January 16, 2018
aksident

aksident

Detajet e policisë për aksidentin e tmerrshëm në qendër të Prishtinës

Kronika e zezë
Në orën 02:00 të mëngjesit të sotëm një person ka vdekur dhe disa të tjerë janë lënduar si pasojë e një aksidenti të ndodhur në udhëkryqin tek Mensa ...
Read more Comments Off on Detajet e policisë për aksidentin e tmerrshëm në qendër të Prishtinës

Mbi dhjetëra të vdekur nga një aksident me autobus

Botë
Të paktën 21 njerëz humbën jetën në perëndim të Kamerunit, ndërsa 38 të tjerë u lënduan kur autobusi doli nga rruga dhe goditi një pemë. Guvernatori i rajonit ...
Read more Comments Off on Mbi dhjetëra të vdekur nga një aksident me autobus

Aksident në Pragë, ka viktima

Botë
Të paktën tre persona kanë vdekur dhe 45 të tjerë janë plagosur, ku disa janë në gjendje të rëndë, gjatë një aksidenti që ndodhi sot mes një autobusi ...
Read more Comments Off on Aksident në Pragë, ka viktima

Përsëri aksident në Lluzhan, ka të lënduar

Kronika e zezë
Pas aksidentit të rëndë që ndodhi në orët e paradites në magjistralen Prishtinë-Podujevë, përkatësisht në fshatin Lluzhan, në po atë rrugë para pak çastesh ndodhi një aksident tjetër. ...
Read more Comments Off on Përsëri aksident në Lluzhan, ka të lënduar

Aksident i rëndë në Klinë

Kronika e zezë Lajme
Një aksident trafiku ka ndodhur mëngjesin e sotëm në rrugën Prishtinë-Gjakovë, saktësisht në Gremnik të Klinës. Një veturë “Mercedes” taksi, është parë shkatërruar ndërsa sipas lexuesve të Indeksonline ...
Read more Comments Off on Aksident i rëndë në Klinë

Aksidentohet vetura e policisë, lëndohen dy policë

Kronika e zezë Lajme
Gjatë ditës së sotme, një veturë e policisë është aksidentuar në rrugën “Maria Shllaku” në Gjilan. Nga ky aksident dy policë kanë pësuar lëndime të lehta trupore, të ...
Read more Comments Off on Aksidentohet vetura e policisë, lëndohen dy policë

Aksident në Dragash, pëson një këmbësor

Lajme
Policia raporton se dje në fshatin Kukalan të Dragashit i dyshuari derisa ishte duke drejtuar veturën e tij, nga pakujdesia dhe mospërshtatja e shpejtësisë së lëvizjes me kushtet ...
Read more Comments Off on Aksident në Dragash, pëson një këmbësor

Shtatë persona të lënduar nga aksidenti në Skenderaj

Kronika e zezë
Në fshatin Llaushë të Skenderajt dje ka ndodhur një aksident trafiku me ç’rast janë lënduar shtatë persona. “Raportohet se ka ndodhur aksident trafiku në mes të një veture ...
Read more Comments Off on Shtatë persona të lënduar nga aksidenti në Skenderaj

Aksident zingjiror në magjistralen Prizren-Gjakovë

Kronika e zezë Lajme
Një aksident trafiku ka ndodhur para pak minutave në magjistralen Prizren-Gjakovë. Aksidenti zingjiror në fjalë ka ndodhur saktësisht në fshatin ‘Celine’ përderisa sipas një lexuesi të Indeksonline ka ...
Read more Comments Off on Aksident zingjiror në magjistralen Prizren-Gjakovë

Këto janë dy vajzat e reja që humbën jetën nga aksidenti i mbrëmshëm në Greme-Ferizaj(Foto)

Kronika e zezë Kryesore Lajme
  Një aksident trafiku  me fatalitet u mori jetën dy vajzave të reja nga qyteti i Ferizajt. Si pasojë e këtij aksidenti humbën jetën vajzat me inicialen, E. ...
Read more Comments Off on Këto janë dy vajzat e reja që humbën jetën nga aksidenti i mbrëmshëm në Greme-Ferizaj(Foto)