December 15, 2018
Samsung Galaxy

Samsung Galaxy

Zbulohen veçoritë e papara të Galaxy S9+ (Video)

Tech
Samsung Mobile Korea sapo ka publikuar tre videot promovuese për Samsung Galaxy S9 dhe Galaxy S9+. Ato janë të shkurtra, nga 15 sekonda secila, por shfaqin disa veçoritë ...
Read more Comments Off on Zbulohen veçoritë e papara të Galaxy S9+ (Video)

Tashmë zyrtare, ja data kur do të dalë Galaxy S9

Tech
Samsung Galaxy S9 do të dalë më 25 shkurt. Kompania koreano-jugore ka dërguar ftesat për eventin, të quajtur Unpacked, që do të mbahet në Barcelonë pikërisht muajin e ...
Read more Comments Off on Tashmë zyrtare, ja data kur do të dalë Galaxy S9

Samsung Galaxy A8 vjen pikërisht për ty (Foto)

Tech
Nëse të pëlqejnë emocionet, argëtimi dhe eksperiencat e bukura, atëherë smartfoni i ri Samsung Galaxy A8(2018) është krijuar pikërisht për TY. Smartfoni më i ri i serisë Galaxy ...
Read more Comments Off on Samsung Galaxy A8 vjen pikërisht për ty (Foto)

Edhe një telefon i ri nga Samsung

Tech
Gjiganti i teknologjisë Samsung, ka vendosur të unifikojë emërtimet e pajisjeve Galaxy. Së pari ishte Note, pastaj seria A dhe në fund pajisjet e avancuara të serisë S. ...
Read more Comments Off on Edhe një telefon i ri nga Samsung

Detajet e Samsung Galaxy S9 (Foto)

Tech
Kemi dëgjuar disa specifika të mundshme për telefonin e ri të Samsung – Galaxy S9, ndërsa telefoni do të bëhet zyrtar në Mobile World Congress muajin e ardhshëm. ...
Read more Comments Off on Detajet e Samsung Galaxy S9 (Foto)

Si do të duken Samsung Galaxy S9 dhe S9 Plus?

Tech
Së fundmi ka pasur një sërë rrjedhjesh të Samsung Galaxy S9, por një çift i ri i fotografive të reja na japin një nga pamjet më të afërta ...
Read more Comments Off on Si do të duken Samsung Galaxy S9 dhe S9 Plus?