19 January, 2019 20:31
elseid hysaj

elseid hysaj

Sarri braktis Hysajn, ia vë syrin një tjetër mbrojtësi nga Serie A

Sport
Emri i transferimit të Elseid Hysajt te Chelsea duket se do të marrë fund. Çmimi i lartë i vendosur nga Napoli, ka bërë që Sarri të shikojë për ...
Read more Comments Off on Sarri braktis Hysajn, ia vë syrin një tjetër mbrojtësi nga Serie A

Igli Tare po e mbush Lazion me shqiptarë

Sport
Elseid Hysaj mund të bëhet futbollisti i katërt shqiptar i Lazios, ku drejtor sportiv është shqiptari Igli Tare. Drejtori Sportiv i Lazios, Igli Tare, po vazhdon me përpjekje ...
Read more Comments Off on Igli Tare po e mbush Lazion me shqiptarë

Hysaj nis bisedimet me Chelsean

Sport
Agjenti i mbrojtësit shqiptar të Napolit, Elseid Hysaj, nuk ka përjashtuar mundësinë e vazhdimit të negociatave për kalim te Chelsea. Hysaj ka ngecur të tregojë veten nën urdhrat ...
Read more Comments Off on Hysaj nis bisedimet me Chelsean

Gjiganti gjerman i fiksuar pas Hysajt

Sport
Elseid Hysaj padyshim është duke kaluar një formë mjaft të mirë dhe është vënë në shënjestër të ekipeve të mëdha europiane. Interes për të ka shfaqur edhe gjiganti ...
Read more Comments Off on Gjiganti gjerman i fiksuar pas Hysajt

Hysaj besnik ndaj Napolit: I lumtur me skuadrën dhe qytetin

Sport
Ai është kthyer në një lider tek kryesuesit e Seria A, dhe për mbrojtësin e kombëtares shqiptare, Elseid Hysaj dëshira është që të qëndrojë sa më gjatë në ...
Read more Comments Off on Hysaj besnik ndaj Napolit: I lumtur me skuadrën dhe qytetin

Elseid Hysaj: Më pëlqen futbolli që bën Napoli

Elseid Hysaj: Më pëlqen futbolli që bën Napoli
Eliminimi nga Kupa e Italisë ka qenë një goditje e madhe për Napolin dhe këtë nuk e fsheh as mbrojtësi i shqiptar Elseid Hysaj. Në një intervistë për ...
Read more Comments Off on Elseid Hysaj: Më pëlqen futbolli që bën Napoli

Napoli cakton çmimin e Hysajt

Sport
Skuadra e Napolit kryeson me meritë kampionatin italian, edhe pse në organikën e saj nuk janë futbollistët më të shtrenjtë në Serinë A. Në prag të përballjes me ...
Read more Comments Off on Napoli cakton çmimin e Hysajt

Hysaj: Do bëj gjithçka për të ndalur Icardin

Sport
Mbrojtësi i Napolit, Elseid Hysaj, ka folur për mikrofonat e Premium Sport para ndeshjes ndaj Interit. Shqiptari ka thënë se pas humbjes 2-1 ndaj Manchester Cityt në Ligën e Kampionëve ...
Read more 0

Hysaj përballë skuadrës për të cilën është tifoz

Sport
Elseid Hysaj do të jetëp i gatshëm për derbin e xhiros së Serie A. Napoli dhe Inter, dy kryesuesit e ligës elitare italiane do të takohen në stadiumin ...
Read more 0

Hysaj vlerësohet me notë të lartë në fitoren e Napolit

Sport
Napoli bëri sonte detyrën në fushën e tij, teksa mundi me rezultatin 3-1 Feyenoord në ndeshjen e vlefshme për fazën e grupeve të Champions League. Në këtë ndeshje ...
Read more 0