Formacionet e mundshme: Besiktas – Bayern

Formacionet e mundshme: Besiktas – Bayern

Skuadra e Besiktasit pret në shtëpi kampionin gjerman, Bayern Munchen. Takimi kthyes nis nga ora 18:00, dhe luhet në Turqi në stadiumin “Vodafone Park”. Kujtojmë se ndeshja e parë u mbyll me fitore të bararezëve me rezultat të thellë 5 me 0.

Besiktas: Fabri; Gökhan, Medel, Necip Uysal, Adriano; Atiba Hutchinson, Oguzhan Ozyakup; Quaresma, Talisca, Babel; Wagner Love

Bayern: Ulreich; Kimmich, Süle, Hummels, Alaba; Vidal, Thiago; Müller, James, Ribéry; Wagner

Related Posts

You may also like

Sigurohen votat, demarkacioni votohet nesër

Nesër nga ora 16:00 është paralajmëruar mbajtja e