kosovapost.net/fillimi-i-vitit-te-ri-shkollor-haxhiu-qeveria-nuk-po-e-mendon-mbrojtjen-e-femijeve-dhe-kujdesin-per-ta/60%Daily2020-09-10 10:23
https://kosovapost.net/mbi-232-milione-euro-me-pak-ne-arken-e-shtetit/60%Daily2020-09-10 10:18
https://kosovapost.net/detajet-nga-kremlini-cfare-i-tha-putini-vuciqit-per-marreveshja-me-kosoven/60%Daily2020-09-10 10:21
https://kosovapost.net/obsh-vaksina-anti-covid-nuk-do-te-mberrije-tek-te-gjithe-para-2022/60%Daily2020-09-10 09:55
https://kosovapost.net/nenshkrimi-i-hotit-ne-washington-mund-ta-coje-kosoven-ne-zgjedhje-te-parakohshme/60%Daily2020-09-10 09:49
https://kosovapost.net/permiresohet-gjendja-shendetesore-e-navalnyt/60%Daily2020-09-10 09:43
https://kosovapost.net/rikthehet-ne-youtube-ky-projekt-i-vjeter-i-dafina-zeqirit/60%Daily2020-09-10 09:39
https://kosovapost.net/dodik-kosova-do-te-mbetet-ne-vakum/60%Daily2020-09-10 09:35
https://kosovapost.net/muriq-befason-me-klubin-e-ri/60%Daily2020-09-10 09:33
https://kosovapost.net/bale-i-padeshiruar-reali-ben-gjithcka-per-ta-larguar/60%Daily2020-09-10 09:27
https://kosovapost.net/rihapen-debatet-per-pavaresine-e-skocise/60%Daily2020-09-10 09:20
https://kosovapost.net/kerkohet-procedim-penal-per-dosjet-e-speciales-qe-dikush-i-dergoi-ne-ovl-ne-e-uck-se/60%Daily2020-09-10 09:18
https://kosovapost.net/zyrtare-amerikane-do-te-vijne-pas-20-shtatorit-ne-kosove-abrashi-tregon-arsyet-e-ardhjes-se-tyre/60%Daily2020-09-10 09:13
https://kosovapost.net/hoti-diskuton-me-zyrtare-te-parlamentit-evropian-per-dialogun-dhe-liberalizimin-e-vizave/60%Daily2020-09-10 09:07
https://kosovapost.net/besnik-tahiri-sqaron-se-ne-bruksel-sot-do-te-bisedohet-per-liberalizim-te-vizave-per-shtetasit-e-kosoves/60%Daily2020-09-10 08:54
https://kosovapost.net/klinaku-ne-dosje-ishin-edhe-komunikimet-e-prokurorise-speciale-me-ate-te-serbise/60%Daily2020-09-10 08:51
https://kosovapost.net/instuti-i-medias-kosovare-ne-prishtin-dhuroi-maska-protektor-per-personelin-shendetesore-te-qkuk-se/60%Daily2020-09-10 08:59
https://kosovapost.net/hartohet-projektligji-per-sherbimin-korrektues-te-kosoves/60%Daily2020-09-10 08:43
https://kosovapost.net/prishtine-vetura-perfundon-ne-shkallet-qe-cojne-tek-hyrja-e-baneses/60%Daily2020-09-10 08:37
https://kosovapost.net/biden-udheheq-ndaj-trumpit-per-12-pike-sipas-anketes-se-reuters-ipsos/60%Daily2020-09-10 08:21
https://kosovapost.net/deputetet-rexhepi-e-shala-nuk-dalin-nga-ldk-per-tiu-bashkuar-vjosa-osmanit/60%Daily2020-09-10 08:20
https://kosovapost.net/vuciq-i-raporton-putinit-per-marreveshjen-e-nenshkruar-ne-washington/60%Daily2020-09-10 08:10
https://kosovapost.net/me-shume-se-900-mije-vdekje-nga-covid-19-ne-bote/60%Daily2020-09-10 08:03
https://kosovapost.net/pranimi-qe-resurset-natyrore-te-kosoves-te-behen-pjese-e-dialogut-me-serbine-eshte-nje-deshtim/60%Daily2020-09-10 08:02
https://kosovapost.net/skenderaj-burri-ther-gruan-me-thike/60%Daily2020-09-10 07:57
https://kosovapost.net/termeti-godet-detin-adriatik-lekundet-edhe-durresi/60%Daily2020-09-10 07:55
https://kosovapost.net/hoti-frikesohet-se-haradinaj-po-e-rrezon-nga-pushteti-e-merr-ne-bruksel-zevendesin-e-tij-nga-aak/60%Daily2020-09-10 07:26
https://kosovapost.net/ke-ja-miraton-ndihmen-financiare-prej-138-mln-eurosh-per-kosoven/60%Daily2020-09-10 07:23
https://kosovapost.net/kryeministri-hoti-perseri-shkon-ne-bruksel/60%Daily2020-09-10 07:17
https://kosovapost.net/kercenon-abazoviq-largohem-nga-qeveria-nese-iniciohet-terheqja-e-njohjes-se-kosoves/60%Daily2020-09-10 07:20
https://kosovapost.net/nuk-ka-qene-per-mua-teme-largimi-nga-ldk/60%Daily2020-09-10 07:09
https://kosovapost.net/43-paciente-me-covid-19-po-trajtohen-ne-spitalin-e-pejes-11-paciente-ne-gjendje-te-rende/60%Daily2020-09-10 06:53
https://kosovapost.net/mbi-2-mije-raste-aktive-me-covid-19-ne-kosove/60%Daily2020-09-10 06:44
https://kosovapost.net/prapaskenat-e-kujt-ishte-ideja-per-largimi-e-vjosa-osmanit-nga-ldk-ja/60%Daily2020-09-10 06:40
https://kosovapost.net/avdyli-nese-ldk-ja-mbetet-ne-agim-veliun-vaj-halli-per-te/60%Daily2020-09-10 06:33
https://kosovapost.net/trump-dhe-biden-politika-te-kunderta-per-iranin/60%Daily2020-09-10 06:30
https://kosovapost.net/abrashi-serbia-nuk-do-te-kete-hise-ne-ujman-do-te-kete-vetem-qasje/60%Daily2020-09-10 06:27
https://kosovapost.net/india-raporton-numer-rekord-te-infektuarish-ne-nje-dite-regjistrohen-95-735-raste-te-reja/60%Daily2020-09-10 06:25
https://kosovapost.net/101187-2/60%Daily2020-09-10 06:20
https://kosovapost.net/keto-jane-ushqimet-qe-sjellin-lumturi-2/60%Daily2020-09-10 06:16
https://kosovapost.net/cristiano-ronaldo-dhe-101-golat-me-portugaline-por-4-gjigande-dhe-shqiperia-jane-tabute-e-tij/60%Daily2020-09-10 06:11
https://kosovapost.net/marreveshja-e-uashingtonit-do-te-pershpejtoje-rritjen-ekonomike-te-kosoves-e-ballkanit/60%Daily2020-09-10 06:07
https://kosovapost.net/moti-sot-113/60%Daily2020-09-10 06:03
https://kosovapost.net/bislimi-tregon-se-me-cilat-parti-vetevendosje-mund-te-beje-koalicion/60%Daily2020-09-09 21:20
https://kosovapost.net/erdogan-zhvillon-bisede-telefonike-me-thacin-dhe-vuciqin/60%Daily2020-09-09 21:05
https://kosovapost.net/vvja-po-mendon-ta-coje-ne-kushtetuese-edhe-piken-e-marreveshjes-per-ujmanin/60%Daily2020-09-09 20:03
https://kosovapost.net/shperthen-serish-zjarri-ne-kampin-e-refugjateve-ne-moria-te-greqise/60%Daily2020-09-09 19:59
https://kosovapost.net/keshilltarja-e-vuciqit-serbia-ska-vendim-te-prere-per-zhvendosjen-e-ambasades-ne-jerusalem/60%Daily2020-09-09 19:51
https://kosovapost.net/lutfi-haziri-e-zbulon-nese-do-ti-bashkohet-iniciatives-se-vjosa-osmanit/60%Daily2020-09-09 19:45
https://kosovapost.net/a-do-ti-heqe-shbaja-vizat-per-kosoven-deklarohet-hoti/60%Daily2020-09-09 19:30
https://kosovapost.net/aliu-elemente-nga-marreveshja-tregojne-se-plani-per-ndarjen-e-kosoves-po-vazhdon/60%Daily2020-09-09 19:19
https://kosovapost.net/101149-2/60%Daily2020-09-09 18:54
https://kosovapost.net/lutfi-haziri-do-ti-bashkohet-vjosa-osmanit-thote-portali-i-afert-me-te/60%Daily2020-09-09 19:49
https://kosovapost.net/serbia-i-pezullon-te-gjitha-aktivitetet-ushtarake-pas-presionit-te-bese/60%Daily2020-09-09 18:00
https://kosovapost.net/qeveria-ndan-20-mije-euro-per-femijet-e-gruas-ne-kamenice-qe-dyshohet-se-u-vra-nga-burri-i-saj/60%Daily2020-09-09 17:49
https://kosovapost.net/libi-milicet-e-haftarit-dergojne-nje-autokolone-me-80-automjete-ushtarake-ne-afersi-te-sirte/60%Daily2020-09-09 17:42
https://kosovapost.net/trump-mban-tubim-sfidon-udhezimet-per-covid-in/60%Daily2020-09-09 17:36
https://kosovapost.net/palmeri-kerkon-te-mos-behen-krahasime-mes-kosoves-dhe-republikes-serbe-te-bosnjes/60%Daily2020-09-09 17:24
https://kosovapost.net/si-pritet-te-jete-moti-ne-kosove-gjate-pese-diteve-te-ardhshme/60%Daily2020-09-09 17:15
https://kosovapost.net/reagon-vv-richard-grenell-nuk-eshte-i-sakte-sepse-albin-kurti-nuk-e-shte-anti-amerikan/60%Daily2020-09-09 17:09
https://kosovapost.net/rusia-mirepret-normalizimin-ekonomik-mes-serbise-dhe-kosoves/60%Daily2020-09-09 16:47
https://kosovapost.net/ardian-gjini-reagon-pasi-avdullah-hoti-tha-se-ne-bisedime-i-perfaqeson-edhe-partite-e-koalicionit/60%Daily2020-09-09 16:38
https://kosovapost.net/vetite-sheruese-te-farave-te-lulediellit/60%Daily2020-09-09 16:32
https://kosovapost.net/rriten-rastet-e-reja-me-coronavirus-ne-itali/60%Daily2020-09-09 16:27
https://kosovapost.net/ozil-thumbon-rivalin-lokal-tottenham/60%Daily2020-09-09 16:12
https://kosovapost.net/pas-shpend-ahmetit-edhe-lumir-abdixhiku-deklarohet-se-a-po-i-bashkohet-partise-se-vjosa-osmanit/60%Daily2020-09-09 16:01
https://kosovapost.net/maqedonia-e-veriut-vazhdon-te-shenoje-nen-100-raste-ditore-me-covid-19/60%Daily2020-09-09 15:44
https://kosovapost.net/mijera-libaneze-pranojne-ndihme-nga-turqia-pas-shperthimit-ne-bejurt/60%Daily2020-09-09 15:32
https://kosovapost.net/pakenaqesia-e-haradinajt-qe-selimi-selimi-nuk-ishte-ne-bruksel-vjen-pergjigja-e-hotit/60%Daily2020-09-09 15:17
https://kosovapost.net/uran-ismaili-ftohet-si-deshmitar-ne-rastin-e-vrasjes-se-rojes-ne-bon-vivant/60%Daily2020-09-09 15:07
https://kosovapost.net/fituesit-e-zgjedhjeve-ne-mal-te-zi-nuk-do-ta-terheqim-njohjen-e-kosoves/60%Daily2020-09-09 14:53
https://kosovapost.net/veliu-na-duhen-edhe-me-teper-se-300-zjarrfikes/60%Daily2020-09-09 14:48
https://kosovapost.net/merr-jete-liga-unike-kosove-shqiperi-neser-logon-e-prezanton-rama/60%Daily2020-09-09 14:45
https://kosovapost.net/sondazhi-qytetaret-e-kosoves-kufizimi-i-orarit-per-gastronomine-nuk-ka-ndikuar-ne-uljen-e-rasteve-me-covid-19/60%Daily2020-09-09 14:43
https://kosovapost.net/boom-rastesh-te-reja-covid-dhe-pothuajse-aspak-te-intubuar-cfare-po-ndodh-ne-france/60%Daily2020-09-09 14:42
https://kosovapost.net/vuciq-ne-uashington-serbia-nuk-e-pranoi-njohjen-e-ndersjelle-me-kosoven/60%Daily2020-09-09 14:27
https://kosovapost.net/ministri-veliu-vizitoi-komunen-e-gjilanit/60%Daily2020-09-09 14:08
https://kosovapost.net/hoti-ne-cdo-tavoline-ne-bruksel-kemi-buseduar-vetem-per-marreveshjen-finale/60%Daily2020-09-09 14:20
https://kosovapost.net/rastet-pozitive-sipas-komunave-17/60%Daily2020-09-09 13:50
https://kosovapost.net/sa-eshte-vlera-e-marreveshjes-ndermjet-bankes-per-zhvillim-te-keshillit-te-evropes-dhe-kosoves/60%Daily2020-09-09 13:42
https://kosovapost.net/hoti-marreveshja-ne-uashington-fuqizon-kosoven-ne-arenen-nderkombetare/60%Daily2020-09-09 13:25
https://kosovapost.net/gjashte-te-vdekur-dhe-76-raste-pozitive-me-covid-19/60%Daily2020-09-09 13:19
https://kosovapost.net/institucioni-ligjor-britanik-djali-i-morsit-qe-humbi-jeten-nje-vit-me-pare-eshte-vrare-duke-u-helmuar/60%Daily2020-09-09 13:10
https://kosovapost.net/okb-arabia-saudite-dhe-eba-kane-kryer-krime-lufte-ne-jemen/60%Daily2020-09-09 13:06
https://kosovapost.net/licencohen-edhe-tri-laboratore-te-reja-private-per-kryerjen-e-testeve-serologjike/60%Daily2020-09-09 12:48
https://kosovapost.net/deklarohet-dardan-sejdiu-tregon-nese-do-te-behet-pjese-e-iniciatives-se-vjosa-osmanit/60%Daily2020-09-09 12:34
https://kosovapost.net/101031-2/60%Daily2020-09-09 12:39
https://kosovapost.net/menyra-me-e-shpejte-per-te-rene-nga-pesha-keshillat-qe-duhet-te-ndiqni/60%Daily2020-09-09 12:26
https://kosovapost.net/vuciq-nuk-nderhyme-ne-ceshtjen-e-njohjes-se-kosoves-nga-izraeli-refuzuam-njohjen-e-ndersjelle-me-te/60%Daily2020-09-09 12:21
https://kosovapost.net/berisha-per-ata-qe-mendojne-se-fluturon-traktori-e-jo-aeroplani-kur-ju-thote-shefi/60%Daily2020-09-09 12:05
https://kosovapost.net/perfundon-konkursi-per-edukim-specialistik-zemaj-takon-te-intervistuarit/60%Daily2020-09-09 12:17
https://kosovapost.net/zemaj-sot-ka-renie-te-rasteve-me-covid-19-po-nuk-duhet-te-lirohemi/60%Daily2020-09-09 11:53
https://kosovapost.net/i-quajti-gazetaret-zagare-rrjeti-global-i-mediave-i-reagon-ramush-haradinajt/60%Daily2020-09-09 11:46
https://kosovapost.net/kroos-reali-nuk-e-do-messin-e-as-ai-nuk-vjen-ne-madrid/60%Daily2020-09-09 11:34
https://kosovapost.net/ne-spitalin-e-vushtrrise-po-trajtohen-14-paciente-me-koronavirus/60%Daily2020-09-09 11:33
https://kosovapost.net/zbulohet-kerkesa-e-rames-per-drejtuesit-politike-ne-qarqe/60%Daily2020-09-09 11:23
https://kosovapost.net/kryeministri-hoti-nuk-ka-investim-me-produktiv-sesa-investimi-ne-fushen-e-bujqesise/60%Daily2020-09-09 11:11
https://kosovapost.net/shqiperia-dhe-bosnja-me-numrin-me-te-madh-te-vdekjeve-nga-ndotja/60%Daily2020-09-09 11:09
https://kosovapost.net/veliu-ldk-ne-smund-ta-ndaje-askush-aq-me-pak-vjosa-osmani/60%Daily2020-09-09 11:03
https://kosovapost.net/shkollat-maarif-ne-kosove-te-gatshme-per-arsim-ne-kushte-pandemie/60%Daily2020-09-09 11:14
https://kosovapost.net/treshja-e-re-qeverisese-ne-mal-te-zi-nenshkruan-marreveshje-sdo-te-kete-terheqje-te-njohjes-se-kosoves/60%Daily2020-09-09 10:50
https://kosovapost.net/mbi-55-mije-persona-votuan-me-asistence-ne-zgjedhjet-e-6-tetorit/60%Daily2020-09-09 10:38
https://kosovapost.net/grenell-me-hapjen-e-vendeve-te-punes-lufterat-politike-do-te-bien/60%Daily2020-09-09 10:32
https://kosovapost.net/keeping-up-with-the-kardashians-i-vjen-fundi-pas-14-vitesh/60%Daily2020-09-09 10:23
https://kosovapost.net/kundershtohet-edhe-ne-prishtine-hapja-e-ambasades-ne-jeruzalem/60%Daily2020-09-09 10:03
https://kosovapost.net/ndahet-nga-jeta-babai-i-sabahate-tolaj/60%Daily2020-09-09 10:07
https://kosovapost.net/nagavci-sjellja-e-pdk-se-dhe-aak-se-per-mocionin-aspak-serioze/60%Daily2020-09-09 10:08
https://kosovapost.net/trump-nominohet-per-cmimin-nobel-te-paqes/60%Daily2020-09-09 09:48
https://kosovapost.net/nagavci-kerkese-urgjente-per-hotin-duam-raportim-ne-kuvend-per-marreveshjen-e-4-shtatorit/60%Daily2020-09-09 09:59
https://kosovapost.net/recica-dhe-jashari-dakordohen-per-bashkepunime-konkrete-ne-te-mire-te-qytetareve/60%Daily2020-09-09 09:37
https://kosovapost.net/putini-e-vuri-vuciqin-nen-urdhrin-e-trump-deri-ne-zgjedhje/60%Daily2020-09-09 10:05
https://kosovapost.net/rugova-kritikon-kurtin-albini-eshte-si-enver-hoxha-ai-do-ta-fuse-kosoven-dhe-shqiptaret-ne-konflikt-me-ameriken/60%Daily2020-09-09 09:30
https://kosovapost.net/jerusalem-post-serbia-nuk-do-ta-zhvendose-ambasaden-ne-jerusalem-nese-izraeli-e-njeh-kosoven/60%Daily2020-09-09 09:09
https://kosovapost.net/greqi-35-emigrante-pozitive-shperthen-revolta-ne-kampin-moria/60%Daily2020-09-09 08:55
https://kosovapost.net/per-nje-jave-mbi-ja-sa-persona-nga-kosova-kane-hyre-ne-shqiperi/60%Daily2020-09-09 08:39
https://kosovapost.net/vjen-perforcimi-i-madh-dua-te-transferohem-te-barcelona/60%Daily2020-09-09 08:49
https://kosovapost.net/gazetarja-ka-nje-porosi-per-politikanet/60%Daily2020-09-09 08:42
https://kosovapost.net/sot-mbyllen-tri-rruge-ne-lagjen-pejton-ne-kryeqytet/60%Daily2020-09-09 08:15
https://kosovapost.net/gastronomet-u-shkruajne-hotit-e-zemajt-kerkojne-zgjatjen-e-orarit-te-punes-deri-ne-oren-0000/60%Daily2020-09-09 08:28
https://kosovapost.net/mblidhet-qeveria-ne-ora-1500/60%Daily2020-09-09 07:58
https://kosovapost.net/sulmohen-tre-persona-nga-nje-grumbull-i-qenve-ne-prishtine-njeri-nga-ta-ne-gjendje-me-te-rende/60%Daily2020-09-09 07:41
https://kosovapost.net/43-paciente-me-covid-19-po-trajtohen-ne-spitalin-e-pejes-8-ne-gjendje-te-rende/60%Daily2020-09-09 07:20
https://kosovapost.net/aktualisht-raste-aktive-me-covid-19-ne-kosove-jane-2-mije-e-951/60%Daily2020-09-09 07:25
https://kosovapost.net/kina-me-bidenin/60%Daily2020-09-09 07:06
https://kosovapost.net/kalendari-historik-9-shtator/60%Daily2020-09-09 07:02
https://kosovapost.net/mbi-1-mije-raste-te-reja-me-covid-19-ne-gjermani/60%Daily2020-09-09 06:57
https://kosovapost.net/pezullohen-provat-e-vaksines-se-oxfordit-per-covid-19-pas-semundjes-se-nje-prej-pjesemarresve/60%Daily2020-09-09 06:55
https://kosovapost.net/rasti-navalni-a-duhet-te-nderpriten-projektet-gjermane-me-rusine/60%Daily2020-09-09 06:51
https://kosovapost.net/dosje-te-gjykates-speciale-apo-frikesim-deshmitaresh/60%Daily2020-09-09 06:40
https://kosovapost.net/kush-jane-personalitetet-qe-tash-se-fundi-jane-prekura-nga-covid-19/60%Daily2020-09-09 07:40
https://kosovapost.net/fjalet-e-fundit-te-sarrit-tek-juventus-ju-po-me-hiqni-ne-rregull-por-ky-ekip/60%Daily2020-09-09 06:30
https://kosovapost.net/moti-sot-i-ndryshueshem/60%Daily2020-09-09 06:28
https://kosovapost.net/shtepia-e-bardhe-serish-permend-marreveshjen-kosove-serbi-te-ndermjetesuar-nga-presidenti-trump/60%Daily2020-09-09 06:25
https://kosovapost.net/fauci-vetem-ne-nje-skenar-mund-te-kemi-vaksinen-e-koronavirusit-deri-ne-diten-e-zgjedhjeve-ne-shba/60%Daily2020-09-09 06:20
https://kosovapost.net/historia-e-supes-me-karrota-kush-ishte-krijuesi-qe-shpetoi-mijera-foshnje-2/60%Daily2020-09-09 06:18
https://kosovapost.net/zedhenesi-i-vv-se-kurti-kurre-ska-qene-anti-amerikan-kritikat-i-pati-per-delegacionin-tone/60%Daily2020-09-09 06:12
https://kosovapost.net/100829-2/60%Daily2020-09-09 06:06
https://kosovapost.net/mbyllen-tri-rruge-ne-pejton/60%Daily2020-09-09 06:01
https://kosovapost.net/qeriqi-nese-vertetohet-se-dokumentet-jane-te-gjykates-speciale-do-te-demtohet-rende-kredibiliteti-i-saj/60%Daily2020-09-08 21:30
https://kosovapost.net/osmani-hoti-nuk-ka-ditur-ta-mbroje-kosoven-delegacionin-e-ardhshem-e-udheheqim-bashke-me-kurtin/60%Daily2020-09-08 21:01
https://kosovapost.net/vuciqi-thote-se-ne-washington-nuk-i-shkoi-mendja-te-shkelmonte-karrigen-e-te-largohej/60%Daily2020-09-08 20:31
https://kosovapost.net/osmani-edhe-kur-flas-kunder-millosheviqit-ldk-gjen-dicka-per-te-me-kundershtuar/60%Daily2020-09-08 20:01
https://kosovapost.net/vvja-fton-qeverine-te-raportoje-per-marreveshjen-e-washingtonit-ne-disa-komisione-parlamentare/60%Daily2020-09-08 19:52
https://kosovapost.net/osmani-avdullah-hoti-punonte-kunder-bashkepunimit-me-vv-ne-isa-mustafa-nuk-besonte/60%Daily2020-09-08 19:20
https://kosovapost.net/a-do-ti-bashkohet-ndonje-partie-deklarohet-vjosa-osmani/60%Daily2020-09-08 19:07
https://kosovapost.net/%e2%80%8bzemaj-kerkon-me-teper-kujdes-nga-covid-19-para-fillimit-te-vitit-te-ri-shkollor/60%Daily2020-09-08 18:31
https://kosovapost.net/infermieret-e-kosoves-paralajmerojne-protesta-dhe-greva/60%Daily2020-09-08 18:14
https://kosovapost.net/shyhrete-behluli-bashkepunon-me-artistin-e-njohur-turk/60%Daily2020-09-08 18:08
https://kosovapost.net/varhelyi-pasi-takon-hotin-pas-marreveshjeve-ne-shba-be-e-gatshme-te-punoje-per-zhvillimin-e-metejme-ekonomik-dhe-pajtimin/60%Daily2020-09-08 18:01
https://kosovapost.net/kurti-thote-se-nuk-do-te-respektoje-marreveshjen-e-washingtonit-nese-kthehet-ne-zyre/60%Daily2020-09-08 17:53
https://kosovapost.net/gjithcka-gati-per-fillimin-e-mesimit-ne-kosove-pohon-sbashku/60%Daily2020-09-08 17:41
https://kosovapost.net/koci-faturen-e-4-mije-dosjeve-po-e-paguan-kosova/60%Daily2020-09-08 17:13
https://kosovapost.net/vv-thote-se-i-duhen-edhe-9-nenshkrime-per-mocion-kunder-qeverise-hoti/60%Daily2020-09-08 17:08
https://kosovapost.net/pdk-i-pergjigjet-vv-se-per-mocionin/60%Daily2020-09-08 16:51
https://kosovapost.net/moti-ne-kosove-perseri-ngriten-temperaturat/60%Daily2020-09-08 16:33
https://kosovapost.net/ministri-kuci-zgjidhja-e-ujit-te-pijes-per-klinen-eshte-ceshtje-muajsh/60%Daily2020-09-08 16:29
https://kosovapost.net/peter-stano-dialogu-synon-anetaresimin-e-serbise-dhe-kosoves-ne-be/60%Daily2020-09-08 16:23
https://kosovapost.net/cakaj-shperndahen-libra-falas-per-nxenesit-shqiptare-ne-luginen-e-presheves/60%Daily2020-09-08 16:15
https://kosovapost.net/fjalimi-i-komisionerit-varhelyi-te-forumi-i-ballkanit-perendimor-e-ardhmja-e-zgjerimit-nga-pikepamja-europiane/60%Daily2020-09-08 16:07
https://kosovapost.net/profesori-godet-kundershtaret-e-vjosa-osmanit-lepiresit-e-pushtetit-presidencial-dhe-ldk-ist-gabojne-qe-i-versulen/60%Daily2020-09-08 16:03
https://kosovapost.net/tome-gashi-flet-per-dokumentet-e-speciales-qe-u-lane-ne-zyret-e-ovl-uck-se/60%Daily2020-09-08 15:58
https://kosovapost.net/edhe-147-raste-te-reja-me-covid-19-ne-shqiperi/60%Daily2020-09-08 15:43
https://kosovapost.net/shtyhen-bisedimet-turqi-greqi-ne-seline-e-nato-s/60%Daily2020-09-08 15:37
https://kosovapost.net/vetevendosje-ia-hap-deren-vjosa-osmanit/60%Daily2020-09-08 15:29
https://kosovapost.net/vjosa-osmani-del-ne-terren-me-avdylin-reshitajn-e-kusarin-kam-shkeputur-cdo-kontakt-me-isa-mustafen/60%Daily2020-09-08 15:08
https://kosovapost.net/kryeministri-hoti-u-takua-me-sekretarin-e-pergjithshem-te-nato-s-jens-stoltenberg/60%Daily2020-09-08 14:57
https://kosovapost.net/pas-perplasjeve-ne-koalicion-vv-kerkon-votat-e-aak-se-per-rrezimin-e-qeverise/60%Daily2020-09-08 14:50
https://kosovapost.net/keshilltari-i-presidentit-e-mposhte-koronavirusin-pas-15-ditesh/60%Daily2020-09-08 14:40
https://kosovapost.net/be-me-nje-porosi-per-kosoven-e-serbine/60%Daily2020-09-08 14:27
https://kosovapost.net/qytetaret-kundershtojne-marreveshjen-ne-shtepine-e-bardhe-e-kemi-sjell-serbine-ne-kosove/60%Daily2020-09-08 14:25
https://kosovapost.net/zaev-pavaresine-e-kremtojme-te-lire-dhe-te-hapur-drejt-botes/60%Daily2020-09-08 14:20
https://kosovapost.net/mashtrime-me-viza-dhe-leje-qendrim-reagon-ambasada-e-suedise/60%Daily2020-09-08 14:08
https://kosovapost.net/aak-injoron-donika-kadaj-nuk-e-ftoi-ne-takimin-e-sotem/60%Daily2020-09-08 13:42
https://kosovapost.net/zemaj-sot-asnje-rast-te-vdekjeve-nga-covid-19-lajm-qe-na-bene-te-ndihemi-mire/60%Daily2020-09-08 13:30
https://kosovapost.net/maqedonia-e-veriut-tete-te-vdekur-dhe-99-raste-te-reja-me-covid-19/60%Daily2020-09-08 13:22
https://kosovapost.net/lajm-i-mire-ne-24-oret-e-fundit-nuk-eshte-raportuar-per-asnje-vdekje-nga-covid-19/60%Daily2020-09-08 13:11
https://kosovapost.net/rastet-pozitive-sipas-komunave-16/60%Daily2020-09-08 13:05
https://kosovapost.net/hoti-ne-bruksel-jane-plotesuar-te-gjitha-kushtet-kosovaret-meritojne-heqjen-e-vizave/60%Daily2020-09-08 12:53
https://kosovapost.net/sa-kushton-nje-gram-ar-ne-kosove/60%Daily2020-09-08 12:42
https://kosovapost.net/lideri-iranian-denon-revisten-charlie-hebdo-per-karikaturat-fyese-ndaj-profetit-muhamed/60%Daily2020-09-08 12:10
https://kosovapost.net/hoti-kerkon-te-raportoje-ne-kuvend-per-marreveshjen/60%Daily2020-09-08 12:00
https://kosovapost.net/erdogan-turqia-kurre-nuk-do-ti-kthehet-huamarrjes-nga-fmn/60%Daily2020-09-08 11:57
https://kosovapost.net/komuna-e-obiliqit-nder-komunat-e-para-me-performance-te-larte-komunale/60%Daily2020-09-08 11:51
https://kosovapost.net/lionel-messi-u-kthehet-stervitjeve-me-skuadren-e-barcelones/60%Daily2020-09-08 11:49
https://kosovapost.net/haradinaj-stublla-kerkon-qe-peseshja-e-be-se-te-avancojne-qendrimin-e-tyre-me-njohje-ndaj-kosoves/60%Daily2020-09-08 11:31
https://kosovapost.net/kjo-eshte-data-kur-do-te-mbahet-afati-i-dyte-i-testit-te-matures/60%Daily2020-09-08 11:15
https://kosovapost.net/cfare-thote-mancini-pas-ndeshjes-me-holanden/60%Daily2020-09-08 11:08
https://kosovapost.net/dite-historike-ne-luginen-e-presheves-sot-shperndahen-librat-shqip-per-nxenesit/60%Daily2020-09-08 11:02
https://kosovapost.net/vjosa-osmani-nje-kembe-brenda-nje-jashte-ldk-se-partia-nuk-ka-pranuar-ende-doreheqjen/60%Daily2020-09-08 10:51
https://kosovapost.net/deputeti-berisha-eshte-per-dalje-nga-koalicioni-aak-ja-mbledh-urgjent-strukturat-e-partise/60%Daily2020-09-08 10:25
https://kosovapost.net/pas-29-vitesh-pavaresi-maqedonia-e-veriut-ne-nato-por-ne-pritje-te-negociatave-me-be-ne/60%Daily2020-09-08 09:57
https://kosovapost.net/vetevendosje-ilustron-me-fotografi-se-cka-i-dha-hoti-serbise/60%Daily2020-09-08 09:35
https://kosovapost.net/6-5-per-qind-e-mesimdhenesve-do-te-testohen-per-covid-19/60%Daily2020-09-08 09:20
https://kosovapost.net/kicmari-shqiperia-e-kosova-sduhet-ti-garantojne-serbise-dalje-ne-adriatik-ne-uashington-spati-marreveshje/60%Daily2020-09-08 09:31
https://kosovapost.net/lagjja-pejton-mbetet-sot-pa-rryme/60%Daily2020-09-08 09:09
https://kosovapost.net/muhaxheri-gjelberimi-i-hapesirave-te-rruges-peje-prishtine-do-ti-jap-jete-qytetit-te-pejes/60%Daily2020-09-08 09:07
https://kosovapost.net/mbi-24-000-raste-te-reja-me-covid-19-ne-shba/60%Daily2020-09-08 08:47
https://kosovapost.net/shperthim-ne-rrugen-c-ne-prishtine/60%Daily2020-09-08 08:32
https://kosovapost.net/musliu-e-kemi-analizuar-mire-gjeorgjine/60%Daily2020-09-08 08:32
https://kosovapost.net/haradinaj-perkujton-ofensiven-e-shtatorit/60%Daily2020-09-08 08:28
https://kosovapost.net/ne-mitrovice-pezullohen-perkohesisht-sherbimet-per-vula-apostile/60%Daily2020-09-08 08:28
https://kosovapost.net/ministrja-besa-shahini-paralajmeron-kthimin-ne-kosove/60%Daily2020-09-08 08:24
https://kosovapost.net/ndotja-e-mjedisit-shkakton-13-per-qind-te-vdekjeve-ne-evrope-thote-agjencia-evropiane/60%Daily2020-09-08 08:20
https://kosovapost.net/nje-termet-62-balle-godet-indonezine/60%Daily2020-09-08 08:19
https://kosovapost.net/ne-kaliforni-po-digjen-siperfaqe-rekorde-te-pyjeve/60%Daily2020-09-08 08:12
https://kosovapost.net/100557-2/60%Daily2020-09-08 08:10
https://kosovapost.net/peje-13-paciente-me-covid-19-ne-gjendje-te-rende-shendetesore/60%Daily2020-09-08 10:08
https://kosovapost.net/pas-moshes-40-vjecare-rregullat-e-arta-per-fizik-te-forte-dhe-te-shendetshem/60%Daily2020-09-08 07:55
https://kosovapost.net/gjendet-nje-trup-i-pa-jete-ne-kacanik/60%Daily2020-09-08 07:49
https://kosovapost.net/rama-ligj-per-presidentin-kodi-zgjedhor-sipas-ndryshimeve-kushtetuese/60%Daily2020-09-08 07:37
https://kosovapost.net/ministrja-haradinaj-uron-popullin-e-maqedonise-se-veriut-me-rastin-e-dites-kombetare/60%Daily2020-09-08 07:34
https://kosovapost.net/vulin-nuk-duhet-qe-cdo-anetare-e-be-se-ta-njohe-kosoven/60%Daily2020-09-08 07:32
https://kosovapost.net/kryeministri-hoti-sot-ne-bruksel-takohet-me-stoltenbergun/60%Daily2020-09-08 07:26
https://kosovapost.net/mbreti-faruk-i-egjiptit-qe-u-magjeps-pas-embelsirave-shqiptare/60%Daily2020-09-08 07:22
https://kosovapost.net/bosnje-hercegovina-e-trazuar-pas-zgjedhjeve-ne-mal-te-zi-kthim-ne-vitet-90-te/60%Daily2020-09-08 07:15
https://kosovapost.net/gjermania-e-lumtur-qe-nuk-u-be-ndonje-marreveshje-e-piste-ne-uashington/60%Daily2020-09-08 07:06
https://kosovapost.net/disa-zyrtare-kryesore-te-opozites-bjelloruse-jane-larguar-nga-vendi/60%Daily2020-09-08 07:03
https://kosovapost.net/arton-demhasaj-vendosja-e-ambasades-se-kosoves-se-jerusalem-do-pengoje-njohjen-nga-shtete-islamike/60%Daily2020-09-08 06:46
https://kosovapost.net/wilson-marreveshja-ne-shtepine-e-bardhe-pjese-e-nje-procesi-historik/60%Daily2020-09-08 06:39
https://kosovapost.net/covid-19-ne-kosove-afer-tre-mije-raste-aktive-me/60%Daily2020-09-08 06:33
https://kosovapost.net/kina-do-kete-ne-dore-shba-ne-trump-dhe-biden-perplasje-per-vaksinen-e-koronavirusit/60%Daily2020-09-08 06:28
https://kosovapost.net/covid-19-nuk-ka-te-ndalur-ne-kine-raportohen-10-raste-te-reja/60%Daily2020-09-08 06:20
https://kosovapost.net/palokaj-be-ja-nuk-sqaron-nese-qellimi-final-i-dialogut-kosove-serbi-eshte-njohja-reciproke/60%Daily2020-09-08 06:17
https://kosovapost.net/maqedonia-e-veriut-kremton-sot-29-vjetorin-e-pavaresise/60%Daily2020-09-08 06:10
https://kosovapost.net/tifozet-kuq-e-zi-perplasen-me-policine-perpara-stadiumit-video/60%Daily2020-09-08 06:05
https://kosovapost.net/rihanna-shfaqet-me-syrin-e-nxire-dhe-fytyre-te-mavijosur-per-cfare-behet-fjalefoto/60%Daily2020-09-08 06:01
https://kosovapost.net/si-ndikojne-mishi-peshqit-ne-rrezikun-e-semundjeve-kardiovaskulare/60%Daily2020-09-08 05:56
https://kosovapost.net/moti-sot-112/60%Daily2020-09-08 05:49
https://kosovapost.net/konjufca-e-quan-te-demshme-marreveshjen-e-washingtonit-te-gjitha-pikat-ne-favor-te-serbise/60%Daily2020-09-07 21:39
https://kosovapost.net/turqi-njoftohen-masa-te-rrepta-te-reja-per-te-luftuar-koronavirusin/60%Daily2020-09-07 21:08
https://kosovapost.net/haxhiu-kerkon-qe-te-mbeshtet-mocioni-per-rrezimin-e-qeverise/60%Daily2020-09-07 21:04
https://kosovapost.net/eshte-kerkesa-e-trump-pranojeni-driton-selmanaj-tregon-prapaskenat-ne-shtepine-e-bardhe/60%Daily2020-09-07 20:59
https://kosovapost.net/%e2%80%8benver-hasani-thote-se-shkohet-ne-zgjedhje-te-reja-nese-presidenti-nuk-votohet-deri-me-11-mars/60%Daily2020-09-07 20:49
https://kosovapost.net/nje-person-i-vdekur-nga-aksidenti-ne-magjistralen-peje-prishtine-pamje-te-renda-nga-vendi-i-ngjarjes/60%Daily2020-09-07 20:02
https://kosovapost.net/haradinaj-hoti-dhe-hyseni-po-sillen-me-nje-vetekenaqesi-te-tepruar/60%Daily2020-09-07 19:40
https://kosovapost.net/jep-doreheqje-nga-partia-kandidati-per-deputet-te-nismes/60%Daily2020-09-07 19:18
https://kosovapost.net/%e2%80%8bpalmer-dhe-varhelyi-diskutojne-per-normalizimin-e-marredhenieve-kosove-serbi/60%Daily2020-09-07 18:45
https://kosovapost.net/pdk-nis-mbledhjen-e-nenshkrimeve-per-ta-ftuar-hotin-ne-seance-te-jashtezakonshme/60%Daily2020-09-07 18:30
https://kosovapost.net/mbesa-e-bin-laden-nese-trump-nuk-fiton-zgjedhjet-shba-do-te-kete-nje-tjeter-11-shtator/60%Daily2020-09-07 18:23
https://kosovapost.net/stervitja-e-pare-e-messit-pas-rikthimit-tek-barcelona-video/60%Daily2020-09-07 17:53
https://kosovapost.net/bashkimi-evropian-kundershton-hapjen-e-ambasades-se-kosoves-ne-jerusalem/60%Daily2020-09-07 17:47
https://kosovapost.net/palestina-reagon-ndaj-kosoves-dhe-serbise/60%Daily2020-09-07 17:30
https://kosovapost.net/qeriqi-ne-dosjet-e-speciales-shihet-se-ka-pasur-kontakte-me-zyrtare-serbe/60%Daily2020-09-07 17:24
https://kosovapost.net/drafti-i-marreveshjes-se-washingtonit-kishte-emertimin-republika-e-kosoves-u-kundershtua-nga-serbia/60%Daily2020-09-07 17:13
https://kosovapost.net/hoti-ne-takim-me-donald-tusk-kosova-e-perkushtuar-per-arritjen-e-marreveshjes-finale-me-serbine/60%Daily2020-09-07 16:57
https://kosovapost.net/vetevendosje-i-kerkon-hotit-te-raportoje-ne-kuvend-per-marreveshjen-e-4-shtatorit/60%Daily2020-09-07 16:52
https://kosovapost.net/fejohet-futbollisti-i-njohur-shqiptar-odise-roshi/60%Daily2020-09-07 16:46
https://kosovapost.net/zyrtare-newcastle-united-nenshkruan-me-ryan-fraser/60%Daily2020-09-07 16:40
https://kosovapost.net/raportet-me-izraelin-kosova-ne-vije-me-shba-ne/60%Daily2020-09-07 16:35
https://kosovapost.net/rritet-numri-i-viktimave-nga-covid-19-ne-itali/60%Daily2020-09-07 16:25
https://kosovapost.net/deputeti-i-pdk-se-thote-se-partia-e-tij-mund-te-votoje-per-rrezimin-e-qeverise-hoti/60%Daily2020-09-07 16:18
https://kosovapost.net/zgjedhjet-ne-shba-kandidatet-pergatiten-per-debatin-e-pare/60%Daily2020-09-07 15:44
https://kosovapost.net/%e2%80%8bzemaj-kosova-eshte-me-fat-qe-ka-miq-si-italia/60%Daily2020-09-07 15:32
https://kosovapost.net/lajcak-konfirmon-se-hoti-e-vuciq-kane-folur-per-marreveshjen-gjitheperfshirese-sot-ne-bruksel/60%Daily2020-09-07 15:22
https://kosovapost.net/bota-duhet-te-jete-me-e-pergatitur-per-pandemine-tjeter-thote-shefi-i-obsh-se/60%Daily2020-09-07 15:09
https://kosovapost.net/osmani-ndan-rruget-me-ldk-ne-reagon-haki-rugova/60%Daily2020-09-07 15:05
https://kosovapost.net/britania-e-madhe-fillon-prodhimin-e-vaksines-se-oksfordit-kunder-covid-19/60%Daily2020-09-07 14:47
https://kosovapost.net/100400-2/60%Daily2020-09-07 14:42
https://kosovapost.net/tre-te-vdekur-151-raste-te-reja-me-covid-19-ne-shqiperi/60%Daily2020-09-07 14:36
https://kosovapost.net/osmani-ndan-rruget-me-ldk-ne-le-per-te-kuptuar-bashkepunimin-politik-ne-vazhdim/60%Daily2020-09-07 16:36
https://kosovapost.net/zemaj-thote-se-msh-ja-me-udhezues-do-te-tregoje-ku-duhet-te-bartet-maskat-e-ku-jo/60%Daily2020-09-07 14:07
https://kosovapost.net/erdogan-turqia-kurre-nuk-do-ti-kthehet-huamarrjes-nga-fmn-nga-pandemia-do-te-dale-edhe-me-e-fuqishme/60%Daily2020-09-07 14:05
https://kosovapost.net/lideri-opozitar-rus-navalny-del-nga-koma-ekspertet-eshte-helmuar-ne-rusi/60%Daily2020-09-07 14:05
https://kosovapost.net/mustafa-eshte-e-padrejte-te-tentohet-te-krijohet-opinioni-se-njeri-partner-ne-dialog-e-fali-ujmanin/60%Daily2020-09-07 13:58
https://kosovapost.net/gucati-ne-zyrat-e-ovl-e-uck-se-ka-arritur-nje-pako-me-materiale-te-gjykates-speciale-nuk-dihet-se-kush-e-solli/60%Daily2020-09-07 13:56
https://kosovapost.net/perfundon-takimi-ne-bruksel-hoti-e-konfirmon-se-jane-perfaruar-qendrimet-per-marreveshje-finale/60%Daily2020-09-07 13:55
https://kosovapost.net/cte-vishni-ne-pune-ne-vjeshte-pese-ide-kombinimesh/60%Daily2020-09-07 13:48
https://kosovapost.net/sekretin-qe-nuk-e-keni-ditur-mbi-botoksin-e-shpjegon-me-fakte-modelja-e-njohur/60%Daily2020-09-07 13:41
https://kosovapost.net/komuna-e-ferizajt-e-gatshme-per-fillimin-e-vitit-te-ri-shkollor/60%Daily2020-09-07 13:27
https://kosovapost.net/kosove-pese-tevdekur-dhe-85-raste-te-reja-me-covid-19/60%Daily2020-09-07 13:18
https://kosovapost.net/rastet-pozitive-sipas-komunave-15/60%Daily2020-09-07 13:17
https://kosovapost.net/kryetari-muhaxheri-ka-pritur-ne-takim-ministrin-kervan/60%Daily2020-09-07 13:08
https://kosovapost.net/maqedoni-e-veriut-37-raste-te-reja-me-covid-19-gjashte-viktima/60%Daily2020-09-07 13:01
https://kosovapost.net/shell-dhuron-27-laptop-per-shkollen-fillore-faik-konica/60%Daily2020-09-07 12:54
https://kosovapost.net/pdk-te-respektohet-kushtetuta-ne-bisedime-do-te-ftojme-seance-te-jashtezakonshme-te-kuvendit/60%Daily2020-09-07 13:30
https://kosovapost.net/pdk-akuzon-koalicionin-skandaloz-nenshkrimi-ne-shba-per-ujmanin/60%Daily2020-09-07 12:39
https://kosovapost.net/barca-rikthehet-tek-martinez/60%Daily2020-09-07 12:28
https://kosovapost.net/ekipi-ushtarak-mjekesor-nga-italia-arrin-ne-kosove/60%Daily2020-09-07 12:23
https://kosovapost.net/rritet-cmimi-i-arit-gjate-pandemise-se-koronavirusit/60%Daily2020-09-07 12:11
https://kosovapost.net/kryetarja-e-kuvendit-vjosa-osmani-priti-ne-takim-auditorin-e-pergjithshem-besnik-osmani/60%Daily2020-09-07 12:06
https://kosovapost.net/askush-nuk-po-vjen-ne-greqi-sepse-na-duan-deputetja-greke-del-ne-mbeshtetje-te-erdogan/60%Daily2020-09-07 12:05
https://kosovapost.net/borrell-per-dialogun-ne-bruksel-sot-flitet-per-2-tema-shume-te-ndjeshme/60%Daily2020-09-07 11:59
https://kosovapost.net/stano-hapja-e-ambasades-ne-jerusalem-eshte-kunder-qendrimeve-te-be-se/60%Daily2020-09-07 11:43
https://kosovapost.net/super-i-shpejte-super-stabil/60%Daily2020-09-07 11:08
https://kosovapost.net/avdyli-reagon-ashper-nuk-na-duhet-njohje-nga-serbia-nese-falim-tokat-apo-resurset-tona/60%Daily2020-09-07 11:28
https://kosovapost.net/ja-cfare-thote-daciq-per-marreveshjen-ne-washington/60%Daily2020-09-07 10:44
https://kosovapost.net/osmani-hoti-eshte-arrogant-sdi-cfare-flet-ne-bruksel-te-mosdiskutohet-territori/60%Daily2020-09-07 10:41
https://kosovapost.net/sulmohet-nje-person-zyrtar-arrestohen-tre-persona-ne-mitrovice/60%Daily2020-09-07 10:40
https://kosovapost.net/rezulton-pozitive-me-covid-19-edhe-vajza-e-silvio-berlusconit/60%Daily2020-09-07 10:31
https://kosovapost.net/ministri-kuci-dhe-ambasadori-gjerman-rohde-flasin-per-projektet-ekonomike-dhe-rritjen-e-eksportit-per-ne-gjermani/60%Daily2020-09-07 10:25
https://kosovapost.net/ferat-shala-sot-deshmon-para-gjykates-speciale-ne-hage/60%Daily2020-09-07 10:23
https://kosovapost.net/gjermania-shenon-814-raste-te-reja-me-covid-19/60%Daily2020-09-07 10:17
https://kosovapost.net/borrell-jam-i-lumtur-te-shoh-perkushtimin-dhe-respektin-mes-paleve/60%Daily2020-09-07 10:14
https://kosovapost.net/thaci-zbulon-cfare-i-tha-erdogani-per-ambasaden-ne-jerusalem/60%Daily2020-09-07 10:03
https://kosovapost.net/gjokoviq-kerkon-falje-per-incidentin-ne-us-open/60%Daily2020-09-07 10:12
https://kosovapost.net/per-shkak-te-punimeve-ne-rrjetin-e-energjise-te-qafa-nuk-do-te-kete-rryme-deri-ne-mbremje/60%Daily2020-09-07 09:39
https://kosovapost.net/ministria-e-mbrojtjes-publikon-rezultatet-e-perzgjedhjes-per-akademine-ne-republiken-e-turqise/60%Daily2020-09-07 09:33
https://kosovapost.net/%e2%80%8bsindikata-e-policise-paralajmeron-protesta-nese-nuk-permbushen-kerkesat-e-tyre/60%Daily2020-09-07 09:32
https://kosovapost.net/rrefimi-ekskluziv-i-bekim-fehmiut-pas-mbarimit-te-xhirimeve-te-serialit-te-famshem-televiziv-odisea/60%Daily2020-09-07 09:29
https://kosovapost.net/deklarohen-hoti-e-vuciqi-zotohen-ti-dyfishojne-perpjekjet-ne-dialog/60%Daily2020-09-07 09:06
https://kosovapost.net/ne-spitalin-e-gjakoves-25-paciente-me-oksigjeno-terapi/60%Daily2020-09-07 09:02
https://kosovapost.net/thaci-kujton-kushtetuten-e-kacanikut-akt-i-guximshem-i-delegateve-shqiptare/60%Daily2020-09-07 08:47
https://kosovapost.net/maturantja-shqiptare-thyen-rekord-pikesh-del-e-para-ne-universitetin-e-athines-foto/60%Daily2020-09-07 08:38
https://kosovapost.net/koronavirusi-si-eshte-situata-ne-afriken-e-jugut/60%Daily2020-09-07 08:34
https://kosovapost.net/tenisti-serb-qellon-skualifikohet-nga-turneu-kjo-eshte-arsyeja/60%Daily2020-09-07 09:29
https://kosovapost.net/rriten-blerjet-online-ne-kosove-keto-jane-produktet-me-te-kerkuara/60%Daily2020-09-07 08:18
https://kosovapost.net/koment-sherimi-i-domosdoshem-i-shba/60%Daily2020-09-07 08:12
https://kosovapost.net/gazetari-enver-robelli-marreveshja-e-uashingtonit-show-elektoral-i-trumpit/60%Daily2020-09-07 08:07
https://kosovapost.net/mbi-3-mije-raste-aktive-me-koronavirus-ne-kosove/60%Daily2020-09-07 07:59
https://kosovapost.net/moderatorja-hygerta-sako-i-kthehet-ashper-komentuesit-serb-ja-cfare-i-thotefoto/60%Daily2020-09-07 07:56
https://kosovapost.net/meda-jep-lajmin-e-trishte-humb-njeriun-e-shtrenjte-te-familjes/60%Daily2020-09-07 07:35
https://kosovapost.net/bujar-nishani-mesazh-prekes-per-humbjen-e-nenes-ne-kete-situate-absurde-lehtesimi-me-i-madh-ishte/60%Daily2020-09-07 07:33
https://kosovapost.net/vuciq-ne-bruksel-mengjes-pune-me-komisionerin-per-zgjerim-te-be-se/60%Daily2020-09-07 07:30
https://kosovapost.net/pastron-veshkat-kura-me-limon-qe-i-ka-lene-pa-fjale-edhe-mjeket-per-rezultatin-e-saj/60%Daily2020-09-07 07:25
https://kosovapost.net/britania-e-madhe-shenon-numrin-me-te-madh-te-te-prekurve-me-covid-19-brenda-nje-dite-qe-nga-maji/60%Daily2020-09-07 07:29
https://kosovapost.net/ja-cfare-thote-autori-i-golit-te-greqise-ne-ndeshjen-me-kosoven/60%Daily2020-09-07 06:57
https://kosovapost.net/pse-ishte-ai-reagim-i-cuditshem-i-vuciqit-pasi-trump-permend-zhvendosjen-e-ambasades-serbe-nga-tel-avivi-ne-jerusalem/60%Daily2020-09-07 06:35
https://kosovapost.net/liga-e-kombeve-spanja-nuk-e-fal-ukrainen-gjermania-ndalet-ne-zvicer-serbia-dhe-turqia/60%Daily2020-09-07 06:29
https://kosovapost.net/covid-19-ekspertet-paralajmerojne-nje-dhjetor-te-frikshem/60%Daily2020-09-07 06:20
https://kosovapost.net/ja-cfare-i-ndodh-organizmit-nese-hani-dy-banane-ne-dite/60%Daily2020-09-07 06:14
https://kosovapost.net/mustafa-nuk-i-ishte-pergjigjur-shqetesimit-te-haradinajt-per-ujmanin/60%Daily2020-09-07 06:10
https://kosovapost.net/be-ja-e-kenaqur-qe-amerikanet-ia-njohen-rolin-kryesor-ne-dialog/60%Daily2020-09-07 06:07
https://kosovapost.net/ne-bruksel-mbahet-takimi-i-nivelit-te-larte-kosove-serbi/60%Daily2020-09-07 06:03
https://kosovapost.net/sot-behen-30-vjet-nga-shpallja-e-kushtetutes-se-kacanikut/60%Daily2020-09-07 05:59
https://kosovapost.net/moti-soti-dhe-gjate-javes/60%Daily2020-09-07 05:55
https://kosovapost.net/diplomati-gjerman-wolfgang-ischinger-kritikon-marreveshjet-ne-shtepine-e-bardhe/60%Daily2020-09-06 22:05
https://kosovapost.net/ish-presidenti-sejdiu-nuk-po-gjykohet-uck-por-individe-brenda-uck-se/60%Daily2020-09-06 21:58
https://kosovapost.net/shperthen-selektori-i-kosoves-pas-gjestit-te-berishes-une-jam-trajneri/60%Daily2020-09-06 21:53
https://kosovapost.net/afro-50-mije-persona-protestuan-kunder-partive-pro-serbe-ne-mal-te-zi/60%Daily2020-09-06 21:03
https://kosovapost.net/kosova-ringjallet-vone-peson-humbje-nga-greqia-ne-fadil-vokrri/60%Daily2020-09-06 20:52
https://kosovapost.net/shtepia-e-bardhe-publikon-fjalimin-e-hotit-pas-nenshkrimit-te-marreveshjes-ne-uashington/60%Daily2020-09-06 20:42
https://kosovapost.net/shqiperi-ndahet-nga-jeta-ish-deputeti-i-pd-se/60%Daily2020-09-06 20:24
https://kosovapost.net/mbi-90-mije-raste-te-reja-me-coronavirus-ne-indi/60%Daily2020-09-06 20:15
https://kosovapost.net/gjermania-kercenon-rusine-me-sanksione/60%Daily2020-09-06 20:02
https://kosovapost.net/papa-francesku-thashethemet-jane-semundje-me-e-rende-se-covid-19/60%Daily2020-09-06 19:54
https://kosovapost.net/neser-shenohet-30-vjetori-i-kushtetutes-se-kacanikut/60%Daily2020-09-06 19:45
https://kosovapost.net/listes-te-simptomave-nga-covid-19-te-femijet-i-shtohen-te-vjellat-dhe-diarreja/60%Daily2020-09-06 19:45
https://kosovapost.net/obsh-tregon-se-kush-do-te-kete-perparesi-te-vaksinohet-nga-covid-19/60%Daily2020-09-06 19:33
https://kosovapost.net/osmani-vuciqit-iu-deshen-pak-me-shume-se-24-ore-per-ta-shkelur-marreveshjen-tipike-per-serbine/60%Daily2020-09-06 19:12
https://kosovapost.net/vuciq-i-gezuar-qe-kosova-do-ti-bashkohet-minishengeni-nuk-do-te-kete-me-befasi-me-taksa/60%Daily2020-09-06 18:50
https://kosovapost.net/kurti-ruajtja-dhe-kultivimi-i-vlerave-tona-kombe%cc%88tare-e%cc%88shte%cc%88-obligim-i-yni-i-perbashket/60%Daily2020-09-06 18:33
https://kosovapost.net/sejdiu-per-rugoven-ai-ka-bere-lufte-te-madhe-per-nderkombetarizimin-e-ceshtjes-se-kosoves/60%Daily2020-09-06 18:12
https://kosovapost.net/menyrat-per-llogaritjen-e-moshes-se-organizmit/60%Daily2020-09-06 18:08
https://kosovapost.net/tahiri-njohja-e-kosoves-nga-izraeli-eshte-ngjarje-historike/60%Daily2020-09-06 17:41
https://kosovapost.net/thaci-viziton-prekazin-heroik/60%Daily2020-09-06 17:28
https://kosovapost.net/vuciq-kerkon-nga-erdogan-qe-ti-beje-presion-thacit-dhe-hotit-qe-mos-ta-njohin-izraelin/60%Daily2020-09-06 17:05
https://kosovapost.net/inter-dhe-vidal-bashkohen-ne-mesjave/60%Daily2020-09-06 16:47
https://kosovapost.net/nje-termet-6-3-balle-dridh-filipinet/60%Daily2020-09-06 16:38
https://kosovapost.net/74-vjecari-nga-kosova-mbytet-ne-velipoje/60%Daily2020-09-06 16:31
https://kosovapost.net/italia-zgjat-masat-anti-covid-19-nga-maskat-distanca-sociale-deri-tek-tifozet-ne-stadium/60%Daily2020-09-06 16:19
https://kosovapost.net/mbyllet-kampionati-i-kosoves-ne-ciklizem/60%Daily2020-09-06 16:11
https://kosovapost.net/rekord-i-numrit-te-te-infektuarve-me-koronavirus-ne-britani-te-madhe/60%Daily2020-09-06 15:58
https://kosovapost.net/krasniqi-ska-me-liste-te-pritjes-per-rezonance-magnetike/60%Daily2020-09-06 15:51
https://kosovapost.net/instagram-pezullon-per-pak-kohe-llogarite-e-2-punonjesve-te-charlie-hebdo/60%Daily2020-09-06 15:45
https://kosovapost.net/vuciqi-perplaset-me-zedhenesen-ruse-rreth-statusit-te-saj-ne-facebook/60%Daily2020-09-06 15:43
https://kosovapost.net/hoti-jam-i-kenaqur-me-koordinimin-be-shba-per-marreveshjen-finale-kosove-serbi/60%Daily2020-09-06 15:31
https://kosovapost.net/bjellorusi-vazhdojne-protestat-kunder-rezultatit-te-zgjedhjeve-presidenciale/60%Daily2020-09-06 15:21
https://kosovapost.net/shqiperi-kater-te-vdekur-dhe-153-raste-te-reja-me-covid-19/60%Daily2020-09-06 15:17
https://kosovapost.net/shba-ja-me-te-dhenat-e-fundit-6-2-milione-te-infektuar-dhe-mbi-188-mije-te-vdekur-nga-covid-19/60%Daily2020-09-06 15:14
https://kosovapost.net/partia-turke-ne-kosove-reagon-pas-hapjes-se-ambasades-se-kosoves-jeruzalem/60%Daily2020-09-06 15:10
https://kosovapost.net/zgjedhjet-ne-shba-edhe-stadiumi-i-nju-jorkut-do-te-behet-qender-votimi/60%Daily2020-09-06 14:49
https://kosovapost.net/hyseni-flet-nga-brukseli-jep-nje-lajm-per-njohjen-reciproke/60%Daily2020-09-06 14:43
https://kosovapost.net/100023-2/60%Daily2020-09-06 14:25
https://kosovapost.net/ne-spitalet-e-kosoves-po-trajtohen-277-paciente-me-covid-19/60%Daily2020-09-06 14:15
https://kosovapost.net/tim-judah-marreveshja-kosove-serbi-ne-washington-asgje-befasuese-ri-angazhim-ceshtjesh-te-njohura/60%Daily2020-09-06 14:05
https://kosovapost.net/reagon-grenell-ndaj-zedhenesit-te-clintonit-premton-se-kosova-dhe-serbia-do-te-jene-prioritet-i-trumpit/60%Daily2020-09-06 13:59
https://kosovapost.net/suedia-me-pak-vdekje-se-norvegjia-dhe-danimarka-per-nga-covid-19/60%Daily2020-09-06 13:48
https://kosovapost.net/presidenti-meta-cakton-daten-25-prill-per-zgjedhjet-2021/60%Daily2020-09-06 13:44
https://kosovapost.net/turqia-i-ben-thirrje-kosoves-distancohuni-nga-vendimi-per-hapjen-e-ambasades-ne-kuds/60%Daily2020-09-06 13:31
https://kosovapost.net/maqedoni-e-veriut-3-te-vdekur-dhe-92-raste-te-reja-me-covid-19/60%Daily2020-09-06 13:33
https://kosovapost.net/rastet-pozitive-sipas-komunave-14/60%Daily2020-09-06 13:08
https://kosovapost.net/7-raste-te-vdekjes-dhe-92-raste-pozitive-me-covid-19/60%Daily2020-09-06 13:10
https://kosovapost.net/reagon-shpend-ahmeti-per-shtegun-e-veturave/60%Daily2020-09-06 13:00
https://kosovapost.net/shba-ja-shenon-mbi-44000-raste-te-reja-me-covid-19/60%Daily2020-09-06 12:47
https://kosovapost.net/haxhiu-reciprociteti-ishte-mekanizmi-qe-tregonte-se-ku-i-dhemb-pales-tjeter/60%Daily2020-09-06 12:38
https://kosovapost.net/ish-keshilltari-i-kurtit-ja-pse-vuciq-eshte-fitues-nga-marreveshja-e-uashingtonit/60%Daily2020-09-06 12:12
https://kosovapost.net/gjermania-shton-presionin-ndaj-rusise-per-hetimin-e-helmimit-te-navalnyt/60%Daily2020-09-06 11:46
https://kosovapost.net/ministrja-hardinaj-sutblla-uron-popullin-e-eswatinit-per-diten-e-pavaresise/60%Daily2020-09-06 11:28
https://kosovapost.net/hoti-te-marten-do-te-takohet-me-sekretarin-e-pergjithshem-te-nato-s/60%Daily2020-09-06 11:09
https://kosovapost.net/viziton-burrin-ne-burg-arrestohet-edhe-gruaja/60%Daily2020-09-06 10:52
https://kosovapost.net/99953-2/60%Daily2020-09-06 10:31
https://kosovapost.net/%e2%80%8bcovid-19-zgjat-kufizimet-ne-melburn-te-australise/60%Daily2020-09-06 10:19
https://kosovapost.net/bjellorusi-shqiperi-kombinim-roshi-bare-mesfushori-vulos-suksesin-e-kuqezinjve/60%Daily2020-09-06 10:08
https://kosovapost.net/zjarr-i-madh-ne-kaliforni-ekipet-e-shpetimit-po-evakuojne-banoret/60%Daily2020-09-06 09:48
https://kosovapost.net/lulerradhiqja-sheronjesja-e-mire-e-njeriut/60%Daily2020-09-06 09:38
https://kosovapost.net/gjendet-nje-trup-i-pajete-ne-rajonin-e-pejes/60%Daily2020-09-06 09:29
https://kosovapost.net/kalendari-historik-6-shtator/60%Daily2020-09-06 09:20
https://kosovapost.net/virologu-gjerman-tregon-se-deri-kur-do-te-bashkejetojme-me-koronavirusin/60%Daily2020-09-06 09:09
https://kosovapost.net/palestina-me-kerkese-per-kosoven-dhe-serbine/60%Daily2020-09-06 09:02
https://kosovapost.net/cekia-shenon-rritje-te-rasteve-te-reja-me-koronavirus/60%Daily2020-09-06 08:53
https://kosovapost.net/india-shenon-rekord-boteror-me-me-shume-se-90000-raste-te-reja-me-covid-19/60%Daily2020-09-06 08:33
https://kosovapost.net/turqia-reagon-ndaj-vendimit-te-serbise-per-te-zhvendosur-ambasaden-ne-jerusalem/60%Daily2020-09-06 08:28
https://kosovapost.net/haradinaj-pret-perkushtim-dhe-seriozitet-nga-be-ja/60%Daily2020-09-06 08:22
https://kosovapost.net/manovra-elektorale-ne-dhomen-ovale/60%Daily2020-09-06 09:04
https://kosovapost.net/numri-i-rasteve-me-covid-19-ne-mbare-boten-tejkalon-27-milione/60%Daily2020-09-06 08:00
https://kosovapost.net/reagimi-i-cuditshem-i-vuciqit-kur-trump-permend-zhvendosjen-e-ambasades-serbe-ne-jerusalem/60%Daily2020-09-06 07:54
https://kosovapost.net/syla-te-behen-me-shume-testime-per-covid-19-dhe-vaksinime-kunder-gripit-sezonal/60%Daily2020-09-06 07:45
https://kosovapost.net/trumpi-akuzohet-per-fyerje-te-deshmoreve-pse-te-shkoj-ne-ato-varreza-te-mbushura-me-humbes/60%Daily2020-09-06 07:35
https://kosovapost.net/kombetarja-e-kosoves-zbret-sonte-ne-fadil-vokrri/60%Daily2020-09-06 07:27
https://kosovapost.net/hoti-i-pergjigjet-netanyahut-qeveria-ime-eshte-e-vendosur-te-hape-ambasade-ne-jerusalem/60%Daily2020-09-06 07:22
https://kosovapost.net/cavusoglu-reagon-ndaj-deklarates-se-kryeministrit-austriak-per-presidentin-erdogan/60%Daily2020-09-06 07:12
https://kosovapost.net/ish-ministrja-e-kurtit-marreveshja-e-djeshme-nuk-eshte-as-ekonomike-as-nderkombetare/60%Daily2020-09-06 08:13
https://kosovapost.net/sot-mot-me-diell-2/60%Daily2020-09-06 06:50
https://kosovapost.net/gjendje-e-rende-ne-kliniken-infektive-shqetesues-mbetet-numri-i-madh-stafit-te-infektuar/60%Daily2020-09-06 06:43
https://kosovapost.net/kosove-numri-i-pergjithshem-i-te-infektuarve-me-covid-19-tejkalon-14-000/60%Daily2020-09-06 07:24
https://kosovapost.net/bernabiq-marreveshja-ishte-e-mire-per-te-dyja-palet-por-delegacioni-i-prishtines-ishte-nen-presion/60%Daily2020-09-05 21:37
https://kosovapost.net/vendosja-e-ambasades-se-kosoves-ne-jeruzalem-reagon-ashper-liga-arabe/60%Daily2020-09-05 21:10
https://kosovapost.net/grenell-kritikon-mediat-amerikane-rreth-marreveshjes-kosove-serbi/60%Daily2020-09-05 20:54
https://kosovapost.net/ky-eshte-versioni-i-pare-i-marreveshjes-per-te-cilen-nuk-u-pajtua-haradinaj-e-qe-me-pastaj-u-ndryshua-ne-washington/60%Daily2020-09-05 20:26
https://kosovapost.net/inxhinieri-qe-projektoi-ujmanin-verteton-me-dokumente-se-liqeni-i-takon-kosoves/60%Daily2020-09-05 20:07
https://kosovapost.net/cka-komunikuan-gjate-pershendetjes-hoti-e-vuciq/60%Daily2020-09-05 19:26
https://kosovapost.net/harris-nuk-i-beson-trumpit-per-vaksinen-anti-covid/60%Daily2020-09-05 19:09
https://kosovapost.net/edhe-127-raste-te-reja-me-covid-19-ne-maqedonin-e-veriut/60%Daily2020-09-05 18:56
https://kosovapost.net/hoti-marreveshja-nuk-cenon-integritetin-territorial-te-kosoves/60%Daily2020-09-05 18:42
https://kosovapost.net/kryeministri-i-izraelit-flet-per-marreveshjen-i-gezuar-qe-kosova-do-hap-ambasaden-ne-jerusalem/60%Daily2020-09-05 18:35
https://kosovapost.net/hoti-nuk-gjeta-harta-as-thika/60%Daily2020-09-05 18:08
https://kosovapost.net/si-do-te-jete-moti-ne-kosove-te-dielen-4/60%Daily2020-09-05 17:49
https://kosovapost.net/hoti-publikon-marreveshjen-e-nenshkruar-ne-fillim-te-javes-i-dorezohet-deputeteve/60%Daily2020-09-05 17:32
https://kosovapost.net/biden-e-quan-mashtrues-trumpin/60%Daily2020-09-05 17:27
https://kosovapost.net/trejsi-sejdini-myslimane-e-devotshme-degjon-kenge-islame-dhe-mbulohet-me-shami/60%Daily2020-09-05 17:14
https://kosovapost.net/po-shkycem-nga-rrjetet-sociale-per-te-ruajtur-shendetin-tim-mendor/60%Daily2020-09-05 17:14
https://kosovapost.net/rita-ora-i-bashkohet-fushates-sensibilizuese-digital-detox-day/60%Daily2020-09-05 16:54
https://kosovapost.net/si-do-te-perdoret-ne-menyre-te-perbashket-liqeni-i-ujmanit-nga-kosova-dhe-serbia/60%Daily2020-09-05 16:48
https://kosovapost.net/kryeparlamentarja-ia-kthen-grenellit-njohja-e-kosoves-nga-serbia-nuk-eshte-simbolizem/60%Daily2020-09-05 16:37
https://kosovapost.net/kosova-u-emertua-si-vend-me-shumice-myslimane-por-ne-marreveshje-si-ka-mundesi-qe-permendet-vetem-trashegimia-religjioze-e-kishes-ortodokse-serbe-dhe-ajo-e-hebrejve/60%Daily2020-09-05 16:33
https://kosovapost.net/marreveshja-kosove-serbi-be-tregohet-e-permbajtur/60%Daily2020-09-05 16:23
https://kosovapost.net/perse-jane-rritur-shqetesimet-per-nje-perplasje-te-mundshme-turqi-greqi/60%Daily2020-09-05 16:17
https://kosovapost.net/grenellit-nuk-i-pelqen-kritika-e-vjosa-osmanit-grenell-e-sulmon-politikanen-shqiptare-alla-ballkanqe/60%Daily2020-09-05 16:06
https://kosovapost.net/reagime-ne-prishtine-rajon-dhe-be-per-marreveshjen-ekonomike-kosove-serbi/60%Daily2020-09-05 16:01
https://kosovapost.net/ky-eshte-numri-i-pergjithshem-i-te-infektuarve-me-covid-19-ne-kosove/60%Daily2020-09-05 15:50
https://kosovapost.net/trump-nuk-kam-pare-asnje-prove-te-nderhyrjes-se-mundshme-te-rusise-ne-helmimin-e-tij/60%Daily2020-09-05 15:46
https://kosovapost.net/ndalohet-nena-ukrainase-qe-mbante-beben-ne-canten-e-pazarit/60%Daily2020-09-05 15:38
https://kosovapost.net/vucic-marreveshje-vetem-me-shba-kosoven-nuk-e-njohim-05-09-2020-1539/60%Daily2020-09-05 15:22
https://kosovapost.net/99772-2/60%Daily2020-09-05 15:30
https://kosovapost.net/erdogan-ose-do-te-kuptojne-me-gjuhen-e-politikes-ose-me-eksperiencen-e-hidhur-ne-terren/60%Daily2020-09-05 15:10
https://kosovapost.net/turqia-paralajmeron-hapur-francen-harroji-endrrat-kolonialiste-ne-mesdhe/60%Daily2020-09-05 14:44
https://kosovapost.net/drejtori-i-obsh-se-nacionalizmi-i-vaksinave-vetem-ngadaleson-pandemine/60%Daily2020-09-05 14:42
https://kosovapost.net/tirane-arrestohet-nje-anetare-e-nje-organizate-terroriste/60%Daily2020-09-05 14:38
https://kosovapost.net/vjosa-osmani-realizoi-nje-bashkebisedim-virtual-me-ambasadorin-kanadez-alan-bowman/60%Daily2020-09-05 14:25
https://kosovapost.net/zevendeskryeministrja-balaj-vuciq-ne-washington-me-foli-serbisht-e-injorova/60%Daily2020-09-05 14:16
https://kosovapost.net/luis-enrique-messi-do-te-preferoja-nje-marreveshje-mes-paleve/60%Daily2020-09-05 14:14
https://kosovapost.net/australianet-protestojne-kunder-masave-te-pandemise-covid-19/60%Daily2020-09-05 14:07
https://kosovapost.net/mini-shengeni-i-mini-jugosllaveve-mustafa-e-hoti-kundershtonin-nje-nder-pikat-e-marreveshjes-qe-u-nenshkrua-dje-ne-shtepine-e-bardhe/60%Daily2020-09-05 13:44
https://kosovapost.net/serbia-raporton-dy-te-vdekur-dhe-77-raste-pozitive-me-covid-19/60%Daily2020-09-05 13:36
https://kosovapost.net/adelina-ismaili-falenderon-izraelin-per-njohjen-e-kosoves/60%Daily2020-09-05 13:31
https://kosovapost.net/grenell-i-reagon-petrit-selimit-seshte-e-vertete-se-shba-heq-vizat-per-kosoven-dhe-as-sjellja-e-gazit-jorus-ne-ballkan/60%Daily2020-09-05 14:49
https://kosovapost.net/keto-jane-qytetet-ku-u-regjistruan-rastet-e-reja-me-koronavirus/60%Daily2020-09-05 13:23
https://kosovapost.net/117-raste-pozitive-131-e-mposhtin-covid-19/60%Daily2020-09-05 13:18
https://kosovapost.net/keshilltari-i-sigurise-kombetare-te-shba-ve-kina-ka-nje-plan-te-madh-per-te-nderhyre-ne-zgjedhjet-presidenciale/60%Daily2020-09-05 13:04
https://kosovapost.net/katervjecarja-nga-mitrovica-ka-nevoje-per-ndihme-i-duhen-edhe-26-mije-euro-per-trajtim/60%Daily2020-09-05 13:02
https://kosovapost.net/deputetet-ne-pushim-mbajne-peng-terheqjen-e-10-te-kontributeve-ne-trust/60%Daily2020-09-05 12:54
https://kosovapost.net/trump-i-dhuron-kosoves-celesin-e-shtepise-se-bardhe/60%Daily2020-09-05 12:46
https://kosovapost.net/fitues-kryesor-i-ngjarjes-ne-washington-eshte-serbia/60%Daily2020-09-05 12:28
https://kosovapost.net/haradinaj-stublla-dhe-selimi-takim-miqesor-me-richard-grenell-2/60%Daily2020-09-05 12:21
https://kosovapost.net/haradinaj-stublla-dhe-selimi-takim-miqesor-me-richard-grenell/60%Daily2020-09-05 12:12
https://kosovapost.net/haskuka-qeveria-koti-bene-marreveshje-koti/60%Daily2020-09-05 12:01
https://kosovapost.net/mjeket-spanjolle-nxjerrin-pacientet-me-covid-te-marrin-rreze-dielli-u-ben-mire-per-shendetin-mendor/60%Daily2020-09-05 11:53
https://kosovapost.net/zhduket-nje-vajze-ne-ferizaj/60%Daily2020-09-05 11:41
https://kosovapost.net/kryetarja-e-kuvendit-te-kosoves-vjosa-osmani-priti-ne-takim-ambasadorin-italian-nicola-orlando/60%Daily2020-09-05 11:35
https://kosovapost.net/obrien-grenell-dhe-kushner-e-cilesuan-historike-marreveshjen-kosove-serbi/60%Daily2020-09-05 11:27
https://kosovapost.net/serbia-me-dalje-ne-detin-adriatik-haxhiu-kur-e-tha-reka-kerkuan-qe-te-shkarkohet/60%Daily2020-09-05 11:17
https://kosovapost.net/nagavci-e%cc%88shte%cc%88-dashur-te-rrezohej-qeveria-kurti-qe-te-arrijme-ne-kete-pike/60%Daily2020-09-05 11:11
https://kosovapost.net/turqia-dhe-qiproja-turke-do-te-zhvillojne-stervitjen-stuhia-e-mesdheut/60%Daily2020-09-05 11:04
https://kosovapost.net/shperthejne-6-aparate-te-klimes-vdesin-13-besimtare-ne-nje-xhami-te-bangladeshit/60%Daily2020-09-05 10:38
https://kosovapost.net/agk-i-denon-ashper-kercenimet-ne-drejtim-te-radiotelevizionit-te-kosoves/60%Daily2020-09-05 10:30
https://kosovapost.net/rita-ora-kalon-mbremjen-jashte-me-shoqeri-merr-vemendje-me-veshjen/60%Daily2020-09-05 10:17
https://kosovapost.net/14-vjecarja-nga-shqiperia-gala-aliaj-kualifikohet-ne-finalen-e-the-voice-kids-ne-gjermani/60%Daily2020-09-05 10:12
https://kosovapost.net/osmani-delegacioni-nuk-arriti-ti-sjelle-vendit-ato-qe-i-premtoi-as-njohjen-e-ndersjelle-me-serbine/60%Daily2020-09-05 09:58
https://kosovapost.net/pattinson-doli-pozitiv-me-covid-19-ekipi-i-batman-merr-nje-vendim-per-xhirimet/60%Daily2020-09-05 09:54
https://kosovapost.net/nis-ndertimi-i-fushave-sportive-ne-dy-shkolla-ne-kijeve-te-malisheves/60%Daily2020-09-05 09:51
https://kosovapost.net/zemaj-ska-lirim-te-masave-anti-covid-jemi-ne-faze-delikate/60%Daily2020-09-05 09:48
https://kosovapost.net/loshi-hoti-dhe-haradinaj-genjyen-popullin-per-marreveshjen-ne-shba/60%Daily2020-09-05 09:39
https://kosovapost.net/urgjentisht-te-mblidhet-kuvendi-dhe-me-rezolute-ta-shpalle-te-papranueshme-marreveshjen-e-djeshme/60%Daily2020-09-05 09:30
https://kosovapost.net/fotoja-qe-po-ben-buje-ne-rrjete-sociale-shperthejne-shakate-me-avdullah-hotin-dhe-skender-hysenin/60%Daily2020-09-05 09:24
https://kosovapost.net/edward-p-joseph-grenell-hoqi-dore-nga-njohja-e-kosoves/60%Daily2020-09-05 09:18
https://kosovapost.net/sadiku-transferohet-ne-kampionatin-turk-e-zbulon-klubi-i-tij-i-ardhshem/60%Daily2020-09-05 09:07
https://kosovapost.net/hoti-shpreh-gatishmerine-per-vazhdimin-e-dialogut-me-serbine/60%Daily2020-09-05 08:58
https://kosovapost.net/%e2%80%8bhoti-prezantoi-projektet-madhore-investive-per-kosoven/60%Daily2020-09-05 08:42
https://kosovapost.net/a-ke-dashuru-ndonjehere-fifi-jep-pergjigjen-e-sinqerte/60%Daily2020-09-05 08:23
https://kosovapost.net/rregullat-qe-do-te-ndryshojne-ne-gjermani-kete-muaj/60%Daily2020-09-05 08:18
https://kosovapost.net/marreveshja-ekonomike-hapi-i-pare-drejt-marreveshjes-perfundimtare/60%Daily2020-09-05 08:08
https://kosovapost.net/edhe-pdk-ja-do-te-propozoje-kanidatin-e-saj-per-president/60%Daily2020-09-05 08:02
https://kosovapost.net/pompeo-cmon-perpjekjet-e-lidereve-te-kosoves-dhe-serbise-per-arritjen-e-marreveshjes/60%Daily2020-09-05 07:38
https://kosovapost.net/mbi-4-milione-te-infektuar-me-koronavirus-ne-indi/60%Daily2020-09-05 07:33
https://kosovapost.net/reagime-ne-prishtine-rajon-dhe-be-per-marreveshjen-kosove-serbi/60%Daily2020-09-05 07:25
https://kosovapost.net/mot-me-diell-ne-kosove/60%Daily2020-09-05 07:21
https://kosovapost.net/si-do-te-perdoret-liqeni-i-ujmanit-nga-kosova-dhe-serbia/60%Daily2020-09-05 07:10
https://kosovapost.net/haradinaj-stublla-njohja-e-kosoves-nga-izraeli-hap-historik/60%Daily2020-09-05 07:06
https://kosovapost.net/basha-marreveshja-ne-uashington-eshte-humoristike-dhe-jo-historike/60%Daily2020-09-04 21:54
https://kosovapost.net/departamenti-i-shtetit-marreveshja-me-serbine-historike-njohja-e-kosoves-nga-izraeli-monumentale/60%Daily2020-09-04 21:47
https://kosovapost.net/nje-marreveshje-me-shume-se-ekonomike/60%Daily2020-09-04 21:07
https://kosovapost.net/syla-nese-njohja-reciproke-me-serbine-su-be-nga-trump-dhe-shba-ja-kush-tjeter-do-ta-beje/60%Daily2020-09-04 20:51
https://kosovapost.net/joe-biden-kosova-duhet-te-jete-shtet-i-pavarur-jo-pjese-e-serbise/60%Daily2020-09-04 20:48
https://kosovapost.net/realisht-nuk-fitoj-serbia-por-humbi-kosova/60%Daily2020-09-04 20:44
https://kosovapost.net/kryeministrja-e-serbise-deklarohet-pas-marreveshjes-se-uashingtonit/60%Daily2020-09-04 20:00
https://kosovapost.net/vucic-jep-deklaraten-e-forte-ne-nenshkruam-marreveshje-me-shba-te-dhe-jo-me-kosoven/60%Daily2020-09-04 19:51
https://kosovapost.net/kosova-dhe-serbia-pajtohen-ne-uashington-ta-ndalojne-perdorimin-e-pajisjeve-kineze-5g/60%Daily2020-09-04 19:42
https://kosovapost.net/marreveshja-kosove-serbi-dw-trump-mund-ta-reklamoje-si-fitore-diplomatike-perpara-zgjedhjeve-presidenciale/60%Daily2020-09-04 19:41
https://kosovapost.net/nezir-kraki-marreveshja-tmerruese-kosova-hoqi-dore-nga-shtetesia-la-serbine-te-mberrije-deri-ne-shengjin/60%Daily2020-09-04 19:35
https://kosovapost.net/pas-marreveshjes-flet-vucic-nuk-do-te-kete-me-taksa/60%Daily2020-09-04 19:35
https://kosovapost.net/njohja-reciproke-reagon-netanyahu-kosova-shteti-i-pare-mysliman-qe-hap-ambasade-ne-jeruzalem/60%Daily2020-09-04 18:57
https://kosovapost.net/grenell-pjesa-me-e-mire-e-marreveshjes-vitin-e-ardhshem/60%Daily2020-09-04 18:26
https://kosovapost.net/zedhenesi-i-be-se-pas-washingtonit-bisedimet-kosove-serbi-ne-bruksel/60%Daily2020-09-04 18:23
https://kosovapost.net/haxhiu-hoti-dhe-delegacioni-i-tij-i-paligjshem-ia-sollen-kosoves-demet-e-radhes/60%Daily2020-09-04 18:21
https://kosovapost.net/kosova-dhe-serbia-u-pajtuan-per-perdorimin-e-perbashket-te-ujmanit/60%Daily2020-09-04 17:59
https://kosovapost.net/per-nje-vit-kosova-pezullon-aplikimin-ne-organizata-nderkombetare-serbia-ndal-fushaten-e-cnjohjeve/60%Daily2020-09-04 17:54
https://kosovapost.net/ivanka-trump-reagon-pas-arritjes-se-marreveshjes-ne-mes-te-kosoves-dhe-serbise/60%Daily2020-09-04 17:51
https://kosovapost.net/kryeministri-hoti-prezanton-marreveshjen-me-serbine/60%Daily2020-09-04 17:45
https://kosovapost.net/kosova-dhe-serbia-pajtohen-ne-uashington-qe-ti-bashkohen-zones-se-mini-shengenit/60%Daily2020-09-04 17:07
https://kosovapost.net/hoti-nga-shtepia-e-bardhe-kemi-bere-edhe-nje-hap-tjeter-drejt-normalizimit-te-raporteve-mes-kosoves-dhe-serbise/60%Daily2020-09-04 17:01
https://kosovapost.net/limaj-mbe%cc%88shtet-marre%cc%88veshjen-e-ne%cc%88nshkruar-ne%cc%88-shte%cc%88pine%cc%88-e-bardhe%cc%88/60%Daily2020-09-04 16:58
https://kosovapost.net/haradinaj-pershendet-marreveshjen-shqetesimet-tona-per-ujmanin-u-reflektuan-ne-te/60%Daily2020-09-04 16:53
https://kosovapost.net/kryeministri-netanyahu-konfirmon-njohjen-e-kosoves-permes-lidhjes-se-marredhenieve-diplomatike/60%Daily2020-09-04 16:49
https://kosovapost.net/ky-eshte-teksti-i-plote-marreveshjes-kosove-serbi-nenshkruar-ne-shtepine-e-bardhe/60%Daily2020-09-04 16:46
https://kosovapost.net/vuciq-pas-nenshkrimit-te-marreveshjes-hap-i-madh-krijimi-i-zones-ekonomike-me-kosoven/60%Daily2020-09-04 16:39
https://kosovapost.net/pdk-delegacioni-kosovar-humbi-shansin-per-marreveshje-finale-qe-siguron-njohjen-e-ndersjelle-dhe-ulesen-ne-okb/60%Daily2020-09-04 16:34
https://kosovapost.net/pacolli-e-mirepres-nenshkrimin-e-marreveshjes-historike-ne-shtepine-e-bardhe-mes-kosoves-dhe-serbise-me-shba/60%Daily2020-09-04 16:26
https://kosovapost.net/trump-kjo-eshte-nje-marreveshje-historike/60%Daily2020-09-04 16:22
https://kosovapost.net/isa-mustafa-kosova-e-bekuar-me-miqesine-me-shba-te-kjo-u-deshmua-edhe-sot-me-nenshkrimin-e-marreveshjes/60%Daily2020-09-04 16:19
https://kosovapost.net/erdogan-priti-ne-takim-kreun-e-rajonit-kurd-ne-irak/60%Daily2020-09-04 16:15
https://kosovapost.net/konfirmon-trump-izraeli-njeh-zyrtarisht-kosoven/60%Daily2020-09-04 16:06
https://kosovapost.net/thaci-pershendet-marreveshjen-kosove-serbi-ne-uashington-kosova-do-te-vazhdoje-punen-ne-zhvillimin-ekonomik/60%Daily2020-09-04 16:00
https://kosovapost.net/zyrtari-i-trump-kosova-e-serbia-jane-dakorduar-per-normalizim-ekonomik/60%Daily2020-09-04 15:55
https://kosovapost.net/lajmi-i-fundit-kosova-dhe-serbia-nenshkruajne-marreveshjet-me-ameriken/60%Daily2020-09-04 15:48
https://kosovapost.net/nje-shtet-i-fuqishem-do-ta-njohe-kosoven-nese-nenshkruhet-marreveshja/60%Daily2020-09-04 15:46
https://kosovapost.net/pas-pak-nis-ceremonia-e-nenshkrimit-te-marreveshjes-kosove-serbi-nuk-ka-flamuj-shteteror/60%Daily2020-09-04 15:37
https://kosovapost.net/vuciq-dhe-delegacioni-serb-shikojne-permbajtjen-e-marreveshjes-para-nenshkrimit/60%Daily2020-09-04 15:33
https://kosovapost.net/haradinaj-spranoj-marreveshje-trilaterale-ku-serbia-eshte-pale-karshi-kosoves/60%Daily2020-09-04 15:25
https://kosovapost.net/delegacioni-serb-arrin-ne-shtepine-e-bardhe/60%Daily2020-09-04 15:21
https://kosovapost.net/hoti-bashke-me-delegacionin-dhe-selim-selimin-e-aakse-nisen-drejt-shtepise-se-bardhe/60%Daily2020-09-04 15:18
https://kosovapost.net/pdk-nuk-zevendeson-aak-ne-ne-qeverine-hoti/60%Daily2020-09-04 15:12
https://kosovapost.net/mushkolaj-nga-uashingtoni-izraeli-do-ta-njoh-sot-kosoven/60%Daily2020-09-04 15:02
https://kosovapost.net/haradinaj-nuk-do-te-ndihmojme-nje-marreveshje-ku-serbia-qofte-edhe-indirekt-behet-pale-ne-resurset-e-kosoves/60%Daily2020-09-04 14:43
https://kosovapost.net/gjate-tre-mujorit-te-dyte-qeveria-shpenzoi-mbi-534-milione-euro/60%Daily2020-09-04 14:42
https://kosovapost.net/pese-viktima-dhe-123-raste-te-reja-nga-covid-19-ne-shqiperi/60%Daily2020-09-04 14:40
https://kosovapost.net/raportohet-se-kosova-dhe-serbia-nuk-do-te-nenshkruajne-marreveshje-mes-vete-por-me-shba-te/60%Daily2020-09-04 14:35
https://kosovapost.net/keds-me-mega-projekte-investive-vitin-e-ardhshem-ne-istog/60%Daily2020-09-04 14:31
https://kosovapost.net/lajmi-i-fundit-pritet-doreheqja-e-ministrave-te-aakse-haradinaj-largohet-nga-qeveria/60%Daily2020-09-04 14:21
https://kosovapost.net/ministri-veliu-priti-ne-takim-ambasadorin-e-turqise-ne-kosove/60%Daily2020-09-04 14:20
https://kosovapost.net/latinka-perovic-beogradi-ka-tendenca-per-ti-dhene-fund-ekzistences-se-popullit-malazez/60%Daily2020-09-04 13:58
https://kosovapost.net/nga-vv-reagojne-per-marreveshjen-e-paralajmeruar-kosove-serbi-ne-shba/60%Daily2020-09-04 13:44
https://kosovapost.net/vuciq-ka-bere-gati-nje-dhurate-per-presidentin-trump/60%Daily2020-09-04 13:44
https://kosovapost.net/serbia-regjistron-tre-te-vdekur-dhe-96-raste-te-reja-me-coronavirus/60%Daily2020-09-04 13:38
https://kosovapost.net/turqia-vazhdon-me-donacione-per-forcen-e-sigurise-se-kosoves/60%Daily2020-09-04 13:36
https://kosovapost.net/rastet-pozitive-sipas-komunave-13/60%Daily2020-09-04 13:16
https://kosovapost.net/partnerja-e-ronaldos-e-kenaqur-me-punen-e-dizenjatores-kosovare/60%Daily2020-09-04 13:10
https://kosovapost.net/hyseni-e-hoti-te-emocionuar-per-takimin-me-trump-apo-per-marreveshje/60%Daily2020-09-04 13:06
https://kosovapost.net/konfirmohen-119-raste-pozitive-dhe-covid-19-ne-kosove/60%Daily2020-09-04 13:05
https://kosovapost.net/raportohet-se-haradinaj-po-ben-presion-qe-kosova-mos-ta-nenshkruaj-marreveshjen-ne-shba/60%Daily2020-09-04 12:46
https://kosovapost.net/osmani-ne-takim-me-perfaqesuesin-special-te-be-se-liberalizimi-duhet-te-ndodh-sepse-kosova-i-ka-plotesuar-kriteret/60%Daily2020-09-04 12:46
https://kosovapost.net/moshat-e-shtyera-nuk-pajtohen-me-masat-e-reja-anti-covid-nuk-eshte-e-drejte-te-na-cenohet-e-drejta-e-levizjes/60%Daily2020-09-04 13:14
https://kosovapost.net/haradinaj-adrian-krasniqi-shembulli-tipik-i-shqiptarit/60%Daily2020-09-04 12:32
https://kosovapost.net/lajmi-i-fundit-per-pak-ore-zyrtarizohet-e-ardhmja-e-messit/60%Daily2020-09-04 12:29
https://kosovapost.net/grenell-nuk-ka-bisedime-pa-befasi/60%Daily2020-09-04 12:16
https://kosovapost.net/covid-19-dhe-inflamacioni-qe-shkakton-tek-tiroidja-kujdesi-qe-ju-duhet/60%Daily2020-09-04 11:44
https://kosovapost.net/iran-shkon-ne-mbi-22-mije-numri-i-viktimave-nga-covid-19/60%Daily2020-09-04 11:38
https://kosovapost.net/%e2%80%8brakitic-dua-te-fitoj-te-njejtet-trofe-me-sevilla-si-me-barcelonen/60%Daily2020-09-04 11:37
https://kosovapost.net/21-vjetori-e-gjen-policine-e-kosoves-me-21-heronj-te-kosoves-te-rene-ne-kryerje-te-detyres/60%Daily2020-09-04 11:29
https://kosovapost.net/gruaja-ne-fushe-kosove-rrah-ish-kolegun-e-punes-dhe-ia-merr-parate-nga-xhepi/60%Daily2020-09-04 11:08
https://kosovapost.net/haziri-java-e-fundit-e-qete-dhe-me-ulje-te-lehte-te-rasteve-pozitive/60%Daily2020-09-04 10:52
https://kosovapost.net/keshtu-dukej-pika-10-e-dokumentit-ku-kerkohej-njohja-e-ndersjelle-mes-dy-vendeve/60%Daily2020-09-04 10:40
https://kosovapost.net/kryeministri-grek-i-kerkon-turqise-te-ndale-kercenimet-nese-do-dialog/60%Daily2020-09-04 10:11
https://kosovapost.net/haradinaj-mirenjohes-perjete-gjithe-pjesetareve-te-pk-se-qe-rane-ne-krye-te-detyres/60%Daily2020-09-04 10:11
https://kosovapost.net/kryetarja-e-kuvendit-te-kosoves-dr-vjosa-osmani-priti-ne-takim-ambasadoren-finlandeze-pia-stjernval/60%Daily2020-09-04 10:04
https://kosovapost.net/rama-tek-meta-jemi-gati-per-cdo-date-zgjedhjesh-por-jo-2-majin/60%Daily2020-09-04 09:50
https://kosovapost.net/osmani-ne-takim-me-wigemark-te-rritet-efektiviteti-i-organeve-gjyqesore-ne-kohe-pandemie/60%Daily2020-09-04 09:47
https://kosovapost.net/zgjedhjet-sot-kreret-e-partive-takim-me-presidentin-mesohen-datat-e-preferuara-te-partive/60%Daily2020-09-04 09:34
https://kosovapost.net/serwer-vuciqit-nese-nuk-e-njeh-kosoven-te-presin-dite-te-veshtira/60%Daily2020-09-04 09:42
https://kosovapost.net/grenell-per-takimin-e-djeshem-kosove-serbi-dite-produktive-jam-me-shprese/60%Daily2020-09-04 09:23
https://kosovapost.net/edhe-nje-ish-luftetar-i-uck-se-ftohet-nga-specialja/60%Daily2020-09-04 08:59
https://kosovapost.net/shba-ja-terhiqet-zyrtarisht-nga-obsh-ja/60%Daily2020-09-04 08:46
https://kosovapost.net/shba-regjistron-mbi-36-mije-raste-te-reja-me-covid-19/60%Daily2020-09-04 08:41
https://kosovapost.net/policia-e-kosoves-mbush-21-vite-thaci-falenderon-pjesetaret-e-saj-per-angazhimin/60%Daily2020-09-04 08:29
https://kosovapost.net/pompeo-pret-ne-takime-te-ndara-hotin-e-vuciqin/60%Daily2020-09-04 08:23
https://kosovapost.net/trump-vaksina-e-covid-19-ndoshta-shperndahet-perpara-fundit-te-tetorit/60%Daily2020-09-04 08:14
https://kosovapost.net/e-pranon-sanchez-doja-te-largohesha-nga-man-utd-pas/60%Daily2020-09-04 08:08
https://kosovapost.net/kalendari-historik-4-shtator/60%Daily2020-09-04 08:01
https://kosovapost.net/a-do-ta-njohe-serbia-kosoven-nga-washintoni-flet-vuciq/60%Daily2020-09-04 07:57
https://kosovapost.net/60-paciente-me-covid-19-po-trajtohen-ne-spitalin-e-pejes/60%Daily2020-09-04 07:47
https://kosovapost.net/qeveria-po-rrezikon-qe-rreth-100-mije-punetore-te-mbesin-pa-pune/60%Daily2020-09-04 07:37
https://kosovapost.net/epidemiologu-nga-gjakova-tregon-se-si-u-menaxhua-pandemia-ne-vitet-e-70-ta/60%Daily2020-09-04 07:32
https://kosovapost.net/nato-takohet-per-te-diskutuar-rastin-e-helmimit-te-liderit-opozitar-rus/60%Daily2020-09-04 07:17
https://kosovapost.net/mbrojtesi-i-greqise-ne-kosove-shkojme-per-fitore/60%Daily2020-09-04 07:15
https://kosovapost.net/cfare-ndodhi-aktori-i-njohur-turk-kivanc-tatlitug-perfundon-ne-spital/60%Daily2020-09-04 06:55
https://kosovapost.net/bilanci-covid-19-gjermania-shenon-782-raste-te-reja/60%Daily2020-09-04 06:50
https://kosovapost.net/99281-2/60%Daily2020-09-04 06:47
https://kosovapost.net/mbi-%e2%80%8b3-mije-raste-aktive-me-covid-19-ne-kosove/60%Daily2020-09-04 06:39
https://kosovapost.net/99276-2/60%Daily2020-09-04 06:35
https://kosovapost.net/nje-termet-i-fuqishem-godet-japonine/60%Daily2020-09-04 06:31
https://kosovapost.net/studimi-amerikan-pjepri-i-hidhur-sheron-kancerin/60%Daily2020-09-04 06:28
https://kosovapost.net/krasniqi-ka-perafrim-ndermjet-be-se-dhe-shba-se-per-dialogun/60%Daily2020-09-04 06:24
https://kosovapost.net/trumpi-merr-pjese-ne-ceremonine-e-nenshkrimit-te-marreveshjes-kosove-serbi/60%Daily2020-09-04 06:18
https://kosovapost.net/reja-dhe-hysaj-per-ndeshjen-me-bjellorusine-frike-forma-fizike/60%Daily2020-09-04 06:16
https://kosovapost.net/kosova-e-serbia-drejt-marreveshjes-bisedimet-vazhdojne-edhe-sot/60%Daily2020-09-04 06:12
https://kosovapost.net/moti-sot-111/60%Daily2020-09-04 06:06
https://kosovapost.net/abazoviq-kursi-i-politikes-se-jashtme-te-malit-te-zi-nuk-do-te-ndryshoje-as-karshi-pranimit-te-shtetit-te-kosoves/60%Daily2020-09-03 21:19
https://kosovapost.net/mustafaj-grenell-ka-bere-transparence-mali-i-zi-smund-te-qeveriset-nga-nje-parti-anti-atlantiste/60%Daily2020-09-03 21:13
https://kosovapost.net/be-ja-denon-sanksionet-e-shba-se-ndaj-zyrtareve-te-gjnp-se/60%Daily2020-09-03 21:04
https://kosovapost.net/99239-2/60%Daily2020-09-03 20:57
https://kosovapost.net/kosova-merr-vetem-nje-pike-nga-ndeshja-e-dominuar-ndaj-moldavise/60%Daily2020-09-03 20:49
https://kosovapost.net/keshilltari-kryesor-i-trump-qe-ndermjetesoi-takimin-hoti-vuciq-jep-detaje-cfare-ndodhi-sot-dhe-cfare-pritet-neser/60%Daily2020-09-03 20:38
https://kosovapost.net/vuciq-amerikanet-na-degjuan-e-hoqen-piken-ku-kerkonin-njohjen-e-kosoves/60%Daily2020-09-03 20:11
https://kosovapost.net/perse-ka-diskriminim-ndaj-myslimaneve-ne-kosove/60%Daily2020-09-03 20:06
https://kosovapost.net/avdullah-hoti-jemi-nje-hap-para-permbylljes-se-marreveshjes-kosove-serbi/60%Daily2020-09-03 19:49
https://kosovapost.net/perfundon-takimi-hoti-vuciq-pritet-konferenca-e-kryeministrit/60%Daily2020-09-03 19:41
https://kosovapost.net/daciq-vuciq-e-refuzoi-brutalisht-letren-per-njohjen-e-pavaresise-se-kosoves/60%Daily2020-09-03 19:21
https://kosovapost.net/turqia-dhe-greqia-kane-rene-dakord-te-zhvilloje-bisedime-teknike-per-parandalimin-e-konfliktit/60%Daily2020-09-03 19:11
https://kosovapost.net/neser-do-te-ndizen-qirinj-ne-nderim-te-policeve-qe-vdiqen-nga-covid-19/60%Daily2020-09-03 19:01
https://kosovapost.net/rama-gllaberimi-i-detit-nga-greqia-eshte-marrezi/60%Daily2020-09-03 18:37
https://kosovapost.net/thaci-per-kombetaren-e-kosoves-me-mendje-e-zemer-jemi-para-ekranit/60%Daily2020-09-03 18:22
https://kosovapost.net/the-guardian-samiti-kosove-serbi-ne-shtepine-e-bardhe-irriton-europianet-qe-thone-se-jane-afer-marreveshjes/60%Daily2020-09-03 18:16
https://kosovapost.net/regjistrohen-1-642-raste-te-reja-me-covid-19-ne/60%Daily2020-09-03 18:11
https://kosovapost.net/vjosa-osmani-perkrah-futbollistet-e-kosoves-para-duelit-me-moldavine/60%Daily2020-09-03 17:39
https://kosovapost.net/ceku-i-vv-se-kosova-dhe-serbia-nuk-do-te-duhej-te-trajtoheshin-si-pale-te-barabarta/60%Daily2020-09-03 17:13
https://kosovapost.net/bebe-rexha-mbush-31-vjec-poston-fotot-e-para-nga-ditelindja/60%Daily2020-09-03 17:08
https://kosovapost.net/ceku-delegacioni-kosovar-shkoi-ne-uashington-pa-e-ditur-agjenden/60%Daily2020-09-03 17:06
https://kosovapost.net/pauze-ne-shtepi-te-bardhe-keshilltari-i-trump-serbia-e-kosova-po-bejne-progres-vazhdojme-pasdite/60%Daily2020-09-03 16:59
https://kosovapost.net/grenell-demanton-mediat-dhe-delegacionin-serb/60%Daily2020-09-03 16:54
https://kosovapost.net/erdogan-takim-online-me-merkel-e-papranueshme-mbeshtetja-e-disa-vendeve-per-egoizmin-e-greqise/60%Daily2020-09-03 16:50
https://kosovapost.net/hidrocentral-per-kosoven-ne-territorin-shqiptar/60%Daily2020-09-03 16:42
https://kosovapost.net/vuciq-orkestron-propagande-nga-washingtoni-se-dicka-e-rende-po-i-ndodhe-ne-negociata/60%Daily2020-09-03 16:37
https://kosovapost.net/ramush-haradinaj-reagon-pasi-agim-ceku-u-ftua-ne-hage/60%Daily2020-09-03 16:33
https://kosovapost.net/ministri-serb-bisedimet-me-te-renda-ndonjehere-kerkohet-njohja-e-ndersjelle/60%Daily2020-09-03 16:28
https://kosovapost.net/99165-2/60%Daily2020-09-03 16:24
https://kosovapost.net/12-milioneret-e-kuvendit-te-kosoves/60%Daily2020-09-03 16:17
https://kosovapost.net/zemaj-avokati-i-popullit-eshte-garant-i-demokracise%cc%88-shtetit-ligjor-dhe-i-te%cc%88-drejtave-te%cc%88-njeriut/60%Daily2020-09-03 16:05
https://kosovapost.net/media-serbe-vuciqit-iu-ofrua-nje-leter-para-takimit-ne-shtepine-e-bardhe-kerkohet-njohja-e-kosoves/60%Daily2020-09-03 15:57
https://kosovapost.net/pasi-u-vendos-flamuri-i-kosoves-nje-grup-serbesh-te-ujmani-e-vendosin-flamurin-serb/60%Daily2020-09-03 15:52
https://kosovapost.net/ditet-e-para-te-shtatorit-a-do-te-kete-shi-ne-kosove/60%Daily2020-09-03 15:43
https://kosovapost.net/rama-ska-marreveshje-me-greqine-pa-miratimin-e-presidentit/60%Daily2020-09-03 15:36
https://kosovapost.net/hoti-dhe-vuciq-arrijne-ne-shtepine-e-bardhe-priten-nga-grenell/60%Daily2020-09-03 15:19
https://kosovapost.net/pacolli-per-marreveshjet-e-mundshme-ne-uashington-une-qe-13-vjet-flas-per-to/60%Daily2020-09-03 15:02
https://kosovapost.net/kurti-per-grenell-po-i-ngutet-prandaj-po-ben-trysni-mbi-kosoven/60%Daily2020-09-03 15:01
https://kosovapost.net/pese-viktima-dhe-116-raste-te-reja-me-covid-19-ne-shqiperi/60%Daily2020-09-03 14:41
https://kosovapost.net/kurti-per-delegacionin-ne-uashington-turizem-qeveritar-me-parate-e-shtetit/60%Daily2020-09-03 14:44
https://kosovapost.net/hoti-zbulon-se-cfare-tema-do-te-diskutohen-sot-me-serbine-ne-shtepine-e-bardhe/60%Daily2020-09-03 14:01
https://kosovapost.net/delegacioni-i-kosoves-niset-per-ne-shtepine-e-bardhe/60%Daily2020-09-03 13:51
https://kosovapost.net/keds-po-ndricon-per-here-te-pare-vendbanimin-e-lashte-kosovar/60%Daily2020-09-03 13:42
https://kosovapost.net/policia-gjermane-gjen-trupat-e-pajete-te-pese-femijeve/60%Daily2020-09-03 13:21
https://kosovapost.net/kosove-nente-raste-te-vdekjes-dhe-78-raste-te-reja-me-covid-19/60%Daily2020-09-03 13:06
https://kosovapost.net/rastet-pozitive-sipas-komunave-ne-kosove-6/60%Daily2020-09-03 13:08
https://kosovapost.net/166-raste-te-reja-me-koronavirus-ne-maqedoni-te-veriut/60%Daily2020-09-03 12:59
https://kosovapost.net/greqia-ndryshon-rregullat-per-dhenien-e-nenshtetesise/60%Daily2020-09-03 12:55
https://kosovapost.net/thaci-kerkon-nga-delegacioni-te-bejne-hapa-te-guximshem-ne-shtepine-e-bardhe/60%Daily2020-09-03 12:30
https://kosovapost.net/stine-e-re-shporte-e-re-produktesh-me-te-mirat-e-shtatorit/60%Daily2020-09-03 12:26
https://kosovapost.net/dialogu-kosove-serbi-ne-uashington-obrajan-diskutimet-e-cojne-perpara-paqen/60%Daily2020-09-03 12:10
https://kosovapost.net/aleksandar-vuciq-nuk-eshte-peson-qe-i-jepen-ultimatume-por-cilat-jane-pritjet-e-bernabiqit-nga-washingtoni/60%Daily2020-09-03 12:06
https://kosovapost.net/serbi-106-punonjes-shendetesore-te-prekur-me-covid-19/60%Daily2020-09-03 11:59
https://kosovapost.net/kmdlnj-kerkon-qe-te-testohen-te-gjithe-te-burgosurit-per-covid-19/60%Daily2020-09-03 11:45
https://kosovapost.net/gjuriq-ne-uashington-edhe-tema-te-veshtira-politike/60%Daily2020-09-03 11:35
https://kosovapost.net/juventusi-akord-me-suarez-tani-ne-bisedime-me-barcelonen/60%Daily2020-09-03 11:30
https://kosovapost.net/rekord-i-rasteve-pozitive-ne-kroaci-sot-me-se-shumti-te-infektuar-qe-nga-fillimi-i-pandemise/60%Daily2020-09-03 11:24
https://kosovapost.net/gjukanoviq-per-televizionin-austriak-ringjallja-e-projektit-serbo-madh-kompensim-per-kosoven-e-humbur/60%Daily2020-09-03 10:58
https://kosovapost.net/bilanci-i-rasteve-pozitive-me-covid-19-ne-gjilan-bie-lehte-numri-i-te-infektuarve/60%Daily2020-09-03 10:56
https://kosovapost.net/ekskluzive-kerkonte-60-milione-dollare-demshperblim-djali-i-ish-kryeministrit-berisha-humb-gjyqin-ne-amerike/60%Daily2020-09-03 10:44
https://kosovapost.net/te-dyshuarit-dhe-te-akuzuarit-nga-specialja-do-te-marrin-ndihme-juridike-per-ti-paguar-avokatet/60%Daily2020-09-03 10:21
https://kosovapost.net/meksika-vendi-ku-nga-covid-19-humben-jeten-me-shume-punonjes-shendetesore/60%Daily2020-09-03 10:18
https://kosovapost.net/ja-kur-do-te-hapen-shkollat-ne-kosove/60%Daily2020-09-03 10:12
https://kosovapost.net/deputetja-e-pdk-se-kritikon-hotin-ne-washington-me-ekip-pa-eksperte-e-pa-strategji/60%Daily2020-09-03 10:12
https://kosovapost.net/kurti-ne-bisede-me-ekspertin-e-ekonomise-ne-britani-terheqja-e-10-te-trustit-e-rrezikshme/60%Daily2020-09-03 10:35
https://kosovapost.net/ish-shefi-i-shtabit-te-uckse-agim-ceku-ftohet-nga-specialja/60%Daily2020-09-03 10:05
https://kosovapost.net/zemaj-kerkon-rritje-te-performances-dhe-llogaridhenie-nga-punonjesit-shendetesore/60%Daily2020-09-03 09:51
https://kosovapost.net/arrestohen-dy-te-dyshuar-u-konfiskohen-lende-narkotike/60%Daily2020-09-03 09:54
https://kosovapost.net/raportohet-per-nje-vdekje-te-dyshimte-ne-suhareke/60%Daily2020-09-03 09:23
https://kosovapost.net/kur-pritet-te-mbahet-seanca-per-10-perqindeshin-e-trustit/60%Daily2020-12-10 23:22
https://kosovapost.net/zema-asnje-mjek-nuk-do-te-mbetet-pa-pune/60%Daily2020-09-03 12:38
https://kosovapost.net/qeveria-gjermane-navalnin-e-helmuan-me-novicok/60%Daily2020-09-03 08:21
https://kosovapost.net/al-azhar-nga-bashkesia-nderkombetare-kerkoi-qendrim-kunder-charlie-hebdo-per-ripublikimin-e-karikaturave-fyese/60%Daily2020-09-03 08:16
https://kosovapost.net/manchester-united-nenshkruan-me-mesfushorin-holandez-van-de-beek/60%Daily2020-09-03 08:12
https://kosovapost.net/koment-gjermania-merr-kurs-konfrontimi-me-rusine/60%Daily2020-09-03 08:10
https://kosovapost.net/sfide-e-madhe-cfare-e-pret-presidentin-vuciq-ne-washington/60%Daily2020-09-03 08:22
https://kosovapost.net/shba-regjistron-afro-40-mije-raste-te-reja-me-covid-19/60%Daily2020-09-03 08:00
https://kosovapost.net/daciq-presioni-mbi-serbine-do-jete-i-madh-vuciq-do-te-reagoje/60%Daily2020-09-03 07:52
https://kosovapost.net/shba-ja-kerkon-dhenie-fund-te-dhunes-ne-bjellorusi/60%Daily2020-09-03 07:48
https://kosovapost.net/vazhdon-te-rritet-numri-i-viktimave-nga-covid-19-ne-brazil-indi-dhe-meksike-2/60%Daily2020-09-03 07:44
https://kosovapost.net/daciq-per-takimin-ne-shtepine-e-bardhe-hap-perpara-ose-debakel/60%Daily2020-09-03 07:43
https://kosovapost.net/kritikat-per-dialogun-beqiri-i-lidh-me-ambicien-e-haradinajt-per-tu-bere-president/60%Daily2020-09-03 07:40
https://kosovapost.net/ish-kryeministri-italian-silvio-berlusconi-infektohet-me-koronavirus-kjo-eshte-gjendja-e-tij/60%Daily2020-09-03 07:36
https://kosovapost.net/bilanci-covid-19-ne-gjermani-311-raste-te-reja-me-covid-19-brenda-24-oreve/60%Daily2020-09-03 07:32
https://kosovapost.net/andin-hoti-sherohet-nga-coronavirusi/60%Daily2020-09-03 07:31
https://kosovapost.net/hoti-dhe-vuciqi-takohen-sot-ne-shtepine-e-bardhe/60%Daily2020-09-03 07:24
https://kosovapost.net/detajet-tronditese-23-vjet-pas-vdekjes-se-dianes-flet-ish-sekretari-i-saj/60%Daily2020-09-03 06:57
https://kosovapost.net/mbyllen-pe-qarkullim-tri-rruge-ne-lagjen-pejton/60%Daily2020-09-03 07:40
https://kosovapost.net/detaje-nga-ngjarja-shokuese-tek-sanatoriumi-65-vjecari-u-hodh-nga-dritarja/60%Daily2020-09-03 06:46
https://kosovapost.net/mbi-9-mije-persona-jane-sheruar-3-mije-e-251-raste-aktive-me-covid-19-ne-kosove/60%Daily2020-09-03 07:00
https://kosovapost.net/shifra-trishtuese-ja-pse-shqiperia-mbane-vendin-e-trete-ne-europe/60%Daily2020-09-03 06:35
https://kosovapost.net/babai-i-messi-t-thyen-heshtjen-nuk-e-di-nese-do-shkoj-te-manchester-city-apo/60%Daily2020-09-03 06:30
https://kosovapost.net/shba-ja-u-kerkon-leje-pune-diplomateve-kineze/60%Daily2020-09-03 06:26
https://kosovapost.net/nga-20-deri-ne-200-euro-laboratoret-private-vazhdojne-te-kryejne-teste-per-covid-19/60%Daily2020-09-03 06:23
https://kosovapost.net/shteteve-amerikane-u-kerkohet-te-pergatiten-per-shperndarje-te-vaksines-per-covid-19-nga-nentori/60%Daily2020-09-03 06:20
https://kosovapost.net/tete-menyra-per-trajtimin-e-dhimbjes-se-fytit-tek-nje-femije-ne-menyre-natyrale/60%Daily2020-09-03 06:16
https://kosovapost.net/vazhdon-edhe-sot-intervistimi-nga-specialja-i-ali-ahmetit/60%Daily2020-09-03 06:10
https://kosovapost.net/parashikimi-i-motit-sot-dhe-neser-2/60%Daily2020-09-03 06:04
https://kosovapost.net/trump-kerkon-shkarkimin-e-prezantuesit-qe-perdori-shprehjen-terroriste-per-myslimanet/60%Daily2020-09-02 22:05
https://kosovapost.net/macron-qorton-gazetarin-qe-raportoi-per-takimin-e-tij-me-liderin-e-grupit-parlamentar-te-hezbollahut/60%Daily2020-09-02 22:00
https://kosovapost.net/turqia-eshte-duke-e-pare-kulmin-e-dyte-te-shperthimit-te-coivd-19/60%Daily2020-09-02 21:39
https://kosovapost.net/nitaj-i-reagon-hazirit-serbia-te-na-njohe-ne-kufijte-aktuale-pastaj-hapim-letrat-per-shkembime/60%Daily2020-09-02 21:30
https://kosovapost.net/engel-para-takimit-ne-shtepine-e-bardhe-vuciq-minister-i-millosheviqit-po-e-con-serbine-drejt-rusise/60%Daily2020-09-02 21:34
https://kosovapost.net/tome-gashi-shume-me-mire-qe-thaci-nuk-eshte-ne-uashington-per-takimin-e-4-shtatorit/60%Daily2020-09-02 21:04
https://kosovapost.net/hoti-ska-marreveshje-ne-bruksel-pa-njohje-reciproke/60%Daily2020-09-02 20:57
https://kosovapost.net/pse-po-shkon-kosova-ne-washington-me-plot-fobi-e-rezerva-evidente/60%Daily2020-09-02 20:47
https://kosovapost.net/98872-2/60%Daily2020-09-02 20:40
https://kosovapost.net/isufi-nese-hapet-tema-e-trepces-dhe-ujmanit-duhet-te-nderpriten-bisedimet/60%Daily2020-09-02 19:37
https://kosovapost.net/pacienti-me-koronavirus-ne-shqiperi-hidhet-nga-kati-i-katert-i-spitalit/60%Daily2020-09-02 19:07
https://kosovapost.net/haradinaj-besojme-se-takimi-ne-shtepine-e-bardhe-do-te-jete-hap-para-per-kosoven/60%Daily2020-09-02 18:15
https://kosovapost.net/%e2%80%8bedita-tahiri-hoti-me-ofroi-poziten-e-koordinatores-per-dialog/60%Daily2020-09-02 18:12
https://kosovapost.net/paciente-me-dhe-pa-covid-19-po-trajtohen-ne-te-njejtat-dhoma-ne-qkuk/60%Daily2020-09-02 17:55
https://kosovapost.net/vjosa-osmani-pervec-njohjes-hoti-duhet-te-kerkoje-edhe-llogari-nga-serbia-per-krimet-ne-kosove/60%Daily2020-09-02 17:33
https://kosovapost.net/shala-kosova-ne-dialog-pa-koordinim-dhe-pa-eksperte/60%Daily2020-09-02 17:27
https://kosovapost.net/turqia-denon-revisten-charlie-hebdo-per-karikaturat-antimuslimane/60%Daily2020-09-02 17:22
https://kosovapost.net/asociacioni-dhe-ceshtjet-e-pronesise-temat-e-takimit-te-radhes-ne-bruksel/60%Daily2020-09-02 16:51
https://kosovapost.net/98838-2/60%Daily2020-09-02 16:45
https://kosovapost.net/protesta-ne-bullgari-kundershtohen-ndryshimet-kushtetuese/60%Daily2020-09-02 16:22
https://kosovapost.net/prishtina-ende-komuna-e-vetme-ku-kryhen-testet-serologjike-falas/60%Daily2020-09-02 15:53
https://kosovapost.net/perfundon-intervistimi-i-ali-ahmetit-nga-zyra-e-prokurorit-te-specializuar/60%Daily2020-09-02 15:48
https://kosovapost.net/zviceranet-premtojne-nje-test-qe-e-detekton-virusin-per-15-minuta/60%Daily2020-09-02 15:35
https://kosovapost.net/edhe-99-raste-te-reja-me-covid-19-ne-serbi/60%Daily2020-09-02 15:23
https://kosovapost.net/gjermania-gjen-agjent-nervor-novicok-ne-mostrat-e-navalnyt/60%Daily2020-09-02 15:17
https://kosovapost.net/turqia-pavaresisht-provokimeve-deshiron-dialog-ne-mesdheun-lindor/60%Daily2020-09-02 14:45
https://kosovapost.net/kryetaret-e-komunave-nuk-votojne-rishikimin-e-buxhetit-per-kornizen-afatmesme-2021-23/60%Daily2020-09-02 14:41
https://kosovapost.net/ne-shqiperi-122-raste-te-reja-me-coronavirus-gjashte-te-vdekur/60%Daily2020-09-02 14:35
https://kosovapost.net/%e2%80%8bkurz-merkel-gaboi-kur-vendosi-hapjen-e-kufijve-per-migrantet/60%Daily2020-09-02 14:28
https://kosovapost.net/kryeministri-hoti-perhere-mirenjohes-per-ndihmen-qe-shba-te-kane-dhene-per-kosoven/60%Daily2020-09-02 14:28
https://kosovapost.net/kryetarja-e-madridit-pret-qe-shumica-e-nxenesve-te-infektohen-me-koronavirus/60%Daily2020-09-02 14:12
https://kosovapost.net/nje-e-treta-e-amerikaneve-nuk-do-te-vaksinohen-kunder-covid-19-zbulohen-edhe-arsyet/60%Daily2020-09-02 14:07
https://kosovapost.net/shqiperia-dhe-kosova-arrijne-marreveshje-per-mobilitetin-ne-pune/60%Daily2020-09-02 13:56
https://kosovapost.net/dy-te-vdekur-dhe-145-te-infektuar-nga-covid-19-ne-maqedonine-e-veriut/60%Daily2020-09-02 13:52
https://kosovapost.net/humbin-jeten-dy-persona-ne-nje-aksident-te-rende-trafiku/60%Daily2020-09-02 13:42
https://kosovapost.net/sherbente-per-pacientet-e-prekur-me-covid-19-denohet-nga-policia-e-kosoves/60%Daily2020-09-02 14:03
https://kosovapost.net/mijera-protestues-para-parlamentit-bullgar/60%Daily2020-09-02 13:12
https://kosovapost.net/rastet-pozitive-sipas-komunave-ne-kosove-5/60%Daily2020-09-02 13:08
https://kosovapost.net/kosove-gjashte-raste-te-vdekjes-dhe-112-raste-te-reja-me-covid-19/60%Daily2020-09-02 13:01
https://kosovapost.net/flet-vajza-qe-beri-apple-in-te-njohe-kufijte-e-kosoves-mora-kercenime-nga-serbet/60%Daily2020-09-02 12:53
https://kosovapost.net/kryeministri-zaev-paralajmeron-stabilitet-dhe-parashikueshmeri-ekonomike/60%Daily2020-09-02 12:48
https://kosovapost.net/grenell-nuk-jam-paguar-asnje-cent-per-punen-qe-lidhet-me-kosoven-dhe-serbine/60%Daily2020-09-02 12:44
https://kosovapost.net/arsenali-zyrtarizon-blerjen-e-talentit-brazilian/60%Daily2020-09-02 12:40
https://kosovapost.net/rreth-900-mije-euro-deme-nga-vershimet-vetem-ne-kater-fshatra-te-vushtrrise/60%Daily2020-09-02 12:34
https://kosovapost.net/vetevendosje-u-bene-thirrje-shqiptareve-qe-te-faktorizohen-per-ta-balancuar-serbine/60%Daily2020-09-02 12:24
https://kosovapost.net/rrahje-ne-mitrovice-arrestohen-dy-persona/60%Daily2020-09-02 12:14
https://kosovapost.net/likaj-per-fillimin-e-mesimit-ne-veri-kjo-eshte-politike-20-vjecare-nuk-e-kemi-shkopin-magjik-per-ta-ndryshuar/60%Daily2020-09-02 12:06
https://kosovapost.net/kalojne-me-shume-se-kater-ore-ali-ahmeti-ende-po-intervistohet-nga-prokuroret-e-speciales/60%Daily2020-09-02 12:00
https://kosovapost.net/dritan-abazoviq-ndihem-mire-kur-me-therrasin-cetniku-shqiptar/60%Daily2020-09-02 11:53
https://kosovapost.net/ja-vlera-e-ndertimit-te-objektit-te%cc%88-qendres-kryesore-te-mjekesise-familjare-ne-mamushe/60%Daily2020-09-02 11:43
https://kosovapost.net/nju-jorku-shtyn-daten-e-fillimit-te-vitit-shkollor/60%Daily2020-09-02 11:16
https://kosovapost.net/be-ja-konfirmon-mbajtjen-e-takimeve-kosove-serbi-te-henen-dhe-ne-fundjave/60%Daily2020-09-02 11:08
https://kosovapost.net/pas-vizites-se-trumpit-serish-protesta-ne-kenosha/60%Daily2020-09-02 10:58
https://kosovapost.net/tahiri-shpreson-per-lajme-pozitive-nga-takimi-ne-washington/60%Daily2020-09-02 10:58
https://kosovapost.net/haziri-zgjidhja-me-e-mire-ndaj-covid-19-eshte-respektimi-i-masave-mbrojtese/60%Daily2020-09-02 10:54
https://kosovapost.net/kapet-mat-nancy-pelosi-ne-nje-sallon-flokesh/60%Daily2020-09-02 10:48
https://kosovapost.net/reduktimet-e-gjata-te-ujit-kru-prishtina-ka-nje-sqarim-per-qytetaret/60%Daily2020-09-02 10:31
https://kosovapost.net/prishtin-filloi-intervistimi-i-ali-ahmetit-nga-specialja/60%Daily2020-09-02 10:11
https://kosovapost.net/kapet-i-dyshuari-per-grabitjen-e-nje-veture/60%Daily2020-09-02 10:08
https://kosovapost.net/bernabiq-serbia-do-ta-kete-veshtire-ne-washington/60%Daily2020-09-02 10:04
https://kosovapost.net/shba-protestuesit-ne-portland-sulmojne-apartamentin-e-kreut-te-bashkise/60%Daily2020-09-02 10:03
https://kosovapost.net/vdekje-e-dyshimte-ne-fushe-kosove/60%Daily2020-09-02 09:51
https://kosovapost.net/hoti-vet-i-8-ti-e-vuciq-vet-i-4-ti-delegacioni-kosovar-shkon-dy-dite-me-heret-se-ai-serb-ne-uashington/60%Daily2020-09-02 09:39
https://kosovapost.net/mbi-20-mije-vdekje-ne-total-nga-covid-19-ne-kolumbi/60%Daily2020-09-02 09:20
https://kosovapost.net/selimi-e-haradinaj-stublla-takohen-me-swartz-nga-departamenti-i-drejtesise-se-shba-se/60%Daily2020-09-02 09:11
https://kosovapost.net/25-paciente-po-trajtohen-me-oksigjenoterapi-ne-spitalin-e-gjakoves/60%Daily2020-09-02 08:45
https://kosovapost.net/zemaj-po-angazhohemi-qe-te-funksionalizohen-ligjet-qe-kane-te-bejne-me-shendetesine/60%Daily2020-09-02 08:23
https://kosovapost.net/cfare-po-konsumohet-ne-kohe-te-pandemise/60%Daily2020-09-02 08:15
https://kosovapost.net/keshilltari-i-trump-kosova-e-serbia-duhet-te-jene-te-gatshme-koncentrimi-ne-zhvillimin-ekonomik-sjell-progres/60%Daily2020-09-02 08:14
https://kosovapost.net/kfos-zotohet-ti-dhuroje-1-3-milion-euro-per-testet-per-covid-19-ne-kosove/60%Daily2020-09-02 08:03
https://kosovapost.net/pas-rihapjes-se-shkollave-me-shume-se-25-mije-studente-te-infektuar-me-covid-19-ne-shba/60%Daily2020-09-02 07:53
https://kosovapost.net/haskuka-ka-renie-te-rasteve-me-covid-19-ne-prizren/60%Daily2020-09-02 07:45
https://kosovapost.net/india-regjistron-mbi-78-mije-raste-te-reja-me-koronavirus/60%Daily2020-09-02 07:36
https://kosovapost.net/emrat-e-politikaneve-ne-delegacionin-e-serbise-per-takimin-ne-uashington/60%Daily2020-09-02 07:25
https://kosovapost.net/selektori-i-moldavise-pranon-forcen-e-kosoves-i-sheh-dardanet-ne-evropian/60%Daily2020-09-02 07:24
https://kosovapost.net/shkon-afer-26-milione-numri-i-te-infektuarve-me-koronavirus-ne-te-gjithe-boten/60%Daily2020-09-02 07:19
https://kosovapost.net/babai-i-messit-mberrin-ne-spanje-caste-vendimtare-per-argjentinasin/60%Daily2020-09-02 07:18
https://kosovapost.net/kalendari-historik-2-shtator/60%Daily2020-09-02 07:19
https://kosovapost.net/presidenti-meta-fton-partite-per-te-caktuar-daten-e-zgjedhjeve/60%Daily2020-09-02 07:03
https://kosovapost.net/modelja-konfirmon-lidhjen-me-robert-berishen-mos-me-paragjykoni-nuk-ia-prisha-foto/60%Daily2020-09-02 07:00
https://kosovapost.net/bilanci-covid-19-ne-kosove-9-mije-e-792-te-sheruar-3-mije-e-276-raste-aktive/60%Daily2020-09-02 06:52
https://kosovapost.net/a-eshte-e-shendetshme-te-hahet-nje-veze-ne-dite-2/60%Daily2020-09-02 06:48
https://kosovapost.net/gjermania-regjistron-1-mije-e-256-raste-te-reja-me-covid-19/60%Daily2020-09-02 06:44
https://kosovapost.net/kina-shenon-tete-raste-te-reja-me-covid-19/60%Daily2020-09-02 06:36
https://kosovapost.net/shba-regjistron-43-mije-raste-te-reja-me-virusin-korona/60%Daily2020-09-02 06:32
https://kosovapost.net/drejtori-i-interit-i-jep-fund-dilemave-per-messin-dhe-lautaron-jane-thashetheme/60%Daily2020-09-02 06:25
https://kosovapost.net/shtepia-e-bardhe-shba-jashte-perpjekjeve-globale-per-vaksinen-kunder-covid-19-shkak-obsh/60%Daily2020-09-02 06:19
https://kosovapost.net/rezervat-e-arit-te-bankes-se-shqiperise-arrijne-vleren-me-te-larte-historike/60%Daily2020-09-02 06:16
https://kosovapost.net/albulena-haxhiu-vete-avdullah-hoti-nuk-e-di-se-per-cfare-do-te-flitet-ne-takimin-e-uashingtonit/60%Daily2020-09-02 06:10
https://kosovapost.net/haziri-bashkimi-i-lugines-me-kosoven-nuk-e-demton-askend-video/60%Daily2020-09-02 06:11
https://kosovapost.net/moti-sot-dhe-diteve-ne-vijim-15/60%Daily2020-09-02 06:05
https://kosovapost.net/haskuka-skam-informata-per-takime-lvv-aak-me-cdo-kusht-duam-zgjedhje/60%Daily2020-09-01 21:52
https://kosovapost.net/hoti-nga-washingtoni-me-serbine-takohemi-vetem-per-njohje-reciproke/60%Daily2020-09-01 21:40
https://kosovapost.net/turqia-dhe-libia-theksojne-bashkepunimin-ushtarak-dhe-te-sigurise/60%Daily2020-09-01 21:49
https://kosovapost.net/kurti-kerkon-zgjedhje-te-reja-edhe-ne-takim-me-ambasadorin-orlando/60%Daily2020-09-01 21:54
https://kosovapost.net/deputeti-i-vv-se-ka-pakenaqesi-brenda-koalicionit-qeveritar/60%Daily2020-09-01 21:57
https://kosovapost.net/aliu-kurti-nuk-e-pranoi-aktin-e-kryer-ndermjet-thacit-e-vuciq-it/60%Daily2020-09-01 22:00
https://kosovapost.net/deputeti-i-vvse-paralajmeron-surprize-nga-takimi-ne-uashington/60%Daily2020-09-01 19:11
https://kosovapost.net/rritet-papunesia-ne-be-dhe-eurozone/60%Daily2020-09-01 18:33
https://kosovapost.net/objektet-fetare-ne-prizren-pjesa-e-dyte/60%Daily2020-09-01 22:06
https://kosovapost.net/%e2%80%8bvon-cramon-dialogu-prishtine-beograd-do-te-kete-rezultate-konkrete/60%Daily2020-09-01 18:09
https://kosovapost.net/turqia-shpeton-41-azilkerkues-ne-egje/60%Daily2020-09-01 18:05
https://kosovapost.net/turqia-raporton-mbi-1-000-te-sheruar-nga-covid-19/60%Daily2020-09-01 17:47
https://kosovapost.net/takimi-ne-washington-dialog-per-ekonomi-pa-minister-te-ekonomise/60%Daily2020-09-01 17:41
https://kosovapost.net/si-do-te-jete-moti-ne-kosove-te-merkuren-dhe-te-enjten/60%Daily2020-09-01 17:11
https://kosovapost.net/cavusoglu-greqia-eshte-ajo-qe-do-te-humbase-nese-behen-armatosje-qe-tejkalojne-limitin/60%Daily2020-09-01 16:46
https://kosovapost.net/shtyhet-hapja-e-shkollave-publike-ne-new-york-deri-me-21-shtator/60%Daily2020-09-01 16:40
https://kosovapost.net/hoti-pret-vendime-strategjike-gjate-qendrimit-ne-uashington/60%Daily2020-09-01 16:31
https://kosovapost.net/%e2%80%8blutfi-haziri-mbron-idene-e-tij-per-ndryshimin-e-kufijve/60%Daily2020-09-01 16:04
https://kosovapost.net/fati-i-malit-te-zi-ne-duart-e-nje-shqiptari-kah-do-tia-mbaje-dritan-abazoviq/60%Daily2020-09-01 16:01
https://kosovapost.net/edhe-93-raste-te-reja-me-covid-19-ne-shqiperi/60%Daily2020-09-01 15:32
https://kosovapost.net/driton-selmanaj-thote-se-nuk-ka-udhetuar-ne-uashington-me-familjen/60%Daily2020-09-01 16:35
https://kosovapost.net/shkolla-mes-pandemise-miliona-nxenes-rikthehen-ne-banka-ne-france/60%Daily2020-09-01 15:13
https://kosovapost.net/kosova-me-shpresa-te-medha-per-takimin-e-4-shtatorit-ne-uashington/60%Daily2020-09-01 14:53
https://kosovapost.net/mpb-ja-njofton-se-nuk-ka-material-per-te-leshuar-leternjoftime/60%Daily2020-09-01 14:49
https://kosovapost.net/borrell-libia-eshte-nje-nga-prioritetet-me-te-medha-per-be-ne/60%Daily2020-09-01 14:48
https://kosovapost.net/%e2%80%8brritet-papunesia-ne-be-dhe-eurozone/60%Daily2020-09-01 14:44
https://kosovapost.net/98524-2/60%Daily2020-09-01 14:30
https://kosovapost.net/zevendeskryeministri-rakiq-me-disa-ambasadore-vizituan-veriun-e-kosoves/60%Daily2020-09-01 14:23
https://kosovapost.net/humbe-80-vjecari-nga-prishtina-familja-kerkon-ndihme-nga-qytetaret-per-ta-gjetur/60%Daily2020-09-01 14:19
https://kosovapost.net/rakitic-transferohet-tek-ne-nje-skuader-te-re/60%Daily2020-09-01 13:59
https://kosovapost.net/ali-ahmeti-neser-intervistohet-nga-gjykata-speciale/60%Daily2020-09-01 13:49
https://kosovapost.net/zanfina-i-kushton-fjale-prekese-nenes-se-ndjere-ne-ditelindjen-e-61-te/60%Daily2020-09-01 13:51
https://kosovapost.net/genc-nimanbegu-do-te-flasim-me-partite-e-pakicave-per-pozicionim-tone-ne-mal-te-zi/60%Daily2020-09-01 13:40
https://kosovapost.net/rama-shkolla-me-tre-turne-viti-i-ri-mesimor-do-te-nise-me-rregulla-te-forta/60%Daily2020-09-01 13:32
https://kosovapost.net/vuani-nga-ankthi-dhe-stresi-ja-receta-qe-ta-kaloni-kete-situate-te-veshtire/60%Daily2020-09-01 13:31
https://kosovapost.net/pas-shqetesimeve-te-qytetareve-dezinsektohen-hapesirat-publike-ne-shtime/60%Daily2020-09-01 13:29
https://kosovapost.net/dy-te-vdekur-dhe-76-te-infektuar-me-coronavirus-ne-serbi/60%Daily2020-09-01 13:25
https://kosovapost.net/limaj-kosova-te-demonstroje-pjekuri-per-te-arritur-njohje-nga-serbia/60%Daily2020-09-01 13:23
https://kosovapost.net/rastet-pozitive-sipas-komunave-ne-kosove-4/60%Daily2020-09-01 13:12
https://kosovapost.net/kupa-evropiane-shorti-ve-perball-dy-skuadra-nga-kosova/60%Daily2020-09-01 13:03
https://kosovapost.net/kosove-tete-raste-te-vdekjes-dhe-147-raste-te-reja-me-covid-19/60%Daily2020-09-01 13:03
https://kosovapost.net/covid-19-ne-indi-shenohen-819-viktima-ne-brazil-553/60%Daily2020-09-01 12:57
https://kosovapost.net/delegacion-qe-po-e-perfaqeson-kosoven-ne-uashington-i-madh-ne-numer-i-brishte-e-i-vogel-nga-pervoja/60%Daily2020-09-01 13:36
https://kosovapost.net/meta-nis-konsultimet-me-partite-politike-per-daten-e-zgjedhjeve-fton-ramen-e-bashen-ne-presidence/60%Daily2020-09-01 12:53
https://kosovapost.net/mbi-10-raste-aktive-me-covid-19-ne-shtepine-e-te-moshuarve-ne-prishtine/60%Daily2020-09-01 12:38
https://kosovapost.net/abazoviq-mali-i-zi-nuk-do-te-behet-as-sparta-serbe-dhe-as-shqiperia-e-madhe/60%Daily2020-09-01 12:37
https://kosovapost.net/nje-viktime-dhe-115-raste-te-reja-me-covid-19-ne-maqedonine-e-veriut/60%Daily2020-09-01 12:35
https://kosovapost.net/98454-2/60%Daily2020-09-01 12:19
https://kosovapost.net/deshton-ilaci-per-trajtimin-e-covid-19-i-kompanise-franceze-sanofi/60%Daily2020-09-01 12:22
https://kosovapost.net/deputeti-i-ldk-se-shtrihet-ne-qkuk-pas-perkeqesimit-te-gjendjes-nga-covid-19/60%Daily2020-09-01 12:06
https://kosovapost.net/gjykata-speciale-fton-edhe-nje-ish-luftetar-te-uck-se/60%Daily2020-09-01 11:43
https://kosovapost.net/erdogan-sado-te-bashkohen-frontet-e-armiqesise-nuk-do-te-mund-ta-ndalojne-rritjen-e-turqise/60%Daily2020-09-01 11:18
https://kosovapost.net/98430-2/60%Daily2020-09-01 11:08
https://kosovapost.net/dritan-abazoviq-mali-i-zi-kurre-nuk-do-te-behet-sparta-serbe-por-anetar-i-be-se/60%Daily2020-09-01 10:53
https://kosovapost.net/mjeket-e-nigerise-hyne-ne-greve-shkaku-i-mospageses-se-ekspozimit-ndaj-covid-19/60%Daily2020-09-01 10:35
https://kosovapost.net/ps-ndez-motoret-per-zgjedhjet/60%Daily2020-09-01 10:35
https://kosovapost.net/facebook-kercenon-me-ndalimin-e-shperndarjes-se-lajmeve-ne-australi/60%Daily2020-09-01 10:35
https://kosovapost.net/aida-hajna-merr-detyren-ne-krye-te-fbi-se-shqiptare-2/60%Daily2020-09-01 10:13
https://kosovapost.net/aida-hajna-merr-detyren-ne-krye-te-fbi-se-shqiptare/60%Daily2020-09-01 10:11
https://kosovapost.net/meta-fillon-konsultimet-me-partite-politike-per-daten-e-zgjedhjeve-fton-ramen-ne-presidence/60%Daily2020-09-01 10:04
https://kosovapost.net/gastronomet-paralajmerojne-protesta/60%Daily2020-09-01 10:01
https://kosovapost.net/zemaj-aprovon-kerkesen-per-importim-te-barnave-kunder-covid-19-pa-autorizim-te-marketingut/60%Daily2020-09-01 09:49
https://kosovapost.net/trumpi-pretendon-se-forca-te-erreta-po-e-kontrollojne-joe-bidenin/60%Daily2020-09-01 09:36
https://kosovapost.net/dikush-ia-pa-hairin-pandemise-aplikacionit-zoom-i-dyfishohet-fitimi/60%Daily2020-09-01 09:25
https://kosovapost.net/dogana-fillon-shitjen-online-te-mallrave-te-konfiskuara/60%Daily2020-09-01 09:24
https://kosovapost.net/nena-e-rita-ores-i-habit-te-gjithe-shfaqet-pa-ne-itali-foto/60%Daily2020-09-01 09:11
https://kosovapost.net/new-york-times-games-of-throne-ne-detin-mesdhe-ja-pse-situata-mund-te-agravoje-ne-katastrofe/60%Daily2020-09-01 09:00
https://kosovapost.net/qeverise-se-kosoves-i-eshte-kerkuar-qe-ti-liroje-studentet-nga-te-gjitha-pagesat/60%Daily2020-09-01 09:00
https://kosovapost.net/fansi-i-flakte-i-albin-kurtit-e-printon-fotografine-e-tij-mbi-veture/60%Daily2020-09-01 08:59
https://kosovapost.net/rusia-tejkalon-1-milion-raste-me-covid-19/60%Daily2020-09-01 08:56
https://kosovapost.net/nje-mali-i-zi-teper-i-madh-apo-nje-serbi-shume-e-vogel/60%Daily2020-09-01 08:42
https://kosovapost.net/djali-hedh-sprej-ne-lokal-babai-dergohet-ne-spital/60%Daily2020-09-01 08:39
https://kosovapost.net/ne-spitalin-e-gjakoves-me-oksigjenotarpi-po-trajtohen-25-paciente-me-covid-19/60%Daily2020-09-01 08:35
https://kosovapost.net/shkembim-zjarri-ne-podujeve-dy-te-plagosur/60%Daily2020-09-01 08:34
https://kosovapost.net/mbi-850-mije-vdekje-nga-covid-19-ne-mbare-boten/60%Daily2020-09-01 08:08
https://kosovapost.net/befasite-e-washingtonit/60%Daily2020-09-01 08:07
https://kosovapost.net/kumbulla-efekt-per-kocka-te-forte-dhe-tretjen-e-mire/60%Daily2020-09-01 08:01
https://kosovapost.net/kur-duhet-dhe-nuk-duhet-bartur-maska-nga-qytetaret/60%Daily2020-09-01 07:59
https://kosovapost.net/ne-shkollat-me-nxenes-serbe-ne-kosove-sot-nis-mesimi-online/60%Daily2020-09-01 07:58
https://kosovapost.net/furnizohu-me-rrjetin-ma-t-mire-nvend/60%Daily2020-09-01 07:50
https://kosovapost.net/ne-delegacionin-e-kosoves-per-bisedimet-me-serbine-nuk-ka-njerez-me-eksperience/60%Daily2020-09-01 07:43
https://kosovapost.net/vaksina-anti-covid-per-gjithe-globin-be-i-bashkohet-aleances-se-obsh-se/60%Daily2020-09-01 07:38
https://kosovapost.net/obsh-hapja-e-shteteve-pa-vene-nen-kontroll-koronavirusin-recete-per-katastrofe/60%Daily2020-09-01 07:34
https://kosovapost.net/kalendari-historik-1-shtator/60%Daily2020-09-01 07:32
https://kosovapost.net/covid-19-41-paciente-po-trajtohen-ne-spitalin-e-gjakoves/60%Daily2020-09-01 07:23
https://kosovapost.net/mbreti-saudit-shkarkon-zyrtaret-e-mbrojtjes/60%Daily2020-09-01 07:20
https://kosovapost.net/galatasaray-do-te-perballet-me-neftci-ne-ligen-e-evropes/60%Daily2020-09-01 07:19
https://kosovapost.net/ne-spitalin-e-pejes-po-trajtohen-58-paciente-me-covid-19-16-ne-gjendje-te-rende/60%Daily2020-09-01 07:11
https://kosovapost.net/ame-do-te-do-te-ndaje-dy-automjeteve-per-zjarrfikes-dhe-shpetim/60%Daily2020-09-01 07:07
https://kosovapost.net/incidente-midis-mbeshtetesve-te-qeverise-dhe-opozites-ne-podgorice/60%Daily2020-09-01 06:56
https://kosovapost.net/shba-regjistron-mbi-33-mije-raste-te-reja-me-covid-19/60%Daily2020-09-01 06:46
https://kosovapost.net/kina-regjistron-10-raste-te-reja-me-covid-19/60%Daily2020-09-01 06:48
https://kosovapost.net/98295-2/60%Daily2020-09-01 06:34
https://kosovapost.net/roza-lati-ka-nje%cc%88-dedikim-special-pe%cc%88r-riten-ne-diten-e-saj-te-lindjes/60%Daily2020-09-01 06:23
https://kosovapost.net/ne-kosove-3-mije-e-334-raste-aktive-me-covid-19/60%Daily2020-09-01 06:09
https://kosovapost.net/moti-sot-110/60%Daily2020-09-01 06:03