Ja çfarë bëri Ledri Vula për fansin e tij në karrocë (Video)

Ja çfarë bëri Ledri Vula për fansin e tij në karrocë (Video)

Ledri Vula nuk mungon në asnjë ndeshje basketbolli, që prej ditës që u vendos në postin e nënkryetarit të klubit “Z-mobile Prishtina”.

Madje, ditën e djeshme teksa ndiqte ndeshjes mes “KB Z Mobile” dhe “Bakken Bears”, ai ka ftuar edhe një nga fansat e tij besnik.

Prej kohësh, dëshira më e madhe e Andit, ishte të takonte idhullin e tij, Ledri Vulën.

Dhe reperi ia bëri ëndrrën realitet të riut, i cili është i detyruar të kalojë jetën në një karrige me rrota.

Në videon e bërë publike nga “Prive”, Andi mbërrin në fushën e basketbollit pak para se të nisë ndeshja dhe personi i parë që takon është Ledri.