Morena Taraku tregon arsyen pse ka zgjedhur Turqinë për të jetuar

Morena Taraku tregon arsyen pse ka zgjedhur Turqinë për të jetuar

Edhe modelja e njohur, Morena Taraku u është përgjigjur shumë pyetjeve në Instagram.
Disa prej fansave u ka interesuar nëse ajo di Turqisht dhe se arsyen se përse e ka zgjedhur pikërisht këtë vend për të jetuar.

Ajo ka zbuluar se në shtetin turk ka vendosur të qëndoi pasi i pëlqen shumë por edhe se është duke punuar për një film.

Morena ka treguar poashtu se ka filluar ta mësoj turqishten. Kujtojmë se atje u njoftua edhe me iranianin Sasha Sobhani me të cilin nisi një lidhje dashurie që nuk zgjati shumë.

Ato ditë këngëtarja ishte emri më i komentuar në media poashtu tashmë ish- i dashuri i saj miliarder u bë i njohur për publikun shqiptar dhe bëri fansa që i kërkonin të vinte në vendet shqipfolëse.l.n

You may also like

Mos u habitni! Kështu është dukur Leonora Jakupi para 20 viteve (Foto)

Leonora Jakupi është njëra ndër këngëtarët më të