Leonora kërkon duet me Adelinën! Çka thotë Adelina?

Leonora kërkon duet me Adelinën! Çka thotë Adelina?

Nuk e sfidon asgjë lajmin bombastik të sherrit mes dy këngëtareve më të njohura në vend, Adelina Ismaili dhe Leonora Jakupi.

Për atë kohë, ky konsiderohej skandali më i madh në estradë, ndonëse edhe atëherë kanë ndodhur gjëra të pa hijshme, por që nuk janë zbuluar e kanë mbetur të fshehura në qoshet ku kanë ndodhur, shkruan “Kosovarja”.

Vitet ikin, por marrëdhënia e Leonores dhe Adelines mbetet e “ngrirë”. Raporti i tyre është përcjellë edhe nga një mori pretendimesh edhe thashethemesh, por asgjë konkrete.

Ishte Leonora që ditë më parë shprehi dëshirën që të kishte një duet me Adelinën. Ide e mirë, interesante, por duket të jetë e pa realizueshme, meçe nuk ka ende asnjë shenjë aprovimi nga kolegia e saj, këngëtarja e famshme Adelina Ismaili, shkruan “Kosovarja”.

 

You may also like

Aksident mes pesë veturave në Fushë-Kosovë

Një aksident zinxhiror ka ndodhur në rrugën Fushë-Kosovë