Etiketë: IHMK

Marrin fund ditët me diell, java që vjen nis me shi

Moti sot

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës njofton se vendi ynë do të vazhdoj të mbetet nën ndikimin e masave të ajrit me ...

Moti sot dhe gjatë javës

Moti sot dhe nesër

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës njofton se vendi ynë do të vazhdojë të mbetet nën ndikimin e masave të ajrit me ...

Page 1 of 2 1 2
AlbanianBosnianEnglishGermanTurkish

Tjera nga rubrika