October 23, 2018
Foto

Foto

Fotot më të bukura nga sporti gjatë 2017-ës

Sport
Gjatë vitit 2017 janë mbajtur kampionate dhe turne në sporte të ndryshme si futboll, tenis, gara me kuaj, gara noti, atletikë, çiklizëm…etj. Momentet më të bukura dhe më ...
Read more Comments Off on Fotot më të bukura nga sporti gjatë 2017-ës

Aktorja e njohur shtatzënë, publikohen fotot e para të aktores

Magazinë
Ish- aktorja e serialit “Shtëpiake të Dëshpëruara”, Eva Longoria është fotografuar në ballkonin e hotelit ku janë duke pushuar në Florida, ku ishte duke ngrënë mëngjes me partnerin ...
Read more Comments Off on Aktorja e njohur shtatzënë, publikohen fotot e para të aktores

Risi, Facebook njofton përdoruesit kur dikush ngarkon një foto të tyre

Tech
Facebook tha ditën e Martë se do të përdorë teknologjinë e njohjes së fytyrës për tu treguar njerëzve në rrjetin social se kur përdorues të tjerë kanë ngarkuar ...
Read more Comments Off on Risi, Facebook njofton përdoruesit kur dikush ngarkon një foto të tyre

Jonida Maliqi e prakrahasueshme me stilin e saj unik (Foto)

Magazinë
Të dukesh me stil nuk mjaftojnë vetëm paratë, por edhe shija. Jonida Maliqi njihet për stilin e saj unik, madje ajo shpesh më të drejtë është komentuar edhe ...
Read more Comments Off on Jonida Maliqi e prakrahasueshme me stilin e saj unik (Foto)

Si duket Gigi Hadid për festat e fundvitit?(Foto)

Magazinë
Gigi Hadid  vazhdon të mahnisë në çdo set që ajo realizon. Supermodelja është shfaqur tejet seksi e veshjet e firmës dhe me kapelën e babagjyshit të Vitit të ...
Read more Comments Off on Si duket Gigi Hadid për festat e fundvitit?(Foto)

Publikohen fotot e telefonit Nokia 6 (2018)

Tech
Kompania HMD pritet të sjellë modele të reja vitin e ardhshëm. Njëri prej tyre është Nokia 6 (2018), i cili pritet të ketë procesor  Snapdragon 660 në kombinim ...
Read more Comments Off on Publikohen fotot e telefonit Nokia 6 (2018)

Instagram bën thirrje për ruajtjen e kafshëve gjatë fotove Selfie

Tech
Ndërkohë që bota ka pranuar me mendjemadhësi selfie-të si diçka që nuk është duke u larguar plotësisht, kjo nuk do të thotë se është bërë një sjellje e ...
Read more Comments Off on Instagram bën thirrje për ruajtjen e kafshëve gjatë fotove Selfie

Stafi i ‘Arabic salon’ dinë edhe të argëtohen ja ku po e shijojnë ditën me diell (Foto)

Magazinë
Stafi i  studios së bukurisë ‘Arabic sallon’ kanë shfrytëzuar kohën me diell për tu relakësuar në qytetin e bukur të Prizrenit. Në një foto të postuar në faqen ...
Read more 0

Ja fotoja e pasaportës së Dhurata Dorës (Foto)

Magazinë
Këngëtarja Dhurata Dora është bërë shumë e pëlqyer dhe e pa ndalshme. Për Doren nuk ka pushim, pasi ajo e do muzikën dhe dëshiron të jetë përherë pranë ...
Read more 0

Nuk do të ketë më foto katrore në Instagram

Tech
Instagrami lirohet përfundimisht nga fotot katrore në albume, duke dhënë mundësinë e postimit të fotove së bashku duke përdorur edhe formatin portret apo panoramë, pra vertikale dhe horizontale. ...
Read more 0