Graçanicë, arrestohet një femër shtetase e Serbisë

Graçanicë, arrestohet një femër shtetase e Serbisë

Gjatë kontrollit të dyshuarës femër shtetase e Serbisë është gjetur dhe është konfiskuar një qese me substancë të dyshuar narkotike.

Me vendim të prokurorit, rasti vazhdon të hetohet në procedurë të rregullt.

You may also like

Kryetarit të ‘fjetur’ të Prishtinës, i del gjumi në Zone Club (Foto)

Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti është vënë në