Osmani takon Ramen: Diskutime e koordinim në të mirë të të dyja vendeve

Presidentja e Kosovës Vjosa Osmani, me ftesë të kryeministrit të Shqipërisë Edi Rama, morri pjesë sot në samitin për Ukrainën që u mbajt në Tiranë, përcjell KosovaPost.

Osmani ka zhvilluar edhe një takim me kryeministrin Rama.

Në profilin e saj në Facebook, ajo ka thënë se në këtë takim kanë diskutuar dhe janë koordinuar në të mirë të Kosovës dhe Shqipërisë.

“Sot në Tiranë në takim me Kryeministrin Rama! Diskutime e koordinim në të mirë të Kosovës e Shqipërisë!”, ka shkruar Osmani.

 

Të ngjajshme

AlbanianBosnianEnglishGermanTurkish

Tjera nga rubrika