October 18, 2018
aksident

aksident

Aksident i rëndë në magjistralen Prishtinë-Mitrovicë

Kronika e zezë Lajme
Një aksident i rëndë komunikacioni ka ndodhur mëngjesin e sotëm, pas orës 7, në rrugën magjistrale Prishtinë-Mitrovicë, në fshatin Stanovc. Sipas dëshmitarëve dhe fotografive që ka siguruar Telegrafi ...
Read more Comments Off on Aksident i rëndë në magjistralen Prishtinë-Mitrovicë

Aksident i rëndë në Prishtinë, 9 persona të lënduar

Kronika e zezë
Një aksident komunikacioni ka ndodhur sot në hyrje të autostradës “Ibrahim Rugova”, përkatësisht në fshatin Trudë të Prishtinës. Aksidentin e kanë konfirmuar edhe zyrtarë policor. Daut Hoxha, zëdhënës ...
Read more Comments Off on Aksident i rëndë në Prishtinë, 9 persona të lënduar

Aksident trafiku në magjistralen Prishtinë-Gjilan

Kronika e zezë
Një aksident i rëndë ka ndodhur para pak minutash tek liqeni i Badovcit, në magjistralen Prishtinë-Gjilan. Aksidenti ka shkaktuar tollovi në komunikacion. /io/. ...
Read more Comments Off on Aksident trafiku në magjistralen Prishtinë-Gjilan

Aksident në Nerodime, i lënduari në gjendje të rëndë shëndetësore

Kronika e zezë
Një aksident trafiku ka ndodhur në fshatin Nerodime të Ferizajt, ku është përfshirë një automjet me vozitës femër dhe një Motoçiklete me vozitës mashkull. Lëndime trupore ka pësuar ...
Read more Comments Off on Aksident në Nerodime, i lënduari në gjendje të rëndë shëndetësore

Aksident në Podujevë

Kronika e zezë
Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur para pak çastesh në Podujevë, saktësisht rrugës për në Merdare. Në këtë aksident janë të përfshira dy automjete, nuk dihet se ...
Read more Comments Off on Aksident në Podujevë

Aksident i rëndë në Gjilan, një i vdekur e pesë të lënduar

Kronika e zezë
Një person ka humbur jetën si pasojë e një aksidenti që ndodhi në fshatin Cërnicë të Gjilanit, ndërsa pesë të tjerë kanë mbetur të lënduar. Kështu ka thënë ...
Read more Comments Off on Aksident i rëndë në Gjilan, një i vdekur e pesë të lënduar

Detaje nga aksidenti në magjistralen Prishtinë-Pejë ku mbeti i vdekur një person

Kronika e zezë
Një aksident me fatalitet ka ndodhur në Arllat të Drenasit, saktësisht në magjistralen Prishtinë-Pejë, me ç’rast ka mbetur i vdekur një këmbësor. Burimet e indeksonline brenda policisë kanë ...
Read more Comments Off on Detaje nga aksidenti në magjistralen Prishtinë-Pejë ku mbeti i vdekur një person

Aksident në Drenas

Kronika e zezë
Një aksident i rëndë ka ndodhur para pak çastesh në Arllat të Drenasit. Sipas një dëshmitari, një veturë ka shkelur një këmbësor tek vendi i njohur si “Ura ...
Read more Comments Off on Aksident në Drenas

Aksident komunikacioni në Prishtinë

Kronika e zezë Kryesore Lajme
Një aksident komunikacioni ka ndodhur sot rreth orës 13.00 në lagjen “Kodrën e Trimave”, në Prishtinë. Në aksident janë përfshirë disa vetura dhe ka dëme materiale, ndërkohë që ...
Read more Comments Off on Aksident komunikacioni në Prishtinë

Aksident me fatalitet në Prishtinë

Kronika e zezë Lajme
Një aksident me fatalitet ka ndodhur para disa minutash në Makovc të Prishtinës. Në këtë aksident një person ka vdekur ndërsa tre të tjerë janë lënduar rëndë. Këtë ...
Read more Comments Off on Aksident me fatalitet në Prishtinë