Zbulohen romancat e fëmijëve të politikanëve shqiptarë që morën vëmendjen

Zbulohen romancat e fëmijëve të politikanëve shqiptarë që morën vëmendjen

Në mediat kosovare është përhapurlajmi se djali i presidentit Hashim Thaçi, është në një lidhje me vajzën enënkryetarit të LDK-së, Lutfi Haziri.

Ky lajm ka bërë xhiron e rrjeteve sociale dhe jo vetëm, e ndërsa dyshimet janë faktuar përmes fotove.

Pas qarkullimit të një fotoje, janë hedhur dyshimet se Endriti është në një romancë me Lotinën.

Ky raport ka marrë vëmendjen eshtuar të mediave rozë e jo vetëm, pasi prindërit e tyre janë rivalë politikë.