December 11, 2018
Magazinë

Magazinë

Magazinë

Në shkollë i thonin se këndon si ‘dhi’, ndërsa sot është ndër këngëtaret më të famshme

Kur ajo ishte në shkollë dhe sapo kishte filluar hapat e parë të muzikës, mësuesi i kësaj lënde e përjashtoi nga kori i saj i shkollës pasi mendonte ...
Read more Comments Off on Në shkollë i thonin se këndon si ‘dhi’, ndërsa sot është ndër këngëtaret më të famshme
Magazinë

Aktori shqiptar çmend femrat turke (Foto)

Aktori shqiptar që zhvillon karrierën në telenovelat turke është shpallur mashkulli më i preferuar i femrave në Turqi. Në një sondazh nga faqja Gecce, ndjekësit duhet të zgjidhnin ...
Read more Comments Off on Aktori shqiptar çmend femrat turke (Foto)
Magazinë

Harrojini motrat Vjollca, mbesa e tyre ju lë ‘pa mend’

Moderatoret e njohura, Luana dhe Marina Vjollca janë femrat që rrëmbejnë vëmendje çdo herë. Asetet e tyre të bujshme kanë bërë që të jenë pothuajse gjithnjë në kopertinat ...
Read more Comments Off on Harrojini motrat Vjollca, mbesa e tyre ju lë ‘pa mend’
Magazinë

Këta janë 22 artistët që konkurojnë për të përfaqësuar Shqipërinë në Eurovision

Kanë mbetur edhe pak javë nga festivali i fundvitit në RTSH. Aty do të zgjidhet edhe kënga fituese e cila do ta përfaqësojë Shqipërinë në “Eurosong 2019”. Artistët ...
Read more Comments Off on Këta janë 22 artistët që konkurojnë për të përfaqësuar Shqipërinë në Eurovision
Magazinë

I bëjnë kamerë të fshehur, do habiteni me reagimin e Gent Fatalit

Reperi i njohur, Gent Fatali ka qenë i ftuar në një radio në Tiranë. Gjatë bisedës, një vajzë e ka thirrur atë me pretekstin se reperi e kishte ...
Read more Comments Off on I bëjnë kamerë të fshehur, do habiteni me reagimin e Gent Fatalit
Magazinë

Pas ndarjes nga Seldi, Mimoza Shkodra ja çfarë feston

Mimoza Shkodra vazhdimisht po shfaqet duke qeshur. Duket se këngëtares Mimoza Shkodra nuk i ka lënë shenjë ndarja nga ish-i fejuari i saj, Seldi. Të paktën kështu lë ...
Read more Comments Off on Pas ndarjes nga Seldi, Mimoza Shkodra ja çfarë feston
Magazinë

Pse Afrona reagon ndaj bashkëshortes së Ermal Fejzullahut?

Mund të themi se të dyja i takojnë botës së modelimit edhe pse njëra është aktive si foto modele ndërsa tjetra e përkushtuar në familje por duke mos ...
Read more Comments Off on Pse Afrona reagon ndaj bashkëshortes së Ermal Fejzullahut?
Magazinë

Këngëtarja Arinda Gjoni lidh kontratë me një shtëpi diskografike turke

Këngëtarja e cila po korr sukses në tregun muzikor shqiptar me këngën e saj më të fundit “A Jena” së fundmi ka tërhequr vëmendjen e turqëve. E ftuar ...
Read more Comments Off on Këngëtarja Arinda Gjoni lidh kontratë me një shtëpi diskografike turke
Magazinë

Ky qytet i Shqipërisë po thyen rekord me martesa

Në shoqërinë e një vendi, martesa është një ngjarje e rëndësishme. Nuk është aspak çudi që martesat në ditët e sotme janë shumë më ndryshe se ato të ...
Read more Comments Off on Ky qytet i Shqipërisë po thyen rekord me martesa
Magazinë

Zbulohen sa paguhen ‘VIP-at’ shqiptarë për një postim në Instagram

Personazhet e njohur që kanë më shumë ndjekës në Instagram, janë ata që përfitojnë më shumë dhe që paguhen për çdo postim-reklamë. Në listën botërore të “Pasanikëve të ...
Read more Comments Off on Zbulohen sa paguhen ‘VIP-at’ shqiptarë për një postim në Instagram