XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://kosovapost.net/a-duhet-te-mbahen-dasmat-dhe-te-hapen-pishinat-flet-mikrobiologu-lul-raka/60%Daily2020-06-30 21:55
https://kosovapost.net/zemaj-inspekton-zbatimin-e-masave-anti-covid-ne-prishtine-video/60%Daily2020-06-30 21:40
https://kosovapost.net/gjuajtje-me-arme-te-posta-ne-prishtine-policia-jep-detaje/60%Daily2020-06-30 21:21
https://kosovapost.net/hoti-kerkon-nga-kuvendi-te-trajtoje-me-prioritet-projektligjin-per-buxhetin-2020/60%Daily2020-06-30 21:01
https://kosovapost.net/shkon-ne-51-numri-i-te-vdekurve-nga-koronavirusi-ne-kosove/60%Daily2020-06-30 22:28
https://kosovapost.net/edhe-79-raste-te-reja-me-koronavirus-ne-kosove-sherohen-71-paciente-te-tjere/60%Daily2020-06-30 20:08
https://kosovapost.net/hashim-thaci-i-merzitur-dhe-edi-rama-qe-sillet-si-fajtor/60%Daily2020-06-30 19:38
https://kosovapost.net/judah-hoti-ne-raport-me-vuciqin-eshte-xhuxh-politik/60%Daily2020-06-30 19:35
https://kosovapost.net/obsh-evropa-renditet-e-para-ne-konsumin-e-alkoolit-ne-bote/60%Daily2020-06-30 19:26
https://kosovapost.net/rrefimi-i-nenes-te-ciles-serbet-ia-masakruan-te-birin-nuk-e-identifikoja-i-kishte-gjymtyret-e-keputura-video/60%Daily2020-06-30 19:10
https://kosovapost.net/beqaj-individet-nuk-jane-mbi-uck-ne-smund-te-fajesohet-teresia/60%Daily2020-06-30 19:03
https://kosovapost.net/26-pjesetare-te-fsk-se-te-infektuar-me-covid-19/60%Daily2020-06-30 18:41
https://kosovapost.net/avdyli-anulimi-i-ligjit-per-paga-eshte-nje-shuplake-fytyres-per-mjeket/60%Daily2020-06-30 17:54
https://kosovapost.net/50-punetore-shendetesore-ne-prishtine-futen-ne-vetizolim-ndryshon-orari-i-qmf-ve/60%Daily2020-06-30 17:40
https://kosovapost.net/neser-mot-i-nxehte-pasneser-reshje-e-shkarkime-rrufesh-ne-kosove/60%Daily2020-06-30 17:34
https://kosovapost.net/tome-gashi-thaci-do-duhej-te-dorehiqej-kudo-qe-ka-qene-aeroplan-anije-apo-veture/60%Daily2020-06-30 17:29
https://kosovapost.net/pedersen-i-ben-thirrje-regjimit-te-esadit-ti-liroje-te-burgosurit/60%Daily2020-06-30 17:11
https://kosovapost.net/kalendari-historik-30-qershor/60%Daily2020-06-30 17:04
https://kosovapost.net/79777-2/60%Daily2020-06-30 18:14
https://kosovapost.net/grenell-i-nxitem-edhe-evropianet-po-i-kerkojne-merkelit-liberalizim-vizash-per-kosoven/60%Daily2020-06-30 16:47
https://kosovapost.net/pezullimi-i-ligjit-per-paga-sindikatat-vendosin-neser-per-hapat-e-metutjeshem/60%Daily2020-06-30 16:43
https://kosovapost.net/edi-rama-si-vella-i-vuciqit-i-mban-leksione-demagogjike-vellaitte-vogel/60%Daily2020-06-30 17:02
https://kosovapost.net/pandemia-uli-eksportin-per-4-4-milione-euro-per-muajin-prill/60%Daily2020-06-30 15:59
https://kosovapost.net/gjykata-kushtetuese-e-shpall-te-pavlefshem-ligjin-per-paga-te-qeverise-haradinaj/60%Daily2020-06-30 15:38
https://kosovapost.net/ministri-zemaj-ne-terren-kerkon-distance-dhe-respektim-masash-ne-autobuset-me-udhetare/60%Daily2020-06-30 15:15
https://kosovapost.net/mjeket-ne-novi-pazar-i-kthejne-shpinen-kryeministres-brnabiq/60%Daily2020-06-30 14:37
https://kosovapost.net/kater-viktima-e-125-te-prekur-me-covid-19-ne-maqedonine-veriore/60%Daily2020-06-30 14:35
https://kosovapost.net/aktakuza-ndaj-thaci-dhe-veselit-a-po-provokon-zgjedhje-jashtezakonshme/60%Daily2020-07-01 08:37
https://kosovapost.net/zyrtarisht-shuhet-prokuroria-speciale-e-maqedonise-se-veriut/60%Daily2020-06-30 14:21
https://kosovapost.net/kengetari-kinez-i-operes-censurohet-per-shkak-te-ngjashmerise-me-presidentin-2/60%Daily2020-06-30 14:07
https://kosovapost.net/79729-2/60%Daily2020-06-30 13:54
https://kosovapost.net/cakaj-ska-marreveshje-sekrete-e-as-ndarje-te-kosoves/60%Daily2020-06-30 13:35
https://kosovapost.net/rama-shqiperia-e-ka-obligim-ta-mbeshtese-kosoven-pa-kushte-2/60%Daily2020-06-30 13:28
https://kosovapost.net/kercenohetqeveria-nese-nga-neser-nuk-lejohen-dasmat-faturen-e-demeve-do-ta-paguani-ju/60%Daily2020-06-30 13:27
https://kosovapost.net/bieber-gjermania-e-ka-ftohur-qendrimin-ndaj-vuciqit/60%Daily2020-06-30 12:44
https://kosovapost.net/me-takimin-me-pacollin-rama-perfundon-viziten-dyditore-ne-kosove/60%Daily2020-06-30 12:34
https://kosovapost.net/turiste-nga-austria-me-traktore-per-pushime-ne-mal-te-zi/60%Daily2020-06-30 12:29
https://kosovapost.net/up-se-i-vazhdohet-akreditimi-edhe-per-5-vjet/60%Daily2020-06-30 13:41
https://kosovapost.net/doktori-kosovar-sherohet-nga-covid-19/60%Daily2020-06-30 12:03
https://kosovapost.net/irani-e-denon-me-vdekje-gazetarin-ruhollah-zam/60%Daily2020-06-30 11:50
https://kosovapost.net/okb-ja-kerkon-rreth-10-miliarde-dollare-ndihma-per-sirine/60%Daily2020-06-30 11:47
https://kosovapost.net/recica-takoi-ambasadorin-austriak-flasin-per-mundesine-e-arritjes-se-marreveshjes-per-sigurimet-sociale-me-austrine/60%Daily2020-06-30 11:34
https://kosovapost.net/gjermania-do-te-punoje-per-liberalizimin-e-vizave-per-kosoven-por-ska-garanci/60%Daily2020-06-30 11:25
https://kosovapost.net/covid-19-sulmon-skenen-politike-ne-serbi-pas-gjuriqit-e-vulinit-liberali-cedomir-jovanoviq-shtrihet-ne-spital-pas-simptomave/60%Daily2020-06-30 11:13
https://kosovapost.net/takohet-me-ramen-ne-shtepine-e-tij-deklarohet-mustafa/60%Daily2020-06-30 10:59
https://kosovapost.net/venezuela-debon-ambasadoren-e-be-se/60%Daily2020-06-30 10:49
https://kosovapost.net/kmdlnj-mosbartja-e-maskes-mbrojtese-nuk-eshte-veper-penale/60%Daily2020-06-30 10:45
https://kosovapost.net/ministria-deklarohet-rreth-masave-te-reja-anti-covid-19/60%Daily2020-06-30 10:35
https://kosovapost.net/kryeministri-i-shqiperise-edi-rama-takohet-me-shpend-ahmetin/60%Daily2020-06-30 10:27
https://kosovapost.net/talenti-fisnik-asllani-nenshkruan-me-skuadren-e-madhe-gjermane/60%Daily2020-06-30 10:32
https://kosovapost.net/the-independent-franca-behet-qesharake-duke-kritikuar-turqine-ne-ceshtjen-e-libise/60%Daily2020-06-30 10:10
https://kosovapost.net/gjenocidi-demografik-i-kines-ndaj-ujgereve/60%Daily2020-06-30 10:04
https://kosovapost.net/mbreti-i-belgjikes-i-shkruan-leter-presidentit-te-kongos-ndjej-trishtim-te-thelle-nga-e-kaluara-koloniale-e-vendit-tim/60%Daily2020-06-30 09:55
https://kosovapost.net/edi-rama-i-shkon-isa-mustafes-ne-shtepi/60%Daily2020-06-30 09:52
https://kosovapost.net/orlando-eshte-koha-per-heqjen-e-vizave-per-qytetaret-e-kosoves/60%Daily2020-06-30 09:43
https://kosovapost.net/kina-shenon-rreth-100-raste-me-koronavirus-me-pak-se-kosova-brenda-dites/60%Daily2020-06-30 09:38
https://kosovapost.net/vdes-nje-shqiptar-ne-bregdetin-e-vlores-2/60%Daily2020-06-30 09:23
https://kosovapost.net/gruaja-me-me-se-shumti-femije-ne-bote-me-ne-fund-ndalon-lindjet/60%Daily2020-06-30 09:05
https://kosovapost.net/neser-hapet-aeroporti-i-shkupit-dhe-ai-i-ohrit/60%Daily2020-06-30 09:04
https://kosovapost.net/rakipi-per-akt-akuzen-ndaj-thacit-prokuroria-veproi-si-zyre-politike/60%Daily2020-06-30 09:01
https://kosovapost.net/paralajmeron-zemaj-do-te-veprojme-me-forcen-e-ligjit/60%Daily2020-06-30 08:49
https://kosovapost.net/sekuestrohen-40-milione-euro-droge-37-te-arrestuar-ne-itali-e-shqiperi/60%Daily2020-06-30 08:44
https://kosovapost.net/ish-komandanti-i-uck-se-ne-koshare-aktakuzat-nga-serbia-e-kane-per-qellim-rrenimin-e-shtetesise-se-kosoves/60%Daily2020-06-30 08:35
https://kosovapost.net/rama-mengjes-pune-me-mustafen-ne-shtepine-e-tij-ne-prapashtice/60%Daily2020-06-30 08:23
https://kosovapost.net/shqiptaro-amerikanet-vrasjet-e-civileve-shqiptare-nga-kriminelet-serbe-per-specialen-qenkan-vrasje-ligjore/60%Daily2020-06-30 07:50
https://kosovapost.net/gjysma-e-kompanive-jane-perballe-me-pasojat-e-emigrimit-te-punetoreve/60%Daily2020-06-30 07:46
https://kosovapost.net/erdogan-ekonomia-e-turqise-eshte-ne-nje-periudhe-te-fuqishme-te-rimekembjes/60%Daily2020-06-30 07:42
https://kosovapost.net/dialogu-me-serbine-pa-thacin/60%Daily2020-06-30 07:38
https://kosovapost.net/kryeministri-hoti-pranon-telegram-urimi-nga-kryeministrja-e-belgjikes/60%Daily2020-06-30 07:35
https://kosovapost.net/termeti-godet-perseri-shqiperine-2/60%Daily2020-06-30 07:24
https://kosovapost.net/si-ti-hiqni-kalorite-nga-kafja-e-mengjesit-10-menyra-te-thjeshta-efektive/60%Daily2020-06-30 07:15
https://kosovapost.net/ahmeti-apel-qytetareve-kujdes-mund-te-vershohemi-nga-rastet-pastaj-komplikimet-e-thjeshta-mund-te-behen-fatale/60%Daily2020-06-30 07:29
https://kosovapost.net/gjermania-shenon-498-raste-te-reja-me-covid-19/60%Daily2020-06-30 06:59
https://kosovapost.net/mbreme-ramush-haradinaj-e-refuzoi-por-a-do-takohet-sot-me-edi-ramen/60%Daily2020-06-30 06:55
https://kosovapost.net/undp-i-dorezon-policise-se-kosoves-pese-qen-per-zbulimin-e-armeve/60%Daily2020-06-30 06:48
https://kosovapost.net/bashkimi-evropian-do-te-lejoje-vizitore-nga-14-vende-te-sigurta/60%Daily2020-06-30 06:43
https://kosovapost.net/ja-si-e-fillon-diten-ne-prishtine-kryeministri-rama-video/60%Daily2020-06-30 06:39
https://kosovapost.net/pas-rritjes-se-numrit-te-te-infektuarve-me-covid-19-ikshpk-ja-ka-nje-apel-per-qytetaret/60%Daily2020-06-30 06:23
https://kosovapost.net/moti-sot-93/60%Daily2020-06-30 06:18
https://kosovapost.net/haradinaj-sot-kam-qare-dy-here-kjo-eshte-arsyeja/60%Daily2020-06-29 21:13
https://kosovapost.net/ish-kryeministri-francez-denohet-me-5-vjet-burg-ndersa-gruaja-e-tij-me-3-vjet-burg/60%Daily2020-06-29 20:53
https://kosovapost.net/lojtaret-llapjan-falin-namazin-para-ndeshjes-ndaj-gjilanit-foto/60%Daily2020-06-29 20:41
https://kosovapost.net/vdekja-e-6-vjecares-nga-goditja-e-autobusit-familja-sahiti-i-fal-gjakun-familjes-boletini/60%Daily2020-06-29 20:29
https://kosovapost.net/79544-2/60%Daily2020-06-29 20:25
https://kosovapost.net/vdes-nje-person-ne-qkuk-familja-njoftohen-pas-vdekjes-se-ka-qene-i-prekur-me-covid-19/60%Daily2020-06-29 20:19
https://kosovapost.net/122-raste-te-reja-me-covid-19-shumica-ne-prishtine/60%Daily2020-06-29 20:03
https://kosovapost.net/haradinaj-tregon-se-pse-nuk-do-te-takohet-me-ramen/60%Daily2020-06-29 19:57
https://kosovapost.net/kicmari-mendoj-se-sonte-presidenti-eshte-dashur-te-jap-doreheqje/60%Daily2020-06-29 19:30
https://kosovapost.net/presidenti-kritikon-specialen-ma-prene-rrugen-me-nje-publikim-te-aktakuzes-se-pakonfirmuar/60%Daily2020-06-29 19:14
https://kosovapost.net/erdogan-turqia-synon-te-ule-ne-zero-numrin-e-rasteve-me-covid-19-dhe-vdekjeve/60%Daily2020-06-29 18:59
https://kosovapost.net/paralajmerimi-nga-obsh-pandemia-nuk-eshte-afer-perfundimit/60%Daily2020-06-29 19:47
https://kosovapost.net/profesori-shqiptar-ne-paris-thaci-me-ramen-e-batonin-do-te-nisin-sonte-tentativen-per-faktorizim/60%Daily2020-06-29 18:45
https://kosovapost.net/thaci-jap-doreheqje-nese-konfirmohet-aktakuza-krime-nuk-kam-kryer/60%Daily2020-06-29 18:22
https://kosovapost.net/thaci-edhe-po-te-kthehsha-prapa-ne-kohen-e-zeze-te-millosheviqit-plumbit-armik-do-i-pergjigjesha-me-plumbin-e-etjes-per-liri/60%Daily2020-06-29 18:24
https://kosovapost.net/%e2%80%8brama-hotit-shqiperia-i-ka-qendruar-dhe-do-ti-qendroje-gjithmone-prane-kosoves/60%Daily2020-06-29 17:32
https://kosovapost.net/a-pritet-ndryshim-i-motit-per-dy-dite-e-ardhshme/60%Daily2020-06-29 17:26
https://kosovapost.net/presidenti-thaci-pret-ne-takim-kryeministrin-rama/60%Daily2020-06-29 17:19
https://kosovapost.net/rama-perfundon-takimin-me-veselin-niset-drejt-presidences/60%Daily2020-06-29 17:04
https://kosovapost.net/a-e-ka-ditur-thaci-per-aktakuzen-milaim-zeka-tregon-detaje-te-bisedes-me-te/60%Daily2020-06-29 16:49
https://kosovapost.net/perfundon-takimi-rama-kurti/60%Daily2020-06-29 16:25
https://kosovapost.net/thaci-dhe-veseli-do-te-shtrojne-darke-per-ramen-ne-19-e-45/60%Daily2020-06-29 16:09
https://kosovapost.net/thaci-nuk-do-te-dorehiqet/60%Daily2020-06-29 16:03
https://kosovapost.net/edi-rama-takohet-me-albin-kurtin/60%Daily2020-06-29 15:41
https://kosovapost.net/interpol-refuzon-kerkesen-e-iranit/60%Daily2020-06-29 15:33
https://kosovapost.net/deshton-takimi-mustafa-rama-do-te-mbahet-neser-ne-mengjes/60%Daily2020-06-29 15:28
https://kosovapost.net/mberrin-ne-vetevendosje-eskorta-e-kryeministrit-shqiptare-edi-rama/60%Daily2020-06-29 15:14
https://kosovapost.net/populizmi-avokature-apo-gjyqesi-e-demokracise-neoliberale/60%Daily2020-06-29 14:44
https://kosovapost.net/444-raste-aktive-me-koronavirus-ne-prishtine/60%Daily2020-06-29 14:40
https://kosovapost.net/ish-kryeministri-francez-denohet-me-burgim-per-keqperdorim-te-fondeve-publike/60%Daily2020-06-29 14:31
https://kosovapost.net/hotel-wilson-nje-parajse-tropikale-vendi-ideal-per-pushime-veror/60%Daily2020-06-29 16:27
https://kosovapost.net/rama-takon-osmanin-vetem-ai-dhe-keshilltari-i-tij-pa-maska-ne-kuvendin-e-kosoves/60%Daily2020-06-29 14:27
https://kosovapost.net/menaxheri-i-baba-stars-lajmeron-se-eshte-sheruar-nga-koronavirusi/60%Daily2020-06-29 14:13
https://kosovapost.net/maqedoni-e-veriut-edhe-12-te-vdekur-e-132-te-infektuar-me-covid-19/60%Daily2020-06-29 14:06
https://kosovapost.net/46-milione-euro-kredi-per-projektin-emergjent-covid-19-per-kosoven/60%Daily2020-06-29 13:45
https://kosovapost.net/milani-kerkon-hungarezin-e-salzburgut/60%Daily2020-06-29 14:32
https://kosovapost.net/a-do-te-testohen-deputet-te-kuvendit-te-kosoves-per-covid-19-flet-naser-ramadani/60%Daily2020-06-29 13:29
https://kosovapost.net/disa-qendra-ne-bujanoc-ne-rivotim-cakaj-thirrje-shqiptareve-dilni-ne-votime-dhe-mbeshtesni-luginen-e-bashkuar/60%Daily2020-06-29 13:25
https://kosovapost.net/nuk-i-pelqejne-levizjet-e-saj-provokative-pakistanezi-e-godet-me-shqelm-ne-gjoks-valltaren/60%Daily2020-06-29 13:04
https://kosovapost.net/zemaj-lut-qytetaret-respektoni-masat-qe-mos-te-kthehemi-serish-ne-izolim/60%Daily2020-06-29 13:00
https://kosovapost.net/kukes-mbytet-ne-liqen-nje-16-vjecar/60%Daily2020-06-29 12:56
https://kosovapost.net/kurti-ne-takim-me-minxhozin-kritikon-qeverine-hoti-per-menaxhimin-e-pandemise/60%Daily2020-06-29 12:56
https://kosovapost.net/hoti-shuan-shpresen-e-hapjeve-tjera-te-paralajmeruara-nga-1-korriku/60%Daily2020-06-29 12:48
https://kosovapost.net/java-e-bashkepunimeve-keto-jane-kenget-qe-te-publikohen-keto-dite/60%Daily2020-06-29 12:30
https://kosovapost.net/edhe-15-raste-te-reja-me-koronavirus-ne-komunat-me-shumice-serbe/60%Daily2020-06-29 12:17
https://kosovapost.net/bahtiri-ndalon-drekat-dhe-darkat-zyrtare-te-drejtorive-komunale-nga-buxheti-i-komunes/60%Daily2020-06-29 12:07
https://kosovapost.net/rama-nis-viziten-ne-kosove-takohet-me-fatmir-limajn/60%Daily2020-06-29 12:03
https://kosovapost.net/komunat-veriore-te-vendit-i-kthejne-masat-e-kufizimit/60%Daily2020-06-29 16:53
https://kosovapost.net/hoti-mbledh-komitetin-per-menaxhimin-e-pandemise-priten-masat-e-reja/60%Daily2020-06-29 11:22
https://kosovapost.net/rama-arrin-ne-prishtine-kam-ardhur-per-te-degjuar-e-mesuar-me-shume-pas-flete-rrufese-speciale/60%Daily2020-06-29 11:18
https://kosovapost.net/beyonce-vazhdoni-te-ndryshoni-dhe-zhvishni-sistemin-racist-dhe-te-pabarabart/60%Daily2020-06-29 11:07
https://kosovapost.net/edi-rama-takon-edhe-albin-kurtin/60%Daily2020-06-29 10:29
https://kosovapost.net/aksidentohet-biciklisti-peson-lendime-te-renda-trupore/60%Daily2020-06-29 09:40
https://kosovapost.net/enver-hoxha-kosovaret-te-vijne-si-turiste-dhe-te-bejne-propagande-te-mire/60%Daily2020-06-29 09:37
https://kosovapost.net/dy-viktima-dhe-64-raste-te-reja-me-covid-19-gjate-24-oreve-ne-shqiperi/60%Daily2020-06-29 09:32
https://kosovapost.net/edhe-gent-cakaj-bashke-me-edi-ramen-sot-ne-kosove/60%Daily2020-06-29 09:30
https://kosovapost.net/quni-porosit-kadetet-e-rinj-te-kemi-ushtri-profesionale-krijoni-ura-te-miqesise-me-partneret/60%Daily2020-06-29 09:10
https://kosovapost.net/selimi-mungesa-e-transparences-ne-dialog-sinjal-i-keq-per-vendin/60%Daily2020-06-29 08:49
https://kosovapost.net/covid-19-ne-shba-po-pakesohen-shtreterit-ne-spitale/60%Daily2020-06-29 08:36
https://kosovapost.net/rrahu-gruan-e-vajzen-arrestohet-prishtinasi/60%Daily2020-06-29 08:33
https://kosovapost.net/covid-19-mbi-38-mije-raste-te-reja-ne-shba/60%Daily2020-06-29 08:29
https://kosovapost.net/pas-rasteve-te-shtuara-me-covid-19-ne-kosove-zemaj-apel-qytetareve/60%Daily2020-06-29 08:25
https://kosovapost.net/26-per-qind-e-azilanteve-shqiptare-vjet-ishin-minorene/60%Daily2020-06-29 08:12
https://kosovapost.net/kryeministri-rama-vizite-ne-kosove-takohet-me-udheheqesit-e-vendit-dhe-lideret-e-partive-poltike/60%Daily2020-06-29 07:49
https://kosovapost.net/duda-fitues-i-raundit-te-pare-te-zgjedhjeve-presidenciale-ne-poloni/60%Daily2020-06-29 07:46
https://kosovapost.net/si-e-moren-putini-dhe-kgb-ja-kontrollin-e-rusise/60%Daily2020-06-29 07:31
https://kosovapost.net/presidenti-thaci-sot-u-drejtohet-qytetareve-rreth-aktakuzes-se-speciales/60%Daily2020-06-29 07:27
https://kosovapost.net/kosova-mbeshtet-shpresat-te-gjermania-per-liberalizimin-e-vizave/60%Daily2020-06-29 07:22
https://kosovapost.net/brenda-24-oreve-ne-kosove-23-aksidente-trafiku/60%Daily2020-06-29 07:35
https://kosovapost.net/79344-2/60%Daily2020-06-29 07:07
https://kosovapost.net/kina-fut-ne-izolim-strikt-rreth-400000-njerez/60%Daily2020-06-29 06:57
https://kosovapost.net/79338-2/60%Daily2020-06-29 06:38
https://kosovapost.net/ne-spitalin-rajonal-te-gjakove-po-trajtohen-shtate-paciente-me-koronavirus/60%Daily2020-06-29 06:30
https://kosovapost.net/qendrimi-ulur-8-ore-ne-dite-shkakton-semundje-te-rrezikshme/60%Daily2020-06-29 06:25
https://kosovapost.net/melo-zbarkon-ne-torino-pjaniq-ne-barcelone/60%Daily2020-06-29 06:21
https://kosovapost.net/per-shkak-te-kovid-19-ne-24-oret-e-fundit-552-njerez-vdiqen-ne-brazil-267-ne-meksike-dhe-380-ne-indi/60%Daily2020-06-29 06:14
https://kosovapost.net/kufijte-e-be-se-mbesin-te-mbyllur-per-kosovaret-edhe-pas-1-korrikut-shkaku-i-numrit-te-madh-te-infektimeve/60%Daily2020-06-29 06:07
https://kosovapost.net/moti-sot-95/60%Daily2020-06-29 06:00
https://kosovapost.net/serwer-thaci-duhet-te-jap-doreheqje-nese-i-vertetohet-aktakuza-nga-specialja/60%Daily2020-06-28 21:00
https://kosovapost.net/shtyhet-mbledhja-e-kryesise-se-kuvendit/60%Daily2020-06-28 20:51
https://kosovapost.net/arrin-ne-49-numri-i-rasteve-te-vdekjes-me-covid-19/60%Daily2020-06-28 20:32
https://kosovapost.net/87-raste-te-reja-me-covid-19-ne-kosove-sherohen-31-persona/60%Daily2020-06-28 20:20
https://kosovapost.net/arsenali-ne-gjysmefinale-te-fa-cup/60%Daily2020-06-28 19:48
https://kosovapost.net/79302-2/60%Daily2020-06-28 19:32
https://kosovapost.net/be-ja-shtyne-vendimin-per-hapjen-e-kufijve-te-jashtem-kjo-eshte-arsyeja/60%Daily2020-06-28 19:19
https://kosovapost.net/provokuan-zyrtaret-policore-momenti-kur-policia-e-kosoves-arreston-radikalet-serbe-ne-gazimestan-video/60%Daily2020-06-28 18:43
https://kosovapost.net/thaci-kthehet-ne-vendlindje-fotografohet-me-prinderit/60%Daily2020-06-28 18:16
https://kosovapost.net/raca-e-qenit-te-sharrit-rrezikon-te-zhduket/60%Daily2020-06-28 19:09
https://kosovapost.net/vdes-19-vjecari-nga-kosova-ne-aksident-trafiku-ne-gjermani/60%Daily2020-06-28 17:57
https://kosovapost.net/aleances-per-shqiptaret-uoker-kerkon-mbeshtetje-per-selen/60%Daily2020-06-28 17:54
https://kosovapost.net/79276-2/60%Daily2020-06-28 17:49
https://kosovapost.net/rolling-stones-kecenon-me-padi-trump-in-per-perdorimin-e-kengeve-te-tyre/60%Daily2020-06-28 17:42
https://kosovapost.net/nga-neser-kosoven-e-pret-mot-me-temperatura-te-larta/60%Daily2020-06-28 17:36
https://kosovapost.net/vendoset-data-e-hapjes-se-pishines-se-germise-keto-jane-rregullat/60%Daily2020-06-28 17:10
https://kosovapost.net/pse-duhet-te%cc%88-jap-dore%cc%88heqje-thac%cc%a7i/60%Daily2020-06-28 17:03
https://kosovapost.net/ambasadori-italian-i-mahnitur-me-bukurite-e-kosoves/60%Daily2020-06-28 16:40
https://kosovapost.net/koronavirusi-ne-bote-10-milione-raste-afro-gjysme-milion-vdekje/60%Daily2020-06-28 17:37
https://kosovapost.net/drejtori-i-infrastruktures-ne-ferizaj-rezulton-pozitiv-ne-testin-per-covid-19/60%Daily2020-06-28 16:16
https://kosovapost.net/senatori-afro-amerikan-i-ofenduar-nga-trumpi/60%Daily2020-06-28 15:57
https://kosovapost.net/kosova-i-afrohet-suedise-per-rritje-infektimesh-osmani-kerkon-qe-qeveria-te-jete-e-vemendshme/60%Daily2020-06-28 15:54
https://kosovapost.net/situate-e-renduar-ne-infektive-mbi-100-te-shtrire-dhe-4-ne-gjendje-te-rende/60%Daily2020-06-28 15:17
https://kosovapost.net/zemaj-do-te-gjobiten-ata-qe-nuk-i-respektojne-vendimet-e-ikshpk-se/60%Daily2020-06-28 15:10
https://kosovapost.net/zhvillimet-e-fundit-nga-presidenca-thaci-anulon-konferencen-e-sotme/60%Daily2020-06-28 14:31
https://kosovapost.net/9-te-vdekur-dhe-176-te-prekur-nga-covid-19-ne-maqedonine-e-veriut/60%Daily2020-06-28 14:20
https://kosovapost.net/okb-turqia-vend-kyc-ne-aspektin-e-ndihmave-per-popullin-sirian/60%Daily2020-06-28 14:08
https://kosovapost.net/vdes-edhe-nje-zyrtare-i-ldk-se/60%Daily2020-06-28 13:56
https://kosovapost.net/aeroporti-i-prishtines-ka-nje-njoftim-te-rendesishem-per-udhetaret/60%Daily2020-06-28 13:25
https://kosovapost.net/rritja-alarmante-e-rasteve-me-covid-19-kryeministri-hoti-paralajmeron-kthim-te-izolimit-total/60%Daily2020-06-28 12:56
https://kosovapost.net/gjermania-kufizon-fuqine-punetore-nga-ballkani-pasi-rritet-numri-i-te-papuneve-vendas/60%Daily2020-06-28 12:35
https://kosovapost.net/paralajmeron-kancelarja-angela-merkel/60%Daily2020-06-28 12:17
https://kosovapost.net/hoti-paralajmeron-qytetaret-respektoni-keto-tri-rregulla-ose-ndryshe-shume-shpejt-do-ta-kemi-kete-bllokad/60%Daily2020-06-28 12:08
https://kosovapost.net/zgjedhjet-lokale-ne-france-test-per-te-ardhmen-politike-te-makronit/60%Daily2020-06-28 11:48
https://kosovapost.net/bilanci-i-covid-19-ne-bote-raportohen-mbi-10-milione-raste-te-infektimit/60%Daily2020-06-28 11:44
https://kosovapost.net/eshte-prokurori-ai-qe-duhet-te-jap-doreheqje-e-jo-thaci/60%Daily2020-06-28 11:23
https://kosovapost.net/serbet-kane-nisur-ta-festojne-betejen-e-humbur-te-kosoves-me-28-qershor-te-vitit-1389/60%Daily2020-06-28 11:15
https://kosovapost.net/ja-sa-miliona-para-do-humbasin-kengetaret-shqiptare-kete-vere-nga-covid-19/60%Daily2020-06-28 11:04
https://kosovapost.net/shqiperia-spo-gjen-paqe-serish-regjistrohet-numer-rekord-rastesh-me-koronavirus/60%Daily2020-06-28 10:57
https://kosovapost.net/egjipti-rihap-xhamite-pas-3-muajsh/60%Daily2020-06-28 10:00
https://kosovapost.net/lajmi-i-fundit-deputeti-i-kuvendit-te-kosoves-rezulton-pozitiv-me-covid-19/60%Daily2020-06-28 09:45
https://kosovapost.net/leyen-dialogu-kosove-serbi-do-te-filloje-se-shpejti-ne-paris-se-bashku-me-kancelaren-merkel-dhe-presidentin-macron/60%Daily2020-06-28 09:33
https://kosovapost.net/serrac-dhe-conte-bien-dakord-per-kthimin-e-kompanive-italiane-ne-libi/60%Daily2020-06-28 09:03
https://kosovapost.net/prishtina-sonte-pret-testet-e-140-personave/60%Daily2020-06-28 08:46
https://kosovapost.net/polonia-sot-voton-per-presidentin-e-ri-te-vendit/60%Daily2020-06-28 08:42
https://kosovapost.net/gjermanise-i-rriten-rastet-me-covid-19/60%Daily2020-06-28 08:37
https://kosovapost.net/prizrenasi-i-infektuari-nuk-qendron-ne-vetizolim-inicohet-rast-ndaj-tij/60%Daily2020-06-28 08:30
https://kosovapost.net/merkel-ben-paralajmerimin-e-forte-e-keni-fatin-ne-duart-tuaja/60%Daily2020-06-28 08:17
https://kosovapost.net/vazhdojne-edhe-sot-pritjet-e-gjata-ne-kufirin-hungari-serbi/60%Daily2020-06-28 07:46
https://kosovapost.net/keto-vende-shenojne-rekord-te-rasteve-me-covid-19-pezullojne-largimin-e-masave/60%Daily2020-06-28 07:39
https://kosovapost.net/realizohet-fluturimi-i-pare-ne-anp-pas-3-muaj-nderprerje/60%Daily2020-06-28 07:04
https://kosovapost.net/thaci-sot-u-drejtohet-qytetareve-per-here-te-pare-pas-ngritjes-se-aktakuzes-nga-specialja/60%Daily2020-06-28 06:55
https://kosovapost.net/be-ka-premtuar-4-9-miliarde-euro-per-vendet-e-prekura-nga-covid-19/60%Daily2020-06-27 22:52
https://kosovapost.net/zevendes-presidenti-amerikan-pence-anulon-vizitat-ne-florida-dhe-arizona/60%Daily2020-06-27 22:28
https://kosovapost.net/vetura-rrokulliset-ne-bregun-e-diellit-rrezikohen-kembesoret-nga-mungesa-e-pengesave-rrugore/60%Daily2020-06-27 22:02
https://kosovapost.net/kili-ashperson-gjobat-per-thyerje-te-karantines-parashihet-burgim-per-shkelesit/60%Daily2020-06-27 22:03
https://kosovapost.net/300-vizitore-te-nje-klubi-nate-ne-cyrih-detyrohen-te-izolohen/60%Daily2020-06-27 21:20
https://kosovapost.net/ne-prishtine-shitjet-nuk-jane-me-si-me-pare-pandemia-mbyll-bizneset/60%Daily2020-06-27 21:05
https://kosovapost.net/arrin-ne-48-numri-i-vdekjeve-nga-koronavirusi-ne-kosove/60%Daily2020-06-27 20:46
https://kosovapost.net/kosove-nga-207-teste-96-kane-rezultuar-pozitive-me-covid-19/60%Daily2020-06-27 20:24
https://kosovapost.net/kujdes-kur-blini-online-produktet-mund-te-jene-zhgenjyese-dhe-jo-vetem/60%Daily2020-06-27 20:15
https://kosovapost.net/itali-ariu-denohet-me-vdekje-pas-sulmit-ndaj-ekskursionisteve/60%Daily2020-06-27 20:10
https://kosovapost.net/veliu-e-vlereson-pozitiv-raporton-e-dash-it-per-trafikim-me-njerezpo/60%Daily2020-06-27 21:10
https://kosovapost.net/furnizimi-me-laptope-kuvendit-te-kosoves-i-kushton-afer-19-mije-euro/60%Daily2020-06-27 19:36
https://kosovapost.net/prezantohen-masat-qe-pasagjeret-duhet-ti-respektojne-pas-hapjes-se-aeroportit-te-prishtines/60%Daily2020-06-27 19:28
https://kosovapost.net/stambolli-gdp-ne-me-te-larte-sesa-komplet-ballkani-perendimor/60%Daily2020-06-27 19:08
https://kosovapost.net/bajerni-kampion-rashica-me-gol-drejt-play-off-it-te-mbijteses/60%Daily2020-06-27 19:07
https://kosovapost.net/muriqi-tufan-sigurojne-3-pike-per-fenerbahcen/60%Daily2020-06-27 19:05
https://kosovapost.net/permbytja-e-varkes-u-merr-jeten-6-emigranteve-gruaja-lind-ne-bord/60%Daily2020-06-27 19:03
https://kosovapost.net/zbulohet-skenari-i-cili-mund-ta-pret-kosoven-per-viziten-ne-uashington-vije-nje-kerkese-publike-per-hotin/60%Daily2020-06-27 18:58
https://kosovapost.net/mustafa-gjykata-speciale-dhe-dialogu-duhet-te-jene-te-pavarura-nga-njera-tjetra/60%Daily2020-06-27 18:59
https://kosovapost.net/fsk-nuk-pranoi-pagese-shtese-nga-qeveria/60%Daily2020-06-27 18:32
https://kosovapost.net/deshmitaret-rrefejne-se-si-vdiq-13-vjecarja-ne-pishine/60%Daily2020-06-27 18:19
https://kosovapost.net/pankarta-ne-mbeshtetje-te-thacit-ne-stadiumin-flamurtari-vlora-krenohet-me-ty/60%Daily2020-06-27 18:02
https://kosovapost.net/barcelona-largohet-me-shume-nga-titulli-kampion/60%Daily2020-06-27 17:48
https://kosovapost.net/shifrat-e-koronavirusit-ne-disa-vende-te-botes/60%Daily2020-06-27 17:43
https://kosovapost.net/aktakuza-nga-gjykata-speciale-per-presidentin-flet-haziri-hashim-thaci-duhet-te-jape-doreheqje/60%Daily2020-06-27 17:25
https://kosovapost.net/iran-ne-cdo-33-sekonda-1-person-kapet-nga-koronavirusi/60%Daily2020-06-27 17:01
https://kosovapost.net/ja-pse-dukeshat-po-veshin-fustane-te-shtrenjta-me-vathe-te-lire/60%Daily2020-06-27 16:51
https://kosovapost.net/trumpi-e-autorizoi-grenellin-ti-jape-edhe-nje-mundesi-dialogut-perndryshe-caktohet-ne-detyra-tjera/60%Daily2020-06-27 16:47
https://kosovapost.net/merkel-thote-se-shba-nuk-deshiron-me-te-jete-udheheqesja-e-botes/60%Daily2020-06-27 16:37
https://kosovapost.net/humbe-jeten-nje-vajze-13-vjecare-ne-nje-pishine-te-lipjanit/60%Daily2020-06-27 15:46
https://kosovapost.net/a-e-di-ministri-zemaj-qe-gjendja-ne-qkuk-eshte-para-kolapsit/60%Daily2020-06-27 15:44
https://kosovapost.net/dredhia-e-grenellit/60%Daily2020-06-27 15:42
https://kosovapost.net/qytetaret-ne-mbrojtje-te-thacit-dhe-veselit-propozim-aktakuza-tentim-per-njollosjen-e-uck-ne/60%Daily2020-06-27 15:37
https://kosovapost.net/osmani-kerkon-nga-ldk-ja-listen-e-votimit-te-anetareve-te-kp-per-shkarkimin-e-saj/60%Daily2020-06-27 15:22
https://kosovapost.net/bashkeatdhetaret-vazhdojne-te-paguajne-sigurimin-kufitar-per-vetura/60%Daily2020-06-27 15:16
https://kosovapost.net/egjipti-rihape-xhamite-dhe-restaurantet/60%Daily2020-06-27 14:31
https://kosovapost.net/asamblisti-vokrri-per-shpend-ahmetin-kryetari-leshon-fore/60%Daily2020-06-27 14:26
https://kosovapost.net/kryeministri-hoti-falenderon-eurodeputetet-per-letren-qe-derguan-merkelit/60%Daily2020-06-27 13:59
https://kosovapost.net/jetimat-e-ballkanit-se-bashku-me-komunen-ndertojne-26-shtepi-te-reja-ne-podujeve/60%Daily2020-06-27 13:52
https://kosovapost.net/petritsch-mundesi-per-be-ne-per-te-rikthyer-rolin-e-udheheqjes-se-dialogut/60%Daily2020-06-27 13:45
https://kosovapost.net/pse-u-njoftua-pe%cc%88r-aktakuze%cc%88n-ndaj-thacit-e-veselit-pa-u-konfirmuar-nga-gjykata-zyrtaret-e-speciales-thyejne-heshtjen-per-here-te-pare/60%Daily2020-06-27 13:28
https://kosovapost.net/per-perleshja-me-thika-ne-prishtine-flasin-nga-policia-e-kosoves/60%Daily2020-06-27 13:18
https://kosovapost.net/lladrovci-veselit-ju-nuk-jeni-as-kurre-nuk-do-te-jeni-vetem-deri-sa-te-rrahe-zemra-shqiptare/60%Daily2020-06-27 13:14
https://kosovapost.net/haxhiu-gjykata-nuk-duhet-ta-legjitimoje-procesin-e-njejte-te-noterise/60%Daily2020-06-27 12:57
https://kosovapost.net/carl-bildt-dhe-enver-hoxhaj-perplasen-rreth-aktakuzes-se-speciales-per-thacin-e-veselin/60%Daily2020-06-27 12:42
https://kosovapost.net/79023-2/60%Daily2020-06-27 12:31
https://kosovapost.net/drashkoviq-populli-serb-eshte-hipnotizuar-nga-mashtrimet-se-kosova-eshte-ende-ne-serbi/60%Daily2020-06-27 12:15
https://kosovapost.net/covid-19-pushton-qeverine-e-serbise-edhe-vulin-e-gjuriq-te-infekruar/60%Daily2020-06-27 12:13
https://kosovapost.net/perleshje-me-thika-ne-prishtine-ka-te-lenduar-video-2/60%Daily2020-06-27 11:14
https://kosovapost.net/ministria-e-shendetesise-tregon-se-cilat-masat-duhet-zbatuar-ne-qendra-tregtare-foto/60%Daily2020-06-27 10:34
https://kosovapost.net/martohet-gold-ag-mesazhi-prekes-qe-shkroi-per-te-shoqen-foto/60%Daily2020-06-27 10:30
https://kosovapost.net/kryeministrja-daneze-shtyn-dasmen-per-te-treten-here/60%Daily2020-06-27 11:15
https://kosovapost.net/koci-cdo-sulm-ndaj-speciales-i-kushton-me-shume-thacit-e-veselit/60%Daily2020-06-27 10:17
https://kosovapost.net/shume-zyrtare-nuk-kane-deklaruar-pasurine-havolli-paralajmeron-kallezime-penale/60%Daily2020-06-27 10:05
https://kosovapost.net/kryeministri-hoti-me-serbine-nuk-flasim-per-integritetin-territorial/60%Daily2020-06-27 09:57
https://kosovapost.net/ne-infektive-nderruan-jete-dy-paciente-me-covid-19-tre-te-tjere-ne-gjendje-te-rende/60%Daily2020-06-27 09:55
https://kosovapost.net/mbi-80-milione-euro-ne-vit-per-sherbimin-ushtarak-duhen-10-vjet-per-tu-jetesuar/60%Daily2020-06-27 09:27
https://kosovapost.net/hoti-pavaresisht-zhvillimeve-te-fundit-dialogu-ska-alternative-po-behemi-gati-per-samitin-e-parisit/60%Daily2020-06-27 09:34
https://kosovapost.net/analistet-thone-se-propozim-aktakuza-pati-per-qellim-demtimin-e-dialogut-dhe-kosoves/60%Daily2020-06-27 09:21
https://kosovapost.net/edhe-dy-te-vdekur-nga-covid-19-ne-shqiperi-shkon-ne-53-numri-i-pergjithshem/60%Daily2020-06-27 09:17
https://kosovapost.net/haland-shuan-spekulimet-dua-titullin-vitin-tjeter-nuk-iki-tani-nga-borussia-dortmund/60%Daily2020-06-27 09:04
https://kosovapost.net/kerkohet-qe-dialogu-te-vihet-ne-pauze-2/60%Daily2020-06-27 08:53
https://kosovapost.net/grenell-bashkebisedon-me-shqiptaro-amerikanet-dialogu-duhet-te-filloje-ne-shtepine-e-bardhe/60%Daily2020-06-27 08:51
https://kosovapost.net/fp-akuzat-per-krime-ndaj-liderit-te-kosoves-per-dialog-nuk-i-pershtaten-trumpit/60%Daily2020-06-27 08:47
https://kosovapost.net/deputetet-e-parlamentit-evropian-kerkojne-nga-merkeli-ta-ve-ne-agjende-liberalizimin-e-vizave-per-kosoven/60%Daily2020-06-27 08:43
https://kosovapost.net/artan-hoxha-zbulon-mesazhin-e-koduar-te-tahirit-do-nise-loja-qe-nga-i-gjati-do-dalin-para/60%Daily2020-06-27 08:33
https://kosovapost.net/gjenocidi-ndaj-shqiptareve-te-camerise-ende-nje-plage-e-hapur/60%Daily2020-06-27 08:27
https://kosovapost.net/presidentja-e-komisionit-europian-leyen-te-rifilloje-dialogu-kosove-serbi/60%Daily2020-06-27 08:21
https://kosovapost.net/rikthehen-maskat-ne-shkoder-biznesmeni-me-ulen-ne-gjunje-duke-me-kercenuar/60%Daily2020-06-27 08:17
https://kosovapost.net/trump-nenshkruan-urdher-ekzekutiv-per-ndeshkimin-e-personave-qe-demtojne-monumentet/60%Daily2020-06-27 08:09
https://kosovapost.net/kufijte-e-be-se-mbeten-te-mbyllura-per-vendet-e-ballkanit-pervec-malit-te-zi-dhe-serbise/60%Daily2020-06-27 08:03
https://kosovapost.net/78928-2/60%Daily2020-06-27 07:45
https://kosovapost.net/kosova-punon-vetem-44-8-per-qind-te-tokes/60%Daily2020-06-27 07:40
https://kosovapost.net/klubi-spanjoll-shkeput-bashkepunimin-me-ish-yllin-e-real-madridit-trajnerin-gutierrez/60%Daily2020-06-27 07:38
https://kosovapost.net/amaneti-i-gjysherve-tane-na-therret-ta-nderojme-kujtimin-per-shkupin-tone-te-lavdishem/60%Daily2020-06-27 07:35
https://kosovapost.net/perfshihen-nga-zjarri-dy-shtepi-ne-gjakove/60%Daily2020-06-27 07:28
https://kosovapost.net/lendohet-nga-muri-i-nje-shtepize-druri-nderron-jete-ne-emergjence/60%Daily2020-06-27 07:26
https://kosovapost.net/kalendari-historik-27-qershor/60%Daily2020-06-27 07:20
https://kosovapost.net/78909-2/60%Daily2020-06-27 07:22
https://kosovapost.net/pandemia-shkaktoi-krizen-me-te-madhe-nga-pas-lufta/60%Daily2020-06-27 07:05
https://kosovapost.net/rashica-si-zevendesues-i-vernerit-te-lajpcigu/60%Daily2020-06-27 07:00
https://kosovapost.net/ky-eshte-ilaci-me-i-mire-per-djegien-nga-dielli-foto/60%Daily2020-06-27 06:58
https://kosovapost.net/hapja-e-kufijve-be-ne-dileme-perjashtohen-tri-shtete-2/60%Daily2020-06-27 06:54
https://kosovapost.net/kthehet-nga-brukseli-kryeministri-mbane-konference-per-media/60%Daily2020-06-27 06:47
https://kosovapost.net/ky-do-te-jete-moti-ne-vikend-dhe-javen-e-ardhshme/60%Daily2020-06-27 06:43
https://kosovapost.net/hoxhaj-dy-deputeteve-gjermane-gabim-qe-po-beni-paragjykime-politike-nga-berlini/60%Daily2020-06-26 21:43
https://kosovapost.net/rastet-pozitive-me-covid-19-perseri-prin-prishtina/60%Daily2020-06-26 21:22
https://kosovapost.net/policia-jep-detaje-per-aksidentin-tragjik-ne-mitrovice-arrestohet-shoferi-i-autobusit/60%Daily2020-06-26 21:20
https://kosovapost.net/ministria-e-shendetesise-e-kosoves-publikon-udhezimet-per-gastronomine/60%Daily2020-06-26 21:16
https://kosovapost.net/vdiq-6-vjecarja-qe-u-godit-nga-autobusi-ne-mitrovice/60%Daily2020-06-26 21:08
https://kosovapost.net/carl-bildt-thaci-mund-te-arrestohet/60%Daily2020-06-26 21:04
https://kosovapost.net/bik-vendos-anulohet-haxhi-video/60%Daily2020-06-26 20:46
https://kosovapost.net/62-raste-te-reja-me-koronavirus-ne-kosove-sherohen-61-paciente-te-tjere/60%Daily2020-06-26 20:34
https://kosovapost.net/i-thane-qe-nuk-do-marshonte-para-putin-ushtari-rus-humb-kontrollin/60%Daily2020-06-26 20:28
https://kosovapost.net/dialogu-vazhdon-edhe-pa-thacin/60%Daily2020-06-26 20:21
https://kosovapost.net/si-kishte-deshtuar-votimi-i-speciales-me-26-qershor-2015-video/60%Daily2020-06-26 19:56
https://kosovapost.net/kjo-eshte-receta-bio-qe-heq-pushin-dhe-qimet-e-fytyres-njehere-e-pergjithmone/60%Daily2020-06-26 19:46
https://kosovapost.net/a-do-mbetet-eulex-i-ne-kosove-edhe-pas-14-qershorit-video/60%Daily2020-06-26 19:34
https://kosovapost.net/pese-anetare-te-personelit-shendetesor-ne-prishtine-rezultojne-me-koronavirus/60%Daily2020-06-26 19:19
https://kosovapost.net/turqi-anetaret-e-grupit-terrorist-feto-denohen-me-burg-te-perjetshem/60%Daily2020-06-26 19:26
https://kosovapost.net/kush-i-kerkoi-hashim-thacit-te-largohej-nga-politika-vite-me-pare-dhe-cfare-qendrimi-mbajti-ai/60%Daily2020-06-26 19:05
https://kosovapost.net/gjermania-kerkon-mbetjen-e-eulex-it-ne-kosove-si-mbeshtetje-per-gjykaten-speciale/60%Daily2020-06-26 19:01
https://kosovapost.net/franca-e-gjermania-mbeshtetje-politike-e-financiare-per-obsh-ne/60%Daily2020-06-26 18:57
https://kosovapost.net/policet-perplasin-gruan-pertoke-teksa-uashingtoni-perfshihet-perseri-nga-protestat/60%Daily2020-06-26 18:43
https://kosovapost.net/rame-likaj-paralajmeron-padi-ndaj-shpifjeve-te-orkestruara-per-plagjiature/60%Daily2020-06-26 18:53
https://kosovapost.net/dy-deputetet-gjermane-gjykata-speciale-eshte-e-kosoves-parlamenti-sduhet-te-pajtohet-me-perpjekjet-per-ta-shuar-ate/60%Daily2020-06-26 18:32
https://kosovapost.net/pdk-ja-padit-per-shpifje-jeta-xharren/60%Daily2020-06-26 18:24
https://kosovapost.net/si-ndodhi-qe-driton-bardheci-te-behet-zevendesminister-i-kosoves/60%Daily2020-06-26 18:18
https://kosovapost.net/grenell-kritikon-nyt-qe-ngaterroi-vuciqin-me-thacin/60%Daily2020-06-26 18:04
https://kosovapost.net/vv-se-i-bashkohen-12-mjeke-pejane-kurti-e-vetmja-organizate-ku-profesionistet-vleresohen/60%Daily2020-06-26 17:49
https://kosovapost.net/cakaj-pas-takimit-me-grenellin-thote-se-ne-shtepine-e-bardhe-ska-plane-per-ndarjen-e-kosoves/60%Daily2020-06-26 17:21
https://kosovapost.net/ceku-i-vvse-emrat-e-pervecem-sjane-uckja/60%Daily2020-06-26 17:13
https://kosovapost.net/eulex-mohon-se-e-ka-arrestuar-dhe-cuar-ne-hage-adem-zogjanin/60%Daily2020-06-26 17:02
https://kosovapost.net/ideja-e-korrigjimit-te-kufijve-ishte-e-tij-nga-zyra-e-bolton-skomentojne-deklarimet-e-grenellit/60%Daily2020-06-26 17:52
https://kosovapost.net/mpj-e-gjermanise-mbeshtesim-punen-e-speciales-presim-te-njejten-gje-nga-kosova/60%Daily2020-06-26 16:52
https://kosovapost.net/lvv-lufta-e-uck-se-ka-qene-e-drejte-dhe-e-paster-instalimi-i-gjykates-speciale-faj-i-madh-politik/60%Daily2020-06-26 16:17
https://kosovapost.net/haradinaj-stublla-i-kerkon-britanise-te-inicioje-dialogun-per-te-integruar-kosoven-ne-nato/60%Daily2020-06-26 16:06
https://kosovapost.net/osmani-takohet-me-ambasadoren-e-holandes-flasin-per-raportet-bilaterale/60%Daily2020-06-26 15:56
https://kosovapost.net/brahimajt-i-shtyhet-debutimi-ne-ufc-njeri-prej-trajnereve-te-tij-del-me-covid-19/60%Daily2020-06-26 15:43
https://kosovapost.net/sherohen-nga-covid-19-nente-punetore-te-kek-ut/60%Daily2020-06-26 15:45
https://kosovapost.net/78774-2/60%Daily2020-06-26 15:24
https://kosovapost.net/abazi-ka-me-se-300-mije-nenshkrime-per-zgjedhje-te-reja/60%Daily2020-06-26 15:15
https://kosovapost.net/presidenti-thaci-shfaqet-i-qeshur-ne-jug-te-shqiperise/60%Daily2020-06-26 15:04
https://kosovapost.net/bajrami-dhe-barishiq-diskutojne-per-rimekembjen-ekonomike/60%Daily2020-06-26 14:23
https://kosovapost.net/krasniqi-priti-ne%cc%88-takim-ambasadorin-e-austrise/60%Daily2020-06-26 14:21
https://kosovapost.net/videoja-emocionuese-qe-tregon-30-vitet-e-thatesires-per-liverpool/60%Daily2020-06-26 14:17
https://kosovapost.net/i-futen-ne-listen-e-kuqe-suedia-kundershton-obsh-nuk-kemi-rritje-te-rasteve-keqinterpretuat-te-dhenat/60%Daily2020-06-26 14:14
https://kosovapost.net/japonia-shpik-masken-qe-perkthen-ne-8-gjuhe-te-botes/60%Daily2020-06-26 14:06
https://kosovapost.net/ministri-recica-takoi-kryetarin-e-sindikates-te-sektorit-privat-te-kosoves-flasin-per-mbrojtjen-e-te-drejtave-te-punetoreve/60%Daily2020-06-26 14:04
https://kosovapost.net/e-vendosi-apeli-saimir-tahiri-do-rigjykohet/60%Daily2020-06-26 13:54
https://kosovapost.net/sherohen-9-punetoret-e-kek-ut-me-covid-19/60%Daily2020-06-26 13:51
https://kosovapost.net/ngjallen-polemika-ne-spanje-mesi-duhej-te-ndeshkohej-me-karton-te-kuq-video/60%Daily2020-06-26 13:46
https://kosovapost.net/gjukanoviq-kisha-serbe-synon-te-sundoje-ne-mal-te-zi/60%Daily2020-06-26 13:24
https://kosovapost.net/isha-dhjete-vjece-deshmi-e-dhimbshme-nga-lufta-e-vitit-1999/60%Daily2020-06-26 13:22
https://kosovapost.net/legjitimiteti-i-kontestuar-i-qeverise/60%Daily2020-06-26 13:39
https://kosovapost.net/mali-i-zi-rikthen-oren-policore-pas-rritjes-se-infektimeve/60%Daily2020-06-26 13:13
https://kosovapost.net/pas-aktakuzave-ndaj-thacit-e-veselit-reagon-kelmendi-mos-jepni-doreheqje-2/60%Daily2020-06-26 13:11
https://kosovapost.net/ne-jahtin-luksoz-15-milionesh-ronaldo-dhe-georgina-shijojne-pushimet/60%Daily2020-06-26 13:01
https://kosovapost.net/termet-me-magnitude-5-6-ballesh-godet-zonen-e-manisas-ne-turqi/60%Daily2020-06-26 13:00
https://kosovapost.net/qeriqi-ku-mbeten-ata-te-cilet-votuan-raportortin-e-dick-marty-po-heshtin-per-arsye-se-i-ka-mbuluar-turpi/60%Daily2020-06-26 12:54
https://kosovapost.net/ahmeti-deputeteve-leni-inatin-dhe-foret-merruni-me-ekonomine/60%Daily2020-06-26 12:43
https://kosovapost.net/vuciq-deklarohet-per-aktakuzen-ndaj-thacit/60%Daily2020-06-26 12:34
https://kosovapost.net/ministri-zemaj-pergezon-rugoven-per-menaxhimin-e-pandemsie-covid-19/60%Daily2020-06-26 12:33
https://kosovapost.net/ku-po-i-kalon-pushimet-genta-ismajli-dhe-i-dashuri-i-saj-turk-foto/60%Daily2020-06-26 12:39
https://kosovapost.net/lutfi-haziri-reagon-pasi-liverpooli-u-shpall-kampion-i-anglise-ka-nje-mesazh-per-shaqirin/60%Daily2020-06-26 12:17
https://kosovapost.net/ne-piken-kufitare-jazhince-nuk-mund-te-kalohet-nuk-punon-pala-kosovare/60%Daily2020-06-26 12:02
https://kosovapost.net/nuk-ka-shanse-te-mos-e-dinin/60%Daily2020-06-26 12:00
https://kosovapost.net/uck-ne-nuk-e-bene-te-shenjte-atdhetaria-e-dhjetera-patrioteve/60%Daily2020-06-26 11:48
https://kosovapost.net/meta-jam-ne-kontakt-me-thacin-dhe-veselin-jam-i-bindur-se-do-te-perballen-dinjitetshem-me-sfiden-qe-kane-para/60%Daily2020-06-26 11:40
https://kosovapost.net/pese-te-infektuar-me-covid-19-jane-ne-gjendje-kritike/60%Daily2020-06-26 11:37
https://kosovapost.net/gjermania-regjistron-477-raste-te-reja-me-covid-19/60%Daily2020-06-26 11:32
https://kosovapost.net/starova-per-aktakuzen-e-speciales-po-tentohet-te-krijohet-baraspeshim-me-krimet-e-millosheviqit/60%Daily2020-06-26 11:31
https://kosovapost.net/aeroporti-i-prishtines-ka-nje-njoftim-per-udhetaret/60%Daily2020-06-26 11:24
https://kosovapost.net/thaci-tregon-se-kur-do-te-deklarohet-para-opinionit-per-aktakuzen-ndaj-tij/60%Daily2020-06-26 11:20
https://kosovapost.net/mustafa-e-haradinaj-ne-takim-urgjent-2/60%Daily2020-06-26 11:15
https://kosovapost.net/shba-ne-xhami-behen-falas-testet-per-koronavirus/60%Daily2020-06-26 10:50
https://kosovapost.net/shperthimi-i-infektimeve-ne-shqiperi-msh-apel-pushuesve-keto-jane-rregullat-qe-do-te-ndiqni-ne-plazhe/60%Daily2020-06-26 10:41
https://kosovapost.net/brenda-24-oresh-ne-kosove-vdesin-3-persona-nga-covid-19/60%Daily2020-06-26 10:30
https://kosovapost.net/mesohet-ku-eshte-presidenti-thaci-po-shqyrtohen-mundesite-e-kthimit-ne-kosove/60%Daily2020-06-26 10:09
https://kosovapost.net/vuciq-takohet-me-komisionerin-per-zgjerim-ne-bruksel/60%Daily2020-06-26 09:57
https://kosovapost.net/ahmeti-ia-ben-tag-grenellit-ku-i-thote-se-me-kosoven-po-luhet-poker-2/60%Daily2020-06-26 09:53
https://kosovapost.net/keshilltari-i-presidentit-thaci-i-reagon-raportuesit-gjerman-2/60%Daily2020-06-26 09:47
https://kosovapost.net/pas-aktakuzave-te-speciales-reagon-thaci-askush-nuk-mund-ta-rishkruaje-historine-e-kosoves/60%Daily2020-06-26 09:22
https://kosovapost.net/pas-aktakuzes-ndaj-thacit-e-veselit-reagon-mustafa-u-sulmua-agjenda-per-dialog-ne-shtepine-e-bardhe/60%Daily2020-06-26 09:17
https://kosovapost.net/pas-titullit-historik-klop-shperthen-ne-lot-video/60%Daily2020-06-26 09:02
https://kosovapost.net/aksion-i-policise-ne-prishtine/60%Daily2020-06-26 08:43
https://kosovapost.net/weber-frika-per-pazar-ne-dialog-e-detyroi-specialen-te-ngre-aktakuze-ndaj-thacit/60%Daily2020-06-26 08:40
https://kosovapost.net/godet-me-veture-kembesorin-ne-kacanik-ik-nga-vendi-i-ngjarjes/60%Daily2020-06-26 08:01
https://kosovapost.net/bayer-miliarda-dollare-kompensim-per-herbicide-roundup-kancerogjene-qe-fatkeqesisht-shiten-edhe-ne-kosove/60%Daily2020-06-26 08:25
https://kosovapost.net/ministria-e-infrastruktures-kampione-e-pagesave-te-jashteligjshme-dhe-parregullsive-ne-prokurim/60%Daily2020-06-26 07:43
https://kosovapost.net/legjenda-e-boksit-shtrohet-ne-spital-infektohet-me-covid-19-foto/60%Daily2020-06-26 07:33
https://kosovapost.net/mbi-20-milione-te-infektuar-me-covid-19-ne-shba/60%Daily2020-06-26 07:26
https://kosovapost.net/bilanci-covid-19-ne-kosove-1144-raste-aktive/60%Daily2020-06-26 07:23
https://kosovapost.net/hapen-kufijte-e-maqedonise-se-veriut-pa-test-dhe-karantine/60%Daily2020-06-26 07:17
https://kosovapost.net/fa-te-shqiperise-shpetuan-me-helikopter-6-turiste-nga-kosova-te-bllokuar-ne-malin-e-jezerces/60%Daily2020-06-26 07:13
https://kosovapost.net/peter-beyer-nuk-perjashtohet-mundesia-qe-ne-kosove-te-tentohet-shfuqizimi-i-speciales/60%Daily2020-06-26 07:08
https://kosovapost.net/blm-nese-shba-nuk-na-jep-ate-qe-na-takon-ne-e-djegim-kete-sistem/60%Daily2020-06-26 07:04
https://kosovapost.net/cfare-thote-nurellari-per-aktakuzat-ndaj-thacit-e-veselit/60%Daily2020-06-26 06:55
https://kosovapost.net/kalendari-historik-26-qershor/60%Daily2020-06-26 06:50
https://kosovapost.net/78567-2/60%Daily2020-06-26 06:49
https://kosovapost.net/nuk-zgjati-shume-aktorja-e-serialit-kosem-ndahet-nga-i-dashurifoto/60%Daily2020-06-26 06:41
https://kosovapost.net/kur-eshte-koha-e-perkryer-per-kafe/60%Daily2020-06-26 06:34
https://kosovapost.net/bolton-presidenti-trump-i-paparashikueshem-dhe-i-rrezikshem/60%Daily2020-06-26 06:31
https://kosovapost.net/vlora-citaku-gent-cakajt-faleminderit-per-gjithcka-qe-beni/60%Daily2020-06-26 06:26
https://kosovapost.net/arrestohet-oficeri-korrektues-pasi-tentoi-te-fuste-ne-qeli-gjera-te-dyshimta/60%Daily2020-06-26 06:20
https://kosovapost.net/moti-sot-dhe-neser-13/60%Daily2020-06-26 06:14
https://kosovapost.net/moti-sot-dhe-neser-12/60%Daily2020-06-26 06:12
https://kosovapost.net/u-tha-se-ishte-shtatzene-e-dashura-e-ledri-vules-publikon-foton-me-barkun-jashte/60%Daily2020-06-25 21:45
https://kosovapost.net/tika-flet-per-sigurine-dhe-cilesine-ushqimore-ne-ballkan/60%Daily2020-06-25 21:40
https://kosovapost.net/pas-pritjes-30-vjecare-liverpulli-eshte-kampion-i-ri/60%Daily2020-06-25 21:35
https://kosovapost.net/cifti-simpatik-shqiptare-martohen-ne-ambasaden-e-kosoves-ne-ankara/60%Daily2020-06-25 21:30
https://kosovapost.net/grenell-vazhdon-debatin-me-gazetarin-e-new-york-times-e-quan-te-njeanshem/60%Daily2020-06-25 21:10
https://kosovapost.net/the-new-york-times-deshtimi-i-takimit-kosove-serbi-ne-uashington-goditje-per-trumpin/60%Daily2020-06-25 20:51
https://kosovapost.net/grenell-i-reagon-new-york-times-it-per-shkrimin-rreth-kosoves-shume-gabime-ne-skerkuam-nje-marreveshje-te-shpejte/60%Daily2020-06-25 20:45
https://kosovapost.net/rama-tronditese-aktakuza-per-dy-udheheqesit-e-uck-se-e-paraqet-serbine-si-viktime-e-jo-si-agresor/60%Daily2020-06-25 20:32
https://kosovapost.net/69-raste-te-reja-me-covid-19-ne-kosove/60%Daily2020-06-25 20:25
https://kosovapost.net/shell-shperblen-klientet-me-kartelen-clubsmart/60%Daily2020-06-25 20:10
https://kosovapost.net/bllokohen-gjashte-kosovare-ne-nje-mal-te-shqiperise-shpetohen-me-helikopter/60%Daily2020-06-25 19:53
https://kosovapost.net/hoti-takohet-me-komisionerin-e-be-se-per-fqinjesi-dhe-zgjerim-flasin-per-vizat/60%Daily2020-06-25 19:35
https://kosovapost.net/ministrja-bajrami-jep-lajmin-e-mire-ekzekutohen-pagesat-nga-pako-emergjente/60%Daily2020-06-25 19:19
https://kosovapost.net/avdullah-hoti-pas-takimit-me-ursula-von-der-leyen-shpresojme-per-liberalizimin-e-vizave/60%Daily2020-06-25 19:07
https://kosovapost.net/zyrtare-dortumd-nenshkruan-me-ish-mbrojtesin-e-psg-se/60%Daily2020-06-25 18:39
https://kosovapost.net/joe-biden-fiton-zgjedhjet-paraprake-te-demokrateve-ne-nju-jork-kentuki-dhe-virgjinia/60%Daily2020-06-25 18:36
https://kosovapost.net/lajm-i-keq-per-kosovaret-engel-humbi-zgjedhjet-ndaj-rivalit-demokrat-per-kongresin-amerikan/60%Daily2020-06-25 18:29
https://kosovapost.net/ministria-e-pal-lekajt-harxhoi-70-mije-euro-ne-kundershtim-me-ligjin/60%Daily2020-06-25 18:20
https://kosovapost.net/deputeti-italian-nxirret-zvarre-nga-kuvendi-kjo-eshte-arsyeja/60%Daily2020-06-25 18:05
https://kosovapost.net/per-here-te-pare-nje-grua-me-mbulese-pritet-te-behet-deputete-ne-parlamentin-e-serbise/60%Daily2020-06-25 17:59
https://kosovapost.net/obsh-alarmon-koronavirusi-ka-bere-rikthim-te-madh-ne-kosove-shqiperi-dhe-keto-9-shtete/60%Daily2020-06-25 17:49
https://kosovapost.net/kroacia-kthen-karantinen-izolim-14-ditor-per-kosoven-dhe-keto-shtete-te-ballkanit/60%Daily2020-06-25 17:16
https://kosovapost.net/adem-zogjani-dergohet-ne-hage/60%Daily2020-06-25 16:41
https://kosovapost.net/burns-dhe-wisner-takimi-ne-washington-ide-e-gabuar-qe-nga-fillimi/60%Daily2020-06-25 16:39
https://kosovapost.net/euronews-zbulon-draftin-shqiperia-ne-listen-paraprake-te-vendeve-qe-do-te-lejohen-te-udhetojne-ne-be-me-1-korrik/60%Daily2020-06-25 16:16
https://kosovapost.net/hashim-thaci-sot-kthehet-ne-kosove/60%Daily2020-06-25 16:10
https://kosovapost.net/ja-sa-persona-u-arrestuan-per-mosrespektim-te-orarit-te-levizjes/60%Daily2020-06-25 16:01
https://kosovapost.net/ne-gjilan-inaugurohet-shtatorja-e-heroit-te-kombit-abdullah-tahiri/60%Daily2020-06-25 15:55
https://kosovapost.net/52-vjecari-nga-istogu-viktima-e-41-te-nga-koronavirusi-ne-kosove/60%Daily2020-06-25 15:44
https://kosovapost.net/grenelli-paralajmeron-takim-te-ri-kosove-serbi/60%Daily2020-06-25 15:35
https://kosovapost.net/ellis-aktakuza-nuk-ka-motiv-politik/60%Daily2020-06-25 15:06
https://kosovapost.net/ndahet-buxheti-per-pagesen-prej-300-eurosh-per-specializantet-vullnetare/60%Daily2020-06-25 15:03
https://kosovapost.net/hrw-aktakuza-ndaj-thacit-dhe-te-tjereve-nje-hap-pozitiv-per-drejtesine/60%Daily2020-06-25 14:57
https://kosovapost.net/ministri-veliu-takon-imzot-dode-gjergjin-vlereson-frymen-civilizuese-qe-ndiqet-nga-kreret-fetare/60%Daily2020-06-25 14:39
https://kosovapost.net/perhapja-e-infektimit-me-covid-19-ne-evrope-alarmon-obsh-ne/60%Daily2020-06-25 14:31
https://kosovapost.net/rama-aktakuza-e-speciales-per-thacin-e-veselin-balte-e-hedhur-mbi-krejt-shqiptarine/60%Daily2020-06-25 14:23
https://kosovapost.net/si-te-kuroni-dhimbjet-e-dhembit-brenda-pak-minutash/60%Daily2020-06-25 14:14
https://kosovapost.net/koronavirusi-pushton-futbollin-rus-8-te-infektuar-ne-klubin-elitar/60%Daily2020-06-25 13:36
https://kosovapost.net/gashi-presidenti-hashim-thaci-duhet-te-jap-doreheqje/60%Daily2020-06-25 13:18
https://kosovapost.net/gjashte-viktima-dhe-153-raste-te-reja-me-koronavirus-ne-maqedoni/60%Daily2020-06-25 13:03
https://kosovapost.net/sot-referendum-ne-rusi-per-tia-vazhduar-pushtetin-putinit-deri-me-2036/60%Daily2020-06-25 12:55
https://kosovapost.net/thaci-bordi-i-perkoheshem-i-kek-ut-shprese-per-banoret-e-komunes-se-obiliqit/60%Daily2020-06-25 13:06
https://kosovapost.net/lajm-i-mire-per-specializatet-volunter/60%Daily2020-06-25 12:12
https://kosovapost.net/blakaj-e-cuditshme-sesi-pa-u-konfirmuar-aktakuza-dolen-informacione-per-permbajtjen/60%Daily2020-06-25 12:06
https://kosovapost.net/rita-ora-nder-10-te-kengetaret-me-te-degjuara-ne-britani/60%Daily2020-06-25 12:19
https://kosovapost.net/tanjug-vuciq-neser-ne-bruksel-takime-me-zyrtaret-me-te-larte-te-be-se/60%Daily2020-06-25 12:00
https://kosovapost.net/106-paciente-me-covid-19-ne-qkuk-7-ne-gjendje-te-rende/60%Daily2020-06-25 11:57
https://kosovapost.net/dhurata-publikon-te-shtunen-kengen-e-re/60%Daily2020-06-25 11:53
https://kosovapost.net/aktakuza-per-thacin-dhe-veselin-raportuesja-e-pe-se-gjerat-mund-te-ndryshojne-ne-kosove/60%Daily2020-06-25 11:55
https://kosovapost.net/abazi-i-reagon-grenellit-kryeministri-hoti-nuk-ka-autoritet-per-te-diskutuar-apo-perfaqesuar-askend-ne-kosove/60%Daily2020-06-25 11:50
https://kosovapost.net/tendenca-e-telekom-srbija-per-te-blere-ipkon-kercenim-serioz-per-kosoven/60%Daily2020-06-25 11:58
https://kosovapost.net/hoti-i-kerkon-grenellit-ta-shtyje-takimin-per-nje-dite-tjeter/60%Daily2020-06-25 11:26
https://kosovapost.net/kulla-e-eiffelit-rihapet-per-vizitore-por-ju-presin-674-shkalle-per-tu-ngjitur-ne-te/60%Daily2020-06-25 11:19
https://kosovapost.net/reagon-keshilltari-i-presidentit-thaci-surroi-nuk-ia-fale-hashim-thacit/60%Daily2020-06-25 10:59
https://kosovapost.net/wolfgang-petritsch-thaci-te-jape-doreheqje-si-haradinaj-me-heret/60%Daily2020-06-25 10:46
https://kosovapost.net/zemaj-paralajmeron-testime-masive-te-qytetareve/60%Daily2020-06-25 10:36
https://kosovapost.net/hoti-presidentit-te-keshillit-evropian-liberalizimi-i-vizave-ceshtje-urgjente-per-kosoven/60%Daily2020-06-25 09:59
https://kosovapost.net/ky-eshte-reagimi-i-pare-i-thacit-pas-aktakuzes-nga-specialja/60%Daily2020-06-25 09:54
https://kosovapost.net/aktakuza-kunder-thacit-e-veselit-mbetet-ne-doren-e-nje-gjykatesi-francez-te-speciales-2/60%Daily2020-06-25 09:27
https://kosovapost.net/kryekuvendarja-osmani-priti-ne-takim-ambasadoret-e-quint-it/60%Daily2020-06-25 09:12
https://kosovapost.net/stefanoviq-si-do-te-zhvillojne-tani-negociata-te-besueshme-thaci-dhe-vuciq/60%Daily2020-06-25 09:06
https://kosovapost.net/maqedonia-e-veriut-neser-hap-kufijte/60%Daily2020-06-25 08:49
https://kosovapost.net/gjykata-e-mbeshtetur-nga-be-ja-shkaterron-planin-e-shba-se-per-samitin-e-kosoves/60%Daily2020-06-25 08:46
https://kosovapost.net/shahini-uck-ja-ishte-ushtri-clirimtare/60%Daily2020-06-25 09:01
https://kosovapost.net/lajmi-i-fundit-termet-i-fuqishem-ne-shqiperi/60%Daily2020-06-25 08:19
https://kosovapost.net/new-york-rikthehen-masen-e-karantiminit-14-ditor-per-nente-shtete-brenda-shba-se/60%Daily2020-06-25 08:15
https://kosovapost.net/ne-shba-vazhdon-rritja-e-numrit-te-personave-me-covid-19/60%Daily2020-06-25 08:06
https://kosovapost.net/shteti-i-katarit-i-dhuron-kosoves-teste-per-koronavirus/60%Daily2020-06-25 09:01
https://kosovapost.net/shba-ja-i-quan-aktakuzat-hap-perpara-ne-procesin-e-drejtesise/60%Daily2020-06-25 07:50
https://kosovapost.net/bildt-per-mospjesemarrjen-e-pales-kosovare-ky-eshte-fundi-i-takimit-te-planifikuar-ne-shtepine-e-bardhe/60%Daily2020-06-25 09:02
https://kosovapost.net/arrestohet-nje-person-ne-malisheve/60%Daily2020-06-25 07:42
https://kosovapost.net/merkel-dhe-macron-do-te-takohen-per-te-diskutuar-planin-e-rimekembjes/60%Daily2020-06-25 07:23
https://kosovapost.net/analistet-thone-se-ecuria-e-bisedimeve-kosove-serbi-ne-pikepyetje/60%Daily2020-06-25 09:03
https://kosovapost.net/pandemia-dhe-kufijte-e-realizmit/60%Daily2020-06-25 07:17
https://kosovapost.net/vazhdon-rritja-e-rasteve-te-reja-me-covid-19-ne-gjermani/60%Daily2020-06-25 07:12
https://kosovapost.net/prof-bakiu-veprimi-i-prokurorit-special-per-rastin-thaci-dhe-veseli-eshte-nje-akt-politik-dhe-i-paprecedente-ne-praktiken-gjyqesore-nderkombetare/60%Daily2020-06-25 07:09
https://kosovapost.net/kalendari-historik-25-qershor/60%Daily2020-06-25 07:00
https://kosovapost.net/aksident-i-rende-ne-kamenice-humb-jeten-nje-person/60%Daily2020-06-25 06:55
https://kosovapost.net/dalin-rezultatet-e-testeve-tre-futbolliste-me-koronavirus-ne-angli/60%Daily2020-06-25 09:04
https://kosovapost.net/moti-sot-dhe-diteve-ne-vijim-12/60%Daily2020-06-25 06:47
https://kosovapost.net/dash-ngritja-e-akuzave-nga-specialja-hap-perpara-per-drejtesine-ne-kosove/60%Daily2020-06-25 06:44
https://kosovapost.net/ish-ambasadori-i-shba-se-ne-serbi-askush-nuk-e-beson-se-ngritja-e-aktakuzave-eshte-rastesi/60%Daily2020-06-25 06:40
https://kosovapost.net/ne-sondazhe-trump-mbetet-14-pike-pas-rivalit-demokrat-biden/60%Daily2020-06-25 06:38
https://kosovapost.net/mustafa-para-se-te-takohemi-me-vuciqin-nevojitet-te-takohemi-edhe-nje-here-mes-veti/60%Daily2020-06-25 06:27
https://kosovapost.net/takimi-ne-washtington-aktivisti-shqiptaro-amerikan-richard-lukaj-shpreson-unifikim-te-pales-kosovare-dhe-koordinim-me-diasporen/60%Daily2020-06-25 06:17
https://kosovapost.net/perse-na-rrjedhin-vazhdimisht-hundet-ndersa-nuk-jemi-te-ftohur/60%Daily2020-06-25 06:12
https://kosovapost.net/kryeministri-hoti-anulon-udhetimin-ne-washington/60%Daily2020-06-25 06:13
https://kosovapost.net/shtyhet-vazhdimi-i-seances-plenare-te-kuvendit/60%Daily2020-06-25 06:01
https://kosovapost.net/prokurori-special-i-be-se-qe-hetoi-krimet-ne-kosove-vetepermbahuni-akuzat-jane-ndaj-individeve-dhe-jo-uck-se/60%Daily2020-06-24 20:44
https://kosovapost.net/aktakuzat-e-speciales-ndaj-thacit-e-veselit-flet-haziri-thote-se-kane-qene-te-pritura/60%Daily2020-06-24 20:38
https://kosovapost.net/%e2%80%8b95-raste-te-reja-me-covid-19-63-te-sheruar/60%Daily2020-06-24 20:19
https://kosovapost.net/78260-2/60%Daily2020-06-24 20:04
https://kosovapost.net/a-nderhyne-thaci-dhe-veseli-ne-punen-e-speciales-flet-hysni-gucati/60%Daily2020-06-24 19:51
https://kosovapost.net/qeveria-e-kosoves-ben-thirrje-per-qetesi-lufta-e-popullit-te-kosoves-dhe-uck-se-ishte-e-drejte/60%Daily2020-06-24 19:43
https://kosovapost.net/a-do-ta-anuloje-hoti-takimin-ne-uashington-deklarohet-mustafa/60%Daily2020-06-24 19:26
https://kosovapost.net/sali-berisha-akuzat-ndaj-individeve-te-vecante-nuk-mund-te-zbehin-luften-clirimtare-te-kosoves/60%Daily2020-06-24 19:20
https://kosovapost.net/konjufca-thote-se-eshte-denigruese-nese-hoti-shkon-te-takohet-me-vuciqin-pas-aktakuzave/60%Daily2020-06-24 19:16
https://kosovapost.net/reagon-vjosa-osmani-kosoves-i-duhet-drejtesi-e-pavarur-e-pa-presion/60%Daily2020-06-24 18:45
https://kosovapost.net/limaj-reagon-pas-inicimit-te-aktakuzes-per-thacin-e-veselin/60%Daily2020-06-24 18:36
https://kosovapost.net/specialja-tha-se-ishte-e-detyruar-ta-publikonte-aktakuzen-qe-dridhi-kosoven-video/60%Daily2020-06-24 18:30
https://kosovapost.net/veseli-akuzat-jane-te-pabazuara-dhe-politike-sdo-te-lejoj-askend-ta-njollose-ne-kete-menyre-uck-ne/60%Daily2020-06-24 18:21
https://kosovapost.net/78229-2/60%Daily2020-06-24 18:10
https://kosovapost.net/ish-kryeministri-majko-ne-krah-te-thacit-dhe-veselit-uck-ja-eshte-lufte-per-liri/60%Daily2020-06-24 17:53
https://kosovapost.net/aktakuza-ndaj-thacit-e-veselit-rama-rrofte-kosova-sot-me-shume-se-kurre-nderim-udheheqesve-te-uck-se/60%Daily2020-06-24 17:48
https://kosovapost.net/weber-aktakuza-frike-e-prokurorit-se-thaci-synon-te-negocioje-amnisti/60%Daily2020-06-24 17:42
https://kosovapost.net/xharra-tash-po-vertetohet-pse-gjithe-kjo-nguti-per-ta-nenshkruar-marreveshjen-me-serbine/60%Daily2020-06-24 17:42
https://kosovapost.net/serwer-jam-befasuar-me-aktakuzen-nese-thaci-e-veseli-sjapin-doreheqje-kosova-do-te-jete-ne-telashe/60%Daily2020-06-24 17:31
https://kosovapost.net/lladrovci-nga-institucioni-i-drejtesise-marrim-lajm-te-padrejte/60%Daily2020-06-24 17:24
https://kosovapost.net/pacolli-une-besoj-ne-pafajesine-e-presidentit-thaci-dhe-kryetarit-veseli/60%Daily2020-06-24 17:17
https://kosovapost.net/kurti-besoj-ne-luften-e-drejte-dhe-pafajesine-e-uck-se/60%Daily2020-06-24 17:40
https://kosovapost.net/keto-aktakuza-ne-adrese-te-ish-ushtareve-te-uck-se-jane-tendencioze-te-padrejta-te-qellimshme-dhe-politike/60%Daily2020-06-24 17:02
https://kosovapost.net/grenell-sapo-mora-konfirmimin-per-anulimin-e-vizites-se-thacit-ne-shba-bisedimet-vazhdojne-me-hotin-dhe-vuciq/60%Daily2020-06-24 16:51
https://kosovapost.net/keto-jane-fjalet-e-isa-mustafes-pasi-gjykata-speciale-ngriti-aktakuze-ndaj-thacit-dhe-veselit/60%Daily2020-06-24 16:42
https://kosovapost.net/lajmi-i-fundit-presidenti-hashim-thaci-anulon-udhetimin-drejt-washingtonit/60%Daily2020-06-24 16:31
https://kosovapost.net/ne-varrezat-myslimane-te-kudsit-policia-izraelite-ka-cmontuar-tabelat-e-tika-se/60%Daily2020-06-24 16:04
https://kosovapost.net/policia-e-kosoves-lancoi-aplikacioni-lajmero-policine/60%Daily2020-06-24 15:52
https://kosovapost.net/78177-2/60%Daily2020-06-24 15:45
https://kosovapost.net/reagon-sami-lushtaku-pas-lajmit-per-aktakuza-ndaj-thacit-e-veselit/60%Daily2020-06-24 15:37
https://kosovapost.net/deputeti-i-vv-se-rrahmani-serbia-i-ka-shkaktuar-kosoves-mbi-22-miliarde-euro-deme-te-luftes/60%Daily2020-06-24 15:23
https://kosovapost.net/gucati-dorezimi-i-aktakuzes-ndaj-thacit-dhe-veselit-eshte-kryekeput-politik/60%Daily2020-06-24 15:20
https://kosovapost.net/lajmi-i-fundit-specialja-ngrit-aktakuze-ndaj-hashim-thacit-e-kadri-veselit/60%Daily2020-06-24 13:50
https://kosovapost.net/krasniqi-per-dialogun-sduhet-kerkuar-zgjidhje-mbi-zgjidhje-mund-te-hapet-kutia-e-pandores/60%Daily2020-06-24 13:48
https://kosovapost.net/up-ja-konfirmon-se-zevendesministri-i-arsimit-eshte-student-2/60%Daily2020-06-24 13:22
https://kosovapost.net/edhe-tete-viktima-nga-koronavirusi-arrin-ne-259-numri-i-te-vdekurve-ne-maqedonine-e-veriut/60%Daily2020-06-24 13:15
https://kosovapost.net/kujdes-kur-hani-kastravece-turshi/60%Daily2020-06-24 13:13
https://kosovapost.net/james-rodriguez-ja-pse-ika-nga-bayern/60%Daily2020-06-24 13:02
https://kosovapost.net/ministri-veliu-u-ben-thirrje-qytetareve-qendrojne-sa-me-larg-armeve-ilegale/60%Daily2020-06-24 12:58
https://kosovapost.net/pandemia-goditi-forte-arken-e-shtetit-atk-e-dogana-miliona-euro-me-pak/60%Daily2020-06-24 12:52
https://kosovapost.net/shtyhet-per-26-qershor-gjyqi-ndaj-ish-ministrit-saimir-tahiri/60%Daily2020-06-24 12:49
https://kosovapost.net/zemaj-testi-negativ-per-koronavirus-nuk-eshte-i-domosdoshem-per-udhetaret/60%Daily2020-06-24 12:46
https://kosovapost.net/hajrizi-per-zv-ministrit-bardheci-ai-eshte-njeri-profan-dhe-nuk-meriton-poziten-qe-ka-marre-shkarkojeni/60%Daily2020-06-24 12:31
https://kosovapost.net/kryekuvendarja-osmani-me-rastin-e-dites-se-komunitetit-egjiptian-priti-nje-delegacion-te-ketij-komuniteti/60%Daily2020-06-24 12:06
https://kosovapost.net/ahmeti-i-nervozuar-me-kuvendaret-nje-dite-keni-me-ece-prej-shpije-shpresoj-qe-ajo-dite-te-vjen-shpejte/60%Daily2020-06-24 11:58
https://kosovapost.net/vuciq-nuk-e-konfirmon-e-as-mohon-mbajtjen-e-takimit-te-parisit-ja-cfare-thote/60%Daily2020-06-24 11:30
https://kosovapost.net/deputetet-kerkojne-ndryshimin-e-ligjit-per-aki-ne/60%Daily2020-06-24 11:26
https://kosovapost.net/liga-arabe-kerkon-terheqjen-e-forcave-te-huaja-nga-libia/60%Daily2020-06-24 10:59
https://kosovapost.net/ministri-quni-pret-ne-takim-ministrin-e-zhvillimit-rajonal-enis-kervan/60%Daily2020-06-24 10:56
https://kosovapost.net/pdk-dorezon-ne-kuvend-kerkesen-per-themelimin-e-komisionit-hetimor-per-privatizimin/60%Daily2020-06-24 10:52
https://kosovapost.net/demolli-lejimi-i-dasmave-nga-1-korriku-eshte-pune-e-kryer-dhe-vetem-zoti-mund-ti-ndal-ato/60%Daily2020-06-24 10:35
https://kosovapost.net/inspektori-i-aki-se-raporton-ne-komision-per-kasaforten-e-lene-hapur-nga-svecla/60%Daily2020-06-24 10:02
https://kosovapost.net/ovl-e-uck-se-thirrje-lidereve-para-takimit-ne-uashington-ia-kujtoni-serbise-vrasjet-plackitjet-shkaterrimet-dhunimet/60%Daily2020-06-24 09:46
https://kosovapost.net/obama-ndihmon-ne-mbledhjen-e-11-milione-dollareve-per-fushaten-e-biden/60%Daily2020-06-24 09:44
https://kosovapost.net/ambasada-amerikane-ka-edhe-nje-njoftim-per-shtetasit-e-saj-qe-udhetojne-ne-kosove-dhe-rajon/60%Daily2020-06-24 09:52
https://kosovapost.net/udhetaret-nga-zvicra-hyjne-ne-kosove-duhet-ta-kene-testin-negativ/60%Daily2020-06-24 10:23
https://kosovapost.net/pacolli-metes-dhe-rames-thirrni-shpejte-ne-nje-tryeze-faktorin-shqiptar-2/60%Daily2020-06-24 09:27
https://kosovapost.net/ministrja-e-jashtme-me-ore-te-11-mije-eurove/60%Daily2020-06-24 09:24
https://kosovapost.net/shiu-i-djeshem-ka-rritur-nivelin-e-ujit-ne-liqenet-akumuluese/60%Daily2020-06-24 08:53
https://kosovapost.net/qeveria-e-kosoves-ende-nuk-ka-vendosur-per-lejimin-e-dasmave-dhe-ahengjeve/60%Daily2020-06-24 08:47
https://kosovapost.net/perdoren-sasi-te-barnave-tre-femije-dergohen-ne-spital/60%Daily2020-06-24 08:36
https://kosovapost.net/new-york-times-korrigjon-veten-nuk-ka-takim-ndermjet-trumpit-dhe-vuciqit/60%Daily2020-06-24 08:29
https://kosovapost.net/reagimi-i-ashper-i-haxhi-avdylit-ndaj-qeverise-hoti/60%Daily2020-06-24 08:07
https://kosovapost.net/mbyllje-serish-kudo-ne-evrope-shperthime-lokale-te-covid-19/60%Daily2020-06-24 07:31
https://kosovapost.net/dita-e-komunitetit-egjiptian-berisha-ballafaqohemi-me-diskriminim-e-papunesi/60%Daily2020-06-24 07:26
https://kosovapost.net/ambasadori-amerikan-ne-serbi-amerika-po-iu-ofron-nje-mundesi-prishtines-dhe-beogradit/60%Daily2020-06-24 07:17
https://kosovapost.net/aksident-i-rende-trafiku-ne-rrugen-gjilan-prishtine/60%Daily2020-06-24 07:11
https://kosovapost.net/mergimtaret-i-japin-gjalleri-e-shpirt-kosoves/60%Daily2020-06-24 07:08
https://kosovapost.net/aeroporti-i-shkupit-nga-1-korriku-hapet-per-fluturime-nderkombetare/60%Daily2020-06-24 07:02
https://kosovapost.net/grenell-demanton-the-new-york-times-trump-nuk-do-te-takohet-me-vuciqin/60%Daily2020-06-24 06:58
https://kosovapost.net/stoltenberg-suksesi-i-takimit-ne-shtepine-e-bardhe-varet-nga-vullneti-i-thacit-dhe-vuciqit-per-te-arritur-nje-zgjidhje/60%Daily2020-06-24 06:54
https://kosovapost.net/a-eshte-megan-markle-shtatzene-per-here/60%Daily2020-06-24 06:52
https://kosovapost.net/ne-shba-mbi-36-mije-raste-te-reja-me-covid-19/60%Daily2020-06-24 06:47
https://kosovapost.net/rrjeti-i-budallallekut-dhe-renia-e-spiunazhit-rus/60%Daily2020-06-24 06:44
https://kosovapost.net/78007-2/60%Daily2020-06-24 06:40
https://kosovapost.net/tenisti-numer-nje-ne-bote-rezulton-pozitiv-me-covid-19/60%Daily2020-06-24 06:33
https://kosovapost.net/krasniqi-veshtiresia-per-mobilizimin-e-fondeve-mund-te-na-detyroje-qe-edhe-ti-zvogelojme-pagat-ne-sektorin-publik/60%Daily2020-06-24 06:29
https://kosovapost.net/cka-thone-analistet-amerikane-per-takimin-e-27-qershorit-ne-shtepine-e-bardhe/60%Daily2020-06-24 06:24
https://kosovapost.net/balonat-provokuese-kim-jong-un-pezullon-sulmin-ushtarak-kunder-korese-jugut/60%Daily2020-06-24 06:17
https://kosovapost.net/ja-si-mund-ta-largoni-eren-e-hudhres-pas-ngrenies/60%Daily2020-06-24 06:13
https://kosovapost.net/covid-19-1-122-raste-aktive-ne-kosove/60%Daily2020-06-24 06:09
https://kosovapost.net/dasmat-sjane-lejuar-qeveria-akoma-pa-vendim/60%Daily2020-06-24 06:03
https://kosovapost.net/77981-2/60%Daily2020-06-23 21:51
https://kosovapost.net/arrihet-marreveshje-per-bashkeqeverisje-ne-mes-te-aak-se-dhe-ldk-se/60%Daily2020-06-23 21:33
https://kosovapost.net/thaci-ali-ahmeti-ka-sjelle-ne-maqedoni-kriminele-nga-kosova-per-te-masakruar-zgjedhjet/60%Daily2020-06-23 21:14
https://kosovapost.net/zemaj-aeroporti-u-hap-miresevjen-mergate/60%Daily2020-06-23 20:55
https://kosovapost.net/52-raste-te-reja-me-koronavirus-ne-kosove-sherohen-39-paciente-te-tjere/60%Daily2020-06-23 20:28
https://kosovapost.net/ambasada-amerikane-i-ben-thirrje-qeverise-emeroni-profesioniste-e-jo-militante-politike/60%Daily2020-06-23 19:59
https://kosovapost.net/buxhovi-demi-qe-pdk-ja-ldk-ja-dhe-aak-ja-ia-kane-bere-kosoves-eshte-shume-i-madh/60%Daily2020-06-23 19:42
https://kosovapost.net/ikshpk-me-nje-njoftim-te-rendesishem-per-cilesine-e-ujit-pas-reshjeve-te-shiut/60%Daily2020-06-23 19:36
https://kosovapost.net/kosova-nuk-do-te-ndahet-per-inatin-tend-baton/60%Daily2020-06-23 19:24
https://kosovapost.net/lajmi-i-fundit-nga-1-korriku-lejohen-dasmat-diskotekat-dhe-pishinat/60%Daily2020-06-23 19:13
https://kosovapost.net/kosova-e-shpall-hezbollahun-organizate-terroriste/60%Daily2020-06-23 18:59
https://kosovapost.net/kur-do-te-pushoje-shiu-dhe-kur-do-te-rriten-temperaturat-ne-kosove/60%Daily2020-06-23 18:50
https://kosovapost.net/palestina-e-gatshme-per-marreveshje-detare-me-turqine-ne-mesdheun-lindor/60%Daily2020-06-23 18:44
https://kosovapost.net/nga-28-qershori-ne-kosove-rifillon-transporti-ajror/60%Daily2020-06-23 18:32
https://kosovapost.net/zevendesministri-i-arsimit-me-shkolle-te-mesme/60%Daily2020-06-23 18:10
https://kosovapost.net/riorganizimi-i-agjendes-se-testimeve-per-koronavirus-ne-kosove-perkrahet-nga-obsh-ja/60%Daily2020-06-23 17:30
https://kosovapost.net/gashi-i-zgjat-doren-e-pajtim-vetevendosjes-ejani-te-ndertojme-perspektiven-e-kosoves/60%Daily2020-06-23 18:09
https://kosovapost.net/%e2%80%8baliu-kerkon-rikthimin-e-reciprocitetit-kritikon-hotin-se-po-pranon-cdo-kusht-te-vuciqit/60%Daily2020-06-23 16:49
https://kosovapost.net/vuciqi-merr-keshilla-te-mencura-nga-putini-per-kosoven/60%Daily2020-06-23 16:21
https://kosovapost.net/ne-brazil-nisin-testimet-e-vaksines-se-oksfordit/60%Daily2020-06-23 16:10
https://kosovapost.net/zyrtare-ligue-1-e-frances-me-20-skuadra-edhe-edicionin-e-ardhshem/60%Daily2020-06-23 16:03
https://kosovapost.net/a-do-te-jete-donald-trump-pjese-e-takimeve-ne-shtepine-e-bardhe-cfare-thote-thaci/60%Daily2020-06-23 15:49
https://kosovapost.net/vdes-72-vjecari-nga-vushtrria-i-infektuar-me-covid-19/60%Daily2020-06-23 15:36
https://kosovapost.net/deputetet-si-votuan-marreveshjet-nderkombetare-reagon-hoti/60%Daily2020-06-23 15:45
https://kosovapost.net/bik-arabia-saudite-ka-marre-vendim-per-anulimin-e-haxhit-per-vitin-2020/60%Daily2020-06-23 15:06
https://kosovapost.net/reja-prane-cernobilit-frikeson-njerezit/60%Daily2020-06-23 14:30
https://kosovapost.net/lajmi-i-fundit-maqedonia-hap-kufijte-mund-te-kalohet-pa-test-dhe-karantinim/60%Daily2020-06-23 14:09
https://kosovapost.net/e-akuzoj-kurtin-per-tradhti-tash-shperblehet-me-pozite-ne-ministrine-qe-udhehiqet-nga-aak-ja/60%Daily2020-06-23 14:32
https://kosovapost.net/tenisisti-me-i-mire-ne-bote-rezulton-pozitiv-me-covid-19/60%Daily2020-06-23 13:54
https://kosovapost.net/lajm-jo-i-mire-kufijte-e-be-se-mund-te-mbeten-te-mbyllur/60%Daily2020-06-23 13:48
https://kosovapost.net/zemaj-pas-shtimit-te-rasteve-me-coronavirus-do-te-rekrutohet-staf-shtese/60%Daily2020-06-23 13:45
https://kosovapost.net/72-vjecari-nga-vushtrria-vdes-nga-koronavirusi-viktima-e-katert-ne-kete-komune/60%Daily2020-06-23 13:36
https://kosovapost.net/ministrja-e-mpj-dhe-ambasadori-minxhozi-diskutojne-dinamiken-e-bashkepunimit-kosove-shqiperi/60%Daily2020-06-23 13:29
https://kosovapost.net/brestovci-do-te%cc%88-jemi-pe%cc%88rhere%cc%88-ze%cc%88ri-i-diaspore%cc%88s-ne%cc%88-qeveri/60%Daily2020-06-23 13:20
https://kosovapost.net/kengetarja-zvicerane-kendon-kengen-moj-e-bukura-more-ne-ceremonine-ku-ylfete-fanaj-mori-detyren-e-kryeparlamentares-se-lucern-2/60%Daily2020-06-23 13:04
https://kosovapost.net/kengetarja-zvicerane-kendon-kengen-moj-e-bukura-more-ne-ceremonine-ku-ylfete-fanaj-mori-detyren-e-kryeparlamentares-se-lucern/60%Daily2020-06-23 13:01
https://kosovapost.net/si-u-martuan-dy-mjeket-shqiptar-gjate-pandemise-se-covid-19/60%Daily2020-06-23 12:36
https://kosovapost.net/politologu-francez-eshte-e-pakuptimte-qe-franca-ende-e-mbeshtet-haftarin/60%Daily2020-06-23 12:30
https://kosovapost.net/emilija-rexhepi-ne-mbeshtetje-te-vjosa-osmanit-mos-u-dorezo-ne-jemi-me-ty/60%Daily2020-06-23 12:22
https://kosovapost.net/grenell-qellimi-eshte-te-krijohet-nje-zone-mini-shenzen-ndermjet-kosoves-dhe-serbise/60%Daily2020-06-23 12:19
https://kosovapost.net/obsh-mungesa-e-udheheqjes-globale-eshte-kercenimi-me-i-madh-jo-virusi/60%Daily2020-06-23 12:14
https://kosovapost.net/kufijte-e-be-se-mund-te-mbeten-te-mbyllur-per-vendet-e-ballkanit-perendimor/60%Daily2020-06-23 12:05
https://kosovapost.net/krasniqi-ironizon-me-kusari-lilen-te-propozoj-per-presidente-perfaqeson-unitetin/60%Daily2020-06-23 11:58
https://kosovapost.net/pamje-apokaliptike-permbytjet-ne-serbi-gjendje-e-jashtezakonshme-ne-disa-komuna/60%Daily2020-06-23 11:45
https://kosovapost.net/gjermania-vendos-masa-te-reja-te-izolimit/60%Daily2020-06-23 11:32
https://kosovapost.net/vv-paralajmeroi-mocion-mosbesimi-ndaj-qeverise-hoti-kjo-eshte-pergjigja-e-pdk-se/60%Daily2020-06-23 11:31
https://kosovapost.net/kontrate-5-vjecare-united-nuk-i-leshon-talentet-e-akademise/60%Daily2020-06-23 11:26
https://kosovapost.net/presidenti-thaci-dhe-kryeministri-hoti-koordinohen-per-takimin-ne-uashington/60%Daily2020-06-23 11:16
https://kosovapost.net/rashica-objektiv-i-milanit-ne-merkaton-e-veres/60%Daily2020-06-23 11:09
https://kosovapost.net/per-vite-me-radhe-paga-mesatare-ne-kosove-eshte-kalkuluar-gabimisht/60%Daily2020-06-23 11:06
https://kosovapost.net/kusari-lila-pdk-ja-ta-nenshkruaje-mocionin-e-mosbesimit-ska-nevoje-per-drama/60%Daily2020-06-23 11:01
https://kosovapost.net/zbulohen-ushqimet-e-jetegjatesise/60%Daily2020-06-23 10:59
https://kosovapost.net/ministrja-e-jashtme-ka-pritur-ne-takim-ambasadorin-e-shqiperse-qemal-minxhozi/60%Daily2020-06-23 10:46
https://kosovapost.net/paralajmerohet-mundesia-e-vershimeve-ne-kosove/60%Daily2020-06-23 10:45
https://kosovapost.net/osmani-do-te-kerkoje-interpretim-nese-permendja-qeveria-koti-eshte-gjuhe-joparlamentare/60%Daily2020-06-23 10:24
https://kosovapost.net/perfundojne-takimin-thaci-e-hoti/60%Daily2020-06-23 10:20
https://kosovapost.net/selimi-gashit-harrojeni-qe-dikush-e-qet-prej-salles-ndonje-deputet-te-lvv-se/60%Daily2020-06-23 10:13
https://kosovapost.net/shahini-shqiptareve-ne-serbi-u-lejohet-perdorimi-i-librave-shkollore-nga-shqiperia/60%Daily2020-06-23 09:51
https://kosovapost.net/rekord-rastesh-me-koronavirus-manastirliu-ben-apelin-e-forte/60%Daily2020-06-23 09:46
https://kosovapost.net/ministrja-bajrami-kerkon-votimin-e-projektligjeve-per-marreveshjet-nderkombetare-financiare/60%Daily2020-06-23 09:43
https://kosovapost.net/mijera-broshura-nisen-me-balona-drejt-korese-se-veriut/60%Daily2020-06-23 09:33
https://kosovapost.net/gani-dreshaj-e-halil-matoshi-zene-vend-ne-mpjd-dhe-mkrs-keta-jane-emrat-e-13-zevendesministrave-nga-aak/60%Daily2020-06-23 09:34
https://kosovapost.net/vuciq-ne-vizite-dyditore-ne-moske-sot-takohet-me-putinin/60%Daily2020-06-23 09:25
https://kosovapost.net/gashi-ia-ben-me-dije-opozites-se-hamza-bislimi-e-kurti-i-kane-negociuar-marreveshjet-qe-po-i-kundershtojne/60%Daily2020-06-23 09:21
https://kosovapost.net/ne-kliniken-infektive-vdes-nje-pacient-i-dyshuar-me-covid-19/60%Daily2020-06-23 09:18
https://kosovapost.net/hoti-fton-deputetet-qe-ne-seancen-tjeter-te-votohet-buxheti/60%Daily2020-06-23 08:58
https://kosovapost.net/krasniqi-ia-kthen-hotit-une-dhe-ti-nuk-i-harrojme-politikat-e-juaja-jo-parimore/60%Daily2020-06-23 08:54
https://kosovapost.net/abrashi-ne-seance-aak-ja-mbeshtet-marreveshjet-nderkombetare/60%Daily2020-06-23 08:50
https://kosovapost.net/levizja-vetevendosje-nuk-do-te-votoje-marreveshjet-nderkombetare/60%Daily2020-06-23 08:45
https://kosovapost.net/tete-raste-te-reja-me-koronavirus-ne-mal-te-zi/60%Daily2020-06-23 08:40
https://kosovapost.net/grabitje-e-armatosur-ne-prishtine/60%Daily2020-06-23 08:30
https://kosovapost.net/juventusi-po-shkermoqet-sarri-e-ka-me-kritiket-shikoni-faktet/60%Daily2020-06-23 08:25
https://kosovapost.net/koreja-e-jugut-raporton-46-raste-ne-valen-e-dyte-te-covid-19/60%Daily2020-06-23 08:21
https://kosovapost.net/delegacioni-i-kosoves-ne-uashington-me-avion-te-behgjet-pacollit/60%Daily2020-06-23 08:18
https://kosovapost.net/ndertesa-me-spektakolare-ne-bote-foto/60%Daily2020-06-23 08:00
https://kosovapost.net/para-nisjes-per-ne-shtepine-e-bardhe-takohen-thaci-e-hoti/60%Daily2020-06-23 07:57
https://kosovapost.net/leonora-bene-nje-ndryshim-merr-vemendje-me-pamjen-e-re/60%Daily2020-06-23 07:53
https://kosovapost.net/ne-shba-425-te-vdekur-gjate-24-oreve-te-fundit-shkon-ne-120-mije-numri-total-i-viktimave-nga-covid-19/60%Daily2020-06-23 07:38
https://kosovapost.net/haradinaj-kerkese-hotit-per-rinisje-te-fluturimeve/60%Daily2020-06-23 07:31
https://kosovapost.net/kjo-eshte-gruaja-e-pare-mjeke-ne-shba-foto/60%Daily2020-06-23 07:21
https://kosovapost.net/aktori-vedat-bajrami-certifikohet-per-agjent-futbolli-foto/60%Daily2020-06-23 07:15
https://kosovapost.net/shperblehen-sekretaret-qe-ia-punesuan-rene-mustafes-dhe-dhendrin-limajt/60%Daily2020-06-23 07:04
https://kosovapost.net/borrell-be-ja-nuk-eshte-faktor-nderkombetar-nese-nuk-e-zgjidh-problemin-e-kosoves/60%Daily2020-06-23 07:00
https://kosovapost.net/trump-zgjat-deri-ne-fund-te-vitit-pezullimin-per-emigracionin-ne-shba/60%Daily2020-06-23 06:58
https://kosovapost.net/kosova-meson-orarin-e-garave-ne-ligen-e-kombeve/60%Daily2020-06-23 06:55
https://kosovapost.net/covid-19-gjermania-regjistron-503-raste-te-reja/60%Daily2020-06-23 06:53
https://kosovapost.net/3-kombinime-popullore-te-ushqimeve-qe-na-shkaterrojne-shendetin/60%Daily2020-06-23 06:50
https://kosovapost.net/ahmeti-kosova-duhet-te-kete-nje-fund-te-dobishem/60%Daily2020-06-23 06:51
https://kosovapost.net/kryeministri-hoti-raporton-sot-ne-kuvend-per-dialogun-me-serbine/60%Daily2020-06-23 06:45
https://kosovapost.net/moti-sot-94/60%Daily2020-06-23 06:40
https://kosovapost.net/mbi-17-mije-euro-ka-harxhuar-zyra-e-ish-kryeministrit-haradinaj-ne-dy-dreka-zyrtare/60%Daily2020-06-22 21:37
https://kosovapost.net/a-eshte-ceshtja-ndermjet-kosoves-dhe-serbise-ekonomike-apo-politike-pergjigjet-kosnett/60%Daily2020-06-22 21:11
https://kosovapost.net/obsh-rastet-e-zbuluara-me-covid-19-shenojne-rekord-te-ri-akoma-eshte-vdekjeprures/60%Daily2020-06-22 21:06
https://kosovapost.net/koronavirusi-arabia-saudite-kete-vit-nuk-do-te-pranoj-shtetas-te-huaj-ne-haxh/60%Daily2020-06-22 20:59
https://kosovapost.net/neser-mblidhet-kuvendi-ja-per-cfare-do-te-diskutohet/60%Daily2020-06-22 20:41
https://kosovapost.net/ylfete-fanaj-nga-prizreni-gruaja-e-pare-shqiptare-si-kryetare-e-parlamentit-te-luzernit-ne-zvicer/60%Daily2020-06-22 20:19
https://kosovapost.net/nuk-fituan-shqiptare%cc%88t-e-lugine%cc%88s-po-mund-te-humbin-serbe%cc%88t-e-kosove%cc%88s/60%Daily2020-06-22 20:02
https://kosovapost.net/hoti-me-nje-agjende-te-fuqishme-nga-brukseli-do-te-udhetoj-per-washington-ta-nisim-dialogun/60%Daily2020-06-22 19:36
https://kosovapost.net/3-persona-deri-me-tani-nga-vushtrria-kanehumbur-jeten-covid-19/60%Daily2020-06-22 19:14
https://kosovapost.net/47-raste-te-reja-me-covid-19-ne-kosove-22-persona-te-sheruar/60%Daily2020-06-22 19:00
https://kosovapost.net/vjen-akuza-e-rende-nga-vetevendosje-per-thacin-e-hotin-do-e-bejne-argatin-e-vuciqit/60%Daily2020-06-22 18:42
https://kosovapost.net/pas-takimit-me-lajcakun-vuciq-pranon-se-temat-jane-te-dhimbshme-dhe-se-kompromisi-nuk-eshte-i-lehte/60%Daily2020-06-22 18:24
https://kosovapost.net/hoti-kemi-shtuar-aktivitetin-per-futjen-e-1-2-miliard-eurove-ne-treg/60%Daily2020-06-22 18:20
https://kosovapost.net/si-do-te-jete-moti-kete-jave/60%Daily2020-06-22 18:12
https://kosovapost.net/polici-shqiptar-ne-shba-kthehet-ne-hero-shpeton-nga-mbytja-babe-e-bir/60%Daily2020-06-22 18:06
https://kosovapost.net/gara-kerkon-lejimin-e-fluturimeve-ne-anp-nese-nuk-na-vret-virusi-do-na-vrase-skamja/60%Daily2020-06-22 17:46
https://kosovapost.net/femra-me-e-votuar-e-nismes-ne-drenice-emrohet-keshilltare-zv-kryeministres-balaj-halimaj/60%Daily2020-06-22 17:19
https://kosovapost.net/kryetari-i-bujanocit-shqiptaret-kane-siguruar-dy-mandate-mandati-i-trete-ne-pikepyetje/60%Daily2020-06-22 16:55
https://kosovapost.net/thaci-fajeson-qeverisjet-e-obiliqit-per-gjendjen-mjedisore-atje/60%Daily2020-06-22 17:18
https://kosovapost.net/te-enjten-ne-bruksel-rifillon-dialogu-kosove-serbi/60%Daily2020-06-22 16:38
https://kosovapost.net/kosova-edicionin-e-dyte-te-liges-se-kombeve-e-nis-me-3-shtator-ndaj-moldavise/60%Daily2020-06-22 16:07
https://kosovapost.net/hoti-pret-ne-takim-shefen-e-undp-se-flasin-per-prioritetet-e-qeverise/60%Daily2020-06-22 16:01
https://kosovapost.net/pacolli-zgjedhjet-ne-serbi-kane-treguar-qe-nje-autokratizem-u-forcua-atje/60%Daily2020-06-22 15:50
https://kosovapost.net/thaci-apo-hoti-udheheqes-bisedimesh-haradinaj-po-me-doket-grenelli/60%Daily2020-06-22 15:41
https://kosovapost.net/covid-19-mbush-infektiven-hapen-dyert-e-klinikave-tjera-per-paciente/60%Daily2020-06-22 15:36
https://kosovapost.net/emerohet-zedhenesi-i-levizjes-vetevendosje-ky-eshte-emri-i-tij/60%Daily2020-06-22 15:33
https://kosovapost.net/kthimin-e-masave-izoluese-ja-cka-thote-naser-ramadani/60%Daily2020-06-22 15:13
https://kosovapost.net/ky-eshte-stilisti-i-flokeve-qe-sjell-trendet-me-te-reja-boterore-ne-kosove/60%Daily2020-06-22 15:09
https://kosovapost.net/ovl-reagon-per-denimin-e-tasiqit-duhet-ta-marre-denimin-e-merituar/60%Daily2020-06-22 14:43
https://kosovapost.net/negociatat-me-kosoven-ndryshimi-i-kushtetutes-be-ja-dhe-koronavirusi-krejt-cka-e-pret-qeverine-e-re-ne-serbi/60%Daily2020-06-22 14:39
https://kosovapost.net/qeveria-emron-drejtorin-e-aviacionit-civil/60%Daily2020-06-22 14:18
https://kosovapost.net/ne-kete-shtet-nuk-eshte-regjistruar-asnje-i-vdekur-nga-covid-19-ne-gjashte-ditet-e-fundit/60%Daily2020-06-22 14:15
https://kosovapost.net/qeveria-hoti-themelon-komisionin-ekzekutiv-per-luftimin-dhe-reagimin-ndaj-covid-19/60%Daily2020-06-22 13:57
https://kosovapost.net/emerohet-kryeinspektori-i-ri-i-inspektoratit-te-punes/60%Daily2020-06-22 13:55
https://kosovapost.net/vetevendosje-e-qon-thacin-ne-kushtetuese-2/60%Daily2020-06-22 13:28
https://kosovapost.net/statuja-e-ish-presidentit-amerikan-roosevelt-ne-new-york-do-te-hiqet/60%Daily2020-06-22 13:21
https://kosovapost.net/selimi-per-denimin-e-darko-tasiqit-do-ti-sjellim-para-drejtesise-kriminelet-e-luftes/60%Daily2020-06-22 13:14
https://kosovapost.net/krushjanet-te-pakenaqur-me-denimin-ndaj-darko-tasic/60%Daily2020-06-22 12:53
https://kosovapost.net/vjosa-del-ne-terren-se-bashku-me-deputetet-e-vetevendosjes/60%Daily2020-06-22 12:29
https://kosovapost.net/haziri-komenton-shkarkimin-e-vjosa-osmanit/60%Daily2020-06-22 12:24
https://kosovapost.net/haskuka-kerkon-nga-policia-dhe-inspektorati-monitorimin-e-respektimit-te-masave-kunder-koronavirusit/60%Daily2020-06-22 12:04
https://kosovapost.net/ish-ministri-i-shendetesise-emerohet-keshilltar-politik-i-kryeministrit-hoti/60%Daily2020-06-22 11:54
https://kosovapost.net/zemaj-per-raportimet-ne-kohe-pandemie-gazetare%cc%88ve-dhe-medieve-tu-duartrokasim/60%Daily2020-06-22 11:49
https://kosovapost.net/e-thone-nga-ikshpk-ja-nuk-do-te-testohen-rastet-e-kontaktit/60%Daily2020-06-22 11:35
https://kosovapost.net/pas-shtimi-te-rasteve-me-covid-19-ambasada-amerikane-ka-nje-porosi-per-qytetaret-e-kosoves/60%Daily2020-06-22 11:03
https://kosovapost.net/osmani-per-shkarkimin-mos-te-humbasim-kohe-rikonfirmoje-ate-qe-e-kam-thene-me-shkrim/60%Daily2020-06-22 10:51
https://kosovapost.net/ne-kohe-pandemie-rreth-22-mije-qytetare-nga-kosova-e-kaluan-vikendin-ne-bregdetin-shqiptar/60%Daily2020-06-22 10:45
https://kosovapost.net/ramos-mbrojtesi-me-me-shume-gola-te-shenuara/60%Daily2020-06-22 10:40
https://kosovapost.net/lajmi-i-fundit-shqiptaret-fitojne-kater-ulese-ne-kuvendin-e-serbise/60%Daily2020-06-22 10:33
https://kosovapost.net/hoxhaj-uron-fitoren-e-shqiptareve-te-lugines-ze-i-fuqishem-brenda-parlamentit-te-serbise-2/60%Daily2020-06-22 10:26
https://kosovapost.net/kryeministri-hoti-priti-ne-takim-ambasadoren-e-finlandes-dikutojne-per-pandemine-dhe-dialogun/60%Daily2020-06-22 10:27
https://kosovapost.net/policia-jep-detaje-rreth-djegies-se-personit-ne-veture-dje-ne-prizren/60%Daily2020-06-22 10:20
https://kosovapost.net/mos-i-besoni-makines-ja-si-po-ju-vidhen-te-dhenat-personale/60%Daily2020-06-22 09:53
https://kosovapost.net/zgjedhjet-jane-zgjidhja-nuk-kemi-shtet-per-ankand-publik/60%Daily2020-06-22 09:49
https://kosovapost.net/hoti-me-bashkepunetoret-e-ngushte-ne-washington-teme-ceshtjet-ekonomike/60%Daily2020-06-22 09:56
https://kosovapost.net/shtate-femije-hyjne-ne-lume-te-shpetojne-shokun-por-mbyten-qe-te-gjithe/60%Daily2020-06-22 09:40
https://kosovapost.net/osmani-ne-obiliq-vetem-nje-shtet-qe-investon-ne-shendet-mund-te-garantoje-zhvillim-ekonomik/60%Daily2020-06-22 09:38
https://kosovapost.net/oak-kerkon-nga-recica-nje-ligj-funksional-te-punes-dhe-lehonise/60%Daily2020-06-22 09:33
https://kosovapost.net/lammert-popullariteti-i-angela-merkelit-do-ti-lere-pas-kancelaret-e-tjere/60%Daily2020-06-22 09:21
https://kosovapost.net/covid-19-33-raste-te-reja-ne-shqiperi/60%Daily2020-06-22 08:48
https://kosovapost.net/ne-kliniken-infektive-nderron-jete-nje-i-infektuar-me-covid-19-2/60%Daily2020-06-22 08:44
https://kosovapost.net/rritje-dramatike-e-shkalles-se-transmetimit-te-koronavirusit-ne-gjermani/60%Daily2020-06-22 08:41
https://kosovapost.net/ne-kliniken-infektive-nderron-jete-nje-i-infektuar-me-covid-19/60%Daily2020-06-22 08:42
https://kosovapost.net/gazmend-syla-per-vjosa-osmanin-se-shoh-jashte-ldk-se-si-ka-gjasat-e-vogla-qe-te-arrije-lart/60%Daily2020-06-22 08:46
https://kosovapost.net/putini-mund-te-jete-president-i-rusise-deri-me-2036/60%Daily2020-06-22 08:16
https://kosovapost.net/thaci-bashkimi-i-shqiptareve-ne-luginen-e-presheves-e-dha-rezultatin/60%Daily2020-06-22 08:09
https://kosovapost.net/janjiq-ceshtja-e-kosoves-smund-te-zgjidhet-ne-muajt-e-ardhshem-tema-e-ndarjes-sdo-te-jete-ne-tryezen-e-washingtonit/60%Daily2020-06-22 08:31
https://kosovapost.net/sa-deputete-fituan-shqiptaret-ne-serbi-flet-shaip-kamberi/60%Daily2020-06-22 07:19
https://kosovapost.net/lajcak-e-vuciq-takohen-sot-ne-beograd/60%Daily2020-06-22 07:15
https://kosovapost.net/cila-parti-shqiptare-qe-bojkotoi-zgjedhjet-serbe-ne-presheve/60%Daily2020-06-22 07:19
https://kosovapost.net/collaku-ne-shtepine-e-bardhe-per-ekonomi-dhe-ceshtje-tjera-qe-mund-te-shtrohen/60%Daily2020-06-22 07:08
https://kosovapost.net/simptomat-shendetesore-qe-nuk-duhet-ti-injoroni/60%Daily2020-06-22 07:05
https://kosovapost.net/sulmi-ne-britani-dyshohet-nje-25-vjecar-nga-libia/60%Daily2020-06-22 08:35
https://kosovapost.net/bilanci-covid-19-ne-kosove-total-2-169-raste-1047-te-sheruar/60%Daily2020-06-22 06:52
https://kosovapost.net/nxehtene-garat-per-titull-ne-la-liga-keto-jane-ndeshjet-e-barcelones-dhe-realit/60%Daily2020-06-22 06:45
https://kosovapost.net/xhensila-shpenzon-shumen-marramendese-per-dy-byzylyke-foto/60%Daily2020-06-22 06:38
https://kosovapost.net/sa-grame-sheqer-guxoni-ti-konsumoni-brenda-dites/60%Daily2020-06-22 07:06
https://kosovapost.net/kalendari-historik-22-qershor/60%Daily2020-06-22 06:31
https://kosovapost.net/zgjedhjet-ne-serbi-reagon-komisioneri-evropian-oliver-varhely/60%Daily2020-06-22 06:24
https://kosovapost.net/obsh-ja-raporton-rritjen-te-numrit-te-te-infektuarve-me-koronavirus-ne-nivel-global/60%Daily2020-06-22 06:25
https://kosovapost.net/keto-ishin-fjalet-e-vuciqit-pas-fitores/60%Daily2020-06-22 06:16
https://kosovapost.net/parashikimi-i-motit-per-kete-jave/60%Daily2020-06-22 06:10
https://kosovapost.net/raka-reagon-per-raportimet-se-virusi-eshte-dobesuar-ka-kete-paralajmerim/60%Daily2020-06-21 22:38
https://kosovapost.net/reagon-familja-e-haki-imerit-pas-shkarkimit-te-osmanit-permendin-marreveshjet-e-isa-mustafes-dhe-bujar-bukoshit-me-thacin/60%Daily2020-06-21 22:01
https://kosovapost.net/klopp-kritika-anglise-ne-gjermani-sguxon-te-dalesh-pa-maske-ketu-vetem-une-bart-maske/60%Daily2020-06-21 21:38
https://kosovapost.net/nga-washingtoni-ne-paris-berlin-bruksel-per-ta-firmosur-permbylljen-ne-shtepine-e-bardhe/60%Daily2020-06-21 21:09
https://kosovapost.net/shqiptaret-behen-me-4-deputete-ne-parlamentin-e-serbise/60%Daily2020-06-21 20:51
https://kosovapost.net/2169-te-infektuar-me-covid-19-deri-me-tani-ne-kosove/60%Daily2020-06-21 20:24
https://kosovapost.net/haziri-deklarohet-per-20-rastet-e-reja-me-covid-19-ne-gjilan/60%Daily2020-06-21 19:44
https://kosovapost.net/mbyllen-vendvotimet-ne-serbi-dalja-e-qytetareve-45-5-per-qind-2/60%Daily2020-06-21 19:34
https://kosovapost.net/1086-raste-aktive-me-covid-19-mbingarkohet-klinika-infektive/60%Daily2020-06-21 19:16
https://kosovapost.net/jave-e-zeze-me-covid-19-683-te-infektuar-brenda-shtate-diteve-ne-kosove/60%Daily2020-06-21 18:58
https://kosovapost.net/mbyllen-vendvotimet-ne-serbi-dalja-e-qytetareve-45-5-per-qind/60%Daily2020-06-21 18:47
https://kosovapost.net/veseli-21-vjet-me-pare-me-nato-n-filluam-transformimin-e-uck-se-ne-tmk/60%Daily2020-06-21 18:02
https://kosovapost.net/percahet-ldk-ja-pas-shkarkimit-te-osmanit-te-pakenaqurit-paralajmerojne-beteje/60%Daily2020-06-21 17:54
https://kosovapost.net/aksident-trafiku-njera-veture-perfundon-jashte-rruges/60%Daily2020-06-21 17:32
https://kosovapost.net/ne-keto-komuna-jane-paraqitur-96-rastet-e-reja-me-koronavirus/60%Daily2020-06-21 17:11
https://kosovapost.net/osmani-neser-viziton-komunen-e-obiliqit/60%Daily2020-06-21 17:05
https://kosovapost.net/96-raste-te-reja-me-covid-19-ne-kosove-29-te-sheruar/60%Daily2020-06-21 16:57
https://kosovapost.net/voton-kryetari-i-komunes-se-presheves-shqiprim-arifi-per-zgjedhjet-parlamentare/60%Daily2020-06-21 16:23
https://kosovapost.net/thaci-uron-babain-e-tij-ne-diten-e-baballareve/60%Daily2020-06-21 15:58
https://kosovapost.net/kritikohet-manuali-i-zemajt-per-covid-19/60%Daily2020-06-21 15:47
https://kosovapost.net/parashikimi-i-motit-per-5-ditet-e-ardhshme/60%Daily2020-06-21 15:40
https://kosovapost.net/digjet-nje-person-brenda-vetures-ne-vermice/60%Daily2020-06-21 15:33
https://kosovapost.net/a-po-e-shkele-kushtetuten-kosova-duke-lejuar-zgjedhjet-e-serbise-ne-veri/60%Daily2020-06-21 15:19
https://kosovapost.net/a-do-ta-pranoje-vetevendosje-vjosa-osmanin-kjo-eshte-pergjigja-zyrtare/60%Daily2020-06-21 14:58
https://kosovapost.net/serwer-biden-mbeshtetes-me-i-fuqishem-sesa-trump-i-sovranitetit-dhe-integritetit-te-kosoves/60%Daily2020-06-21 14:52
https://kosovapost.net/aeroporti-i-prishtines-del-me-njoftim-te-rendesishem-per-fluturimet-e-radhes/60%Daily2020-06-21 14:30
https://kosovapost.net/haxhiu-vetevendosje-nuk-do-ti-lejonte-serbet-e-kosoves-te-votojne-ne-kosove-per-zgjedhjet-ne-serbi/60%Daily2020-06-21 14:15
https://kosovapost.net/vetevendosje-e-hapur-per-vjosa-osmanin/60%Daily2020-06-21 14:05
https://kosovapost.net/zemaj-shkon-ne-infektive-tregon-cfare-masash-do-merr-kosova/60%Daily2020-06-21 13:46
https://kosovapost.net/ditelindja-e-pare-e-vajzes-bashkeshortja-e-kobe-bryant-ben-urimin-prekes/60%Daily2020-06-21 13:29
https://kosovapost.net/veriu-i-kosoves-voton-per-zgjedhjet-ne-serbi/60%Daily2020-06-21 13:26
https://kosovapost.net/me-miratimin-e-autoriteteve-kosovare-ne-kosove-mblidhen-vota-per-zgjedhjet-parlamentare-ne-serbi/60%Daily2020-06-21 13:23
https://kosovapost.net/vjoses-i-vjen-mbeshtetje-edhe-nga-partia-e-ramush-haradinajt/60%Daily2020-06-21 13:06
https://kosovapost.net/reagon-vajza-e-azem-hajdarit-pas-shkarkimit-te-vjosa-osmanit/60%Daily2020-06-21 12:49
https://kosovapost.net/bashkatdhetaret-ende-paguajne-sigurim-ne-kufi/60%Daily2020-06-21 12:24
https://kosovapost.net/dalja-masovike-ne-zgjedhje-dhe-bashkepunimi-me-sanxhakun-i-ben-faktore-shqiptaret-ne-serbi/60%Daily2020-06-21 12:13
https://kosovapost.net/punonjesja-e-zyres-se-kryeministrit-rama-e-infektuar-me-covid-19/60%Daily2020-06-21 11:57
https://kosovapost.net/sllovenia-kthen-mbrapa-nje-autobus-me-udhetare-nga-kosova/60%Daily2020-06-21 11:47
https://kosovapost.net/bulliqi-e-quan-veliun-kallushan-e-mustaqegji-qe-spo-i-ndalon-zgjedhjet-e-serbise/60%Daily2020-06-21 11:17
https://kosovapost.net/presidenti-i-mv-panderovski-fajson-bashkesit-fetare-per-deshtimin-ne-zbatimin-e-masave-per-virusin/60%Daily2020-06-21 11:01
https://kosovapost.net/raportuesja-e-parlamentit-evropian-flet-per-vizat-e-kosoves-2/60%Daily2020-06-21 10:56
https://kosovapost.net/europa-pa-ameriken-a-munden-europianet-ta-marrin-vete-ne-dore-sigurine-e-tyre/60%Daily2020-06-21 10:50
https://kosovapost.net/saudia-dhe-emiratet-mbeshtesin-egjiptin-per-te-nderhyre-ushtarakisht-ne-libi/60%Daily2020-06-21 10:46
https://kosovapost.net/nje-52-vjecar-i-prekur-me-covid-19-vdes-ne-kliniken-infektive-2/60%Daily2020-06-21 10:42
https://kosovapost.net/thaci-ka-kete-paralajmerim-per-ushtrine-e-kosoves/60%Daily2020-06-21 10:33
https://kosovapost.net/raportuesja-e-parlamentit-evropian-flet-per-vizat-e-kosoves/60%Daily2020-06-21 10:09
https://kosovapost.net/nje-52-vjecar-i-prekur-me-covid-19-vdes-ne-kliniken-infektive/60%Daily2020-06-21 09:40
https://kosovapost.net/hapen-te-gjitha-vendvotimet-ne-presheve-numer-i-vogel-i-votuesve/60%Daily2020-06-21 09:31
https://kosovapost.net/cka-do-te-behet-me-sherbimin-ushtarak-flet-ministri-anton-quni/60%Daily2020-06-21 08:56
https://kosovapost.net/zero-viktima-shenon-gjermania-ne-24-oreshin-e-fundit/60%Daily2020-06-21 08:45
https://kosovapost.net/trumpi-paralajmeron-kufizime-te-reja-vizash-per-punetoret-e-huaj/60%Daily2020-06-21 08:13
https://kosovapost.net/keto-komuna-ne-kosove-nuk-kane-shenuar-asnje-rast-me-koronavirus/60%Daily2020-06-21 07:48
https://kosovapost.net/gjakovari-i-bene-per-spital-gruan-dhe-vajzen/60%Daily2020-06-21 07:35
https://kosovapost.net/vdes-nje-person-ne-qkuk-u-dergua-ne-gjendje-te-rende-shendetesore/60%Daily2020-06-21 07:23
https://kosovapost.net/qyqana-vjen-reagimi-i-veprimtares-se-njohur-te-ldk-se-ne-diaspore/60%Daily2020-06-20 21:55
https://kosovapost.net/afro-amerikanet-e-armatosur-nisin-marshimin-paqesor-ne-oklahoma/60%Daily2020-06-20 21:32
https://kosovapost.net/kush-votoi-kunder-shkarkimit-te-vjosa-osmanit/60%Daily2020-06-20 21:25
https://kosovapost.net/avdullah-hoti-zgjidhet-nenkryetar-i-lidhjes-demokratike-te-kosoves/60%Daily2020-06-20 20:59
https://kosovapost.net/haradinaj-reagon-pas-shkarkimit-te-osmanit-e-krahason-ldkne-me-komunistet-bolshevike/60%Daily2020-06-20 20:51
https://kosovapost.net/fibula-me-gazetare-shijojne-bukurite-e-vlores-priten-ngrohtesisht-nga-kreu-i-bashkise/60%Daily2020-06-20 21:47
https://kosovapost.net/vjosa-osmani-reagon-menjehere-pas-njoftimit-te-ldkse-per-shkarkimin-e-saj/60%Daily2020-06-20 20:38
https://kosovapost.net/si-do-te-jete-moti-ne-kosove-te-dielen-3/60%Daily2020-06-20 19:54
https://kosovapost.net/burri-i-vjosa-osmanit-pelqen-reagimin-e-xhafer-tahirit-e-shperndan-ne-fb/60%Daily2020-06-20 19:43
https://kosovapost.net/lutfi-haziri-del-kunder-isa-mustafes-e-mbron-vjosa-osmanin/60%Daily2020-06-20 19:22
https://kosovapost.net/cila-eshte-historia-e-kundershtimeve-isa-mustafa-vjosa-osmani-video/60%Daily2020-06-20 18:44
https://kosovapost.net/greqia-leshon-takimin-e-seecp-se-pasi-kosova-vendosi-simbolet-e-saj/60%Daily2020-06-20 18:39
https://kosovapost.net/vjosa-osmani-shkarkohet-nga-pozitat-ne-ldk/60%Daily2020-06-20 18:29
https://kosovapost.net/sejdiu-propozimi-per-shkarkimin-e-vjoses-i-ngutshem-dhe-i-papranueshem/60%Daily2020-06-20 18:21
https://kosovapost.net/a-duhet-rikthyer-masat-kufizuese-pas-shtimit-te-rasteve-me-koronavirus-flet-lul-raka/60%Daily2020-06-20 18:12
https://kosovapost.net/lajmi-i-fundit-edhe-75-raste-te-reja-me-koronavirus-ne-kosove/60%Daily2020-06-20 17:49
https://kosovapost.net/flutura-kusari-osmani-e-ben-isen-dhe-burrat-e-ldk-se-te-duken-keshtu-si-jane-politikane-te-dobet/60%Daily2020-06-20 17:45
https://kosovapost.net/perfundon-para-kohe-sezon-per-etrit-berishen-portieri-shqiptar-thyen-doren/60%Daily2020-06-20 17:37
https://kosovapost.net/nagavci-per-ldk-ne-kane-prekur-fundin-duket-se-smund-te-kthehen-prapa/60%Daily2020-06-20 17:28
https://kosovapost.net/kusari-lila-osmani-do-te-dale-me-e-forte-nga-kjo-sfide/60%Daily2020-06-20 17:19
https://kosovapost.net/termkolli-vjosa-smund-te-largohet-aq-thjeshte-e-pa-debat-ne-keshillin-e-ldk-se/60%Daily2020-06-20 17:00
https://kosovapost.net/vv-mbajtja-e-zgjedhjeve-te-serbise-ne-kosove-cenim-i-integritetit-e-sovranitetit/60%Daily2020-06-20 16:26
https://kosovapost.net/avdyli-kerkon-largimin-e-mustafes/60%Daily2020-06-20 16:14
https://kosovapost.net/abdixhiku-voton-kunder-shkarkimit-te-osmanit/60%Daily2020-06-20 16:07
https://kosovapost.net/tahiri-kunder-shkarkimit-te-osmanit-thote-se-nuk-eshte-praktike-rugoviane/60%Daily2020-06-20 15:34
https://kosovapost.net/nenkryetarja-e-vv-se-i-del-ne-mbrojtje-vjosa-osmanit/60%Daily2020-06-20 15:19
https://kosovapost.net/pervec-osmanit-rexhepi-thote-se-ldk-do-te-merr-masa-edhe-ndaj-tij-dhe-avdylit/60%Daily2020-06-20 14:36
https://kosovapost.net/wolfgang-petritsch-nese-serbet-e-kosoves-dalin-ne-zgjedhjet-e-serbise-edhe-shqiptaret-e-lugines-kane-te-drejte-te-dalin-ne-zgjedhjet-e-kosoves/60%Daily2020-06-20 14:31
https://kosovapost.net/kryeministri-hoti-i-impresionuar-me-bukurite-rugoves-premton-mbeshtetje-per-bizneset-atje/60%Daily2020-06-20 14:19
https://kosovapost.net/kryeministri-hoti-te-promovojme-turizmin-malor-te-kosoves/60%Daily2020-06-20 14:06
https://kosovapost.net/njoftim-me-rendesi-per-qytetaret-nga-kosova-qe-me-autobus-kane-planifikuar-tia-mesyjne-malit-te-zi/60%Daily2020-06-20 13:55
https://kosovapost.net/shkurtohen-financat-e-partive-nga-buxheti-mjetet-ridestinohen-per-menaxhimin-e-krizes-me-virusin/60%Daily2020-06-20 13:43
https://kosovapost.net/hoti-me-bashkepartiake-ia-shtron-drekes-foto/60%Daily2020-06-20 13:23
https://kosovapost.net/ish-miss-universi-humbet-kemben-pas-komplikacioneve-ne-operacion-foto/60%Daily2020-06-20 13:19
https://kosovapost.net/cakaj-shqiptareve-te-lugines-forca-vellezer-bashkimi-ben-fuqine/60%Daily2020-06-20 13:11
https://kosovapost.net/lajmi-i-shumepritur-nga-data-22-qershor-nisin-rregullisht-fluturimet/60%Daily2020-06-20 13:05
https://kosovapost.net/ministria-e-jashtme-fton-aki-ne-te-mbeshtes-masat-per-rritjen-e-nivelit-te-sigurise-se-tyre/60%Daily2020-06-20 12:59
https://kosovapost.net/dialogu-kosove-serbi-vuciq-bisedon-me-macron/60%Daily2020-06-20 12:53
https://kosovapost.net/britani-pilotet-e-katarit-fillojne-trajnimet-e-perbashketa-per-avionet-typhoon/60%Daily2020-06-20 12:41
https://kosovapost.net/tahiri-nga-hani-i-elezit-jep-lajmin-e-rendesishem-per-financat-lokale/60%Daily2020-06-20 12:36
https://kosovapost.net/ekipi-i-pare-ne-karantine-rostov-humb-1-10-video/60%Daily2020-06-20 16:18
https://kosovapost.net/presidenti-thaci-u-ben-thirrje-shqiptareve-te-lugines-qe-te-dalin-masovikisht-ne-zgjedhjet-e-neserme/60%Daily2020-06-20 12:07
https://kosovapost.net/lajmi-i-fundit-mustafa-propozon-largimin-e-osmanit-nga-pozita-e-nenkryetares-se-ldk-se/60%Daily2020-06-20 12:00
https://kosovapost.net/ministri-i-zemaj-nga-spitali-i-gjakoves-dergon-nje-mesazh-te-rendesishem/60%Daily2020-06-20 11:33
https://kosovapost.net/ne-kliniken-infektive-dy-paciente-ne-gjendje-kritike-nga-covid-19-70-te-tjere-te-shtrire/60%Daily2020-06-20 11:26
https://kosovapost.net/ja-sa-kushton-nje-ore-pune-ne-zvicer-shqiptaret-e-enderrojne-kete-pagese/60%Daily2020-06-20 11:21
https://kosovapost.net/aktivisja-serbe-e-mbeshtet-deklaraten-e-lames-plani-per-shkembim-territoresh-eshte-ide-e-qosiqit/60%Daily2020-06-20 11:17
https://kosovapost.net/ne-kliniken-infektive-vdes-pacienti-80-vjecar-me-covid-19/60%Daily2020-06-20 10:59
https://kosovapost.net/pe-ben-thirrje-per-masa-te-rrepta-kunder-racizmit/60%Daily2020-06-20 10:41
https://kosovapost.net/mali-i-zi-mbyll-kufirin-me-shqiperine/60%Daily2020-06-20 10:36
https://kosovapost.net/thaci-ne-diten-boterore-te-refugjateve-si-popull-e-dime-si-eshte-largimi-nga-atdheu/60%Daily2020-06-20 10:34
https://kosovapost.net/te-mirat-e-kripes-se-detit-per-shendetin-tone/60%Daily2020-06-20 10:25
https://kosovapost.net/nuk-ka-fitues-ne-sfiden-mes-totenhamit-dhe-man-junajtedit-video/60%Daily2020-06-20 10:02
https://kosovapost.net/hoti-i-lejova-zgjedhjet-e-serbise-ne-kosove-sepse-ka-marreveshje-me-nderkombetaret/60%Daily2020-06-20 09:57
https://kosovapost.net/bilanci-covid19-shqiperi-53-raste-te-reja-infektimi-nje-humbje-jete-ne-24-oret-e-fundit/60%Daily2020-06-20 09:43
https://kosovapost.net/ish-keshilltarja-e-pence-pse-marreveshja-kosove-serbi-nga-shtepia-e-bardhe-mund-te-jete-e-rrezikshme/60%Daily2020-06-20 09:41
https://kosovapost.net/von-cramon-grenellit-pyesni-macronin-pse-heziton-ne-heqjen-e-vizave-per-kosoven/60%Daily2020-06-20 09:38
https://kosovapost.net/zemaj-rritja-e-numrit-te-te-infektuarve-rezultat-i-mosrespektimit-te-masave/60%Daily2020-06-20 09:34
https://kosovapost.net/maqedonia-e-veriut-javen-tjeter-vendos-per-heqjen-e-masave-ne-kufi/60%Daily2020-06-20 09:06
https://kosovapost.net/vdes-ne-qkuk-nje-grua-nga-shqiperia/60%Daily2020-06-20 08:59
https://kosovapost.net/hajdari-pezullimi-i-konkurseve-te-ndermarrjeve-publike-i-paligjshem/60%Daily2020-06-20 08:51
https://kosovapost.net/gjermania-shenon-601-raste-te-reja-te-koronavirusit-per-24-ore/60%Daily2020-06-20 08:47
https://kosovapost.net/te-dielen-rihapen-xhamite-ne-meke/60%Daily2020-06-20 08:46
https://kosovapost.net/quni-ne-vizite-zyrtare-ne-shqiperi-xhacka-e-pret-me-ceremoni-ushtarake/60%Daily2020-06-20 08:37
https://kosovapost.net/daciq-thyen-zotimin-falenderon-meksiken-qe-se-njeh-kosoven/60%Daily2020-06-20 08:12
https://kosovapost.net/kjo-eshte-receta-kunder-tensionit-te-larte-te-gjakut-dhe-anemise/60%Daily2020-06-20 08:10
https://kosovapost.net/protestuesit-ne-washington-djegin-statujen-e-gjeneralit-pro-skllaverise/60%Daily2020-06-20 08:08
https://kosovapost.net/publikohen-fakte-tronditese-per-sheikun-arab-foto/60%Daily2020-06-20 08:04
https://kosovapost.net/ne-gjithe-afriken-shenohen-mbi-10-mije-raste-te-reja-me-covid-19/60%Daily2020-06-20 07:59
https://kosovapost.net/haxhiu-lejimi-i-zgjedhjeve-te-serbise-ne-kosove-eshte-dorezim-dhe-gjunjezim/60%Daily2020-06-20 07:52
https://kosovapost.net/negociatat-me-be-parlamenti-europian-kalon-rezoluten-me-15-kushtet-per-shqiperine/60%Daily2020-06-20 07:44
https://kosovapost.net/zgjedhjet-ne-serbi-fituesi-dihet/60%Daily2020-06-20 07:36
https://kosovapost.net/atk-inkasuam-22-milione-euro-me-pak-se-vitin-e-kaluar/60%Daily2020-06-20 07:33
https://kosovapost.net/qelloi-me-arme-duke-xhiruar-nje-videoklip-arrestohet-reperi/60%Daily2020-06-20 07:31
https://kosovapost.net/kalendari-historik-20-qershor/60%Daily2020-06-20 07:27
https://kosovapost.net/fondet-per-coronen-kreret-e-be-dakord-por-grindja-per-detajet-zhvendoset-ne-korrik/60%Daily2020-06-20 07:21
https://kosovapost.net/si-ndikon-ne-shendetin-tone-kafeja-turke/60%Daily2020-06-20 07:17
https://kosovapost.net/hungaria-hap-dyert-per-tifozet-ne-stadiumet/60%Daily2020-06-20 07:14
https://kosovapost.net/autorizimi-i-presidentit-per-te-negociuar-me-serbine-cilesohet-jokushtetues/60%Daily2020-06-20 07:11
https://kosovapost.net/%e2%80%8bdita-kur-gjermani-leviz-kryeqytetin-nga-boni-ne-berlin/60%Daily2020-06-20 07:52
https://kosovapost.net/zhduket-nje-grua-ne-bregun-e-diellit-ne-prishtine/60%Daily2020-06-19 22:11
https://kosovapost.net/gashi-do-te-sjell-nje-bashkepunim-te-ri-kjo-eshte-vajza-shqiptare/60%Daily2020-06-19 21:26
https://kosovapost.net/cakaj-therret-shqiptaret-mbeshtetni-listen-e-lugines-se-bashkuar/60%Daily2020-06-19 21:01
https://kosovapost.net/keta-jane-perberesit-qe-zhdukin-pergjithmone-thinjat-per-pak-jave/60%Daily2020-06-19 20:49
https://kosovapost.net/reagon-grenell-pse-nuk-ia-hiqni-vizat-kosoves/60%Daily2020-06-19 20:34
https://kosovapost.net/a-mund-te-behet-sherbimi-ushtarak-obligativ/60%Daily2020-06-19 19:46
https://kosovapost.net/kerkohet-qe-kadri-veseli-te-deshmoje-per-rastin-e-astrit-deharit/60%Daily2020-06-19 19:36
https://kosovapost.net/prokurori-po-hetohet-llapi-drenica-nen-hetime-edhe-feronikeli/60%Daily2020-06-19 19:27
https://kosovapost.net/per-te-hyre-ne-mal-te-zi-qytetareve-te-kosoves-iu-duhet-testi-per-covid-19/60%Daily2020-06-19 19:08
https://kosovapost.net/sane-largohet-nga-manchester-city/60%Daily2020-06-19 18:50
https://kosovapost.net/von-cramon-e-quan-perralle-deklarimin-se-boltoni-e-jo-trumpi-kishin-ide-per-shkembim-kufijsh/60%Daily2020-06-19 18:34
https://kosovapost.net/nga-82-rastet-e-reja-me-covid-19-41-vetem-ne-prishtine/60%Daily2020-06-19 18:23
https://kosovapost.net/lajmi-i-fundit-edhe-82-raste-te-reja-me-koronavirus-ne-kosove/60%Daily2020-06-19 18:10
https://kosovapost.net/hoti-dhe-varhelyi-bisedojne-per-dialogun-dhe-liberalizimin-e-vizave/60%Daily2020-06-19 17:51
https://kosovapost.net/lajmi-i-fundit-kosova-lejon-ne-territorin-e-saj-mbajtjen-e-zgjedhjeve-te-serbise/60%Daily2020-06-19 17:41
https://kosovapost.net/ritestimi-nxjerr-rezultate-negative-per-dy-drejtore-klinikash-pak-pasi-dolen-pozitive-me-covid-19/60%Daily2020-06-19 17:37
https://kosovapost.net/haxhiu-rreziku-i-shkembimit-territorial-nuk-ka-kaluar-thaci-dhe-vuciq-ende-jane-ne-ata-binare/60%Daily2020-06-19 17:24
https://kosovapost.net/kater-shqiptaret-nga-kosova-rrembejne-dhe-mbajne-peng-5-dite-nje-shtetas-turk/60%Daily2020-06-19 17:08
https://kosovapost.net/oda-e-mjekeve-reagon-ndaj-deklarates-se-hetem-ramadanit-kerkojne-te-ndiqet-penalisht/60%Daily2020-06-19 16:51
https://kosovapost.net/haxhi-avdyli-i-drejtohet-hashim-thacit-tia-shpjegoje-popullit-pse-e-promovoi-idene-e-shkembimit-te-territoreve/60%Daily2020-06-19 16:34
https://kosovapost.net/haziri-sot-shihet-se-sa-i-zbrazet-eshte-vendi-i-saj-ne-republike-dhe-zemrat-tona/60%Daily2020-06-19 16:10
https://kosovapost.net/autoshkollat-e-kosoves-protestojne-te-henen/60%Daily2020-06-19 15:51
https://kosovapost.net/edhe-173-raste-te-vdekjeve-nga-koronavirusi-ne-britani-te-madhe/60%Daily2020-06-19 15:33
https://kosovapost.net/kusari-lila-per-ministrin-zemaj-nuk-eshte-i-duhuri-per-msh-smerr-ere-as-nga-puna-e-juristit/60%Daily2020-06-19 15:13
https://kosovapost.net/hoti-tregon-se-jane-bere-pagesat-per-qytetaret-qe-kane-mbetur-pa-pune-gjate-pandemise/60%Daily2020-06-19 14:51
https://kosovapost.net/ambasada-e-italise-ne-kosove-nga-kjo-date-fillon-pranimin-e-aplikacioneve-per-vize/60%Daily2020-06-19 14:32
https://kosovapost.net/nisma-publikon-emrat-e-kater-zv-ministrave/60%Daily2020-06-19 14:18
https://kosovapost.net/a-jane-te-demshme-vezet-per-zemren/60%Daily2020-06-19 13:53
https://kosovapost.net/policia-kerkon-ndihme-nga-qytetaret-per-arrestimin-e-ketij-personi-foto/60%Daily2020-06-19 13:37
https://kosovapost.net/a-do-te-qendoje-hysaj-te-napoli/60%Daily2020-06-19 13:33
https://kosovapost.net/bilanci-covid-19-maqedoni-e-veriut-gjashte-viktima-dhe-156-raste-te-reja/60%Daily2020-06-19 13:30
https://kosovapost.net/njoftim-i-rendesishem-per-pensionistet-e-kosoves/60%Daily2020-06-19 13:23
https://kosovapost.net/kryeministri-hoti-takon-rektoret-e-universiteteve-publike/60%Daily2020-06-19 13:13
https://kosovapost.net/pacollit-iu-kerkuan-850-mije-euro-per-te-shpetuar-nga-specialja/60%Daily2020-06-19 13:04
https://kosovapost.net/ministri-abrashi-priti-ne-takim-kryetarin-e-oak-ut/60%Daily2020-06-19 12:56
https://kosovapost.net/kryeministri-hoti-mori-telegram-urimi-nga-sekretari-i-shtetit-michael-r-pompeo/60%Daily2020-06-19 12:48
https://kosovapost.net/drejtoresha-e-qkuk-se-rezulton-negativ-ne-testin-e-dyte-per-koronavirus/60%Daily2020-06-19 12:34
https://kosovapost.net/veliu-takon-perfaqesueset-e-undp-se-diskutojne-per-situaten-pandemike-covid-19/60%Daily2020-06-19 12:39
https://kosovapost.net/lirohet-rron-gjinovci/60%Daily2020-06-19 12:17
https://kosovapost.net/recica-takon-perfaqesuesen-e-undp-se/60%Daily2020-06-19 12:07
https://kosovapost.net/trump-flet-per-ufo-nuk-do-te-flas-per-ato-qe-i-di-per-te-por-eshte-shume-interesante/60%Daily2020-06-19 12:05
https://kosovapost.net/covid-19-ne-brazil-numri-i-te-infektuarve-shkon-ne-1milion/60%Daily2020-06-19 12:01
https://kosovapost.net/rron-gjinovci-shoqerohet-ne-polici-shkak-ekspozimi-i-plagjiaturave-te-ministrit-rame-likaj/60%Daily2020-06-19 11:54
https://kosovapost.net/prezantohet-rrejshem-si-bashkepunetor-i-gjykates-speciale-dhe-i-kerkon-850-mije-euro-nje-personi/60%Daily2020-06-19 11:33
https://kosovapost.net/fibula-me-gazetaret-nga-kosova-eksplorojne-dhe-shijojne-bukurite-e-bregdetit-shqiptar-perles-se-ballkanit-foto/60%Daily2020-06-24 13:00
https://kosovapost.net/koncepti-rus-per-zgjidhjen-e-krizave-kosova-bosnja-e-ukraina-ne-nje-pakete/60%Daily2020-06-19 10:14
https://kosovapost.net/ramadani-sallat-e-kuvendit-nuk-i-plotesojne-kushtet-per-mbajtjen-e-mbledhjeve/60%Daily2020-06-19 09:40
https://kosovapost.net/osmani-nekibe-kelmendin-dha-shembullin-e-politikanes-e-cila-nuk-perkulet-para-presioneve-dhe-nuk-njeh-kompromis-karshi-idealit-per-shtetin/60%Daily2020-06-19 09:59
https://kosovapost.net/grenell-ideja-e-shkembimit-te-territoreve-ishte-e-boltonit-jo-e-trumpit/60%Daily2020-06-19 09:29
https://kosovapost.net/u-fsheh-ne-pyll-per-24-vjet-duke-menduar-se-kishte-vrare-gruan-dhe-vajzen-ja-si-eshte-e-verteta/60%Daily2020-06-19 09:21
https://kosovapost.net/viola-von-cramon-shpreson-se-kosovareve-do-tiu-hiqen-vizat-kur-gjermania-ta-marre-presidencen/60%Daily2020-06-19 09:19
https://kosovapost.net/pas-perkeqesimit-te-marredhenieve-me-phenianin-jep-doreheqje-ministri-i-unifikimit-i-korese-se-jugut/60%Daily2020-06-19 09:16
https://kosovapost.net/zemaj-lehtesimet-do-vazhdojne-vetem-pasi-te-sigurohemi-qe-po-zbatohen-masat/60%Daily2020-06-19 09:11
https://kosovapost.net/le-maire-terheqja-e-shba-se-nga-negociatat-per-taksimin-e-gjiganteve-te-internetit-nje-provokim/60%Daily2020-06-19 09:08
https://kosovapost.net/brukseli-paralajmeron-izraelin-per-aneksimin/60%Daily2020-06-19 09:04
https://kosovapost.net/e-ndau-nga-i-dashuri-kengetarja-shperthen-serish-kunder-taynas/60%Daily2020-06-19 08:44
https://kosovapost.net/me-dron-ne-dhome-te-fjetjes-kryeministri-bullgar-fle-me-pistolete-dhe-mijera-euro-te-koka/60%Daily2020-06-19 08:30
https://kosovapost.net/covid-191-mije-e-916-raste-te-regjistruara-ne-kosove/60%Daily2020-06-19 08:22
https://kosovapost.net/bartja-e-maskave-mbetet-obligative/60%Daily2020-06-19 08:14
https://kosovapost.net/vuciq-do-te-luftoje-ashper-per-kosoven/60%Daily2020-06-19 08:10
https://kosovapost.net/sulmet-kibernetike-godasin-bizneset-ne-australi/60%Daily2020-06-19 08:12
https://kosovapost.net/pompeo-reagon-ndaj-boltonit-per-librin-e-quan-tradhtar/60%Daily2020-06-19 08:03
https://kosovapost.net/haradinaj-ne-diten-e-clirimit-te-podujeves-perulemi-me-respektin-me%cc%88-te%cc%88-madh-per-heronjte-deshmoret-e-rene/60%Daily2020-06-19 07:39
https://kosovapost.net/anulohen-fluturimet-per-tri-ditet-e-ardhshme/60%Daily2020-06-19 07:32
https://kosovapost.net/mustafa-per-nekibe-kelmendin-me-personalitetin-arriti-qe-dhimbjen-e-madhe-qe-e-kishte-ta-kthente-ne-force/60%Daily2020-06-19 07:39
https://kosovapost.net/do-te-ishte-e-cuditshme-qe-kosova-dhe-serbia-te-kthehen-nga-shba-ja-pa-asgje/60%Daily2020-06-19 07:24
https://kosovapost.net/formule-dykuptimesie-per-perfaqesimin-e-kosoves-ne-dialog/60%Daily2020-06-19 07:18
https://kosovapost.net/ministri-zemaj-i-pergjigjet-ashper-mimoza-kusarit/60%Daily2020-06-19 06:42
https://kosovapost.net/djali-i-ronaldos-mbushi-10-vjec-ja-dhurata-qe-mori-ai-foto/60%Daily2020-06-19 06:26
https://kosovapost.net/kusari-lila-me-27-qershor-do-te-kete-marreveshje-ekonomike-me-te-cilat-do-te-blihet-kohe/60%Daily2020-06-19 06:23
https://kosovapost.net/shampo-me-veze-e-limon-receta-qe-parandalon-renien-e-flokeve/60%Daily2020-06-19 06:20
https://kosovapost.net/moti-sot-dhe-diteve-ne-vijim-11/60%Daily2020-06-19 06:14
https://kosovapost.net/76806-2/60%Daily2020-06-18 21:50
https://kosovapost.net/bajrami-jemi-duke-i-trajtuar-te-gjitha-kerkesat-per-pagesa-ne-kuader-te-pakos-emergjente/60%Daily2020-06-18 21:29
https://kosovapost.net/cun-lajci-kurre-sme-keni-dashte-rrejte-keni/60%Daily2020-06-18 21:17
https://kosovapost.net/kim-mehmeti-presidenti-i-kosoves-dhe-politikanet-namqorre-qe-i-kontrollon-ai-ti-sherbesh-pa-kushte-serbise/60%Daily2020-06-18 21:03
https://kosovapost.net/veseli-hashim-thacin-e-kam-mik-por-pdk-e-ka-vetem-nje-kryetar/60%Daily2020-06-18 20:49
https://kosovapost.net/sllovenia-vendos-karantine-per-njerezit-qe-vijne-nga-serbia-bosnja-kosova/60%Daily2020-06-18 20:32
https://kosovapost.net/grenell-perfundimisht-tregon-cfare-do-te-diskutohet-ne-takimin-mes-kosoves-e-serbise-ne-shba/60%Daily2020-06-18 20:22
https://kosovapost.net/mustafa-jam-i-gatshem-qe-te-ulemi-me-kurtin-per-te-gjetur-zgjidhje-rreth-dialogut/60%Daily2020-06-18 20:08
https://kosovapost.net/a-ka-pasur-kontakte-se-fundmi-isa-mustafa-me-kryeparlamentaren-osmani/60%Daily2020-06-18 20:02
https://kosovapost.net/veseli-e-quan-kurtin-si-gjergj-elez-alia/60%Daily2020-06-18 19:45
https://kosovapost.net/per-dy-fundjavat-e-ardhshme-turqia-shpall-ore-policore-te-kufizuar/60%Daily2020-06-18 19:29
https://kosovapost.net/marreveshja-perfundimtare-kosove-serbi-cili-do-jete-fituesi/60%Daily2020-06-18 19:20
https://kosovapost.net/mbi-84-milione-te-infektuar-ne-bote-me-covid-19-450-mije-te-vdekur/60%Daily2020-06-18 19:11
https://kosovapost.net/a-ka-diskutuar-ldk-ja-per-largimin-e-osmanit-flet-isa-mustafa/60%Daily2020-06-18 19:00
https://kosovapost.net/nato-pergatitet-per-valen-e-dyte-te-mundshme-te-koronavirusit/60%Daily2020-06-18 18:53
https://kosovapost.net/kf-drenica-ben-homazhe-ne-kompleksin-memorial-ne-prekaz/60%Daily2020-06-18 18:41
https://kosovapost.net/keta-jane-tre-ish-deputete-te-nismes-qe-propozohen-per-zevendesministra/60%Daily2020-06-18 18:35
https://kosovapost.net/zafir-berisha-zevendes-i-agim-veliut-ne-ministrine-e-brendshme/60%Daily2020-06-18 18:29
https://kosovapost.net/keto-jane-komunat-me-te-prekura-me-koronavirus/60%Daily2020-06-18 18:16
https://kosovapost.net/sot-regjistrohen-83-raste-te-reja-me-covid-19-ne-kosove-sherohen-5-paciente-te-tjere/60%Daily2020-06-18 18:20
https://kosovapost.net/zemaj-dhe-ambasadori-kosnett-bisedojne-per-covid-19/60%Daily2020-06-18 17:58
https://kosovapost.net/moti-dy-ditet-ne-vazhdim/60%Daily2020-06-18 17:54
https://kosovapost.net/76744-2/60%Daily2020-06-18 17:27
https://kosovapost.net/agim-krasniqi-riemerohet-zevendesminister-i-financave/60%Daily2020-06-18 16:53
https://kosovapost.net/per-here-te-pare-nje-loje-elektronike-do-te-shitet-me-recete-per-qellime-terapie/60%Daily2020-06-18 16:47
https://kosovapost.net/shba-presidenti-donald-trump-refuzon-pretendimet-ne-librin-e-ish-keshilltarit-john-bolton/60%Daily2020-06-18 17:06
https://kosovapost.net/avioni-ushtarak-i-turqise-transporton-ushtaraket-shqiptare-ne-afganistan/60%Daily2020-06-18 16:36
https://kosovapost.net/lajcak-ne-prishtine-kosova-duhet-te-jete-e-bashkuar-ne-dialog/60%Daily2020-06-18 16:26
https://kosovapost.net/kolonizimi-i-mendjes-eshte-shume-i-rendesishem-se-sa-ai-i-territorit/60%Daily2020-06-18 16:16
https://kosovapost.net/recica-ka-takuar-koordinatorin-e-tika-kosova/60%Daily2020-06-18 16:04
https://kosovapost.net/i-jepet-lamtumira-e-fundit-zyrtarit-te-nismas-i-cili-vdiq-dje-ne-aksident/60%Daily2020-06-18 15:27
https://kosovapost.net/55-vjecari-me-origjine-nga-kosova-vret-57-vjecarin-ne-gjermani/60%Daily2020-06-18 15:22
https://kosovapost.net/thaci-flet-per-takimin-ne-washington-e-quan-kthese-historike-per-kosoven/60%Daily2020-06-18 14:59
https://kosovapost.net/termet-7-4-shkallesh-shkakton-edhe-tsunami/60%Daily2020-06-18 14:48
https://kosovapost.net/lavrov-pyet-daciqin-per-maske-ai-i-hudhet-ne-perqafim/60%Daily2020-06-18 14:44
https://kosovapost.net/medreseja-alauddin-shpall-konkurs-per-regjistrimin-e-nxenesve-ne-klasen-e-10-te/60%Daily2020-06-18 14:30
https://kosovapost.net/kelmendi-dasmat-sot-do-ishin-te-lejuara-ne-forme-te-kontrolluar-nese-do-degjohej-ideja-ime/60%Daily2020-06-18 14:07
https://kosovapost.net/merret-vendimi-per-shtyrje-te-testit-e-arritshmerise-dhe-matures-2/60%Daily2020-06-18 13:46
https://kosovapost.net/182-persona-pozitiv-sot-ne-maqedonin-e-veriut/60%Daily2020-06-18 13:42
https://kosovapost.net/ministri-veseli-nenshkruan-urdheresen-keto-jane-masat-qe-nga-sot-duhet-te-aplikohen-ne-cdo-kafiteri/60%Daily2020-06-18 13:26
https://kosovapost.net/kjo-eshte-deklarata-e-ambasades-se-shba-ve-ne-kosove-para-takimit-te-27-qershorit-ne-uashington-2/60%Daily2020-06-18 13:17
https://kosovapost.net/zyrtari-i-mpb-se-pozitiv-me-covid-19-ne-viti-pezullohet-regjistrimi-i-automjeteve-dhe-pajisja-me-dokumente/60%Daily2020-06-18 13:28
https://kosovapost.net/a-jane-te-shendetshme-ushtrimet-fizike-ne-natyre-gjate-pandemise/60%Daily2020-06-18 12:53
https://kosovapost.net/grenell-kosova-dhe-serbia-duhet-ta-shfrytezojne-shansen-qe-po-ia-jep-shtepia-e-bardhe/60%Daily2020-06-18 12:50
https://kosovapost.net/ja-kur-do-te-zhvillohet-ndeshja-maqedoni-e-veriut-kosove/60%Daily2020-06-18 12:45
https://kosovapost.net/si-te-veproni-nese-kafshoheni-nga-gjarpri/60%Daily2020-06-18 12:43
https://kosovapost.net/presidenti-erdogan-uron-zgjedhjen-e-diplomatit-turk-ne-krye-te-ap-te-okb-se/60%Daily2020-06-18 12:25
https://kosovapost.net/76665-2/60%Daily2020-06-18 12:23
https://kosovapost.net/shtrengoni-rripat-se-dite-te-veshtira-po-vijne-per-kosoven/60%Daily2020-06-18 12:16
https://kosovapost.net/zbulohet-pllaka-per-heroin-malush-ahmeti-dhe-perurohet-rruga-qe-lidh-rezallen-re-me-te-vjetren-qe-mban-emrin-e-tij/60%Daily2020-06-18 11:59
https://kosovapost.net/haradinaj-ne-takim-kritikon-lajcakun-per-padrejtesine-dhe-vonesen-e-be-se-ne-liberalizimin-e-vizave/60%Daily2020-06-18 11:52
https://kosovapost.net/lavrov-rusia-do-te-mbeshtese-cdo-vendim-qe-i-pershtatet-serbise/60%Daily2020-06-18 11:44
https://kosovapost.net/thaci-e-akuzoi-pse-votoi-kunder-kosoves-ne-unesco-lajcak-ia-kthen-te-e-dy-e-dime-historine/60%Daily2020-06-18 11:29
https://kosovapost.net/belgjike-largohet-busti-i-mbretit-kolonial-leopold-2/60%Daily2020-06-18 11:36
https://kosovapost.net/analisti-gjerman-weber-evropa-bart-pasojat-e-destabizimit-te-ballkanit-nga-levizja-e-kufijve-e-jo-ambasadori-grenell-apo-shefi-i-tij/60%Daily2020-06-18 11:16
https://kosovapost.net/vuciq-nuk-do-te-shkoje-ne-washington-me-flamur-te-bardhe/60%Daily2020-06-18 11:02
https://kosovapost.net/lluka-flet-per-qendrimin-e-akr-se-ne-takimin-e-kryeministrin-hoti/60%Daily2020-06-18 11:00
https://kosovapost.net/labinot-tahiri-i-reagon-deklarates-se-doktorrit-syla-se-ne-protestat-kane-rritur-rastet-pozitive/60%Daily2020-06-18 10:59
https://kosovapost.net/hoti-ne-procesin-e-dialogut-une-jam-shefi/60%Daily2020-06-18 10:51
https://kosovapost.net/marina-vjollca-poston-foto-e-mbuluar-me-shami-keshtu-e-komenton-stresi-foto/60%Daily2020-06-18 10:25
https://kosovapost.net/ne-komisionin-hetimor-per-covid-19-kerkohet-te-jene-deshmitare-vitia-e-zemaj/60%Daily2020-06-18 10:22
https://kosovapost.net/vuciq-ne-e-presim-lajcakun-pastaj-vijne-moska-dhe-washingtoni/60%Daily2020-06-18 10:18
https://kosovapost.net/obk-nje-per-qind-e-popullsise-ne-bote-e-zhvendosur/60%Daily2020-06-18 10:15
https://kosovapost.net/haradinaj-del-nga-takimi-i-thirrur-nga-kryeministri-hoti/60%Daily2020-06-18 10:00
https://kosovapost.net/cfare-po-ndodhe-ronaldo-humb-dy-finale-me-radhe/60%Daily2020-06-18 09:55
https://kosovapost.net/katica-janeva-shpallet-fajtore-dhe-denohet-me-7-vite-burg/60%Daily2020-06-18 09:46
https://kosovapost.net/ngjarjet-po-ndodhin-me-shpejte%cc%88si-ke%cc%88to-dite%cc%88-vendim-pas-vendimi-secili-me%cc%88-i-keq-se-tjetri/60%Daily2020-06-18 09:42
https://kosovapost.net/policia-gjen-1700-bime-kanabis-ne-istog/60%Daily2020-06-18 09:32
https://kosovapost.net/ish-ministri-abdixhiku-e-sekretari-u-frikesuan-te-nenshkruajne-tenderin-14-4-milione-euro/60%Daily2020-06-18 09:28
https://kosovapost.net/sot-testohen-per-koronavirus-rreth-40-femije-dhe-edukatore-ne-dy-cerdhe-te-prishtines/60%Daily2020-06-18 09:14
https://kosovapost.net/keto-jane-komunat-me-te-prekura-me-koronavirus-vushtrria-e-para-per-nga-numri-i-rasteve-aktive/60%Daily2020-06-18 09:00
https://kosovapost.net/te-infektuar-me-virusin-covid-19-26-pjesetare-te-fsk-se/60%Daily2020-06-18 08:43
https://kosovapost.net/shba-vendos-sanksione-ndaj-ciftit-asad-dhe-shume-mbeshtetesve-te-tyre/60%Daily2020-06-18 08:40
https://kosovapost.net/trump-miraton-projektligjin-per-turqit-ujgure-parashikon-sanksione-per-zyrtaret-kineze/60%Daily2020-06-18 08:35
https://kosovapost.net/uefa-gjermania-do-te-jete-nikoqir-i-cerekfinaleve-gjysmefinaleve-dhe-finales-se-liges-europa/60%Daily2020-06-18 08:36
https://kosovapost.net/jashari-ne-diten-e-clirimit-te-skenderajt-beri-homazhe-tek-shtatorja-e-komandantit-adem-jashari/60%Daily2020-06-18 08:28
https://kosovapost.net/labi-i-del-zot-premtimit-te-tij-niset-per-ulqin-foto/60%Daily2020-06-18 08:25
https://kosovapost.net/kalendari-historik-18-qershor/60%Daily2020-06-18 08:02
https://kosovapost.net/haradinaj-kline%cc%88-skenderaj-e-kamenice%cc%88-urime-dita-e-c%cc%a7lirimit/60%Daily2020-06-18 07:48
https://kosovapost.net/euro2020-kthehet-qershorin-e-ardhshem/60%Daily2020-06-18 07:41
https://kosovapost.net/vuciq-be-ja-nuk-di-cfare-te-na-ofroje-ne-kembim-te-kosoves-ne-kombet-e-bashkuara/60%Daily2020-06-18 07:57
https://kosovapost.net/kryeministri-hoti-pret-sot-ne-takim-ambasadoret-e-vendeve-anetare-te-be-se/60%Daily2020-06-18 07:33
https://kosovapost.net/avokati-i-popullit-apel-qytetareve-rrespektoni-masat-per-parandalimin-e-covid-19/60%Daily2020-06-18 07:28
https://kosovapost.net/aksidentohet-me-makine-kryeministri-boris-johnson-foto/60%Daily2020-06-18 07:24
https://kosovapost.net/mengjesi-eshte-faktori-kryesor-per-humbjen-e-peshes/60%Daily2020-06-18 07:20
https://kosovapost.net/jam-gjyqtarja-me-e-ndershme-ne-republikesot-vendimi-per-fatmira-hajdarin/60%Daily2020-06-18 07:17
https://kosovapost.net/76539-2/60%Daily2020-06-18 07:15
https://kosovapost.net/moti-sot-92/60%Daily2020-06-18 07:07
https://kosovapost.net/ne-cilat-organizata-nderkombetare-u-anetaresua-kosova-dhe-cilat-i-synon/60%Daily2020-06-17 21:40
https://kosovapost.net/abrashi-thote-se-refuzimi-i-fteses-se-hotit-nga-vetevendosje-eshte-veprim-i-pritshem/60%Daily2020-06-17 21:22
https://kosovapost.net/vv-per-te-filluar-dialogu-me-serbine-eshte-dashur-te-largohej-nje-qeverisje-e-mire/60%Daily2020-06-17 21:15
https://kosovapost.net/kush-punon-ne-kompjuter-ka-nevoje-per-kete-vitamine/60%Daily2020-06-17 20:58
https://kosovapost.net/gjyqtari-i-superliges-pozitiv-me-covid-19/60%Daily2020-06-17 20:34
https://kosovapost.net/ahmeti-kandidati-shqiptar-per-kryeminister-do-te-jete-figure-mbipartiake/60%Daily2020-06-17 20:08
https://kosovapost.net/hoti-po-kompleton-kabinetin-ja-ke-e-emeron-zv-minister-te-drejtesise/60%Daily2020-06-17 20:04
https://kosovapost.net/terheqja-e-qeverise-nga-ky-ndryshim-tregon-gjunjezimin-e-saj-para-serbise-dhe-eshte-tendence-per-amnistim-te-krimeve-te-luftes/60%Daily2020-06-17 19:30
https://kosovapost.net/qevria-e-kosoves-ben-te-detyrueshme-vendosjen-e-maskave-kudo-ne-hapesirat-publike/60%Daily2020-06-17 19:11
https://kosovapost.net/besart-dreshaj-emerohet-zevendesminister-ne-ministrine-e-punes-dhe-mireqenies-sociale/60%Daily2020-06-17 19:05
https://kosovapost.net/beyer-ekziston-vetem-nje-proces-i-dialogut-qe-e-drejton-be-ja-qe-con-drejt-nje-marreveshjeje-kosove-serbi/60%Daily2020-06-17 19:00
https://kosovapost.net/pezullohet-nga-puna-drejtori-i-ministrise-se-puneve-te-jashtme-te-kosoves/60%Daily2020-06-17 18:33
https://kosovapost.net/nga-keto-vendbanime-jane-77-rastet-e-reja-me-covid-19-ne-kosove/60%Daily2020-06-17 18:18
https://kosovapost.net/humanisti-halil-kastrati-shpallet-qytetar-nderi-i-komunes-se-vushtrrise/60%Daily2020-06-17 18:11
https://kosovapost.net/thaci-nese-nuk-arrihet-marreveshje-kosova-e-serbia-do-te-jene-humbese/60%Daily2020-06-17 17:51
https://kosovapost.net/mulhaxha-rrezimi-i-qeverise-kurti-ne-kohen-e-pandemise-do-te-regjistrohet-ne-histori-si-turp/60%Daily2020-06-17 17:29
https://kosovapost.net/anulohen-edhe-per-neser-te-gjitha-fluturimet-ne-adem-jashari/60%Daily2020-06-17 17:21
https://kosovapost.net/muharrem-sfarqa-emerohet-zevendesminister-i-ekonomise/60%Daily2020-06-17 17:11
https://kosovapost.net/a-do-kete-plotesim-ndryshim-te-ligjit-per-pensionet-flasin-nga-drejtoria-e-pensioneve/60%Daily2020-06-17 17:05
https://kosovapost.net/ky-eshte-drejtori-i-ri-i-urbanizmit-dhe-planifikimit-ne-prizren/60%Daily2020-06-17 17:44
https://kosovapost.net/moti-do-te-kemi-gjate-5-diteve-te-ardhshme/60%Daily2020-06-17 16:24
https://kosovapost.net/ministri-zemaj-thote-se-pandemia-duhet-te-kontrollohet-nga-organet-e-rendit/60%Daily2020-06-17 16:07
https://kosovapost.net/drejtoresha-e-kesaj-klinike-rezulton-pozitive-me-koronavirus-testohet-i-gjithe-stafi/60%Daily2020-06-17 15:51
https://kosovapost.net/ngjarje-e-rende-ne-vushtrri-2-vellezer-vdesin-brenda-dites-dyshohet-se-u-helmuan-me-alkool/60%Daily2020-06-17 15:47
https://kosovapost.net/zyrtare-me-8-tetor-kosova-luan-ndaj-maqedonise-veriore/60%Daily2020-06-17 15:39
https://kosovapost.net/merret-vendimi-ja-kur-do-te-luhen-ndeshjet-e-champions-league-dhe-europa-league/60%Daily2020-06-17 15:33
https://kosovapost.net/france-punonjesit-e-kujdesit-shendetesor-protestojne-per-kushtet-e-pamjaftueshme-te-punes/60%Daily2020-06-17 15:20
https://kosovapost.net/qeveria-hoti-merr-vendim-qe-institucionet-publike-e-private-ta-reduktojne-stafin-per-shkak-te-covid-19/60%Daily2020-06-17 15:13
https://kosovapost.net/xhabir-zharku-paguan-100-mije-euro-per-tu-liruar-nga-paraburgimi/60%Daily2020-06-17 15:08
https://kosovapost.net/lajmi-i-fundit-qeveria-e-kosoves-merr-masa-te-reja-per-mbrojtjen-nga-covid-19/60%Daily2020-06-17 15:05
https://kosovapost.net/selimi-thote-se-vetevendosje-nuk-do-te-shkoj-ne-zyren-e-avdullah-hotit/60%Daily2020-06-17 14:53
https://kosovapost.net/pdk-nuk-i-shkon-hotit-ne-takim-presin-ftese-me-serioze/60%Daily2020-06-17 14:46
https://kosovapost.net/infektohet-me-covid-19-drejtori-i-sherbimeve-publike-ne-gjilan-sot-testohen-60-persona/60%Daily2020-06-17 14:09
https://kosovapost.net/mbyllen-dy-shkolla-te-feto-s-ne-shba/60%Daily2020-06-17 15:16
https://kosovapost.net/kosova-renditet-e-treta-ne-turneun-mesdhetar-te-shahut/60%Daily2020-06-17 13:46
https://kosovapost.net/vucic-nuk-e-di-se-cila-do-te-jete-tema-e-bisedimeve-ne-washington/60%Daily2020-06-17 13:33
https://kosovapost.net/nente-viktima-dhe-193-raste-te-reja-me-covid-19-sot-ne-maqedonine-e-veriut/60%Daily2020-06-17 13:28
https://kosovapost.net/gjilani-me-masa-te-reja-kunder-covid-19/60%Daily2020-06-17 13:11
https://kosovapost.net/del-pozitiv-me-covid-19-drejtori-i-nje-klinike-ne-qkuk/60%Daily2020-06-17 12:59
https://kosovapost.net/fibula-nis-udhetimet-e-para-drejte-antalise-nga-data-5-korrik/60%Daily2020-06-17 12:54
https://kosovapost.net/abazi-hotit-duhet-te-jesh-lider-per-ti-ftuar-lideret-ne-takim/60%Daily2020-06-17 13:19
https://kosovapost.net/kryeministri-hoti-ne-marreveshjen-midis-kosoves-dhe-serbise-nuk-do-te-kete-kompromis/60%Daily2020-06-17 12:39
https://kosovapost.net/osmani-falenderon-diasporen-jeni-krenaria-jone-e-gjithhershme/60%Daily2020-06-17 12:26
https://kosovapost.net/napolitano-nese-rugova-do-te-kishte-qene-amerikan-do-te-kishte-pushtuar-boten-me-diplomaci/60%Daily2020-06-17 12:23
https://kosovapost.net/ky-eshte-lapsusi-i-the-sun-per-rita-oren/60%Daily2020-06-17 12:21
https://kosovapost.net/si-ti-largoni-rrudhat-ne-fytyre-vetem-permes-sodes-se-bukes/60%Daily2020-06-17 12:08
https://kosovapost.net/hoti-e-vlereson-te-rendesishem-thellimin-e-bashkepunimit-me-kroacine/60%Daily2020-06-17 11:55
https://kosovapost.net/msh-ja-kerkon-200-profesioniste-shendetesore-per-menaxhimin-e-covid-19/60%Daily2020-06-17 11:44
https://kosovapost.net/haradinaj-kujton-babane-ne-dyvjetorin-e-vdekjes-ai-na-mesoi-qe-te-vdesim-per-liri/60%Daily2020-06-17 11:25
https://kosovapost.net/pamje-nga-aksioni-i-njesise-speciale-e-terheqin-zvarre-kryetarin-e-budvas-dhe-e-arrestojne/60%Daily2020-06-17 11:13
https://kosovapost.net/klinikes-infektive-po-i-rrezikohen-kapacitetet-per-te-semuret-me-covid-19/60%Daily2020-06-17 11:01
https://kosovapost.net/presidenti-thaci-nderon-me-urdhrin-hero-i-kosoves-shaban-dragajn/60%Daily2020-06-17 10:56
https://kosovapost.net/76364-2/60%Daily2020-06-17 10:51
https://kosovapost.net/haradinaj-kujton-babain-ne-dyvjetorin-e-vdekjes-ai-na-mesoi-qe-te-vdesim-per-liri/60%Daily2020-06-17 10:47
https://kosovapost.net/la-gjermanine-per-kosoven-brestovci-emerohet-zevendesminister-i-puneve-te-jashtme/60%Daily2020-06-17 10:42
https://kosovapost.net/ulet-numri-i-rasteve-te-infektimeve-me-covid-19-ne-shqiperi-gjate-24-oreve-te-fundit-preken-50-persona/60%Daily2020-06-17 10:08
https://kosovapost.net/rikthehet-premier-league-sot-zhvillohen-keto-dy-ndeshje/60%Daily2020-06-17 10:06
https://kosovapost.net/shba-protestuesit-shkaterrojne-statujen-e-ushtrise-se-konfederates/60%Daily2020-06-17 09:56
https://kosovapost.net/mustafa-pas-takimit-me-lajcak-ldk-ja-eshte-e-interesuar-qe-marreveshja-te-mbyllet-me-njohje-reciproke/60%Daily2020-06-17 09:59
https://kosovapost.net/lajcak-pas-takimit-me-kurtin-ishte-frytdhenes-kosova-te-flase-me-nje-ze-ne-dialogun-e-lehtesuar-nga-be-ja/60%Daily2020-06-17 09:47
https://kosovapost.net/daciq-serbia-e-gatshme-per-dialog-por-jo-te-pranojme-njohjen-e-kosoves/60%Daily2020-06-17 09:34
https://kosovapost.net/kengetarja-e-njohur-ne-kemi-nevoje-per-ty-arben-vitia/60%Daily2020-06-17 09:28
https://kosovapost.net/kreu-i-lvv-se-ne-obiliq-ngushellon-familjen-terbunja-dhe-salihu-per-vdekjen-e-femijeve-ne-millosheve/60%Daily2020-06-17 09:20
https://kosovapost.net/kjo-qeveri-eshte-e-paligjshme-ska-as-kredibilitet-e-as-legjitimitet/60%Daily2020-06-17 09:32
https://kosovapost.net/diplomati-cek-thomas-szunyog-emerohet-shef-i-zyres-se-be-se-ne-kosove/60%Daily2020-06-17 09:12
https://kosovapost.net/kryeministri-hoti-fton-lideret-partiake-per-bashkerendim-te-qendrimeve-para-vizites-ne-washington/60%Daily2020-06-17 09:06
https://kosovapost.net/76318-2/60%Daily2020-06-17 09:04
https://kosovapost.net/zyrtari-i-nismes-qe-nderroi-jete-ne-aksident-trafiku-ishte-kryetar-i-klubit-te-futbollit-kff-malisheva/60%Daily2020-06-17 08:43
https://kosovapost.net/shtypi-gjerman-per-kosoven-shba-ja-e-le-menjane-be-ne/60%Daily2020-06-17 08:42
https://kosovapost.net/polaku-i-ve-vetes-flaken-para-parlamentit-ne-varshave-bertiti-se-nuk-ka-drejtesi-ne-kete-vend-policet-arrijne-tia-shpetojne-jeten/60%Daily2020-06-17 08:39
https://kosovapost.net/aksident-ne-fshatin-vranidoll-tete-te-lenduar-video/60%Daily2020-06-17 08:31
https://kosovapost.net/lajcak-takon-kurtin-dhe-vijon-te-ldk/60%Daily2020-06-17 08:22
https://kosovapost.net/keshilltari-amerikan-robert-obrien-mirepret-takimin-mes-zyrtareve-te-kosoves-dhe-serbise/60%Daily2020-06-17 08:16
https://kosovapost.net/zemaj-ia-le-fajin-moskujdesit-te-qytetareve-per-rritjen-e-rasteve-paralajmeron-edhe-rishikimin-e-masave/60%Daily2020-06-17 08:10
https://kosovapost.net/fatmir-limaj-lajm-i-kobshem-vdekja-e-albert-krasniqit/60%Daily2020-06-17 07:23
https://kosovapost.net/kosova-ne-kurthin-e-dy-proceseve-per-dialog/60%Daily2020-06-17 07:19
https://kosovapost.net/345-raste-ditore-me-covid-19-ne-gjermani/60%Daily2020-06-17 07:15
https://kosovapost.net/gerxhaliu-jostabiliteti-politik-po-e-veshtireson-luften-kunder-pandemise-te-rritet-borxhi-publik/60%Daily2020-06-17 07:11
https://kosovapost.net/ikshpk-brengosese-rritja-e-numrit-te-rasteve-me-covid-19-bartja-e-maskave-te-jete-obligative/60%Daily2020-06-17 07:08
https://kosovapost.net/anulohenedhe-sot-te-gjitha-fluturimet-nga-aeroporti-adem-jashari/60%Daily2020-06-17 07:00
https://kosovapost.net/ne-nje-aksident-trafiku-dje-ka-nderruar-jete-keshilltari-i-ministrit-krasniqi/60%Daily2020-06-17 06:51
https://kosovapost.net/kalendari-historik-17-qershor/60%Daily2020-06-17 12:13
https://kosovapost.net/zbulohen-datat-kur-do-mbahet-eurovizioni/60%Daily2020-06-17 06:39
https://kosovapost.net/liberalizimi-i-vizave-peng-i-korrupsionit-te-nivelit-te-larte/60%Daily2020-06-17 06:36
https://kosovapost.net/ekspertet-shpallin-dieten-mesdhetare-si-dieten-me-te-mire-ne-bote/60%Daily2020-06-17 06:33
https://kosovapost.net/bajern-mynih-shpallet-kampion-i-bundesliges-per-here-te-30-te-titulli-i-tete-radhazi/60%Daily2020-06-17 06:31
https://kosovapost.net/qorrolli-marreveshja-te-kete-dy-premisa-ruajtjen-e-17-shkurtit-dhe-te-mos-preket-territori/60%Daily2020-06-17 06:28
https://kosovapost.net/nato-ja-kerkon-hollesi-rreth-pakesimit-te-trupave-te-shba-ne-gjermani/60%Daily2020-06-17 06:27
https://kosovapost.net/luftimi-dhe-parandalimi-i-covid-19-zemaj-me-nje-mesazh-te-rendesishem-per-qytetaret/60%Daily2020-06-17 06:22
https://kosovapost.net/moti-sot-91/60%Daily2020-06-17 06:16
https://kosovapost.net/neser-mblidhet-kryesia-e-kuvendit-mesohet-rendi-i-dites/60%Daily2020-06-16 22:07
https://kosovapost.net/anulohen-te-gjitha-fluturimet-e-parapara-per-neser/60%Daily2020-06-16 21:50
https://kosovapost.net/gjuriq-dhe-lista-serbe-reagojne-per-rrugen-decan-plave/60%Daily2020-06-16 21:29
https://kosovapost.net/e-fundit-te-gjitha-rruget-ne-presheve-do-emerohen-ne-gjuhen-shqipe/60%Daily2020-06-16 21:10
https://kosovapost.net/vjosa-osmani-ne-asnje-moment-su-pendua-qe-nuk-votoi-qeverine-hoti/60%Daily2020-06-16 20:36
https://kosovapost.net/me-kete-deklarate-a-po-e-paralajmeron-isa-mustafa-largimin-e-vjosa-osmanit-nga-ldk/60%Daily2020-06-16 20:11
https://kosovapost.net/hoti-ngushellon-familjen-terbunja-dhe-salihu-pas-vdekjes-se-femijeve-ne-millosheve/60%Daily2020-06-16 19:53
https://kosovapost.net/aksident-trafiku-ne-rrugen-mitrovice-peje-pese-te-lenduar/60%Daily2020-06-16 19:40
https://kosovapost.net/abazi-thaci-duhet-te-pergjigjet-per-keto-vrasje-dhe-duhet-mos-me-vazhdu-me-ndersy-milaim-zeken/60%Daily2020-06-16 19:56
https://kosovapost.net/mustafa-i-quan-endrra-deklaratat-per-ndarje-te-kosoves-ska-dokumente-e-as-marreveshje-as-per-ndarje-as-per-shkembime-territoriale/60%Daily2020-06-16 18:55
https://kosovapost.net/lajcak-fton-hotin-ne-bruksel/60%Daily2020-06-16 18:22
https://kosovapost.net/kryetari-i-kamenices-rezulton-pozitiv-me-koronavirus/60%Daily2020-06-16 18:12
https://kosovapost.net/nga-keto-komuna-vijne-rastet-e-reja-me-koronavirus-2/60%Daily2020-06-16 18:04
https://kosovapost.net/nga-keto-komuna-vijne-rastet-e-reja-me-koronavirus/60%Daily2020-06-16 17:56
https://kosovapost.net/pronari-i-restaurant-momo-ka-ka-rezultuar-pozitiv-me-covid-19-por-jo-edhe-puntoret/60%Daily2020-06-16 17:54
https://kosovapost.net/141-raste-te-reja-me-koronavirus-ne-kosove-sherohen-5-paciente-te-tjere/60%Daily2020-06-16 17:30
https://kosovapost.net/osmani-i-kerkon-lajcakut-dialog-ku-sdiskutohet-per-territore/60%Daily2020-06-16 17:03
https://kosovapost.net/lajcak-insiston-qe-dialogu-te-nis-ne-bruksel-pres-qe-ky-proces-i-nisur-me-2011-te-perfundoje-suksesshem/60%Daily2020-06-16 16:25
https://kosovapost.net/nxirret-edhe-trupi-i-femijes-tjeter-nga-pusi-ne-millosheve/60%Daily2020-06-16 16:21
https://kosovapost.net/thaci-pas-takimit-me-lajcakun-sa-me-shpejt-te-behet-liberalizimi-i-vizave-dhe-te-kete-njohje-reciproke/60%Daily2020-06-16 16:03
https://kosovapost.net/fillon-takimi-mes-emisarit-te-be-se-dhe-presidentit-thaci/60%Daily2020-06-16 15:36
https://kosovapost.net/hoti-paralajmeron-takime-me-lideret-e-partive-para-nisjes-per-washington/60%Daily2020-06-16 15:20
https://kosovapost.net/rast-i-rende-ne-millosheve-dy-femije-bien-ne-pus-konstatohet-vdekja-e-njerit-tjetri-po-kerkohet/60%Daily2020-06-16 15:05
https://kosovapost.net/dy-femije-bien-ne-nje-pus-ne-fshatin-millosheve-njeri-vdiq-tjetri-po-kerkohet/60%Daily2020-06-16 15:03
https://kosovapost.net/pdk-thote-se-qeveria-aktuale-po-perdor-te-njejten-qasje-si-qeveria-e-kaluar/60%Daily2020-06-16 14:40
https://kosovapost.net/ky-lenge-eshte-ilac-i-mahnitshem-per-parandalimin-e-hipertensionit/60%Daily2020-06-16 14:26
https://kosovapost.net/be-cdo-marreveshje-ndermjet-kosoves-dhe-serbise-duhet-te-kaloje-permes-dialogut-te-brukselit/60%Daily2020-06-16 14:19
https://kosovapost.net/vuciq-njohja-e-kosoves-sdo-te-jete-teme-ne-washington-as-nuk-do-ta-lejojme-qe-te-jete/60%Daily2020-06-16 14:14
https://kosovapost.net/ngjarje-e-rende-ne-obiliq-dy-te-mitur-bien-ne-nje-grope-me-uje/60%Daily2020-06-16 14:04
https://kosovapost.net/keto-jane-vendet-europiane-qe-kane-rihapur-kufijte-e-tyre-per-turistet/60%Daily2020-06-16 13:56
https://kosovapost.net/klubi-i-premier-league-tenton-goditjen-e-madhe/60%Daily2020-06-16 13:43
https://kosovapost.net/blerta-deliu-kodra-paralajmeron-aderime-te-reja-ne-pdk/60%Daily2020-06-16 13:41
https://kosovapost.net/recica-zotohet-se-do-te-ndihmoje-ekonomite-familjare-te-punetoreve-te-prekura-nga-pandemia/60%Daily2020-06-16 13:41
https://kosovapost.net/ministria-e-shendetesise-publikon-manualin-per-mbrojtje-nga-perhapja-e-koronavirusit/60%Daily2020-06-16 13:21
https://kosovapost.net/reagon-ashper-albin-kurti-pas-paralajmerimit-per-takimin-ne-shba-mes-kosoves-dhe-serbise/60%Daily2020-06-16 13:36
https://kosovapost.net/njohja-e-kosoves-nga-bosnja-do-te-ishte-vendim-drejte-dhe-i-rendesishem/60%Daily2020-06-16 12:57
https://kosovapost.net/i-deleguari-i-be-se-mberrin-ne-kosove/60%Daily2020-06-16 12:47
https://kosovapost.net/trump-e-konfirmon-do-te-largoj-trupat-nga-gjermania/60%Daily2020-06-16 12:31
https://kosovapost.net/pdk-konference-urgjente-per-media/60%Daily2020-06-16 12:25
https://kosovapost.net/protestat-cotton-publikoj-opinionin-dergoni-trupat-jep-doreheqjen-redaktori-i-new-york-times/60%Daily2020-06-16 12:09
https://kosovapost.net/trondite-haki-abazi-hashim-thaci-ka-shpenzua-miliona-euro-per-ndarjen-e-kosoves/60%Daily2020-06-16 11:59
https://kosovapost.net/hapet-bypass-i-i-fierit-shkurton-me-35-minuta-distancen-tirane-vlore/60%Daily2020-06-16 11:43
https://kosovapost.net/%e2%80%8bkonfirmohet-takimi-thaci-lajcak/60%Daily2020-06-16 11:36
https://kosovapost.net/veliu-do-te-raportoje-per-rastin-e-kasafortes-me-dokumente-te-klasifikuara-shteterore/60%Daily2020-06-16 11:34
https://kosovapost.net/taksistet-bllokojne-komunen-e-prishtines-kerkojne-kushte-me-te-mira-te-punes/60%Daily2020-06-16 15:01
https://kosovapost.net/whatsapp-ofron-sherbimin-qe-e-duam-te-gjithe-dhe-ky-eshte-shteti-i-pare-qe-po-e-provon/60%Daily2020-06-16 11:02
https://kosovapost.net/grate-qe-humben-punen-gjate-pandemise-ne-kosove-mund-te-aplikojne-per-tu-ndihmuar-financiarisht/60%Daily2020-06-16 10:57
https://kosovapost.net/e-moshuara-nga-rahoveci-qe-vdiq-sot-nga-covid-19-ka-edhe-3-femije-te-infektuar/60%Daily2020-06-16 10:52
https://kosovapost.net/ministri-i-bujqesise-merr-dy-vendime-te-reja-per-pershpejtimin-e-pagesave-te-granteve/60%Daily2020-06-16 10:46
https://kosovapost.net/ky-eshte-i-derguari-i-aak-se-per-dialogun-kosove-serbi/60%Daily2020-06-16 10:24
https://kosovapost.net/ministri-zemaj-priti-ne-takim-deputeten-reshitaj-dikutuan-per-masat-parandaluese-kunder-koronavirusit/60%Daily2020-06-16 10:40
https://kosovapost.net/si-te-parandaloni-pickimin-nga-mushkonjat-praktikoni-keto-metoda/60%Daily2020-06-16 09:48
https://kosovapost.net/shtyhet-per-ne-prill-2021-ceremonia-e-cmimeve-oscar-shkak-te-covid-19/60%Daily2020-06-16 09:45
https://kosovapost.net/ahmeti-shifrat-e-fundit-te-rasteve-te-reja-me-coronavirus-jane-alarmante/60%Daily2020-06-16 09:39
https://kosovapost.net/kjo-eshte-fytyra-e-vertete-e-serbise/60%Daily2020-06-16 09:31
https://kosovapost.net/daciq-falenderon-algjerine-per-mosnjohjen-e-kosoves/60%Daily2020-06-16 09:23
https://kosovapost.net/nga-covid-19-vdes-nje-74-vjecare-ne-kosove/60%Daily2020-06-16 09:18
https://kosovapost.net/gjendet-pa-shenja-jete-nje-femer-ne-mitrovice/60%Daily2020-06-16 09:14
https://kosovapost.net/zhduket-nje-person-ne-prishtine/60%Daily2020-06-16 09:02
https://kosovapost.net/nuk-do-te-kete-diskutime-per-shkembimin-e-territoreve-te-mos-perhapen-dezinformata/60%Daily2020-06-16 08:57
https://kosovapost.net/presidenti-thaci-washingtoni-e-ka-bere-te-qarte-se-ky-proces-eshte-per-njohje-reciproke-mes-kosoves-dhe-serbise/60%Daily2020-06-16 08:49
https://kosovapost.net/minoritari-grek-djeg-flamurin-shqiptar-ne-mes-te-sarandes/60%Daily2020-06-16 08:43
https://kosovapost.net/shengeni-serish-ne-fuqi/60%Daily2020-06-16 08:25
https://kosovapost.net/von-cramon-le-te-perpiqemi-per-nje-marreveshje-te-qendrueshme-kosove-serbi/60%Daily2020-06-16 08:21
https://kosovapost.net/lajcak-niset-per-prishtine-me-ndihmen-e-ushtrise-zvicerane/60%Daily2020-06-16 08:15
https://kosovapost.net/limaj-urime-dita-e-c%cc%a7lirimit-malisheve%cc%88/60%Daily2020-06-16 08:11
https://kosovapost.net/haradinaj-uron-decanin-pejen-e-malisheven-per-diten-e-clirimit/60%Daily2020-06-16 08:01
https://kosovapost.net/maqedonia-e-veriut-gjendja-e-jashtezakonshme-deri-me-22-qershor/60%Daily2020-06-16 07:48
https://kosovapost.net/obsh-ja-paralajmeron-per-rikthim-te-koronavirusit/60%Daily2020-06-16 07:29
https://kosovapost.net/presioni-i-thacit-i-con-rreth-1-milion-euro-te-nje-biznes-privat/60%Daily2020-06-16 07:22
https://kosovapost.net/76020-2/60%Daily2020-06-16 07:18
https://kosovapost.net/lushi-ftesa-e-grenell-deshmon-vemendjen-e-washingtonit-ne-ceshtjen-kosove-serbi/60%Daily2020-06-16 07:07
https://kosovapost.net/ne-kosove-mbi-600-raste-aktive-me-covid-19/60%Daily2020-06-16 07:03
https://kosovapost.net/nese-rritet-numri-i-te-infektuarve-me-koronavirus-nuk-perjashtohet-karantinimi-i-prishtines/60%Daily2020-06-16 06:55
https://kosovapost.net/perplasja-amerikano-gjermane-per-kosoven/60%Daily2020-06-16 06:52
https://kosovapost.net/covid-19-goditje-vdekjeprurese-per-qendrat-e-qyteteve-gjermane/60%Daily2020-06-16 06:48
https://kosovapost.net/kalendari-historik-16-qershor/60%Daily2020-06-16 07:01
https://kosovapost.net/presidenti-thaci-dhe-kryeministri-hoti-perfaqesojne-kosoven-ne-shtepine-e-bardhe/60%Daily2020-06-16 06:35
https://kosovapost.net/a-do-te-largohet-griezmann-nga-11-shja-e-barcelones/60%Daily2020-06-16 06:32
https://kosovapost.net/nje-filxhan-kafe-dhe-kater-caja-te-gjelber-parandalojne-sulmin-ne-tru/60%Daily2020-06-16 06:28
https://kosovapost.net/gjermania-shenon-rritje-te-rasteve-dhe-vdekjeve-te-reja-nga-covid-19/60%Daily2020-06-16 06:23
https://kosovapost.net/75983-2/60%Daily2020-06-16 06:20
https://kosovapost.net/moti-sot-dhe-gjate-javes-8/60%Daily2020-06-16 06:13
https://kosovapost.net/keto-jane-lagjet-e-prishtines-ne-te-cilat-banojne-te-infektuarit-me-covid-19/60%Daily2020-06-15 21:35
https://kosovapost.net/dalin-rezultatet-e-testeve-te-stafit-te-mpj-se/60%Daily2020-06-15 21:29
https://kosovapost.net/tani-pe%cc%88r-tani-ne%cc%88-kosove-skemi-elita-politike-te%cc%88-mire%cc%88fillta-por-kemi-mjaft-vec-politikane%cc%88-oligarke%cc%88-qe%cc%88-u-pasuruan-ne%cc%88-politike%cc%88/60%Daily2020-06-15 21:23
https://kosovapost.net/hoti-tregon-masat-e-reja-te-qeverise-pas-129-rasteve-pozitive/60%Daily2020-06-15 20:56
https://kosovapost.net/turqia-e-gatshme-te-mireprese-mysafiret-e-huaj/60%Daily2020-06-15 20:31
https://kosovapost.net/shperthen-lufta-kibernetike-mes-greqise-dhe-turqise/60%Daily2020-06-15 20:12
https://kosovapost.net/zemaj-thote-se-eshte-situate-e-menaxhueshme/60%Daily2020-06-15 19:55
https://kosovapost.net/reagon-valbon-krasniqi-pas-129-rasteve-pozitive-ka-nje-mesazh/60%Daily2020-06-15 19:45
https://kosovapost.net/zemaj-do-te-angazhohem-ne-maksimum-qe-te-mos-kthehen-masat-kufizuese/60%Daily2020-06-15 19:26
https://kosovapost.net/tahiri-falenderon-bashkeinicuesin-e-protestes-per-dasmat-jep-fjalen-se-do-te-shkoj-ne-burg-nese-ndonje-protestues-del-pozitiv-me-covid-19/60%Daily2020-06-15 19:12
https://kosovapost.net/ambasada-e-kosoves-ne-itali-njofton-bashkatdhetaret-qe-te-mos-nisen-per-ne-kosove-deri-ne-kete-date/60%Daily2020-06-15 18:50
https://kosovapost.net/alarmohet-kosova-129-raste-pozitive-nga-testimet-e-sotme/60%Daily2020-06-15 18:36
https://kosovapost.net/veseli-kerkon-te-rinisin-fluturimet-nga-aeroporti-i-prishtines/60%Daily2020-06-15 18:13
https://kosovapost.net/shpenzim-i-ege%cc%88r-i-parase%cc%88-publike-ne-investimet-kapitale-ne-obiliq/60%Daily2020-06-15 17:59
https://kosovapost.net/avokati-i-njohur-kosovar-bene-testimin-per-covid-19/60%Daily2020-06-15 17:01
https://kosovapost.net/lajm-i-mire-nga-italia-sot-numri-me-i-ulet-i-vdekjeve-qe-nga-shfaqja-e-covid-19/60%Daily2020-06-15 16:25
https://kosovapost.net/kamioni-shkel-pengesat-ne-ne-diten-qe-u-vendosen-nga-komuna-e-prishtines/60%Daily2020-06-15 15:57
https://kosovapost.net/ministri-abrashi-priti-ne-takim-drejtorin-e-keds-ne-kosove/60%Daily2020-06-15 15:14
https://kosovapost.net/hoti-paralajmeron-vale-te-dyte-te-koronavirusit-ka-nje-apel-per-qytetaret/60%Daily2020-06-15 15:05
https://kosovapost.net/103-raste-te-reja-me-covid-19-ne-maqedonine-e-veriut/60%Daily2020-06-15 15:01
https://kosovapost.net/mjeket-infermieret-policet-ushtaret-e-zjarrfikesit-jane-heronjte-e-gjalle-te-diteve-te-sotme/60%Daily2020-06-15 14:56
https://kosovapost.net/testohen-per-koronavirus-stafi-i-mpj-se/60%Daily2020-06-15 14:45
https://kosovapost.net/trusti-del-me-nje-njoftim-te-rendesishem-per-qytetaret/60%Daily2020-06-15 14:18
https://kosovapost.net/recica-eshte-koha-per-promovimin-e-dialogut-social/60%Daily2020-06-15 14:07
https://kosovapost.net/lajcak-ne-kosove-mesazhi-per-dialogun-dhe-takimet-me-kreret-e-shtetit/60%Daily2020-06-15 14:03
https://kosovapost.net/12-vjet-burgim-per-vrasjen-e-kryer-me-2004-n-ne-ferizaj/60%Daily2020-06-15 13:27
https://kosovapost.net/%e2%80%8bvv-koha-e-zgjedhjeve-po-afron/60%Daily2020-06-15 13:21
https://kosovapost.net/gjilani-nis-festimet-per-diten-e-clirimit-me-25-qershor-ngrihet-lapidari-i-abullah-tahirit/60%Daily2020-06-15 13:08
https://kosovapost.net/ne-maqedonine-e-veriut-gjate-24-oreve-shenohen-5-viktima-nga-covid-19/60%Daily2020-06-15 13:06
https://kosovapost.net/sulmohet-konsullata-e-kosoves-ne-kopenhage-reagon-mpjd-ja/60%Daily2020-06-15 13:04
https://kosovapost.net/ja-cfare-duhet-te-bej-qeveria-e-kosoves-ne-raport-me-qeverine-serbe/60%Daily2020-06-15 12:59
https://kosovapost.net/17-vjecarja-qe-u-vra-dje-ne-peje-ishte-e-infektuar-me-covid-19-varrimi-behet-sot/60%Daily2020-06-15 12:48
https://kosovapost.net/policia-ne-shqiperi-kercenon-me-sanksione-te-infektuarit-qe-dalin-nga-shtepite/60%Daily2020-06-15 12:44
https://kosovapost.net/kmdlnj-duhet-lejuar-puna-e-gastronomeve-organizimi-i-dasmave-dhe-ngjarjeve-sportive/60%Daily2020-06-15 12:38
https://kosovapost.net/qeqa-i-godet-gjyqtaret-e-futbollit-ne-kosove-ka-refere-dallavergji-dhe-amatere/60%Daily2020-06-15 12:24
https://kosovapost.net/recica-premton-rritje-te-pensioneve-baze-per-te-moshuarit/60%Daily2020-06-15 12:12
https://kosovapost.net/ministri-zemaj-tregon-se-a-do-lejohet-mbajtja-e-dasmave-kete-vere/60%Daily2020-06-15 11:48
https://kosovapost.net/ramadani-qytetareve-nuk-e-dhate-provimin-rastet-me-koronavirus-do-te-rriten-ende/60%Daily2020-06-15 11:39
https://kosovapost.net/ministria-e-shendetesise-prezanton-manualin-me-udhezime-per-mbrojtje-nga-virusi/60%Daily2020-06-15 12:31
https://kosovapost.net/17-vjecarja-e-vrare-dje-ne-peje-ishte-infektuar-me-covid-19-2/60%Daily2020-06-15 11:24
https://kosovapost.net/17-vjecarja-e-vrare-dje-ne-peje-ishte-infektuar-me-covid-19/60%Daily2020-06-15 11:23
https://kosovapost.net/a-do-te-largohet-nga-spal-ja-si-pergjigjet-etrit-berisha/60%Daily2020-06-15 11:36
https://kosovapost.net/qeveria-kerkon-kredi-pese-vjecare-nga-banka-boterore-per-pakon-emergjente/60%Daily2020-06-15 10:47
https://kosovapost.net/obsh-ja-kerkon-nga-britania-qe-te-mos-i-largoje-masat-kufizuese/60%Daily2020-06-15 10:08
https://kosovapost.net/covid-19-69-raste-te-reja-ne-shqiperi/60%Daily2020-06-15 10:08
https://kosovapost.net/qeveria-hoti-miraton-planin-e-punes-keto-jane-dy-gjerat-kryesore/60%Daily2020-06-15 09:50
https://kosovapost.net/ministri-recica-premton-rritje-te-pensioneve-baze-per-te-moshuarit/60%Daily2020-06-15 09:46
https://kosovapost.net/me-22-qershor-hapen-te-gjitha-pikat-kufitare-tokesore/60%Daily2020-06-15 09:42
https://kosovapost.net/lajcak-viziton-kosoven-nga-15-18-qershor/60%Daily2020-06-15 09:37
https://kosovapost.net/pronaret-e-restoranteve-e-kengetaret-protestojne-para-qeverise-per-moslejimin-e-organizimit-te-dasmave/60%Daily2020-06-15 09:33
https://kosovapost.net/rastet-e-reja-me-covid-19-ne-gjilan-lutfi-haziri-ka-nje-kerkese-te-rendesishme-per-qytetaret/60%Daily2020-06-15 09:24
https://kosovapost.net/pas-22-raste-te-reja-me-covid-19-ne-vushtrri-kryetari-tahiri-therret-per-kujdes/60%Daily2020-06-15 09:15
https://kosovapost.net/lajcak-duhet-ta-kuptoj-se-kosova-eshte-shtet-i-pavarur-e-sovrane-cdo-casje-tjeter-eshte-deshtimi-tij-dhe-be-se/60%Daily2020-06-15 09:12
https://kosovapost.net/gazetarja-ne-manila-shpallet-fajtore-per-shpifje-denimi-konsiderohet-me-qellim-te-heshtjes-se-kritikeve-te-qeverise/60%Daily2020-06-15 08:58
https://kosovapost.net/kryeministri-hoti-e-fton-serish-opoziten-ne-takim/60%Daily2020-06-15 08:52
https://kosovapost.net/policia-arreston-tete-persona-ne-prishtine/60%Daily2020-06-15 08:44
https://kosovapost.net/rrahje-masive-ne-podujeve/60%Daily2020-06-15 08:33
https://kosovapost.net/kryeministri-hoti-takohet-me-presidentin-thaci-takimi-zhvillohet-me-dyer-te-mbyllura/60%Daily2020-06-15 08:14
https://kosovapost.net/sot-behet-varrimi-i-vajzes-nga-gllogjani-foto/60%Daily2020-06-15 08:03
https://kosovapost.net/keto-jane-perfitimet-per-organizmin-nese-pini-caj-te-zi/60%Daily2020-06-15 08:05
https://kosovapost.net/kthehet-virusi-ne-kine-te-henen-jane-raportuar-49-raste/60%Daily2020-06-15 07:34
https://kosovapost.net/kosova-aktualisht-ka-rreth-10-mije-teste-per-covid-19/60%Daily2020-06-15 07:32
https://kosovapost.net/i-moshuari-i-shpeton-koronavirusit-por-fatura-e-spitalit-eshte-shokuese/60%Daily2020-06-15 07:19
https://kosovapost.net/macron-shpall-fitoren-kunder-covid-19-lehteson-masat-e-izolimit/60%Daily2020-06-15 07:13
https://kosovapost.net/sot-pronare-te-restoranteve-kengetare-protestojne-para-qeverise-per-moslejimin-e-organizimit-te-dasmave/60%Daily2020-06-15 07:07
https://kosovapost.net/nga-shba-ja-ne-shqiperi-jane-kthyer-mbi-600-persona/60%Daily2020-06-15 06:52
https://kosovapost.net/kengetarja-e-famshme-ben-blerjen-e-cmendur/60%Daily2020-06-15 06:46
https://kosovapost.net/do-tjua-deshmoj-se-ende-nuk-marre-fund/60%Daily2020-06-15 06:39
https://kosovapost.net/trump-i-semure-videoja-qe-po-i-ben-amerikanet-te-kene-dyshime-per-shendetin-e-presidentit/60%Daily2020-06-15 06:37
https://kosovapost.net/kalendari-historik-15-qershor/60%Daily2020-06-15 10:10
https://kosovapost.net/75780-2/60%Daily2020-06-15 06:29
https://kosovapost.net/lajcak-ne-rajon-per-vendosjen-e-kursit-te-dialogut/60%Daily2020-06-15 06:24
https://kosovapost.net/vendet-e-ballkanit-perendimor-ne-listen-e-pritjes-per-hapjen-e-kufijve/60%Daily2020-06-15 06:19
https://kosovapost.net/parashikimi-i-motit-sot-dhe-diteve-ne-vijim-2/60%Daily2020-06-15 06:13
https://kosovapost.net/a-po-ben-vetevendosja-thirrje-per-bojkot-te-zgjedhjeve-ne-maqedoni-flet-zedhenesi-i-partise/60%Daily2020-06-14 21:58
https://kosovapost.net/nderrohet-lokacioni-i-protestes-se-neserme-te-estrades/60%Daily2020-06-14 21:52
https://kosovapost.net/shoqata-e-gastronomeve-kerkon-te-rishikohet-vendimi-per-hapjen-e-klubeve-te-nates/60%Daily2020-06-14 21:30
https://kosovapost.net/dite-e-kobshme-dy-raste-qe-tronditen-rrafshin-e-dukagjinit/60%Daily2020-06-14 21:13
https://kosovapost.net/lutfi-haziri-jep-detaje-per-rastet-e-reja-me-koronavirus-ne-gjilan/60%Daily2020-06-14 21:10
https://kosovapost.net/22-raste-te-reja-me-covid-19-ne-vushtrri-kryetari-i-komunes-therret-per-kujdes/60%Daily2020-06-14 21:03
https://kosovapost.net/2-thyerje-jane-zbuluar-ne-kemben-e-portierit-muslera/60%Daily2020-06-14 20:39
https://kosovapost.net/kthimi-nga-vikendi-krijohen-kolona-te-gjata-ne-kufirin-shqiperi-kosove/60%Daily2020-06-14 20:27
https://kosovapost.net/a-po-i-tejkalon-thaci-kompetencat-me-akuza-ndaj-vvse/60%Daily2020-06-14 20:12
https://kosovapost.net/e-verdha-e-vezes-eshte-nje-mbretereshe-e-vertete-disa-nga-perfitimet-qe-nuk-i-keni-ditur-deri-me-tani/60%Daily2020-06-14 20:06
https://kosovapost.net/ramosaj-i-tronditur-nga-vdekja-e-19-vjecares-nga-gllogjani/60%Daily2020-06-14 19:54
https://kosovapost.net/iggy-azalea-pranon-se-eshte-bere-nene/60%Daily2020-06-14 19:37
https://kosovapost.net/58-vjecari-vrau-16-vjecen-dhe-veten-shkaku-dyshohet-te-jete-xhelozia-e-gruas-per-nje-fotografi/60%Daily2020-06-14 19:32
https://kosovapost.net/nazif-maqedonci-ia-dha-tre-djem-republikes-se-kosoves-ne-fillim-te-epopese-te-prnaveres-se-1981/60%Daily2020-06-14 19:02
https://kosovapost.net/covid-19-nje-mjek-ka-rezultuar-pozitiv-ne-mitrovice-izolohen-edhe-3-infermiere/60%Daily2020-06-14 18:52
https://kosovapost.net/ambasadorja-amerikane-zbardh-detaje-nga-takimi-me-rudina-hajdarin/60%Daily2020-06-14 18:13
https://kosovapost.net/49-raste-te-reja-me-covid-19-ne-kosove-25-te-sheruar/60%Daily2020-06-14 18:03
https://kosovapost.net/dua-lipa-feston-njevjetorin-e-lidhjes-me-anwar-hadid/60%Daily2020-06-14 17:59
https://kosovapost.net/france-mijera-njerez-protestuan-kunder-racizmit-dhe-dhunes-policore/60%Daily2020-06-14 17:46
https://kosovapost.net/erdogan-ekonomia-islame-eshte-celesi-per-daljen-nga-kriza/60%Daily2020-06-14 18:29
https://kosovapost.net/aeroporti-i-prishtines-mbetet-i-mbyllur-anulohet-fluturimi-i-neserm-cyrih-prishtine/60%Daily2020-06-14 17:40
https://kosovapost.net/prokuroria-jep-detaje-per-rastin-tragjik-ne-gllogjan-dyshohet-se-20-vjecarja-beri-vetevrasje/60%Daily2020-06-14 16:15
https://kosovapost.net/9-te-vdekur-dhe-162-raste-te-reja-me-covid-19-ne-maqedonine-veriore/60%Daily2020-06-14 15:28
https://kosovapost.net/moti-i-paqendrueshem-gjate-javes-qe-vjen-keto-jane-temperaturat/60%Daily2020-06-14 15:17
https://kosovapost.net/vazhdon-te-ngritet-numri-i-te-prekurve-me-covid-19-ne-shqiperi/60%Daily2020-06-14 15:04
https://kosovapost.net/bimet-e-ngarkuara-me-ushqyes-te-fuqishem/60%Daily2020-06-14 14:59
https://kosovapost.net/deputeti-me-i-varfer-i-lvv-se-me-1-euro-e-39-cent-ne-banke/60%Daily2020-06-14 14:56
https://kosovapost.net/aferdita-dreshaj-fotografon-burrin-e-saj-cek-duke-bere-shqiponjen/60%Daily2020-06-14 14:54
https://kosovapost.net/protesta-ne-atlanta-pas-vrasjes-se-nje-afrikano-amerikani/60%Daily2020-06-14 14:51
https://kosovapost.net/zogjte-qe-mesojne-te-kendojne-kane-dialekte/60%Daily2020-06-14 14:48
https://kosovapost.net/agk-ja-reagon-pas-sulmit-ndaj-gazetarit-shkumbin-kajtazi/60%Daily2020-06-14 14:44
https://kosovapost.net/familja-nga-peja-kerkon-ndihme-per-sherimin-e-arianit-6-vjecar/60%Daily2020-06-14 14:39
https://kosovapost.net/pas-21-vjetesh-putin-tregon-pse-ruset-pushtuan-aeroportin-e-prishtines-dhe-cfare-roli-kishte-personalisht/60%Daily2020-06-14 13:52
https://kosovapost.net/opozita-e-pabindur-per-pjesemarrje-ne-dialog/60%Daily2020-06-14 13:41
https://kosovapost.net/mehazi-letra-e-donald-tusk-derguar-hotit-tregon-se-qeveria-hoti-do-jete-qeveri-e-ultimatumeve/60%Daily2020-06-14 13:39
https://kosovapost.net/haradinaj-ne-durres-takohet-me-kryetaren-e-lsi-se-monika-kryemadhin/60%Daily2020-06-14 13:38
https://kosovapost.net/drejtuesit-e-ulqinit-vijne-neser-ne-prishtine-do-ta-prezantojne-oferten-verore-2020/60%Daily2020-06-14 13:23
https://kosovapost.net/ministri-zemaj-dhuron-gjak-behuni-pjese-e-kesaj-kampanje-shpetoni-jete/60%Daily2020-06-14 13:11
https://kosovapost.net/haziri-nderon-figuren-e-imamit-nysret-ef-hajdari-ne-21-vjetorin-e-vrasjes/60%Daily2020-06-14 12:55
https://kosovapost.net/shtepia-bie-ne-nje-lume-disa-minuta-pasi-familja-largohet-nga-ajo/60%Daily2020-06-14 12:49
https://kosovapost.net/lladrovci-uron-qytetaret-e-komunes-se-drenasit-per-diten-e-clirimit/60%Daily2020-06-14 12:38
https://kosovapost.net/zemaj-nuk-do-te-kete-rikthim-te-masave/60%Daily2020-06-14 12:30
https://kosovapost.net/patriku-i-armeneve-te-turqise-shen-sofia-te-hapet-per-adhurim/60%Daily2020-06-14 12:06
https://kosovapost.net/shtetasit-e-huaj-do-te-mund-te-kalojne-tranzit-ne-maqedonine-e-veriut/60%Daily2020-06-14 12:03
https://kosovapost.net/vrasja-ne-makine-e-afro-amerikanit-jep-doreheqjen-shefja-e-policise/60%Daily2020-06-14 11:50
https://kosovapost.net/rita-ora-ne-zi-humb-njeriun-e-dashur-nxjerr-fotot-dhe-ben-dedikim-prekes/60%Daily2020-06-14 11:41
https://kosovapost.net/libri-i-ri-melania-sekretet-e-kontrates-paramartesore-me-trump/60%Daily2020-06-14 11:39
https://kosovapost.net/barcelona-rikthehet-me-fitore-la-liga-poker-golash-ndaj-mallorcas/60%Daily2020-06-14 11:37
https://kosovapost.net/labi-per-protesten-e-neserme-po-protestojme-per-buke-te-femijeve-tane-jo-per-karrige/60%Daily2020-06-14 11:30
https://kosovapost.net/publikohet-tjera-llafe-nga-don-xhoni/60%Daily2020-06-14 11:24
https://kosovapost.net/zemaj-tregon-se-a-do-te-kthehen-masat/60%Daily2020-06-14 11:18
https://kosovapost.net/djali-qe-zoteron-2371-telefona-celulare/60%Daily2020-06-14 11:15
https://kosovapost.net/kosova-dhe-serbia-sdo-te-jene-pale-te-barabarta-ne-tryezen-e-dialogut/60%Daily2020-06-14 11:10
https://kosovapost.net/haradinaj-uron-shba-ne%cc%88-pe%cc%88r-245-vjetorin-e-krijimit-te%cc%88-ushtrise%cc%88/60%Daily2020-06-14 10:56
https://kosovapost.net/hapen-kufijte-e-europes-serish/60%Daily2020-06-14 10:45
https://kosovapost.net/rukiqi-privatizimi-i-telekomit-dhe-themelimi-i-gjykates-komerciale-te-domosdoshme/60%Daily2020-06-14 10:26
https://kosovapost.net/policia-identifikon-dy-persona-te-dyshuar-per-gjuajtje-me-arme-ne-podujeve/60%Daily2020-06-14 10:11
https://kosovapost.net/rritet-ndjeshem-numri-i-te-infektuarve-me-covid-19-ne-shqiperi/60%Daily2020-06-14 09:58
https://kosovapost.net/nisin-zhvarrosjet-masive-ne-brazil/60%Daily2020-06-14 09:53
https://kosovapost.net/ambasadori-i-italise-ne-kosove-italia-siguron-paqe-ne-kosove-dhe-tere-rajonin/60%Daily2020-06-14 09:50
https://kosovapost.net/hoti-ka-pranuar-leter-urimi-nga-presidenti-i-partive-popullore-evropiane-donald-tusk/60%Daily2020-06-14 09:36
https://kosovapost.net/vdes-nga-koronavirusi-76-vjecarja-nga-prizreni-shkon-ne-33-numri-i-viktimave-ne-kosove/60%Daily2020-06-14 09:20
https://kosovapost.net/gap-ndikimi-i-pandemise-covid-19-te-hyrat-buxhetor-28-me-pak/60%Daily2020-06-14 09:04
https://kosovapost.net/brazili-tejkalon-britanine-e-madhe-per-nga-numri-i-viktimave-nga-covid-19/60%Daily2020-06-14 08:34
https://kosovapost.net/sot-mbyllet-nje-pjese-e-autostrades-arben-xhaferi/60%Daily2020-06-14 08:29
https://kosovapost.net/mbi-432-mije-viktima-dhe-7-8-milione-te-infektuar-me-covid-19-ne-bote/60%Daily2020-06-14 08:25
https://kosovapost.net/e-diela-e-qete-kjo-eshte-gjendja-neper-pikat-kufitare-te-kosoves/60%Daily2020-06-14 08:21
https://kosovapost.net/heqja-e-reciprocitetit-dhe-barazia-ne-tavolinen-e-dialogut-kosove-serbi/60%Daily2020-06-14 08:18
https://kosovapost.net/haradinaj-uron-diten-e-clirimit-per-disa-komuna/60%Daily2020-06-14 07:42
https://kosovapost.net/ministri-krasniqi-thote-se-asnje-produkt-kosovo-e-metohi-nuk-mund-te-hyj-ne-kosove/60%Daily2020-06-14 07:35
https://kosovapost.net/7-komunat-imune-ndaj-koronavirusit-qe-3-muaj-asnje-rast-te-konfirmuar/60%Daily2020-06-14 07:24
https://kosovapost.net/tri-qytete-te-kosoves-shenojne-diten-e-clirimit/60%Daily2020-06-14 07:13
https://kosovapost.net/krasniqi-pershendetuni-me-zemer-jo-me-duar/60%Daily2020-06-13 22:03
https://kosovapost.net/100-te-arrestuar-ne-protestat-kunder-racizmit-ne-londer/60%Daily2020-06-13 21:57
https://kosovapost.net/maxharraj-dialogu-mes-kosoves-dhe-serbise-eshte-qe-shtate-vite-shkaku-thaci-dhe-mustafa/60%Daily2020-06-13 21:51
https://kosovapost.net/levizja-vetevendosje-organizoi-takim-virtual-me-mergaten/60%Daily2020-06-13 21:42
https://kosovapost.net/75551-2/60%Daily2020-06-13 21:44
https://kosovapost.net/lehtesimi-i-masave-te-kufizimit-ne-turqi-sjell-rritje-te-madhe-te-rasteve-me-covid-19/60%Daily2020-06-13 21:10
https://kosovapost.net/a-lejohet-ushqyerja-e-femijes-me-gji-nese-nena-eshte-e-infektuar-me-covid-19/60%Daily2020-06-13 20:57
https://kosovapost.net/inspektorati-i-prishtines-aksion-ne-lokale-te-ndryshme/60%Daily2020-06-13 20:39
https://kosovapost.net/thaci-shpreh-ngushellime-per-vdekjen-e-gazetarit-llukman-halili/60%Daily2020-06-13 20:29
https://kosovapost.net/tahiri-dhe-haradinaj-takim-me-meten-takim-vellazeror-dhe-shume-miqesor/60%Daily2020-06-13 20:15
https://kosovapost.net/haradinaj-zhvillon-bisede-telefonike-me-homologun-turk-mevlut-cavusoglu/60%Daily2020-06-13 20:05
https://kosovapost.net/nga-korriku-asnje-veture-nuk-mund-te-parkohet-diku-pa-paguar/60%Daily2020-06-13 19:55
https://kosovapost.net/vetevendosje-hap-peticion/60%Daily2020-06-13 19:43
https://kosovapost.net/ikshpk-kerkon-nga-minstria-e-shendetesise-te-mbylle-vendet-ku-ka-raste-me-covid-19/60%Daily2020-06-13 19:44
https://kosovapost.net/auv-mbyll-strehimoren-e-qenve-kater-putrat-ne-lipjan/60%Daily2020-06-13 19:21
https://kosovapost.net/lajmi-i-fundit-53-raste-pozitive-dhe-7-te-sheruar-me-covid-19-ne-kosove/60%Daily2020-06-13 18:58
https://kosovapost.net/ministri-zemaj-jep-shprese-per-liberalizimin-e-vizave-tregon-mes-tjerash-kur-do-rihapen-ambasadat-ne-kosove/60%Daily2020-06-13 18:41
https://kosovapost.net/nezir-kraki-tash-qe-perseri-varemi-nga-serbia-cilin-clirim-duhet-ta-festojme/60%Daily2020-06-13 18:27
https://kosovapost.net/receta-natyrale-qe-trajton-celulitin/60%Daily2020-06-13 18:07
https://kosovapost.net/behluli-une-do-te-perkrahi-vendimin-e-afrimit-dhe-labit/60%Daily2020-06-13 20:32
https://kosovapost.net/prishtina-mposht-vushtrrine/60%Daily2020-06-13 17:58
https://kosovapost.net/osmani-nuk-jam-ftuar-si-kryetare-e-kuvendit-te-marre-pjese-ne-aktivitetet-e-qeverise/60%Daily2020-06-13 17:50
https://kosovapost.net/masht-vjen-me-nje-njoftim-per-mesimin-plotesues/60%Daily2020-06-13 17:37
https://kosovapost.net/hetimet-per-autostraden-e-gjilanit-ish-sekretarit-te-mi-i-sekuestrohet-vetura-luksoze/60%Daily2020-06-13 17:23
https://kosovapost.net/shengjini-gati-per-vizitoret-nga-kosova-me-cmime-te-volitshme-pas-karantines/60%Daily2020-06-13 18:35
https://kosovapost.net/per-here-te-pare-dy-kadete-nga-kosova-diplomuan-ne-akademine-ushtarake-te-shba/60%Daily2020-06-13 17:01
https://kosovapost.net/fejzullahu-me-vjen-keq-per-dasmoret-nese-e-humbin-gezimin-e-tyre-familjar/60%Daily2020-06-13 17:18
https://kosovapost.net/disa-vende-evropiane-nenshkruajne-kontrate-per-vaksinen-kunder-covid-19/60%Daily2020-06-13 16:43
https://kosovapost.net/zemaj-do-te%cc%88-shpe%cc%88rndajme%cc%88-manualin-pe%cc%88r-mbrojtjen-nga-pe%cc%88rhapja-e-virusit-covid-19/60%Daily2020-06-13 16:38
https://kosovapost.net/polonia-rihap-kufijte-me-te-gjithe-shtetet-e-be-se/60%Daily2020-06-13 16:26
https://kosovapost.net/haradinaj-bisede-telefonike-me-cakaj-flasin-per-marredheniet-kosove-shqiperi/60%Daily2020-06-13 16:14
https://kosovapost.net/bashkesia-islame-e-kosoves-kujton-renien-e-deshmorit-hoxhes-mulla-nusret-fejzulla-hajdari/60%Daily2020-06-13 16:00
https://kosovapost.net/edhe-pse-ka-shume-pakenaqesi-eulex-do-te-vazhdoje-punen-ne-kosove/60%Daily2020-06-13 15:47
https://kosovapost.net/autoriteti-i-aviacionit-civil-te-kosoves-vjen-me-nje-njoftim-per-hapjen-e-anp-adem-jashari/60%Daily2020-06-13 15:35
https://kosovapost.net/kryekuvendarja-osmani-uron-mbretereshen-elizabeth-ii-me-rastin-e-94-vjetorit-te-lindjes/60%Daily2020-06-13 15:23
https://kosovapost.net/lagjet-qe-do-te-mbesin-pa-uje-diten-e-diel-ne-prishtine/60%Daily2020-06-13 15:12
https://kosovapost.net/ja-kur-franca-do-ti-hape-kufijte-e-saj-brenda-evropes/60%Daily2020-06-13 14:14
https://kosovapost.net/per-here-te-pare-dy-kadete-nga-kosova-diplomojne-ne-akademine-me-prestigjioze-ushtarake-ne-shba/60%Daily2020-06-13 14:29
https://kosovapost.net/situate-e-rende-ne-maqedoni-shenohen-196-raste-te-reja-me-covid-19-nderrojne-jete-8-persona/60%Daily2020-06-13 13:22
https://kosovapost.net/agk-shpreh-ngushellime-per-vdekjen-e-gazetarit-llukman-halili/60%Daily2020-06-13 13:09
https://kosovapost.net/kryeministri-hoti-shpreh-ngushellime-per-vdekjen-e-gazetarit-llukman-halili/60%Daily2020-06-13 13:06
https://kosovapost.net/dua-lipa-thote-se-ky-eshte-libri-me-i-mire-qe-ka-lexuar/60%Daily2020-06-13 12:57
https://kosovapost.net/klopp-ka-gati-120-milione-euro-per-dy-futbolliste-te-premierliges/60%Daily2020-06-13 12:54
https://kosovapost.net/ministri-zemaj-ka-nje-lajm-te-mire-per-fillimin-e-sezones-se-dasmave/60%Daily2020-06-13 13:30
https://kosovapost.net/zbulohen-se-paku-tete-varreza-masive-ne-libi-sekretari-i-okb-se-shprehet-i-shokuar/60%Daily2020-06-13 12:38
https://kosovapost.net/polonia-pushtoi-aksidentalisht-cekine-ja-cfare-fshihet-pas-incidentit/60%Daily2020-06-13 12:28
https://kosovapost.net/daciq-ne-nuk-kemi-pushtet-faktik-ne-prishtine-ata-nuk-kane-ne-veri-te-kosoves/60%Daily2020-06-13 12:13
https://kosovapost.net/ne-kliniken-infektive-nderron-jete-nje-71-vjecar/60%Daily2020-06-13 11:42
https://kosovapost.net/oficeri-i-uck-se-nga-shqiperia-fjale-te-renda-per-ish-komandantet-e-luftes-video/60%Daily2020-06-13 11:13
https://kosovapost.net/edhe-labi-ben-thirrje-per-proteste-para-ministrise-se-shendetesise/60%Daily2020-06-13 11:18
https://kosovapost.net/rritja-e-numrave-te-rasteve-te-zbuluar-ne-pekin-jepet-alarmi-per-emergjencen-e-luftes/60%Daily2020-06-13 10:43
https://kosovapost.net/lajm-i-keq-pe%cc%88r-bdi-ne%cc%88-forcohet-opozita-shqiptare-vv-ja-edhe-ne%cc%88-maqedoni/60%Daily2020-06-13 10:40
https://kosovapost.net/shemben-24-objekte-pa-leje/60%Daily2020-06-13 10:37
https://kosovapost.net/tentim-vrasjeje-ne-mitrovice/60%Daily2020-06-13 10:26
https://kosovapost.net/maturantet-serish-proteste-bllokojne-rrugen-para-ministrise-foto/60%Daily2020-06-13 10:23
https://kosovapost.net/qeveria-hoti-nga-gjykata-ne-gjykate/60%Daily2020-06-13 10:18
https://kosovapost.net/ndahet-nga-jeta-nena-e-kengetarit-ilir-shaqiri/60%Daily2020-06-13 10:16
https://kosovapost.net/vuciq-shba-dhe-be-kane-te-njejten-politike-per-zgjidhjen-e-ceshtjes-me-kosoven/60%Daily2020-06-13 10:08
https://kosovapost.net/keto-jane-pasojat-qe-na-sjellin-lentet/60%Daily2020-06-13 09:59
https://kosovapost.net/komuna-e-istogut-thote-se-ministria-per-komunitete-beri-propagande-per-sulmin-ndaj-nje-qytetari-serb/60%Daily2020-06-13 09:55
https://kosovapost.net/rrahje-masive-ne-gjilan-arrestohen-pese-meshkuj/60%Daily2020-06-13 09:30
https://kosovapost.net/dafina-shkon-ne-parajse-foto/60%Daily2020-06-13 09:19
https://kosovapost.net/veterani-i-uck-se-veli-morina-i-pashprese-do-i-largoj-femijet-nga-kosova-video/60%Daily2020-06-13 09:15
https://kosovapost.net/brazili-vendi-dyte-ne-bote-per-numrin-me-te-larte-te-infektuarve-me-covid-19/60%Daily2020-06-13 10:00
https://kosovapost.net/nga-e-hena-serish-per-shopping-pa-kufizime-nga-zvicra-ne-gjerman/60%Daily2020-06-13 09:03
https://kosovapost.net/vetevendosje-organizon-sot-diten-e-mergates/60%Daily2020-06-13 09:35
https://kosovapost.net/ndahet-nga-jeta-gazetari-i-njohur-llukman-halili/60%Daily2020-06-13 09:00
https://kosovapost.net/krasniqi-asnje-produkt-kosovo-e-metohi-nuk-mund-te-hyje-ne-kosove/60%Daily2020-06-13 08:52
https://kosovapost.net/jashari-vjen-me-nje-lajm-te-mire-per-studentet-e-skenderajt/60%Daily2020-06-13 08:34
https://kosovapost.net/shahini-thirrje-urgjente-qeverise-se-kosoves-e-shqiperise-mblidhuni-urgjent-per-rimekembje-te-ekonomise/60%Daily2020-06-13 08:31
https://kosovapost.net/me-arme-ne-dore-ne-mes-te-lagjes-nderhyrja-e-policise-parandalon-tragjedine/60%Daily2020-06-13 07:47
https://kosovapost.net/trumpi-kercenon-me-perdorim-force-kunder-protestuesve/60%Daily2020-06-13 07:42
https://kosovapost.net/vuciq-e-pranon-nuk-mund-ti-themi-jo-grenellit/60%Daily2020-06-13 07:37
https://kosovapost.net/a-munden-kontributpaguesit-te-marrin-parate-e-trustit-pensional/60%Daily2020-06-13 07:28
https://kosovapost.net/kalendari-historik-13-qershor/60%Daily2020-06-13 07:25
https://kosovapost.net/beteja-kunder-racizmit-keshtu-reagojne-yjet-e-premier-league-foto/60%Daily2020-06-13 07:17
https://kosovapost.net/ja-semundjet-qe-kurohen-nga-hithrat/60%Daily2020-06-13 07:14
https://kosovapost.net/haradinaj-uron-suhareken-per-diten-e-clirimit-falenderon-shba-te-dhe-aleatet-nderkombetar/60%Daily2020-06-13 07:11
https://kosovapost.net/kosovaret-ia-mesyjne-bregdetit-keshtu-duket-pika-kufitare-ne-morine-foto/60%Daily2020-06-13 07:03
https://kosovapost.net/zonja-e-pare-e-ukraines-infektohet-me-koronavirus/60%Daily2020-06-13 06:48
https://kosovapost.net/tahiri-nese-bjen-edhe-qeveria-hoti-vendi-duhet-te-shkoje-ne-zgjedhje/60%Daily2020-06-13 06:44
https://kosovapost.net/hoxhaj-kurti-eshte-perpjekur-te-krijoje-opinion-te-rrejshem-se-gjoja-shba-te-e-kane-larguar-nga-pushteti/60%Daily2020-06-13 06:41
https://kosovapost.net/cka-do-te-perfitonte-kosova-nga-anetaresimi-ne-obsh/60%Daily2020-06-13 06:39
https://kosovapost.net/moti-sot-90/60%Daily2020-06-13 06:36
https://kosovapost.net/osmani-sjam-kunder-qeverive-te-ldk-se-por-kunder-qeverive-te-sponsorizuara-nga-thaci/60%Daily2020-06-12 22:24
https://kosovapost.net/butrint-imeri-realizon-videoklipin-e-kenges-me-te-re/60%Daily2020-06-12 22:19
https://kosovapost.net/te-henen-protestohet-para-ministrise-se-shendetesise-per-lejimin-e-mbajtjes-se-dasmave/60%Daily2020-06-12 21:58
https://kosovapost.net/covid-19-ne-kosove-226-raste-ne-7-ditet-e-fundit/60%Daily2020-06-12 21:31
https://kosovapost.net/putini-ben-paraqitjen-e-pare-publike-pas-disa-javesh-izolim/60%Daily2020-06-12 21:11
https://kosovapost.net/muqiqi-te-henen-me-shume-te-tjere-protestojne-para-msh-se-na-lejoni-ti-mbajme-dasmat-ne-restaurante-ose-do-ti-mbajme-ne-sheshe/60%Daily2020-06-12 21:15
https://kosovapost.net/vetura-godet-dy-kembesore-tek-salla-1-tetori-ne-prishtine/60%Daily2020-06-12 20:27
https://kosovapost.net/vetevendosje-konteston-voten-e-etem-arifit-dhe-te-haxhi-shales-per-qeverine-hoti/60%Daily2020-06-12 20:12
https://kosovapost.net/kurti-rrefen-torturat-ne-burgun-e-prishtines/60%Daily2020-06-12 20:04
https://kosovapost.net/abrashi-ka-kete-kerkese-per-pronaret-e-tokave-te-rruges-nacionale-prishtine-mitrovice/60%Daily2020-06-12 19:53
https://kosovapost.net/nga-kjo-date-mergimtaret-mund-te-vijne-ne-kosove/60%Daily2020-06-12 19:23
https://kosovapost.net/kurti-kujton-torturat-ne-burgun-e-prishtines/60%Daily2020-06-12 19:03
https://kosovapost.net/bahtiri-me-fjale-te-medha-per-albin-kurtin-e-quan-rilindas-te-shek-xxi/60%Daily2020-06-12 18:43
https://kosovapost.net/deputeti-i-pdk-se-jemi-kunder-qeverise-hoti-eshte-vazhdimesi-e-keqqeverisjes-kurti/60%Daily2020-06-12 18:37
https://kosovapost.net/haradinaj-bisede-telefonike-me-palmer-e-falenderon-per-zhbllokimin-e-fondeve-te-mcc-se/60%Daily2020-06-12 18:27
https://kosovapost.net/nga-keto-komuna-jane-rastet-pozitive-me-koronavirus/60%Daily2020-06-12 18:11
https://kosovapost.net/shpend-ahmeti-vetevendosje-i-rrezikoi-sot-qindra-njerez-teper-papergjegjesi-e-madhe/60%Daily2020-06-12 17:50
https://kosovapost.net/osmani-viziton-trenin-e-eksodit-ne-bllace-trenat-te-kthehen-ne-simbole-te-lidhjes-mes-popujve/60%Daily2020-06-12 17:43
https://kosovapost.net/mash-i-nderprene-mesimin-plotesues-per-klasat-e-9-ta/60%Daily2020-06-12 17:29
https://kosovapost.net/lajmi-i-fundit-58-raste-te-reja-me-koronavirus-ne-kosove/60%Daily2020-06-12 17:16
https://kosovapost.net/shqiperia-pret-turistet-e-pare-te-huaj-per-kete-sezon-arrijne-192-bjelloruse/60%Daily2020-06-12 17:12
https://kosovapost.net/komuna-e-lipjanit-shpall-qytetar-nderi-humanistin-halil-kastrati/60%Daily2020-06-12 16:42
https://kosovapost.net/kurti-pas-clirimit-te-kosoves-nga-serbia-duhet-te-ndodh-clirimi-i-kosoves-nga-korrupsioni/60%Daily2020-06-12 16:38
https://kosovapost.net/vjen-edhe-reagimi-nga-presidenca-per-tubimin-e-vetevendosjes/60%Daily2020-06-12 16:32
https://kosovapost.net/haxhiu-albini-kryeministri-me-i-mire-qe-ka-pasur-kosova/60%Daily2020-06-12 16:23
https://kosovapost.net/ministri-turk-turqia-ka-prodhuar-nje-ilac-shume-te-rendesishem-kunder-koronavirusit/60%Daily2020-06-12 16:05
https://kosovapost.net/abazi-me-levizjen-vetevendosje-fillon-pranvera-shqiptare/60%Daily2020-06-12 15:58
https://kosovapost.net/povoni-ta-coptoni-vendin-ketu-na-keni-ja-kush-e-tha-kete-deklarate-ne-tubimin-e-vv-se/60%Daily2020-06-12 15:54
https://kosovapost.net/ministria-e-shendetesise-ende-i-thote-jo-lejimit-te-mbajtjes-se-dasmave-ja-cka-thone-bizneset-qe-lidhen-me-to/60%Daily2020-06-12 16:43
https://kosovapost.net/albulena-se-bashku-me-familjen-nisen-ne-tubimin-e-partise/60%Daily2020-06-12 15:29
https://kosovapost.net/kurti-arrin-ne-sheshin-pas-pak-nis-tubimi/60%Daily2020-06-12 15:20
https://kosovapost.net/vv-e-mbush-sheshin-e-prishtines-pas-pak-fillon-tubimi-per-nder-te-15-vjetorit-te-themelimit-te-partise/60%Daily2020-06-12 15:09
https://kosovapost.net/zemaj-tubime-e-qytetare%cc%88ve-do-te%cc%88-ishin-pretekst-te%cc%88-shkaktohej-nje%cc%88-dergje-e-madhe-nga-covid-19/60%Daily2020-06-12 15:00
https://kosovapost.net/okb-numri-i-te-varferve-ekstreme-ne-bote-mund-te-kaloje-nje-miliard/60%Daily2020-06-12 14:48
https://kosovapost.net/testimet-per-shofere-do-te-veshgohen-nga-mpb-ja/60%Daily2020-06-12 14:45
https://kosovapost.net/nisma-socialdemokrate-shpall-zgjedhjet-e-brendshme/60%Daily2020-06-12 14:28
https://kosovapost.net/kurti-streha-e-kujtimeve-nga-burgu-i-perndjekjes-sot-u-be-muze/60%Daily2020-06-12 14:25
https://kosovapost.net/policia-bllokon-objektet-kryesore-te-shtetit-foto/60%Daily2020-06-12 14:11
https://kosovapost.net/kosova-do-te-kete-oficere-nderlidhes-ne-europol/60%Daily2020-06-12 13:56
https://kosovapost.net/ministri-recica-prioritet-i-yni-mbrojtja-e-femijeve-nga-punet-e-renda/60%Daily2020-06-12 13:48
https://kosovapost.net/ne-maqedonine-e-veriut-164-raste-te-reja-me-covid-19/60%Daily2020-06-12 13:34
https://kosovapost.net/shba-raporton-mbi-22-mije-raste-te-reja-me-koronavirus/60%Daily2020-06-12 13:31
https://kosovapost.net/cakaj-fuhet-te-hapet-konsullata-e-pergjithshme-e-shqiperise-ne-presheve/60%Daily2020-06-12 13:30
https://kosovapost.net/abrashi-premton-punime-me-intensive-ne-rrugen-prishtine-mitrovice-perfundon-ne-shtator/60%Daily2020-06-12 13:08
https://kosovapost.net/ambasada-e-kosoves-ne-gjermani-bene-homazhe-ne-kompleksin-kushtuar-ushtareve-te-rene-gjerman-ne-misionet-paqesore/60%Daily2020-06-12 13:04
https://kosovapost.net/kryekuvendarja-osmani-reagon-ndaj-akuzave-se-nuk-e-permendi-sot-uck-ne-thote-se-deputetet-po-mashtrojne-publikun/60%Daily2020-06-12 12:59
https://kosovapost.net/inzaghi-i-sinqerte-ja-cfare-thote-per-messin-e-ronaldon/60%Daily2020-06-12 12:44
https://kosovapost.net/kryeministri-hoti-priti-ne-takim-ambasadoret-e-shteteve-te-quint-it/60%Daily2020-06-12 12:49
https://kosovapost.net/kryetari-i-autoritetit-te-konkurrences-valon-prestreshi-konfirmohet-pozitiv-me-covid-19/60%Daily2020-06-12 12:31
https://kosovapost.net/kosova-gjithmone-mirenjohese-per-rolin-historik-te-shteteve-te-bashkuara-dhe-aleateve-te-nato-s-per-clirimin-e-kosoves/60%Daily2020-06-12 11:39
https://kosovapost.net/thaci-osmanit-sot-mund-edhe-mos-ta-permendesh-uck-ne-por-kjo-vec-e-rrit-legjenden-e-tyre/60%Daily2020-06-12 11:37
https://kosovapost.net/ish-sekretari-i-nato-s-robertson-krenohem-me-kosoven-jeni-ne-rruge-te-mbare-per-ta-zene-vendin-e-merituar/60%Daily2020-06-12 11:10
https://kosovapost.net/presidenti-thaci-ne-21-vjetorin-e-clirimit-lavdi-e-perjetshme-te-gjithe-te-reneve/60%Daily2020-06-12 11:02
https://kosovapost.net/osmani-propozon-qe-nje-ulese-ne-kuvendi-tu-dedikohet-femijeve-qe-u-vrane-ne-lufte/60%Daily2020-06-12 10:26
https://kosovapost.net/mbillen-lule-para-kuvendit-per-nder-te-1133-femijeve-te-vrare-ne-lufte/60%Daily2020-06-12 10:25
https://kosovapost.net/te-dielen-perkohesisht-mbyllet-autostrada-arben-xhaferi/60%Daily2020-06-12 10:23
https://kosovapost.net/promoin-qeramika-rifillon-punen-me-modele-te-reja-e-dizajne-unike/60%Daily2020-06-12 11:31
https://kosovapost.net/21-vjet-nga-clirimi-i-kosoves-quni-rrefehet-per-perjetimet-e-asaj-kohe/60%Daily2020-06-12 09:51
https://kosovapost.net/ministrja-dumoshi-ish-burgu-i-prishtines-do-te-shnderrohet-ne-muze-te-paqes/60%Daily2020-06-12 09:33
https://kosovapost.net/risi-per-clirimin-e-kosoves-ishte-ekspedite-e-veshtire-forcave-serbe-i-eshte-dashur-nje-jave-qe-te-terhiqen/60%Daily2020-06-12 09:19
https://kosovapost.net/ish-burgu-i-prishtines-i-cili-do-te-shnderrohet-ne-muze-u-hap-per-vizitore/60%Daily2020-06-12 09:00
https://kosovapost.net/meta-dhjetera-mijera-heronj-dhane-jeten-per-paqe-e-liri-ne-kosove/60%Daily2020-06-12 08:46
https://kosovapost.net/31-raste-te-reja-me-koronavirus-ne-shqiperi/60%Daily2020-06-12 08:36
https://kosovapost.net/tregohet-perkushtim-per-largimin-e-trupave-amerikane-nga-iraku/60%Daily2020-06-12 08:35
https://kosovapost.net/unaze-diamanti-11-mije-euro-dhe-700-mije-euro-kur-lulzim-basha-hyri-ne-politike/60%Daily2020-06-12 08:31
https://kosovapost.net/vetting-u-i-premtuar-hyn-ne-qorrsokak/60%Daily2020-06-12 08:22
https://kosovapost.net/ministria-e-shendetesise-pranon-40-ventilatore-donacion-nga-be-ja/60%Daily2020-06-12 08:16
https://kosovapost.net/osmani-sot-festojme-per-paqen-lirine-dhe-aleancat-tona/60%Daily2020-06-12 08:18
https://kosovapost.net/heldt-thote-se-nderhyrja-e-nato-s-ne-kosove-nuk-ishte-per-shtet-dhurate/60%Daily2020-06-12 08:06
https://kosovapost.net/kryeparlamentarja-osmani-komandanti-i-kfor-it-dhe-ambasadoret-e-quint-it-nderojne-ushtaret-e-rene-te-nato-s/60%Daily2020-06-12 08:01
https://kosovapost.net/kryeministri-hoti-ne-diten-e-clirimit-kjo-date-eshte-memorja-jone-kombetare-gjithmone-falenderues-ndaj-partnereve-nderkombetare-per-lirine-tone/60%Daily2020-06-12 07:45
https://kosovapost.net/haradinaj-i-pe%cc%88rulemi-te%cc%88-re%cc%88ne%cc%88ve-i-fale%cc%88nderohemi-pe%cc%88rjete%cc%88sisht-shba-se-dhe-nato-s-qe%cc%88-kosove%cc%88s-i-dole%cc%88n-ne%cc%88-krah/60%Daily2020-06-12 07:36
https://kosovapost.net/kryeministri-hoti-beri-homazhe-te-shtatorja-e-ish-presidentit-rugova-foto/60%Daily2020-06-12 07:21
https://kosovapost.net/armina-mevlani-tregon-dhuraten-me-te-cuditshme-qe-ka-marre-per-ditelindje-foto/60%Daily2020-06-12 07:18
https://kosovapost.net/sot-dita-e-clirimit-te-kosoves-21-vjet-nga-hyrja-e-nato-s/60%Daily2020-06-12 07:11
https://kosovapost.net/nje-jete-mes-shtyllave-nuk-dorezohet-buffon-tenton-rekordin-e-radhes/60%Daily2020-06-12 07:03
https://kosovapost.net/risi-dialogu-konstruktiv-eshte-thelbesor-per-stabilitetin-rajonal/60%Daily2020-06-12 06:58
https://kosovapost.net/me-tubimin-ne-shesh-festohet-pervjetori-i-clirimit-te-kosoves-dhe-pervjetori-i-vetevendosjes/60%Daily2020-06-12 06:55
https://kosovapost.net/osmani-qeveria-nuk-mund-ti-tregoje-kuvendit-se-cfare-duhet-te-beje-ne-dialog/60%Daily2020-06-12 06:41
https://kosovapost.net/pse-deputetja-e-musliu-pyet-ku-jane-ushtaret-e-ibrahim-rugoves/60%Daily2020-06-12 06:57
https://kosovapost.net/rikthehet-la-liga-dy-gola-brenda-6-minutave-ja-kush-fiton-derbin-video/60%Daily2020-06-12 06:28
https://kosovapost.net/protestat-ne-shba-trump-ben-thirrje-per-lufte-kunder-racizmit-dhe-paragjykimeve/60%Daily2020-06-12 06:22
https://kosovapost.net/kalendari-historik-12-qershor/60%Daily2020-06-12 10:51
https://kosovapost.net/ky-eshte-fruti-qe-kontrollon-sasine-e-sheqerit-ne-gjak-foto/60%Daily2020-06-12 06:15
https://kosovapost.net/hapet-sot-per-vizitore-ish-burgu-i-prishtines/60%Daily2020-06-12 06:10
https://kosovapost.net/moti-sot-dhe-neser-11/60%Daily2020-06-12 06:05
https://kosovapost.net/ne-11-lagje-te-prishtines-60-raste-aktive-me-covid-19/60%Daily2020-06-11 22:17
https://kosovapost.net/hoti-tregon-se-a-do-kete-perplasje-mes-tij-e-thacit-per-dialogun/60%Daily2020-06-11 21:51
https://kosovapost.net/rekord-rastesh-me-covid-19-ne-suedi/60%Daily2020-06-11 21:20
https://kosovapost.net/konjufca-isa-mustafa-do-tia-siguroje-perseri-votat-per-president/60%Daily2020-06-11 20:52
https://kosovapost.net/konjufca-flet-per-akuzat-e-thacit-per-pjesemarrje-ne-syrin-e-popullit/60%Daily2020-06-11 20:27
https://kosovapost.net/a-do-te-dalin-pagesat-prej-170-eurosh-te-pakos-emergjente/60%Daily2020-06-11 20:21
https://kosovapost.net/selimi-thote-se-gjykata-kushtetuese-eshte-shnderruar-ne-gjykate-te-thacit/60%Daily2020-06-11 19:54
https://kosovapost.net/vjosa-osmani-tregon-se-a-iu-ofrua-nga-ldk-posti-i-kryeministres-per-qeverine-e-re/60%Daily2020-06-11 19:31
https://kosovapost.net/thaci-nuk-do-te-kandidoj-perseri-per-president-do-te-jem-hashimi-pa-petkun-institucional/60%Daily2020-06-11 19:19
https://kosovapost.net/thaci-mohon-se-ka-deklaruar-qe-babai-i-vjosa-osmanit-i-ka-sherbyer-ushtrise-serbe/60%Daily2020-06-11 18:58
https://kosovapost.net/dalin-rezultatet-e-personelit-shendetesor-ne-gjakove-per-covid-19/60%Daily2020-06-11 18:47
https://kosovapost.net/befasi-qeveria-hoti-afer-rrezimit/60%Daily2020-06-11 19:10
https://kosovapost.net/ikshpk-mos-mbajtja-e-maskave-e-distances-rezultoi-me-raste-te-reja-ne-poste-kek-keds-e-institucione-tjera/60%Daily2020-06-11 18:14
https://kosovapost.net/gaxherri-dialogut-me-serbine-i-prine-kryeministri-hoti-kurti-abstenoi-nga-pergjegjesia-e-tij/60%Daily2020-06-11 17:30
https://kosovapost.net/presidenti-shtyn-zgjedhjet-ne-mitrovicen-e-veriut-reagon-bulliqi/60%Daily2020-06-11 17:26
https://kosovapost.net/trump-autorizon-sanksione-kunder-zyrtareve-te-gjnp-se/60%Daily2020-06-11 17:18
https://kosovapost.net/rrefimi-emocionues-i-sabri-fejzullahut-per-kthimin-ne-prishtine-e-gjeta-shkret/60%Daily2020-06-11 17:16
https://kosovapost.net/dalipi-lushtaku-shpifi-per-takimin-e-abazit-me-bia-ne-kam-fakte/60%Daily2020-06-11 17:07
https://kosovapost.net/ministri-gent-cakaj-vizitoi-familjen-e-jonuz-musliut/60%Daily2020-06-11 17:05
https://kosovapost.net/vizita-e-panjoftuar-hashim-thaci-i-shkon-ne-zyre-lulzim-bashes/60%Daily2020-06-11 17:00
https://kosovapost.net/gaxherri-skemi-qene-marionete-as-e-vetevendosjes-dhe-as-thacit-asnjeri-nga-ta-smund-te-na-shantazhoje/60%Daily2020-06-11 16:50
https://kosovapost.net/vendos-hoti-do-ti-fusim-mbi-1-miliard-euro-ne-ekonomine-e-kosoves/60%Daily2020-06-11 16:45
https://kosovapost.net/selimi-programet-e-agjencive-te-shba-se-jane-prioritet-per-ne/60%Daily2020-06-11 16:33
https://kosovapost.net/hoti-takohet-me-perfaqesuesit-e-mcc-se/60%Daily2020-06-11 16:25
https://kosovapost.net/obsh-respektoni-masat-ose-do-te-mbyllni-vendin-serish/60%Daily2020-06-11 16:20
https://kosovapost.net/diaspora-ndihmoi-kosoven-ne-luften-kunder-covid-19-me-mbi-722-mije-euro/60%Daily2020-06-11 16:15
https://kosovapost.net/maqedonia-e-veriut-e-gjunjezuar-nga-koronavirusi-175-raste-te-reja-ne-24-oret-e-fundit/60%Daily2020-06-11 15:32
https://kosovapost.net/ne-gjashtevjetorin-e-vdekjes-kurti-dhe-familja-me-homazhe-tek-varri-i-arbenor-deharit-foto/60%Daily2020-06-11 15:13
https://kosovapost.net/kina-denon-fluturimin-e-avionit-ushtarak-amerikan-mbi-tajvan/60%Daily2020-06-11 14:00
https://kosovapost.net/uefa-vendos-javen-tjeter-per-finalen-e-liges-se-kampioneve/60%Daily2020-06-11 13:56
https://kosovapost.net/koreja-e-veriut-shba-ve-mbani-gjuhen-mos-nderhyni-ne-ceshtjet-e-brendshme/60%Daily2020-06-11 13:48
https://kosovapost.net/flamuri-i-uck-se-dhe-ai-kombetar-ne-zyrat-e-qeverise-hoti/60%Daily2020-06-11 13:44
https://kosovapost.net/turqia-fillon-fluturimet-nderkombetare/60%Daily2020-06-11 13:33
https://kosovapost.net/quint-i-lidereve-politike-te-kosoves-diskutoni-pa-fyerje-dhe-kercenime/60%Daily2020-06-11 13:30
https://kosovapost.net/ngritet-aktakuze-per-keqperdorim-te-pozites-zyrtare-ndaj-arketarit-te-nlb-se/60%Daily2020-06-11 13:21
https://kosovapost.net/levizja-vetevendosje-dorezoi-ne-kuvend-nismen-ligjore-per-peticione/60%Daily2020-06-11 13:14
https://kosovapost.net/be-ja-hap-kufijte-per-kosovaret-qe-kane-viza-nga-1-korriku/60%Daily2020-06-11 13:04
https://kosovapost.net/labinot-tahiri-i-dhuron-5-mije-euro-per-mirembajtjen-e-kompleksit-memorial-adem-jashari/60%Daily2020-06-11 11:30
https://kosovapost.net/kryeministri-hoti-priti-ne-takim-ambasadorin-e-norvegjise-jens-erik-grondahl/60%Daily2020-06-11 11:28
https://kosovapost.net/kurti-fton-qytetaret-te-marrin-pjese-ne-tubimin-e-paqesor-neser-ne-sheshin-skenderbeu-video/60%Daily2020-06-11 11:21
https://kosovapost.net/vetevendosje-nuk-do-te-jete-pjese-e-takimeve-te-hotit-per-dialogun/60%Daily2020-06-11 10:47
https://kosovapost.net/obsh-se-i-nevojitet-kohe-dhe-studime-per-te-vertetuar-nese-ndryshimi-i-stines-ndikon-tek-covid-19/60%Daily2020-06-11 10:30
https://kosovapost.net/prokuroria-kerkon-12-vite-burg-per-ish-ministrin-saimir-tahiri-dhe-jaeld-cela/60%Daily2020-06-11 10:27
https://kosovapost.net/propozohet-vendosja-e-pllakes-perkujtimore-per-agon-musliun-ne-vendin-ku-i-dha-fund-jetes/60%Daily2020-06-11 10:21
https://kosovapost.net/ideja-e-cmendur-e-interit-nainggolan-dhe-para-per-te-riveshur-zaniolon-zikalter/60%Daily2020-06-11 10:16
https://kosovapost.net/nga-12-qershori-deri-nderpritet-qarkullimi-i-automjeteve-te-renda-ne-rrugen-gerlice-e-eperme-shterpce-brezovice/60%Daily2020-06-11 10:11
https://kosovapost.net/keto-jane-menyrat-per-te-permiresuar-shendetin-e-melcise/60%Daily2020-06-11 10:05
https://kosovapost.net/trump-nderon-me-medaljen-e-arte-te-ekselences-nxenesin-shqiptar-per-here-te-dyte-foto/60%Daily2020-06-11 09:54
https://kosovapost.net/epik-kosova-ne-nivelin-me-te-ulet-historik-te-azilkerkuesve-ne-be/60%Daily2020-06-11 09:48
https://kosovapost.net/ndahet-nga-jeta-gjyshja-e-rita-ores-foto/60%Daily2020-06-11 09:43
https://kosovapost.net/selimi-i-quan-shpifje-deklaratat-e-balajt-per-heqje-te-flamujve-ne-zyrat-e-qeverise/60%Daily2020-06-11 09:40
https://kosovapost.net/zv-km-balaj-kur-mora-postin-ne-qeveri-ne-zyre-nuk-gjeta-flamuj-te-kosoves-e-deklaraten-e-pavaresise/60%Daily2020-06-11 09:38
https://kosovapost.net/daciqi-falenderon-kirgizine-per-mosnjohjen-e-kosoves/60%Daily2020-06-11 09:34
https://kosovapost.net/heqja-e-flamurit-nga-zyra-e-rakiqit-kryeministri-hoti-perplaset-me-mergim-lushtakun/60%Daily2020-06-11 09:31
https://kosovapost.net/zemaj-ne-kuvend-ka-mungese-te-testeve-per-covid-19/60%Daily2020-06-11 09:28
https://kosovapost.net/lushtaku-i-pdk-se-fton-prokurorine-te-hetoje-takimin-e-haki-abazit-me-zyrtare-te-bia-s/60%Daily2020-06-11 09:27
https://kosovapost.net/deputeti-ceku-me-heqjen-e-reciprocitetit-qeveria-hoti-hoqi-dore-nga-sovraniteti/60%Daily2020-06-11 09:15
https://kosovapost.net/mustafa-ne-diten-e-clirimit-te-prishtines-kjo-fitore-u-realizua-fale%cc%88-lufte%cc%88s-se%cc%88-uc%cc%a7k-e%cc%88s-dhe-pe%cc%88rkrahjes-se%cc%88-kombeve-te%cc%88-qyteteruara/60%Daily2020-06-11 09:08
https://kosovapost.net/kryeministri-hoti-pranon-telegram-urimi-nga-partite-popullore-evropiane/60%Daily2020-06-11 08:45
https://kosovapost.net/74776-2/60%Daily2020-06-11 08:36
https://kosovapost.net/ekipet-mjekesore-kontrollojne-deputetet-para-hyrjes-ne-kuvend/60%Daily2020-06-11 08:12
https://kosovapost.net/dw-serbia-duhet-ti-kujtoje-krimet-dhe-pergjegjesine/60%Daily2020-06-11 08:07
https://kosovapost.net/thaci-kushtetuta-e-qarte-presidenti-e-perfaqeson-vendin/60%Daily2020-06-11 07:51
https://kosovapost.net/e-pabesushme-shihni-si-dukej-hyrremi-para-se-te-behej-e-famshme-foto/60%Daily2020-06-11 07:29
https://kosovapost.net/shba-se-i-duhen-bazat-me-shume-se-gjermanise/60%Daily2020-06-11 07:24
https://kosovapost.net/kosova-ka-te-ardhme-te-sigurt-euroatlantike-dhe-askush-nuk-mund-ta-ndaloje/60%Daily2020-06-11 07:19
https://kosovapost.net/ish-keshilltari-i-obames-kupcha-besoj-se-thaci-do-te-mbetet-negociatori-kryesor-i-prishtines/60%Daily2020-06-11 07:15
https://kosovapost.net/fshati-shqiptar-qe-magjepsi-gruan-e-princit-charles-foto/60%Daily2020-06-11 07:10
https://kosovapost.net/gjermania-shenon-rritje-te-numrit-te-rasteve-ditore-me-covid-19/60%Daily2020-06-11 07:05
https://kosovapost.net/mbi-722-mije-euro-ndihme-nga-diaspora-gjate-pandemise-covid-19/60%Daily2020-06-11 07:02
https://kosovapost.net/kosova-ben-12-vjet-me-himn/60%Daily2020-06-11 06:44
https://kosovapost.net/miroslav-lajcak-te-henen-ne-kosove/60%Daily2020-06-11 06:38
https://kosovapost.net/dite-me-numer-rekord-te-rasteve-te-reja-me-covid-19-ne-shqiperi/60%Daily2020-06-11 06:28
https://kosovapost.net/mbi-2-milione-persona-te-infektuar-me-covid-19-ne-shba/60%Daily2020-06-11 06:27
https://kosovapost.net/konsumoni-keto-jane-semundjet-qe-parandalon-molla/60%Daily2020-06-11 06:21
https://kosovapost.net/kalendari-historik-11-qershor/60%Daily2020-06-11 06:17
https://kosovapost.net/miftaraj-disa-marreveshje-ne-dialogun-kosove-serbi-me-mungese-transparence-dhe-llogaridhenie/60%Daily2020-06-11 06:13
https://kosovapost.net/dekori-300-milione-eurosh-i-qeverise-hoti/60%Daily2020-06-11 06:10
https://kosovapost.net/konfirmohet-ora-e-ndeshjes-juventus-milan-per-kupen-e-italise/60%Daily2020-06-11 06:07
https://kosovapost.net/parashikimi-i-motit-sot/60%Daily2020-06-11 05:59
https://kosovapost.net/gjermania-mbyll-kufirin-per-160-vende-mes-tyre-edhe-shqiperia/60%Daily2020-06-10 22:07
https://kosovapost.net/rasti-i-ri-me-covid-19-ne-lipjan-punetore-e-postes-me-lokacion-ne-prishtine/60%Daily2020-06-10 21:51
https://kosovapost.net/gjermania-konfirmon-se-shba-ja-po-shqyrton-terheqjen-e-trupave/60%Daily2020-06-10 21:45
https://kosovapost.net/obsh-nuk-ka-shenja-se-ndryshimi-i-stineve-ndikon-te-koronavirusi/60%Daily2020-06-10 21:38
https://kosovapost.net/haki-abazi-i-del-ne-mbrojtje-vjosa-osmanit-dhe-godet-forte-thacin-te-hetohet-per-vrasjen-e-ali-ukes-behajdin-hallaqit-dhe-komunikaten-59/60%Daily2020-06-10 21:28
https://kosovapost.net/hoti-per-autostraden-e-dukagjinit-asnje-autostrade-seshte-e-demshme-per-kosoven/60%Daily2020-06-10 21:18
https://kosovapost.net/hoti-tregon-nese-e-pyeti-vjosa-osmanin-pse-se-votoi-qeverine-e-tij/60%Daily2020-06-10 21:01
https://kosovapost.net/arta-elezaj-duket-ne-forme-te-mahnitshme-teksa-vjen-me-stil-te-ri-te-flokeve/60%Daily2020-06-10 20:45
https://kosovapost.net/29-raste-me-covid-19-vetem-nje-i-sheruar/60%Daily2020-06-10 20:38
https://kosovapost.net/kurti-nga-prizreni-vetevendosja-do-tia-shkurtoje-jeten-qeverise-koti/60%Daily2020-06-10 20:27
https://kosovapost.net/gazmend-muhaxheri-jam-kunder-perjashtimit-te-vjosa-osmanit-nga-partia/60%Daily2020-06-10 20:24
https://kosovapost.net/ldk-nuk-e-perjashton-vjosa-osmanin/60%Daily2020-06-10 20:01
https://kosovapost.net/hoti-po-shkojme-ne-nje-pike-ku-mund-ti-thojme-serbise-mjaft-eshte-mjaft/60%Daily2020-06-10 19:54
https://kosovapost.net/haxhiu-vetevendosje-eshte-opozita-e-vertete-ne-kosove/60%Daily2020-06-10 19:50
https://kosovapost.net/arrestohet-personi-i-dyshuar-per-fajde-ne-gjilan/60%Daily2020-06-10 19:34
https://kosovapost.net/vazhdimi-i-misionit-ushtarak-te-nato-s-eshte-deshmi-se-nuk-ka-ndryshuar-politika-amerikane-ndaj-kosoves/60%Daily2020-06-10 19:15
https://kosovapost.net/kthimi-i-ambasadoreve-ne-vend-eshte-i-pamundur-pa-dekretimin-nga-thaci/60%Daily2020-06-10 19:02
https://kosovapost.net/veseli-pdk-do-te-angazhohet-per-drejtesi-per-mijera-viktima-te-pafajshme-te-ozn-se/60%Daily2020-06-10 18:54
https://kosovapost.net/ahmeti-do-rihapen-cerdhet/60%Daily2020-06-10 18:42
https://kosovapost.net/osmani-na-duhet-nje-lidhje-e-re-per-shtetin-e-kosoves/60%Daily2020-06-10 19:21
https://kosovapost.net/heldt-shkruan-rreth-takimit-qe-pati-me-kryeministrin-hoti/60%Daily2020-06-10 18:27
https://kosovapost.net/spahiu-isha-gati-ta-grushtoja-konjufcen/60%Daily2020-06-10 18:20
https://kosovapost.net/ambasadori-zviceran-e-papranueshme-gjuha-denigruese-ndaj-vjosa-osmanit/60%Daily2020-06-10 18:11
https://kosovapost.net/italia-ne-mbeshtetje-te-liberalizimit-te-vizave-per-kosoven/60%Daily2020-06-10 18:05
https://kosovapost.net/njohes-te-protokollit-thone-se-rakiq-shkeli-ligjin/60%Daily2020-06-10 17:55
https://kosovapost.net/rrgk-kerkon-qe-shpifjet-ndaj-osmanit-te-trajtohen-me-ligjin/60%Daily2020-06-10 17:48
https://kosovapost.net/hoti-ka-konfirmuar-se-do-ti-rikthehet-asociacionit-te-komunave-me-shumice-serbe/60%Daily2020-06-10 17:33
https://kosovapost.net/shba-zmbraps-aeroplanet-luftarake-te-rusise-afer-alaskes/60%Daily2020-06-10 17:26
https://kosovapost.net/syla-5-mije-euro-gjobe-ndaj-bizneseve-qe-nuk-respektojne-masat/60%Daily2020-06-10 17:19
https://kosovapost.net/ja-cilat-komuna-u-preken-sot-nga-covid-19/60%Daily2020-06-10 17:11
https://kosovapost.net/ahmeti-realisht-kemi-pritur-numer-me-te-madh-nga-covid-19/60%Daily2020-06-10 17:02
https://kosovapost.net/29-raste-pozitive-dhe-1-i-sheruar-me-covid-19-ne-kosove/60%Daily2020-06-10 16:51
https://kosovapost.net/shtrenjtohen-produktet-ushqimore/60%Daily2020-06-10 16:44
https://kosovapost.net/ne-maqedonine-e-veriut-covid-19-behet-shkak-i-grindjeve-politike-dhe-fetare/60%Daily2020-06-10 16:35
https://kosovapost.net/forumi-i-gruas-se-ldk-se-kerkon-nga-qeveria-hoti-punesim-per-grate-dhe-te-rinjte/60%Daily2020-06-10 16:28
https://kosovapost.net/sipas-hotit-dialogun-e-udheheqe-kryeministri-vendit/60%Daily2020-06-10 16:16
https://kosovapost.net/lajcaku-javen-e-ardhshme-do-ta-vizitoje-kosoven/60%Daily2020-06-10 15:59
https://kosovapost.net/kurti-politikanet-e-sotem-jane-te-prapambetur-ne-krahasim-me-ata-te-lidhjes-se-prizrenit/60%Daily2020-06-10 15:48
https://kosovapost.net/polonia-do-te-hap-kufijte-me-be-ne-te-shtunen-dhe-fluturimet-nga-e-marta/60%Daily2020-06-10 15:35
https://kosovapost.net/presidenti-i-frances-emmanuel-macron-i-shkruan-telegram-urimi-kryeministrit-hoti/60%Daily2020-06-10 15:25
https://kosovapost.net/veliu-takohet-me-menaxheren-e-programit-te-icitap/60%Daily2020-06-10 15:10
https://kosovapost.net/zemaj-takim-me-ekipin-e-kosoves-te-kombeve-te-bashkuara-unkt/60%Daily2020-06-10 15:00
https://kosovapost.net/kryeministri-hoti-prezantoi-sot-ne-akademine-e-shkencave-kornizen-e-qeverise-se-kosoves-per-dialogun/60%Daily2020-06-10 14:46
https://kosovapost.net/aksident-i-rende-ne-veternik-ka-te-lenduar/60%Daily2020-06-10 14:41
https://kosovapost.net/zevendeskryeministri-selmanaj-priti-ne-takim-ambasadorin-e-italise-z-nicola-orlando/60%Daily2020-06-10 14:39
https://kosovapost.net/a-po-largohet-ronaldo-nga-juventusi/60%Daily2020-06-10 14:28
https://kosovapost.net/kur-eshte-puna-per-100-euro-shqiptaret-e-pushtojne-gracanicen-per-ndihmen-nga-serbia/60%Daily2020-06-10 14:22
https://kosovapost.net/japonia-hap-dyert-e-saj-per-kosoven/60%Daily2020-06-10 14:04
https://kosovapost.net/austria-hap-kufijte-me-italine-dhe-30-vende-te-tjera/60%Daily2020-06-10 13:57
https://kosovapost.net/ismet-beqiri-rikthehet-si-deputet/60%Daily2020-06-10 13:52
https://kosovapost.net/kabineti-i-hotit-rakiq-nuk-ka-hequr-asnje-simbol-te-kosoves-nga-zyra/60%Daily2020-06-10 13:49
https://kosovapost.net/mustafa-tregon-se-a-eshte-diskutuar-ne-parti-shkarkimi-i-vjosa-osmanit/60%Daily2020-06-10 13:39
https://kosovapost.net/nje-kafiteri-ne-prishtine-demanton-lajmin-se-kinse-nje-punetor-i-tyre-eshte-i-prekur-nga-covid-19/60%Daily2020-06-10 13:32
https://kosovapost.net/kush-jane-4-deputetet-e-rinj-te-kuvendit-te-kosoves-qe-do-ti-zevendesojne-ministrat/60%Daily2020-06-10 12:51
https://kosovapost.net/nisin-fluturimet-ne-aeroportin-e-prishtines-ky-eshte-orari-i-fluturimeve/60%Daily2020-06-10 11:31
https://kosovapost.net/paralajmeron-ahmeti-nese-shperthen-edhe-nje-vale-e-koronavirusit-mund-te-kete-mbi-1-mije-viktima/60%Daily2020-06-10 11:03
https://kosovapost.net/thaci-per-veprimet-e-rakiq-sa-isha-kryeminister-kush-nuk-respektonte-simbolet-e-shtetit-1-minute-sqendronte-ne-zyre/60%Daily2020-06-10 10:45
https://kosovapost.net/kafeja-ndihmon-zemren/60%Daily2020-06-10 10:42
https://kosovapost.net/a-do-te-zbatohet-pakoja-emergjente-fiskale-e-qeverise-kurti-teresisht-flet-ministrja-bajrami/60%Daily2020-06-10 10:37
https://kosovapost.net/thaci-kosova-i-ka-hequr-barrierat-serbia-se-ka-asnje-pretekst-per-vonimin-e-dialogut/60%Daily2020-06-10 10:30
https://kosovapost.net/kryemnistri-hoti-paralajmeron-strategji-per-menaxhimin-e-nje-vale-te-dyte-te-koronavirusit/60%Daily2020-06-10 10:27
https://kosovapost.net/kenga-kanagjegji-nga-motrat-burrniku-eshte-mirepritur-nga-audienca-shqiptare/60%Daily2020-06-10 10:18
https://kosovapost.net/veseli-nga-prizreni-nga-sot-nisim-punen-per-largimin-e-qeverive-te-mashtrimit-dhe-kthimin-e-pdk-se-ne-krye-te-shtetit/60%Daily2020-06-10 10:05
https://kosovapost.net/ndahet-nga-jeta-e-moshuara-ne-infektive-ishte-me-covid-19-asimptomatik/60%Daily2020-06-10 09:56
https://kosovapost.net/ne-nje-kohe-kur-rreziku-i-copetimit-te-territorit-eshte-evident-vetem-qendrimi-unik-e-ben-kosoven-te-pacenueshme/60%Daily2020-06-10 09:54
https://kosovapost.net/klinaku-termi-i-vjeter-i-nacionalizmit-serb-ndarje-e-kosoves-u-aktualizua-nga-lidere-shqiptare/60%Daily2020-06-10 09:43
https://kosovapost.net/ne-testin-e-arritshmerise-dhe-te-matures-nuk-do-te-perfshihen-pyetjet-nga-mesimi-online/60%Daily2020-06-10 09:37
https://kosovapost.net/kurti-per-qeverisjen-e-re-si-vetevendosje-do-te-vezhgojme-cdo-hap-te-institucioneve-dhe-ndermarrjeve/60%Daily2020-06-10 09:34
https://kosovapost.net/lidhja-e-prizrenit-veseli-zhvendos-mbledhjen-e-kryesise-qendrore-te-pdk-se-ne-kryeqytetin-historik/60%Daily2020-06-10 09:31
https://kosovapost.net/haskuka-asnje-cop-e-trojeve-shqiptare-te-mos-i-jepet-askujt/60%Daily2020-06-10 09:21
https://kosovapost.net/kalendari-historik10-qershor/60%Daily2020-06-10 09:02
https://kosovapost.net/shqiperia-sekuestron-pasurine-2-1-milione-euro-te-dy-shtetasve-te-huaj-njeri-nga-juniku/60%Daily2020-06-10 08:59
https://kosovapost.net/74465-2/60%Daily2020-06-10 09:00
https://kosovapost.net/suedia-mbyll-hetimin-34-vjecar-rreth-vrasjes-se-kryeministrit/60%Daily2020-06-10 08:44
https://kosovapost.net/pervjetori-i-lidhjes-se-prizrenit-meta-frymezim-per-rinine-sa-here-kercenohet-sovraniteti-liria-e-pavaresia/60%Daily2020-06-10 08:31
https://kosovapost.net/thaci-ngushellon-familjen-lladrovci-pas-vdekjes-se-nenes-shefkie/60%Daily2020-06-10 08:15
https://kosovapost.net/si-u-rihapen-shkollat-ne-kosove-ne-kohen-kur-numri-i-rasteve-me-koronavirus-eshte-rritur/60%Daily2020-06-10 08:03
https://kosovapost.net/sot-13-vjet-nga-vizita-e-presidentit-bush-ne-shqiperi/60%Daily2020-06-10 07:42
https://kosovapost.net/sot-shenohet-142-vjetori-i-lidhjes-shqiptare-te-prizrenit/60%Daily2020-06-10 07:26
https://kosovapost.net/per-here-te-pare-ne-histori-shba-emeron-nje-afro-amerikan-shef-te-forcave-ajrore/60%Daily2020-06-10 07:20
https://kosovapost.net/keshtu-duket-olta-gixhari-pa-grimi-ne-fytyre-foto/60%Daily2020-06-10 07:17
https://kosovapost.net/okb-paralajmeron-pandemia-mund-te-shkaktoje-emergjence-globale-te-ushqimit/60%Daily2020-06-10 07:12
https://kosovapost.net/trajneri-u-del-me-koronavirus-anulohet-miqesorja-me-manchester-united/60%Daily2020-06-10 07:11
https://kosovapost.net/qeveria-hoti-rekordmene-per-numrin-e-keshilltareve/60%Daily2020-06-10 07:06
https://kosovapost.net/trump-rreth-640-ushtare-amerikane-do-te-mbesin-ne-kosove-2/60%Daily2020-06-10 07:04
https://kosovapost.net/jakup-krasniqi-publikon-deklaraten-e-trete-te-shtabit-te-pergjithshem-te-uck-se-te-22-vjeteve-me-pare/60%Daily2020-06-10 06:51
https://kosovapost.net/lidhja-e-prizrenit-veseli-zhvendos-mbledhjen-e-pdk-se-ne-kryeqytetin-historik/60%Daily2020-06-10 06:48
https://kosovapost.net/ambasada-e-shba-se-ben-thirrje-per-kujdes-tubimi-i-vetevendosjes-mund-te-behet-i-dhunshem/60%Daily2020-06-10 06:43
https://kosovapost.net/trump-rreth-640-ushtare-amerikane-do-te-mbesin-ne-kosove/60%Daily2020-06-10 06:39
https://kosovapost.net/parashikimi-i-motit-per-sot-5/60%Daily2020-06-10 06:30
https://kosovapost.net/gjermania-hap-kufijte-per-vetem-per-disa-vende-evropiane/60%Daily2020-06-09 21:58
https://kosovapost.net/erdogan-ne-do-te-qendrojme-prane-pasardheseve-te-heroit-antikolonial-te-libise-omar-mukhtar/60%Daily2020-06-09 21:52
https://kosovapost.net/ja-vendi-qe-nuk-e-hapi-kufirin-me-kosoven/60%Daily2020-06-09 21:47
https://kosovapost.net/njeri-nga-tre-te-infektuarit-ne-prishtine-eshte-femije-nga-nje-kopsht-privat/60%Daily2020-06-09 21:44
https://kosovapost.net/zv-kryeministri-rakiq-heq-flamurin-e-kosoves-nga-zyra/60%Daily2020-06-09 21:40
https://kosovapost.net/digjen-dy-vetura-ne-podujeve/60%Daily2020-06-09 21:30
https://kosovapost.net/abazi-lufta-e-hashim-thacit-ndaj-vjosa-osmanit-eshte-e-qellimshme/60%Daily2020-06-09 21:26
https://kosovapost.net/shpendi-gezon-prishtinasit-me-nje-super-lajm/60%Daily2020-06-09 21:24
https://kosovapost.net/shpifes-e-shantazhues-suprem-i-thote-demi-presidenit-thaci/60%Daily2020-06-09 21:16
https://kosovapost.net/kryeministri-hoti-tregon-masat-e-pakos-e-rimekembjes-ekonomike/60%Daily2020-06-09 21:12
https://kosovapost.net/haxhi-avdyli-thaqi-paturpesisht-sulmon-duke-shpifur-kedo-qe-ka-guximin/60%Daily2020-06-09 21:01
https://kosovapost.net/lajci-hashimi-qenka-ba-keshilltare-pleqnare-merrni-mend-prej-tij-se-e-paska-ndrrua-lekuren/60%Daily2020-06-09 21:03
https://kosovapost.net/vjosa-osmani-sonte-gjarpri-paska-provuar-te-kafshoje-nderin-e-familjes-sime/60%Daily2020-06-09 20:50
https://kosovapost.net/thaci-per-osmanin-do-te-flas-shumecka-nese-ajo-vazhdon-te-shpife/60%Daily2020-06-09 20:52
https://kosovapost.net/cana-mund-te-emerohet-drejtor-sportiv-te-klubi-zviceran-lausanne-sport/60%Daily2020-06-09 20:19
https://kosovapost.net/rita-ora-publikon-nje-video-nga-femijeria-tregon-paragjykimet-qe-ia-kane-bere/60%Daily2020-06-09 20:06
https://kosovapost.net/bahtiri-thaci-ne-vitin-2008-ma-ka-shpjeguar-planin-e-ndarjes-se-kosoves/60%Daily2020-06-09 20:00
https://kosovapost.net/bahtiri-koalicioni-nisma-akr-pd-nuk-do-ta-coje-ldk-ne-perpara/60%Daily2020-06-09 19:40
https://kosovapost.net/thaci-nuk-ma-ndalon-kushtetuta-dhe-ligji-qe-une-te-jap-opinion/60%Daily2020-06-09 19:31
https://kosovapost.net/lajcak-mbledh-ekipin-e-tij-ne%cc%88-bruksel/60%Daily2020-06-09 19:16
https://kosovapost.net/kurti-bashkebisedon-me-20-te-rinj-nga-amsterdam-university-college/60%Daily2020-06-09 19:01
https://kosovapost.net/apostolova-pas-takimit-me-tahirin-tani-do-te-presim-e-do-te-shohim-kush-do-te-udheheq-me-agjenden-evropiane/60%Daily2020-06-09 18:51
https://kosovapost.net/nagavci-nuk-do-te-marrin-pjese-ne-procesin-e-dialogut-te-drejtuar-nga-qeveria-hoti/60%Daily2020-06-09 18:39
https://kosovapost.net/6-raste-pozitive-me-covid-19-ne%cc%88-kosove%cc%88/60%Daily2020-06-09 18:27
https://kosovapost.net/tri-shtatoreve-ne-prishtine-iu-mbyllen-syte/60%Daily2020-06-09 18:19
https://kosovapost.net/ndryshime-te-posteve-ne-prizren-pas-prishjes-se-koalicionit-vv-ldk/60%Daily2020-06-09 18:05
https://kosovapost.net/pas-deshtimit-te-rishikimit-te-buxhetit-ne-prizren-reagon-pdk/60%Daily2020-06-09 17:56
https://kosovapost.net/haskuka-isa-mustafa-po-shihet-se-eshte-kunder-ndryshimeve-ne-kosove/60%Daily2020-06-09 17:43
https://kosovapost.net/cakaj-me-qeverine-kurti-kemi-bere-pune-te-vyer/60%Daily2020-06-09 17:35
https://kosovapost.net/disa-keshilla-se-si-ti-shmangni-probelmet-me-sy/60%Daily2020-06-09 17:29
https://kosovapost.net/shqiperi-nis-asfaltimi-i-rruges-se-arbrit-ja-kur-do-te-hapet/60%Daily2020-06-09 17:16
https://kosovapost.net/sekretari-i-nato-s-duhet-qe-nato-n-ta-perdorim-me-shume-politikisht/60%Daily2020-06-09 17:10
https://kosovapost.net/74296-2/60%Daily2020-06-09 16:59
https://kosovapost.net/goditet-nga-rrufeja-nje-person-ne-elbasan/60%Daily2020-06-09 16:53
https://kosovapost.net/tahiri-takim-me-apostoloven-biseduan-per-prioritet-e-pune%cc%88s/60%Daily2020-06-09 16:38
https://kosovapost.net/aksident-ne-rrugen-prishtine-fushe-kosove-4-persona-te-lenduar/60%Daily2020-06-09 16:22
https://kosovapost.net/ambasada-e-france%cc%88s-ndihmon-prishtine%cc%88n-me-66-milione%cc%88-euro/60%Daily2020-06-09 16:13
https://kosovapost.net/maliqi-dialogu-pa-krye-nuk-eshte-ne-interesin-e-askujt/60%Daily2020-06-09 15:58
https://kosovapost.net/nje-shqiptar-ka-humbur-jeten-ne-angli/60%Daily2020-06-09 15:44
https://kosovapost.net/ish-mbreti-i-spanjes-hetohet-per-korrupsion/60%Daily2020-06-09 16:15
https://kosovapost.net/vetevendosje-kerkon-rivendosjen-e-reciprocitetit-ndaj-serbise/60%Daily2020-06-09 15:36
https://kosovapost.net/kryeministri-slloven-janez-jansha-uron-hotin-per-postin-e-kryeministrit/60%Daily2020-06-09 15:21
https://kosovapost.net/sot-kryeministri-hoti-takoi-perfaqesuesit-ligjor-te-vendit/60%Daily2020-06-09 15:15
https://kosovapost.net/koha-per-nje-kryeminister-shqiptar-ne-maqedonine-e-veriut/60%Daily2020-06-09 14:20
https://kosovapost.net/maqedoni-e-veriut-87-paciente-te-rinj-me-covid-19-terhiqet-propozimi-per-ore-policore/60%Daily2020-06-09 14:17
https://kosovapost.net/tjeter-rast-me-sfond-racor-ne-shba-polici/60%Daily2020-06-09 14:14
https://kosovapost.net/federata-e-shendetesise-ne-takim-me-zemajn-diskutojne-per-ligjin-e-pagave-dhe-punesimin-e-mjekeve-te-rinj/60%Daily2020-06-09 14:11
https://kosovapost.net/ja-shteti-qe-u-jep-para-qytetareve-per-ti-shpenzuar-ne-restorante-arsyeja-domethenese/60%Daily2020-06-09 14:07
https://kosovapost.net/a-eshte-ne-lidhje-dashurie-ganimete-musliu/60%Daily2020-06-09 13:54
https://kosovapost.net/afati-per-deklarimin-e-pasurise-deri-me-19-qershor/60%Daily2020-06-09 13:50
https://kosovapost.net/ne-turqi-nje-imam-ka-zgjedhur-nje-vend-te-pazakonte-per-lutjet-e-se-premtes-foto/60%Daily2020-06-09 13:40
https://kosovapost.net/osmani-dhe-abott-transparenca-dhe-meritokracia-parakusht-per-institucione-kredibile-dhe-profesionale/60%Daily2020-06-09 13:27
https://kosovapost.net/obsh-ja-mbeshtet-levizjen-globale-kunder-racizmit-dhe-refuzon-cdo-forme-te-diskriminimit/60%Daily2020-06-09 13:20
https://kosovapost.net/ushtria-libiane-clirimi-i-qytetit-sirte-eshte-shume-afer/60%Daily2020-06-09 13:50
https://kosovapost.net/ne-fshehtesi-te-plote-fejohen-dy-aktoret-e-njohur-foto/60%Daily2020-06-09 12:46
https://kosovapost.net/edhe-cristiano-ronaldo-eshte-i-varfer-perpara-tij-ja-kush-eshte-futbollisti-me-i-pasur-ne-bote-foto/60%Daily2020-06-09 12:36
https://kosovapost.net/lajcak-nis-angazhimet-edhe-ne-terren-takon-presidentin-malazez-para-lidereve-ne-kosove-e-serbi/60%Daily2020-06-09 12:29
https://kosovapost.net/kryeministri-hoti-priti-ambasadoren-e-mbreterise-se-suedise-karin-hernmarck-ahliny/60%Daily2020-06-09 12:19
https://kosovapost.net/kryeministri-hoti-priti-ne-takim-kryetarin-e-organizates-se-veteraneve-te-luftes-se-uck-se/60%Daily2020-06-09 12:10
https://kosovapost.net/abrashi-kosova-rihap-aeroportin-brenda-dhjete-ditesh/60%Daily2020-06-09 12:06
https://kosovapost.net/thaci-per-vokrrin-dashurine-per-futbollin-e-shnderroi-ne-kontribut-jetesor-per-kosoven/60%Daily2020-06-09 12:02
https://kosovapost.net/nje-punonjes-i-ministrise-se-arsimit-dyshohet-se-eshte-i-prekur-me-covid-19/60%Daily2020-06-09 12:21
https://kosovapost.net/ne-kliniken-infektive-po-trajtohen-23-persona-me-covid-19-nje-ne-gjendje-kritike/60%Daily2020-06-09 11:40
https://kosovapost.net/mbeshtetje-modeste-ne-kosove-per-korrigjimin-e-kufirit-me-serbine/60%Daily2020-06-09 11:38
https://kosovapost.net/britania-regjistron-40-597-te-vdekur-287-399-te-infektuar-nga-covid-19/60%Daily2020-06-09 11:32
https://kosovapost.net/celja-e-negociatave-fitore-kombetare-te-gjitha-palet-kane-kontribuar/60%Daily2020-06-09 11:28
https://kosovapost.net/zbulohet-buceta-e-shtatores-per-legjenden-e-futbollit-fadil-vokrri/60%Daily2020-06-09 11:35
https://kosovapost.net/kombetarja-e-kosoves-e-ka-brenda-vetes-emrin-dhe-vlerat-e-fadil-vokrrit/60%Daily2020-06-09 11:22
https://kosovapost.net/mustafa-vendimet-e-shumices-ne-ldk-te-respektohen-si-rregull-elementar-demokratik/60%Daily2020-06-09 11:07
https://kosovapost.net/kryeministri-hoti-priti-ambasadorin-e-osbe-se-jan-braathu/60%Daily2020-06-09 10:58
https://kosovapost.net/publikohen-marreveshje-e-arritura-ne-bruksel-mes-kosoves-dhe-serbise/60%Daily2020-06-09 11:08
https://kosovapost.net/cfare-ndodhe-nese-i-beni-masazh-kesaj-pike-ne-balle-foto/60%Daily2020-06-09 10:48
https://kosovapost.net/greqia-dhe-italia-merren-vesh-per-zgjerimin-e-kufirit-detar-shqiperia-nuk-preket/60%Daily2020-06-09 10:45
https://kosovapost.net/ldk-lidh-koalicion-me-akr-ne-dhe-pd-ne-ne-mitrovice/60%Daily2020-06-09 10:37
https://kosovapost.net/hoti-pret-ne-takim-abott-flasin-per-mbeshtetjen-britanike-per-dialogun/60%Daily2020-06-09 10:36
https://kosovapost.net/kurti-homazhe-tek-varri-i-vokrrit-fitoret-e-prishtines-ishin-te-lidhura-me-emrin-e-tij/60%Daily2020-06-09 10:07
https://kosovapost.net/unioni-i-dijetareve-muslimane-denon-deklaraten-per-shtyp-te-komisionit-te-fetvave-ne-egjipt/60%Daily2020-06-09 09:51
https://kosovapost.net/meta-i-bindur-se-bashkimi-i-partive-shqiptare-ne-serbi-rrit-perfaqesimin-e-tyre/60%Daily2020-06-09 09:23
https://kosovapost.net/lavrov-shkon-ne-beograd-percjell-mesazhin-e-federates-ruse-per-kosoven/60%Daily2020-06-09 09:16
https://kosovapost.net/74135-2/60%Daily2020-06-09 09:10
https://kosovapost.net/sot-i-jepet-lamtumira-e-fundit-george-floyd/60%Daily2020-06-09 09:06
https://kosovapost.net/korea-e-veriut-nderpret-gjitha-komunikimet-me-korene-e-jugut-shkaku-i-pamfleteve/60%Daily2020-06-09 09:18
https://kosovapost.net/drejtuesit-e-ffk-se-vendosen-buqeta-lulesh-te-varri-i-ish-presidentit-fadil-vokrri/60%Daily2020-06-09 08:55
https://kosovapost.net/qeveria-hoti-identifikon-kushte-te-reja-per-liberalizimin-e-vizave/60%Daily2020-06-09 08:42
https://kosovapost.net/bashkimi-evropian-ka-vene-ne-listen-e-zeze-96-kompani-ajrore/60%Daily2020-06-09 08:29
https://kosovapost.net/kryetari-mustafa-perkujton-legjenden-e-futbollit-fadil-vokrrin/60%Daily2020-06-09 08:22
https://kosovapost.net/lajcaku-se-shpejti-ne-prishtine-dhe-beograd-per-ti-vendosur-modalitetet-e-dialogut/60%Daily2020-06-09 07:56
https://kosovapost.net/thaci-tre-muaj-me-pare-i-besonte-mustafes-tash-i-beson-ikshpk-se/60%Daily2020-06-09 07:37
https://kosovapost.net/pas-heqjes-se-reciprocitetit-20-mauna-hyjne-nga-serbia-ne-kosove/60%Daily2020-06-09 07:34
https://kosovapost.net/shba-mbledhja-vjetore-e-lidereve-boterore-ne-okb-pa-takime-personale-te-lidereve/60%Daily2020-06-09 07:29
https://kosovapost.net/real-madridi-gati-te-kafshoje-barceloen-ne-sprintin-final/60%Daily2020-06-09 07:26
https://kosovapost.net/kur-do-te-hodhet-ne-treg-kartemonedha-e-re-10-mije-leke-me-e-madhja-deri-tani/60%Daily2020-06-09 13:57
https://kosovapost.net/deputetja-e-pdk-se-lobistet-serbe-po-perdorin-femijet-per-fushate-kunder-kosoves-dhe-klintonit/60%Daily2020-06-09 07:22
https://kosovapost.net/macron-fton-kosoven-dhe-serbine-ne-dialog-ne-samitin-e-radhes-ne-shtator/60%Daily2020-06-09 07:00
https://kosovapost.net/kafe-apo-caj-cila-eshte-me-mire-per-ne-mengjes/60%Daily2020-06-09 06:41
https://kosovapost.net/trump-del-keq-ne-sondazhet-e-cnn-rivali-i-tij-joe-biden-i-del-para/60%Daily2020-06-09 06:37
https://kosovapost.net/izolimi-ne-evrope-ka-shpetuar-miliona-njerez/60%Daily2020-06-09 06:32
https://kosovapost.net/meta-dhe-rama-ne-takimin-per-integrimin-merr-pjese-edhe-ambasadori-i-be-se/60%Daily2020-06-09 06:37
https://kosovapost.net/sot-behen-21-vite-nga-marreveshja-e-kumanoves-kapitullimi-i-millosheviqit/60%Daily2020-06-09 06:25
https://kosovapost.net/sot-mbushen-dy-vite-pa-legjenden-e-futbollit-fadil-vokrri/60%Daily2020-06-09 06:14
https://kosovapost.net/parashikimi-i-motit-sot-dhe-diteve-ne-vijim/60%Daily2020-06-09 06:06
https://kosovapost.net/shba-goditet-nga-stuhia-cristobal/60%Daily2020-06-08 22:09
https://kosovapost.net/gjermania-terheqja-e-trupave-amerikane-dobeson-edhe-shba-ne/60%Daily2020-06-08 22:05
https://kosovapost.net/vetevendosje-besojme-se-peticioni-per-zgjedhje-do-arrije-200-mije-nenshkrime/60%Daily2020-06-08 22:01
https://kosovapost.net/pasta-e-dhembeve-ilac-per-problemet-me-lekure/60%Daily2020-06-08 21:57
https://kosovapost.net/musliu-pdk-eshte-parti-opozitare-qe-nuk-ben-pazare/60%Daily2020-06-08 21:49
https://kosovapost.net/ne-prishtine-35-raste-aktive-me-covid-19/60%Daily2020-06-08 22:09
https://kosovapost.net/selmanaj-liberalizimi-i-vizave-do-te-ndodhe-gjate-qeverise-hoti/60%Daily2020-06-08 21:28
https://kosovapost.net/haziri-flet-rreth-gjendjes-se-covid-19-ne-gjilan/60%Daily2020-06-08 21:25
https://kosovapost.net/abazi-ne-jemi-me-popullin-e-populli-eshte-me-kosoven-me-12-qershor-do-te-festojme-ndryshimin/60%Daily2020-06-08 21:17
https://kosovapost.net/kadaj-bujupi-nese-nuk-korrigjohet-demarkacioni-te-gjithe-ne-qe-e-kemi-votuar-te-ndeshkohemi/60%Daily2020-06-08 21:46
https://kosovapost.net/daciq-jemi-te-gatshem-per-dialog-por-perfundimi-te-nenkuptoj-nje-kompromis/60%Daily2020-06-08 20:45
https://kosovapost.net/neser-ne-mitrovice-ldk-nenshkruan-koalicion-me-dy-parti-politike/60%Daily2020-06-08 20:38
https://kosovapost.net/vushtrria-merr-nje-vendim-pas-rasteve-te-reja-me-covid-19/60%Daily2020-06-08 20:28
https://kosovapost.net/obiliqi-bashkepunim-me-shoqaten-jetimat-e-ballkanit-per-ndertimin-e-20-shtepive/60%Daily2020-06-08 21:50
https://kosovapost.net/beogradin-e-merr-uji-video/60%Daily2020-06-08 20:31
https://kosovapost.net/hoxhaj-qeveria-hoti-eshte-pa-gjak-dhe-pa-nje-plan-te-qarte/60%Daily2020-06-08 19:49
https://kosovapost.net/osmani-dialogu-eshte-i-rendesishem-por-ne-kerkojme-platforme-te-qarte/60%Daily2020-06-08 19:43
https://kosovapost.net/pse-u-be-shenjester-e-protestuesve-anti-racizem-tregtari-edward-colston/60%Daily2020-06-08 19:30
https://kosovapost.net/kadaj-bujupi-hoti-nuk-eshte-personi-i-duhur-ne-detyren-e-kryeministrit/60%Daily2020-06-08 19:21
https://kosovapost.net/mehmeti-pasojat-do-te-shihen-ne-zgjedhjet-kurdo-qe-mbahen/60%Daily2020-06-08 19:17
https://kosovapost.net/lajmi-fundit-29-raste-pozitive-dhe-22-te-sheruar-nga-covid-19/60%Daily2020-06-08 19:12
https://kosovapost.net/gashi-rak-iqi-urdherat-i-merre-nga-vucici-e-jo-nga-hoti/60%Daily2020-06-08 19:03
https://kosovapost.net/shqiptaret-ne-lugine-synojne-tri-ulese-ne-kuvendin-e-serbise/60%Daily2020-06-08 18:55
https://kosovapost.net/capello-dy-lojtaret-jane-gati-per-te-kaluar-te-barcelona/60%Daily2020-06-08 18:45
https://kosovapost.net/thaci-per-qellime-politikepo-bllokon-kthimin-e-ambasadoreve/60%Daily2020-06-08 18:34
https://kosovapost.net/rep-artisti-kosovar-behet-baba-per-here-te-pare/60%Daily2020-06-08 18:22
https://kosovapost.net/veliu-ri-aktivizon-planin-e-reagimit-kombetar/60%Daily2020-06-08 18:09
https://kosovapost.net/ministrat-serbe-takohen-me-ambasadorin-kosnett/60%Daily2020-06-08 18:02
https://kosovapost.net/nagavci-nga-qeveria-demokratike-tek-qeveria-e-kontrabanduar-me-nderhyrje-te-presidentit/60%Daily2020-06-08 17:46
https://kosovapost.net/ministria-e-shendetesise-merr-vendim-per-lirimit-te-klubeve-per-stervitje-dhe-per-fillim-te-garave/60%Daily2020-06-08 17:30
https://kosovapost.net/trafiku-urban-thirrje-publike-per-te-gjithe-qytetaret/60%Daily2020-06-08 17:14
https://kosovapost.net/rashiti-pritjet-jane-qe-ne-shtator-ose-tetor-marreveshje-ndermjet-kosoves-dhe-serbise-por-jo-e-plote/60%Daily2020-06-08 17:01
https://kosovapost.net/uka-hoti-konsiderohet-model-i-mire-prej-listes-serbe/60%Daily2020-06-08 16:51
https://kosovapost.net/reagon-deliu-integriteti-territorial-i-kosoves-eshte-i-padiskutueshem/60%Daily2020-06-08 16:42
https://kosovapost.net/policia-arreston-nje-zyrtar-policor-dyshohet-per-dhune-ne-familje/60%Daily2020-06-08 16:30
https://kosovapost.net/kok-ndane-31-bursa-per-sportistet-elitare-dhe-shpresat-olimpike/60%Daily2020-06-08 16:16
https://kosovapost.net/selimi-tregon-objektivat-e-punes-per-ministrine-e-drejtesise/60%Daily2020-06-08 16:05
https://kosovapost.net/termet-ne-shqiperi-2/60%Daily2020-06-08 15:54
https://kosovapost.net/osmani-apostoloves-ne-nuk-pranojme-asnje-version-dialogu-me-te-cilin-negociohet-teresia-territoriale-e-kosoves/60%Daily2020-06-08 15:47
https://kosovapost.net/aksidentohet-nje-kamion-me-beton-ne-fshatin-braine/60%Daily2020-06-08 15:40
https://kosovapost.net/rreth-30-mije-persona-kane-hyre-e-dale-nga-kosova-vetem-gjate-vikendit/60%Daily2020-06-08 15:32
https://kosovapost.net/raka-nga-rritja-e-rasteve-me-covid-19-mund-te-mbyllemi-serish/60%Daily2020-06-08 15:26
https://kosovapost.net/kryeministri-hoti-merr-mbeshtetje-nga-franca-dhe-gjermania/60%Daily2020-06-08 15:18
https://kosovapost.net/norvegjia-dhuron-kosoves-respiratore-per-luftimin-e-covid-19/60%Daily2020-06-08 15:09
https://kosovapost.net/norvegjia-ndihmon-kosoven/60%Daily2020-06-08 15:06
https://kosovapost.net/edukatorja-e-cerdhes-ne-prishtine-testohet-per-covid-19-pas-saj-edhe-30-femije/60%Daily2020-06-08 14:24
https://kosovapost.net/qytetari-i-puthe-kembet-albin-kurtit-ne-qender-te-prishtines/60%Daily2020-06-08 14:04
https://kosovapost.net/testohen-punetoret-e-kek-ut-te-dyshuar-per-kontakt-me-koleget-e-infektuar-me-covid-19/60%Daily2020-06-08 13:49
https://kosovapost.net/ahmeti-jep-detaje-per-rastet-me-koronavirus-ne-cerdhe-te-prishtines/60%Daily2020-06-08 13:34
https://kosovapost.net/kurti-per-deklaratat-e-thacit-kur-u-kerkua-gjendja-e-jashtezakonshme-ne-kosove-ishin-vetem-19-raste-me-koronavirus/60%Daily2020-06-08 13:10
https://kosovapost.net/osmani-i-kunderpergjigjet-mustafes-e-sfidoj-publikisht-qe-te-me-tregoj-se-cilat-qendrime-i-paskam-nderruar-nga-6-tetori/60%Daily2020-06-08 12:45
https://kosovapost.net/kuvendi-te-enjten-mbane-seance-plenare/60%Daily2020-06-08 12:12
https://kosovapost.net/raka-mbyllja-eshte-opsion-real-nese-rritet-numri-i-rasteve-qe-kerkojne-hospitalizim/60%Daily2020-06-08 11:47
https://kosovapost.net/thacin-e-pyesin-kush-do-udheheqe-dialogun-ai-apo-hoti-kjo-eshte-pergjigja-e-tij/60%Daily2020-06-08 11:10
https://kosovapost.net/zhvillime-ne-gjykaten-speciale/60%Daily2020-06-08 10:38
https://kosovapost.net/vetevendosje-i-reagon-thacit-per-gjenjde-te-jashtezakonshme/60%Daily2020-06-08 10:30
https://kosovapost.net/keto-jane-rekomandimet-e-obligushme-qe-ikshpk-e-sygjeron-per-qytetaret/60%Daily2020-06-08 10:18
https://kosovapost.net/thaci-paralajmeron-rikthim-te-masave-tregon-se-a-ka-nevoje-kosova-per-gjendje-te-jashtezakonshme/60%Daily2020-06-08 09:49
https://kosovapost.net/a-do-te-ndodhe-kete-vit-marreveshja-me-serbine-cfare-thote-presidenti-thaci/60%Daily2020-06-08 09:34
https://kosovapost.net/gjermania-shenon-renie-te-rasteve-me-covid-19/60%Daily2020-06-08 09:20
https://kosovapost.net/shba-presim-qe-dialogu-te-rifilloje-sa-me-shpejt/60%Daily2020-06-08 09:03
https://kosovapost.net/shqiperia-me-cmime-te-ulta-per-hyrje-ne-monumente-e-lokalitete-arkeologjike/60%Daily2020-06-08 09:04
https://kosovapost.net/be-me-strategji-te-re-kunder-abuzimit-seksual-ndaj-femijeve/60%Daily2020-06-08 08:50
https://kosovapost.net/sllovenia-hap-kufijt-por-vetem-me-serbine-jo/60%Daily2020-06-08 08:39
https://kosovapost.net/zelanda-e-re-do-ti-largoje-te-gjitha-kufizimet-ndaj-covid-19/60%Daily2020-06-08 08:34
https://kosovapost.net/34-aksidente-dhe-984-tiketa-trafiku-shqiptohen-ne-24-oreshin-e-fundit/60%Daily2020-06-08 08:29
https://kosovapost.net/mbi-2500-doreshkrime-dhe-libra-nga-bota-islame-do-te-publikohen-falas-ne-internet/60%Daily2020-06-08 08:25
https://kosovapost.net/skocia-me-lajm-te-mire-asnje-vdekje-ne-24-oreshin-e-fundit/60%Daily2020-06-08 08:19
https://kosovapost.net/kryeministri-hoti-takohet-sot-me-apostoloven/60%Daily2020-06-08 08:13
https://kosovapost.net/fluks-i-madh-veturash-ne-piken-kufitare-kosove-shqiperi/60%Daily2020-06-08 08:11
https://kosovapost.net/vdes-nje-veprimtar-i-ldk-se/60%Daily2020-06-08 08:05
https://kosovapost.net/sot-thaci-mban-konference-per-media/60%Daily2020-06-08 08:02
https://kosovapost.net/kryetari-i-odes-ekonomike-per-bizneset-nese-nuk-respektohen-masat-mbrojtesegjithcka-mund-te-kthehet-ne-piken-0/60%Daily2020-06-08 08:43
https://kosovapost.net/sot-kryesia-e-kuvendit-mban-mbledhje/60%Daily2020-06-08 07:53
https://kosovapost.net/ramadani-do-ti-mbyllim-cerdhet-do-te-kthehemi-me-masa-qe-nuk-i-kemi-marre-deri-sot/60%Daily2020-06-08 07:52
https://kosovapost.net/infektologu-valbon-krasniqi-qytetare-kujdes-te-pakten-te-bartim-maskat/60%Daily2020-06-07 22:20
https://kosovapost.net/neser-mbledhja-e-kryesise-se-kuvendit/60%Daily2020-06-07 21:40
https://kosovapost.net/kritikon-haxhiu-strategjia-e-qeverise-ilegale-per-te-hequr-cdo-kufizim-perben-rrezik/60%Daily2020-06-07 21:30
https://kosovapost.net/gjendja-ne-vushtrri-aspak-e-mire-21-familje-te-izoluara-edhe-dy-te-tjera-pritet-te-izolohen-nga-neser/60%Daily2020-06-07 20:53
https://kosovapost.net/lajmi-i-fundit-nese-nuk-respektohen-masat-atehere-mund-te-rikthehen-kufizimet-e-mehershme/60%Daily2020-06-07 20:42
https://kosovapost.net/ministri-zemaj-ne-konference-urgjente-keto-jane-fjalet-e-tij-per-rastet-e-fundit-me-covid-19/60%Daily2020-06-07 20:33
https://kosovapost.net/deputeti-haxhi-avdyli-del-ne-mbrojtje-te-vjosa-osmanit-bene-kete-paralajmerim/60%Daily2020-06-07 20:22
https://kosovapost.net/rikthimi-i-koronavirusit-ministri-zemaj-konference-urgjente-per-media/60%Daily2020-06-07 20:02
https://kosovapost.net/rastet-e-reja-ne-prishtine-shpend-ahmeti-mbyll-keto-cerdhe/60%Daily2020-06-07 19:46
https://kosovapost.net/abrashi-jep-lajm-te-mire-te-diaspores-rifillimi-i-fluturimeve-fillon-se-shpejti/60%Daily2020-06-07 19:29
https://kosovapost.net/paralajmeron-mikrobiologu-lul-raka-pas-rasteve-te-fundit-me-covid-19/60%Daily2020-06-07 19:22
https://kosovapost.net/deshton-arratisja-spektakolare-e-shqiptareve-ne-burgun-e-italise-keshtu-e-kishin-planifikuar-arratisjen/60%Daily2020-06-07 19:07
https://kosovapost.net/vushtria-apelon-tek-qytetaret-ndalni-vizitat-familjare/60%Daily2020-06-07 18:48
https://kosovapost.net/kosova-me-shifra-alarmante-per-7-dite-151-raste-te-reja/60%Daily2020-06-07 18:36
https://kosovapost.net/heqjen-e-reciprocitetit-qytetaret-e-konsiderojne-nenshtrim-ndaj-serbise/60%Daily2020-06-07 18:09
https://kosovapost.net/bashkimi-europian-do-te-hape-kufijte-e-jashtem-nga-1-korriku/60%Daily2020-06-07 18:01
https://kosovapost.net/rastet-e-reja-me-covid-19-ne-obiliq-gashi-apelon-qytetaret-per-respektimin-e-masave/60%Daily2020-06-07 17:37
https://kosovapost.net/10-raste-te-reja-me-koronavirus-ne-prishtine-ahmeti-ben-thirrje-per-kujdes/60%Daily2020-06-07 17:34
https://kosovapost.net/lul-raka-tregon-sesi-mund-te-deshtoje-kosova-ne-lufte-kunder-koronavirusit/60%Daily2020-06-07 17:25
https://kosovapost.net/reagon-edhe-bashkeshorti-i-vjosa-osmanit-akuzat-e-renda-ia-drejton-ldk-se/60%Daily2020-06-07 17:11
https://kosovapost.net/%e2%80%8bzemaj-bisede-telefonike-me-manastirliu-hrapoviq-filipce-per-menaxhimin-e-covid-19/60%Daily2020-06-07 16:59
https://kosovapost.net/isa-mustafa-i-del-ne-mbrojtje-vjosa-osmanit-atakimi-i-familjes-se-saj-eshte-neverites/60%Daily2020-06-07 16:44
https://kosovapost.net/kush-po-e-paralajme%cc%88ron-shkate%cc%88rrimin-e-shba-ve-ne-vitin-2025/60%Daily2020-06-07 16:37
https://kosovapost.net/serwer-presion-i-amerikaneve-per-marreveshje-deri-ne-shtator/60%Daily2020-06-07 16:13
https://kosovapost.net/germia-vlon-ne-dite-vikendi-qytetaret-nuk-zbatojne-masat-kunder-covid-19/60%Daily2020-06-07 16:42
https://kosovapost.net/ushqimi-i-sigurt-eshte-ceshtje-per-te-gjithe/60%Daily2020-06-07 15:58
https://kosovapost.net/a-e-keni-pare-ndonjehere-babain-e-vjosa-osmanit-ja-cili-eshte-ai-pamjet/60%Daily2020-06-07 15:56
https://kosovapost.net/lajmi-i-fundit-40-raste-te-reja-me-koronavirus-ne-kosove/60%Daily2020-06-07 15:46
https://kosovapost.net/haziri-i-del-ne-krah-vjosa-osmanit-ja-cfare-thote-per-ata-qe-po-shpifin-ndaj-kryetares-se-kuvendit/60%Daily2020-06-07 15:21
https://kosovapost.net/heiko-maas-maredheniet-mes-gjermanise-dhe-shba-se-nuk-jane-te-lehta/60%Daily2020-06-07 15:09
https://kosovapost.net/ish-komandanti-i-koshares-vjen-me-nje-mesazh-te-fuqishem-per-albin-kurtin-ja-cfare-paralajmeron/60%Daily2020-06-07 15:08
https://kosovapost.net/zv-kryeministrja-u-kerkon-falje-qytetareve-te-shqiperise-per-telashet-qe-i-paten-me-kufirin-e-kosoves/60%Daily2020-06-07 15:05
https://kosovapost.net/kancelarja-angela-merkel-u-pyet-ne-nje-interviste-nese-ka-ende-besim-tek-donald-trump/60%Daily2020-06-07 15:03
https://kosovapost.net/drenas-aksident-me-lendime-te-renda/60%Daily2020-06-07 14:58
https://kosovapost.net/plagoset-nje-grua-aksidentalisht-me-arme-ne-lipjan/60%Daily2020-06-07 14:54
https://kosovapost.net/rrefimi-i-deputetit-te-ldk-se-qe-votoi-kunder-rrezimit-te-qeverise-kurti/60%Daily2020-06-07 14:48
https://kosovapost.net/balaj-halimaj-per-hapjen-e-kufirit-me-shqiperine-kjo-pike-kufitare-do-duhej-te-hapej-e-para/60%Daily2020-06-07 14:31
https://kosovapost.net/powell-mbeshtet-joe-biden-per-tu-bere-president-i-shba-ve/60%Daily2020-06-07 14:19
https://kosovapost.net/osmani-lajmet-se-babai-im-ka-punuar-per-serbet-jane-shpifje/60%Daily2020-06-07 14:06
https://kosovapost.net/bill-gates-normaliteti-do-rikthehet-me-gjetjen-e-vaksines-kunder-covid-19/60%Daily2020-06-07 13:51
https://kosovapost.net/maqedonia-e-veriut-vater-e-virusit-raporton-111-raste-te-reja-me-covid-19/60%Daily2020-06-07 13:36
https://kosovapost.net/princesha-e-norvegjise-e-martuar-me-nje-njeri-me-ngjyre-pre-e-paragjykimeve/60%Daily2020-06-07 13:32
https://kosovapost.net/bilanci-i-covid-19-ne-bote/60%Daily2020-06-07 13:19
https://kosovapost.net/eliot-engel-reagon-pas-zhbllokimit-te-fondit-mcc-se-ne-kosove/60%Daily2020-06-07 13:14
https://kosovapost.net/haradinaj-stublla-hapja-e-kufirit-kosove-shqiperi-eshte-vazhdim-per-te-qene-nje-ne-sukses-e-ne-sfida/60%Daily2020-06-07 13:02
https://kosovapost.net/fletet-e-karotes-ilac-i-magjishem-per-shume-komplikime/60%Daily2020-06-07 12:49
https://kosovapost.net/dka-ne-gjilan-ben-dezinfektimin-e-shkollave-ku-do-te-mbahet-mesimi-plotesues/60%Daily2020-06-07 12:44
https://kosovapost.net/ja-cfare-ndodh-me-melcine-nese-pini-dy-filxhane-kafe-ne-dite/60%Daily2020-06-07 12:36
https://kosovapost.net/dita-boterore-e-sigurise-se-ushqimit/60%Daily2020-06-07 12:22
https://kosovapost.net/14-police-te-lenduar-gjate-protestave-ne-londer/60%Daily2020-06-07 12:08
https://kosovapost.net/hoti-tregon-investimet-qe-do-te-behen-pas-zhbllokimit-te-fondeve-te-mcc-se/60%Daily2020-06-07 12:04
https://kosovapost.net/madona-merr-pjese-ne-protesta-kunder-racizmit-ne-londer/60%Daily2020-06-07 11:48
https://kosovapost.net/abrashi-te-fillojme-sa-me-shpejte-transportin-ajror/60%Daily2020-06-07 11:31
https://kosovapost.net/mahmut-ferati-vjen-me-nje-kenge-te-re-dedikuar-gurbetqareve/60%Daily2020-06-07 11:29
https://kosovapost.net/shba-planifikon-terheqjen-e-trupave-amerikan-ne-gjermani/60%Daily2020-06-07 11:07
https://kosovapost.net/nga-neser-qytetareve-iu-hiqet-masa-e-kufizimit-te-levizjes-se-lire/60%Daily2020-06-07 10:55
https://kosovapost.net/neo-nazistet-gjermane-trajnohen-nga-terroristet-ruse/60%Daily2020-06-07 10:47
https://kosovapost.net/kosova-hap-kufirin-me-shqiperine/60%Daily2020-06-07 11:03
https://kosovapost.net/vucic-para-nesh-i-kemi-gjashte-muaj-lufte-politike-per-interesat-tona-kombetare-ne-kosove-dhe-metohi/60%Daily2020-06-07 10:30
https://kosovapost.net/instituti-gap-pandemia-covid-19-rrite-numrin-e-punekerkuesve-ne-37392/60%Daily2020-06-07 10:11
https://kosovapost.net/covid-19-ne-kosove-1194-persona-te-infektuar-884-te-sheruar-dhe-31-te-vdekur/60%Daily2020-06-07 09:46
https://kosovapost.net/tri-zona-te-fushe-kosoves-do-mbesin-pa-uje-sot/60%Daily2020-06-07 09:31
https://kosovapost.net/1400-shtetas-te-kosoves-u-riatdhesuan-nga-gjermania/60%Daily2020-06-07 09:10
https://kosovapost.net/zogiani-per-aak-ne-cka-don-me-mbrojt-ne-qeveri-nese-jo-sovranitetin-e-vendit/60%Daily2020-06-07 08:52
https://kosovapost.net/instituti-epik-qeveria-e-re-ka-shuar-ministrine-e-integrimit-evropian/60%Daily2020-06-07 08:34
https://kosovapost.net/spanja-nga-java-tjeter-hap-diskotekat-por-me-nje-rregull-te-re/60%Daily2020-06-07 08:13
https://kosovapost.net/edhe-sot-qeveria-mban-mbledhje/60%Daily2020-06-07 07:56
https://kosovapost.net/ne-kru-prishtina-paralajmerohen-shkycje/60%Daily2020-06-07 07:45
https://kosovapost.net/jep-doreheqje-nga-posti-i-kuvendit-komunal-nje-anetare-i-aak/60%Daily2020-06-07 07:30
https://kosovapost.net/zemaj-ka-shprehur-ngushellime-familjes-se-te-ndjerit-qe-vdiq-nga-covid-19/60%Daily2020-06-07 07:11
https://kosovapost.net/raka-tregon-se-si-te-sillemi-nese-grumbullohen-mbi-50-persona-ne-nje-kafiteri/60%Daily2020-06-07 08:04
https://kosovapost.net/turkish-airlines-behet-operatori-me-i-madh-ne-rajonin-e-eurocontrol-foto/60%Daily2020-06-06 22:09
https://kosovapost.net/donika-kadaj-hoti-po-e-luan-rolin-e-tij-ne%cc%88-orkestre%cc%88n-e-dirigjuar-nga-dy-presidente%cc%88t-thac%cc%a7i-e-vuc%cc%a7iq/60%Daily2020-06-06 21:54
https://kosovapost.net/personi-qe-u-gjet-i-vdekur-ne-gjakove-eshte-nje-nder-tupanxhijte-me-te-njohur-ne-kosove/60%Daily2020-06-06 21:49
https://kosovapost.net/shba-ja-kerkon-rifillimin-e-dialogut/60%Daily2020-06-06 21:33
https://kosovapost.net/gjendet-nje-38-vjecar-pa-shenja-jete-ne-nje-shtepi-te-pabanuar-ne-gjakove/60%Daily2020-06-06 21:32
https://kosovapost.net/bislimi-kaq-shume-vendime-te-keqija-dhe-kaq-shume-dem-per-vetem-dy-dite-qeverisje/60%Daily2020-06-06 21:03
https://kosovapost.net/pacolli-mirenjohes-ndaj-shba-se-per-zhbllokimin-e-fondeve-te-mcc-se/60%Daily2020-06-06 20:41
https://kosovapost.net/deputetja-e-vv-se-jo-100-po-as-1-shtet-pa-reciprocitet/60%Daily2020-06-06 20:37
https://kosovapost.net/reagon-isa-mustafa-shba-mbajti-premtimin-mcc-nuk-u-brengos-per-elegjite-populliste/60%Daily2020-06-06 20:31
https://kosovapost.net/nje-punonjes-i-administrates-se-postes-i-prekur-nga-covid-19/60%Daily2020-06-06 20:08
https://kosovapost.net/cfare-ben-albin-kurti-kur-nuk-eshte-kryeminister/60%Daily2020-06-06 20:03
https://kosovapost.net/vjosa-me-albinin-duhet-tiu-prijne-rezistences-popullore/60%Daily2020-06-06 19:54
https://kosovapost.net/kurti-dhe-konjufca-vizituan-adem-mikullovci/60%Daily2020-06-06 20:21
https://kosovapost.net/kurti-tubim-ne-sheshin-skenderbeu-te-premten-me-12-qershor/60%Daily2020-06-06 19:47
https://kosovapost.net/veseli-mirepret-zhbllokimin-e-fondeve-te-mcc-se-akuzon-kurtin-dhe-keshillon-hotin/60%Daily2020-06-06 19:44
https://kosovapost.net/thaci-pas-heqjes-se-reciprocitetit-lajmi-me-i-mire-i-dites-zhbllokimi-i-fondeve-te-mcc-se/60%Daily2020-06-06 19:19
https://kosovapost.net/coronavirusi-turqia-shenon-fundjaven-e-pare-pa-masa-izolimi-qe-nga-muaji-prill/60%Daily2020-06-06 19:11
https://kosovapost.net/pas-heqjes-se-recipocitetit-zhbllokohen-fondet-amerikane-te-mcc-se/60%Daily2020-06-06 19:04
https://kosovapost.net/rrezohet-helikopteri-ushtarak-ne-indonezi-4-te-vdekur-5-te-plagosur/60%Daily2020-06-06 18:57
https://kosovapost.net/ikshpk-36-raste-te-reja-me-covid-19-tete-te-sheruar/60%Daily2020-06-06 18:54
https://kosovapost.net/bayern-munchen-nuk-njeh-kundershtare-mposht-leverkusen-ne-nje-pasdite-rekordesh/60%Daily2020-06-06 18:43
https://kosovapost.net/keni-celular-me-sistem-operativ-android-ekspertet-fshini-menjehere-kete-aplikacion/60%Daily2020-06-06 18:44
https://kosovapost.net/lajmi-i-fundit-konfirmohet-edhe-nje-viktim-nga-covid-19-ne-kosove/60%Daily2020-06-06 18:37
https://kosovapost.net/lajmi-i-fundit-trump-urdheron-terheqjen-e-trupave-amerikane-nga-gjermania/60%Daily2020-06-06 18:26
https://kosovapost.net/melania-ve-ne-siklet-donald-trump/60%Daily2020-06-06 17:52
https://kosovapost.net/rregullohet-problemi-me-uje-ne-prishtine-se-shpejti-rikthehet-furnizimi-i-rregullt/60%Daily2020-06-06 17:49
https://kosovapost.net/hiqet-detyrimi-per-vetizolim-pas-hyrjes-ne-kosove/60%Daily2020-06-06 17:46
https://kosovapost.net/kryeministri-kanadaz-ulet-ne-gju-ne-shenje-solidariteti-me-protestuesit/60%Daily2020-06-06 17:40
https://kosovapost.net/hajdari-qeveria-hoti-prishi-gjithcka/60%Daily2020-06-06 16:55
https://kosovapost.net/marina-vjollca-merr-vemendjen-e-fansave-me-imazhet-e-reja/60%Daily2020-06-06 16:54
https://kosovapost.net/ambasada-e-kosoves-ne-austri-njofton-qytetaret-per-procedurat-qe-duhet-ndjekur-ne-rast-kthimi-ne-vendlindje/60%Daily2020-06-06 16:52
https://kosovapost.net/obsh-maskat-te-detyruara-ne-rruge/60%Daily2020-06-06 16:50
https://kosovapost.net/prizreni-komuna-e-pare-e-cila-ofron-kesi-lloj-analiza-ne-kujdesin-paresor-shendetesor/60%Daily2020-06-06 16:08
https://kosovapost.net/shkruhet-ne-mes-te-rruges-mesazhi-qe-trondit-shtepine-e-bardhe-video/60%Daily2020-06-06 16:01
https://kosovapost.net/george-floyd-dhjetra-mijera-protestojne-per-te-drejtat-civile-ne-londer-ne-shkelje-te-sigurise-se-koronavirusit/60%Daily2020-06-06 15:58
https://kosovapost.net/fillon-pastrimi-i-liqenit-akumulues-ne-mitrovice/60%Daily2020-06-06 16:03
https://kosovapost.net/dy-komuna-ne-kosove-mbesin-pa-kryetare-pandemia-nuk-lejon-mbajtjen-e-zgjedhjeve/60%Daily2020-06-06 15:36
https://kosovapost.net/perpjekje-e-re-e-armepushimit-mbi-libine-nga-presidenti-egjiptian-sisi/60%Daily2020-06-06 15:27
https://kosovapost.net/mustafa-gjen-fajtorin-pse-nuk-e-fituan-prizrenin-kur-degen-e-ldk-se-e-udhehiqte-haxhi-avdyli/60%Daily2020-06-06 15:11
https://kosovapost.net/krasniqi-pas-heqjes-se-reciprocitetit-qeveria-te-kthehet-nga-dialogu-me-ulese-ne-okb-dhe-me-pese-njohjet-nga-be/60%Daily2020-06-06 15:09
https://kosovapost.net/sinqerisht-pyetja-e-shpend-ahmetit-per-qeverine-hoti-rreth-heqjes-se-reciprocitetit/60%Daily2020-06-06 15:04
https://kosovapost.net/maqedonia-e-veriut-raporton-125-raste-te-reja-me-covid-19-gjithsej-2-915/60%Daily2020-06-06 15:03
https://kosovapost.net/ronaldo-u-be-futbollisti-i-pare-miliarder-ne-histori/60%Daily2020-06-06 15:12
https://kosovapost.net/fb-do-te-shqyrtoje-politiken-e-permbajtjes-lidhur-me-postimet-e-presidentit-trump/60%Daily2020-06-06 14:56
https://kosovapost.net/zemaj-ben-thirrje-per-kujdes-pandemia-ne-kosove-ende-ska-perfunduar/60%Daily2020-06-06 13:53
https://kosovapost.net/kurti-te-mohosh-reciprocitetin-do-te-thote-mohosh-shpalljen-e-pavaresise/60%Daily2020-06-06 13:28
https://kosovapost.net/kryeministri-hoti-ka-pranuar-telegram-urimi-nga-president-i-turqise-erdogan/60%Daily2020-06-06 13:21
https://kosovapost.net/do-te-luftojme-per-kosoven-por-nuk-do-te-kete-zgjidhje-fatlume-per-ne/60%Daily2020-06-06 12:52
https://kosovapost.net/me-shba-te-do-ti-permbyllim-proceset-e-rendesishme-qe-jane-para-nesh/60%Daily2020-06-06 12:46
https://kosovapost.net/ky-eshte-kosovari-me-i-pasur-ne-vend/60%Daily2020-06-06 12:43
https://kosovapost.net/bashkepunimi-ekonomik-mes-beogradit-e-prishtines-i-domosdoshem-per-normalizim/60%Daily2020-06-06 12:44
https://kosovapost.net/ambasada-italiane-heqja-e-reciprocitetit-nxitje-per-rifillim-te-dialogut-nen-lehtesimin-e-be-se/60%Daily2020-06-06 12:19
https://kosovapost.net/shba-joe-biden-zyrtarisht-kunderkandidat-i-donald-trump/60%Daily2020-06-06 12:16
https://kosovapost.net/me-guxim-eshte-me-heq-reciprocitetin-sesa-me-vendos-reciprocitetin/60%Daily2020-06-06 12:13
https://kosovapost.net/gazeta-zvicerane-presidenti-i-kosoves-po-e-minon-demokracine/60%Daily2020-06-06 12:09
https://kosovapost.net/zeka-reagon-per-reciprocitetin-dhe-ndaj-ministrave-te-aak-se-qe-votuan-kunder/60%Daily2020-06-06 12:00
https://kosovapost.net/bashkeshortja-e-osmanit-feston-ditelindjen-aktori-i-ben-surprizen-e-embel-foto/60%Daily2020-06-06 11:49
https://kosovapost.net/ja-me-cilen-date-fillojne-fluturimet-nderkombetare-ne-poloni/60%Daily2020-06-06 11:43
https://kosovapost.net/veseli-sot-u-largua-vendimi-mashtrues-i-reciprocitetit/60%Daily2020-06-06 11:40
https://kosovapost.net/a-do-ta-humbas-rashica-ndeshjen-kunder-wolfsburgut/60%Daily2020-06-06 11:14
https://kosovapost.net/visar-ymeri-per-reciprocitetin-nuk-mjafton-vetem-njera-pale-vullneti-i-mire-nga-te-dyja-palet-eshte-parakusht-i-dialogut-te-suksesshem/60%Daily2020-06-06 11:11
https://kosovapost.net/kryeministri-hoti-pranon-leter-urimi-nga-kryeministri-i-maqedonise-se-veriut/60%Daily2020-06-06 11:01
https://kosovapost.net/ja-ne-cilin-ekip-perfundoi-marash-kumbulla/60%Daily2020-06-06 10:45
https://kosovapost.net/kurti-pas-vendimit-te-reciprocitetit-qeveria-hoti-edhe-e-paligjshme-ne-kosove-edhe-ne-sherbim-te-serbise/60%Daily2020-06-06 10:48
https://kosovapost.net/vdekje-e-dyshimte-ne-dragash/60%Daily2020-06-06 10:27
https://kosovapost.net/oda-ekonomike-amerikane-heqja-e-reciprocitetit-eshte-pergjigje-ne-thirrjet-e-presidentit-trump/60%Daily2020-06-06 10:25
https://kosovapost.net/rugova-vjosa-osmanit-anetaresohu-edhe-zyrtarisht-ne-vetevendosje/60%Daily2020-06-06 10:39
https://kosovapost.net/pas-nje-bashkebisedimi-si-gjithnje-vellazeror/60%Daily2020-06-06 10:13
https://kosovapost.net/ne-shqiperi-20-raste-te-reja-me-covid-19/60%Daily2020-06-06 10:07
https://kosovapost.net/lajcak-per-vendimin-e-heqjes-se-reciprocitetit-tregon-perkushtimin-e-kosoves-per-tiu-kthyer-dialogut/60%Daily2020-06-06 10:00
https://kosovapost.net/ja-si-e-pret-vuciqi-vendimin-e-qeverise-hoti-per-heqjen-e-reciprocitetit/60%Daily2020-06-06 09:56
https://kosovapost.net/pacolli-mirepret-vendimin-e-heqjes-se-reciprocitetit-kosova-duhet-te-punoje-me-aleatet/60%Daily2020-06-06 09:51
https://kosovapost.net/73351-2/60%Daily2020-06-06 09:43
https://kosovapost.net/pako-e-dyshimte-para-ambasades-se-shba-se-ne-prishtine/60%Daily2020-06-06 09:34
https://kosovapost.net/ta-quash-reciprocitetin-pengese-do-te-thote-qe-ti-nuk-beson-se-ke-te-drejta-sovrane/60%Daily2020-06-06 09:31
https://kosovapost.net/thaci-mirepret-heqjen-e-reciprocitetit/60%Daily2020-06-06 09:28
https://kosovapost.net/haxhiu-heqja-dore-nga-reciprociteti-eshte-heqje-dore-nga-sovraniteti/60%Daily2020-06-06 09:19
https://kosovapost.net/mustafa-e-quan-te-guximshem-vendimin-e-qeverise-hoti-per-heqjen-e-reciprocitetit/60%Daily2020-06-06 09:12
https://kosovapost.net/kryeministri-hoti-thote-se-nuk-do-tia-kaloje-presidentit-kompetencat-per-dialogun/60%Daily2020-06-06 08:59
https://kosovapost.net/ata-qe-nuk-hane-mengjes-jane-me-te-rrezikuar-nga-semundjet-e-zemres/60%Daily2020-06-06 08:47
https://kosovapost.net/obsh-rekomandon-perdorimin-e-maskave/60%Daily2020-06-06 08:41
https://kosovapost.net/serie-a-miraton-rregullin-e-ri-ne-ndeshjet-ne-itali/60%Daily2020-06-06 08:39
https://kosovapost.net/qeveria-hoti-heq-reciprocitetin-me-serbine/60%Daily2020-06-06 08:35
https://kosovapost.net/borxhet-nderkombetare-shpetimi-i-ekonomise-se-kosoves/60%Daily2020-06-06 08:32
https://kosovapost.net/73319-2/60%Daily2020-06-06 08:29
https://kosovapost.net/haskuka-nje-qeveri-qe-varet-nga-lista-serbe-smund-te-marre-vendime-qe-e-forcojne-shtetin/60%Daily2020-06-06 08:13
https://kosovapost.net/24-raste-aktive-me-koronavirus-ne-prishtine-ja-nga-cilat-lagje-jane/60%Daily2020-06-06 07:56
https://kosovapost.net/kosova-nuk-ben-teste-per-covid-19-per-ata-qe-udhetojne-jashte/60%Daily2020-06-06 07:51
https://kosovapost.net/haradinaj-kujton-heronjte-burim-mustafaj-dhe-shpend-malaj/60%Daily2020-06-06 07:47
https://kosovapost.net/ky-aktor-turk-e-la-te-dashuren-per-hyrremin/60%Daily2020-06-06 07:43
https://kosovapost.net/rigoni-ilac-popullor-qe-sheron-thuajse-cdo-semundje/60%Daily2020-06-06 07:40
https://kosovapost.net/rusia-shfrytezon-protestat-sulmon-demokracine-e-shba-bugajski-shpjegon-situaten-gjeopolitike/60%Daily2020-06-06 07:34
https://kosovapost.net/sot-mbyllet-per-qarkullim-nje-pjese-te-autoudhes-arben-xhaferi/60%Daily2020-06-06 07:29
https://kosovapost.net/sot-dalin-pergjigjet-per-lotarine-amerikane-ja-njoftimi-i-ambasades/60%Daily2020-06-06 07:26
https://kosovapost.net/vetevendosje-me-e-forte-se-kurre/60%Daily2020-06-06 07:23
https://kosovapost.net/moti-sot-89/60%Daily2020-06-06 07:20
https://kosovapost.net/microsoft-do-te-zevendesoje-gazetaret-me-robote/60%Daily2020-06-05 22:08
https://kosovapost.net/ova-shpreson-ta-vizitoje-kosoven/60%Daily2020-06-05 21:49
https://kosovapost.net/hoti-presidenti-i-ka-kompetencat-e-veta-une-te-miat/60%Daily2020-06-05 21:37
https://kosovapost.net/covid-19-ekspertet-ndajne-keshilla-sigurie-per-personelin-shendetesor/60%Daily2020-06-05 21:34
https://kosovapost.net/kush-eshte-grimerja-nga-mitrovica-qe-dita-dites-po-behet-emri-me-i-kerkuar/60%Daily2020-06-05 21:46
https://kosovapost.net/mocioni-i-mosbesimit-ndaj-qeverise-kurti-arsyeja-e-haskukes-per-prishjen-e-koalicionit-me-ldk-ne-ne-prizren/60%Daily2020-06-05 21:32
https://kosovapost.net/lagjet-ne-prishtine-qe-neser-nuk-do-te-kene-uje-8-ore/60%Daily2020-06-05 21:30
https://kosovapost.net/gili-e-quan-sinan-vllasaliun-mbret-te-muzikes/60%Daily2020-06-05 21:16
https://kosovapost.net/kurti-paralajmeron-protesta-kunder-qeverise-hoti/60%Daily2020-06-05 21:06
https://kosovapost.net/ikshpk-ja-tregon-se-cilat-qytete-rrezikojne-te-shnderrohen-ne-vatra-te-reja/60%Daily2020-06-05 20:51
https://kosovapost.net/ne-xhamine-al-aqsa-ne-jerusalem-falet-xhumaja-e-pare-pas-pandemise/60%Daily2020-06-05 20:41
https://kosovapost.net/kurti-perderisa-shteti-eshte-i-kapur-ne-nuk-mund-te-bashkepunojme-me-pdk-ne/60%Daily2020-06-05 20:30
https://kosovapost.net/ne-suedi-shenohet-dita-e-trete-rresht-me-me-shume-se-1000-te-infektuar-me-covid-19/60%Daily2020-06-05 20:19
https://kosovapost.net/shba-bie-niveli-i-papunesise-shtohen-2-5-milione-vende-pune/60%Daily2020-06-05 20:13
https://kosovapost.net/tinka-per-thacin-nje-president-mafioz-mundeson-rrahjen-e-nje-djali-midis-sheshi-dhe-paguan-njerez-me-rrehe-njerez/60%Daily2020-06-05 20:08
https://kosovapost.net/arrestohet-personi-i-cili-dyshohet-per-dhunim-dhe-ngacmim-seksual-ne-prishtine/60%Daily2020-06-05 19:59
https://kosovapost.net/tahiri-ramush-haradinaj-nuk-ka-qene-ne-shtepine-e-haxhi-shales/60%Daily2020-06-05 19:53
https://kosovapost.net/vdes-nga-covid-19-kengetari-i-famshem-amerikan/60%Daily2020-06-05 19:37
https://kosovapost.net/kryeministri-hoti-pranon-leter-urimi-nga-cekia-dhe-hungaria/60%Daily2020-06-05 19:24
https://kosovapost.net/mustafa-vv-e-ka-fituar-prizrenin-fale-mbeshtetjes-se-deges-se-ldkse/60%Daily2020-06-05 19:13
https://kosovapost.net/shba-akuzon-aktore-te-huaj-per-nxitje-tensionesh-ne-internet/60%Daily2020-06-05 19:09
https://kosovapost.net/kurti-dhe-osmani-jane-opozite-ne-qeverine-hoti/60%Daily2020-06-05 18:53
https://kosovapost.net/zevendeskryeministri-selmanaj-hoti-do-udheheqe-te-gjitha-proceset-per-marreveshje/60%Daily2020-06-05 18:36
https://kosovapost.net/balaj-halimaj-deputeti-shala-eshte-vet-emeruar/60%Daily2020-06-05 18:14
https://kosovapost.net/kepuctari-krijon-kepucet-anti-covid-foto/60%Daily2020-06-05 17:59
https://kosovapost.net/nike-ka-ndryshuar-sloganin-si-nje-mesazh-kunder-racizmit/60%Daily2020-06-05 17:51
https://kosovapost.net/kurti-thaci-e-hoti-nuk-kane-kapacitet-per-tu-perballur-me-serbine/60%Daily2020-06-05 17:34
https://kosovapost.net/thaci-do-te-delegoj-per-kosoven-ne-negociatat-me-serbine/60%Daily2020-06-05 17:24
https://kosovapost.net/gjuriq-hoti-duhet-ta-anuloje-vendimin-e-albin-kurtit-per-masat-e-ashpra-kufitare-ndaj-beogradit/60%Daily2020-06-05 17:10
https://kosovapost.net/lajmi-i-fundit-11-raste-pozitive-dhe-2-te-sheruar-nga-covid-19/60%Daily2020-06-05 17:13
https://kosovapost.net/veliu-ben-homazhe-tek-shtatorja-zahir-pajaziti-ne-orllan/60%Daily2020-06-05 16:58
https://kosovapost.net/ministri-i-shendetesise-ne-rast-se-nuk-respektohen-rregullat-paralajmeron-mbylljen-e-disa-veprimtarive/60%Daily2020-06-05 16:46
https://kosovapost.net/regjisorja-me-shtetesi-kanadeze-ka-protestuar-sot-ne-prishtine-per-rastin-e-veronit-foto/60%Daily2020-06-05 16:40
https://kosovapost.net/anton-quni-tregon-kush-dhe-pse-prishi-koalicionin-me-ldk-ne-ne-prizren/60%Daily2020-06-05 16:31
https://kosovapost.net/barcelona-per-lautaro-martinezin-jep-para-dhe-nje-lojtar/60%Daily2020-06-05 16:26
https://kosovapost.net/noizy-publikon-kengen-me-te-re-adrenaline-ne-bashkepunim-me-matolale/60%Daily2020-06-05 16:17
https://kosovapost.net/takohen-thaci-dhe-rama/60%Daily2020-06-05 16:09
https://kosovapost.net/irani-vendi-i-pare-ne-bote-qe-eshte-goditur-nga-vala-e-dyte-e-covid-19/60%Daily2020-06-05 15:53
https://kosovapost.net/sipas-institutit-amerikan-kosova-eshte-vendi-me-pro-amerikan-ne-ballkan/60%Daily2020-06-05 15:44
https://kosovapost.net/kimete-berisha-nuk-jemi-vec-ne-te-mire/60%Daily2020-06-05 15:31
https://kosovapost.net/ushtria-libiane-merr-persiper-kontrollin-e-terhunes/60%Daily2020-06-05 15:24
https://kosovapost.net/takimi-i-pare-i-hotit-me-kossnet-si-kryeminister/60%Daily2020-06-05 15:11
https://kosovapost.net/osmani-kerkon-nga-deputet-respektimin-e-ligjit-edhe-brenda-kuvendit/60%Daily2020-06-05 17:38
https://kosovapost.net/qeveria-hoti-synim-privatizimin-e-telekomit-te-kosoves/60%Daily2020-06-05 14:36
https://kosovapost.net/katastrofa-te-ndryshme-gjate-vitit-2020-toka-ne-rrezik/60%Daily2020-06-05 14:37
https://kosovapost.net/rivali-i-trump-biden-10-15-perqind-e-njerezve-amerikane-nuk-jane-njerez-te-mire/60%Daily2020-06-05 14:28
https://kosovapost.net/cdokush-mund-te-jete-nje-pedofil-si-te-flasim-me-femijet-per-kete-gje/60%Daily2020-06-05 14:10
https://kosovapost.net/anulohet-protesta-per-kundershtimin-e-vendimit-te-gjykates-kushtetuese/60%Daily2020-06-05 14:06
https://kosovapost.net/thaci-nga-takimi-me-meten-kosova-dhe-shqiperia-gjithmone-ne-krahe-te-njera-tjetres/60%Daily2020-06-05 13:32
https://kosovapost.net/meta-pas-takimit-me-thacin-eshte-me-rendesi-vazhdimi-i-dialogut-kosove-serbi/60%Daily2020-06-05 13:23
https://kosovapost.net/shuhet-kompozitori-i-njohur-perparim-tomcini-nderi-i-kombit-autor-i-mbi-400-kompozimeve/60%Daily2020-06-05 13:09
https://kosovapost.net/ndeshja-maqedoni-e-veriut-kosove-me-apo-pa-tifoz/60%Daily2020-06-05 13:01
https://kosovapost.net/ata-bejne-pazare-ne-bejme-demonstrata/60%Daily2020-06-05 12:45
https://kosovapost.net/recica-fillon-mandatin-e-dyte-ne-ministrine-e-punes-dhe-mireqenies-sociale/60%Daily2020-06-05 12:36
https://kosovapost.net/ne-diten-e-mjedisit-avokati-i-popullit-ben-thirrje-per-mbrojtjen-e-ambientit/60%Daily2020-06-05 12:32
https://kosovapost.net/kuci-pranon-detyren-e-ministrit-te-ambientit-nga-abdixhiku/60%Daily2020-06-05 12:31
https://kosovapost.net/protestat-ne-shba-bowser-kerkon-largimin-e-ushtareve-te-ardhur-nga-shtetet-e-tjera-te-vendit/60%Daily2020-06-05 12:24
https://kosovapost.net/ne-diten-boterore-te-sportit-dhe-ambientit-ne-kopshtet-e-prishtines-mbillen-fidane/60%Daily2020-06-05 12:19
https://kosovapost.net/shba-pezullohen-nga-puna-dy-policet-qe-perplasen-burrin-e-moshuar/60%Daily2020-06-05 12:06
https://kosovapost.net/qeveria-miraton-kerkesa-e-ministres-bajrami-per-rishikimin-e-buxhetit/60%Daily2020-06-05 12:03
https://kosovapost.net/be-ndihmon-shendetesine-kosovare-me-pajisje-ne-vlere-pese-milione-euro/60%Daily2020-06-05 11:55
https://kosovapost.net/deputetet-shqyrtojne-raportin-financiar-te-md-se-kerkojne-te-zbatohen-rekomandimet-e-auditorit/60%Daily2020-06-05 11:41
https://kosovapost.net/pse-dhe-si-deshtoi-transferimi-i-sanchos-te-real-madrid-ne-vitin-2017/60%Daily2020-06-05 11:40
https://kosovapost.net/qeveria-hoti-ndan-25-mije-euro-per-familjen-e-agon-musliut/60%Daily2020-06-05 11:27
https://kosovapost.net/te-hapen-kufijte-komisioni-evropian-e-cakton-daten/60%Daily2020-06-05 11:17
https://kosovapost.net/a-do-kete-sherbim-obligativ-ushtarak-ne-kosove-flet-ministri-anton-quni/60%Daily2020-06-05 11:07
https://kosovapost.net/brazili-e-kalon-italine-per-numrin-e-viktimave-nga-koronavirusi/60%Daily2020-06-05 10:43
https://kosovapost.net/kryeministri-hoti-jemi-te-vendosur-per-ta-bere-kosoven-shtet/60%Daily2020-06-05 10:39
https://kosovapost.net/hoti-mbledh-ministrat-video/60%Daily2020-06-05 10:29
https://kosovapost.net/maloku-ja-antikrishti-i-shtetesise-se-kosoves/60%Daily2020-06-05 10:21
https://kosovapost.net/organizata-per-mbrojtjen-e-komuniteteve-solidarizohet-me-vdekjen-e-george-floyd/60%Daily2020-06-05 10:04
https://kosovapost.net/vjena-nje-nga-destinacionet-me-te-sigurta-te-udhetimit-ne-evrope/60%Daily2020-06-05 09:53
https://kosovapost.net/vjedhin-televizore-nga-treni-ne-levizje-kamerat-kapin-kete-moment-ne-cikago/60%Daily2020-06-05 09:52
https://kosovapost.net/policia-ndalon-aktivistin-e-vv-se-per-prishje-te-qetesise-ai-thote-se-u-godit-e-u-gjobit-pasi-thirri-poshte-lista-serbe/60%Daily2020-06-05 09:38
https://kosovapost.net/facebook-nis-etiketimin-e-mediave-shteterore-ruse-kineze/60%Daily2020-06-05 09:36
https://kosovapost.net/ministrja-haradinaj-para-se-ta-marre-detyren-bene-nderime-te-memoriali-heroinat/60%Daily2020-06-05 09:45
https://kosovapost.net/burre-e-grua-rrihen-mes-vete-me-pas-sulmojne-edhe-vajzen/60%Daily2020-06-05 09:45
https://kosovapost.net/shba-hyjne-ne-diten-e-dhjete-protestat-per-george-floyd/60%Daily2020-06-05 09:02
https://kosovapost.net/e-thone-analistet-dialogu-me-serbine-do-te-jete-sfida-kryesore-e-qeverise-hoti/60%Daily2020-06-05 08:57
https://kosovapost.net/kengetarja-pjese-e-klipit-te-nora-istrefit-tregon-shifren-skandaloze-sa-u-pagua-video/60%Daily2020-06-05 09:25
https://kosovapost.net/ky-eshte-numri-i-rasteve-te-reja-ne-gjermani-me-covid-19/60%Daily2020-06-05 08:48
https://kosovapost.net/burri-ne-meksike-rrahet-per-vdekje-nga-policia-pasi-nuk-kishte-vendosur-maske-ne-publik-shperthejne-protestat-ne-guadalajara/60%Daily2020-06-05 08:37
https://kosovapost.net/ministri-i-ri-i-drejtesise-per-vetingun-mekanizmi-per-kete-proces-nuk-duhet-te-jete-politik/60%Daily2020-06-05 08:36
https://kosovapost.net/selim-selimi-i-aak-se-sot-ne-zyren-e-ministrit-te-drejtesise/60%Daily2020-06-05 08:28
https://kosovapost.net/kryeministri-hoti-pret-sot-ne-takim-ambasadorin-kosnettin/60%Daily2020-06-05 09:08
https://kosovapost.net/cka-pret-kryeministrja-bernabiq-nga-qeveri-hoti/60%Daily2020-06-05 07:42
https://kosovapost.net/haradinaj-do-te-angazhohem-per-mbrojtjen-e-integritetit-territorial-dhe-rendit-kushtetues/60%Daily2020-06-05 07:35
https://kosovapost.net/arrestohet-63-vjecari-me-arsenal-armesh-te-fshehura-ne-tavan-e-dysheme-video/60%Daily2020-06-05 08:00
https://kosovapost.net/ldk-dhe-isa-mustafa-argate-servil-te-hashim-thacit/60%Daily2020-06-05 07:22
https://kosovapost.net/vazhdimi-i-dialogut-se-shpejti-nese-udheheqesit-e-deshirojne-ate/60%Daily2020-06-05 07:13
https://kosovapost.net/kalendari-historik-5-qershor/60%Daily2020-06-05 07:04
https://kosovapost.net/brescia-heq-dore-nga-balotelli/60%Daily2020-06-05 06:58
https://kosovapost.net/dukesha-markle-per-protestat-ne-shba-jeta-e-afro-amerikaneve-vlen/60%Daily2020-06-05 06:52
https://kosovapost.net/%e2%80%8bsot-shenohet-dita-e-mjedisit-pastrohet-zona-turistike-ne-prevalle/60%Daily2020-06-05 06:50
https://kosovapost.net/si-ndikon-kafeja-e-mengjesit-ne-shendetin-tuaj/60%Daily2020-06-05 06:44
https://kosovapost.net/vete-kritike-racizmi-nga-merkel-ne-se-pari-duhet-te-pastrojme-oborrin-e-shtepise-tone/60%Daily2020-06-05 06:42
https://kosovapost.net/be-ja-sa-afer-aq-larg-marreveshjes-kosove-serbi/60%Daily2020-06-05 06:40
https://kosovapost.net/hoti-do-te-jem-kryenegociator-ne-dialogun-me-serbine-nuk-zgjedh-mes-shba-se-dhe-be-se/60%Daily2020-06-05 06:24
https://kosovapost.net/prestreshi-nuk-do-te-lejohet-ngritja-e-cmimeve-te-produkteve-ne-gastronomi/60%Daily2020-06-05 06:21
https://kosovapost.net/hoti-ecen-vete/60%Daily2020-06-05 06:17
https://kosovapost.net/pandemia-covid-19-ne-kosove-1-147-te-infektuar-30-viktima-dhe-874-te-sheruar/60%Daily2020-06-05 06:09
https://kosovapost.net/moti-sot-dhe-neser-10/60%Daily2020-06-05 06:05
https://kosovapost.net/kanye-west-dhuron-2-milione-dollare-familjes-se-george-floyd/60%Daily2020-06-04 22:01
https://kosovapost.net/veseli-burri-i-albulena-haxhiut-me-ka-kercenuar/60%Daily2020-06-04 21:56
https://kosovapost.net/thaci-do-te-kemi-nje-marreveshje-me-serbine-me-shpejt-se-sa-qe-mendojne-pesimistet/60%Daily2020-06-04 21:50
https://kosovapost.net/dua-lipa-iu-bashkua-protestes-kunder-abuzimit-te-personave-me-ngjyre/60%Daily2020-06-04 21:43
https://kosovapost.net/thaci-per-kurtin-mund-te-them-qe-askush-nuk-e-shkarkoi-ate-por-e-ka-shkarkuar-vetveten-me-gabimet-e-tij/60%Daily2020-06-04 21:31
https://kosovapost.net/nagavci-do-te-kthehemi-me-te-fuqishem-deri-ne-berjen-e-shtetit-dhe-ckapjen-e-institucioneve/60%Daily2020-06-04 21:11
https://kosovapost.net/koalicion-vv-pdk-flet-deputeti-i-vetevendosjes/60%Daily2020-06-04 21:02
https://kosovapost.net/timo-werner-firmos-marreveshje-me-chelsea/60%Daily2020-06-04 20:57
https://kosovapost.net/vdes-gruaja-shtatzene-qe-pinte-coca-cola-dhe-pije-energjike-qdo-dite-foto/60%Daily2020-06-04 20:49
https://kosovapost.net/kek-u-me-leter-shqetesuese-ndaj-kryeministrit-hoti/60%Daily2020-06-04 20:39
https://kosovapost.net/e-jashtezakonshme-gjermania-pergatite-surprizen-e-madhe-per-qytetaret-e-vet/60%Daily2020-06-04 20:31
https://kosovapost.net/qytetaret-rivendosin-flamurin-e-uck-se-ne-oborrin-e-qeverise/60%Daily2020-06-04 20:26
https://kosovapost.net/vetevendosje-100-mije-qytetare-per-zgjedhje/60%Daily2020-06-04 20:09
https://kosovapost.net/ne-kosove-shkon-ne-1-147-numri-i-te-infektuarve-me-covid-19/60%Daily2020-06-04 19:56
https://kosovapost.net/veseli-qeveria-hoti-vazhdimesi-mashtrimi/60%Daily2020-06-04 19:52
https://kosovapost.net/abazi-vetevendosje-ia-zbuloi-planin-thacit-per-ndarje-te-kosoves/60%Daily2020-06-04 19:40
https://kosovapost.net/bajqinovci-nenshkruan-peticionin-per-zgjedhje/60%Daily2020-06-04 19:33
https://kosovapost.net/mijera-qytetare-dhe-aktiviste-marshim-kunder-perdhunimit-ne-shqiperi-foto/60%Daily2020-06-04 19:21
https://kosovapost.net/hoti-do-i-japim-shance-dialogut-do-ti-heqim-te-gjitha-pengesat-e-ketij-procesi/60%Daily2020-06-04 19:02
https://kosovapost.net/bashkurti-shkembimi-territorial-ne-thelb-ka-te-beje-me-copetimin-e-kosoves/60%Daily2020-06-04 19:49
https://kosovapost.net/kimete-berisha-ministri-qe-ua-leshoi-mjekren/60%Daily2020-06-04 19:50
https://kosovapost.net/mpj-me-nje-thirrje-per-bashkeatdhetaret/60%Daily2020-06-04 18:28
https://kosovapost.net/sherbimi-korrektues-i-kosoves-vjen-me-nje-meny-te-re-ushqimore-per-te-burgosurit/60%Daily2020-06-04 18:15
https://kosovapost.net/arrestohen-dy-persona-ne-gjilan-dyshohen-per-fajde/60%Daily2020-06-04 17:58
https://kosovapost.net/5-raste-pozitive-dhe-3-te-sheruar-nga-covid-19/60%Daily2020-06-04 17:31
https://kosovapost.net/nuk-guxon-z-hoti-te-pranoje-ministra-me-probleme-me-ligjin-ndryshe-duket-qesharak-kur-flet-per-qeveri-me-duar-te-pastra/60%Daily2020-06-04 17:23
https://kosovapost.net/ja-cfare-makine-vozit-kryeministri-i-ri-hoti/60%Daily2020-06-04 17:14
https://kosovapost.net/rikthehet-veliu-fuqishe%cc%88m-i-vendosur-pe%cc%88r-te%cc%88-punuar-fort-ne%cc%88-arritjen-e-synimeve-pe%cc%88r-kosove%cc%88n/60%Daily2020-06-04 16:50
https://kosovapost.net/hykmete-bajrami-zyrtarisht-pranon-detyren-si-ministre-e-financave-dhe-transfereve/60%Daily2020-06-04 16:39
https://kosovapost.net/shala-per-viziten-thaci-haradinaj-me-thane-se-varet-qeveria-nga-une/60%Daily2020-06-04 16:31
https://kosovapost.net/shba-me-nje-ndihme-tjeter-zhvillimi-per-shqiperine-i-jep-5-5-milione-dollare/60%Daily2020-06-04 16:23
https://kosovapost.net/shkarkim-pas-shkarkimi-dalengadale-po-vjen-behari/60%Daily2020-06-04 16:24
https://kosovapost.net/daciq-serbia-nuk-e-ka-ndalur-fushaten-e-terheqjes-se-njohjeve-te-kosoves/60%Daily2020-06-04 16:07
https://kosovapost.net/ferizaj-marreveshje-me-caritasin-zviceran-perfiton-trajnime-dhe-ngritjen-e-kapaciteteve-per-edukatoret-parafillore/60%Daily2020-06-04 15:57
https://kosovapost.net/ne-lagjen-arberia-vendosen-ndarjet-fizike-ne-rrethrrotullim/60%Daily2020-06-04 15:48
https://kosovapost.net/shoqeria-civile-denojme-fuqishem-arrestimin-e-paligjshem-dhe-perdorimin-jo-proporcional-te-forces-ndaj-qytetarit/60%Daily2020-06-04 15:32
https://kosovapost.net/luta-i-ldk-se-shuni-bile-tash-mos-folni/60%Daily2020-06-04 15:02
https://kosovapost.net/ministri-i-ri-i-tregtise-pranon-detyren-por-jo-nga-ish-ministrja-hajdari/60%Daily2020-06-04 14:55
https://kosovapost.net/hoti-nga-ministria-e-shendetesie-paralajmeron-qe-qeveria-e-tij-se-shpejti-do-ta-kete-planin-afatgjate-per-pandemine/60%Daily2020-06-04 14:52
https://kosovapost.net/turqia-planifikon-rikthimin-e-fluturimeve-me-40-shtete-ne-qershor/60%Daily2020-06-04 14:46
https://kosovapost.net/policia-jep-sqarim-per-incidentin-gjate-konferences-se-thacit-dhe-arrestimin-e-aktivistit-te-vv-se/60%Daily2020-06-04 14:24
https://kosovapost.net/a-po-ndodhe-pranvera-arabe-ne-amerike-dhe-australi/60%Daily2020-06-04 14:19
https://kosovapost.net/hoti-viziton-prekazin-pritet-nga-bekim-jashari/60%Daily2020-06-04 14:05
https://kosovapost.net/kujna-po-i-thote-shuni-luta-i-ldk-se/60%Daily2020-06-04 14:36
https://kosovapost.net/kryeministri-hoti-viziton-ministrine-e-shendetesise-pritet-nga-ministri-zemaj/60%Daily2020-06-04 13:37
https://kosovapost.net/keto-jane-efektet-e-mahnitshme-qe-ka-caji-dhe-limoni-ne-organizmin-tone/60%Daily2020-06-04 13:32
https://kosovapost.net/kthehen-garat-e-shpejtesise-ja-kalendari-i-formula-1/60%Daily2020-06-04 13:18
https://kosovapost.net/indonezia-goditet-nga-nje-termet-i-fuqishem/60%Daily2020-06-04 13:15
https://kosovapost.net/rel-serbia-pezullon-fushaten-e-cnjohjeve-ndaj-kosoves/60%Daily2020-06-04 13:04
https://kosovapost.net/komuna-e-obiliqit-nga-150-euro-per-grate-lehona/60%Daily2020-06-04 14:33
https://kosovapost.net/be-ja-pret-qe-hoti-te-emeroje-kryenegociatorin-e-kosoves-per-dialog/60%Daily2020-06-04 12:54
https://kosovapost.net/tahiri-nga-sot-do-te-merremi-me-vonesen-e-pagesave-te-170-eurove/60%Daily2020-06-04 12:52
https://kosovapost.net/demtohet-gypi-disa-fshatra-te-rajonit-te-prizrenit-mbesin-pa-uje/60%Daily2020-06-04 12:45
https://kosovapost.net/franca-dhe-gjermania-te-gatshme-per-samitin-e-parisit-pas-formimit-te-qeverise-hoti/60%Daily2020-06-04 12:40
https://kosovapost.net/stafi-civil-i-organizon-takim-lamtumires-ministres-emilja-redzepi/60%Daily2020-06-04 12:47
https://kosovapost.net/protestuesit-shtrihen-me-duar-pas-shpine-ne-te-njejtin-pozicion-si-floyd-kur-u-mbyt-nga-polici/60%Daily2020-06-04 12:31
https://kosovapost.net/nje-person-vret-dy-familjare-me-hark-ne-japoni/60%Daily2020-06-04 12:26
https://kosovapost.net/hong-kongu-miraton-ligjin-per-himnin-kombetar-te-kines/60%Daily2020-06-04 12:20
https://kosovapost.net/osmani-ua-terheq-deputeteve-verejtjen-per-pirje-te-cigares-brenda-kuvendit-inspektorati-do-te-shqiptoje-masa/60%Daily2020-06-04 12:13
https://kosovapost.net/prokuroria-dhe-inspektorati-nisin-ta-shqyrtojne-incidentin-e-djeshem-te-truprojave-te-thacit/60%Daily2020-06-04 12:09
https://kosovapost.net/zv-kryeministri-tahiri-qe-sot-do-te-merrem-me-vonesat-e-170-eurove/60%Daily2020-06-04 12:02
https://kosovapost.net/mediat-gjermane-shba-nuk-eshte-me-nje-vend-model/60%Daily2020-06-04 11:58
https://kosovapost.net/njoftim-i-rendesishem-per-bashkeatdhetaret-qe-vijne-nga-belgjika-ne-kosove/60%Daily2020-06-04 11:56
https://kosovapost.net/kmdlnj-ja-kerkon-nga-inspektorati-policor-ta-hetoje-rastin-e-dhunes-ndaj-veron-hasanit/60%Daily2020-06-04 11:45
https://kosovapost.net/13-raste-te-reja-me-koronavirus-ne-shqiperi/60%Daily2020-06-04 11:41
https://kosovapost.net/abrashi-pranon-detyren-e-ministrit-te-infrastruktures-nga-abdixhiku/60%Daily2020-06-04 11:34
https://kosovapost.net/ministri-zemaj-merr-detyren-ne-krye-te-ministrise-se-shendetesise/60%Daily2020-06-04 11:33
https://kosovapost.net/situate-alarmante-ne-maqedoni-2-te-vdekur-dhe-120-raste-te-reja-ne-24-oreshin-e-fundit-nga-covid-19/60%Daily2020-06-04 11:21
https://kosovapost.net/operacioni-i-perbashket-shqiperi-itali-arrestohen-11-persona/60%Daily2020-06-04 11:00
https://kosovapost.net/kryeministri-hoti-ben-homazhe-te-varri-i-presidentit-historik-ibrahim-rugoves/60%Daily2020-06-04 10:47
https://kosovapost.net/osmani-i-kunderpergjigjet-ismailit-slejoj-te-me-tregoni-kur-te-qesh-harro-qe-e-panoj-kete-kulture/60%Daily2020-06-04 10:41
https://kosovapost.net/kush-eshte-ministri-i-pare-nga-presheva-ne-qeverine-e-kosoves-foto/60%Daily2020-06-04 10:38
https://kosovapost.net/idia-dhe-meksima-goditen-nga-ciklone-e-stuhi-te-fuqishme/60%Daily2020-06-04 13:21
https://kosovapost.net/kurti-nenshkruan-peticionin-zgjedhjet-jane-qellimi-yne-politik/60%Daily2020-06-04 10:29
https://kosovapost.net/obama-optimist-se-amerika-do-te-behet-me-e-mire/60%Daily2020-06-04 10:19
https://kosovapost.net/kosova-ka-marre-miliona-euro-donacion-nga-serbia-qe-nga-viti-2016-dhe-u-mbajt-fshehur/60%Daily2020-06-04 10:12
https://kosovapost.net/aktorja-e-njohur-shqiptare-organizon-ditelindjen-perrallore-per-vajzen-e-saj-foto/60%Daily2020-06-04 10:10
https://kosovapost.net/vjosa-osmani-kerkon-denime-per-deputetet-kjo-eshte-arsyeja/60%Daily2020-06-04 10:13
https://kosovapost.net/putin-shpall-gjendjen-e-jashtezakonshme/60%Daily2020-06-04 09:45
https://kosovapost.net/edhe-sa-do-te-shtyhen-kestet-e-kredive/60%Daily2020-06-04 09:41
https://kosovapost.net/rexhep-selimi-per-rastin-e-agon-musliut-jemi-per-nje-hetim-parlamentar-kjo-na-ben-ndere-edhe-neve/60%Daily2020-06-04 09:35
https://kosovapost.net/aksident-i-rende-ne-ferizaj-pese-te-lenduar/60%Daily2020-06-04 09:26
https://kosovapost.net/ambasadori-gjerman-heldt-kerkon-nga-hoti-pune-te-mire-si-te-qeverise-kurti/60%Daily2020-06-04 09:19
https://kosovapost.net/me-standardet-tona-serbia-nuk-do-te-jete-ne-titujt-e-mediave-nderkombetare/60%Daily2020-06-04 09:14
https://kosovapost.net/perplasen-ne-kuvend-vjosa-osmani-e-teuta-haxhiu/60%Daily2020-06-04 09:07
https://kosovapost.net/kusari-diten-kur-u-varrosen-dy-minatore-u-ndezen-fishekzjarre/60%Daily2020-06-04 09:03
https://kosovapost.net/aliu-do-ndermarrim-hapa-per-votat-e-komprementuara-te-haxhi-shales-e-etem-arifit/60%Daily2020-06-04 09:00
https://kosovapost.net/maqedonia-e-veriut-rikthen-oren-policore/60%Daily2020-06-04 08:57
https://kosovapost.net/mbi-6-milione-e-500-mije-te-infektuar-nga-covid-19-ne-bote-mbi-388-mije-te-vdekur/60%Daily2020-06-04 08:46
https://kosovapost.net/mustafa-bojkotimi-i-bashkerenditur-mes-osmanit-dhe-kurtit-nuk-iu-beri-pune/60%Daily2020-06-04 08:40
https://kosovapost.net/nis-seanca-ne-kuvendin-e-kosoves-udhehiqet-nga-osmani/60%Daily2020-06-04 08:39
https://kosovapost.net/hotiministrave-duhet-ti-dalim-zot-pritjeve-te-qytetareve/60%Daily2020-06-04 08:30
https://kosovapost.net/hoti-e-fillon-mbledhjen-e-pare-te-qeverise-me-falenderim-per-mjeket/60%Daily2020-06-04 08:22
https://kosovapost.net/sulm-me-thike-ne-nje-kopsht-femijesh-ne-kine-mbi-39-te-plagosur/60%Daily2020-06-04 08:14
https://kosovapost.net/hoti-si-kryeminister-viziten-e-pare-do-ta-beje-te-varri-i-rugoves/60%Daily2020-06-04 07:58
https://kosovapost.net/kurti-nuk-merr-pjese-ne-pranim-dorezimin-e-detyres/60%Daily2020-06-04 07:49
https://kosovapost.net/qeveri-e-re-me-presione-te-vjetra/60%Daily2020-06-04 07:47
https://kosovapost.net/hoti-i-vetem-ne-ceremonine-e-marrjes-se-detyres/60%Daily2020-06-04 07:39
https://kosovapost.net/zogiani-paralajmeron-ardhjen-e-kurtit-shume-shpejte-ne-qeveri/60%Daily2020-06-04 07:30
https://kosovapost.net/hoti-niset-drejte-qeverise-thote-se-po-ndihet-shume-mire/60%Daily2020-06-04 07:20
https://kosovapost.net/gjuriq-qeveria-e-re-duhet-ti-jape-fund-presioneve-takses-dhe-bllokimeve/60%Daily2020-06-04 07:16
https://kosovapost.net/policia-e-kosoves-vendoset-para-baneses-se-kryeministrit-avdullah-hoti/60%Daily2020-06-04 07:13
https://kosovapost.net/fatmir-sejdiu-mbron-vjosa-osmanin-kritikon-ashper-isa-mustafen-dhe-avdullah-hotin/60%Daily2020-06-04 06:56
https://kosovapost.net/metoda-kineze-e-dobesimit-2/60%Daily2020-06-04 06:52
https://kosovapost.net/rozeta-hajdari-le-detyren-e-ministres-dhe-falenderon-kurtin/60%Daily2020-06-04 07:02
https://kosovapost.net/lionel-messi-lendohet-barca-ne-telashe/60%Daily2020-06-04 06:38
https://kosovapost.net/a-ishte-vota-e-shales-vendimtare-per-qeverine-hoti-flet-deputetja-haxhiu/60%Daily2020-06-04 06:35
https://kosovapost.net/sot-seanca-plenare-e-kuvendit-te-kosoves/60%Daily2020-06-04 06:29
https://kosovapost.net/pak-vota-pak-protesta-pak-tensione-pak-dhune-hoti-kryeminister/60%Daily2020-06-04 06:24
https://kosovapost.net/72557-2/60%Daily2020-06-04 06:19
https://kosovapost.net/hoti-sot-merr-detyren-si-kryeminister/60%Daily2020-06-04 06:15
https://kosovapost.net/bilanci-i-covid-19-ne-kosove-aktualisht-241-raste-aktive/60%Daily2020-06-04 06:12
https://kosovapost.net/moti-sot-88/60%Daily2020-06-04 06:09
https://kosovapost.net/deputetja-e-pdk-se-kunder-hashim-thacit/60%Daily2020-06-03 22:01
https://kosovapost.net/bytyci-sot-kosova-ngjan-me-shkurt-marsin-e-vitit-1989/60%Daily2020-06-03 21:56
https://kosovapost.net/gashi-presidenti-duhet-te-terhiqet-gjuha-e-perdorur-sot-gjuhe-e-percarjes-dhe-nxitjes/60%Daily2020-06-03 21:44
https://kosovapost.net/abrashi-per-hotin-ska-muskuj-por-eshte-profesionit-dhe-njeri-i-shume-i-vendosur/60%Daily2020-06-03 21:34
https://kosovapost.net/deklarohet-qytetari-qe-u-sulmua-nga-truprojat-e-thacit-foto/60%Daily2020-06-03 21:22
https://kosovapost.net/pacarizi-ldk-mezi-mori-61-vota-sot/60%Daily2020-06-03 21:11
https://kosovapost.net/nisin-hetimet-ndaj-truprojave-te-thacit/60%Daily2020-06-03 21:05
https://kosovapost.net/kuvendi-i-kosoves-do-te-zhvilloje-neser-seance-plenare/60%Daily2020-06-03 20:52
https://kosovapost.net/gazeta-gjermane-frankfurter-allgemeine-zeitung-kjo-eshte-qeveria-e-grenellit-per-nje-pazar-te-shpejte/60%Daily2020-06-03 20:44
https://kosovapost.net/11-milione-euro-te-tjera-per-ndertimin-e-impiantit-te-ujerave-te-zeza-ne-gjilan/60%Daily2020-06-03 20:30
https://kosovapost.net/abazi-thacit-kurre-skam-qene-ne-kopaonik/60%Daily2020-06-03 20:14
https://kosovapost.net/thaci-abazi-gjate-pandemise-shkoi-kopaonik-takoi-zyrtaret-e-qeverise-serbe/60%Daily2020-06-03 20:11
https://kosovapost.net/shba-ndihmone-fsk-ne-me-pajisje-ushtarake/60%Daily2020-06-03 20:00
https://kosovapost.net/molliqaj-qeveri-e-re-mendesi-e-vjeter/60%Daily2020-06-03 19:46
https://kosovapost.net/ambasada-e-britanise-se-madhe-uron-formimin-e-qeverise-se-kosoves/60%Daily2020-06-03 19:41
https://kosovapost.net/thaci-per-kurtin-eshte-dashur-te-vije-vete-te-perballet-me-mua-e-jo-te-dergoje-aktivista/60%Daily2020-06-03 19:27
https://kosovapost.net/latifi-qeveria-hoti-eshte-formuar-vetem-per-nje-pune/60%Daily2020-06-03 19:22
https://kosovapost.net/lajcak-uron-hotin-pret-bashkepunim-te-ngushte-per-dialogun-me-serbine/60%Daily2020-06-03 19:16
https://kosovapost.net/thaci-thote-se-nuk-do-e-duroje-me-kurtin-dhe-njerezit-e-tij/60%Daily2020-06-03 19:10
https://kosovapost.net/qeveria-hoti-pa-ministrine-e-integrimeve-evropiane/60%Daily2020-06-03 19:05
https://kosovapost.net/limaj-uron-hotin-kosova-sot-ka-nevoje%cc%88-pe%cc%88r-nje%cc%88-qeveri-e-cila-kthen-stabilitetin-ne%cc%88-vend/60%Daily2020-06-03 18:56
https://kosovapost.net/haxhiu-per-arrestimin-e-aktivistit-te-vv-se-kur-sot-tentojne-ta-ndalin-lirine-e-shprehjes-neser-kush-e-di-se-cfare-bejne/60%Daily2020-06-03 18:42
https://kosovapost.net/zevendeskryeministri-i-pare-flet-pas-marrjes-se-pozites/60%Daily2020-06-03 18:34
https://kosovapost.net/pritje-te-gjata-tek-pika-kufitare-dheu-i-bardhe-foto/60%Daily2020-06-03 18:22
https://kosovapost.net/basha-uron-hotin-dhe-thote-se-suksesi-i-kosoves-eshte-sukses-i-interesit-kombetar-te-gjithe-shqiptareve/60%Daily2020-06-03 18:15
https://kosovapost.net/britania-largohet-nga-tregu-i-be-se-deri-ne-fund-te-vitit/60%Daily2020-06-03 17:54
https://kosovapost.net/shperthejne-rastet-ne-maqedonin-e-veriut-ne-24-oret-e-fundit-101-raste-me-covid-19/60%Daily2020-06-03 17:45
https://kosovapost.net/kurti-neser-nuk-do-ta-bej-pranim-dorezimin-sepse-nuk-mund-ta-pranoje-ate-qe-e-shkarkova/60%Daily2020-06-03 17:39
https://kosovapost.net/bekim-jashari-ide-e-mire-por-me-vones-kjo-per-mandatimin-e-muratit/60%Daily2020-06-03 17:33
https://kosovapost.net/hyseni-ku-mund-te-jete-e-suksesshme-kjo-qeveri-hoti-kur-njeriu-me-i-votuar-ne-ldk-eshte-kunder/60%Daily2020-06-03 17:19
https://kosovapost.net/pas-postimit-pro-palestinezeve-ne-izrael-nis-peticioni-per-ndalimin-e-transmetimit-te-kengeve-te-dua-lipes-foto/60%Daily2020-06-03 17:12
https://kosovapost.net/mustafa-per-hotin-njeri-me-tipare-humane-me-dije-te-thella-shkencore-i-thjeshte-dhe-i-afert/60%Daily2020-06-03 17:03
https://kosovapost.net/edi-rama-reagon-pas-zgjedhjes-te-qeverise-re/60%Daily2020-06-03 16:53
https://kosovapost.net/vjen-urimi-i-pare-nga-kancelari-i-austrise-per-hotin/60%Daily2020-06-03 16:46
https://kosovapost.net/neser-mbahet-ceremonia-e-marrjes-se-detyres-si-kryeminister-avdullah-hoti/60%Daily2020-06-03 16:37
https://kosovapost.net/teuta-haxhiu-nga-aak-qeveria-e-kaluar-nuk-ishte-e-gatshme-te-vazhdonte-me-tutje/60%Daily2020-06-03 16:27
https://kosovapost.net/kadaj-bujupi-tregon-pse-nuk-e-votoi-qeverine-hoti/60%Daily2020-06-03 16:21
https://kosovapost.net/vv-reagon-pas-publikimit-te-videos-ku-truperojat-e-thacit-sulmojne-aktivistin-e-tyre-video/60%Daily2020-06-03 16:11
https://kosovapost.net/svecla-kolegeve-te-mpbap-shpresoj-qe-do-vazhdoni-te-trajtoni-detyrat-e-punes-sikur-te-ishin-te-juaja-personale/60%Daily2020-06-03 16:04
https://kosovapost.net/lajmi-i-fundit-19-raste-me-covid-19-dhe-24-te-sheruar/60%Daily2020-06-03 15:57
https://kosovapost.net/tahiri-qeveria-hoti-nuk-eshte-e-afte-per-tu-bere-balle-sfidave-qe-e-presin-kosoven/60%Daily2020-06-03 15:45
https://kosovapost.net/propozohet-kthimi-i-ores-policore-ne-maqedonine-e-veriut/60%Daily2020-06-03 15:41
https://kosovapost.net/ambasadori-gjerman-falenderon-lumir-abdixhikun-per-punen-e-tij/60%Daily2020-06-03 15:36
https://kosovapost.net/vitia-falenderon-stafin-e-msh-se-faleminderit-nga-locka-e-zemres/60%Daily2020-06-03 15:29
https://kosovapost.net/ja-rezultatet-e-votimit-ne-seancen-e-sotme-nga-te-gjitha-partite-e-kosoves/60%Daily2020-06-03 15:24
https://kosovapost.net/eurostat-kosova-ka-cmimet-e-rrymes-me-te-uletat-ne-evrope/60%Daily2020-06-03 15:07
https://kosovapost.net/aktivisti-i-vv-se-sulmohet-nga-truproja-e-presidentit-thaci/60%Daily2020-06-03 14:58
https://kosovapost.net/jep-doreheqje-nenkryetari-i-komunes-se-ferizajt-naim-ferati/60%Daily2020-06-03 14:52
https://kosovapost.net/haxhiu-falenderon-perzemerisht-stafin-e-saj/60%Daily2020-06-03 14:46
https://kosovapost.net/thaci-flet-per-takimin-me-haxhi-shalen-jo-rralle-here-jap-keshilla-per-secilin-qe-kerkon-nga-une/60%Daily2020-06-03 14:39
https://kosovapost.net/nga-neser-cerdhet-publike-te-gjilanit-te-gatshme-per-pranimin-e-femijeve/60%Daily2020-06-03 14:22
https://kosovapost.net/tome-gashi-qeveri-me-bateria-te-listes-serbe/60%Daily2020-06-03 14:14
https://kosovapost.net/vjosa-osmani-godet-avdullah-hotin-i-thote-se-thaci-e-beri-kryeminister/60%Daily2020-06-03 14:11
https://kosovapost.net/lajmerohet-lumir-abdixhiku-me-nje-foto-duke-luajtur-top-me-vajzen-e-tij/60%Daily2020-06-03 13:28
https://kosovapost.net/thaci-therret-konference-pas-votimit-te-qeverise-hoti/60%Daily2020-06-03 13:14
https://kosovapost.net/haxhi-shala-i-nisma-nga-neser-pritet-te-jete-deputete-i-aak-se/60%Daily2020-06-03 13:09
https://kosovapost.net/mustafa-paralajmeron-largimin-e-vjosa-osmanit-nga-partia/60%Daily2020-06-03 13:03
https://kosovapost.net/sipas-vuciqit-edhe-serbia-duhet-te-pyetet-per-kosoven/60%Daily2020-06-03 13:11
https://kosovapost.net/grenell-reagon-pas-votimit-te-qeverise-hoti/60%Daily2020-06-03 12:42
https://kosovapost.net/kryeziu-sot-vota-e-6-tetorit-u-tradhetua-kuvendi-votoi-qeverine-hoti-qeverine-te-marre-me-qera-nga-presidenti/60%Daily2020-06-03 12:31
https://kosovapost.net/qeverise-se-re-i-uroj-sukses-ne-permbushjen-e-programit-qeverises/60%Daily2020-06-03 12:31
https://kosovapost.net/protestuesit-mblidhen-para-memorialit-lincoln-shfaqet-garda-kombetare/60%Daily2020-06-03 12:24
https://kosovapost.net/limaj-flet-per-votat-qe-e-bene-qeverine-jo-edhe-per-ate-te-haxhi-shales/60%Daily2020-06-03 12:12
https://kosovapost.net/ldk-pas-formimit-te-qeverise-hoti-na-prifte-e-mbara/60%Daily2020-06-03 12:07
https://kosovapost.net/berisha-qeveri-ilegale-pa-procesverbal-pa-gjurme-te-krimit/60%Daily2020-06-03 12:03
https://kosovapost.net/donika-kadaj-bujupi-abstenoi-haradinaj-thote-se-nuk-e-ka-ditur-qendrimin-e-saj/60%Daily2020-06-03 12:04
https://kosovapost.net/ambasada-amerikane-mezi-presim-te-punojme-me-qeverine-hoti/60%Daily2020-06-03 11:52
https://kosovapost.net/haradinaj-pas-votimit-te-qeverise-nga-sot-i-kthehemi-normalitetit/60%Daily2020-06-03 11:54
https://kosovapost.net/kosova-gjendet-para-shume-sfidave-por-bashke-me-partneret-e-koalicionit-dhe-opoziten-do-i-dalim-zot-vendit/60%Daily2020-06-03 11:53
https://kosovapost.net/ky-eshte-kabineti-i-qeverise-hoti-ja-emrat/60%Daily2020-06-03 11:27
https://kosovapost.net/ky-eshte-deputeti-i-ldk-se-qe-abstenoi-per-votimin-e-qeverise-hoti/60%Daily2020-06-03 11:34
https://kosovapost.net/votohet-qeveria-e-re-avdullah-hoti-kryeminister-i-kosoves/60%Daily2020-06-03 11:23
https://kosovapost.net/ku-dhe-me-ke-po-e-percjell-isa-mustafa-votimin-e-qeverise/60%Daily2020-06-03 11:34
https://kosovapost.net/pacolli-nenshkrimet-e-peticionit-do-tia-dergojme-edhe-be-se-ta-shohin-kontrabandimin-e-klases-politike-te-korruptuar/60%Daily2020-06-03 11:15
https://kosovapost.net/gashi-hotit-sdo-te-pranojme-arsyetime-ne-rast-se-nuk-qeverisni-suksesshem/60%Daily2020-06-03 11:16
https://kosovapost.net/edhe-mitrovica-e-veriut-ne-zgjedhje-te-jashtezakonshme-per-kryetar-te-komunes/60%Daily2020-06-03 11:13
https://kosovapost.net/shala-ndryshon-mendim-per-qeverine-hoti/60%Daily2020-06-03 11:11
https://kosovapost.net/kadri-veseli-albin-kurti-po-ik-prej-vetes-qeverisja-e-tij-100-ditore-katastrofale/60%Daily2020-06-03 11:08
https://kosovapost.net/selimi-para-deputeteve-kjo-eshte-qeveri-e-thacit-qellimet-i-keni-te-ceketa-por-te-rrezikshme/60%Daily2020-06-03 11:02
https://kosovapost.net/pas-entuziazmit-te-6-tetorit-sot-ka-atmosfere-zhgenjimi/60%Daily2020-06-03 10:51
https://kosovapost.net/qytetaret-protestues-brohorisin-duam-zgjedhje-albini-vjosa/60%Daily2020-06-03 10:58
https://kosovapost.net/shtohet-numri-i-policise-ndaj-protestuesve-kunder-qeverise-hoti/60%Daily2020-06-03 10:59
https://kosovapost.net/biznesmeni-i-njohur-e-quan-hotin-kryeminister-model/60%Daily2020-06-03 10:52
https://kosovapost.net/hoti-flet-per-dialogun-kosove-serbi-marreveshja-do-te-bazohet-me-njohje-reciproke/60%Daily2020-06-03 10:33
https://kosovapost.net/pacolli-i-reagon-ndaj-deklarates-se-haradinajt-per-votimin-e-qeverise-hoti/60%Daily2020-06-03 10:18
https://kosovapost.net/hoti-prezanton-prioritetet-e-qeverise-se-re-nder-to-edhe-raportet-me-shba-te/60%Daily2020-06-03 10:09
https://kosovapost.net/abazi-eshte-akt-patriotik-te-mos-votohet-qeveria-e-thacit-dhe-listes-serbe/60%Daily2020-06-03 10:07
https://kosovapost.net/i-dha-para-me-fajde-ne-vlere-rreth-60-mije-euro-arrestohet-i-dyshuari-nga-gjilani/60%Daily2020-06-03 09:58
https://kosovapost.net/kujtim-shala-udheheq-seancen-ku-eshte-vjosa/60%Daily2020-06-03 09:54
https://kosovapost.net/vetevendosje-bojkoton-seancen-per-votimin-e-qeverise-se-re/60%Daily2020-06-03 09:48
https://kosovapost.net/fillon-seanca-e-kuvendit-te-kosoves-e-udhehequr-nga-kujtim-shala-flet-haxhi-shala-nese-do-ta-votoj-qeverin-hoti/60%Daily2020-06-03 09:49
https://kosovapost.net/deputetet-me-nje-minute-heshtje-nderojne-viktimat-e-minieres-se-artanes/60%Daily2020-06-03 09:42
https://kosovapost.net/mberrin-kadri-veseli-ne-kuvend-po-a-do-ta-votoj-formimin-e-qeverise-se-re/60%Daily2020-06-03 09:39
https://kosovapost.net/te-gjitha-vendimet-qe-u-moren-ne-mbedhjen-e-qeverise-kurti/60%Daily2020-06-03 09:24
https://kosovapost.net/qytetaret-protestojne-para-kuvendit-kundershtojne-votimin-e-qeverise-hoti-foto/60%Daily2020-06-03 10:03
https://kosovapost.net/shtohet-prania-e-policise-te-gjykata-kushtetuese/60%Daily2020-06-03 09:10
https://kosovapost.net/qeveria-ndan-edhe-12-milione-euro-per-pakon-fiskale-emergjente/60%Daily2020-06-03 09:04
https://kosovapost.net/amerikani-hap-dyert-e-shtepise-dhe-strehon-80-protestues-qe-po-i-ndiqte-policia/60%Daily2020-06-03 08:53
https://kosovapost.net/shkarkohet-bordi-i-drejtoreve-te-kru-mitrovica/60%Daily2020-06-03 08:39
https://kosovapost.net/ministrat-e-ldk-se-nuk-shkojne-ne-mbledhjen-e-qeverise-kurti/60%Daily2020-06-03 08:34
https://kosovapost.net/gruaja-e-george-floyd-i-drejtohet-mediave-nuk-mund-te-ndalte-lotet-derisa-fliste-foto/60%Daily2020-06-03 08:24
https://kosovapost.net/kerkese-publike-per-deputetet-e-ldk-se-nese-keni-ne-shpirtin-e-juaj-vec-ndopak-rugovizem-sot-duhet/60%Daily2020-06-03 08:43
https://kosovapost.net/ne-prag-te-marteses-ndahet-cifti-i-showbizit-shqiptar-foto/60%Daily2020-06-03 08:03
https://kosovapost.net/hoti-niset-per-kuvend-foto/60%Daily2020-06-03 07:58
https://kosovapost.net/deputetja-qe-doli-nga-6-nuk-eshte-e-sigurt-nese-do-te-votoje-qeverine-hoti/60%Daily2020-06-03 07:53
https://kosovapost.net/sot-pret-te-behet-kryeminister-kjo-eshte-pasuria-e-avdullah-hotit/60%Daily2020-06-03 07:48
https://kosovapost.net/nje-ore-para-seances-per-votimin-e-qeverise-se-re-kurti-therret-mbledhjen-e-kabinetit-qeveritar/60%Daily2020-06-03 07:34
https://kosovapost.net/haradinaj-votimi-i-qeverise-se-re-eshte-me-shume-se-sa-zgjedhja-e-nje-qeverie/60%Daily2020-06-03 07:18
https://kosovapost.net/pas-vendimit-te-qeverise-per-mbulimin-e-kostos-se-polisave-kufitare-ja-si-reagon-deputetja-musliu/60%Daily2020-06-03 07:12
https://kosovapost.net/a-do-ta-votoje-qeverine-hoti-flet-donika-kadaj-bujupi/60%Daily2020-06-03 07:03
https://kosovapost.net/vazhdojne-protestat-ne-te-gjithe-shba-ne-foto/60%Daily2020-06-03 06:59
https://kosovapost.net/covid-19-brazili-shenon-1-262-vdekje-te-reja/60%Daily2020-06-03 06:51
https://kosovapost.net/kalendari-historik-3-qershor/60%Daily2020-06-03 06:48
https://kosovapost.net/lajcaku-perserit-kundershtimin-per-shkembim-territoresh/60%Daily2020-06-03 06:35
https://kosovapost.net/paul-pogba-racizmi-duhet-te-perfundoje-sot/60%Daily2020-06-03 06:32
https://kosovapost.net/bb-ja-70-per-qind-te-kosovareve-kriza-i-gjeti-pa-pune/60%Daily2020-06-03 06:26
https://kosovapost.net/dy-kivi-ne-dite-bejne-mrekulli-per-te-parandaluar-kete-semundje/60%Daily2020-06-03 06:22
https://kosovapost.net/parade-ushtarake-ne-moske-sekretari-amerikan-i-mbrojtjes-ftohet-nga-homologu-i-tij-rus/60%Daily2020-06-03 06:18
https://kosovapost.net/sot-behen-14-vjet-nga-referendumi-per-pavaresine-e-malit-te-zi/60%Daily2020-06-03 06:15
https://kosovapost.net/72119-2/60%Daily2020-06-03 06:06
https://kosovapost.net/italia-hap-kufijte-sot-per-udhetaret-nga-be/60%Daily2020-06-03 06:00
https://kosovapost.net/a-jane-61-vota-per-qeverine-hoti-ldk-e-sigurt-analistet-te-ndare/60%Daily2020-06-03 05:57
https://kosovapost.net/%e2%80%8bnxirren-trupat-e-pajete-te-dy-minatoreve-ne-artane/60%Daily2020-06-03 05:54
https://kosovapost.net/moti-sot-dhe-diteve-ne-vijim-10/60%Daily2020-06-03 05:48
https://kosovapost.net/haxhiu-murat-jashari-do-te-mund-te-ishte-kryeminister-konsensual-e-president-unifikues/60%Daily2020-06-02 22:03
https://kosovapost.net/konjufca-ldk-tani-eshte-grup-i-interesave-te-ngushta-thaci-ua-dha-qeverine-permes-kushtetueses/60%Daily2020-06-02 21:58
https://kosovapost.net/george-bush-reagon-per-vrasjen-e-george-floyd-kerkon-ti-jepet-fund-racizmit-ne-amerike/60%Daily2020-06-02 21:50
https://kosovapost.net/qeveria-ne-detyre-merr-persiper-mbulimin-e-kostos-se-polisave-kufitare-per-diasporen/60%Daily2020-06-02 21:40
https://kosovapost.net/mergim-lushtaku-e-mbeshtet-idene-e-formimit-te-qeverise-te-drejtuar-nga-murat-jashari/60%Daily2020-06-02 21:36
https://kosovapost.net/milaim-zeka-vv-po-luan-me-familjen-jashari-permes-muratit/60%Daily2020-06-02 21:31
https://kosovapost.net/ushtria-e-zvicres-dekoron-ushtaren-me-prejardhje-shqiptare-me-nje-shirit-cda-foto/60%Daily2020-06-02 21:28
https://kosovapost.net/befason-partia-e-fatmir-limajt-ky-eshte-emri-i-ri-per-zevendeskryeminster-i-propozuar-nga-nisma/60%Daily2020-06-02 21:15
https://kosovapost.net/kengetari-kanadez-the-weeknd-dhuron-gjysem-milioni-per-fondacione-qe-mbrojne-te-drejtat-e-njerezve-me-ngjyre-ne-shba/60%Daily2020-06-02 21:09
https://kosovapost.net/disa-keshilla-per-floket-e-demtuar/60%Daily2020-06-02 21:02
https://kosovapost.net/lladrovci-neser-pritet-te-zgjidhet-qeveria-hoti-vetevendosjes-sonte-i-del-gjumi-besa-edhe-vjoses/60%Daily2020-06-02 20:45
https://kosovapost.net/thaci-mendon-se-kurti-svecla-vitia-abazi-dhe-haxhiu-duhet-te-perballen-me-drejtesine-per-shkak-te-veprimev-kriminale/60%Daily2020-06-02 20:41
https://kosovapost.net/haziri-une-nuk-i-besoj-qeverise-hoti/60%Daily2020-06-02 20:36
https://kosovapost.net/gjykatesi-amerikan-larry-eisenhauer-vendimi-i-gjykates-kushtetuese-te-kosoves-i-drejte/60%Daily2020-06-02 20:33
https://kosovapost.net/a-do-ta-votojne-qeverine-hoti-vjen-lajmi-i-fundit-nga-pdk/60%Daily2020-06-02 20:30
https://kosovapost.net/mushkolaj-aliut-propozimi-i-murat-jasharit-per-kryeminister-ne-kete-kohe-eshte-i-vonshem/60%Daily2020-06-02 20:23
https://kosovapost.net/sipas-haki-abazit-keto-pozita-merr-lista-serbe-ne-qeverine-hoti/60%Daily2020-06-02 20:17
https://kosovapost.net/cfare-po-fshehet-pas-veprimeve-te-thacit-pro-qeverise-hoti/60%Daily2020-06-02 20:12
https://kosovapost.net/pas-tre-muajve-ndeshjet-e-futbollit-serish-po-luhen-ne-kosove/60%Daily2020-06-02 20:03
https://kosovapost.net/svecla-ka-gjasa-qe-votimi-per-qeverine-hoti-te-deshtoje-beson-se-vv-do-fitoj-50-te-votave/60%Daily2020-06-02 19:59
https://kosovapost.net/lidhjet-e-grenellit-me-politikanin-e-arratisur-moldav-te-akuzuar-per-korrupsion/60%Daily2020-06-02 19:54
https://kosovapost.net/jakup-krasniqi-e-mbeshtet-murat-jasharin-per-kryeminister/60%Daily2020-06-02 19:40
https://kosovapost.net/grushtet-ndaj-qeverise-kurti-zbulohet-skenari-i-thacit-dhe-mustafes-keto-jane-pasojat-per-kosoven-me-qeverine-e-re/60%Daily2020-06-02 19:35
https://kosovapost.net/vdes-nga-covid-19-kryetari-i-pare-i-vushtrrise/60%Daily2020-06-02 19:13
https://kosovapost.net/svecla-i-quan-shpifje-pretendimet-e-thacit-per-shkuarjen-ne-dhomen-e-pergjimeve-paralajmeron-padi/60%Daily2020-06-02 19:08
https://kosovapost.net/mali-i-zi-shpall-fundin-e-pandemise-covid-19/60%Daily2020-06-02 19:02
https://kosovapost.net/kush-jane-tre-deputetet-e-rinj-te-ldk/60%Daily2020-06-02 18:43
https://kosovapost.net/ky-do-te-jete-ministri-i-ldk-se-qe-do-e-zevendesoje-arben-vitine/60%Daily2020-06-02 18:49
https://kosovapost.net/mustafa-dialogun-do-te-udheheq-hoti-dhe-jo-thaci/60%Daily2020-06-02 18:50
https://kosovapost.net/ministri-me-i-lavderuar-i-ldk-se-ne-qeverine-kurti-mbetet-jashte-qeverise-se-re-mustafa-tregon-arsyen/60%Daily2020-06-02 18:51
https://kosovapost.net/molla-e-sherrit-te-koalicionit-lvv-ldk-agim-veliu-serish-minister-i-puneve-te-brendshme/60%Daily2020-06-02 18:15
https://kosovapost.net/neser-votohet-qeveria-hoti-haki-abazi-ka-nje-lajm-te-keq-per-ldk-dhe-pan/60%Daily2020-06-02 18:53
https://kosovapost.net/ldk-i-emrat-e-ministrave-ne-qeverine-hoti/60%Daily2020-06-02 18:54
https://kosovapost.net/lajmi-fundit-13-raste-me-covid-19-dhe-4-te-sheruar/60%Daily2020-06-02 18:55
https://kosovapost.net/deshtimi-i-grushtit-te-shtetit-situata-politike-ne-tunizi-dhe-tentativa-per-rrezimin-e-qeverise/60%Daily2020-06-02 17:55
https://kosovapost.net/deputeti-bajqinovci-mbeshtet-idene-e-formimit-te-nje-qeverie-me-kryeminister-murat-jasharin/60%Daily2020-06-02 17:47
https://kosovapost.net/perfundon-mbledhja-e-kryesise-se-ldk-se/60%Daily2020-06-02 17:26
https://kosovapost.net/haxhiu-perkrahe-propozimin-e-vjosa-osmanit-per-formimin-e-nje-qeverie-tranzitore/60%Daily2020-06-02 17:20
https://kosovapost.net/biden-kunder-mobilizimit-nga-presidenti-trump-per-vendosjen-e-ushtrise-ndaj-protestuesve/60%Daily2020-06-02 17:32
https://kosovapost.net/vetevendosje-perkrah-propozimin-e-vjosa-osmanit-per-qeveri-tranzitore-me-murat-jasharin-kryeminister/60%Daily2020-06-02 17:15
https://kosovapost.net/pse-frikesohet-serbia-nga-liga-shqiptaro-amerikane/60%Daily2020-06-02 16:48
https://kosovapost.net/maqedonia-e-veriut-tearce-23-te-infektuar-dhe-31-persona-ne-izolim/60%Daily2020-06-02 16:45
https://kosovapost.net/testi-i-covid-19-per-te-hyre-ne-kosove-policia-i-sqaron-te-gjitha-rregullat/60%Daily2020-06-02 16:41
https://kosovapost.net/vazhdon-mbledhja-e-ldk-tash-e-dy-ore-kush-jane-emrat-e-ministrave-qe-pritet-te-emerohen/60%Daily2020-06-02 17:00
https://kosovapost.net/kengetarja-shqiptare-behet-nene-per-here-te-dyte/60%Daily2020-06-02 16:30
https://kosovapost.net/kurti-ndihmon-familjet-e-dy-minatoreve-me-nga-30-mije-euro-dhe-burse-per-femijet-qe-ndjekin-shkollim/60%Daily2020-06-02 16:19
https://kosovapost.net/qeveria-hoti-pervec-jo-legjitime-do-te-jete-e-varur-nga-lista-serbe/60%Daily2020-06-02 16:12
https://kosovapost.net/msh-ja-sqaron-se-kufijte-me-shqiperine-nuk-jane-mbyllur/60%Daily2020-06-02 15:42
https://kosovapost.net/veseli-kurti-ne-opozite-therriste-per-bashkim-kombetar-ndersa-si-kryeminister-po-i-ndan-shqiptaret/60%Daily2020-06-02 15:14
https://kosovapost.net/osmani-ngushellon-familjet-e-dy-minatoreve-te-vdekur-te-artanes/60%Daily2020-06-02 15:57
https://kosovapost.net/nis-mbledhja-e-kryesise-se-ldk-se-pritet-te-vendoset-per-emrat-e-ministrave/60%Daily2020-06-02 14:53
https://kosovapost.net/kush-i-nenshtrohet-vetizolimit-e-kush-jo-pasi-hyn-ne-kosove/60%Daily2020-06-02 14:39
https://kosovapost.net/kush-eshte-shqiptari-ne-mesin-e-100-njerezve-me-me-influence-ne-bote/60%Daily2020-06-02 14:29
https://kosovapost.net/ushtria-e-kosoves-dhe-trupa-te-specializuara-shkojne-tek-miniera-per-te-nxjerrur-trupat-e-viktimave-ne-artane/60%Daily2020-06-02 13:54
https://kosovapost.net/cfaredo-qeverie-pa-fituesin-e-zgjedhjeve-eshte-jolegjitime/60%Daily2020-06-02 13:53
https://kosovapost.net/thaci-pas-ngjarjes-tragjike-ne-novoberde-institucionet-te-perkujdesen-qe-punetoret-te-jene-te-mbrojtur-ne-vendet-e-punes/60%Daily2020-06-02 13:52
https://kosovapost.net/roja-bregdetare-turke-shpeton-azilkerkuesit-e-shtyre-ne-ujerat-territoriale-turke-nga-ekipet-greke/60%Daily2020-06-02 13:24
https://kosovapost.net/turqia-vendpushimi-i-preferuar-i-turisteve-evropiane/60%Daily2020-06-02 13:02
https://kosovapost.net/lajmi-i-fundit-nxirren-trupat-e-dy-te-vdekurve-ne-minieren-e-artanes/60%Daily2020-06-02 13:01
https://kosovapost.net/fotot-dha-shpirt-nen-kemben-e-policit-fjalet-e-fundit-te-floyd-it-pushtojne-qiellin-ne-shba/60%Daily2020-06-02 12:50
https://kosovapost.net/veseli-ngushellon-familjet-e-minatoreve-kerkon-hetim-per-rrethanat-e-vdekjes/60%Daily2020-06-02 12:48
https://kosovapost.net/fsk-niset-drejt-minieres-se-artanes-per-te-nxjerre-trupat-e-dy-viktimave/60%Daily2020-06-02 12:46
https://kosovapost.net/kurti-shkon-ne-minieren-e-novoberdes-pas-vdekjes-se-dy-personave/60%Daily2020-06-02 12:37
https://kosovapost.net/prishtines-i-rikthehen-kolonat/60%Daily2020-06-02 12:32
https://kosovapost.net/familja-pese-anetareshe-nga-fushe-kosova-infektohet-me-covid19-ne-mesin-e-tyre-edhe-nje-foshnje/60%Daily2020-06-02 12:50
https://kosovapost.net/kush-jane-dy-punetoret-e-minieres-se-artanes-qe-vdiqen-sot/60%Daily2020-06-02 12:14
https://kosovapost.net/pacolli-kosova-nuk-eshte-as-e-hashimit-e-as-e-ises-eshte-e-qytetareve/60%Daily2020-06-02 12:07
https://kosovapost.net/pacolli-per-tragjedine-ne-minieren-e-artanes-kjo-eshte-nje-dite-e-trishte-per-kosoven/60%Daily2020-06-02 12:02
https://kosovapost.net/si-do-ta-kundershtoj-neser-vetevendosje-formimin-e-qeverise-hoti-flet-rexhep-selimi-video/60%Daily2020-06-02 13:08
https://kosovapost.net/haziri-shpreh-ngushellime-per-familjet-qe-kane-humbur-tragjikisht-dy-anetaret-ne-minieren-e-artanes/60%Daily2020-06-02 11:43
https://kosovapost.net/merri-se-me-ke-sheruar-vogelushja-i-ofron-elvis-nacit-karamele-ne-spital-dhe-perlotet-video/60%Daily2020-06-02 11:41
https://kosovapost.net/almeda-abazi-zbulon-receten-sekrete-per-lekure-si-bebe-foto/60%Daily2020-06-02 11:20
https://kosovapost.net/shpenzimet-e-varrimit-te-george-floyd-do-ti-mbuloje-ish-boksieri-amirikan-mayweather/60%Daily2020-06-02 11:14
https://kosovapost.net/vraniqi-cfaredo-qeverie-pa-fituesin-e-zgjedhjeve-eshte-jolegjitime/60%Daily2020-06-02 11:05
https://kosovapost.net/kmdlnj-pret-qe-votimi-i-qeverise-te-behet-e-suaza-te-nje-demokracie-parlamentare/60%Daily2020-06-02 10:52
https://kosovapost.net/nese-hoti-nuk-i-ka-votat-e-nevojshem-qaren-duhet-tia-beje-presidenti/60%Daily2020-06-02 10:39
https://kosovapost.net/dy-minatore-humbin-jeten-nga-shembja-e-dheut-ne-minieren-e-artanes/60%Daily2020-06-02 10:36
https://kosovapost.net/te-shtena-me-arme-ne-cair-te-shkupit-plagoset-nje-person/60%Daily2020-06-02 10:33
https://kosovapost.net/a-do-te-jete-futbolli-njejte-edhe-pas-pandemise-covid-19-flet-messi/60%Daily2020-06-02 10:17
https://kosovapost.net/shembeje-dheu-ne-minieren-e-artanes-dyshohet-per-nje-te-vdekur/60%Daily2020-06-02 10:08
https://kosovapost.net/deputeti-shala-nderron-qendrim-a-do-ta-votoje-qeverine-hoti/60%Daily2020-06-02 10:06
https://kosovapost.net/peticionin-per-zgjedhje-e-nenshkruan-edhe-babai-i-astrit-deharit/60%Daily2020-06-02 10:01
https://kosovapost.net/neser-votohet-qeveria-hoti-gashi-neser-shihet-a-jane-60-apo-70-vota/60%Daily2020-06-02 10:02
https://kosovapost.net/zynga-ble-kompanine-turke-te-lojerave-peak-games-per-18-miliarde-dollare/60%Daily2020-06-02 09:38
https://kosovapost.net/avdyli-e-le-befasi-voten-e-tij-per-qeverine-hoti/60%Daily2020-06-02 09:47
https://kosovapost.net/indonezia-anulon-kete-vit-shkuarjen-ne-haxh/60%Daily2020-06-02 09:32
https://kosovapost.net/qeveria-e-libise-dhe-milicet-e-haftarit-pranuan-te-rifillojne-bisedimet-per-armepushim/60%Daily2020-06-02 09:25
https://kosovapost.net/aeroporti-ka-nje-njoftim-te-rendesishem-per-udhetaret/60%Daily2020-06-02 09:18
https://kosovapost.net/neser-ne-oren-1100-seanca-telashe-me-vota-per-hotin/60%Daily2020-06-02 09:16
https://kosovapost.net/sipas-bb-se-88-e-sektorit-privat-ne-kosove-eshte-goditur-gjate-kohes-se-pandemise/60%Daily2020-06-02 09:16
https://kosovapost.net/shba-shkaku-i-protestave-washingtoni-shpall-shtetrrethimin/60%Daily2020-06-02 09:03
https://kosovapost.net/thirrje-per-nje-buxhet-prej-500-miliarde-eurosh-per-paktin-e-gjelber-europian/60%Daily2020-06-02 09:00
https://kosovapost.net/limaj-pe%cc%88rkujton-bashke%cc%88luftetare%cc%88t-e-tij-ishin-djemte%cc%88-me%cc%88-te%cc%88-mire%cc%88-te%cc%88-ke%cc%88tij-vendi-qe%cc%88-nuk-kursyen-asgje%cc%88/60%Daily2020-06-02 09:11
https://kosovapost.net/daciq-tunizia-mbeshtet-vazhdimin-e-dialogut-dhe-arritjen-e-marreveshjes-me-kosoven/60%Daily2020-06-02 08:41
https://kosovapost.net/tri-vitaminat-jetike-per-cdo-moshe-gjate-veres/60%Daily2020-06-03 06:19
https://kosovapost.net/ilacet-dhe-ushqimet-e-duhura-per-te-semuret-me-veshka/60%Daily2020-06-02 08:31
https://kosovapost.net/republika-kusht-per-hyrjen-e-mallrave-nga-serbia/60%Daily2020-06-02 08:14
https://kosovapost.net/qarkullimi-i-bizneseve-bie-rreth-45-per-qind/60%Daily2020-06-02 08:11
https://kosovapost.net/trump-kercenon-protestuesit-me-ushtri/60%Daily2020-06-02 08:06
https://kosovapost.net/shoqeria-civile-vlereson-se-thaci-do-te-kundershtoje-cdo-gje-qe-e-bllokon-dialogun/60%Daily2020-06-02 07:50
https://kosovapost.net/inspektori-qe-brenda-muajit-ktheu-ne-pune-istrefin-e-thacin-ka-lende-qe-si-ka-zgjidhur-qe-7-muaj/60%Daily2020-06-02 07:37
https://kosovapost.net/largohu-se-je-refugjat-noizy-flet-per-racizmin-me-te-cilin-eshte-perballur-ne-angli/60%Daily2020-06-02 07:15
https://kosovapost.net/sot-mblidhet-kryesia-e-kuvendit-pritet-te-shqyrtohet-kerkesa-e-ldk-se-per-seance-kryesia-e-kuvendit-te-kosoves-sot-do-te-mbaje-mbledhje-ndersa-pritet-te-shqyrtohet-kerkesa-e-lidhjes-demokratike-te-k/60%Daily2020-06-02 07:11
https://kosovapost.net/grenell-jep-doreheqje-nga-departamenti-i-shtetit-mbetet-i-derguar-special-per-dialogun-kosove-serbi/60%Daily2020-06-02 07:33
https://kosovapost.net/peticioni-i-vv-se-mund-te-nenshkruhet-edhe-ne-sheshe/60%Daily2020-06-02 07:05
https://kosovapost.net/parashikimi-i-motit-per-sot-4/60%Daily2020-06-02 07:03
https://kosovapost.net/27-rastet-e-reja-me-covid-19-mbreme-shifra-me-e-larte-qe-nga-26-prilli/60%Daily2020-06-02 06:57
https://kosovapost.net/haxhi-shala-deklaroj-se-do-votoj-kunder-qeverise-hoti-por-a-eshte-emri-i-tij-ne-liste-e-nenshkrimeve-dokument/60%Daily2020-06-01 22:09
https://kosovapost.net/zbulohen-61-votat-e-qeverise-qe-pritet-te-votohet-te-merkuren-dokument-2/60%Daily2020-06-01 21:57
https://kosovapost.net/mbreteresha-elizabeth-ii-del-nga-karantina-pas-72-ditesh-mbulohet-me-shami/60%Daily2020-06-01 21:25
https://kosovapost.net/milazim-krasniqi-padite-per-shpifje-xhelal-sfeclen/60%Daily2020-06-01 21:21
https://kosovapost.net/a-do-kete-protesta-nga-vetevendosje-flet-arberie-nagavci/60%Daily2020-06-01 21:07
https://kosovapost.net/lajmi-i-fundit-termet-ne-shqiperi-epiqendra-ne-tirane-dhe-durres/60%Daily2020-06-01 20:59
https://kosovapost.net/per-here-te-pare-pas-3-marsit-spanja-del-pa-asnje-viktime-te-re-me-covid-19/60%Daily2020-06-01 20:35
https://kosovapost.net/zbulon-autopsia-private-george-floyd-vdiq-si-pasoje-e-ngulfatjes/60%Daily2020-06-01 20:27
https://kosovapost.net/hiqet-referenca-e-nenit-95-ne-aktgjykimin-e-plote-reagon-vv-ja-thote-se-u-manipulua/60%Daily2020-06-01 20:17
https://kosovapost.net/abazi-eshte-patriotike-me-dal-kunder-paktit-thaci-mustafa-sepse-pakti-tyre-eshte-pakti-i-djallit/60%Daily2020-06-01 20:11
https://kosovapost.net/ankohet-qendra-e-studenteve-sepse-te-karantinuarit-demtuan-konviktet-foto/60%Daily2020-06-01 20:06
https://kosovapost.net/osmani-ka-bere-thirrje-per-drejtesi-per-1133-femijet-te-cileve-ne-luften-e-fundit-iu-pre-jeta-ende-pa-e-nisur-mire/60%Daily2020-06-01 19:44
https://kosovapost.net/ministria-e-ekonomise-emeron-agim-millakun-u-d-te-kryeinspektorit-te-punes/60%Daily2020-06-01 19:39
https://kosovapost.net/ne-ferizaj-zvogelohet-numri-i-femijeve-lemoshekerkuesve/60%Daily2020-06-01 19:30
https://kosovapost.net/andi-bushati-thaci-dhe-rama-kane-patriotizem-me-qira/60%Daily2020-06-01 19:20
https://kosovapost.net/ne-britanin-e-madhe-nis-lehtesimi-gradual-i-masave-anti-covid19/60%Daily2020-06-01 19:12
https://kosovapost.net/trump-guvernatoreve-te-shba-se-duhet-te-tregoheni-me-te-ashper-me-protestuesit/60%Daily2020-06-01 19:08
https://kosovapost.net/vetevendosje-me-nje-menyre-te-re-per-shkuarjen-ne-zgjedhje/60%Daily2020-06-01 19:01
https://kosovapost.net/rikthehet-alarmi-ne-kosove-27-raste-te-reja-me-covid-19-2/60%Daily2020-06-01 18:55
https://kosovapost.net/jashari-lushtakut-projektet-pe%cc%88r-te%cc%88-cilat-synon-te%cc%88-kthehesh-ne%cc%88-krye-te%cc%88-komune%cc%88s-moti-kane%cc%88-marre%cc%88-rruge/60%Daily2020-06-01 18:46
https://kosovapost.net/spahiu-thaci-fajtor-per-rrezimin-e-vetevendosjes-nga-pushteti/60%Daily2020-06-01 18:34
https://kosovapost.net/zyra-e-kryeministrit-kurti-gjykata-kushtetuese-bie-ne-kundershtim-me-vetveten/60%Daily2020-06-01 18:26
https://kosovapost.net/svecla-reciprociteti-me-serbine-po-funksionon/60%Daily2020-06-01 18:20
https://kosovapost.net/qeveria-hoti-do-ti-pershtatet-projektit-te-thacit-vuciq-dhe-rames-per-shkembimin-e-territoreve/60%Daily2020-06-01 17:31
https://kosovapost.net/thaci-akuzon-kurtin-se-ka-keqperdorur-policine-dhe-se-kunderligjshem-po-dergon-qytetaret-e-shqiperise-ne-karantine/60%Daily2020-06-01 17:18
https://kosovapost.net/kryesia-e-kuvendit-mblidhet-neser-ne-oren-1000/60%Daily2020-06-01 17:03
https://kosovapost.net/vetevendosje-kerkon-procesverbalet-dhe-transkriptet-e-gjykates-kushtetuese-per-rastin-e-dekretit-te-presidentit-foto/60%Daily2020-06-01 16:59
https://kosovapost.net/ikshpk-ja-u-ben-thirrje-qytetareve-kujdes-me-cka-po-ushqeheni/60%Daily2020-06-01 16:51
https://kosovapost.net/universiteti-kadri-zeka-lejon-studentet-te-mbajne-provimet-ne-sallat-e-fakultetit/60%Daily2020-06-01 16:44
https://kosovapost.net/per-dallim-nga-mustafa-haziri-i-beson-anketes-se-undp-se/60%Daily2020-06-01 16:31
https://kosovapost.net/deputeti-shala-i-bindur-qe%cc%88-qeveria-e-re-zgjedhet-te%cc%88-me%cc%88rkure%cc%88n-flet-edhe-pe%cc%88r-ministrat-e-nisme%cc%88s/60%Daily2020-06-01 16:12
https://kosovapost.net/ahmeti-iu-uron-rikthimin-gastronomeve/60%Daily2020-06-01 16:05
https://kosovapost.net/kryeministri-i-maqedonise-testohet-per-covid-19-ky-eshte-rezultati/60%Daily2020-06-01 15:52
https://kosovapost.net/haki-abazi-kerkon-rigjykim-te-dekretit-te-presidentit/60%Daily2020-06-01 15:34
https://kosovapost.net/thaci-takohet-me-pacollin/60%Daily2020-06-01 17:05
https://kosovapost.net/vv-ja-nuk-e-ka-ne-plan-tia-kerkoje-doreheqjen-osmanit/60%Daily2020-06-01 14:44
https://kosovapost.net/thaci-kerkon-formimin-e-qeverise-se-re-thote-se-kosova-nuk-ka-kohe-per-te-humbur/60%Daily2020-06-01 14:31
https://kosovapost.net/cakaj-ska-date-per-hapjen-e-negociatave-me-be-ne-duhet-te-permbyllet-reforma-zgjedhore/60%Daily2020-06-01 14:13
https://kosovapost.net/ldk-dorezon-kerkesen-per-seancen-e-votimit-te-qeverise/60%Daily2020-06-01 14:02
https://kosovapost.net/osmani-ne-diten-e-femijeve-ciltersia-e-tyre-te-na-sherbeje-si-udherrefyes-per-ta-krijuar-vizionin-per-boten/60%Daily2020-06-01 13:53
https://kosovapost.net/inter-pakt-ne-horizont-me-psg-ne-per-icardin/60%Daily2020-06-01 13:43
https://kosovapost.net/a-do-te-jete-e-merkura-dita-e-votimit-te-qeverise-hoti/60%Daily2020-06-01 13:46
https://kosovapost.net/rugova-ldk-i-ka-votat-per-formimin-e-qeverise-hoti/60%Daily2020-06-01 13:34
https://kosovapost.net/pse-u-mbyll-kufiri-ne-vermicevideo/60%Daily2020-06-01 13:25
https://kosovapost.net/haradinaj-neser-mund-te-votohet-qeveria/60%Daily2020-06-01 13:21
https://kosovapost.net/kushtetuesja-publikon-te-plote-aktgjykimin-per-dekretin-i-hap-rruge-seances-per-qeverine-hoti/60%Daily2020-06-01 13:17
https://kosovapost.net/cizmja-e-grenellit-i-cant-breathe/60%Daily2020-06-01 13:01
https://kosovapost.net/reciprociteti-sot-nuk-u-lejuan-te-hyjne-ne-kosove-11-maune-me-mallra-serbe/60%Daily2020-06-01 12:50
https://kosovapost.net/lajiq-per-shkak-te-masave-te-kosoves-kamionet-e-serbise-po-kthehen-prapa/60%Daily2020-06-01 13:03
https://kosovapost.net/kurti-femijet-duhet-te-shihen-si-qytetaret-e-ardhshem-te-demokracise-sone-te-perbashket/60%Daily2020-06-01 12:43
https://kosovapost.net/asra-e-embel-me-lulekuqe-ne-dore-emocion-kurti-ne-zyren-e-tij-foto/60%Daily2020-06-01 12:51
https://kosovapost.net/ganimete-musliu-kritikon-vendimet-e-qeverise-kurti-per-lehtesimin-e-masave/60%Daily2020-06-01 12:31
https://kosovapost.net/be-hapje-kufijsh-me-kufizime/60%Daily2020-06-01 12:18
https://kosovapost.net/kur-do-te-mund-te-vijne-bashkatdhetaret-ne-kosove-flet-lul-raka/60%Daily2020-06-01 11:50
https://kosovapost.net/faktoret-qe-po-ndikojne-ne-mosliberalizimin-e-vizave-per-kosoven/60%Daily2020-06-01 11:06
https://kosovapost.net/flasin-nga-akr-ja-tregojne-se-a-do-ta-votojne-qeverine-hoti/60%Daily2020-06-01 11:02
https://kosovapost.net/organizonte-lojera-te-fatit-arrestohet-pronari-i-lokalit-ne-podujeve/60%Daily2020-06-01 10:48
https://kosovapost.net/labi-nuk-ndalet-dhuron-2500-euro-per-femijet-e-grupit-te-kumanoves/60%Daily2020-06-01 10:38
https://kosovapost.net/hoti-flet-per-dialogun-prishtine-beograd-vasfije-krasniqi-e-pyet-se-cfare-do-te-beje-lidhur-me-krimet-e-serbise-ne-kosove/60%Daily2020-06-01 10:21
https://kosovapost.net/edhe-6-raste-te-reja-me-koronavirus-ne-shqiperi/60%Daily2020-06-01 10:16
https://kosovapost.net/hapja-e-cerdheve-mungese-e-koordinimit-mes-qeverise-dhe-komunave/60%Daily2020-06-01 10:11
https://kosovapost.net/bqk-sqaron-shtyrjen-e-afatit-per-pagesen-e-kesteve-te-kredive/60%Daily2020-06-01 09:54
https://kosovapost.net/klubet-e-nates-ahengjet-dhe-dasmat-nuk-lejohen-as-ne-fazen-e-trete-te-lehtesimit-te-masave-ndaj-coronavirusit/60%Daily2020-06-01 09:38
https://kosovapost.net/vellai-i-george-floyd-flet-per-biseden-me-presidentin-trump/60%Daily2020-06-01 09:34
https://kosovapost.net/hapet-kufiri-me-shqiperine-pamje-nga-pika-kufitare-ne-vermice/60%Daily2020-06-01 09:25
https://kosovapost.net/qeveria-britanike-jep-drite-jeshile-per-garat-ne-silverstoun/60%Daily2020-06-01 09:25
https://kosovapost.net/kryeministri-i-ri-i-zhytur-ne-borxhe/60%Daily2020-06-01 09:13
https://kosovapost.net/britani-11-vjecari-shqiptar-koncert-ne-ballkon-mbledh-1000-per-mjeket/60%Daily2020-06-01 09:10
https://kosovapost.net/gjuriq-i-nervozuar-kosova-po-egersohet/60%Daily2020-06-01 09:06
https://kosovapost.net/ldk-ne-pritje-te-aktgjykimit-pezullohet-mbledhja-e-kryesise/60%Daily2020-06-01 09:03
https://kosovapost.net/arrestohen-nje-mjek-ne-vushtrri-dhe-pronari-i-nje-lokali-ne-prishtine-per-mos-respektim-te-vendimeve-te-msh-se/60%Daily2020-06-01 08:41
https://kosovapost.net/eurostat-shifra-alarmante-te-qytetareve-te-larguar-nga-kosova/60%Daily2020-06-01 08:28
https://kosovapost.net/mergimtaret-qe-nuk-kane-kryer-testin-per-covid-19-detyrohen-te-vetizolohen-per-shtate-dite/60%Daily2020-06-01 08:15
https://kosovapost.net/shawn-mendes-shetit-ne-lagjen-e-tij-pasi-tregoi-solidaritet-me-ata-qe-protestuan-per-george-floyd/60%Daily2020-06-01 08:07
https://kosovapost.net/perdoren-force-te-tepruar-ndaj-dy-personave-shkarkohen-dy-police-ne-atlanta-publikohen-pamjet-e-ketij-momenti/60%Daily2020-06-01 07:54
https://kosovapost.net/shengjini-me-syte-nga-kosova/60%Daily2020-06-01 07:30
https://kosovapost.net/kosova-dhe-shqiperia-me-eksodin-me-te-larte-ne-rajon/60%Daily2020-06-01 07:25
https://kosovapost.net/isa-u-lodh-duke-luftuar-per-hater-te-hashimit-kunder-vjoses/60%Daily2020-06-01 07:15
https://kosovapost.net/brenda-nje-dite-shba-ka-regjistruar-gati-20-mije-raste-te-reja-me-covid-19/60%Daily2020-06-01 07:04
https://kosovapost.net/vuciq-me-ne-fund-tregon-te-verteten-ja-kur-mundet-serbia-te-hyje-ne-be/60%Daily2020-06-01 07:03
https://kosovapost.net/gjate-24-oreve-te-fundit-gjermania-regjistron-333-raste-te-reja-me-covid-19/60%Daily2020-06-01 06:57
https://kosovapost.net/71431-2/60%Daily2020-06-01 06:53
https://kosovapost.net/bb-renia-ekonomike-mund-te-vazhdoje-per-disa-kohe-ne-rajon/60%Daily2020-06-01 06:50
https://kosovapost.net/kurti-ashperson-reciprocitetin-thaci-e-lajcak-kundershtojne-hoti-thote-se-do-ta-heqe/60%Daily2020-06-01 06:37
https://kosovapost.net/kalendari-historik-1-qershor/60%Daily2020-06-01 06:31
https://kosovapost.net/keto-jane-perfitime-shendetesore-nga-kafeja-e-mengjesit/60%Daily2020-06-01 06:24
https://kosovapost.net/qeveria-e-dialogut-gati-per-votim/60%Daily2020-06-01 06:21
https://kosovapost.net/sot-dita-nderkombetare-e-femijeve/60%Daily2020-06-01 06:19
https://kosovapost.net/keto-jane-rregullat-qe-duhet-ndjekur-per-te-kaluar-ne-pikat-kufitare-te-kosoves/60%Daily2020-06-01 06:14
https://kosovapost.net/moti-sot-dhe-diteve-ne-vazhdim-4/60%Daily2020-06-01 06:10