Mot me diell dhe i ngrohët vetëm deri në javën tjetër

Mot me diell dhe i ngrohët vetëm deri në javën tjetër

Mbi Kosovën sot do të jetë mot me diell në pjesën më të madhe të vendit. Temperatura më e ulët do të jetë nga 14 në 20 gradë, më e larta e ditës nga 27 në 32 gradë.

Të premten do të jetë kryesisht mot me diell në veri, në pjesë të tjera ajo do të jetë e ndryshueshme me shira të shkurtra.

Të shtunën dhe të dielën do të jetë kryesisht me diell, por të dielën pasdite në disa vise mund të ketë të reshura lokale.

You may also like

Policia e Kosovës jep detaje për arrestimin e dy malazezëve, një serbi dhe një kosovareje

Policia e Kosovës përmes një komunikate për media