Etiketë: IHK

Moti sot dhe gjatë javës

Moti sot

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës, njofton se sot mbi vendin tonë do të ketë reshje bore. Sipas IHK-së,  temperaturat minimale do ...

Mot me diell dhe vranësira në dy ditët e ardhshme

Moti sot

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës, njofton se sotmbi vendin tonë do të mbajë mot i vranët dhe intervale me diell. Temperaturat ...

Këto janë temperaturat për dy ditët në vazhdim

Moti sot

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka bërë të ditur se sot do të mbajë mot me diell dhe vranësira të shpërndara. ...

​Parashikimi për motin në Kosovë

Moti sot

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës (IHMK) ka njoftuar gjatë ditës së sotme në Kosovë do të mbajë mot i vranët dhe ...

Këto janë temperaturat për dy ditët në vazhdim

Moti sot e nesër

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës, bën të ditur se gjatë kësaj jave sot mbi vendin tonë do të mbretëroj mot kryesisht ...

Page 1 of 34 1 2 34
AlbanianBosnianEnglishGermanTurkish

Tjera nga rubrika