Këngëtarja Xhensila Myrtezaj është një ndër figurat me të dashura për publikun shqiptar, shkruan Kosova Post.

Xhensila njihet për këngët e saj të suksesshme të cilat po dëgjohen mjaftë shumë si dhe për bukurinë e stilin e saj.

Njëra nga gjërat me aktraktive që din të jetë për Xhensilën është rrjeti social Instagram e cila është mjaft aktive dhe bën postime nga më të ndryshmet.

Këngëtarja është në muajin e fundit të shtatëzanisë, e pak para lindjes ajo mori edhe një lajm të mirë.

Këngën të realizuar dy muaj më parë në bashkëpunim me Ardian Bujupin “Çika çika” ka arritur 30 milion klikime.

E këtë padyshim Xhensila e ka ndarë me ndjekësit e saj.

xhensi

You may also like

Erdogan priti në takim vajzat e Malcolm X

I ndodhur në Nju-Jork të Shteteve të Bashkuara