Etiketë: parashikimi

Këto janë temperaturat për dy ditët në vazhdim

Moti sot

Në Kosovë do të mbajë mot me diell dhe vranësira të shpërndara. Instituti Hidrometeorologjik bën të ditur se temperaturat minimale ...

Parashikimi i motit në dy ditët e ardhshme

Moti sot

Këtë të shtune pritet të mbajë mot me vranësira dhe intervale me diell. Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës njofton se vranësirat ...

Këto janë temperaturat për dy ditët në vazhdim

Moti sot

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës, ka njoftuar se vendi ynë do të ndikohet nga masat e ajrit me presion të rritur ...

Page 1 of 4 1 2 4
AlbanianBosnianEnglishGermanTurkish

Tjera nga rubrika