January 19, 2018
Instagram

Instagram

Çfarë e nxiti konfliktin e Alketa Vejsiu me komentuesen?

Magazinë
Moderatorja e njohur Alketa Vejsiu është duke kaluar disa javë pushimi në Bahamas. Ajo ka ndarë me miqtë e saj në rrjetet sociale momente nga këto pushime të ...
Read more Comments Off on Çfarë e nxiti konfliktin e Alketa Vejsiu me komentuesen?

Instagram Stories mund të publikohen direkt në WhatsApp

Tech
Facebook shpesh provon metodat e lidhjes së shërbimeve të saj popullore, dhe kompania tani po punon për të lejuar përdoruesit e Instagram të publikojnë përmbajtjen e Storie direkt ...
Read more Comments Off on Instagram Stories mund të publikohen direkt në WhatsApp

Aksidentohet, kampionia shfrytëzon ‘Instagramin’ për të treguar gjendjen shëndetësore

Tech
Imazhe të tmerrshme ato të postuara në rrjetin social “Instagram”, të Kampionës së Botës në ngjitjen e zonave malore me biçikletë, Caroline Buchanan. Me 30 dhjetor 2017-të australianja ...
Read more Comments Off on Aksidentohet, kampionia shfrytëzon ‘Instagramin’ për të treguar gjendjen shëndetësore

Kim Kardashian dhe Jennifer Lopez së bashku, arsyeja?

Magazinë
Jennifer Lopez organizoi një festë në rezidencën e saj në Los Angeles ditën e djeshme, me rreth 100 të ftuar. Ndër ta ishte dhe Kim bashkë me të ...
Read more Comments Off on Kim Kardashian dhe Jennifer Lopez së bashku, arsyeja?

Shikoni sa ka ndryshuar Floriana Garo nga shtatëzania (Foto)

Magazinë
Moderatorja simpatike, Floriana Garo pak kohë më parë zbuloi për gjithë ndjekësit e saj në rrjetet sociale se ishte në pritje të ëmbël. Deri më tani, Garo është ...
Read more Comments Off on Shikoni sa ka ndryshuar Floriana Garo nga shtatëzania (Foto)

Era ndahet nga i dashuri?! (Foto)

Magazinë
Faton Shoshi disa javë më parë hodhi poshtë zërat për një ndarje të mundshme nga Era Istrefi. Ai tha se gjërat mes tyre ishin njësoj, dhe se fjalët ...
Read more Comments Off on Era ndahet nga i dashuri?! (Foto)

Zajmina Vasjari merr kritika për emrin e vajzës

Magazinë
Zaimina Vasjari po pret të bëhet nënë. Ajo në jetë do ta sjellë një vajzë, për të cilën ka vendosur edhe emrin si do ta ketë, shkruan lajmi.net ...
Read more Comments Off on Zajmina Vasjari merr kritika për emrin e vajzës

Instagram prezanton risinë e tij të fundit

Tech
Rrjetet sociale po na bëjnë çdo ditë e më shumë të varur ndaj tyre dhe shumë shpesh nxjerrin risi të reja për të afruar sa më shumë përdorues. ...
Read more Comments Off on Instagram prezanton risinë e tij të fundit

A është ndarë Tuna? Një tjetër veprim i Patrisit shton edhe më shumë dyshimet

Magazinë
Kohëve të fundit është përfolur shumë për një ndarje të Tunës dhe Patrisit. Dyshja e njohur nuk kanë reaguar për këtë lajm, por me veprimet e tyre të ...
Read more Comments Off on A është ndarë Tuna? Një tjetër veprim i Patrisit shton edhe më shumë dyshimet

Instagram bën thirrje për ruajtjen e kafshëve gjatë fotove Selfie

Tech
Ndërkohë që bota ka pranuar me mendjemadhësi selfie-të si diçka që nuk është duke u larguar plotësisht, kjo nuk do të thotë se është bërë një sjellje e ...
Read more Comments Off on Instagram bën thirrje për ruajtjen e kafshëve gjatë fotove Selfie