Suarez mendon largimin nga Barcelona

Suarez mendon largimin nga Barcelona

Denis Suarez po e konsideron seriozisht mundësinë e largimit nga Barcelona, raporton Sport.

Mesfushori kishte qenë i vendosur të luftonte për një vend në formacionin startues të katalunasve, por një bankë rezervë me konkurrencë si Malcom dhe Rafinha e ka lënë atë në dyshime.

Ish-lojtari i Villarealit ka disa opsione nëse vendos të largohet, përfshirë këtu edhe klubet italiane, Milan dhe Napoli.