19 January, 2019 20:28
Blendi Fevziu

Blendi Fevziu

Pas protestës së studentëve, ky vend ka prapë shpresë!

Kryesore Lajme OP / ED
Shkruan: Blendi Fevziu Ky vend ka shpresë! Po, këtë gjë mund ta them me shumë bindje dhe kurajo sot, 5 ditë pasi studentët qëndrojnë në shesh. Ky vend ...
Read more Comments Off on Pas protestës së studentëve, ky vend ka prapë shpresë!

EKSKLUZIVE: Në familjen e Blendit Fevziut, gazetari na flet për festat dhe projektet!

Intervistë Kosovë Kryesore Lajme Magazinë Sociale
Sapo dera hapet, një vajzë e vogël bionde, me fustan jeshil e me flokë të mbledhura i afrohet të atit krejt natyrshëm. Vrapon nëpër sallon dhe duket sikur ...
Read more Comments Off on EKSKLUZIVE: Në familjen e Blendit Fevziut, gazetari na flet për festat dhe projektet!

Çfarë lidhje kanë Bleona e Blendin, zbulohet dhurata?

Magazinë
Së fundmi është mësuar se mes moderatorit të njohur Blendi Fevziu dhe këngëtares super seksi shqiptare, Bleona Qereti, ekziston një miqësi e mirë, e cila daton prej shumë ...
Read more Comments Off on Çfarë lidhje kanë Bleona e Blendin, zbulohet dhurata?

Kreu i Inteligjencës shqiptare dha dorëheqjen, zbulohen të dhëna shokuese

Kryesore Lajme Rajon
Nga Blendi Fevziu  Visho Ajazi, shefi i Shërbimit Informativ Shqiptar, ose siç njihet rëndom, shërbimi sekret, ka dhënë sot dorëheqjen. Dorëheqja, edhe pse burime mediatike thonë që është vendosur ...
Read more 0

A nevrikoset Hashim Thaçi nga Blendi Fevziu? Ja si përgjigjet presidenti i Kosovës

Kryesore Lajme
Në pritjen e 20 vjetorit të emisionit Opinion që është duke u zhvilluar tek Sheshi “Nënë Tereza” , në hollin e Korpusit Universitar kanë bënë politika dhe figura ...
Read more 0