Policia raporton se në fshatin Sllatinë të Fushë Kosovës dhe ka ndodhur një aksident trafiku ku një tren ka goditur një veturë.

Si pasojë e aksidentit përveç dëmeve materiale lëndime trupore kanë pësuar dy persona ngasësi i automjetit dhe pasagjerja të cilët janë dërguar në QKUK për tretman mjekësor

 

You may also like

Thaçi heq dilemat: Unë flej si ‘qingj’ sepse nuk jam në rrugë të gabuar

Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi u ka hekur