Etiketë: IHK

IKSHPK thirrje qytetarëve: Kujdes nga ekspozimi i gjatë në diell, mund të keni probleme në organizëm

Moti sot

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës (IHMK), bënë të ditur se situata meteorologjike vazhdon të mbetet pothuaj e ngjashme me ditët e ...

IKSHPK thirrje qytetarëve: Kujdes nga ekspozimi i gjatë në diell, mund të keni probleme në organizëm

Moti sot

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës (IHMK), bën të ditur se edhe sot mbi vendin tonë do të kemi mot me temperatura ...

IKSHPK thirrje qytetarëve: Kujdes nga ekspozimi i gjatë në diell, mund të keni probleme në organizëm

Moti sot

Institutit Hidrometeorologjik i Kosovës, bënë të ditur njofton se masat e nxehta të ajrit të ardhura nga Afrika Veriore (Shkretëtira ...

IKSHPK thirrje qytetarëve: Kujdes nga ekspozimi i gjatë në diell, mund të keni probleme në organizëm

Moti sot

Java e fundit e muajit korrik do të karakterizohet me mot të nxehtë dhe me vapë. Kjo situatë meteorologjike vije ...

Këto janë temperaturat për dy ditët në vazhdim

Moti sot

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës (IHMK), bën të ditur se sot mbi vendin tonë do të mbajë mot me diell dhe ...

Kanada thyen rekord, temperaturat deri në 46 gradë

Moti sot

Instituti Meteorologjik i Kosovës, (IHK), njofton se edhe sot mbi vendin tonë dominojnë temperaturat e larta tropikale. Megjithatë, bëhet e ...

Page 1 of 24 1 2 24
AlbanianBosnianEnglishGermanTurkish

Tjera nga rubrika