October 16, 2018
stadium

stadium

Investimet në sport, një ndër prioritetet e Shpend Ahmetit

Kryesore Lajme
Kryetari i komunës së Prishtinës Shpend Ahmeti vizitoi sot Stadiumin e Qytetit, ku janë në përfundim e sipër punimet për renovimin e tij. “Ky është një nga projektet ...
Read more Comments Off on Investimet në sport, një ndër prioritetet e Shpend Ahmetit

Tavo i revoltuar ‘kërcënon’ FSHF-në

Kryesore Sport
Tepër i revoltuar me gjykimin e gjyqtarit Ziri është shfaqur edhe presidenti i Luftëtarit, Grigor Tavo. Në mikrofonin e Supersport, presidenti i gjirokastritëve ka kërcënuar me largim nga kampionati ...
Read more Comments Off on Tavo i revoltuar ‘kërcënon’ FSHF-në

Stadiumi i Prizrenit, vitin e ardhshëm i gatshëm

Sport
Ministri i Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Kujtim Gashi, sot ka vizituar komunën e Prizrenit, i cili ka inspektuar punimet në stadiumin e qytetit “Përparim Thaçi”, si dhe lokacionin ...
Read more Comments Off on Stadiumi i Prizrenit, vitin e ardhshëm i gatshëm

Zyrtarët maqedonas tentojnë të heqin flamurin shqiptarë nga tribuna

Sport
Zëdhënësi për shtyp i Maqedonisë ka tentuar të largojë nga tribuna e gazetarëve një flamur shqiptar me pretendimin se nuk lejohet. Në stadiumet e vendëve të ndryshme të Evropës zakonisht vendosen këngë ...
Read more 0