Etiketë: Agim Vuniqi

Kosova me fusnotë, republika e hundë-leshave…

Heronjët partiak

“Kush fitonte më tepër ay ishte usta, dhe kush nuk plaçkitte ish krejt budalla”, Noli Shkruan: Agim Vuniqi Qytetarët amerikanë ...

Page 1 of 4 1 2 4
AlbanianBosnianEnglishGermanTurkish

Tjera nga rubrika