Etiketë: Sot

Parashikohet destabilizim gradual i motit

Moti sot e nesër

Meteorologët parashikojnë se sot dhe nesër mbi vendin tonë do të mbajë mot i ndryshueshëm, me diell dhe vranësira konvektive ...

Mot me diell dhe vranësira në dy ditët e ardhshme

Moti sot

Gjatë ditës së sotme parashihet të mbajë mot me diell dhe pjesërisht i vranët. Sot fillon stina e dimrit meteorologjik ...

Page 1 of 2 1 2
AlbanianBosnianEnglishGermanTurkish

Tjera nga rubrika