Rita Ora flirton me dy konkurrentët e “The Voice Australia”, por s’arrin të ketë asnjërin prej tyre në skuadër

Lexo Edhe:

Këngëtarja 31-vjeçare nuk i rezistoi dot tundimit teksa bisedonte me dy meshkuj të pashëm, shkruan DailyMail.

Konkurrenti Jerrod Smith solli gjarpërin e tij të përkëdhelur në audicionin e tij të fshehur, duke e shtyrë Ritën të pyeste nëse mund ta shikonte më nga afër.

“I dua gjarpërinjtë! Ju lutem, a mund të vij dhe të shoh?”, pyeti Rita e emocionuar konkurrentin Jerrod, 24 vjeç.

Ndërsa e hodhi gjarprin mbi shpatulla, Rita u kthye nga Jerrod dhe tha: “Ajo është kaq e bukur! Shikojeni, ajo është po aq e bukur sa ju. Edhe ti je i bukur”.