XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://kosovapost.net/cka-po-festojne-sonte-deputetet-e-krahut-te-molliqajt-foto/20%Monthly2018-02-28 22:32
https://kosovapost.net/hakeret-ruse-arrijne-te-depertojne-ne-rrjetin-e-te-dhenave-te-dy-ministrive-gjermane/20%Monthly2018-02-28 22:20
https://kosovapost.net/100-milione-euro-plus-lucas-vazquez-real-nis-sulmin-per-salah/20%Monthly2018-02-28 22:09
https://kosovapost.net/trump-perseri-kritika-per-prokurorin-e-pergjithshem/20%Monthly2018-02-28 22:06
https://kosovapost.net/pupovci-perjashtimi-i-agjencise-se-akreditimit-eshte-nje-mesazh-i-qarte-per-klasen-politike-te-kosoves/20%Monthly2018-02-28 22:14
https://kosovapost.net/di-maria-shenon-supergol-video/20%Monthly2018-02-28 21:47
https://kosovapost.net/pas-brexit-londra-ndryshon-kushtet-e-qendrimit-te-qytetareve-europiane/20%Monthly2018-02-28 21:39
https://kosovapost.net/modelja-e-njohur-cakton-daten-e-dasmes-foto/20%Monthly2018-02-28 21:34
https://kosovapost.net/barcelona-transferim-te-ri/20%Monthly2018-02-28 21:48
https://kosovapost.net/tre-persona-arrestohen-si-te-dyshuar-per-shperthimin-ne-leicester/20%Monthly2018-02-28 21:14
https://kosovapost.net/aak-procesi-demarkacionit-mund-te-kthehet-ne-piken-zero/20%Monthly2018-02-28 21:01
https://kosovapost.net/themeluesi-veteshpallur-bitcoin-paditet-10-miliarde-dollare/20%Monthly2018-02-28 20:53
https://kosovapost.net/arsenal-city-topcinjte-duan-3-piket-dhe-hakmarrjen/20%Monthly2018-02-28 20:45
https://kosovapost.net/vendimin-e-masht-per-pushim-gjate-diteve-ne-vijim-nuk-e-respekton-nje-shkolle-ne-prizren/20%Monthly2018-02-28 20:33
https://kosovapost.net/sonte-te-jete-nata-e-ftohte-e-vitit/20%Monthly2018-02-28 20:28
https://kosovapost.net/lladrovci-ka-nje-lajm-te-mire-per-qytetaret-e-drenasit/20%Monthly2018-02-28 20:19
https://kosovapost.net/amerika-sjell-ushtare-te-rinj-ne-kosove/20%Monthly2018-02-28 20:01
https://kosovapost.net/unioni-studenteve-te-kosoves-ministria-e-arsimit-po-e-shkaterron-arsimin-ne-kosove/20%Monthly2018-02-28 19:55
https://kosovapost.net/juventusi-shkon-ne-finalen-e-kupes-se-italise/20%Monthly2018-02-28 19:40
https://kosovapost.net/shqiptarja-nga-shkupi-akuzon-per-ngacmim-seksual-ish-presidentin-gjerman/20%Monthly2018-02-28 19:30
https://kosovapost.net/vritet-nje-ri-ne-ferizaj/20%Monthly2018-02-28 19:23
https://kosovapost.net/premier-league-rendesishem-se-championsi/20%Monthly2018-02-28 19:19
https://kosovapost.net/fsk-ja-marreveshje-per-shkembim-te-personelit-turqine-2/20%Monthly2018-02-28 19:14
https://kosovapost.net/vdes-nje-grua-ne-aeroportin-e-prishtines/20%Monthly2018-02-28 19:10
https://kosovapost.net/gjaku-perse-duhet-ta-dhurojme-ate-dhe-disa-fakte-qe-duhet-ti-dini/20%Monthly2018-02-28 19:01
https://kosovapost.net/cfare-perfitojme-nga-aktiviteti-fizik/20%Monthly2018-02-28 18:58
https://kosovapost.net/ministri-i-jashtem-rus-korridori-humanitar-ne-guten-lindore-eshte-i-hapur/20%Monthly2018-02-28 18:57
https://kosovapost.net/lider-nuk-lind-por-behesh-100-thenie-per-lidershipin/20%Monthly2018-02-28 18:48
https://kosovapost.net/kosova-merr-pergjigje-nga-serbia-per-rastin-e-vrasjes-se-ivanoviqit/20%Monthly2018-02-28 18:37
https://kosovapost.net/hahn-per-demarkacionin-tani-eshte-momenti-per-te-vepruar/20%Monthly2018-02-28 18:28
https://kosovapost.net/ky-te-jete-moti-per-fundjave-2/20%Monthly2018-02-28 18:20
https://kosovapost.net/levizje-ne-perandorine-rothschild/20%Monthly2018-02-28 18:13
https://kosovapost.net/tenisi-mposht-sportet-e-tjera-federer-dhe-serena-williams-shpallen-sportistet-e-vitit/20%Monthly2018-02-28 18:07
https://kosovapost.net/10-te-vdekur-si-pasoje-e-nje-aksidenti/20%Monthly2018-02-28 17:52
https://kosovapost.net/regjistrohen-rastet-e-para-te-vdekjes-nga-ftohti-ne-slloveni-dhe-serbi/20%Monthly2018-02-28 17:43
https://kosovapost.net/unesco-ka-denuar-vrasjen-e-gazetarit-sllovak/20%Monthly2018-02-28 17:36
https://kosovapost.net/thaci-te-marre-pjese-ne-takimin-e-lidereve-te-ballkanit-perendimore-dhe-te-se/20%Monthly2018-02-28 17:32
https://kosovapost.net/fituesja-e-cmimit-nobel-veprimet-e-kryera-kunder-muslimaneve-te-arakanit-jane-gjenocid/20%Monthly2018-02-28 17:22
https://kosovapost.net/qeveria-ndan-50-mije-euro-per-zyren-e-thacit/20%Monthly2018-02-28 17:16
https://kosovapost.net/keto-jane-ushqimet-qe-luftojne-renien-e-flokeve/20%Monthly2018-02-28 18:01
https://kosovapost.net/facebook-investon-per-shtimin-e-abonenteve-te-gazetave-ne-internet/20%Monthly2018-02-28 17:05
https://kosovapost.net/bjellorusia-ofron-120-mije-euro-per-bakajn/20%Monthly2018-02-28 17:00
https://kosovapost.net/veseli-shtyrja-e-seances-se-sotme-nuk-ti-ndihmoje-levizjes-se-lire-te-qytetareve/20%Monthly2018-02-28 16:53
https://kosovapost.net/macron-ta-vizitoje-shba-ne-ne-prill/20%Monthly2018-02-28 16:45
https://kosovapost.net/dua-lipa-regjistron-emrin-e-saj-si-marke/20%Monthly2018-02-28 16:33
https://kosovapost.net/haradinaj-eshte-ceshtje-ditesh-kur-ti-kemi-votat-per-demarkacionin/20%Monthly2018-02-28 16:29
https://kosovapost.net/be-thirrje-rusise-iranit-dhe-turqise-per-sigurimin-e-armepushimit-ne-siri/20%Monthly2018-02-28 16:27
https://kosovapost.net/pas-gjashte-muajve-mision-kthehen-ne-toke-tre-astronaute/20%Monthly2018-02-28 16:14
https://kosovapost.net/nisma-e-te-rinjve-per-te-drejtat-e-njeriut-ne-kosove-reagon-ndaj-dekorimit-te-komandant-remit/20%Monthly2018-02-28 16:04
https://kosovapost.net/neser-dy-interpelanca-te-haradinajt/20%Monthly2018-02-28 16:00
https://kosovapost.net/mauro-icardi-jashte-boterorit/20%Monthly2018-02-28 15:57
https://kosovapost.net/debora-pushton-evropen-humbin-jeten-24-persona/20%Monthly2018-02-28 15:49
https://kosovapost.net/bushati-nuk-ka-marreveshje-shqiperi-greqi-per-kufirin-detar/20%Monthly2018-02-28 15:42
https://kosovapost.net/masht-ua-bene-pushim-shkollave-deri-te-henen/20%Monthly2018-02-28 15:31
https://kosovapost.net/zyrtare-deshton-seanca-e-sotme-per-demarkacionin/20%Monthly2018-02-28 15:28
https://kosovapost.net/thaci-ia-ndjell-veselit-drejtohet-kryeminister/20%Monthly2018-02-28 15:21
https://kosovapost.net/komisioni-evropian-thirrje-prishtines-votoni-demarkacionin-nese-deshironi-vizat/20%Monthly2018-02-28 15:17
https://kosovapost.net/ganja-nuk-harron-masakren-e-likoshanit-dhe-qirezit-foto/20%Monthly2018-02-28 14:22
https://kosovapost.net/treni-pasagjereve-perplaset-trenin-e-mallrave-ka-viktima/20%Monthly2018-02-28 13:58
https://kosovapost.net/haradinaj-historia-e-re-e-kosoves-ka-rrenjet-ne-likoshan-e-cirez/20%Monthly2018-02-28 13:53
https://kosovapost.net/lajmi-fundit-vendoset-per-seancen-e-demarkacionit/20%Monthly2018-02-28 13:48
https://kosovapost.net/kreret-e-shtetit-te-kosoves-takohen-delegacionin-e-se/20%Monthly2018-02-28 13:34
https://kosovapost.net/deputetet-jane-afer-shkodres-fajesojne-veselin-per-mungesen-e-tyre/20%Monthly2018-02-28 13:27
https://kosovapost.net/nese-nuk-kalon-demarkacioni-qeveria-haradinaj-shkon-ne-shtepi/20%Monthly2018-02-28 13:19
https://kosovapost.net/koha-e-apeleve-per-votim-te-demarkacionit-ka-mbaruar-nese-nuk-kalon-duhet-te-shkojme-ne-zgjedhje/20%Monthly2018-02-28 13:15
https://kosovapost.net/ende-ska-vendim-per-vazhdimin-e-seances/20%Monthly2018-02-28 13:10
https://kosovapost.net/keto-jane-procedurat-per-liberalizimin-e-vizave/20%Monthly2018-02-28 13:07
https://kosovapost.net/shkaktojne-kancer-skaneret-e-aeroportit/20%Monthly2018-02-28 13:05
https://kosovapost.net/seanca-mund-te-mbahet-ne-kete-ore/20%Monthly2018-02-28 13:01
https://kosovapost.net/pacolli-del-nga-takimi-listen-srpska/20%Monthly2018-02-28 12:41
https://kosovapost.net/kokaina-ne-durres-meta-rrezikohet-siguria-kombetare-nga-fuqizimi-krimit-te-organizuar/20%Monthly2018-02-28 12:29
https://kosovapost.net/bora-mbulon-edhe-spanjen-ja-kushtet-e-stadiumit-te-eibarit/20%Monthly2018-02-28 12:25
https://kosovapost.net/spice-girls-ne-dasmen-mbreterore-te-princ-harry/20%Monthly2018-02-28 12:21
https://kosovapost.net/thaci-deshmoret-dhe-martiret-e-likoshanit-e-cirezit-rane-per-lirine-dhe-pavaresine-e-kosoves/20%Monthly2018-02-28 12:17
https://kosovapost.net/juventusi-formacion-probleme-perballe-atalantes-se-etrit-berishes/20%Monthly2018-02-28 12:08
https://kosovapost.net/djali-3-vjec-kryeministrit-kanadez-rremben-zemren-indise-trudeau-del-jashte-loje-foto/20%Monthly2018-02-28 12:04
https://kosovapost.net/kjo-foto-po-e-konfirmon-ndarjen-e-vetevendosjes/20%Monthly2018-02-28 12:00
https://kosovapost.net/fillon-takimi-kryeministrit-haradinaj-listen-srpska/20%Monthly2018-02-28 11:45
https://kosovapost.net/atk-pezullon-nga-puna-dy-inspektore-tatimore-dyshohen-per-korrupsion/20%Monthly2018-02-28 11:42
https://kosovapost.net/albulena-haxhiu-demarkacioni-nuk-kaloi/20%Monthly2018-02-28 11:35
https://kosovapost.net/kalon-propozimi-ldk-se-cili-ndryshon-projektligjin-per-demarkacionin/20%Monthly2018-02-28 11:29
https://kosovapost.net/maloku-nuk-te-kete-kurre-shtet-te-kosoves-derisa-kushtezohet-nga-lista-srpska-alias-vuciqit/20%Monthly2018-02-28 11:19
https://kosovapost.net/komisioni-per-pune-te-jashtme-nuk-ka-votat-per-ndryshim-te-marreveshjes-se-demarkacionit/20%Monthly2018-02-28 11:05
https://kosovapost.net/pacolli-tregon-cka-bisedoi-dardan-molliqajn/20%Monthly2018-02-28 10:57
https://kosovapost.net/pacolli-demarkacioni-kalon-sot-qytararet-ne-vjeshte-udhetojne-pa-viza/20%Monthly2018-02-28 10:51
https://kosovapost.net/kryeministri-haradinaj-optimist-sot-ta-votojme-demarkacionin/20%Monthly2018-02-28 10:42
https://kosovapost.net/kuvendi-shkon-ne-pauze-ja-arsyeja/20%Monthly2018-02-28 10:31
https://kosovapost.net/pse-rri-heshtur-e-ne-mendime-kryeministri-haradinaj/20%Monthly2018-02-28 10:26
https://kosovapost.net/deputeti-krasniqi-kthehet-ne-kuvend-foto/20%Monthly2018-02-28 10:14
https://kosovapost.net/deputetja-e-vetevendosjes-albulena-haxhiu-nuk-vjen-duar-bosh-ne-kuvend-foto/20%Monthly2018-02-28 10:09
https://kosovapost.net/deputetet-e-vetevendosjes-arrijne-ne-kuvend-se-bashku-peticionin-kunder-demarkacionit/20%Monthly2018-02-28 09:50
https://kosovapost.net/keto-pamje-te-fotografive-nuk-jane-film-por-siria/20%Monthly2018-02-28 09:41
https://kosovapost.net/bbc-grate-siriane-kushtezohen-marredhenie-seksuale-per-te-marre-ndihmat-humanitare/20%Monthly2018-02-28 09:36
https://kosovapost.net/zyra-e-kryeministrit-e-konfirmon-kryeministri-eshte-ne-kosove/20%Monthly2018-02-28 09:25
https://kosovapost.net/gjilan-familjaret-dergojne-marihuane-te-burgosurit/20%Monthly2018-02-28 09:22
https://kosovapost.net/probleme-per-bekim-jasharin-bllokohet-puna-ne-kuvend/20%Monthly2018-02-28 09:18
https://kosovapost.net/babai-neymarit-jep-lajmin-e-hidhur-per-sulmuesin-brazilian/20%Monthly2018-02-28 09:06
https://kosovapost.net/digjet-nje-shtepi-ne-prishtine/20%Monthly2018-02-28 09:01
https://kosovapost.net/david-schwendiman-zbulon-per-guardian-prapaskenat-e-largimit-nga-tribunali-special/20%Monthly2018-02-28 08:54
https://kosovapost.net/sa-duhet-te-paguani-per-te-pare-live-dua-lipen/20%Monthly2018-02-28 08:48
https://kosovapost.net/ke-e-priti-ditelindjen-pas-mesnate-capital-tfoto/20%Monthly2018-02-28 08:44
https://kosovapost.net/krasniqi-jemi-optimiste-se-te-kaloje-demarkacioni/20%Monthly2018-02-28 08:40
https://kosovapost.net/sllovaki-1-milion-euro-shperblim-kush-ofron-informacione-mbi-vrasjen-e-gazetarit/20%Monthly2018-02-28 08:36
https://kosovapost.net/gjyqtarja-e-gjykates-themelore-fshehe-aktvendimin-e-zyrtarit-te-map-per-14-muaj/20%Monthly2018-02-28 08:32
https://kosovapost.net/aksident-rende-te-rrethi-ne-prishtine-foto/20%Monthly2018-02-28 08:27
https://kosovapost.net/mahnitese-studentja-shqiptare-ne-shba-po-meson-te-programoje-nje-robot/20%Monthly2018-02-28 08:05
https://kosovapost.net/kalendari-historik-cfare-ka-ndodhur-28-shkurt/20%Monthly2018-02-28 07:59
https://kosovapost.net/sa-jane-gjasat-qe-sot-te-ratifikohet-demarkacioni/20%Monthly2018-02-28 07:55
https://kosovapost.net/gareth-bale-barazon-rekordin-e-legjendes-david-beckham/20%Monthly2018-02-28 07:51
https://kosovapost.net/kete-erez-e-perdorni-ne-cdo-gatim-ja-cfare-semundjesh-sheron/20%Monthly2018-02-28 07:47
https://kosovapost.net/koreja-e-veriut-furnizon-materiale-fabrikat-e-armeve-kimike-ne-siri/20%Monthly2018-02-28 07:43
https://kosovapost.net/avioni-te-cilin-po-kthehej-haradinaj-detyrohet-te-ulet-ne-sofje/20%Monthly2018-02-28 07:39
https://kosovapost.net/hoxha-liberalizimi-gjashte-muaj-pas-ratifikimit-te-demarkacionit/20%Monthly2018-02-28 07:35
https://kosovapost.net/kuvendi-mban-seance-te-jashtezakonshme-ne-rend-dite-demarkacioni/20%Monthly2018-02-28 07:29
https://kosovapost.net/behen-20-vjet-nga-beteja-e-likoshanit-dhe-qirezit/20%Monthly2018-02-28 07:25
https://kosovapost.net/gjerat-qe-ua-ndryshojne-jeten/20%Monthly2018-02-27 22:27
https://kosovapost.net/deputeti-ldk-se-mire-te-mos-mbahet-fare-seanca/20%Monthly2018-02-27 22:03
https://kosovapost.net/buffon-e-de-rossi-nuk-duhet-te-luajne-kombetaren/20%Monthly2018-02-27 21:53
https://kosovapost.net/kryeministri-haradinaj-vjen-sonte-ne-prishtine/20%Monthly2018-02-27 21:45
https://kosovapost.net/haxhiu-mesazh-te-koduar-per-demarkacionin/20%Monthly2018-02-27 21:43
https://kosovapost.net/veseli-patriotet-tjere-le-te-shkojne-ne-ulqin-presheve-e-vladimir/20%Monthly2018-02-27 21:27
https://kosovapost.net/cila-eshte-arsyeja-e-vetme-per-te-cilen-mc-kresha-te-priste-floket/20%Monthly2018-02-27 21:17
https://kosovapost.net/lippi-interi-ka-probleme-psikologjike-2/20%Monthly2018-02-27 21:05
https://kosovapost.net/alarm-nga-tahirsylaj-ja-si-te-jene-temperaturat/20%Monthly2018-02-27 20:55
https://kosovapost.net/gjesti-vecante-adem-demacit/20%Monthly2018-02-27 20:50
https://kosovapost.net/cka-paralajmeron-fryerja-e-barkut/20%Monthly2018-02-27 20:45
https://kosovapost.net/aliu-pastrimi-rrugeve-dhe-garantimi-levizjes-se-qytetareve-eshte-obligimi-yne/20%Monthly2018-02-27 20:38
https://kosovapost.net/gazetari-hero-qe-harroi-profesionin-dhe-shpetoi-nje-femije-ne-siri/20%Monthly2018-02-27 20:23
https://kosovapost.net/ed-sheeran-rekord-te-ri/20%Monthly2018-02-27 20:17
https://kosovapost.net/permes-skanimit-te-syve-google-detekton-problemet-zemer/20%Monthly2018-02-27 20:08
https://kosovapost.net/neser-nuk-do-te-zhvillohet-procesi-mesimor/20%Monthly2018-02-27 19:55
https://kosovapost.net/kur-te-kthehet-isa-mustafa-ne-kosove-tregon-mjeku-personal-tij/20%Monthly2018-02-27 19:45
https://kosovapost.net/futbollisti-manchester-united-rrezikon-4-vite-burg/20%Monthly2018-02-27 19:41
https://kosovapost.net/pacolli-kunderpergjigjet-daciqit-bashkangjitju-botes-se-civilizuar-dhe-konstruktive/20%Monthly2018-02-27 19:30
https://kosovapost.net/arabia-saudite-serish-thirrje-per-nderprerjen-e-sulmeve-ne-guten-lindore/20%Monthly2018-02-27 19:16
https://kosovapost.net/limaj-fitoren-e-nismes-socialdemokrate-gjithmone-te-fitoje-kosova/20%Monthly2018-02-27 19:05
https://kosovapost.net/presidenti-trump-emeron-parscale-per-drejtor-te-fushates-per-zgjedhjet-2020/20%Monthly2018-02-27 18:57
https://kosovapost.net/ministri-serb-daciq-garanton-renien-e-numrit-te-vendeve-qe-kane-njohur-kosoves/20%Monthly2018-02-27 18:53
https://kosovapost.net/nuk-ateron-ne-prishtine-aeroplani-te-cilin-po-udhetonte-haradinaj/20%Monthly2018-02-27 18:48
https://kosovapost.net/ja-cfare-ndodh-trupit-kur-lini-duhanin/20%Monthly2018-02-27 18:40
https://kosovapost.net/matthaus-lewandowski-nuk-mund-te-zevendesohet-ai-eshte-messi-bayernit/20%Monthly2018-02-27 18:31
https://kosovapost.net/kosi-redukton-rrezikun-e-sulmit-ne-zemer-deri-ne-30-perqind/20%Monthly2018-02-27 18:26
https://kosovapost.net/boksieri-nga-kosova-perballet-argjentinasin-elmeti/20%Monthly2018-02-27 18:08
https://kosovapost.net/nasa-te-dergoje-nendetese-ne-saturn/20%Monthly2018-02-27 18:02
https://kosovapost.net/ldk-ja-te-votoje-pro-demarkacionit/20%Monthly2018-02-27 17:55
https://kosovapost.net/ministri-bushati-kerkon-garantimin-e-te-drejtave-teresore-ne-lugine-te-presheves/20%Monthly2018-02-27 17:52
https://kosovapost.net/merkel-perfshirja-e-aksionerit-kinez-tek-daimler-nuk-eshte-shkelje/20%Monthly2018-02-27 17:47
https://kosovapost.net/takohen-ne-beograd-ministrat-e-jashtem-te-shqiperise-italise-dhe-serbise/20%Monthly2018-02-27 17:38
https://kosovapost.net/acari-kaplon-europen-mbi-20-te-vdekur/20%Monthly2018-02-27 17:35
https://kosovapost.net/hyundai-prezanton-versionin-elektrik-470-km-pa-mbushje/20%Monthly2018-02-27 17:31
https://kosovapost.net/thaci-u-ben-ftese-deputeteve-qe-ta-votojne-demarkacionin/20%Monthly2018-02-27 17:27
https://kosovapost.net/gjermani-miratohet-vendimi-per-ndalimin-e-veturave-nafte/20%Monthly2018-02-27 17:17
https://kosovapost.net/kurti-token-nuk-e-japim-nuk-kemi-hesap-te-vazhdojme-keta-pushtetare/20%Monthly2018-02-27 17:11
https://kosovapost.net/atdhe-arifi-dhe-egzon-haliti-flasin-pas-lirimit-nga-paraburgimi/20%Monthly2018-02-27 17:05
https://kosovapost.net/9-te-vdekur-si-pasoje-e-nje-aksidenti/20%Monthly2018-02-27 16:57
https://kosovapost.net/frikesohet-nga-burgu-detyrohet-te-paguaje-tatimin/20%Monthly2018-02-27 16:54
https://kosovapost.net/shqiptari-nga-maqedonia-behet-muslimani-pare-qe-nderohet-cmimin-kurt-schubert-ne-austri/20%Monthly2018-02-27 16:47
https://kosovapost.net/nis-hetimi-mbi-perdorimin-e-armeve-kimike-ne-guten-lindore/20%Monthly2018-02-27 16:39
https://kosovapost.net/akademikja-maqedonase-pranon-fene-islame/20%Monthly2018-02-27 16:30
https://kosovapost.net/dialogu-kosove-serbi-te-vazhdoje-muajin-e-ardhshem/20%Monthly2018-02-27 16:25
https://kosovapost.net/ne-nje-fshat-te-kosoves-trashesia-e-bores-arrin-ne-3-metra/20%Monthly2018-02-27 18:13
https://kosovapost.net/aktorja-e-njohur-jep-fund-marteses-20-vjecare/20%Monthly2018-02-27 16:17
https://kosovapost.net/uefa-me-ndryshime-per-sezonin-2018-2019-te-liges-se-kampioneve/20%Monthly2018-02-27 16:49
https://kosovapost.net/delawie-thirrje-deputeteve-per-ratifikimin-e-demarkacionit/20%Monthly2018-02-27 16:33
https://kosovapost.net/14-te-vdekur-nga-termeti-ne-papua-guinene-e-re/20%Monthly2018-02-27 16:04
https://kosovapost.net/vendet-qe-te-mbesin-pa-energji-elektrike-19/20%Monthly2018-02-27 15:59
https://kosovapost.net/cili-shkakton-shume-vdekje-ftohti-apo-nxehti/20%Monthly2018-02-27 15:57
https://kosovapost.net/psg-zgjedh-zevendesuesin-e-neymar-per-ndeshjen-ndaj-realit/20%Monthly2018-02-27 15:56
https://kosovapost.net/pas-pamjes-se-jashtme-zbulohet-edhe-enterieri-qe-te-kete-porsche-macan-ri-foto/20%Monthly2018-02-27 15:37
https://kosovapost.net/lippi-interi-ka-probleme-psikologjike/20%Monthly2018-02-27 15:33
https://kosovapost.net/e-pabesueshme-babai-nenkryetarit-te-kuvendit-shet-cigare-rrugeve-foto/20%Monthly2018-02-27 15:30
https://kosovapost.net/ekspertet-kroate-te-ndihmojne-shendetesine-ne-kosove/20%Monthly2018-02-27 15:13
https://kosovapost.net/agjende-e-ngjeshur-kryesia-cakton-tri-seanca/20%Monthly2018-02-27 15:12
https://kosovapost.net/kryeparlamentari-veseli-sigurt-se-neser-te-votohet-demarkacioni/20%Monthly2018-02-28 07:23
https://kosovapost.net/kryeministrit-haradinaj-nuk-po-binden-ende-dy-deputete-te-partise-se-tij-aak-se/20%Monthly2018-02-27 15:03
https://kosovapost.net/juncker-takohet-brnabiq-ne-beograd-neser-vjen-ne-kosove/20%Monthly2018-02-27 14:56
https://kosovapost.net/nis-shitja-e-biletave-per-ndeshjen-shqiperi-norvegji/20%Monthly2018-02-27 14:54
https://kosovapost.net/krasniqi-heq-dilemat-koalicioni-unik-per-ta-votuar-demarkacionin/20%Monthly2018-02-27 14:46
https://kosovapost.net/macron-nje-bashkim-doganor-post-brexit-londren-praktike-e-njohur/20%Monthly2018-02-27 14:36
https://kosovapost.net/ja-kush-paguhet-shume-ne-voice/20%Monthly2018-02-27 14:32
https://kosovapost.net/shkencetari-trondit-boten-ja-kur-te-filloje-lufta-e-iii-boterore/20%Monthly2018-02-27 14:27
https://kosovapost.net/ronaldo-nese-tani-duhet-ti-jap-fund-karrieres-te-isha-lumtur/20%Monthly2018-02-27 14:24
https://kosovapost.net/lenovo-prezanton-modelin-e-ri-te-laptopit-yoga/20%Monthly2018-02-27 14:15
https://kosovapost.net/cfare-duhet-ta-lyeni-nje-shenje-qe-mos-nxihet-e-te-sherohet-shpejte/20%Monthly2018-02-27 14:13
https://kosovapost.net/vizita-e-zyrtareve-te-larte-te-se-te-merkuren-ne-kosove-kjo-eshte-agjenda-e-plote-e-takimeve/20%Monthly2018-02-27 14:13
https://kosovapost.net/merkel-e-kujdesshme-vuciq-nuk-tregon-nese-serbia-duhet-ta-njohe-kosoven/20%Monthly2018-02-27 14:08
https://kosovapost.net/cekia-gaboi-kur-e-njohu-kosoven/20%Monthly2018-02-27 14:07
https://kosovapost.net/beqaj-ne-gjilan-rritja-ekonomike-ne-kosove-te-bazohet-ne-ekonomine-e-dijes/20%Monthly2018-02-27 13:55
https://kosovapost.net/fillon-mbledhja-e-kryesise-mungon-lista-serbe/20%Monthly2018-02-27 13:44
https://kosovapost.net/nenshkruhet-marreveshja-13-milione-euro-per-ndertimin-e-rrugeve-ne-gjilan/20%Monthly2018-02-27 13:35
https://kosovapost.net/shtate-perdorime-te-qepes-jashte-kuzhines/20%Monthly2018-02-27 13:28
https://kosovapost.net/sefaj-kosova-po-lobon-per-anetaresim-ne-interpol/20%Monthly2018-02-27 13:23
https://kosovapost.net/semundjet-qe-mban-nen-kontroll-vaji-bajames/20%Monthly2018-02-27 13:16
https://kosovapost.net/semedo-pese-jave-jashte-fushes/20%Monthly2018-02-27 13:15
https://kosovapost.net/vetmia-ben-keq-per-shendetin/20%Monthly2018-02-27 13:10
https://kosovapost.net/deshmitarja-flet-ne-beograd-per-te-shtenat-dhe-djegiet-ne-masakren-e-qyshkut-ne-1999/20%Monthly2018-02-27 13:05
https://kosovapost.net/shenjat-fizike-qe-vijne-nga-depresioni/20%Monthly2018-02-27 13:04
https://kosovapost.net/kryeministri-haradinaj-pritet-ne-takim-nga-kryeministrja-e-mbreterise-se-bashkuar-theresa-may%e2%80%a9%e2%80%a9%e2%80%a9-2/20%Monthly2018-02-27 12:54
https://kosovapost.net/veseli-takon-delawien-flasin-per-votimin-e-demarkacionit-te-merkuren/20%Monthly2018-02-27 12:53
https://kosovapost.net/kryeministri-haradinaj-pritet-ne-takim-nga-kryeministrja-e-mbreterise-se-bashkuar-theresa-may%e2%80%a9%e2%80%a9%e2%80%a9/20%Monthly2018-02-27 12:49
https://kosovapost.net/arrestohet-shqiptari-105-kg-kanabis/20%Monthly2018-02-27 12:48
https://kosovapost.net/brukseli-e-prishtina-duhet-ta-dine-se-asociacioni-qe-po-e-kerkon-serbia-nuk-eshte-asociacion/20%Monthly2018-02-27 12:44
https://kosovapost.net/gold-ag-vargje-prekese-per-femijet-sirian-foto/20%Monthly2018-02-27 12:40
https://kosovapost.net/samiti-investimeve-ne-londer-infuzion-per-ekonomine-ne-kosove/20%Monthly2018-02-27 12:19
https://kosovapost.net/mogherini-neser-ne-kosove/20%Monthly2018-02-27 12:09
https://kosovapost.net/ronaldo-mungon-ne-ndeshjen-kunder-espanyolit/20%Monthly2018-02-27 11:57
https://kosovapost.net/pacolli-ta-shtrijme-prezencen-diplomatike-gjithandej-neper-bote/20%Monthly2018-02-27 11:39
https://kosovapost.net/apostolova-thirrje-lidershipit-na-ndihmoni-qe-tiu-ndihmojme-edhe-ne-juve/20%Monthly2018-02-27 11:18
https://kosovapost.net/brenda-nje-viti-nga-afganistani-jane-larguar-20-mije-njerez/20%Monthly2018-02-27 11:02
https://kosovapost.net/messi-ronaldo-apo-buffon-befason-emrin/20%Monthly2018-02-27 10:57
https://kosovapost.net/kwadwo-asamoah-eshte-gatshem-te-largohet-nga-juventus/20%Monthly2018-02-27 10:56
https://kosovapost.net/ministri-sefaj-takohet-zyrtare-nga-uashingtoni/20%Monthly2018-02-27 10:49
https://kosovapost.net/nje-grua-ne-arabi-emerohet-zevendesministre/20%Monthly2018-02-27 10:36
https://kosovapost.net/ivanka-tramp-ndihet-ne-siklet-kur-e-pyesin-per-ngacmimet-e-te-atit/20%Monthly2018-02-27 10:30
https://kosovapost.net/juncker-serbia-ne-pas-zgjidhjes-se-problemit-kosoven/20%Monthly2018-02-27 10:26
https://kosovapost.net/lladrovci-nga-londra-e-bene-sefte-instagramin-lutet-qe-tia-marr-doren/20%Monthly2018-02-27 10:23
https://kosovapost.net/temperaturat-shkojne-ne-minus-27-grade/20%Monthly2018-02-27 10:06
https://kosovapost.net/suedia-jep-3-2-milione-euro-per-tatimin-ne-prone/20%Monthly2018-02-27 10:00
https://kosovapost.net/prifti-e-ndale-elvis-nacin-ja-cfare-shprehet-per-te-foto/20%Monthly2018-02-27 09:56
https://kosovapost.net/regjimi-asadit-sulmon-guten-lindore-pavaresisht-vendimit-te-ks-okb-se-dhe-armepushimit/20%Monthly2018-02-27 09:44
https://kosovapost.net/ne-afganistan-12-shkolla-te-feto-s-transferohen-nen-kompetencat-e-fondacionit-maarif/20%Monthly2018-02-27 09:37
https://kosovapost.net/vdes-ish-luftetari-uck-se-babi-deputetit-kosovar/20%Monthly2018-02-27 09:24
https://kosovapost.net/agim-vuniqi-lideret-e-kosoves-gjashte-yje-nje-yll-per-nje-komunitet-jane-ne-siklet/20%Monthly2018-02-27 09:20
https://kosovapost.net/daciq-kercenon-terheqje-te-nenshkrimit-nga-traktati-brukselit-nese-nuk-themelohet-aks-ja/20%Monthly2018-02-27 09:17
https://kosovapost.net/gjykata-e-apelit-konfirmon-rigjykimin-per-aktivistet-e-vetevendosjes/20%Monthly2018-02-27 09:12
https://kosovapost.net/operacioni-dega-e-ullirit-neutralizoi-2083-terroriste/20%Monthly2018-02-27 09:07
https://kosovapost.net/vuciq-na-duhet-nje-marreveshje-prishtinen-perndryshe-mbytemi-ne-te-kaluaren-tone/20%Monthly2018-02-27 09:03
https://kosovapost.net/thaci-dekoroi-gjeneral-rrahman-ramen/20%Monthly2018-02-27 09:01
https://kosovapost.net/ky-eshte-aplikacioni-qe-te-mposhte-instagramin/20%Monthly2018-02-27 08:59
https://kosovapost.net/kryeministri-haradinaj-viziton-parlamentin-britanik/20%Monthly2018-02-27 08:58
https://kosovapost.net/dafina-qente-nuk-te-pyesin-ke-ske-para/20%Monthly2018-02-27 08:56
https://kosovapost.net/pini-uje-posa-te-zgjoheni-nga-gjumi-per-shendet-te-mire/20%Monthly2018-02-27 08:40
https://kosovapost.net/silva-largohet-nga-milan-te-jete-ky-klubi-ri/20%Monthly2018-02-27 08:36
https://kosovapost.net/vazhdon-ftohti-ne-kosove-neser-dita-e-ftohte-e-vitit/20%Monthly2018-02-27 08:35
https://kosovapost.net/haradinaj-ne-londer-takon-robertsonin-dhe-gjeneralin-jackson/20%Monthly2018-02-27 08:31
https://kosovapost.net/pagjumesia-shkakton-sulme-te-zemres-dhe-te-trurit/20%Monthly2018-02-27 08:30
https://kosovapost.net/23-vjecari-nga-kosova-zgjidhet-mister-zvicra/20%Monthly2018-02-27 08:24
https://kosovapost.net/mbi-800-biznese-perfituese-nga-fondi-per-garantimin-e-kredive/20%Monthly2018-02-27 08:14
https://kosovapost.net/perse-kolla-zgjat-edhe-kur-ftohja-kalon-a-eshte-koha-te-shkoni-te-pulmologu/20%Monthly2018-02-27 08:20
https://kosovapost.net/sekreti-suksesit-te-norvegjezeve/20%Monthly2018-02-27 08:07
https://kosovapost.net/sa-u-shit-nje-bilete-per-koncertin-e-lipes-ne-singapor/20%Monthly2018-02-27 07:59
https://kosovapost.net/pas-fitores-napolin-vjen-lajmi-keq-per-hysajn/20%Monthly2018-02-27 07:55
https://kosovapost.net/uji-bekuar-ja-semundjet-qe-sheron/20%Monthly2018-02-27 07:49
https://kosovapost.net/mbreti-saudit-shkarkon-te-gjithe-gjeneralet-e-ushtrise/20%Monthly2018-02-27 07:44
https://kosovapost.net/ahmetaj-vizita-e-zyrtareve-te-larte-te-se-konfirmim-se-kosova-e-ka-vendin-ne/20%Monthly2018-02-27 07:40
https://kosovapost.net/beqaj-vota-e-listes-serbe-pasoja-per-kosoven/20%Monthly2018-02-27 07:35
https://kosovapost.net/asociacioni-dhe-ura-e-mitrovices-tema-te-diskutimit-sot-ne-bruksel/20%Monthly2018-02-27 07:30
https://kosovapost.net/qepen-mund-ta-perdorni-edhe-jashte-kuzhines-ja-se-si/20%Monthly2018-02-26 22:30
https://kosovapost.net/pse-princi-william-nuk-mban-kurre-unaze-ne-gisht/20%Monthly2018-02-26 22:25
https://kosovapost.net/gorani-konfirmon-nenshkrimin-per-ngritjen-e-komisionit-hetimor-per-demarkacionin/20%Monthly2018-02-26 22:20
https://kosovapost.net/edhe-shkenca-e-thote-femrat-vozisin-mire-se-meshkujt/20%Monthly2018-02-26 22:09
https://kosovapost.net/ekspertja-gjermania-do-bllokoje-shqiperine/20%Monthly2018-02-26 22:04
https://kosovapost.net/pas-lendimit-te-neymar-zidane-tregon-se-eshte-njeri-i-madh/20%Monthly2018-02-26 21:53
https://kosovapost.net/largoni-hemorroidet-ne-menyre-natyrale/20%Monthly2018-02-26 21:45
https://kosovapost.net/nenkryetari-kuvendit-dyshime-per-kalimin-e-demarkacionit/20%Monthly2018-02-26 21:20
https://kosovapost.net/kosova-peson-humbje-te-thelle-nga-lituania/20%Monthly2018-02-26 21:15
https://kosovapost.net/ish-ministrja-ahmetaj-tregon-kur-te-udhetojne-pa-viza-kosovaret/20%Monthly2018-02-26 21:11
https://kosovapost.net/frasher-krasniqi-flet-pas-lirimit-nga-paraburgimi/20%Monthly2018-02-26 20:50
https://kosovapost.net/xhesuri-dhurate-100-mije-lireshe-per-bashkeshorten/20%Monthly2018-02-26 20:42
https://kosovapost.net/kaq-dhjetra-miliona-euro-shkojne-per-shpronesim-ne-autostraden-e-gjilanit-dokument/20%Monthly2018-02-26 20:36
https://kosovapost.net/trump-shba-ja-e-gatshme-te-dialogoje-korene-e-veriut-nese-krijohen-kushtet/20%Monthly2018-02-26 20:36
https://kosovapost.net/hasani-nisma-tani-eshte-nje-parti-vizion-te-qarte-per-te-ardhmen/20%Monthly2018-02-26 20:31
https://kosovapost.net/ftohti-kaplon-europen-ne-gjermani-minus-27-ne-rome-mbyllen-shkollat/20%Monthly2018-02-26 20:24
https://kosovapost.net/mourinho-dergon-mesazh-leter-matic-ne-fushe-foto-video/20%Monthly2018-02-26 20:17
https://kosovapost.net/ja-sa-sheqer-permbajne-frutat-qe-konsumojme/20%Monthly2018-02-26 20:04
https://kosovapost.net/ahmeti-u-dakorduam-berzh-per-unazen-e-qytetit/20%Monthly2018-02-26 19:56
https://kosovapost.net/presidenti-thaci-dekoron-gjeneralin-rrahman-rama/20%Monthly2018-02-26 19:49
https://kosovapost.net/kanadaja-kerkon-zbatimin-e-menjehershem-te-vendimit-per-armepushim-ne-siri/20%Monthly2018-02-26 19:42
https://kosovapost.net/mohamed-ende-vazhdojne-vrasjet-ndaj-muslimaneve-ne-arakan/20%Monthly2018-02-26 19:38
https://kosovapost.net/ilir-meta-takon-presidentin-e-komisionit-europian-jean-claude-juncker/20%Monthly2018-02-26 19:33
https://kosovapost.net/arrin-ne-pese-numri-te-vdekurve-nga-shperthimi-zjarrit-ne-leicester/20%Monthly2018-02-26 19:25
https://kosovapost.net/vlera-e-bitcoin-vazhdon-te-kete-renie/20%Monthly2018-02-26 19:08
https://kosovapost.net/kinezet-marrin-nje-pjese-te-aksioneve-te-mercedesit-zemerohen-gjermanet/20%Monthly2018-02-26 19:04
https://kosovapost.net/keto-jane-ushqimet-qe-shkaktojne-kapsllekun/20%Monthly2018-02-26 19:00
https://kosovapost.net/juncker-beogradit-dhe-prishtines-takon-te-percaktojne-karakterin-e-marreveshjes/20%Monthly2018-02-26 18:47
https://kosovapost.net/ronela-zbulon-sekretin-e-linjave/20%Monthly2018-02-26 18:42
https://kosovapost.net/vuciq-kerkon-mbeshtetjen-gjermane-per-kompromis-ndermjet-beogradit-dhe-prishtines/20%Monthly2018-02-26 18:35
https://kosovapost.net/ronaldo-rrefehet-per-gjithcka-kam-fituar-kaq-shume-sa-nuk-kam-endrra/20%Monthly2018-02-26 18:33
https://kosovapost.net/ministri-ismaili-takon-mjeket-shqiptare-qe-punojne-ne-kroaci/20%Monthly2018-02-26 18:29
https://kosovapost.net/belgjike-arrest-per-te-pastrehet-qe-refuzojne-te-shkojne-ne-strehimore/20%Monthly2018-02-26 18:22
https://kosovapost.net/arrestohet-nje-haker-dyshuar-si-organizator-nje-rrjeti-te-krimit-kibernetik/20%Monthly2018-02-26 18:13
https://kosovapost.net/bashkimi-europian-reagon-ndaj-planit-te-izraelit/20%Monthly2018-02-26 18:09
https://kosovapost.net/qershori-fundi-eulex-ne-kosove/20%Monthly2018-02-26 17:59
https://kosovapost.net/macron-te-bejme-edhe-nje-pulari-ne-elyse/20%Monthly2018-02-26 17:50
https://kosovapost.net/termet-ne-papua-new-guinea/20%Monthly2018-02-26 17:46
https://kosovapost.net/keshilla-qe-truri-te-funksionoje-ne-menyre-te-perkryer/20%Monthly2018-02-26 17:44
https://kosovapost.net/bruksel-neser-diskutohet-per-asociacionin/20%Monthly2018-02-26 17:39
https://kosovapost.net/wenger-prane-lamtumires-arsenalin-henry-nje-enderr-nese-ta-pasoja/20%Monthly2018-02-26 17:30
https://kosovapost.net/visar-ymeri-po-te-mos-ishte-mbajtur-pafajesisht-ne-burg-sot-astriti-ta-festonte-ditelindjen-e-28-te/20%Monthly2018-02-26 17:25
https://kosovapost.net/vendet-qe-te-mbesin-pa-energji-elektrike-18/20%Monthly2018-02-26 17:15
https://kosovapost.net/kryeministri-haradinaj-kerkon-nga-berzh-i-perkrahje-per-projektet-inovative/20%Monthly2018-02-26 17:35
https://kosovapost.net/pas-lirimit-nga-paraburgimi-te-aktivisteve-te-vetevendosjes-reagon-fisnik-ismaili/20%Monthly2018-02-26 17:02
https://kosovapost.net/vetevendosje-aktivistet-tane-te-shpallen-te-pafajshem/20%Monthly2018-02-26 16:51
https://kosovapost.net/ministri-lluka-pjese-e-samitit-te-investimeve-ne-londer/20%Monthly2018-02-26 16:46
https://kosovapost.net/268436-2/20%Monthly2018-02-26 16:38
https://kosovapost.net/te-mbahet-seanca-e-jashtezakonshme-per-demarkacionin/20%Monthly2018-02-26 16:27
https://kosovapost.net/policia-apelon-per-kujdes-te-ngasesit-e-automjeteve/20%Monthly2018-02-26 16:22
https://kosovapost.net/markez-rinovon-kontraten-hondan/20%Monthly2018-02-26 16:16
https://kosovapost.net/kur-shfaqet-ylberi-shihni-kete-dekor-te-rralle-natyror-foto/20%Monthly2018-02-26 16:09
https://kosovapost.net/hoxhaj-ne-9-vjetorin-e-themelimit-te-universitetit-te-prizrenit-studentet-te-jene-perfituesit-te-medhenj-te-liberalizimit-te-vizave/20%Monthly2018-02-26 16:04
https://kosovapost.net/bora-dhe-ngrica-shton-numrin-e-aksidenteve-dhe-te-lenduarve-ne-komunikacion/20%Monthly2018-02-26 16:04
https://kosovapost.net/euro-2020-ja-sa-milione-para-te-jape-uefa-per-pjesemarresit/20%Monthly2018-02-26 15:57
https://kosovapost.net/rikthehet-telefoni-legjendar-nokias/20%Monthly2018-02-26 15:44
https://kosovapost.net/studimi-uji-ne-hene-eshte-perhapur/20%Monthly2018-02-26 15:43
https://kosovapost.net/termet-ne-shqiperi-3/20%Monthly2018-02-26 15:41
https://kosovapost.net/detaji-qe-nuk-e-keni-verejtur-tek-teuta-e-adonisi-foto/20%Monthly2018-02-26 15:39
https://kosovapost.net/pak-qytetare-ne-veri-paguajne-rrymen-kerkohet-qe-tu-falet-borxhi/20%Monthly2018-02-26 15:38
https://kosovapost.net/arrestohet-zyrtari-kfor-mashtroi-kater-qytetare/20%Monthly2018-02-26 15:35
https://kosovapost.net/pas-lirimit-te-aktivisteve-te-vv-se-nga-paraburgimi-reagon-tome-gashi/20%Monthly2018-02-26 15:33
https://kosovapost.net/keto-jane-dy-sekretet-mahnitese-te-tastieres-suaj-foto/20%Monthly2018-02-26 15:27
https://kosovapost.net/big-mama-shkelqen-ne-dasmen-e-mikes-se-saj/20%Monthly2018-02-26 15:21
https://kosovapost.net/jo-implante-dentale-pasi-dentistet-po-rrisin-dhembe-te-rinj-per-nente-jave/20%Monthly2018-02-26 14:57
https://kosovapost.net/icardi-tmerron-interin-lajmin-e-fundit/20%Monthly2018-02-26 14:56
https://kosovapost.net/nobelistja-karman-thirrje-lideres-se-mianmarit-ose-fund-dhunes-ose-doreheqje/20%Monthly2018-02-26 14:45
https://kosovapost.net/arrestohet-nje-person-ne-prishtine/20%Monthly2018-02-26 14:40
https://kosovapost.net/zbulohet-shkaku-vdekjes-se-yllit-te-filmit/20%Monthly2018-02-26 14:35
https://kosovapost.net/provojeni-kete-diete-rezultatet-te-mahnitshme-vetem-per-nje-jave/20%Monthly2018-02-26 14:29
https://kosovapost.net/ministri-bytyqi-kerkoi-rezultate-sa-me-te-mira-ne-pisa-2018/20%Monthly2018-02-26 14:23
https://kosovapost.net/ja-cfare-vendosi-sot-gjykata-e-apelit-ndaj-aktivisteve-te-vetevendosjes/20%Monthly2018-02-26 14:18
https://kosovapost.net/presidenti-filipineve-kerkon-rroge-shtese-arsyeja-ju-le-pa-fjale/20%Monthly2018-02-26 14:13
https://kosovapost.net/10-te-vdekur-nga-te-ftohtit/20%Monthly2018-02-26 14:07
https://kosovapost.net/albin-kurti-kujton-astrit-deharin-ne-28-vjetorin-e-lindjes-ja-cfare-shkruan/20%Monthly2018-02-26 13:55
https://kosovapost.net/granit-xhaka-ua-dhuron-nderresat-e-lojes-se-mbremshme-bekim-jasharit-dhe-ramiz-lladrovcit/20%Monthly2018-02-26 13:45
https://kosovapost.net/fdh-kerkon-monument-per-shqiptaret-e-vrare-ne-kosove-qe-u-gjeten-ne-beograd/20%Monthly2018-02-26 13:41
https://kosovapost.net/cfare-kane-te-perbashket-jennifer-lopez-e-mihrije-braha/20%Monthly2018-02-26 13:38
https://kosovapost.net/ylli-milanit-drejt-largimit-dua-te-transferohem-te-kjo-skuader/20%Monthly2018-02-26 13:33
https://kosovapost.net/familja-e-komandant-drinit-e-pranojne-dekoraten-e-presidentit-thaci/20%Monthly2018-02-26 13:29
https://kosovapost.net/novosella-lum-ai-popull-qe-ka-nje-veprimtar-si-adem-demaci/20%Monthly2018-02-26 13:27
https://kosovapost.net/zevendeskryeministri-pacolli-denon-fuqishem-sulmin-ne-strasburg/20%Monthly2018-02-26 13:24
https://kosovapost.net/xhamia-ethem-beu-mbyllet-per-besimtaret-te-restaurohet-nga-tika/20%Monthly2018-02-26 13:20
https://kosovapost.net/terheqja-e-njohjeve-propagande-e-serbise/20%Monthly2018-02-26 13:16
https://kosovapost.net/pacolli-uron-kuvajtin-per-diten-kombetare-zotohet-per-akreditim-te-ambasadorit-brenda-ketij-viti/20%Monthly2018-02-26 13:11
https://kosovapost.net/sulmohet-konsullata-e-pergjithshme-e-kosoves-ne-strasbourg-te-frances/20%Monthly2018-02-26 13:06
https://kosovapost.net/bosnja-perfiton-se-shumti-nga-banka-evropiane-per-zhvillim-e-rindertim/20%Monthly2018-02-26 13:03
https://kosovapost.net/aksident-rende-ne-magjistralen-prishtine-hani-elezit/20%Monthly2018-02-26 12:59
https://kosovapost.net/gazetari-hulumtues-dhe-e-dashura-e-tij-gjenden-te-vdekur-2/20%Monthly2018-02-26 12:30
https://kosovapost.net/gazetari-hulumtues-dhe-e-dashura-e-tij-gjenden-te-vdekur/20%Monthly2018-02-26 12:26
https://kosovapost.net/%e2%80%8bmesuesit-dhe-nxenesit-udhezues-antikorrupsion/20%Monthly2018-02-26 12:26
https://kosovapost.net/juncker-ne-vitin-2025-te-gjitha-vendet-e-ballkanit-perendimor-mund-te-hyjne-ne/20%Monthly2018-02-26 12:21
https://kosovapost.net/kujdes-nga-patatja-ndikon-per-keq-ne-shendetin-tuaj/20%Monthly2018-02-26 12:19
https://kosovapost.net/prezantuesi-njohur-lajmeve-bashkohet-partise-se-fatmir-limajt/20%Monthly2018-02-26 12:17
https://kosovapost.net/surroi-ska-vota-per-demarkacionin-duhet-edhe-pajtimi-listes-srpska/20%Monthly2018-02-26 12:12
https://kosovapost.net/qeveria-po-e-kercenon-vv-ne/20%Monthly2018-02-26 12:04
https://kosovapost.net/ish-kandidati-per-president-te-frances-flet-zi-e-terr-per-kosoven/20%Monthly2018-02-26 12:00
https://kosovapost.net/eshte-kjo-deputetja-e-vvse-qe-ta-votoje-demarkacionin/20%Monthly2018-02-26 11:44
https://kosovapost.net/vazhdojne-bisedimet-ne-bruksel-ja-cfare-po-diskutohet/20%Monthly2018-02-26 11:39
https://kosovapost.net/pese-llojet-e-kancerit-qe-prekin-burrat/20%Monthly2018-02-26 11:32
https://kosovapost.net/temperatura-per-momentin-ne-prishtine-8-por-ndjehet-sikur-te-ishte-18-foto/20%Monthly2018-02-26 11:25
https://kosovapost.net/aksident-rende-autobusi-godet-veturen-e-perplase-ne-rrethoja/20%Monthly2018-02-26 11:03
https://kosovapost.net/haradinaj-40-projekte-vlere-gjysme-miliardi-euro-prezanton-para-berzh/20%Monthly2018-02-26 10:46
https://kosovapost.net/kjo-vogelushe-e-ka-te-ndaluar-te-qaje-ja-pse/20%Monthly2018-02-26 10:37
https://kosovapost.net/qeveria-e-kosoves-denon-sulmin-ne-konsullaten-e-kosoves-ne-strasbourg/20%Monthly2018-02-26 10:29
https://kosovapost.net/koreja-e-veriut-ka-te-ardhme-nese-heq-dore-nga-armet-berthamore/20%Monthly2018-02-26 10:22
https://kosovapost.net/rona-nishliu-transformohet-e-tera-valle-ta-njihni-foto/20%Monthly2018-02-26 10:20
https://kosovapost.net/jahjaga-mban-fjalim-per-gjykaten-speciale-ne-hage/20%Monthly2018-02-26 10:14
https://kosovapost.net/demarkacioni-ta-vulose-edhe-ndarjen-e-vetevendosjes/20%Monthly2018-02-26 10:08
https://kosovapost.net/zbulohet-kartela-e-re-e-cila-le-sim-ne-muze/20%Monthly2018-02-26 10:07
https://kosovapost.net/neymar-publikon-foto-pas-demtimit-jja-si-duket-kemba-e-tij/20%Monthly2018-02-26 10:04
https://kosovapost.net/ne-kete-shtet-studentet-nuk-paguajne-por-paguhen-qe-te-studiojne/20%Monthly2018-02-26 09:59
https://kosovapost.net/william-nuk-mban-kurre-unaze-ne-gisht-ja-arsyeja/20%Monthly2018-02-26 09:55
https://kosovapost.net/kura-natyrale-qe-trajton-depresionin-pa-shkuar-tek-mjeku/20%Monthly2018-02-26 09:54
https://kosovapost.net/shperthim-ne-britani-4-te-vdekur/20%Monthly2018-02-26 09:50
https://kosovapost.net/ushtria-izraelite-arreston-25-palestineze/20%Monthly2018-02-26 09:46
https://kosovapost.net/kosova-rrezikon-ti-humbe-ne-arbitrazh-edhe-100-milione-euro/20%Monthly2018-02-26 09:46
https://kosovapost.net/per-4-shtepi-projekti-zgjerimit-te-rruges-ngec-4-vjet/20%Monthly2018-02-26 09:35
https://kosovapost.net/daciq-ska-kusht-te-se-qe-serbine-e-detyron-te-heqe-dore-nga-kosova/20%Monthly2018-02-26 09:35
https://kosovapost.net/nese-te-ishte-gjalle-sot-astrit-dehari-te-festonte-28-vjetorin-e-lindjes/20%Monthly2018-02-26 09:32
https://kosovapost.net/veseli-disa-deputete-te-vv-se-te-gatshem-ta-votojne-demarkacionin/20%Monthly2018-02-26 09:28
https://kosovapost.net/ky-eshte-sindromi-qe-shkakton-qimet-ne-mjeker-kilogramet-e-tepert-dhe-pucrrat-ne-fytyre/20%Monthly2018-02-26 09:24
https://kosovapost.net/keto-jane-temat-qe-pritet-te-diskutohen-n-dialogun-kosove-serbi/20%Monthly2018-02-26 09:22
https://kosovapost.net/ftohti-siberian-pushton-evropen-ne-itali-temperaturat-deri-ne-24/20%Monthly2018-02-26 09:24
https://kosovapost.net/u-shty-nga-bora-kur-te-luhet-juventus-atalanta/20%Monthly2018-02-26 09:17
https://kosovapost.net/fenomen-rrall-bora-mbulon-shengjinin-foto/20%Monthly2018-02-26 09:15
https://kosovapost.net/deklarata-qe-befasoi-te-gjithe-origjina-e-rita-ores-nuk-eshte-nga-kosova/20%Monthly2018-02-26 09:14
https://kosovapost.net/rasti-stenta-vecohet-procedura-per-ish-ministrin-agani-dhe-ish-sekretarin-shabani/20%Monthly2018-02-26 09:07
https://kosovapost.net/ne-goutan-lindore-vazhdojne-bombardimet-pavaresisht-armepushimit/20%Monthly2018-02-26 09:00
https://kosovapost.net/reagon-trajneri-psg-se-ja-gjendja-e-neymarit/20%Monthly2018-02-26 08:55
https://kosovapost.net/kush-jane-shtate-shkaktaret-per-guret-ne-veshka/20%Monthly2018-02-26 08:51
https://kosovapost.net/kosova-humb-miliona-nga-moszbatimi-marreveshjes-per-energji/20%Monthly2018-02-26 08:43
https://kosovapost.net/shba-cdo-dialog-korene-e-veriut-te-mbyllet-vetem-carmatimin/20%Monthly2018-02-26 08:37
https://kosovapost.net/ne-bruksel-vazhdojne-bisedimet-midis-kosoves-e-serbise/20%Monthly2018-02-26 08:32
https://kosovapost.net/ftohte-dhe-reshje-bore-deri-te-premten/20%Monthly2018-02-26 08:29
https://kosovapost.net/millosheviq-ishte-semure-mental-dokument/20%Monthly2018-02-25 22:47
https://kosovapost.net/policia-tender-6-milionesh-per-xhipa-e-vetura-patrulluese/20%Monthly2018-02-25 20:22
https://kosovapost.net/si-e-vodhi-millosheviqi-thesarin-e-titos-nga-vila-ne-dedinje/20%Monthly2018-02-25 20:12
https://kosovapost.net/ura-historike-te-cilen-turqia-synon-rekordin-guinness/20%Monthly2018-02-25 19:51
https://kosovapost.net/podujeva-5-ore-pa-energji-elektrike-keds-tregon-arsyet/20%Monthly2018-02-25 19:47
https://kosovapost.net/arrestohet-infermierja-zhvaste-pacientet-e-spitalit/20%Monthly2018-02-25 19:40
https://kosovapost.net/ushtria-sekrete-naziste-qe-u-gati-te-luftoje-kunder-rusise/20%Monthly2018-02-25 19:36
https://kosovapost.net/5-hile-te-zgjuara-qe-te-gjithe-shoferet-duhet-ti-dije-video/20%Monthly2018-02-25 19:31
https://kosovapost.net/per-dy-muaj-tete-aksidente-te-vdekur/20%Monthly2018-02-25 19:24
https://kosovapost.net/perpjekjet-e-moskes-per-involvim-ne-dialogun-e-brukselit-dhe-ruajtjen-e-rezolutes-1244/20%Monthly2018-02-25 19:22
https://kosovapost.net/arifi-pala-serbe-le-te-shprehen-neser-ne-takim-per-asociacionin/20%Monthly2018-02-25 19:19
https://kosovapost.net/insektet-ere-te-keqe-ndalojne-importin-e-veturave-nga-japonia/20%Monthly2018-02-25 19:14
https://kosovapost.net/anetaresimi-shqiperise-ne-ende-nuk-ka-date-konkrete/20%Monthly2018-02-25 19:13
https://kosovapost.net/merkel-e-ben-minister-kundershtarin-e-zeshem-te-saj/20%Monthly2018-02-25 19:11
https://kosovapost.net/mjeshtri-madh-ali-ibn-nafi-ose-mick-jaggeri-shekullit-ix/20%Monthly2018-02-25 19:06
https://kosovapost.net/imagjinata-sipas-deshires-kia-ceed-karavan-dhe-fastback-foto/20%Monthly2018-02-25 19:00
https://kosovapost.net/takohen-ne-tetove-kreret-e-beses-dhe-pdsh-se-gashi-dhe-thaci/20%Monthly2018-02-25 18:57
https://kosovapost.net/vetevendosje-akuzon-haradinajn-per-tradhti/20%Monthly2018-02-25 18:53
https://kosovapost.net/cameria-eshte-gjalle-greket-e-marre-alarmohen/20%Monthly2018-02-25 18:49
https://kosovapost.net/te-gjitha-rruget-ne-kosove-jane-te-kalueshme-2/20%Monthly2018-02-25 18:44
https://kosovapost.net/asgje-nuk-eshte-demarkacioni-kundrual-asociacionit-lexo-copetimit-te-kosoves/20%Monthly2018-02-25 18:42
https://kosovapost.net/city-mposht-arsenalin-fiton-efl-cup-video/20%Monthly2018-02-25 18:36
https://kosovapost.net/tifozin-e-vogel-te-arsenalit-se-mbajne-lotet-ne-wembley/20%Monthly2018-02-25 18:33
https://kosovapost.net/ndryshon-edhe-dita-e-pranveres/20%Monthly2018-02-25 18:31
https://kosovapost.net/mirvete-gigollaj-nga-prizreni-ka-mbetur-pa-buke/20%Monthly2018-02-25 18:30
https://kosovapost.net/lladrovci-dhe-jashari-mysafir-te-xhakes-percjellin-finalen-e-arsenalit/20%Monthly2018-02-25 18:27
https://kosovapost.net/tensione-ne-mes-shba-se-dhe-meksikes-shkak-tentimi-murit-ne-mes-dy-shteteve/20%Monthly2018-02-25 18:23
https://kosovapost.net/simptomat-e-kancerit-te-hershem-qe-injorohen-nga-grate-dhe-burrat/20%Monthly2018-02-25 18:20
https://kosovapost.net/besiktas-fiton-derbin-e-javes/20%Monthly2018-02-25 18:17
https://kosovapost.net/edhe-nje-person-tjeter-e-refuzon-dekoraten-nga-thaci/20%Monthly2018-02-25 18:13
https://kosovapost.net/undp-dhe-masht-lansojne-udhezuesit-anti-korrupsion-per-mesimdhenes-dhe-nxenes/20%Monthly2018-02-25 18:10
https://kosovapost.net/milaim-zeka-ka-dy-fjale-per-vv-dhe-listen-serbe/20%Monthly2018-02-25 18:08
https://kosovapost.net/rruget-e-prishtines-probleme-nisin-aksidentet/20%Monthly2018-02-25 18:06
https://kosovapost.net/aeroplani-ri-kinez-nga-pekini-ne-nju-jork-per-vetem-2-ore/20%Monthly2018-02-25 18:03
https://kosovapost.net/daciq-prishtina-te-tregoje-qarte-nese-apo-jo/20%Monthly2018-02-25 17:11
https://kosovapost.net/rikthehet-balena-e-kalter-dy-vajza-kercejne-nga-ndertesa/20%Monthly2018-02-25 17:09
https://kosovapost.net/kritik-nga-profesor-isuf-heba-per-librin-e-jahja-llukes-mos-eja-ne-enderr/20%Monthly2018-02-25 17:06
https://kosovapost.net/coffee-shop-place-mundesi-e-mire-pushimi-ne-tauk-bahqe/20%Monthly2018-02-25 17:25
https://kosovapost.net/sekreti-madh-jugosllav-bunkeri-berthamor-titos-foto/20%Monthly2018-02-25 17:00
https://kosovapost.net/ne-cilen-periudhe-te-dites-vjen-se-shpeshti-te-sulmi-ne-zemer/20%Monthly2018-02-25 16:57
https://kosovapost.net/kujt-i-thote-fajti-bona-llaf-bona-video/20%Monthly2018-02-25 16:20
https://kosovapost.net/djali-nga-decani-zgjidhet-mister-zvicra/20%Monthly2018-02-25 15:54
https://kosovapost.net/qeveria-u-leshon-pasaporta-diplomatike-familjeve-te-haradinajt-veselit-dhe-thacit/20%Monthly2018-02-25 15:50
https://kosovapost.net/aksident-trafiku-ne-magjistralen-prishtine-gjilan-foto/20%Monthly2018-02-25 15:43
https://kosovapost.net/temperatura-deri-ne-10-ja-deri-ne-cilen-dite-kemi-kete-mot/20%Monthly2018-02-25 15:41
https://kosovapost.net/junker-maqedonia-eshte-ne-rruge-te-drejte/20%Monthly2018-02-25 15:40
https://kosovapost.net/policia-e-kosoves-arreston-persona-te-dyshuar-ne-operacionin-antidroge-video/20%Monthly2018-02-25 15:11
https://kosovapost.net/paralajmerohen-trazira-ne-veri-te-kosoves-te-nxitura-nga-rusia/20%Monthly2018-02-25 15:10
https://kosovapost.net/femrat-duhet-te-flejne-gjate-sepse-e-perdorin-trurin-shume-se-meshkujt/20%Monthly2018-02-25 15:08
https://kosovapost.net/avni-tafili-shume-paskemi-falur-sesa-na-paskan-grabitur/20%Monthly2018-02-25 14:31
https://kosovapost.net/thaci-ua-tregon-prinderve-librin-per-jeten-e-tij/20%Monthly2018-02-25 14:07
https://kosovapost.net/akuzes-per-tradhti-te-vvse-nitaj-pergjigjet-kapitalin-e-luftes-se-ramushit/20%Monthly2018-02-25 13:43
https://kosovapost.net/ledri-leje-mikrofonin-se-knon-publiku-per-ty/20%Monthly2018-02-25 13:14
https://kosovapost.net/figura-e-adem-jashari-nepermjet-200-mije-plumbave-video/20%Monthly2018-02-25 13:03
https://kosovapost.net/kreu-kishes-serbe-ne-mal-te-zi-zbulon-se-serbet-e-vrane-oliver-ivanoviqin/20%Monthly2018-02-25 12:37
https://kosovapost.net/avokati-koci-tregon-arsyen-e-plagosjes-se-gjinekologut-nga-dhenderri-tij/20%Monthly2018-02-25 11:58
https://kosovapost.net/qyteti-vetem-qe-mbylli-vitin-2017-pa-asnje-vrasje-dhe-asnje-veper-te-rende-penale/20%Monthly2018-02-25 11:52
https://kosovapost.net/pse-nuk-e-dojne-shqiptaret-lirine/20%Monthly2018-02-25 11:33
https://kosovapost.net/ne-vend-te-haradinajt-ne-londer-shkon-jevtiq/20%Monthly2018-02-25 11:29
https://kosovapost.net/thaci-pa-njohje-reciproke-kosova-dhe-serbia-skane-perspektive-evropiane/20%Monthly2018-02-25 11:24
https://kosovapost.net/reagon-vetevendosje-konsesusi-per-demarkacionin-tradhti-ndaj-vendit/20%Monthly2018-02-25 11:19
https://kosovapost.net/marreveshja-per-kufirin-malin-e-zi-eshte-e-paligjshme/20%Monthly2018-02-25 10:43
https://kosovapost.net/ushqimet-qe-shkaktojne-kapsllek/20%Monthly2018-02-25 09:57
https://kosovapost.net/lekunden-karriget-e-ambasadoreve/20%Monthly2018-02-25 09:51
https://kosovapost.net/punetori-e-vret-shefin-per-100-euro/20%Monthly2018-02-25 09:37
https://kosovapost.net/dimri-vertet-po-fillon-ja-deri-ne-sa-grade-te-bien-temperaturat/20%Monthly2018-02-25 09:29
https://kosovapost.net/kosova-nuk-shkon-ne-arbitrazh-per-63-milione-eurot-e-bechtelenkas/20%Monthly2018-02-25 09:26
https://kosovapost.net/te-rinjte-presin-udhetimin-e-pare-pa-viza-drejt-se/20%Monthly2018-02-25 09:13
https://kosovapost.net/kosova-te-kete-uren-te-gjate-ne-rajon/20%Monthly2018-02-25 08:46
https://kosovapost.net/90-mije-persona-vetem-brenda-vitit-2017-u-regjistruan-si-te-papune/20%Monthly2018-02-25 08:43
https://kosovapost.net/interi-fiton-ndaj-beneventos-dhe-merr-paksa-zemer-per-derbin-ndaj-milanit/20%Monthly2018-02-24 21:43
https://kosovapost.net/e-di-ariana-fejzullahu-cka-po-bene-ermali-ne-amerike/20%Monthly2018-02-24 21:36
https://kosovapost.net/selimi-e-quan-placke-marreveshjen-e-sotme-dikush-po-ben-kompromise-territorin-e-kosoves/20%Monthly2018-02-24 21:34
https://kosovapost.net/telefon-xham-prej-diamanti-se-shpejti-ne-treg/20%Monthly2018-02-24 21:32
https://kosovapost.net/anxhela-peristeri-te-perfaqesoje-shqiperine-ne-eurovizion/20%Monthly2018-02-24 21:14
https://kosovapost.net/barcelona-thellon-epersine-golin-e-suarezit/20%Monthly2018-02-24 21:06
https://kosovapost.net/nese-gerrhisni-vazhdimisht-atehere-vuani-nga-keto-semundje/20%Monthly2018-02-24 21:05
https://kosovapost.net/cilat-jane-vlerat-ushqyese-te-lakres-se-bardhe/20%Monthly2018-02-24 21:03
https://kosovapost.net/pacolli-per-marreveshjen-kosoven-e-pret-e-ardhme-e-ndritur/20%Monthly2018-02-24 21:00
https://kosovapost.net/kek-u-reagon-ndaj-spekulimeve-te-keds/20%Monthly2018-02-24 20:57
https://kosovapost.net/per-largimin-e-mikroorganizmave-duhet-ti-pastroni-duart-uje-te-ftohet-apo-te-ngrohte/20%Monthly2018-02-24 20:31
https://kosovapost.net/veseli-bindur-te-merkuren-kalon-demarkacioni-nga-ky-muaj-levizim-te-lire/20%Monthly2018-02-24 19:53
https://kosovapost.net/mediet-turke-raportojne-per-kete-sukses-te-big-mames/20%Monthly2018-02-24 19:52
https://kosovapost.net/nga-ukraina-ne-ballkan-si-rusia-po-rrezikon-rendin-boteror/20%Monthly2018-02-24 18:52
https://kosovapost.net/kane-ndryshuar-qendrim-te-dorehequrit-e-vv-se-per-demarkacionin-flet-kurteshi/20%Monthly2018-02-24 18:48
https://kosovapost.net/cfare-vleresoi-xhensila-te-besi-para-se-te-dashurohej-te/20%Monthly2018-02-24 18:32
https://kosovapost.net/trump-reagon-ndaj-asadit-rusise-dhe-iranit-per-guten-lindore/20%Monthly2018-02-24 18:14
https://kosovapost.net/emiri-katarit-sulmet-ne-guten-lindore-krime-kunder-njerezimit/20%Monthly2018-02-24 18:01
https://kosovapost.net/trump-perseri-krahason-emigrantet-gjarperinjte/20%Monthly2018-02-24 17:46
https://kosovapost.net/si-ta-kuptoni-se-po-hani-veze-nga-pula-te-semura/20%Monthly2018-02-24 17:41
https://kosovapost.net/liverpooli-mrrekullueshem-fiton-41-ndaj-west-hamit/20%Monthly2018-02-24 17:34
https://kosovapost.net/kosova-ka-borxh-publik-gati-1-miliard-euro-video/20%Monthly2018-02-24 17:26
https://kosovapost.net/real-madridi-vazhdon-fitore-ronaldo-shkelqen-serish/20%Monthly2018-02-24 17:22
https://kosovapost.net/haradinaj-therret-konference-te-jashtezakonshme/20%Monthly2018-02-24 17:05
https://kosovapost.net/cilat-jane-vlerat-ushqyese-te-tersheres/20%Monthly2018-02-24 16:57
https://kosovapost.net/new-york-times-lexuesit-habiten-se-si-kadare-vit-pas-viti-nuk-e-fiton-cmimin-nobel/20%Monthly2018-02-24 16:43
https://kosovapost.net/tete-te-vdekur-ne-nje-aksident-ne-egjipt/20%Monthly2018-02-24 16:39
https://kosovapost.net/mbyllet-ndeshja-bayern-hertha-ky-eshte-rezultati-perfundimtar-takimit/20%Monthly2018-02-24 16:34
https://kosovapost.net/ura-e-gjate-ne-rajon-rreth-7-kilometra-neper-te-cilen-kalon-autostrada-arben-xhaferi-ka-filluar-te-marr-formen-e-saj/20%Monthly2018-02-24 16:27
https://kosovapost.net/thaci-konsensusi-arritur-siguron-lirine-e-levizjes-per-qytetaret/20%Monthly2018-02-24 16:24
https://kosovapost.net/shevchenko-thote-se-milani-gattusos-ka-krijuar-identitet/20%Monthly2018-02-24 16:20
https://kosovapost.net/nga-kush-marrin-para-shtese-partite-politike/20%Monthly2018-02-24 16:15
https://kosovapost.net/personat-qe-harrojne-shume-jane-super-inteligjente/20%Monthly2018-02-24 16:06
https://kosovapost.net/deputeti-ldk-se-kerkon-perkrahje-nga-vetevendosje-jo-nga-lista-serbe/20%Monthly2018-02-24 16:01
https://kosovapost.net/sergio-ramos-lojtari-ndeshkuar-ne-europe/20%Monthly2018-02-24 15:49
https://kosovapost.net/u-ble-17-euro-por-u-shit-522-mije/20%Monthly2018-02-24 15:38
https://kosovapost.net/familja-mbreterore-te-shtohet-kate-middleton-ne-pritje-te-binjakeve/20%Monthly2018-02-24 15:32
https://kosovapost.net/messi-endrra-ne-sirtar-e-boca-juniors/20%Monthly2018-02-24 15:26
https://kosovapost.net/si-ta-trajtoni-depresionin/20%Monthly2018-02-24 15:17
https://kosovapost.net/pacolli-kosoven-e-pret-e-ardhme-e-ndritur/20%Monthly2018-02-24 15:10
https://kosovapost.net/abdixhiku-marreveshja-e-arritur-lajm-i-mire-per-kosoven/20%Monthly2018-02-24 15:06
https://kosovapost.net/ministrja-hoxha-arritja-e-konsensusit-lajm-shumepritur/20%Monthly2018-02-24 15:01
https://kosovapost.net/9-arsye-pse-liverpuli-eshte-aq-miqesor-muslimanet/20%Monthly2018-02-24 15:26
https://kosovapost.net/pdk-kjo-fryme-e-bashkepunimit-te-na-percjelle-edhe-ne-procese-te-tjera/20%Monthly2018-02-24 14:15
https://kosovapost.net/kryeministri-haradinaj-deklarohet-rreth-marreveshjes-se-demarkacionit/20%Monthly2018-02-24 14:07
https://kosovapost.net/pacolli-lavderon-kreret-e-qeverise-pas-marreveshjes-per-demarkacionin/20%Monthly2018-02-24 14:00
https://kosovapost.net/sot-eshte-ditelindja-e-heroit-fahri-fazliu/20%Monthly2018-02-24 13:34
https://kosovapost.net/grabitet-filiali-nje-banke-ne-kamenice/20%Monthly2018-02-24 13:32
https://kosovapost.net/hoti-ldk-e-mirepret-gatishmerine-e-partive-te-koalicionit-per-demarkacionin/20%Monthly2018-02-24 13:22
https://kosovapost.net/zbardhen-motivet-e-denimit-te-robinhos-pasi-perdhunoi-shqiptaren/20%Monthly2018-02-24 13:18
https://kosovapost.net/mourinho-driblon-te-kaluaren-gjithnje-e-pak-nostalgji-per-chelsea-n/20%Monthly2018-02-24 13:10
https://kosovapost.net/veseli-arrihet-konsensusi-per-ratifikimin-e-demarkacionit/20%Monthly2018-02-24 13:57
https://kosovapost.net/jep-doreheqje-polici-qe-nuk-nderhyri-gjate-sulmit-ne-florida/20%Monthly2018-02-24 13:01
https://kosovapost.net/ushtroi-dhune-fizike-ndaj-partneres-arrestohet-nje-person/20%Monthly2018-02-24 12:48
https://kosovapost.net/belgjike-shqiptaret-ngrene-plantacione-kanabis/20%Monthly2018-02-24 12:38
https://kosovapost.net/enver-hoxha-i-shtoi-det-shqiperise-ndersa-rama-e-berisha-ja-japin-greqise/20%Monthly2018-02-24 12:31
https://kosovapost.net/arrin-ne-kosove-rafet-el-roman-sonte-ju-pret-nje-koncert-bukur-ne-prizren-video-2/20%Monthly2018-02-24 12:11
https://kosovapost.net/vucic-ne-duam-qe-te-arrijme-nje-kompromis-per-problemet-kosoven/20%Monthly2018-02-24 12:07
https://kosovapost.net/etoo-zbulon-nje-histori-te-vecante-dhashe-4-500-euro-nje-personi-ne-rruge-dhe-kur-u-ktheva/20%Monthly2018-02-24 12:04
https://kosovapost.net/skandaloze-21-pjesetare-te-kryqit-te-kuq-jane-larguar-nga-detyra-per-veprime-te-pahijshme-seksuale/20%Monthly2018-02-24 12:00
https://kosovapost.net/revista-kultura-islame-1939-1945-kujtese-dhe-model-per-kulturen-e-diteve-tona/20%Monthly2018-02-24 11:53
https://kosovapost.net/presidenti-thaci-per-mediat-japoneze-kosova-te-jete-anetare-e-okb-se/20%Monthly2018-02-24 11:48
https://kosovapost.net/veprimet-ne-guten-lindore-nga-regjimi-i-asadit-rusia-dhe-irani-nje-turp-i-madh-njerezor/20%Monthly2018-02-24 11:38
https://kosovapost.net/gjerat-qe-duhet-ti-dini-para-se-te-martoheni/20%Monthly2018-02-24 11:21
https://kosovapost.net/kosova-do-te-prezantoje-40-projekte-ne-samitin-e-londres/20%Monthly2018-02-24 11:15
https://kosovapost.net/formacionet-e-mundshme-per-ndeshjen-barcelona-girona-foto/20%Monthly2018-02-24 11:11
https://kosovapost.net/krasniqi-apelon-per-konsensus-nacional-per-dialogun-serbine/20%Monthly2018-02-24 10:53
https://kosovapost.net/belgjike-gjykata-lejon-mbulesen-per-vajzat-muslimane/20%Monthly2018-02-24 11:47
https://kosovapost.net/mos-hani-keto-ushqime-nese-keni-problem-aknet/20%Monthly2018-02-24 10:31
https://kosovapost.net/termet-ne-shqiperi-2/20%Monthly2018-02-24 10:25
https://kosovapost.net/vazhdojne-sulmet-ndaj-gutes-lindore/20%Monthly2018-02-24 10:21
https://kosovapost.net/haradinaj-statusin-e-punetoreve-te-viteve-te-90-ta-e-kemi-obligim-moral-dhe-ta-zbatojme/20%Monthly2018-02-24 10:15
https://kosovapost.net/keshtu-duket-toka-nga-6-milione-km-larg-foto/20%Monthly2018-02-24 10:12
https://kosovapost.net/kush-ia-ndryshoi-jeten-jennifer-lopezit-foto/20%Monthly2018-02-24 13:56
https://kosovapost.net/shba-te-bllokade-detare-ndaj-korese-se-veriut/20%Monthly2018-02-24 09:54
https://kosovapost.net/presidenti-thaci-pagen-gati-trefish-te-larte-se-vuciqi/20%Monthly2018-02-24 09:17
https://kosovapost.net/rikthehen-temperaturat-e-uleta-ne-kosove-2/20%Monthly2018-02-24 09:08
https://kosovapost.net/keshilli-sigurimit-te-okb-se-shtyne-votimin-per-armepushimin-ne-siri/20%Monthly2018-02-24 09:02
https://kosovapost.net/keto-jane-erezat-te-shijshme-dhe-te-shendetshme/20%Monthly2018-02-24 08:54
https://kosovapost.net/vajza-te-bukura-dhe-joshese-ne-facebook-ja-pse-duhet-te-keni-kujdes-nga/20%Monthly2018-02-24 08:52
https://kosovapost.net/hapet-muzeu-spiunazhit-ne-nju-jork/20%Monthly2018-02-24 08:46
https://kosovapost.net/plan-masash-nga-ministria-e-shendetesise-per-epidemine-e-fruthit/20%Monthly2018-02-24 08:39
https://kosovapost.net/partia-ekologjike-e-kosoves-te-mbaje-kuvendin-zgjedhor/20%Monthly2018-02-24 08:18
https://kosovapost.net/futbollisti-shqiptar-jep-fund-marteses-se-tij-12-vjecare/20%Monthly2018-02-24 08:16
https://kosovapost.net/aksident-te-mali-robit-dy-te-vdekur-dhe-dy-te-plagosur/20%Monthly2018-02-24 08:09
https://kosovapost.net/kush-dhuroj-zemer-dhe-lule-deputetes-musliu/20%Monthly2018-02-23 22:00
https://kosovapost.net/aksident-ne-autostraden-ibrahim-rugova-kater-te-lenduar/20%Monthly2018-02-23 20:57
https://kosovapost.net/metodat-natyrale-qe-ndikojne-ne-qetesimin-e-kolles/20%Monthly2018-02-23 20:52
https://kosovapost.net/superavioni-kinez-nga-pekini-ne-nju-jork-per-dy-ore/20%Monthly2018-02-23 20:47
https://kosovapost.net/protesta-ne-athine-kunder-masakres-ne-guten-lindore/20%Monthly2018-02-23 20:35
https://kosovapost.net/ldk-e-aak-asesi-te-merren-vesh-per-demarkacionin/20%Monthly2018-02-23 20:23
https://kosovapost.net/marina-vjollca-me-seksi-se-kurre-foto/20%Monthly2018-02-23 20:18
https://kosovapost.net/spalleti-nuk-te-rrezikoje-icardin/20%Monthly2018-02-23 20:06
https://kosovapost.net/asistenti-inteligjent-google-mund-te-flase-shume-se-30-gjuhe/20%Monthly2018-02-23 19:56
https://kosovapost.net/ernest-zariqi-kolosi-i-uck-se/20%Monthly2018-02-23 19:52
https://kosovapost.net/rikthehet-ne-vendin-e-pare-ne-top-listat-gjermane-kenga-e-rites-e-liamit/20%Monthly2018-02-23 19:41
https://kosovapost.net/18-te-vdekur-si-pasoje-e-nje-shperthimi/20%Monthly2018-02-23 19:31
https://kosovapost.net/krasniqi-nga-kdi-te-ratifikohet-sa-pare-demarkacioni/20%Monthly2018-02-23 19:25
https://kosovapost.net/abrashi-demarkacionin-ta-votojne-edhe-disa-deputete-nga-vetevendosje/20%Monthly2018-02-23 19:18
https://kosovapost.net/mirabelli-nuk-e-imagjinoj-milanin-pa-gattuso-n/20%Monthly2018-02-23 19:11
https://kosovapost.net/trump-paralajmerime-te-frikshme-per-korene-e-veriut/20%Monthly2018-02-23 19:05
https://kosovapost.net/nese-deshton-ratifikimi-demarkacionit-paralajmerohen-zgjedhje-te-reja/20%Monthly2018-02-23 18:51
https://kosovapost.net/trump-nuk-dua-qe-ne-kete-vend-te-vijne-njerez-lotari/20%Monthly2018-02-23 18:46
https://kosovapost.net/letra-e-tifozeve-te-chelsea-pse-conte-duhet-te-qendroje/20%Monthly2018-02-23 18:42
https://kosovapost.net/perfitimet-nga-farat-e-chia-s/20%Monthly2018-02-23 18:37
https://kosovapost.net/jane-per-keqardhje-sjelljet-destruktive-te-bosnjes-dhe-serbise-ja-te-reagoje/20%Monthly2018-02-23 18:32
https://kosovapost.net/fillon-festivali-pare-muzikes-xhaz-ne-arabine-saudite/20%Monthly2018-02-23 18:25
https://kosovapost.net/unicef-thirrje-komunitetit-nderkombetar-per-720-mije-femije-te-arakanit/20%Monthly2018-02-23 18:18
https://kosovapost.net/selmanaj-ldk-ja-duhet-te-heq-dore-nga-qendrimi-tyre/20%Monthly2018-02-23 18:09
https://kosovapost.net/mbledhja-e-kryesise-se-kuvendit-shtyhet-per-te-marten/20%Monthly2018-02-23 18:01
https://kosovapost.net/kjo-eshte-risia-e-fundit-e-whatsapp/20%Monthly2018-02-23 17:55
https://kosovapost.net/mos-e-mbani-telefonin-ne-dhomen-ku-flini/20%Monthly2018-02-23 17:50
https://kosovapost.net/projektligji-propozuar-nga-qeveria-eshte-baze-e-mire-ligjore/20%Monthly2018-02-23 17:37
https://kosovapost.net/ja-kur-te-hapet-ambasada-e-shba-ve-ne-jerusalem/20%Monthly2018-02-23 17:32
https://kosovapost.net/macron-dhe-merkel-kerkojne-nga-rusia-te-mbeshtese-propozimin-e-armepushimit-per-guten-lindore/20%Monthly2018-02-23 17:27
https://kosovapost.net/deputeti-ldk-se-sqaron-kushtin-e-kesaj-partie-per-votimin-e-demarkacionit/20%Monthly2018-02-23 17:20
https://kosovapost.net/vendet-qe-te-mbesin-pa-energji-elektrike-17/20%Monthly2018-02-23 17:12
https://kosovapost.net/europa-league-milani-perballe-arsenalit/20%Monthly2018-02-23 17:06
https://kosovapost.net/juncker-mogherini-dhe-hahn-per-vizite-ne-kosove/20%Monthly2018-02-23 17:01
https://kosovapost.net/presidenti-thaci-dekoron-edhe-edita-tahirin/20%Monthly2018-02-23 16:57
https://kosovapost.net/ciftet-qe-nuk-postojne-ne-rrjete-sociale-kane-nje-jete-te-lumtur/20%Monthly2018-02-23 16:49
https://kosovapost.net/mesoni-dobite-e-zgjimit-heret-ne-mengjes/20%Monthly2018-02-23 16:44
https://kosovapost.net/sipas-nje-hulumtimi-rreth-94-perqind-e-femrave-ne-hollywood-jane-abuzuar-seksualisht/20%Monthly2018-02-23 16:37
https://kosovapost.net/ja-ben-thirrje-per-ndalimin-e-menjehershem-te-masakres-ne-guten-lindore/20%Monthly2018-02-23 16:30
https://kosovapost.net/mungoi-ne-10-vjetorin-e-pavaresise-dua-lipa-zbulon-daten-kur-te-jete-ne-prishtine/20%Monthly2018-02-23 16:23
https://kosovapost.net/juncker-te-ishte-mire-per-britanine-e-madhe-te-isha-kryeministri-saj/20%Monthly2018-02-23 16:16
https://kosovapost.net/behgjet-pacolli-uron-estonine-me-rastin-e-100-vjetorit-te-pavaresise/20%Monthly2018-02-23 16:18
https://kosovapost.net/nga-apple-yahoo-e-deri-te-zara-dhe-adidas-prejardhja-e-emrave-te-kompanive-te-medha/20%Monthly2018-02-23 16:05
https://kosovapost.net/finlanda-te-ofroje-perkrahje-per-fsk-ne/20%Monthly2018-02-23 16:00
https://kosovapost.net/ne-madrid-jane-te-sigurt-gareth-bale-te-largohet/20%Monthly2018-02-23 15:59
https://kosovapost.net/drejtori-kdi-se-leter-te-hapur-drejtuar-kryeministrit-haradinaj-terhiqe-raportin-e-bulliqit/20%Monthly2018-02-23 15:48
https://kosovapost.net/formacioni-real-madridit-ndaj-alavesit-rikthehet-ronaldo/20%Monthly2018-02-23 15:39
https://kosovapost.net/ora-qe-te-punoje-10-mije-vjet/20%Monthly2018-02-23 15:33
https://kosovapost.net/ky-eshte-mesazhi-halil-matoshit-per-ldk-ne/20%Monthly2018-02-23 15:30
https://kosovapost.net/delawie-mendoni-per-qytetaret-ratifikojeni-demarkacionin/20%Monthly2018-02-23 15:22
https://kosovapost.net/kater-epiloge-te-mundshem-per-ceshtjen-e-kosoves-sipas-nje-ish-diplomati-amerikan/20%Monthly2018-02-23 15:17
https://kosovapost.net/valdrin-sahiti-dhe-bashkeshortja-e-tij-presin-lindjen-e-bebes-ne-washington/20%Monthly2018-02-23 14:42
https://kosovapost.net/tabelat-ks-gati-per-qytetaret-serbe-ne-veri/20%Monthly2018-02-23 14:42
https://kosovapost.net/zidane-befason-lajmin-per-bale/20%Monthly2018-02-23 14:37
https://kosovapost.net/dua-lipa-vjen-ne-kosove-kjo-eshte-data-e-koncertit/20%Monthly2018-02-23 14:24
https://kosovapost.net/nga-fieri-ne-prishtine-ekspozita-nderkombetare-fokus-2017/20%Monthly2018-02-23 14:17
https://kosovapost.net/tharesja-e-flokeve-merr-jeten-nenes-22-vjecare/20%Monthly2018-02-23 14:13
https://kosovapost.net/presidenti-trump-vendosur-per-armatosjen-e-mesuesve/20%Monthly2018-02-23 14:13
https://kosovapost.net/zidane-e-ne-real-yllin-e-manchester-cityt/20%Monthly2018-02-23 14:11
https://kosovapost.net/gambia-rishqyrton-njohjen-e-kosoves/20%Monthly2018-02-23 14:09
https://kosovapost.net/proteste-kunder-montimeve-gjyqesore-ndaj-shqiptareve/20%Monthly2018-02-23 14:03
https://kosovapost.net/juncker-mogherini-dhe-hahn-28-shkurt-ne-kosove/20%Monthly2018-02-23 14:03
https://kosovapost.net/adriatiku-e-ka-shume-lehte-kur-ben-thirrje-per-votim-te-nje-marreveshje-qe-fale-territor/20%Monthly2018-02-23 13:52
https://kosovapost.net/kadriu-per-kercenimin-e-pacollit-eshte-problem-tij-largohet-apo-jo-nga-koalicioni/20%Monthly2018-02-23 14:21
https://kosovapost.net/mediat-serbe-per-rita-oren-vajza-nga-kosova-per-te-cilen-po-flet-e-gjithe-bota-2/20%Monthly2018-02-23 13:30
https://kosovapost.net/deputetja-e-kuvendit-shoqja-e-mire-e-leonora-jakupit/20%Monthly2018-02-23 13:35
https://kosovapost.net/kompromis-per-kosoven-refreni-monoton-vuciqit/20%Monthly2018-02-23 13:19
https://kosovapost.net/cfare-po-ndodhe-kompanite-e-medha-teknlogjike/20%Monthly2018-02-23 13:18
https://kosovapost.net/thaci-dekoroi-medalje-presidenciale-ish-presidenten-jahjaga/20%Monthly2018-02-23 13:16
https://kosovapost.net/milan-arsenal-super-duel-evropa-liges/20%Monthly2018-02-23 13:12
https://kosovapost.net/mediat-serbe-per-rita-oren-vajza-nga-kosova-per-te-cilen-po-flet-e-gjithe-bota/20%Monthly2018-02-23 13:04
https://kosovapost.net/uthulla-e-molles-ndikon-ne-pastrimin-e-akneve/20%Monthly2018-02-23 12:56
https://kosovapost.net/hoxha-vlereson-lart-kontributin-e-norvegjise-ne-proceset-integruese/20%Monthly2018-02-23 12:55
https://kosovapost.net/keni-problem-depresionin-dhe-ankthin-kjo-eshte-muzika-qe-duhet-te-degjoni-per-tu-qetesuar/20%Monthly2018-02-23 12:44
https://kosovapost.net/u-largua-nga-milani-sot-ky-lojtar-nenshkruan-klubin-e-ri/20%Monthly2018-02-23 12:36
https://kosovapost.net/okb-voton-per-armepushim-ne-siri/20%Monthly2018-02-23 12:19
https://kosovapost.net/modelja-67-vjecare-qe-po-cudit-te-gjithe-foto/20%Monthly2018-02-23 12:16
https://kosovapost.net/demet-qe-shkakton-alkooli-ne-organizem/20%Monthly2018-02-23 12:09
https://kosovapost.net/eurodeputeti-italian-per-pese-pare-parlamentin-europian-video/20%Monthly2018-02-23 12:04
https://kosovapost.net/selimi-thote-se-te-duhej-te-kishte-konsensus-per-interes-te-qytetareve/20%Monthly2018-02-23 12:34
https://kosovapost.net/ldk-ja-anulon-konferencen-urgjente/20%Monthly2018-02-23 11:48
https://kosovapost.net/e-verteta-flet-burri-gruas-muslimane-qe-eshte-hequr-shamia-nga-gjinekologu-bashkim-ismaili/20%Monthly2018-02-23 11:44
https://kosovapost.net/cfare-po-ndodhe-ne-kuvend-ndermjet-zevendeskryeministrit-hoxhaj-e-deputetit-dedafoto/20%Monthly2018-02-23 11:37
https://kosovapost.net/nervozohet-kryeministri-haradinaj-ja-cfare-u-thote-deputeteve/20%Monthly2018-02-23 11:18
https://kosovapost.net/shtyhet-per-te-merkuren-seanca-per-ratifikimin-e-demarkacionit/20%Monthly2018-02-23 11:14
https://kosovapost.net/cfare-po-ndodhe-krejt-ministra-e-deputet-shkojne-te-ldk-jafoto/20%Monthly2018-02-23 11:02
https://kosovapost.net/pleurat-lajci-publikon-kengen-e-re-kengetari-vjen-si-kurre-pare/20%Monthly2018-02-23 10:45
https://kosovapost.net/mpb-lanson-aplikacionin-mobil-per-patente-shofer/20%Monthly2018-02-23 10:40
https://kosovapost.net/veseli-mbledh-shefat-e-grupeve-parlamentare-vetevendosja-nuk-shkon/20%Monthly2018-02-23 10:40
https://kosovapost.net/nuk-ka-konsensus-ldk-dhe-aak-nuk-pajtohen/20%Monthly2018-02-23 10:33
https://kosovapost.net/tensionet-situata-ne-seance-perplasen-haradinaj-hoti/20%Monthly2018-02-23 10:29
https://kosovapost.net/haradinaj-deputeteve-te-ldk-se-nuk-po-ju-vjen-marre-po-leni-qytetaret-pa-liberalizim/20%Monthly2018-02-23 10:24
https://kosovapost.net/deputetja-haxhiu-del-vrap-nga-senca-por-kthehet-dicka-foto/20%Monthly2018-02-23 10:22
https://kosovapost.net/dellawie-arrin-ne-kuvend-por-nuk-duket-disponuar/20%Monthly2018-02-23 10:13
https://kosovapost.net/termeti-fuqishem-trondit-britanine/20%Monthly2018-02-23 10:03
https://kosovapost.net/fillon-seanca-e-jashtezakonshme-per-demarkacionin/20%Monthly2018-02-23 09:59
https://kosovapost.net/fazliu-deputetet-po-eksperimentojne-po-sillen-ne-si-minjte-e-bardhe/20%Monthly2018-02-23 09:53
https://kosovapost.net/hoti-ldk-eshte-e-gatshme-ta-votoj-demarkacionin/20%Monthly2018-02-23 09:47
https://kosovapost.net/nga-ndertesa-e-kuvendit-hiqet-flamuri-shteteror-foto/20%Monthly2018-02-23 09:33
https://kosovapost.net/lideri-vetevendosjes-albin-kurti-sulmohet-veze-foto/20%Monthly2018-02-23 09:29
https://kosovapost.net/votimi-demarkacionit-burri-albulena-haxhiut-paralajmeron-gjakderdhje/20%Monthly2018-02-23 09:23
https://kosovapost.net/shefi-qeverise-ramush-haradinaj-sakte-si-gjithnje-arrin-ne-kuvend-por/20%Monthly2018-02-23 09:14
https://kosovapost.net/deshton-prape-seanca-per-demarkacionin-shtyhet-per-javen-e-ardhshme/20%Monthly2018-02-23 09:03
https://kosovapost.net/policia-e-kosoves-arreston-tete-persona-ne-peje-e-prizren/20%Monthly2018-02-23 08:58
https://kosovapost.net/perfaqesues-te-vetevendosjes-dhe-keshillit-evropian-flasin-per-demarkacionin/20%Monthly2018-02-23 08:50
https://kosovapost.net/kmdlnj-kerkon-marreveshje-te-pakushtezuar-per-demarkacionin/20%Monthly2018-02-23 08:45
https://kosovapost.net/lista-serbe-sot-nuk-merr-pjese-ne-seance/20%Monthly2018-02-23 08:41
https://kosovapost.net/kryeparlamentari-veseli-prape-te-tuboje-perfaqesuesit-politik/20%Monthly2018-02-23 08:37
https://kosovapost.net/bie-nga-bicikleta-ne-kanal-dhe-humb-jeten/20%Monthly2018-02-23 08:25
https://kosovapost.net/detaje-te-pazbuluara-enver-hoxha-zgjeroi-shqiperine/20%Monthly2018-02-23 08:20
https://kosovapost.net/ledri-befason-fansen-e-tij/20%Monthly2018-02-23 08:13
https://kosovapost.net/berisha-nuk-eshte-koha-te-merremi-trase-te-rrugeve/20%Monthly2018-02-23 08:02
https://kosovapost.net/deshtimi-djeshem-koalicionit-qeverises-partite-pro-dhe-kunder-demarkacionit/20%Monthly2018-02-23 07:57
https://kosovapost.net/huliganet-rus-thurin-planin-per-sulmuar-anglezet/20%Monthly2018-02-23 07:54
https://kosovapost.net/diabeti-mund-te-shkaktohet-nga-nje-virus/20%Monthly2018-02-23 07:49
https://kosovapost.net/europa-rrezikohet-nga-moti-ekstrem/20%Monthly2018-02-23 07:46
https://kosovapost.net/kallezimi-penal-vv-se-ndaj-thacit-shkelje-e-rende-dhe-tradhti/20%Monthly2018-02-23 07:41
https://kosovapost.net/kthehet-acari-ky-eshte-moti-per-sot-dhe-fundjave/20%Monthly2018-02-23 07:36
https://kosovapost.net/sot-mbahet-proteste-per-ta-votuar-demarkacionin/20%Monthly2018-02-23 07:32
https://kosovapost.net/sulmi-ne-ambasade-dhe-stabiliteti-brishte-ne-ballkan/20%Monthly2018-02-23 07:28
https://kosovapost.net/gjykata-shtyn-vendimin-per-ndalimin-e-veturave-nafte-ne-europe/20%Monthly2018-02-22 22:46
https://kosovapost.net/deputeti-britanik-gjaku-i-qytetareve-te-arakanit-nuk-eshte-me-i-lire-se-i-europianeve/20%Monthly2018-02-22 22:39
https://kosovapost.net/lista-serbe-nuk-te-votoje-pro-demarkacionit/20%Monthly2018-02-22 22:26
https://kosovapost.net/airbus-publikon-xhirimet-e-fluturimit-testues-te-taksise-fluturuese/20%Monthly2018-02-22 22:23
https://kosovapost.net/promovohet-libri-republika-ne-udhekryq-ne-prishtine-video/20%Monthly2018-02-22 22:20
https://kosovapost.net/farmacistja-ngaterroi-ilacet-pacientja-bie-10-dite-ne-gjume/20%Monthly2018-02-22 22:09
https://kosovapost.net/fjalimi-qe-haradinaj-te-mbante-sot-ne-kuvend/20%Monthly2018-02-22 21:50
https://kosovapost.net/deklarohet-pdk-jemi-shume-afer-arritjes-se-unitetit-nderpartiak-per-demarkacionin/20%Monthly2018-02-22 21:37
https://kosovapost.net/camp-nou-te-ndryshoje-emrin/20%Monthly2018-02-22 21:44
https://kosovapost.net/zeka-e-quan-talibaneze-logjiken-e-izolimit/20%Monthly2018-02-22 21:17
https://kosovapost.net/merkel-gjermania-ka-plane-te-medha-per-bashkimin-europian-2/20%Monthly2018-02-22 21:07
https://kosovapost.net/cila-nga-keto-banane-eshte-e-shendetshmja/20%Monthly2018-02-22 20:59
https://kosovapost.net/uta-ibrahimi-hap-ekspozite-ne-gjilan/20%Monthly2018-02-22 20:50
https://kosovapost.net/apostolova-apel-politikaneve-kosovare-per-demarkacionin/20%Monthly2018-02-22 20:45
https://kosovapost.net/benzema-ben-gati-valixhet-per-ne-paris/20%Monthly2018-02-22 20:36
https://kosovapost.net/google-program-per-parashikimin-e-rrezikut-te-sulmit-ne-zemer/20%Monthly2018-02-22 20:31
https://kosovapost.net/haxhiu-ben-thirrje-ldk-se-qe-te-dale-kunder-demarkacionit/20%Monthly2018-02-22 20:20
https://kosovapost.net/ldk-ofruam-zgjidhjen-te-arsyeshme-per-demarkacionin/20%Monthly2018-02-22 20:16
https://kosovapost.net/njihuni-gjyshen-dhe-nenen-e-kosem/20%Monthly2018-02-22 20:06
https://kosovapost.net/nuk-ka-asgje-te-mire-per-trurin-sesa-leximi-ja-pse/20%Monthly2018-02-22 20:00
https://kosovapost.net/ai-e-vendos-trumpin-ne-mesin-e-shkelesve-te-te-drejtave-te-njeriut/20%Monthly2018-02-22 19:48
https://kosovapost.net/njihuni-dobite-e-xhenxhefilit-ne-shendetin-tone/20%Monthly2018-02-22 19:44
https://kosovapost.net/thaci-2018-ta-mundesi-per-rajonin-qe-te-forcoje-perspektiven-europiane/20%Monthly2018-02-22 19:36
https://kosovapost.net/kerkesa-e-ulet-per-iphone-x-problem-per-samsung/20%Monthly2018-02-22 19:27
https://kosovapost.net/kjo-eshte-pija-qe-duhet-te-pini-nese-keni-fryerje-barku/20%Monthly2018-02-22 19:23
https://kosovapost.net/presidenti-thaci-dekoron-publicistin-blerim-shala/20%Monthly2018-02-22 19:16
https://kosovapost.net/foggo-transformimi-fsk-se-ne-ushtri-te-kosoves-duhet-te-behet-ne-pajtim-me-reformat-kushtetuese/20%Monthly2018-02-22 19:08
https://kosovapost.net/donnarumma-zgjedh-psg-ne-ja-kush-te-jete-zevendesuesi-tij/20%Monthly2018-02-22 19:02
https://kosovapost.net/automobili-shtyp-femijet-12-te-lenduar/20%Monthly2018-02-22 18:57
https://kosovapost.net/miniera-e-dikurshme-e-gjipsit-ne-austri-sot-liqeni-madh-nentokesor-foto/20%Monthly2018-02-22 18:46
https://kosovapost.net/pacolli-miratimi-demarkacionit-malin-e-zi-te-hape-nje-faqe-te-re-per-kosoven/20%Monthly2018-02-22 18:35
https://kosovapost.net/organizohet-shfaqja-e-pare-publike-e-modes-ne-arabine-saudite/20%Monthly2018-02-22 22:43
https://kosovapost.net/mcdonald-brexit-paraqet-nje-kercenim-te-dukshem-per-paqen-ne-irlande/20%Monthly2018-02-22 18:21
https://kosovapost.net/thaci-dekoron-publicistin-migjen-kelmendi/20%Monthly2018-02-22 18:14
https://kosovapost.net/numri-migranteve-ilegale-ne-zvicerr-pergjysmohet-ne-krahasim-2016-en/20%Monthly2018-02-22 18:08
https://kosovapost.net/dyshuari-per-vrasje-ne-tentative-vetedorezohet-ne-polici/20%Monthly2018-02-22 17:58
https://kosovapost.net/rrezik-inteligjenca-artificiale-mund-te-perdoret-ne-menyre-armiqesore/20%Monthly2018-02-22 17:55
https://kosovapost.net/hapen-zyrat-e-reja-te-kompanise-kik-xxl-llc/20%Monthly2018-02-22 17:45
https://kosovapost.net/personat-e-lumtur-kane-marredhenie-cilesore-te-gjithe/20%Monthly2018-02-22 17:42
https://kosovapost.net/dobite-e-vitaminave-te-grupit-b-ne-shendetin-e-njeriut/20%Monthly2018-02-22 17:37
https://kosovapost.net/drama-e-gutes-lindore-ne-10-fakte/20%Monthly2018-02-22 17:32
https://kosovapost.net/policia-heton-pakon-e-dyshimte-qe-eshte-derguar-princ-harryt/20%Monthly2018-02-22 17:29
https://kosovapost.net/udhetimet-te-bukura-qe-mund-te-beni-ne-muajin-mars/20%Monthly2018-02-22 17:18
https://kosovapost.net/miliarderi-jeff-bezos-investon-42-milione-dollare-ne-nje-ore-qe-te-zgjase-10-mije-vjet/20%Monthly2018-02-22 17:11
https://kosovapost.net/jam-gati-te-paguaj-nga-xhepi-per-te-mos-u-kthyer-tek-interi/20%Monthly2018-02-22 17:04
https://kosovapost.net/aak-ja-ta-votoje-demarkacionin-edhe-raport-te-bulliqit/20%Monthly2018-02-22 16:54
https://kosovapost.net/hahn-serbia-duhet-te-normalizoje-marredheniet-kosoven-nese-deshiron-ti-bashkengjitet-se/20%Monthly2018-02-22 16:46
https://kosovapost.net/haradinaj-anetaresimi-kosoves-ne-nato-dhe-ne-okb-rendesishem/20%Monthly2018-02-22 16:42
https://kosovapost.net/hapet-ekspozite-per-ditelindjen-e-demacit-ne-gjermani/20%Monthly2018-02-22 16:38
https://kosovapost.net/dyshime-per-persona-te-armatosur-policia-ne-alarm/20%Monthly2018-02-22 16:36
https://kosovapost.net/daciq-reagon-ndaj-deklaratave-te-thacit-shba-dhe-britania-te-terheqin-njohjet/20%Monthly2018-02-22 16:29
https://kosovapost.net/presidenti-thaci-ndan-dekorate-edhe-per-lushtakun/20%Monthly2018-02-22 16:24
https://kosovapost.net/keto-jane-arsyet-e-cuditshme-se-perse-dalin-pucrat/20%Monthly2018-02-22 16:09
https://kosovapost.net/ministri-bytyqi-nderpren-financimin-e-loyola-gymnazium/20%Monthly2018-02-22 16:04
https://kosovapost.net/agk-reagon-per-largimin-dhune-te-gazetarit-nga-hapesirat-e-kuvendit/20%Monthly2018-02-22 15:59
https://kosovapost.net/lewandowski-nderron-agjent-kerkon-largimin-nga-bayerni/20%Monthly2018-02-22 15:53
https://kosovapost.net/cun-lajci-thote-kurtit-te-dua-sa-cakorrin-2/20%Monthly2018-02-22 15:48
https://kosovapost.net/cun-lajci-thote-kurtit-te-dua-sa-cakorrin/20%Monthly2018-02-22 15:42
https://kosovapost.net/neser-proteste-para-kuvendit-kerkohet-ratifikimi-demarkacionit-2/20%Monthly2018-02-22 15:34
https://kosovapost.net/neser-proteste-para-kuvendit-kerkohet-ratifikimi-demarkacionit/20%Monthly2018-02-22 15:22
https://kosovapost.net/kjo-eshte-23-vjecarja-qe-pergjaku-autostraden/20%Monthly2018-02-22 15:22
https://kosovapost.net/presidenti-dekoron-ish-kryeministrin-qe-shpenzoi-20-mije-euro-per-aeroplan-privat/20%Monthly2018-02-22 15:21
https://kosovapost.net/aktorja-e-famshme-vendos-shamine-duke-shkaktuar-rremuje-ne-mediat-sociale-video/20%Monthly2018-02-22 22:49
https://kosovapost.net/perplasja-mourinho-pogba-francezi-largohet-nga-manchesteri/20%Monthly2018-02-22 14:58
https://kosovapost.net/dobite-e-xhenxhefilit-per-shendetin-tone/20%Monthly2018-02-22 14:48
https://kosovapost.net/limaj-flet-pas-deshtimit-te-kuvendit/20%Monthly2018-02-22 14:41
https://kosovapost.net/harrone-demarkacionin-ja-cfare-te-ndodhe-nga-dita-e-diele/20%Monthly2018-02-22 14:30
https://kosovapost.net/besojeni-ose-jo-ne-kete-veture-gjenden-17-persona-video/20%Monthly2018-02-22 14:23
https://kosovapost.net/thaci-takohet-pacollin/20%Monthly2018-02-22 14:20
https://kosovapost.net/semundjet-qe-shkaktohen-kur-flini-floke-te-lagur-video/20%Monthly2018-02-22 14:18
https://kosovapost.net/perse-duhet-te-kemi-patjeter-vella-ose-moter/20%Monthly2018-02-22 14:14
https://kosovapost.net/duhet-ta-lagni-furcen-e-dhembeve-para-se-ta-perdorni/20%Monthly2018-02-22 14:11
https://kosovapost.net/kelmendi-deputetet-qe-po-kundershtojne-demarkacionin-ne-nje-vije-vuciqin/20%Monthly2018-02-22 13:49
https://kosovapost.net/deshira-e-daciqit-shba-ja-e-britania-e-madhe-ta-terheqin-njohjen-e-kosoves/20%Monthly2018-02-22 13:34
https://kosovapost.net/veseli-u-pergjerohet-deputeteve-lereni-patriotizmin-votoni-demarkacioni/20%Monthly2018-02-22 13:29
https://kosovapost.net/njihuni-vajzen-qe-zbulon-se-ka-40-vellezer-ne-te-gjithe-boten-foto/20%Monthly2018-02-22 13:14
https://kosovapost.net/flet-sylejman-selimi-votojeni-demarkacionin-lirojeni-popullin-nga-burgu/20%Monthly2018-02-22 13:09
https://kosovapost.net/zevendeskryeministri-pacolli-denon-sulmin-ndaj-ambasades-amerikane-ne-mal-te-zi/20%Monthly2018-02-22 13:01
https://kosovapost.net/delawie-dhe-apostulova-leshojne-takimin-te-veseli/20%Monthly2018-02-22 12:54
https://kosovapost.net/seanca-per-demarkacionin-shtyhet-per-neser/20%Monthly2018-02-22 12:44
https://kosovapost.net/mospajtime-para-seances-per-demarkacionin-takim-shefave-te-grupeve-parlamentare/20%Monthly2018-02-22 12:30
https://kosovapost.net/natalia-apostolova-iu-ka-bashkangjitur-takimit-te-kryetarit-te-kuvendit-kadri-veselit-dhe-delawie/20%Monthly2018-02-22 12:24
https://kosovapost.net/thaci-apel-deputeteve-miratojeni-marreveshjen-per-demarkacionin/20%Monthly2018-02-22 12:13
https://kosovapost.net/pse-u-perplasen-verbalisht-ne-kuvend-pacolli-dhe-lekaj/20%Monthly2018-02-22 12:00
https://kosovapost.net/lajmi-funditharadinaj-veseli-e-limaj-e-delawie-ne-takim-urgjent/20%Monthly2018-02-22 11:55
https://kosovapost.net/sulmuesi-ambasades-se-shba-se-ne-podgorice-serb-nga-kraljeva/20%Monthly2018-02-22 11:58
https://kosovapost.net/ka-konsensus-demarkacioni-te-kaloje/20%Monthly2018-02-22 11:42
https://kosovapost.net/gjyqtari-beqir-kalludra-ta-gjykoje-azem-sylen-ne-rastin-toka/20%Monthly2018-02-22 11:39
https://kosovapost.net/frasher-krasniqi-ky-eshte-nje-rast-politik/20%Monthly2018-02-22 11:35
https://kosovapost.net/dalin-telashe-demarkacioni-nuk-te-votohet/20%Monthly2018-02-22 11:24
https://kosovapost.net/ilir-deda-te-kete-debat-te-kete-senace-dhe-vota/20%Monthly2018-02-22 11:17
https://kosovapost.net/komplikohet-situata-nje-deputete-aak-se-thote-nuk-e-voton-demarkacionin/20%Monthly2018-02-22 11:12
https://kosovapost.net/kuvendi-cakorduar-deputetet-enden-poshte-e-larte-thua-cfare-po-ndodhe/20%Monthly2018-02-22 11:08
https://kosovapost.net/zeka-ata-qe-votojne-kunder-demarkacionit-jane-kunder-levizjes-se-lire-te-qytetare/20%Monthly2018-02-22 11:00
https://kosovapost.net/kusari-lila-nuk-beson-qe-demarkacioni-te-kaloje-sot/20%Monthly2018-02-22 10:53
https://kosovapost.net/kryeministri-haradinaj-lobon-te-deputetet-e-ldk-se-per-demarkacionin/20%Monthly2018-02-22 10:44
https://kosovapost.net/petroviq-ta-votoj-demarkacionin/20%Monthly2018-02-22 10:39
https://kosovapost.net/delawie-vota-kunder-demarkacionit-eshte-kunder-levizjes-se-lire/20%Monthly2018-02-22 10:32
https://kosovapost.net/kryeministri-haradinaj-arrin-ne-kuvend-nuk-duket-me-humor/20%Monthly2018-02-22 10:26
https://kosovapost.net/vetevendosje-padi-penale-kunder-thacit-per-tradhti-kombetare/20%Monthly2018-02-22 10:15
https://kosovapost.net/deputetet-e-vetevendosjes-shkojne-ne-salle-mbajne-vete-shume-dokumente/20%Monthly2018-02-22 10:11
https://kosovapost.net/vrasja-ne-rogove-arrestohet-nje-36-vjecar/20%Monthly2018-02-22 10:08
https://kosovapost.net/tahiri-kosova-vetmi-vend-ne-ballkanin-perendimor-qe-kompenson-viktimat-e-krimit/20%Monthly2018-02-22 10:04
https://kosovapost.net/bbc-realizon-dokumentar-per-kengetaren-shqiptare-dua-lipa-video/20%Monthly2018-02-22 09:59
https://kosovapost.net/sulmi-vetevrases-ne-ambasaden-ne-podgorice-shba-ka-nje-porosi-te-fuqishme-per-shtetasit-e-saj/20%Monthly2018-02-22 09:53
https://kosovapost.net/kalendari-historik-cfare-ka-ndodhur-22-shkurt/20%Monthly2018-02-22 09:46
https://kosovapost.net/thaci-derkoron-ish-presidentin-sejdiu-me-medaljen-presidenciale/20%Monthly2018-02-22 09:42
https://kosovapost.net/lluka-termocentrali-ri-kosoves-garanton-pavaresi-energjetike/20%Monthly2018-02-22 09:35
https://kosovapost.net/aktivistet-e-denuar-te-vetevendosjes-arrijne-ne-gjykate-te-apelit/20%Monthly2018-02-22 09:29
https://kosovapost.net/ne-diten-nderkombetare-te-gjuhes-amtare/20%Monthly2018-02-22 09:13
https://kosovapost.net/u-denua-padrejtesisht-pas-10-vitesh-ne-qeli-ai-behet/20%Monthly2018-02-22 08:49
https://kosovapost.net/veza-e-zier-uthull-cdo-mengjes-vret-armikun-e-trupit-tone/20%Monthly2018-02-22 08:49
https://kosovapost.net/hahn-bisedime-per-pranimin-e-shqiperise-dhe-maqedonise-ne/20%Monthly2018-02-22 08:46
https://kosovapost.net/bore-ne-mes-te-veres-ja-ku-ndodhi/20%Monthly2018-02-22 08:45
https://kosovapost.net/dj-blunt-fyen-rende-ledrin-dhe-gjikon-video/20%Monthly2018-02-22 08:38
https://kosovapost.net/detaje-nga-plagosja-e-mbremshme-ne-prishtine/20%Monthly2018-02-22 08:38
https://kosovapost.net/ndahen-6-milione-euro-per-kompleksin-adem-jashari/20%Monthly2018-02-22 08:33
https://kosovapost.net/keto-gjera-duhet-ti-fshini-menjehere-nga-facebooku/20%Monthly2018-02-22 08:32
https://kosovapost.net/lufta-ne-siri-shefi-okb-kerkon-ndalimin-e-bombardimeve-ne-goutas-lindore/20%Monthly2018-02-22 08:28
https://kosovapost.net/kryeministri-haradinaj-per-dua-lipen-suksesi-saj-na-ben-krenar/20%Monthly2018-02-22 08:23
https://kosovapost.net/albin-tahiri-perfundon-garat-ne-olimpiade/20%Monthly2018-02-22 08:20
https://kosovapost.net/e-vrau-bashkeshorten-ne-mes-te-detit-ne-muajin-e-mjaltit/20%Monthly2018-02-22 08:19
https://kosovapost.net/hurma-ndihmon-te-semuret-nga-tensioni-larte/20%Monthly2018-02-22 08:14
https://kosovapost.net/loja-kushtet-per-heqjen-e-vizave/20%Monthly2018-02-22 08:06
https://kosovapost.net/rasti-vukotiq-deshmitarja-rrefen-momentin-e-vrasjes-se-civileve/20%Monthly2018-02-22 08:01
https://kosovapost.net/haziri-ratifikimin-e-demarkacionit-kosova-ze-hapin-e-fundit-per-vizat/20%Monthly2018-02-22 07:58
https://kosovapost.net/sot-seanca-ndaj-kater-aktivisteve-te-vetevendosjes/20%Monthly2018-02-22 07:54
https://kosovapost.net/sulm-ne-ambasaden-amerikane-ne-mal-te-zi/20%Monthly2018-02-22 07:49
https://kosovapost.net/mushkolaj-ldk-te-kerkoj-falje-per-ceshtjen-e-demarkacionit-video/20%Monthly2018-02-22 07:45
https://kosovapost.net/historia-e-vertete-e-malcolm-x/20%Monthly2018-02-22 00:42
https://kosovapost.net/george-clooney-ambicie-te-mundshme-politike/20%Monthly2018-02-21 22:27
https://kosovapost.net/a-jane-shqiptaret-aq-te-vjeter-sa-mendojne-ata-ja-citimet-e-te-huajve/20%Monthly2018-10-02 21:55
https://kosovapost.net/reali-shkakton-disftate-leganesit/20%Monthly2018-02-21 22:05
https://kosovapost.net/hapet-festivali-pare-shqiptar-stand-comedy-ne-maqedoni/20%Monthly2018-02-21 22:00
https://kosovapost.net/si-ta-kuptoni-kush-ju-ka-bllokuar-ne-facebook/20%Monthly2018-02-21 21:52
https://kosovapost.net/ministri-rus-politika-e-perendimit-ne-ballkan-e-rrezikshme/20%Monthly2018-02-21 21:40
https://kosovapost.net/njihuni-sozine-e-ledrit-foto/20%Monthly2018-02-21 21:31
https://kosovapost.net/te-nenshkruaje-messi-kontrate-te-perjetshme-barcelonen/20%Monthly2018-02-21 21:23
https://kosovapost.net/si-te-shtoni-numrin-e-ndjekesve-ne-instagram/20%Monthly2018-02-21 21:12
https://kosovapost.net/dua-lipa-shpallet-kengetarja-britanike-e-mire-e-vitit/20%Monthly2018-02-21 21:05
https://kosovapost.net/pala-serbe-kundershton-propozimin-e-avni-arifit-asociacionit-nuk-mund-ti-shtohet-asnje-presje/20%Monthly2018-02-21 20:47
https://kosovapost.net/cfare-thuhet-ne-librin-dedikuar-hashim-thacit-video/20%Monthly2018-02-21 20:40
https://kosovapost.net/rikthehen-temperaturat-e-uleta-ne-kosove/20%Monthly2018-02-21 20:32
https://kosovapost.net/ndryshimet-e-medha-qe-te-sjelle-rrjeti-social-facebook/20%Monthly2018-02-21 20:27
https://kosovapost.net/nje-shqiptar-plis-ne-mes-te-moskes-ze-vendin-e-pare-gatimin-tradicional/20%Monthly2018-02-21 20:14
https://kosovapost.net/plagoset-nje-person-ne-prishtine-3/20%Monthly2018-02-21 20:10
https://kosovapost.net/vedati-i-stupcave-kalova-te-prishtina-ne-shkembim-te-nje-kamioni-pese-ari-parcele-edhe-nje-qen-te-sharrit-foto/20%Monthly2018-02-21 20:15
https://kosovapost.net/te-votoje-nisma-pro-demarkacionit/20%Monthly2018-02-21 19:46
https://kosovapost.net/tika-vazhdon-mbeshtetjen-per-nxenesit-aftesi-te-kufizuara-ne-shqiperi/20%Monthly2018-02-21 19:43
https://kosovapost.net/vrapimi-ndihmon-ne-ruajtjen-e-kujteses-dhe-mban-larg-stresin/20%Monthly2018-02-21 19:36
https://kosovapost.net/gjermania-akuzon-regjimin-e-assadit-per-masakren-ne-guten-lindore/20%Monthly2018-02-21 19:27
https://kosovapost.net/ldk-ja-te-votoje-vetem-projektligjin-e-demarkacionit-dhe-deklaraten-e-dy-presidenteve/20%Monthly2018-02-21 19:22
https://kosovapost.net/rusia-ben-thirrje-ks-okb-se-per-diskutime-mbi-gjendjen-ne-guten-lindore/20%Monthly2018-02-21 19:17
https://kosovapost.net/delawie-eshte-koha-per-te-ratifikuar-marreveshjen-e-demarkacionit/20%Monthly2018-02-21 19:11
https://kosovapost.net/rreth-30-te-vdekur-si-pasoje-e-nje-aksidenti/20%Monthly2018-02-21 19:00
https://kosovapost.net/cana-zbulon-ekipin-e-zemres-fanella-ka-dicka-te-perbashket-ate-te-kombetares/20%Monthly2018-02-21 18:55
https://kosovapost.net/alarm-per-permbytje-ne-disa-shtete-federale-te-shba-ve/20%Monthly2018-02-21 18:44
https://kosovapost.net/zhvillime-shume-te-rendesishme-assadi-dergon-trupa-ne-afrin/20%Monthly2018-02-21 18:38
https://kosovapost.net/zjarr-ne-pallatin-e-rinise/20%Monthly2018-02-21 18:34
https://kosovapost.net/krasniqi-zoti-mos-e-dhashte-mos-kry-obligimet-tona-ndaj-shtetit-3/20%Monthly2018-02-21 18:30
https://kosovapost.net/ndihma-e-pare-gjithcka-qe-duhet-te-dini-rreth-frymemarrjes-artificiale/20%Monthly2018-02-21 17:59
https://kosovapost.net/avionet-turq-ndjekin-ministrin-grek-largohu-menjehere/20%Monthly2018-02-21 17:49
https://kosovapost.net/japonezet-shpikin-ekranin-led-qe-gjen-perdorim-ne-mjekesi/20%Monthly2018-02-21 17:38
https://kosovapost.net/kancelarja-gjermane-greqia-dhe-maqedonia-prane-zgjidhjes-se-ceshtjes-se-emrit/20%Monthly2018-02-21 17:30
https://kosovapost.net/mjekesia-kineze-sygjeron-te-pini-uje-te-ngrohte-ne-cdo-stine-ja-pse/20%Monthly2018-02-21 17:27
https://kosovapost.net/ambasada-amerikane-reagon-ne-lidhje-fjalimin-e-edi-rames/20%Monthly2018-02-21 17:22
https://kosovapost.net/forcat-e-armatosura-turke-mbeshtetje-shendetesore-per-civilet-ne-afrin/20%Monthly2018-02-21 17:18
https://kosovapost.net/gripi-sezonal-shenon-renie/20%Monthly2018-02-21 17:09
https://kosovapost.net/numri-te-pastreheve-ne-paris-afro-3-000/20%Monthly2018-02-21 17:04
https://kosovapost.net/glauk-konjufca-marreveshja-per-demarkacionin-shkel-integritetin-territorial-te-vendit/20%Monthly2018-02-21 18:35
https://kosovapost.net/avdullah-hoti-raporti-bulliqit-dhe-aneks-marreveshja-jane-bere-per-tia-ruajtur-fytyren-e-kryeministrit/20%Monthly2018-02-21 18:40
https://kosovapost.net/veseli-le-dyshimin-se-neser-mund-te-kete-probleme-votimi-demarkacionit/20%Monthly2018-02-21 18:38
https://kosovapost.net/kryesia-vendos-seancen-e-demarkacionit/20%Monthly2018-02-21 16:22
https://kosovapost.net/avokati-i-popullit-driton-hajdari-eshte-i-semure-nuk-duhet-te-mbahet-ne-burg/20%Monthly2018-02-21 16:05
https://kosovapost.net/kur-duhet-lagur-furca-e-dhembeve-para-apo-pasi-vendosim-pasten/20%Monthly2018-02-21 16:01
https://kosovapost.net/messi-theu-tabune-ndaj-chelsea-t-ja-kujt-nuk-ka-shenuar/20%Monthly2018-02-21 16:00
https://kosovapost.net/paga-mesatare-me-e-larta-ne-slloveni-me-e-uleta-ne-kosove/20%Monthly2018-02-21 15:49
https://kosovapost.net/lista-serbe-bojkoton-mbledhjen-e-kryesise/20%Monthly2018-02-21 15:34
https://kosovapost.net/%e2%80%8bkroos-qellimi-kryesor-mourinhos/20%Monthly2018-02-21 15:27
https://kosovapost.net/kryetari-begaj-merr-mbeshtetje-nga-nje-komune-e-stambollit-per-investime-ne-malisheve/20%Monthly2018-02-21 15:18
https://kosovapost.net/ndalohet-ligj-nuk-mund-te-vishni-pantallonat-te-gjera/20%Monthly2018-02-21 15:14
https://kosovapost.net/alarm-ne-shtepine-e-bardhe-sherbimi-sekret-rrethon-zonen/20%Monthly2018-02-21 15:08
https://kosovapost.net/presidenti-meta-kundershton-idete-per-ndarje-apo-shkembim-territoresh/20%Monthly2018-02-21 15:02
https://kosovapost.net/vjosa-osmani-kunder-demarkacionit/20%Monthly2018-02-21 14:55
https://kosovapost.net/adelina-tahiri-zbulon-gjinine-e-femijes-foto/20%Monthly2018-02-21 15:00
https://kosovapost.net/aktakuze-ndaj-ragip-begajt-per-keqperdorim-te-pozites/20%Monthly2018-02-21 14:50
https://kosovapost.net/blero-dashuruar-se-asnjehere-foto/20%Monthly2018-02-21 14:47
https://kosovapost.net/dua-lipa-kryeson-pese-nominime-ne-brit-awards-2018-video/20%Monthly2018-02-21 14:46
https://kosovapost.net/pajisja-qe-mund-tju-shpetoje-nga-infarkti/20%Monthly2018-02-21 14:39
https://kosovapost.net/vendosni-keto-dy-fruta-ne-fytyre-dhe-shikoni-se-cfare-te-ndodhe-lekuren-tuaj/20%Monthly2018-02-21 14:38
https://kosovapost.net/ledri-vula-huton-fansat-eshte-apo-seshte-ai/20%Monthly2018-02-21 14:35
https://kosovapost.net/shqiperi-norvegji-fshf-percakton-cmimet-e-biletave/20%Monthly2018-02-21 14:21
https://kosovapost.net/ligji-ri-tradhtia-bashkeshortore-te-denohet-3-vite-burg/20%Monthly2018-02-21 14:16
https://kosovapost.net/fshati-vitise-qe-zgjidh-problemet-milioneshe-infrastrukturore-vetekontribut/20%Monthly2018-02-21 14:27
https://kosovapost.net/kryeministri-shkarkon-nje-zevendesminister-te-masht/20%Monthly2018-02-21 14:04
https://kosovapost.net/pse-ne-kthim-rruga-eshte-gjithmone-e-shkurter/20%Monthly2018-02-21 14:03
https://kosovapost.net/reportazhi-blick-ku-e-kalon-kohen-e-lire-rinia-ne-prishtine/20%Monthly2018-02-21 14:04
https://kosovapost.net/milaim-zeka-drejtesia-e-kosoves-eshte-fundosur/20%Monthly2018-02-21 14:26
https://kosovapost.net/vazhdon-sanksionet-kunder-zyrtareve-ruse/20%Monthly2018-02-21 14:00
https://kosovapost.net/operacion-anti-droge-ne-stamboll-arrestohen-shtetasi-nga-shqiperia-dhe-kosova/20%Monthly2018-02-21 13:58
https://kosovapost.net/syzet-e-para-ne-bote-qe-filmojne-360-grade/20%Monthly2018-02-21 13:52
https://kosovapost.net/vetevendosje-bene-zhurme-ne-komisionin-e-jashtem-thote-marreveshja-e-demshme/20%Monthly2018-02-21 13:48
https://kosovapost.net/revoltohet-opozita-malazeze-pse-e-nenshkruat-marreveshjen-e-re-kosoven/20%Monthly2018-02-21 13:00
https://kosovapost.net/konjufca-sot-vendosim-per-masat-qe-ti-ndermarrim-per-te-kundershtuar-demarkacionin/20%Monthly2018-02-21 12:46
https://kosovapost.net/avdullah-hoti-tregon-nese-deputetet-e-ldk-se-ta-votojne-demarkacionin/20%Monthly2018-02-21 12:40
https://kosovapost.net/rikthehet-balena-blu-dy-motra-vrasin-veten-foto/20%Monthly2018-02-21 12:31
https://kosovapost.net/trepca-ishte-dhe-te-jete-krenaria-e-kosoves/20%Monthly2018-02-21 15:32
https://kosovapost.net/perplasen-mes-vete-albani-dhe-miriami-ja-arsyeja/20%Monthly2018-02-21 12:16
https://kosovapost.net/ky-eshte-personazhi-vetem-historik-qe-mbijeton-tek-kosem/20%Monthly2018-02-21 12:09
https://kosovapost.net/trump-kritikon-ish-presidentin-obama-per-trajtimin-e-nderhyrjes-ruse/20%Monthly2018-02-21 12:05
https://kosovapost.net/barcelona-ofron-miliona-euro-dhe-yllin-e-skuadres-per-te-rrembyer-griezmann/20%Monthly2018-02-21 11:55
https://kosovapost.net/kurti-thaci-dhe-haradinaj-nuk-e-kane-per-qytetaret-por-per-karriget-qe-po-u-lekunden/20%Monthly2018-02-21 11:51
https://kosovapost.net/moren-njoftim-zyrtare-per-dekoraten-e-refuzuar-flasin-agim-vinca-e-rexhep-selimi/20%Monthly2018-02-21 11:45
https://kosovapost.net/deputetet-e-ldk-se-ne-takim-delawie-dhe-apostolova-per-cfare-biseduan/20%Monthly2018-02-21 11:42
https://kosovapost.net/gashi-deshmia-e-nje-krimineli-denoi-aktivistet-e-vv-se/20%Monthly2018-02-21 11:37
https://kosovapost.net/hapesira-shengen-mbetet-e-mbyllur/20%Monthly2018-02-21 11:30
https://kosovapost.net/kusari-lila-haradinaj-u-tregua-pafuqishem-ne-zgjidhjen-e-ceshtjes-se-demarkacionit/20%Monthly2018-02-21 11:24
https://kosovapost.net/policet-serbe-te-kosoves-festojne-arme-e-te-dyshuar-per-vepra-kriminale-video/20%Monthly2018-02-21 11:20
https://kosovapost.net/kosova-po-vdes-moralisht/20%Monthly2018-02-21 11:15
https://kosovapost.net/eulex-komenton-transferimin-e-rastit-te-azem-syles-te-vendoret/20%Monthly2018-02-21 11:09
https://kosovapost.net/thaci-dekoron-agim-cekun-shefin-e-shtabit-te-pergjithshem-te-uck-se/20%Monthly2018-02-21 10:55
https://kosovapost.net/ministri-sefaj-perze-gazetaret-nga-komisioni/20%Monthly2018-02-21 11:06
https://kosovapost.net/abazi-sot-te-merret-vesh-kush-eshte-bashkepunetor-ne-tradhtine-e-thacit/20%Monthly2018-02-21 10:40
https://kosovapost.net/cfare-zbulohet-ne-piramiden-e-keopsit/20%Monthly2018-02-21 10:28
https://kosovapost.net/kryeministri-cekise-heq-dyshimet-per-cnjohjen-kosoves-uron-haradinajn/20%Monthly2018-02-21 10:18
https://kosovapost.net/berlusconi-blen-serish-milanin-por-sa-kushtoi/20%Monthly2018-02-21 10:13
https://kosovapost.net/suspendohen-dy-zyrtare-te-inspektoratit-policor/20%Monthly2018-02-21 10:01
https://kosovapost.net/iniesta-befason-deklaraten-e-tij-pas-barazimit-ndaj-chelseas/20%Monthly2018-02-21 09:57
https://kosovapost.net/pamje-te-renda-18-bombardimi-shkaterrues-ne-siri-vret-dhjetera-femije/20%Monthly2018-02-21 09:53
https://kosovapost.net/apostolova-mbeshtetja-e-komuniteteve-kusht-rendesishem-per-integrim-ne/20%Monthly2018-02-21 09:45
https://kosovapost.net/fuqizimi-rolit-te-gruas-ne-biznes-dhe-ndermarresi-eshte-prioritet-shoqerise-kosovare/20%Monthly2018-02-21 09:39
https://kosovapost.net/pranvera-e-pergjakshme-shba-te-dhe-koreja-e-veriut-mund-te-nisin-luften-ne/20%Monthly2018-02-21 09:25
https://kosovapost.net/kenga-per-kosoven-qe-perloti-miliona-njerez-ne-mbare-boten-video/20%Monthly2018-02-21 09:16
https://kosovapost.net/dy-femra-dhe-nje-mashkull-arrestohen-per-prostitucion/20%Monthly2018-02-21 09:13
https://kosovapost.net/shkurte-fejza-si-nje-20-vjecare-veshje-foto/20%Monthly2018-02-21 09:08
https://kosovapost.net/arrestohen-dy-person-per-tentim-vrasje/20%Monthly2018-02-21 09:02
https://kosovapost.net/pse-nuk-duhet-ta-mbani-domaten-ne-frigorifer/20%Monthly2018-02-21 08:58
https://kosovapost.net/veteranet-e-prishtines-dhe-shpend-ahmeti-pro-thellimit-te-bashkepunimit/20%Monthly2018-02-21 08:53
https://kosovapost.net/unicef-deklarate-te-zbrazet-skemi-fjale-per-vuajtjet-e-femijeve-siriane/20%Monthly2018-02-21 08:45
https://kosovapost.net/serbia-planifikon-te-armatoset-edhe-shume-keta-jane-helikopteret-qe-ti-bleje-video/20%Monthly2018-02-21 08:45
https://kosovapost.net/apple-lanson-sistemin-e-ri-operativ-ios-11-2-6/20%Monthly2018-02-21 08:39
https://kosovapost.net/vokrri-kerkon-nje-prokuror-vetem-per-futboll/20%Monthly2018-02-21 08:30
https://kosovapost.net/serbia-armatoset-deri-ne-dhembe-blen-helikopter-nga-bjellorusia/20%Monthly2018-02-21 08:25
https://kosovapost.net/mbushjet-shkaktojne-dhembit-shume-dem-se-sa-dobi/20%Monthly2018-02-21 08:24
https://kosovapost.net/ja-cfare-thote-trajneri-barces-pas-barazimit-chelsean/20%Monthly2018-02-21 08:19
https://kosovapost.net/cigarja-ne-mengjes-eshte-e-rrezikshme-se-sa-e-kishit-menduar/20%Monthly2018-02-21 08:15
https://kosovapost.net/rihanna-feston-ditelindjen-shkruan-mesazh-prekes-per-nenen/20%Monthly2018-02-21 08:13
https://kosovapost.net/pini-kafe-stomakun-bosh-ju-po-e-shkaterroni-organizmin/20%Monthly2018-02-21 08:08
https://kosovapost.net/bombardimet-ne-siri-shkon-ne-mbi-250-numri-viktimave/20%Monthly2018-02-21 08:07
https://kosovapost.net/ministri-jashtem-rus-lavrov-viziton-serbine/20%Monthly2018-02-21 08:03
https://kosovapost.net/arifi-synojme-marreveshje-perfundimtare-serbine/20%Monthly2018-02-21 07:58
https://kosovapost.net/parashikimi-motit-per-sot-33/20%Monthly2018-02-21 07:53
https://kosovapost.net/specialja-padrejtesi-qe-po-behet-popullit-te-kosoves/20%Monthly2018-02-21 07:49
https://kosovapost.net/beteja-e-haradinajt-per-demarkacionin/20%Monthly2018-02-21 07:45
https://kosovapost.net/zgjohesh-ne-mes-te-nates-dhe-nuk-te-ze-gjumi/20%Monthly2018-04-03 21:43
https://kosovapost.net/vaji-ullirit-largon-rrezikun-e-ketyre-semundjeve/20%Monthly2018-02-20 22:30
https://kosovapost.net/bayerni-shkakton-humbje-te-thelle-besiktas-video/20%Monthly2018-02-20 22:24
https://kosovapost.net/bima-qe-sheron-diabetin-si-magji/20%Monthly2018-02-20 22:14
https://kosovapost.net/ledri-pandalshem-e-arrin-edhe-kete-gje-foto/20%Monthly2018-02-20 22:07
https://kosovapost.net/donald-trump-denoncon-gruan-qe-e-akuzoi-per-ngacmim-seksual/20%Monthly2018-02-20 21:57
https://kosovapost.net/nuk-zgjat-festa-per-londinezet/20%Monthly2018-02-20 21:52
https://kosovapost.net/ky-eshte-vendi-pare-ne-bote-qe-leshon-versionin-e-vet-te-bitcoin/20%Monthly2018-02-20 21:41
https://kosovapost.net/berisha-mohon-emerimin-ne-postin-e-zevendesministrit/20%Monthly2018-02-20 21:32
https://kosovapost.net/ke-ne-pritje-te-zgjidhjes-se-demarkacionit/20%Monthly2018-02-20 21:29
https://kosovapost.net/bavarezet-kalojne-ne-epersi/20%Monthly2018-02-20 21:11
https://kosovapost.net/berlusconi-ngacmon-gazetaren-e-bbc-se/20%Monthly2018-02-20 21:07
https://kosovapost.net/trukime-masive-ndeshjesh-ne-spanje-nen-akuze-edhe-reali-e-barca/20%Monthly2018-02-20 20:59
https://kosovapost.net/italia-paralajmeron-mundesine-e-nderhyrjes-ruse-ne-procesin-zgjedhor/20%Monthly2018-02-20 20:51
https://kosovapost.net/gjeja-te-cilen-duhet-ta-beni-nese-doni-nje-jete-pa-stres/20%Monthly2018-02-20 20:31
https://kosovapost.net/malcolm-x-ende-vazhdon-te-jete-frymezim-per-njerezit/20%Monthly2018-02-20 20:26
https://kosovapost.net/liga-e-kampioneve-keto-jane-formacionet-zyrtare/20%Monthly2018-02-20 20:19
https://kosovapost.net/tuneli-porta-e-vdekjes-zgjidhet-misteri-mijevjecar/20%Monthly2018-02-20 20:13
https://kosovapost.net/simptomat-e-kancerit-ne-mushkeri-qe-sduhet-ti-anashkaloni/20%Monthly2018-02-20 20:16
https://kosovapost.net/ka-siguruar-koalicioni-votat-per-demarkacion-tregon-memli-krasniqi/20%Monthly2018-02-20 20:06
https://kosovapost.net/numri-muslimaneve-te-arakanit-ne-bangladesh-arrin-ne-688-mije/20%Monthly2018-02-20 19:50
https://kosovapost.net/formacionet-per-ndeshjen-bayern-besiktas/20%Monthly2018-02-20 19:41
https://kosovapost.net/dekoraten-e-thacit-e-refuzon-edhe-ish-komandanti-uck-se-sylejman-selimi/20%Monthly2018-02-20 19:35
https://kosovapost.net/oret-te-shtrenjta-ne-bote/20%Monthly2018-02-20 19:31
https://kosovapost.net/thaci-ka-falur-kater-te-denuar-per-vrasje/20%Monthly2018-02-20 19:14
https://kosovapost.net/demarkacionin-ta-votoje-edhe-lista-serbe/20%Monthly2018-02-20 19:10
https://kosovapost.net/rrahman-jasharaj-ende-ka-mundesi-per-greve-ne-arsim/20%Monthly2018-02-20 19:06
https://kosovapost.net/sipas-nje-studimi-njerezit-te-lumtur-kane-raporte-shume-cilesore-familjen/20%Monthly2018-02-20 18:56
https://kosovapost.net/kabinetit-te-kryeministrit-haradinaj-shtohet-edhe-nje-zevendesminister/20%Monthly2018-02-20 18:38
https://kosovapost.net/cfare-duhet-te-hani-dhe-cfare-jo-per-nje-mendje-te-shendoshe/20%Monthly2018-02-20 18:49
https://kosovapost.net/aksident-rende-ne-prishtine-2/20%Monthly2018-02-20 18:13
https://kosovapost.net/vjedhja-e-fotove-google-heq-pergjegjesine-nga-vetja/20%Monthly2018-02-20 17:58
https://kosovapost.net/pergatit-listen-e-zeze-te-produkteve-amerikane/20%Monthly2018-02-20 17:53
https://kosovapost.net/kosoves-duhen-shtetar-vizion-te-qarte-e-jo-pushtetar-llaskuca-synime-mbijetese/20%Monthly2018-02-20 17:36
https://kosovapost.net/kryesia-e-kuvendit-te-mblidhet-neser/20%Monthly2018-02-20 17:26
https://kosovapost.net/vetura-e-ardhshme-e-volkswagen-pa-volan/20%Monthly2018-02-20 17:24
https://kosovapost.net/hoti-ldk-ja-ta-votoje-demarkacionin/20%Monthly2018-02-20 17:19
https://kosovapost.net/apple-fillon-procesin-e-zvogelimit-te-prodhimit-te-iphone-x/20%Monthly2018-02-20 17:10
https://kosovapost.net/liga-e-kampioneve-sonte-luhet-derbi-chelsea-barcelona/20%Monthly2018-02-20 17:47
https://kosovapost.net/vendet-qe-te-mbesin-pa-energji-elektrike-16/20%Monthly2018-02-20 17:02
https://kosovapost.net/panoja-liri-per-aktivistet-vendoset-perballe-kuvendit/20%Monthly2018-02-20 17:00
https://kosovapost.net/studentet-protestojne-para-ministrise-se-shendetesise/20%Monthly2018-02-20 16:54
https://kosovapost.net/seanca-per-demarkacionin-te-enjten-ne-ora-1100/20%Monthly2018-02-20 16:35
https://kosovapost.net/propozimi-per-kryetar-te-perbashket-ishte-dhene-qe-ne-2003-en/20%Monthly2018-02-20 16:31
https://kosovapost.net/tottenham-nuk-pranon-oferten-e-realit-per-harry-kane/20%Monthly2018-02-20 16:28
https://kosovapost.net/obsh-ne-alarm-rritje-e-rasteve-te-fruthit-ne-europe/20%Monthly2018-02-20 16:23
https://kosovapost.net/avokado-ul-tensionin-e-larte/20%Monthly2018-02-20 16:15
https://kosovapost.net/haradinaj-thumbon-ramen-mos-na-shit-mend-e-mos-na-mbaj-leksione/20%Monthly2018-02-20 16:46
https://kosovapost.net/psikologet-duhet-ti-angazhojme-femijet-pune-shtepie-dhe-duhet-ti-shperblejme-per/20%Monthly2018-02-20 16:06
https://kosovapost.net/ojq-ja-britanike-perfshihet-ne-nje-skandal-seksual/20%Monthly2018-02-20 16:03
https://kosovapost.net/kjo-eshte-aleja-e-vogel-qe-humbi-jeten-mbreme-nenen-e-saj-foto/20%Monthly2018-02-20 16:00
https://kosovapost.net/pengmarrje-dhe-grabitje-arrestohet-futbollisti-villarreal/20%Monthly2018-02-20 15:58
https://kosovapost.net/kapen-2-kg-marijuane-ne-kufirin-e-presheves/20%Monthly2018-02-20 15:41
https://kosovapost.net/pasi-largoi-selen-zaev-gatshem-te-bashkepunoje-pdsh-dhe-besa/20%Monthly2018-02-20 15:38
https://kosovapost.net/qeveria-dergon-ne-kuvend-demarkacionin-ja-kur-te-mbahet-seanca/20%Monthly2018-02-20 15:34
https://kosovapost.net/keshtu-e-quan-bebe-rexha-grimerin-e-famshem-shqiptar-foto/20%Monthly2018-02-20 15:17
https://kosovapost.net/haradinaj-njoftim-me-rendesi-per-mesimdhenesit/20%Monthly2018-02-20 15:20
https://kosovapost.net/barca-afer-marreveshjes-per-talentin-brazilian/20%Monthly2018-02-20 15:02
https://kosovapost.net/samsung-prezanton-diskun-kapacitetin-te-larte-ne-bote/20%Monthly2018-02-20 14:48
https://kosovapost.net/kurti-i-gjithe-rasti-dehari-ka-qene-ndjekje-politike/20%Monthly2018-02-20 14:56
https://kosovapost.net/majlinda-zeka-behet-nuse-velloja-e-bardhe-shkon-shume/20%Monthly2018-02-20 14:44
https://kosovapost.net/berisha-thote-arifit-je-futur-ne-ujera-te-turbullta-2/20%Monthly2018-02-20 14:27
https://kosovapost.net/thaci-per-srf-kosova-ka-pritur-shume-nga-strategjia-e-se/20%Monthly2018-02-20 14:29
https://kosovapost.net/nuk-eshte-nje-lufte-eshte-nje-masaker-lufta-po-shfaros-popullin-siran/20%Monthly2018-02-20 14:19
https://kosovapost.net/perplasen-ashper-deputetja-maloku-dhe-shefi-bisedimeve-avni-arifi-video/20%Monthly2018-02-20 16:12
https://kosovapost.net/maqedoni-shtohen-zerat-qe-ali-ahmeti-te-ike-nga-bdi-kush-ta-zevendesoje/20%Monthly2018-02-20 13:35
https://kosovapost.net/haradinaj-flet-per-trepcen-ja-cfare-premton/20%Monthly2018-02-20 13:25
https://kosovapost.net/banoret-e-fshatit-te-cliruar-ne-afrin-te-kenaqur-nga-ndihma-e-turqise/20%Monthly2018-02-20 13:20
https://kosovapost.net/qeveria-e-kosoves-tregon-pse-u-largua-flamuri-shteteror-te-rrethi-ne-prishtine/20%Monthly2018-02-20 13:09
https://kosovapost.net/policia-po-heton-rastin-e-kercenimit-ndaj-disa-pjesetareve-te-fsk-se-ne-zubin-potok/20%Monthly2018-02-20 13:01
https://kosovapost.net/avni-arifit-dhe-ekipit-te-bisedimeve-jepet-nje-detyre-e-rende/20%Monthly2018-02-20 12:53
https://kosovapost.net/kush-te-jete-viktime-e-vezhgimeve-ne-shkollen-e-feto-s-mehmet-akif/20%Monthly2018-02-20 12:36
https://kosovapost.net/prokurori-turp-eulex-transferimi-rastit-syla-te-vendoret/20%Monthly2018-02-20 12:27
https://kosovapost.net/kurteshin-e-pengojne-mediat-mos-rrini-mbi-koke/20%Monthly2018-02-20 11:33
https://kosovapost.net/udhezime-per-perdorimin-e-teknologjise-per-femijet-e-te-gjitha-moshave/20%Monthly2018-02-20 11:27
https://kosovapost.net/ilaci-qe-forcon-imunitetin-dhe-pastron-organizmin/20%Monthly2018-02-20 11:23
https://kosovapost.net/apostolova-srpska-sishte-ne-takim-por-shpresojme-qe-neser-ose-pasneser-te-kaloje-demarkacioni/20%Monthly2018-02-20 11:01
https://kosovapost.net/27-vjet-nga-permbysja-e-enver-hoxhes-berisha-levizja-studentore-force-njerezore-nukleare/20%Monthly2018-02-20 10:53
https://kosovapost.net/pavaresia-e-kosoves-eshte-mrekulli-e-llojit-te-atyre-mrekullive-qe-permend-kurani-dhe-librat-e-shenjte/20%Monthly2018-02-20 10:47
https://kosovapost.net/messi-apo-ronaldo-conte-pergjigjet/20%Monthly2018-02-20 10:40
https://kosovapost.net/bota-te-vuaje-per-uje-te-pijshem-shume-shpejt-sesa-mendoni-ju/20%Monthly2018-02-20 10:36
https://kosovapost.net/aplikimi-per-statusin-e-kandidatit-mund-te-refuzohet/20%Monthly2018-02-20 10:34
https://kosovapost.net/sbashk-u-paralajmeron-greve-ne-kohe-te-pacaktuar-nese-qeveria-nuk-reflekton/20%Monthly2018-02-20 10:24
https://kosovapost.net/leter-presidentit-thaci-mbi-dekoratat-presidenciale-dhe-te-merituarit-qe-mungojne/20%Monthly2018-02-20 10:20
https://kosovapost.net/humbi-zgjedhjet-ne-komune-tash-behet-keshilltare-e-veselit/20%Monthly2018-02-20 10:18
https://kosovapost.net/kafeneja-e-re-qe-u-mundeson-qefin-dhe-pastrimin-e-rrobave-foto/20%Monthly2018-02-20 10:17
https://kosovapost.net/njerezit-grup-gjaku-0-jane-vertet-speciale/20%Monthly2018-02-20 10:12
https://kosovapost.net/zubin-potok-pamflete-kercenuese-per-pjesetaret-serbe-te-fsk-se/20%Monthly2018-02-20 10:07
https://kosovapost.net/ekspertet-seksi-qeteson-dhimbjet-e-kokes/20%Monthly2018-02-20 10:05
https://kosovapost.net/te-moshuarit-ia-vjedhin-telefonin-qe-e-kishte-kujtim-nga-djali-i-vdekur-kjo-eshte-porosia-e-tij/20%Monthly2018-02-20 10:04
https://kosovapost.net/dikur-shok-messin-sot-befason-deklaraten-ai-nuk-eshte/20%Monthly2018-02-20 10:04
https://kosovapost.net/rikthehet-debora-reshje-te-dendura-ne-kukes-dhe-rrugen-e-kombit/20%Monthly2018-02-20 10:00
https://kosovapost.net/shikoni-thonjte-dhe-gjeni-semundjen-qe-keni/20%Monthly2018-02-20 09:57
https://kosovapost.net/pese-keshilla-per-te-zgjatur-sa-shume-bateria-e-celularit/20%Monthly2018-02-20 09:53
https://kosovapost.net/haradinaj-seanca-per-demarkacionin-te-merkuren-ose-te-enjten/20%Monthly2018-02-20 09:33
https://kosovapost.net/urdher-te-haradinajt-vendoset-flamuri-kombetar-te-rrethi-ne-prishtine-foto-video/20%Monthly2018-02-20 09:20
https://kosovapost.net/200-miliarde-dollare-por-ku-ndodhet-thesari-gadafit/20%Monthly2018-02-20 09:15
https://kosovapost.net/aksident-trafiku-ne-veternik/20%Monthly2018-02-20 09:07
https://kosovapost.net/economist-shkembimi-territoreve-kosove-serbi-rrezikshem/20%Monthly2018-02-20 08:53
https://kosovapost.net/kalendari-historik-cfare-ka-ndodhur-20-shkurt/20%Monthly2018-02-20 08:48
https://kosovapost.net/perplasja-e-titaneve-cfare-ndodhi-ne-kine-valixhen-berthamore-te-trumpit/20%Monthly2018-02-20 08:34
https://kosovapost.net/thaci-fton-ne-takim-ambasadoret-e-kuintit-diskutojne-per-ratifikimin-e-demarkacionit/20%Monthly2018-02-20 08:28
https://kosovapost.net/vuciq-nuk-dua-lufte-kosoven-por-te-te-dashur-shqiptare-tju-japim-gjithcka/20%Monthly2018-02-20 08:28
https://kosovapost.net/sot-greve-dyoreshe-ne-te-gjitha-institucionet-arsimore-haradinaj-takon-perfaqesuesit-e-sbashk-ut/20%Monthly2018-02-20 08:23
https://kosovapost.net/menyrat-per-te-permiresuar-gjendjen-financiare/20%Monthly2018-02-20 08:18
https://kosovapost.net/moti-per-diten-e-sotme-dhe-neser/20%Monthly2018-02-20 08:18
https://kosovapost.net/deri-sa-ne-bote-keqbersit-kane-kundershtare-shtetin-ligjor-ne-kosove-ata-jane-politikeberes-bejne-ligjin/20%Monthly2018-02-20 08:12
https://kosovapost.net/arrestohet-nje-femer-per-vjedhje/20%Monthly2018-02-20 08:12
https://kosovapost.net/dr-mustafa-bajrami-shkruan-nje-leter-imameve-neper-xhamite-tona-2/20%Monthly2018-02-20 08:16
https://kosovapost.net/draft-ri-per-marreveshjen-e-asociacionit/20%Monthly2018-02-20 07:44
https://kosovapost.net/sot-behen-29-vjet-nga-greva-e-minatoreve-te-trepces/20%Monthly2018-02-20 07:40
https://kosovapost.net/krasniqi-demarkacioni-gjykata-speciale-e-marreveshjet-politike-probleme-te-krijuara-nga-thaci-video/20%Monthly2018-02-20 07:36
https://kosovapost.net/kjo-metode-mjekesore-sjell-lehtesim-dhe-sherim-per-shume-semundje/20%Monthly2018-02-20 01:09
https://kosovapost.net/hummels-kujdes-nga-besiktas/20%Monthly2018-02-19 23:10
https://kosovapost.net/pagjumesia-shenje-per-probleme-serioze-te-shendetit/20%Monthly2018-02-19 22:59
https://kosovapost.net/dyshuari-per-masakren-ne-florida-nuk-flet-ne-seance/20%Monthly2018-02-19 22:05
https://kosovapost.net/cka-shkakton-pirja-e-cajit-te-nxehte/20%Monthly2018-02-19 21:44
https://kosovapost.net/o-dashni-dashnia-jem-pse-u-bane-armiku-jem/20%Monthly2018-02-19 21:36
https://kosovapost.net/dobite-shendetesore-te-uthulles-se-molles/20%Monthly2018-02-19 21:31
https://kosovapost.net/nuk-mban-uje-pilafi/20%Monthly2018-02-19 21:21
https://kosovapost.net/djaloshi-kembengulje-realizon-endrren-e-madhe-video/20%Monthly2018-02-19 21:04
https://kosovapost.net/vushtrria-te-perfitoje-nga-transferimi-milot-rashices-tek-werderi/20%Monthly2018-02-19 20:54
https://kosovapost.net/medojevic-qeveria-po-i-shet-token-kosoves/20%Monthly2018-02-19 21:12
https://kosovapost.net/lulzim-basha-nuk-na-duhen-dy-hajdute-dhe-zuzare-si-thaci-e-meta/20%Monthly2018-02-19 20:43
https://kosovapost.net/komandantet-po-traumatizojne-rinine-e-kosoves/20%Monthly2018-02-19 20:37
https://kosovapost.net/erdhi-ne-pushtet-duke-e-kundershtuar-demarkacionin-sot-kerkon-vota-per-ratifikimin-e-tij-ne-kuvend/20%Monthly2018-02-19 20:32
https://kosovapost.net/nje-termet-godet-meksiken/20%Monthly2018-02-19 20:28
https://kosovapost.net/piratet-arrijne-ta-hakojne-mbrojtjen-e-microsoft-windows-store/20%Monthly2018-02-19 20:19
https://kosovapost.net/pse-e-refuzoi-dekoraten-e-thacit-jakup-krasniqi/20%Monthly2018-02-19 20:15
https://kosovapost.net/ja-si-pergjigjen-kosovaret-kur-gazetari-huaj-pyet-se-cili-eshte-flamuri-tyre-video/20%Monthly2018-02-19 20:08
https://kosovapost.net/kataloni-muslimanja-shami-zgjidhet-deputete/20%Monthly2018-02-19 19:59
https://kosovapost.net/islanda-ndalon-synetine-tek-meshkujt-zemerohen-komunitetet-fetare/20%Monthly2018-02-19 19:51
https://kosovapost.net/pse-shkembimi-territoreve-kosove-serbi-eshte-rrezikshem/20%Monthly2018-02-19 19:48
https://kosovapost.net/dhurata-hoxha-tregon-se-kur-te-liberalizohen-vizat/20%Monthly2018-02-19 19:36
https://kosovapost.net/arrestohet-shoferi-cili-transportonte-gazetaret-te-trump/20%Monthly2018-02-19 19:30
https://kosovapost.net/dy-mikrofona-te-mencur-nga-facebook/20%Monthly2018-02-19 19:23
https://kosovapost.net/kryetari-parlamentit-europian-kandidat-per-kryeminister-te-italise/20%Monthly2018-02-19 19:20
https://kosovapost.net/kanella-lehteson-dhimbjet-shpejt-sesa-ibuprofeni/20%Monthly2018-02-19 19:13
https://kosovapost.net/hakeret-vjedhin-fjalekalime-nepermjet-word/20%Monthly2018-02-19 19:04
https://kosovapost.net/demtohet-marcelo-rrezikon-ndeshjen-e-kthimit-ne-paris/20%Monthly2018-02-19 19:00
https://kosovapost.net/marko-gjuriq-radojiciq-merret-me-biznes/20%Monthly2018-02-19 18:52
https://kosovapost.net/shqiperim-arifi-zgjidhet-kryetar-komunes-se-presheves/20%Monthly2018-02-19 18:40
https://kosovapost.net/dekoraten-e-thacit-e-refuzon-edhe-ish-bashkepunetori-tij/20%Monthly2018-02-19 18:35
https://kosovapost.net/per-demarkacionin-nevojitet-pelqimi-vetevendosjes-dhe-listes-serbe/20%Monthly2018-02-19 18:29
https://kosovapost.net/keto-jane-semundjet-qe-sheron-banania/20%Monthly2018-02-19 18:24
https://kosovapost.net/mimoza-kritikon-qeverine-haradinaj-nuk-i-ka-sjelle-asgje-te-mire-kosoves/20%Monthly2018-02-19 18:14
https://kosovapost.net/semundjet-qe-fshihen-pas-dhimbjes-ne-kerthize/20%Monthly2018-02-19 18:07
https://kosovapost.net/ushqimet-qe-ju-ndihmojne-te-zbardhni-dhembet/20%Monthly2018-02-19 18:02
https://kosovapost.net/gjykata-merr-vendim-per-personat-qe-u-perleshen-me-arme-ne-drenas/20%Monthly2018-02-19 17:56
https://kosovapost.net/dorehiqen-nga-pdk-ja-per-tiu-bashkuar-nisma-s/20%Monthly2018-02-19 17:49
https://kosovapost.net/shqiptaret-protestojne-ne-shkup-23-shkurt/20%Monthly2018-02-19 17:44
https://kosovapost.net/alarm-2030-gati-gjysma-e-popullsise-se-botes-mund-te-kete-probleme-mungesen-e-ujit/20%Monthly2018-02-19 17:40
https://kosovapost.net/atleti-amerikan-christian-coleman-thyen-rekordin-20-vjecar/20%Monthly2018-02-19 17:22
https://kosovapost.net/autoritetet-iraniane-gjejne-mbetjet-e-avionit-te-rrezuar/20%Monthly2018-02-19 17:18
https://kosovapost.net/thaci-shba-te-jane-partneri-rendesishem-kosoves/20%Monthly2018-02-19 17:00
https://kosovapost.net/fejohet-reperi-njohur-shqiptar-foto/20%Monthly2018-02-19 16:58
https://kosovapost.net/pacolli-takon-ambasadorin-e-omanit-ne-londer/20%Monthly2018-02-19 16:48
https://kosovapost.net/9-kartone-te-kuq-ne-nje-ndeshje/20%Monthly2018-02-19 16:36
https://kosovapost.net/sfidat-dhe-perkushtimi-permiresojne-inteligjencen-dhe-zhvillojne-personalitetin/20%Monthly2018-02-19 16:41
https://kosovapost.net/zevendeskomandanti-forcave-aleate-per-evrope-te-vizitoje-kfor/20%Monthly2018-02-19 16:22
https://kosovapost.net/shperthen-vullkani-sinabung-ne-indonezi/20%Monthly2018-02-19 16:13
https://kosovapost.net/orban-muslimanet-kemi-te-porta-krishterimi-eshte-shpresa-e-fundit-e-europes/20%Monthly2018-02-19 16:08
https://kosovapost.net/terhiqet-vucic-veshtire-se-do-te-jemi-me-ne-kosove-kompromis-me-shqiptaret-per/20%Monthly2018-02-19 16:09
https://kosovapost.net/produktet-e-pastrimit-demtojne-mushkerite-njesoj-si-te-tymosesh-20-cigare-ne-dite/20%Monthly2018-02-19 16:02
https://kosovapost.net/u-shpall-lojtari-i-ndeshjes-ne-takimin-e-djeshem-nderron-jete-futbollisti-i-njohur/20%Monthly2018-02-19 16:00
https://kosovapost.net/luks-ne-cdo-cepangela-martini-tregon-vilen-e-saj-ne-rumani/20%Monthly2018-02-19 14:58
https://kosovapost.net/te-ndjeshem-ndaj-zhurmave-kur-dikush-ha-vuani-nga-nje-crregullim-neurologjik-te-trurit/20%Monthly2018-02-19 14:56
https://kosovapost.net/trajneri-barcelones-jep-deklarate-surprize-per-coutinhon/20%Monthly2018-02-19 14:45
https://kosovapost.net/hajvalia-e-pacollit-bashkon-edhe-presidentet-e-rajonit/20%Monthly2018-02-19 14:43
https://kosovapost.net/lladrovci-kritikon-jasharin-dhe-lushtakun-katunar-jeni-te-dyte-foto/20%Monthly2018-02-19 14:36
https://kosovapost.net/ushqimet-e-duhura-per-te-pasur-nje-zemer-te-forte/20%Monthly2018-02-19 14:31
https://kosovapost.net/perkrahja-e-usaid-te-vazhdoje-edhe-ne-te-ardhmen-ne-te-gjitha-fushat/20%Monthly2018-02-19 14:30
https://kosovapost.net/perzieni-soden-e-bukes-arra-kokosi-dhe-menjehere-fytyra-juaj/20%Monthly2018-02-19 14:02
https://kosovapost.net/e-pini-cdo-dite-por-nuk-njihni-anen-e-erret-te-qumeshtit/20%Monthly2018-02-19 13:56
https://kosovapost.net/caji-banane-per-nje-gjume-te-qete/20%Monthly2018-02-19 13:41
https://kosovapost.net/u-fol-se-jane-ndare-luana-kapet-mat-te-dashurin-foto/20%Monthly2018-02-19 13:39
https://kosovapost.net/gjate-kesaj-jave-priten-tri-seanca-ndaj-azem-syles/20%Monthly2018-02-19 13:26
https://kosovapost.net/shkencetaret-krijojne-hibridin-e-pare-njeri-dele/20%Monthly2018-02-19 13:25
https://kosovapost.net/seanca-per-demarkacionin-nuk-te-mbahet-neser/20%Monthly2018-02-19 12:58
https://kosovapost.net/evropa-detekton-rritjen-400-te-rasteve-te-fruthit-ne-vitin-2017/20%Monthly2018-02-19 12:55
https://kosovapost.net/iniesta-chelsea-eshte-nje-nder-klubet-te-medha-ne-bote/20%Monthly2018-02-19 12:32
https://kosovapost.net/vrasja-e-ivanoviqit-teme-e-agjendes-se-bisedimeve-ne-bruksel/20%Monthly2018-02-19 12:29
https://kosovapost.net/gani-geci-ata-qe-dikur-quanin-tradhtar-tani-po-quajne-patriot/20%Monthly2018-02-19 12:27
https://kosovapost.net/turqit-ia-mesyjne-budves-po-blejne-apartamente/20%Monthly2018-02-19 12:18
https://kosovapost.net/llapi-reagon-pas-humbjes-nga-prishtina/20%Monthly2018-02-19 11:48
https://kosovapost.net/erdogan-sben-pa-turqine-te-groposen-te-gjithe/20%Monthly2018-02-19 11:46
https://kosovapost.net/neser-protestohet-per-kosoven-para-parlamentit-evropian/20%Monthly2018-02-19 11:36
https://kosovapost.net/mos-e-shtrengoni-doren-e-femijes-kur-ecni-ka-pasoja/20%Monthly2018-02-19 11:32
https://kosovapost.net/16-vjecaren-shqiptare-e-perplas-treni-dyshohet-vetevrasje/20%Monthly2018-02-19 10:40
https://kosovapost.net/theresa-may-ne-xhami-vizita-e-xhamise-nje-mundesi-per-te-mesuar-mbi-islamin/20%Monthly2018-02-19 10:35
https://kosovapost.net/e-dini-se-cfare-permban-gjaku-informacione-qe-ju-mahnitin/20%Monthly2018-02-19 10:32
https://kosovapost.net/ne-prizren-shitet-pica-rita-ora/20%Monthly2018-02-19 10:31
https://kosovapost.net/pse-nuk-duhet-ta-hiqni-lekuren-rreth-thonjve-sidomos-dhembe-2/20%Monthly2018-02-19 10:23
https://kosovapost.net/eksperimente-kuptimplota-antifejsbuk/20%Monthly2018-02-19 10:22
https://kosovapost.net/steve-jobs-ju-keshillon-per-sukses/20%Monthly2018-02-19 10:08
https://kosovapost.net/dnv-ja-rekomandon-te-hiqet-votimi-kusht/20%Monthly2018-02-19 10:02
https://kosovapost.net/neymar-vendos-per-te-ardhmen/20%Monthly2018-02-19 09:37
https://kosovapost.net/serbia-nuk-ta-njohe-kosoven-por-nuk-ta-pengoje-ne-arenen-nderkombetare/20%Monthly2018-02-19 09:30
https://kosovapost.net/edhe-daimler-akuzohet-per-mashtrim/20%Monthly2018-02-19 09:15
https://kosovapost.net/mali-zi-paralajmeron-mundesine-e-korrigjimit-te-kufirit-kosoven-2/20%Monthly2018-02-19 09:14
https://kosovapost.net/caji-molles-ndihmon-ne-sherimin-e-ketyre-semundjeve/20%Monthly2018-02-19 09:10
https://kosovapost.net/elvana-flet-ne-fund-per-florin-per-ate-ndiej-vetem/20%Monthly2018-02-19 09:08
https://kosovapost.net/rritet-cmimi-mishit-perimeve-sheqerit-dhe-cigares/20%Monthly2018-02-19 08:44
https://kosovapost.net/pse-nuk-duhet-ta-hiqni-lekuren-rreth-thonjve-sidomos-dhembe/20%Monthly2018-02-19 09:57
https://kosovapost.net/22-vjecari-gjendet-vdekur-ne-veture/20%Monthly2018-02-19 08:21
https://kosovapost.net/bleona-e-etur-per-karrierizem-ja-se-cfare-ben/20%Monthly2018-02-19 08:18
https://kosovapost.net/ju-mundon-lemza-keto-dy-pika-te-zhduket-ne-cast/20%Monthly2018-02-19 08:17
https://kosovapost.net/keto-jane-perfitimet-nga-shega/20%Monthly2018-02-19 08:13
https://kosovapost.net/ideja-per-kembimin-e-territoreve-po-intensifikohet-por-nuk-eshte-lehte-e-pranueshme/20%Monthly2018-02-19 08:11
https://kosovapost.net/moti-shi-dhe-bore/20%Monthly2018-02-19 08:05
https://kosovapost.net/reshje-intensive-ne-zonen-e-sharrit-bllokohen-rruget-nga-bora/20%Monthly2018-02-26 21:27
https://kosovapost.net/eliot-engel-feston-ditelindjen-ne-kosove-ja-cka-dhuron-thaci/20%Monthly2018-02-18 22:00
https://kosovapost.net/leonora-jakupi-shkelqen-fustan-te-bardh-foto/20%Monthly2018-02-18 21:30
https://kosovapost.net/pacolli-numeron-117-njohje-e-presidenti-thote-se-jane-dy-pak/20%Monthly2018-02-18 20:46
https://kosovapost.net/veshin-jelek-antiplumb-udheheqesit-e-kosoves/20%Monthly2018-02-18 20:31
https://kosovapost.net/thaci-ska-autonomi-per-veriun-serbia-e-di-qe-nuk-ndahet-kosova/20%Monthly2018-02-18 20:16
https://kosovapost.net/nje-familje-shuhet-ne-aksident/20%Monthly2018-02-18 20:02
https://kosovapost.net/vetem-5-deputete-priten-mysafiret-e-huaj-ne-kuvend/20%Monthly2018-02-18 19:31
https://kosovapost.net/haxhiu-e-nervozuar-hotin-ja-cka-thote/20%Monthly2018-02-18 19:10
https://kosovapost.net/1-1-milione-euro-grant-nga-qeveria-e-japonise-per-shendetesine-kosovare/20%Monthly2018-02-18 17:59
https://kosovapost.net/akademiku-qe-refuzoi-dekoraten-e-presidentit-thaci/20%Monthly2018-02-18 17:56
https://kosovapost.net/mali-zi-paralajmeron-mundesine-e-korrigjimit-te-kufirit-kosoven/20%Monthly2018-02-18 17:52
https://kosovapost.net/feste-per-pavaresine-e-kosoves-edhe-ne-ankara/20%Monthly2018-02-18 17:48
https://kosovapost.net/liverpool-ben-levizjen-qe-ia-mbyll-deren-transferimit-te-salah-te-real-madrid/20%Monthly2018-02-18 17:44
https://kosovapost.net/hoti-propozimi-rames-per-president-mbarekombetar-mungese-respekti/20%Monthly2018-02-18 17:40
https://kosovapost.net/shkup-polici-bllokon-autoambulancen-jep-perparesi-nje-delegacioni-qeveritar-foto/20%Monthly2018-02-18 17:36
https://kosovapost.net/caktohet-dita-e-seances-per-demarkacionin/20%Monthly2018-02-18 17:33
https://kosovapost.net/mesoni-daten-se-kur-te-vazhdoje-dialogu-kosove-serbi/20%Monthly2018-02-18 17:24
https://kosovapost.net/rusi-sulm-arme-ne-nje-festival-kater-te-vrare/20%Monthly2018-02-18 17:19
https://kosovapost.net/afrim-gashi-zgjidhet-kryetar-levizjes-besa/20%Monthly2018-02-18 17:29
https://kosovapost.net/granit-xhaka-falenderon-te-gjithe-qe-ishin-ne-festen-e-tij-per-pavaresi-foto/20%Monthly2018-02-18 17:10
https://kosovapost.net/suedi-ne-10-vitet-e-fundit-1-milion-persona-kane-nderprere-anetaresimin-ne-kishe/20%Monthly2018-02-18 16:59
https://kosovapost.net/erdogan-pa-pranine-e-turqise-eshte-e-pamundur-te-merren-vendime-per-rajonin-tone/20%Monthly2018-02-18 16:55
https://kosovapost.net/ministri-kosoves-nuk-di-anglisht-dhe-skuqet-por-e-nxjerr-nga-situata-kolegu-video/20%Monthly2018-02-18 16:45
https://kosovapost.net/thaci-per-fsk-ne-dhe-policine-shteti-kosoves-mburret-ju/20%Monthly2018-02-18 16:43
https://kosovapost.net/nga-neser-behuni-gati-per-bore/20%Monthly2018-02-18 16:11
https://kosovapost.net/keshtu-e-kalli-prishtinen-mbreme-rita-ora-vallen-e-shotesvideo/20%Monthly2018-02-18 16:07
https://kosovapost.net/ska-seance-per-demarkacionin/20%Monthly2018-02-18 15:39
https://kosovapost.net/kusari-kritikon-haradinjan-komplet-familjen-nipa-e-kunata-ne-pritjen-e-rita-ores-ne-qeveri/20%Monthly2018-02-18 17:24
https://kosovapost.net/thaci-kosova-e-ka-te-qarte-vizionin-e-saj-per-te-ardhmen/20%Monthly2018-02-18 15:09
https://kosovapost.net/dalin-te-pasakta-paralajmerimet-e-lumezit-se-ne-fund-te-janarit-te-vendosej-per-aferen-pronto/20%Monthly2018-02-18 14:46
https://kosovapost.net/hoxhaj-ne-konferencen-nderkombetare-paneuropa-vlereson-lart-mbeshtetjen-e-miqve-nderkombetare-per-pavaresine-e-kosoves/20%Monthly2018-02-18 14:28
https://kosovapost.net/diplomacia-nuk-arriti-ate-qe-duhej-per-dhjete-vjet-shtet/20%Monthly2018-02-18 14:25
https://kosovapost.net/agim-veliu-ne-cilesine-e-liderit-te-ldk-se-unifikon-qendrimin-e-deputeteve-per-demarkacion/20%Monthly2018-02-18 13:52
https://kosovapost.net/parakalimi-fsk-se-dhe-policise-se-kosoves-foto/20%Monthly2018-02-18 13:48
https://kosovapost.net/politikani-zviceran-ngre-alarmin-kunder-pranimit-te-mundshem-te-kosoves-ne/20%Monthly2018-02-18 13:33
https://kosovapost.net/rama-e-pamundura-u-e-mundur-fal-heronjve-te-kosoves/20%Monthly2018-02-18 13:27
https://kosovapost.net/refugjati-sirian-forcat-turke-na-shpetojne-nga-mizorite/20%Monthly2018-02-18 13:18
https://kosovapost.net/denohet-vdekje-vrasesi-serial-femijeve/20%Monthly2018-02-18 13:12
https://kosovapost.net/metro-anglise-rita-ora-perendeshe-ne-kosove/20%Monthly2018-02-18 13:08
https://kosovapost.net/vuciq-prishtina-bashke-uashingtonin-dhe-londren-luftojne-kunder-serbise/20%Monthly2018-02-18 13:03
https://kosovapost.net/thaci-si-president-jam-vendosur-ta-bejme-kosoven-ushtri/20%Monthly2018-02-18 12:56
https://kosovapost.net/momenti-ngritjes-se-flamurit-shteteror/20%Monthly2018-02-18 12:47
https://kosovapost.net/qytetaret-ne-pritje-te-parakalimit-te-fsk-se-dhe-policise-ne-sheshin-e-prishtines-foto/20%Monthly2018-02-18 12:33
https://kosovapost.net/albin-kurti-arrin-ne-salle-pas-intonimit-te-himnit-te-kosoves/20%Monthly2018-02-18 12:08
https://kosovapost.net/eliot-engel-e-dua-popullin-e-kosoves-ma-kane-ndryshuar-jeten/20%Monthly2018-02-18 12:01
https://kosovapost.net/pas-ofendimeve-mbi-urimin-e-pavaresise-dua-lipa-merr-kete-vendim/20%Monthly2018-02-18 11:52
https://kosovapost.net/kryeparlamentari-veseli-dekada-e-dyte-e-shtetit-dekade-e-transformimit-ekonomik/20%Monthly2018-02-18 11:49
https://kosovapost.net/haradinaj-priti-ndihmes-sekretarin-e-mbrojtjes-per-ceshtje-te-sigurise-nderkombetare-karem/20%Monthly2018-02-18 11:42
https://kosovapost.net/veseli-miqesia-dhe-partneriteti-shba-te-esencial-per-zhvillimin-e-kosoves/20%Monthly2018-02-18 11:38
https://kosovapost.net/vetevendosja-ndahet-ne-dysh-per-pavaresi-te-dorehequrit-marrin-pjese-ne-seancen-solemne/20%Monthly2018-02-18 11:31
https://kosovapost.net/kuvendi-mbushet-mysafir-ne-nderim-te-10-vjetorit-te-pavaresise-se-kosoves/20%Monthly2018-02-18 11:25
https://kosovapost.net/presidenti-zvicres-uron-thaci-per-dhjetevjetorin-e-pavaresise/20%Monthly2018-02-18 11:13
https://kosovapost.net/rohan-kosovaret-jane-tani-vete-pergjegjes-per-fatin-e-tyre/20%Monthly2018-02-18 11:04
https://kosovapost.net/haradinaj-kosova-nuk-ka-pse-te-shqetesohet-nga-specialja/20%Monthly2018-02-18 10:59
https://kosovapost.net/sidrit-bejleri-edhe-politikanet-e-vip-kane-nevoje-per-zotin/20%Monthly2018-02-18 10:54
https://kosovapost.net/plagosja-arme-ne-drenas-policia-arreston-shtate-persona/20%Monthly2018-02-18 10:47
https://kosovapost.net/pacolli-numeron-117-njohje-presidenti-thote-jane-dy-pak/20%Monthly2018-02-18 10:43
https://kosovapost.net/dailymail-thote-se-ukraina-festoi-10-vjetorin-e-pavaresise-rita-ora-ne/20%Monthly2018-02-18 10:40
https://kosovapost.net/ylli-famshem-hollivudit-myslimanet-jane-te-rrezikuar-si-dikur-njerezit-ngjyre-ne-amerike/20%Monthly2018-02-18 10:36
https://kosovapost.net/ky-eshte-femija-pare-lindur-ne-diten-e-10-vjetorit-te-pavaresise/20%Monthly2018-02-18 10:07
https://kosovapost.net/alpinistet-nga-kosova-pushtojne-majen-kilimanxharo-per-nder-te-10-vjetorit-te-pavaresise/20%Monthly2018-02-18 10:04
https://kosovapost.net/thaci-uck-ne-e-themeluam-pa-arme-e-pa-para-por-ne-fund-fituam/20%Monthly2018-02-18 09:57
https://kosovapost.net/aktori-njohur-turk-uron-kosoven/20%Monthly2018-02-18 09:50
https://kosovapost.net/nje-avion-iranian-pasagjeresh-rrezohet-ne-iran/20%Monthly2018-02-18 09:43
https://kosovapost.net/telegraph-rendit-13-fakte-per-kosoven-burim-rinie-zemra-e-rajonit/20%Monthly2018-02-18 09:35
https://kosovapost.net/nje-person-vdes-ne-rrethana-te-panjohura-ne-sheshin-nene-tereza/20%Monthly2018-02-18 09:34
https://kosovapost.net/e-sulmon-nenen-ne-vendin-e-punes/20%Monthly2018-02-18 09:33
https://kosovapost.net/obelisku-pavaresise-kosova10-ne-drenas-eshte-shkaterruar/20%Monthly2018-02-18 09:29
https://kosovapost.net/presidenti-e-dekoron-rita-oren-me-medaljen-presidenciale-jubilare-te-dhjetevjetorit-te-pavaresise/20%Monthly2018-02-18 09:23
https://kosovapost.net/uck-ne-e-themeluam-pa-arme-dhe-pa-para-thaci-thumbon-ish-qeverine-e-bujar-bukoshit/20%Monthly2018-02-18 09:16
https://kosovapost.net/alberie-hadergjonaj-ne-koncert-per-10-vjetorin-e-pavaresise-foto/20%Monthly2018-02-18 09:06
https://kosovapost.net/thaci-nuk-ka-autonomi-per-serbet-nuk-ka-ndarje-te-kosoves-e-shkembim-te-territorit/20%Monthly2018-02-18 08:58
https://kosovapost.net/tragjedi-ne-iran-avioni-66-persona-ne-bord-rrezohet/20%Monthly2018-02-18 08:52
https://kosovapost.net/presidenti-e-verteta-rreth-ivanoviqit-ti-dhembe-dikujt/20%Monthly2018-02-18 08:41
https://kosovapost.net/kush-jane-keta-oligarke-ne-listen-e-zeze-te-uashingtonit-disa-prej-emrave/20%Monthly2018-02-18 08:37
https://kosovapost.net/ofenduar-peshtyre-dhe-dhunuar-futbollisit-real-madrid-shperthen-ne-lot/20%Monthly2018-02-18 08:24
https://kosovapost.net/nese-pini-dy-kafe-ne-dite-duhet-ta-dini-kete-lajm-patjeter/20%Monthly2018-02-18 08:19
https://kosovapost.net/maiziere-turqia-partner-shume-rendesishem-ne-luften-kunder-terrorizmit/20%Monthly2018-02-18 08:15
https://kosovapost.net/carten-serbet-ja-cfare-shkruajne-rites-ne-twitter/20%Monthly2018-02-18 08:10
https://kosovapost.net/aktivitetet-permbyllese-te-festes-se-10-vjetorit-te-pavaresise/20%Monthly2018-02-18 08:01
https://kosovapost.net/walker-ne-kerkim-te-vajzes-4-vjecare-qe-1998-kishte-dhuruar-atij-lule/20%Monthly2018-02-18 07:57
https://kosovapost.net/moti-sot-ne-kosove-6/20%Monthly2018-02-18 07:50
https://kosovapost.net/mesazhi-rita-ores-pas-largimit-nga-kosova-jam-krenare-qe-jam-shqiptare/20%Monthly2018-02-18 07:47
https://kosovapost.net/sot-parakalon-fsk-ja-dhe-policia-ne-sheshin-kryesor-te-prishtines/20%Monthly2018-02-18 07:40
https://kosovapost.net/presidenti-thaci-takon-joe-biden-ne-mynih/20%Monthly2018-02-17 22:34
https://kosovapost.net/rita-largohet-nga-kosova-menjehere-pas-koncertit-foto/20%Monthly2018-02-17 22:24
https://kosovapost.net/gega-e-smajlaj-medalje-te-arta-ne-turqi/20%Monthly2018-02-17 22:14
https://kosovapost.net/rita-ne-prishtine-carten-serbet-foto/20%Monthly2018-02-17 22:04
https://kosovapost.net/dobite-shendetesore-te-karbonit-aktiv/20%Monthly2018-02-17 22:00
https://kosovapost.net/te-sigurojne-parate-ne-te-vertete-lumturine/20%Monthly2018-02-17 21:54
https://kosovapost.net/rita-ora-ve-flaken-prishtines/20%Monthly2018-02-17 22:10
https://kosovapost.net/fotoja-e-ledrit-ne-qeveri-lavdi-deshmoreve/20%Monthly2018-02-17 21:35
https://kosovapost.net/shikoni-autogolin-qesharak-ne-ndeshjen-genoa-inter-video/20%Monthly2018-02-17 21:17
https://kosovapost.net/haradinaj-del-ne-skenen-ku-kendon-rita-ora/20%Monthly2018-02-17 21:05
https://kosovapost.net/ukelli-austria-asnjehere-nuk-e-ka-vene-ne-medyshje-shtetesine-e-kosoves/20%Monthly2018-02-17 20:50
https://kosovapost.net/rexhep-selimi-ironizon-shenjimin-e-pikes-kufitare-mes-kosoves-dhe-malit-te-zi-ja-se-cfare-thote/20%Monthly2018-02-17 20:43
https://kosovapost.net/kafeja-ndihmon-ne-permiresimin-e-melcise-se-demtuar-nga-alkooli/20%Monthly2018-02-17 20:38
https://kosovapost.net/mijera-qytetare-ne-pritje-te-performances-se-rita-ores/20%Monthly2018-02-17 20:17
https://kosovapost.net/wesley-clark-uron-kosoven-te-ardhmen-e-keni-perpara/20%Monthly2018-02-17 19:58
https://kosovapost.net/ldk-ja-konfirmon-mbeshtetjen-e-plote-per-demarkacionin/20%Monthly2018-02-17 19:48
https://kosovapost.net/davutoglu-viziton-prizrenin-dhe-mamushen/20%Monthly2018-02-17 19:45
https://kosovapost.net/menyra-ideale-per-te-ndaluar-zhurmat-ne-stomak/20%Monthly2018-02-17 19:34
https://kosovapost.net/clirimi-dhe-pavaresia-e-kosoves-jane-vlera-te-njemendta-evropiane-dhe-perendimore/20%Monthly2018-02-17 19:25
https://kosovapost.net/artistja-e-re-uron-dhjetevjetorin-e-pavaresise-ne-menyre-te-vecante-foto/20%Monthly2018-02-17 19:23
https://kosovapost.net/desha-te-te-uroja-kosove-por/20%Monthly2018-02-17 18:57
https://kosovapost.net/flamuri-i-kosoves-me-i-kerkuari-sot-ne-sheshin-e-prishtines-foto/20%Monthly2018-02-17 18:45
https://kosovapost.net/futbollisti-njohur-ben-like-videon-e-rita-ores/20%Monthly2018-02-17 18:24
https://kosovapost.net/lajmi-i-fundit-ja-perse-u-plagosen-5-persona-ne-drenas/20%Monthly2018-02-17 18:41
https://kosovapost.net/hoxha-me-xhematin-e-tij-festojne-pavaresine-ne-menyre-te-vecante-video/20%Monthly2018-02-17 18:06
https://kosovapost.net/ish-sekretari-shtetit-amerikan-john-kerry-uron-dhjetevjetorin-e-pavaresise/20%Monthly2018-02-17 17:31
https://kosovapost.net/6-persona-te-plagosur-nga-nje-perleshje-arme-ne-drenas/20%Monthly2018-02-17 17:38
https://kosovapost.net/40-sarandat-ne-nje-ekspozite-ne-muzeun-e-kosoves/20%Monthly2018-02-17 17:16
https://kosovapost.net/termeti-nxjerr-njerezit-ne-rruge-rrezohet-nje-helikopter-ushtarak-video/20%Monthly2018-02-17 17:23
https://kosovapost.net/mbi-500-delegate-neser-zgjedhin-kryetarin-e-ri-te-levizjes-besa-video/20%Monthly2018-02-17 17:00
https://kosovapost.net/te-kthehet-conte-ne-stolin-e-italise/20%Monthly2018-02-17 16:51
https://kosovapost.net/fbi-akuzon-13-shtetas-ruse-per-nderhyrje-ne-zgjedhje/20%Monthly2018-02-17 16:46
https://kosovapost.net/faleminderit-mik-shqiptareve-eliot-engel/20%Monthly2018-02-17 16:39
https://kosovapost.net/kryeministri-haradinaj-te-dielen-nuk-ka-seance-per-demarkacionin/20%Monthly2018-02-17 16:36
https://kosovapost.net/liga-e-kampioneve-ronaldo-ka-shenuar-shume-se-463-skuadra/20%Monthly2018-02-17 16:33
https://kosovapost.net/ne-bibloteken-kombetare-hapet-ekspozita-kosova-nga-historia-ne-shtetesi/20%Monthly2018-02-17 16:21
https://kosovapost.net/shume-se-gjysem-milion-njerez-te-pastrehe-ne-shba/20%Monthly2018-02-17 16:14
https://kosovapost.net/shpend-ahmeti-jo-bashkim-shqiptar-por-bashkepunim-me-komunat-shqiptare/20%Monthly2018-02-17 16:30
https://kosovapost.net/sejdiu-jakup-krasniqi-duhej-ta-lexonte-deklaraten-e-pavaresise/20%Monthly2018-02-17 16:03
https://kosovapost.net/zidane-nuk-ka-ardhur-momenti-te-largohem/20%Monthly2018-02-17 15:57
https://kosovapost.net/hani-shume-jogurt-per-ta-zvogeluar-rrezikun-e-semundjeve-te-zemres/20%Monthly2018-02-17 15:53
https://kosovapost.net/haradinaj-merr-familjen-ne-qeveri-ne-takimin-riten/20%Monthly2018-02-17 15:31
https://kosovapost.net/cfare-sllogani-reagon-era-istrefi-foto/20%Monthly2018-02-17 15:22
https://kosovapost.net/libri-biografik-per-thacin-u-publikua-sot-ne-10-vjetorin-e-pavaresise/20%Monthly2018-02-17 15:05
https://kosovapost.net/inter-mungesa-ndaj-genoas/20%Monthly2018-02-17 14:54
https://kosovapost.net/%e2%80%8brita-ora-te-jete-njeri-nder-koncertet-te-mira-te-mija-foto/20%Monthly2018-02-17 14:59
https://kosovapost.net/kujdes-kush-ka-iphone-nje-virus-qe-vjen-si-sms-mund-te-shkaterroje-telefonin/20%Monthly2018-02-17 14:09
https://kosovapost.net/ylli-suedise-thote-po-kosoves-ne-pervjetorin-e-pavaresise/20%Monthly2018-02-17 13:57
https://kosovapost.net/haradinaj-kerkon-lehtesim-kalimi-ne-pikat-kufitare-shqiperine/20%Monthly2018-02-17 13:50
https://kosovapost.net/reagon-era-istrefi-pse-nuk-u-permend-ne-sloganin-bac-cikat-na-e-zbardhen-ftyren/20%Monthly2018-02-17 13:41
https://kosovapost.net/festa-e-dyfishte-per-vogelushen-pavaresie-foto-video/20%Monthly2018-02-17 13:35
https://kosovapost.net/politika-gjermane-hallka-e-dobet-e-zinxhirit-evropian/20%Monthly2018-02-17 13:25
https://kosovapost.net/formacionet-ne-perballje-eibar-barcelona/20%Monthly2018-02-17 13:22
https://kosovapost.net/veton-surroi-e-fyen-hashim-thacin-ia-refuzon-edhe-dekoraten/20%Monthly2018-02-17 13:18
https://kosovapost.net/rita-ora-publikon-imazhet-e-para-pas-arritjes-ne-kosove-foto-video/20%Monthly2018-02-17 13:15
https://kosovapost.net/beqiri-ldk-ta-votoje-demarkacionin/20%Monthly2018-02-17 12:46
https://kosovapost.net/unicef-te-shtohet-perkujdesi-institucional-per-femijet/20%Monthly2018-02-17 12:42
https://kosovapost.net/ramush-haradinaj-ne-festen-e-pavaresise-u-sherben-kafe-policeve-te-kosoves/20%Monthly2018-02-17 12:40
https://kosovapost.net/milan-pritet-te-transferoje-futbollistin-e-njohur-te-kroacise/20%Monthly2018-02-17 12:37
https://kosovapost.net/suedia-refuzon-kerkesen-per-azil-te-168-personave-te-lidhur-feto-n/20%Monthly2018-02-17 12:32
https://kosovapost.net/presidenti-meta-mesazh-urimi-per-10-vjetorin-e-pavaresise-se-kosoves/20%Monthly2018-02-17 12:09
https://kosovapost.net/kurti-ne-prekaz-uron-10-vjetorin-e-pavaresise/20%Monthly2018-02-17 12:06
https://kosovapost.net/juncker-aleanca-e-sigurise-britani-te-mbijetoje/20%Monthly2018-02-17 11:54
https://kosovapost.net/urimi-kryetares-se-gjykates-themelore-ne-prishtine-aferdita-bytyci-rastin-e-10-vjetorit-te-pavaresise-se-kosoves/20%Monthly2018-02-17 11:50
https://kosovapost.net/ish-presidenti-shba-se-george-w-bush-uron-ne-10-vjetorin-e-pavaresise-se-kosoves/20%Monthly2018-02-17 11:04
https://kosovapost.net/qeveria-miraton-marreveshjen-thaci-vujanoviq-per-demarkacionin/20%Monthly2018-02-17 10:59
https://kosovapost.net/lista-serbe-bojkotoi-mbledhjen-solemne-te-qeverise/20%Monthly2018-02-17 10:56
https://kosovapost.net/haradinaj-seanca-e-neserme-mund-te-deshtoje-ende-si-kemi-votat/20%Monthly2018-02-17 10:45
https://kosovapost.net/ne-ndeshjen-kthyese-e-shihni-kush-eshte-neymari/20%Monthly2018-02-17 10:44
https://kosovapost.net/visar-duriqi-nuk-ndal-shpifjet-ndaj-hoxhe-shefqet-krasniqit/20%Monthly2018-02-17 10:41
https://kosovapost.net/presidenti-thaci-fal-shtate-te-burgosur-dokument/20%Monthly2018-02-17 09:51
https://kosovapost.net/nje-person-ne-fushe-kosove-bie-nga-kati-peste-nderteses/20%Monthly2018-02-17 09:38
https://kosovapost.net/si-po-e-demtoni-trurin-tuaj-duke-u-marre-disa-pune-njekohesisht-grate-te-rrezikuara/20%Monthly2018-02-17 09:36
https://kosovapost.net/maska-per-floket-qe-gjithmone-keni-deshiruar/20%Monthly2018-02-17 09:27
https://kosovapost.net/serbia-vazhdon-te-bllokoje-kosoven/20%Monthly2018-02-17 09:24
https://kosovapost.net/keshtu-visari-e-uron-te-dashuren-e-tij-per-ditelindje/20%Monthly2018-02-17 09:17
https://kosovapost.net/%e2%80%8bjakup-krasniqi-refuzon-dekorimin-e-thacit-ja-arsyet/20%Monthly2018-02-17 09:12
https://kosovapost.net/bie-snapchat-shkaku-ndryshimeve-ne-dizajn/20%Monthly2018-02-17 08:47
https://kosovapost.net/si-reagon-dua-lipa-per-pavaresine/20%Monthly2018-02-17 08:35
https://kosovapost.net/pajtohet-rama-dhe-haradinaj-harrojne-akuzat-dhe-festojne-per-kosoven/20%Monthly2018-02-17 08:22
https://kosovapost.net/lluka-viziton-kek-un-ne-diten-e-pavaresise/20%Monthly2018-02-17 08:14
https://kosovapost.net/rita-ora-po-ben-historine-thyen-rekord/20%Monthly2018-02-17 08:13
https://kosovapost.net/pse-mbeti-jashte-kesaj-liste-kengetarja-shqiptare-revoltohet-nena-e-motrave-istrefi/20%Monthly2018-02-17 08:04
https://kosovapost.net/10-vjet-te-pavaresise-se-kosoves/20%Monthly2018-02-17 07:53
https://kosovapost.net/cilat-jane-arsyet-pse-keni-duart-vazhdimisht-te-ftohta-cfare-semundjesh-paralajmerojne/20%Monthly2018-02-17 07:52
https://kosovapost.net/moti-ne-diten-e-pavaresise/20%Monthly2018-02-17 07:50
https://kosovapost.net/pacolli-kete-vere-te-gjithe-do-te-jene-ne-gjendje-te-udhetojne-lirshem-ne-europe/20%Monthly2018-02-16 22:22
https://kosovapost.net/menyra-se-si-ta-riktheni-versionin-e-vjeter-te-snapchat/20%Monthly2018-02-16 21:58
https://kosovapost.net/gjykata-e-belgjikes-gjobit-facebook-un/20%Monthly2018-02-16 21:45
https://kosovapost.net/bomba-vjen-nga-anglia-real-madridi-oferte-120-milione-euro-per-pogba/20%Monthly2018-02-16 21:41
https://kosovapost.net/thaci-dekoron-medaljen-presidenciale-deputetet-e-pavaresise/20%Monthly2018-02-16 21:32
https://kosovapost.net/japonezet-edhe-nje-tregojne-se-jane-nje-hap-para-te-gjitheve-foto/20%Monthly2018-02-16 21:22
https://kosovapost.net/perqafoni-femijet-tuaj-sa-shume-qe-te-jete-e-mundur-ja-pse/20%Monthly2018-02-16 21:12
https://kosovapost.net/kercenimi-inspektoreve-te-uefa-s-fshf-distancohemi-nga-ngjarja/20%Monthly2018-02-16 21:02
https://kosovapost.net/greg-delawie-urim-per-dhjetevjetorin-e-pavaresise-video/20%Monthly2018-02-16 20:56
https://kosovapost.net/limaj-marreveshja-eshte-e-re-nese-ka-gabime-te-korrektohen/20%Monthly2018-02-16 20:52
https://kosovapost.net/keto-jane-ushqimet-qe-luftojne-semundjen-e-kancerit/20%Monthly2018-02-16 20:40
https://kosovapost.net/isa-mustafa-uron-dhjetevjetorin-e-pavaresise/20%Monthly2018-02-16 20:29
https://kosovapost.net/brazili-nuk-ka-sekrete-15-emra-te-sigurt-per-ne-rusi/20%Monthly2018-02-16 20:24
https://kosovapost.net/haradinaj-nuk-ze-vend-para-takimit-me-ish-kryeministrin-e-turqise-shikoni-cfare-ben-video/20%Monthly2018-02-16 20:21
https://kosovapost.net/rikthehet-ajri-i-ndotur-ne-prishtine/20%Monthly2018-02-16 19:43
https://kosovapost.net/perfitimet-shendetesore-te-farerave-te-lulediellit/20%Monthly2018-02-16 19:35
https://kosovapost.net/cka-ndodh-organizmin-tuaj-nese-konsumoni-nje-limon-ne-dite/20%Monthly2018-02-16 19:30
https://kosovapost.net/hitet-e-dashurise-qe-jane-frymezuar-nga-partneret-et-e-kengetareve/20%Monthly2018-02-16 22:12
https://kosovapost.net/save-children-miliona-nxenes-ne-afriken-lindore-rrezikojne-te-braktisin-shkollat/20%Monthly2018-02-16 19:16
https://kosovapost.net/rita-ora-neser-ne-prishtine/20%Monthly2018-02-16 19:09
https://kosovapost.net/personazhet-publike-qe-kane-sozinje-tjeter-personazh-publik/20%Monthly2018-02-16 19:04
https://kosovapost.net/35-milione-euro-ne-sezon-iniesta-trulloset-nga-oferta-kineze/20%Monthly2018-02-16 18:58
https://kosovapost.net/veseli-liberalizimi-vizave-te-ndodhe/20%Monthly2018-02-16 18:47
https://kosovapost.net/hoti-duket-se-ka-shume-dilema-ne-mes-koalicionit-qeverises/20%Monthly2018-02-16 18:42
https://kosovapost.net/artisti-qe-shendrroi-ne-ikone-che-guevaran-pikturon-simbolin-e-rezistences-palestineze-foto-video/20%Monthly2018-02-16 18:39
https://kosovapost.net/markoviq-ratifikimi-vijes-kufitare-mes-kosoves-dhe-malit-te-zi-mbetet-ende-ne-fuqi/20%Monthly2018-02-16 18:30
https://kosovapost.net/amazon-gjobitet-1-2-milione-dollare-ja-arsyeja/20%Monthly2018-02-16 18:23
https://kosovapost.net/presidenti-komisionit-europian-uron-thacin-per-dhjetevjetorin-e-pavaresise/20%Monthly2018-02-16 18:19
https://kosovapost.net/cdo-vit-ne-hedhen-9-milione-tone-ushqim/20%Monthly2018-02-16 18:16
https://kosovapost.net/seanca-per-demarkacionin-do-te-mbahet-te-dielen/20%Monthly2018-02-16 18:11
https://kosovapost.net/frederer-shume-afer-majes-ne-renditjen-boterore-te-tenisteve-profesionale/20%Monthly2018-02-16 18:05
https://kosovapost.net/hoxha-procesi-integrues-eshte-pandalshem/20%Monthly2018-02-16 17:55
https://kosovapost.net/paralajmeron-ldk-ja-ne-momentin-qe-ndodhe-ratifikimi-demarkacionit-vendi-te-shkoje-ne-zgjedhje/20%Monthly2018-02-16 17:46
https://kosovapost.net/zhvillohet-aksioni-i-radhes-per-pastrim-tek-pika-kufitare-ne-merdare/20%Monthly2018-02-16 17:42
https://kosovapost.net/thaci-per-gazeten-e-famshme-pas-nje-dekade-si-republike-e-pavarur-kosova-ka-mjaft-arsye-per-te-festuar/20%Monthly2018-02-16 17:38
https://kosovapost.net/delawie-votojeni-demarkacionin-tani-eshte-koha-per-veprim/20%Monthly2018-02-16 17:33
https://kosovapost.net/haradinaj-merr-leter-urimi-nga-kryeministri-hungarez/20%Monthly2018-02-16 17:24
https://kosovapost.net/fillon-mbledhja-e-kryesise-se-kuvendit/20%Monthly2018-02-16 17:20
https://kosovapost.net/50-vjet-karriere-ja-urimi-emocional-qe-ermali-ben-sabriut-foto/20%Monthly2018-02-16 17:18
https://kosovapost.net/mbreteresha-e-britanise-se-madhe-urim-per-dhjetevjetorin-e-pavaresise/20%Monthly2018-02-16 17:11
https://kosovapost.net/veseli-eshte-obligim-institucioneve-te-vendit-qe-qytetaret-te-levizin-lirshem/20%Monthly2018-02-16 17:05
https://kosovapost.net/igor-soltes-marreveshja-e-arritur-hap-rendesishem-drejt-liberalizimit-te-vizave/20%Monthly2018-02-16 17:01
https://kosovapost.net/ylli-realit-peson-lendim/20%Monthly2018-02-16 16:54
https://kosovapost.net/zbulohen-95-planete-te-rinj/20%Monthly2018-02-16 16:48
https://kosovapost.net/jagland-evropa-ka-nevoje-per-turqine-dhe-turqia-ka-nevoje-per-evropen/20%Monthly2018-02-16 16:42
https://kosovapost.net/kryesia-e-kuvendit-mblidhet-sonte-ne-ora-1800/20%Monthly2018-02-16 16:31
https://kosovapost.net/haradinaj-takon-ish-kryeministrin-e-turqise-ahmet-davutoglu/20%Monthly2018-02-16 17:26
https://kosovapost.net/te-gjithe-ne-aksion-cka-po-ndodhe-ne-qeveri-foto/20%Monthly2018-02-16 16:34
https://kosovapost.net/thaci-dekoron-ramen-medalje-presidenciale/20%Monthly2018-02-16 16:12
https://kosovapost.net/pe-te-beje-rekomandimin-per-liberalizim-te-vizave/20%Monthly2018-02-16 16:10
https://kosovapost.net/kimikatet-e-produkteve-shtepiake-ndotin-ajrin-sa-makinat/20%Monthly2018-02-16 16:04
https://kosovapost.net/kerkesa-per-doreheqjen-e-kryetarit-te-gjykates-ne-mitrovice-nuk-miratohet/20%Monthly2018-02-16 16:00
https://kosovapost.net/cavusguoglu-tillerson-turqia-dhe-shba-dakord-per-normalizimin-e-marredhenieve/20%Monthly2018-02-16 15:57
https://kosovapost.net/fshf-braktis-skenderbeun-ceshtja-takon-ekipit-dhe-uefa-s/20%Monthly2018-02-16 15:57
https://kosovapost.net/paqartesi-rreth-mbajtjes-se-seances-per-demarkacionin/20%Monthly2018-02-16 15:51
https://kosovapost.net/edi-rama-arrin-ne-kosove-pritet-te-dekorohet-nga-presidenti-thaci/20%Monthly2018-02-16 15:45
https://kosovapost.net/urimi-kryeparlamentarit-veseli-per-diten-e-pavaresise-video/20%Monthly2018-02-16 15:40
https://kosovapost.net/erdogan-pret-ne-takim-sekretarin-amerikan-te-shtetit-tillerson/20%Monthly2018-02-16 15:34
https://kosovapost.net/ldk-voton-marreveshjen-qe-ishte-molle-sheri-e-koalicionit-pdk-ldk-video/20%Monthly2018-02-16 15:28
https://kosovapost.net/befason-blero-edhe-kete-gje-ta-bej-per-afronen-foto/20%Monthly2018-02-16 15:20
https://kosovapost.net/kurti-del-zhgenjyer-nga-takimi-marreveshjen-e-quan-mashtrim/20%Monthly2018-02-16 15:13
https://kosovapost.net/gjerat-qe-keni-trasheguar-nga-nena-video/20%Monthly2018-02-16 15:08
https://kosovapost.net/evropa-ka-nevoje-per-turqine-dhe-turqia-ka-nevoje-per-evropen/20%Monthly2018-02-16 15:02
https://kosovapost.net/markoviq-vizita-ime-ne-kosove-kishte-per-qellim-zgjidhjen-e-ngercit-rreth-demarkacionit-video-2/20%Monthly2018-02-16 14:57
https://kosovapost.net/perfundon-takimin-lidereve-ambasadoret-seanca-per-demarkacionin-sonte-video/20%Monthly2018-02-16 14:48
https://kosovapost.net/mbahet-e-fshehur-vdekja-e-dyte-nga-fruthi/20%Monthly2018-02-16 14:45
https://kosovapost.net/floket-e-thinjur-si-ti-ndaloni/20%Monthly2018-02-16 14:40
https://kosovapost.net/del-ne-qarkullim-pulla-postare-e-10-vjetorit-te-pavaresise-se-kosoves/20%Monthly2018-02-16 14:38
https://kosovapost.net/interi-pa-3-titullare-ne-genoa-konfirmohen-mungesat-e-peshave-te-renda/20%Monthly2018-02-16 14:25
https://kosovapost.net/zyrtari-aak-se-kerkon-hetim-per-marreveshjen-e-demarkacionit-thote-kaq-e-padijshme-qenka-kjo-klase-politike/20%Monthly2018-02-16 14:15
https://kosovapost.net/nenshkruhet-marreveshja-ndahen-12-milione-euro-per-rrugen-decan-plave/20%Monthly2018-02-16 14:06
https://kosovapost.net/jashari-pret-banorin-te-moshuar-te-skenderajit-foto/20%Monthly2018-02-16 14:06
https://kosovapost.net/limaj-kerkon-seance-urgjente-per-ratifikimin-e-demarkacionit/20%Monthly2018-02-16 14:00
https://kosovapost.net/vetevendosje-kerkon-hetim-per-demarkacionin-e-quan-mashtrim-deklaraten-thaci-vujanoviq/20%Monthly2018-02-16 13:56
https://kosovapost.net/ish-kryeministri-turk-ahmet-davutoglu-fali-namazin-e-xhumase-ne-xhamine-e-madhe-ne-prishtine/20%Monthly2018-02-16 13:47
https://kosovapost.net/demarkacioni-pritet-te-votohet-te-dielen/20%Monthly2018-02-16 13:40
https://kosovapost.net/mblidhen-ambasadoret-e-vendeve-te-quintit/20%Monthly2018-02-16 13:37
https://kosovapost.net/drejt-marteses-aktorja-turke-jep-fund-misterit-foto/20%Monthly2018-02-16 13:34
https://kosovapost.net/dosja-e-uefa-s-emrat-e-lojtareve-te-skenderbeut-qe-dyshohet-per-trukime-ndeshjesh-kapiteni/20%Monthly2018-02-16 13:26
https://kosovapost.net/kryeministri-haradinaj-del-nga-takimi-thacin/20%Monthly2018-02-16 13:13
https://kosovapost.net/akr-pershendet-marreveshjen-per-demarkacionin-kerkon-veprim-te-shpejt/20%Monthly2018-02-16 13:03
https://kosovapost.net/presidenti-malit-te-zi-uron-thacin-per-10-vjetorin-e-pavaresise/20%Monthly2018-02-16 12:55
https://kosovapost.net/hakerat-vjedhin-6-milione-dollare/20%Monthly2018-02-16 12:43
https://kosovapost.net/editorial-nga-hashim-thaci-jubileu-pare-shtetit-te-kosoves/20%Monthly2018-02-16 12:38
https://kosovapost.net/imami-elvis-naci-plis-ne-koke-ligjeron-ne-xhamine-pavaresia-ne-prishtines-foto/20%Monthly2018-02-16 12:29
https://kosovapost.net/aksident-rende-ne-prishtine-vetura-bie-nga-rrethi-dragodanit/20%Monthly2018-02-16 12:24
https://kosovapost.net/aak-marreveshja-per-demarkacionin-hap-historik-per-kosoven/20%Monthly2018-02-16 12:14
https://kosovapost.net/qeveria-e-malit-te-zi-uron-qytetaret-e-kosoves-per-liberalizim-te-vizave-foto/20%Monthly2018-02-16 12:12
https://kosovapost.net/hoxhaj-lavderon-pdk-dhe-koalicionin-qeverises-per-marreveshjen-e-demarkacionit/20%Monthly2018-02-16 12:03
https://kosovapost.net/a-do-te-mblidhet-sot-kuvendi-te-votoje-demarkacionin/20%Monthly2018-02-16 11:42
https://kosovapost.net/rama-rruges-per-kosove-merr-lajmin-per-marreveshjen-e-demarkacionit-ja-si-reagon/20%Monthly2018-02-16 11:32
https://kosovapost.net/ymeri-reagon-per-aneks-marreveshjen-per-demarkacion-ja-cfare-thote-ai/20%Monthly2018-02-16 11:28
https://kosovapost.net/ldk-thote-se-nuk-ka-asgje-te-re-nga-marreveshja-e-thacit-dhe-vujanoviqit/20%Monthly2018-02-16 11:11
https://kosovapost.net/pas-deklarates-se-perbashket-per-demarkacion-thaci-therret-ne-takim-partite-politike/20%Monthly2018-02-16 11:06
https://kosovapost.net/uthulla-e-molles-mbron-zmaltin-e-dhembeve/20%Monthly2018-02-16 10:56
https://kosovapost.net/veseli-per-marreveshjen-e-demarkacionit-izolimi-i-kosoves-merr-fund/20%Monthly2018-02-16 10:57
https://kosovapost.net/haradinaj-nderojme-vepren-e-rugoves-per-pavaresine-2/20%Monthly2018-02-16 10:49
https://kosovapost.net/xhaxhai-shtyp-aksidentalisht-veture-nipin-qe-po-luante-por-si-ndodhi-mrekullia-e-zotit-video-18/20%Monthly2018-02-16 10:41
https://kosovapost.net/udhetimi-sekret-thacit-ne-podgorice/20%Monthly2018-02-16 10:40
https://kosovapost.net/hoxhaj-deklarata-e-perbashket-per-demakracion-hap-rruge-ratifikimit-ne-kuvend/20%Monthly2018-02-16 10:20
https://kosovapost.net/shba-flamujt-ne-gjysme-shtize-per-viktimat-e-sulmit-ne-florida/20%Monthly2018-02-16 10:09
https://kosovapost.net/haradinaj-uron-kosoven-per-arritjen-e-marreveshjes-per-demarkacionin/20%Monthly2018-02-16 10:04
https://kosovapost.net/haradinaj-prekazi-vendi-sakrifices/20%Monthly2018-02-16 09:57
https://kosovapost.net/arrihet-marreveshja-kosove-mali-zi-per-demarkacionindokument/20%Monthly2018-02-16 09:43
https://kosovapost.net/haradinaj-beri-homazhe-tek-shtatorja-zahir-pajaziti/20%Monthly2018-02-16 09:37
https://kosovapost.net/us-news-dhjete-gjerat-qe-mund-te-mos-keni-ditur-per-kosoven/20%Monthly2018-02-16 09:37
https://kosovapost.net/memoriam-abdilaqim-ademi-vizionari-politikes-shqiptare-ne-maqedoni-qofte-lehte-dheu-shqiptarise/20%Monthly2018-02-16 09:33
https://kosovapost.net/new-york-times-shkruan-per-10-vjetorin-e-pavaresise-se-kosoves/20%Monthly2018-02-16 09:29
https://kosovapost.net/varrimi-ish-ministrit-abdylaqim-ademi-te-behet-sot-pas-namazit-te-xhumase/20%Monthly2018-02-16 09:25
https://kosovapost.net/rohan-ndarja-e-kosoves-hap-kutine-e-pandores/20%Monthly2018-02-16 09:20
https://kosovapost.net/cilat-jane-15-markat-te-besueshme-te-makinave-te-vitit-2018/20%Monthly2018-02-16 09:15
https://kosovapost.net/thaci-per-vrasjen-ivanoviqit-e-verteta-te-dal-ndonese-dikujt-ti-dhemb-2/20%Monthly2018-02-16 09:10
https://kosovapost.net/bugajski-rusia-nuk-e-pajtimin-mes-kosoves-dhe-serbise/20%Monthly2018-02-16 08:54
https://kosovapost.net/ne-minuten-e-shpajlles-se-pavaresise-te-gjitha-xhamite-ne-prizren-ta-lexojne-tekbirin-e-teshrikut-dhe-salvetet-per-pejgamberin/20%Monthly2018-02-16 08:52
https://kosovapost.net/shtyhet-protesta-e-paralajmeruar-nga-punetoret-e-kek-ut/20%Monthly2018-02-16 08:20
https://kosovapost.net/sherifi-hashim-thaci-thuajse-na-u-pergjerua-qe-te-shkonim-ne-koalicion-pdk-ne-video/20%Monthly2018-02-16 08:19
https://kosovapost.net/si-ta-kuptoni-nese-dikush-ju-ka-fshire-nga-lista-e-miqve-ne-instagram/20%Monthly2018-02-16 08:12
https://kosovapost.net/freitag-gezuar-10-vjetorin-e-pavaresise-kosova-ime/20%Monthly2018-02-16 08:14
https://kosovapost.net/fitoi-ne-europa-league-gattuso-nuk-kenaqet-milanin-befason-deklarate/20%Monthly2018-02-16 07:58
https://kosovapost.net/embelsira-6000-vjecare-e-vlefshmja-ne-bote-qe-sheron-shume-semundje/20%Monthly2018-02-16 07:52
https://kosovapost.net/afer-zgjidhjes-per-demarkacionin/20%Monthly2018-02-16 07:47
https://kosovapost.net/nena-e-rites-e-emocionuar-per-koncertin-e-se-bijes-ne-kosove/20%Monthly2018-02-16 07:41
https://kosovapost.net/vulin-serbia-nuk-ta-njohe-kosoven-qe-te-behet-anetare-e-se/20%Monthly2018-02-16 07:35
https://kosovapost.net/dekada-e-humbur-e-shtetesise/20%Monthly2018-02-16 07:32
https://kosovapost.net/sot-ora-e-pare-e-mesimit-kushtohet-pavaresise-se-kosoves/20%Monthly2018-02-16 07:27
https://kosovapost.net/pas-sulmit-ne-shkolle-kim-kardashian-ka-nje-thirrje-per-kongresin-amerikan/20%Monthly2018-02-15 22:30
https://kosovapost.net/riu-cutrone-kalon-milanin-ne-avantazh-video/20%Monthly2018-02-15 22:24
https://kosovapost.net/rekrutohen-terroriste-100-dollare-nga-pyd-ypg/20%Monthly2018-02-15 22:21
https://kosovapost.net/supergoli-adnan-januzajt-permbys-salzburgun-video/20%Monthly2018-02-15 22:16
https://kosovapost.net/percarje-brenda-be-se-shqiperia-dhe-kosova-nen-strehen-e-konflikteve/20%Monthly2018-02-15 22:11
https://kosovapost.net/muslimania-amerikane-kandidon-per-kryetare-te-komunes-kercenohet-vdekje/20%Monthly2018-02-15 22:01
https://kosovapost.net/e-frikshme-sportisti-austriak-thyen-qafen-gjate-gares-video/20%Monthly2018-02-15 21:46
https://kosovapost.net/trump-fajeson-mesuesit-per-masakren-ne-shkolle-duhet-te-lajmeronin/20%Monthly2018-02-15 21:42
https://kosovapost.net/6-dallimet-e-medha-midis-filmit-fifty-shades-grey-dhe-librit/20%Monthly2018-02-15 21:35
https://kosovapost.net/shba-e-akuzon-per-pirateri-nena-e-hacker-thote-djali-im-ska-kompjuter/20%Monthly2018-02-15 21:30
https://kosovapost.net/ne-gjurmet-e-lorik-canes-njihuni-shqiptarin-qe-po-shkelqen-ne-angli/20%Monthly2018-02-15 21:26
https://kosovapost.net/google-bllokon-reklamat-ne-shfletuesin-chrome/20%Monthly2018-02-15 21:14
https://kosovapost.net/neymar-tek-reali-presidenti-psg-se-e-pamundur/20%Monthly2018-02-15 21:06
https://kosovapost.net/nje-stuhi-diellore-niset-drejt-tokes/20%Monthly2018-02-15 21:00
https://kosovapost.net/10-vjetori-pavaresise-performon-ansambli-forcave-ajrore-te-shba-ve/20%Monthly2018-02-15 20:54
https://kosovapost.net/kriza-politike-perfundon-pas-195-minutave-takimi-erdogan-tillerson/20%Monthly2018-02-15 20:47
https://kosovapost.net/thaci-dhurata-me-e-mire-per-10-vjetorin-e-pavaresise-njohja-nga-barbadosi/20%Monthly2018-02-15 20:22
https://kosovapost.net/asensio-dashuria-e-re-e-perez/20%Monthly2018-02-15 20:13
https://kosovapost.net/presidenti-thaci-nderohet-titullin-doctor-honoris-causa-nga-universiteti-europian-tiranes/20%Monthly2018-02-15 20:06
https://kosovapost.net/gjermani-perdorimi-parase-se-gatshme-ne-renie/20%Monthly2018-02-15 19:55
https://kosovapost.net/e-di-cdo-te-thote-te-dashurosh/20%Monthly2018-02-15 19:50
https://kosovapost.net/amerika-eshte-e-bashkuar-si-nje-familje-e-madhe/20%Monthly2018-02-15 21:07
https://kosovapost.net/10-menyra-se-si-ta-largoni-stresin-ne-jeten-tuaj-dhe-ne-pune/20%Monthly2018-02-15 19:38
https://kosovapost.net/pacolli-dhurate-per-pavaresine-shtohet-edhe-nje-njohje-kosoves/20%Monthly2018-02-15 19:30
https://kosovapost.net/ali-ahmeti-takon-suzan-falatko-n/20%Monthly2018-02-15 19:22
https://kosovapost.net/rikthehet-europa-league-sonte-ne-fushe-zbresin-skuadrat-e-hysajt-strakoshes-dhe-berishes/20%Monthly2018-02-15 19:18
https://kosovapost.net/ora-qe-mat-tensionin-e-gjakut-nga-samsung-foto/20%Monthly2018-02-15 19:10
https://kosovapost.net/pyeongchang-2018-ja-ne-cfare-vendi-renditet-skiatorja-shqiptare/20%Monthly2018-02-15 18:59
https://kosovapost.net/beqiri-reagon-per-shtyerjen-e-seances-solemne-te-pavaresise/20%Monthly2018-02-15 18:52
https://kosovapost.net/simpatizantet-e-pyd-pkk-se-sulmojne-dy-xhami-ne-gjermani/20%Monthly2018-02-15 18:45
https://kosovapost.net/ndalohen-youtube-dhe-instagram-ne-rusi/20%Monthly2018-02-15 18:35
https://kosovapost.net/largoni-kollen-kete-shurup-qe-vete-mund-ta-pergatisni/20%Monthly2018-02-15 18:27
https://kosovapost.net/si-duhet-te-veproni-ne-rast-te-sulmit-ne-zemer/20%Monthly2018-02-15 18:17
https://kosovapost.net/selena-rikthehet-serish-muzikes/20%Monthly2018-02-15 17:58
https://kosovapost.net/bullgaria-shpreh-gatishmerine-per-anetaresim-te-menjehershem-ne-schengen/20%Monthly2018-02-15 17:50
https://kosovapost.net/shkendijat-serioze-qe-mund-ta-nxisin-revolten-ne-kosove/20%Monthly2018-02-15 17:42
https://kosovapost.net/stuhi-ne-rio-de-janeiro-4-te-vdekur/20%Monthly2018-02-15 17:37
https://kosovapost.net/nato-mision-trajnimi-ne-irak/20%Monthly2018-02-15 17:31
https://kosovapost.net/hoxha-takon-ambasadorin-e-sllovenise-ne-kosove-bojan-bertoncelj/20%Monthly2018-02-15 17:24
https://kosovapost.net/peticion-1-milione-perdorues-kerkojne-kthimin-e-dizajnit-te-vjeter-te-snapchat/20%Monthly2018-02-15 17:08
https://kosovapost.net/ndryshon-agjenda-per-pavaresine-seanca-dhe-parakalimi-i-fsk-se-behet-te-dielen/20%Monthly2018-02-15 17:09
https://kosovapost.net/bitcoin-mashtrimi-madh-global-20-viteve-te-fundit/20%Monthly2018-02-15 16:59
https://kosovapost.net/presidenti-fifa-s-dua-ta-sjell-buffon-ne-fifa/20%Monthly2018-02-15 16:53
https://kosovapost.net/kocijanciq-deklarohet-rreth-largimit-te-prokurorit-te-speciales/20%Monthly2018-02-15 16:47
https://kosovapost.net/tillerson-publikon-vendimin-zyrtar-per-ndalimin-e-hyrjes-ne-shba-te-ish-kryeprokurorit-llalla/20%Monthly2018-02-15 16:49
https://kosovapost.net/ronaldo-ofron-mbeshtetje-per-femijet-e-muslimaneve-rohingya/20%Monthly2018-02-15 16:36
https://kosovapost.net/zemblaku-korces-behet-ure-kontribues-ushtaret-e-kosoves/20%Monthly2018-02-15 17:01
https://kosovapost.net/veteranet-e-uck-se-komisioni-mjekesor-po-injoron-dhe-perbuze-veteranet-invalide/20%Monthly2018-02-15 16:28
https://kosovapost.net/largimi-prokurorit-te-speciales-reagon-trendafilova/20%Monthly2018-02-15 16:21
https://kosovapost.net/irakianet-te-kenaqur-me-mbeshtetjen-e-turqise/20%Monthly2018-02-15 16:16
https://kosovapost.net/sulmuesi-ne-shkollen-ne-floride-akuzohet-per-vrasje-ne-17-pika/20%Monthly2018-02-15 16:06
https://kosovapost.net/ish-zevendespresidenti-shba-se-joseph-biden-leter-urimi-per-thacin/20%Monthly2018-02-15 16:10
https://kosovapost.net/10-vite-jashte-kupave-te-europes-skenderbeu-nuk-eshte-vendim-perfundimtar/20%Monthly2018-02-15 15:55
https://kosovapost.net/moderatorin-kosovare-e-ze-namazi-ne-rruge-ja-si-vepron-foto/20%Monthly2018-02-15 15:20
https://kosovapost.net/prioritet-rritja-e-kapaciteteve-te-kompanive-qe-merren-kultivimin-e-produkteve-pyjore-jodrusore/20%Monthly2018-02-15 14:44
https://kosovapost.net/luftoni-toksinat-limon-dhe-vaj-ulliri/20%Monthly2018-02-15 14:40
https://kosovapost.net/mos-coni-femijet-ne-shkolle-kur-jane-semure/20%Monthly2018-02-15 14:37
https://kosovapost.net/twitter-dhe-facebook-po-deshtojne-ne-permbushjen-e-standardeve-per-perdoruesit/20%Monthly2018-02-15 14:31
https://kosovapost.net/valdrin-sahiti-po-behet-baba-foto/20%Monthly2018-02-15 14:13
https://kosovapost.net/skenderbeu-perjashtohet-10-vjet-nga-kupat-e-europes/20%Monthly2018-02-15 14:11
https://kosovapost.net/ambasadat-mike-dedikim-per-10-vjetorin-e-pavaresise-jo-edhe-ajo-e-shqiperise/20%Monthly2018-02-15 14:06
https://kosovapost.net/veissiere-jo-nga-telefonat-kemi-krijuar-varesi-nga-dicka-tjeter/20%Monthly2018-02-15 14:01
https://kosovapost.net/nese-iu-ben-screenshot-fotove-apo-videove-ne-instagram-identifikohesh/20%Monthly2018-02-15 13:58
https://kosovapost.net/stoltenberg-takim-lavrovin-ne-periudhen-e-tensioneve-te-larta/20%Monthly2018-02-15 13:58
https://kosovapost.net/caji-qe-rregullon-sheqerin-ne-gjak-dhe-eshte-zgjidhje-per-diabetiket/20%Monthly2018-02-15 13:52
https://kosovapost.net/limaj-studenteve-shteti-eshte-shenjte-mos-e-ngaterroni-pushtetin/20%Monthly2018-02-15 13:43
https://kosovapost.net/hormonet-qe-te-shkaterrojne-trupin-cila-eshte-zgjidhja/20%Monthly2018-02-15 13:27
https://kosovapost.net/galaxy-s9-e-plus-vijne-mbushesin-e-ri-pa-tel/20%Monthly2018-02-15 13:54
https://kosovapost.net/cfare-dhurate-surprize-beri-bashkeshorti-adelina-tahirit/20%Monthly2018-02-15 13:19
https://kosovapost.net/mattis-kanalet-e-komunikimit-turqine-jane-te-hapura/20%Monthly2018-02-15 13:04
https://kosovapost.net/ish-prokurorit-te-pergjithshem-ndalohet-vizita-ne-shba/20%Monthly2018-02-15 12:58
https://kosovapost.net/ne-prishtine-e-prizren-rinisin-kurset-per-mesimin-e-osmanishtes/20%Monthly2018-02-15 19:16
https://kosovapost.net/qkuk-kirurget-plastik-heqin-tumorin-ne-fytyre-dimension-mbi-30-centimetra/20%Monthly2018-02-15 12:53
https://kosovapost.net/rexhep-selimi-vetmi-gezimi-qytetareve-per-17-shkurt-eshte-koncerti-rita-ores/20%Monthly2018-02-15 12:54
https://kosovapost.net/ronaldo-asgje-nuk-ka-mbaruar/20%Monthly2018-02-15 12:35
https://kosovapost.net/nexhat-daci-ta-ruajme-si-syte-e-ballit-shtetin-tone-kosoven-e-dashur/20%Monthly2018-02-15 12:22
https://kosovapost.net/ekskluzive-eshte-arritur-marreveshja-per-demarkacionin-malin-e-zi/20%Monthly2018-02-15 12:13
https://kosovapost.net/thaci-gjermania-partner-edhe-ne-rrugetimin-e-kosoves-ne-be/20%Monthly2018-02-15 12:21
https://kosovapost.net/deshmi-rreqethese-19-vjecari-sharroi-plumba-mesuesin-e-16-te-tjere/20%Monthly2018-02-15 12:07
https://kosovapost.net/pas-dy-dite-kerkimesh-gjendet-9-vjecarja-e-zhdukur-ne-gjakove/20%Monthly2018-02-15 11:52
https://kosovapost.net/messi-shqiptar-fut-ne-sherr-shqiperine-dhe-kosoven-ceshtja-shkoje-deri-ne/20%Monthly2018-02-15 11:50
https://kosovapost.net/reuters-citon-ministrin-gjerman-serbia-duhet-ta-pranoje-pavaresine-e-kosoves/20%Monthly2018-02-15 11:43
https://kosovapost.net/ambasada-amerikane-jo-shkembimit-te-territoreve-ndermjet-kosoves-dhe-serbise/20%Monthly2018-02-15 11:39
https://kosovapost.net/thaci-liria-pavaresia-dhe-universiteti-vlera-te-pandashme/20%Monthly2018-02-15 11:35
https://kosovapost.net/save-children-cdo-6-ti-femije-jeton-ne-rajonet-e-konfliktit/20%Monthly2018-02-15 11:27
https://kosovapost.net/afganistan-mbi-3-mije-te-vdekur-gjate-sulmeve-vitin-e-kaluar/20%Monthly2018-02-15 11:10
https://kosovapost.net/ecte-18-km-per-te-shkuar-ne-pune-cfare-bejne-koleget-e-tij-kur-e-zbulojne/20%Monthly2018-02-15 11:09
https://kosovapost.net/11-fakte-rreth-dites-se-shpalljes-se-pavaresise-se-kosoves-2/20%Monthly2018-02-15 10:58
https://kosovapost.net/pogba-pendohet-per-kalimin-ne-united/20%Monthly2018-02-15 10:53
https://kosovapost.net/rita-ora-cmend-serbet-cfare-shkruan-nje-serb-ne-instagram-pasi-ajo-publikoj-foto-mbishkrimin-kosova/20%Monthly2018-02-15 10:45
https://kosovapost.net/luftaret-e-lirise-harruam/20%Monthly2018-02-15 10:44
https://kosovapost.net/vendosni-nje-cope-akulli-ne-qafen-tuaj-dhe-shikoni-cka-ndodhe/20%Monthly2018-02-15 10:33
https://kosovapost.net/cka-shkakton-konsumimi-ushqimeve-te-mbiperpunuara/20%Monthly2018-02-15 10:29
https://kosovapost.net/veseli-ne-linje-kryeministrin-e-malit-te-zi-kerkon-ratifikimin-e-demarkacionit/20%Monthly2018-02-15 10:26
https://kosovapost.net/mattis-shba-prane-turqise-ne-luften-kunder-organizates-terorriste-pkk-se/20%Monthly2018-02-15 10:22
https://kosovapost.net/tirana-shkarkon-trajnerin-lojtaret-bojkotojne-te-revoltuar-stervitjen/20%Monthly2018-02-15 10:17
https://kosovapost.net/nje-delegacion-keshillit-te-drejtesise-se-shqiperise-vizite-ne-ankara/20%Monthly2018-02-15 10:16
https://kosovapost.net/tmerr-ne-itali-gropa-e-madhe-mes-qytetit-perpin-makina-e-banesa/20%Monthly2018-02-15 10:07
https://kosovapost.net/propozuesi-ndarjes-se-kosoves-mohon-se-po-bisedohet-per-kembim-territoresh/20%Monthly2018-02-15 10:03
https://kosovapost.net/silva-perfundoi-ne-stolin-rezerve-pas-humbjes-thumbon-trajnerin-e-psg-se/20%Monthly2018-02-15 09:36
https://kosovapost.net/arrestohen-per-fajde/20%Monthly2018-02-15 09:28
https://kosovapost.net/kosova-falenderon-kreativitet-115-shtetet-qe-e-kane-njohur-foto/20%Monthly2018-02-15 09:22
https://kosovapost.net/trajkoviq-ivanoviqi-kishte-treguar-sherbimit-informativ-te-serbise-e-vuciqit-nga-vinte-rreziku/20%Monthly2018-02-15 09:11
https://kosovapost.net/penalltia-misterioze-e-ronaldos/20%Monthly2018-02-15 09:02
https://kosovapost.net/diplomati-gjerman-sigmar-mbreme-ishte-mysafir-ne-shtepine-e-pacollit/20%Monthly2018-02-15 08:57
https://kosovapost.net/parashikimi-motit-per-kater-ditet-e-ardhshme/20%Monthly2018-02-15 08:54
https://kosovapost.net/veseli-pret-ne-takim-kryeministrin-malazez-markoviq/20%Monthly2018-02-15 08:49
https://kosovapost.net/cila-eshte-ndihma-e-pare-qe-duhet-ti-jepni-nje-njeriu-qe-po-peson-goditje-ne-zemer/20%Monthly2018-02-15 08:43
https://kosovapost.net/sot-luhet-europa-league-milani-synon-kualifikimin-qe-ndeshjen-e-pare/20%Monthly2018-02-15 08:39
https://kosovapost.net/shba-pergatitje-per-sanksione-te-reja-kunder-oligarkeve-ruse/20%Monthly2018-02-15 08:28
https://kosovapost.net/cfare-te-ndodhte-nese-te-nderpritej-interneti-per-nje-dite/20%Monthly2018-02-15 08:09
https://kosovapost.net/spanjollja-qe-shpjegoi-kuptimin-e-fjales-allah-pasi-arabet-nuk-munden-ta-shpjegonin-ate/20%Monthly2018-02-15 08:00
https://kosovapost.net/264582-2/20%Monthly2018-02-15 07:46
https://kosovapost.net/kosova-gjate-ketij-viti-te-behet-ligj-per-pagat/20%Monthly2018-02-15 07:38
https://kosovapost.net/17-te-vdekur-pas-sulmit-ne-nje-shkolle-ne-florida/20%Monthly2018-02-15 07:27
https://kosovapost.net/ministrat-e-jashtem-diskutojne-edhe-per-ballkanin/20%Monthly2018-02-15 07:22
https://kosovapost.net/ushtaret-me-prejardhje-shqiptare-qe-luftojne-ne-afrin-foto/20%Monthly2018-02-15 00:00
https://kosovapost.net/ushtaraku-shqiptar-dritan-demiraj-reagon-ndaj-heqjes-se-flamurit-kombetar/20%Monthly2018-02-14 23:22
https://kosovapost.net/presidenti-francez-nese-ka-prova-per-perdorim-te-armeve-kimike-franca-ta-sulmoje-sirine/20%Monthly2018-02-14 22:17
https://kosovapost.net/erdogan-feto-eshte-nje-kercenim-madh-per-te-gjitha-vendet/20%Monthly2018-02-14 22:14
https://kosovapost.net/mes-premtimit-dhe-realitetit/20%Monthly2018-02-14 22:09
https://kosovapost.net/kosova-e-serbia-urgjent-duhet-te-arrijne-marreveshje-perfundimtare/20%Monthly2018-02-14 22:06
https://kosovapost.net/rita-ora-ne-prishtine-ja-mesazhi-saj-per-10-vjetorin-e-pavaresise-foto/20%Monthly2018-02-14 22:01
https://kosovapost.net/liga-e-kampioneve-ronaldo-thyen-parisin-e-milionave/20%Monthly2018-02-14 21:57
https://kosovapost.net/kane-thyen-nje-nga-rekordet-e-rralla-ne-ligen-e-kampioneve-te-uefa-s/20%Monthly2018-02-14 21:48
https://kosovapost.net/zbulohen-vecorite-e-papara-te-galaxy-s9-video/20%Monthly2018-02-14 21:32
https://kosovapost.net/te-shtena-arme-zjarri-ne-nje-shkolle-ne-florida/20%Monthly2018-02-14 21:21
https://kosovapost.net/dobite-e-lekures-se-molles-ja-cilen-semundje-sheron/20%Monthly2018-02-14 21:10
https://kosovapost.net/ne-prill-punetoret-e-kek-ut-ti-marrin-pagat-rritje/20%Monthly2018-02-14 21:14
https://kosovapost.net/bytyqi-takon-drejtorin-e-departamentit-te-arsimit-te-iowas/20%Monthly2018-02-14 21:39
https://kosovapost.net/sipas-nje-ankete-mbi-gjysma-e-popullit-franceze-thone-se-islami-eshte-ne-perputhje-shoqerine-e-tyre/20%Monthly2018-02-14 20:45
https://kosovapost.net/nuk-e-qelloi-te-dyshuarin-shperblehet-me-175-mije-dollare/20%Monthly2018-02-14 20:42
https://kosovapost.net/deputeti-ldk-se-politikaneve-qe-kane-viza-per-vete-e-familjet-e-tyre-nuk-u-intereson-levizja-e-lire-e-qytetareve/20%Monthly2018-02-14 20:37
https://kosovapost.net/darrieussecq-mirepret-arritjet-e-fsk-se-e-gatshme-per-bashkepunim-te-metutjeshem/20%Monthly2018-02-14 20:32
https://kosovapost.net/gabriel-ia-kam-bere-te-qarte-serbise-nese-duhet-ta-njoh-kosoven/20%Monthly2018-02-14 20:25
https://kosovapost.net/ideali-flamuri-dhe-demacizmi/20%Monthly2018-02-14 20:19
https://kosovapost.net/tillerson-kerkese-iranit-ti-terheqe-forcat-nga-siria/20%Monthly2018-02-14 20:10
https://kosovapost.net/strategjia-e-konjufces-per-pajtim-te-vetevendosjes/20%Monthly2018-02-14 20:07
https://kosovapost.net/fbi-e-cia-thirrje-amerikaneve-mos-perdorni-telefona-huawei/20%Monthly2018-02-14 20:03
https://kosovapost.net/terroristet-e-isis-pranojne-bashkepunimin-regjimin-e-asadit/20%Monthly2018-02-14 19:55
https://kosovapost.net/ministri-turk-mbrojtjes-canikili-takon-homologun-e-tij-amerikan/20%Monthly2018-02-14 19:46
https://kosovapost.net/pyeongchang-2018-gjermania-kryeson-medalje-te-fituara/20%Monthly2018-02-14 19:38
https://kosovapost.net/thaci-per-gjykaten-speciale-padrejtesi-historike/20%Monthly2018-02-14 19:34
https://kosovapost.net/ndikon-pozita-e-gjumit-ne-shendetin-tuaj-2/20%Monthly2018-02-14 19:22
https://kosovapost.net/ministrja-e-puneve-te-jashtme-e-suedise-degjova-nga-afer-tragjedite-e-muslimaneve-te-arakanit/20%Monthly2018-02-14 19:20
https://kosovapost.net/ne-strehimoret-e-pyd-pkk-se-gjenden-ndihma-te-kryqit-te-kuq/20%Monthly2018-02-14 19:12
https://kosovapost.net/ruset-ne-krye-te-listes-se-vizitoreve-ne-turqi/20%Monthly2018-02-14 19:07
https://kosovapost.net/markoviq-hapi-rruge-per-kalimin-e-demarkacionit/20%Monthly2018-02-14 18:59
https://kosovapost.net/percaktohen-gjysmefinalistet-e-kupes/20%Monthly2018-02-14 18:51
https://kosovapost.net/skandal-prishtine-kolegji-mehmet-akif-incizonte-nxenesit-kamera-ne-tualete/20%Monthly2018-02-14 18:45
https://kosovapost.net/eksporti-gazit-ne-europe-nga-rusia-dhe-norvegjia-rekord-ne-vitin-2017-2/20%Monthly2018-02-14 18:39
https://kosovapost.net/alves-15-vjet-kunder-realit/20%Monthly2018-02-14 18:36
https://kosovapost.net/harris-kim-jong-un-deshiron-ta-pushtoje-korene-e-jugut-arme-berthamore/20%Monthly2018-02-14 18:20
https://kosovapost.net/ronela-ne-studio-zerka-se-leshon-kembesh/20%Monthly2018-02-14 18:10
https://kosovapost.net/kadri-veseli-agjenda-evropiane-mbetet-prioritet-yni/20%Monthly2018-02-14 18:02
https://kosovapost.net/facebook-ne-telashe/20%Monthly2018-02-14 17:54
https://kosovapost.net/johnson-nje-referendum-dyte-mbi-anetaresimin-e-britanise-ne-gabim-katastrofal/20%Monthly2018-02-14 17:41
https://kosovapost.net/sonte-ne-sheshin-zahir-pajaziti-elita-5-dhe-trix/20%Monthly2018-02-14 17:34
https://kosovapost.net/kjo-eshte-agjenda-per-shenimin-e-10-vjetorit-te-pavaresise/20%Monthly2018-02-14 17:29
https://kosovapost.net/dushko-markoviq-shpresojme-qe-ti-zgjidhim-ceshtjet-e-hapura/20%Monthly2018-02-14 17:24
https://kosovapost.net/haradinaj-per-viziten-e-markoviq-nder-per-popullin-tone-qe-ju-kemi-ketu-sot/20%Monthly2018-02-14 17:20
https://kosovapost.net/dita-e-hene-dite-pushimi/20%Monthly2018-02-14 17:07
https://kosovapost.net/mesoni-arsyen-se-pse-duhet-te-hame-ngadale/20%Monthly2018-02-14 16:56
https://kosovapost.net/kosova-te-vazhdoje-reformat-ekonomike/20%Monthly2018-02-14 16:52
https://kosovapost.net/haradinaj-rruga-e-integrimit-evropian-te-kosoves-e-paalternative/20%Monthly2018-02-14 16:42
https://kosovapost.net/ora-e-pare-e-mesimit-te-premten-kushtohet-pavaresise-se-kosoves/20%Monthly2018-02-14 16:33
https://kosovapost.net/guardiola-futbollit-nuk-dihet-por-jemi-pothuajse-ne-cerekfinale/20%Monthly2018-02-14 16:29
https://kosovapost.net/rasti-oliver-ivanoviq-kryetari-gjykates-themelore-ne-mitrovice-jep-doreheqje/20%Monthly2018-02-14 16:23
https://kosovapost.net/fillon-takimi-ramush-hardinaj-dushko-markoviq/20%Monthly2018-02-14 16:16
https://kosovapost.net/shtyhet-seanca-e-paralajmeruar-per-neser/20%Monthly2018-02-14 16:12
https://kosovapost.net/intensitet-shtuar-gripit-sezonal-per-tre-muaj-38-506-raste/20%Monthly2018-02-14 16:07
https://kosovapost.net/neymar-te-reali-ne-vitin-2019-per-topin-e-arte/20%Monthly2018-02-14 16:00
https://kosovapost.net/torta-qe-po-thyen-rekordet-imazhin-dhe-cmiminpamje/20%Monthly2018-02-14 15:40
https://kosovapost.net/konfiskohen-1-5-ton-kokaine-ne-aeroportin-e/20%Monthly2018-02-14 15:32
https://kosovapost.net/afp-numeron-pese-fakte-per-kosoven-ne-prag-te-10-vjetorit-te-pavaresise/20%Monthly2018-02-14 15:29
https://kosovapost.net/thaci-pranoi-letrat-kredenciale-nga-ambasadori-ri-emirateve-te-bashkuara-arabe/20%Monthly2018-02-14 15:23
https://kosovapost.net/pavaresia-e-kosoves-eshte-rezultat-e-ketij-populli-shpirt-lire-qe-nuk-pranoi-roberine/20%Monthly2018-02-14 15:17
https://kosovapost.net/nje-muaj-paraburgim-per-te-dyshuarin-qe-plagosi-gjinekologun-ne-lagjen-marigona/20%Monthly2018-02-14 15:07
https://kosovapost.net/alarm-ne-syrin-e-londres-evakuohen-urgjence-turistet/20%Monthly2018-02-14 15:02
https://kosovapost.net/sulm-ne-agjencine-sekrete-te-shba-se-ka-te-plagosur/20%Monthly2018-02-14 14:57
https://kosovapost.net/deklarate-e-fuqishme-e-delawies-zvarritja-e-demarkacionit-komplikoi-marredheniet-kosove-amerike/20%Monthly2018-02-14 14:54
https://kosovapost.net/kadaj-bujupi-pretendimet-per-aki-ne-te-marrin-epilog/20%Monthly2018-02-14 14:46
https://kosovapost.net/vllasi-tregon-gabimin-e-qeverise-dhe-komunes-se-prishtines-per-vendosjen-e-flamurit/20%Monthly2018-02-14 14:34
https://kosovapost.net/haradinaj-kosova-ruan-nje-partneritet-konstruktiv-fmn-ne/20%Monthly2018-02-14 14:26
https://kosovapost.net/sipas-gap-shpend-ahmeti-nuk-permbushi-gati-gjysmen-e-premtimeve/20%Monthly2018-02-14 14:19
https://kosovapost.net/unmik-nuk-largohet-nga-kosova/20%Monthly2018-02-14 14:07
https://kosovapost.net/serbia-ndan-dhjetera-miliona-per-lobim-kosova-asnje-cent/20%Monthly2018-02-14 14:02
https://kosovapost.net/flamuri-kuq-e-zi-i-vetmi-simbol-kombetar-nuk-eshte-dashte-te-hiqet-nga-aty/20%Monthly2018-02-14 13:57
https://kosovapost.net/gold-ag-kenge-te-re-djali-ushtarit/20%Monthly2018-02-14 13:33
https://kosovapost.net/digjet-flamuri-kosoves-ne-gjilan/20%Monthly2018-02-14 13:23
https://kosovapost.net/lojerat-mesdhetare-spanja-ende-pa-pergjigje-nese-ti-leshoje-vizat-per-delegacionin-e-kosoves/20%Monthly2018-02-14 13:15
https://kosovapost.net/barcelona-siguron-perforcimin-e-pare-per-vitin-2019/20%Monthly2018-02-14 12:58
https://kosovapost.net/keshill-perbashket-shqiperi-kosove-per-arsimin-ne-diaspore/20%Monthly2018-02-14 12:52
https://kosovapost.net/nje-banane-ne-dite-ju-shpeton-jeten/20%Monthly2018-02-14 12:47
https://kosovapost.net/tronditet-lazio-lojtari-dyshohet-se-ka-kurdisur-ndeshje/20%Monthly2018-02-14 12:40
https://kosovapost.net/jep-doreheqje-kryetari-gjykates-ne-mitrovice/20%Monthly2018-02-14 12:35
https://kosovapost.net/kurz-austria-e-njeh-shtetin-e-kosoves-asgje-nuk-mund-ta-ndryshoje-kete-fakt/20%Monthly2018-02-14 12:31
https://kosovapost.net/cavushoglu-turqia-do-te-ofroje-kredi-prej-5-miliarde-dollare-per-rindertimin-e-irakut/20%Monthly2018-02-14 12:19
https://kosovapost.net/okb-pezullon-te-drejten-e-votes-per-venezuelen-dhe-libine/20%Monthly2018-02-14 12:13
https://kosovapost.net/situata-te-rrethi-e-qete-edhe-ne-kohen-e-protestes/20%Monthly2018-02-14 12:12
https://kosovapost.net/ovl-e-uck-se-te-mos-neperkemben-asnjeri-nga-flamujt/20%Monthly2018-02-14 12:04
https://kosovapost.net/nga-viti-2000-atk-ja-inkasoi-574-milione-euro/20%Monthly2018-02-14 11:54
https://kosovapost.net/delegacioni-akademik-nga-kosova-pritet-ngrohesi-edhe-ne-parlamentin-e-turqise-2/20%Monthly2018-02-14 13:37
https://kosovapost.net/serbia-dergon-tanke-ne-kufi-kosoven/20%Monthly2018-02-14 11:34
https://kosovapost.net/kjo-eshte-dhurata-qe-sot-mori-bashkeshortja-e-kryeministrit-haradinaj-foto/20%Monthly2018-02-14 11:06
https://kosovapost.net/turqia-dhuron-3000-mije-pako-ushqimore-per-familjet-skamnore-ne-kosove/20%Monthly2018-02-14 14:09
https://kosovapost.net/totti-melankonik-po-te-luaja-sot-vleja-200-milione-euro/20%Monthly2018-02-14 10:36
https://kosovapost.net/nenshkruhet-memorandum-bashkepunimi-mes-odes-ekonomike-te-kosoves-dhe-asaj-te-finlandes/20%Monthly2018-02-14 10:35
https://kosovapost.net/ne-kerkim-nderkombetar-per-droge-kosovari-kapet-ne-morine/20%Monthly2018-02-14 10:33
https://kosovapost.net/hoti-flamuri-shteteror-te-vendoset-sa-larte-e-dinjitetshem/20%Monthly2018-02-14 10:30
https://kosovapost.net/nderrohet-serish-flamuri-te-rrethifoto/20%Monthly2018-02-14 10:28
https://kosovapost.net/te-behesh-rastesisht-milioner-per-vetem-5-minuta/20%Monthly2018-02-14 10:27
https://kosovapost.net/policia-e-kosoves-e-rrethon-lokacionin-te-rrethi/20%Monthly2018-02-14 10:23
https://kosovapost.net/veriu-kosoves-ne-gjendje-anarkike/20%Monthly2018-02-14 10:21
https://kosovapost.net/keto-jane-kompanite-qe-kane-fituar-tenderin-per-autostraden-e-gjilanit/20%Monthly2018-02-14 10:17
https://kosovapost.net/zevendeskryeministri-qe-shpenzoi-shume-derivate-se-kryeministri/20%Monthly2018-02-14 10:11
https://kosovapost.net/zbardhet-dinamikaja-si-u-montua-c4-per-atentatin-ndaj-lul-kulles/20%Monthly2018-02-14 10:00
https://kosovapost.net/haradinaj-siguron-mesimdhenesit-se-te-trajtojne-kerkesat-e-tyre/20%Monthly2018-02-14 09:56
https://kosovapost.net/vritet-nje-vajze-nga-kumanova-ne-siri-ishte-pjese-e/20%Monthly2018-02-14 09:54
https://kosovapost.net/uber-humb-4-5-miliarde-dollare-ne-2017/20%Monthly2018-02-14 09:27
https://kosovapost.net/hoti-120-njohje-nuk-garantojne-anetaresimin-ne-okb/20%Monthly2018-02-14 08:10
https://kosovapost.net/publikohet-fotografi-e-dua-lipes-para-se-te-behej-e-famshme-foto/20%Monthly2018-02-14 08:06
https://kosovapost.net/greva-e-mesimdhenesve-nuk-mbahet-ora-e-pare-e-mesimit/20%Monthly2018-02-14 08:01
https://kosovapost.net/fundi-putinit-ne-2024/20%Monthly2018-02-14 07:57
https://kosovapost.net/zbulohen-formacionet-real-madrid-psg/20%Monthly2018-02-14 07:53
https://kosovapost.net/sozia-e-nora-istrefit-tregon-si-refuzoi-shumen-e-majme-te-dolce-gabbana-foto/20%Monthly2018-02-14 07:49
https://kosovapost.net/cilat-jane-ushqimet-qe-e-ndihmojne-dhe-ato-qe-e-demtojne-trurin/20%Monthly2018-02-14 07:44
https://kosovapost.net/italia-ne-lufte-skifteret-shqiptare/20%Monthly2018-02-14 07:39
https://kosovapost.net/si-te-jete-moti-sot-5/20%Monthly2018-02-14 07:35
https://kosovapost.net/edhe-vetevendosje-demanton-shpend-ahmetin/20%Monthly2018-02-14 07:31
https://kosovapost.net/ushtria-duhet-te-formohet-kete-vit/20%Monthly2018-02-14 07:25
https://kosovapost.net/vizita-e-kryeministrit-malazez-ti-sherbeje-forcimit-te-raporteve-kosove-mal-zi/20%Monthly2018-02-14 07:20
https://kosovapost.net/punetoret-keqperdoren-kartelat-per-hyrje-dalje-ne-qkuk-ky-eshte-plani-ri/20%Monthly2018-02-13 22:46
https://kosovapost.net/keta-jane-lojtaret-qe-shesin-se-shumti-fanella-ne-angli/20%Monthly2018-02-13 22:27
https://kosovapost.net/netanjahu-perjashton-mundesine-e-doreheqjes/20%Monthly2018-02-13 22:22
https://kosovapost.net/perfitimet-e-uthulles-se-molles/20%Monthly2018-02-13 22:18
https://kosovapost.net/ermal-meta-nuk-e-prisja-fitoren-2/20%Monthly2018-02-13 22:08
https://kosovapost.net/thaci-e-lushtaku-nperhajer-tek-sylejman-selimi-foto/20%Monthly2018-02-13 22:05
https://kosovapost.net/profili-kubanezit-hakerit-shqiptar-qe-ngriti-ne-kembe-fbi-ne/20%Monthly2018-02-13 21:54
https://kosovapost.net/zidane-per-ndeshjen-kunder-psg-se-nuk-kam-cfare-te-deshmoj-neser/20%Monthly2018-02-13 21:50
https://kosovapost.net/10-vjetori-pavaresise-qeveria-ndan-600-mije-euro/20%Monthly2018-02-13 21:44
https://kosovapost.net/keto-jane-ushqimet-qe-nuk-duhet-tua-jepni-femijeve/20%Monthly2018-02-13 21:37
https://kosovapost.net/thaci-reagon-pas-heqjes-se-flamurit-kombetar/20%Monthly2018-02-13 21:34
https://kosovapost.net/modeli-i-radhes-nga-mercedes-edhe-me-luksoz-foto/20%Monthly2018-02-13 21:22
https://kosovapost.net/vendoset-flamuri-shteteror-te-rrethi/20%Monthly2018-02-13 21:07
https://kosovapost.net/city-tregohet-i-pameshirshem-3-gola-per-23-minuta-video/20%Monthly2018-02-13 21:17
https://kosovapost.net/lajmi-fundit-vidhet-flamuri-shteteror/20%Monthly2018-02-13 20:38
https://kosovapost.net/hiqet-flamuri-kombetar-ne-hyrje-te-prishtines/20%Monthly2018-02-13 20:21
https://kosovapost.net/konfirmohen-qindra-raste-te-etheve-lassa-ne-nigeri/20%Monthly2018-02-13 20:15
https://kosovapost.net/unhcr-shirat-monsun-mund-te-rrezikojne-jeten-e-qindra-mijera-refugjateve-te-arakanit/20%Monthly2018-02-13 20:09
https://kosovapost.net/refuzohet-heqja-e-akuzes-ndaj-themeluesit-te-wikileaks/20%Monthly2018-02-13 19:59
https://kosovapost.net/maloku-ne-kemi-flamur-qe-500-vite-o-te-bekuar/20%Monthly2018-02-13 19:54
https://kosovapost.net/schulz-ben-te-ditur-largimin-e-menjehershem-nga-drejtimi-spd-se/20%Monthly2018-02-13 19:38
https://kosovapost.net/shpat-kasapi-shqiptari-katert-ne-eurovizion/20%Monthly2018-02-13 19:27
https://kosovapost.net/totti-sot-une-te-vleja-200-milione-euro/20%Monthly2018-02-13 19:26
https://kosovapost.net/bisede-telefonike-ne-mes-kryeministrit-yildirim-dhe-homologut-te-tij-grek/20%Monthly2018-02-13 20:04
https://kosovapost.net/kreret-e-sherbimeve-sekrete-nderhyrja-e-rusise-kercenon-zgjedhjet-ne-2018/20%Monthly2018-02-13 19:13
https://kosovapost.net/holande-votohet-ligji-qe-ti-beje-qytetaret-donatore-te-organeve/20%Monthly2018-02-13 19:10
https://kosovapost.net/eleminoni-pikat-e-zeza-vetem-keta-dy-perberes/20%Monthly2018-02-13 19:06
https://kosovapost.net/karnavalet-e-rios-nje-spektakel-i-vertete-foto/20%Monthly2018-02-13 19:03
https://kosovapost.net/opozita-siriane-ka-kapur-te-pakten-400-terroriste-te-isis/20%Monthly2018-02-13 18:50
https://kosovapost.net/dafina-mehmeti-nenkryetare-e-shkollave-te-prishtines-tregon-per-sigurine-ne-shkolla/20%Monthly2018-02-13 18:40
https://kosovapost.net/rasti-oliver-ivanoviq-gjykata-liron-dy-policet-serbe/20%Monthly2018-02-13 18:29
https://kosovapost.net/fundi-i-vladimir-putin-pas-vitit-2024-asgje-sdo-te-jete-njesoj/20%Monthly2018-02-13 18:28
https://kosovapost.net/vendosja-e-unitetit-te-gjirit-eshte-ne-interes-te-te-gjithve-ne-rajon/20%Monthly2018-02-13 18:18
https://kosovapost.net/operacioni-dega-e-ullirit-clirohet-nje-fshat-nga-terroristet/20%Monthly2018-02-13 18:20
https://kosovapost.net/konfirmon-shtepia-e-bardhe-netanjahu-genjeu/20%Monthly2018-02-13 18:11
https://kosovapost.net/dorehiqet-shefi-diplomacise-holandeze-pranon-se-kishte-genjyer-per-putinin/20%Monthly2018-02-13 18:06
https://kosovapost.net/vuciq-perplaset-me-gazetaret-kroate-perulesine-dhe-friken-sdo-ta-shihni-nga-une/20%Monthly2018-02-13 17:39
https://kosovapost.net/kryeministri-spanjoll-i-cmendur-pas-realit/20%Monthly2018-02-13 17:36
https://kosovapost.net/mijera-njerez-cdo-jave-kalojne-detin-e-kuq-per-ne-jemen/20%Monthly2018-02-13 17:28
https://kosovapost.net/ermal-mamaqi-nuk-e-le-rehat-besin-edhe-kur-ai-eshte-xhensilen-foto/20%Monthly2018-02-13 17:20
https://kosovapost.net/njihuni-10-vende-te-braktisura-ne-bote-foto/20%Monthly2018-02-13 20:29
https://kosovapost.net/veseli-viziton-adem-demacin-e-uron-per-10-vjetorin-e-pavaresise/20%Monthly2018-02-13 16:56
https://kosovapost.net/nokia-le-prapa-google-n-sony-n-e-htc-n/20%Monthly2018-02-13 16:48
https://kosovapost.net/alarm-ne-parlamentin-e-britanise-gjendet-nje-pako-e-dyshimte/20%Monthly2018-02-13 16:37
https://kosovapost.net/seance-degjimore-dyer-te-mbyllura-per-16-vjecaren-palestineze/20%Monthly2018-02-13 16:34
https://kosovapost.net/kosoves-i-duhet-qartesi-strategjike-per-te-ardhmen-e-saj/20%Monthly2018-02-13 16:43
https://kosovapost.net/agjenda-e-kryeministrit-te-malit-te-zi-gjate-vizites-se-tij-ne-kosove/20%Monthly2018-02-13 16:27
https://kosovapost.net/formacioni-ideal-kombinuar-nga-real-madrid-dhe-psg-foto/20%Monthly2018-02-13 16:23
https://kosovapost.net/haradinaj-sot-kam-dhene-detyre-qe-flamuri-kosoves-te-vendoset-te-rrethi/20%Monthly2018-02-13 16:17
https://kosovapost.net/ermal-meta-nuk-e-prisja-fitoren/20%Monthly2018-02-13 16:14
https://kosovapost.net/kadri-veseli-premton-ngritjen-e-nje-memoriali-per-te-mbijetuarit-e-dhunes-seksuale-gjate-luftes/20%Monthly2018-02-13 16:09
https://kosovapost.net/gasperini-jam-gatshem-te-drejtoj-italine/20%Monthly2018-02-13 16:04
https://kosovapost.net/mes-universiteteve-te-kosoves-dhe-iwoas-mundesi-bashkepunimi/20%Monthly2018-02-13 16:00
https://kosovapost.net/kryeministri-malit-te-zi-neser-ne-kosove/20%Monthly2018-02-13 15:57
https://kosovapost.net/beqaj-kosova-duhet-ta-ndertoje-identitetin-ekonomik-te-saj/20%Monthly2018-02-13 15:27
https://kosovapost.net/pse-bitcoin-eshte-mashtrimi-madh-global-20-viteve-te-fundit/20%Monthly2018-02-13 15:22
https://kosovapost.net/sherimi-acarimit-te-fytit-ne-menyre-natyrale/20%Monthly2018-02-13 15:19
https://kosovapost.net/prape-te-ndryshoje-rimbursimi-kuponeve-fiskale/20%Monthly2018-02-13 15:15
https://kosovapost.net/ypg-pkk-nga-zonat-e-banuara-kryen-sulmet-kunder-turqise-video/20%Monthly2018-02-13 15:13
https://kosovapost.net/kurti-nuk-eshte-idhnak-pershendet-te-ikurit-nga-partia-video/20%Monthly2018-02-13 15:07
https://kosovapost.net/cfare-te-mira-sjell-konsumimi-portokajve/20%Monthly2018-02-13 14:57
https://kosovapost.net/presidenti-slloven-takon-perfaqesuesit-e-vv-se/20%Monthly2018-02-13 14:43
https://kosovapost.net/shqiptaret-e-sanxhakut-bejne-thirrje-zgjohuni-te-luftojme-per-krenarine-tone/20%Monthly2018-02-13 14:41
https://kosovapost.net/ky-eshte-dhendri-qe-shkoj-bombe-mikut-te-tij-ne-lagjen-marigona-foto/20%Monthly2018-02-13 14:29
https://kosovapost.net/pse-nuk-duhet-te-bejme-tete-ore-gjume-cdo-nate/20%Monthly2018-02-13 14:17
https://kosovapost.net/moderatorja-shqiptare-ne-pranga-cfare-ka-ndodhur-foto/20%Monthly2018-02-13 14:10
https://kosovapost.net/si-te-kujdesemi-per-lekuren-gjate-pranveres/20%Monthly2018-02-13 13:48
https://kosovapost.net/ky-eshte-gjinekologu-spitalit-amerikan-qe-u-plagos-sot-foto-2/20%Monthly2018-02-13 13:35
https://kosovapost.net/rendohet-situata-nga-gripi-ne-vend-26-mije-njerez-te-prekur/20%Monthly2018-02-13 13:35
https://kosovapost.net/cilin-flamur-e-duan-qytetaret-kombetar-apo-shteteror-video/20%Monthly2018-02-13 13:31
https://kosovapost.net/po-vazhdon-pushimet-luana-dashuri-saj-serish-ne-gjyq-foto/20%Monthly2018-02-13 13:31
https://kosovapost.net/regjimi-asadit-ka-vrare-1-357-civile-arme-kimike/20%Monthly2018-02-13 13:20
https://kosovapost.net/llullaku-befason-ja-ku-transferohet-foto/20%Monthly2018-02-13 13:13
https://kosovapost.net/kerkohet-doreheqja-presidentit-te-afrikes-se-jugut-akuzohet-per-korrupsion/20%Monthly2018-02-13 13:05
https://kosovapost.net/lopo-eshte-pro-liberalizmit-te-vizave-sfida-mbetet-kosoves/20%Monthly2018-02-13 12:59
https://kosovapost.net/ronela-hajati-ia-thote-publikisht-ences-je-shume/20%Monthly2018-02-13 12:53
https://kosovapost.net/dardani-e-mimoza-se-bashku-nje-qellim-dokument/20%Monthly2018-02-13 12:38
https://kosovapost.net/forma-e-hundes-tregon-karakterin-tuaj/20%Monthly2018-02-13 12:25
https://kosovapost.net/fakte-nga-jeta-e-kim-jong-un-interesante-dhe-per-te-qeshur-foto/20%Monthly2018-02-13 12:26
https://kosovapost.net/kur-te-humb-dinjiteti/20%Monthly2018-02-13 12:15
https://kosovapost.net/zv-kancelari-austriak-qe-po-flet-kunder-kosoves-i-fejuar-me-nje-serbe/20%Monthly2018-02-13 12:09
https://kosovapost.net/haradinaj-injoron-ligjvenesit-e-kosove-por-jo-edhe-presidentin-slloven-arrine-kohe-ne-pritjen-e-tij/20%Monthly2018-02-13 12:01
https://kosovapost.net/sbashk-u-apel-nxenesve-te-merkuren-ne-oren-e-pare-dhe-te-dyte-mos-shkoni-ne-shkolle/20%Monthly2018-02-13 11:21
https://kosovapost.net/lajmi-fundit-te-shtena-arme-te-santea/20%Monthly2018-02-13 11:10
https://kosovapost.net/si-e-nisen-diten-xhensila-dhe-besi-foto/20%Monthly2018-02-13 11:07
https://kosovapost.net/ja-sa-miliarda-dollare-shpenzojne-amerikanet-cdo-vit-per-candy-crush/20%Monthly2018-02-13 11:02
https://kosovapost.net/ne-lagjen-marigona-plagoset-nje-mjek-nga-dhendrri-tij/20%Monthly2018-02-13 10:58
https://kosovapost.net/shkolla-e-feto-s-ne-kosove-denohet-per-shkelje-te-privatesise/20%Monthly2018-02-13 10:56
https://kosovapost.net/ismaili-te-kete-rritje-te-pagave-per-punetoret-e-shendetesise/20%Monthly2018-02-13 10:45
https://kosovapost.net/tahiri-ndihet-krenar-qe-debutoi-per-kosoven-ne-lojerat-olimpike-dimerore/20%Monthly2018-02-13 10:49
https://kosovapost.net/ldk-vlereson-ndihmen-e-sllovenise-per-kosoven/20%Monthly2018-02-13 10:32
https://kosovapost.net/e-trishtueshme-e-vjerrin-macen-litar/20%Monthly2018-02-13 10:32
https://kosovapost.net/trump-ne-urimin-per-pavaresi-e-shohim-kosoven-si-partner-te-rendesishem-te-shba-se/20%Monthly2018-02-13 10:25
https://kosovapost.net/eulex-kufizon-mediat-ne-rastin-e-azem-syles/20%Monthly2018-02-13 10:19
https://kosovapost.net/pse-duhet-ta-lini-cajin-te-ftohet-perpara-se-ta-pini/20%Monthly2018-02-13 10:07
https://kosovapost.net/pentagoni-ndau-gjysme-miliarde-dollare-buxhet-per-organizaten-terroriste-pkk-pyd/20%Monthly2018-02-13 10:03
https://kosovapost.net/presidenti-slloven-pahor-zgjidhni-te-gjitha-mosmarreveshjet-perfshire-edhe-ato-kufirin/20%Monthly2018-02-13 10:27
https://kosovapost.net/zhduket-nje-vajze-ne-gjakove/20%Monthly2018-02-13 09:46
https://kosovapost.net/plagosje-arme-ne-gracanice/20%Monthly2018-02-13 09:42
https://kosovapost.net/delegacioni-nga-up-ja-po-qendron-per-vizite-zyrtare-ne-ankara-foto/20%Monthly2018-02-13 09:40
https://kosovapost.net/kryeministri-haradinaj-ka-frike-nga-deputetet-nuk-shkon-ne-interpelance/20%Monthly2018-02-13 09:25
https://kosovapost.net/kryeparlamentari-veseli-sllovenia-ne-vazhdimesi-ka-qene-perkrah-kosoves/20%Monthly2018-02-13 09:16
https://kosovapost.net/ne-veri-te-kosoves-sivjet-kthehen-1500-serbe/20%Monthly2018-02-13 09:11
https://kosovapost.net/7-sekrete-te-erreta-qe-firmat-e-njohura-nuk-duan-te-merren-vesh/20%Monthly2018-02-13 09:06
https://kosovapost.net/skandal-dopingu-ne-lojerat-olimpike-dimerore-2018/20%Monthly2018-02-13 08:59
https://kosovapost.net/plagoset-nje-person-ne-podujeve-2/20%Monthly2018-02-13 08:54
https://kosovapost.net/bordi-kek-ut-vendos-per-rritjen-e-pagave-te-punetoreve/20%Monthly2018-02-13 08:51
https://kosovapost.net/edita-tahiri-u-bene-hapa-te-rendesishem-drejt-ndertimit-te-shtetit-ne-keto-10-vjet-video/20%Monthly2018-02-13 08:46
https://kosovapost.net/per-10-vite-ekonomia-e-kosoves-kaloi-neper-sfida-te-ndryshme/20%Monthly2018-02-13 08:42
https://kosovapost.net/ambasadori-delawie-i-sjelle-presidentit-thaci-urimin-per-dhjetevjetorin-e-pavaresise-nga-trump/20%Monthly2018-02-13 08:34
https://kosovapost.net/shuhen-shpresat-qe-kosova-te-kete-ushtri/20%Monthly2018-02-13 08:20
https://kosovapost.net/uefa-konfirmon-ndryshimet-e-skuadrave-ne-champions-league-befason-reali/20%Monthly2018-02-13 08:15
https://kosovapost.net/shqiperia-plaket-ikin-19-mije-te-rinj-shtohen-11-mije-pleq-brenda-nje-viti/20%Monthly2018-02-13 08:09
https://kosovapost.net/hajnat-vjedhin-disa-kafiteri-policia-ne-aksion/20%Monthly2018-02-13 08:04
https://kosovapost.net/cilat-jane-vetite-te-mira-te-kosit-per-shendetin/20%Monthly2018-02-13 07:48
https://kosovapost.net/cila-eshte-endrra-e-adelina-ismailit/20%Monthly2018-02-13 07:43
https://kosovapost.net/kim-jong-un-falenderon-korene-e-jugut-per-mikpritjen-mbreselenese/20%Monthly2018-02-13 07:39
https://kosovapost.net/procesi-njohjeve-ka-ngecur-lobimi-serbise-fuqishem/20%Monthly2018-02-13 07:35
https://kosovapost.net/sot-vendoset-flamuri-shteteror-te-rrethi-ne-prishtine/20%Monthly2018-02-13 07:30
https://kosovapost.net/cka-ndodhi-vrasesin-e-kosovarit-te-klubi-nates-ne-berne-te-zvicres/20%Monthly2018-02-13 07:27
https://kosovapost.net/kryeministri-haradinaj-rrefehet-sot-para-ligjvenesve/20%Monthly2018-02-13 07:21
https://kosovapost.net/gara-per-kepucen-e-arte-ja-kush-prine/20%Monthly2018-02-12 22:24
https://kosovapost.net/serwer-pavaresia-e-kosoves-nuk-eshte-e-plote-pa-forcat-e-armatosura/20%Monthly2018-02-12 22:18
https://kosovapost.net/juventusit-ti-mungoje-ky-yll-kunder-tottenhamit/20%Monthly2018-02-12 22:10
https://kosovapost.net/takohen-ne-vjene-per-emrin-ministrat-e-jashtem-te-greqise-e-maqedonise/20%Monthly2018-02-12 21:58
https://kosovapost.net/presidenti-thaci-foto-vajzen-e-donald-trump-foto/20%Monthly2018-02-12 21:54
https://kosovapost.net/ky-eshte-dedikimi-vecante-qe-ben-e-dashura-ermal-metes-foto/20%Monthly2018-02-12 21:32
https://kosovapost.net/sportistet-hane-keto-gjera-per-te-arritur-fitoren/20%Monthly2018-02-12 22:13
https://kosovapost.net/candy-crush-amerikanet-shpenzojne-rreth-100-miliarde-dollar-ne-vit/20%Monthly2018-02-12 21:15
https://kosovapost.net/rasti-humbur-qe-po-ben-xhiron-e-botes-video/20%Monthly2018-02-12 21:03
https://kosovapost.net/neymar-ne-real-ja-si-te-dukej-11-shja-e-los-blancos-brazilianin/20%Monthly2018-02-12 20:58
https://kosovapost.net/pse-personat-e-forte-ndihen-shpesh-te-pasigurt-ne-jeten-e-tyre/20%Monthly2018-02-12 20:50
https://kosovapost.net/trump-nuk-mund-te-lejojme-shtete-te-tjera-te-perfitojne-prej-nesh/20%Monthly2018-02-12 20:46
https://kosovapost.net/ky-eshte-futbollisti-qe-ka-lene-pas-edhe-messin-edhe-ronaldon/20%Monthly2018-02-12 20:42
https://kosovapost.net/sfide-revanzhi-ne-mes-mayweather-e-mcgregor/20%Monthly2018-02-12 20:30
https://kosovapost.net/haskuka-per-incidentin-me-flamurin-turk-ata-qe-bejne-akte-te-tilla-i-duan-shqiptaret-dhe-kosoven-te-izoluar-foto/20%Monthly2018-02-12 22:02
https://kosovapost.net/hakeri-shqiptar-kerkuar-nderkombetarisht-arrestohet-ne-tirane/20%Monthly2018-02-12 20:13
https://kosovapost.net/frymezon-gazetarja-italiane-po-isha-kancer-nuk-kam-turp-pse-po-mbaj-paruke/20%Monthly2018-02-12 20:06
https://kosovapost.net/messi-per-ronaldon-nuk-e-di-nese-te-jemi-miq-ne-te-ardhmen/20%Monthly2018-02-12 19:55
https://kosovapost.net/tragjedia-nga-orteku-bores-ne-restelice-perpos-dhimbjes-e-trishtimit-ka-edhe-dy-ane-tjera/20%Monthly2018-02-12 19:51
https://kosovapost.net/lluka-ligji-per-eficience-te-energjise-nga-sot-eshte-i-hapur-per-diskutim-publik/20%Monthly2018-02-12 19:49
https://kosovapost.net/te-miturit-shqiptare-rrezikojne-gjithcka-per-ti-shpetuar-kurthit-te-varferise/20%Monthly2018-02-12 20:32
https://kosovapost.net/dobite-shendetesore-te-kosit/20%Monthly2018-02-12 19:06
https://kosovapost.net/neymar-shpresojme-per-nje-loje-te-mrekullueshme-madridi-na-motivon-maksimalisht/20%Monthly2018-02-12 19:01
https://kosovapost.net/kush-po-e-shtyne-agjenden-e-copetimit-se-kosoves/20%Monthly2018-02-12 19:11
https://kosovapost.net/duhet-te-frikesoheni-nese-ju-rrjedh-gjak-nga-hunda/20%Monthly2018-02-12 19:26
https://kosovapost.net/ende-shume-heret-per-te-folur-per-nje-proces-diplomatik-korene-e-veriut/20%Monthly2018-02-12 18:45
https://kosovapost.net/fashizmi-po-paralizon-politiken-ne-itali/20%Monthly2018-02-12 18:41
https://kosovapost.net/edhe-6-muaj-izolim-burg-per-ikonen-palestineze-salah/20%Monthly2018-02-12 18:37
https://kosovapost.net/greqi-hetim-fillestar-per-nje-skandal-ryshfeti-qe-perfshin-politikane/20%Monthly2018-02-12 18:33
https://kosovapost.net/mourinho-edhe-po-te-luanim-10-ore-dhe-jo-90-minuta-kunder-newcastle-nuk-te-shenonim-gol/20%Monthly2018-02-12 18:28
https://kosovapost.net/presidentja-kroate-jep-dy-vite-afat-per-zgjidhjen-e-ceshtjeve-kufitare-mes-kroacise-dhe-serbise/20%Monthly2018-02-12 18:25
https://kosovapost.net/ky-eshte-formacioni-javes-ne-serie-2/20%Monthly2018-02-12 18:20
https://kosovapost.net/aksident-komunikacioni-ne-gjermani-4-te-vdekur/20%Monthly2018-02-12 18:14
https://kosovapost.net/dhurata-12-milje-det-grekeve-po-thua-sa-toke/20%Monthly2018-02-12 18:07
https://kosovapost.net/gjykatesja-krishtere-denon-3-muslimane-qe-ta-memorizojne-suren-ali-imran/20%Monthly2018-02-12 17:58
https://kosovapost.net/super-jahti-qe-tejkalon-kufijte-e-imagjinates-foto/20%Monthly2018-02-12 17:45
https://kosovapost.net/grave-saudite-u-hapen-dyert-per-punesim/20%Monthly2018-02-12 17:48
https://kosovapost.net/haradinaj-ta-fuqizojme-edhe-tej-partneritetin-shtetin-e-iowa-s/20%Monthly2018-02-12 17:38
https://kosovapost.net/kek-u-kthen-ne-prodhim-bllokun-a5-te-termocentralit-kosova/20%Monthly2018-02-12 17:28
https://kosovapost.net/thaci-ta-shpetojme-kompleksin-e-familjes-jashari/20%Monthly2018-02-12 17:23
https://kosovapost.net/kryeministri-maqedonise-kerkon-mbeshtetje-nga-turqia-per-anetaresimin-ne-nato/20%Monthly2018-02-12 16:58
https://kosovapost.net/sekretari-amerikan-fillon-turneun-ne-lindjen-e-mesme/20%Monthly2018-02-12 16:50
https://kosovapost.net/keds-te-investoje-ne-strellc-te-decanit/20%Monthly2018-02-12 16:43
https://kosovapost.net/prizren-gjykata-denon-10-persona-per-fajde-e-detyrim-ne-grupin-e-kqirajve/20%Monthly2018-02-12 16:43
https://kosovapost.net/lekaj-nenshkruan-kontratat-e-operatoreve-per-ndertimin-e-autostrades-prishtine-gjilan/20%Monthly2018-02-12 16:25
https://kosovapost.net/dardan-gashi-kerkon-qe-remitencat-e-diaspores-te-shnderrohen-ne-investime/20%Monthly2018-02-12 16:18
https://kosovapost.net/ministria-e-integrimit-evropian-hap-dyert-rastin-e-shenimit-te-10-vjetorit-te-pavaresise/20%Monthly2018-02-12 16:13
https://kosovapost.net/lojerat-olimpike-alarm-per-shkak-te-norovirusit/20%Monthly2018-02-12 16:06
https://kosovapost.net/njihuni-qytetin-te-lumtur-ne-bote/20%Monthly2018-02-12 16:04
https://kosovapost.net/si-mund-ta-mjekoni-pagjumesine/20%Monthly2018-02-12 15:59
https://kosovapost.net/thaci-idete-per-shkembim-territoresh-nuk-jane-te-institucioneve-te-kosoves-jane-ide-koti/20%Monthly2018-02-12 15:59
https://kosovapost.net/lumezi-kerkon-nga-prokuroret-e-ferizajt-qe-tu-japin-prioritet-lendeve-te-korrupsionit/20%Monthly2018-02-12 15:58
https://kosovapost.net/messi-keta-te-tre-mund-te-sfidojne-mua-dhe-ronaldon/20%Monthly2018-02-12 15:56
https://kosovapost.net/kapslleku-diagnoza-dhe-mjekimi/20%Monthly2018-02-12 15:34
https://kosovapost.net/tregimi-mbi-nenen-e-2-jetimeve-qe-jetonin-ne-nje-kasolle-prej-qerpici/20%Monthly2018-02-12 15:29
https://kosovapost.net/komuna-e-prishtines-te-bleje-nje-city-tree-per-permiresimin-e-ajrit/20%Monthly2018-02-12 15:22
https://kosovapost.net/deputetet-turk-damka-dhe-shinik-reagojne-per-sulmin-ndaj-flamurit-turk-ne-prizren-2/20%Monthly2018-02-12 15:14
https://kosovapost.net/thaci-priti-shefin-e-misionit-vezhgues-te-se-alojz-peterle/20%Monthly2018-02-12 15:12
https://kosovapost.net/pse-barcelona-ka-renie-ne-la-liga/20%Monthly2018-02-12 15:04
https://kosovapost.net/perdhoset-flamuri-turk-ne-prizren-video/20%Monthly2018-02-12 14:55
https://kosovapost.net/kujt-po-duan-tua-mbyllin-syte-supermarketet-mashtrime-foto/20%Monthly2018-02-12 14:46
https://kosovapost.net/politikani-gjerman-reagon-zv-kancelarit-austriak-ndaj-deklaratave-per-kosoven/20%Monthly2018-02-12 14:11
https://kosovapost.net/haxhia-ata-qe-vrane-hajdarin-konushevcin-dhe-krasniqin-ata-pergatiten-atentat-edhe-ndaj-rugoves-audio/20%Monthly2018-02-12 14:09
https://kosovapost.net/turqit-e-gjermanise-turqit-dhe-kurdet-jane-vellezer-mallkuar-qofte-terrori/20%Monthly2018-02-12 13:58
https://kosovapost.net/opinioni-amerikan-nuk-eshte-vetedijshem-per-bashkepunimin-e-shba-se-organizatat-terroriste/20%Monthly2018-02-12 13:52
https://kosovapost.net/si-te-shkarkoni-privatisht-historite-e-miqve-ne-instagram/20%Monthly2018-02-12 13:47
https://kosovapost.net/lojerat-ajrore-boterore-te-mbahen-ne-turqi-2020/20%Monthly2018-02-12 13:36
https://kosovapost.net/karnavale-ne-portugali/20%Monthly2018-02-12 13:34
https://kosovapost.net/ronaldo-pershendet-selam-alejkum-video/20%Monthly2018-02-12 13:29
https://kosovapost.net/hamza-garanton-mbeshtetje-financiare-per-kompleksin-memorial-te-familjes-jashari/20%Monthly2018-02-12 13:28
https://kosovapost.net/deputetet-kerkojne-pergjegjesi-per-gjendjen-e-kullave-historike-te-jasharajve/20%Monthly2018-02-12 13:22
https://kosovapost.net/irena-cahani-te-japim-shume-per-shtetin-e-kosoves-video/20%Monthly2018-02-12 13:17
https://kosovapost.net/pervec-anita-haradinajt-kush-tjeter-ka-mundesi-te-bleje-cante-te-shtrenjte-louis-vuittonfoto/20%Monthly2018-02-12 12:51
https://kosovapost.net/asambleisti-ldk-se-e-bene-per-pese-pare-shpend-ahmetin/20%Monthly2018-02-12 12:39
https://kosovapost.net/%e2%80%8bjuventusi-gati-te-thyeje-rekordin-e-neymar-250-milione-euro-per-kane/20%Monthly2018-02-12 12:29
https://kosovapost.net/suksesi-xhudisteve-tane-ne-paris-kosova-ne-vendin-e-katert-per-medalje-ne-grand-slam/20%Monthly2018-02-12 12:27
https://kosovapost.net/qeveria-pyet-shpend-ahmetin-cilin-ligj-e-vendose-flamurin-e-shqiperise-ne-hyrje-te-prishtines/20%Monthly2018-02-12 12:23
https://kosovapost.net/protesta-masive-ne-kroaci-rastin-e-vizites-se-presidentit-serb/20%Monthly2018-02-12 12:15
https://kosovapost.net/veseli-krasniqi-dhe-gashi-hapin-zyrtarisht-festivalin-olimpik/20%Monthly2018-02-12 12:04
https://kosovapost.net/haradinaj-bashkepunim-frytshem-kosove-iowa/20%Monthly2018-02-12 12:02
https://kosovapost.net/kush-ta-zevendesoje-kryeparlamnetarin-veseli-video/20%Monthly2018-02-12 12:20
https://kosovapost.net/cfare-ben-tuna-derisa-te-gjithe-presin-kengen-e-re-te-saj-foto/20%Monthly2018-02-12 11:46
https://kosovapost.net/kryeministri-malit-te-zi-zgjedh-diten-e-te-dashurarve-per-ta-vizituar-kosoven/20%Monthly2018-02-12 11:41
https://kosovapost.net/ministri-jashtem-turk-shba-ose-te-rregullohemi-ose-te-prishemi-teresisht/20%Monthly2018-02-12 11:29
https://kosovapost.net/komuna-e-prishtines-publikon-listat-kujt-prej-veteraneve-iu-dhane-dhe-kujt-jo-banesat/20%Monthly2018-02-12 11:34
https://kosovapost.net/mediat-amerikane-trump-kerkon-te-privatizoje-nasa-n/20%Monthly2018-02-12 11:17
https://kosovapost.net/cila-eshte-mosha-e-duhur-qe-femija-te-fleje-ndare-nga-prinderit/20%Monthly2018-02-12 11:16
https://kosovapost.net/skandaloze-zevendeskancelari-austriak-kosova-eshte-padyshim-pjese-e-serbise/20%Monthly2018-02-12 11:14
https://kosovapost.net/flamuri-shteteror-te-vendoset-perkrah-atij-kombetar-ne-hyrje-te-prishtines/20%Monthly2018-02-12 11:09
https://kosovapost.net/kryeministri-maqedonise-zaev-pritet-ceremoni-zyrtare-nga-homologu-tij-yildirim/20%Monthly2018-02-12 11:09
https://kosovapost.net/vucic-nen-masa-te-larta-te-sigurise-mberrin-ne-zagreb/20%Monthly2018-02-12 10:59
https://kosovapost.net/mustafa-zgjidhja-e-kontestit-kosove-serbi-duhet-te-kerkuar-ne-jo-kembime-te-territoreve/20%Monthly2018-02-12 10:47
https://kosovapost.net/hoxha-kerkon-nga-bullgaria-perkrahje-per-kosoven-gjate-kryesimit-te-presidences/20%Monthly2018-02-12 10:43
https://kosovapost.net/maqedoni-fillon-gjykimi-per-rastin-monstra/20%Monthly2018-02-12 10:35
https://kosovapost.net/artisti-njohur-shqiptare-gazmend-freitag-pjese-e-ekspozites-ne-vjene/20%Monthly2018-02-12 10:30
https://kosovapost.net/denohet-burgim-zyrtari-policor-qe-akuzohej-se-kercenoi-instruktorin-e-autoshkolles/20%Monthly2018-02-12 10:13
https://kosovapost.net/islami-kemi-vjedhur-ne-emer-te-kompleksit-adem-jashari-video/20%Monthly2018-02-12 10:10
https://kosovapost.net/pas-zevendesimit-mezi-mbajti-lotet-mourinho-tregon-se-perse-e-largoi-pogbane/20%Monthly2018-02-12 10:04
https://kosovapost.net/parate-e-pista-ne-angli-te-perfshire-politikane-e-figura-publike/20%Monthly2018-02-12 10:00
https://kosovapost.net/deputetja-haxhiu-ligji-spo-vlejka-per-te-fortit/20%Monthly2018-02-12 09:35
https://kosovapost.net/sa-ka-shpenzuar-zanfina-ismaili-per-nje-cante-foto/20%Monthly2018-02-12 09:29
https://kosovapost.net/rriten-abortet-frikshem-ne-kosove-shkak-kushtet-ekonomike/20%Monthly2018-02-12 09:44
https://kosovapost.net/kryeministri-maqedonise-zoran-zaev-vizite-zyrtare-ne-turqi/20%Monthly2018-02-12 09:17
https://kosovapost.net/nje-mitur-vret-aksidentalisht-nje-person/20%Monthly2018-02-12 09:10
https://kosovapost.net/andrra-thote-te-dua-ketij-mashkulli-cfare-ben-sinani-foto/20%Monthly2018-02-12 09:05
https://kosovapost.net/skuadra-angleze-ofron-150-milione-euro-per-iscon/20%Monthly2018-02-12 08:59
https://kosovapost.net/abdixhiku-ligji-per-pagat-te-miratohet-sa-shpejt/20%Monthly2018-02-12 08:50
https://kosovapost.net/shqiptaret-te-fiksuar-pas-facebook-edhe-ne-vitin-2018/20%Monthly2018-02-12 08:47
https://kosovapost.net/alarmi-mbyllet-aeroporti-londres-gjendet-bombe/20%Monthly2018-02-12 08:44
https://kosovapost.net/vendosja-e-flamurit-te-kosoves-te-rrethi-kryesor-ne-prishtine-po-mbetet-vec-enderr/20%Monthly2018-02-12 08:41
https://kosovapost.net/shperthim-bombe-ne-biznesin-e-gruas-se-politikanit-te-njohur/20%Monthly2018-02-12 08:32
https://kosovapost.net/largoni-ftohjet-e-dimrit-me-kete-perzierje/20%Monthly2018-02-12 08:33
https://kosovapost.net/eliza-hoxha-prezantohet-ekspozite-solli-kater-momente-historike-te-kosoves/20%Monthly2018-02-12 08:22
https://kosovapost.net/gjuha-kryesore-e-folur-nga-shqiptaret-ne-prishtine-ishte-turqishtja-kurse-intelektualet-e-flisnin-gjuhen-turke-edhe-ne-shtepi/20%Monthly2018-02-12 08:21
https://kosovapost.net/gjashte-vjetori-tragjedise-se-restelices/20%Monthly2018-02-12 08:15
https://kosovapost.net/keto-jane-shenjat-qe-tregojne-se-organizmi-juaj-po-vdes/20%Monthly2018-02-12 08:07
https://kosovapost.net/mpj-terheqja-e-njohjeve-propagande-e-serbise/20%Monthly2018-02-12 08:00
https://kosovapost.net/gold-ag-kenge-per-10-vjetorin-e-pavaresise-se-kosoves/20%Monthly2018-02-12 07:55
https://kosovapost.net/kqz-ja-pa-mandat/20%Monthly2018-02-12 07:49
https://kosovapost.net/ne-dekaden-e-fundit-eshte-rritur-per-48-per-qind-numri-xhamive-ne-danimarke/20%Monthly2018-02-12 07:47
https://kosovapost.net/mehmet-kraja-kosova-ka-nevoje-per-shume-idealizem-video/20%Monthly2018-02-12 07:41
https://kosovapost.net/presidenti-sllovenise-sot-ne-kosove/20%Monthly2018-02-12 07:36
https://kosovapost.net/parashikimi-motit-per-diten-e-sotme-12/20%Monthly2018-02-12 07:32
https://kosovapost.net/aborti-dhe-pasojat-e-tij/20%Monthly2018-02-11 21:09
https://kosovapost.net/hapet-ekspozita-midis-endrres-dhe-realitetit-rastin-e-10-vjetorit-te-pavaresise-se-kosoves/20%Monthly2018-02-11 20:28
https://kosovapost.net/palestinezet-protestojne-ne-gaze-kunder-bllokades-izraelite/20%Monthly2018-02-11 20:20
https://kosovapost.net/ideja-e-ndarjes-se-kosoves-dmth-lufte-e-re-ne-ballkan/20%Monthly2018-02-11 19:39
https://kosovapost.net/irani-ne-huti-thuhet-se-khamenei-vdiq/20%Monthly2018-02-11 19:25
https://kosovapost.net/bozdag-cfare-eshte-osama-bin-laden-per-shba-te-edhe-gulen-eshte-per-turqine/20%Monthly2018-02-11 18:43
https://kosovapost.net/vihet-zjarri-nje-xhamie-ne-holande/20%Monthly2018-02-11 18:41
https://kosovapost.net/kudsi-nuk-eshte-ceshtje-negocimi/20%Monthly2018-02-11 18:40
https://kosovapost.net/komuna-e-prizrenit-ka-padi-ne-vlere-prej-rreth-50-milione-eurosh/20%Monthly2018-02-11 18:34
https://kosovapost.net/hiqni-qafe-dhembjen-e-shpines-tri-ushtrime-tendosjeje-te-cilat-ju-nevojiten-video/20%Monthly2018-02-11 18:32
https://kosovapost.net/george-clooney-adopton-te-riun-nga-iraku/20%Monthly2018-02-11 18:30
https://kosovapost.net/lagarde-renia-e-tregut-eshte-nje-korrigjim-mirepritur-per-fmn-ne/20%Monthly2018-02-11 18:28
https://kosovapost.net/haradinaj-ne-tagesspiegel-kosova-nuk-eshte-veper-e-kryer-krejtesisht/20%Monthly2018-02-11 18:25
https://kosovapost.net/pamje-brenda-shtepise-moderne-dhe-plot-ngjyra-te-arbana-osmanit/20%Monthly2018-02-11 18:21
https://kosovapost.net/hoxhaj-lajmet-e-rrejshme-per-shkembim-territoresh-pjese-e-kampanjes-kunder-kosoves/20%Monthly2018-02-11 18:17
https://kosovapost.net/qeveria-britanike-percakton-vizionin-e-saj-drejt-brexit/20%Monthly2018-02-11 18:15
https://kosovapost.net/kreret-e-shendetesise-vihen-ne-levizje-per-te-ndihmuar-pacientin-e-refuzuar-nga-kirurgu-ne-qkuk/20%Monthly2018-02-11 18:13
https://kosovapost.net/7-treshe-nga-dardani-ne-fitore/20%Monthly2018-02-11 18:09
https://kosovapost.net/ja-cfare-duhet-te-beni-nese-femija-juaj-zgjohet-gjate-nates/20%Monthly2018-02-11 18:07
https://kosovapost.net/%e2%80%8bmonstra-neser-gjykimi-fillon-nga-e-para/20%Monthly2018-02-11 18:04
https://kosovapost.net/dy-alpinist-humben-jeten-ne-malin-kajmakcalan/20%Monthly2018-02-11 18:02
https://kosovapost.net/ministri-lluka-shpjegon-si-te-furnizohet-kosova-e-re-linjit/20%Monthly2018-02-11 17:59
https://kosovapost.net/kjo-grua-gatuan-gojen-e-saj-video/20%Monthly2018-02-11 17:58
https://kosovapost.net/pence-shba-dhe-k-jugore-unike-ne-politiken-ndaj-k-veriore/20%Monthly2018-02-11 17:56
https://kosovapost.net/beni-ushtrime-te-muskujve-edhe-duke-qendruar-ulur-gjate-orarit-te-punes/20%Monthly2018-02-11 17:54
https://kosovapost.net/pakti-detar-greqine-presidenca-nuk-na-kane-kerkuar-plotfuqishmeri-per-negociatat/20%Monthly2018-02-11 17:51
https://kosovapost.net/durres-sekuestrohen-10-kg-heroine-ne-nje-kamion/20%Monthly2018-02-11 17:48
https://kosovapost.net/shkenca-zbulon-erezen-qe-lufton-obezitetin/20%Monthly2018-02-11 17:46
https://kosovapost.net/kjo-ishte-hera-e-fundit-kur-barcelona-nuk-arriti-te-shenoje-ne-camp-nou/20%Monthly2018-02-11 17:40
https://kosovapost.net/jevtiq-themelimi-asociacionit-celes-per-vazhdimin-e-dialogut/20%Monthly2018-02-11 17:38
https://kosovapost.net/shba-ja-ndan-700-miliarde-dollare-per-pentagonin/20%Monthly2018-02-11 17:37
https://kosovapost.net/sulm-arme-ne-agjencine-e-sigurise-ne-afganistan-16-te-vdekur/20%Monthly2018-02-11 17:35
https://kosovapost.net/zaev-nga-sonte-per-vizite-ne-turqi-takohet-erdoganin-dhe-kahramanin/20%Monthly2018-02-11 17:31
https://kosovapost.net/salah-barazon-nje-rekord-interesant-te-premier-liges/20%Monthly2018-02-11 17:29
https://kosovapost.net/pacolliwikipedianet-e-rinj-jane-ambasadore-digjitale-te-kosoves/20%Monthly2018-02-11 17:27
https://kosovapost.net/mediat-sllovene-zbulohet-skenari-arrestimit-te-ramush-haradinajt-ishte-gani-thaci-bashkepunetor-serbise/20%Monthly2018-02-11 21:16
https://kosovapost.net/albin-kurti-emra-te-rinj-ne-kryesi-te-partise/20%Monthly2018-02-11 17:23
https://kosovapost.net/%e2%80%8bmbetet-ne-burg-ish-kryetari-komunes-ishem/20%Monthly2018-02-11 17:19
https://kosovapost.net/e-kryer-mesohet-e-ardhmja-e-icardit/20%Monthly2018-02-11 17:18
https://kosovapost.net/whitney-houston-6-vjet-nga-vdekja-e-mbretereshes-se-pop-soul/20%Monthly2018-02-11 17:16
https://kosovapost.net/uthulla-e-molles-sheruese-nese-perdoret-per-cdo-dite/20%Monthly2018-02-11 17:14
https://kosovapost.net/izraeli-ja-terheq-verejtjen-iranit/20%Monthly2018-02-11 17:12
https://kosovapost.net/mullirit-qe-japin-jete-punedoret-e-grave-te-decanit/20%Monthly2018-02-11 17:11
https://kosovapost.net/iran-aktivisti-kanadezo-iranian-ka-bere-vetevrasje-ne-burg/20%Monthly2018-02-11 17:09
https://kosovapost.net/%e2%80%8bgoditen-thike-futbollistin-shqiptar-arrestohen-reperet-italiane/20%Monthly2018-02-11 17:06
https://kosovapost.net/business-insider-renault-symbioz-eshte-vetura-e-avancuar-autonome-ne-bote/20%Monthly2018-02-11 17:03
https://kosovapost.net/shkaterrohet-banda-shqiptare-furnizonin-italine-droge/20%Monthly2018-02-11 17:01
https://kosovapost.net/presidenti-zvicres-viziton-kosoven/20%Monthly2018-02-11 16:56
https://kosovapost.net/noizy-mbyll-nje-tjeter-armiqesi-disa-vjecare/20%Monthly2018-02-11 16:54
https://kosovapost.net/presidenti-slloven-neser-viziton-kosoven/20%Monthly2018-02-11 16:50
https://kosovapost.net/kek-u-luajti-sot-pa-trajner-ndaj-ramiz-sadiku-ja-rezultati/20%Monthly2018-02-11 16:47
https://kosovapost.net/uk-lushi-pse-largimi-donikes-nga-ldk-duhet-te-na-dhemb/20%Monthly2018-02-11 16:45
https://kosovapost.net/izraeli-torturon-femijet-e-arrestuar-palestineze/20%Monthly2018-02-11 17:43
https://kosovapost.net/florian-marku-e-mposhte-boshnjakun-xhevad-mutfiq/20%Monthly2018-02-11 16:36
https://kosovapost.net/fjalet-e-fundit-te-steve-jobs-kuptova-se-e-gjithe-fama-dhe-pasuria-jane-pa-pakuptim/20%Monthly2018-02-11 16:32
https://kosovapost.net/koment-vizita-e-erdoganit-ne-vatikan-premton-shprese-per-paqen-globale/20%Monthly2018-02-11 16:23
https://kosovapost.net/moske-ja-avioni-rrezuar-71-persona-nuk-ka-te-mbijetuar/20%Monthly2018-02-11 16:19
https://kosovapost.net/eliza-hoxha-le-ta-bejme-te-miren-per-kosoven-video/20%Monthly2018-02-11 16:15
https://kosovapost.net/ne-prizren-djali-kanos-nenen/20%Monthly2018-02-11 15:33
https://kosovapost.net/ahmeti-ymeri-dhe-molliqaj-e-bojkotojne-kurtin-ne-mbledhjen-partiake/20%Monthly2018-02-11 15:02
https://kosovapost.net/institucionet-ne-alarm-rritet-numri-foshnjave-qe-po-vdesin/20%Monthly2018-02-11 14:57
https://kosovapost.net/gjyshja-shqiptare-shet-shtepine-per-te-shlyer-kredine-e-mbeses/20%Monthly2018-02-11 14:41
https://kosovapost.net/kurti-kosoven-ta-vendosim-ne-binaret-e-zhvillimit-dhe-te-forcimit/20%Monthly2018-02-11 14:13
https://kosovapost.net/ngjarje-e-rende-ne-kline-daja-vret-nipin-arme-aksidentalisht/20%Monthly2018-02-11 13:50
https://kosovapost.net/rrezohet-avioni-62-pasagjer/20%Monthly2018-02-11 13:41
https://kosovapost.net/lajmi-fundit-termet-ne-kete-pjese-te-kosoves/20%Monthly2018-02-11 13:37
https://kosovapost.net/donika-gervalla-largohet-nga-ldk-ja-arsya/20%Monthly2018-02-11 13:20
https://kosovapost.net/ish-komandanti-uck-se-smund-te-kembehen-territoret/20%Monthly2018-02-11 12:45
https://kosovapost.net/lufta-e-ardhshme-boterore-rreziku-ne-rritje-konfliktit-midis-fuqive-te-medha/20%Monthly2018-02-11 12:06
https://kosovapost.net/keta-jane-policet-qe-u-arrestuan-dje-lidhur-vrasjen-e-oliver-ivanoviqit/20%Monthly2018-02-11 11:54
https://kosovapost.net/punetoret-ne-gjermani-fitojne-te-drejten-per-te-punuar-28-ore-ne-jave/20%Monthly2018-02-11 11:03
https://kosovapost.net/shpendi-mes-dy-zgjidhjeve/20%Monthly2018-02-11 10:43
https://kosovapost.net/sot-prishtina-ajrin-te-paster-ne-bote/20%Monthly2018-02-11 10:27
https://kosovapost.net/masht-kerkon-nderprerjen-e-mesimit-neper-shkolla-kjo-eshte-arsyeja/20%Monthly2018-02-11 10:21
https://kosovapost.net/thaci-shpeton-pa-u-koritur-presidenti-sllovenise-vjen-ne-kosove/20%Monthly2018-02-11 09:37
https://kosovapost.net/kosova-larg-se-e-konfirmon-edhe-komisioni-evropian/20%Monthly2018-02-11 09:24
https://kosovapost.net/maliqi-pavaresia-eshte-projekt-shekullor-por-storja-ska-perfunduarvideo/20%Monthly2018-02-11 09:08
https://kosovapost.net/kuvendi-shqiperise-rrezon-rezoluten-e-opozites-per-ndryshimin-e-qendrimit-ndaj-jerusalemit/20%Monthly2018-02-11 08:57
https://kosovapost.net/anet-e-erreta-te-kriptovalutave-per-cka-ne-te-vertete-perdoret-bitcoini/20%Monthly2018-02-11 08:51
https://kosovapost.net/shi-e-bore-keshtu-jane-temperaturat-sot-ne-kosove/20%Monthly2018-02-11 08:22
https://kosovapost.net/aktivitetet-e-10-vjetorit-te-pavaresise/20%Monthly2018-02-11 08:14
https://kosovapost.net/te-premten-vendimi-per-aulonin-protesta-para-pallatit-te-drejtesise/20%Monthly2018-02-11 07:46
https://kosovapost.net/pse-gjithe-ky-degradim-brendshem-dhe-refuzim-jashtem/20%Monthly2018-02-10 22:52
https://kosovapost.net/%e2%80%8breali-u-kthehet-fuqishem-fitoreve-deklason-sociedadin/20%Monthly2018-02-10 22:27
https://kosovapost.net/ky-lajm-u-bej-te-hani-vetem-bizele/20%Monthly2018-02-10 21:49
https://kosovapost.net/dilemat-serbe-duhet-te-kete-referendum-per-kosoven/20%Monthly2018-02-10 21:47
https://kosovapost.net/arrestohen-dy-police-ne-veri-dyshohet-se-fshehen-provoat-per-vrasjen-e-ivanoviqit/20%Monthly2018-02-10 21:45
https://kosovapost.net/napoli-se-ka-ndermend-te-ndalet-mposht-edhe-lazion/20%Monthly2018-02-10 21:41
https://kosovapost.net/ekskluzive-kryetarja-e-speciales-vjen-ne-kosove-tregon-listen-e-pare-te-arrestimeve/20%Monthly2018-02-10 21:27
https://kosovapost.net/kini-kujdes-reagoni-menjehere-keto-jane-shenjat-qe-organizmi-fillon-te-vdese/20%Monthly2018-02-10 20:48
https://kosovapost.net/ministri-ismaili-komision-disiplinor-per-mjeket-qe-kerkuan-para/20%Monthly2018-02-10 20:42
https://kosovapost.net/keta-jane-vjehrri-dhe-vjehrra-e-elvana-gjates-foto/20%Monthly2018-02-10 20:25
https://kosovapost.net/une-zezaku-bardhe-lekure-rjepur-arabistanit/20%Monthly2018-02-10 20:19
https://kosovapost.net/dhurata-dhe-flori-vijne-duet-foto/20%Monthly2018-02-10 19:59
https://kosovapost.net/deputetja-e-aakse-tallet-keq-gecajn-e-ldkse/20%Monthly2018-02-10 19:36
https://kosovapost.net/%e2%80%8bdy-ushtare-turq-humbin-jeten-nga-rrezimi-helikopterit-ne-siri/20%Monthly2018-02-10 19:32
https://kosovapost.net/cdo-mbremje-para-gjumit-te-duhej-qe-floket-ti-lidhni-gershet/20%Monthly2018-02-10 19:29
https://kosovapost.net/gripi-veshtiri-ne-dekada-te-tera/20%Monthly2018-02-10 19:21
https://kosovapost.net/heshtet-per-ndotjen-e-ajrit-video/20%Monthly2018-02-10 19:11
https://kosovapost.net/city-udheheq-dygolshin-e-agueros-video/20%Monthly2018-02-10 18:58
https://kosovapost.net/thaci-medaljet-e-akilit-dhe-distrias-dhuratat-me-te-mira-per-10-vjetorin-e-pavaresise/20%Monthly2018-02-10 18:56
https://kosovapost.net/reagon-xhensila-pas-lajmit-per-shtatzenine-na-zbuluan-foto/20%Monthly2018-02-10 18:11
https://kosovapost.net/zake-prelvukaj-eshte-momenti-fundit-qe-te-ecim-perpara-video/20%Monthly2018-02-10 17:45
https://kosovapost.net/cia-perfshin-kosoven-brenda-nje-kuizi-tregon-nje-detaj-per-vendin/20%Monthly2018-02-10 17:31
https://kosovapost.net/lladrovci-fotografohet-ne-jaht-duke-pire-coca-cola-foto/20%Monthly2018-02-10 17:23
https://kosovapost.net/united-dhe-city-ne-gare-per-super-mbrojtesin-e-premierliges/20%Monthly2018-02-10 17:19
https://kosovapost.net/milani-fitore-bindese-ndaj-spal/20%Monthly2018-02-10 17:14
https://kosovapost.net/%e2%80%8bpacolli-ne-vitin-1990-oda-ime-ishte-nje-nga-qendrat-e-levizjes-rugoviane/20%Monthly2018-02-10 17:07
https://kosovapost.net/disa-metoda-se-si-te-largoni-ankthin/20%Monthly2018-02-10 17:06
https://kosovapost.net/nxenesi-nuk-ndihet-mire-ne-shkolle-vdes-ne-spital/20%Monthly2018-02-10 17:02
https://kosovapost.net/pritje-te-gjata-ne-morine/20%Monthly2018-02-10 16:59
https://kosovapost.net/shaqiri-shenon-gol-te-bukur-nga-distanca/20%Monthly2018-02-10 17:04
https://kosovapost.net/dardan-molliqaj-zotohet-per-aktivistet-e-vdekur-te-vv-se/20%Monthly2018-02-10 16:56
https://kosovapost.net/xhensila-myrtezaj-shtatzene-motra-e-bes-kallakut-zbulon-te-verteten/20%Monthly2018-02-10 16:45
https://kosovapost.net/vendimi-qeverise-kunder-investimit-ne-shtepine-e-adem-jasharit/20%Monthly2018-02-10 16:42
https://kosovapost.net/kerkohet-kthimi-pamjes-se-vjeter-te-hotel-grand/20%Monthly2018-02-10 16:38
https://kosovapost.net/messi-ne-lufte-real-madridin-ky-lojtar-ka-futur-palet-ne-konflikt-foto/20%Monthly2018-02-10 16:31
https://kosovapost.net/ilir-deda-enver-hoxhaj-se-kupton-diplomacine/20%Monthly2018-02-10 16:28
https://kosovapost.net/diamantina-gashi-shqiptarja-qe-po-synon-karrieren-muzikore-ne-angli/20%Monthly2018-02-10 16:26
https://kosovapost.net/shtyhet-publikimi-kenges-nga-2ton-kjo-eshte-arsyeja/20%Monthly2018-02-10 16:24
https://kosovapost.net/erdogan-nje-helikopter-turk-eshte-rrezuar-nga-kurdet/20%Monthly2018-02-10 16:21
https://kosovapost.net/presidenti-thaci-zhvilloi-takim-presidenten-e-estonise/20%Monthly2018-02-10 16:18
https://kosovapost.net/kjo-fotografi-tregon-se-miri-operacionet-plastike-te-besa-kokedhimes/20%Monthly2018-02-10 16:16
https://kosovapost.net/ekspozita-rrenjet-e-shtetit-tregon-rrugetimin-e-shtetit-te-kosoves-foto/20%Monthly2018-02-10 16:10
https://kosovapost.net/ky-eshte-caji-qe-duhet-ta-perdorni-per-dobesim/20%Monthly2018-02-10 15:39
https://kosovapost.net/qindra-mijera-persona-skijojne-ne-te-njejten-kohe-ne-rusi/20%Monthly2018-02-10 15:33
https://kosovapost.net/operacioni-dega-e-ullirit-clirohet-fshati-deir-ballut/20%Monthly2018-02-10 15:27
https://kosovapost.net/tottenham-fiton-derbin-arsenal/20%Monthly2018-02-10 15:19
https://kosovapost.net/keto-jane-ushqimet-qe-duhet-te-shmangni-kur-vuani-nga-koliti/20%Monthly2018-02-10 14:59
https://kosovapost.net/nje-femer-tenton-te-vetevritet/20%Monthly2018-02-10 14:44
https://kosovapost.net/financial-times-shqiperia-mund-ta-parakaloje-serbine-ne-rrugen-drejt-anetaresimit-ne/20%Monthly2018-02-10 14:37
https://kosovapost.net/kurti-10-shkurt-populli-tregoi-se-te-ngritet-sa-qe-diskriminohet/20%Monthly2018-02-10 14:29
https://kosovapost.net/udhetim-5-mije-kilometra-ne-kembe-per-palestinen-njihuni-aktivistin-suedez/20%Monthly2018-02-10 14:18
https://kosovapost.net/sanchez-erdha-ne-manchester-united-per-te-fituar-te-gjitha-trofete/20%Monthly2018-02-10 14:14
https://kosovapost.net/dyshohen-per-spiunazh-irani-arreston-disa-persona/20%Monthly2018-02-10 14:08
https://kosovapost.net/bashkohet-vetevendosja/20%Monthly2018-02-10 13:58
https://kosovapost.net/zemrat-e-tiranes-per-14-shkurtin/20%Monthly2018-02-10 13:46
https://kosovapost.net/ne-serbi-po-pergatitet-padi-kunder-nato-s/20%Monthly2018-02-10 13:39
https://kosovapost.net/vetem-15-aplikime-per-pension-nga-viktimat-e-dhunes-seksuale/20%Monthly2018-02-10 13:29
https://kosovapost.net/gjuriq-do-ta-dyfishojme-luften-per-serbet-ne-kosove/20%Monthly2018-02-10 13:11
https://kosovapost.net/pergjigja-e-veselit-kur-pyetet-nga-mediat-kroate-nese-specialja-do-ti-akuzoje-lideret-e-shtetit/20%Monthly2018-02-10 13:00
https://kosovapost.net/kryeministri-indian-zhvillon-viziten-e-tij-te-pare-zyrtare-ne-territoret-palestineze/20%Monthly2018-02-10 12:21
https://kosovapost.net/kapen-substanca-narkotike-dy-femra-dhe-nje-mashkull-te-arrestuar/20%Monthly2018-02-10 12:16
https://kosovapost.net/lojerat-olimpike-dimerore-ky-eshte-vendi-qe-merr-medaljen-e-pare-te-arte/20%Monthly2018-02-10 12:08
https://kosovapost.net/sbashk-u-greve-14-dhe-20-shkurt/20%Monthly2018-02-10 12:03
https://kosovapost.net/vdes-ish-futbollisti-manchester-united/20%Monthly2018-02-10 11:59
https://kosovapost.net/blerja-online-40-e-konsumatoreve-japin-informacione-te-rreme-personale/20%Monthly2018-02-10 11:56
https://kosovapost.net/vazhdohet-gjendja-e-jashtezakonshme-ne-tunizi/20%Monthly2018-02-10 11:51
https://kosovapost.net/shperthim-ne-idlib/20%Monthly2018-02-10 11:47
https://kosovapost.net/mimoza-kusari-lila-i-kunderpergjigjet-akuzave-te-gjinit-per-borxhet-e-trasheguara/20%Monthly2018-02-10 11:28
https://kosovapost.net/debon-policia-cfare-po-ndodh-shqiptaret-rrugeve-te-frances/20%Monthly2018-02-10 11:18
https://kosovapost.net/10-vendet-qe-duhet-vizituar-ne-shqiperi/20%Monthly2018-02-10 11:14
https://kosovapost.net/agimin-iku-nje-gazetar-mire-nje-veprimtar-vlefshem-sportit-dhe-nje-kronist-mrekullueshem/20%Monthly2018-02-10 11:05
https://kosovapost.net/kim-jong-un-fton-presidentin-e-korese-se-jugut-ne-pyeongchang/20%Monthly2018-02-10 11:44
https://kosovapost.net/thaci-viziton-ekipin-olimpik-te-kosoves-ne-pyeongchang/20%Monthly2018-02-10 10:46
https://kosovapost.net/berlusconi-kryeson-sondazhet-si-fitues-zgjedhjeve/20%Monthly2018-02-10 10:27
https://kosovapost.net/per-idene-e-fatmir-limajt-rreth-demarkacionit-flasin-pozite-e-opozite/20%Monthly2018-02-10 10:16
https://kosovapost.net/dy-shtetas-te-iranit-arrestohen-ne-aeroportin-e-prishtines/20%Monthly2018-02-10 10:11
https://kosovapost.net/mali-zi-kerkon-thellim-te-bashkepunimit-ushtarak-turqine/20%Monthly2018-02-10 10:07
https://kosovapost.net/tenton-te-hyje-ilegalisht-ne-kosove-ndalohet-serbi/20%Monthly2018-02-10 09:57
https://kosovapost.net/shba-ja-kerkon-nje-marredhenie-ekonomike-te-drejte-dhe-te-ekuilibruar-kinen/20%Monthly2018-02-10 09:45
https://kosovapost.net/sa-lloje-te-pasaportave-shfrytezojne-serbet-e-kosoves/20%Monthly2018-02-10 09:38
https://kosovapost.net/lebron-shkelqen-ne-ndeshjen-e-radhes/20%Monthly2018-02-10 09:33
https://kosovapost.net/hapet-ura-e-gjate-ne-bote-pas-9-vitesh-ndertim-foto/20%Monthly2018-02-10 09:30
https://kosovapost.net/vazhdon-operacioni-dega-e-ullirit-neutralizohen-mbi-nje-mije-terroriste/20%Monthly2018-02-10 09:22
https://kosovapost.net/siri-rrezohet-nje-avion-izraelit-llojit-f-16/20%Monthly2018-02-10 09:18
https://kosovapost.net/burri-sulmon-fizikisht-gruan-e-tij/20%Monthly2018-02-10 09:34
https://kosovapost.net/shba-te-goditen-nga-stuhia-dimerore-mbi-nje-mije-fluturime-te-anuluara/20%Monthly2018-02-10 09:11
https://kosovapost.net/ne-prishtine-arrestohet-nje-person/20%Monthly2018-02-10 09:05
https://kosovapost.net/sot-behen-tri-vite-qe-nga-nenshkrimi-marreveshjes-per-drejtesi/20%Monthly2018-02-10 08:44
https://kosovapost.net/10-shkurti-dita-kur-fatmir-sejdiu-u-zgjedh-president/20%Monthly2018-02-10 08:29
https://kosovapost.net/moti-ne-vikend/20%Monthly2018-02-10 08:20
https://kosovapost.net/alternativa-te-mbaje-kuvendin-e-pare-zgjedhor/20%Monthly2018-02-10 08:17
https://kosovapost.net/mbledhje-komemorative-per-gazetarin-agim-binaku/20%Monthly2018-02-10 08:02
https://kosovapost.net/shembet-nje-kamp-ne-france-refugjatet-mbijetojne-ne-kushte-te-veshtira/20%Monthly2018-02-09 22:40
https://kosovapost.net/foto-te-shkrepura-ne-momentin-e-duhur/20%Monthly2018-02-09 22:37
https://kosovapost.net/100-vjetori-vdekjes-se-sulltan-abdylhamitit-heroi-te-gjithe-muslimaneve/20%Monthly2018-02-09 22:32
https://kosovapost.net/vizatime-te-bukura-tredimensionale/20%Monthly2018-02-09 22:25
https://kosovapost.net/vetevendosje-vendosi/20%Monthly2018-02-09 22:21
https://kosovapost.net/kush-ta-zevendesoje-bitcoin/20%Monthly2018-02-09 22:17
https://kosovapost.net/i-riu-nga-suhareka-cudite-gjermanine-gjene-mijera-euro-dhe-ja-cfare-ben-me-to/20%Monthly2018-02-09 22:11
https://kosovapost.net/putin-vendet-perendimore-te-lodhen-nga-sanksionet-kunder-moskes/20%Monthly2018-02-09 22:03
https://kosovapost.net/e-shkakton-mungesa-e-kripes-sulmin-ne-zemer/20%Monthly2018-02-09 21:54
https://kosovapost.net/kreu-los-zetas-arrestohet-ne-meksiko/20%Monthly2018-02-09 21:47
https://kosovapost.net/presidenti-erdogan-zbulon-sekretin-trumpit-thashe/20%Monthly2018-02-09 21:38
https://kosovapost.net/rusia-akuzon-shba-ne-per-mbeshtetje-te-isis/20%Monthly2018-02-09 21:29
https://kosovapost.net/turqia-ka-aftesi-te-kryeje-operacionin-ne-afrin-dhe-te-kontrolloje-egjeun/20%Monthly2018-02-09 21:24
https://kosovapost.net/haradinaj-deri-2019-te-zgjidhet-ceshtja-kosove-serbi/20%Monthly2018-02-09 21:15
https://kosovapost.net/keto-shenja-tregojne-se-keni-nevoje-per-uje/20%Monthly2018-02-09 21:08
https://kosovapost.net/mourinho-krenar-pogben/20%Monthly2018-02-09 21:04
https://kosovapost.net/facebook-teston-nje-opsion-te-ri/20%Monthly2018-02-09 21:00
https://kosovapost.net/nje-asteroid-rrezikshem-ti-afrohet-tokes-sonte/20%Monthly2018-02-09 20:54
https://kosovapost.net/kush-te-vije-ne-stolin-e-chelsea-s-pas-contes/20%Monthly2018-02-09 20:50
https://kosovapost.net/trump-e-kim-jong-un-japin-fund-luftes-shfaqen-se-bashku-ne-lojerat-olimpike/20%Monthly2018-02-09 20:38
https://kosovapost.net/e-pyet-si-je-nena-shokohet-nga-fotoja-qe-i-dergon-vajza/20%Monthly2018-02-09 20:29
https://kosovapost.net/ky-eshte-pronari-zemergjere-paguan-4-dite-pune-si-te-ishin-5/20%Monthly2018-02-09 20:21
https://kosovapost.net/haradinaj-perjetesisht-mirenjohes-senatorit-dole-qe-dha-kosoves-shprese/20%Monthly2018-02-09 20:17
https://kosovapost.net/per-votimin-e-demarkacionit-duhet-te-kete-konsensus-politik/20%Monthly2018-02-09 20:03
https://kosovapost.net/dicka-po-zihet-cfare-po-e-keshillojne-molliqajn-baton-haxhiu-e-dardan-gashi-foto/20%Monthly2018-02-09 20:11
https://kosovapost.net/nasa-publikon-fotografine-me-distancen-me-te-larget-nga-toka-foto/20%Monthly2018-02-09 19:42
https://kosovapost.net/sinan-hoxha-tregon-kushtin-e-andrres-para-se-ta-merrte-ne-shtepi/20%Monthly2018-02-09 19:38
https://kosovapost.net/nese-jo-grip-atehere-cfare-paralajmerojne-hundet-e-bllokuara-dhimbja-e-fytit-fytyres/20%Monthly2018-02-09 19:32
https://kosovapost.net/shperthen-bateria-e-iphone-ne-nje-dyqan-servisi-ka-te-lenduar-video/20%Monthly2018-02-09 19:30
https://kosovapost.net/me-ekipe-te-ndare-por-bashke-me-zemer-foto/20%Monthly2018-02-09 19:24
https://kosovapost.net/conte-ne-asnje-moment-se-kam-menduar-doreheqjen/20%Monthly2018-02-09 19:11
https://kosovapost.net/kryeministri-haradinaj-takon-ish-sekretaren-albright/20%Monthly2018-02-09 19:05
https://kosovapost.net/edhe-kryeministri-haradinaj-ngushellon-familjen-binaku/20%Monthly2018-02-09 18:57
https://kosovapost.net/ilire-vinca-secili-prej-nesh-duhet-ta-duam-shtetin-duke-punuar-ndershmeri-video/20%Monthly2018-02-09 18:51
https://kosovapost.net/ne-nje-muze-ne-turqi-ekspozohet-kuran-teteshekullor-shkruar-dore/20%Monthly2018-02-09 18:49
https://kosovapost.net/komisionari-hahn-kerkese-kosoves-per-permbushjen-e-detyrimeve-ndaj-msa-se/20%Monthly2018-02-09 19:17
https://kosovapost.net/pkk-pyd-ka-liruar-nga-burgu-rreth-400-pjesetare-te-isis/20%Monthly2018-02-09 18:38
https://kosovapost.net/ushtria-izraelite-plagos-nje-civil-palestinez/20%Monthly2018-02-09 18:35
https://kosovapost.net/schulz-heq-dore-nga-ambicia-per-postet-ministrore/20%Monthly2018-02-09 18:31
https://kosovapost.net/xhavit-haliti-takon-nje-grup-gazetaresh-nderkombetare/20%Monthly2018-02-09 18:23
https://kosovapost.net/komiteti-olimpik-kosoves-ngushellon-familjen-e-agim-binakut/20%Monthly2018-02-09 18:20
https://kosovapost.net/bordi-kek-ut-te-kete-rritje-te-pagave/20%Monthly2018-02-09 18:12
https://kosovapost.net/vazelina-nje-mrekulli-beres/20%Monthly2018-02-09 17:57
https://kosovapost.net/sulm-ndaj-autobusit-te-lojtareve-te-barcelones/20%Monthly2018-02-09 17:34
https://kosovapost.net/ramush-haradinaj-viziton-pentagonin/20%Monthly2018-02-09 17:20
https://kosovapost.net/kur-bashkimi-ben-fuqine-foto/20%Monthly2018-02-09 17:02
https://kosovapost.net/gatusso-komplimente-per-calhanoglu-dhe-bonuccin/20%Monthly2018-02-09 16:59
https://kosovapost.net/migjen-kelmendi-jemi-fat-qe-perjetuam-pavaresine-e-kosoves-video-2/20%Monthly2018-02-09 16:46
https://kosovapost.net/migjen-kelmendi-jemi-fat-qe-perjetuam-pavaresine-e-kosoves-video/20%Monthly2018-02-09 16:43
https://kosovapost.net/vazhdojne-sulmet-ajrore-ne-idlib/20%Monthly2018-02-09 17:36
https://kosovapost.net/hoti-ldk-te-ruaje-kursin-proevropian-te-kosoves/20%Monthly2018-02-09 16:31
https://kosovapost.net/inspektorati-policor-mohon-akuzat-per-pjesemarrjen-ne-krim-te-organizuar/20%Monthly2018-02-09 16:24
https://kosovapost.net/dy-hakereve-nga-kosova-u-caktohet-masa-prej-30-ditesh-paraburgim/20%Monthly2018-02-09 16:16
https://kosovapost.net/mund-te-semureni-nga-gripi-shume-se-nje-pergjate-nje-sezoni/20%Monthly2018-02-09 16:10
https://kosovapost.net/agk-vdekja-e-gazetarit-binaku-eshte-humbje-e-madhe-per-gjithe-komunitetin-e-gazetareve/20%Monthly2018-02-09 16:05
https://kosovapost.net/kdi-komuna-e-rahovecit-transparentja/20%Monthly2018-02-09 15:57
https://kosovapost.net/gjeti-17-rezultate-ne-skedine-magazinieri-fiton-1-8-milione-euro/20%Monthly2018-02-09 15:54
https://kosovapost.net/ministrja-hoxha-bisede-telefonike-hahn/20%Monthly2018-02-09 15:33
https://kosovapost.net/dalipi-skuadra-qe-fiton-nuk-ndryshon-ja-gjendja-e-canit/20%Monthly2018-02-09 15:28
https://kosovapost.net/serbia-vazhdon-te-mbetet-armik-kosoves-flasin-qytetaret/20%Monthly2018-02-09 15:24
https://kosovapost.net/shpikja-e-re-e-kinezeve-syze-per-policet-qe-te-dallojne-kriminelet/20%Monthly2018-02-09 15:22
https://kosovapost.net/kushtetuesja-e-merr-vendimin-e-fundit-per-jeruzalemin-e-pdks-dokument/20%Monthly2018-02-09 15:01
https://kosovapost.net/sistemi-te-dhenave-per-rastet-e-trafikimit-njerez-top-prioritet/20%Monthly2018-02-09 15:00
https://kosovapost.net/nje-vajze-muslimane-braktis-voice-per-shkak-te-sulmeve-raciste/20%Monthly2018-02-09 14:49
https://kosovapost.net/vokrri-dergon-telegram-ngushellimi-familjes-se-agim-binakut/20%Monthly2018-02-09 14:40
https://kosovapost.net/populli-eshte-njezeri-ivanoviqin-nuk-e-kane-vrare-shqiptaret/20%Monthly2018-02-09 14:33
https://kosovapost.net/shperthim-bombe-ne-nje-xhami-gjate-namazit-te-dites-se-premte/20%Monthly2018-02-09 14:18
https://kosovapost.net/thaci-parakalimi-ekipit-olimpik-ishte-madheshtor-ne-korene-e-jugut/20%Monthly2018-02-09 14:12
https://kosovapost.net/cmim-te-larte-per-angela-merkel-mandati-katert/20%Monthly2018-02-09 14:03
https://kosovapost.net/kushtetuesja-hedh-poshte-ankesen-e-shaqir-totajt-per-zgjedhjet-ne-prizren/20%Monthly2018-02-09 13:56
https://kosovapost.net/mbajeni-fjalen-kur-u-premtoni-dicka-femijeve/20%Monthly2018-02-09 13:48
https://kosovapost.net/doktrina-e-re-kombetare-beteja-e-shtatoreve/20%Monthly2018-02-09 13:48
https://kosovapost.net/vdes-gazetari-agim-binaku/20%Monthly2018-02-09 13:42
https://kosovapost.net/cigarja-mund-te-lihet-duke-pire-uje-2/20%Monthly2018-02-09 13:40
https://kosovapost.net/veshi-nje-pallto-te-dhuruar-per-te-varfrit-kur-e-futi-doren-ne-xhepin-e-saj-gjeti-nje-sasi-te-madhe-parash/20%Monthly2018-02-09 13:27
https://kosovapost.net/ridvan-murtezi-mbajti-koncert-ne-paris-ne-vigjilje-te-10-vjetorit-te-pavaresise/20%Monthly2018-02-09 13:22
https://kosovapost.net/inter-milan-shtyhet-derbi-della-madonnina-ja-arsyeja/20%Monthly2018-02-09 13:18
https://kosovapost.net/gazetari-shqiptar-behet-baba-per-here-te-katert-foto/20%Monthly2018-02-09 13:14
https://kosovapost.net/pse-natyra-eshte-e-mire-se-mjekesia/20%Monthly2018-02-09 13:06
https://kosovapost.net/komentatori-serb-mburret-perfaqesimin-e-kosoves-ne-lojerat-olimpike-video/20%Monthly2018-02-09 13:03
https://kosovapost.net/serish-shtyhet-seanca-haliti-deputeteve-ska-udhetu-nuk-na-intereson/20%Monthly2018-02-09 12:54
https://kosovapost.net/shi-e-bore-gjate-fundjaves/20%Monthly2018-02-09 12:46
https://kosovapost.net/ndryshon-forma-e-testit-per-patente-shoferi/20%Monthly2018-02-09 12:40
https://kosovapost.net/mike-pence-e-shmang-darken-koreanoverioret-ne-lojerat-olimpike/20%Monthly2018-02-09 12:25
https://kosovapost.net/fansat-e-kritikojne-per-peshen-shikojeni-si-reagon-ronela-hajati-foto/20%Monthly2018-02-09 12:06
https://kosovapost.net/prokuroria-lumezi-e-ka-dhene-ne-menyre-te-rregullt-provimin/20%Monthly2018-02-09 11:59
https://kosovapost.net/deputete-e-ministra-ua-kthejne-shpinen-qytetareve-ah-sikur-ta-kishim-nje-grusht-te-forte/20%Monthly2018-02-09 11:51
https://kosovapost.net/milaim-zeka-vjen-mysafire-ne-seance-foto/20%Monthly2018-02-09 11:23
https://kosovapost.net/aksidentohet-deputeti-fisnik-ismaili-foto/20%Monthly2018-02-09 11:17
https://kosovapost.net/hoti-flet-per-shendetin-e-liderit-isa-mustafa/20%Monthly2018-02-09 11:13
https://kosovapost.net/atk-ka-terhequr-fituesit-e-kuponeve-fiskal/20%Monthly2018-02-09 11:01
https://kosovapost.net/ldk-qeveria-haradinaj-e-ka-izoluar-kosoven/20%Monthly2018-02-09 11:32
https://kosovapost.net/hoxhaj-ne-strasbourg-mosnjohja-nga-pese-vende-te-se-po-e-sfidon-agjenden-e-kosoves/20%Monthly2018-02-09 10:38
https://kosovapost.net/trump-dhe-modi-diskutojne-permes-telefonit-per-afganistanin-dhe-myslimanet-rohingya/20%Monthly2018-02-09 10:17
https://kosovapost.net/guta-lindore-nga-sulmet-e-regjimit-te-asadit-75-civile-te-vdekur/20%Monthly2018-02-09 10:18
https://kosovapost.net/presidenti-thaci-merr-pjese-ne-hapjen-e-lojerave-olimpike-dimerore-ne-pyeongchang/20%Monthly2018-02-09 10:07
https://kosovapost.net/ja-cfare-deklaroi-coutinho-pas-fitores-kunder-valencias/20%Monthly2018-02-09 10:02
https://kosovapost.net/policia-e-kosoves-konfiskon-19-mije-euro-te-falsifikuara/20%Monthly2018-02-09 09:58
https://kosovapost.net/hahn-viti-2025-nuk-eshte-blanko-cek-per-serbine-nevojiten-reforma-te-veshtira-dhe-urgjente/20%Monthly2018-02-09 09:42
https://kosovapost.net/pyeongchang-mirepret-olipiaden-dimerore/20%Monthly2018-02-09 09:32
https://kosovapost.net/aksident-me-motor-nje-i-lenduar/20%Monthly2018-02-09 09:22
https://kosovapost.net/dieta-ndikon-ne-perhapjen-e-semundjes-se-kancerit/20%Monthly2018-02-09 09:09
https://kosovapost.net/therret-thike-nje-person-ne-drenas/20%Monthly2018-02-09 09:02
https://kosovapost.net/gjendet-vdekur-nje-person-ne-banesen-e-tij-ne-mitrovice/20%Monthly2018-02-09 08:57
https://kosovapost.net/nuk-miratohet-buxheti-shba-mbyll-qeverine/20%Monthly2018-02-09 08:52
https://kosovapost.net/operacioni-dega-e-ullirit-vriten-1-062-terroriste/20%Monthly2018-02-09 08:47
https://kosovapost.net/ndodhe-edhe-kjo-foto/20%Monthly2018-02-09 08:41
https://kosovapost.net/deputetet-ndryshojne-qendrim-ndaj-demarkacionit/20%Monthly2018-02-09 08:38
https://kosovapost.net/sot-nisin-lojerat-olimpike-dimerore-ne-korene-jugore-kosova-merr-pjese-per-te-pare/20%Monthly2018-02-09 08:26
https://kosovapost.net/neymar-nuk-shkelqen-realin-deklarata-qe-po-cmend-brazilianin/20%Monthly2018-02-09 08:21
https://kosovapost.net/hahn-vitin-e-ardhshem-zgjidhja-perfundimtare-ndermjet-kosoves-dhe-serbise/20%Monthly2018-02-09 08:19
https://kosovapost.net/substanca-ne-vajin-e-patateve-te-skuqura-stimulon-rritjen-e-flokeve/20%Monthly2018-02-09 08:15
https://kosovapost.net/pas-permbytjeve-lekaj-nenshkruan-marreveshje-decanin-e-junikun/20%Monthly2018-02-09 08:15
https://kosovapost.net/parashutistet-me-flamuj-leshohen-sot-mbi-qiellin-e-prishtines/20%Monthly2018-02-09 08:09
https://kosovapost.net/zbulohen-formacionet-e-ndeshjes-fiorentina-juventus/20%Monthly2018-02-09 08:03
https://kosovapost.net/si-te-forconi-shikimin-cfare-duhet-te-hani/20%Monthly2018-02-09 07:52
https://kosovapost.net/parashikimi-motit-per-diten-e-sotme-11/20%Monthly2018-02-09 07:46
https://kosovapost.net/jashari-nese-specialja-rikthehet-ne-kuvend-deputetet-te-votojne-per-shfuqizimin-e-saj/20%Monthly2018-02-09 07:39
https://kosovapost.net/aktivistet-e-vv-se-thone-dardan-molliqajt-se-eshte-pjese-e-klanit-pronto/20%Monthly2018-02-09 07:33
https://kosovapost.net/tillerson-udheton-ne-lindjen-e-mesme/20%Monthly2018-02-09 07:27
https://kosovapost.net/shteti-i-ri-policet-e-vjeter/20%Monthly2018-02-09 07:22
https://kosovapost.net/zevendesministri-ne-liste-te-uzurpatoreve/20%Monthly2018-02-09 07:15
https://kosovapost.net/besim-ajeti-nuk-ka-kufi-ne-ate-se-cfare-mund-te-arrini-nese-punoni-perkushtim/20%Monthly2018-02-08 22:32
https://kosovapost.net/pse-duhet-te-flini-nje-hudher-nen-jastek/20%Monthly2018-02-08 22:23
https://kosovapost.net/haradinaj-takon-drejtorin-e-cia-s/20%Monthly2018-02-08 22:03
https://kosovapost.net/ky-te-jete-pasardhesi-zinedine-zidane/20%Monthly2018-02-08 21:56
https://kosovapost.net/zbatoni-keta-hapa-per-ta-bere-sistemin-android-te-shpejte-se-ios-apple/20%Monthly2018-02-08 21:51
https://kosovapost.net/pse-kane-rene-shitjet-e-iphone-ve/20%Monthly2018-02-08 21:39
https://kosovapost.net/babai-ne-uashington-biri-ne-vjene-foto/20%Monthly2018-02-08 21:32
https://kosovapost.net/kush-eshte-heroi-i-panjohur-i-pavaresise-se-kosoves/20%Monthly2018-02-08 21:13
https://kosovapost.net/kryeministri-haradinaj-takon-ndihmes-sekretarin-e-shtetit-per-europe/20%Monthly2018-02-08 20:58
https://kosovapost.net/ish-kryeministri-berisha-mirepret-deklaraten-e-trumpit-per-kosoven/20%Monthly2018-02-08 20:51
https://kosovapost.net/trupa-e-baletit-kombetar-shfaqet-me-bluzat-e-dhjetevjetorit-te-pavaresise/20%Monthly2018-02-08 20:38
https://kosovapost.net/u-akuzua-per-ngacmim-seksual-ministri-francez-mohon-akuzat/20%Monthly2018-02-08 20:36
https://kosovapost.net/vazhdojne-sulmet-ne-idlib-mbi-dhjetera-te-vrare-e-te-plagosur/20%Monthly2018-02-08 20:13
https://kosovapost.net/beqaj-bashkepunimi-ke-varet-nga-serbia-shume-se-sa-nga-kosova/20%Monthly2018-02-08 20:07
https://kosovapost.net/nderrimi-ores-parlamenti-europian-vendos-per-rishikimin-efektet-negative-dhe-pozitive/20%Monthly2018-02-08 20:01
https://kosovapost.net/wenger-anglezet-mjeshtrat-e-simulimit/20%Monthly2018-02-08 19:49
https://kosovapost.net/haradinaj-zeri-amerikes-dritare-e-informimit-per-kosoven-ne-te-kaluaren/20%Monthly2018-02-08 19:43
https://kosovapost.net/mithat-frasheri-ja-si-e-ndihmoi-sulltan-abdulhamiti-kongresin-e-manastirit/20%Monthly2018-02-08 19:24
https://kosovapost.net/emocionuese-femija-afrohet-per-te-kerkuar-lemoshe-tek-nje-makine-por-ajo-qe-gjen-brenda-ia-thyen-zemren/20%Monthly2018-02-08 19:16
https://kosovapost.net/kronika-e-nje-kasneci-shkodra-ne-shek-xvii/20%Monthly2018-02-08 19:12
https://kosovapost.net/national-geographic-kush-jane-shqiptaret/20%Monthly2018-02-08 19:06
https://kosovapost.net/haradinaj-ne-uashington-i-perforcuar-mire-me-vete-3-keshilltare/20%Monthly2018-02-08 19:18
https://kosovapost.net/tesla-humbje-rekorde-ne-tremujorin-e-fundit-te-2017-es/20%Monthly2018-02-08 18:33
https://kosovapost.net/zbulohen-qindra-emigrante-ne-nje-ferme/20%Monthly2018-02-08 18:29
https://kosovapost.net/20-foto-nga-jerusalemi-viteve-30/20%Monthly2018-02-08 18:26
https://kosovapost.net/zhvillimet-rreth-kompleksit-te-familjes-jashari/20%Monthly2018-02-08 18:17
https://kosovapost.net/korea-e-veriut-parade-ushtarake-para-lojerave-dimerore/20%Monthly2018-02-08 18:15
https://kosovapost.net/rrefehet-agjenti-cia-s-ja-per-cfare-e-morem-kosoven/20%Monthly2018-02-08 18:10
https://kosovapost.net/kush-eshte-fitues-i-mecit-lushtaku-jashari/20%Monthly2018-02-08 18:11
https://kosovapost.net/zeka-varrezat-ne-prekaz-nuk-jane-bere-nga-buxheti-qeverise-por-nga-nje-shtetas-turk/20%Monthly2018-02-08 18:03
https://kosovapost.net/sipas-rusise-shba-ja-synon-te-marre-pasurine-ekonomike-te-sirise/20%Monthly2018-02-08 17:49
https://kosovapost.net/ronaldo-njerezit-duhet-te-vrapojne-pas-endrrave-te-tyre-ende-jam-ambicioz/20%Monthly2018-02-08 17:40
https://kosovapost.net/di-biagio-rikthen-armaten-e-vjeter-tek-italia/20%Monthly2018-02-08 17:37
https://kosovapost.net/kosova-krenare-me-te-kaluaren-e-perkushtuar-per-integrim-ne-be/20%Monthly2018-02-08 17:33
https://kosovapost.net/miliarderi-amerikan-kunder-brexit-ja-pretendimet/20%Monthly2018-02-08 17:27
https://kosovapost.net/ja-ushqimet-qe-duhet-te-konsumoni-kunder-virusit-me-bark-e-te-vjella/20%Monthly2018-02-08 18:53
https://kosovapost.net/2020-en-hapet-xhamia-e-madhe-ne-maqedoni/20%Monthly2018-02-08 17:18
https://kosovapost.net/ermal-meta-vazhdon-garen-ne-sanremo/20%Monthly2018-02-08 17:14
https://kosovapost.net/gjerat-qe-nuk-duhet-ti-beni-pasi-keni-ngrene/20%Monthly2018-02-08 17:19
https://kosovapost.net/thaci-e-ardhmja-e-kosoves-dhe-e-ardhmja-e-miqesise-sone-me-ameriken-eshte-e-sigurt/20%Monthly2018-02-08 17:07
https://kosovapost.net/dybala-le-juventusin/20%Monthly2018-02-08 17:04
https://kosovapost.net/ronaldo-analizon-italine-nga-icardi-titulli-e-deri-te/20%Monthly2018-02-08 17:02
https://kosovapost.net/komisionet-e-eksperteve-takohen-per-piken-kufitare-kosove-maqedoni/20%Monthly2018-02-08 16:55
https://kosovapost.net/johannes-hahn-marreveshja-prishtine-beograd-aktualisht-e-zbrazet/20%Monthly2018-02-08 16:49
https://kosovapost.net/vendet-qe-te-mbesin-pa-energji-elektrike-15/20%Monthly2018-02-08 16:43
https://kosovapost.net/hoxhaj-pa-liberalizim-te-vizave-dialogu-nuk-ka-kuptim/20%Monthly2018-02-08 16:31
https://kosovapost.net/pacolli-merr-pjese-ne-lutjet-e-mengjesit-ne-shba-takon-zyrtare-nga-filipine-kenya-e-uganda/20%Monthly2018-02-08 16:24
https://kosovapost.net/guarin-lutje-interit-me-ktheni-ne-shtepi/20%Monthly2018-02-08 16:19
https://kosovapost.net/policia-e-kosoves-reagon-ndaj-deklaratave-te-rexhep-selimit/20%Monthly2018-02-08 15:38
https://kosovapost.net/nga-tani-pensionistet-te-gjitha-sherbimet-ti-kryejne-ne-kete-objekt-ne-prishtine/20%Monthly2018-02-08 15:33
https://kosovapost.net/kurti-na-denuan-pa-deshmi-dhe-per-hakmarrje/20%Monthly2018-02-08 15:29
https://kosovapost.net/alexis-sanchez-thyen-rekordet-e-manchester-unitedit-shitje-te-fanelles/20%Monthly2018-02-08 15:27
https://kosovapost.net/ministri-hasani-premtoi-3-5-milion-euro-investime-ne-malisheve/20%Monthly2018-02-08 15:25
https://kosovapost.net/pse-hardinaj-e-zhduke-thacin-nga-fotografia-e-takimit-ne-shba-foto/20%Monthly2018-02-08 15:18
https://kosovapost.net/thaci-ne-tavoline-vajzen-e-donald-trump/20%Monthly2018-02-08 15:13
https://kosovapost.net/maqedonasit-kane-mendim-negativ-per-kosoven-e-shqiperine/20%Monthly2018-02-08 15:11
https://kosovapost.net/djali-presidentit-po-pushon-ne/20%Monthly2018-02-08 15:09
https://kosovapost.net/nje-shtetas-britanise-se-madhe-gjendet-vdekur-ne-aeroportin-e-shkupit/20%Monthly2018-02-08 15:03
https://kosovapost.net/cnn-ne-shqiperi-nje-investim-madh-ne-tregun-mediatik-shqiptar/20%Monthly2018-02-08 14:55
https://kosovapost.net/xhamia-e-madhe-ne-maqedoni-planifikohet-te-hapet-2020-2/20%Monthly2018-02-08 14:50
https://kosovapost.net/xhamia-e-madhe-ne-maqedoni-planifikohet-te-hapet-2020/20%Monthly2018-02-08 14:46
https://kosovapost.net/e-dhimbshme-dy-vjet-pas-vdekjes-se-gruas-martohet-serish-por-merr-nje-telefonate-misterioze/20%Monthly2018-02-08 14:45
https://kosovapost.net/prinderit-e-prekur-nga-kjo-semundje-demtojne-shendetin-fizik-te-femijeve/20%Monthly2018-02-08 14:41
https://kosovapost.net/si-dukej-adrola-dushi-kur-ka-qene-femije-foto/20%Monthly2018-02-08 14:19
https://kosovapost.net/bashkeshortja-e-kryeministrit-haradinaj-cante-mijera-euro/20%Monthly2018-02-08 14:19
https://kosovapost.net/sulmuesi-juventusit-mungon-ndaj-fiorentines-rrezikon-championsin/20%Monthly2018-02-08 14:09
https://kosovapost.net/veseli-takon-komunitetin-shqiptar-ne-kroaci/20%Monthly2018-02-08 13:54
https://kosovapost.net/dobite-e-vajit-te-limonit-menyra-e-pergatitjes-ne-shtepi-video/20%Monthly2018-02-08 13:45
https://kosovapost.net/flamuri-kosoves-per-te-pare-ne-lojerat-olimpike-dimerore/20%Monthly2018-02-08 13:35
https://kosovapost.net/messi-zbulon-emrin-e-djalit-qe-vjen-ne-jete-se-shpejti/20%Monthly2018-02-08 13:21
https://kosovapost.net/akuza-te-renda-per-lladrovcin-nga-disa-asambliste-ne-drenas/20%Monthly2018-02-08 13:20
https://kosovapost.net/cfare-infeksione-sjell-konsumimi-i-mishit-te-pules/20%Monthly2018-02-08 13:14
https://kosovapost.net/los-angeles-times-shitet-per-500-milione-dollare/20%Monthly2018-02-08 13:10
https://kosovapost.net/punetoret-e-kek-ut-paralajmerojne-greve/20%Monthly2018-02-08 12:51
https://kosovapost.net/148-police-jane-invalide-te-luftes/20%Monthly2018-02-08 12:46
https://kosovapost.net/shtetet-e-kuintit-mirepresin-zotimet-e-lidereve-per-mosshfuqizimin-e-speciales/20%Monthly2018-02-08 12:36
https://kosovapost.net/molliqaj-provon-ta-terheqe-vemendjen-e-kurtit-porfoto/20%Monthly2018-02-08 12:21
https://kosovapost.net/haradinaj-takon-zyrtaret-e-departamentit-te-shba-se/20%Monthly2018-02-08 12:10
https://kosovapost.net/ldk-ja-e-dergon-ne-gjykaten-kushtetuese-vendimin-e-kryeministrin-haradinaj/20%Monthly2018-02-08 11:58
https://kosovapost.net/punetoret-e-kek-ut-protestojne-para-qeverise-kerkojne-rritjen-e-pagave-foto/20%Monthly2018-02-08 11:32
https://kosovapost.net/delegacioni-korese-se-veriut-nuk-deshiron-te-takohet-zevendespresidentin-e-shba-ve/20%Monthly2018-02-08 11:21
https://kosovapost.net/shba-vendimi-per-te-ftuar-mianmarin-ne-stervitje-shkakton-debat/20%Monthly2018-02-08 11:17
https://kosovapost.net/tahiri-prokuroria-e-shtetit-ka-nisur-kontaktet-institutin-zviceran-per-rastin-e-astrit-deharit/20%Monthly2018-02-08 11:12
https://kosovapost.net/vjosa-kerkon-nenshkrime-po-cfare-po-nenshkruajne-deputetet/20%Monthly2018-02-08 11:05
https://kosovapost.net/arrestohen-11-palestineze-nga-ushtria-izraelite/20%Monthly2018-02-08 10:50
https://kosovapost.net/meksike-gjenden-trupa-pa-koke/20%Monthly2018-02-08 10:46
https://kosovapost.net/records-kerkon-1-5-milion-euro-nga-mozzik-dhe-getinjo-flasin-reperet/20%Monthly2018-02-08 10:44
https://kosovapost.net/9-misteret-e-shtepise-se-bardhe-qe-vetem-presidentet-dine-2/20%Monthly2018-02-08 10:38
https://kosovapost.net/zeka-per-rregullimin-e-varrit-te-adem-jasharit-jane-bere-vjedhje-kam-dokumente/20%Monthly2018-02-08 10:34
https://kosovapost.net/ministri-sefaj-qytetaret-e-kosoves-nuk-duhet-te-paguajne-faturat-e-veriut/20%Monthly2018-02-08 10:25
https://kosovapost.net/pse-qepa-e-kuqe-ndalon-dhimbjen-e-dhembit-arsyeja/20%Monthly2018-02-08 10:20
https://kosovapost.net/filmi-si-mjet-mesimi-vjen-edhe-ne-shkollat-e-mesme-te-prizrenit/20%Monthly2018-02-08 10:16
https://kosovapost.net/ldk-shpreson-ne-zgjedhje-te-reja/20%Monthly2018-02-08 09:44
https://kosovapost.net/arrestohet-ne-kufi-malazezi/20%Monthly2018-02-08 09:28
https://kosovapost.net/mbeshtetja-e-shba-ve-ndaj-organizates-terroriste-pkk-kck-pyd-ypg-ka-shkaktuar-reagime-brenda-vendit/20%Monthly2018-02-08 09:24
https://kosovapost.net/organizata-terroriste-pkk-ypg-furnizohet-arme-nga-19-shtete/20%Monthly2018-02-08 09:20
https://kosovapost.net/erdogan-shpallet-president-nderi-kryeqytetit-rinor-botes-islame-kuds/20%Monthly2018-02-08 09:12
https://kosovapost.net/gjendet-vdekur-nje-person-ne-vitomirice-te-pejes/20%Monthly2018-02-08 09:09
https://kosovapost.net/turqia-te-marre-mish-edhe-nga-kosova/20%Monthly2018-02-08 08:58
https://kosovapost.net/hahn-ne-serbi-kosova-kusht-per-anetaresimin-ne/20%Monthly2018-02-08 08:53
https://kosovapost.net/studim-paraardhesit-e-britanikeve-kane-qene-lekure-te-erret-ne-te-zeze/20%Monthly2018-02-08 08:51
https://kosovapost.net/pdk-denohet-burg-drejtori-lutfi-hazirit/20%Monthly2018-02-08 08:48
https://kosovapost.net/vetevendosje-qendron-e-palekundur-per-demarkacionin/20%Monthly2018-02-08 08:43
https://kosovapost.net/publikohet-cmimi-palltos-se-era-istrefit-foto/20%Monthly2018-02-08 08:36
https://kosovapost.net/shba-deshiron-zgjidhje-paqesore-korene-e-veriut/20%Monthly2018-02-08 08:29
https://kosovapost.net/kengetari-shqiptar-hetohet-nga-prokuroria/20%Monthly2018-02-08 08:16
https://kosovapost.net/drecun-nuk-beson-se-kosova-te-zgjidhe-vrasjen-e-ivanoviqit/20%Monthly2018-02-08 08:07
https://kosovapost.net/9-misteret-e-shtepise-se-bardhe-qe-vetem-presidentet-dine/20%Monthly2018-02-08 08:03
https://kosovapost.net/e-keni-ditur-se-foto/20%Monthly2018-02-08 07:58
https://kosovapost.net/reali-te-nenshkruaje-neymarin-ronaldo-zbulon-gjithcka/20%Monthly2018-02-08 07:53
https://kosovapost.net/ja-cfare-duhet-te-hani-nese-vuani-nga-hipertensioni/20%Monthly2018-02-08 07:47
https://kosovapost.net/policia-kineze-ne-mission-impossible-pajiset-syzet-qe-identifikojne-personat-ne-kerkim/20%Monthly2018-02-08 07:40
https://kosovapost.net/punetoret-e-kek-ut-protestojne-per-rritje-pagash/20%Monthly2018-02-08 07:34
https://kosovapost.net/parashikimi-motit-per-sot-dhe-fundjave/20%Monthly2018-02-08 07:30
https://kosovapost.net/debakli-ne-bruksel/20%Monthly2018-02-08 07:27
https://kosovapost.net/orientalizmi-dezinformimi-dhe-islami/20%Monthly2018-02-07 22:10
https://kosovapost.net/mediat-si-zoterues-te-kohes/20%Monthly2018-02-07 22:04
https://kosovapost.net/arrestohen-10-shqiptare-ne-france-akuzohen-se-kane-kryer-260-vjedhje-banesash/20%Monthly2018-02-07 22:29
https://kosovapost.net/suedi-vrau-me-sepate-vajzen-e-gruas-denohet-me-burgim-te-perjetshem-shqiptari/20%Monthly2018-02-07 21:56
https://kosovapost.net/qindra-mijera-vetura-te-markes-mitsubishi-me-defekte-kerkohet-kthimi-i-tyre/20%Monthly2018-02-07 21:53
https://kosovapost.net/mizoria-tmerri-dhe-shpresa-ne-nje-fotografi/20%Monthly2018-02-07 21:47
https://kosovapost.net/ermal-meta-pezullohet-gara-e-festivalit-te-sanremos-ja-arsyeja/20%Monthly2018-02-07 21:41
https://kosovapost.net/deshironi-te-rrisni-vetullat-qerpiket-dhe-floket-ky-eshte-vaji-i-duhur/20%Monthly2018-02-07 21:33
https://kosovapost.net/anglezi-pare-ishte-ngjyre-zbulimi-qe-po-habit-te-gjithe-foto/20%Monthly2018-02-07 21:25
https://kosovapost.net/strategjia-e-re-e-se-nuk-e-qarteson-integrimin-e-kosoves/20%Monthly2018-02-07 21:15
https://kosovapost.net/identitete-te-fragmentuara/20%Monthly2018-02-07 21:10
https://kosovapost.net/keshtu-u-ekzekutua-bosi-mafies-greke-video/20%Monthly2018-02-07 21:17
https://kosovapost.net/ne-mbledhjen-e-ks-per-kosoven-dominon-diskutimi-per-vrasjen-e-ivanoviqit/20%Monthly2018-02-07 20:52
https://kosovapost.net/morgan-freeman-flet-per-krimet-e-serbise-ndaj-popujve-te-ballkanit/20%Monthly2018-02-07 20:46
https://kosovapost.net/zyrtari-komunes-se-ferizajt-pezullohet-nga-puna-dyshohet-per-marredhenie-seksuale-nje-te-mitur-dokument/20%Monthly2018-02-07 20:32
https://kosovapost.net/kolonet-sioniste-sulmojne-xhamine-al-aksa/20%Monthly2018-02-07 20:27
https://kosovapost.net/13-persona-te-arrestuar-per-vjedhje-identiteti-ne-internet/20%Monthly2018-02-07 20:12
https://kosovapost.net/erdogan-president-nderi-kryeqytetit-rinor-botes-islame-kuds/20%Monthly2018-02-07 20:06
https://kosovapost.net/harrone-be-n-kapuni-per-nato/20%Monthly2018-02-07 20:34
https://kosovapost.net/lideri-partise-socialdemokrate-propozohet-si-minister-jashtem-ne-gjermani/20%Monthly2018-02-07 19:55
https://kosovapost.net/se-shpejti-te-vije-ne-jete-ciromessi/20%Monthly2018-02-07 19:37
https://kosovapost.net/ne-dardani-u-vihet-flaka-kontenjereve/20%Monthly2018-02-07 19:26
https://kosovapost.net/lewandowski-enderron-realin/20%Monthly2018-02-07 19:21
https://kosovapost.net/u-perjashtua-per-shqelmin-alla-cantona-evra-te-luaje-te-west-ham/20%Monthly2018-02-07 19:14
https://kosovapost.net/levorja-e-limonit-e-dobishme-per-shendetin/20%Monthly2018-02-07 19:06
https://kosovapost.net/kontributi-muslimaneve-ne-letersine-shqiptare/20%Monthly2018-02-07 19:12
https://kosovapost.net/lezeti-10-vjecar-pavaresise/20%Monthly2018-02-07 18:51
https://kosovapost.net/maqedonia-kerkon-mendimin-e-unesco-s-per-rindertimin-xhamise-ali-pasha-ne-oher/20%Monthly2018-02-07 18:49
https://kosovapost.net/ambasadorja-e-shba-se-ne-okb-ne-e-perkrahim-fuqishem-kosoven/20%Monthly2018-02-07 18:43
https://kosovapost.net/donald-trump-planifikon-parade-ushtarake-madheshtore-ne-uashington/20%Monthly2018-02-07 18:38
https://kosovapost.net/veseli-vizite-zyrtare-ne-kroaci-takon-kryeministrin-plenkoviq/20%Monthly2018-02-07 18:29
https://kosovapost.net/projekt-i-ri-nga-dj-pm-dj-dagz-e-lindon-berisha/20%Monthly2018-02-07 18:29
https://kosovapost.net/presidenti-thaci-dorezon-deklaraten-e-pavaresise-ne-biblioteken-e-kongresit-amerikan/20%Monthly2018-02-07 18:02
https://kosovapost.net/policia-qellon-arme-zjarri-ndaj-nje-veture/20%Monthly2018-02-07 17:53
https://kosovapost.net/merkel-it-i-hapet-rruga-per-nje-mandat-te-radhes/20%Monthly2018-02-07 17:30
https://kosovapost.net/zyrtarja-e-bankes-teb-pranon-se-ka-shfrytezuar-kartelat-e-klienteve-per-te-blere-gjera-personale/20%Monthly2018-02-07 17:26
https://kosovapost.net/bmw-version-te-ri-te-fuqishem/20%Monthly2018-02-07 17:15
https://kosovapost.net/citaku-ne-okb-sa-heret-qe-serbia-e-njeh-kosoven-aq-mire-per-regjionin/20%Monthly2018-02-07 17:04
https://kosovapost.net/kopja-e-deklarates-se-pavaresise-tashme-ne-bibloteken-e-kongresit-ne-amerike/20%Monthly2018-02-07 16:55
https://kosovapost.net/bashkimi-europian-ben-thirrje-per-ndalimin-e-sulmeve-ndaj-civileve-ne-guten-lindore/20%Monthly2018-02-07 16:44
https://kosovapost.net/9-misteret-e-shtepise-se-bardhe-vetem-presidentet-dine/20%Monthly2018-02-07 16:26
https://kosovapost.net/vendet-qe-te-mbesin-pa-energji-elektrike-14/20%Monthly2018-02-07 16:20
https://kosovapost.net/interviste-kryesuesin-e-ballit-kombetar-ne-amerike-dhe-kanada-ali-maxhuni/20%Monthly2018-02-07 16:10
https://kosovapost.net/konsumimi-duhanit-brenda-ne-shtepi-sjell-semundjen-e-kancerit/20%Monthly2018-02-07 16:10
https://kosovapost.net/pas-deklaratave-naziste-nenkryetari-polak-pe-se-shkarkohet-nga-detyra/20%Monthly2018-02-07 16:03
https://kosovapost.net/kosovari-qe-vrau-bashkeshorten-e-tij-nga-vushtria-mund-te-shpallet-semure-psikik/20%Monthly2018-02-07 16:02
https://kosovapost.net/alexis-sanchez-pranon-denimin-16-muaj-burg/20%Monthly2018-02-07 15:58
https://kosovapost.net/lamtumire-dentist-cfare-duhet-te-beni-per-te-pasur-dhembe-perfekte/20%Monthly2018-02-07 15:46
https://kosovapost.net/lajmi-fundit-jep-doreheqje-edhe-nje-kryetar-vetevendosjes/20%Monthly2018-02-07 15:43
https://kosovapost.net/thaci-dhe-pacolli-takohen-walker-ne-shba/20%Monthly2018-02-07 15:32
https://kosovapost.net/bordi-fmn-se-ka-mirepritur-performancen-e-mire-ekonomike-te-kosoves/20%Monthly2018-02-07 15:25
https://kosovapost.net/serbet-punojne-ne-kosove-pa-nostrifikim-te-diplomave/20%Monthly2018-02-07 15:11
https://kosovapost.net/kujdes-cajra-te-lira-bustina-ne-vend-te-cajit-po-konsumoni-kimikate/20%Monthly2018-02-07 15:07
https://kosovapost.net/cfare-po-ndodh-tek-psg-neymar-drejt-largimit-kush-ia-merr-numrin/20%Monthly2018-02-07 15:00
https://kosovapost.net/strategjia-e-se-vendos-shtetet-ne-nje-konkurrence-te-pabarabarte/20%Monthly2018-02-07 14:55
https://kosovapost.net/ish-presidentja-jahjaga-se-shpejti-single/20%Monthly2018-02-07 14:57
https://kosovapost.net/termet-ne-nju-jork-njerezit-ne-panik/20%Monthly2018-02-07 14:30
https://kosovapost.net/marina-behet-brune-nuk-ta-njihni-sa-shume-ka-ndryshuar-foto/20%Monthly2018-02-07 14:19
https://kosovapost.net/ilir-deda-ne-kuvend-si-deputet-i-ldk-se/20%Monthly2018-02-07 14:43
https://kosovapost.net/nje-grua-muslimane-nga-japonia-dizajnon-sexhaden-e-xhepit-video/20%Monthly2018-02-07 14:08
https://kosovapost.net/zonja-e-pare-e-finlandes-lind-ne-spitalin-publik/20%Monthly2018-02-07 13:59
https://kosovapost.net/arrestohen-tre-persona-te-armatosur-ne-nje-kafiteri-ne-prishtine/20%Monthly2018-02-07 13:57
https://kosovapost.net/icardi-te-jete-transferimi-madh-veres/20%Monthly2018-02-07 13:47
https://kosovapost.net/e-pabesueshme-maskohet-si-femer-dhe-shkon-deri-ne-finale-te-miss-kazakistanit-dhe-foto/20%Monthly2018-02-07 13:46
https://kosovapost.net/problemet-shendetesore-te-shpeshta-qe-shfaqen-pas-lindjes/20%Monthly2018-02-07 13:41
https://kosovapost.net/duka-u-shpall-fitues-bashkim-fino-befason-te-gjithe-kete-gjest/20%Monthly2018-02-07 13:40
https://kosovapost.net/takohen-ahmeti-dhe-minxhozi-javen-e-ardhshme-mbahet-takimi-unionit-te-bashkive-shqiptare/20%Monthly2018-02-07 13:33
https://kosovapost.net/pa-mure-shfaqja-e-baletit-qe-pasqyron-sfidat-e-popullit-shqiptar/20%Monthly2018-02-07 13:23
https://kosovapost.net/gjaku-arte-vetem-43-persona-e-kane-kete-grup-gjaku-ne-te-gjithe-boten/20%Monthly2018-02-07 13:23
https://kosovapost.net/cfare-u-ndodhte-ne-mesjete-atyre-qe-merreshin-thashetheme/20%Monthly2018-02-07 13:12
https://kosovapost.net/ja-cfare-thote-duka-pas-rizgjedhjes-ne-krye-te-fshf-se/20%Monthly2018-02-07 13:08
https://kosovapost.net/guxojme-te-lahemi-pas-ushqimit-na-ftohin-akulloret-shpjegojne-ekspertet/20%Monthly2018-02-07 13:04
https://kosovapost.net/shba-sanksione-te-veshtira-ndaj-korese-se-veriut/20%Monthly2018-02-07 13:02
https://kosovapost.net/kandidati-pdk-se-per-asambleist-pranon-fajesine-per-falsifikim-parash/20%Monthly2018-02-07 12:55
https://kosovapost.net/turqia-dhuron-20-mije-kopje-te-kuranit-ne-ameriken-latine/20%Monthly2018-02-07 12:42
https://kosovapost.net/ministria-shet-makinat-per-300-euro/20%Monthly2018-02-07 12:41
https://kosovapost.net/insistimi-ali-ahmetit-per-zgjidhjen-e-emrit/20%Monthly2018-02-07 12:39
https://kosovapost.net/ndodh-ne-qkuk-aparati-blere-para-2-vitesh-ende-nuk-ka-ardhur-nga-austria/20%Monthly2018-02-07 12:34
https://kosovapost.net/ja-si-duket-moderatorja-pa-pike-grimi-foto/20%Monthly2018-02-07 12:33
https://kosovapost.net/shtetasi-shqiptar-jep-ryshfet-10-euro-ne-vermice-gjenden-18-telefona/20%Monthly2018-02-07 12:31
https://kosovapost.net/donald-trump-urdher-pentagonit-organizoni-nje-parade-madheshtore-ushtarake/20%Monthly2018-02-07 12:26
https://kosovapost.net/hoxha-kosova-po-vazhdon-plotesimin-e-kushteve-ja-po-e-favorizon-serbine/20%Monthly2018-02-07 12:20
https://kosovapost.net/kmdlnj-gjykatesit-dhe-prokuroret-e-korruptuar-te-unmik-ut-dhe-eulex-ta-korruptojne-edhe-gjykaten-speciale/20%Monthly2018-02-07 12:05
https://kosovapost.net/vuajtjet-e-dimrit-te-zi-te-refugjateve-ne-calais/20%Monthly2018-02-07 11:50
https://kosovapost.net/anxhela-peristeri-flet-rreth-marteses/20%Monthly2018-02-07 11:45
https://kosovapost.net/euobserver-tregon-shkaqet-pse-ja-dje-zvogeloi-gjasat-e-kosoves-per-integrim/20%Monthly2018-02-07 11:39
https://kosovapost.net/tankistet-turq-parandaluan-sulm-vetevrases-bombe-prane-afrinit/20%Monthly2018-02-07 11:33
https://kosovapost.net/kush-fitoi-zgjedhjet-ne-federaten-shqiptare-te-futbollit/20%Monthly2018-02-07 11:35
https://kosovapost.net/komisioni-parlamentar-e-miraton-propozimin-qe-pallati-rinise-te-behet-ndermarrje-komunale/20%Monthly2018-02-07 11:27
https://kosovapost.net/si-te-ndezim-nje-zjarr-duke-perdorur-ujin-ne-vend-te-shkrepeses-video/20%Monthly2018-02-07 11:25
https://kosovapost.net/e-akuzuara-per-keqperdorim-detyre-e-gatshme-te-hyje-ne-negociata-per-pranimin-e-fajesise/20%Monthly2018-02-07 11:18
https://kosovapost.net/gjeneral-rames-ia-lavderojne-punen-e-fsk-se/20%Monthly2018-02-07 11:17
https://kosovapost.net/si-te-lufton-artritin-vetem-45-minuta-ne-jave/20%Monthly2018-02-07 10:59
https://kosovapost.net/nis-votimi-per-kreun-e-ri-te-fshf-se/20%Monthly2018-02-07 10:50
https://kosovapost.net/zjarrin-ne-banese-dyshohet-se-e-shkaktoi-bombola-e-gazit/20%Monthly2018-02-07 10:42
https://kosovapost.net/sulmon-thike-kolegun-e-punes/20%Monthly2018-02-07 10:37
https://kosovapost.net/nese-ju-bien-floket-mos-e-neglizhoni-rrezikoheni-nga/20%Monthly2018-02-07 10:28
https://kosovapost.net/bebe-rexha-thyen-rekordin-ne-toplisten-e-muzikes-country-2/20%Monthly2018-02-07 10:23
https://kosovapost.net/zv-presidenti-uefa-s-qeveria-te-mos-nderhyje-ne-futboll/20%Monthly2018-02-07 10:02
https://kosovapost.net/thaci-kosova-urgjentisht-te-tejkalon-gjendjen-e-izolimit-te-ratifikohet-demarkacioni/20%Monthly2018-02-07 09:47
https://kosovapost.net/kuneterit-e-shyhrete-berishes-kerkojne-250-mije-euro-demshperblim-nga-jahjaga-dokument/20%Monthly2018-02-07 09:33
https://kosovapost.net/kdi-ja-kerkon-nga-ministrat-qe-te-heqin-dore-nga-pozitat-e-dyfishta/20%Monthly2018-02-07 09:11
https://kosovapost.net/fillon-te-rikthehet-vlera-e-bitcoin/20%Monthly2018-02-07 09:05
https://kosovapost.net/qeveria-e-kosoves-u-ndane-nga-10-mije-euro-familjeve-te-grupit-te-kumanoves/20%Monthly2018-02-07 08:58
https://kosovapost.net/ministria-e-drejtesise-shet-veturat-per-300-euro/20%Monthly2018-02-07 08:58
https://kosovapost.net/polici-iken-nga-miu-te-perloteni-duke-qeshur-video/20%Monthly2018-02-07 08:50
https://kosovapost.net/nuk-kishte-buke-per-ta-ushqyer-nena-nga-con-djalin-ne-jetimore/20%Monthly2018-02-07 08:44
https://kosovapost.net/rrjeti-grave-mbeshtet-jahjagen-pas-padise-per-shpifje/20%Monthly2018-02-07 08:41
https://kosovapost.net/guterres-thirrje-ks-okb-se-per-unitet-kunder-perdorimit-te-armeve-kimike-ne-siri/20%Monthly2018-02-07 08:36
https://kosovapost.net/ja-kur-pritet-te-vetevendosin-te-pakenaqurit-e-vetevendosjes/20%Monthly2018-02-07 08:26
https://kosovapost.net/alves-e-provon-veten-edhe-ne-porte-ndaj-sochaux-pasi-qe-trapp-del-jashte-karton-te-kuq-foto-video/20%Monthly2018-02-07 08:22
https://kosovapost.net/termeti-fuqishem-shemb-hotelin-ne-tajvan/20%Monthly2018-02-07 08:19
https://kosovapost.net/nissan-nderron-gomat-ski-video/20%Monthly2018-02-07 08:18
https://kosovapost.net/blogerja-e-njohur-shqiptare-shkon-ne-ekstrem-floket-por-ja-si-duket-foto/20%Monthly2018-02-07 08:15
https://kosovapost.net/afro-3-700-aplikime-per-93-vende-pune-ne-kek/20%Monthly2018-02-07 08:12
https://kosovapost.net/eliot-engel-kosova-duhet-te-kete-ushtrine-dhe-liberalizimin/20%Monthly2018-02-07 08:10
https://kosovapost.net/sulmuesi-i-njohur-nuk-kthehet-te-milanifoto/20%Monthly2018-02-07 07:58
https://kosovapost.net/leshohet-drejt-marsit-raketa-e-fuqishme-videofoto/20%Monthly2018-02-07 07:51
https://kosovapost.net/vaji-ullirit-sherues-shume-semundjeve/20%Monthly2018-02-07 07:41
https://kosovapost.net/ne-keshillin-e-sigurimit-diskutohet-per-kosoven/20%Monthly2018-02-07 07:37
https://kosovapost.net/thaci-haradinaj-e-veseli-shkelin-protokollin-e-shtetit/20%Monthly2018-02-07 07:29
https://kosovapost.net/parashikimi-motit-per-diten-e-sotme-10/20%Monthly2018-02-07 07:26
https://kosovapost.net/sami-lushtaku-reagon-pas-akuzave-te-bekim-jasharit/20%Monthly2018-02-06 22:23
https://kosovapost.net/aleksandra-xhorxheviq-rruga-ime-prej-erresires-se-injorances-ne-driten-e-islamit-2/20%Monthly2018-02-06 22:55
https://kosovapost.net/nihani-drejt-ndarjes-bashkeshortin/20%Monthly2018-02-06 21:37
https://kosovapost.net/brokoli-ben-magji-mushkerite/20%Monthly2018-02-06 21:21
https://kosovapost.net/gjermani-28-ore-pune-ne-jave-dhe-rritje-pagash-prej-43-per-qind/20%Monthly2018-02-06 21:11
https://kosovapost.net/termeti-ne-tajvan-dy-te-vdekur-e-qindra-te-plagosur/20%Monthly2018-02-06 21:06
https://kosovapost.net/zemra-ime-eshte-ne-madrid/20%Monthly2018-02-06 21:02
https://kosovapost.net/ministria-e-financave-ekzekuton-vendimin-per-ndarjen-e-290-mije-eurove-per-familjet-e-grupit-kumanova/20%Monthly2018-02-06 20:43
https://kosovapost.net/ngrihet-aktakuze-ndaj-3-trafikanteve-shqiptare-te-armeve-te-lidhur-cosa-nostran/20%Monthly2018-02-06 20:35
https://kosovapost.net/zgjedhjet-per-kreun-e-fshf-se-mbahen-te-merkuren/20%Monthly2018-02-06 20:27
https://kosovapost.net/dua-te-shoh-edhe-shtetin-e-palestines-edhe-shtetin-e-izraelit-kudsin-si-kryeqytet/20%Monthly2018-02-06 20:17
https://kosovapost.net/te-ekstradohet-ne-rusi-izraeliti-dyshuar-per-trafikim-organe-ne-kosove/20%Monthly2018-02-06 20:00
https://kosovapost.net/mberrin-ne-pyeongchang-te-korese-se-jugut-ekipi-olimpik-kosoves/20%Monthly2018-02-06 19:55
https://kosovapost.net/zoti-me-nderoi-qe-te-behesha-i-pari-njeri-qe-falet-dhe-agjeron-ne-kozmos/20%Monthly2018-02-06 19:53
https://kosovapost.net/ahmeti-viziton-haskuken-ne-prizren/20%Monthly2018-02-06 19:36
https://kosovapost.net/termet-fuqishem-ne-tajvan/20%Monthly2018-02-06 19:24
https://kosovapost.net/roboti-nderpret-fjalimin-e-ministrit-turk-fol-ngadale-nuk-po-te-kuptoj-video/20%Monthly2018-02-06 19:30
https://kosovapost.net/erdogan-i-ben-paralajmerimin-e-fundit-forcat-turke-kane-per-qellim-kthimin-e-qytetit-tek-pronaret-e-saj/20%Monthly2018-02-06 19:21
https://kosovapost.net/lidhja-ndermjet-pkk-pyd-dhe-isis/20%Monthly2018-02-06 19:00
https://kosovapost.net/draghi-bitcoin-dhe-kriptomonedhat-e-tjera-perbejne-rrezik-shume-te-larte/20%Monthly2018-02-06 18:49
https://kosovapost.net/zv-ministri-turk-drejtesise-ucar-takoi-edhe-kryeprokurorin-lumezi-n/20%Monthly2018-02-06 18:42
https://kosovapost.net/porshe-miliarda-euro-per-zhvillim-te-automjeteve-hibride-dhe-elektrike/20%Monthly2018-02-06 18:37
https://kosovapost.net/afrona-ka-nje-pyetje-per-fansat-e-saj-foto/20%Monthly2018-02-06 18:30
https://kosovapost.net/cka-eshte-urthi-dhe-cilat-ushqime-duhet-ti-perdorni-kur-keni-urth/20%Monthly2018-02-06 21:50
https://kosovapost.net/kukan-viti-2018-viti-ku-procesi-mund-te-behet-pakthyeshem/20%Monthly2018-02-06 18:12
https://kosovapost.net/ambasadorja-vlahutin-dorezon-metes-strategjine-e-re-te-ke-se/20%Monthly2018-02-06 17:47
https://kosovapost.net/ronald-koeman-trajneri-ri-kombetares-se-holandes/20%Monthly2018-02-06 17:41
https://kosovapost.net/totti-dhe-spalletti-protagoniste-sulmet-ndaj-njeri-tjetrit/20%Monthly2018-02-06 17:36
https://kosovapost.net/miratohet-urdher-arresti-per-themeluesin-e-wikileaks/20%Monthly2018-02-06 17:27
https://kosovapost.net/ky-eshte-zevendesuesi-i-contes-tek-chelsea/20%Monthly2018-02-06 17:55
https://kosovapost.net/sllovenia-e-gatshme-ta-ndihmoje-kosoven-ne-implementimin-e-reformes-se-tvsh-se/20%Monthly2018-02-06 17:10
https://kosovapost.net/misioni-osbe-se-dhuron-policise-se-kosoves-mjete-te-specializuara-te-ndihmes-se-pare/20%Monthly2018-02-06 17:01
https://kosovapost.net/lg-jashte-tregut-te-madh-ne-bote/20%Monthly2018-02-06 16:57
https://kosovapost.net/sot-nuk-te-vecoja-askend-ne-strategjine-per-ballkanin/20%Monthly2018-02-06 16:41
https://kosovapost.net/ne-keto-vite-grate-fituan-te-drejten-e-votes-anembane-botes/20%Monthly2018-02-06 16:34
https://kosovapost.net/vendet-qe-te-mbesin-pa-energji-elektrike-13/20%Monthly2018-02-06 16:29
https://kosovapost.net/10-fakte-qe-duhet-ti-dini-per-sistemin-diellor/20%Monthly2018-02-06 16:26
https://kosovapost.net/cilesia-e-ujit-te-pijshem-ne-vendet-e-varfera-europiane-shqetesuese/20%Monthly2018-02-06 16:20
https://kosovapost.net/tahiri-takon-zevendesministrin-e-drejtesise-te-republikes-se-turqise/20%Monthly2018-02-06 16:09
https://kosovapost.net/barcelona-e-eliminon-chelsea-n-messi-eshte-mire-se-maradona/20%Monthly2018-02-06 16:01
https://kosovapost.net/kush-po-e-mban-kosoven-si-ne-burgun-e-alkatrazit/20%Monthly2018-02-06 15:52
https://kosovapost.net/njihuni-gruan-qe-bashkejeton-5-krokodile-dhe-ndane-te-gjitha-ata-foto-video/20%Monthly2018-02-06 15:52
https://kosovapost.net/arsyetimi-ahmetit-per-mos-pagesen-ndaj-ujesjellesit/20%Monthly2018-02-06 15:45
https://kosovapost.net/zyrtare-liverpool-transferon-nje-qendermbrojtes/20%Monthly2018-02-06 15:37
https://kosovapost.net/ramush-haradinaj-11-prill-ne-gjykate/20%Monthly2018-02-06 15:31
https://kosovapost.net/ismaili-nuk-iu-shpeton-grevave-te-enjten-protestojne-specializantet-e-mjekesise/20%Monthly2018-02-06 15:26
https://kosovapost.net/deputetja-paralajmeron-largimin-komisioni-eshte-bere-si-kuvend-burrash/20%Monthly2018-02-06 15:20
https://kosovapost.net/hahn-porosit-beogradin-njehere-zgjidhni-kosoven-pastaj-mund-te-flasim-kur-mund-te-hyni-ne/20%Monthly2018-02-06 14:48
https://kosovapost.net/zidane-zgjedh-mbrojtesin-qe-mbuloje-neymarin/20%Monthly2018-02-06 14:28
https://kosovapost.net/kafshohet-nga-gjarpri-ne-oborrin-e-shtepise-cfare-ndodhe-gruas-shtatzene/20%Monthly2018-02-06 14:22
https://kosovapost.net/messi-kerkon-te-tranferoje-tek-barca-yllin-e-bajernit/20%Monthly2018-02-06 14:17
https://kosovapost.net/dy-persona-jane-gjetur-te-pajete-ne-banese/20%Monthly2018-02-06 14:14
https://kosovapost.net/melania-serish-ne-qender-te-vemendjes-me-gjestin-ndaj-trump-video/20%Monthly2018-02-06 14:07
https://kosovapost.net/rrefimi-ish-shefes-serbe-mezi-shpetova-nga-millosheviqi-dhe-karaxhiqi-ata-vrane-shume-njerez/20%Monthly2018-02-06 14:05
https://kosovapost.net/adelina-tahiri-shtatzene-foto/20%Monthly2018-02-06 13:57
https://kosovapost.net/keto-jane-shprehite-e-njerezve-qe-nuk-semuren-kurre/20%Monthly2018-02-06 13:55
https://kosovapost.net/siria-perplas-shba-te-dhe-rusine/20%Monthly2018-02-06 13:53
https://kosovapost.net/kosovarit-ne-norvegji-demolohet-vetura-ne-garazh-derisa-po-flinte/20%Monthly2018-02-06 13:50
https://kosovapost.net/kosoves-ofrohet-e-drejta-e-pjesemarrjeje-ne-takimet-e-nivelit-te-larte-te-bllokut-te-se/20%Monthly2018-02-06 13:46
https://kosovapost.net/tika-ndihmon-nxenesit-aftesi-te-kufizuara-ne-shqiperifoto/20%Monthly2018-02-06 13:43
https://kosovapost.net/qkuk-jep-kontraten-1-5-milion-euro-per-gazra-oksiduli-vjen-nga-serbia/20%Monthly2018-02-06 13:43
https://kosovapost.net/lg-largohet-nga-tregu-madh-telefonave-ne-bote/20%Monthly2018-02-06 13:30
https://kosovapost.net/gazeta-gjermane-ofron-shqiperise-dhe-maqedonise-perspektiven-e-anetaresimit/20%Monthly2018-02-06 13:26
https://kosovapost.net/sekreti-genta-ismajlit-kengetarja-perton-ti-laje-dhembet/20%Monthly2018-02-06 13:26
https://kosovapost.net/nese-keni-gjithmone-te-ftohte-kjo-mund-te-jete-shenje-se-jeni-te-semure/20%Monthly2018-02-06 12:44
https://kosovapost.net/dita-qe-ndryshoi-boten-ja-cfare-ndodhi-para-1-shekulli-ne-angli/20%Monthly2018-02-06 12:40
https://kosovapost.net/aksident-zinxhiror-ne-veternik-foto/20%Monthly2018-02-06 12:36
https://kosovapost.net/haradinaj-shume-shpejt-qytetaret-ti-gezojne-benefitet-e-ligjit-per-obiliqin/20%Monthly2018-02-06 12:28
https://kosovapost.net/shume-pak-njerez-ne-bote-kane-mundur-ta-gjejne-gabimin-ne-kete-fotografi/20%Monthly2018-02-06 12:26
https://kosovapost.net/lojtaret-te-paguar-ne-france-e-pabesueshme-sa-fiton-neymar/20%Monthly2018-02-06 12:21
https://kosovapost.net/zedhenesi-qeverise-gjermane-ska-anetaresime-automatike-te-shteteve-ballkanike-ne/20%Monthly2018-02-06 12:17
https://kosovapost.net/keto-pije-detoksifikojne-trupin-gjate-dimrit/20%Monthly2018-02-06 12:12
https://kosovapost.net/veseli-per-te-pare-vendet-e-se-e-trajtojne-kosoven-shtet-te-pavarur/20%Monthly2018-02-06 11:56
https://kosovapost.net/reali-apo-psg-ja-heynckes-flet-hapur-ja-kush-kualifikohet-ne-champions/20%Monthly2018-02-06 11:40
https://kosovapost.net/rrezet-e-telefonave-sjellin-kete-semundje/20%Monthly2018-02-06 11:39
https://kosovapost.net/bekim-jashari-smund-te-bllokoni-edhe-pse-po-mundoheni-cdo-kusht/20%Monthly2018-02-06 11:26
https://kosovapost.net/arrestohen-hajnat-qe-kishin-kryer-vjedhje-ne-fshatrat-e-decanit/20%Monthly2018-02-06 11:20
https://kosovapost.net/kryeministri-malit-te-zi-vjen-javen-e-ardhshme-ne-prishtine/20%Monthly2018-02-06 11:13
https://kosovapost.net/konjufca-paralajmeron-protesta-per-rastin-dehari/20%Monthly2018-02-06 11:09
https://kosovapost.net/kurti-akuzon-qeverine-per-pengim-te-hetimit-nderkombetare-per-deharin/20%Monthly2018-02-06 11:05
https://kosovapost.net/nuk-ka-asgje-konkrete-ne-lidhje-vrasjen-e-ivanoviqit-policia-kerkon-ndihme/20%Monthly2018-02-06 10:31
https://kosovapost.net/nena-e-aulon-zekes-tregon-si-u-ndje-kur-pa-ne-sallen-e-gjyqit-te-akuzuarit-per-vrasjen-e-djalit/20%Monthly2018-02-06 10:25
https://kosovapost.net/ja-cilat-semundje-te-femijeve-sherojne-hurmat/20%Monthly2018-02-06 09:52
https://kosovapost.net/anulohet-vizita-ne-kosove-e-kryeministrit-te-malit-te-zi-dushko-markoviq-foto/20%Monthly2018-02-06 09:37
https://kosovapost.net/dueli-per-demarkacionin/20%Monthly2018-02-06 09:21
https://kosovapost.net/stuhia-e-bores-kaos-ne-rruget-e-shba-ve-te-vdekur-dhe-qindra-aksidente-video/20%Monthly2018-02-06 09:17
https://kosovapost.net/nenkryetari-pacolli-delegacionin-e-tij-ne-vizite-studimore-ne-turqi/20%Monthly2018-02-06 09:07
https://kosovapost.net/nuk-ka-kush-te-kujdeset-per-te-moshuarit-ne-gjermani-kerkohen-punetore-nga-jashte/20%Monthly2018-02-06 09:10
https://kosovapost.net/rusia-vendos-raketa-berthamore-ne-mes-te-evropes/20%Monthly2018-02-06 08:48
https://kosovapost.net/rihanna-shume-e-afert-presidentin-francez/20%Monthly2018-02-06 08:45
https://kosovapost.net/pas-humbjes-se-turpshme-reagon-conte-kush-eshte-fajtori/20%Monthly2018-02-06 08:40
https://kosovapost.net/sot-prezantohet-strategjia-e-re-e-se-per-zgjerimin/20%Monthly2018-02-06 08:35
https://kosovapost.net/kalendari-historik-cfare-ka-ndodhur-6-shkurt/20%Monthly2018-02-06 08:28
https://kosovapost.net/policia-e-prizrenit-sekuestron-arme/20%Monthly2018-02-06 08:19
https://kosovapost.net/qeveria-e-kosoves-tregon-arsyet-e-voneses-se-kryeministrit-te-malit-te-zi/20%Monthly2018-02-06 08:12
https://kosovapost.net/gaza-proteste-kunder-vendimeve-te-shba-ve/20%Monthly2018-02-06 07:59
https://kosovapost.net/aeroplani-ku-gjendet-kryeministri-malazez-ende-ska-zbritur-ne-kosove-kjo-eshte-arsyeja/20%Monthly2018-02-06 07:55
https://kosovapost.net/biznesmeni-francez-paguan-gjobat-e-burkes-ne-austri/20%Monthly2018-02-06 07:51
https://kosovapost.net/sot-behen-19-vjet-nga-konferenca-e-rambujes/20%Monthly2018-02-06 07:44
https://kosovapost.net/tumoret-informacionet-e-rreme-qe-duhen-rrezuar/20%Monthly2018-02-06 07:42
https://kosovapost.net/sigurohen-sheshet-e-kryeqytetit-ne-pritje-te-kryeministrit-te-malit-te-zi-foto/20%Monthly2018-02-06 07:31
https://kosovapost.net/gjahtarja-e-detit-ja-luftanija-amerikane-qe-shkaterron-nendeteset/20%Monthly2018-02-06 07:18
https://kosovapost.net/dafina-zeqiri-gezohet-ketij-lajmi-per-kosoven/20%Monthly2018-02-06 07:13
https://kosovapost.net/pa-marreveshje-kosoven-ska-per-serbine-cilat-jane-vijat-e-kuqe-per-te-dy-palet/20%Monthly2018-02-06 07:07
https://kosovapost.net/kryeministri-malazez-sot-ne-kosove/20%Monthly2018-02-06 07:02
https://kosovapost.net/moti-per-diten-e-sotme-5/20%Monthly2018-02-06 06:58
https://kosovapost.net/gjermania-kerkon-punetore-nga-jashte-ska-kush-te-kujdeset-per-te-moshuarit/20%Monthly2018-02-05 21:56
https://kosovapost.net/demet-e-droges/20%Monthly2018-02-05 21:50
https://kosovapost.net/musliman-dhe-bamires-kjo-eshte-pasuria-e-familjes-shqiptare-destani/20%Monthly2018-02-05 21:43
https://kosovapost.net/erdogan-nuk-e-pranon-karrigen-e-vogel-te-gjithe-jane-te-barabarte-foto/20%Monthly2018-02-05 21:44
https://kosovapost.net/artisti-shqiptar-hap-ekspozite-ne-museo-novecento-te-firences/20%Monthly2018-02-05 21:29
https://kosovapost.net/kush-te-jete-ne-krye-te-ulqinit-ne-4-vitet-e-ardhshme/20%Monthly2018-02-05 21:25
https://kosovapost.net/te-ftuarit-ne-mbremjen-private-te-elvana-gjates-foto/20%Monthly2018-02-05 21:22
https://kosovapost.net/seedorf-trajneri-ri-deportivo-la-coruna/20%Monthly2018-02-05 21:13
https://kosovapost.net/donald-trump-kritikon-sistemin-shendetesor-publik-ne-britanine-e-madhe/20%Monthly2018-02-05 21:09
https://kosovapost.net/pse-duhet-te-hani-fistike/20%Monthly2018-02-05 21:01
https://kosovapost.net/messi-apo-ronaldo/20%Monthly2018-02-05 20:57
https://kosovapost.net/te-vazhdojne-protestat-deri-ne-shkarkimin-e-rektorit-demaj/20%Monthly2018-02-05 20:51
https://kosovapost.net/viber-njeh-kodin-shteteror-te-kosoves-383-foto/20%Monthly2018-02-05 20:19
https://kosovapost.net/presidenti-thaci-dorezon-flamurin-sportistit-qe-ta-perfaqesoje-kosoven-ne-lojrat-olimpike/20%Monthly2018-02-05 19:56
https://kosovapost.net/hazard-mund-te-fitoje-topin-e-arte/20%Monthly2018-02-05 19:46
https://kosovapost.net/syzet-kamere-360-shkalle-te-parat-ne-bote/20%Monthly2018-02-05 19:34
https://kosovapost.net/qeveria-e-maldives-shpall-gjendje-te-jashtezakonshme/20%Monthly2018-02-05 19:27
https://kosovapost.net/gigi-di-biagio-trajner-kombetares-italiane/20%Monthly2018-02-05 19:13
https://kosovapost.net/cfare-shtyu-mjeket-te-heqin-dore-nga-greva/20%Monthly2018-02-05 18:46
https://kosovapost.net/darka-e-lidereve-ne-hajvali-komentojne-analistet/20%Monthly2018-02-05 18:33
https://kosovapost.net/rikthehet-ajri-ndotur-ne-prishtine/20%Monthly2018-02-05 18:24
https://kosovapost.net/duhet-ti-vendosim-kapak-furces-se-dhembeve/20%Monthly2018-02-05 18:12
https://kosovapost.net/ndertesat-te-shtrenjta-ne-bote/20%Monthly2018-02-05 18:02
https://kosovapost.net/kryeministri-haradinaj-merr-vizen-amerikane/20%Monthly2018-02-05 17:51
https://kosovapost.net/kfor-mbeshtetje-te-metutjeshme-ne-fushen-e-sigurise-ne-kosove/20%Monthly2018-02-05 17:35
https://kosovapost.net/sportistet-ruse-jashte-olimpiades/20%Monthly2018-02-05 17:26
https://kosovapost.net/lamtumire-real-madrid-2/20%Monthly2018-02-05 17:21
https://kosovapost.net/kreu-levizjes-vetevendosje-takon-shefen-e-zyres-se-se-ne-kosove/20%Monthly2018-02-05 17:14
https://kosovapost.net/shenon-serish-renie-vlera-e-bitcoin/20%Monthly2018-02-05 16:59
https://kosovapost.net/si-ti-zhdukni-rrudhat-e-qafes/20%Monthly2018-02-05 16:51
https://kosovapost.net/ky-eshte-muaji-pergjakshem-ne-lindjen-e-mesme-sipas-unicef/20%Monthly2018-02-05 16:47
https://kosovapost.net/kryeministri-malit-te-zi-neser-per-vizite-ne-kosove/20%Monthly2018-02-05 16:42
https://kosovapost.net/edhe-nje-tjeter-defekt-tek-iphone-x/20%Monthly2018-02-05 18:57
https://kosovapost.net/historia-rreqethese-e-familjes-shqiptare-qe-te-debohet-nga-gjermania/20%Monthly2018-02-05 16:25
https://kosovapost.net/papa-francesku-mirepret-presidentin-erdogan-ne-vatikan/20%Monthly2018-02-05 16:19
https://kosovapost.net/kylie-jenner-behet-nene-dhe-tregon-pse-e-mbajti-te-fshehte-shtatzenine-video/20%Monthly2018-02-05 16:16
https://kosovapost.net/vendet-qe-te-mbesin-pa-energji-elektrike-12/20%Monthly2018-02-05 16:09
https://kosovapost.net/rossi-nuk-jam-ende-gati-per-te-rinovuar-kontraten-yamaha/20%Monthly2018-02-05 15:58
https://kosovapost.net/e-dini-se/20%Monthly2018-02-05 15:58
https://kosovapost.net/agim-vuniqi-pershtypjet-post-simpoziumit-party-akademikesh-politike/20%Monthly2018-02-05 15:46
https://kosovapost.net/reagimi-deputetes-haxhiu-ndaj-propozimit-te-presidentit-thaci-per-kompleksin-rezidencial/20%Monthly2018-02-05 15:44
https://kosovapost.net/ciljeta-feston-ditelindjen-sa-vjec-mbush-sot-kengetarja/20%Monthly2018-02-05 15:34
https://kosovapost.net/okb-ne-janar-rreth-60-femije-u-vrane-ne-siri/20%Monthly2018-02-05 15:32
https://kosovapost.net/futbollisti-njohur-shpreh-dashurine-per-aktoren-e-njohur-turke-foto/20%Monthly2018-02-05 15:28
https://kosovapost.net/cfare-ndodh-organizmin-nese-hani-cdo-dite-te-njejtin-ushqim/20%Monthly2018-02-05 15:26
https://kosovapost.net/hani-12-kumbulla-ne-jave-dhe-thoni-lamtumire-kancerit/20%Monthly2018-02-05 15:23
https://kosovapost.net/terroristi-parisit-kyc-gojen-ne-gjyq-heshtja-eshte-mbrojtja-imefoto/20%Monthly2018-02-05 15:20
https://kosovapost.net/terroristet-e-pyd-pkk-se-rrembejne-femije-ne-veri-te-sirise/20%Monthly2018-02-05 15:18
https://kosovapost.net/futbollisti-shqiptar-pozon-ne-krah-te-rihannes/20%Monthly2018-02-05 15:05
https://kosovapost.net/vjen-e-papritura-griezmann-po-kerkon-shtepi-ne-barcelone/20%Monthly2018-02-05 15:01
https://kosovapost.net/labinot-tahiri-terheq-nenshkrimin-per-shfuqizimin-e-gjykates-speciale/20%Monthly2018-02-05 14:57
https://kosovapost.net/cfare-ka-ndodhur-murin-e-berlinit/20%Monthly2018-02-05 14:35
https://kosovapost.net/kosova-eshte-e-humbur-per-serbine-flet-ish-zyrtari-i-be-se-qe-punoi-ne-kosove/20%Monthly2018-02-05 13:47
https://kosovapost.net/nisin-hetimet-per-vrasjen-e-zyrtarit-te-ldk-se/20%Monthly2018-02-05 11:57
https://kosovapost.net/veseli-flet-per-takimin-e-burrave-te-politikes-ne-konakun-e-pacollit/20%Monthly2018-02-05 11:49
https://kosovapost.net/osmani-presim-date-per-hapje-te-negociatave-ne-ne-vitin-2018/20%Monthly2018-02-05 11:45
https://kosovapost.net/demarkacioni-peng-konsensusit-nacional/20%Monthly2018-02-05 11:44
https://kosovapost.net/hoti-flet-per-qeverisjen-koalicioni-qeverises-eshte-shpartalluar/20%Monthly2018-02-05 11:19
https://kosovapost.net/neser-dite-e-dhimbshme-dhe-vendimtare-per-serbine/20%Monthly2018-02-05 11:11
https://kosovapost.net/morgan-freeman-ne-shenjester-te-serbise-pasi-foli-per-gjenocidin-ne-srebrenice/20%Monthly2018-02-05 11:02
https://kosovapost.net/kosova-pa-perspektive-evropiane-nuk-figuron-ne-strategjine-e-se/20%Monthly2018-02-05 10:53
https://kosovapost.net/cfare-tha-presidenti-thaci-per-gjykaten-speciale-ne-qeveri/20%Monthly2018-02-05 10:43
https://kosovapost.net/fillon-mbledhja-e-kryesise-se-kuvendit-diskutohet-per-demarkacionin/20%Monthly2018-02-05 10:27
https://kosovapost.net/indonezine-e-godet-nje-termet-fuqishem/20%Monthly2018-02-05 10:16
https://kosovapost.net/imagjinate-apo-realitet-ja-cfare-thone-shkenctaret-per-trekendshin-bemude/20%Monthly2018-02-05 10:05
https://kosovapost.net/asambleisti-e-quan-analfabet-ramiz-lladrovcin-por-ja-si-pergjigjet-ai/20%Monthly2018-02-05 09:58
https://kosovapost.net/presidenti-thaci-sporti-ka-ecur-hap-pas-hapi-sikur-ka-ecur-shteti-kosoves/20%Monthly2018-02-05 09:54
https://kosovapost.net/shqiptari-gjen-nje-cante-6250-dollare-ne-australi-ia-kthen-pronares-dhe-behet-video/20%Monthly2018-02-05 09:40
https://kosovapost.net/edhe-nje-spital-ne-kosove-hy-ne-greve/20%Monthly2018-02-05 09:32
https://kosovapost.net/vjedhin-shtepine-e-mergimtarit-pastaj-edhe-ia-vene-flaken/20%Monthly2018-02-05 09:26
https://kosovapost.net/vazhdon-operacioni-dega-e-ullirit-vriten-947-terroriste/20%Monthly2018-02-05 09:14
https://kosovapost.net/ka-ndryshuar-pdk-qendrim-per-demarkacionin/20%Monthly2018-02-05 09:09
https://kosovapost.net/fillon-seanca-gjyqesore-ne-bruksel-ndaj-te-dyshuarit-per-sulmet-terroriste-ne-paris/20%Monthly2018-02-05 08:59
https://kosovapost.net/shokon-hyrremi-tregon-pse-preu-damaret-dhe-pse-tentoi-te-hidhet-nga-ballkoni/20%Monthly2018-02-05 08:51
https://kosovapost.net/moti-per-pese-ditet-e-ardhshme-foto/20%Monthly2018-02-05 08:36
https://kosovapost.net/kine-vdesin-8-persona-nga-rrjedhja-e-gazit/20%Monthly2018-02-05 08:27
https://kosovapost.net/deklarata-kunderthenese-te-haradinajt-per-demarkacionin-dhe-liberalizimin-e-vizave/20%Monthly2018-02-05 08:22
https://kosovapost.net/kush-fiton-reali-apo-psg-ja-beckham-befason/20%Monthly2018-02-05 08:19
https://kosovapost.net/philadeplia-triumfon-ne-super-bowl-tifozet-shkaterroje-qytetin-zjarre-dhe-grabitje/20%Monthly2018-02-05 08:15
https://kosovapost.net/gjermania-pa-qeveri-merkel-negociata-te-ashpra-per-koalicion/20%Monthly2018-02-05 08:09
https://kosovapost.net/ideja-e-limajt-per-demarkacionin-seshte-risi/20%Monthly2018-02-05 07:58
https://kosovapost.net/kryesia-e-kuvendit-vendos-sot-per-demarkacionin/20%Monthly2018-02-05 07:49
https://kosovapost.net/e-bardhe-apo-e-zeze-ja-cilen-lloj-buke-duhet-te-hani/20%Monthly2018-02-05 07:39
https://kosovapost.net/sun-716-kriminele-shqiptare-ne-burgjet-britanike-duhet-te-ishin-kthyer-ne-shqiperi/20%Monthly2018-02-05 07:34
https://kosovapost.net/jave-e-tensionuar-cfare-do-te-ndodhe-me-demarkacionin/20%Monthly2018-02-05 07:29
https://kosovapost.net/ramadani-transformimi-fsk-se-ne-forca-te-armatosura-proces-pakthyeshem/20%Monthly2018-02-05 07:22
https://kosovapost.net/agim-bahtiri-neser-jep-doreheqje-nga-akr-ja/20%Monthly2018-02-04 22:31
https://kosovapost.net/disa-fakte-interesante-per-majen-e-everestit/20%Monthly2018-02-04 21:01
https://kosovapost.net/presidenti-u-kthehet-traditave-sot-ishte-per-kryshnosh-ne-drenice/20%Monthly2018-02-04 20:20
https://kosovapost.net/lajmi-fundit-ne-hajvali-u-vendos-per-fatin-e-demarkacionit/20%Monthly2018-02-04 19:33
https://kosovapost.net/fifa-hap-hetime-per-doping-ndaj-lojtareve-te-rusise/20%Monthly2018-02-04 18:21
https://kosovapost.net/arsyeja-pse-polici-grek-vrau-41-vjecarin-shqiptar/20%Monthly2018-02-04 18:19
https://kosovapost.net/nga-1000-femije-te-posalindur-ne-maqedoni-9-vdesin/20%Monthly2018-02-04 18:17
https://kosovapost.net/windows-defender-te-trajtoje-softueret-e-padeshiruar-si-malware/20%Monthly2018-02-04 18:14
https://kosovapost.net/yllka-kuqi-kenge-te-re/20%Monthly2018-02-04 18:12
https://kosovapost.net/nuk-ta-besoni-se-sa-ngjajne-vajzat-e-shyhretes/20%Monthly2018-02-04 18:09
https://kosovapost.net/bizneset-e-lojerave-te-fatit-jane-gjobitur-mbi-1-milion-euro-per-nje-vit/20%Monthly2018-02-04 18:07
https://kosovapost.net/mijera-persona-kerkojne-doreheqjen-e-presidentit-poroshenko-ne-kiev/20%Monthly2018-02-04 18:05
https://kosovapost.net/matuidi-mungon-ndaj-tottenhamit/20%Monthly2018-02-04 18:03
https://kosovapost.net/ne-keto-vite-burrat-dhe-grate-kane-kenaqesine-te-madhe-ne-shtrat/20%Monthly2018-02-04 18:01
https://kosovapost.net/shba-permireson-armet-berthamore-rusia-provokim-kunder-nesh/20%Monthly2018-02-04 17:59
https://kosovapost.net/zidane-tregon-pse-ka-larguar-ronaldon-nga-loja/20%Monthly2018-02-04 17:57
https://kosovapost.net/forcat-izraelite-shembin-nje-pjese-te-shkolles-palestineze-ne-kudsin-lindor/20%Monthly2018-02-04 17:54
https://kosovapost.net/kur-lumi-uje-te-ndotur-kalon-ne-mes-te-fshatit-video/20%Monthly2018-02-04 17:52
https://kosovapost.net/kryeministri-malazez-thote-se-tia-beje-kete-kerkese-haradinajt-per-demarkacionin/20%Monthly2018-02-04 17:50
https://kosovapost.net/proteste-ne-athine-1-milion-greke-kundershtojne-emrin-maqedoni/20%Monthly2018-02-04 17:46
https://kosovapost.net/forcat-e-armatosura-te-shqiperise-shpetojne-15-udhetare-te-bllokuar-nga-permbytjet/20%Monthly2018-02-04 17:43
https://kosovapost.net/jashari-e-lushtaku-ne-konakun-e-lladrovcit-u-besatuan-per-keto-pune/20%Monthly2018-02-04 17:42
https://kosovapost.net/punetori-lendohet-rende-ne-vendin-e-punes-ne-mitrovice/20%Monthly2018-02-04 17:41
https://kosovapost.net/kardiologu-qe-kryen-250-operacione-zemre-falas-cdo-vit/20%Monthly2018-02-04 17:39
https://kosovapost.net/rritet-cmimi-per-hyrje-brenda-stacionit-te-autobuseve/20%Monthly2018-02-04 17:37
https://kosovapost.net/reshjet-e-shiut-kane-permiresuar-situaten-e-ujit-ne-badovc-dhe-batllave/20%Monthly2018-02-04 17:35
https://kosovapost.net/neser-mos-dilni-pa-cadra-keto-te-jene-temperaturat/20%Monthly2018-02-04 17:22
https://kosovapost.net/luana-jep-lajmin-e-madh/20%Monthly2018-02-04 17:18
https://kosovapost.net/pas-padise-qe-mori-nga-menaxheri-ja-cka-po-reklamon-mozzik/20%Monthly2018-02-04 17:16
https://kosovapost.net/familja-e-blerim-destanit-pasuri-marramendese-e-krahasueshme-berluskonin-foto/20%Monthly2018-02-04 17:14
https://kosovapost.net/komuna-e-drenasit-ka-nje-njoftim-per-qytetaret-qe-bejne-renovim-apo-ndertim-te-objekteve/20%Monthly2018-02-04 17:12
https://kosovapost.net/facebook-ndan-perdoruesit-ne-klasa-shoqerore/20%Monthly2018-02-04 17:09
https://kosovapost.net/lekaj-tregon-cilat-rruge-duhet-te-shmangen-pas-reshjeve-te-shiut-foto/20%Monthly2018-02-04 17:07
https://kosovapost.net/jane-thyer-xhamat-e-qendres-kulturore-termokiss-ne-prishtine-foto/20%Monthly2018-02-04 17:04
https://kosovapost.net/e-bllokuar-nga-rrjedha-e-lumit-ne-vlore-pas-4-oresh-tmerr-gruaja-shpetohet-helikopter-foto/20%Monthly2018-02-04 17:01
https://kosovapost.net/dy-serbe-arrestohen-per-vjedhje/20%Monthly2018-02-04 16:58
https://kosovapost.net/sivjet-memetohet-shtepia-e-xhafer-deves-ne-mitrovice/20%Monthly2018-02-04 18:25
https://kosovapost.net/rreshqitje-te-dheut-nga-reshjet-e-shiut-ne-dy-fshatra-te-prizrenit/20%Monthly2018-02-04 16:53
https://kosovapost.net/mbeturinat-qe-pushtojne-rrugicat-e-prishtines-video/20%Monthly2018-02-04 16:50
https://kosovapost.net/si-te-shkoni-ne-kanada-dhe-te-merrni-nenshtetesine/20%Monthly2018-02-04 16:47
https://kosovapost.net/ne-kete-qytet-askush-nuk-guxon-te-dale-jashte-ne-ora-1745/20%Monthly2018-02-04 16:43
https://kosovapost.net/lista-serbe-pa-qendrim-per-demarkacionin/20%Monthly2018-02-04 16:40
https://kosovapost.net/lipjani-mungese-te-barnave-esenciale/20%Monthly2018-02-04 16:38
https://kosovapost.net/juventus-shkaterron-sassuolon-70-milan-barazon-ndaj-udineses/20%Monthly2018-02-04 16:35
https://kosovapost.net/pas-prishtines-dhe-mitrovices-edhe-kirurget-e-prizrenit-hyjne-ne-greve/20%Monthly2018-02-04 16:31
https://kosovapost.net/qeveria-e-kosoves-mbledhet-ne-shtepine-e-behgjet-pacollit-cka-ka-ndodh/20%Monthly2018-02-04 16:28
https://kosovapost.net/%e2%80%8baudi-pergatit-rs6-avant-705-kuaj-fuqi/20%Monthly2018-02-04 16:25
https://kosovapost.net/74-vjet-nga-masakra-ne-tirane/20%Monthly2018-02-04 16:23
https://kosovapost.net/pas-disa-vitesh-hashim-thaci-arrin-te-takohet-dike-te-familjes-jashari/20%Monthly2018-02-04 16:20
https://kosovapost.net/mustafi-falenderon-rihannan-per-mbeshtetjen/20%Monthly2018-02-04 16:17
https://kosovapost.net/kurti-sovranizimi-shteteror-dhe-patriotizmi-nuk-e-kane-keshtu/20%Monthly2018-02-04 16:11
https://kosovapost.net/erdogan-per-viziten-ne-vatikan-mundesi-per-mesazhet-e-miqesise-dhe-paqes/20%Monthly2018-02-04 16:08
https://kosovapost.net/mediat-amerikane-per-vora-citakun-nga-refugjate-ne-ambasadore-ne-shba/20%Monthly2018-02-04 15:12
https://kosovapost.net/moske-viktima-dhe-te-plagosur-nga-stuhia-e-forte-e-bores-e-regjistruar-ndonjehere/20%Monthly2018-02-04 14:53
https://kosovapost.net/permisohet-pak-moti-keshtu-jane-temperaturat-javen-e-ardhshme/20%Monthly2018-02-04 14:43
https://kosovapost.net/ligji-ri-kujdes-nga-neser-nese-e-beni-kete-gje-gjate-vozitjes-iu-merret-patente-sho/20%Monthly2018-02-04 14:27
https://kosovapost.net/e-tmerrshme-shikojeni-se-cfare-shitet-ne-tregun-e-prishtines-foto/20%Monthly2018-02-04 14:10
https://kosovapost.net/qindra-ton-droge-cilat-jane-tunelet-sekrete-qe-perdorin-trafikantet/20%Monthly2018-02-04 13:37
https://kosovapost.net/ramiz-lladrovci-merr-kete-vendim-per-qytetaret-e-drenasit-foto/20%Monthly2018-02-04 13:34
https://kosovapost.net/shiti-shtepine-e-tij-luksoze-per-bitcoin/20%Monthly2018-02-04 12:46
https://kosovapost.net/ben-pushime-luksoze-ne-maldive-njihuni-hidraulikun-qe-fiton-shume-se-kryeministri/20%Monthly2018-02-04 12:37
https://kosovapost.net/shpendi-ne-siklet-vendos-se-cilin-krahe-shkosh/20%Monthly2018-02-04 12:26
https://kosovapost.net/aak-e-nisma-ia-lene-pacollit-hapur-deren-e-largimit-nga-koalicioni-qeverises/20%Monthly2018-02-04 12:16
https://kosovapost.net/paradokset-dhe-cmendurite-garantuese-te-fuqishme-te-fames-ne-shoqeri/20%Monthly2018-02-04 12:00
https://kosovapost.net/nuk-ndalet-policise-ne-bardhosh-por-nje-personi-zbulohet-nje/20%Monthly2018-02-04 11:42
https://kosovapost.net/trump-memorandumi-ka-shfajesuar-plotesisht-nga-ceshtja-ruse/20%Monthly2018-02-04 11:13
https://kosovapost.net/idene-e-ramushit-apo-planin-e-hashimit-donika-kadaj-tregon-voten-e-saj-per-demarkacion/20%Monthly2018-02-04 11:09
https://kosovapost.net/shqetesuese-kanceri-po-prek-edhe-te-rinjte-ne-kosove/20%Monthly2018-02-04 10:32
https://kosovapost.net/15-gjera-qe-jane-te-ndaluara-ti-beni-kur-ndodheni-para-mbretereshes-elizabet/20%Monthly2018-02-04 10:28
https://kosovapost.net/kryetari-kacanikut-thote-se-po-largohet-uji-ska-familje-te-bllokuara/20%Monthly2018-02-04 10:09
https://kosovapost.net/kalendar-historik-se-cka-ndodhi-daten-4-shkurt/20%Monthly2018-02-04 10:01
https://kosovapost.net/pos-ne-kosove-kaos-edhe-ne-tirane-nga-permbytjet/20%Monthly2018-02-04 09:32
https://kosovapost.net/permiresohet-niveli-ajrit-ketu-renditet-prishtina/20%Monthly2018-02-04 09:17
https://kosovapost.net/kete-qytet-te-kosoves-mbreme-e-mori-uji-foto/20%Monthly2018-02-04 09:00
https://kosovapost.net/deputeti-pdk-se-tregon-se-ka-rrezik-per-prishjen-e-koalicionit/20%Monthly2018-02-04 08:46
https://kosovapost.net/pergadituni-ky-eshte-moti-per-kete-vikend/20%Monthly2018-02-04 07:45
https://kosovapost.net/formimi-ushtrise-vazhdon-te-jete-ne-proces/20%Monthly2018-02-04 07:41
https://kosovapost.net/mashtrues-dhe-te-mashtruar-nga-ballkani-punesimi-ilegal-ne-gjermani/20%Monthly2018-02-03 22:25
https://kosovapost.net/vulin-kercenon-malin-e-zi-mos-dergoni-ushtare-ne-kosove/20%Monthly2018-02-03 22:21
https://kosovapost.net/kujdes-dieta-mund-tu-shkaktoje-kete-semundje-te-rrezikshme/20%Monthly2018-02-03 22:09
https://kosovapost.net/krasniqi-mposht-polakun-grafka-ne-rrugen-per-titull-te-botes/20%Monthly2018-02-03 21:56
https://kosovapost.net/ky-eshte-perberesi-bazik-qe-sugjerohet-per-dobesim/20%Monthly2018-02-03 21:03
https://kosovapost.net/blerja-e-shekullit-real-madrid-pergatit-zevendesimin-e/20%Monthly2018-02-03 20:59
https://kosovapost.net/alarmi-nga-gjermania-ndal-tatuazheve-ne-futboll/20%Monthly2018-02-03 20:34
https://kosovapost.net/xhamia-e-luftes-qe-po-terheq-vemendjen-e-investitoreve/20%Monthly2018-02-03 20:13
https://kosovapost.net/kosova-dhe-qytetaret-e-saj-kane-nevoje-per-bashkim-te-te-majteve-socialdemokrat/20%Monthly2018-02-03 20:09
https://kosovapost.net/shpetoni-nga-dhimbja-e-kokes-vetem-ndihmen-e-lekures-se-bananes/20%Monthly2018-02-03 19:43
https://kosovapost.net/nga-reshjet-e-shiut-bllokohet-lagjja-e-prishtines-video/20%Monthly2018-02-03 19:29
https://kosovapost.net/jam-pafajshem-ne-hetimin-rus/20%Monthly2018-02-03 18:44
https://kosovapost.net/aksioni-fundit-minuta-e-fundit-sulmuesi-shqiptar-shenon-ekipin-e-ri/20%Monthly2018-02-03 18:20
https://kosovapost.net/robert-pattinson-pranon-islamin-kush-eshte-robert-pattinson/20%Monthly2018-02-03 18:13
https://kosovapost.net/presidenti-amerikan-qe-kishte-frike-te-ndizte-dritat/20%Monthly2018-02-03 17:53
https://kosovapost.net/rendesia-e-levizjes-ne-gjume/20%Monthly2018-02-03 17:45
https://kosovapost.net/valverde-flet-per-demtimin-e-dembele-zbulon-se-kur-kthehet/20%Monthly2018-02-03 17:41
https://kosovapost.net/%e2%80%8bharadinaj-viziton-familjen-e-deshmoreve-perparim-dhe-adrian-krasniqit/20%Monthly2018-02-03 17:26
https://kosovapost.net/thuaj-cfare-grupi-gjaku-ke-te-te-se-cfare-caji-duhet-te-pish/20%Monthly2018-02-03 16:53
https://kosovapost.net/edi-rama-godet-lideret-kosovar/20%Monthly2018-02-03 16:44
https://kosovapost.net/bajerni-fiton-ndaj-mainzit-thellon-diferencen-me-vendin-e-dyte-video/20%Monthly2018-02-03 17:55
https://kosovapost.net/thaci-udheton-te-marten-ne-shba-merr-pjese-ne-lutjet-e-mengjesit/20%Monthly2018-02-03 16:30
https://kosovapost.net/erdogan-ta-vazhdojme-kete-rrugetim-deri-ne-pastrimin-e-rajonit-nga-terrorizmi/20%Monthly2018-02-03 16:20
https://kosovapost.net/e-dinit-se-dylli-vesheve-tregon-si-jeni-shendet/20%Monthly2018-02-03 16:16
https://kosovapost.net/pse-humbisni-peshe-nese-partneri-juaj-eshte-diet/20%Monthly2018-02-03 16:13
https://kosovapost.net/nje-serb-tenton-te-fus-droge-ne-kosove-arrestohet/20%Monthly2018-02-03 16:10
https://kosovapost.net/turqia-dergon-ministrise-se-drejtesise-nje-liste-per-ekstradimin-e-disa-gylenisteve/20%Monthly2018-02-03 16:08
https://kosovapost.net/delegacioni-nga-gjermania-kryesuar-nga-kryetari-big-partise-vizituan-kosoven-foto/20%Monthly2018-02-03 15:47
https://kosovapost.net/se-shpejti-nje-super-kenge-nga-meda/20%Monthly2018-02-03 15:26
https://kosovapost.net/plas-sherri-ne-mes-te-luanes-dhe-ermalit-foto/20%Monthly2018-02-03 15:23
https://kosovapost.net/shqiperia-dorezon-dosjen-e-kandidimit-te-liqenit-te-ohrit-ne-unesco/20%Monthly2018-02-03 15:19
https://kosovapost.net/ministri-recica-ngushellon-familjen-e-punetorit-te-kek-ut/20%Monthly2018-02-03 15:11
https://kosovapost.net/guinea-bissau-njeh-zyrtarisht-republiken-e-kosoves-si-shtet-te-pavarur-dhe-sovran/20%Monthly2018-02-03 15:03
https://kosovapost.net/levizja-vetevendosje-pret-qe-te-shfuqizohet-vendimi-per-rritjen-e-pagave/20%Monthly2018-02-03 15:57
https://kosovapost.net/organizata-boterore-e-shendetesise-ne-alarm-shkas-perhapja-e-kancerit/20%Monthly2018-02-03 14:56
https://kosovapost.net/sopranoja-shqiptare-nominohet-per-international-opera-awards/20%Monthly2018-02-03 14:51
https://kosovapost.net/ne-premier-ligen-angleze-sot-luhet-ndeshja-e-10-mijte-e-themeluar-ne-vitin-1992/20%Monthly2018-02-03 14:47
https://kosovapost.net/termet-ne-kroaci-2/20%Monthly2018-02-03 14:43
https://kosovapost.net/ambasadorja-turke-kilic-ben-homazhe-ne-kompleksin-memorial-adem-jashari-ne-prekaz-foto/20%Monthly2018-02-03 13:31
https://kosovapost.net/autostrada-prishtine-mitrovice-merr-emrat-e-ketyre-tre-heronjve/20%Monthly2018-02-03 13:15
https://kosovapost.net/kryeministri-haradinaj-takon-shkelzen-jetishin/20%Monthly2018-02-03 13:05
https://kosovapost.net/forcat-izraelite-arrestojne-5-palestineze/20%Monthly2018-02-03 12:54
https://kosovapost.net/brukseli-thirrje-lidershipit-kosovar-per-permbushje-te-obligimeve-ndaj-be-se-per-specialen/20%Monthly2018-02-03 13:09
https://kosovapost.net/kaplohet-nga-zjarri-nje-fabrike-ne-peje/20%Monthly2018-02-03 12:40
https://kosovapost.net/veteplagoset-nje-person/20%Monthly2018-02-03 12:35
https://kosovapost.net/dita-nderkombetare-e-hixhabit-ne-glamour/20%Monthly2018-02-03 12:31
https://kosovapost.net/islanda-ndalon-synetine-tek-meshkujt-denim-deri-ne-6-vite-burg/20%Monthly2018-02-03 12:25
https://kosovapost.net/ekspertet-femijet-e-vegjel-nuk-jane-gati-per-te-perdorur-rrjetet-sociale/20%Monthly2018-02-03 12:20
https://kosovapost.net/plan-anetaresimi-per-6-shtete-te-ballkanit/20%Monthly2018-02-03 11:32
https://kosovapost.net/haradinaj-per-demarkacionin-sic-eshte-ne-gjendjen-e-tanishme-ne-themi-jo/20%Monthly2018-02-03 10:53
https://kosovapost.net/interesim-madh-nga-turistet-per-tregun-e-nates-ne-australi/20%Monthly2018-02-03 10:47
https://kosovapost.net/real-madrid-ta-rrise-pagen-e-ronaldos/20%Monthly2018-02-03 10:42
https://kosovapost.net/keshillat-per-dobesim-qe-duhet-ti-injoroni/20%Monthly2018-02-03 10:38
https://kosovapost.net/policia-jep-detaje-per-vdekjen-e-punetorit-te-kek-ut/20%Monthly2018-02-03 10:17
https://kosovapost.net/humb-jeten-ne-vendin-e-punes-nje-punetor-kek-ut/20%Monthly2018-02-03 10:18
https://kosovapost.net/femrat-te-fuqishme-te-rrjeteve-sociale/20%Monthly2018-02-03 09:24
https://kosovapost.net/korea-e-veriut-bashkepunim-rusine/20%Monthly2018-02-03 08:59
https://kosovapost.net/operacioni-dega-e-ullirit-neutralizohen-rreth-897-terroriste/20%Monthly2018-02-03 09:16
https://kosovapost.net/lebron-james-ne-golden-state-warriors/20%Monthly2018-02-03 08:48
https://kosovapost.net/ribashkohet-grupi-njohur/20%Monthly2018-02-03 08:42
https://kosovapost.net/ne-vushtrri-shembet-nje-shtepi/20%Monthly2018-02-03 08:38
https://kosovapost.net/nje-vit-qe-nga-vdekja-e-shkrimtarit-dritero-agolli/20%Monthly2018-02-03 08:27
https://kosovapost.net/si-te-jete-moti-sot-dhe-neser/20%Monthly2018-02-03 08:04
https://kosovapost.net/ky-eshte-dokumenti-republikaneve-qe-akuzon-fbi-ne/20%Monthly2018-02-03 09:30
https://kosovapost.net/kulla-qe-do-te-rrezoje-nga-froni-burj-khalifa-foto/20%Monthly2018-02-02 21:57
https://kosovapost.net/trump-miraton-publikimin-e-nje-dokumenti-te-besueshem-republikan/20%Monthly2018-02-02 21:49
https://kosovapost.net/sa-te-jete-cmimi-galaxy-s9/20%Monthly2018-02-02 21:43
https://kosovapost.net/japonia-tashme-barist-robot/20%Monthly2018-02-02 21:37
https://kosovapost.net/zidane-per-ronaldon-ai-eshte-shembull-per-te-gjithe/20%Monthly2018-02-02 21:26
https://kosovapost.net/ahmeti-duket-se-i-ka-vene-punet-ne-terezi-gjene-kohe-edhe-per-te-premten-e-bardhe-foto/20%Monthly2018-02-02 21:16
https://kosovapost.net/veprimet-qe-demtojne-veshkat/20%Monthly2018-02-02 21:01
https://kosovapost.net/mali-zi-pjese-e-misioneve-paqeruajtese-ne-kosove-dhe-afganistan/20%Monthly2018-02-02 20:48
https://kosovapost.net/te-vazhdoje-heynckes-bayernin/20%Monthly2018-02-02 20:37
https://kosovapost.net/termete-te-njepasnjeshme-ne-maqedoni/20%Monthly2018-02-02 20:31
https://kosovapost.net/aksident-ne-prishtine/20%Monthly2018-02-02 20:00
https://kosovapost.net/serbia-eshte-e-gatshme-per-kompromis-kosoven/20%Monthly2018-02-02 19:53
https://kosovapost.net/aktrimi-portierit-qe-po-ben-xhiron-e-botes-video/20%Monthly2018-02-02 19:38
https://kosovapost.net/ky-eshte-vendi-ku-njerezit-jetojne-deri-ne-120-vjet/20%Monthly2018-02-02 19:30
https://kosovapost.net/rreth-qindra-emigrante-humben-jeten-ne-brigjet-e-libise/20%Monthly2018-02-02 19:13
https://kosovapost.net/kush-pajtoi-bekim-haxhiun-e-sami-lushtakun/20%Monthly2018-02-02 19:15
https://kosovapost.net/bitcoin-shenon-renie/20%Monthly2018-02-02 18:18
https://kosovapost.net/sondazh-46-e-gjermaneve-kundershtojne-mandatin-e-katert-te-merkel/20%Monthly2018-02-02 18:15
https://kosovapost.net/ju-lodhen-syte-zbatoni-keto-metoda-natyrale-per-ti-qetesuar/20%Monthly2018-02-02 18:04
https://kosovapost.net/edhe-deputeti-i-pdk-se-kunder-inciatives-per-shfuqizimin-e-speciales/20%Monthly2018-02-02 17:55
https://kosovapost.net/suspendohet-referi-qe-goditi-shqelm-lojtarin/20%Monthly2018-02-02 17:49
https://kosovapost.net/televizioni-serb-e-quan-republiken-e-kosoves-krahine-autonome/20%Monthly2018-02-02 17:42
https://kosovapost.net/si-u-zhduk-personi-qe-krijoi-valuten-digjitale-bitcoin/20%Monthly2018-02-02 17:35
https://kosovapost.net/instagrami-sjell-nje-vecori-te-re/20%Monthly2018-02-02 17:28
https://kosovapost.net/analistet-shqiptaret-te-jene-me-aktiv-per-ceshtjen-e-emrit-ne-maqedoni/20%Monthly2018-02-02 17:24
https://kosovapost.net/veseli-kosova-nuk-ka-kohe-per-te-humbur-drejt-integrimit-europian/20%Monthly2018-02-02 17:16
https://kosovapost.net/miq-te-mire-per-shendet-te-mire/20%Monthly2018-02-02 17:11
https://kosovapost.net/icardi-drejt-largimit-nga-interi/20%Monthly2018-02-02 17:03
https://kosovapost.net/gjendet-pistoleta-e-vjedhur-e-deputetit/20%Monthly2018-02-02 16:59
https://kosovapost.net/njihuni-taxi-n-te-vecante-ne-bote-video/20%Monthly2018-02-02 16:54
https://kosovapost.net/rita-ora-nuk-harron-rrenjet-video/20%Monthly2018-02-02 16:54
https://kosovapost.net/ulet-numri-ushtareve-patrullues-ne-rruget-e-belgjikes/20%Monthly2018-02-02 16:40
https://kosovapost.net/operacioni-dega-e-ullirit-clirohet-mali-darmak/20%Monthly2018-02-02 16:35
https://kosovapost.net/vendet-qe-te-mbesin-pa-energji-elektrike-11/20%Monthly2018-02-02 16:27
https://kosovapost.net/kongresisti-amerikan-premton-perkrahje-te-vazhdueshme-per-kosoven/20%Monthly2018-02-02 16:15
https://kosovapost.net/mjalti-kanelle-antibiotiku-fuqishem/20%Monthly2018-02-02 16:04
https://kosovapost.net/zidane-rrezikon-postin/20%Monthly2018-02-02 15:58
https://kosovapost.net/mesazh-miqesor/20%Monthly2018-02-02 16:08
https://kosovapost.net/terhiqet-jose-mourinho-deklarata-e-tij-cudit-te-gjithe/20%Monthly2018-02-02 15:37
https://kosovapost.net/kosova-dhe-zvicra-me-marreveshje-historike-ne-sektorin-e-bujqesise/20%Monthly2018-02-02 15:44
https://kosovapost.net/kujdes-antibiotiku-shkakton-infeksione-te-renda-per-shendetin/20%Monthly2018-02-02 15:25
https://kosovapost.net/burgim-te-perjetshem-per-sulmuesin-e-muslimaneve-ne-britani/20%Monthly2018-02-02 15:14
https://kosovapost.net/behesh-trajner-italise-reagon-conte-ja-e-verteta/20%Monthly2018-02-02 14:47
https://kosovapost.net/kosova-e-maqedonia-thellojne-bashkepunimin-ne-shume-fusha/20%Monthly2018-02-02 14:40
https://kosovapost.net/samanta-dhe-ermali-se-shpejti-nje-bashkepunim-te-ri/20%Monthly2018-02-02 14:34
https://kosovapost.net/njihuni-armikun-numer-nje-helmit-ne-trup/20%Monthly2018-02-02 14:29
https://kosovapost.net/pini-nje-luge-vaj-ulliri-esell-dhe-shikoni-cfare-ndodh/20%Monthly2018-02-02 14:13
https://kosovapost.net/klinika-e-onkologjise-sherbime-te-reja/20%Monthly2018-02-02 14:10
https://kosovapost.net/gerhitja-rrit-rrezikun-per-demencen/20%Monthly2018-02-02 13:59
https://kosovapost.net/enis-sadriu-futbollisti-nga-ferizaji-zemer-te-madhe/20%Monthly2018-02-02 13:51
https://kosovapost.net/caji-shtrenjte-ne-bote-vjen-nga-jashteqitja-e-pandes/20%Monthly2018-02-02 13:27
https://kosovapost.net/koreja-e-veriut-nis-delegacion-drejt-moskes-per-bisedime-mbi/20%Monthly2018-02-02 13:22
https://kosovapost.net/france-nga-te-shtenat-e-migranteve-pese-vete-te-plagosur/20%Monthly2018-02-02 13:18
https://kosovapost.net/veshja-trendi-per-sezonin-e-ri-foto/20%Monthly2018-02-02 13:14
https://kosovapost.net/hysen-durmishi-per-aferen-kolegen-e-punes-kjo-eshte-jeta-ime-private/20%Monthly2018-02-02 13:09
https://kosovapost.net/armando-sadiku-debuton-kunder-real-madridit/20%Monthly2018-02-02 12:58
https://kosovapost.net/ministri-tahiri-fton-deputetet-te-votojne-emrat-e-propozuar-per-komisionin-e-jurisprudences/20%Monthly2018-02-02 12:55
https://kosovapost.net/maqedonia-nuk-perzihet-per-ceshtjen-e-transformimit-te-fsk/20%Monthly2018-02-02 12:40
https://kosovapost.net/zeka-con-ne-burg-hashimin-kadrin-e-ramushin-ministrja-hoxha-sugjeron-coje-edhe-shefin-tand/20%Monthly2018-02-02 12:33
https://kosovapost.net/perplasje-mes-dy-helikoptereve-ne-france-5-te-vdekur/20%Monthly2018-02-02 11:57
https://kosovapost.net/maradones-ndalohet-hyrja-ne-shba-pasi-ofendoi-trump/20%Monthly2018-02-02 11:49
https://kosovapost.net/deshironi-vetulla-te-trasha-dhe-qerpike-te-gjate-ja-zgjidhja/20%Monthly2018-02-02 11:41
https://kosovapost.net/shifra-rekord-per-abazajn-transferimi-shtrenjte-ne-kampionatin-shqiptar/20%Monthly2018-02-02 11:36
https://kosovapost.net/vazhdon-operacioni-dega-e-ullirit-vriten-823-terroriste/20%Monthly2018-02-02 11:21
https://kosovapost.net/dhimbja-e-kokes-rrit-rrezikun-per-semundjet-kardiovaskulare/20%Monthly2018-02-02 11:16
https://kosovapost.net/suarez-le-pas-messin-dhe-ronaldon/20%Monthly2018-02-02 10:58
https://kosovapost.net/ministrja-e-mbrojtjes-se-maqedonise-ne-fsk-drejtperdrejt/20%Monthly2018-02-02 10:49
https://kosovapost.net/bllokohen-nen-toke-950-minatore/20%Monthly2018-02-02 10:43
https://kosovapost.net/fillon-numerimi-diteve-per-liberalizim-te-vizave/20%Monthly2018-02-02 10:27
https://kosovapost.net/lumezi-kemi-mbledhur-disa-prova-per-zbardhjen-e-vrasjes-se-ivanoviqit/20%Monthly2018-02-02 10:19
https://kosovapost.net/policia-arreston-personin-qe-ngacmonte-ne-vazhdimesi-nje-femer/20%Monthly2018-02-02 10:15
https://kosovapost.net/thaci-per-afp-anetaresimi-ne-dhe-nato-vizioni-vetem-kosoves/20%Monthly2018-02-02 10:11
https://kosovapost.net/deshtimi-sistemit-te-sigurise-kthen-kfor-ne-aeroportin-e-prishtines/20%Monthly2018-02-02 10:07
https://kosovapost.net/28-vjet-nga-nisma-per-pajtimin-e-gjaqeve/20%Monthly2018-02-02 09:47
https://kosovapost.net/studenti-gjendet-vdekur-pasi-humbi-shume-para-ne-kriptovaluta/20%Monthly2018-02-02 09:42
https://kosovapost.net/vaksina-kunder-kanceritshume-shpejt-te-fillojne-provat-ne-njerez/20%Monthly2018-02-02 09:34
https://kosovapost.net/tik-tak-ku-jane-rezultatet-kunder-krimit-donald-lu-ne-kryeministri-takim-ramen/20%Monthly2018-02-02 09:28
https://kosovapost.net/arrestohen-dy-persona-ne-vushtrri/20%Monthly2018-02-02 09:21
https://kosovapost.net/kalendari-historise-cfare-ka-ndodhur-2-shkurt/20%Monthly2018-02-02 09:14
https://kosovapost.net/pentagoni-per-sulmet-e-organizatave-terroriste-pyd-pkk-se-ne-kilis-denojme-cdo-sulm-mbi-turqine/20%Monthly2018-02-02 09:07
https://kosovapost.net/ish-ministri-cek-kosova-te-mos-u-ofroje-arsye-shteteve-per-mosnjohje/20%Monthly2018-02-02 08:58
https://kosovapost.net/juventus-ne-bisedime-perforcimin-e-ri-nga-man-utd/20%Monthly2018-02-02 08:52
https://kosovapost.net/sulmet-kunder-muslimaneve-ne-france-jane-ulur-per-346-per-qind-ne-vitin-2017/20%Monthly2018-02-02 08:48
https://kosovapost.net/gjendja-e-syve-tregon-semundjen-tuaj/20%Monthly2018-02-02 08:42
https://kosovapost.net/djali-sali-berishes-ne-prokurori/20%Monthly2018-02-02 08:42
https://kosovapost.net/dy-vajza-bejne-veprime-te-cuditshme-para-nje-shtepie-ne-prizren-video/20%Monthly2018-02-02 08:39
https://kosovapost.net/ndarja-ia-humb-primatin-vetevendosjes-ne-kuvend/20%Monthly2018-02-02 08:35
https://kosovapost.net/cfare-plani-ka-kryeministri-haradinaj-per-demarkacionin/20%Monthly2018-02-02 08:27
https://kosovapost.net/lemza-ne-dy-menyra-e-ngadalte-dhe-e-shpejte/20%Monthly2018-02-01 23:40
https://kosovapost.net/perse-duhet-te-dhurojme-gjak/20%Monthly2018-02-01 23:27
https://kosovapost.net/efektet-pozitive-te-vajit-te-peshkut-ne-organizem/20%Monthly2018-02-01 21:56
https://kosovapost.net/minxhozi-viziton-keshillin-alban-u-ofron-perkrahje-ne-rrugen-e-nisur/20%Monthly2018-02-01 21:48
https://kosovapost.net/kupa-e-mbretit-barcelona-shkruan-historine/20%Monthly2018-02-01 21:40
https://kosovapost.net/milioneri-nga-stambolli-dhender-drenice-foto/20%Monthly2018-02-01 21:51
https://kosovapost.net/politikani-afd-se-qe-u-konvertua-ne-islam-zotohet-te-qendroje-ne-partine-e-tij/20%Monthly2018-02-01 21:23
https://kosovapost.net/neser-ne-gjykimin-e-fatmir-limajt-pritet-te-deshmojne-krasniqi-e-begaj/20%Monthly2018-02-01 21:06
https://kosovapost.net/sulm-arme-ne-nje-shkolle-ne-shba/20%Monthly2018-02-01 20:58
https://kosovapost.net/ozil-behet-futbollisti-paguar-arsenalit/20%Monthly2018-02-01 20:32
https://kosovapost.net/ujku-eger-gjerman-kthehet-ne-belgjike-pas-nje-shekulli/20%Monthly2018-02-01 20:27
https://kosovapost.net/sasia-e-naftes-se-prodhuar-ne-shba-afer-rekordit-te-vitit-1970/20%Monthly2018-02-01 20:09
https://kosovapost.net/terheqjes-se-inciatives-per-shfuqizimin-e-speciales-del-ne-mbeshtetje-edhe-haradinaj/20%Monthly2018-02-01 19:56
https://kosovapost.net/miratohet-rezoluta-per-permiresimin-e-cilesise-se-ajrit/20%Monthly2018-02-01 19:59
https://kosovapost.net/ky-eshte-vendi-qe-ka-mbi-80-milione-banore/20%Monthly2018-02-01 19:41
https://kosovapost.net/ky-eshte-brendi-vlere-ne-bote/20%Monthly2018-02-01 22:33
https://kosovapost.net/perdorimi-erezave-mbron-trurin-nga-depresioni-dhe-humbja-e-kujteses/20%Monthly2018-02-01 19:24
https://kosovapost.net/shperthim-ne-ankara/20%Monthly2018-02-01 19:16
https://kosovapost.net/cifti-njohur-japin-fund-lidhjes-20-vjecare/20%Monthly2018-02-01 19:12
https://kosovapost.net/prezantohet-furgoni-pa-shofer-video/20%Monthly2018-02-01 19:08
https://kosovapost.net/si-ta-kuptojme-qe-trupi-yne-ka-nevoje-per-shume-uje-gjate-dites/20%Monthly2018-02-01 19:02
https://kosovapost.net/edhe-nenkryetari-kuvendit-te-kosoves-kunder-shfuqizimit-te-speciales/20%Monthly2018-02-01 18:57
https://kosovapost.net/mercedes-shperblen-punonjesit/20%Monthly2018-02-01 18:52
https://kosovapost.net/stabilizimi-gjendjes-se-ajrit-pacolli-puna-per-nje-prishtine-te-paster-nuk-mbaron-ketu/20%Monthly2018-02-01 18:45
https://kosovapost.net/se-shpejti-telefoni-pare-palosshem-nga-samsung/20%Monthly2018-02-01 18:35
https://kosovapost.net/sot-u-prezantua-masterplani-per-zgjerimin-e-sistemit-te-ngrohjes-se-termokosit/20%Monthly2018-02-01 18:27
https://kosovapost.net/telefoni-i-pare-ne-bote-5g-se-shpejti-ne-treg/20%Monthly2018-02-01 18:19
https://kosovapost.net/pyd-pkk-sulmon-serish-rakete-qytetin-turk-kilis/20%Monthly2018-02-01 18:11
https://kosovapost.net/migrena-rrit-rrezikun-per-semundjet-kardiovaskulare/20%Monthly2018-02-01 18:00
https://kosovapost.net/kjo-eshte-vajza-nje-krah-qe-po-mahnite-rrjetet-sociale-foto/20%Monthly2018-02-01 17:56
https://kosovapost.net/kompania-apple-sjell-imac-te-ri/20%Monthly2018-02-01 17:47
https://kosovapost.net/vdes-si-pasoje-e-aksidentit-ish-basketbollisti-nba-se/20%Monthly2018-02-01 17:38
https://kosovapost.net/minarja-shfaqet-nga-liqeni-ngrire-kthehet-ne-atraksion-turistik/20%Monthly2018-02-01 17:27
https://kosovapost.net/ministri-bytyqi-takohet-haskuken-te-bashkepunojme-per-ngritjen-e-cilesise-ne-sektorin-e-arsimit/20%Monthly2018-02-01 17:20
https://kosovapost.net/neser-fillon-serish-qarkullimi-normal-veturave-ne-prishtine/20%Monthly2018-02-01 17:15
https://kosovapost.net/ne-tetove-rikthehet-semundja-e-rrezikshme/20%Monthly2018-02-01 17:06
https://kosovapost.net/vjosa-osmani-takon-senatorin-italian-sonego/20%Monthly2018-02-01 16:58
https://kosovapost.net/conte-behet-i-gjalle-pas-debaklit-nga-bournemouth/20%Monthly2018-02-01 19:18
https://kosovapost.net/aplikacioni-njohur-terhiqet-nga-app-store/20%Monthly2018-02-01 16:51
https://kosovapost.net/refugjatet-siriane-turqia-po-krijon-kushte-per-kthimin-tone/20%Monthly2018-02-01 17:50
https://kosovapost.net/peson-ndryshime-situata-meteorologjike/20%Monthly2018-02-01 16:32
https://kosovapost.net/keto-destinacione-turistike-duhet-te-shmangen-ne-vitin-2018/20%Monthly2018-02-01 16:18
https://kosovapost.net/barcelona-kampione-e-merkatos-se-dimrit/20%Monthly2018-02-01 16:11
https://kosovapost.net/6-vjet-burgim-per-bosin-e-droges/20%Monthly2018-02-01 16:07
https://kosovapost.net/vendet-qe-te-mbesin-pa-energji-elektrike-10/20%Monthly2018-02-01 16:00
https://kosovapost.net/deputetit-hoti-vidhet-revolja-7-plumba/20%Monthly2018-02-01 15:58
https://kosovapost.net/thaci-mbahet-forte-nuk-lejoj-te-eleminojne-dal-vete-nga-politika/20%Monthly2018-02-01 16:16
https://kosovapost.net/mianmar-gjenden-5-varreza-te-reja-masive-ne-arakan/20%Monthly2018-02-01 15:20
https://kosovapost.net/bundestagu-gjerman-jep-nje-lajm-te-keq-per-bashkimin-familjar/20%Monthly2018-02-01 15:12
https://kosovapost.net/pse-u-largua-newborn-fisnik-ismaili-tregon-arsyen/20%Monthly2018-02-01 14:54
https://kosovapost.net/thaci-nuk-ftohet-per-lutjet-e-mengjesit-ne-shba-thote-se-ftesa-shkoj-te-rrahim-pacolli/20%Monthly2018-02-01 14:48
https://kosovapost.net/thaci-konfirmon-specialja-na-u-imponua-ska-zhberje-te-saj/20%Monthly2018-02-01 14:41
https://kosovapost.net/nuk-e-ka-ditelindjen-por-presidenti-thaci-uron-qe-xhavit-halitit-te-mos-realizohet-nje-deshire/20%Monthly2018-02-01 14:08
https://kosovapost.net/ne-qershor-preshava-mirepret-erdoganin-ramen-dhe-vuciqin/20%Monthly2018-02-01 14:15
https://kosovapost.net/presidenti-thaci-bene-thirrje-per-miratimin-e-demarkacionit/20%Monthly2018-02-01 13:55
https://kosovapost.net/berlusconi-flet-hapur-ja-problemi-milanit/20%Monthly2018-02-01 13:33
https://kosovapost.net/bujar-qamili-tregon-se-per-cilen-kolege-e-xhelozon-gruajafoto/20%Monthly2018-02-01 13:21
https://kosovapost.net/haradinaj-bute-ne-mediat-nderkombetare-shfuqizimi-speciales-nuk-te-kaloje/20%Monthly2018-02-01 13:13
https://kosovapost.net/kontingjenti-dyte-fsk-se-niset-per-operacion-humanitar-ne-shqiperi/20%Monthly2018-02-01 13:04
https://kosovapost.net/thaci-per-hrt-nuk-e-harrojme-gjenocidin-e-serbise/20%Monthly2018-02-01 12:58
https://kosovapost.net/deputeti-tahiri-i-revoltuar-me-ndalesat-e-automjeteve-thote-prishtina-po-ngjason-me-korene-veriore/20%Monthly2018-02-01 12:50
https://kosovapost.net/haradinaj-nuk-i-prish-punet-me-kuvendaret-per-specialen/20%Monthly2018-02-01 12:16
https://kosovapost.net/kryeministri-haradinaj-pajiset-vize-britanike/20%Monthly2018-02-01 12:04
https://kosovapost.net/arber-vllahiu-propozohet-per-mision-diplomatik-ne-prage/20%Monthly2018-02-01 11:59
https://kosovapost.net/haradinaj-kthen-mbrapsht-vendimin-e-tij-pezullon-vendimin-per-rritjen-e-pagave-per-kabinetin-qeveritar/20%Monthly2018-02-01 11:54
https://kosovapost.net/ju-bien-floket-kjo-bime-ben-mrekulli-2/20%Monthly2018-02-01 11:50
https://kosovapost.net/rasti-toka-nuhi-uka-gjykohet-ndaras-nga-te-tjeret/20%Monthly2018-02-01 11:49
https://kosovapost.net/grate-te-bashkuara-ne-diten-boterore-te-mbuleses-hixhabit/20%Monthly2018-02-01 11:31
https://kosovapost.net/ju-bien-floket-kjo-bime-ben-mrekulli/20%Monthly2018-02-01 11:49
https://kosovapost.net/kurti-priti-ne-takim-ambasadorin-e-zvicres-z-lebet/20%Monthly2018-02-01 11:08
https://kosovapost.net/studentet-kerkojne-shkarkimin-e-rektorit-marjan-dema-fotovideo/20%Monthly2018-02-01 15:10
https://kosovapost.net/regjimi-bashar-al-asaid-ne-siri-ka-sulmuar-vendbanimet-civile/20%Monthly2018-02-01 10:56
https://kosovapost.net/arrestohen-tre-shtetas-te-shqiperise-ne-gjakove/20%Monthly2018-02-01 10:52
https://kosovapost.net/dy-persona-sulmohen-me-thike/20%Monthly2018-02-01 10:40
https://kosovapost.net/nenkryetarit-haliti-nuk-duket-ajri-ndotur-sot-se-sa-ne-vitet-e-80-ta/20%Monthly2018-02-01 10:33
https://kosovapost.net/media-serbe-e-ve-ne-pikepyetje-rinjohjen-e-kosoves-nga-guineja-bisao/20%Monthly2018-02-01 10:18
https://kosovapost.net/jemi-te-margjinalizuara-por-kjo-na-ben-te-forta-sepse-jemi-gra/20%Monthly2018-02-01 10:11
https://kosovapost.net/kusari-lila-nuk-kemi-kredibilitet-te-flasim-per-ajrin-e-paster-ku-kuvendi-thyen-ligjin-e-duhanit/20%Monthly2018-02-01 10:02
https://kosovapost.net/kryeministri-haradinaj-qeveria-nuk-ike-obligimeve-ndaj-punetoreve-shendetesore/20%Monthly2018-02-01 09:45
https://kosovapost.net/rrahje-ne-familje-detyrim-prostitucioni-e-kanosje-arme-policia-jep-detaje/20%Monthly2018-02-01 09:22
https://kosovapost.net/spanja-kosova-mund-te-anetaresohet-ne-vetem-si-rajon-serbise/20%Monthly2018-02-01 09:17
https://kosovapost.net/gena-ne-zi-kengetari-humb-nje-njeri-shume-te-afert-foto/20%Monthly2018-02-01 09:17
https://kosovapost.net/tahiri-kjo-klase-politike-smund-tu-jape-zgjidhje-temave-te-rendesishme/20%Monthly2018-02-01 09:08
https://kosovapost.net/nenkryetari-uefa-se-arrin-ne-shqiperi/20%Monthly2018-02-01 09:04
https://kosovapost.net/deshtuan-bisedimet-ja-cfare-ndodhi-memushajn/20%Monthly2018-02-01 09:00
https://kosovapost.net/azem-syla-sot-del-para-gjykates/20%Monthly2018-02-01 08:55
https://kosovapost.net/gjysme-ton-hashash-e-fshehur-ne-oriz-arrestohet-shqiptari/20%Monthly2018-02-01 08:52
https://kosovapost.net/kjo-bime-shqiptare-parandalon-renien-e-flokeve/20%Monthly2018-02-01 08:48
https://kosovapost.net/qyteti-4-milion-banore-rrezikon-te-mbetet-pa-uje-askush-se-di-cfare-ndodhe-pas/20%Monthly2018-02-01 08:41
https://kosovapost.net/lufta-politike-per-kryeinspektorin/20%Monthly2018-02-01 08:36
https://kosovapost.net/pacolli-tregon-nese-ka-dhene-apo-jo-afat-haradinajt-per-largim-nga-qeveria/20%Monthly2018-02-01 08:30
https://kosovapost.net/percarjet-e-medha/20%Monthly2018-02-01 08:24