October 18, 2018
KODRA E TRIMAVE

KODRA E TRIMAVE

Ahmeti e Pacolli në Kodrën e Trimave, prioritet shkollat (Foto)

Kryesore Lajme
Kryetari Shpend Ahmeti, bashkë me Selim Pacollin, mbajtën tubim me banorët e lagjes Kodra e Trimave, lagje kjo ku gjatë mandatit të parë janë bërë shumë investime, si ...
Read more Comments Off on Ahmeti e Pacolli në Kodrën e Trimave, prioritet shkollat (Foto)

Abrashi: Diskriminimit të ‘Kodrës së Trimave’ do t’i vijë fundi me 22 tetor

Lajme
Kandidati i Lidhjes Demokratike të Kosovës për kryetar të Komunës së Prishtinës, Arban Abrashi u ka bërë thirrje të premten në mbrëmje banorëve të Lagjes “Kodra e Trimave”, ...
Read more 0

Abrashi: ‘Kodra e Trimave’ do të përfitojë nga Fondi i Punësimit

Lajme
Kandidati i Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK) për kryetar të Prishtinës, Arban Abrashi, ka thënë të hënën se Shpend Ahmeti gjatë mandatit të tij katërvjeçar nuk ka investuar ...
Read more 0

Ahmeti: Fitorja e Vetëvendosjes është e padiskutueshme

Kryesore Lajme
Qindra qytetarë të Kodrës së Trimave u mblodhën sot në përkrahje të vetëvendosjes dhe kryetarit Shpend Ahmeti për mandatin e radhës në Komunën e Prishtinës. Në këtë tubim, ...
Read more 0

Vllahiu: ‘Kodra e Trimave’, lagje e lënë anash

Lajme
Kandidati për kryetar të Prishtinës nga radhët e AAK-së, Arbër Vllahiu sot ka biseduar me qytetarët e lagjes “Kodra e Trimave”. Ai këtë lagje e ka cilësuar të ...
Read more 0

Ismet Beqiri e përkrahë publikisht Arban Abrashin

Kryesore Lajme
Sekretarit të LDK-së, Ismet Beqirit ka nisur t’i kaloi ‘inati’ që partia e tij nuk e kandidoj për kryetar të Prishtinës. Beqiri i cili udhëheq me degën e ...
Read more 0