Wilshere pranë largimit, nuk arrin marrëveshje me Arsenalin për kontratë të re

Wilshere pranë largimit, nuk arrin marrëveshje me Arsenalin për kontratë të re

Evertoni është i gatshëm të hidhet në sulm për mesfushorin e Arsenalit, Jack Wilshere, raporton The Mirror.

Mesfushori anglez ende nuk ka rënë në ujdi me Arsenalin për kushtet në kontratën e re, duke i refuzuar ato për shkak të uljen së pagës, transmeton express.

Ndërkohë, Evertoni është i gatshëm të përfitojë nga rasti dhe ta transferojë përfaqësuesin anglez si transfer të lirë dhe t’i ofrojë kontratë më të mirë se Arsenali.

Related Posts

You may also like

Individi fetar në shtetin sekular

Shkruan: Abdullah Klinaku E drejta për të manifestuar