XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://kosovapost.net/haliti-evropa-nuk-ka-faj-pse-ne-nuk-kemi-liberalizim/20%Monthly2018-11-30 22:52
https://kosovapost.net/vendimi-i-masht-it-per-telefonat-e-nxenesve-nxit-reagime-te-ndryshme/20%Monthly2018-11-30 22:38
https://kosovapost.net/ja-pse-nuk-futet-coca-cola-e-serbise-ne-kosove/20%Monthly2018-11-30 22:22
https://kosovapost.net/fatmir-limaj-paralajmeron-mase-ndeshkuese-ndaj-atyre-qe-i-rrisin-cmimet/20%Monthly2018-11-30 22:13
https://kosovapost.net/per-serbine-politika-edhe-be-ja-edhe-kosova-ka-deshtuar-qe-me-2011/20%Monthly2018-11-30 22:01
https://kosovapost.net/zbulon-sky-italia-luka-modriq-fiton-topin-e-arte/20%Monthly2018-11-30 21:47
https://kosovapost.net/metoda-100-natyrale-qe-pastron-pankreasin-dhe-detoksikon-melcine/20%Monthly2018-11-30 21:30
https://kosovapost.net/kek-u-thote-se-ka-mjaftueshem-thengjill-per-te-prodhuar-rryme-gjithe-sezonin-dimeror/20%Monthly2018-11-30 21:17
https://kosovapost.net/haradinaj-me-bashkeshorten-mbeshtesin-nje-nisme-humanitare/20%Monthly2018-11-30 21:10
https://kosovapost.net/maradona-thote-se-eshte-marrezi-qe-river-plate-boca-te-luhet-ne-madrid/20%Monthly2018-11-30 20:52
https://kosovapost.net/halil-kastratit-i-dhurohen-kater-banesa-nga-i-riu-shqiptar/20%Monthly2018-11-30 20:40
https://kosovapost.net/alarmuese-ja-sa-eshte-koeficienti-i-ajrit-te-ndotur-sonte-ne-prishtine/20%Monthly2018-11-30 20:24
https://kosovapost.net/france-jeleket-e-verdhe-kerkoje-doreheqjen-e-presidentit-macron/20%Monthly2018-11-30 20:15
https://kosovapost.net/shba-pentagoni-turqia-nje-aktore-kritike-ne-luften-kunder-te-gjitha-grupeve-terroriste/20%Monthly2018-11-30 20:06
https://kosovapost.net/arben-ahmeti-ironizon-me-agim-bahtirin-ate-cfare-nuk-munden-ta-benin-thaci-veseli-e-haradinaj-po-e-ben-agim-bahtiri/20%Monthly2018-11-30 19:49
https://kosovapost.net/mekanizmi-tresh-turqi-rusi-iran-mund-te-perdoret-si-model-ne-azi/20%Monthly2018-11-30 19:39
https://kosovapost.net/samiti-boteror-hallal-vazhdon-punimet-ne-stamboll/20%Monthly2018-11-30 19:27
https://kosovapost.net/putin-terheqja-e-shba-ve-nga-traktati-inf-mund-te-shkaktoje-gare-armesh/20%Monthly2018-11-30 19:15
https://kosovapost.net/shqiperia-me-numer-me-te-madh-te-te-prekurve-nga-hiv-kosova-me-numer-te-vogel/20%Monthly2018-11-30 19:10
https://kosovapost.net/rruga-ku-ndodhet-ambasada-amerikane-ne-ankara-merr-emrin-malcolm-x/20%Monthly2018-11-30 19:06
https://kosovapost.net/viti-mbarekombetar-i-gjergj-kastriotit-skenderbeut/20%Monthly2018-11-30 18:42
https://kosovapost.net/ambasada-e-zvicres-ka-nje-thirrje-per-parlamentin-e-kosoves/20%Monthly2018-11-30 18:22
https://kosovapost.net/pacolli-homologut-te-tij-boshnjak-ju-e-ofenduat-vendin-tim/20%Monthly2018-11-30 18:10
https://kosovapost.net/bahtiri-i-pergjigjet-rakiqit-e-ke-trupin-ne-mitrovice-e-koken-ne-beograd/20%Monthly2018-11-30 17:58
https://kosovapost.net/vjen-pergjigja-e-qeverise-per-bashkimin-e-mitrovices/20%Monthly2018-11-30 17:40
https://kosovapost.net/mustafa-situata-ne-veri-pergatitje-per-ndarje-nga-kosova/20%Monthly2018-11-30 17:28
https://kosovapost.net/solari-flet-per-problemet-e-isco-ne-real-madrid/20%Monthly2018-11-30 17:18
https://kosovapost.net/policet-marrin-pagat-edhe-per-oret-shtese/20%Monthly2018-11-30 17:06
https://kosovapost.net/cdo-vit-ne-bote-3-3-milione-njerez-humbin-jeten-nga-alkooli/20%Monthly2018-11-30 15:57
https://kosovapost.net/rexhep-hoti-nenshkroi-marreveshje-bashkepunimi-me-kryetarin-e-komunes-se-mitrovices/20%Monthly2018-11-30 15:53
https://kosovapost.net/keto-qytete-sonte-do-te-mbesin-pa-energji-elektrike/20%Monthly2018-11-30 15:49
https://kosovapost.net/haradinaj-te-varri-i-ish-presidentit-ibrahim-rugova-per-nder-te-ditelindjes-se-tij/20%Monthly2018-11-30 15:44
https://kosovapost.net/lajm-i-madh-per-milanin-po-e-transferon-bishen-e-madhe/20%Monthly2018-11-30 15:41
https://kosovapost.net/do-tu-mungosh-shume-gjermaneve-angela-merkel/20%Monthly2018-11-30 16:01
https://kosovapost.net/haradinaj-agim-bahtirit-nuk-i-takon-te-merret-me-bashkimin-e-mitrovices/20%Monthly2018-11-30 15:20
https://kosovapost.net/haradinaj-thote-se-doreheqjet-e-kryetareve-serbe-nuk-jane-definitive/20%Monthly2018-11-30 15:15
https://kosovapost.net/uefa-publikon-formacionin-e-javes-ne-europa-league-foto/20%Monthly2018-11-30 15:07
https://kosovapost.net/maska-e-vetme-qe-zhduk-rrudhat-dhe-shenjat-e-lodhjes-nga-fytyra/20%Monthly2018-11-30 15:04
https://kosovapost.net/haga-merr-vendim-sheshel-shpallet/20%Monthly2018-11-30 15:00
https://kosovapost.net/pas-deklarates-se-veselit-per-ushtrine-e-kosoves-vuciq-i-frikesuar-kerkon-ndihmen-e-be-se/20%Monthly2018-11-30 14:40
https://kosovapost.net/te-henen-vendoset-per-ushtrine-e-kosoves/20%Monthly2018-11-30 14:33
https://kosovapost.net/taksa-ndaj-serbise-e-sjell-komisionerin-hahn-ne-kosove/20%Monthly2018-11-30 14:20
https://kosovapost.net/gjashte-vendet-me-te-pista-ne-shtepine-tuaj-qe-duhen-pastruar-menjehere/20%Monthly2018-11-30 14:16
https://kosovapost.net/rummenigge-merr-kete-vendim-per-niko-kovac/20%Monthly2018-11-30 13:58
https://kosovapost.net/presidenti-thaci-dekoron-ish-presidentin-george-w-bush-me-urdherin-e-pavaresise/20%Monthly2018-11-30 13:55
https://kosovapost.net/arrin-ne-kosove-ambasadori-i-ri-i-shba-ve/20%Monthly2018-11-30 13:43
https://kosovapost.net/votohet-pakoja-e-ligjeve-per-transformim-te-fsk-se/20%Monthly2018-11-30 13:35
https://kosovapost.net/shba-ja-do-ti-kunderpergjigjet-ushtarakisht-iranit-nese-preke-interesat-amerikane/20%Monthly2018-11-30 13:30
https://kosovapost.net/semundja-po-perhapet-me-te-madhe-njerezit-jane-ne-rrezik-e-okb-ja-flet-per-seriozitetin-e-situates/20%Monthly2018-11-30 13:14
https://kosovapost.net/fabregas-mohon-kontaktin-me-milanin/20%Monthly2018-11-30 13:05
https://kosovapost.net/rakiq-selam-bahtirit-merru-me-komunen-tende/20%Monthly2018-11-30 12:42
https://kosovapost.net/jeni-me-grip-mos-i-konsumoni-keto-produkte-ushqimore/20%Monthly2018-11-30 12:27
https://kosovapost.net/portieri-ben-pritjen-heroike-ne-minuten-e-92-shikoni-cfare-kaosi-ndodh-video/20%Monthly2018-11-30 12:20
https://kosovapost.net/stafi-mjekesor-serb-ne-veri-proteston-kunder-takses-video/20%Monthly2018-11-30 12:06
https://kosovapost.net/nikolla-kabashiq-i-dergon-leter-quintit-per-taksen/20%Monthly2018-11-30 12:02
https://kosovapost.net/serbia-zbulon-pse-trumpi-ngutet-ta-zgjidh-nyjen-e-kosoves/20%Monthly2018-11-30 11:50
https://kosovapost.net/lajmi-i-fundit-aprovohet-kerkesa-per-bashkimin-e-mitrovices/20%Monthly2018-11-30 11:41
https://kosovapost.net/bahtiri-nuk-mund-ta-leme-popullin-ne-meshire-te-zotit-kush-prek-ligjin-ndeshkohet/20%Monthly2018-11-30 11:54
https://kosovapost.net/ldk-vendi-eshte-ne-krize-te-thelle-ftojme-partite-politike-ne-tryeze/20%Monthly2018-11-30 11:26
https://kosovapost.net/pacolli-perplaset-me-ministrin-e-jashtem-te-bosnjes-shkak-vendosja-e-takses/20%Monthly2018-11-30 11:12
https://kosovapost.net/hoti-flet-per-taksen-e-serbise-haradinaj-nuk-njihet-person-i-fjales/20%Monthly2018-11-30 11:00
https://kosovapost.net/kryeparlamentari-veseli-pret-ne-takim-komandantin-e-ri-te-kfor-it-e-njofton-per-formimin-e-forcave-te-armatosura-te-kosoves/20%Monthly2018-11-30 10:32
https://kosovapost.net/parlamenti-evropian-voton-serbia-nuk-mund-te-hyje-ne-be-pa-e-njohur-gjenocidin-ne-srebrenice/20%Monthly2018-11-30 10:28
https://kosovapost.net/sot-merren-pese-deshmi-per-rastin-syri-i-popullit/20%Monthly2018-11-30 10:22
https://kosovapost.net/kontrolle-ne-deutsche-bank-dyshime-per-pastrim-parash/20%Monthly2018-11-30 10:15
https://kosovapost.net/liga-evropa-gjashte-ekipe-tjera-avancojne-per-raundin-eliminator/20%Monthly2018-11-30 10:08
https://kosovapost.net/argjentine-nje-gjyqtar-federal-kerkon-ndihme-juridike-kunder-princit-trashegimtar-saudit/20%Monthly2018-11-30 10:04
https://kosovapost.net/shperthen-keq-portieri-i-realit-ja-cfare-thote/20%Monthly2018-11-30 10:00
https://kosovapost.net/ja-sa-here-ne-dite-duhet-te-urinoni/20%Monthly2018-11-30 09:54
https://kosovapost.net/ministri-i-jashtem-i-sllovakise-jep-doreheqjen/20%Monthly2018-11-30 09:38
https://kosovapost.net/lideret-e-botes-mblidhen-per-samitin-e-g20-es-foto/20%Monthly2018-11-30 09:29
https://kosovapost.net/de-gea-nuk-nenshkruan-kontrate-afatgjate-me-united/20%Monthly2018-11-30 09:28
https://kosovapost.net/te-juventus-vetem-nje-lojtar-eshte-i-pazevendesueshemdhe-ai-nuk-eshte-ronaldo/20%Monthly2018-11-30 09:24
https://kosovapost.net/serbet-ilegalisht-fusin-kombi-me-mallra-ne-kosove-ndalohen-nga-kfor-i/20%Monthly2018-11-30 09:16
https://kosovapost.net/borxhi-publik-i-kosoves-hip-ne-mbi-nje-miliard-euro/20%Monthly2018-11-30 09:03
https://kosovapost.net/be-brengoset-per-prezencen-ne-rritje-te-kines-ne-ballkan/20%Monthly2018-11-30 08:52
https://kosovapost.net/keshtu-ben-ulje-te-paplanifikuar-aeroplani-i-angela-merkel-kjo-ishte-arsyeja/20%Monthly2018-11-30 08:51
https://kosovapost.net/vemendje-kjo-menyre-ju-shpeton-nga-dhjami-i-barkut/20%Monthly2018-11-30 08:41
https://kosovapost.net/serwer-mesazhet-e-shba-se-nuk-thone-asgje-dihet-kufiri-i-kosoves/20%Monthly2018-11-30 08:38
https://kosovapost.net/ambasadori-rus-i-reagon-haradinajt-fjalet-e-tua-absurde-dhe-si-karikature/20%Monthly2018-11-30 08:26
https://kosovapost.net/keto-jane-vitaminat-qe-duhen-per-cdo-problem-shendetesor/20%Monthly2018-11-30 08:18
https://kosovapost.net/ronaldo-meriton-ta-fitoje-topin-e-arte-deklarata-e-bujshme-nga/20%Monthly2018-11-30 08:15
https://kosovapost.net/defekt-serioz-ne-avionin-e-angela-merkelit-piloti-nderpret-fluturimin/20%Monthly2018-11-30 08:10
https://kosovapost.net/perpjekja-e-deshtuar-e-bahtirit-per-bashkimin-e-mitrovices/20%Monthly2018-11-30 08:07
https://kosovapost.net/macron-viziton-serbine-per-te-ndihmuar-rreth-kosoves/20%Monthly2018-11-30 08:02
https://kosovapost.net/shpallja-e-zgjedhjeve-ne-veri-detyrim-kushtetues/20%Monthly2018-11-30 07:55
https://kosovapost.net/vjen-i-ftohti-siberik-ja-si-do-te-jene-temperaturat-sot/20%Monthly2018-11-30 07:50
https://kosovapost.net/pergatituni-sepse-temperaturat-jane-duke-rene-ky-eshte-moti-per-sot/20%Monthly2018-11-30 07:47
https://kosovapost.net/vizat-per-kosovaret-vjen-lajmi-i-keq-nga-brukseli/20%Monthly2018-11-30 07:37
https://kosovapost.net/u-pi-e-u-ba-derrase-olluri-tregon-cka-ndodhi-ne-darken-e-haradinajt-me-drejtuesit-e-mediave/20%Monthly2018-11-29 22:50
https://kosovapost.net/ministria-e-arsimit-ndalon-perdorimin-e-telefonave-ne-shkollat-e-kosoves/20%Monthly2018-11-29 22:31
https://kosovapost.net/kurani-me-shkronja-te-qendisura-atraksion-per-qindra-mijera-njerez/20%Monthly2018-11-29 22:16
https://kosovapost.net/ldk-sdo-te-jete-pjese-e-dialogut-hashim-thaci-ska-mandat-per-kete-proces/20%Monthly2018-11-29 22:09
https://kosovapost.net/takimi-putin-trump-me-1-dhjetor/20%Monthly2018-11-29 21:58
https://kosovapost.net/paris-nje-fragment-i-shkalleve-origjinale-te-kulles-eiffel-shitet-per-169-mije-euro/20%Monthly2018-11-29 21:39
https://kosovapost.net/unicef-mbi-1-milion-femije-do-te-mbeten-te-pastrehuar-gjate-ketij-dimri/20%Monthly2018-11-29 21:31
https://kosovapost.net/ushqimet-qe-preferohen-per-te-mos-u-ndjere-te-lodhur/20%Monthly2018-11-29 21:23
https://kosovapost.net/a-mund-ta-rrezoje-presidenti-thaci-qeverine-haradinaj-flet-pal-lekaj/20%Monthly2018-11-29 21:03
https://kosovapost.net/mbi-300-kompani-ne-konventen-e-prodhuesve-te-kosoves/20%Monthly2018-11-29 20:48
https://kosovapost.net/isco-do-te-behet-i-rendesishem/20%Monthly2018-11-29 20:36
https://kosovapost.net/pacolli-i-kerkon-qeverise-te-shqyrtoje-taksen-per-mallrat-serbe/20%Monthly2018-11-29 20:26
https://kosovapost.net/arifi-taksa-ndaj-serbise-nuk-do-te-hiqet-as-nese-lidhet-me-vazhdimin-e-dialogut/20%Monthly2018-11-29 20:14
https://kosovapost.net/ne-skenderaj-u-perurua-fusha-e-re-e-futbollit/20%Monthly2018-11-29 19:55
https://kosovapost.net/selimi-kujton-daljen-e-pare-ne-publik-te-uck-se/20%Monthly2018-11-29 19:43
https://kosovapost.net/sfidat-e-reja-te-presidentit-trump/20%Monthly2018-11-29 19:31
https://kosovapost.net/presidenti-i-komiteti-olimpik-kerkon-respekt-per-shtetet-pjesemarrese-ne-garat-sportive/20%Monthly2018-11-29 19:17
https://kosovapost.net/shpend-ahmeti-vizite-ne-iowa-pritet-bashkepunimi-ne-shume-fusha/20%Monthly2018-11-29 19:04
https://kosovapost.net/lekura-e-limonit-qe-mund-te-largoje-pergjithmone-dhimbjet-ne-gjunje/20%Monthly2018-11-29 18:51
https://kosovapost.net/kostt-tregon-pse-nje-pjese-e-prishtines-mbeti-pa-rryme/20%Monthly2018-11-29 18:36
https://kosovapost.net/gjeorgjia-zgjedh-per-here-te-pare-nje-grua-si-presidente/20%Monthly2018-11-29 18:25
https://kosovapost.net/kosova-mposhtet-nga-rumania-me-rezultat-tejet-te-ngushte/20%Monthly2018-11-29 18:15
https://kosovapost.net/keshilltari-i-haradinajt-shba-nuk-ka-dhene-urdher-per-ta-hequr-taksen/20%Monthly2018-11-29 17:59
https://kosovapost.net/presidenti-thaci-merr-mbeshtetjen-e-senatit-dhe-kongresit-te-shba-se/20%Monthly2018-11-29 17:47
https://kosovapost.net/nato-ka-rritur-ndjeshem-pranine-e-saj-ne-detin-e-zi/20%Monthly2018-11-29 17:38
https://kosovapost.net/formacionet-zyrtare-milan-dudelange/20%Monthly2018-11-29 17:22
https://kosovapost.net/vetem-kete-vit-ne-kosove-kerkuan-azil-mbi-400-persona-shumica-nga-afganistani-dhe-siria/20%Monthly2018-11-29 17:11
https://kosovapost.net/donald-trump-anulon-takimin-e-g20-es-tregon-arsyen/20%Monthly2018-11-29 17:02
https://kosovapost.net/kjo-eshte-kosova-sot-kryeministri-haradinaj-kerkon-ta-shperndani-kete-video/20%Monthly2018-11-29 16:27
https://kosovapost.net/keto-qytete-te-kosove-neser-nuk-do-te-kene-energji-elektrike/20%Monthly2018-11-29 15:42
https://kosovapost.net/pas-takses-qytetaret-kane-nje-porosi-per-qeverine-haradinaj-video/20%Monthly2018-11-29 15:33
https://kosovapost.net/zyrtare-manchester-united-neshkruan-me-yllin-e-madh/20%Monthly2018-11-29 15:32
https://kosovapost.net/ministri-bytyqi-merr-nje-vendim-te-rendesishem-per-nxenesit/20%Monthly2018-11-29 15:20
https://kosovapost.net/qeveria-e-kosoves-demanton-autoritetet-serbe/20%Monthly2018-11-29 15:10
https://kosovapost.net/instituti-epik-kalohet-rezoluta-e-miratuar-percillet-me-diskutime-per-heqjen-e-takses/20%Monthly2018-11-29 14:52
https://kosovapost.net/kryeministri-haradinaj-priti-ne-takim-drejtorin-rajonal-te-institutit-kombetar-per-demokraci/20%Monthly2018-11-29 14:51
https://kosovapost.net/si-te-zbardhni-dhembet-tuaj-duke-perdorur-tumerikun/20%Monthly2018-11-29 14:43
https://kosovapost.net/ne-2019-shba-ja-mund-te-deklaroje-planin-per-paqen-izraelito-palestineze/20%Monthly2018-11-29 14:30
https://kosovapost.net/taksa-100-per-qind-nuk-eshte-kunder-serbeve-ne-kosove/20%Monthly2018-11-29 14:28
https://kosovapost.net/shenohet-renie-ne-ekonomine-e-zvicres/20%Monthly2018-11-29 14:11
https://kosovapost.net/kosova-e-islanda-dakordohen-per-thellimin-e-bashkepunimit/20%Monthly2018-11-29 14:28
https://kosovapost.net/kemi-nje-president-i-cili-eshte-pjese-e-interesit-komercial-me-mbreterine-e-arabise-saudite/20%Monthly2018-11-29 14:07
https://kosovapost.net/neymar-harron-lojen-shikoni-gjestin-e-tij-video/20%Monthly2018-11-29 14:01
https://kosovapost.net/pazaret-lundrues-ne-tajlande-atraksion-i-rralle-per-turistet/20%Monthly2018-11-29 13:56
https://kosovapost.net/merkel-qeverise-se-kosoves-heqjani-taksen-serbise/20%Monthly2018-11-29 13:51
https://kosovapost.net/merkel-per-tensionet-rusi-ukraine-nuk-ka-zgjidhje-nepermjet-rruges-ushtarake/20%Monthly2018-11-29 13:43
https://kosovapost.net/kryeministri-haradinaj-tallet-me-enver-hoxhajn/20%Monthly2018-11-29 13:42
https://kosovapost.net/qeveria-e-kosoves-me-e-mbyllura-ne-rajon/20%Monthly2018-11-29 13:39
https://kosovapost.net/vuciq-humbe-shpresat-per-taksen-paralajmeron-veprim-ndryshe-te-serbise/20%Monthly2018-11-29 13:06
https://kosovapost.net/haradinaj-kete-here-ia-pranon-veselit-flet-fjale-te-medha-per-te/20%Monthly2018-11-29 12:56
https://kosovapost.net/ka-nje-lajm-te-mire-per-ata-qe-marrin-antibiotike/20%Monthly2018-11-29 12:49
https://kosovapost.net/ky-lojtar-i-realit-mund-te-largohet-drejt-juventusit/20%Monthly2018-11-29 12:45
https://kosovapost.net/mustafa-dje-therriste-kuvendin-e-qeverine-mblidhuni-sot-kerkon-shperndarjen/20%Monthly2018-11-29 12:38
https://kosovapost.net/parlamenti-evropian-miraton-raportin-e-progresit-per-kosoven/20%Monthly2018-11-29 12:24
https://kosovapost.net/lansohet-sistemi-me-i-ri-informativ-per-tregun-e-punes-ne-kosove/20%Monthly2018-11-29 12:22
https://kosovapost.net/parlamenti-evropian-voton-pro-integrimit-te-shqiperise-ne-be/20%Monthly2018-11-29 12:17
https://kosovapost.net/vuciq-serbet-ne-kosove-po-mbrojne-territorin-e-vet-serbia-do-ti-ndihmoje/20%Monthly2018-11-29 11:55
https://kosovapost.net/agim-bahtiri-thirr-mbledhje-per-bashkimin-e-mitrovices-dokument/20%Monthly2018-11-29 11:54
https://kosovapost.net/gjenerali-turk-pret-torten-e-pavaresise-se-shqiperise-me-ushtaret-shqiptare/20%Monthly2018-11-29 11:37
https://kosovapost.net/kadri-veseli-inauguron-qendren-e-inovacionit-dhe-ne-ndermarresise-ne-up/20%Monthly2018-11-29 11:30
https://kosovapost.net/qendrimi-i-serbise-se-pa-demarkimin-e-kufirit-nuk-ka-njohje-te-kosoves-eshte-kamuflim/20%Monthly2018-11-29 11:02
https://kosovapost.net/a-i-dorezuan-doreheqjet-ne-mapl-kryetaret-e-komunave-serbe/20%Monthly2018-11-29 10:48
https://kosovapost.net/pas-konfliktit-me-rusine-ukraina-i-kerkon-ndihme-ushtarake-nato-s/20%Monthly2018-11-29 10:28
https://kosovapost.net/cka-duhet-te-dime-per-gungezat-ne-kembe/20%Monthly2018-11-29 10:20
https://kosovapost.net/keshtu-sillen-femijet-britanez-ndaj-femijeve-sirane-video/20%Monthly2018-11-29 10:22
https://kosovapost.net/renditja-e-re-e-fifa-s-ja-ku-gjendet-shqiperia-pas-deshtimit-ne-ligen-e-kombeve/20%Monthly2018-11-29 10:15
https://kosovapost.net/sholtes-kosovaret-plotesuan-kriteret-per-viza-beja-ta-kryeje-detyrimin/20%Monthly2018-11-29 10:13
https://kosovapost.net/punetoret-e-gjykates-ne-veri-i-kthehen-punes/20%Monthly2018-11-29 10:08
https://kosovapost.net/haradinaj-ka-nje-kusht-per-serbine-para-heqjes-se-takses/20%Monthly2018-11-29 09:36
https://kosovapost.net/presidenti-thaci-takohet-me-kongresistin-eliot-engel-ja-cka-biseduan/20%Monthly2018-11-29 09:19
https://kosovapost.net/daciq-e-pyet-haradinajn-kush-ta-ka-shkruar-editorialin-lapsi-nuk-eshte-per-ty/20%Monthly2018-11-29 09:13
https://kosovapost.net/mos-hiqni-dore-nga-kafja-ja-arsyeja/20%Monthly2018-11-29 08:54
https://kosovapost.net/serbet-e-kosoves-dakordohen-sot-me-vuciqin-per-hapat-e-metejme/20%Monthly2018-11-29 08:46
https://kosovapost.net/as-messi-e-as-ronalod-ky-eshte-futbollisti-me-i-paguar-ne-bote/20%Monthly2018-11-29 08:33
https://kosovapost.net/veriu-drejt-shkeputjes-prishtina-ska-fuqi-me-atje/20%Monthly2018-11-29 08:28
https://kosovapost.net/thaci-koha-per-marreveshje-finale-me-serbine-eshte-tani-e-pranuan-edhe-nga-administrata-trump/20%Monthly2018-11-29 08:27
https://kosovapost.net/moti-sot-dhe-ditet-e-ardhshme-7/20%Monthly2018-11-29 08:23
https://kosovapost.net/ja-cfare-moti-na-pret-ditet-ne-vazhdim/20%Monthly2018-11-29 08:20
https://kosovapost.net/parlamenti-evropian-sot-diskuton-per-kosoven/20%Monthly2018-11-29 08:17
https://kosovapost.net/trump-i-gatshem-ta-mbylle-qeverine/20%Monthly2018-11-28 22:53
https://kosovapost.net/pompeo-nuk-duhet-ti-prishim-marredheniet-me-arabine-saudite/20%Monthly2018-11-28 22:44
https://kosovapost.net/barcelona-fiton-kalon-ne-fazen-e-eliminimit-direkt-ne-ligen-e-kampioneve/20%Monthly2018-11-28 22:30
https://kosovapost.net/sali-berisha-publikon-nje-foto-te-rralle-me-ibrahim-rugoven/20%Monthly2018-11-28 22:20
https://kosovapost.net/lutfi-haziri-befason-me-deklaraten-e-tij-per-ibrahim-rugoven/20%Monthly2018-11-28 22:08
https://kosovapost.net/ushqimet-qe-kurre-nuk-duhet-ti-hani-kur-jeni-me-grip/20%Monthly2018-11-28 21:54
https://kosovapost.net/katedralja-nene-tereza-vishet-me-ngjyrat-e-flamurit-kombetar/20%Monthly2018-11-28 21:42
https://kosovapost.net/vetevendosje-nuk-harron-skamnoret-i-ndihmon-ata-ne-diten-e-flamurit/20%Monthly2018-11-28 21:30
https://kosovapost.net/grimerja-dhe-bllogeria-e-njohur-me-ide-kreative-per-28-nentorin-foto/20%Monthly2018-11-28 21:16
https://kosovapost.net/per-nder-te-28-nentorit-dhurohet-gjak-ne-komunen-e-shtimes/20%Monthly2018-11-28 21:03
https://kosovapost.net/ngrihet-flamuri-kuq-e-zi-ne-greqi-ja-qfare-shkruajne-mediat-greke/20%Monthly2018-11-28 20:53
https://kosovapost.net/evropianet-te-shqetesuar-nga-ndikimi-i-hebrenjve-ne-politike-dhe-media/20%Monthly2018-11-28 20:36
https://kosovapost.net/lorenzo-daddario-eshte-komandanti-i-ri-i-kfor-it/20%Monthly2018-11-28 20:23
https://kosovapost.net/pse-edhe-sot-adem-jashari-njihet-edhe-ne-bote-si-komandanti-legjendare/20%Monthly2018-11-28 20:11
https://kosovapost.net/boks-erzen-rrustemi-me-8-dhjetor-perballet-me-emiliano-ramirezin/20%Monthly2018-11-28 19:53
https://kosovapost.net/adoleshentja-vallezoi-126-ore-per-te-thyer-rekordin-guinnes/20%Monthly2018-11-28 19:44
https://kosovapost.net/zbulohen-fara-te-ullirit-qe-datojne-nga-4-000-vjet-me-pare/20%Monthly2018-11-28 19:26
https://kosovapost.net/presidenti-erdogan-mesazh-urimi-homologut-meta/20%Monthly2018-11-28 19:21
https://kosovapost.net/thaci-tregon-porosite-e-pompeot-dhe-boltonit-per-marreveshjen-me-serbine/20%Monthly2018-11-28 19:06
https://kosovapost.net/marreveshje-po-por-jo-edhe-bashkepunim-ndermjet-kosoves-e-shqiperise/20%Monthly2018-11-28 18:53
https://kosovapost.net/keshilltari-nacional-zviceran-jam-me-tere-zemren-me-shqiptaret/20%Monthly2018-11-28 18:36
https://kosovapost.net/kufijte-daci-besoj-se-shba-te-kurre-nuk-do-te-ndermarrin-ndonje-hap-ne-dem-te-kosoves/20%Monthly2018-11-28 18:23
https://kosovapost.net/bashkeluftetari-i-adem-jasharit-rrefen-per-here-te-pare-te-pathenat-per-te/20%Monthly2018-11-28 18:06
https://kosovapost.net/bali-muharremaj-jep-lajmin-e-madh-ne-kete-nentor-28-shtepi-nentorin-tjeter-107/20%Monthly2018-11-28 17:46
https://kosovapost.net/trump-uron-shqiperine-per-106-vjetorin-e-pavaresise/20%Monthly2018-11-28 17:42
https://kosovapost.net/28-nentori-feste-ne-parlamentin-e-qytetit-te-new-york-ut/20%Monthly2018-11-28 17:38
https://kosovapost.net/veseli-emocionohet-para-humanistit-halil-kastrati-rrugen-drejte-xhenetit-e-ke-te-siguruar/20%Monthly2018-11-28 17:32
https://kosovapost.net/perdorimi-i-cunguar-i-flamurit-shqiptar-ne-maqedoni/20%Monthly2018-11-28 17:02
https://kosovapost.net/kurti-punen-qe-nuk-po-e-bene-shteti-po-e-bene-halil-kastrati/20%Monthly2018-11-28 16:49
https://kosovapost.net/zbulohet-a-do-te-jete-cristiano-ne-treshen-per-te-fituar-topin-e-arte/20%Monthly2018-11-28 16:41
https://kosovapost.net/haskuka-duhet-te-punojme-per-nje-shtet-te-drejt-qe-secili-qytetar-te-angazhohet-dhe-pastaj-ta-beje-shtepine-vete/20%Monthly2018-11-28 16:10
https://kosovapost.net/daciq-kerkon-heqjen-e-takses-e-quan-monstrum-politik/20%Monthly2018-11-28 15:48
https://kosovapost.net/tika-uron-shqiptaret-per-diten-e-flamurit/20%Monthly2018-11-28 15:09
https://kosovapost.net/perfundon-ndeshja-kupa-e-pavaresise-ja-fituesit-e-trofeut-miqesor/20%Monthly2018-11-28 14:52
https://kosovapost.net/ne-podujeve-per-28-nentorin-20-familje-behen-me-kulm-mbi-koke/20%Monthly2018-11-28 14:49
https://kosovapost.net/brexit-paralajmerohet-dobesimi-i-ekonomise-britanike/20%Monthly2018-11-28 14:46
https://kosovapost.net/daciqit-i-pengon-qe-kosova-feston-28-nentorin-thote-se-nderkombetaret-duhet-te-reagojne/20%Monthly2018-11-28 14:43
https://kosovapost.net/gjenerali-i-nato-s-nuk-mund-te-behet-ushtria-brenda-nates/20%Monthly2018-11-28 14:39
https://kosovapost.net/niko-kovac-i-shpeton-shkarkimit-ja-arsyeja/20%Monthly2018-11-28 14:23
https://kosovapost.net/bashkesia-islame-e-prizrenit-ne-diten-e-flamurit-shperndan-dhurata-per-femijet/20%Monthly2018-11-28 14:20
https://kosovapost.net/gafa-e-dyfishte-e-bashes-me-datat-rama-se-fal/20%Monthly2018-11-28 14:09
https://kosovapost.net/kastrati-me-dhashte-zoti-jete-derisa-kosova-ta-kete-nje-standard-te-njejte-jetese/20%Monthly2018-11-28 15:43
https://kosovapost.net/e-pabesueshme-ky-lider-boterore-e-uron-presidentin-e-shqiperise-per-diten-e-flamurit-foto/20%Monthly2018-11-28 13:43
https://kosovapost.net/edi-rama-habit-me-veshjen-e-tij-per-28-nentor/20%Monthly2018-11-28 13:38
https://kosovapost.net/kryeparlamentari-veseli-uron-komandantin-e-ri-te-kfor-it-lorenzo-daddario/20%Monthly2018-11-28 13:29
https://kosovapost.net/zgjidhja-natyrale-per-te-ndaluar-gerhitjen-2/20%Monthly2018-11-28 13:17
https://kosovapost.net/kryesia-e-ldk-se-ben-homazhe-te-varri-i-ibrahim-rugoves-zeri-dhe-vepra-e-tij-po-i-mungon-kosoves/20%Monthly2018-11-28 13:11
https://kosovapost.net/mediumi-zviceran-uron-ne-shqip-gezuar-diten-e-flamurit/20%Monthly2018-11-28 12:59
https://kosovapost.net/thaci-shba-unike-per-arritjen-e-marreveshjes-kosove-serbi/20%Monthly2018-11-28 12:56
https://kosovapost.net/dembele-i-thote-barces-qe-deshiron-te-rrije/20%Monthly2018-11-28 12:51
https://kosovapost.net/veseli-ben-nderime-te-varri-i-adem-demacit-per-28-nentor/20%Monthly2018-11-28 12:49
https://kosovapost.net/isco-konsideron-largimin-nga-real-madridi/20%Monthly2018-11-28 12:42
https://kosovapost.net/fillojeni-diten-me-nje-veze-nuk-do-e-besoni-cfare-do-ju-ndodhe/20%Monthly2018-11-28 12:37
https://kosovapost.net/haradinaj-liria-jone-eshte-vlere-e-perbashket-vlere-e-kosoves-dhe-aleateve/20%Monthly2018-11-28 12:34
https://kosovapost.net/milan-po-transferon-super-lojtarin-nga-madridi/20%Monthly2018-11-28 12:29
https://kosovapost.net/kosova-dhe-shqiperia-me-bashkepunim-te-zbehte-ne-arsim/20%Monthly2018-11-28 12:28
https://kosovapost.net/simiq-u-premton-protestuesve-kurre-nuk-do-ta-paguajme-taksen/20%Monthly2018-11-28 12:19
https://kosovapost.net/kurti-mbledhjet-e-dy-qeverive-kosove-shqiperi-te-mbahen-ne-mitrovice-aty-ku-duhet-bashkuar-vendi/20%Monthly2018-11-28 12:10
https://kosovapost.net/gjenerali-i-nato-s-thote-se-taksa-ndaj-serbise-mund-te-izoloje-kosoven/20%Monthly2018-11-28 12:10
https://kosovapost.net/fillon-protesta-e-radhes-e-serbeve-ne-mitrovice/20%Monthly2018-11-28 11:51
https://kosovapost.net/perplasjet-me-ukrainen-trump-mund-te-anuloje-takimin-me-putin/20%Monthly2018-11-28 11:49
https://kosovapost.net/izraeli-nuk-pranon-kerkesen-e-kosoves-per-te-hapur-ambasade-ne-jrusalem/20%Monthly2018-11-28 11:41
https://kosovapost.net/zgjidhja-natyrale-per-te-ndaluar-gerhitjen/20%Monthly2018-11-28 11:28
https://kosovapost.net/lorik-cana-uron-28-nentorin-me-shqipet-e-amerikes/20%Monthly2018-11-28 11:25
https://kosovapost.net/kuvendi-i-maqedonise-i-heq-imunitetin-deputetit-gruevski/20%Monthly2018-11-28 11:24
https://kosovapost.net/okb-thirrje-rusise-dhe-ukraines-te-ruajne-gjakftohtesine/20%Monthly2018-11-28 11:18
https://kosovapost.net/juventusi-e-bayerni-sigurojne-1-8-e-finales-ne-ligen-e-kampioneve/20%Monthly2018-11-28 11:12
https://kosovapost.net/erdogan-tregtia-me-valuta-vendase-do-ti-thyeje-prangat-imperialiste/20%Monthly2018-11-28 11:08
https://kosovapost.net/kurti-ne-prekaz-28-nentori-eshte-dita-thelbesore-e-identitetit-kombetar-dhe-historise-se-shqiptareve-foto/20%Monthly2018-11-28 11:04
https://kosovapost.net/icardi-i-blen-shokeve-te-skuadres-nga-nje-ore-rolex-kjo-eshte-arsyeja/20%Monthly2018-11-28 10:52
https://kosovapost.net/kryetaret-serbe-te-komunave-te-jugut-nuk-japin-doreheqje/20%Monthly2018-11-28 10:48
https://kosovapost.net/nen-qiellin-e-hapur-te-frances-presin-dimrin-dhjetera-shqiptare-nga-kosova-foto/20%Monthly2018-11-28 10:43
https://kosovapost.net/problemet-me-gazra-ja-si-ti-ndalojme-ato/20%Monthly2018-11-28 10:15
https://kosovapost.net/stuhia-godet-sidnein-qindra-te-evakuar/20%Monthly2018-11-28 10:08
https://kosovapost.net/veseli-liria-jone-kombetare-i-ka-rrenjet-ne-kullen-e-isa-boletinit/20%Monthly2018-11-28 10:03
https://kosovapost.net/beogradi-ngre-alarm-te-rrejshem-per-mungese-ilacesh-ne-veri-ne-kosove-jane-me-bollek/20%Monthly2018-11-28 09:56
https://kosovapost.net/vuciq-ve-kushte-per-vazhdimin-e-dialogut-me-kosoven-ja-per-cfare-behet-fjale/20%Monthly2018-11-28 09:45
https://kosovapost.net/ambasada-e-shba-se-urim-special-per-shqiptare-ne-festen-e-flamurit-foto/20%Monthly2018-11-28 09:35
https://kosovapost.net/de-gea-beri-mbrojtjen-e-vitit-ne-champions-shiheni-ne-video/20%Monthly2018-11-28 09:15
https://kosovapost.net/presidenti-meta-diten-e-flamurit-e-uron-me-poezi-te-recituar-me-shpirt/20%Monthly2018-11-28 09:12
https://kosovapost.net/limaj-nentori-muaji-me-i-lavdishem-i-historise-tone-kombetare/20%Monthly2018-11-28 09:01
https://kosovapost.net/lladrovci-28-nentori-eshte-krijuar-nga-zoti-vetem-per-shqiptaret/20%Monthly2018-11-28 08:56
https://kosovapost.net/kengetaret-shqiptare-festojne-kuq-e-zi-keto-jane-urimet-e-tyre-per-28-nentor-video-foto/20%Monthly2018-11-28 08:54
https://kosovapost.net/sali-berisha-ne-diten-e-flamurit-ka-nje-spjegim-per-shqiptaret/20%Monthly2018-11-28 08:45
https://kosovapost.net/tanzania-per-inat-te-vendeve-perendimore-ben-marreveshje-me-kinen/20%Monthly2018-11-28 08:38
https://kosovapost.net/bujar-nishani-gezuar-28-nentorin-kudo-ku-jane-shqiptaret-foto/20%Monthly2018-11-28 08:31
https://kosovapost.net/telegrami-austriak-prej-shtate-faqesh-si-u-shpall-pavaresia-ne-vlore-foto/20%Monthly2018-11-28 08:29
https://kosovapost.net/haradinaj-dita-e-flamurit-shenon-rimekembjen-tone-na-kujton-se-kush-jemi-e-na-mbane-bashke-si-komb/20%Monthly2018-11-28 08:26
https://kosovapost.net/john-bolton-shba-ja-e-gatshme-te-ndihmoje-kosoven-dhe-serbine-drejt-qellimit-historik/20%Monthly2018-11-28 08:14
https://kosovapost.net/petriq-kritikon-vendosjen-e-takses-100-per-qind-ndaj-serbise/20%Monthly2018-11-28 08:08
https://kosovapost.net/pas-bisedes-me-perez-ky-lojtar-i-thote-lamtumire-real-madridit/20%Monthly2018-11-28 08:00
https://kosovapost.net/konsumoni-dardhat-mbrojeni-zemren/20%Monthly2018-11-28 07:59
https://kosovapost.net/kryeministri-edi-rama-uron-vecante-28-nentorin-foto/20%Monthly2018-11-28 07:53
https://kosovapost.net/sot-behen-21-vjet-nga-dalja-publike-e-uck-se/20%Monthly2018-11-28 07:44
https://kosovapost.net/sot-shenohet-dita-e-flamurit-dhe-ditelindja-e-komandantit-legjendar-adem-jashari/20%Monthly2018-11-28 07:37
https://kosovapost.net/moti-sot-dhe-neser-11/20%Monthly2018-11-28 07:32
https://kosovapost.net/senzacionale-nato-per-here-te-pare-me-nje-femer-ne-kreun-e-ushtrise/20%Monthly2018-11-28 00:28
https://kosovapost.net/jo-e-cuditshme-edhe-unmik-i-bene-presion-kosoves/20%Monthly2018-11-28 00:01
https://kosovapost.net/evropa-para-nje-dileme-serioze-me-turqine/20%Monthly2018-11-27 23:31
https://kosovapost.net/thaci-flet-me-admirim-per-ish-sekretaren-amerikane-madeleine-albright/20%Monthly2018-11-27 22:58
https://kosovapost.net/si-te-largoni-lodhjen-gjate-dimrit/20%Monthly2018-11-27 23:03
https://kosovapost.net/bakiu-heronjte-e-vertete-ikin-heshtur/20%Monthly2018-11-27 22:29
https://kosovapost.net/fitore-e-pervuajtur-e-manchester-united/20%Monthly2018-11-27 22:20
https://kosovapost.net/urime-28-nentori/20%Monthly2018-11-27 23:09
https://kosovapost.net/ushqimet-me-te-mira-kunder-inflamacionit/20%Monthly2018-11-27 22:01
https://kosovapost.net/befason-buffon-ja-cfare-thote-ai-per-neymar-dhe-mbappen/20%Monthly2018-11-27 21:42
https://kosovapost.net/franca-mbyll-centralin-berthamor-fessenheim/20%Monthly2018-11-27 21:31
https://kosovapost.net/shperthen-plote-mllef-koordiantori-i-sami-lushtakut-per-rastin-drenica/20%Monthly2018-11-27 21:35
https://kosovapost.net/philipp-kosnetti-betohet-si-ambasador-i-ri-i-shba-se-ne-kosove/20%Monthly2018-11-27 21:05
https://kosovapost.net/liga-e-kampioneve-reali-dhe-roma-sigurojne-kualifikimin/20%Monthly2018-11-27 20:55
https://kosovapost.net/sa-kamione-me-mallra-serbe-kaluan-ne-dogane-pas-takses-100-perqind/20%Monthly2018-11-27 20:44
https://kosovapost.net/ne-prishtine-shperndahen-falas-produktet-vendore/20%Monthly2018-11-27 20:31
https://kosovapost.net/berisha-ushtria-behet-ne-dhjetor/20%Monthly2018-11-27 20:22
https://kosovapost.net/leng-majdanozi-cdo-mengjes-per-te-rene-ne-peshe/20%Monthly2018-11-27 20:10
https://kosovapost.net/serbia-i-ve-ultimatum-ceftas-per-taksen-e-kosoves/20%Monthly2018-11-27 19:57
https://kosovapost.net/daciq-taksa-akt-armiqesor-i-kosoves-ndaj-serbise-ska-dialog-pa-heqjen-e-saj/20%Monthly2018-11-27 19:48
https://kosovapost.net/duka-tregon-se-kush-eshte-me-e-forte-kosova-apo-shqiperia/20%Monthly2018-11-27 19:35
https://kosovapost.net/ministrja-hoxha-ne-forumin-global-te-grave-lidere/20%Monthly2018-11-27 19:09
https://kosovapost.net/muftiu-ternava-ne-katedralen-e-zonjes-ndihmatare-krah-per-krah-me-te-tjeret/20%Monthly2018-11-27 19:10
https://kosovapost.net/ndryshimet-klimatike-emetimet-e-co2-rriten-per-here-te-pare-ne-kater-vjet/20%Monthly2018-11-27 18:56
https://kosovapost.net/nderron-jete-nje-person-derisa-ishte-duke-bere-homazhe-ne-kuvend/20%Monthly2018-11-27 18:45
https://kosovapost.net/ministri-shala-selam-serbise-harroje-mbishkrimin-kosova-metohi-video/20%Monthly2018-11-27 18:40
https://kosovapost.net/qeveria-shqiptare-dhe-ajo-kosovare-manipuluan-publikisht-me-simboliken-dykrenareshe/20%Monthly2018-11-27 18:28
https://kosovapost.net/situata-ne-veri-kerkohet-seance-e-jashtezakonshme-e-kuvendit/20%Monthly2018-11-27 18:22
https://kosovapost.net/kjo-eshte-genjeshtra-me-e-madhe-ne-futboll/20%Monthly2018-11-27 18:19
https://kosovapost.net/shqiptaret-e-turqise-mirepresin-programin-nacional-per-rinine/20%Monthly2018-11-27 17:50
https://kosovapost.net/studimi-gjashte-ne-10-vende-i-kufizojne-lirite-themelore/20%Monthly2018-11-27 17:37
https://kosovapost.net/lajm-i-madh-pritet-te-hapen-1500-vende-pune-ne-prizren/20%Monthly2018-11-27 17:34
https://kosovapost.net/ndalohen-9-kamione-me-coca-cola-ne-merdare-dogana-tregon-arsyet/20%Monthly2018-11-27 17:24
https://kosovapost.net/fjala-28-nentori-na-kujton-sakrificen-e-atyre-qe-nuk-kursyen-asgje-per-pavaresine-e-shqiperise-dhe-kosoves/20%Monthly2018-11-27 17:06
https://kosovapost.net/burri-nga-prizreni-e-akuzon-hoxhen-me-mashtroi-pagova-600-euro-per-nje-ilac-per-tu-bere-prind/20%Monthly2018-11-27 16:57
https://kosovapost.net/neser-pushim-ne-institucionet-e-arsimit/20%Monthly2018-11-27 16:48
https://kosovapost.net/pergatituni-sepse-neser-keto-qytet-do-te-mbesin-ne-erresire/20%Monthly2018-11-27 15:54
https://kosovapost.net/gjesti-i-mitrovicasit-i-jep-para-nga-xhepi-i-tij-plakes-qe-i-humbi-pensioni-foto/20%Monthly2018-11-27 15:40
https://kosovapost.net/vjen-reagimi-i-be-se-pas-doreheqjes-se-kater-kryetareve-te-komunave-ne-veri/20%Monthly2018-11-27 15:32
https://kosovapost.net/be-insiston-qe-kosova-ta-terheq-menjehere-taksen-ndaj-serbise/20%Monthly2018-11-27 15:20
https://kosovapost.net/vjosa-osmani-e-zberthen-qendrimin-e-shba-se-ndaj-kosoves/20%Monthly2018-11-27 15:09
https://kosovapost.net/thaci-shkarkon-alma-lamen-per-ti-bere-vend-ish-ambasadores-bukurije-gjonbalaj/20%Monthly2018-11-27 15:05
https://kosovapost.net/furrtaret-e-kamenices-ulin-cmimin-e-bukes-per-nder-te-28-nentorit/20%Monthly2018-11-27 14:54
https://kosovapost.net/deklarate-bombastike-nga-panucci-me-lehte-me-drejtu-real-madridin-sesa-shqiperine/20%Monthly2018-11-27 14:32
https://kosovapost.net/haradinaj-per-doreheqjet-e-kryetareve-te-veriut-flas-neser-sot-kam-pune-te-tjera/20%Monthly2018-11-27 14:29
https://kosovapost.net/mesimdhenesit-marrin-nje-lajm-te-mire/20%Monthly2018-11-27 14:20
https://kosovapost.net/euro-afer-nivelit-me-te-ulet-ne-11-vite/20%Monthly2018-11-27 14:07
https://kosovapost.net/ushqimet-qe-ju-ndihmojne-per-te-mos-u-ndjere-te-lodhur/20%Monthly2018-11-27 13:57
https://kosovapost.net/deklarojne-serbet-e-veriut-ska-kthim-prapa/20%Monthly2018-11-27 13:51
https://kosovapost.net/fjalet-prekese-te-kryeministrit-haradinaj-per-ilir-konushevcin-e-hazir-malajn/20%Monthly2018-11-27 13:43
https://kosovapost.net/prokuroria-ngrit-aktakuze-ndaj-veteraneve-te-rrejshem/20%Monthly2018-11-27 13:41
https://kosovapost.net/fuqia-sheruese-e-nenexhikut-te-eger/20%Monthly2018-11-27 13:27
https://kosovapost.net/ka-nisur-iniciativa-per-unifikimin-e-bashkesise-islame-ne-serbi/20%Monthly2018-11-27 13:17
https://kosovapost.net/qeveria-e-kosoves-i-pergjigjet-amerikes-taksa-100-do-te-qendroje/20%Monthly2018-11-27 13:13
https://kosovapost.net/kryeparlamentari-veseli-per-doreheqjet-vendim-i-ngutur-dhe-i-demshem/20%Monthly2018-11-27 13:17
https://kosovapost.net/veseli-reagon-per-doreheqjet-ne-veri/20%Monthly2018-11-27 12:58
https://kosovapost.net/eksporti-i-be-se-ofron-punesim-per-36-milione-persona/20%Monthly2018-11-27 12:58
https://kosovapost.net/kryeministri-haradinaj-ilir-vella-bashke-me-hazirin-atdheu-dhe-kombi-te-nderon-perjete/20%Monthly2018-11-27 12:23
https://kosovapost.net/edhe-lista-serbe-paralajmeron-largimin-nga-kuvendi/20%Monthly2018-11-27 12:20
https://kosovapost.net/po-lekundet-ne-themel-veriu-i-kosoves/20%Monthly2018-11-27 12:16
https://kosovapost.net/doreheqjet-ne-veri-mustafa-therret-qeverine-e-kuvendin-mblidhuni/20%Monthly2018-11-27 12:07
https://kosovapost.net/shala-jep-besen-derisa-te-jem-minister-produktet-kosova-metohi-nuk-do-hyjne-ne-kosove/20%Monthly2018-11-27 11:50
https://kosovapost.net/ky-eshte-numri-i-protestuesve-serb-para-gjykates-ne-mitrovice/20%Monthly2018-11-27 11:47
https://kosovapost.net/man-utd-po-e-transferon-lojtarin-qe-askush-se-njeh/20%Monthly2018-11-27 11:27
https://kosovapost.net/fillon-protesta-e-serbeve-ne-veri/20%Monthly2018-11-27 11:18
https://kosovapost.net/ta-respektojme-kodin-e-odave-shqiptare-edhe-edi-rama-gjithashtu/20%Monthly2018-11-27 11:40
https://kosovapost.net/ky-shtet-i-fuqishem-perkrahe-kosoven-ne-trajtimin-e-ujerave-te-zeza-dhe-reduktimin-e-ndotjes-se-ajrit/20%Monthly2018-11-27 11:08
https://kosovapost.net/shpend-ahmeti-ka-nje-lutje-per-shqiperine-me-rastin-e-festave/20%Monthly2018-11-27 11:05
https://kosovapost.net/jep-doreheqje-edhe-kryetari-i-leposaviqit/20%Monthly2018-11-27 11:04
https://kosovapost.net/state-departmenti-kunder-shkembimit-te-territoreve-pro-heqjes-se-tarifes-ndaj-serbise/20%Monthly2018-11-27 11:00
https://kosovapost.net/nderprerje-emergjente-e-energjise-ne-kete-komune/20%Monthly2018-11-27 10:31
https://kosovapost.net/transforimi-i-fsk-se-eshte-nje-kapitull-i-ri-ne-bashkepunim-me-nato-n/20%Monthly2018-11-27 10:27
https://kosovapost.net/lojtari-po-kerkohet-nga-gjithe-europa-marotta-gati-te-beje-blerjen-e-pare-me-interin/20%Monthly2018-11-27 10:22
https://kosovapost.net/shuhet-nga-jeta-bujar-gjurgjeala-i-perberjes-qe-shpalli-deklaraten-kushtetuese-te-2-korrikut/20%Monthly2018-11-27 10:00
https://kosovapost.net/kater-kryetaret-e-komunave-veriore-zyrtarizojne-doreheqjen/20%Monthly2018-11-27 09:49
https://kosovapost.net/mjeshtrit-e-shahut-ndeshen-per-titullin-kampion/20%Monthly2018-11-27 09:39
https://kosovapost.net/lajmi-i-fundit-dorehiqet-kryetari-i-mitrovices-se-veriut/20%Monthly2018-11-27 09:38
https://kosovapost.net/fsk-ja-force-mbrojtese-e-sovranitetit-dhe-rendit-kushtetues-te-kosoves/20%Monthly2018-11-27 09:37
https://kosovapost.net/thaci-kerkon-terheqjen-e-alma-lames-nga-posti-i-ambasadores/20%Monthly2018-11-27 09:35
https://kosovapost.net/amerika-i-ben-thirrje-kosoves-te-heqe-tarifat-ndaj-serbise/20%Monthly2018-11-27 09:18
https://kosovapost.net/ky-eshte-veprimi-i-serbeve-ne-institucionet-e-kosoves-pas-takses-ndaj-serbise/20%Monthly2018-11-27 09:20
https://kosovapost.net/prishtina-zgjohet-nen-petkun-kuq-e-zi/20%Monthly2018-11-27 08:48
https://kosovapost.net/kjo-eshte-mosha-kur-fillojne-problemet-me-prostaten/20%Monthly2018-11-27 08:27
https://kosovapost.net/keto-qytete-sot-do-te-mbesin-pa-energji-elektrike/20%Monthly2018-11-27 08:25
https://kosovapost.net/konstituohet-kksh-per-lugine-mustafa-kerkon-realizimin-e-referendumit-te-vitit-1991/20%Monthly2018-11-27 08:25
https://kosovapost.net/shtangen-te-gjithe-pas-neymarit-mbappe-psg-po-transferon-super-lojtarin-nga-anglia/20%Monthly2018-11-27 08:03
https://kosovapost.net/fsk-ja-shenon-diten-e-forces/20%Monthly2018-11-27 07:58
https://kosovapost.net/lobimi-i-minutes-se-fundit-per-liberalizim/20%Monthly2018-11-27 07:55
https://kosovapost.net/greqia-ne-panik-shqiperi-e-madhe-deri-ne-vitin-2025/20%Monthly2018-11-27 07:51
https://kosovapost.net/lojtari-i-newsasttle-nuk-shenon-me-porten-bosh-por-ja-cfare-bene-video/20%Monthly2018-11-27 07:44
https://kosovapost.net/novosti-ky-shtet-i-madh-do-ta-terheq-njohjen-e-kosoves/20%Monthly2018-11-27 07:39
https://kosovapost.net/pilotin-e-ze-gjumi-avioni-humb-drejtimin/20%Monthly2018-11-27 07:34
https://kosovapost.net/geshtenja-te-pjekura-vlera-magjike-per-shendetin/20%Monthly2018-11-27 07:29
https://kosovapost.net/pompeo-i-kerkoi-thacin-heqjen-e-takses-per-mallrat-serbe/20%Monthly2018-11-27 07:24
https://kosovapost.net/parashikimi-i-motit-per-diten-e-sotme-18/20%Monthly2018-11-27 07:19
https://kosovapost.net/lajm-befasues-per-milanin-po-kthehet-super-ylli-i-tij/20%Monthly2018-11-26 22:52
https://kosovapost.net/policia-serbe-mbyll-objektin-e-rtv-presheves/20%Monthly2018-11-26 22:39
https://kosovapost.net/pilotin-e-ze-gjumi-ne-ajer-iken-46-km-larg-destinacionit/20%Monthly2018-11-26 22:24
https://kosovapost.net/disa-menyra-te-pazakonta-per-ti-shfrytezuar-levoret-e-bananeve/20%Monthly2018-11-26 22:09
https://kosovapost.net/emre-can-i-kthehet-juventusit/20%Monthly2018-11-26 21:59
https://kosovapost.net/edi-rama-sjam-nacionalist-jam-patriot/20%Monthly2018-11-26 21:47
https://kosovapost.net/thaci-takon-sekretarin-amerikan-mike-pompeo/20%Monthly2018-11-26 21:35
https://kosovapost.net/sali-berisha-deklaratat-e-edi-rames-ne-peje-jane-antishqiptare/20%Monthly2018-11-26 21:23
https://kosovapost.net/vuciq-nuk-e-din-me-cfare-ti-ofroje-serbeve-kosova-po-njihet-nga-bota-perendimore/20%Monthly2018-11-26 21:14
https://kosovapost.net/videoja-tregon-vorbullat-e-ujit-qe-i-lane-turistet-pa-fjale/20%Monthly2018-11-26 21:01
https://kosovapost.net/testi-i-ri-tregon-se-a-jeni-me-grip-brenda-20-minutash/20%Monthly2018-11-26 20:47
https://kosovapost.net/per-thacin-ngrehin-dolli-dy-qeverite-shqiptare/20%Monthly2018-11-26 20:30
https://kosovapost.net/e-pabesueshme-cfare-po-ndodh-tek-barca/20%Monthly2018-11-26 20:15
https://kosovapost.net/moti-per-diten-e-neserme/20%Monthly2018-11-26 20:04
https://kosovapost.net/bie-interesimi-per-produktet-nga-serbia/20%Monthly2018-11-26 19:54
https://kosovapost.net/mbrojtja-e-femijeve-nga-interneti-facebook-fshiu-8-7-milione-imazhe/20%Monthly2018-11-26 19:37
https://kosovapost.net/tregu-i-shqiperise-varet-nga-produktet-serbe/20%Monthly2018-11-26 19:33
https://kosovapost.net/shba-e-paralajmeron-rusine-per-veprimet-e-jashteligjshme-ne-detin-azov/20%Monthly2018-11-26 19:23
https://kosovapost.net/shkencetari-kinez-kam-krijuar-foshnje-me-gjene-te-modifikuara/20%Monthly2018-11-26 19:20
https://kosovapost.net/lajm-i-mire-per-tifozet-e-real-madrid-dzeko-ne-dyshime-per-ndeshjen/20%Monthly2018-11-26 19:07
https://kosovapost.net/thaci-bashke-me-shba-ne-po-koordinojme-hapat-e-fundit-per-marreveshjen-kosove-serbi/20%Monthly2018-11-26 18:59
https://kosovapost.net/bekim-jashari-shprehet-i-lumtur-per-bashkimin-shqiptareve-ne-prekaz/20%Monthly2018-11-26 18:50
https://kosovapost.net/manchester-city-me-mungesa-te-medha-ndaj-lyon/20%Monthly2018-11-26 18:35
https://kosovapost.net/limaj-flet-per-marreveshjet-e-reja-kosove-shqiperi/20%Monthly2018-11-26 18:20
https://kosovapost.net/ambasada-e-shba-ve-rritja-e-takses-ndaj-serbise-demton-reputacionin-e-kosoves/20%Monthly2018-11-26 18:04
https://kosovapost.net/daciq-reagon-pas-deklaratave-te-rames-ata-spo-e-fshehin-me-duan-te-krijojne-nje-shtet-te-vetem/20%Monthly2018-11-26 17:51
https://kosovapost.net/general-motors-mbyll-8-fabrika-shkurton-mijera-vende-pune/20%Monthly2018-11-26 17:40
https://kosovapost.net/ish-zyrtari-i-aak-se-emerohet-drejtor-menaxhues-i-akp-se/20%Monthly2018-11-26 17:27
https://kosovapost.net/veseli-ne-nentorin-kuq-e-zi-te-gjitha-rruget-cojne-ne-prekaz/20%Monthly2018-11-26 17:16
https://kosovapost.net/per-korigjimin-e-kufijve-ja-qfare-thote-deda-per-edi-ramen/20%Monthly2018-11-26 17:09
https://kosovapost.net/kurti-porosi-rames-e-haradinajt-pa-rezultate-konkrete-takimi-i-pejes-ngjan-si-ndeshje-miqesore-futbolli-video/20%Monthly2018-11-26 16:55
https://kosovapost.net/nese-keni-problem-me-baterine-e-telefonit-kjo-eshte-zgjidhja/20%Monthly2018-11-26 16:43
https://kosovapost.net/psg-pajtohet-qe-tia-shes-neymarin-klubit-spanjoll-ja-cmimi-qe-po-e-kerkon/20%Monthly2018-11-26 16:38
https://kosovapost.net/komuna-e-gjakoves-ua-ndalon-arsimtareve-te-mbajne-kurse-private/20%Monthly2018-11-26 16:24
https://kosovapost.net/ish-sekretari-i-aak-se-emerohet-drejtor-menaxhues-i-akp-se/20%Monthly2018-11-26 16:19
https://kosovapost.net/presidenti-thaci-nga-shba-te-komenton-marreveshjet-kosove-shqiperi/20%Monthly2018-11-26 16:07
https://kosovapost.net/gashi-qeveritareve-ne-peje-u-dokshi-mire-o-burra-por-duam-rezultate-konkrete/20%Monthly2018-11-26 15:57
https://kosovapost.net/pergadituni-sepse-neser-keto-qytete-nuk-do-te-kene-energji-elektrike/20%Monthly2018-11-26 15:50
https://kosovapost.net/kroacia-e-ve-ne-siklet-kosoven-kerkon-heqjen-e-takses-per-keto-produkte/20%Monthly2018-11-26 15:37
https://kosovapost.net/ky-eshte-kryetari-qe-i-viziton-mergimtaret-per-28-nentorin/20%Monthly2018-11-26 15:21
https://kosovapost.net/nese-nuk-pini-uje-te-mjaftueshem-kjo-mund-te-ju-ndodhe/20%Monthly2018-11-26 15:15
https://kosovapost.net/bajerni-po-transferon-sulmuesin-e-madh/20%Monthly2018-11-26 15:05
https://kosovapost.net/komisioni-nato-ukraine-takim-te-jashtezakonshem/20%Monthly2018-11-26 14:56
https://kosovapost.net/bujar-nishani-e-quan-skandaloz-fjalimin-e-rames/20%Monthly2018-11-26 14:51
https://kosovapost.net/hazard-mund-te-largohet-nga-chelsea/20%Monthly2018-11-26 14:31
https://kosovapost.net/ne-kete-muaj-votohet-transforimi-i-fsk-se-ne-ushtri/20%Monthly2018-11-26 14:22
https://kosovapost.net/gjon-kastrioti-beri-puc-ndaj-sulltanit-dhe-skenderbeu-kishte-gjak-serb/20%Monthly2018-11-26 14:14
https://kosovapost.net/serbet-parlajmerojne-serish-proteste-per-taksen/20%Monthly2018-11-26 13:53
https://kosovapost.net/cilat-jane-shkaqet-dhe-si-mund-ta-qetesojme-dhimbjen-e-shpines/20%Monthly2018-11-26 13:32
https://kosovapost.net/nenshkruhet-marreveshje-bashkepunimi-mes-te-rinjve-te-kosoves-dhe-shqiperise/20%Monthly2018-11-26 13:27
https://kosovapost.net/lajm-i-mire-australia-gjen-menyren-per-ta-shpetuar-ujin-nga-ndotja-edhe-ne-mund-ta-bejme/20%Monthly2018-11-26 13:56
https://kosovapost.net/pacolli-inicion-platforme-zhvillimore-ne-mes-kosoves-dhe-shqiperise-per-50-vitet-e-ardhshme/20%Monthly2018-11-26 13:23
https://kosovapost.net/limaj-merr-edhe-nje-post-te-ri-nga-dy-qeverite/20%Monthly2018-11-26 13:23
https://kosovapost.net/limaj-pret-rezultate-konkrete-nga-mbledhja-e-dy-qeverive-thote-se-shpejt-shihen-rezultatet/20%Monthly2018-11-26 13:00
https://kosovapost.net/tri-deshtimet-e-medha-te-qeverise-kosovare-se-sporteve-te-renda/20%Monthly2018-11-26 12:56
https://kosovapost.net/deri-ne-mesdite-ky-mot-do-te-mbizotroje-ne-kosove/20%Monthly2018-11-26 12:54
https://kosovapost.net/moment-i-sikletshem-rama-ia-terheq-me-force-doren-haradinajt-video/20%Monthly2018-11-26 12:36
https://kosovapost.net/keto-jane-duelet-qe-do-te-zhvillohen-te-marten-ne-champions-league/20%Monthly2018-11-26 12:34
https://kosovapost.net/ky-eshte-ministri-qe-me-veprimin-e-tij-i-beri-te-qeshin-te-gjithe-foto/20%Monthly2018-11-26 12:24
https://kosovapost.net/komandati-i-kfor-it-guocci-per-transformimin-e-fsk-se-duhet-buxhet-i-madh/20%Monthly2018-11-26 12:12
https://kosovapost.net/haradinaj-dhe-rama-betohen-para-flamurit-per-shqiperine-e-madhe/20%Monthly2018-11-26 12:07
https://kosovapost.net/per-nje-komb-te-gjithe-se-bashku/20%Monthly2018-11-26 12:06
https://kosovapost.net/daciq-paralajmeron-edhe-nje-vendim-te-mundshem-te-qeverise-se-kosoves-ndaj-serbise/20%Monthly2018-11-26 13:18
https://kosovapost.net/edi-rama-mbron-ministrin-qe-e-kundershtoi-taksen-ndaj-serbise/20%Monthly2018-11-26 11:38
https://kosovapost.net/momenti-kur-edi-rama-shperthen-me-what-the-fuck-ne-mbledhjen-e-qeverive-shqiptare-video/20%Monthly2018-11-26 11:31
https://kosovapost.net/reagon-vulin-projekti-i-shqiperise-se-madhe-nuk-eshte-braktisur/20%Monthly2018-11-26 10:59
https://kosovapost.net/shala-vendimet-e-dy-qeverive-do-te-nxisin-investime-te-perbashketa/20%Monthly2018-11-26 10:53
https://kosovapost.net/video-ekskluzive-e-grabitjes-se-teb-bankes-ne-prishtine/20%Monthly2018-11-26 10:47
https://kosovapost.net/cilat-jane-ushqimet-qe-ju-ndihmojne-ta-mbani-peshen-ideale/20%Monthly2018-11-26 10:41
https://kosovapost.net/lajmi-i-mire-prishtinasit-sot-mund-te-marrin-ajer-lirshem/20%Monthly2018-11-26 11:13
https://kosovapost.net/nen-kercenim-te-armeve-plackitet-banka-teb-ne-prishtine-foto/20%Monthly2018-11-26 10:21
https://kosovapost.net/lojtaret-sherr-ne-fund-te-ndeshjes-shikoni-gjestin-e-madh-te-iniestas-video/20%Monthly2018-11-26 10:10
https://kosovapost.net/alarmohen-mediat-serbe-ne-kosove-vuloset-shqiperia-e-madhe/20%Monthly2018-11-26 10:06
https://kosovapost.net/per-cfare-tha-edi-rama-what-the-fuck-ne-mbledhjen-e-qeverive/20%Monthly2018-11-26 10:03
https://kosovapost.net/proteste-ne-peje-para-fillimit-te-takimit-te-dy-qeverive/20%Monthly2018-11-26 09:55
https://kosovapost.net/rama-shqiperia-eshte-shteti-me-i-interesuar-per-suksesin-e-kosoves/20%Monthly2018-11-26 09:54
https://kosovapost.net/komisioni-miraton-projektligjin-per-fsk-ne/20%Monthly2018-11-26 09:53
https://kosovapost.net/haradinaj-qytetaret-e-dy-vendeve-presin-me-shume-nga-qeverite-tona/20%Monthly2018-11-26 09:47
https://kosovapost.net/haradinaj-zoti-e-bekofte-kosoven-dhe-shqiperine/20%Monthly2018-11-26 09:40
https://kosovapost.net/ky-eshte-sekreti-per-ti-zbardhur-dhembet-ne-kushte-shtepie/20%Monthly2018-11-26 09:34
https://kosovapost.net/serbia-shpik-konference-paqesore-per-kosoven-se-do-brukselin/20%Monthly2018-11-26 09:26
https://kosovapost.net/keto-jane-marreveshjet-qe-pritet-te-nenshkruhen-ne-mbledhjen-e-dy-qeverive/20%Monthly2018-11-26 09:10
https://kosovapost.net/ylli-i-realit-ben-gati-valixhet-e-largimit-ja-arsyeja/20%Monthly2018-11-26 09:03
https://kosovapost.net/ish-kapiteni-i-serbise-tregon-nese-do-te-luaje-per-kosoven/20%Monthly2018-11-26 08:59
https://kosovapost.net/peja-zgjohet-nen-petkun-e-flamujve-te-kosoves-dhe-shqiperise/20%Monthly2018-11-26 08:45
https://kosovapost.net/deklarate-befasuese-e-xherdan-shaqirit-per-man-cityn/20%Monthly2018-11-26 08:40
https://kosovapost.net/xherdan-shaqiri-paralajmeron-manchester-cityn/20%Monthly2018-11-26 08:39
https://kosovapost.net/merkel-marreveshja-per-brexitin-eshte-nje-veper-arti-e-diplomacise/20%Monthly2018-11-26 08:32
https://kosovapost.net/keshilli-evropian-ka-miratuar-largimin-e-britanise-se-madhe-nga-bashkimi-evropian-brexit/20%Monthly2018-11-26 08:26
https://kosovapost.net/behuni-doktor-i-vetvetes-luftoni-stresin-me-keto-ushqime/20%Monthly2018-11-26 08:25
https://kosovapost.net/shba-hap-piken-kufitare-me-meksiken/20%Monthly2018-11-26 08:23
https://kosovapost.net/shpallet-skuadra-kampione-ne-brazil/20%Monthly2018-11-26 08:05
https://kosovapost.net/kosova-nuk-ka-sovranitet-te-plote-ne-veri-thote-cuocci/20%Monthly2018-11-26 08:02
https://kosovapost.net/mbahet-mbledhja-e-perbashket-e-qeverise-se-kosoves-dhe-asaj-te-shqiperise/20%Monthly2018-11-26 07:56
https://kosovapost.net/okb-mblidhet-urgjent/20%Monthly2018-11-26 07:51
https://kosovapost.net/ky-supergol-shenohet-nga-ylli-i-marseille-video/20%Monthly2018-11-26 07:41
https://kosovapost.net/presidenti-serb-vuciq-acarohet-me-shqiptaret-ja-cila-eshte-arsyeja/20%Monthly2018-11-26 07:35
https://kosovapost.net/kjo-eshte-pija-qe-ju-ndihmon-te-ulni-nivelin-e-sheqerit/20%Monthly2018-11-26 07:28
https://kosovapost.net/sllovenia-mbeshtete-kosoven-pas-takses/20%Monthly2018-11-26 07:22
https://kosovapost.net/moti-sot-17/20%Monthly2018-11-26 07:18
https://kosovapost.net/keto-8-gjera-do-tju-ndodhin-nese-nuk-e-perdorni-buken/20%Monthly2018-11-25 22:55
https://kosovapost.net/cmenden-serbet-nga-fotoja-e-fundit-mes-rames-e-shales/20%Monthly2018-11-25 22:40
https://kosovapost.net/rtk-shet-400-euro-nje-minute-te-prodhuar-nga-ish-rtp-ja-kjo-cilesohet-e-kunderligjshme/20%Monthly2018-11-25 22:23
https://kosovapost.net/e-papritur-vjen-lajmi-i-fundit-nga-hoxha-per-liberalizimin-e-vizave/20%Monthly2018-11-25 22:05
https://kosovapost.net/krijohet-droni-satelit-mjeti-fluturues-me-i-madh-ne-bote/20%Monthly2018-11-25 21:52
https://kosovapost.net/vemendje-iu-pret-nje-mot-befasues-gjate-gjithe-javes-ne-kosove/20%Monthly2018-11-25 21:29
https://kosovapost.net/haradinaj-tregon-pershtypjet-e-tij-qe-ka-per-veselin/20%Monthly2018-11-25 21:18
https://kosovapost.net/pas-takses-ndaj-serbise-rritet-cmimi-i-miellit-ne-kosove/20%Monthly2018-11-25 21:06
https://kosovapost.net/fatmir-limaj-keta-tre-burra-te-medhenj-ishin-ideatore-te-lidhjes-shqiptare-te-prizrenit/20%Monthly2018-11-25 20:53
https://kosovapost.net/kjo-ishte-deklarata-e-ivanoviqit-per-radoiciqin-para-se-te-humbte-jeten/20%Monthly2018-11-25 20:29
https://kosovapost.net/cilat-shprehi-dhe-semundje-i-trashegojme-nga-nena-dhe-cilat-nga-babai/20%Monthly2018-11-25 20:23
https://kosovapost.net/drogba-tregon-fituesin-e-topit-te-arte/20%Monthly2018-11-25 20:17
https://kosovapost.net/kerkohet-qe-taksa-ndaj-serbise-te-mos-aplikohet-per-kete-produkt-te-rendesishem/20%Monthly2018-11-25 19:59
https://kosovapost.net/pas-fitores-se-arsenalit-granit-xhaka-vjen-me-nje-deklarate-befasuese/20%Monthly2018-11-25 19:29
https://kosovapost.net/haradinaj-tregon-arsyen-pse-e-therrasin-te-tjeret-rambo/20%Monthly2018-11-25 19:11
https://kosovapost.net/vjen-nje-lajm-i-mire-per-kosoven-dhe-shqiperine/20%Monthly2018-11-25 18:59
https://kosovapost.net/takimi-tradicional-kosove-shqiperi-keto-dy-%d2%abeshtje-dominuan/20%Monthly2018-11-25 18:41
https://kosovapost.net/kjo-eshte-arsyeja-e-vizites-se-thacit-ne-amerike/20%Monthly2018-11-25 18:26
https://kosovapost.net/fsk-jep-detaje-per-gjetjen-e-personit-te-zhdukur-ne-vushtrri/20%Monthly2018-11-25 18:10
https://kosovapost.net/a-e-keni-ditur-se-per-cfare-sherben-qepa-e-kuqe/20%Monthly2018-11-25 17:56
https://kosovapost.net/arsyetohet-bekim-jashari-tregon-pse-u-takua-me-veselin-e-lushtakun/20%Monthly2018-11-25 17:47
https://kosovapost.net/lajmi-i-fundit-edhe-nje-tjeter-ndalese-tjeter-nga-kosova-per-serbine/20%Monthly2018-11-25 17:35
https://kosovapost.net/haradinaj-tregon-se-ke-e-ka-te-dashur-zbulon-emrin-e-saj/20%Monthly2018-11-25 17:17
https://kosovapost.net/prizreni-ben-bashke-te-gjithe-lideret-shqiptare/20%Monthly2018-11-25 16:50
https://kosovapost.net/ndeshja-lazio-milan-befasi-e-madhe-ne-formacionet-zyrtare/20%Monthly2018-11-25 16:40
https://kosovapost.net/vuciq-nuk-mund-te-bashkohen-gjithe-territoret-ku-ka-serbe/20%Monthly2018-11-25 16:22
https://kosovapost.net/permes-ketyre-ushqimeve-mund-ti-mbroni-mushkrite/20%Monthly2018-11-25 15:57
https://kosovapost.net/malisheva-behet-me-stadium/20%Monthly2018-11-25 15:34
https://kosovapost.net/telashe-per-valverden-gjashte-lojtare-te-lenduar-tek-barca/20%Monthly2018-11-25 15:30
https://kosovapost.net/veseli-ne-prizren-te-bashkuar-si-sot-te-lartesojme-veprat-e-baballareve-te-kombit/20%Monthly2018-11-25 15:21
https://kosovapost.net/feronikeli-nuk-arrin-me-shume-se-barazim-ne-gjilan/20%Monthly2018-11-25 15:01
https://kosovapost.net/mpj-pergenjeshtron-mediet-serbe-nuk-ndalon-qarkullimin-e-lire-te-njerezve/20%Monthly2018-11-25 14:48
https://kosovapost.net/xhudistet-kosovare-vizitojne-shtepine-muze-te-ukshin-hotit/20%Monthly2018-11-25 14:30
https://kosovapost.net/serbia-kerkon-lirimin-e-menjehershem-te-dy-serbeve-ne-podujeve/20%Monthly2018-11-25 14:04
https://kosovapost.net/anija-ruse-godet-nje-anije-ukrainase/20%Monthly2018-11-25 14:01
https://kosovapost.net/haradinaj-me-komandantin-e-kfor-it-ne-majat-e-pashtrikut/20%Monthly2018-11-25 13:50
https://kosovapost.net/rruga-ne-merdare-per-ne-kufi-me-serbine-stoliset-me-flamuj-kombetar/20%Monthly2018-11-25 13:24
https://kosovapost.net/veseli-kujton-betejen-e-pare-te-uck-se/20%Monthly2018-11-25 12:56
https://kosovapost.net/shkolla-pa-ngrohje-mesuesi-kosovar-sjell-dru-nga-shtepia/20%Monthly2018-11-25 12:37
https://kosovapost.net/si-ta-mbroni-fytyren-nga-i-ftohti/20%Monthly2018-11-25 12:28
https://kosovapost.net/keto-ushqime-permiresojne-shikimin/20%Monthly2018-11-25 12:06
https://kosovapost.net/vemendje-nga-e-merkura-ftohte-dhe-reshje-bore/20%Monthly2018-11-25 11:59
https://kosovapost.net/presidenti-hashim-thaci-udheton-per-ne-shba/20%Monthly2018-11-25 11:49
https://kosovapost.net/familja-ne-kosove-jetonte-me-75e-reperi-gjerman-i-blen-banese-te-re/20%Monthly2018-11-25 11:30
https://kosovapost.net/chelsea-dhe-juventus-te-interesuar-per-sulmuesin-turk/20%Monthly2018-11-25 11:22
https://kosovapost.net/kurti-flet-per-taksen-100-perqind-cfare-duhet-te-beje-shqiperia-sipas-tij/20%Monthly2018-11-25 11:19
https://kosovapost.net/be-miraton-marreveshjen-e-brexit/20%Monthly2018-11-25 11:15
https://kosovapost.net/selmani-i-del-ne-mbrojtje-diplomatit-pacolli/20%Monthly2018-11-25 11:01
https://kosovapost.net/mediumi-serb-keta-jane-personat-te-cileve-do-tiu-ndalohet-hyrja-ne-kosove/20%Monthly2018-11-25 10:50
https://kosovapost.net/mos-i-injoroni-keto-shenja-paralajmerojne-semundjen-e-lekures/20%Monthly2018-11-25 11:26
https://kosovapost.net/albin-kurti-kosova-dhe-shqiperia-jane-peng-i-serbise/20%Monthly2018-11-25 10:19
https://kosovapost.net/dialogu-me-serbine-ka-qene-i-demshem/20%Monthly2018-11-25 09:53
https://kosovapost.net/serbia-ankohet-se-iu-thye-dera-e-zyres/20%Monthly2018-11-25 09:49
https://kosovapost.net/performanca-me-e-dobet-e-messit-kete-sezon/20%Monthly2018-11-25 09:30
https://kosovapost.net/nderron-jete-i-aksidentuari-ne-buroje-te-skenderajt/20%Monthly2018-11-25 09:08
https://kosovapost.net/feronikeli-udheton-per-fitore-ne-gjilan/20%Monthly2018-11-25 09:00
https://kosovapost.net/qytetaret-ti-denoncojne-keqperdorimet-ne-testet-per-patente-shofer/20%Monthly2018-11-25 08:50
https://kosovapost.net/britania-paralajmeron-rusia-kercenim-me-i-madh-se-ky-shtet/20%Monthly2018-11-25 08:29
https://kosovapost.net/ky-do-te-jete-moti-per-diten-e-sotme/20%Monthly2018-11-25 08:05
https://kosovapost.net/haki-abazi-ka-dy-fjale-per-thacin-dhe-vellezerit-e-tij/20%Monthly2018-11-24 23:05
https://kosovapost.net/ministrin-e-financave-te-shqiperise-e-blen-serbia-me-nje-femer/20%Monthly2018-11-24 23:37
https://kosovapost.net/beogradi-kerkon-lirimin-e-menjehershem-te-dy-serbeve-te-arrestuar-ne-podujeve/20%Monthly2018-11-24 22:57
https://kosovapost.net/nderhyrjen-e-cilit-shtet-pret-serbia-per-heqjen-e-mases-prej-100-per-qind/20%Monthly2018-11-24 22:46
https://kosovapost.net/haradinaj-kam-fjetur-ne-hotele-me-te-keqija-se-burgu-i-hages/20%Monthly2018-11-24 22:35
https://kosovapost.net/ky-eshte-reagimi-i-berishes-pas-deklarates-se-ministrit-shqiptar-qe-doli-kunder-takses/20%Monthly2018-11-24 22:28
https://kosovapost.net/ja-kush-e-kritikon-raportin-e-ri-per-ngrohjen-globale-ne-shba/20%Monthly2018-11-24 22:15
https://kosovapost.net/trump-ushtaret-te-perdorin-armet-nese-emigrantet-i-afrohen-kufirit/20%Monthly2018-11-24 21:59
https://kosovapost.net/perditesimi-i-ri-i-google-maps-ofron-mbeshtetje-per-lokalizimin-ne-ambiente-te-brendshme/20%Monthly2018-11-24 21:46
https://kosovapost.net/kryeministri-haradinaj-mori-pjese-ne-hapjen-nderkombetare-te-turneut-te-boksit-adem-jashari/20%Monthly2018-11-24 21:20
https://kosovapost.net/juventus-fluturon-ronaldo-shenon-dhe-thyen-rekordin-e-inzaghit/20%Monthly2018-11-24 21:19
https://kosovapost.net/serbia-dhe-bosnja-nuk-do-ta-bllokojme-kosoven-edhe-pse-situata-eshte-e-rende/20%Monthly2018-11-24 21:13
https://kosovapost.net/rryme-e-derivate-keta-jane-artikujt-qe-me-se-shumti-u-importuan-nga-serbia-ne-kosove/20%Monthly2018-11-24 20:59
https://kosovapost.net/ne-dhjetor-pritet-nje-vale-e-gripit-ne-kosove/20%Monthly2018-11-24 20:43
https://kosovapost.net/ja-ne-cilin-qytet-tjeter-pemet-stolisen-me-xhaketa-per-nevojtaret-foto/20%Monthly2018-11-24 20:35
https://kosovapost.net/pasi-sulmohet-autobusi-i-boca-superclasico-mund-te-mos-zhvillohet/20%Monthly2018-11-24 20:21
https://kosovapost.net/ministri-fshin-postimin-qe-ishte-kunder-takses-100/20%Monthly2018-11-24 20:21
https://kosovapost.net/meta-surprizohet-ne-110-vjetorin-e-alfabetit-te-gjuhes-shqipe/20%Monthly2018-11-24 20:10
https://kosovapost.net/pas-reagimeve-te-ashpra-ne-kosove-arben-ahmetaj-shlyen-postimin/20%Monthly2018-11-24 20:02
https://kosovapost.net/bizneset-ne-shqiperi-mirepresin-vendosjen-e-takses-100-per-produktet-serbe/20%Monthly2018-11-24 19:48
https://kosovapost.net/analistet-thone-se-jane-10-shtete-qe-hezitojne-ti-heqin-vizat-kosovareve/20%Monthly2018-11-24 19:35
https://kosovapost.net/ajer-i-ndotur-edhe-sonte-ne-kryeqytet/20%Monthly2018-11-24 19:19
https://kosovapost.net/arrihet-marreveshja-be-spanje-per-te-ardhmen-e-gjibraltarit/20%Monthly2018-11-24 19:06
https://kosovapost.net/pemet-stolisen-ndryshe-ne-ferizaj-foto/20%Monthly2018-11-24 18:58
https://kosovapost.net/osmanet-dhe-shqiptaret-nje-rruge-qe-vazhdon-dhe-ngritet/20%Monthly2018-11-24 18:33
https://kosovapost.net/tottenham-dyfishon-epersine-me-nje-gol-fenomenal/20%Monthly2018-11-24 18:16
https://kosovapost.net/policia-franceze-perdor-gaz-lotsjelles-ndaj-protestuesve-ne-paris/20%Monthly2018-11-24 18:04
https://kosovapost.net/vitamina-kunder-ankthit/20%Monthly2018-11-24 17:48
https://kosovapost.net/syle-hoxha-gjykata-ka-mjafte-deshmi-per-caktimin-e-paraburgimit-ndaj-te-arrestuarve-per-rastin-ivanoviq/20%Monthly2018-11-24 17:39
https://kosovapost.net/podujeva-ne-terr-qytetaret-qe-disa-ore-pa-rryme/20%Monthly2018-11-24 17:27
https://kosovapost.net/haradinaj-ne-hapjen-e-turneut-te-boksit-jemi-ne-hap-me-cilesine-boterore-foto/20%Monthly2018-11-24 17:13
https://kosovapost.net/thaci-e-lushtaku-i-shkojne-ne-konak-babait-te-kadri-veselit/20%Monthly2018-11-24 16:57
https://kosovapost.net/nderron-jete-kryetari-i-komunes-se-dibres-ruzhdi-lata-video/20%Monthly2018-11-24 16:50
https://kosovapost.net/tusk-rekomandon-qe-be-ja-te-miratoje-marreveshjen-per-brexitin/20%Monthly2018-11-24 16:36
https://kosovapost.net/shenohet-dita-boterore-e-pacienteve-me-cochlear/20%Monthly2018-11-24 16:23
https://kosovapost.net/solari-flet-per-humbjen-ndaj-eibar-ky-ishte-problemi-sipas-tij/20%Monthly2018-11-24 16:17
https://kosovapost.net/30-mije-protestues-rrugeve-te-parisit-kerkojne-uljen-e-cmimit-te-naftes/20%Monthly2018-11-24 16:04
https://kosovapost.net/ne-xhamine-ulu-te-holandes-jane-vendosur-pankarta-me-mbishkrime-islamofobike/20%Monthly2018-11-24 15:47
https://kosovapost.net/bekim-jashari-e-ngjyros-ne-te-kuqe-skenderajn/20%Monthly2018-11-24 15:25
https://kosovapost.net/ia-vodhen-veturen-ne-nje-qytet-te-kosoves-do-te-habiteni-se-ku-e-gjeti/20%Monthly2018-11-24 14:45
https://kosovapost.net/keshilltari-i-shpend-ahmetit-rrezohet-nga-testi-i-vozitjes-ben-akuza-per-ryshfet/20%Monthly2018-11-24 14:31
https://kosovapost.net/basha-rames-o-i-cmendur-o-hajdut/20%Monthly2018-11-24 14:16
https://kosovapost.net/veseli-si-nenshtrohemi-serbise-be-tua-jape-kosovareve-vizat/20%Monthly2018-11-24 14:12
https://kosovapost.net/lajm-i-mire-per-qytetaret-e-kosoves/20%Monthly2018-11-24 13:21
https://kosovapost.net/shba-ka-nje-njoftim-me-rendesi-mos-e-perdorni-kete-telefon-sepse-spiunon/20%Monthly2018-11-24 12:48
https://kosovapost.net/haradinaj-flet-rreth-arrestimit-te-radojciqit-ne-veri-tregon-se-ku-ishte/20%Monthly2018-11-24 12:31
https://kosovapost.net/limaj-porosi-nga-prizreni-mos-luani-me-cmime/20%Monthly2018-11-24 12:07
https://kosovapost.net/kryeministri-hungarez-per-gruevskin-nuk-e-dorezoj-mikun-tim-po-e-perndjek-sorosi/20%Monthly2018-11-24 11:57
https://kosovapost.net/serbia-nis-hakmarrjen-i-bllokon-rruget-mallrave-te-kosoves/20%Monthly2018-11-24 11:40
https://kosovapost.net/bie-cmimi-i-naftes/20%Monthly2018-11-24 11:18
https://kosovapost.net/vulin-paralajmeron-duan-ta-rrezojne-vuciqin-te-vije-nje-president-tjeter-e-ta-njohe-kosoven/20%Monthly2018-11-24 10:56
https://kosovapost.net/mengjesi-i-duhur-kunder-dhimbjeve-te-kyceve/20%Monthly2018-11-24 10:53
https://kosovapost.net/spanja-kerkon-ndryshim-te-statusit-te-gjibraltarit-perndryshe-vendos-veton-ndaj-brexit/20%Monthly2018-11-24 10:45
https://kosovapost.net/shba-i-ftohti-nuk-i-ndal-njerezit-te-dynden-drejt-dyqaneve-te-premten-e-zeze/20%Monthly2018-11-24 10:29
https://kosovapost.net/vuqic-hiqeni-taksen-pastaj-bisedojme/20%Monthly2018-11-24 10:02
https://kosovapost.net/maqedonia-e-gatshme-ti-jape-nje-stimul-te-ri-shkembimit-tregtar-me-kosoven/20%Monthly2018-11-24 09:55
https://kosovapost.net/kaq-miliona-euro-i-fitoi-serbia-nga-kosova-para-takses-100/20%Monthly2018-11-24 09:47
https://kosovapost.net/ky-shtet-perfiton-nga-taksa-e-serbise-nuk-eshte-shqiperia-por-dikush-tjeter/20%Monthly2018-11-24 09:19
https://kosovapost.net/te-dyshuarit-per-rastin-ivanoviq-sot-pritet-te-dalin-para-gjyqit/20%Monthly2018-11-24 09:02
https://kosovapost.net/ky-shtet-ofron-punesim-dhe-letra-ja-si-mund-ti-merrni-shume-lehte/20%Monthly2018-11-24 08:37
https://kosovapost.net/lluka-nese-ndalet-rryma-edhe-pas-ketij-njoftimi-me-informoni/20%Monthly2018-11-24 08:32
https://kosovapost.net/pas-takses-100-vjen-goditja-e-papritur-nga-shba-te-per-kosoven/20%Monthly2018-11-24 08:04
https://kosovapost.net/pergadituni-kete-mot-do-ta-kemi-ne-vikend/20%Monthly2018-11-24 07:54
https://kosovapost.net/atletico-madrid-me-mungesa-te-medha-kunder-barcelones/20%Monthly2018-11-23 22:57
https://kosovapost.net/krasniqi-ruset-dhe-kinezet-e-dine-se-si-jane-ndare-me-shqiptaret/20%Monthly2018-11-23 22:44
https://kosovapost.net/emery-jep-nje-lajm-te-mire-per-tifozet-e-arsenalit-po-rikthehet-ikona-e-klubit/20%Monthly2018-11-23 22:32
https://kosovapost.net/ne-mars-kuptohet-nese-do-nis-ndertimi-i-termocentralit-kosova-e-re/20%Monthly2018-11-23 22:19
https://kosovapost.net/menyra-per-ta-kuruar-kollen-ne-shtatzeni/20%Monthly2018-11-23 22:05
https://kosovapost.net/mustafa-ia-kthen-lekajt-edhe-pyetjet-i-ke-si-vezet/20%Monthly2018-11-23 21:55
https://kosovapost.net/galatasaray-interesohet-per-yllin-e-liverpool/20%Monthly2018-11-23 21:41
https://kosovapost.net/bosnja-e-hercegovina-thote-se-kosova-eshte-treg-shume-i-rendesishem-per-ta/20%Monthly2018-11-23 21:51
https://kosovapost.net/moti-gjate-vikendit-ne-kosove/20%Monthly2018-11-23 21:14
https://kosovapost.net/duksi-i-presidentes-kroate-behet-teme-diskutimi-eshte-firme-e-yllit-te-liverpoolit/20%Monthly2018-11-23 21:03
https://kosovapost.net/taksa-imponon-fuqizimin-e-prodhimeve-made-in-kosova/20%Monthly2018-11-23 20:54
https://kosovapost.net/super-procesori-i-ri-per-telefonat-vjen-ne-muajin-e-ardhshem/20%Monthly2018-11-23 20:40
https://kosovapost.net/milan-chelsea-po-na-pret-nje-pazar-i-madh-ne-janar/20%Monthly2018-11-23 20:29
https://kosovapost.net/e-papritur-gezim-kelmendi-behet-me-ramush-haradinaj/20%Monthly2018-11-23 20:20
https://kosovapost.net/12-shenjat-e-hershme-paralajmeruese-te-kancerit-te-veshkeve/20%Monthly2018-11-23 20:05
https://kosovapost.net/psg-merr-lajmin-e-madh-para-ndeshjes-me-liverpoolin/20%Monthly2018-11-23 19:58
https://kosovapost.net/shbaja-thote-se-rusia-po-e-pembys-fjalen-e-lire/20%Monthly2018-11-23 19:43
https://kosovapost.net/miratohet-ne-kuvend-pakoja-e-ligjeve-te-agjendes-se-reformave-evropiane/20%Monthly2018-11-23 19:31
https://kosovapost.net/irlanda-miraton-marreveshjen-paraprake-per-brexit/20%Monthly2018-11-23 19:10
https://kosovapost.net/keshilla-per-mbrojtjen-e-melcise/20%Monthly2018-11-23 19:06
https://kosovapost.net/aak-i-reagon-isa-mustafes-ish-kryeminister-me-kend-je/20%Monthly2018-11-23 19:54
https://kosovapost.net/limaj-per-taksen-100-e-mbrojtem-dinjitetin-e-vendit-smund-te-beje-askush-hajgare-me-kosoven/20%Monthly2018-11-23 18:37
https://kosovapost.net/ky-eshte-ilaci-per-dhimbjet-e-barkut/20%Monthly2018-11-23 18:27
https://kosovapost.net/valverde-atletico-pretendent-kryesore-per-titullin/20%Monthly2018-11-23 18:05
https://kosovapost.net/korigjimi-taksat-dhe-arrestimet-si-shkojne-pershtati-kosoves-po-vec-serbise/20%Monthly2018-11-23 18:00
https://kosovapost.net/isa-mustafa-dikush-ka-bere-pazare-me-vendimin-per-taksen/20%Monthly2018-11-23 17:42
https://kosovapost.net/mti-shqipton-5-gjoba-per-furrtaret-ne-rajonin-e-prishtines/20%Monthly2018-11-23 17:28
https://kosovapost.net/aksioni-i-rosu-se-ne-veri-te-mitrovices-kocijanciq-konfirmon-qendrimin-e-be-se/20%Monthly2018-11-23 17:20
https://kosovapost.net/kuvendi-e-le-per-here-tjeter-miratimin-e-komisionit-hetimor-per-ptk-ne-e-valen/20%Monthly2018-11-23 17:02
https://kosovapost.net/keto-qytete-te-kosoves-nuk-do-te-kene-energji-elektrike/20%Monthly2018-11-23 15:53
https://kosovapost.net/fatmir-limaj-falenderon-tika-n-per-investimet-ne-kosove/20%Monthly2018-11-23 15:39
https://kosovapost.net/dodik-prezanton-flamurin-e-republikes-serbe-ne-bosnje/20%Monthly2018-11-23 15:24
https://kosovapost.net/keni-probleme-me-nyjet-atehere-pijeni-kete-perberes-te-lengut/20%Monthly2018-11-23 15:22
https://kosovapost.net/nenshkruhet-marreveshja-per-eksport-nga-kosova-pa-takse-ne-keto-shtete/20%Monthly2018-11-23 15:08
https://kosovapost.net/hidhet-shorti-ja-kundershtaret-e-shqiperise-ne-euro-2020/20%Monthly2018-11-23 15:06
https://kosovapost.net/kerkohet-largimi-i-pageses-ne-hyrje-te-stacionit-te-autobuseve-ne-prishtine/20%Monthly2018-11-23 14:57
https://kosovapost.net/kek-u-jep-sqarime-rreth-reduktimeve-energjetike/20%Monthly2018-11-23 14:52
https://kosovapost.net/allegri-ky-super-lojtar-meriton-ta-fitoje-topin-e-arte/20%Monthly2018-11-23 14:28
https://kosovapost.net/deputetet-e-kosoves-flasin-per-sigurine-ne-vend/20%Monthly2018-11-23 14:48
https://kosovapost.net/suhareka-zbaton-vendimin-e-qeverise-per-taksen-ndaj-serbise/20%Monthly2018-11-23 13:48
https://kosovapost.net/vuciq-i-ankohet-komisionerit-hahn-per-prishtinen-ja-cfare-thote/20%Monthly2018-11-23 13:51
https://kosovapost.net/gjashte-metoda-natyrale-si-te-largosh-dhimbjen-e-kokes-2/20%Monthly2018-11-23 13:31
https://kosovapost.net/keto-jane-kater-kerkesat-e-serbeve/20%Monthly2018-11-23 13:10
https://kosovapost.net/veseli-therret-mbledhje-urgjente-mbledh-nenkryetaret-dhe-ministrat-e-pdk-se/20%Monthly2018-11-23 12:58
https://kosovapost.net/simiq-nuk-na-duhet-siguria-kur-nuk-kemi-buke-per-te-ngrene/20%Monthly2018-11-23 12:57
https://kosovapost.net/haradinaj-konfirmon-takimin-me-ambsadoret-dhe-shefen-e-be-se-ne-zyren-e-tij/20%Monthly2018-11-23 12:55
https://kosovapost.net/per-tretjen-dhe-dhimbje-stomaku-perdorni-keto-tri-lloje-te-cajit-natyral/20%Monthly2018-11-23 12:51
https://kosovapost.net/vuciqi-e-quan-genjeshtar-nato-n-ja-cfare-thote/20%Monthly2018-11-23 12:15
https://kosovapost.net/edhe-apostulova-tek-haradinaj-cfare-po-ndodhe-ne-qeveri-video/20%Monthly2018-11-23 12:05
https://kosovapost.net/ambasadoret-e-vendeve-te-kuintit-urgjent-tek-haradinaj-video/20%Monthly2018-11-23 12:57
https://kosovapost.net/veseli-ia-bene-te-qarte-serbise-nuk-do-te-lejojme-cenimin-e-kosoves/20%Monthly2018-11-23 11:27
https://kosovapost.net/kuvendi-nuk-voton-rezoluten-qe-i-ndalon-thacit-te-dialogoje-per-kufijte/20%Monthly2018-11-23 11:10
https://kosovapost.net/manchester-united-vjen-me-nje-super-transferim-nga-serie-a/20%Monthly2018-11-23 10:57
https://kosovapost.net/policia-dhe-prokuroria-japin-detajet-per-ngjarjen-e-fundit-ne-veri/20%Monthly2018-11-23 10:45
https://kosovapost.net/krasniqi-ia-rikujton-be-se-se-cfare-ka-bere-serbia-ne-kosove/20%Monthly2018-11-23 10:28
https://kosovapost.net/klubi-i-prodhuesve-te-kosoves-bene-thirrje-per-mos-ngritje-te-cmimeve/20%Monthly2018-11-23 10:00
https://kosovapost.net/ish-senatorja-belge-edhe-nese-do-te-isha-e-varur-nga-ajri-i-serbise-kurre-nuk-do-ta-blija/20%Monthly2018-11-23 09:56
https://kosovapost.net/salihi-ju-tregoj-perse-nuk-po-shenon-kombetarja-ja-cduhet-te-beje-panucci/20%Monthly2018-11-23 09:48
https://kosovapost.net/nobelistja-tawakkol-karman-mjaft-jepini-fund-luftes-ne-jemen/20%Monthly2018-11-23 09:33
https://kosovapost.net/kek-u-prodhon-vetem-rreth-375-megavat-furnizimi-mbulohet-nga-import/20%Monthly2018-11-23 09:24
https://kosovapost.net/cfare-pritet-te-ndodhe-sot-ne-kosove/20%Monthly2018-11-23 09:23
https://kosovapost.net/mesoni-te-vertetat-qe-nuk-i-keni-ditur-per-makaronat/20%Monthly2018-11-23 09:05
https://kosovapost.net/ramush-haradinaj-ka-disa-fjale-per-situaten-e-sotme/20%Monthly2018-11-23 10:59
https://kosovapost.net/ylli-i-skuadres-vazhdon-kontraten-me-chelsean/20%Monthly2018-11-23 08:42
https://kosovapost.net/pas-aksionit-te-policise-ne-veri-rakiq-kerkon-intervenim-nga-kfor-i/20%Monthly2018-11-23 08:41
https://kosovapost.net/bahtiri-ben-thirrje-per-qetesi/20%Monthly2018-11-23 08:24
https://kosovapost.net/bastiset-shtepia-e-milan-radoiciqit/20%Monthly2018-11-23 08:01
https://kosovapost.net/i-theve-zemrat-tona-njehere-por-bayerni-uron-drogban-per-fundin-e-karrieres/20%Monthly2018-11-23 07:59
https://kosovapost.net/studimi-vezet-ulin-rrezikun-e-semundjeve-te-zemres/20%Monthly2018-11-23 07:52
https://kosovapost.net/a-po-perfundon-lufta-tregtare-kine-shba/20%Monthly2018-11-23 07:51
https://kosovapost.net/qeveria-serbe-mblidhet-urgjent-pas-aksionit-te-rosu-se-ne-veri-te-mitrovices/20%Monthly2018-11-23 07:37
https://kosovapost.net/ndizen-alarmet-ne-veri-te-mitrovices-video/20%Monthly2018-11-23 07:31
https://kosovapost.net/moti-sot-dhe-gjate-vikendit-13/20%Monthly2018-11-23 07:20
https://kosovapost.net/haradinajt-me-shoke-festojne-me-prodhime-vendore-foto/20%Monthly2018-11-23 08:18
https://kosovapost.net/murati-taksa-ndaj-serbise-mesazh-edhe-per-nderkombetaret/20%Monthly2018-11-22 22:39
https://kosovapost.net/puth-ne-balle-policen-e-plagosur-rama-do-ta-dergojme-ne-stamboll/20%Monthly2018-11-22 22:51
https://kosovapost.net/ina-nuku-tregon-kapsolla-me-ra-ne-trup-u-mundova-ta-heq-por-shpertheu/20%Monthly2018-11-22 22:24
https://kosovapost.net/ky-eshte-reagimi-i-bayern-munich-pas-pensionimit-te-drogba/20%Monthly2018-11-22 22:05
https://kosovapost.net/daci-mbeshtet-thacin-per-ndarjen-e-kosoves-leposaviqi-zvecani-dhe-zubin-potoku-nuk-i-vyejne-askujt/20%Monthly2018-11-22 21:50
https://kosovapost.net/pacolli-tregon-shtetet-qe-nuk-na-kane-njohur-por-qe-votuan-per-kosoven-ne-interpol/20%Monthly2018-11-22 21:31
https://kosovapost.net/disa-lojtare-te-pakenaqur-kokecarje-per-ernesto-valverden/20%Monthly2018-11-22 22:08
https://kosovapost.net/vuciq-i-pergjigjet-kushtit-te-haradinajt-per-heqjen-e-takses/20%Monthly2018-11-22 22:07
https://kosovapost.net/gazetari-kosovar-beson-se-u-gabuam-me-taksen-ndaj-serbise-sulmon-haradinajn/20%Monthly2018-11-22 21:00
https://kosovapost.net/trump-falenderon-arabine-saudite-per-cmimin-e-naftes/20%Monthly2018-11-22 20:44
https://kosovapost.net/hoxhaj-nuk-lejojme-qe-serbia-te-ushtroje-agresion-diplomatik-dhe-ta-perdore-kosoven-si-koloni-ekonomike/20%Monthly2018-11-22 20:24
https://kosovapost.net/dodik-kosova-duhet-te-ndalet-qe-te-mos-shkaktohen-trazira-ne-rajon/20%Monthly2018-11-22 21:01
https://kosovapost.net/haradinaj-taksa-100-per-qind-hiqet-vetem-atehere-kur-serbia-e-njeh-kosoven/20%Monthly2018-11-22 20:31
https://kosovapost.net/si-ti-dallojme-semundjet-e-lekures/20%Monthly2018-11-22 20:28
https://kosovapost.net/nainggolan-eshte-shprehur-shume-i-kenaqur-me-aventuren-tek-inter/20%Monthly2018-11-22 19:30
https://kosovapost.net/ja-cfare-moti-do-te-kemi-neser-ne-vendin-tone/20%Monthly2018-11-22 19:26
https://kosovapost.net/shala-ve-ne-aksion-inspektoratin-qe-ta-mbikeqyre-peshen-e-bukes-foto/20%Monthly2018-11-22 18:57
https://kosovapost.net/shtesa-e-sheqerit-ndihmon-ne-luftimin-e-kancerit/20%Monthly2018-11-22 18:43
https://kosovapost.net/kosova-sjell-produktin-me-te-ri-teknologjik/20%Monthly2018-11-22 18:30
https://kosovapost.net/nje-e-pesta-e-popullsise-ruse-jeton-ne-varferi/20%Monthly2018-11-22 18:21
https://kosovapost.net/knaus-kjo-eshte-e-padrejte-nga-be-kosoven-e-kane-bllokuar-ne-te-gjitha-anet/20%Monthly2018-11-22 18:12
https://kosovapost.net/uefa-euro-2020-pyet-a-eshte-xherdan-shaqiri-me-i-miri-ne-ligen-e-kombeve-video/20%Monthly2018-11-22 18:11
https://kosovapost.net/vukoviq-taksa-e-kosoves-rrezikon-10-mije-vende-pune-ne-bosnje/20%Monthly2018-11-22 17:35
https://kosovapost.net/gazetaret-kosovare-vene-ne-siklet-kocijancicin-pse-nuk-reaguat-edhe-per-interpol-njejte-si-per-taksen/20%Monthly2018-11-22 17:41
https://kosovapost.net/haradinaj-tia-kthejme-serbise-ne-te-njejten-mase/20%Monthly2018-11-22 18:14
https://kosovapost.net/cafu-keta-jane-tre-mbrojtesit-e-djathte-me-te-mire-ne-bote/20%Monthly2018-11-22 17:00
https://kosovapost.net/keto-vende-te-kosoves-nuk-do-te-kene-energji-elektrike/20%Monthly2018-11-22 15:52
https://kosovapost.net/privohet-nga-liria-zevendesministri-qe-u-shkarkuar-nga-qeveria-haradinaj/20%Monthly2018-11-22 15:40
https://kosovapost.net/lugina-e-presheves-kerkon-perjashtimin-e-bizneseve-te-shqiptareve-nga-taksa-doganore/20%Monthly2018-11-22 15:34
https://kosovapost.net/ja-cfare-beri-ledri-vula-per-fansin-e-tij-ne-karroce-video/20%Monthly2018-11-22 15:22
https://kosovapost.net/milan-sapo-mori-nje-lajm-jo-te-mire/20%Monthly2018-11-22 15:16
https://kosovapost.net/ne-kacanik-i-djegin-produktet-e-serbise-pas-rritjes-se-takses/20%Monthly2018-11-22 15:13
https://kosovapost.net/pamje-fantastike-nga-lartesia-video/20%Monthly2018-11-22 15:07
https://kosovapost.net/ne-futbollin-amerikan-nuk-pyesin-as-per-gazetaren-ja-cfare-i-ndodhe-video/20%Monthly2018-11-22 14:48
https://kosovapost.net/vlerat-e-qumeshtit-te-ngrohte-per-organizmin/20%Monthly2018-11-22 14:41
https://kosovapost.net/cfare-ishte-shkruar-ne-letren-e-haradinaj-drejtuar-mogherinit/20%Monthly2018-11-22 14:40
https://kosovapost.net/vjen-reagimi-i-ashper-nga-rusia-per-taksen/20%Monthly2018-11-22 14:24
https://kosovapost.net/kocijanciq-hiqeni-taksen-dhe-ndaloni-provokimet/20%Monthly2018-11-22 13:59
https://kosovapost.net/ja-si-ndikon-cokollada-e-zeze-ne-shendetin-tuaj/20%Monthly2018-11-22 13:51
https://kosovapost.net/vuciq-ne-panik-ushtria-e-kosoves-drejt-veriut/20%Monthly2018-11-22 13:49
https://kosovapost.net/bosnja-merr-vendim-ndaj-kosoves-per-taksen/20%Monthly2018-11-22 13:34
https://kosovapost.net/vuciq-nuk-beson-as-tek-be-ja-se-do-ta-zgjidhe-problemin-per-taksen/20%Monthly2018-11-22 13:35
https://kosovapost.net/cfare-po-ndodh-autoblindat-e-policise-se-kosoves-ne-mitrovice/20%Monthly2018-11-22 13:24
https://kosovapost.net/haradinaj-i-dergon-leter-mogherinit-per-taksen-ndaj-produkteve-serbe/20%Monthly2018-11-22 13:26
https://kosovapost.net/dorezohet-vuciq-shqiptare-kendelluni-na-duhet-paqja-ju-lutem-terhiqni-vendimet/20%Monthly2018-11-22 13:09
https://kosovapost.net/spanja-se-nderron-mendjen-per-kosoven-edhe-perkunder-kerkeses-se-ioc-se-2/20%Monthly2018-11-22 12:49
https://kosovapost.net/veteranet-e-uck-se-kerkojne-nga-qeveria-te-mos-heq-dore-nga-taksa-ndaj-serbise/20%Monthly2018-11-22 12:38
https://kosovapost.net/ja-cfare-shkruajne-mediat-e-azerbajxhanit-per-zhegroven/20%Monthly2018-11-22 13:11
https://kosovapost.net/mikullovci-kryeminister-shkarkoje-behgjet-pacollin-na-beri-gaz-te-botes/20%Monthly2018-11-22 12:20
https://kosovapost.net/taksa-kunder-produkteve-serbe-veteranet-e-luftes-e-kane-nje-kerkese-per-qeverine/20%Monthly2018-11-22 12:09
https://kosovapost.net/milaim-zeka-kritikon-deputetet-marre-duhet-me-ju-ardhe-me-i-harxhu-paret-e-tatim-paguesve/20%Monthly2018-11-22 12:01
https://kosovapost.net/kadaj-bujupi-kritikon-opoziten-zgjedhjet-qe-po-i-kerkoni-e-kthejne-ushtrine-ne-piken-zero/20%Monthly2018-11-22 11:42
https://kosovapost.net/keto-jane-dhjete-arsye-pse-duhet-ta-bojkotojme-barkodin-860/20%Monthly2018-11-22 11:21
https://kosovapost.net/muriqi-ju-tregoj-pse-zgjodha-kosoven/20%Monthly2018-11-22 11:11
https://kosovapost.net/mjalte-me-spec-te-djeges-mrekulli-per-shendetin-tone/20%Monthly2018-11-22 11:09
https://kosovapost.net/haradinaj-masa-ndaj-produkteve-te-serbise-eshte-bere-prej-zorit/20%Monthly2018-11-22 11:06
https://kosovapost.net/vazhdon-mashtrimi-i-opinionit/20%Monthly2018-11-22 11:26
https://kosovapost.net/deputeti-berisha-kerkon-ashpersimin-e-masave-ndaj-serbise/20%Monthly2018-11-22 10:39
https://kosovapost.net/kurti-perfaqesuesit-e-politikes-se-jashtem-jane-munduar-te-bejne-biznes-me-interpol/20%Monthly2018-11-22 10:29
https://kosovapost.net/ldk-propozon-rezolute-per-shkarkimin-e-qeverise/20%Monthly2018-11-22 10:25
https://kosovapost.net/b92-nate-dramatike-ne-beograd-te-gjitha-organet-serbe-ne-gjendje-gatishmerie/20%Monthly2018-11-22 10:21
https://kosovapost.net/rakiq-do-te-veprojme-kunder-masave-te-kosoves-ndaj-mallrave-te-serbise/20%Monthly2018-11-22 10:16
https://kosovapost.net/popull-ska-me-hajmalia-te-burdushit/20%Monthly2018-11-22 10:07
https://kosovapost.net/pacolli-ne-panik-kerkon-te-shtyhet-seanca-e-jashtezakonshme-per-deshtimet-ne-politiken-e-jashtme/20%Monthly2018-11-22 10:13
https://kosovapost.net/kurti-hashim-thaci-ka-hedhur-ne-gjyq-kryeministrin-dhe-vendin/20%Monthly2018-11-22 09:51
https://kosovapost.net/taksa-100-ndaj-produkteve-serbe-deklarate-qesharake-nga-kryeministrja-brnabiq/20%Monthly2018-11-22 09:31
https://kosovapost.net/ne-ballinat-e-gazetave-serbe-shkruhet-evrope-turp-te-kesh-pse-hesht/20%Monthly2018-11-22 09:15
https://kosovapost.net/ministri-malazez-serbise-se-di-pse-po-e-beni-kaq-drame-votimin-tone-per-kosoven-ne-interpol/20%Monthly2018-11-22 08:53
https://kosovapost.net/cilat-vende-votuan-per-pranimin-e-kosoves-ne-interpol/20%Monthly2018-11-22 08:47
https://kosovapost.net/bbc-shkruan-per-taksen-e-re-per-produktet-serbe/20%Monthly2018-11-22 08:42
https://kosovapost.net/kandiq-demarkacion-te-vogel-pasi-serbia-ta-njohe-kosoven-ne-kufijte-ekzistues/20%Monthly2018-11-22 08:38
https://kosovapost.net/ja-pse-duhet-te-niseni-mengjesin-me-tershere/20%Monthly2018-11-22 08:32
https://kosovapost.net/ne-kete-menyre-mund-ta-parandaloni-gripin/20%Monthly2018-11-22 08:26
https://kosovapost.net/liverpooli-censuron-barcelonen/20%Monthly2018-11-22 08:25
https://kosovapost.net/bernabiq-per-taksen-do-te-shohim-nese-kemi-mbeshtetjen-serioze-te-be-se/20%Monthly2018-11-22 08:20
https://kosovapost.net/nuk-do-te-kete-me-paga-marramendese-per-futbollistet/20%Monthly2018-11-22 08:15
https://kosovapost.net/ne-maqedoni-shenohet-dita-e-alfabetit-shqip/20%Monthly2018-11-22 08:00
https://kosovapost.net/hiqen-nga-shitja-te-gjitha-produktet-me-mbishkrimet-kosovo-i-metohija/20%Monthly2018-11-22 07:53
https://kosovapost.net/kosova-shton-sanksionet-kunder-serbise-reagojne-ashper-be-ja-e-beogradi/20%Monthly2018-11-22 07:54
https://kosovapost.net/tahiri-kosova-duhet-ta-nderprese-perkohesisht-dialogun-me-serbine/20%Monthly2018-11-22 07:41
https://kosovapost.net/suksesi-ne-ligen-e-kombeve-super-shperblim-per-perfaqesuesen-e-kosoves/20%Monthly2018-11-22 07:32
https://kosovapost.net/kosova-serbia-dhe-bosnja-nuk-do-te-behen-bashke-ne-takimin-e-cefta-s/20%Monthly2018-11-22 07:30
https://kosovapost.net/shuhet-nga-jeta-kreu-i-inteligjences-ruse-njihuni-me-shkakun/20%Monthly2018-11-22 07:26
https://kosovapost.net/te-gjithe-po-tallen-me-kete-video-te-panuccit/20%Monthly2018-11-22 07:20
https://kosovapost.net/mesojeni-perse-duhet-te-hani-kos-cdo-dite/20%Monthly2018-11-22 07:12
https://kosovapost.net/korrigjimi-i-thacit-dhe-fushata-e-serbise-shkaktuan-deshtimin-ne-interpol/20%Monthly2018-11-22 07:07
https://kosovapost.net/parashikimi-i-motit-per-sot-dhe-diteve-ne-vijim-3/20%Monthly2018-11-22 07:02
https://kosovapost.net/tifozat-kuq-e-zi-reagojne-per-gjendjen-e-kombetares-shqiptare/20%Monthly2018-11-21 22:49
https://kosovapost.net/njihuni-me-qytetin-qe-jeton-ne-erresire/20%Monthly2018-11-21 22:40
https://kosovapost.net/hahn-kunder-takses-ndaj-mallrave-serbe/20%Monthly2018-11-21 22:28
https://kosovapost.net/tani-do-te-hani-me-shume-mesoni-te-vertetat-qe-nuk-i-keni-ditur-per-makaronat/20%Monthly2018-11-21 22:15
https://kosovapost.net/ish-ambasadori-i-holandes-be-nuk-reagon-asnjehere-ndaj-serbise-por-tallen-me-procesin-e-normalizimit/20%Monthly2018-11-21 22:00
https://kosovapost.net/arsenal-perseri-i-vihet-pas-dembele/20%Monthly2018-11-21 21:39
https://kosovapost.net/mattis-bisedimet-per-paqe-ne-jemen-pritet-te-nisin-ne-dhjetor/20%Monthly2018-11-21 21:25
https://kosovapost.net/shenjat-e-para-te-kancerit-te-lekures-nje-numer-i-madh-po-i-neglizhojne/20%Monthly2018-11-21 21:11
https://kosovapost.net/koreanojugori-kim-jong-yang-zgjidhet-president-i-ri-i-interpol-it/20%Monthly2018-11-21 20:55
https://kosovapost.net/qeveria-austriake-e-ekstremit-te-djathte-pergatitet-per-ndalesen-e-shamise-ne-shkolla/20%Monthly2018-11-21 20:40
https://kosovapost.net/trump-nuk-heqim-dore-nga-marreveshjet-me-arabine-saudite/20%Monthly2018-11-21 20:28
https://kosovapost.net/ldk-paralajmeron-rrezimin-e-qeverise-me-votat-e-listes-serbe/20%Monthly2018-11-21 20:12
https://kosovapost.net/vihet-ne-zbatim-sistemi-menaxhimit-informativ-te-lendeve/20%Monthly2018-11-21 19:55
https://kosovapost.net/lekaj-nese-hiqet-taksa-ndaj-serbise-qeveria-haradinaj-ska-arsye-te-ekzistoje/20%Monthly2018-11-21 19:45
https://kosovapost.net/te-rinjet-e-prishtines-vazhdojne-takimet-me-vlora-dumoshin-e-ldk-se/20%Monthly2018-11-21 19:40
https://kosovapost.net/kryetari-ka-harruar-premtimet-vitin-2018-po-e-mbyllim-me-7-cerdhe-ne-mungese/20%Monthly2018-11-21 19:24
https://kosovapost.net/be-ja-kerkon-heqjen-e-menjehershme-te-takses-ndaj-serbise/20%Monthly2018-11-21 19:13
https://kosovapost.net/kremlini-ka-pasur-presion-per-zgjedhjen-e-kreut-te-interpol-it/20%Monthly2018-11-21 18:55
https://kosovapost.net/dr-mustafa-bajrami-te-lumte-z-kryeminister/20%Monthly2018-11-21 18:32
https://kosovapost.net/drejtohet-kulla-e-pizes-humbet-4-cm-pjerresi-foto/20%Monthly2018-11-21 18:19
https://kosovapost.net/nisma-socialdemokrate-fuqishem-edhe-ne-matiqan-dhe-arberi/20%Monthly2018-11-21 18:15
https://kosovapost.net/cokollata-e-zeze-mbron-zemren-tuaj/20%Monthly2018-11-21 17:51
https://kosovapost.net/crnadak-vendim-hakmarres-i-prishtines-te-reagoje-be-ja/20%Monthly2018-11-21 17:37
https://kosovapost.net/psg-konfirmon-lendimet-e-dy-yjeve-kryesor-te-skuadres/20%Monthly2018-11-21 17:28
https://kosovapost.net/pacolli-masa-ndaj-serbise-nuk-i-eshte-drejtuar-popullit-serb-qe-jeton-ne-kosove/20%Monthly2018-11-21 17:13
https://kosovapost.net/prizreni-bashkepunon-me-parisin/20%Monthly2018-11-21 16:59
https://kosovapost.net/veseli-be-duhet-te-vendose-kete-vit-per-liberalizimin-e-vizave/20%Monthly2018-11-21 16:33
https://kosovapost.net/bosnja-dhe-hercegovina-reagon-pas-vendimit-te-qeverise-se-kosoves-per-taksen/20%Monthly2018-11-21 17:00
https://kosovapost.net/haradinaj-tregon-se-a-pati-darke-te-helmuar-ne-shtepin-e-behgjet-pacollit/20%Monthly2018-11-21 16:09
https://kosovapost.net/vuciq-ne-tension-pas-takses-100-mbledh-keshillin-e-sigurise-dhe-ambasadoret/20%Monthly2018-11-21 15:52
https://kosovapost.net/keto-jane-vendet-te-cilat-nuk-do-te-kene-energji-elektrike/20%Monthly2018-11-21 15:59
https://kosovapost.net/haradinaj-u-jep-urdher-institucioneve-te-kosoves/20%Monthly2018-11-21 15:41
https://kosovapost.net/haradinaj-vendimi-per-masen-100-per-produktet-e-serbise-hyn-ne-fuqi-menjehere/20%Monthly2018-11-21 15:30
https://kosovapost.net/haradinaj-rritja-e-takses-ndaj-serbise-eshte-bere-nga-zori-e-jo-nga-qefi/20%Monthly2018-11-21 15:30
https://kosovapost.net/qeveria-ndan-500-mije-euro-per-djelmoshat-qe-mbreme-i-sollen-fitore-kosoves/20%Monthly2018-11-21 15:21
https://kosovapost.net/gjermania-heq-vizat-e-punes-nga-janari-i-2019-te/20%Monthly2018-11-21 15:20
https://kosovapost.net/flet-ramiz-klemendi-per-vendimin-e-qeverise-qe-sanksionon-serbine/20%Monthly2018-11-21 15:16
https://kosovapost.net/taksa-per-produktet-e-serbise-ngrihet-ne-100-per-qind/20%Monthly2018-11-21 15:15
https://kosovapost.net/120-mije-euro-do-ti-kushtoj-kosoves-takimi-i-qeverive-kosove-shqiperi/20%Monthly2018-11-21 15:14
https://kosovapost.net/konfirmohen-vazot-per-shortin-e-eliminatoreve-te-euro-2020-ku-gjendet-kosova/20%Monthly2018-11-21 11:29
https://kosovapost.net/zeneli-shenoi-3-gola-per-kosoven-por-nuk-e-dinte-se-kishte-humbur-personin-e-dashur-ne-familje/20%Monthly2018-11-21 11:11
https://kosovapost.net/kurti-mos-te-lejojme-te-na-percaje-serbia-te-behemi-bashke-per-shtetin-tone/20%Monthly2018-11-21 11:28
https://kosovapost.net/deputetja-haxhiu-perplaset-me-ministrin-e-financave-ja-cfare-i-thote/20%Monthly2018-11-21 11:05
https://kosovapost.net/deputeti-kuqi-mbrone-ministrin-hamza/20%Monthly2018-11-21 10:47
https://kosovapost.net/ky-leng-ben-pastrimin-e-veshkeve-menjehere/20%Monthly2018-11-21 10:43
https://kosovapost.net/deputetja-boshnjake-e-mllefosur-qe-bosnja-votoj-kunder-kosoves/20%Monthly2018-11-21 10:35
https://kosovapost.net/ne-vitin-2019-rritja-ekonomik-do-te-jete-4-7-per-qind/20%Monthly2018-11-21 10:17
https://kosovapost.net/apeli-verteton-pafajesine-e-imameve-dhe-fuad-ramiqit/20%Monthly2018-11-21 10:16
https://kosovapost.net/hamza-nuk-do-marrim-huamarrje-qe-e-fut-vendin-ne-borxh-publik/20%Monthly2018-11-21 10:13
https://kosovapost.net/ish-drejtori-i-policise-flet-pas-deshtimit-te-kosove-ne-interpol-ja-cfare-thote/20%Monthly2018-11-21 10:34
https://kosovapost.net/macron-leter-vuciqit-ja-cka-i-shkruan/20%Monthly2018-11-21 09:58
https://kosovapost.net/sipas-shkences-geshtenja-eshte-nje-ilac-i-mire-per-veshket/20%Monthly2018-11-21 09:47
https://kosovapost.net/kosoves-i-vjen-edhe-nje-ndihme-e-madhe-nga-gjermania/20%Monthly2018-11-21 10:24
https://kosovapost.net/keto-jane-simptomat-e-para-te-atakut/20%Monthly2018-11-21 09:17
https://kosovapost.net/vjen-deklarata-e-papritur-e-trajnerit-te-azerbajxhanit-per-paraqitjen-e-kosoves/20%Monthly2018-11-21 09:35
https://kosovapost.net/citaku-fitorja-e-mbremshme-nuk-e-kompenson-deshtimin-tim-dhe-te-kolegeve-te-mi/20%Monthly2018-11-21 10:20
https://kosovapost.net/ky-qytet-i-kosoves-do-te-mbetet-gjashte-ore-pa-energji-elektrike/20%Monthly2018-11-21 10:21
https://kosovapost.net/kosova-pret-shume-nga-amerikani-i-saponatyralizuar/20%Monthly2018-11-21 08:42
https://kosovapost.net/britania-kosova-e-pamposhtur-ne-10-ndeshje-futbolli/20%Monthly2018-11-21 08:37
https://kosovapost.net/kritikat-ndaj-facebook-a-do-te-dorehiqet-zuckerberg/20%Monthly2018-11-21 08:25
https://kosovapost.net/shpresoj-qe-guardiola-ta-kete-pare-ndeshjen/20%Monthly2018-11-21 08:13
https://kosovapost.net/edhe-rusia-deshton-ne-interpol-nuk-e-merr-kryesimin/20%Monthly2018-11-21 08:07
https://kosovapost.net/hungaria-miraton-kerkesen-e-gruevskit-per-azil-politik/20%Monthly2018-11-21 08:03
https://kosovapost.net/challandes-tregon-celesin-e-suksesit-te-kosoves-luajtem-si-gladiatore/20%Monthly2018-11-21 07:57
https://kosovapost.net/lista-e-shteteve-qe-votuan-kunder-kosoves-ne-interpol/20%Monthly2018-11-21 07:51
https://kosovapost.net/deshtimi-ne-interpol-e-ne-liberalizim-favorizon-zgjedhjet/20%Monthly2018-11-21 07:49
https://kosovapost.net/ja-cfare-thone-serbet-per-fitoren-e-kosoves-foto/20%Monthly2018-11-21 07:46
https://kosovapost.net/skenaret-qe-shqiperia-dhe-kosova-te-mos-jene-ne-nje-grup-ne-shortin-e-euro-2020/20%Monthly2018-11-21 07:38
https://kosovapost.net/gjermania-lehteson-rregullat-per-punesimin-e-te-huajve/20%Monthly2018-11-21 07:33
https://kosovapost.net/perfitimet-e-pirjes-se-ujit-esell-ne-mengjes/20%Monthly2018-11-21 07:31
https://kosovapost.net/si-u-shpenzuan-parate-e-lobimit-per-interpol/20%Monthly2018-11-21 07:27
https://kosovapost.net/moti-sot-me-vranesira-e-shi-2/20%Monthly2018-11-21 07:22
https://kosovapost.net/vjen-nje-lajm-i-keq-nga-brukseli-per-vizat/20%Monthly2018-11-20 23:26
https://kosovapost.net/unioni-i-bizneseve-shqiptaro-gjermane-kerkon-bojkot-te-produkteve-serbe/20%Monthly2018-11-20 22:56
https://kosovapost.net/ja-cfare-ndodh-me-organizmin-tuaj-nese-pini-uje-cdo-dite/20%Monthly2018-11-20 22:42
https://kosovapost.net/limaj-thote-se-kosova-shenoi-fitore-historike-nuk-e-harron-fadil-vokrrin/20%Monthly2018-11-20 22:26
https://kosovapost.net/veseli-me-urim-te-vecante-per-fitoren-e-kosoves-ne-futboll/20%Monthly2018-11-20 22:06
https://kosovapost.net/nje-luge-nga-kjo-perzierje-para-gjumit-dhe-nuk-do-te-zgjoheni-me-kurre-te-lodhur/20%Monthly2018-11-20 22:00
https://kosovapost.net/moti-neser-ne-kosove-5/20%Monthly2018-11-20 21:48
https://kosovapost.net/djemte-e-vokrrit-e-shkruajne-historine-kalojne-ne-play-off-te-liges-se-kombeve/20%Monthly2018-11-20 21:40
https://kosovapost.net/luanet-e-kombetares-dhurojne-spektakel-zeneli-shenon-golin-e-katert-per-kosoven/20%Monthly2018-11-20 21:55
https://kosovapost.net/arber-zeneli-kompleton-hetrikun-kosova-e-pameshirshme-per-azeret/20%Monthly2018-11-20 21:24
https://kosovapost.net/kosova-tund-per-te-treten-here-porten-e-azerbejxhanit/20%Monthly2018-11-20 21:16
https://kosovapost.net/kosova-tunde-per-te-treten-here-porten-e-azerbejxhanit/20%Monthly2018-11-20 21:14
https://kosovapost.net/zeneli-i-papermbajtshem-shenon-golin-e-dyte/20%Monthly2018-11-20 21:11
https://kosovapost.net/vetite-sheruese-te-rigonit/20%Monthly2018-11-20 21:00
https://kosovapost.net/ap-raporton-per-deshtimin-e-kosoves-ne-interpol-e-penguan-serbia-dhe-rusia/20%Monthly2018-11-20 21:20
https://kosovapost.net/kosova-azerbajxhan-moment-emocional-ne-minuten-e-9%e2%80%b2-te/20%Monthly2018-11-20 20:29
https://kosovapost.net/kadri-gervalla-i-nismas-konsull-i-kosoves-ne-stuttgart/20%Monthly2018-11-20 20:11
https://kosovapost.net/harrojeni-interpol-in-keto-foto-te-lojtareve-te-kosoves-do-tiu-bejne-krenar-foto/20%Monthly2018-11-20 20:24
https://kosovapost.net/smoothie-me-molle-mengjesi-ideal/20%Monthly2018-11-20 19:58
https://kosovapost.net/halil-kastrati-percjell-nga-afer-perfaqesuesen-e-kosoves-foto/20%Monthly2018-11-20 20:17
https://kosovapost.net/zbulohet-se-perse-challandes-e-la-ne-stol-ujkanin-dhe-po-starton-me-muriqin/20%Monthly2018-11-20 19:35
https://kosovapost.net/as-shiu-nuk-i-ndal-tifozat-e-kosoves-ja-si-eshte-mbushur-stadiumi-foto/20%Monthly2018-11-20 19:39
https://kosovapost.net/pamjet-e-para-te-lojtareve-te-kosoves-ne-stadiumin-fadil-vokrri-foto/20%Monthly2018-11-20 19:19
https://kosovapost.net/veseli-per-vizat-te-mogherini/20%Monthly2018-11-20 19:19
https://kosovapost.net/tahiri-do-te-punesohen-120-gardiane-te-rinj/20%Monthly2018-11-20 19:02
https://kosovapost.net/mos-u-jepni-femijeve-mjalte-me-qumesht-shfaqet-kjo-semundje-e-rralle/20%Monthly2018-11-20 18:56
https://kosovapost.net/qeveria-i-shpenzoi-kot-te-pakten-1-2-milion-euro-per-interpol/20%Monthly2018-11-20 18:32
https://kosovapost.net/qeveria-mund-ta-rrit-masen-ndaj-produkteve-te-serbise-e-bosnjes/20%Monthly2018-11-20 18:20
https://kosovapost.net/ne-u-kenaqem-ne-dubai-per-deshtimin-nuk-jemi-pergjegjes/20%Monthly2018-11-20 18:04
https://kosovapost.net/haziri-sot-ne-dubai-mungoi-nje-fadil-vokrri/20%Monthly2018-11-20 17:54
https://kosovapost.net/lushaku-deshtimet-e-diplomacise-tregojne-se-kosova-eshte-shtet-pa-vizion-te-qarte/20%Monthly2018-11-20 17:47
https://kosovapost.net/daciqi-fyen-kancelarin-austriak-vuciqi-ia-arsyeton-fyerjet-e-tij/20%Monthly2018-11-20 17:36
https://kosovapost.net/lufta-ekonomike-kosove-serbi/20%Monthly2018-11-20 17:22
https://kosovapost.net/lojtaret-e-kosoves-kane-nevoje-per-psikolog/20%Monthly2018-11-20 17:06
https://kosovapost.net/scott-mospranimi-i-kosoves-ne-interpol-zhgenjyes/20%Monthly2018-11-20 16:54
https://kosovapost.net/keto-qyetet-te-kosoves-nuk-do-te-kene-energji-elektrike-keto-jane-arsyet/20%Monthly2018-11-20 15:54
https://kosovapost.net/haxhiu-me-keqardhje-e-njejta-gje-si-me-interpolin-do-te-ndodh-edhe-me-liberalizmin-e-vizave/20%Monthly2018-11-20 15:48
https://kosovapost.net/kurti-per-interoplin-me-keta-njerez-qe-na-perfaqesojne-nuk-mund-te-kemi-rezultate-te-tjera/20%Monthly2018-11-20 15:09
https://kosovapost.net/vetevendosje-krereve-te-shtetit-dorehiquni/20%Monthly2018-11-20 14:49
https://kosovapost.net/ldk-mbledh-kryesine-ja-cfare-pritet-te-diskutojne/20%Monthly2018-11-20 14:35
https://kosovapost.net/limaj-reagon-per-mosanetaresimin-e-kosoves-ne-interpol/20%Monthly2018-11-20 14:15
https://kosovapost.net/pacolli-duhet-te-jep-doreheqje-ne-kohe-ndersa-qeveria-ne-nje-kohe-te-ardhshme/20%Monthly2018-11-21 10:25
https://kosovapost.net/veriu-i-mitrovices-feston-per-deshtimin-e-kosoves-ne-interpol/20%Monthly2018-11-20 13:57
https://kosovapost.net/liverpool-heq-dore-nga-nabil-fekir/20%Monthly2018-11-20 13:49
https://kosovapost.net/ministri-shala-kunder-ngritjes-se-cmimit-te-bukes/20%Monthly2018-11-20 13:43
https://kosovapost.net/behuni-gati-per-duelin-e-dy-njerezit-me-te-forte-te-planetit/20%Monthly2018-11-20 13:41
https://kosovapost.net/ska-faj-serbia-per-interpolin-po-qeveria-e-o-ruku-t-dhe-opozita-inerte/20%Monthly2018-11-20 13:45
https://kosovapost.net/pas-vendimit-te-interpolit-kerkohet-qe-taksa-ndaj-serbise-te-rritet-ne-25-per-qind/20%Monthly2018-11-20 12:20
https://kosovapost.net/e-pamundur-keto-jane-pasojat-e-migrenes/20%Monthly2018-11-20 12:13
https://kosovapost.net/te-reformohet-apo-ti-vehet-dryri-arsimit-universitar/20%Monthly2018-11-20 12:04
https://kosovapost.net/nderprerje-emergjente-te-energjise-elektrike-ne-kete-qytet/20%Monthly2018-11-20 12:07
https://kosovapost.net/labinot-tahiri-mos-anetaresimi-i-kosoves-ne-interpol-deshtim-per-vendin/20%Monthly2018-11-20 12:12
https://kosovapost.net/ronaldo-do-shkonte-te-milani-por-ja-kush-e-pengoi-transferimin/20%Monthly2018-11-20 11:53
https://kosovapost.net/krasniqi-i-kerkon-ministrit-shala-merr-masa-ndaj-mallrave-me-afat-te-skaduar/20%Monthly2018-11-20 11:29
https://kosovapost.net/flet-kryediplomati-pas-deshtimit-te-kosoves-per-anetaresim-ne-interpol/20%Monthly2018-11-20 11:23
https://kosovapost.net/vuciq-flet-pas-deshtimit-te-kosoves-ne-interpol-ja-cfare-thote/20%Monthly2018-11-20 11:10
https://kosovapost.net/deshtimi-i-kosoves-ne-interpol-rezultat-i-politizimit-te-diplomacise-kosovare/20%Monthly2018-11-20 11:06
https://kosovapost.net/ronaldo-isha-shume-i-merzitur-per-shkak-te-shitjes-se-ozilit/20%Monthly2018-11-20 10:51
https://kosovapost.net/reagon-vuciq-serbia-nuk-eshte-vend-qe-mposhtet-perulet-dhe-shkelet-lehte/20%Monthly2018-11-20 10:43
https://kosovapost.net/me-zhvates-te-parase-publike-e-shkeles-te-ligjit-nuk-ka-anetaresime-ne-organizata-nderkombetare/20%Monthly2018-11-20 10:29
https://kosovapost.net/thaci-mos-te-mendon-askush-qe-serbia-nuk-do-ta-pengon-rrugetimin-tone/20%Monthly2018-11-20 10:25
https://kosovapost.net/presidenti-i-gabonit-ne-arabine-saudite/20%Monthly2018-11-20 10:17
https://kosovapost.net/ja-si-reagon-thaci-pas-deshtimit-te-kosoves-per-interpol/20%Monthly2018-11-20 10:14
https://kosovapost.net/shba-fushata-e-presionit-nga-serbia-beri-qe-kosova-te-deshtoje-ne-interpol/20%Monthly2018-11-20 10:04
https://kosovapost.net/deshtimi-i-anetaresimit-ne-interpol-eshte-goditja-e-radhes-qe-e-merr-kosova/20%Monthly2018-11-20 09:57
https://kosovapost.net/vuciq-e-daciq-dalin-ne-konference-per-media/20%Monthly2018-11-20 09:50
https://kosovapost.net/fushata-e-eger-e-serbise-deshmoi-edhe-njehere-karakterin-e-saj-kunder-kosoves/20%Monthly2018-11-20 09:44
https://kosovapost.net/ja-cfare-shkruan-ministri-i-brendshem-serb-per-deshtimin-e-kosoves-ne-interpol/20%Monthly2018-11-20 09:37
https://kosovapost.net/keto-jane-disa-nga-shtetet-qe-votuan-kunder-kosoves-ne-interpol/20%Monthly2018-11-20 09:29
https://kosovapost.net/dybala-ka-kete-lutje-per-lionel-messin/20%Monthly2018-11-20 09:27
https://kosovapost.net/lajmi-i-fundit-kosova-perfundimisht-deshton-te-pranohet-ne-interpol/20%Monthly2018-11-20 09:15
https://kosovapost.net/izraeli-ka-nje-lajm-per-shqiptaret-as-qe-kemi-ndermend-ta-njohim-ndonjehere-kosoven/20%Monthly2018-11-20 09:13
https://kosovapost.net/vatikani-zyrtare-e-perseriti-ate-qe-kishte-thene-me-pare-skenderbeu-eshte-atlet-i-krishterimit/20%Monthly2018-11-20 12:29
https://kosovapost.net/kjo-eshte-receta-per-pastrimin-e-melcise/20%Monthly2018-11-20 09:09
https://kosovapost.net/haradinaj-projektet-per-ujembledhesit-dhe-trajtimin-e-ujerave-te-zeza-prioritet-i-qeverise/20%Monthly2018-11-20 09:06
https://kosovapost.net/facebook-vjen-me-lajmin-qe-po-e-prisnin-te-gjithe/20%Monthly2018-11-20 09:04
https://kosovapost.net/momenti-kur-policia-e-kosoves-hyn-ne-asamblene-e-pergjithshme-te-interpol-it/20%Monthly2018-11-20 08:57
https://kosovapost.net/cmimi-i-naftes-neper-shtetet-e-ndryshme-te-botes-do-te-befasoheni-me-dallimin/20%Monthly2018-11-20 08:32
https://kosovapost.net/lajmi-i-fundit-kosova-deshton-te-pranohet-ne-interpol-ne-raundin-e-pare/20%Monthly2018-11-20 08:49
https://kosovapost.net/rezultate-te-pabesueshme-nje-gote-uje-ne-mengjes/20%Monthly2018-11-20 08:29
https://kosovapost.net/hoti-kosova-meriton-te-pranohet-ne-interpol/20%Monthly2018-11-20 08:23
https://kosovapost.net/kosova-sot-ndeshet-me-azerbajxhanin/20%Monthly2018-11-20 08:19
https://kosovapost.net/shperthen-vullkani-fuego-mijera-njerez-evakuohen-foto/20%Monthly2018-11-20 08:12
https://kosovapost.net/mimoza-kusari-lila-kerkon-konsensus-per-dialogun-pastaj-zgjedhje/20%Monthly2018-11-20 08:06
https://kosovapost.net/kosoves-i-duhet-barazimi-trajneri-i-azerbajxhanit-mendon-ndryshe-ja-cfare-thote/20%Monthly2018-11-20 08:02
https://kosovapost.net/ky-numer-i-votave-i-nevojitet-kosoves-per-pranim-ne-interpol/20%Monthly2018-11-20 07:59
https://kosovapost.net/sekretari-jurgen-stock-arsyeton-pse-kosova-duhet-te-jete-pjese-e-interpol-it/20%Monthly2018-11-20 07:50
https://kosovapost.net/vuciq-nuk-ka-vazhdim-te-dialogut-derisa-prishtina-te-terheq-masat/20%Monthly2018-11-20 07:43
https://kosovapost.net/thaci-nuk-raporton-per-parate-e-shpenzuara-per-lobim/20%Monthly2018-11-20 07:35
https://kosovapost.net/keta-jane-dy-kundershtaret-e-mundshem-te-kosoves-ne-ligen-e-kombeve/20%Monthly2018-11-20 07:26
https://kosovapost.net/sot-votohet-per-anetaresimin-e-kosoves-ne-interpol/20%Monthly2018-11-20 07:23
https://kosovapost.net/edhe-nje-arsye-me-shume-per-te-pire-kafe-ne-mengjes-zvogelon-mundesine-e-zhvillimit-te-diabetit/20%Monthly2018-11-20 07:19
https://kosovapost.net/moti-sot-dhe-gjate-javes-8/20%Monthly2018-11-20 07:12
https://kosovapost.net/turqia-merr-primatin-per-botimin-e-kuranit-me-alfabetin-braille/20%Monthly2018-11-19 22:56
https://kosovapost.net/mianmar-ihh-shtriu-doren-e-ndihmes-per-13-milione-muslimane-rohingya/20%Monthly2018-11-19 22:49
https://kosovapost.net/arsimi-kosovar-i-mbyt-femijet-ne-teori-dhe-nuk-u-dhuron-mundesi-ta-jetojne-mesimin-ne-praktike/20%Monthly2018-11-19 22:42
https://kosovapost.net/zbulohet-kundershtarja-e-ardhshme-e-kosoves-ne-ligen-e-kombeve/20%Monthly2018-11-19 22:35
https://kosovapost.net/liberalizimi-i-vizave-per-kosoven-mbetet-pas-zgjedhjeve-evropiane/20%Monthly2018-11-19 22:28
https://kosovapost.net/mogherini-be-ja-mbeshtet-marreveshjen-berthamore-por-sinjoron-problemet-me-burim-iranin/20%Monthly2018-11-19 22:15
https://kosovapost.net/grenlande-nje-krater-gjigant-zbulohet-nen-shtresat-e-akullit/20%Monthly2018-11-19 22:02
https://kosovapost.net/moti-neser-ne-kosove-4/20%Monthly2018-11-19 21:45
https://kosovapost.net/krasniqi-kerkesat-e-vv-se-dhe-ldk-se-per-zgjedhje-jane-jo-serioze/20%Monthly2018-11-19 21:39
https://kosovapost.net/efektet-shendetesore-te-dushit-te-nxehte/20%Monthly2018-11-19 21:26
https://kosovapost.net/e-kerkon-e-gjithe-evropa-por-ja-ku-po-transferohet-de-ligt/20%Monthly2018-11-19 21:13
https://kosovapost.net/dr-shefqet-krasniqi-godet-ne-dhjeteshe-baton-haxhiun-mediet-dhe-ti-se-bashku-me-to-keni-shpifur-kunder-meje/20%Monthly2018-11-19 21:07
https://kosovapost.net/ministri-i-brendshem-serb-e-pranon-se-do-te-jete-e-veshtire-te-ndalohet-pranimi-i-kosoves-ne-interpol/20%Monthly2018-11-19 20:43
https://kosovapost.net/qendra-per-mbrojtjen-e-grave-dhe-femijeve-rrezikon-te-mbyllet/20%Monthly2018-11-19 20:28
https://kosovapost.net/ja-cfare-i-ndodh-trupit-tuaj-nese-hani-tershere-cdo-dite/20%Monthly2018-11-19 20:18
https://kosovapost.net/gjermania-holanda-shenohet-gol-rakete/20%Monthly2018-11-19 20:07
https://kosovapost.net/edhe-rama-ne-austri-por-mediat-flasin-per-takimin-kurz-dhe-soros/20%Monthly2018-11-19 19:47
https://kosovapost.net/grate-shtatzena-qe-marrin-paracemtol-rrezikojne-uljen-e-nivelit-te-inteligjences-se-femijeve/20%Monthly2018-11-19 19:39
https://kosovapost.net/zyrtare-kosova-me-perforcim-gjigant-ne-basketboll-para-kualifikimeve-ne-kampionatit-evropian/20%Monthly2018-11-19 19:26
https://kosovapost.net/ministria-e-jashtme-e-maqedonise-note-proteste-hungarise-per-gruevskin/20%Monthly2018-11-19 19:11
https://kosovapost.net/rritet-per-30-per-qind-cmimi-i-bukes-ne-kosove/20%Monthly2018-11-19 19:04
https://kosovapost.net/zyberaj-serbia-ka-nisur-ofensive-te-papare-qe-te-bllokoje-anetaresimin-e-kosoves-ne-interpol/20%Monthly2018-11-19 18:49
https://kosovapost.net/limaj-ka-nje-porosi-per-te-rinjte-kosovare/20%Monthly2018-11-19 18:34
https://kosovapost.net/avokati-i-burdushit-atij-po-iu-behet-padrejtesi-e-madhe/20%Monthly2018-11-19 18:22
https://kosovapost.net/teologu-zvicerian-dr-hans-kung-nuk-mund-ta-mohojme-se-muhamedi-eshte-udhezimi-i-vertete-per-shpetim/20%Monthly2018-11-19 17:48
https://kosovapost.net/deputeti-i-kuvendit-te-kosoves-rrefen-nese-ka-kerkuar-shpetim-tek-burdushi/20%Monthly2018-11-19 17:42
https://kosovapost.net/tronditet-bota-e-futbollit-gjendet-pa-shenja-jete-futbollisti-i-njohur/20%Monthly2018-11-19 17:38
https://kosovapost.net/mali-i-zi-ska-pse-te-votoje-kunder-kosoves-ne-interpol-thote-darmanoviq/20%Monthly2018-11-19 17:27
https://kosovapost.net/ministri-ismaili-rreth-arrestimeve-ne-msh-do-te-jemi-te-pakompromis-ne-luften-kunder-korrupsionit/20%Monthly2018-11-19 17:16
https://kosovapost.net/spanja-se-nderron-mendjen-per-kosoven-edhe-perkunder-kerkeses-se-ioc-se/20%Monthly2018-11-19 17:02
https://kosovapost.net/keto-qytete-do-te-mbesin-pa-energji-elektrike/20%Monthly2018-11-19 16:03
https://kosovapost.net/lojtari-i-azerbajxhanit-do-te-jete-nje-duel-i-nxehte-ne-stadiumin-fadil-vokrri/20%Monthly2018-11-19 15:50
https://kosovapost.net/lajmi-i-fundit-ky-shtet-e-mbeshtet-kosoven-ne-interpol/20%Monthly2018-11-19 15:20
https://kosovapost.net/bora-ne-kosove-ja-sa-jane-bere-pergatitjet-ne-komunikacion/20%Monthly2018-11-19 15:14
https://kosovapost.net/kercitja-e-kockave-gjate-levizjeve-paralajmeron-kete-semundje/20%Monthly2018-11-19 15:14
https://kosovapost.net/veseli-nuk-e-perjashton-qe-28-nentori-te-jete-date-e-transformimit-te-fsk-se/20%Monthly2018-11-19 15:14
https://kosovapost.net/4-shenjat-qe-trupi-juaj-po-vuan-nga-niveli-i-larte-i-aciditetit/20%Monthly2018-11-19 14:52
https://kosovapost.net/sonte-liga-e-kombeve-ja-ndeshja-kryesore-e-mbremjes/20%Monthly2018-11-19 14:50
https://kosovapost.net/pjestaret-e-forcave-te-armatosura-te-maqedonise-trajnohen-ne-kazermen-e-fsk-se/20%Monthly2018-11-19 14:48
https://kosovapost.net/kosova-merr-edhe-nje-mase-ndaj-serbise-ndalon-shitjen-e-produkteve-kosova-dhe-metohia/20%Monthly2018-11-19 14:40
https://kosovapost.net/keto-jane-keqperdorimet-ne-stacionin-e-autobuseve-ne-prishtine/20%Monthly2018-11-19 14:33
https://kosovapost.net/pacolli-flet-nga-dubai-tregon-nese-kosova-eshte-afer-anetaresimit-ne-interpol/20%Monthly2018-11-19 14:32
https://kosovapost.net/cartet-kadri-veseli-do-ti-deklaroni-edhe-ka-sa-gra-i-keni/20%Monthly2018-11-19 14:23
https://kosovapost.net/pema-e-ullirit-me-e-vjetera-ne-bote-gjendet-ne-kete-shtet/20%Monthly2018-11-19 14:06
https://kosovapost.net/reagon-elvis-naci-mos-shpifni-ndaj-hoxhallareve/20%Monthly2018-11-19 13:45
https://kosovapost.net/thaci-i-hakmerret-haradinajt-e-con-ne-kushtetuese/20%Monthly2018-11-19 13:57
https://kosovapost.net/pdk-ja-shenon-nje-vjetorin-e-humbjes-se-madhe-ja-per-cka-behet-fjale/20%Monthly2018-11-19 13:17
https://kosovapost.net/nentori-me-acar-nga-kjo-dite-do-te-bien-deri-ne-20-grade-temperaturat/20%Monthly2018-11-19 13:15
https://kosovapost.net/dorezohet-kontigjenti-i-shtate-ne-prokurorine-speciale/20%Monthly2018-11-19 13:04
https://kosovapost.net/serbia-ne-ethe-shba-britania-e-madhe-dhe-turqia-ne-ofanzive-lobuese-per-anetaresimin-e-kosoves-ne-interpol/20%Monthly2018-11-19 13:10
https://kosovapost.net/e-pabesueshme-ja-si-shiten-vezet-nga-serbia-ne-kosove/20%Monthly2018-11-19 12:29
https://kosovapost.net/konsumoni-portokall-ja-perfitimet-shendetesore/20%Monthly2018-11-19 12:23
https://kosovapost.net/haradinaj-ne-vjene-kosova-ofron-shume-mundesi-per-investitoret-e-huaj/20%Monthly2018-11-19 12:15
https://kosovapost.net/neymar-it-nuk-i-luhet-me-ramosin/20%Monthly2018-11-19 12:13
https://kosovapost.net/bernabiq-kushtezon-bisedimet-pasi-kosova-theqe-taksen/20%Monthly2018-11-19 12:01
https://kosovapost.net/kujt-i-paguajne-qira-partite-politike-ne-kosove/20%Monthly2018-11-19 12:01
https://kosovapost.net/veseli-mos-tiu-shkoj-mendja-te-pasuroheni-ne-kurriz-te-qytetareve/20%Monthly2018-11-19 11:45
https://kosovapost.net/veseli-serbise-nuk-do-tia-dalesh-te-na-pengosh-rrugen-per-interpol/20%Monthly2018-11-19 11:49
https://kosovapost.net/veseli-be-se-mbajeni-fjalen-per-heqjen-e-vizave-kete-vit/20%Monthly2018-11-19 11:36
https://kosovapost.net/kancelari-kurz-bashkimi-evropian-i-kompletuar-vetem-me-ballkanin-perendimor/20%Monthly2018-11-19 11:13
https://kosovapost.net/ministri-i-drejtesise-tahiri-ka-nje-lajm-te-mire-per-femijet-e-kosoves/20%Monthly2018-11-19 11:07
https://kosovapost.net/mbrojtesi-i-skocise-tregon-per-duelin-me-grezden-ja-cfare-thote/20%Monthly2018-11-19 10:58
https://kosovapost.net/rriten-tensionet-pas-vales-se-emigranteve-ne-kufirin-shba-meksike/20%Monthly2018-11-19 10:54
https://kosovapost.net/cfare-mban-me-vete-putin-kur-shkon-ne-takime/20%Monthly2018-11-19 10:47
https://kosovapost.net/fale-nje-metode-shtepiake-mund-te-sherohet-migrena-dhe-dhimbja-e-kokes/20%Monthly2018-11-19 10:42
https://kosovapost.net/kombetarja-u-shpartallua-ne-gola-befason-trajneri-ja-cfare-thote/20%Monthly2018-11-19 10:41
https://kosovapost.net/pas-reshjeve-te-bores-vjen-nje-lajm-fantastik-per-prishtinasit/20%Monthly2018-11-19 10:14
https://kosovapost.net/haradinaj-kerkon-nga-kurzit-futjen-ne-agjenden-e-be-se-liberalizimin-e-vizave-per-kosoven/20%Monthly2018-11-19 10:13
https://kosovapost.net/veseli-shteti-duhet-te-kete-kujdes-per-femijet/20%Monthly2018-11-19 10:01
https://kosovapost.net/ja-si-i-pergjigjet-memli-krasniqi-listes-serbe-per-rrezimin-e-qeverise/20%Monthly2018-11-19 09:25
https://kosovapost.net/ne-kete-pjese-te-prishtines-do-te-kete-nderprerje-emergjente-te-energjise-elektrike/20%Monthly2018-11-19 09:18
https://kosovapost.net/ju-bie-shpejt-bateria-e-telefonit-ja-si-ti-jepni-fund-ketij-problemi/20%Monthly2018-11-19 09:15
https://kosovapost.net/kjo-nderhyrje-cavanit-ndaj-neymar-shkakton-polemika-video/20%Monthly2018-11-19 09:11
https://kosovapost.net/trump-eshte-mashtrim-nuk-kishte-bashkepunim-te-fshehte-me-rusine/20%Monthly2018-11-19 09:00
https://kosovapost.net/mediat-serbe-vuciq-kundershton-planin-e-ri-te-brukselit-2/20%Monthly2018-11-19 08:53
https://kosovapost.net/ky-ushqim-bene-mrekulli-ne-qarkullimin-e-gjakut-tuaj/20%Monthly2018-11-19 08:49
https://kosovapost.net/mediat-serbe-vuciq-kundershton-planin-e-ri-te-brukselit/20%Monthly2018-11-19 08:36
https://kosovapost.net/migrimi-ilegal-dhe-mungesa-e-reformave-pengese-per-liberalizimin/20%Monthly2018-11-19 08:02
https://kosovapost.net/kosova-dhe-shqiperia-do-te-firmosin-marreveshjen-per-heqjen-e-roamingut/20%Monthly2018-11-19 07:58
https://kosovapost.net/tornadoja-godet-plazhin-shikoni-pamjet-video/20%Monthly2018-11-19 07:49
https://kosovapost.net/neser-vendimi-i-interpol-it-per-kosoven/20%Monthly2018-11-19 07:46
https://kosovapost.net/shtimi-i-skemave-pensionale-ad-hoc-rrezikon-stabilitetin-financiar-dhe-paralajmeron-trazira-sociale/20%Monthly2018-11-19 07:31
https://kosovapost.net/shikoni-cfare-ben-morata-me-porten-video/20%Monthly2018-11-19 07:26
https://kosovapost.net/mengjesi-ideal-per-zemren-3/20%Monthly2018-11-19 07:21
https://kosovapost.net/keto-jane-pese-arsye-te-shendetshme-per-ta-pire-kafen-e-mengjesit/20%Monthly2018-11-19 07:20
https://kosovapost.net/phillips-ndarja-e-kosoves-pjese-e-planit-strategjik-te-putinit/20%Monthly2018-11-19 07:14
https://kosovapost.net/moti-sot-dhe-gjate-javes-7/20%Monthly2018-11-19 07:11
https://kosovapost.net/mbi-94-per-qind-e-grurit-importohet-nga-serbia/20%Monthly2018-11-19 06:33
https://kosovapost.net/ja-me-ke-pritet-te-takohet-ne-gjysmefinale-kosova-nese-mbetet-ne-vendin-e-pare/20%Monthly2018-11-19 06:21
https://kosovapost.net/myftiu-ternava-dhe-kryetari-i-dijanetit-te-turqise-prof-dr-ali-erbash-vizituan-vendin-e-caktuar-per-ndertimin-e-xhamise-qendrore/20%Monthly2018-11-18 22:50
https://kosovapost.net/u-mbajt-program-festiv-me-rastin-e-ditelindjes-se-muhamedit-a-s/20%Monthly2018-11-18 22:45
https://kosovapost.net/101-punedhenesve-ne-sektorin-e-ndertimtarise-u-nderpritet-puna-kjo-eshte-arsyeja/20%Monthly2018-11-18 22:24
https://kosovapost.net/zvicra-5-2-belgjika-ja-cfare-note-ka-marre-shaqiri-e-xhaka/20%Monthly2018-11-18 22:18
https://kosovapost.net/haxhiu-ne-vendosim-lule-per-adem-jasharin-e-zahir-pajazitin-por-jo-per-ibrahim-rugoven/20%Monthly2018-11-18 22:34
https://kosovapost.net/behuni-gati-keto-temperatura-na-presin-gjate-javes/20%Monthly2018-11-18 21:57
https://kosovapost.net/komisioni-ne-pritje-te-qeverise-per-korrigjimin-e-marreveshjes-me-malin-e-zi/20%Monthly2018-11-18 21:40
https://kosovapost.net/bulliqi-nuk-kemi-marre-detyre-tjeter-nga-qeveria-per-rishikimin-e-marreveshjes-se-demarkacionit/20%Monthly2018-11-18 21:28
https://kosovapost.net/nese-keni-te-vjellura-gjate-shtatzenise-keshtu-do-te-jete-femija-juaj-kur-te-rritet/20%Monthly2018-11-18 21:17
https://kosovapost.net/tre-te-rinj-gjilanas-te-zhdukur-qe-nga-dita-e-premte-familjaret-kane-nje-kerkese/20%Monthly2018-11-18 21:01
https://kosovapost.net/ndryshim-i-madh-ne-whatsapp-nga-sot-mund-ta-beni-edhe-kete/20%Monthly2018-11-18 20:56
https://kosovapost.net/shikoni-%d2%abfare-ndodhi-ne-ndeshjen-mes-zvicres-e-belgjikes/20%Monthly2018-11-18 20:44
https://kosovapost.net/ministria-e-infrastruktures-tregon-gjendjen-e-rrugeve-foto/20%Monthly2018-11-18 20:30
https://kosovapost.net/familjaret-e-viktimave-ne-mramor-ua-keputin-shpirtin-pamje-te-dhimbshme-sot/20%Monthly2018-11-18 20:17
https://kosovapost.net/haradinaj-ka-nje-kerkese-per-diasporen-shqiptare/20%Monthly2018-11-18 20:06
https://kosovapost.net/bruce-lee-i-koshtoves-mbeti-merak/20%Monthly2018-11-18 19:47
https://kosovapost.net/ne-argjentine-gjendet-dicka-e-jashtezakonshme-qe-ishte-zhdukur-nje-vit-me-pare/20%Monthly2018-11-18 19:19
https://kosovapost.net/ky-eshte-numri-i-kandidateve-qe-iu-nenshtruan-testit-kualifikues-per-prokurore-te-shtetit/20%Monthly2018-11-18 19:15
https://kosovapost.net/a-e-keni-ditur-si-ndikon-dimri-ne-shendetin-tuaj/20%Monthly2018-11-18 19:02
https://kosovapost.net/zvicra-belgjika-ja-cilet-futbolliste-shqiptare-startojne/20%Monthly2018-11-18 18:56
https://kosovapost.net/ky-fshat-i-kosoves-bllokohet-nga-bora-foto/20%Monthly2018-11-18 18:35
https://kosovapost.net/dyshohet-per-dy-medikamente-qe-po-shiten-ne-vendin-tone/20%Monthly2018-11-18 18:18
https://kosovapost.net/pamje-shokuese-te-nje-aksidenti-ne-peje-shihni-se-si-perplasen-veturat/20%Monthly2018-11-18 18:03
https://kosovapost.net/macron-evropa-duhet-te-jete-me-e-pavarur-nese-deshiron-qe-te-jete-me-ambicioze-ne-bote/20%Monthly2018-11-18 17:58
https://kosovapost.net/nese-keni-kokrriza-ne-lekure-urgjentisht-merrni-masa-sepse-vuani-nga-kjo-semundje/20%Monthly2018-11-18 17:47
https://kosovapost.net/bore-e-madhe-ne-kete-pjese-te-kosoves-kjo-eshte-gjendja-atje/20%Monthly2018-11-18 17:31
https://kosovapost.net/u-tha-se-kishte-darka-te-helmuara-ne-shtepine-e-tij-reagon-pacolli/20%Monthly2018-11-18 17:09
https://kosovapost.net/hulumtimi-i-fundit-per-makaronat-i-ka-habitur-te-gjithe/20%Monthly2018-11-18 16:56
https://kosovapost.net/ujku-shfaqet-ne-mitrovice-banoret-te-shqetesuar-foto/20%Monthly2018-11-18 16:39
https://kosovapost.net/njoftim-zyrtar-nga-interpoli-shtyhen-votimi-i-kosoves/20%Monthly2018-11-18 16:16
https://kosovapost.net/nga-dita-e-neserme-buka-ne-prizren-shtrenjtohet-per-10-cent/20%Monthly2018-11-18 16:14
https://kosovapost.net/vemendje-keto-jane-pasojat-e-mbipeshes/20%Monthly2018-11-18 16:02
https://kosovapost.net/rrefehet-nje-nga-ish-klientet-e-burdushit-tregon-se-cfare-i-ndodhi-motres-se-tij/20%Monthly2018-11-18 15:35
https://kosovapost.net/prishtinasi-godet-me-vazo-gruan-e-tij/20%Monthly2018-11-18 15:04
https://kosovapost.net/behuni-gati-ky-do-jete-moti-per-javen-qe-vjen/20%Monthly2018-11-18 14:43
https://kosovapost.net/1-milion-euro-do-ti-kushtojne-buxhetit-te-punesuarit-ne-zyren-e-haradinajt/20%Monthly2018-11-18 14:38
https://kosovapost.net/ministri-i-brendshem-serb-kosova-formon-ushtrine-me-28-nentor/20%Monthly2018-11-18 14:08
https://kosovapost.net/meta-ne-maqedoni-bene-simbolin-e-shqiponjes/20%Monthly2018-11-18 14:01
https://kosovapost.net/shala-publikon-foto-me-haradinajn-gjate-luftes/20%Monthly2018-11-18 13:47
https://kosovapost.net/nuk-do-ta-besoni-sesi-dukej-ylli-i-kosoves-kur-luante-per-lirine/20%Monthly2018-11-18 13:34
https://kosovapost.net/u-jepet-lamtumira-e-fundit-kater-familjareve-te-aksidentuar-ne-mramor/20%Monthly2018-11-18 13:09
https://kosovapost.net/kurz-fton-lideret-e-ballkanit-aty-jane-haradinaj-e-bernabiq/20%Monthly2018-11-18 12:39
https://kosovapost.net/djali-e-ben-baben-per-spital/20%Monthly2018-11-18 12:18
https://kosovapost.net/kurti-godet-rende-psd-ne-nuk-i-keni-as-2-per-qind/20%Monthly2018-11-18 12:08
https://kosovapost.net/keto-vende-te-shqiperise-i-ka-mbuluar-bora/20%Monthly2018-11-18 11:57
https://kosovapost.net/a-jane-te-sigurta-kursimet-pensionale-2/20%Monthly2018-11-18 11:41
https://kosovapost.net/bora-zbardhi-sot-kete-qytet-te-kosoves/20%Monthly2018-11-18 11:06
https://kosovapost.net/kushtezohet-vazhdimi-i-dialogut-me-heqjen-e-takses-se-importit/20%Monthly2018-11-18 10:46
https://kosovapost.net/femijet-ne-kosove-te-varur-nga-telefonat-te-ndalohet-perdorimi-i-tyre-ne-shkolla/20%Monthly2018-11-18 10:22
https://kosovapost.net/erdogan-turqia-sdo-te-jete-oborr-i-te-tjereve/20%Monthly2018-11-18 10:07
https://kosovapost.net/frika-e-serbise-dhe-shpresa-e-kosoves-per-anetaresim-interpol/20%Monthly2018-11-18 09:54
https://kosovapost.net/a-do-te-ndodh-liberalizimi-sivjet/20%Monthly2018-11-18 09:35
https://kosovapost.net/sami-frasheri-perhapja-e-islamit/20%Monthly2018-11-18 09:28
https://kosovapost.net/mediat-malazeze-publikojne-pamjet-si-u-arratis-gruevski/20%Monthly2018-11-18 09:13
https://kosovapost.net/konsumoni-keto-ushqime-nese-doni-te-jetoni-100-vjet/20%Monthly2018-11-18 08:55
https://kosovapost.net/mbante-familjen-me-pune-ne-gjermani-rrefimi-per-24-vjecarin-qe-humbi-jeten-ne-aksidentin-e-mramorit/20%Monthly2018-11-18 09:06
https://kosovapost.net/kjo-eshte-makina-qe-ia-pa-sherrin-gruevski/20%Monthly2018-11-18 08:02
https://kosovapost.net/acari-dimror-po-vjen-keto-temperatura-do-jene-sot/20%Monthly2018-11-18 07:54
https://kosovapost.net/ja-cka-ndodhi-ne-rruget-e-kosoves-brenda-24-oreve/20%Monthly2018-11-18 07:51
https://kosovapost.net/robin-krasniqi-triumfon-ndaj-landaetas-dhe-mbron-titullin/20%Monthly2018-11-17 23:27
https://kosovapost.net/produkti-serb-me-kosove-e-metohi-importohet-nga-kompania-kosovare/20%Monthly2018-11-17 23:14
https://kosovapost.net/arrin-te-mbijetoje-foshnja-e-lindur-ne-muajin-e-peste-te-shtatzenise/20%Monthly2018-11-17 22:54
https://kosovapost.net/shqiperia-bie-ne-ligen-d-te-liges-se-kombeve/20%Monthly2018-11-17 22:43
https://kosovapost.net/ushqimet-qe-duhet-konsumuar-kur-jeni-me-grip/20%Monthly2018-11-17 22:09
https://kosovapost.net/vendimi-per-vizat-ky-fakt-e-ka-shqetesuar-be-ne/20%Monthly2018-11-17 22:01
https://kosovapost.net/trajneri-i-kosoves-ekipi-tregoi-shpirt-luftarak/20%Monthly2018-11-17 21:42
https://kosovapost.net/pdk-pret-te-perfundoj-zgjedhjet-brenda-partise-para-fundvitit/20%Monthly2018-11-17 21:37
https://kosovapost.net/meditimi-sjell-shume-te-mira-per-shendetin-tuaj-mendor/20%Monthly2018-11-17 21:28
https://kosovapost.net/aksident-ne-malisheve-humb-jeten-nje-person/20%Monthly2018-11-17 21:11
https://kosovapost.net/shqiperia-ne-disavatazh-me-dy-gola-kunder-skocise/20%Monthly2018-11-17 20:56
https://kosovapost.net/e-pini-thuajse-cdo-dite-po-a-e-dini-si-ndikon-qumeshti-ne-trupin-tuaj/20%Monthly2018-11-17 20:42
https://kosovapost.net/ministri-i-sportit-uron-kosoven-per-fitoren-ndaj-maltes/20%Monthly2018-11-17 20:21
https://kosovapost.net/ramiz-lladrovci-malten-e-paketuam/20%Monthly2018-11-17 20:17
https://kosovapost.net/pse-po-ndotet-prishtina/20%Monthly2018-11-17 20:01
https://kosovapost.net/limaj-fitore-spektakolare-urime-kosove/20%Monthly2018-11-17 19:41
https://kosovapost.net/thaci-jam-krenar-me-sportistet-tane/20%Monthly2018-11-17 19:36
https://kosovapost.net/haradinaj-loje-e-mrekullueshme-e-kosoves/20%Monthly2018-11-17 19:34
https://kosovapost.net/kosova-drejt-europianit-fitore-me-shkelqim-ne-malte/20%Monthly2018-11-17 19:05
https://kosovapost.net/tayna-vije-me-pow-pow-video/20%Monthly2018-11-17 18:58
https://kosovapost.net/milot-rashica-shenon-nje-eurogol-per-0-5-video/20%Monthly2018-11-17 18:49
https://kosovapost.net/limaj-ne-stadium-ne-perkrahje-te-kosoves-foto/20%Monthly2018-11-17 18:44
https://kosovapost.net/kosova-po-e-shkaterron-malten-avdijaj-me-2-gola-te-shpejte-video/20%Monthly2018-11-17 18:42
https://kosovapost.net/prokuroria-fajtor-eshte-ngasesi-i-vetures-i-cili-ka-nderruar-jete/20%Monthly2018-11-17 19:05
https://kosovapost.net/burdushi-per-18-vite-mori-ne-qafe-mijera-njerez-duke-i-mashtruar/20%Monthly2018-11-17 19:17
https://kosovapost.net/kololli-me-gol-te-jashtezakonshem-kosova-e-dyfishon-epersine-ndaj-maltes/20%Monthly2018-11-17 18:34
https://kosovapost.net/lufta-per-liberalizim-perball-skepticizmit-te-be-se/20%Monthly2018-11-17 18:13
https://kosovapost.net/thaci-djelmoshave-te-kosoves-suksese-ne-vazhdim/20%Monthly2018-11-17 18:12
https://kosovapost.net/ferati-burdushi-me-ofronte-deri-10-mije-euro-nese-e-ftoj-ne-emision/20%Monthly2018-11-17 17:38
https://kosovapost.net/ndryshojne-temperaturat-nga-neser-flet-eksperti-i-motit/20%Monthly2018-11-17 17:34
https://kosovapost.net/kosova-ne-epersi-ndaj-maltes-2/20%Monthly2018-11-17 17:23
https://kosovapost.net/kosova-ne-epersi-ndaj-maltes/20%Monthly2018-11-17 17:20
https://kosovapost.net/perseri-grafite-ne-kryeqytet-per-thacin-dhe-putinin/20%Monthly2018-11-17 16:59
https://kosovapost.net/befasi-e-madhe-ne-formacionet-zyrtare-te-ndeshjes-malte-kosove/20%Monthly2018-11-17 16:54
https://kosovapost.net/gjykata-merr-vendim-per-burdushin/20%Monthly2018-11-17 16:26
https://kosovapost.net/vemendje-shega-ndihmon-kunder-plakjes/20%Monthly2018-11-17 16:24
https://kosovapost.net/thaci-dhe-pacolli-ne-lobim-per-interpol-kosova-shanse-te-medha-per-anetarsim/20%Monthly2018-11-17 16:20
https://kosovapost.net/tete-viktima-ne-new-york-nga-stuhite-e-bores/20%Monthly2018-11-17 16:13
https://kosovapost.net/agk-reagon-per-largimin-e-dy-gazetareve-nga-rtv-dukagjini/20%Monthly2018-11-17 16:02
https://kosovapost.net/arrihet-marreveshja-mes-klubeve-chelsea-fiton-betejen-per-pulisic/20%Monthly2018-11-17 15:35
https://kosovapost.net/izraeli-perdor-ndotjen-e-ambientit-si-arme-kunder-palestinezeve-ne-gaze/20%Monthly2018-11-17 15:19
https://kosovapost.net/kosova-ne-mesin-e-pak-kombetareve-qe-nuk-dine-per-humbje-ne-ligen-e-kombeve/20%Monthly2018-11-17 15:09
https://kosovapost.net/gerxhaliu-komunikimi-per-te-pagjeturit-me-palen-serbe-i-veshtire/20%Monthly2018-11-17 14:52
https://kosovapost.net/burdushi-tallet-ne-gjykate-te-marteve-dhe-te-premteve-mos-me-ngucni-se-punoj-me-pale/20%Monthly2018-11-17 14:56
https://kosovapost.net/formacioni-i-mundshem-i-kosoves-ndaj-maltes/20%Monthly2018-11-17 14:22
https://kosovapost.net/zv-ministrja-merzitet-pasi-qeni-i-saj-nuk-ekziston-me-ne-kete-bote/20%Monthly2018-11-17 14:07
https://kosovapost.net/a-ndryshon-zeri-gjate-ciklit/20%Monthly2018-11-17 13:57
https://kosovapost.net/shqiperi-skoci-luhet-per-te-tashmen-dhe-te-ardhmen-kuqezi/20%Monthly2018-11-17 13:39
https://kosovapost.net/komandanti-i-bondsteel-it-nuk-beson-qe-ushtria-do-te-krijohet-me-28-nentor/20%Monthly2018-11-17 13:25
https://kosovapost.net/pacolli-kosova-eshte-gati-per-interpol/20%Monthly2018-11-17 13:12
https://kosovapost.net/qendrimet-e-perandorise-osmane-ndaj-lidhjes-shqiptare-te-prizrenit-1878-1881/20%Monthly2018-11-17 13:04
https://kosovapost.net/nderrohet-komanda-ne-bondsteel-haradinaj-merr-pjese/20%Monthly2018-11-17 12:43
https://kosovapost.net/vv-akuzon-shpend-ahmetin-se-po-kthen-degradimin-ne-prishtine/20%Monthly2018-11-17 13:54
https://kosovapost.net/holanda-e-madhe-po-kthehet-keto-jane-5-pikat-me-te-forta/20%Monthly2018-11-17 12:20
https://kosovapost.net/si-duket-rruga-e-aksidentit-qe-mori-kater-jete/20%Monthly2018-11-17 12:10
https://kosovapost.net/kosova-pret-ti-le-ne-histori-deshtimet-per-anetaresim-ne-interpol-kete-here-ka-shprese/20%Monthly2018-11-17 11:49
https://kosovapost.net/digjen-rreth-5-hektar-pyje/20%Monthly2018-11-17 11:41
https://kosovapost.net/thaci-po-ndihmon-putinin-per-tu-rikthyer-ne-ballkan/20%Monthly2018-11-17 11:28
https://kosovapost.net/konsumatoret-po-mashtrohen-me-peshore/20%Monthly2018-11-17 11:15
https://kosovapost.net/biznesi-i-burdushit-eshte-i-regjistruar-ndersa-kapitali-figuron-zero/20%Monthly2018-11-17 11:06
https://kosovapost.net/mbi-10-shtete-kunder-liberalizimit-per-kosovaret-beja-nuk-perzihet/20%Monthly2018-11-17 10:46
https://kosovapost.net/liga-e-kombeve-maqedonia-nje-pike-nga-barazhi-sonte-sfidat-e-shqiperise-dhe-kosoves/20%Monthly2018-11-17 10:36
https://kosovapost.net/argjentine-gjendet-nendetesja-e-zhdukur-para-nje-viti-me-44-anetare-te-ekuipazhit/20%Monthly2018-11-17 10:31
https://kosovapost.net/zhduket-nje-vajze-e-mitur-ne-fushe-kosove/20%Monthly2018-11-17 10:17
https://kosovapost.net/mijera-qytetaret-vazhdojne-te-heqin-dore-nga-nenshtetesia-kosovare/20%Monthly2018-11-17 10:08
https://kosovapost.net/lavrov-serbia-mund-te-perfshihet-ne-projektin-e-tubacionit-te-gazit-natyror-te-rrjedhes-turke/20%Monthly2018-11-17 09:50
https://kosovapost.net/kandidatet-per-police-i-nenshtrohen-testit-psikologjik/20%Monthly2018-11-17 09:46
https://kosovapost.net/humb-jeten-edhe-njeri-nga-te-lenduarit-ne-aksidentin-e-mbremshem-ne-rrugen-prishtine-gjilan/20%Monthly2018-11-17 09:36
https://kosovapost.net/kushtetuesja-si-pergjigjet-me-kohe-thacit/20%Monthly2018-11-17 09:17
https://kosovapost.net/sot-pastrohet-liqeni-i-badovcit/20%Monthly2018-11-17 09:10
https://kosovapost.net/a-jane-te-sigurta-kursimet-pensionale/20%Monthly2018-11-17 08:59
https://kosovapost.net/festivali-i-fotografise-ne-presheve/20%Monthly2018-11-17 08:45
https://kosovapost.net/gjithcka-qe-pritet-te-ndodhe-ne-kosove-sot/20%Monthly2018-11-17 08:38
https://kosovapost.net/bore-ne-vikend-temperatura-te-uleta/20%Monthly2018-11-17 08:33
https://kosovapost.net/tha-se-i-ka-fobi-njerezit-jo-te-bukur-flet-aurela-hoxha-kete-e-thone-libra-te-shenjte/20%Monthly2018-11-16 22:49
https://kosovapost.net/ambasadorja-turke-me-kater-brinje-te-thyera-pritet-te-niset-per-sherim-ne-turqi/20%Monthly2018-11-16 22:44
https://kosovapost.net/gjilanasit-luten-per-ambasadoren-turke-dhe-viktimat-e-aksidentit/20%Monthly2018-11-16 22:42
https://kosovapost.net/gjermania-me-mesazh-te-qarte-per-serbine-nuk-ka-be-pa-e-njohur-kosoven/20%Monthly2018-11-16 22:35
https://kosovapost.net/brazili-triumfon-ne-miqesoren-e-luksit-ndaj-uruguajit/20%Monthly2018-11-16 22:29
https://kosovapost.net/kurti-ngushellon-familjaret-e-te-vdekurve-uron-per-sherimin-e-ambasadores/20%Monthly2018-11-16 22:19
https://kosovapost.net/dikur-e-tallnin-pas-operacioneve-plastike-24-vjecarja-i-ben-meshkujt-te-flasin-me-veten/20%Monthly2018-11-16 22:12
https://kosovapost.net/kim-mehmeti-gruevski-u-arratis-me-ndihmen-e-shqiptareve-i-beson-me-shume-se-serbeve/20%Monthly2018-11-16 22:01
https://kosovapost.net/aktivizohuni-dalin-ne-shitje-edhe-1500-bileta-online-per-kosove-azerbajxhan/20%Monthly2018-11-16 22:00
https://kosovapost.net/mimoza-shkodra-flet-per-here-te-pare-per-ndarjen-cudit-me-deklaraten-per-seldin/20%Monthly2018-11-16 21:43
https://kosovapost.net/bin-selman-ne-pushtet-ne-kembim-te-marreveshjeve-tregtare/20%Monthly2018-11-16 21:28
https://kosovapost.net/ilir-meta-dekreton-lleshin-si-minister-te-brendshem/20%Monthly2018-11-16 21:14
https://kosovapost.net/arsyeja-pse-james-po-largohet-nga-bayern/20%Monthly2018-11-16 21:12
https://kosovapost.net/feim-salihu-dorehiqet-nga-kreu-i-pastrimit/20%Monthly2018-11-16 20:57
https://kosovapost.net/keta-jane-emrat-e-personave-qe-humben-jeten-ne-aksident-sonte/20%Monthly2018-11-16 20:52
https://kosovapost.net/franca-ndalon-perdorimin-e-telefonave-per-te-gjithe-femijet-nen-moshen-15-vjecare-ne-shkolla/20%Monthly2018-11-16 20:43
https://kosovapost.net/lajm-i-mire-per-tifozet-e-chelsea-skuadra-afrohet-me-pulisic/20%Monthly2018-11-16 20:26
https://kosovapost.net/si-te-qetesoni-dhimbjet-e-barkut-ne-kushte-shtepie/20%Monthly2018-11-16 20:15
https://kosovapost.net/kadri-veseli-ne-qkuk-interesohet-per-shendetin-e-te-aksidentuarve-ne-mramor/20%Monthly2018-11-16 20:00
https://kosovapost.net/shqiperia-konfirmon-daljen-e-gruevskit-mali-i-zi-konfirmon-hyrjen-e-daljen-e-tij-ne-11-nentor/20%Monthly2018-11-16 19:39
https://kosovapost.net/muzeu-i-iluzioneve-nje-vend-ku-njeriu-i-nenshtrohet-magjise/20%Monthly2018-11-16 19:17
https://kosovapost.net/ne-bashkimin-evropian-inflacioni-shenon-rritje/20%Monthly2018-11-16 19:14
https://kosovapost.net/gjukanoviq-bisedimet-per-territore-me-efekt-domino-per-rajonin/20%Monthly2018-11-16 19:11
https://kosovapost.net/as-nuk-e-ndajme-as-nuk-e-japim-kosoven-ky-eshte-mesazhi-i-serbeve-nepermjet-grafitit/20%Monthly2018-11-16 18:57
https://kosovapost.net/fotot-para-dhe-pas-zbulojne-shkaterrimin-e-kalifornise-nga-zjarri/20%Monthly2018-11-16 18:51
https://kosovapost.net/presidenti-thaci-interesohet-per-gjendjen-shendetesore-te-ambasadores-turke/20%Monthly2018-11-16 18:27
https://kosovapost.net/hasani-permes-marreveshjes-kosove-serbi-rusia-synon-arritjen-e-interesave-te-veta-gjeostrategjike/20%Monthly2018-11-16 18:22
https://kosovapost.net/ambasada-turke-gjendja-e-ambasadores-kilic-eshte-stabile/20%Monthly2018-11-16 18:15
https://kosovapost.net/klopp-ngrit-ne-qiell-manen/20%Monthly2018-11-16 18:08
https://kosovapost.net/taksa-per-importet-pritet-ti-levize-cmimet-ne-kosove/20%Monthly2018-11-16 17:47
https://kosovapost.net/keta-jane-boksieret-me-te-mire-sipas-wilder-ja-ku-radhitet-joshua/20%Monthly2018-11-16 17:40
https://kosovapost.net/zyba-kemi-me-shume-cnjohje-se-njohje-te-reja-te-kosoves-ky-eshte-deshtim-i-diplomacise/20%Monthly2018-11-16 17:27
https://kosovapost.net/themelohet-kuvendi-i-te-rinjve-te-prishtines-u-premtohet-perkrahje-nga-komuna/20%Monthly2018-11-16 17:13
https://kosovapost.net/lajmi-i-fundit-aksidentohet-eskorta-e-ambasadores-turke/20%Monthly2018-11-16 18:03
https://kosovapost.net/komf-i-sjell-rekomandimet-per-avancimin-e-sherbimeve-sociale/20%Monthly2018-11-16 17:00
https://kosovapost.net/keto-lagje-sonte-do-te-mbesin-pa-energji-elektrike/20%Monthly2018-11-16 15:49
https://kosovapost.net/si-e-moret-vendimin-per-ta-shitur-ronaldon-per-100-milion-euro/20%Monthly2018-11-16 15:34
https://kosovapost.net/menyrat-natyrale-per-balancimin-e-hormoneve/20%Monthly2018-11-16 14:59
https://kosovapost.net/haradinaj-gjakova-sot-po-e-fiton-nje-te-drejte-qe-i-ka-munguar/20%Monthly2018-11-16 14:56
https://kosovapost.net/labinot-tahiri-mbron-ministrin-pacolli-nga-sulmet-e-opozites/20%Monthly2018-11-16 14:46
https://kosovapost.net/vishuni-trash-sepse-keshtu-do-te-jete-moti-ne-fundjave/20%Monthly2018-11-16 14:40
https://kosovapost.net/te-henen-mblidhet-kryesia-e-kuvendit/20%Monthly2018-11-16 14:34
https://kosovapost.net/u-perfol-si-blerja-e-janarit-per-realin-ja-cfare-thote-presidenti-per-palacion/20%Monthly2018-11-16 14:29
https://kosovapost.net/pese-vjecari-beri-4105-pompa-dhe-fitoi-mercedesin/20%Monthly2018-11-16 14:26
https://kosovapost.net/perse-menstruacionet-po-zgjasin-me-pak-se-normalisht/20%Monthly2018-11-16 14:22
https://kosovapost.net/kurti-prezanton-kater-hapa-per-bisedimet-me-serbine/20%Monthly2018-11-16 14:20
https://kosovapost.net/goli-i-kosoves-hyn-ne-top-peseshen-e-golave-te-liges-se-kombeve-video/20%Monthly2018-11-16 13:51
https://kosovapost.net/zaev-flet-per-ikjen-e-gruevskit-ja-cfare-thote/20%Monthly2018-11-16 13:43
https://kosovapost.net/hoxhaj-kerkon-mbeshtetje-nga-bullgaria-per-procesin-e-transformimit-te-fsk-se/20%Monthly2018-11-16 13:32
https://kosovapost.net/nese-gerhisni-nga-kjo-semundje-vuani/20%Monthly2018-11-16 13:28
https://kosovapost.net/shba-i-ekstradoi-turqise-bashkepunetorin-e-feto-s/20%Monthly2018-11-16 13:22
https://kosovapost.net/hoxhaj-serbia-nuk-duhet-te-kete-frike-nga-kosova-ne-interpol-por-nga-e-kaluara-e-vet/20%Monthly2018-11-16 13:16
https://kosovapost.net/hoxhaj-serbise-mos-u-frikesoni-nga-anetaresimi-i-kosoves-ne-interpol/20%Monthly2018-11-16 13:14
https://kosovapost.net/beyer-nuk-do-te-kete-anetaresim-te-serbise-ne-be-pa-njohjen-e-kosoves-2/20%Monthly2018-11-16 13:04
https://kosovapost.net/a-do-te-kaloj-asensio-tek-juventusi/20%Monthly2018-11-16 12:50
https://kosovapost.net/ja-cfare-i-thote-burdushi-policeve-pas-marrjes-nga-shtepia/20%Monthly2018-11-16 15:20
https://kosovapost.net/holanda-nuk-mbeshtete-idene-e-macronit-dhe-merkelit-per-ushtri-evropiane/20%Monthly2018-11-16 12:46
https://kosovapost.net/londra-a-po-prishtina-dua-lipa-bene-zgjedhje-befasuese-ne-cnn/20%Monthly2018-11-16 12:39
https://kosovapost.net/islami-dhe-dijetaret/20%Monthly2018-11-16 12:38
https://kosovapost.net/kjo-eshte-menyra-si-ti-pastroni-dhembet-dhe-te-largoni-eren-e-keqe-nga-goja/20%Monthly2018-11-16 12:27
https://kosovapost.net/lista-serbe-flet-pas-ngritjes-se-takses-10-perqind/20%Monthly2018-11-16 12:19
https://kosovapost.net/ekskluzive-pamje-nga-bastisja-ne-shtepine-e-burdushi/20%Monthly2018-11-16 12:04
https://kosovapost.net/pamje-nga-kufiri-meksike-shba-emigrantet-veshtrojne-video/20%Monthly2018-11-16 11:56
https://kosovapost.net/miratimi-i-pakos-se-ligjeve-nga-kuvendi-i-kosoves-tejet-i-rendesishem-per-procesin-e-liberalizimit-te-vizave/20%Monthly2018-11-16 11:37
https://kosovapost.net/shaqiri-prine-ne-sondazhin-e-sky-sports-ja-per-cfare-behet-fjale/20%Monthly2018-11-16 11:36
https://kosovapost.net/dybala-flet-per-ronaldon-ja-cfare-thote/20%Monthly2018-11-16 11:30
https://kosovapost.net/biznesmenet-serbe-druajne-se-do-ta-humbin-tregun-ne-kosove-per-shkak-te-takses/20%Monthly2018-11-16 11:18
https://kosovapost.net/panucci-fikson-lojtaret-qe-do-luajne-ja-dy-variantet-e-formacionit-te-shqiperise-foto/20%Monthly2018-11-16 11:03
https://kosovapost.net/dicka-e-mrekullueshme-sapo-ka-ndodhur-ne-repartin-e-gjinekologjise/20%Monthly2018-11-16 10:53
https://kosovapost.net/tahiri-drejtesia-2020-do-te-perafroj-kosoven-me-standardet-evropiane/20%Monthly2018-11-16 10:43
https://kosovapost.net/ja-cila-pjese-e-pules-eshte-me-e-shendetshme-per-organizmin/20%Monthly2018-11-16 10:34
https://kosovapost.net/xhumaja-miresite-roli-dhe-rendesia-e-saj/20%Monthly2018-11-16 10:28
https://kosovapost.net/baraliu-flet-per-liberalizimin-e-vizave-ja-ke-e-fajeson/20%Monthly2018-11-16 10:29
https://kosovapost.net/trajneri-i-argjentines-kam-folur-me-messin-ja-kur-do-te-rikthehet/20%Monthly2018-11-16 10:09
https://kosovapost.net/deshton-seanca-e-jashtezakonshme/20%Monthly2018-11-16 10:03
https://kosovapost.net/dialogu-kosove-serbi-ne-fokus-te-takimit-te-vuciqit-me-ambasadorin-amerikan/20%Monthly2018-11-16 09:54
https://kosovapost.net/askush-smund-ta-ndale-transformimin-e-fsk-se-deri-ne-fund-te-ketij-viti-do-te-miratohen-tri-projektligjet/20%Monthly2018-11-16 09:45
https://kosovapost.net/borxhet-e-institucioneve-kulturore-arrijne-deri-ne-100-mije-euro/20%Monthly2018-11-16 09:33
https://kosovapost.net/sekretari-i-qendres-se-levizjes-vetevendosje-aderon-ne-aak/20%Monthly2018-11-16 09:14
https://kosovapost.net/milan-me-super-transferim-nga-premierliga/20%Monthly2018-11-16 09:07
https://kosovapost.net/ministria-e-jashtme-e-mban-sekret-rrugen-drejt-interpol-it/20%Monthly2018-11-16 08:56
https://kosovapost.net/ky-eshte-vendi-qe-u-zbardh-sot-nga-bora-ne-kosove-video/20%Monthly2018-11-16 08:48
https://kosovapost.net/keto-jane-dy-gjerat-e-domosdoshme-qe-duhet-ti-beni-ne-mengjes/20%Monthly2018-11-16 08:34
https://kosovapost.net/ambasadorja-citaku-takohet-me-ivanka-trump/20%Monthly2018-11-16 08:15
https://kosovapost.net/haradinaj-vetem-presidenti-mund-ta-perfaqesoje-kosoven-ne-dialog/20%Monthly2018-11-16 08:05
https://kosovapost.net/ministria-e-mjedisit-e-puneson-jashteligjshem-ish-anetaren-e-kryesise-se-akr-se/20%Monthly2018-11-16 07:55
https://kosovapost.net/mos-e-mbushni-telefonin-ne-veture-kjo-eshte-arsyeja/20%Monthly2018-11-16 07:46
https://kosovapost.net/rruga-e-fshehte-drejt-interpol-it/20%Monthly2018-11-16 07:37
https://kosovapost.net/federata-skoceze-paralajmeron-kombetaren-e-saj-cfare-e-pret-ne-shqiperi/20%Monthly2018-11-16 07:28
https://kosovapost.net/ushtria-amerikane-po-humbe-avantazhin-e-saj-njihini-me-raportin-e-fundit/20%Monthly2018-11-16 07:23
https://kosovapost.net/nese-vuani-nga-diabeti-atehere-pini-kafe-ja-cfare-ndikimi-ka/20%Monthly2018-11-16 07:16
https://kosovapost.net/nese-hani-djathe-ne-mengjes-ja-cfare-i-ndodh-organizmit/20%Monthly2018-11-16 08:17
https://kosovapost.net/keshtu-do-te-jete-moti-sot/20%Monthly2018-11-16 07:09
https://kosovapost.net/edhe-arsenal-pas-dembeles/20%Monthly2018-11-15 22:53
https://kosovapost.net/letra-e-einstein-derguar-motres-se-tij-shitet-per-rreth-40-000-dollare/20%Monthly2018-11-15 22:42
https://kosovapost.net/nasa-fotografon-galaktiken-xhuxhe/20%Monthly2018-11-15 22:23
https://kosovapost.net/tirana-mirepret-edicionin-e-21-te-te-panairit-te-librit/20%Monthly2018-11-15 22:09
https://kosovapost.net/selimi-sbejme-pazare-me-listen-serbe-por-nuk-ua-ndalojme-te-votojne-rrezimin-e-qeverise-video/20%Monthly2018-11-15 21:51
https://kosovapost.net/krasniqi-ldk-i-frikesohet-zgjedhjeve-te-parakohshme/20%Monthly2018-11-15 21:45
https://kosovapost.net/mungesa-e-gjumit-perkthehet-ne-shtim-peshe/20%Monthly2018-11-15 21:33
https://kosovapost.net/amerika-po-pergatiten-te-ekstradojne-gulenin-ne-turqi/20%Monthly2018-11-15 21:11
https://kosovapost.net/nga-neser-policia-e-kosoves-punon-nga-12-ore-ne-dite/20%Monthly2018-11-15 20:58
https://kosovapost.net/vazhdon-renia-e-temperaturave-ja-cfare-moti-do-te-kemi-neser/20%Monthly2018-11-15 20:49
https://kosovapost.net/orban-evropa-ka-nevoje-per-turqine-do-te-jete-nje-nder-10-ekonomite-me-te-medha-te-botes/20%Monthly2018-11-15 20:24
https://kosovapost.net/zevendesministri-i-arsimit-i-shqiperise-dorehiqet-pas-15-ditesh-ne-detyre/20%Monthly2018-11-15 20:23
https://kosovapost.net/gjermania-kalon-ne-epersi-ndaj-rusise/20%Monthly2018-11-15 20:13
https://kosovapost.net/shkencetaret-kinez-shpikin-diellin-artificial/20%Monthly2018-11-15 20:04
https://kosovapost.net/tri-ushqimet-qe-duhet-ti-hani-per-nje-gjume-me-te-mire/20%Monthly2018-11-15 19:39
https://kosovapost.net/peci-rusia-sdo-zgjidhje-qe-sjell-paqe-ne-rajon-por-aso-qe-i-shkakton-probleme-perendimit/20%Monthly2018-11-15 19:30
https://kosovapost.net/gazetareve-iu-kerkohet-qe-te-raportojne-edhe-per-shkeljet-qe-u-behen-atyre-ne-vendin-e-punes/20%Monthly2018-11-15 19:14
https://kosovapost.net/efektet-anesore-nga-pirja-e-tepert-e-ujit/20%Monthly2018-11-15 18:54
https://kosovapost.net/policet-e-kosoves-nga-sot-punojne-nga-12-ore/20%Monthly2018-11-15 18:44
https://kosovapost.net/vemendje-keto-qytete-neser-do-te-mbesin-pa-enegji-elektrike/20%Monthly2018-11-15 18:30
https://kosovapost.net/paulo-dybala-pyetet-per-te-ardhmen-befasuese-eshte-pergjigjia-e-tij/20%Monthly2018-11-15 18:15
https://kosovapost.net/serbia-e-bosnja-injorojne-takimin-e-cefta-s-ne-prishtine/20%Monthly2018-11-15 18:02
https://kosovapost.net/bernabiq-deri-me-2025-mund-te-nenshkruajme-marreveshje-me-prishtinen/20%Monthly2018-11-15 17:55
https://kosovapost.net/raporti-i-ke-se-serbia-nuk-ka-perparuar-ne-fushat-kyce/20%Monthly2018-11-15 17:41
https://kosovapost.net/%e2%80%8bdan-everts-thaci-eshte-lider-i-shkathte-qe-ka-kontribuar-shume-per-zbutjen-e-urrejtjes-etnike/20%Monthly2018-11-15 17:29
https://kosovapost.net/heqja-e-peshave-1-ore-ne-jave-zvogelon-rrezikun-per-nje-sulm-ne-zemer/20%Monthly2018-11-15 17:04
https://kosovapost.net/pacolli-smerr-pjese-ne-seancen-e-kuvendit-per-skandalet-e-politikes-se-jashtme/20%Monthly2018-11-15 17:00
https://kosovapost.net/haradinaj-kerkon-nga-shteti-hungarez-mbeshtetje-per-anetaresimin-e-kosoves-ne-interpol/20%Monthly2018-11-15 15:54
https://kosovapost.net/nese-jeni-perdorues-te-whatsapp-zbuloni-se-cfare-do-te-ndodhe-me-kete-aplikacion/20%Monthly2018-11-15 15:37
https://kosovapost.net/haradinaj-zjarrfikesit-do-te-kene-trajtimin-e-merituar/20%Monthly2018-11-15 15:11
https://kosovapost.net/bie-nga-sistemi-faqja-per-blerjen-e-biletave-online-kosove-azerbajxhan/20%Monthly2018-11-15 15:09
https://kosovapost.net/7-gabimet-e-zakonshme-te-grave-qe-demtojne-rende-foshnjen/20%Monthly2018-11-15 14:53
https://kosovapost.net/per-cka-behet-fjale-ne-marreveshjen-e-nenshkruar-mes-kosoves-dhe-hungarise/20%Monthly2018-11-15 14:36
https://kosovapost.net/pese-objektivat-e-mpms-se-per-zgjidhjen-e-problemeve-sociale/20%Monthly2018-11-15 14:05
https://kosovapost.net/nenshkruhet-marreveshje-bashkepunimi-mes-hungarise-dhe-kosoves/20%Monthly2018-11-15 14:02
https://kosovapost.net/perfaqesuesit-e-gjykates-speciale-do-te-ligjerojne-para-studenteve-kosovare/20%Monthly2018-11-15 13:47
https://kosovapost.net/te-mbijetosh-ne-shkretetire-pluhur-shi-video/20%Monthly2018-11-15 13:42
https://kosovapost.net/washington-pas-20-viteve-mbulohet-nga-bora-shtepia-e-bardhe/20%Monthly2018-11-15 13:39
https://kosovapost.net/ministri-hungarez-be-se-nuk-je-fer-ndaj-kosoves/20%Monthly2018-11-15 13:36
https://kosovapost.net/revolucion-te-bajerni-priten-shume-largime/20%Monthly2018-11-15 13:19
https://kosovapost.net/nese-zgjerohet-mandati-i-fsk-se-kfor-i-duhet-te-rishqyrtoje-nivelin-e-angazhimit/20%Monthly2018-11-15 13:06
https://kosovapost.net/haradinaj-ndjehem-fajtor-nese-nuk-liberalizohen-vizat/20%Monthly2018-11-15 13:00
https://kosovapost.net/aeroplani-i-zvicrres-per-pak-te-perplasej-me-nje-dron/20%Monthly2018-11-15 12:44
https://kosovapost.net/mustafa-bajrami-i-pergjigjet-fatmir-limajt-dhe-te-tjereve-qe-mendojne-si-ai/20%Monthly2018-11-15 12:56
https://kosovapost.net/nderron-jete-ne-moshe-te-re-ish-luftetari-i-uck-se/20%Monthly2018-11-15 12:25
https://kosovapost.net/qeveria-haradinaj-diskriminuese/20%Monthly2018-11-15 11:55
https://kosovapost.net/kdi-bizneset-po-amnistohen-per-falsifikimet/20%Monthly2018-11-15 11:30
https://kosovapost.net/sipas-studimeve-ja-sa-filxhana-kafe-duhet-te-pini-per-te-parandaluar-keto-semundje/20%Monthly2018-11-15 11:29
https://kosovapost.net/i-ndahet-medalje-ushtarake-komandantit-te-kfor-it-cuocit/20%Monthly2018-11-15 11:17
https://kosovapost.net/zjarrfikesit-protestuan-para-qeverise-kerkojne-trajtim-te-dinjitetshem/20%Monthly2018-11-15 11:23
https://kosovapost.net/ky-perberes-caji-sheron-bronhitin-dhe-kollen/20%Monthly2018-11-15 10:40
https://kosovapost.net/haradinaj-kosova-ka-nevoje-te-beje-planifikim-te-mire-per-rezervat-e-ujit/20%Monthly2018-11-15 10:27
https://kosovapost.net/bllokohet-ministria-e-punes/20%Monthly2018-11-15 10:19
https://kosovapost.net/haradinaj-ndertimi-i-ujembledhesve-te-rinj-kapitull-i-ri-i-zhvillimit-ekonomik/20%Monthly2018-11-15 10:08
https://kosovapost.net/lekundet-qeveria-britanike-ja-kush-dha-doreheqje/20%Monthly2018-11-15 09:54
https://kosovapost.net/keto-jane-ndeshjet-e-sotme-ne-ligen-e-kombeve-ja-super-perballja/20%Monthly2018-11-15 09:49
https://kosovapost.net/penalltia-me-e-cuditshme-qe-keni-pare-te-gjithe-po-cmenden-per-kete-gjuajtje-video/20%Monthly2018-11-15 09:46
https://kosovapost.net/delegacioni-nga-kosova-viziton-organet-e-drejtesise-ne-mbreterine-e-bashkuar/20%Monthly2018-11-15 09:40
https://kosovapost.net/thaci-per-the-point-smund-ta-ndryshojme-te-kaluaren-mes-kosoves-dhe-serbise-por-te-ardhmen-po/20%Monthly2018-11-15 09:37
https://kosovapost.net/adem-grabovci-dhe-te-tjeret-ne-rastin-pronto-deklarohen-te-pafajshem/20%Monthly2018-11-15 09:32
https://kosovapost.net/pasi-iu-be-vend-afro-200-vetave-per-nje-muaj-ndalohen-punesimet-ne-telekom/20%Monthly2018-11-15 09:29
https://kosovapost.net/zbulohet-formacioni-i-shqiperise-kunder-skocise-ja-surpriza-e-madhe-e-panuccit/20%Monthly2018-11-15 08:57
https://kosovapost.net/ramiz-lladrovci-me-valixhe-ne-dore-ka-po-ia-mesyene-foto/20%Monthly2018-11-15 11:49
https://kosovapost.net/keshtu-iku-gruevski-i-maskuar-dhe-i-veshur-si-grua/20%Monthly2018-11-15 08:48
https://kosovapost.net/mesoni-se-sa-te-rrezikshem-jane-qetesuesit-per-zemren/20%Monthly2018-11-15 08:36
https://kosovapost.net/9-vjet-me-pare-kosova-votoi-per-here-te-pare-si-shtet-i-pavarur/20%Monthly2018-11-15 08:23
https://kosovapost.net/ushtria-greke-nuk-njeh-kufijte-e-shqiperise/20%Monthly2018-11-15 08:17
https://kosovapost.net/nga-sot-pajisjet-dimerore-jane-te-detyrueshme/20%Monthly2018-11-15 08:05
https://kosovapost.net/perez-hap-thesin-300-milionesh-real-gati-te-beje-transferimin-e-shekullit/20%Monthly2018-11-15 07:59
https://kosovapost.net/ska-liberalizim-as-kete-vit/20%Monthly2018-11-15 07:54
https://kosovapost.net/kush-ishte-pro-kosoves-e-kush-me-serbine-ne-keshillin-e-sigurimit-ne-okb/20%Monthly2018-11-15 07:48
https://kosovapost.net/ranieri-rikthehet-ne-futboll-ky-eshte-ekipi-qe-do-drejtoje/20%Monthly2018-11-15 07:40
https://kosovapost.net/ofensiva-e-vonuar-per-liberalizim/20%Monthly2018-11-15 07:37
https://kosovapost.net/efektet-sheruese-te-hudhres-dhe-qepes/20%Monthly2018-11-15 07:33
https://kosovapost.net/bien-cmimet-e-naftes/20%Monthly2018-11-15 07:29
https://kosovapost.net/pajaziti-fajeson-opoziten-per-mosmarrje-te-pergjegjesise-ne-dialog-e-quan-pozitiv-takimin-thaci-putin/20%Monthly2018-11-15 07:24
https://kosovapost.net/moti-sot-dhe-ditet-e-ardhshme-6/20%Monthly2018-11-15 07:16
https://kosovapost.net/shtojca-e-vitamines-d-mund-te-jene-te-pakuptimta-per-parandalimin-e-semundjeve-te-zemres-dhe-kancerit/20%Monthly2018-11-14 22:52
https://kosovapost.net/gattuso-merr-lajmin-e-keq-lendohet-edhe-nje-lojtari-i-milanit/20%Monthly2018-11-14 22:35
https://kosovapost.net/macron-per-shba-te-te-jesh-aleate-nuk-do-te-thote-te-jesh-i-varur/20%Monthly2018-11-14 22:26
https://kosovapost.net/amnesty-international-i-heq-cmimin-ambasadore-e-ndergjegjes-lideres-se-mianmarit/20%Monthly2018-11-14 22:12
https://kosovapost.net/limaj-i-reagon-daciqit-gjykata-e-hages-ka-konfirmuar-pastertine-e-luftes-se-uck-se/20%Monthly2018-11-14 21:55
https://kosovapost.net/masar-shporta-dekorohet-me-medalje-presidenciale-per-kontributin-e-dhene-ne-arsim-dhe-lufte/20%Monthly2018-11-14 21:46
https://kosovapost.net/blert-morina-dhe-grupi-haveit-fitojne-cmimin-per-demokraci-2018/20%Monthly2018-11-14 21:26
https://kosovapost.net/kush-pi-nje-here-ujin-e-shatervanit-nuk-largohet-kurre-me-nga-prizreni/20%Monthly2018-11-14 21:16
https://kosovapost.net/fodeni-pritet-te-nenshkruaje-kontrate-afatgjate-me-cityn/20%Monthly2018-11-14 21:13
https://kosovapost.net/ky-eshte-personi-qe-kontrolloi-10-presidentet-e-shba-ve-per-54-vite/20%Monthly2018-11-14 21:02
https://kosovapost.net/ky-pritet-te-jete-moti-per-neser-ne-kosove/20%Monthly2018-11-14 20:40
https://kosovapost.net/%e2%80%8b5-simptoma-te-kancerit-te-veshkave-ndaj-te-cilave-duhet-pasur-vemendje/20%Monthly2018-11-14 20:27
https://kosovapost.net/dita-boterore-e-filozofise-shfk-ne-bashkepunim-me-departamentin-e-filozofise-ne-up-organizojne-konference/20%Monthly2018-11-14 20:20
https://kosovapost.net/tifozat-kuq-e-zi-tronditin-serbine-fotografia-e-adem-jasharit-ne-stadiumin-e-beogradit/20%Monthly2018-11-14 20:03
https://kosovapost.net/gjukanoviq-bisedimet-per-kufij-me-efekt-domino-per-rajonin/20%Monthly2018-11-14 19:39
https://kosovapost.net/fifa-gezon-kosoven/20%Monthly2018-11-14 19:34
https://kosovapost.net/a-do-te-shtrenjtohet-buka-pas-mases-prej-10-per-qind-ndaj-mallrave-serbe/20%Monthly2018-11-14 19:20
https://kosovapost.net/kerkohet-qe-fushata-ta-pastrojme-kosoven-te-zgjate-tere-vitin-jo-vetem-tre-muaj/20%Monthly2018-11-14 19:06
https://kosovapost.net/nga-prokuroria-shejtan-burdushi-akuzohet-per-mashtrimin-e-nje-pacienti/20%Monthly2018-11-14 18:56
https://kosovapost.net/pirja-e-tre-filxhaneve-me-kafe-ule-rrezikun-e-zhvillimit-te-diabetit-2/20%Monthly2018-11-14 18:39
https://kosovapost.net/citaku-e-thote-ne-okb-transformimi-i-fsk-se-eshte-ceshtje-e-padiskutueshme/20%Monthly2018-11-14 18:25
https://kosovapost.net/pronat-shoqerore-ne-komunat-serbe-mund-ti-shpetojne-privatizimit/20%Monthly2018-11-14 18:14
https://kosovapost.net/xhamia-e-madhe-e-vogel-sante-per-xhematin-e-prishtines-foto/20%Monthly2018-11-14 18:06
https://kosovapost.net/qeveria-e-bangladeshit-po-planifikon-te-rivendos-myslimanet-rohingya-ne-nje-ishull/20%Monthly2018-11-14 17:41
https://kosovapost.net/spanja-dorezohet-para-ioc-ut-vendos-ti-njoh-simbolet-shteterore-te-kosoves/20%Monthly2018-11-14 17:35
https://kosovapost.net/fillon-mbledhja-e-keshillit-te-sigurimit-kosova-pika-e-dyte-ne-agjende/20%Monthly2018-11-14 17:15
https://kosovapost.net/hoti-kerkon-shperberjen-e-kuvendit/20%Monthly2018-11-14 16:58
https://kosovapost.net/shkenca-shpjegon-se-sa-ore-gjume-kemi-nevoje-te-fleme-keto-jane-keshillat-sipas-grupmoshave/20%Monthly2018-11-14 16:04
https://kosovapost.net/keto-lagje-te-prishtines-do-te-mbesin-pa-energji-elektrike/20%Monthly2018-11-14 15:46
https://kosovapost.net/rreth-400-familje-te-lipjanit-me-rrjet-te-ri-energjetik/20%Monthly2018-11-14 15:30
https://kosovapost.net/kurz-mbledh-me-19-nentor-kryeministrat-e-ballkanit-perendimor/20%Monthly2018-11-14 15:27
https://kosovapost.net/bajrami-percillni-femijet-tuaj-me-kend-po-rrine-e-ku-po-shkojne/20%Monthly2018-11-14 15:48
https://kosovapost.net/anulohet-konkursi-nehat-thaci-mbetet-drejtor-i-burgjeve/20%Monthly2018-11-14 15:18
https://kosovapost.net/shkarkohet-bordi-i-stacionit-te-autobuseve/20%Monthly2018-11-14 15:12
https://kosovapost.net/sekretari-amerikan-i-mbrojtjes-vlereson-partneritetin-me-katarin-per-paqen-dhe-stabilitetin-ne-rajon/20%Monthly2018-11-14 14:53
https://kosovapost.net/lendohet-lenjani-mungon-ndaj-skocise/20%Monthly2018-11-14 14:46
https://kosovapost.net/haradinaj-askush-ska-cka-te-flase-per-rrezimin-e-qeverise/20%Monthly2018-11-14 14:38
https://kosovapost.net/ministri-serb-ankohet-per-taksen-qe-kosova-i-ka-vene-serbise-ja-cfare-kerkon/20%Monthly2018-11-14 14:46
https://kosovapost.net/marotta-te-interi-qe-ne-start-sfidon-juventusin/20%Monthly2018-11-14 14:23
https://kosovapost.net/askush-nuk-e-priste-trajneri-i-madh-mberrin-tek-zyrat-e-bajernit-foto/20%Monthly2018-11-14 14:21
https://kosovapost.net/mbahet-takimi-i-komitetit-drejtues-per-shendetesine-kosovare/20%Monthly2018-11-14 14:16
https://kosovapost.net/januzaj-nuk-doja-te-ikja-por-ja-kush-me-largoi-nga-manchester-united/20%Monthly2018-11-14 14:01
https://kosovapost.net/veseli-takohet-me-marti-ahtisaarin-foto/20%Monthly2018-11-14 13:57
https://kosovapost.net/gruevski-ne-hungari-ziadin-sela-kerkon-doreheqjen-e-qeverise/20%Monthly2018-11-14 13:54
https://kosovapost.net/deputetja-sala-berisha-shala-i-bene-hore-koleget-e-saj-dhe-ministrin-lluka/20%Monthly2018-11-14 14:24
https://kosovapost.net/kadri-veseli-dhe-aida-derguti-fotografohen-bashke-ne-aeroplan/20%Monthly2018-11-14 13:00
https://kosovapost.net/spitali-amerikan-ofron-sherbime-falas-per-qytaret-ne-diten-boterore-te-diabetit/20%Monthly2018-12-28 09:29
https://kosovapost.net/kremlini-zbulon-cfare-i-ka-thene-putini-thacit/20%Monthly2018-11-14 12:34
https://kosovapost.net/matoshi-e-lluka-konfirmojne-mbeshtetjen-per-projektet-madhore-te-gjilanit/20%Monthly2018-11-14 12:24
https://kosovapost.net/keds-investon-ne-firze-te-gjakoves/20%Monthly2018-11-14 12:21
https://kosovapost.net/ku-eshte-biblioteka-jote/20%Monthly2018-11-14 12:15
https://kosovapost.net/gjermania-perkrah-anetaresimin-e-kosoves-ne-interpol/20%Monthly2018-11-14 12:00
https://kosovapost.net/krasniqi-ia-kujton-haradinajt-duhet-te-jesh-mirenjohes-qe-nisma-ta-dha-shansin-per-te-qeverisur/20%Monthly2018-11-14 11:44
https://kosovapost.net/ky-gol-i-ibrahimoviqit-zgjidhet-me-i-miri-i-vitit-ne-amerike-video/20%Monthly2018-11-14 11:45
https://kosovapost.net/tahiri-takon-drejtoreshen-e-usaid-it-drejtesia-komerciale-prioritet-qe-po-merr-forme/20%Monthly2018-11-14 11:32
https://kosovapost.net/zyrtare-ranier-emerohet-trajner-i-fulham/20%Monthly2018-11-14 11:23
https://kosovapost.net/veseli-takon-kryetaren-e-parlamentit-te-finlandes-merr-perkrahje-per-vizat-dhe-interpolin/20%Monthly2018-11-14 10:58
https://kosovapost.net/melania-trump-kerkon-shkarkimin-e-nje-keshilltareje-ne-shtepine-e-bardhe/20%Monthly2018-11-14 10:56
https://kosovapost.net/kryeministri-kinez-nuk-ka-fitues-ne-luften-tregtare-shba-kine/20%Monthly2018-11-14 10:42
https://kosovapost.net/a-do-te-nenshkruaj-psg-kontrate-me-sanchez/20%Monthly2018-11-14 10:41
https://kosovapost.net/zbulohet-kundershtari-i-radhes-per-mcgregor-eshte-befasi/20%Monthly2018-11-14 10:26
https://kosovapost.net/kryeministrit-hungarez-po-e-fsheh-gruevskin/20%Monthly2018-11-14 10:24
https://kosovapost.net/policia-ne-aksion/20%Monthly2018-11-14 10:14
https://kosovapost.net/sahatqija-shba-ne-mbeshtetje-te-kosoves-per-anetaresim-ne-interpol/20%Monthly2018-11-14 10:08
https://kosovapost.net/deputeti-i-vetevendosjes-do-ta-paguajme-shtrenjte-takimin-me-putinin/20%Monthly2018-11-14 10:00
https://kosovapost.net/haradinaj-thote-se-produktet-e-kosoves-jane-si-made-in-china/20%Monthly2018-11-14 09:57
https://kosovapost.net/keto-jane-vitaminat-qe-duhet-ti-merrni-per-ta-perballuar-gripin/20%Monthly2018-11-14 09:50
https://kosovapost.net/meta-takon-ministrin-e-jashtem-francez-kjo-ishte-tema-e-bisedes-mes-tyre/20%Monthly2018-11-14 09:40
https://kosovapost.net/amerika-po-pergatitet-per-lufte-te-ftohte-me-kinen/20%Monthly2018-11-14 09:39
https://kosovapost.net/kosova-kerkon-nga-italia-perkrahje-per-liberalizim-vizash/20%Monthly2018-11-14 09:34
https://kosovapost.net/lajmi-i-mire-per-te-gjithe-ata-qe-po-pijne-caj-cdo-dite/20%Monthly2018-11-14 09:20
https://kosovapost.net/maradona-flet-per-messin-ja-cfare-kerkon-nga-ai/20%Monthly2018-11-14 09:17
https://kosovapost.net/nabil-fekir-i-thote-po-klubit-nga-premierliga/20%Monthly2018-11-14 09:11
https://kosovapost.net/keshilli-i-sigurimit-diskuton-sot-per-kosoven-daciq-paralajmeron-argumentet-e-tij-kunder-themelimit-te-ushtrise/20%Monthly2018-11-14 09:03
https://kosovapost.net/okb-ja-sot-diskuton-per-kosoven/20%Monthly2018-11-14 09:01
https://kosovapost.net/ja-qyteti-i-endrrave-ne-europe-qiraja-15-euro-ska-papunesi-as-polici/20%Monthly2018-11-14 08:53
https://kosovapost.net/kjo-eshte-bima-qe-sheron-90-reumatizmen/20%Monthly2018-11-14 08:51
https://kosovapost.net/si-te-shpetojme-nga-kolla-e-thate-ja-disa-receta-natyrale/20%Monthly2018-11-14 08:43
https://kosovapost.net/qeverise-i-ka-mbetur-vetem-edhe-nje-adrese-per-financimin-e-kosoves-se-re/20%Monthly2018-11-14 08:31
https://kosovapost.net/liverpool-do-te-beje-oferte-85-milioneshe-per-dembele/20%Monthly2018-11-14 08:30
https://kosovapost.net/kalifornia-vazhdon-perballjen-me-zjarrin/20%Monthly2018-11-14 08:27
https://kosovapost.net/konflikti-shekullor-madrid-katalonje/20%Monthly2018-11-14 08:10
https://kosovapost.net/komandanti-i-kfor-it-fsk-eshte-force-profesionale-dhe-burim-i-stabilitetit-rajonal/20%Monthly2018-11-14 08:02
https://kosovapost.net/rriten-cmimet-e-karburantit/20%Monthly2018-11-14 07:47
https://kosovapost.net/thaci-se-le-haradinajn-ta-beje-meriton-shoshin-zevendesdrejtor-te-aki-se/20%Monthly2018-11-14 07:41
https://kosovapost.net/khabib-ka-nje-befasin-te-madhe-per-fansat/20%Monthly2018-11-14 07:32
https://kosovapost.net/merkel-si-macron-te-kemi-nje-ushtri-te-vertete-evropiane/20%Monthly2018-11-14 07:27
https://kosovapost.net/ja-kush-shpallet-portieri-me-i-mire-ne-la-liga-per-sezoni-2017-18/20%Monthly2018-11-14 07:20
https://kosovapost.net/kosova-ka-zbatuar-vetem-9-nga-22-prioritetet-e-dakorduara-me-be-ne/20%Monthly2018-11-14 07:15
https://kosovapost.net/kungulli-cudiberes-per-shendetin-tuaj-konsumojeni/20%Monthly2018-11-14 07:14
https://kosovapost.net/parashikimi-i-motit-per-sot-29/20%Monthly2018-11-14 07:03
https://kosovapost.net/thyhet-rekordi-i-madh-nga-juventus/20%Monthly2018-11-13 22:50
https://kosovapost.net/taksa-ndaj-produkteve-serbe-mund-te-ndikoje-ne-ngritjen-e-cmimeve/20%Monthly2018-11-13 22:46
https://kosovapost.net/stoltenberg-mbrojtja-e-evropes-nuk-duhet-te-forcohet-ne-dem-te-nato-s/20%Monthly2018-11-13 22:30
https://kosovapost.net/qeveria-sua-zgjidhi-kerkesat-zjarrfikesit-perfundimisht-ne-proteste-me-15-nentor/20%Monthly2018-11-13 22:15
https://kosovapost.net/mungesa-e-hekurit-eshte-mungesa-ushqimore-me-e-perhapur-ne-bote/20%Monthly2018-11-13 21:56
https://kosovapost.net/per-here-te-pare-gjashte-ekipe-pretendente-per-titull-ne-spanje/20%Monthly2018-11-13 21:46
https://kosovapost.net/bie-numri-i-aplikanteve-te-huaj-ne-universitetet-amerikane/20%Monthly2018-11-13 21:22
https://kosovapost.net/shperlani-fytyren-me-uthull-molle-ja-efektet/20%Monthly2018-11-13 21:18
https://kosovapost.net/ndarja-e-kosove-po-mbeshtetet-edhe-nga-tirana/20%Monthly2018-11-13 21:04
https://kosovapost.net/neser-ne-kosove-do-te-mbaje-mot-me-diell/20%Monthly2018-11-13 20:50
https://kosovapost.net/kb-prishtina-e-mposht-steaua-bucurestin/20%Monthly2018-11-13 20:35
https://kosovapost.net/deputetja-e-pavarur-belge-ozdemir-evropa-vazhdon-te-pengoje-perfaqesimin-e-grave-muslimane/20%Monthly2018-11-13 20:28
https://kosovapost.net/be-rrit-presionin-mbi-mbreterine-e-bashkuar-mund-te-vendosen-viza-per-britaniket/20%Monthly2018-11-13 20:13
https://kosovapost.net/kuvendi-ballafaqohet-me-mungese-kuorumi/20%Monthly2018-11-13 19:57
https://kosovapost.net/norvegji-sherbimi-postar-se-shpejti-me-robote/20%Monthly2018-11-13 19:46
https://kosovapost.net/atmosfere-e-jashtezakonshme-ne-ndeshjen-e-prishtines-dhe-steaua-bucurest/20%Monthly2018-11-13 19:25
https://kosovapost.net/institucionet-financiare-nderkombetare-terhiqen-nga-financimi-i-tc-kosova-e-re/20%Monthly2018-11-13 19:13
https://kosovapost.net/kosova-ishte-kunder-zgjidhjes-se-perkohshme-te-ofruar-nga-entso/20%Monthly2018-11-13 18:41
https://kosovapost.net/zyrtare-kosoves-i-mungon-nje-yll-kunder-maltes/20%Monthly2018-11-13 18:34
https://kosovapost.net/dr-shefqet-krasniqi-promovon-librin-e-ri-xhevahiret-e-besimit/20%Monthly2018-11-13 18:28
https://kosovapost.net/zv-kryeministri-i-kosoves-kerkon-perkrahjen-e-austrise-per-themelimin-e-aks-se/20%Monthly2018-11-13 18:08
https://kosovapost.net/lekaj-kerkon-pune-cilesore-ne-rregullimin-e-tunelit-ne-hyrje-te-mitrovices/20%Monthly2018-11-13 17:53
https://kosovapost.net/mancini-i-vendosur-ja-kush-e-meriton-topin-e-arte/20%Monthly2018-11-13 17:35
https://kosovapost.net/ambasada-e-shba-se-taksa-ndaj-serbise-dhe-bosnjes-nuk-i-sjell-perfitime-kosoves/20%Monthly2018-11-13 17:18
https://kosovapost.net/ambasadori-rus-po-vazhdon-diplomacia-neper-korridore-e-kosoves/20%Monthly2018-11-13 17:05
https://kosovapost.net/te-pini-nje-caj-ne-dite-dhe-te-hani-boronica-ju-mbron-nga-semundjet-e-zemres/20%Monthly2018-11-13 16:57
https://kosovapost.net/keto-vende-do-te-mbesin-pa-energji-elektrike/20%Monthly2018-11-13 16:02
https://kosovapost.net/kurti-viziton-shoqaten-humanitare-jetimat-e-ballkanit/20%Monthly2018-11-13 15:51
https://kosovapost.net/modric-jep-deklarate-qe-pak-kush-e-priste/20%Monthly2018-11-13 15:40
https://kosovapost.net/flet-haradinaj-nese-do-ta-dorezoj-pushtetin-per-ta-mbrojtur-territorin-video/20%Monthly2018-11-13 15:48
https://kosovapost.net/keto-jane-hulumtimet-e-fundit-per-arrat/20%Monthly2018-11-13 14:57
https://kosovapost.net/ja-si-i-pergjigjet-haradinaj-kercenimeve-te-listes-serbe-per-rrezimin-e-qeverise/20%Monthly2018-11-13 14:57
https://kosovapost.net/vuciqi-e-pranon-pengimi-i-kosoves-ne-interpol-mision-gati-i-pamundur/20%Monthly2018-11-13 14:55
https://kosovapost.net/dy-spanjolle-ne-bisedime-per-kontrate-te-re-me-united/20%Monthly2018-11-13 14:51
https://kosovapost.net/e-thote-allegri-ky-futbollist-e-meriton-ta-fitoje-topin-e-arte/20%Monthly2018-11-13 14:38
https://kosovapost.net/ministrja-hoxha-flet-per-liberalizimin-pas-deklaratave-te-sholtes-dhe-fajon/20%Monthly2018-11-13 14:33
https://kosovapost.net/lekundje-te-forta-ne-mal-te-zi-epiqendra-ne-ulqin/20%Monthly2018-11-13 14:25
https://kosovapost.net/cfare-i-ndodh-organizmit-nese-hani-shege-ne-mengjes/20%Monthly2018-11-13 14:19
https://kosovapost.net/kjo-eshte-njeqindvjecarja-franceze-qe-mendoi-se-merkel-eshte-gruaja-e-macronit-video/20%Monthly2018-11-13 14:17
https://kosovapost.net/pas-vendosjes-se-takses-importi-i-mallrave-nga-serbia-dhe-bosnja-ka-rene-per-50-per-qind/20%Monthly2018-11-13 14:02
https://kosovapost.net/haradinaj-e-kundershton-thacin-por-i-ndan-100-mije-euro-per-zyren-e-tij/20%Monthly2018-11-13 14:02
https://kosovapost.net/paralajmeron-mti-nese-femijet-tuaj-luajne-me-keto-lodra-largojini-menjehere/20%Monthly2018-11-13 13:53
https://kosovapost.net/deklarate-e-papritur-nga-trajneri-i-njohur-ja-cfare-thote-per-shaqirin-foto/20%Monthly2018-11-13 13:49
https://kosovapost.net/haradinaj-forces-se-zjarrfikesve-do-ti-barten-disa-funksione-te-fsk-se/20%Monthly2018-11-13 13:47
https://kosovapost.net/dailymail-ksamili-nder-10-destinacionet-mahnitese-per-2019/20%Monthly2018-11-13 13:39
https://kosovapost.net/milaim-zeka-tregon-se-cka-i-tha-ibrahim-rugova-ministres-suedeze/20%Monthly2018-11-13 14:13
https://kosovapost.net/ky-do-te-jete-transferimi-me-i-madh-i-interit-ne-janar/20%Monthly2018-11-13 13:19
https://kosovapost.net/lajmerohet-gruevski-tregon-se-ne-cilin-shtet-kerkoi-azil/20%Monthly2018-11-13 13:18
https://kosovapost.net/austria-do-te-vazhdoje-perkrahjen-per-kosoven/20%Monthly2018-11-13 13:10
https://kosovapost.net/mustafa-flet-per-anetaresimin-e-kosoves-ne-interpol-ja-cfare-kerkon-nga-serbia/20%Monthly2018-11-13 13:01
https://kosovapost.net/e-pabesueshme-qeni-pret-80-dite-ne-rrugen-ku-pronari-humbi-jeten/20%Monthly2018-11-13 12:51
https://kosovapost.net/ish-ylli-i-liverpoolit-dhe-chelseat-pensionohet-nga-futbolli/20%Monthly2018-11-13 12:45
https://kosovapost.net/foto-te-rralla-nga-kosova-e-vitit-1917/20%Monthly2018-11-13 12:45
https://kosovapost.net/ta-duam-gjermanine/20%Monthly2018-11-13 12:41
https://kosovapost.net/vuciq-thaci-mund-ta-ndjeke-putinin-sa-te-do-por-serbia/20%Monthly2018-11-13 12:20
https://kosovapost.net/veseli-ne-finlande-per-vizat-dhe-per-interpolin/20%Monthly2018-11-13 12:05
https://kosovapost.net/vv-gent-begolli-nuk-ishte-kompetent-per-ta-udhehequr-telekomin/20%Monthly2018-11-13 12:13
https://kosovapost.net/fajon-e-zhgenjyer-e-papranueshme-ti-vendosen-kushte-te-reja-kosoves-per-vizat/20%Monthly2018-11-13 11:39
https://kosovapost.net/spitalit-amerikan-ne-kosove-i-bashkohet-mjeku-i-njohur/20%Monthly2018-11-13 11:37
https://kosovapost.net/ligji-per-ndermarrjen-trepca-nuk-po-zbatohet/20%Monthly2018-11-13 11:33
https://kosovapost.net/zbulohet-ja-cfare-u-tha-higuain-shokeve-per-pezullimin-ne-serie-a/20%Monthly2018-11-13 11:28
https://kosovapost.net/paralajmerohet-ndalimi-i-shitjes-se-thengjillit/20%Monthly2018-11-13 11:18
https://kosovapost.net/pse-u-nderpre-seanca-e-thirrur-nga-kryeministri-flet-haxhiu/20%Monthly2018-11-13 11:12
https://kosovapost.net/ioc-ja-kerkon-qe-spanjes-te-mos-i-jepen-organizime-pa-garanci-per-kosoven/20%Monthly2018-11-13 11:12
https://kosovapost.net/ndryshime-ne-stafin-e-kombetares/20%Monthly2018-11-13 11:00
https://kosovapost.net/policia-po-e-kerkon-gruevskin-ne-cdo-cep-te-maqedonise/20%Monthly2018-11-13 11:04
https://kosovapost.net/haxhiu-shqetesues-zevendesimi-i-gjermanise-me-rusine-nga-thaci/20%Monthly2018-11-13 10:41
https://kosovapost.net/bushati-marredheniet-shqiperi-turqi-tradicionalisht-te-mira-dhe-miqesore/20%Monthly2018-11-13 10:38
https://kosovapost.net/per-24-ore-ne-qkuk-lindin-nje-numer-i-madh-foshnjash-per-kete-shifer-behet-fjale/20%Monthly2018-11-13 10:32
https://kosovapost.net/keshilltari-i-trump-amerika-do-ta-shtrydhe-kete-shtet/20%Monthly2018-11-13 10:31
https://kosovapost.net/perez-merr-kete-vendim-per-trajnerin-e-ri-te-realit/20%Monthly2018-11-13 10:23
https://kosovapost.net/mbyllet-seanca-e-jashtezakonshme-e-thirrur-nga-kryeministri-kjo-eshte-arsyeja/20%Monthly2018-11-13 10:09
https://kosovapost.net/opozita-e-kundershton-seancen-e-thirrur-nga-haradinaj/20%Monthly2018-11-13 10:00
https://kosovapost.net/pse-nuk-zbatohet-ligji-per-trepcen/20%Monthly2018-11-13 09:56
https://kosovapost.net/okb-thirrje-izraelit-dhe-palestines-tregoni-vetepermbajtje-maksimale-ne-gaza/20%Monthly2018-11-13 09:51
https://kosovapost.net/stoltenberg-siguria-e-evropes-eshte-e-pamundur-pa-turqine/20%Monthly2018-11-13 09:56
https://kosovapost.net/cfare-thote-shaqiri-per-liverpoolin-ja-si-ndihet/20%Monthly2018-11-13 09:36
https://kosovapost.net/keta-jane-faktoret-qe-shkaktojne-dhimbje-te-lukthit/20%Monthly2018-11-13 09:34
https://kosovapost.net/mediat-serbe-spajtohen-dot-me-respektimin-e-thacit-ne-paris-ja-cfare-skenaresh-imagjinojne/20%Monthly2018-11-13 09:33
https://kosovapost.net/keshilli-i-sigurimit-i-okb-se-neser-diskuton-per-kosoven/20%Monthly2018-11-13 09:19
https://kosovapost.net/real-madrid-pa-dy-yje-per-me-shume-se-11-jave/20%Monthly2018-11-13 09:19
https://kosovapost.net/popullsia-e-shqiperise-po-plaket/20%Monthly2018-11-13 09:08
https://kosovapost.net/kadaj-jep-edhe-nje-lajm-te-mire-per-prinderit-ja-sa-do-te-rriten-shtesat-per-femije/20%Monthly2018-11-13 09:04
https://kosovapost.net/mesoni-si-te-sheroni-dhimbjet-e-fytit/20%Monthly2018-11-13 08:44
https://kosovapost.net/veriu-i-kosoves-dhe-serbet-e-kosoves-cilat-jane-lidhjet/20%Monthly2018-11-13 08:43
https://kosovapost.net/bernabiq-ne-berlin-per-beogradin-kosova-eshte-serbi/20%Monthly2018-11-13 08:31
https://kosovapost.net/bernabiq-serbia-nuk-do-ta-njoh-kosoven/20%Monthly2018-11-13 08:30
https://kosovapost.net/gjashte-sekretet-e-kafes-turke/20%Monthly2018-11-13 08:25
https://kosovapost.net/tensioni-me-korene-e-veriut-shba-identifikon-disa-baza-sekrete-berthamore/20%Monthly2018-11-13 08:18
https://kosovapost.net/nese-keni-pucrra-te-ketyre-llojeve-shkoni-urgjent-tek-mjeku/20%Monthly2018-11-13 08:15
https://kosovapost.net/cfare-posti-po-synon-ta-marre-astrit-haraqija/20%Monthly2018-11-13 08:08
https://kosovapost.net/ibrahimoviq-apo-rooney-kjo-eshte-blerja-me-e-mire-e-vitit-ne-amerike/20%Monthly2018-11-13 08:01
https://kosovapost.net/kosova-nuk-ka-fuqi-ta-kushtezoje-be-ne/20%Monthly2018-11-13 07:52
https://kosovapost.net/dy-futbolliste-refuzojne-shqiperine-e-panuccit-ja-kush-jane/20%Monthly2018-11-13 07:47
https://kosovapost.net/qeveria-haradinaj-drejt-renies/20%Monthly2018-11-13 07:44
https://kosovapost.net/qeveria-synon-ta-ule-skepticizmin-e-be-se-duke-permbushur-detyrat-e-2016-s/20%Monthly2018-11-13 07:40
https://kosovapost.net/soltes-ka-ende-kohe-te-binden-disa-vende-te-be-se-per-liberalizimin-e-vizave/20%Monthly2018-11-13 07:34
https://kosovapost.net/ja-cfare-ndikimi-ka-pirja-e-kafese-ne-zemren-tuaj/20%Monthly2018-11-13 07:25
https://kosovapost.net/nato-ja-do-te-investoje-ne-bazen-ajrore-te-kucoves-50-milione-euro/20%Monthly2018-11-13 07:21
https://kosovapost.net/kuvendi-i-kosoves-sot-mban-seance-te-jashtezakonshme/20%Monthly2018-11-13 07:18
https://kosovapost.net/moti-sot-dhe-neser-10/20%Monthly2018-11-13 06:59
https://kosovapost.net/ka-nje-lajm-te-keq-per-te-gjithe-ata-qe-po-hane-mjalte-ne-mengjes/20%Monthly2018-11-12 22:35
https://kosovapost.net/benzema-i-pergjigjet-ofertes-se-cmendur-te-milanit/20%Monthly2018-11-12 22:31
https://kosovapost.net/ish-ministri-rrahmani-i-kunderpergjigjet-ismailit/20%Monthly2018-11-12 22:17
https://kosovapost.net/cifti-neo-nazist-te-cilet-ia-vune-emrin-femijes-adolf-hitler/20%Monthly2018-11-12 22:03
https://kosovapost.net/keta-jane-aeroplanet-qe-pesuan-me-se-shumti-fatalitet-ne-historine-njerezore/20%Monthly2018-11-12 21:59
https://kosovapost.net/thaci-fton-putinin-ne-kosove-te-presim-edhe-me-protokoll-shteteror/20%Monthly2018-11-12 21:57
https://kosovapost.net/mpb-e-vendos-ne-listen-e-krimineleve-nikolla-gruevskin-foto/20%Monthly2018-11-12 21:51
https://kosovapost.net/juncker-terheqja-e-shteteve-evropiane-nga-pakti-per-refugjatet-po-e-dobeson-be-ne/20%Monthly2018-11-12 21:22
https://kosovapost.net/ministrit-i-duhet-ndihme-nga-policia-te-shkoje-ne-studion-televizive-video/20%Monthly2018-11-12 21:20
https://kosovapost.net/allegri-serish-trajneri-me-i-mire-ne-itali/20%Monthly2018-11-12 21:05
https://kosovapost.net/moti-neser-ne-kosove-3/20%Monthly2018-11-12 20:57
https://kosovapost.net/haradinaj-ka-kete-paralajmerim-per-serbine-ja-per-cka-behet-fjale/20%Monthly2018-11-12 20:47
https://kosovapost.net/kurti-thaci-me-putinin-mund-te-beje-marreveshje-vetem-per-azil-politik-ne-rusi/20%Monthly2018-11-12 20:38
https://kosovapost.net/thaci-i-thashe-merkelit-qe-e-kemi-mbeshtetjen-e-rajonit-per-korrigjimin-e-kufijve/20%Monthly2018-11-12 20:35
https://kosovapost.net/haradinaj-thacit-te-qojme-te-shpia-nese-prek-kufijte/20%Monthly2018-11-12 20:19
https://kosovapost.net/haradinaj-vuciq-e-do-nje-pjese-te-veriut-per-ta-njohur-kosoven/20%Monthly2018-11-12 20:19
https://kosovapost.net/milan-me-4-perforcime-ne-janar/20%Monthly2018-11-12 20:12
https://kosovapost.net/ministrja-hoxha-fton-te-rinjte-dhe-te-rejat-te-aplikojne-per-bursat-njevjecare-studimore-post-diplomike-ne-vendet-e-be-se/20%Monthly2018-11-12 20:06
https://kosovapost.net/sipas-brnabiq-vetem-ne-kete-menyre-mund-te-vjen-zgjidhja-per-kosoven/20%Monthly2018-11-12 19:58
https://kosovapost.net/vetem-112-persona-me-aftesi-te-kufizuara-jane-te-punesuar-ne-sektorin-publik/20%Monthly2018-11-12 19:46
https://kosovapost.net/a-u-rikthye-shefqet-krasniqi-ne-poziten-e-imamit-te-xhamise-se-madhe-ne-prishtine-flasin-nga-bik-u/20%Monthly2018-11-12 19:42
https://kosovapost.net/abortet-per-shkak-se-duan-djale-shqiptaret-vazhdojne-me-traditen-e-vjeter/20%Monthly2018-11-12 20:16
https://kosovapost.net/ja-kur-eshte-afati-kur-kosova-dhe-serbia-duhet-te-arrijne-marreveshje-perfundimtare/20%Monthly2018-11-12 19:09
https://kosovapost.net/urdher-i-ri-punetoreve-do-tju-vendoset-cip/20%Monthly2018-11-12 18:53
https://kosovapost.net/telashe-tek-franca-pas-pogbas-dhe-martial-largohen-edhe-lacazette-e-mendy/20%Monthly2018-11-12 18:45
https://kosovapost.net/mustafa-absurde-te-vazhdohet-dialogu-perderisa-serbia-se-ndale-fushaten-e-cnjohjeve/20%Monthly2018-11-12 18:32
https://kosovapost.net/hillary-clinton-do-te-garoje-per-zgjedhjet-presidenciale-2020/20%Monthly2018-11-12 18:20
https://kosovapost.net/kostt-i-pranon-deshtimin-ne-entso-e-thote-se-serbia-po-perfiton-jashteligjshem-nga-rryma-ne-veri/20%Monthly2018-11-12 18:03
https://kosovapost.net/veseli-jam-ne-kontakt-me-opoziten-se-shpejti-kalon-rezoluta/20%Monthly2018-11-12 17:57
https://kosovapost.net/kjo-do-te-jete-agjenda-e-kombetares-se-kosoves-per-ligen-e-kombeve/20%Monthly2018-11-12 17:39
https://kosovapost.net/a-do-ti-bashkohet-ldk-ja-iniciatives-se-listes-serbe-per-rrezimin-e-qeverise-flet-isa-mustafa/20%Monthly2018-11-12 17:24
https://kosovapost.net/jakup-krasniqi-reagon-pas-takimit-te-thacit-me-presidentin-rus/20%Monthly2018-11-12 17:10
https://kosovapost.net/thaci-falenderon-merkelin-per-perkrahje-ne-procesin-e-dialogut-kosove-serbi/20%Monthly2018-11-12 17:00
https://kosovapost.net/dhimbja-e-gjurit-mund-te-hargohet-vetem-me-dy-veze-kjo-eshte-menyra/20%Monthly2018-11-12 16:19
https://kosovapost.net/e-mahnitshme-kjo-eshte-makina-e-fundit-e-policise-italiane-foto/20%Monthly2018-11-12 16:03
https://kosovapost.net/cmimet-e-produkteve-te-konsumit-shenojne-ngritje-ne-kosove/20%Monthly2018-11-12 15:45
https://kosovapost.net/keshtu-mund-ti-vertetoni-problemet-me-zemer/20%Monthly2018-11-12 15:36
https://kosovapost.net/mediumi-rus-kremlini-nuk-ka-njoftuar-per-takimin-putin-thaci/20%Monthly2018-11-12 15:17
https://kosovapost.net/rritje-drastike-e-cmimeve-te-naftes-pas-njoftimit-te-papritur-nga-arabia-saudite/20%Monthly2018-11-12 15:17
https://kosovapost.net/recica-vendi-duhet-te-krijoje-nje-sistem-te-ri-pensional/20%Monthly2018-11-12 15:01
https://kosovapost.net/hoxhaj-takon-ne-berlin-keshilltarin-e-merkel-flasin-per-vizat/20%Monthly2018-11-12 14:58
https://kosovapost.net/juventus-vendos-edhe-nje-rekord-ne-serie-a/20%Monthly2018-11-12 14:54
https://kosovapost.net/man-city-e-mposht-edhe-jashte-fushe-man-unitedin/20%Monthly2018-11-12 14:37
https://kosovapost.net/a-ka-frike-be-ja-nga-islamofobia-dhe-albanofobia-flet-ramush-haradinaj/20%Monthly2018-11-12 14:23
https://kosovapost.net/per-takimin-thaci-putin-shkruajne-edhe-mediat-serbe-ja-si-e-komentojne/20%Monthly2018-11-12 14:08
https://kosovapost.net/haradinaj-kerkese-urgjente-per-vizat/20%Monthly2018-11-12 15:05
https://kosovapost.net/beqaj-kosova-ka-potencial-per-zhvillim-te-ekonomise-digjitale/20%Monthly2018-11-12 13:35
https://kosovapost.net/per-ta-mbrojtur-zemren-konsumoni-keto-lloje-te-pemeve/20%Monthly2018-11-12 13:28
https://kosovapost.net/haradinaj-serbise-taksen-ndaj-jush-mund-ta-rrisim-por-jo-ta-terheqim/20%Monthly2018-11-12 13:45
https://kosovapost.net/portieri-i-juves-tregon-si-e-mbrojti-golin-e-penalltise/20%Monthly2018-11-12 12:48
https://kosovapost.net/higuain-nis-te-qaje-pas-kartonit-te-kuq-kundershtari-ben-gjestin-e-madhvideo/20%Monthly2018-11-12 12:42
https://kosovapost.net/ne-paris-turqia-ndihmoi-kosoven-te-jete-ne-fokus-serbia-ngritet-ne-kembe/20%Monthly2018-11-12 12:18
https://kosovapost.net/thaci-promovon-letersine-e-kosoves-ne-paris-i-dhuron-bibliotekes-se-paqes-librin-e-adem-demacit/20%Monthly2018-11-12 12:11
https://kosovapost.net/shpend-ahmeti-ka-humbur-besimin-e-qytetareve/20%Monthly2018-11-12 12:27
https://kosovapost.net/veseli-lista-serbe-nuk-mund-te-na-shantazhoje/20%Monthly2018-11-12 11:42
https://kosovapost.net/nese-humb-me-skocine-a-do-te-largohesh-panucci-pergjigjet-keshtu/20%Monthly2018-11-12 11:33
https://kosovapost.net/kadri-veseli-jep-lajmin-e-fundit-per-vizat/20%Monthly2018-11-12 11:49
https://kosovapost.net/lajmi-i-fundit-presidenti-thaci-takon-vladimir-putin-ne-paris-foto/20%Monthly2018-11-12 11:34
https://kosovapost.net/kerkohet-unitet-nga-te-gjitha-partite-per-vazhdimin-e-dialogut/20%Monthly2018-11-12 11:17
https://kosovapost.net/i-ulur-prane-lidereve-te-fuqishem-boterore-ne-paris-presidenti-thaci-cmend-serbine/20%Monthly2018-11-12 11:11
https://kosovapost.net/kryeministri-haradinaj-kerkon-seance-te-jashtezakonshme-per-cfare-teme-behet-fjale/20%Monthly2018-11-12 10:46
https://kosovapost.net/nje-nga-arsyet-pse-grate-humbin-jeten-gjate-lindjes-jane-burrat/20%Monthly2018-11-12 10:32
https://kosovapost.net/juventus-vjen-me-transferimin-e-pare-rremben-yllin-e-gjigantit-europian/20%Monthly2018-11-12 10:30
https://kosovapost.net/veseli-ndermarresia-perspektiva-ekonomike-e-vendit/20%Monthly2018-11-12 10:22
https://kosovapost.net/haradinaj-bizneset-humbin-mbi-300-milion-ne-vit-per-shkak-te-energjise/20%Monthly2018-11-12 10:08
https://kosovapost.net/forcim-rekord-i-lekut-ndaj-euros-dhe-dollarit/20%Monthly2018-11-12 10:01
https://kosovapost.net/prokurori-zbut-akuzen-ndaj-ramiz-kelmendit/20%Monthly2018-11-12 09:55
https://kosovapost.net/regjimi-i-asadit-vazhdon-sulmet-ne-idlib/20%Monthly2018-11-12 09:53
https://kosovapost.net/kush-eshte-kandidati-qe-pritet-te-jete-kryetar-i-deges-se-pdk-se-ne-podujeve-foto/20%Monthly2018-11-12 09:47
https://kosovapost.net/kryeparlamentari-veseli-e-nis-diten-i-lumtur-cila-eshte-arsyeja/20%Monthly2018-11-12 09:38
https://kosovapost.net/var-i-anuloi-golin-shikoni-cfare-beri-mbappe-pasi-i-shenoi-ish-skuadres-se-tij-video/20%Monthly2018-11-12 09:11
https://kosovapost.net/kjo-eshte-pasaporta-me-e-fuqishme-ne-bote-foto/20%Monthly2018-11-12 09:09
https://kosovapost.net/thaci-kundershtaret-e-paqes-nuk-e-duan-marreveshjen-kosove-serbi/20%Monthly2018-11-12 09:02
https://kosovapost.net/dita-e-te-vetmuarve-ne-kine-shpenzohen-30-8-miliarde-dollare/20%Monthly2018-11-12 08:51
https://kosovapost.net/uashingtoni-mbeshtet-thacin-dhe-vuciqin-ne-arritjen-e-marreveshjes/20%Monthly2018-11-12 08:47
https://kosovapost.net/keta-jane-faktoret-qe-ndikojne-ne-sulmin-e-zemres/20%Monthly2018-11-12 08:42
https://kosovapost.net/zevendesimi-i-barnave-rrezikon-pacientet/20%Monthly2018-11-12 08:30
https://kosovapost.net/tito-ve-ne-levizje-policine-malazeze/20%Monthly2018-11-12 08:25
https://kosovapost.net/gattuso-flet-pas-humbjes-ndaj-juventusit-ja-cfare-thote/20%Monthly2018-11-12 07:52
https://kosovapost.net/terheqja-nga-privatizimi-i-pronave-shoqerore-nga-qeveria-konsiderohet-e-jashteligjshme/20%Monthly2018-11-12 07:50
https://kosovapost.net/nderpritet-komunikimi-mes-shba-se-dhe-korese-se-veriut-ja-cfare-ndodhi/20%Monthly2018-11-12 07:44
https://kosovapost.net/opozita-nuk-e-do-rrezimin-e-qeverise-me-votat-e-listes-serbe/20%Monthly2018-11-12 07:42
https://kosovapost.net/sholtes-shpreson-qe-vizat-te-hiqen-deri-ne-maj-te-2019-es/20%Monthly2018-11-12 07:29
https://kosovapost.net/thaci-ne-paris-takohet-edhe-me-erdoganin/20%Monthly2018-11-12 07:25
https://kosovapost.net/ronaldo-tregon-biseden-me-higuainin-ja-cfare-i-thashe/20%Monthly2018-11-12 07:20
https://kosovapost.net/hudhra-nje-mrekulli-qe-sheron-keto-semundje/20%Monthly2018-11-12 07:14
https://kosovapost.net/haradinaj-tahiri-dhe-hoxha-takohen-sot-diskutohet-procesi-i-liberalizimit-te-vizave/20%Monthly2018-11-12 07:08
https://kosovapost.net/moti-sot-dhe-gjate-javes-6/20%Monthly2018-11-12 07:04
https://kosovapost.net/gazetat-serbe-shprehin-inatin-e-tyre-francezet-ia-shiten-thacit-vendin-afer-putinit-foto/20%Monthly2018-11-11 23:06
https://kosovapost.net/zbulohen-detaje-te-takimeve-te-thacit-ne-paris/20%Monthly2018-11-11 22:32
https://kosovapost.net/atifetja-i-le-prapa-edhe-20-vjecaret-ja-si-duket-tani/20%Monthly2018-11-11 21:58
https://kosovapost.net/njesia-speciale-e-kosoves-merr-live-ne-emision-moderatorin-video/20%Monthly2018-11-11 21:21
https://kosovapost.net/quni-sia-kam-friken-hashim-thacit-ai-duhet-te-frikesohet-nga-ldk-ja/20%Monthly2018-11-11 20:46
https://kosovapost.net/dy-vetura-bien-ne-lume-ne-rugove/20%Monthly2018-11-11 20:27
https://kosovapost.net/kerkohet-te-ndalet-procesi-qe-fabrikat-i-beri-diskoteka/20%Monthly2018-11-11 20:02
https://kosovapost.net/vuciq-plas-nga-inati-pse-thaci-ishte-i-ulur-afer-lidereve-boterore-ne-paris/20%Monthly2018-11-11 19:19
https://kosovapost.net/eurodeputeti-gjerman-jep-lajm-te-mire-per-kosovaret/20%Monthly2018-11-11 18:54
https://kosovapost.net/veseli-bashk-me-kete-minister-te-dielen-e-kaluan-ne-kete-vend-me-rendesi-foto/20%Monthly2018-11-11 18:46
https://kosovapost.net/thaci-e-quan-mik-te-vertete-presidentin-turk-erdogan/20%Monthly2018-11-11 18:38
https://kosovapost.net/vuciq-tregon-se-pse-nuk-biseduan-me-thacin-ne-paris/20%Monthly2018-11-11 18:07
https://kosovapost.net/rexhep-selimi-tregon-se-kush-duhet-ta-rrezoje-qeverine-haradinaj/20%Monthly2018-11-11 17:41
https://kosovapost.net/hoxhaj-paralajmeron-kete-veprim-nese-nuk-liberalizohen-vizat/20%Monthly2018-11-11 17:13
https://kosovapost.net/disa-menyra-natyrale-per-te-sheruar-dhimbjet-e-kokes/20%Monthly2018-11-11 17:00
https://kosovapost.net/tash-e-tre-dite-nuk-dihet-per-fatin-e-gruevskit/20%Monthly2018-11-11 18:03
https://kosovapost.net/thaci-ne-paris-takon-edhe-kancelaren-merkel-ja-cka-i-thote/20%Monthly2018-11-11 16:44
https://kosovapost.net/meta-ben-nje-selfie-me-netanyahun-ne-paris/20%Monthly2018-11-11 16:25
https://kosovapost.net/thaci-publikon-foto-me-trumpin-ja-cka-biseduan-per-kosoven/20%Monthly2018-11-11 16:20
https://kosovapost.net/lajm-i-rendesishem-per-te-gjithe-qytetaret-e-mitrovices-neser-kjo-rruge-kryesore-mbyllet-per-qarkullim/20%Monthly2018-11-11 16:05
https://kosovapost.net/real-madrid-po-e-transferon-mesfushorin-qe-kushton-140-milione-euro/20%Monthly2018-11-11 15:32
https://kosovapost.net/ndalen-semaforet-ne-prishtine-shkaktohet-kaos-i-vertete/20%Monthly2018-11-11 15:26
https://kosovapost.net/presidenti-thaci-falenderon-trumpin-per-mbeshtetjen-e-shba-ve-ndaj-kosoves/20%Monthly2018-11-11 15:23
https://kosovapost.net/ky-eshte-mbrojtesi-me-i-mire-sipas-ronaldinhos/20%Monthly2018-11-11 15:13
https://kosovapost.net/rriten-gjobat-per-ata-qe-u-shesin-alkool-e-duhan-personave-nen-18-vjec/20%Monthly2018-11-11 15:00
https://kosovapost.net/zbulohet-pse-allegri-nuk-vendosi-te-inkuadroje-bonuccin-kunder-milanit/20%Monthly2018-11-11 14:26
https://kosovapost.net/lista-srpska-do-ta-rrezoje-qeverine-flet-nenkryetari-i-aak-se/20%Monthly2018-11-11 14:24
https://kosovapost.net/keto-jane-performancat-e-ipad-pro-2018/20%Monthly2018-11-11 14:18
https://kosovapost.net/keto-jane-tete-menyrat-per-ta-ndaluar-dhimbjen-e-dhembit-ne-kushte-shtepie/20%Monthly2018-11-11 13:53
https://kosovapost.net/thaci-flet-me-trumpin-per-marreveshjen-kosove-serbi-e-mbeshtet-100-per-qind/20%Monthly2018-11-11 13:35
https://kosovapost.net/eshte-intonuar-himni-i-kosoves-ne-prage-ne-shenimin-e-fundit-te-luftes-se-pare-boterore/20%Monthly2018-11-11 13:20
https://kosovapost.net/haradinaj-thote-se-thaci-sduhet-te-perzihet-ne-ceshtjet-e-qeverise/20%Monthly2018-11-11 13:07
https://kosovapost.net/balotelli-problematik-ja-cfare-i-ben-stjuardeses-ne-aeroplan/20%Monthly2018-11-11 13:00
https://kosovapost.net/zhduket-nje-djale-nga-ferizaj/20%Monthly2018-11-11 12:40
https://kosovapost.net/myslimanet-qe-shpetuan-britanine/20%Monthly2018-11-11 12:35
https://kosovapost.net/yll-rugova-e-quan-qeverisjen-e-shpend-ahmetit-me-te-keqen-ne-histori/20%Monthly2018-11-11 12:05
https://kosovapost.net/kreativiteti-i-kosovareve-qe-terheq-vemendjen-e-miliona-njerezve/20%Monthly2018-11-11 12:01
https://kosovapost.net/haradinaj-nderon-britaniket-e-rene-ne-100-vjetet-e-fundit/20%Monthly2018-11-11 11:34
https://kosovapost.net/ja-ku-jane-pozicionuar-thaci-e-vuciq-mes-lidereve-boterore-ne-ceremonine-ne-paris/20%Monthly2018-11-11 11:19
https://kosovapost.net/formacionet-befasuese-milan-juventus/20%Monthly2018-11-11 11:03
https://kosovapost.net/vuciq-i-ankohet-kancelares-merkel-per-taksen-e-importit-te-vene-nga-kosova/20%Monthly2018-11-11 10:45
https://kosovapost.net/kosova-i-mbetet-perhere-mirenjohese-shba-ve-per-kontributin-ne-clirimin-tone/20%Monthly2018-11-11 10:30
https://kosovapost.net/gjuriqi-pret-nga-gjermania-te-ngreje-zerin-kunder-vendimit-te-kosoves-per-taksen-ndaj-mallrave-serbe/20%Monthly2018-11-11 10:15
https://kosovapost.net/tha%d2%abi-takon-macron-a-do-ta-shpalose-idene-e-tij-per-korrigjim-te-kufijve/20%Monthly2018-11-11 10:05
https://kosovapost.net/cfare-po-ndodh-me-messin-a-do-te-startoje-sot/20%Monthly2018-11-11 09:42
https://kosovapost.net/lind-gjashtenjake-nena-kosovare-ne-zvicer-ja-cfare-ben-shteti-per-ta/20%Monthly2018-11-11 09:26
https://kosovapost.net/themelimi-i-ushtrise-se-kosoves-mbeshtetet-edhe-nga-franca/20%Monthly2018-11-11 09:20
https://kosovapost.net/plani-gjigant-i-real-madridit-per-transferime/20%Monthly2018-11-11 08:53
https://kosovapost.net/moti-sot-ne-kosove-12/20%Monthly2018-11-11 08:39
https://kosovapost.net/vuciq-dhe-merkel-takohen-sot-ne-paris-dialogu-kosove-serbi-tema-kryesore-e-takimit/20%Monthly2018-11-11 08:32
https://kosovapost.net/labinot-tahiri-thote-se-nuk-do-te-kendoje-me-jashte-kosoves-pa-u-liberalizuar-vizat/20%Monthly2018-11-11 08:27
https://kosovapost.net/kryetari-i-gjykates-se-larte-te-republikes-se-turqise-vizitoi-shqiperine/20%Monthly2018-11-11 08:18
https://kosovapost.net/memli-krasniqi-i-bindur-nuk-ka-zgjedhje-sivjet/20%Monthly2018-11-11 08:11
https://kosovapost.net/kjo-eshte-komuna-me-ajrin-me-te-ndotur-ne-kosove/20%Monthly2018-11-11 08:05
https://kosovapost.net/kalifornia-shnderrohet-ne-ferr-nga-zjarret-mbi-300-mije-njerez-u-evakuan/20%Monthly2018-11-11 07:59
https://kosovapost.net/dua-lipa-dhe-bebe-rexha-mahnitin-me-paraqitjen-e-tyre-ne-kane-takojne-njera-tjetren-ne-eventin-nrj-hit-music-only/20%Monthly2018-11-10 23:54
https://kosovapost.net/334984-2/20%Monthly2018-11-10 23:28
https://kosovapost.net/banoret-dogjen-mbeturinat-perfshihet-nga-zjarri-ndertesa-ne-fushe-kosove/20%Monthly2018-11-10 23:23
https://kosovapost.net/thatesira-rrezikon-rendimentet-e-grurit/20%Monthly2018-11-10 23:18
https://kosovapost.net/pacolli-ka-nje-mesazh-per-mimoza-kusari-lila-ja-cfare-i-thote/20%Monthly2018-11-10 22:54
https://kosovapost.net/pal-lekaj-shkarkoi-sekretarin-e-pergjithshem-ja-ke-e-emeroi-ne-kete-pozite/20%Monthly2018-11-10 22:26
https://kosovapost.net/ja-cfare-tregojne-thonjte-per-gjendjen-tuaj-shendetesore/20%Monthly2018-11-10 22:14
https://kosovapost.net/presidenti-thaci-shtrengon-duart-me-macron/20%Monthly2018-11-10 21:48
https://kosovapost.net/pacolli-tregon-se-cka-i-ka-thene-putini/20%Monthly2018-11-10 21:23
https://kosovapost.net/tahiri-bisedimet-me-serbine-po-shkojne-keq/20%Monthly2018-11-10 21:12
https://kosovapost.net/numerohen-gjysma-e-votave-per-topin-e-arte-ky-eshte-lojtari-me-i-votuari-momentalisht/20%Monthly2018-11-10 20:46
https://kosovapost.net/dasma-me-veshje-tradicionale-i-la-goje-hapur-te-gjithe-shqiptaret/20%Monthly2018-11-10 20:32
https://kosovapost.net/macron-fton-edhe-thacin-ne-darke-me-lideret-boterore/20%Monthly2018-11-10 20:00
https://kosovapost.net/mos-i-hidhni-kurre-berthamat-e-hurmave-arabe-ja-cfare-vlere-kane/20%Monthly2018-11-10 19:36
https://kosovapost.net/per-10-muaj-ja-sa-qytetare-te-kosoves-kane-hequr-dore-nga-shtetesia/20%Monthly2018-11-10 19:21
https://kosovapost.net/e-pabesueshme-cka-beri-ky-kosovare-ne-zvicerr/20%Monthly2018-11-10 19:07
https://kosovapost.net/pal-lekaj-tregon-se-a-mundet-lista-serbe-ta-rrezoje-qeverine/20%Monthly2018-11-10 18:44
https://kosovapost.net/genc-leka-rremben-zemrat-e-te-gjitheve-me-baladen-shko-video/20%Monthly2018-11-10 18:39
https://kosovapost.net/vuciq-thote-se-kosoves-iu-refuzua-distribuimi-i-rrymes-ne-veri-humbje-e-vogel-per-ta-fitore-e-madhe-per-ne/20%Monthly2018-11-10 18:08
https://kosovapost.net/nga-franca-vjen-nje-lajm-jo-i-mire-per-vizat/20%Monthly2018-11-10 17:54
https://kosovapost.net/shqipet-nuk-e-refuzojne-kosoven-edhe-nje-kosovare-nga-sllovenia-pranon-te-luaj-per-kombetaren-kosovare/20%Monthly2018-11-10 21:06
https://kosovapost.net/hashim-tha%d2%abi-paralajmeron-nje-qeveri-tjeter/20%Monthly2018-11-10 17:17
https://kosovapost.net/kaq-eshte-perfitimi-i-femijeve-nga-shtesat-e-reja/20%Monthly2018-11-10 17:07
https://kosovapost.net/be-ja-monitoron-rastet-e-gjykimeve-qe-nderlidhen-me-liberalizimin-e-vizave/20%Monthly2018-11-10 16:42
https://kosovapost.net/ne-marshin-per-luginen-e-presheves-kerkohet-heqja-e-takses-prej-10-per-produket-e-serbise/20%Monthly2018-11-10 16:28
https://kosovapost.net/pas-lendimit-leo-messi-rikthehet-te-skuadra-e-barcelones/20%Monthly2018-11-10 16:13
https://kosovapost.net/arti-qe-i-jep-ngjyre-qytetit-promovohet-ne-gajkove/20%Monthly2018-11-10 15:56
https://kosovapost.net/ja-kur-do-te-bie-shi-ne-kosove/20%Monthly2018-11-10 15:44
https://kosovapost.net/me-gjithe-pengesat-nga-serbia-kosova-anetaresohet-ne-komitetin-e-mjekeve-evropiane/20%Monthly2018-11-10 15:29
https://kosovapost.net/pacolli-thote-se-nuk-ka-marre-asnje-note-verbale-per-terheqjen-e-njohjes-se-kosoves/20%Monthly2018-11-10 15:13
https://kosovapost.net/shqiptari-qe-punon-si-imam-ne-shba-sot-edhe-nje-amerikan-e-pranoi-islamin-foto/20%Monthly2018-11-10 14:58
https://kosovapost.net/llapi-e-fiton-derbin-ndaj-drites-liria-merr-pike-te-plota-ndaj-flamurtarit/20%Monthly2018-11-10 14:44
https://kosovapost.net/thaci-i-shqetesuar-nga-paralajmerimi-i-listes-serbe-per-rrezimin-e-qeverise-paralajmeron-koalicionin/20%Monthly2018-11-10 14:23
https://kosovapost.net/trump-dhe-macron-bisedojne-per-mbrojtjen/20%Monthly2018-11-10 14:09
https://kosovapost.net/plazhi-kthehet-nga-parajsa-ne-nje-ferr-te-vertete/20%Monthly2018-11-10 13:52
https://kosovapost.net/mustafa-ndan-me-qytetaret-preokupimin-e-tij-se-kosova-eshte-ne-rrezik/20%Monthly2018-11-10 13:47
https://kosovapost.net/bbc-zbulon-industrine-e-lajmeve-te-rreme-ne-kosove/20%Monthly2018-11-10 13:29
https://kosovapost.net/a-do-ti-bashkohet-shpend-ahmeti-fatmir-limajt-ne-dialog/20%Monthly2018-11-10 13:14
https://kosovapost.net/bien-poshte-te-mirat-e-vajit-te-kokosit-profesori-i-harvard-it-thote-se-ky-vaj-eshte-helm-i-vertete/20%Monthly2018-11-10 13:00
https://kosovapost.net/haradinaj-thote-se-komunave-me-shumice-serbe-u-dha-prone-me-kritere-te-njejta-si-atyre-shqiptare/20%Monthly2018-11-10 12:48
https://kosovapost.net/hajdin-abazi-ambasador-i-kosoves-ne-australi/20%Monthly2018-11-10 12:41
https://kosovapost.net/klopp-i-nervozuar-me-uefa-n-kerkon-qe-te-denohen-city-dhe-psg/20%Monthly2018-11-10 12:26
https://kosovapost.net/vetevendosje-buxheti-i-shtetit-nuk-guxon-te-privilegjoje-nje-pakice-dhe-te-nenvleresoje-nje-shumice/20%Monthly2018-11-10 12:11
https://kosovapost.net/nis-marshi-i-shoqates-cameria-per-bashkimin-e-lugines-me-kosoven/20%Monthly2018-11-10 11:59
https://kosovapost.net/ndryshimet-tatimore-mbushin-arken-e-shtetit/20%Monthly2018-11-10 11:45
https://kosovapost.net/kjo-eshte-paga-e-donald-trump-si-president-i-shba-se/20%Monthly2018-11-10 11:30
https://kosovapost.net/thaci-nga-parisi-nuk-do-te-kete-ndarje-dhe-as-krijim-te-republika-srpska-s-ne-kosove/20%Monthly2018-11-10 11:20
https://kosovapost.net/bashkepunimi-mes-shkollave-mund-ta-rrite-cilesine-ne-arsim/20%Monthly2018-11-10 11:09
https://kosovapost.net/nuk-e-ftoi-ne-beograd-por-tani-klopp-ka-nje-lajm-te-mire-per-shaqirin/20%Monthly2018-11-10 10:55
https://kosovapost.net/arifi-thote-se-me-luginen-ska-loje/20%Monthly2018-11-10 10:42
https://kosovapost.net/mos-i-votoni-ata-qe-nuk-ua-heqin-berllokun-porosit-haradinaj/20%Monthly2018-11-10 10:22
https://kosovapost.net/haradinaj-se-di-se-cfare-folen-thaci-e-vuciqi-ne-bruksel/20%Monthly2018-11-10 10:14
https://kosovapost.net/komuna-e-prishtines-vendos-grila-ndaluese-afer-qendres-se-studenteve/20%Monthly2018-11-10 09:58
https://kosovapost.net/as-per-te-treten-here-gruevskin-nuk-gjendet-ne-shtepi/20%Monthly2018-11-10 09:53
https://kosovapost.net/milan-me-transfer-50-milionesh-nga-la-liga/20%Monthly2018-11-10 09:29
https://kosovapost.net/keto-jane-llojet-e-referendumeve-qe-mund-te-organizohen-ne-kosove/20%Monthly2018-11-10 09:11
https://kosovapost.net/nese-keni-dhimbje-ne-te-gjithe-trupin-keto-jane-simptomat-qe-tregojne-se-nga-cila-semundje-vuani/20%Monthly2018-11-10 08:52
https://kosovapost.net/kryeministri-haradinaj-sot-viziton-parkun-e-germise-kjo-eshte-arsyeja/20%Monthly2018-11-10 08:36
https://kosovapost.net/5-miliarde-eurosh-kosovaret-i-investuan-ne-serbi-duke-blere-produkte-per-dy-dekada/20%Monthly2018-11-10 08:31
https://kosovapost.net/ja-cka-do-te-ndodh-sot-ne-kosove-2/20%Monthly2018-11-10 08:20
https://kosovapost.net/moti-po-prishet-ja-cfare-temperatura-do-te-kemi-sot/20%Monthly2018-11-10 07:52
https://kosovapost.net/ky-eshte-komenti-i-boateng-pasi-u-la-jashte-kombetares/20%Monthly2018-11-09 22:49
https://kosovapost.net/ende-nuk-ka-pergjigje-per-te-gjitha-pyetjet-mbi-khashoggin/20%Monthly2018-11-09 22:33
https://kosovapost.net/ky-eshte-rrefimi-prekes-i-david-silva/20%Monthly2018-11-09 22:18
https://kosovapost.net/meta-dekreton-bastet-ligji-i-ri-mbyll-te-gjitha-lojerat-e-fatit/20%Monthly2018-11-09 22:00
https://kosovapost.net/stafi-mjekesor-i-jep-lajmin-e-keq-gattusos-para-ndeshjes-me-juventusit/20%Monthly2018-11-09 21:37
https://kosovapost.net/lagjja-skender-luarasi-ne-prishtine-nuk-ka-rryme-qe-nga-mengjesi/20%Monthly2018-11-09 21:31
https://kosovapost.net/nese-serbia-nuk-na-njeh-si-shtet-skemi-pse-te-bisedojme/20%Monthly2018-11-09 21:16
https://kosovapost.net/bombe-per-man-utd-ylli-i-madh-e-le-ekipin-ne-janar/20%Monthly2018-11-09 21:04
https://kosovapost.net/norvegjia-ndalon-eksportin-e-pajisjeve-ushtarake-ne-arabine-saudite/20%Monthly2018-11-09 20:39
https://kosovapost.net/kengetaret-nga-mitrovica-sjellin-kengen-qe-ti-mbush-syt-me-lote-video/20%Monthly2018-11-09 21:30
https://kosovapost.net/moti-neser-ne-kosove-2/20%Monthly2018-11-09 20:30
https://kosovapost.net/analistet-ne-dilema-per-marreveshjen-e-mundshme/20%Monthly2018-11-09 20:15
https://kosovapost.net/e-fundit-milan-dhe-inter-nenshkruajne-nje-marreveshje-qe-se-priste-askush/20%Monthly2018-11-09 20:02
https://kosovapost.net/edhe-nje-zv-minister-me-i-riu-ne-histori-te-qeverise/20%Monthly2018-11-09 19:46
https://kosovapost.net/oda-ekonomike-ndryshon-qendrimin-per-vendimet-e-qeverise-per-taksa/20%Monthly2018-11-09 19:31
https://kosovapost.net/e-pabesueshme-cfare-permban-kontrata-e-neymar-tek-psg/20%Monthly2018-11-09 19:19
https://kosovapost.net/vjosa-osmani-ia-numeron-vuciqit-marreveshjet-e-pazbatuara-nga-serbia/20%Monthly2018-11-09 19:03
https://kosovapost.net/ldk-tregon-nese-do-te-bashkepunoje-me-listen-serbe-per-rrezimin-e-qeverise/20%Monthly2018-11-09 18:44
https://kosovapost.net/haradinaj-thote-se-keshillat-e-dacit-jane-cdohere-me-interes-per-kosoven/20%Monthly2018-11-09 18:32
https://kosovapost.net/glps-reagon-kunder-vendimit-te-qeverise-per-transferimin-e-pronave-shoqerore-tek-tri-komuna-ne-veriun-e-kosoves/20%Monthly2018-11-09 18:22
https://kosovapost.net/sbashk-ligji-i-pagave-duhet-te-terhiqet-per-rishikim-dhe-korrigjim/20%Monthly2018-11-09 18:03
https://kosovapost.net/sallova-haradinaj-mund-ta-ndale-thacin-spo-e-ben-sepse-te-nesermen-do-te-shkonte-ne-opozite/20%Monthly2018-11-09 17:55
https://kosovapost.net/zgjedhjet-ne-shba-dy-shtete-pergatiten-per-rinumerim-per-shkak-te-dyshimeve-per-parregullsi/20%Monthly2018-11-09 17:39
https://kosovapost.net/zjarrfikesve-u-shtohen-kompetenca-haradinaj-thote-se-po-behen-force-ne-vete/20%Monthly2018-11-09 17:16
https://kosovapost.net/shala-thote-se-se-shpejti-do-te-fillojne-inspektimet-edhe-ne-veri-te-mitrovices/20%Monthly2018-11-09 17:01
https://kosovapost.net/lavrov-pershendesim-vendet-qe-po-terheqin-njohjet-e-tyre-ndaj-kosoves/20%Monthly2018-11-09 16:21
https://kosovapost.net/kurtijemi-me-te-sigurte-kur-kemi-ushtri-te-armatosur/20%Monthly2018-11-09 16:08
https://kosovapost.net/suarez-mendon-largimin-nga-barcelona/20%Monthly2018-11-09 15:54
https://kosovapost.net/wsj-sanksionet-amerikane-kunder-iranit-forcojne-pozicionin-e-rusise-ne-tregun-global-te-energjise/20%Monthly2018-11-09 15:52
https://kosovapost.net/rreth-300-serbe-ia-mesyjne-ushtrise-se-kosoves/20%Monthly2018-11-09 15:51
https://kosovapost.net/komuna-e-klines-shpenzon-rreth-12-mije-euro-per-blerje-te-telefonave-mobil/20%Monthly2018-11-09 15:43
https://kosovapost.net/keto-qytete-sonte-do-te-kene-nderpreje-te-energjise-elektrike/20%Monthly2018-11-09 15:38
https://kosovapost.net/ministri-lluka-do-hiqen-tarifat-roaming-shqiperi-kosove/20%Monthly2018-11-09 15:29
https://kosovapost.net/challandes-publikon-listen-e-lojtareve-te-kosoves-kunder-maltes-dhe-azerbajxhanit/20%Monthly2018-11-09 15:19
https://kosovapost.net/rukiqi-e-rendesishme-per-bizneset-hapja-e-tregjeve-te-reja/20%Monthly2018-11-09 15:09
https://kosovapost.net/ju-thahet-lekura-nga-i-ftohti-ja-si-ta-parandaloni/20%Monthly2018-11-09 15:20
https://kosovapost.net/meta-priti-ministrin-e-fsk-se-mbeshtet-formimin-e-ushtrise-se-kosoves/20%Monthly2018-11-09 15:00
https://kosovapost.net/ibrahimoviq-tregon-nese-wenger-do-ti-bashkohet-milanit/20%Monthly2018-11-09 14:47
https://kosovapost.net/ish-agjenti-i-shik-ut-ivica-stanishiqi-shefi-i-baton-haxhiut-i-tha-arnaudit-te-dgse-se-ta-rekruton-thacin-ne-zvicer/20%Monthly2018-11-09 14:42
https://kosovapost.net/nga-ajri-i-ndotur-ne-kosove-humbin-jeten-3-700-persona-ne-vit/20%Monthly2018-11-09 14:28
https://kosovapost.net/mesoni-sa-ore-gjume-ju-duhen-sipas-moshes-qe-keni/20%Monthly2018-11-09 15:14
https://kosovapost.net/milan-inter-arrijne-marreveshjen-per-nje-stadium-te-ri-te-perbashket/20%Monthly2018-11-09 14:15
https://kosovapost.net/limaj-pa-u-mbush-mend-serbia-kosova-nuk-terhiqet/20%Monthly2018-11-09 20:22
https://kosovapost.net/thaci-beson-ne-marreveshjen-perfundimtare-me-serbine/20%Monthly2018-11-09 13:46
https://kosovapost.net/jeremiq-zbulon-takimet-dhe-planet-e-fshehta-te-thacit-dhe-vuciqit/20%Monthly2018-11-09 13:40
https://kosovapost.net/ky-do-te-jete-telefoni-i-pare-celulare-qe-paloset-foto/20%Monthly2018-11-09 13:28
https://kosovapost.net/majlinda-kelmendi-perul-flamurin-e-serbise-ne-uzbekistan/20%Monthly2018-11-09 13:29
https://kosovapost.net/ullinjte-jeshile-apo-te-zinje-cilet-duhet-ti-konsumoni/20%Monthly2018-11-09 13:18
https://kosovapost.net/kuvendi-nuk-i-merr-mandatin-nikolla-gruevskit/20%Monthly2018-11-09 13:02
https://kosovapost.net/limaj-me-lehte-merret-nje-vize-per-ne-kine-sesa-per-sarajeve/20%Monthly2018-11-09 13:11
https://kosovapost.net/lavrov-shba-eshte-duke-shtyre-perpara-krijimin-e-ushtrise-se-kosoves/20%Monthly2018-11-09 12:48
https://kosovapost.net/erdogan-me-ka-thirrur-dhe-une-do-te-shkoj/20%Monthly2018-11-09 12:42
https://kosovapost.net/limaj-kerkese-tiranes-zyrtare-hiqe-taksen-rrugore/20%Monthly2018-11-09 12:31
https://kosovapost.net/merkel-i-dergon-leter-haradinajt-kjo-eshte-mbeshtetja-per-interpol/20%Monthly2018-11-09 12:02
https://kosovapost.net/ahmeti-nuk-duhet-te-kete-takim-te-katert-thaci-vuciq/20%Monthly2018-11-09 11:49
https://kosovapost.net/familja-ronaldo-zgjerohet-me-nje-pjesetar-shume-te-vecante/20%Monthly2018-11-09 11:34
https://kosovapost.net/e-pabesueshme-ilaci-natyral-qe-sheron-keto-semundje/20%Monthly2018-11-09 12:11
https://kosovapost.net/ndryshim-i-papritur-ne-kombetare-ja-vendimi-i-panuccit/20%Monthly2018-11-09 10:56
https://kosovapost.net/madheshtore-majlinda-dhe-distria-ne-finale-te-grand-prixit-ne-uzbekistan/20%Monthly2018-11-09 10:44
https://kosovapost.net/kurti-thaci-ne-bruksel-pa-legjitimet-e-kredibilitet/20%Monthly2018-11-09 10:39
https://kosovapost.net/keto-jane-perfitimet-e-cmuara-nga-konsumimi-i-molleve/20%Monthly2018-11-09 10:17
https://kosovapost.net/vlera-e-dites-se-xhuma/20%Monthly2018-11-09 10:17
https://kosovapost.net/veseli-e-pranon-i-kemi-borxh-rinise-se-kosoves/20%Monthly2018-11-09 10:07
https://kosovapost.net/semuret-ministri-i-qeverise-haradinaj/20%Monthly2018-11-09 09:55
https://kosovapost.net/haradinaj-nuk-leshon-pe-i-kerkon-be-se-heqjen-e-vizave-para-vitit-te-ri/20%Monthly2018-11-09 09:52
https://kosovapost.net/pse-keshtu-te-merzitur-jane-kreret-e-shtetit/20%Monthly2018-11-09 09:30
https://kosovapost.net/etoo-i-kam-thene-salah-ut-do-behesh-lojtar-i-madh-shpresoj-ti-kujtohet/20%Monthly2018-11-09 09:08
https://kosovapost.net/a-duhet-te-shqetesohemi-nese-urinojme-shpesh-ose-jo-shpesh/20%Monthly2018-11-09 09:03
https://kosovapost.net/stefanini-ne-beograd-kosova-duhet-te-pranohet-ne-interpol/20%Monthly2018-11-09 08:57
https://kosovapost.net/gjuha-qe-ka-zgjedhe-kosova-per-normalizim-marredheniesh-nuk-e-kupton-serbia/20%Monthly2018-11-09 08:49
https://kosovapost.net/kosova-paralajmeron-nderprerjen-e-dialogut-nese-nuk-hiqen-vizat/20%Monthly2018-11-09 08:23
https://kosovapost.net/rrushi-me-vlera-te-medha-shendetesore-ja-nga-cilat-semundje-na-mbron/20%Monthly2018-11-09 08:21
https://kosovapost.net/kjo-pritet-te-jete-pagesa-mujore-per-nenat-e-papuna-qe-lindin-ne-kosove/20%Monthly2018-11-09 08:05
https://kosovapost.net/dhjetera-programe-te-up-se-mund-te-mbyllen-ne-mungese-te-stafit-akademik/20%Monthly2018-11-09 07:57
https://kosovapost.net/ky-eshte-super-goli-i-shenuar-nga-suso-video/20%Monthly2018-11-09 07:51
https://kosovapost.net/koordinimi-i-opozites-ne-piken-zero/20%Monthly2018-11-09 07:45
https://kosovapost.net/cfare-ndodhi-mbreme-ne-ballafaqimin-trepalesh-thaci-vuciq-mogherini/20%Monthly2018-11-09 07:35
https://kosovapost.net/ja-kush-jane-golashenuesit-me-te-mire-ne-europa-league/20%Monthly2018-11-09 07:28
https://kosovapost.net/mrekullia-qe-ben-kafeja-ne-trupin-tuaj-2/20%Monthly2018-11-09 07:19
https://kosovapost.net/serbia-kushtezon-vazhdimin-e-dialogut-me-terheqjen-e-takses-per-mallrat-serbe-ne-kosove/20%Monthly2018-11-09 07:15
https://kosovapost.net/moti-sot-16/20%Monthly2018-11-09 07:08
https://kosovapost.net/milan-pranon-lajm-te-tmerrshem-lidhur-me-biglian/20%Monthly2018-11-08 22:52
https://kosovapost.net/perkunder-fitores-sarri-i-pakenaqur-me-skuadren-e-tij/20%Monthly2018-11-08 22:39
https://kosovapost.net/topalli-opozita-ska-bashkepunim-vv-ka-frike-te-marre-pergjegjesi-ldk-do-qe-ta-rrezoje-qeverine/20%Monthly2018-11-08 22:17
https://kosovapost.net/edi-rama-zbulon-prejardhjen-e-tij/20%Monthly2018-11-08 22:06
https://kosovapost.net/diplomati-austriak-qe-mbeshtet-ndryshimin-e-kufijve-punetor-i-firmes-qe-financohet-nga-serbia/20%Monthly2018-11-08 21:51
https://kosovapost.net/vuciq-nga-brukseli-porosi-per-haradinajn-ushtrine-nuk-do-ta-dergoni-ne-veri/20%Monthly2018-11-08 21:45
https://kosovapost.net/bahtiri-shperthen-kunder-takimit-thaci-vuciq-kthehu-ne-kosove-fale-amanetit-te-deshmoreve/20%Monthly2018-11-08 21:37
https://kosovapost.net/nese-nuk-hiqen-vizat-gjate-fundvitit-atehere-kjo-automatikisht-lidhet-me-fene-myslimane-qe-kane-kosovaret/20%Monthly2018-11-08 21:38
https://kosovapost.net/chelsea-kalon-ne-fazen-e-ardhshme-te-liges-se-evropes/20%Monthly2018-11-08 21:18
https://kosovapost.net/60-nxenes-ne-nje-klase-ja-ne-cilen-shkolle-te-kosoves-po-ndodh-kjo/20%Monthly2018-11-08 21:40
https://kosovapost.net/neser-ne-kosove-mot-kryesisht-me-diell/20%Monthly2018-11-08 21:26
https://kosovapost.net/fituesja-e-cmimit-nobel-karman-jemeni-eshte-duke-kaluar-permes-vuajtjeve-qe-bota-kurre-nuk-i-ka-perjetuar/20%Monthly2018-11-08 20:22
https://kosovapost.net/lazion-luan-kunder-marseilles-tre-shqiptare-ne-formacionin-startues/20%Monthly2018-11-08 20:07
https://kosovapost.net/vuciq-nuk-ka-dialog-nese-kosova-nuk-i-heq-taksat/20%Monthly2018-11-08 19:42
https://kosovapost.net/deputetet-perkrahin-ngritjen-e-pagave-per-profesionistet-shendetesore/20%Monthly2018-11-08 19:29
https://kosovapost.net/keto-jane-rezultatet-e-pjeseve-te-para-ne-ligen-e-evropes/20%Monthly2018-11-08 19:14
https://kosovapost.net/prodhuesit-e-kosoves-perkrahin-vendimin-e-qeverise-kerkojne-vazhdimin-e-takses-doganore-per-serbine/20%Monthly2018-11-08 18:56
https://kosovapost.net/thaci-flet-pas-takimit-me-mogherinin-u-pajtuam-per-dinamizim-te-dialogut/20%Monthly2018-11-08 18:43
https://kosovapost.net/haradinaj-thote-se-kosova-eshte-e-gatshme-per-prezencen-e-gjuhes-italiane-ne-vend/20%Monthly2018-11-08 18:29
https://kosovapost.net/kur-ndryshohet-emri-dhe-gjinia-pse-jo-edhe-mosha/20%Monthly2018-11-08 18:20
https://kosovapost.net/hetohet-kompania-qe-ofronte-2-mije-vende-pune-ne-gjermani/20%Monthly2018-11-08 18:07
https://kosovapost.net/thaci-ne-bruksel-do-te-bejme-perpjekje-maksimale-qe-te-perafrojme-qendrimet-e-marreveshjes/20%Monthly2018-11-08 17:53
https://kosovapost.net/deliu-kodra-thaci-eshte-njeriu-me-i-pergatitur-per-dialogun-kosove-serbi/20%Monthly2018-11-08 17:43
https://kosovapost.net/bernabiq-leter-kryeministrave-te-botes-ankohet-per-taksen-doganore-te-kosoves/20%Monthly2018-11-08 17:32
https://kosovapost.net/ibrahimovic-apo-pato-milan-ka-vendosur/20%Monthly2018-11-08 17:21
https://kosovapost.net/alarmante-dhjete-te-shtete-te-botes-kane-terhequr-njohjet-e-kosoves/20%Monthly2018-11-08 17:48
https://kosovapost.net/ky-femije-nga-kosova-habit-zvicrranet-bene-simbolin-e-shqiponjes-institktivisht-video/20%Monthly2018-11-08 16:20
https://kosovapost.net/milan-me-nje-transfer-te-madh-nga-brazil/20%Monthly2018-11-08 15:47
https://kosovapost.net/ky-zv-minister-e-bene-koleg-pune-djalin-e-tij/20%Monthly2018-11-08 16:06
https://kosovapost.net/ronaldo-merr-vendim-te-cuditshem/20%Monthly2018-11-08 15:22
https://kosovapost.net/ja-cfare-thote-mbrojtesi-i-zvicres-per-granit-xhaken/20%Monthly2018-11-08 15:11
https://kosovapost.net/rrustem-berisha-vizitoi-kadetet-e-fsk-se-ne-akademine-ushtarake-ne-kroaci/20%Monthly2018-11-08 15:07
https://kosovapost.net/johannes-hahn-viziton-kosoven-ne-fillim-te-dhjetorit/20%Monthly2018-11-08 15:01
https://kosovapost.net/samsung-promovon-smartphone-n-e-ri-te-palosshem/20%Monthly2018-11-08 14:47
https://kosovapost.net/turqia-uron-kongresistet-e-para-muslimane-ne-shba/20%Monthly2018-11-08 14:44
https://kosovapost.net/prishet-koalicioni-qeverisese-ne-obiliq/20%Monthly2018-11-08 14:29
https://kosovapost.net/vetevendosje-bashkimin-e-lugines-e-quan-mashtrim-te-thacit/20%Monthly2018-11-08 14:23
https://kosovapost.net/ja-si-i-kunderpergjigjet-daciqit-per-interpolin-diplomati-i-kosoves/20%Monthly2018-11-08 14:06
https://kosovapost.net/fuqia-mjekesore-e-trendafilit-te-eger-parandalon-keto-semundje/20%Monthly2018-11-08 13:26
https://kosovapost.net/kryeministri-haradinaj-prioritet-yni-avancimi-drejt-bashkimit-evropian/20%Monthly2018-11-08 13:13
https://kosovapost.net/nuk-ishte-penallti-sterling-kerkon-falje-video/20%Monthly2018-11-08 13:07
https://kosovapost.net/kmdlnj-propozon-qe-taksa-doganore-ndaj-serbise-te-rritet-ne-50-per-qind/20%Monthly2018-11-08 16:04
https://kosovapost.net/zyrtari-i-nato-s-ne-konference-nga-beogradi-nuk-jemi-kunder-ushtrise-se-kosoves/20%Monthly2018-11-08 12:48
https://kosovapost.net/shpend-ahmeti-nuk-ndihet-fajtor-per-rugoven-reflekto-dhe-leri-inatet/20%Monthly2018-11-08 12:45
https://kosovapost.net/haradinaj-be-se-po-na-ftoni-per-dialog-por-po-na-e-shtyni-liberalizimin/20%Monthly2018-11-08 12:13
https://kosovapost.net/pse-i-shkarkoi-drejtoret-e-vv-flet-shpend-ahmeti/20%Monthly2018-11-08 12:10
https://kosovapost.net/be-konfirmon-se-takimi-thaci-vuciq-do-te-mbahet-ne-oret-e-pasdites/20%Monthly2018-11-08 11:38
https://kosovapost.net/oconnell-flet-per-korrigjimin-e-kufijve-qendrimi-i-britanise-eshte-i-njejte-me-ate-te-vitit-2005/20%Monthly2018-11-08 11:29
https://kosovapost.net/gjermania-e-pa-lekundur-integriteti-i-kosoves-nuk-duhet-te-preket/20%Monthly2018-11-08 11:26
https://kosovapost.net/per-cfare-po-prestojne-bashkeshortet-para-kuvendit-te-kosoves-foto/20%Monthly2018-11-08 12:46
https://kosovapost.net/klopp-pranoi-lojen-politike-te-serbeve-dhe-humbi/20%Monthly2018-11-08 11:13
https://kosovapost.net/vlerat-e-kastravecave-turshi-ne-mbrojtjen-e-organizmit/20%Monthly2018-11-08 11:05
https://kosovapost.net/vuciq-para-takimit-me-thacin-pozicion-i-veshtire-i-serbise/20%Monthly2018-11-08 10:50
https://kosovapost.net/ahmeti-anetaresimi-i-maqedonise-ne-nato-proces-i-pakthyeshem/20%Monthly2018-11-08 10:39
https://kosovapost.net/rugova-per-veprimet-e-shpend-ahmetit-loje-me-shkarkime-selektive/20%Monthly2018-11-08 10:28
https://kosovapost.net/ne-kolumbi-organizohet-panairi-i-automobilave/20%Monthly2018-11-08 10:07
https://kosovapost.net/polonia-nenshkruan-kontrate-afatgjate-per-furnizim-me-gaz-nga-shba/20%Monthly2018-11-08 10:04
https://kosovapost.net/nderprehet-urgjent-energjia-ne-kete-qytet-ja-arsyeja/20%Monthly2018-11-08 09:54
https://kosovapost.net/hoxhaj-fton-qytetaret-per-bojkotimin-e-prodhimeve-te-serbise/20%Monthly2018-11-08 09:50
https://kosovapost.net/guardiola-kritikon-sterling-per-penalltine-nuk-duam-gola-te-tille-video/20%Monthly2018-11-08 09:42
https://kosovapost.net/e-pabesushme-ja-si-ndikon-dushi-gjate-ciklit-mujor/20%Monthly2018-11-08 09:41
https://kosovapost.net/ministria-e-diaspores-dhe-investimeve-strategjike-konsulton-bashkatdhetaret-per-ligjin-e-diaspores/20%Monthly2018-11-08 09:37
https://kosovapost.net/ronaldo-united-nuk-ka-bere-asgje-per-te-fituar-ishte-nje-dhurate-nga-ne/20%Monthly2018-11-08 09:33
https://kosovapost.net/keto-jane-29-aplikacionet-qe-duhet-ti-fshihni-menjehere/20%Monthly2018-11-08 09:30
https://kosovapost.net/pacolli-godet-shpend-ahmetin-me-deklaraten-e-fundit/20%Monthly2018-11-08 09:27
https://kosovapost.net/shba-porosit-shtetet-e-karaibeve-ta-njohin-kosoven-dhe-ta-mbeshtesin-per-anetaresim-ne-interpol/20%Monthly2018-11-08 09:20
https://kosovapost.net/7-ushqimet-qe-shkaktojne-dhimbje-ne-koke-dhe-migren/20%Monthly2018-11-08 09:10
https://kosovapost.net/shqiptaret-ne-zvicer-mbledhin-qindra-mijera-franga-per-skamnoret-e-ballkanit/20%Monthly2018-11-08 08:53
https://kosovapost.net/flet-jose-mourinho-ja-pse-i-provokova-tifozet-e-juventusit/20%Monthly2018-11-08 08:51
https://kosovapost.net/ahmed-al-rajsuni-zgjidhet-kryetar-i-unionit-boteror-te-dijetareve-muslimane/20%Monthly2018-11-08 12:16
https://kosovapost.net/gjermania-kerkon-1-2-milion-punetore-keto-jane-profesionet-qe-kerkohen/20%Monthly2018-11-08 08:38
https://kosovapost.net/taksa-ndaj-produkteve-serbe-mpi-ja-e-palekundur-ne-vendimin-e-saj/20%Monthly2018-11-08 08:36
https://kosovapost.net/ldk-ja-ngrin-rezoluten-per-dialog-nje-dite-para-takimit-thaci-vuciq/20%Monthly2018-11-08 08:33
https://kosovapost.net/kurteshi-pozita-po-perdore-dy-standarde-per-dialogun/20%Monthly2018-11-08 08:25
https://kosovapost.net/shikoni-reagimin-e-allegrit-kur-shenon-ronaldo-foto/20%Monthly2018-11-08 08:07
https://kosovapost.net/mediat-serbe-takimet-ne-paris-mund-te-na-afrojne-zgjidhjen-per-kosoven/20%Monthly2018-11-08 08:01
https://kosovapost.net/thaci-e-vuciqi-takohen-sot-ne-bruksel/20%Monthly2018-11-08 07:57
https://kosovapost.net/tensioni-i-larte-i-gjakut-trajtojeni-me-keto-tri-metoda-natyrale/20%Monthly2018-11-08 07:49
https://kosovapost.net/ja-cfare-thote-allegri-per-veprimin-e-mourinhos/20%Monthly2018-11-08 07:43
https://kosovapost.net/skenaret-e-mundshem-per-vizat/20%Monthly2018-11-08 07:34
https://kosovapost.net/kroacia-kunder-korrigjimit-te-kufirit-kosove-serbi/20%Monthly2018-11-08 07:27
https://kosovapost.net/rikthehet-europa-legue-ja-takimet-qe-luhen-sonte/20%Monthly2018-11-08 07:22
https://kosovapost.net/a-do-mbesin-miq-franca-dhe-britania-pas-brexit/20%Monthly2018-11-08 07:39
https://kosovapost.net/keto-jane-efektet-e-lengut-te-lakres-se-kuqe-per-shendetin/20%Monthly2018-11-08 07:17
https://kosovapost.net/be-ja-beson-se-tani-vertet-nis-faza-vendimtare-e-dialogut/20%Monthly2018-11-08 07:06
https://kosovapost.net/moti-sot-dhe-neser-9/20%Monthly2018-11-08 07:01
https://kosovapost.net/bursat-evropiane-reagojne-pozitivisht-pas-zgjedhjeve-amerikane/20%Monthly2018-11-07 22:50
https://kosovapost.net/ministri-serb-thote-se-eshte-do-jete-veshtire-te-ndalohet-anetaresimi-i-kosoves-ne-interpol/20%Monthly2018-11-07 22:44
https://kosovapost.net/fitojne-reali-city-dhe-bayerni/20%Monthly2018-11-07 22:33
https://kosovapost.net/collaku-ska-date-per-arritjen-e-marreveshjes-perfundimtare/20%Monthly2018-11-07 22:20
https://kosovapost.net/zeka-jakup-krasniqi-duhet-te-me-falenderoj-qe-jam-pjese-e-nismes/20%Monthly2018-11-07 22:02
https://kosovapost.net/dumoshi-me-nje-delegacion-nga-ldk-ja-po-marrin-pjese-ne-kongresin-e-partive-popullore-evropiane-foto/20%Monthly2018-11-07 21:56
https://kosovapost.net/shpend-ahmeti-shkarkon-dy-drejtore-te-vetevendosjes-ne-prishtine/20%Monthly2018-11-07 21:38
https://kosovapost.net/kush-po-e-quan-hazardin-superyll/20%Monthly2018-11-07 21:24
https://kosovapost.net/mot-me-diell-neser-ne-kosove/20%Monthly2018-11-07 21:11
https://kosovapost.net/shkarkohet-prokurori-i-pergjithshem-amerikan-jeff-sessions/20%Monthly2018-11-07 20:46
https://kosovapost.net/keto-jane-cmimet-per-ngrohjen-qendrore-ne-prishtine/20%Monthly2018-11-07 20:41
https://kosovapost.net/kengetarja-shqiptare-saranda-krasniqi-theu-rekord-klikimesh-me-kenge-kushtuar-vajzave/20%Monthly2018-11-07 22:24
https://kosovapost.net/kroacia-e-gatshme-te-ndihmoje-kosoven-ne-rrugen-euroatlantike/20%Monthly2018-11-07 20:10
https://kosovapost.net/gentiana-roci-golashenuesja-me-e-mire-ne-finlande/20%Monthly2018-11-07 19:38
https://kosovapost.net/luani-i-haradinajve-me-petkun-e-ushtrise-nderon-shtatoren-e-zahir-pajazitit-foto/20%Monthly2018-11-07 19:32
https://kosovapost.net/daciq-unioni-i-komoreve-terheq-njohjen-e-kosoves/20%Monthly2018-11-07 19:27
https://kosovapost.net/gjenetika-nuk-eshte-faktor-dominues-ne-percaktimin-e-jetegjatesise/20%Monthly2018-11-07 19:16
https://kosovapost.net/albin-kurti-shqiptaret-ne-maqedoni-jane-brenga-ime-me-e-madhe/20%Monthly2018-11-07 19:09
https://kosovapost.net/luan-haradinaj-me-uniforme-te-fsk-se-perballe-shtatores-se-zahir-pajazitit/20%Monthly2018-11-07 19:05
https://kosovapost.net/triumfi-i-demokrateve-ne-dhomen-e-perfaqesuesve-dhe-politika-e-jashtme-e-trumpit/20%Monthly2018-11-07 18:56
https://kosovapost.net/gjykimi-per-rastin-z-mobile-mbrojtja-kerkon-hedhjen-poshte-te-akuzes/20%Monthly2018-11-07 18:36
https://kosovapost.net/haradinaj-tallet-me-thacin-ja-cka-i-thote-per-luginen/20%Monthly2018-11-07 18:28
https://kosovapost.net/haradinaj-kujton-se-kosova-ka-ende-adema-luana-zahira-fehmi-e-xheva-per-ta-mbrojtur/20%Monthly2018-11-07 18:18
https://kosovapost.net/pacolli-ministria-e-diaspores-po-i-frikesohet-diskutimit-te-hapur-me-mergaten/20%Monthly2018-11-07 18:16
https://kosovapost.net/gjykata-speciale-nuk-tregon-se-kur-do-ti-ngreje-aktakuzat-e-para/20%Monthly2018-11-07 18:01
https://kosovapost.net/kandidatet-myslimane-amerikane-ne-zgjedhjet-e-se-martes/20%Monthly2018-11-07 17:39
https://kosovapost.net/punimet-unike-te-artistit-nga-kosova-qe-porositen-edhe-nga-qytetaret-e-shteteve-te-huaja-video/20%Monthly2018-11-07 17:37
https://kosovapost.net/fillon-betonimi-i-ures-se-dyte-tek-rrethrrotullimi-ne-hyrje-te-prishtines/20%Monthly2018-11-07 17:18
https://kosovapost.net/panxha-serbia-meriton-bllokade-totale-qytetaret-te-vetedijesohen-per-produkte-vendore/20%Monthly2018-11-07 17:06
https://kosovapost.net/keto-jane-dy-skuadrat-e-para-te-eliminuara-nga-liga-e-kampioneve/20%Monthly2018-11-07 16:54
https://kosovapost.net/zgjerimi-i-rrjetit-te-ngrohjes-ne-prishtine-vjen-lajmi-i-shumepritur-nga-be/20%Monthly2018-11-07 16:35
https://kosovapost.net/presidenti-thaci-nderon-deshmorin-rifat-meziun-hero-i-kosoves/20%Monthly2018-11-07 16:31
https://kosovapost.net/kusari-skeptike-per-taksen-ndaj-serbise-thote-duhet-mbyllur-tersisht-kufiri-me-serbine/20%Monthly2018-11-07 16:15
https://kosovapost.net/keto-vende-do-te-mbesin-pa-energji-elektrike-kjo-eshte-arsyeja/20%Monthly2018-11-07 15:59
https://kosovapost.net/merkel-takohet-me-vuciqin-ne-paris-teme-kryesore-kosova/20%Monthly2018-11-07 15:42
https://kosovapost.net/panucci-publikon-listen-e-kombetares-ja-dy-prurjet-e-reja-kuqezi/20%Monthly2018-11-07 15:30
https://kosovapost.net/nenshkruhet-memorandum-bashkepunimi-ne-mes-te-kosoves-dhe-maqedonise/20%Monthly2018-11-07 15:22
https://kosovapost.net/zafa-i-uritur-shfleton-ushqimet-me-qebapa-ne-kuvendin-e-kosoves-foto/20%Monthly2018-11-07 14:54
https://kosovapost.net/keshtu-sherohet-dhimbja-e-dhembit-ne-kushte-shtepie/20%Monthly2018-11-07 14:44
https://kosovapost.net/mourinho-tregon-arsyen-pse-nuk-e-duan-tifozet-e-juventusit/20%Monthly2018-11-07 14:38
https://kosovapost.net/%e2%80%8bibrahimoviq-e-deshperon-milanin/20%Monthly2018-11-07 14:25
https://kosovapost.net/studenti-ismaili-perfaqesoi-kosoven-ne-forumin-rinor-boteror-egjipt-2018/20%Monthly2018-11-08 06:59
https://kosovapost.net/keto-jane-perparesit-e-heqjes-se-zorres-qorre/20%Monthly2018-11-07 14:01
https://kosovapost.net/haradinaj-kosova-e-perkushtuar-per-te-fuqizuar-partneritetin-ekonomik-me-greqine/20%Monthly2018-11-07 13:54
https://kosovapost.net/ky-eshte-vendimi-qe-mori-komuna-e-skenderajt-per-qytetaret/20%Monthly2018-11-07 13:43
https://kosovapost.net/bosnja-reagon-ndaj-kosoves-per-taksen-ndaj-produkteve-boshnjake/20%Monthly2018-11-07 13:35
https://kosovapost.net/keto-jane-efektet-e-kafes-ne-bark-te-zbrazet/20%Monthly2018-11-07 13:28
https://kosovapost.net/presidenti-thaci-nuk-e-mbeshteti-taksen-kunder-serbise-para-takimit-me-vuciqin/20%Monthly2018-11-07 13:11
https://kosovapost.net/kush-eshte-djali-nga-mitrovica-qe-u-shpalle-kampion-ne-wwe/20%Monthly2018-11-07 12:57
https://kosovapost.net/hoxhaj-masat-ne-import-ndaj-bosnjes-nuk-hiqen-derisa-sjellja-e-tyre-anti-evropiane-ndaj-kosoves-te-ndryshoje/20%Monthly2018-11-07 12:44
https://kosovapost.net/kuvendi-miraton-rezoluten-per-shtesat-e-femijeve/20%Monthly2018-11-07 12:33
https://kosovapost.net/panucci-publikon-listen-per-sfiden-me-skocine-dhe-uellsin-ja-26-lojtaret/20%Monthly2018-11-07 12:26
https://kosovapost.net/votohet-propozimi-per-heqjen-e-imunitetit-ish-kryeministrit-gruevski/20%Monthly2018-11-07 12:23
https://kosovapost.net/shqiperia-mbyll-boterorin-e-peshengritjes-briken-calja-kualifikohet-ne-lojerat-olimpike/20%Monthly2018-11-07 15:01
https://kosovapost.net/a-po-ndodhe-ne-heshtje-koalicioni-pdk-psd-behen-bashke-edhe-per-referendumin/20%Monthly2018-11-07 12:14
https://kosovapost.net/kjo-eshte-receta-natyrale-qe-ka-efektin-e-insulines/20%Monthly2018-11-07 11:57
https://kosovapost.net/beh-per-vendosjen-e-takses-eshte-nje-precedent-dhe-nuk-mund-te-tolerohet/20%Monthly2018-11-07 11:48
https://kosovapost.net/vv-e-ldk-leshojne-seancen-nuk-duan-tia-bejne-korumin-pozites/20%Monthly2018-11-07 11:32
https://kosovapost.net/kryesia-vendos-per-seance-te-jashtezakonshme-per-deshtimet-e-diplomacise/20%Monthly2018-11-07 11:51
https://kosovapost.net/kadri-veseli-hidherohet-me-be-ne-per-liberalizimin-e-vizave/20%Monthly2018-11-07 13:28
https://kosovapost.net/shtyhet-takimi-i-pompeos-me-zyrtare-te-korese-se-veriut/20%Monthly2018-11-07 11:05
https://kosovapost.net/presidenti-i-frances-i-habit-te-gjithe-ja-deklarata-e-tij/20%Monthly2018-11-07 14:32
https://kosovapost.net/haradinaj-roli-konstruktiv-i-frances-i-domosdoshem-ne-procesin-e-liberalizimit-te-vizave/20%Monthly2018-11-07 10:54
https://kosovapost.net/memorandum-per-promovimin-e-eksportit-dhe-terheqjen-e-investimeve-te-huaja-ne-kosove/20%Monthly2018-11-07 10:27
https://kosovapost.net/ne-spitalin-amerikan-serish-vie-orl-ja-i-njohur-foto/20%Monthly2018-11-07 10:37
https://kosovapost.net/kosova-synon-te-behet-qender-rajonale-per-zhvillim-te-sektorit-te-teknologjise-informative/20%Monthly2018-11-07 10:30
https://kosovapost.net/indonezi-era-e-frutit-shkakton-vonese-ne-fluturim/20%Monthly2018-11-07 10:13
https://kosovapost.net/fillon-mbledhja-e-kryesise-diskutohet-per-deshtimet-e-behgjet-pacollit/20%Monthly2018-11-07 10:05
https://kosovapost.net/oda-ekonomike-dhe-klubi-i-prodhuesve-perkrahin-taksen-ndaj-serbise-dhe-bosnjes/20%Monthly2018-11-07 09:56
https://kosovapost.net/haradinaj-luan-krasniqi-inspirim-per-brezat-e-rinj/20%Monthly2018-11-07 09:56
https://kosovapost.net/daciq-paralajmeron-edhe-nje-tjeter-terheqje-te-njohjes-se-kosoves/20%Monthly2018-11-07 09:26
https://kosovapost.net/trump-komentoi-rezultatet-e-zgjedhjeve-sipas-mendimit-tim-ishte-nje-sukses-i-madh-ne-saje-te-te-gjitheve/20%Monthly2018-11-07 09:28
https://kosovapost.net/dy-gra-myslimane-ne-dhomen-e-perfaqesuesve-te-shba-se/20%Monthly2018-11-07 09:15
https://kosovapost.net/mesoni-si-duhet-te-veproni-kur-thonjet-e-kembes-rriten-brenda-lekures/20%Monthly2018-11-07 09:15
https://kosovapost.net/futboll-te-enjten-luhet-java-e-katert-e-liges-evropa/20%Monthly2018-11-07 08:55
https://kosovapost.net/demokratet-shpallin-fitoren-ne-dhomen-e-perfaqesuesve-te-shba-se/20%Monthly2018-11-07 08:50
https://kosovapost.net/vjen-reagimi-i-trajnerit-te-barcelones-pas-barazimit-me-interin/20%Monthly2018-11-07 08:47
https://kosovapost.net/24-vjecari-nga-mitrovica-shpallet-kampion-ne-wwe-video/20%Monthly2018-11-07 12:59
https://kosovapost.net/ldk-dhe-pdk-behen-bashke-bojktojne-seancen-e-jashtezakonshme/20%Monthly2018-11-07 08:43
https://kosovapost.net/fevziu-i-mbylle-mikrofonin-deputetit-noka-ja-si-reagon-ai/20%Monthly2018-11-07 08:44
https://kosovapost.net/lengu-i-majdanozit-sherues-pastron-veshket/20%Monthly2018-11-07 08:07
https://kosovapost.net/tirana-parajsa-e-vogel-e-ballkanit-sipas-revistes-franceze-marie-claire/20%Monthly2018-11-07 07:58
https://kosovapost.net/kosova-i-kerkon-shba-se-mbeshtetje-per-anetaresim-te-plote-ne-interpol/20%Monthly2018-11-07 07:52
https://kosovapost.net/nese-kosova-ska-produkte-pason-ngritja-e-cmimeve/20%Monthly2018-11-07 07:47
https://kosovapost.net/kerkohet-seance-e-jashtezakonshme-per-deshtimet-e-diplomacise/20%Monthly2018-11-07 07:40
https://kosovapost.net/zgjedhjet-ne-shba-republikanet-mbajne-senatin-demokratet-marrin-dhomen-e-perfaqesuesve/20%Monthly2018-11-07 07:40
https://kosovapost.net/barcelona-ekipi-i-vetem-qe-kualifikohet-nga-grupet-foto/20%Monthly2018-11-07 10:44
https://kosovapost.net/njihuni-me-vetite-sheruese-te-arres-2/20%Monthly2018-11-07 07:23
https://kosovapost.net/be-heqja-e-vizave-kerkon-kohe/20%Monthly2018-11-07 07:18
https://kosovapost.net/moti-sot-dhe-diteve-ne-vijim-4/20%Monthly2018-11-07 07:15
https://kosovapost.net/notat-e-lojtareve-inter-barcelona-ky-ishte-lojtari-i-ndeshjes/20%Monthly2018-11-06 22:50
https://kosovapost.net/napoli-11-psg-notat-e-lojtareve/20%Monthly2018-11-06 22:32
https://kosovapost.net/sanduici-mbush-300-vjec-historia-eshte-fisnike-shpikesi-nje-kont-anglez/20%Monthly2018-11-06 22:18
https://kosovapost.net/nxenesit-blejne-cigare-pa-ndonje-telashe-ne-dyqanet-afer-shkollave/20%Monthly2018-11-06 22:04
https://kosovapost.net/mourinho-dorezohet-perballe-juventusit/20%Monthly2018-11-06 21:57
https://kosovapost.net/astrit-dehari-perkujtohet-ne-tirane/20%Monthly2018-11-06 21:39
https://kosovapost.net/ne-kosove-edhe-neser-me-diell-shiu-pritet-ne-gjysmen-e-dyte-te-nentorit/20%Monthly2018-11-06 21:27
https://kosovapost.net/ky-eshte-islami-i-vertete-gruaja-muslimane-e-vetmja-qe-i-jep-ndihme-nje-te-moshuare-ne-autobus/20%Monthly2018-11-06 21:11
https://kosovapost.net/be-qytetaret-ankohen-per-ndikimin-e-politikes-ne-rrjetet-sociale/20%Monthly2018-11-06 20:44
https://kosovapost.net/serbia-ne-alarm-renie-rekord-e-numrit-te-popullsise/20%Monthly2018-11-06 20:42
https://kosovapost.net/kusari-lila-vendosja-e-takses-per-mallrat-serbe-perpjekje-e-lodhte-e-qeverise-haradinaj/20%Monthly2018-11-06 20:32
https://kosovapost.net/pse-ne-shba-gjithnje-votohet-ne-muajin-nentor/20%Monthly2018-11-06 20:22
https://kosovapost.net/shqiptari-nga-kosova-kandidat-per-asamblene-e-nju-jorkut/20%Monthly2018-11-06 20:12
https://kosovapost.net/bajram-hasani-kritikon-ish-koleget-e-tij-ministra/20%Monthly2018-11-06 19:57
https://kosovapost.net/gashi-mkrs-ka-adresuar-te-gjitha-rekomandimet-e-auditorit-per-vitin-2017/20%Monthly2018-11-06 19:39
https://kosovapost.net/koci-vendimi-per-masat-ndaj-importit-te-serbise-i-guximshem-bravo-ramush/20%Monthly2018-11-06 19:23
https://kosovapost.net/ronaldo-eshte-transferimi-me-i-madh-i-veres-se-fundit/20%Monthly2018-11-06 19:16
https://kosovapost.net/pacolli-tregon-arsyen-e-vendimit-per-10-perqindeshin-ne-importin-e-mallrave-nga-serbia/20%Monthly2018-11-06 19:00
https://kosovapost.net/italia-vendi-i-deshtimeve-per-barcelonen/20%Monthly2018-11-06 18:45
https://kosovapost.net/berisha-historia-e-perbashket-e-austrise-dhe-kosoves-nje-ilac-per-procesin-e-nderprere/20%Monthly2018-11-06 18:31
https://kosovapost.net/ekskluzive-be-kerkon-urgjentisht-qe-kosova-te-revokoje-masen-ndaj-produkteve-nga-serbia-dhe-bosnja-e-hercegovina/20%Monthly2018-11-06 18:19
https://kosovapost.net/keto-produkte-nga-serbia-dhe-bosnja-e-hercegovina-kane-10-per-qind-mase-tarifore/20%Monthly2018-11-06 18:07
https://kosovapost.net/tahiri-thote-se-vizita-e-tij-ne-shba-nuk-nderlidhet-me-gjykaten-speciale/20%Monthly2018-11-06 17:55
https://kosovapost.net/prishtina-sonte-me-ajer-te-ndotur/20%Monthly2018-11-06 17:45
https://kosovapost.net/mmph-mbeshtet-pastrimin-e-shtratit-te-lumit-marevc-prishtine/20%Monthly2018-11-06 17:32
https://kosovapost.net/qorolli-deklaratat-e-kurzit-vertetojne-se-sivjet-nuk-do-te-kete-viza/20%Monthly2018-11-06 17:18
https://kosovapost.net/ibrahimovic-tregon-arsyen-e-vertete-te-largimit-nga-man-utd/20%Monthly2018-11-06 17:06
https://kosovapost.net/keto-qytete-te-kosoves-do-te-mbesin-pa-energji-elektrike/20%Monthly2018-11-06 15:48
https://kosovapost.net/5-arsye-pse-duhet-te-hani-kungull/20%Monthly2018-11-06 15:38
https://kosovapost.net/jose-mourinho-merr-lajmin-e-hidhur-para-ndeshjes-me-juventusin/20%Monthly2018-11-06 15:35
https://kosovapost.net/vazhdimi-i-dialogut-thaci-e-vuciqi-takohen-kete-jave-ne-bruksel/20%Monthly2018-11-06 15:32
https://kosovapost.net/ramsey-po-transferohet-te-skuadra-qe-me-se-paku-pritej/20%Monthly2018-11-06 15:21
https://kosovapost.net/liverpool-nuk-e-mori-shaqirin-ne-beograd-reagon-ramiz-lladrovci/20%Monthly2018-11-06 15:02
https://kosovapost.net/haradinaj-nuk-na-eshte-thene-jo-per-vizat-shpresa-ekziston-ende/20%Monthly2018-11-06 15:16
https://kosovapost.net/pervec-sasise-matesi-i-karburantit-kryen-edhe-kete-funksion/20%Monthly2018-11-06 14:51
https://kosovapost.net/thaci-i-kerkoi-perkrahje-per-vizat-franca-i-premton-mbeshtetje-ne-rrugen-euroatlantike/20%Monthly2018-11-06 14:41
https://kosovapost.net/haradinaj-mos-u-merzitni-kosova-nuk-ka-toke-ti-fale-serbise/20%Monthly2018-11-06 14:29
https://kosovapost.net/qeveria-e-perforcon-behgjet-pacollin-ia-shton-edhe-tre-keshilltare/20%Monthly2018-11-06 14:23
https://kosovapost.net/granit-xhaka-arsenal-i-gatshem-per-top-katershe/20%Monthly2018-11-06 14:11
https://kosovapost.net/qeveria-e-kosoves-sapo-mori-kete-vendim-kundrejt-serbise/20%Monthly2018-11-06 13:55
https://kosovapost.net/atifete-jahjaga-lidere-me-stil-e-vizion-te-ri-foto/20%Monthly2018-11-06 13:43
https://kosovapost.net/fleckenstein-ska-perzierje-te-be-se-ti-leme-thacin-dhe-vuciqin-te-bejne-punen-e-tyre/20%Monthly2018-11-06 13:18
https://kosovapost.net/koalicioni-i-perfolur-psd-pdk-flasin-zyrtaret-e-psd-se/20%Monthly2018-11-06 13:02
https://kosovapost.net/ja-cfare-u-diskutua-ne-takimin-mes-ministrit-mustafa-e-komandantit-te-kfor-it/20%Monthly2018-11-06 12:53
https://kosovapost.net/ushtrimet-qe-mund-te-behen-ne-zyre/20%Monthly2018-11-06 12:25
https://kosovapost.net/diplomacia-e-kosoves-ne-hall-me-ofensiven-e-politikes-se-jashtme-serbe/20%Monthly2018-11-06 12:23
https://kosovapost.net/kjo-eshte-arsyeja-se-pse-shaqiri-nuk-do-te-luaj-ne-beograd/20%Monthly2018-11-06 12:14
https://kosovapost.net/zanetti-i-pergjigjet-realit-te-madridit/20%Monthly2018-11-06 12:12
https://kosovapost.net/komisionari-hahn-shqiperia-ne-pararoje-te-anetaresimit-ne-bashkimin-evropian/20%Monthly2018-11-06 11:50
https://kosovapost.net/hani-sa-me-shume-boronica-jane-ilac-per-trupin/20%Monthly2018-11-06 11:48
https://kosovapost.net/pse-duhet-te-pini-uje-gjate-gjithe-dites-keto-jane-arsyet/20%Monthly2018-11-06 11:34
https://kosovapost.net/kurz-ne-takim-me-haradinajn-dialogu-kosove-serbi-sjelle-paqe-e-stabilitet-ne-rajon/20%Monthly2018-11-06 11:16
https://kosovapost.net/pompeo-pret-ne-takim-njeriun-e-dyte-me-me-ndikim-te-korese-se-veriut/20%Monthly2018-11-06 10:55
https://kosovapost.net/baka-boterore-financon-ndertimin-e-kater-shkollave-ne-prishtine/20%Monthly2018-11-06 11:20
https://kosovapost.net/mbappe-eshte-favorit-per-te-fituar-topin-e-arte/20%Monthly2018-11-06 10:38
https://kosovapost.net/kurz-ne-ballkan-austria-pro-kosoves-ne-interpol/20%Monthly2018-11-06 10:33
https://kosovapost.net/macron-duhet-te-kemi-ushtrine-evropiane/20%Monthly2018-11-06 10:24
https://kosovapost.net/forcat-amerikane-nga-e-premtja-patrullojne-ne-veri-te-sirise/20%Monthly2018-11-06 10:15
https://kosovapost.net/opozita-kerkon-seance-te-jashtezakonshme-lidhur-me-politiken-e-jashtme-te-republikes-se-kosoves/20%Monthly2018-11-06 10:09
https://kosovapost.net/kurz-shuan-shpresen-per-liberalizimin-e-vizave/20%Monthly2018-11-06 10:04
https://kosovapost.net/kurz-austria-do-ta-mbeshtese-cdo-marreveshje-mes-kosoves-dhe-serbise-edhe-shkembimin-e-territoreve/20%Monthly2018-11-06 10:10
https://kosovapost.net/thaci-nuk-ka-anetaresim-euroatlantik-pa-marredhenie-te-mira-fqinjesore/20%Monthly2018-11-06 10:06
https://kosovapost.net/veseli-i-kerkon-frances-mbeshtetje-per-viza-dhe-anetaresim-ne-interpol/20%Monthly2018-11-06 09:35
https://kosovapost.net/presidenti-thaci-nis-takimin-me-kancelarin-e-austrise/20%Monthly2018-11-06 09:24
https://kosovapost.net/milaim-zeka-i-regon-jakup-krasniqit-ja-cfare-i-thote/20%Monthly2018-11-06 09:21
https://kosovapost.net/vemendje-ne-keto-lagje-do-te-kete-nderprerje-emergjente-te-energjise-elektrike/20%Monthly2018-11-06 09:17
https://kosovapost.net/ronaldo-kerkon-luka-modriq-te-juventusi-tronditet-interi/20%Monthly2018-11-06 08:58
https://kosovapost.net/serbia-heq-dore-nga-nota-protestuese-ndaj-frances-per-shkak-te-flamurit-te-kosoves/20%Monthly2018-11-06 08:51
https://kosovapost.net/zyrtarja-e-larte-franceze-ne-kosove-flet-per-interpol-in-dhe-vizat/20%Monthly2018-11-06 08:45
https://kosovapost.net/deputete-te-ldk-se-takohen-me-florence-mangin-kerkojne-mbeshtetjen-e-frances-per-kosoven/20%Monthly2018-11-06 08:25
https://kosovapost.net/ja-pse-duhet-te-konsumoni-mjalte/20%Monthly2018-11-06 08:06
https://kosovapost.net/a-do-te-luaje-messi-ndaj-interit-shikoni-cfare-ben-ai-ne-stervitje-foto/20%Monthly2018-11-06 08:00
https://kosovapost.net/rritja-e-buxhetit-per-skema-sociale-ne-dem-te-investimeve-kapitale/20%Monthly2018-11-06 07:56
https://kosovapost.net/shtyhet-takimi-trump-putin-ja-kur-do-mbahet/20%Monthly2018-11-06 07:51
https://kosovapost.net/edhe-sot-mund-te-aplikoni-per-lotarine-amerikane-ja-procedurat/20%Monthly2018-11-06 07:46
https://kosovapost.net/sekretet-e-parisit/20%Monthly2018-11-06 07:33
https://kosovapost.net/kafja-duhet-shmangur-te-pihet-menjehere-pas-zgjimit-ja-pse/20%Monthly2018-11-06 07:27
https://kosovapost.net/sebastian-kurz-ne-kosove-takohet-me-kreret-e-shtetit/20%Monthly2018-11-06 07:20
https://kosovapost.net/moti-sot-dhe-gjate-javes-5/20%Monthly2018-11-06 07:14
https://kosovapost.net/masht-i-shqyrton-mundesite-ligjore-per-futjen-e-lendes-se-pastertise-ne-shkolla/20%Monthly2018-11-05 22:51
https://kosovapost.net/shoqeria-civile-nga-kumuniteti-musliman-bik-tani-eshte-radha-juaj/20%Monthly2018-11-05 22:33
https://kosovapost.net/flet-legjenda-e-man-utd-pogba-nuk-ishte-i-disiplinuar-as-per-rezervat/20%Monthly2018-11-05 22:27
https://kosovapost.net/amerikanet-nuk-duhet-te-flasin-me-kombin-e-madh-te-iranit-me-gjuhe-te-ashper-presion-sanksione-dhe-kercenime/20%Monthly2018-11-05 22:13
https://kosovapost.net/wengeri-rikthimin-e-ben-te-milani/20%Monthly2018-11-05 21:59
https://kosovapost.net/iphonet-e-ardhshem-do-te-vijne-me-kamere-te-avancuar-me-face-id/20%Monthly2018-11-05 21:46
https://kosovapost.net/londra-ndez-10-000-pishtare-qe-lufta-e-madhe-te-mos-perseritet-me-video/20%Monthly2018-11-05 21:32
https://kosovapost.net/donald-tusk-eshte-marre-ne-pyetje-ne-kuader-te-hetimeve-rreth-skemes-piramidale/20%Monthly2018-11-05 21:14
https://kosovapost.net/real-madrid-dhe-adidas-nenshkruajne-kontrate-marramendese/20%Monthly2018-11-05 21:05
https://kosovapost.net/haradinaj-gjykata-speciale-skishte-pse-te-formohej/20%Monthly2018-11-05 21:01
https://kosovapost.net/geci-do-ti-tregoje-keto-raste-para-gjykates-speciale/20%Monthly2018-11-05 21:26
https://kosovapost.net/edhe-te-marten-mot-me-diell-ne-kosove/20%Monthly2018-11-05 20:41
https://kosovapost.net/kosova-dhe-undp-nenshkruan-memorandum-mirekuptimi-2/20%Monthly2018-11-05 20:22
https://kosovapost.net/qeveria-gjermane-do-ta-monitoroje-parkun-inovativ-dhe-trajnues-ne-prizren/20%Monthly2018-11-05 20:09
https://kosovapost.net/ugljanin-serbia-eshte-nje-perbindesh-dhe-shtet-fashist-duam-republiken-e-sanxhakut/20%Monthly2018-11-05 19:55
https://kosovapost.net/joseriozitet-e-thirrje-garuese-per-te-rrezuar-qeverine-opozita-pa-vullnet/20%Monthly2018-11-05 19:50
https://kosovapost.net/lladrovci-e-jashari-me-pronarin-e-k-f-ferronikeli-drenica-meriton-me-shume-edhe-ne-sport/20%Monthly2018-11-05 19:33
https://kosovapost.net/lajme-te-mira-per-barcen-messi-stervitet-normalisht/20%Monthly2018-11-05 19:18
https://kosovapost.net/pacolli-injoron-kuvendin-me-leter-u-kerkon-deputeteve-sugjerime-per-interpol/20%Monthly2018-11-05 19:05
https://kosovapost.net/autoritetet-e-indise-ndaluan-faljen-ne-kompleksin-e-xhamise-taxh-mahal/20%Monthly2018-11-05 18:40
https://kosovapost.net/kosova-dhe-undp-nenshkruan-memorandum-mirekuptimi/20%Monthly2018-11-05 18:31
https://kosovapost.net/gjermani-ish-shefi-i-spiunazhit-shkarkohet-per-shkak-te-komenteve-kontradiktore/20%Monthly2018-11-05 18:21
https://kosovapost.net/hyri-ne-fuqi-faza-e-dyte-e-sanksioneve-amerikane-ndaj-iranit/20%Monthly2018-11-05 18:13
https://kosovapost.net/komandati-i-kfor-it-kosova-te-fokusohet-ne-formimin-e-ushtrise-dhe-dialogun/20%Monthly2018-11-05 18:02
https://kosovapost.net/gashi-mungesen-e-deharit-me-se-shumti-e-vuajne-familjaret-e-tij-e-bija-e-tij/20%Monthly2018-11-05 17:53
https://kosovapost.net/ne-maqedoni-shqiptaret-insistojne-qe-gjuha-shqipe-te-figuroje-ne-kushtetute/20%Monthly2018-11-05 17:43
https://kosovapost.net/a-ka-hyre-dialogu-ne-fazen-finale-flasin-nga-zyra-e-presidentit/20%Monthly2018-11-05 17:24
https://kosovapost.net/ja-kush-do-ta-ndaje-drejtesine-ne-ndeshjen-real-madrid-viktoria-plzen/20%Monthly2018-11-05 17:13
https://kosovapost.net/austria-sipas-mediave-serbe-mbeshtet-edhe-ndryshimin-e-kufijve-nese-me-te-arrihet-paqja/20%Monthly2018-11-05 17:04
https://kosovapost.net/nokia-prezanton-super-telefon-me-ekran-gjigant-2/20%Monthly2018-11-05 15:51
https://kosovapost.net/flamuri-i-kosoves-ngritet-ne-notre-damme-vjen-reagimi-i-ivica-daciq/20%Monthly2018-11-05 15:46
https://kosovapost.net/drejtori-i-pergjithshem-i-pk-se-priti-ne-takim-zyrtar-ministrin-e-puneve-te-brendshme/20%Monthly2018-11-05 15:26
https://kosovapost.net/albin-kurti-dhuron-gjak-ne-nderim-te-astrit-deharit/20%Monthly2018-11-05 15:24
https://kosovapost.net/mesoni-sa-ore-gjume-duhet-te-beni-sipas-moshes-qe-keni/20%Monthly2018-11-05 15:13
https://kosovapost.net/cavushoglu-ne-japoni-bashkepunimi-global-duhet-te-ekzistoje/20%Monthly2018-11-05 14:45
https://kosovapost.net/verratti-largohet-nga-psg-befason-me-ekipin-e-ri/20%Monthly2018-11-05 14:39
https://kosovapost.net/zbulohet-shuma-qe-do-te-perfitoje-igli-tare-nga-kontrata-e-re-me-lazion/20%Monthly2018-11-05 14:35
https://kosovapost.net/daciq-i-bindur-kosova-do-te-pesoje-debakel-ne-votimin-per-interpol-dhe-unesco/20%Monthly2018-11-05 14:28
https://kosovapost.net/lulerradhiqja-sheron-keto-semundje/20%Monthly2018-11-05 14:23
https://kosovapost.net/nisin-perplasjet-meta-rama/20%Monthly2018-11-05 14:04
https://kosovapost.net/svecla-ne-as-nuk-harrojme-e-as-nuk-ndalemi-drejtesia-per-astritin-te-vihet-ne-vend/20%Monthly2018-11-05 14:07
https://kosovapost.net/pacolli-kerkon-nga-komisioni-rekomandime-per-interpol-deputetet-thone-se-eshte-vone/20%Monthly2018-11-05 13:59
https://kosovapost.net/mustafa-kerkon-mbeshtetjen-e-britanise-per-anetaresimin-e-kosoves-ne-organizata-nderkombetare/20%Monthly2018-11-05 13:31
https://kosovapost.net/reali-po-nenshkruan-marreveshjen-e-madhe/20%Monthly2018-11-05 13:08
https://kosovapost.net/ikd-kerkon-veprime-konkrete-per-zbardhjen-e-rastit-dehari/20%Monthly2018-11-05 13:04
https://kosovapost.net/kush-jane-deputetet-qe-ia-shpenzuan-200-mije-euro-buxhetit-te-kosoves-per-udhtime/20%Monthly2018-11-05 12:57
https://kosovapost.net/ja-cfare-shkruajne-mediat-serbe-per-mungesen-e-shaqirit-ne-beograd-foto/20%Monthly2018-11-05 12:52
https://kosovapost.net/keto-gjera-mos-gaboni-tua-thoni-kolegeve-te-punes/20%Monthly2018-11-05 12:47
https://kosovapost.net/shkembimi-i-bujshem-real-madridi-ofron-asension-per-kete-lojtar/20%Monthly2018-11-05 12:45
https://kosovapost.net/nenshkruhet-memorandum-per-ta-mbeshtetur-mie-ne-procesin-integrues/20%Monthly2018-11-05 12:39
https://kosovapost.net/gashi-paralajmeron-publikimin-e-emrave-qe-ndikuan-ne-rastin-e-sylejman-selimit/20%Monthly2018-11-05 12:30
https://kosovapost.net/shemben-dy-ndertesa-ne-france-ka-te-lenduar/20%Monthly2018-11-05 12:12
https://kosovapost.net/ndodh-befasia-juventus-milan-do-te-luhet-ne-arabine-saudite/20%Monthly2018-11-05 12:08
https://kosovapost.net/serbia-se-sheh-dot-flamurin-e-kosoves-ne-notre-dame-de-paris/20%Monthly2018-11-05 11:49
https://kosovapost.net/vendoset-tabela-me-emrin-e-rruges-arbenor-e-astrit-dehari/20%Monthly2018-11-05 11:43
https://kosovapost.net/haradinaj-populli-i-kosoves-beson-ne-mbeshtetjen-e-gjermanise/20%Monthly2018-11-05 11:45
https://kosovapost.net/%e2%80%8bfajon-thote-se-situata-ne-serbi-eshte-e-perkeqesuar/20%Monthly2018-11-05 11:21
https://kosovapost.net/lengu-i-gjetheve-te-ullirit-me-efikas-se-antibiotiket/20%Monthly2018-11-05 11:08
https://kosovapost.net/se-shpejti-pritet-te-hiqen-provizionet-per-pagesat-ne-pos/20%Monthly2018-11-05 11:01
https://kosovapost.net/erdogan-per-16-vite-beme-hapa-revolucionare-per-personat-me-aftesi-te-kufizuara/20%Monthly2018-11-05 10:59
https://kosovapost.net/pdk-koalicion-qeverises-me-psd-ne-e-shpend-ahmetit/20%Monthly2018-11-05 10:43
https://kosovapost.net/punetoret-e-bechtel-enka-gjejne-nje-mjet-te-quditshem/20%Monthly2018-11-05 10:43
https://kosovapost.net/perendimi-i-kerkon-serbise-ta-ndale-lobimin-kunder-njohjes-se-kosoves/20%Monthly2018-11-05 10:43
https://kosovapost.net/cia-parashikon-zhberjen-e-be-se-dhe-bashkimin-e-shqiperise-me-kosoven/20%Monthly2018-11-05 10:33
https://kosovapost.net/ja-sa-mund-te-denoheni-nese-hidhni-mbeturina-aty-ku-nuk-duhet/20%Monthly2018-11-05 10:28
https://kosovapost.net/carla-del-ponte-kosova-nje-pikepyetje-haradinaj-nuk-e-meriton-postin-e-kryeministrit/20%Monthly2018-11-05 10:20
https://kosovapost.net/mesoni-si-ta-trajtoni-deformimin-kockore-ne-kembe/20%Monthly2018-11-05 10:13
https://kosovapost.net/mistura-kushtetuta-e-re-pershpejton-procesin-e-rindertimit-te-sirise/20%Monthly2018-11-05 10:13
https://kosovapost.net/kater-shtete-ballkanike-konkurrojne-bashke-per-organizimin-e-boterorit-2030/20%Monthly2018-11-05 10:07
https://kosovapost.net/homazhe-te-varri-i-astrit-deharit-ne-dyvjetorin-e-vdekjes/20%Monthly2018-11-05 09:56
https://kosovapost.net/klopp-nuk-e-merr-shaqirin-ne-beograd-per-ndeshjen-kunder-crvena-zvezdes/20%Monthly2018-11-05 09:53
https://kosovapost.net/20-semundjet-qe-shkaktojne-dhimbjen-me-te-madhe/20%Monthly2018-11-05 09:32
https://kosovapost.net/oek-mbeshtet-projektbuxhetin-e-vitit-2019/20%Monthly2018-11-05 09:30
https://kosovapost.net/ja-pse-duhet-te-filloni-diten-me-leng-portokalli/20%Monthly2018-11-05 08:56
https://kosovapost.net/vendim-i-papritur-i-barcelones-per-yllin-lionel-messi/20%Monthly2018-11-05 08:53
https://kosovapost.net/ideja-per-korrigjim-kufijsh-opozita-e-gatshme-per-protesta/20%Monthly2018-11-05 08:43
https://kosovapost.net/befason-ronaldo-ja-cfare-do-nga-reali/20%Monthly2018-11-05 08:31
https://kosovapost.net/mjalti-eshte-sherues-i-semundjes-me-te-perhapur-ne-bote/20%Monthly2018-11-05 08:28
https://kosovapost.net/u-tha-se-vizat-nuk-hiqen-as-kete-vit-vjen-reagimi-i-ashper-i-zyrtareve-te-larte-te-kosoves/20%Monthly2018-11-05 08:27
https://kosovapost.net/momente-prekese-lojtaret-e-leicesterit-i-japin-lamtumiren-presidentitfoto/20%Monthly2018-11-05 08:09
https://kosovapost.net/qeveria-e-quan-te-rrejshem-triumfin-diplomatik-te-daciqit/20%Monthly2018-11-05 08:04
https://kosovapost.net/cmendet-komentatori-nga-goli-i-milanit-ne-minuten-e-97-te-shihni-si-ben-ne-studio-video/20%Monthly2018-11-05 07:55
https://kosovapost.net/zeka-zgjedhjet-e-brendshme-do-ta-reformojne-pdk-ne/20%Monthly2018-11-05 07:51
https://kosovapost.net/sebastian-kurz-sonte-ne-kosove-takohet-me-thacin-e-haradinajn/20%Monthly2018-11-05 07:48
https://kosovapost.net/dita-e-fundit-e-zgjedhjeve-per-ne-kongresin-amerikan/20%Monthly2018-11-05 07:40
https://kosovapost.net/ashpersim-me-be-ne-per-mosliberalizimin-e-vizave/20%Monthly2018-11-05 07:37
https://kosovapost.net/ambasadorja-kanadeze-ne-beograd-korrigjimi-i-kufijve-nuk-eshte-hap-logjik/20%Monthly2018-11-05 07:24
https://kosovapost.net/champions-legue-zbuloni-takimet-qe-luhen-te-marten/20%Monthly2018-11-05 07:18
https://kosovapost.net/hudhra-nje-mrekulli-sheron-keto-semundje/20%Monthly2018-11-05 07:10
https://kosovapost.net/moti-sot-15/20%Monthly2018-11-05 07:04
https://kosovapost.net/ky-njeri-do-ia-ktheje-vetebesimin-moratas/20%Monthly2018-11-04 22:44
https://kosovapost.net/kalimi-i-tunelit-te-kalimashit-vetem-permes-njerit-tub/20%Monthly2018-11-04 22:40
https://kosovapost.net/ragmi-mustafa-zgjidhet-kryetar-i-keshillit-nacional-te-shqiptareve-ne-lugine-te-presheves/20%Monthly2018-11-04 22:25
https://kosovapost.net/zevendesministri-i-bujqesise-mevludin-krasniqi-i-kunderpergjigjet-albin-kurtit/20%Monthly2018-11-04 22:19
https://kosovapost.net/ne-vrelle-te-istogut-kujtohet-florijeta-rugova-23-vjecarja-qe-u-mbyt-ne-rrugen-b/20%Monthly2018-11-04 22:05
https://kosovapost.net/rreth-36-mije-shqiptare-te-lugines-votuan-per-keshillin-nacional-shqiptar/20%Monthly2018-11-04 21:38
https://kosovapost.net/a-kishin-kombet-e-bashkuara-te-drejta-legjitime-ne-vitin-1947-per-te-ndare-palestinen/20%Monthly2018-11-04 21:16
https://kosovapost.net/maqedonasja-aneta-ivanova-pranon-fene-islame/20%Monthly2018-11-04 20:59
https://kosovapost.net/substanca-kryesore-qe-i-jep-aromen-kanelles-mund-te-ndikoje-ne-uljen-e-peshes/20%Monthly2018-11-04 20:56
https://kosovapost.net/shba-ja-mbeshtetje-kosoves-ne-fushen-e-sundimit-te-ligjit/20%Monthly2018-11-04 20:51
https://kosovapost.net/haradinaj-viziton-kampin-e-kfor-it-gjerman-te-shnderruar-ne-park-inovativ/20%Monthly2018-11-04 20:39
https://kosovapost.net/masht-it-i-kerkohet-qe-te-ndryshoje-nje-udhezim-administrativ-per-zgjedhjen-e-drejtoreve-te-shkollave/20%Monthly2018-11-04 20:27
https://kosovapost.net/ministria-dhe-komuna-nuk-e-dine-se-kur-do-te-perfundoje-rruga-ne-veternik/20%Monthly2018-11-04 20:15
https://kosovapost.net/kurti-nje-shtet-qe-e-le-token-e-vet-djerre-nuk-ka-cfare-korr/20%Monthly2018-11-04 19:41
https://kosovapost.net/erdogan-pleqve-qe-kane-mbi-65-vjet-u-siguron-shtepi-falas-sherbime-mjeksore-falas-300-dollar-per-muaj-shkuarje-ne-haxh-falas/20%Monthly2018-11-04 19:20
https://kosovapost.net/ja-cfare-thote-fisnik-ismaili-per-aktivistet-e-vetevendosjes/20%Monthly2018-11-04 19:18
https://kosovapost.net/keta-3-perberes-luftojne-kollen-ne-menyre-natyrale/20%Monthly2018-11-04 18:42
https://kosovapost.net/uji-i-ndotur-shkaktar-per-infeksionet-e-renda/20%Monthly2018-11-04 18:41
https://kosovapost.net/kosova-e-dyta-ne-xhudo-pas-ketij-shteti/20%Monthly2018-11-04 18:37
https://kosovapost.net/kryeministrja-serbe-nuk-e-perjashton-mundesine-per-shkembim-te-territoreve-por-se-njohin-kosoven/20%Monthly2018-11-04 18:20
https://kosovapost.net/frutat-dhe-perimet-e-nentorit-ushqimi-per-ta-luftuar-trishtimin-dimeror/20%Monthly2018-11-04 18:13
https://kosovapost.net/mpj-kerkon-nga-be-ja-tia-terheq-vemendjen-serbise-per-politiken-qe-po-perdore/20%Monthly2018-11-04 18:08
https://kosovapost.net/politika-dhe-institucionet-te-dominuara-nga-burrat/20%Monthly2018-11-04 17:44
https://kosovapost.net/e-kerkon-juventusi-por-di-maria-shokon-boten-e-futbollit-me-klubin-e-ri/20%Monthly2018-11-04 17:22
https://kosovapost.net/keta-jane-dy-te-rinjte-qe-u-arratisen-sot-nga-burgu-i-lipjanit/20%Monthly2018-11-04 18:22
https://kosovapost.net/haradinaj-uron-loriana-kuken-per-medaljen-e-arte/20%Monthly2018-11-04 17:02
https://kosovapost.net/rritet-numri-i-shteteve-qe-nuk-duan-ta-miratojne-liberalizimin-e-vizave/20%Monthly2018-11-04 17:03
https://kosovapost.net/hoxhaj-te-kushtezohet-be-ja-nese-sndodh-liberalizimi/20%Monthly2018-11-04 16:53
https://kosovapost.net/barcelona-publikon-listen-a-do-te-luaj-messi-kunder-interit/20%Monthly2018-11-04 16:34
https://kosovapost.net/rrezikohet-shendeti-i-qytetareve-nga-therja-e-kafsheve-te-tregu-i-veturave/20%Monthly2018-11-04 16:23
https://kosovapost.net/presheva-e-bindur-se-do-te-bashkohet-me-kosoven/20%Monthly2018-11-04 16:21
https://kosovapost.net/gjermania-harton-ligjin-qe-shume-kosovare-e-presin/20%Monthly2018-11-04 16:03
https://kosovapost.net/disa-fotografi-mahnitese-nga-bota/20%Monthly2018-11-04 20:14
https://kosovapost.net/ligji-i-ri-per-emigrim-ne-gjermani-rrezikon-largimin-e-te-rinjve-nga-kosova/20%Monthly2018-11-04 15:38
https://kosovapost.net/kardavi-lutemi-qe-turqia-te-behet-qender-e-menaxhimit-te-botes-islame/20%Monthly2018-11-04 15:32
https://kosovapost.net/rooney-do-te-luaje-ndeshjen-e-fundit-per-angline/20%Monthly2018-11-04 15:13
https://kosovapost.net/drenice-pas-tete-viteve-ne-hasmeri-shtrijne-doren-e-pajtimit/20%Monthly2018-11-04 15:00
https://kosovapost.net/kryeministri-deshifron-idene-e-presidentit-per-korrigjim-kufijsh/20%Monthly2018-11-04 14:06
https://kosovapost.net/pasojat-e-mosfaljes-se-namazit/20%Monthly2018-11-04 13:46
https://kosovapost.net/rrugetimi-i-grave-per-te-gezuar-nje-cope-prone/20%Monthly2018-11-04 12:58
https://kosovapost.net/shkelqimi-dhe-eleganca-ne-trupin-e-lola-haradinajt/20%Monthly2018-11-04 12:51
https://kosovapost.net/pritje-deri-ne-tri-ore-ne-kete-pike-kufitare/20%Monthly2018-11-04 12:26
https://kosovapost.net/holande-protesta-kunder-politikave-te-be-se-per-migracionin/20%Monthly2018-11-04 11:41
https://kosovapost.net/aksidenti-i-kfor-it-ne-fushe-kosove-beri-qe-mbi-50-udhetare-te-humbasin-fluturimin-ne-aeroportin-adem-jashari/20%Monthly2018-11-04 11:11
https://kosovapost.net/kaq-milione-do-jete-buxheti-per-veteranet-e-luftes-ne-vitin-e-ardhshem/20%Monthly2018-11-04 10:54
https://kosovapost.net/inspeksioni-i-kesaj-komune-ne-teren-edhe-te-dielen-ndalon-kombibuset-foto/20%Monthly2018-11-04 10:30
https://kosovapost.net/ambasada-gjermane-pergenjeshtron-lajmin-per-heqjen-e-vizave-te-punes-pas-1-janarit/20%Monthly2018-11-04 09:56
https://kosovapost.net/henry-beson-se-monaco-do-te-mbijetoje/20%Monthly2018-11-04 09:52
https://kosovapost.net/lushtaku-mbledh-burrat-e-skenderajt/20%Monthly2018-11-04 09:48
https://kosovapost.net/daja-i-kryeministrit-tregon-si-i-kishin-carmatosur-serbet-ne-vitin-1993-ne-decan/20%Monthly2018-11-04 08:49
https://kosovapost.net/ne-kosove-me-pak-femije-se-ne-vitin-2000/20%Monthly2018-11-04 08:25
https://kosovapost.net/paralajmerohet-ulje-e-normave-te-interesit-ne-kredi/20%Monthly2018-11-04 08:06
https://kosovapost.net/todenhofer-ne-jemi-deshmitare-te-sulmeve-te-perditshme-mediatike-ndaj-islamit-dhe-muslimaneve/20%Monthly2018-11-04 07:55
https://kosovapost.net/mot-befasues-per-sot-keto-do-te-jene-temperaturat/20%Monthly2018-11-04 07:42
https://kosovapost.net/shqiptari-qe-nuk-e-njeh-pavaresine-e-kosoves-kandidat-per-keshillin-nacional-shqiptar-ne-presheve/20%Monthly2018-11-04 07:34
https://kosovapost.net/ylli-i-milanit-po-transferohet-ne-bundeslige/20%Monthly2018-11-03 22:29
https://kosovapost.net/barcelona-fiton-me-permbysje-kunder-rayo-vallecanos/20%Monthly2018-11-03 22:12
https://kosovapost.net/kosova-perfiton-2-milione-euro-nga-konfiskimi-i-pasurise-se-jashteligjshem/20%Monthly2018-11-03 21:54
https://kosovapost.net/policia-ashperson-denimet-ne-trafik/20%Monthly2018-11-03 21:32
https://kosovapost.net/serbia-refuzon-ta-respektoje-marreveshjen-per-menaxhimin-e-integruar-te-kufirit-me-kosoven/20%Monthly2018-11-03 21:46
https://kosovapost.net/qymyr-ne-mes-te-prishtines-reagon-memli-krasniqi/20%Monthly2018-11-03 21:15
https://kosovapost.net/katastrofe-per-milanin-humb-5-lojtare-nga-lendimet/20%Monthly2018-11-03 20:51
https://kosovapost.net/rama-deputeteve-mos-i-komentoni-vendimet-e-presidentit/20%Monthly2018-11-03 20:37
https://kosovapost.net/policia-jep-detaje-nga-aksidenti-afer-aeroportit/20%Monthly2018-11-03 20:33
https://kosovapost.net/procesi-i-njohjeve-u-demtua-nga-ideja-e-thacit-per-korrigjim-te-kufijve/20%Monthly2018-11-03 20:17
https://kosovapost.net/disa-ilustrime-nga-nje-artist-i-cili-per-te-nxjerre-te-verteten-u-detyrua-te-largohej-nga-atdheu-i-tij/20%Monthly2018-11-03 20:24
https://kosovapost.net/gjobe-deri-ne-40-mije-euro-per-shkelesit-e-te-drejtave-te-punetoreve-ne-kosove/20%Monthly2018-11-03 19:51
https://kosovapost.net/presidenti-uron-xhudistin-kosovar-te-lumte-akil/20%Monthly2018-11-03 19:38
https://kosovapost.net/kryeministri-haradinaj-krenar-me-akilin/20%Monthly2018-11-03 19:35
https://kosovapost.net/erdogan-dhe-poroshenko-takohen-ne-stamboll/20%Monthly2018-11-03 19:25
https://kosovapost.net/roma-barazon-si-mysafire-e-fiorentines/20%Monthly2018-11-03 19:13
https://kosovapost.net/ministri-i-jashtem-iranian-diskuton-sanksionet-e-reja-te-shba-me-zyrtaret-e-be/20%Monthly2018-11-03 18:53
https://kosovapost.net/80-vjecari-i-krishtere-qe-ua-meson-femijeve-leximin-e-kuranit-video/20%Monthly2018-11-03 18:44
https://kosovapost.net/veteranet-paralajmerojne-proteste-gjithepopullore-per-lirim-te-menjehershem-te-selimit/20%Monthly2018-11-03 18:37
https://kosovapost.net/khabib-falenderon-mcgregorin-per-famen-e-fituar/20%Monthly2018-11-03 18:20
https://kosovapost.net/enver-hoxhaj-uron-per-medaljen-e-arte-akil-gjakoven/20%Monthly2018-11-03 18:09
https://kosovapost.net/vendosen-kamera-ne-nje-shkolle-te-ferizajit/20%Monthly2018-11-03 17:57
https://kosovapost.net/rruga-tirane-durres-do-te-zgjerohet-para-se-te-filloje-taksa-prej-2-eurove/20%Monthly2018-11-03 17:47
https://kosovapost.net/trajneri-i-ri-me-rezultate-te-reja-fitore-e-real-madrid/20%Monthly2018-11-03 17:32
https://kosovapost.net/trump-thote-se-mund-te-beje-marreveshje-tregtare-me-kinen/20%Monthly2018-11-03 17:14
https://kosovapost.net/marreveshja-kosove-serbi-smund-ti-shmange-interesat-nderkombetare/20%Monthly2018-11-03 16:51
https://kosovapost.net/ramush-haradinaj-relaksohet-ne-bjeshket-e-gjeravices/20%Monthly2018-11-03 16:40
https://kosovapost.net/gjashte-pretendente-nga-parti-te-ndryshme-shqiptare-synojne-te-udheheqin-me-keshillin-nacional-te-shqiptareve-ne-serbi/20%Monthly2018-11-03 16:20
https://kosovapost.net/inter-shenon-fitore-te-thelle-ndaj-genoas-afrohet-me-juventusin/20%Monthly2018-11-03 16:10
https://kosovapost.net/ymeri-bashkimi-doganor-kosove-shqiperi-eshte-i-domosdoshem/20%Monthly2018-11-03 15:53
https://kosovapost.net/ministria-e-punes-pezullon-30-vendpunime/20%Monthly2018-11-03 15:33
https://kosovapost.net/gjendet-nje-cante-e-dyshimte-ne-tirane-ja-cfare-dyshohet-te-jete/20%Monthly2018-11-03 15:10
https://kosovapost.net/nese-pini-pak-uje-rrezikoheni-nga-kjo-semundje/20%Monthly2018-11-03 14:55
https://kosovapost.net/kjo-eshte-gjendja-ne-obiliq-afer-termocentralit-foto/20%Monthly2018-11-03 14:20
https://kosovapost.net/beteja-ka-nisur-europa-pa-merkelin/20%Monthly2018-11-03 13:48
https://kosovapost.net/fakte-interesante-rreth-muslimaneve/20%Monthly2018-11-03 13:35
https://kosovapost.net/mesoni-disa-prej-kurioziteteve-me-interesante-per-alfred-nobel/20%Monthly2018-11-03 13:16
https://kosovapost.net/bournemouth-manchester-united-befasi-ne-formacionet-zyrtare/20%Monthly2018-11-03 12:50
https://kosovapost.net/shenjat-se-keni-probleme-me-gjendren-tiroide/20%Monthly2018-11-03 12:22
https://kosovapost.net/abelard-tahiri-eshte-pritur-nga-i-pari-i-drejtesise-ne-shba/20%Monthly2018-11-03 12:12
https://kosovapost.net/kryeministri-haradinaj-flet-per-kohen-kur-merret-vendimi-per-vizat/20%Monthly2018-11-03 12:00
https://kosovapost.net/leshohet-alarmi-ne-kryeqytet-cka-eshte-duke-ndodhur/20%Monthly2018-11-03 11:30
https://kosovapost.net/zbulohet-marreveshja-qe-i-jep-fund-liges-se-kampioneve/20%Monthly2018-11-03 11:21
https://kosovapost.net/keto-jane-dy-pemet-ideale-per-tu-mbrojtur-nga-semundjet/20%Monthly2018-11-03 10:53
https://kosovapost.net/mospajtimet-brenda-pdk-se-shperfaqin-nevojen-per-reformim/20%Monthly2018-11-03 10:44
https://kosovapost.net/ekskluzive-portieri-i-cityt-do-te-luaje-per-kosoven-kunder-maltes-dhe-azerbaixhanit/20%Monthly2018-11-03 10:14
https://kosovapost.net/fajon-del-kunder-idese-per-shkembim-territoresh-kritikon-edhe-mogherinin/20%Monthly2018-11-03 10:00
https://kosovapost.net/lengu-i-lakres-eshte-nje-nga-pijet-me-te-shendetshme-per-melcine/20%Monthly2018-11-03 09:37
https://kosovapost.net/serbia-po-i-frikesohet-anetaresimit-te-kosoves-ne-interpol/20%Monthly2018-11-03 09:24
https://kosovapost.net/taksa-ne-rrugen-e-kombit-ndodh-ajo-qe-e-kane-pritur-te-gjithe/20%Monthly2018-11-03 09:04
https://kosovapost.net/shba-filloi-me-embargo-ua-ndalon-furnizimin-me-karburant-avioneve-iranian-ne-turqi/20%Monthly2018-11-03 09:42
https://kosovapost.net/fondacioni-bill-melinda-gates-anulon-partneritetin-me-fondacionin-e-princit-trashegimtar-saudit/20%Monthly2018-11-03 08:25
https://kosovapost.net/rritet-numri-i-pacienteve-ne-qkuk-kjo-eshte-arsyeja/20%Monthly2018-11-03 08:14
https://kosovapost.net/vemendje-keshtu-do-te-jete-moti-ne-vikend-2/20%Monthly2018-11-03 08:03
https://kosovapost.net/milan-merr-lajmin-me-te-mire-shikojeni-kush-eshte-kthyer-ne-fushe/20%Monthly2018-11-02 22:47
https://kosovapost.net/alarmante-bie-numri-i-nxenesve-ne-kosove-shkak-migrimi-dhe-renia-e-natalitetit/20%Monthly2018-11-02 22:29
https://kosovapost.net/analisti-qe-tha-se-kosovaret-kane-gjak-serbi-u-pagua-nga-greqia-30-mije-euro/20%Monthly2018-11-02 22:08
https://kosovapost.net/haradinaj-heq-krevaten-gjen-kohe-per-pak-relax-foto/20%Monthly2018-11-02 21:59
https://kosovapost.net/kush-e-rrezikon-me-shume-qeverine-mocioni-apo-deshtimi-i-liberalizimit/20%Monthly2018-11-02 21:43
https://kosovapost.net/fatmir-limaj-ne-kemi-problem-me-serbine-jo-me-thacin/20%Monthly2018-11-02 21:35
https://kosovapost.net/ylli-italian-rikthehet-pas-423-dite-i-lenduar/20%Monthly2018-11-02 21:25
https://kosovapost.net/haradinaj-per-vizat-eshte-keq-qe-be-ja-me-rrejt-kosoven/20%Monthly2018-11-02 21:04
https://kosovapost.net/nainggolan-gati-te-rikthehet/20%Monthly2018-11-02 20:56
https://kosovapost.net/moszbatimi-i-kodit-telefonik-paralajmerohen-sanksione/20%Monthly2018-11-02 20:33
https://kosovapost.net/amerikanet-me-te-pasur/20%Monthly2018-11-02 20:32
https://kosovapost.net/kosova-duhet-te-shkoje-ne-zgjedhje/20%Monthly2018-11-02 20:20
https://kosovapost.net/thaci-trimerine-dhe-luften-e-afrim-zhitise-dhe-fahri-fazliut-nuk-do-ta-harrojme-kurre/20%Monthly2018-11-02 19:59
https://kosovapost.net/berisha-lojtari-i-muajit-tek-lazio/20%Monthly2018-11-02 19:54
https://kosovapost.net/krasniqi-shprehet-kritik-per-gjuhen-ne-kuvend/20%Monthly2018-11-02 22:57
https://kosovapost.net/haradinaj-mua-me-dhemb-kjo-gjendje-ne-prizren-ne-kemi-punuar-qe-ta-sjellim-gjermanine-ne-kosove/20%Monthly2018-11-02 19:32
https://kosovapost.net/ldk-nga-mitrovica-do-ta-mbrojme-me-cdo-kusht-territorin-e-vendit/20%Monthly2018-11-02 19:16
https://kosovapost.net/haradinaj-nese-opozita-i-ka-votat-le-ta-rrezoje-qeverine/20%Monthly2018-11-02 19:02
https://kosovapost.net/mustafa-dhe-oconnell-bisedojne-per-nevojen-e-cuarjes-perpara-te-dialogut-kosove-serbi/20%Monthly2018-11-02 18:52
https://kosovapost.net/rekomandimi-i-oek-ut-per-ceshtjen-e-importit-te-veturave/20%Monthly2018-11-02 18:38
https://kosovapost.net/tahiri-thote-se-usaid-i-do-te-vazhdoje-mbeshtetjen-per-sundimin-e-ligjit/20%Monthly2018-11-02 18:33
https://kosovapost.net/greqia-bullgaria-serbia-dhe-rumania-aplikim-i-perbashket-per-kupen-e-botes-2030/20%Monthly2018-11-02 18:29
https://kosovapost.net/glauk-konjufca-padite-milaim-zeken-per-shpifje/20%Monthly2018-11-02 18:08
https://kosovapost.net/ky-eshte-reagimi-zyrtar-i-psg-pas-skandalit-te-verrattit/20%Monthly2018-11-02 22:58
https://kosovapost.net/ministri-berisha-fsk-do-te-jete-ofrues-i-sigurise-ne-rajon-dhe-me-gjere/20%Monthly2018-11-02 17:31
https://kosovapost.net/daciq-republika-domenikane-e-ka-terhequr-njohjen-e-pavaresise-se-kosoves/20%Monthly2018-11-02 17:25
https://kosovapost.net/selimi-me-leter-nga-burgu-politika-vendos-kush-e-sa-te-mbahet-ne-izolim/20%Monthly2018-11-02 17:11
https://kosovapost.net/arkep-i-do-te-denoje-kompanite-telefonike-qe-sdo-ta-perdorin-vetem-kodin-383/20%Monthly2018-11-02 17:02
https://kosovapost.net/ldk-ja-e-ve-kusht-konsensusin-per-rezolute-ne-dialog-per-tu-kthyer-ne-kuvend/20%Monthly2018-11-02 16:58
https://kosovapost.net/keto-jane-efektet-e-kileve-te-teperta-qe-ndikojn-ne-shendetin-tuaj/20%Monthly2018-11-02 15:54
https://kosovapost.net/keto-jane-vendet-qe-do-te-kene-nderprerje-te-energjise-elektrike/20%Monthly2018-11-02 15:50
https://kosovapost.net/deputeti-quni-pergenjeshtron-zerat-per-mungesen-e-tij-ne-seancen-e-djeshme-ja-cila-eshte-e-verteta/20%Monthly2018-11-02 15:56
https://kosovapost.net/a-ndihet-ne-faj-haradinaj-qe-kosoves-po-i-ike-rinia/20%Monthly2018-11-02 15:33
https://kosovapost.net/amerika-heq-sanksionet-ndaj-autoriteteve-turke/20%Monthly2018-11-02 15:26
https://kosovapost.net/reagon-kryeministri-haradinaj-per-doreheqjen-e-gent-begollit-nga-telekomi/20%Monthly2018-11-02 15:07
https://kosovapost.net/mos-u-habitni-keto-jane-efektet-anesore-te-antibiotikeve/20%Monthly2018-11-02 14:59
https://kosovapost.net/haradinaj-flet-per-interpol-in-tregon-se-kur-kosova-do-te-anetaresohet/20%Monthly2018-11-02 14:47
https://kosovapost.net/veseli-le-ta-dine-te-gjithe-edhe-vuciqi-se-ushtria-e-kosoves-po-behet-dhe-kthim-prapa-ska/20%Monthly2018-11-02 13:54
https://kosovapost.net/konstatohet-varesia-nga-kafja-e-mengjesit-keto-jane-simptomat/20%Monthly2018-11-02 14:23
https://kosovapost.net/a-duhet-kafja-te-pihet-e-nxehte-a-e-ftohte/20%Monthly2018-11-02 13:42
https://kosovapost.net/haradinaj-nderon-heronjte-afrim-zhitia-dhe-fahri-fazliu/20%Monthly2018-11-02 13:30
https://kosovapost.net/keta-jane-deputetet-e-ldk-se-qe-nuk-e-votuan-rezoluten-kunder-thacit/20%Monthly2018-11-02 13:24
https://kosovapost.net/ibrahimoviq-deshiron-rikthimin-tek-milan/20%Monthly2018-11-02 13:18
https://kosovapost.net/trajneri-i-barcelones-tregon-se-a-do-te-luaje-messi-kunder-interit/20%Monthly2018-11-02 13:17
https://kosovapost.net/bekim-jashari-tregon-shume-gjera-flet-edhe-per-raportet-jo-te-mira-me-pdk-ne/20%Monthly2018-11-02 13:39
https://kosovapost.net/intelektualeve-serbe-u-ndalohet-hyrja-ne-malin-e-zi/20%Monthly2018-11-02 12:41
https://kosovapost.net/gruaja-kosovare-lind-femiun-e-16-te-ne-moshen-41-vjecare-video/20%Monthly2018-11-02 13:43
https://kosovapost.net/limaj-mesimdheneseve-mos-hiqni-dore-nga-edukimi-i-nxenesve-per-atdheun/20%Monthly2018-11-02 12:24
https://kosovapost.net/shtepia-qe-ndertohet-per-vetem-6-ore-foto/20%Monthly2018-11-02 12:07
https://kosovapost.net/si-ta-trajtoni-pagjumesine-dhe-mpirjen-e-qafes-me-metoda-natyrale/20%Monthly2018-11-02 12:15
https://kosovapost.net/haradinaj-therret-avokatin-e-popullit-vizitoje-sylejman-selimin/20%Monthly2018-11-02 11:59
https://kosovapost.net/lista-serbe-nuk-i-voton-projektligjet-e-kosoves/20%Monthly2018-11-02 12:00
https://kosovapost.net/haradinaj-xhavit-halitit-mos-ma-bo-me-krye/20%Monthly2018-11-02 11:44
https://kosovapost.net/derisa-rinia-po-ike-nga-kosova-deputetja-e-pdk-se-habite-me-reagimin-e-saj/20%Monthly2018-11-02 11:43
https://kosovapost.net/haradinaj-ia-rrite-buxhetin-vetes-per-1-8-milion-euro/20%Monthly2018-11-02 11:22
https://kosovapost.net/dijetari-dhe-studenti/20%Monthly2018-11-02 12:20
https://kosovapost.net/trajneri-i-njohur-i-thote-jo-real-madridit-ja-si-reagon-perez/20%Monthly2018-11-02 11:05
https://kosovapost.net/pas-bisedes-telefonike-xi-trump-ulen-tensionet-kine-shba/20%Monthly2018-11-02 10:58
https://kosovapost.net/xhavit-haliti-tregon-forcen-ja-cfare-iu-thote-deputeteve/20%Monthly2018-11-02 10:53
https://kosovapost.net/djali-i-ish-keshilltarit-te-ibrahim-rugoves-emerohet-zedhenes-i-ldk-se-foto/20%Monthly2018-11-02 11:20
https://kosovapost.net/ja-si-i-pergjigjet-letres-se-isa-mustafes-kancelarja-gjermane-angela-merkel/20%Monthly2018-11-02 10:39
https://kosovapost.net/kuvendi-nuk-e-miraton-projektligjin-per-rtk-ne/20%Monthly2018-11-02 10:37
https://kosovapost.net/turqia-dhe-shba-nisin-patrullimin-e-perbashket-ne-veri-te-sirise/20%Monthly2018-11-02 10:07
https://kosovapost.net/komorani-do-te-behet-me-shkolle-profesionale-bytyqi-te-rinjte-te-pergatiten-per-tregun-e-punes/20%Monthly2018-11-02 10:15
https://kosovapost.net/erdogan-trump-bisedojne-ne-telefon-per-ceshtjet-rajonale/20%Monthly2018-11-02 09:46
https://kosovapost.net/ku-jane-deputetet/20%Monthly2018-11-02 09:44
https://kosovapost.net/qkuk-kirurgjia-maksillofaciale-me-numer-rekord-te-operacioneve/20%Monthly2018-11-02 09:36
https://kosovapost.net/cka-mund-te-ndodh-nese-perpiqemi-ta-ndalim-teshtitjen/20%Monthly2018-11-02 09:26
https://kosovapost.net/cavani-paralajmeron-nese-humbin-nga-napoli-do-te/20%Monthly2018-11-02 09:24
https://kosovapost.net/kush-mund-te-jete-befasia-e-tetorit-ne-zgjedhjet-per-kongres/20%Monthly2018-11-02 09:21
https://kosovapost.net/trump-e-konfirmon-ja-kush-pritet-te-jete-ambasadorja-e-ardhshme-e-shba-ve-ne-okb/20%Monthly2018-11-02 09:08
https://kosovapost.net/gjermania-sjell-aeroplanin-e-pare-ne-prishtine-foto/20%Monthly2018-11-02 09:30
https://kosovapost.net/dhjete-veprime-qe-duhet-ti-besh-ne-diten-e-premte-3/20%Monthly2018-11-02 09:04
https://kosovapost.net/frutat-qe-duhet-ti-konsumoni-gjate-dimrit/20%Monthly2018-11-02 09:14
https://kosovapost.net/mesoni-menyren-se-si-mund-ti-pastroni-mushkerite-rrenjesisht/20%Monthly2018-11-02 08:43
https://kosovapost.net/apostolova-kuvendit-mos-e-votoni-propozimin-per-veturat-e-vjetra-mbi-15-vjet/20%Monthly2018-11-02 08:39
https://kosovapost.net/bllokohet-rruga-prishtine-shkup/20%Monthly2018-11-02 08:36
https://kosovapost.net/u-largua-nga-reali-si-deshtak-por-shikoni-cfare-supergol-shenon-ky-sulmues-video/20%Monthly2018-11-02 08:35
https://kosovapost.net/cmendet-miliarderi-cek-600-milione-euro-per-te-blere-milanin/20%Monthly2018-11-02 08:28
https://kosovapost.net/ja-cfare-duhet-te-beje-solari-per-te-qendruar-te-real-madrid/20%Monthly2018-11-02 08:27
https://kosovapost.net/daciq-kosova-u-kthye-ne-agjenden-e-keshillit-te-sigurimit-te-okb-se/20%Monthly2018-11-02 08:17
https://kosovapost.net/cfare-rreziku-shkakton-te-femijet-ndotja-e-ajrit/20%Monthly2018-11-02 08:14
https://kosovapost.net/vonohen-ligjet-per-ushtrine/20%Monthly2018-11-02 08:00
https://kosovapost.net/i-kushtoi-realit-45-milione-euro-vinicius-gati-te-largohet/20%Monthly2018-11-02 07:57
https://kosovapost.net/zyrtare-qeveritare-avokojne-per-korrigjimin-e-kufirit/20%Monthly2018-11-02 07:55
https://kosovapost.net/washington-post-pozita-e-princit-te-kurores-se-arabise-saudite-u-demtua-rende/20%Monthly2018-11-02 07:48
https://kosovapost.net/qeveria-dhe-ambasada-britanike-me-kandidate-te-ndryshem-per-drejtor-te-akreditimit/20%Monthly2018-11-02 07:39
https://kosovapost.net/ditet-e-fundit-te-fushates-per-ne-kongresin-amerikan/20%Monthly2018-11-02 07:30
https://kosovapost.net/karzai-bisedimet-per-paqe-me-talebanet-ne-interes-te-te-gjitheve/20%Monthly2018-11-02 07:24
https://kosovapost.net/sot-29-vite-nga-renia-e-heronjve-afrim-zhitia-e-fahri-fazliu/20%Monthly2018-11-02 07:19
https://kosovapost.net/si-do-te-jete-moti-sot-dhe-gjate-vikendit-5/20%Monthly2018-11-02 07:12
https://kosovapost.net/limaj-nese-ligji-do-te-behej-si-duhet-veteranet-sot-do-te-merrnin-500-euro-ne-muaj/20%Monthly2018-11-01 22:55
https://kosovapost.net/ancelotti-ka-nje-lajm-te-keq-per-juventusin/20%Monthly2018-11-01 22:30
https://kosovapost.net/zevendesministri-i-shqiperise-tregon-se-a-duhet-te-behet-bashkimi-me-kosoven/20%Monthly2018-11-01 22:12
https://kosovapost.net/korab-sejdiu-thote-se-votoi-me-dore-pro-rezolutes/20%Monthly2018-11-01 22:05
https://kosovapost.net/city-i-muriqit-ne-cerekfinale-te-kupes-se-liges/20%Monthly2018-11-01 21:51
https://kosovapost.net/polici-mysliman-zhytet-ne-ujin-e-ngrire-per-te-shpetuar-nje-njeri/20%Monthly2018-11-01 21:41
https://kosovapost.net/katoliket-shqiptare-e-shfrytezojn-kombin-per-te-dominuar-2/20%Monthly2018-11-01 21:20
https://kosovapost.net/qyteti-shqiptar-ku-nuk-te-japin-nuse-po-nuk-pate-250-mije-euro-video/20%Monthly2018-11-01 21:11
https://kosovapost.net/daciq-kosova-kthehet-ne-rendin-e-dites-se-okb-se/20%Monthly2018-11-01 20:52
https://kosovapost.net/e-pranon-milaim-zeka-nisma-po-puneson-shume-familjare/20%Monthly2018-11-01 20:33
https://kosovapost.net/fatmire-kollcaku-tregon-pse-nuk-mori-pjese-sot-ne-seance/20%Monthly2018-11-01 20:23
https://kosovapost.net/limaj-seanca-e-fundit-e-kuvendit-te-kosoves-nje-rast-i-humbur-video/20%Monthly2018-11-01 20:15
https://kosovapost.net/porteri-i-kosoves-startues-me-manchester-cityn/20%Monthly2018-11-01 20:03
https://kosovapost.net/realizon-50-pike-dhe-shperthen-ne-lot-ky-eshte-rrugetimi-i-veshtire-i-d-rose/20%Monthly2018-11-01 19:51
https://kosovapost.net/termkolli-sot-deshtoi-edhe-pozita-edhe-opozita-cfare-kuvendi/20%Monthly2018-11-01 19:34
https://kosovapost.net/masht-i-shpall-e-me-pas-terheq-konkursin-per-30-drejtore-te-departamenteve/20%Monthly2018-11-01 19:24
https://kosovapost.net/kusari-lila-tregon-se-cfare-thane-diplomatet-e-huaj-per-shkembimin-e-territoreve/20%Monthly2018-11-01 19:13
https://kosovapost.net/bernabiq-perendimit-mos-na-tregoni-se-per-cfare-mund-te-flasim-e-per-cfare-jo/20%Monthly2018-11-01 18:50
https://kosovapost.net/sejdiu-deputetet-e-psd-se-votuan-sot-pro-rezolutes-per-dialog/20%Monthly2018-11-01 18:49
https://kosovapost.net/nuk-kthehem-me-te-barcelona/20%Monthly2018-11-01 18:31
https://kosovapost.net/rezolutat-me-shume-konstatim-i-pozicioneve-politike-sesa-peshe-detyruese/20%Monthly2018-11-01 18:20
https://kosovapost.net/ministri-lluka-gezon-filloristet-do-ti-pajise-te-gjitha-shkollat-ne-kosove-me-printer-3d-robot-e-lego/20%Monthly2018-11-01 18:07
https://kosovapost.net/bardhyl-mahmuti-e-fton-dick-martyn-ne-ballafaqim-publik/20%Monthly2018-11-01 17:54
https://kosovapost.net/zbulimi-me-i-fundit-vaji-i-peshkut-kryen-nje-tjeter-funksion-shume-te-rendesishem-ne-trupin-tone/20%Monthly2018-11-01 17:40
https://kosovapost.net/rrena-i-ka-kembet-e-shkurta-o-prift/20%Monthly2018-11-01 17:21
https://kosovapost.net/prishtina-spo-udhehiqet-sic-u-premtua-ne-fushate-thote-aliu/20%Monthly2018-11-01 17:15
https://kosovapost.net/miliona-persona-ne-mbreterine-e-bashkuar-jetojne-ne-varferi/20%Monthly2018-11-01 17:02
https://kosovapost.net/thaci-kerkon-platforme-te-perbashket-perballe-serbise-duhet-te-jemi-unik/20%Monthly2018-11-01 15:38
https://kosovapost.net/edita-tahiri-i-del-kunder-hashim-thacit-per-gjermanine/20%Monthly2018-11-01 15:34
https://kosovapost.net/qyteti-i-drenasit-kaplohet-nga-tymi-i-feronikelit/20%Monthly2018-11-01 15:33
https://kosovapost.net/ambasada-amerikane-ka-nje-njoftim-te-ri-per-ata-qe-po-aplikojne-per-lotarine/20%Monthly2018-11-01 15:05
https://kosovapost.net/vuciq-nuk-jam-armik-i-shqiptareve-por/20%Monthly2018-11-01 14:10
https://kosovapost.net/cfare-duhet-te-beni-nese-keni-dhimbje-ne-shpine/20%Monthly2018-11-01 14:06
https://kosovapost.net/kryetari-i-keshillit-te-prizrenit-besim-berisha-uroi-myftiun-ternava/20%Monthly2018-11-01 14:03
https://kosovapost.net/vuciqi-thote-se-ka-informata-befasuese-per-rastin-panda-ne-peje/20%Monthly2018-11-01 13:58
https://kosovapost.net/stadiumet-e-9-shteteve-ne-gare-per-finalet-e-uefa-s-te-vitit-2021/20%Monthly2018-11-01 13:45
https://kosovapost.net/thaci-i-ka-duart-e-lira-me-deshtimin-e-rezolutes-thote-kusari-lila/20%Monthly2018-11-01 14:38
https://kosovapost.net/pas-deshtimit-te-rezolutes-vjen-reagimi-i-abdullah-hotit/20%Monthly2018-11-01 13:29
https://kosovapost.net/maradona-nderohet-me-statujen-prej-bronzi-ne-stadiumin-ku-debutoi/20%Monthly2018-11-01 13:30
https://kosovapost.net/haxhiu-pozites-me-i-rendesishem-hashim-thaci-sesa-mbrojtja-e-territorit/20%Monthly2018-11-01 13:09
https://kosovapost.net/kongresmenet-amerikane-i-shkruajne-pompeos-kjo-eshte-kerkesa-e-tyre-per-dialogun-serbi-kosove/20%Monthly2018-11-01 13:04
https://kosovapost.net/ja-sa-shqiptare-u-martuan-brenda-nje-viti/20%Monthly2018-11-01 13:00
https://kosovapost.net/flet-frasher-krasniqi-tregon-per-ngjarjen-e-mbremshme-me-deputetin-svecla-video/20%Monthly2018-11-01 12:55
https://kosovapost.net/aak-dhe-nisma-po-bejne-lojera-per-ta-mbrojtur-poziten-e-vet/20%Monthly2018-11-01 12:50
https://kosovapost.net/keto-jane-arsyet-e-forta-se-perse-duhet-te-konsumojme-domatet-me-patjeter/20%Monthly2018-11-01 14:46
https://kosovapost.net/presidenti-pakistanez-turqia-shpetimtare-e-evropes-ne-ceshtjen-e-refugjateve/20%Monthly2018-11-01 12:35
https://kosovapost.net/shurupi-sheges-me-mjalte-forcon-imunitetin-dhe-sheron-kollen/20%Monthly2018-11-01 12:26
https://kosovapost.net/pranimi-i-kosoves-ne-interpol-ja-cfare-parajalmeron-shefi-i-interpolit-te-serbise/20%Monthly2018-11-01 12:07
https://kosovapost.net/pas-deshtimit-te-rezolutes-vetevendosje-nuk-perjashton-protestat/20%Monthly2018-11-01 12:11
https://kosovapost.net/naftetaret-ankohen-per-taksat-e-larta/20%Monthly2018-11-01 11:34
https://kosovapost.net/nuk-votohet-rezoluta-per-korrigjim-te-kufijve/20%Monthly2018-11-01 11:32
https://kosovapost.net/kryeministri-haradinaj-paralajmeron-shkarkime-te-reja/20%Monthly2018-11-01 11:28
https://kosovapost.net/11-federatat-aplikuese-ja-kandidatet-per-organizimin-e-finales-se-championsit-2021/20%Monthly2018-11-01 11:24
https://kosovapost.net/askush-nuk-e-priste-suarez-po-planifikon-largimin/20%Monthly2018-11-01 11:19
https://kosovapost.net/ku-eshte-kufiri-midis-serbise-e-kosoves-video/20%Monthly2018-11-01 11:07
https://kosovapost.net/lekaj-do-te-angazhohemi-qe-universiteti-i-prishtines-ta-kete-vemendjen-e-merituar/20%Monthly2018-11-01 10:56
https://kosovapost.net/pacolli-viziton-panairin-dhe-inkurajon-prodhuesit-vendor/20%Monthly2018-11-01 11:12
https://kosovapost.net/haradinaj-rezoluta-per-dialogun-loje-politike-per-poena/20%Monthly2018-11-01 11:04
https://kosovapost.net/kopshti-ku-u-rriten-shpirtrat-e-shume-deshmoreve-per-lirin-tone/20%Monthly2018-11-01 10:26
https://kosovapost.net/me-transformimin-e-fsk-se-kosova-synon-te-ofroje-vetem-siguri-thote-berisha/20%Monthly2018-11-01 10:20
https://kosovapost.net/kuvendi-ne-pauze-per-harmonizimin-e-qendrimeve-per-rezoluten-per-dialogun/20%Monthly2018-11-01 10:14
https://kosovapost.net/shkencetaret-zbulojne-dicka-te-cuditeshme-per-paracetamolin/20%Monthly2018-11-01 12:44
https://kosovapost.net/mesoni-disa-metoda-per-pergaditjen-e-uthulles-se-molles-ne-kushte-shtepie/20%Monthly2018-11-01 09:55
https://kosovapost.net/kancelari-i-austrise-te-henen-ne-kosove/20%Monthly2018-11-01 09:54
https://kosovapost.net/veseli-ushtria-e-kosoves-e-permbyll-ndertimin-e-arkitektures-rajonale-te-sigurise/20%Monthly2018-11-01 09:38
https://kosovapost.net/keta-jane-shkaktaret-e-dhimbjes-dhe-mpirjes-se-dores/20%Monthly2018-11-01 09:33
https://kosovapost.net/luftetari-i-uck-se-kur-i-drejti-peson-e-i-padrejti-perfiton/20%Monthly2018-11-01 09:28
https://kosovapost.net/haradinaj-thote-se-ushtria-e-kosoves-nuk-e-zevendeson-kfor-in-dhe-nato-n/20%Monthly2018-11-01 09:19
https://kosovapost.net/si-ti-trajtoni-dhimbjet-e-qafes-dhe-shtylles-kurrizore-ne-menyre-natyrale/20%Monthly2018-11-01 09:33
https://kosovapost.net/sot-pritet-te-votohet-teksti-i-rezolutes-se-propozuar-nga-ldk-ja/20%Monthly2018-11-01 08:38
https://kosovapost.net/a-do-te-diskutojne-per-kufijte-thaci-e-vuciq-ne-paris-flet-azem-vllasi/20%Monthly2018-11-01 08:24
https://kosovapost.net/benzema-behet-mikepritesi-i-kater-trajnereve-te-fundit/20%Monthly2018-11-01 08:16
https://kosovapost.net/avdiaj-fantastik-ne-holande-shenon-dy-gola-brenda-6-minutash/20%Monthly2018-11-01 08:12
https://kosovapost.net/cfare-duhet-te-perdorni-kur-keni-probleme-me-stomakun/20%Monthly2018-11-01 08:03
https://kosovapost.net/celaj-asnjeri-prej-vendeve-kryesore-te-be-se-nuk-e-kundershton-liberalizimin/20%Monthly2018-11-01 07:59
https://kosovapost.net/radari-rus-samarkand-eshte-i-afte-te-caktivizoje-sistemin-komandues-te-nato-s/20%Monthly2018-11-01 07:41
https://kosovapost.net/ja-cfare-pritje-i-bejne-lampardit-tifozet-e-chelseas-foto/20%Monthly2018-11-01 07:38
https://kosovapost.net/kryeprokurori-i-speciales-paralajmeron-veprime-te-shpejta/20%Monthly2018-11-01 07:30
https://kosovapost.net/ja-si-ndikon-kafeina-ne-trupin-tuaj/20%Monthly2018-11-01 07:26
https://kosovapost.net/parashikimi-i-motit-per-sot-dhe-diteve-ne-vijim-2/20%Monthly2018-11-01 07:16