October 18, 2018
paulo dybala

paulo dybala

Juventusit do ti mungojë ky yll kundër Tottenhamit

Sport
Sulmuesi argjentinas, Paulo Dybala, nuk është gati për Tottenhamin. U raportua ditë më parë se numri 10 i “Zonjës së Vjetër” do t’ia dalë mban me shqetësimin muskulor ...
Read more Comments Off on Juventusit do ti mungojë ky yll kundër Tottenhamit

Dybala lë Juventusin?

Sport
Paulo Dybala mund të lërë Juventusin në fundin e sezonit. Lajmi i bujshëm i merkatos së transferimeve u publikua nga revista e përjavshme ‘Chi’ që në të vërtetë ...
Read more Comments Off on Dybala lë Juventusin?

Mourinho, 70 milionë për Dybala-n

Sport
Nuk ka paqe për Paulo Dybala, i cili nuk po përjeton momentin më të mirë me fanellën e Juventusit. Tri ulje në stol të njëpasnjëshme në Serie A ...
Read more Comments Off on Mourinho, 70 milionë për Dybala-n

Allegri ka dy fjalë për argjentinasin Dybala

Sport
Mision i arritur për Juventusin, i cili fitoi 2-0 ndaj Genoa dhe kualifikohet në çerekfinale të Kupës së Italisë. Në fund të ndeshjes, trajneri bardhezi, Massimiliano Allegri, foli ...
Read more Comments Off on Allegri ka dy fjalë për argjentinasin Dybala

Neymar në Real Madrid, Dybala në PSG

Sport
E përditshmja italiane “Il Corriere della Sera” raporton se vëllai i yllit të Juventusit, Paulo Dybalas, beson se Neymar do të kalojë te Real Madridi, ndërsa sulmuesi argjentinas ...
Read more Comments Off on Neymar në Real Madrid, Dybala në PSG

Dybala irriton Juventusin, vëllai takohet me drejtuesit e PSG-së

Sport
Ajo që po ndodh mes Paulo Dybala dhe Juventusit mbetet ende një mister. Por, raporti mes klubit bardhezi dhe talentit argjentinas, i cili të dielën kundër Bolognës e ...
Read more Comments Off on Dybala irriton Juventusin, vëllai takohet me drejtuesit e PSG-së

Dybala i propozon martesë supermodeles (Foto)

Magazinë
Nga fusha në altar. Futbollisti i famshëm Paulo Dybala është gati për të bërë ndryshimin skemnë në jetën e tij. Ylli i Juventus i ka propozuar për martesë ...
Read more Comments Off on Dybala i propozon martesë supermodeles (Foto)

Dybala mesazh ‘ngushëllimi’ BBC-së së Juventusit (Foto)

Sport
Paulo Dybala është “zhgënjyer” që kombëtarja e Italisë u eleminua në play-off nga Suedia, duke humbur kështu edhe rastin për të luajtur në botërorin “Rusi 2018”. Sulmuesi argjentinas ...
Read more Comments Off on Dybala mesazh ‘ngushëllimi’ BBC-së së Juventusit (Foto)

Formë jo e mirë e Dybalas

Sport
E përditshmja sportive italiane “Tuttosport” është munduar ta gjejë fajtorin e problemit. Paulo Dybala nuk është në formën e tij më të mirë te skuadra e Juventusit. Pas ...
Read more 0

Lajm i keq për Dybalan

Sport
Paulo Dybala do të pushojë nga formacioni bazë i Juventusit për ndeshjen kundër Lazios që do të fillojë në ora 18:00. Paulo Dybala do të jetë rezervist te ...
Read more 0