XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://kosovapost.net/reagon-haradinaj-pas-vdekjes-se-veteranit-te-uck-se-te-qofte-i-lehte-dheu-i-kosoves-mik/20%Monthly2018-12-31 23:32
https://kosovapost.net/gezuar-2019-te-nga-kosova-post/20%Monthly2018-12-31 23:26
https://kosovapost.net/sa-shpenzojne-qytetaret-e-kosoves-per-festen-e-vitit-te-ri/20%Monthly2018-12-31 22:37
https://kosovapost.net/e-dhimbshme-nderron-jete-pas-semundjes-se-rende-ish-luftetari-i-uck-se-avni-hyseni/20%Monthly2018-12-31 22:24
https://kosovapost.net/deme-shehu-uron-nga-burgu-i-idrizoves-deshmoret-do-te-pushojne-te-qete-vetem-atehere-kur-te-bashkohet-shqiperia/20%Monthly2018-12-31 21:39
https://kosovapost.net/keto-jane-vendet-ku-nuk-festohet-viti-i-ri/20%Monthly2018-12-31 21:19
https://kosovapost.net/rusi-arrestohet-nje-shtetas-amerikan-me-akuzat-per-spiunazh/20%Monthly2018-12-31 20:43
https://kosovapost.net/2018-ta-vit-i-kryengritjes-se-hajnave/20%Monthly2018-12-31 20:37
https://kosovapost.net/ne-prag-te-festes-se-vitit-te-ri-familja-xhelili-behet-me-banese/20%Monthly2018-12-31 19:58
https://kosovapost.net/nata-e-vitit-te-ri-kostot-marramendese-te-tryezes-se-familjeve-shqiptare/20%Monthly2018-12-31 19:41
https://kosovapost.net/trump-po-ti-bente-dikush-ato-qe-une-i-kam-bere-ne-siri-do-te-shpallej-hero/20%Monthly2018-12-31 18:48
https://kosovapost.net/shifra-alarmante-te-fishekzjarreve-per-vitin-e-ri-sivjet-kater-here-me-shume-se-vitin-e-kaluar/20%Monthly2018-12-31 20:48
https://kosovapost.net/pse-haradinaj-mbath-gjithmon-kete-lloje-te-kepucave-foto/20%Monthly2019-01-01 10:24
https://kosovapost.net/flet-limaj-tregon-nese-do-te-diskutohet-per-ndryshim-kufijsh-ne-bruksel/20%Monthly2018-12-31 18:04
https://kosovapost.net/policia-me-forca-shtese-per-nderrimin-e-motmoteve/20%Monthly2018-12-31 16:38
https://kosovapost.net/veseli-per-vitin-e-ri-u-telefonon-aktivisteve-te-pdk-se/20%Monthly2018-12-31 16:34
https://kosovapost.net/maroku-dhe-libia-jane-kapluar-nga-vala-e-jelekverdheve-demonstrata-masive-edhe-ne-keto-dy-vende-arabe/20%Monthly2018-12-31 16:30
https://kosovapost.net/interi-mendon-per-rikthimin-e-kovacicit/20%Monthly2018-12-31 15:57
https://kosovapost.net/8-shtete-arabe-ne-kembe-jelekverdhet-e-kane-nise-pranveren-e-dyte-arabe/20%Monthly2018-12-31 16:04
https://kosovapost.net/per-nje-vit-te-ri-pa-keta-vjedhesit-lart-qe-sollen-varferi-te-gjere-poshte/20%Monthly2018-12-31 15:51
https://kosovapost.net/dy-ministrat-kosovare-nder-me-te-pelqyerit-ne-qeverine-e-edi-rames/20%Monthly2018-12-31 15:50
https://kosovapost.net/kryetari-muharremaj-i-gezon-disa-familje-skamnore-me-produkte-ushqimore/20%Monthly2018-12-31 15:44
https://kosovapost.net/rama-cakajn-se-emerova-pse-eshte-nga-kosova-por-pse-eshte-nje-nga-njerezit-me-te-ditur-qe-kam-njohur/20%Monthly2018-12-31 15:36
https://kosovapost.net/pse-shqiperia-po-delegjitimon-kumarhanet/20%Monthly2018-12-31 15:26
https://kosovapost.net/nje-komune-hap-parkingun-zyrtar-per-veturat-e-mergimtareve/20%Monthly2018-12-31 15:04
https://kosovapost.net/nje-pjate-me-fasule-zvogelon-rrezikun-nga-keto-semundje/20%Monthly2018-12-31 15:02
https://kosovapost.net/kuvendi-i-rezolutave-te-parespektuara/20%Monthly2018-12-31 15:00
https://kosovapost.net/per-shkelqim-te-dhembeve-ndiqni-keto-keshilla-te-thjeshta/20%Monthly2018-12-31 15:00
https://kosovapost.net/ja-kush-eshte-portieri-me-i-mire-ne-europe/20%Monthly2018-12-31 14:50
https://kosovapost.net/goli-i-rashices-me-i-miri-ne-vitin-2018/20%Monthly2018-12-31 14:35
https://kosovapost.net/varane-deshiron-kontrate-te-perjetshme-me-real-madridin/20%Monthly2018-12-31 14:30
https://kosovapost.net/bayern-ka-nje-mesazh-per-tifozet-ne-gjuhen-shqipe-faleminderit/20%Monthly2018-12-31 14:18
https://kosovapost.net/greva-do-te-vazhdoje-derisa-rrogat-te-barazohen-me-te-prokuroreve-e-gjyqtareve/20%Monthly2018-12-31 14:21
https://kosovapost.net/keto-jane-disa-nga-bimet-qe-sherojne-ulceren/20%Monthly2018-12-31 14:09
https://kosovapost.net/domgjoni-shkeput-kontraten-me-kastriotin-merr-oferta-prej-kosoves-dhe-shqiperise/20%Monthly2018-12-31 14:02
https://kosovapost.net/deshtimet-qe-penguan-zhvillimin-ekonomik-gjate-2018-es/20%Monthly2018-12-31 13:41
https://kosovapost.net/pique-behet-president-blen-nje-klub-futbolli/20%Monthly2018-12-31 13:29
https://kosovapost.net/haradinaj-serbia-nje-mini-rusi-ne-ballkan-nese-nuk-na-njeh-taksa-do-te-mbetet-pergjithmone/20%Monthly2018-12-31 13:24
https://kosovapost.net/taksa-ndaj-serbise-dhe-bosnjes-perjetesisht/20%Monthly2018-12-31 13:18
https://kosovapost.net/sputnik-shkruan-se-cfare-e-pret-kosoven-ne-vitin-2019/20%Monthly2018-12-31 13:06
https://kosovapost.net/kush-e-keshillon-vuciqin-qe-ceshtjen-e-kosoves-tua-le-te-tjereve/20%Monthly2018-12-31 13:03
https://kosovapost.net/thaci-ceshtja-e-te-pagjetureve-prioritet-ne-fazen-perfundimtare-te-dialogut/20%Monthly2018-12-31 12:45
https://kosovapost.net/si-po-mashtrohen-qytetaret-nga-pronaret-e-lokaleve-te-nates/20%Monthly2018-12-31 12:45
https://kosovapost.net/24-ore-para-2019-tes/20%Monthly2018-12-31 12:32
https://kosovapost.net/tenton-ta-perqafoj-kryeministrin-ndalohet-nga-sigurimi/20%Monthly2018-12-31 13:12
https://kosovapost.net/emerohet-ushtruesi-i-detyres-se-kryeshefit-ekzekutiv-te-telekomit/20%Monthly2018-12-31 12:00
https://kosovapost.net/haradinaj-kerkesat-e-familjareve-te-te-pagjeturve-do-trajtohen-me-kujdes/20%Monthly2018-12-31 13:13
https://kosovapost.net/franca-shton-masat-e-sigurise-frike-nga-jelek-verdhet/20%Monthly2018-12-31 11:54
https://kosovapost.net/veseli-per-familjaret-e-te-pagjeturve-kane-te-drejte-te-jene-te-pakenaqur-me-ne/20%Monthly2018-12-31 12:29
https://kosovapost.net/bislimi-transformimi-i-fsk-se-ne-ushtri-eshte-si-simbolik-e-mbulimit-te-skandaleve-te-qeverise/20%Monthly2018-12-31 14:26
https://kosovapost.net/ramush-haradinaj-nuk-e-di-ende-se-a-do-ti-mbylle-kumarhanet-apo-jo/20%Monthly2018-12-31 11:24
https://kosovapost.net/veseli-premton-ndryshimin-e-ligjit-per-veteranet-e-uck-se/20%Monthly2018-12-31 11:13
https://kosovapost.net/qeveria-permbylle-nje-vit-me-shume-deshtime-e-pak-suksese/20%Monthly2018-12-31 10:48
https://kosovapost.net/haradinaj-do-ta-mbajme-sa-me-larte-flamurin-gjerman-per-mbeshtetjen-e-tyre-ndaj-kosoves/20%Monthly2018-12-31 10:13
https://kosovapost.net/keto-aplikacione-transmetuese-duhet-ti-kete-secili-smart-tv/20%Monthly2018-12-31 09:41
https://kosovapost.net/ja-vendimet-e-shqiperise-per-kumarhanet-i-lumte-shtetit-shqiptar/20%Monthly2018-12-31 10:16
https://kosovapost.net/guardiola-duhet-te-fitojme-kunder-liverpoolit-perndryshe-humbim-garen-per-titull/20%Monthly2018-12-31 09:19
https://kosovapost.net/soda-e-bukes-ben-mrekulli-ne-organizmin-e-njeriut-kjo-eshte-arsyeja/20%Monthly2018-12-31 09:27
https://kosovapost.net/situata-politike-ndikon-ne-investimet-e-huaja/20%Monthly2018-12-31 08:51
https://kosovapost.net/njerezit-e-mencur-nuk-kryejne-shume-pune-njekohesisht/20%Monthly2018-12-31 08:34
https://kosovapost.net/goli-i-rashices-me-i-miri-per-2018-nga-uefa/20%Monthly2018-12-31 08:31
https://kosovapost.net/risite-e-audi-a4-qe-do-te-lancohen-me-2019-en/20%Monthly2018-12-31 08:23
https://kosovapost.net/serbia-me-pergjigje-te-gatshme-per-cdo-skenar-ne-kosove/20%Monthly2018-12-31 08:19
https://kosovapost.net/keto-jane-7-arsyet-pse-duhet-te-lexoni-me-shume-libra/20%Monthly2018-12-31 08:34
https://kosovapost.net/momenti-me-i-mire-per-te-kerkuar-rritje-rroge/20%Monthly2018-12-31 08:11
https://kosovapost.net/merkel-gjermania-do-te-kerkoje-me-shume-rol-ne-ceshtjet-globale/20%Monthly2018-12-31 08:12
https://kosovapost.net/kim-jong-un-i-dergon-mesazh-pajtues-trumpit/20%Monthly2018-12-31 08:02
https://kosovapost.net/viti-2018-renia-me-e-madhe-e-euros-nga-2004/20%Monthly2018-12-31 07:55
https://kosovapost.net/ja-si-e-nderon-lorik-cana-fadil-vokrrin-foto/20%Monthly2018-12-31 07:29
https://kosovapost.net/75-vjet-nga-fillimi-i-konferences-se-bujanit/20%Monthly2018-12-31 07:23
https://kosovapost.net/ministrja-britanike-mos-i-braktisni-gjysherit-merrni-shembull-nga-popujt-e-mesdheut/20%Monthly2018-12-31 07:18
https://kosovapost.net/perse-duhet-te-hani-sa-me-shume-lajthi/20%Monthly2018-12-31 07:13
https://kosovapost.net/nevoja-per-punetore-profesionet-qe-paguhen-me-shume-ne-gjermani/20%Monthly2018-12-31 07:05
https://kosovapost.net/lutfi-haziri-pa-ldk-ne-ska-marreveshje-finale-me-serbine/20%Monthly2018-12-31 07:00
https://kosovapost.net/keshtu-do-te-jete-moti-sot-dhe-diteve-te-ardhshme/20%Monthly2018-12-31 06:54
https://kosovapost.net/dhjetori-i-dyte-do-te-ndodhe-ne-janar/20%Monthly2018-12-30 22:45
https://kosovapost.net/pas-tiranes-edhe-roma-ndalon-fishekzjarret-per-vitin-e-ri-po-prishtina/20%Monthly2018-12-30 22:37
https://kosovapost.net/vuciq-del-prej-lekure-thote-nuk-ka-dialog-edhe-sikur-trump-personalisht-ti-telefononte/20%Monthly2018-12-30 22:28
https://kosovapost.net/tika-rikonfirmon-gatishmerine-per-ndertimin-e-cerdhes-ne-qender-te-gjilanit/20%Monthly2018-12-30 22:13
https://kosovapost.net/ballkani-gjithkund-i-njejte-beteje-mes-sllovenise-dhe-kroacise-per-arbitrazh/20%Monthly2018-12-30 22:04
https://kosovapost.net/persona-te-maskuar-vjedhin-nje-supermarket-ne-prishtine/20%Monthly2018-12-30 21:47
https://kosovapost.net/kjo-eshte-deputetja-e-pare-myslimane-ne-suedi-foto/20%Monthly2018-12-30 21:20
https://kosovapost.net/gjerat-pozitive-dhe-negative-qe-sjell-ngrenia-ne-fast-food/20%Monthly2018-12-30 20:58
https://kosovapost.net/ky-eshte-numri-i-qytetareve-qe-dhane-nenshkrimin-per-bashkimin-e-mitrovices-brenda-nje-jave/20%Monthly2018-12-30 20:53
https://kosovapost.net/cerkezi-qeveri-e-bixhozit-qe-e-le-te-ardhmen-ne-kocke/20%Monthly2018-12-30 20:48
https://kosovapost.net/6-arsye-pse-ju-duhet-te-blini-iphone-8-e-jo-iphone-xs/20%Monthly2018-12-30 20:39
https://kosovapost.net/solari-nuk-deshiron-ta-shohe-me-sy-kete-lojtar/20%Monthly2018-12-30 20:31
https://kosovapost.net/veseli-tregon-se-kur-do-te-hiqet-taksa-kunder-serbise/20%Monthly2018-12-30 20:24
https://kosovapost.net/ky-eshte-fshati-shqiptar-qe-nuk-ka-rryme-qe-7-vjet/20%Monthly2018-12-30 20:19
https://kosovapost.net/thaci-nuk-kemi-kohe-per-te-humbur-te-behemi-te-zgjuar-dhe-ti-kryejme-punet-me-serbine/20%Monthly2018-12-30 20:11
https://kosovapost.net/lajm-i-keq-per-milanin-po-ia-marrin-nga-dora-super-lojtarin/20%Monthly2018-12-30 20:05
https://kosovapost.net/doktoret-keshillojn-nenat-jepni-femijeve-kikirike-qe-4-muajsh/20%Monthly2018-12-30 20:01
https://kosovapost.net/vuciq-i-drejtohet-opozites-nese-deshironi-zgjedhje-do-te-keni-zgjedhje/20%Monthly2018-12-30 19:53
https://kosovapost.net/nje-tjeter-qytet-i-madh-evropian-ndalon-fishekzjarret/20%Monthly2018-12-30 19:45
https://kosovapost.net/kulla-eiffel-mbulohet-nga-tymi/20%Monthly2018-12-30 19:32
https://kosovapost.net/oda-ekonomike-amerikane-shpreh-shqetesimet-lidhur-me-nderhyrjen-e-politikes-ne-sektorin-privat/20%Monthly2018-12-30 19:25
https://kosovapost.net/mrika-nikqi-ngjitet-ne-majen-me-te-larte-ne-antarktik/20%Monthly2018-12-30 19:20
https://kosovapost.net/avni-arifi-isa-mustafes-pse-ti-nuk-i-mbylle-kumarhanet-sa-ishte-vet-kryeminister/20%Monthly2018-12-30 19:38
https://kosovapost.net/ja-%d2%abfare-pritet-te-ndodh-me-liberalizimin-e-vizave-ne-vitin-2019/20%Monthly2018-12-30 18:47
https://kosovapost.net/zbulohen-celularet-e-rinj-qe-do-te-dalin-ne-shitje-ne-vitin-2019/20%Monthly2018-12-30 18:36
https://kosovapost.net/haradinaj-jam-ushtar-i-adem-jasharit-e-ibrahim-rugoves/20%Monthly2018-12-30 18:24
https://kosovapost.net/gjiganti-turk-galatasaray-transferon-super-yllin-e-kosoves-arber-zeneli/20%Monthly2018-12-30 18:12
https://kosovapost.net/interi-vjen-me-deklarate-zyrtare-per-jose-mourinhon/20%Monthly2018-12-30 17:52
https://kosovapost.net/keto-jane-tri-rreziqet-e-mjeteve-piroteknike/20%Monthly2018-12-30 17:34
https://kosovapost.net/mustafa-ka-bere-nje-nje-goditje-per-qeverine-e-kosoves/20%Monthly2018-12-30 17:19
https://kosovapost.net/zemaj-ku-eshte-liberalizimi-i-vizave/20%Monthly2018-12-30 16:58
https://kosovapost.net/kjo-eshte-menyra-e-duhur-per-ti-pastruar-dhembet/20%Monthly2018-12-30 16:45
https://kosovapost.net/ja-cfare-po-ndodh-ne-piken-kufitare-ne-morine/20%Monthly2018-12-30 16:29
https://kosovapost.net/policia-e-kosoves-perkulet-para-heroizmit-te-familjes-jashari/20%Monthly2018-12-30 16:23
https://kosovapost.net/veseli-fale-deshmoreve-e-veteraneve-sot-jemi-te-lire/20%Monthly2018-12-30 15:27
https://kosovapost.net/ramiz-lladrovci-veterane-te-vendit-tim-urime-dita-e-veteranit/20%Monthly2018-12-30 15:23
https://kosovapost.net/nje-shprese-per-gjithe-boten-kancerit-po-i-vjen-fundi/20%Monthly2018-12-30 15:17
https://kosovapost.net/e-pabesueshme-ramos-nuk-ka-marre-asnje-karton-te-kuq-ne-vitin-2018/20%Monthly2018-12-30 15:12
https://kosovapost.net/kjo-do-te-jete-tema-e-pare-qe-do-te-shtrohet-ne-tavolinen-e-dialogut-me-serbine/20%Monthly2018-12-30 15:01
https://kosovapost.net/nis-udhetimi-10-vjecar-i-fsk-se-per-tu-bere-ushtri/20%Monthly2018-12-30 14:40
https://kosovapost.net/kurti-te-familja-jashari-lindi-shpresa-e-guximi-qe-te-vije-liria/20%Monthly2018-12-30 14:25
https://kosovapost.net/piloti-i-pare-kosovar-rrefen-per-median-gjermane-si-i-humbi-ne-lufte-babain-dhe-vellain/20%Monthly2018-12-30 14:04
https://kosovapost.net/veliaj-njerezit-kane-nevoje-per-solidaritet-edhe-pas-festave/20%Monthly2018-12-30 13:53
https://kosovapost.net/koci-ka-dy-shqetesime-ne-lidhje-me-autostraden-arben-xhaferi/20%Monthly2018-12-30 13:42
https://kosovapost.net/barcelona-ia-ve-cmimin-cillesenit/20%Monthly2018-12-30 13:31
https://kosovapost.net/thaci-deshmoret-dhe-veteranet-krijuan-epoke-te-re/20%Monthly2018-12-30 13:14
https://kosovapost.net/indonezi-shperthen-vullkani-agung-ne-bali/20%Monthly2018-12-30 12:46
https://kosovapost.net/chelsea-ka-gati-oferten-per-hummels/20%Monthly2018-12-30 12:44
https://kosovapost.net/bekim-jashari-ne-27-vjetorin-e-sulmit-ndaj-familjes-se-tij-shume-gjera-te-mira-po-vijne-per-kosoven/20%Monthly2018-12-30 12:18
https://kosovapost.net/japonia-bashkohet-me-gjuetaret-e-balenave-te-islandes-dhe-norvegjise/20%Monthly2018-12-30 11:55
https://kosovapost.net/femijet-e-pyesin-haradinajn-cfare-do-nga-babadimri-dhe-pse-nuk-qesh-me-shpesh/20%Monthly2018-12-30 11:46
https://kosovapost.net/ky-minister-i-qeverise-haradinaj-dikur-kishte-punuar-ne-furre-buke-foto/20%Monthly2018-12-30 11:34
https://kosovapost.net/trump-thote-se-marreveshja-tregtare-me-kinen-po-shenon-progres/20%Monthly2018-12-30 11:17
https://kosovapost.net/latifit-i-shtyhet-endrra-per-arritjen-e-titullit/20%Monthly2018-12-30 11:16
https://kosovapost.net/daciq-shba-dhe-rusia-kane-folur-per-ceremonine-e-nenshkrimit-te-marreveshjes-kosove-serbi-ne-shtepine-e-bardhe/20%Monthly2018-12-30 11:11
https://kosovapost.net/doktori-i-vetem-i-shkencave-te-infermierise-ne-kosove-ben-thirrje-per-respektimin-dhe-trajtimin-e-drejte-te-infermiereve/20%Monthly2018-12-30 10:49
https://kosovapost.net/profesori-kosovar-merr-guximin-ta-kontestoje-teorine-e-ajnshtajnit/20%Monthly2018-12-30 10:42
https://kosovapost.net/haradinaj-perjete-mirenjohes-atyre-qe-i-jane-pergjigjur-thirrjes-se-atdheut/20%Monthly2018-12-30 10:14
https://kosovapost.net/27-vjet-nga-sulmi-i-pare-kunder-familjes-jashari-ne-prekaz/20%Monthly2018-12-30 09:57
https://kosovapost.net/pasojat-nga-mbajtja-e-telefonit-ne-xhep/20%Monthly2018-12-30 09:51
https://kosovapost.net/trepca-peng-i-statutit/20%Monthly2018-12-30 09:24
https://kosovapost.net/tri-rekomandimet-qe-do-te-mund-tia-kthenin-kuvendit-funksionalitetin/20%Monthly2018-12-30 09:20
https://kosovapost.net/nje-pjese-e-autostrades-tirane-durres-do-te-mbyllet-ja-ku-do-te-devijoje-trafiku/20%Monthly2018-12-30 08:57
https://kosovapost.net/sa-te-rrezikshem-jane-myslimanet-artikulli-i-priftit-suedez-me-rekord-te-pelqimit-dhe-shperndarjes-ne-rrjetet-sociale/20%Monthly2018-12-30 08:48
https://kosovapost.net/basha-te-bashkohemi-per-te-shembur-kete-sistem-politik/20%Monthly2018-12-30 08:38
https://kosovapost.net/pas-gjermanise-edhe-ky-shtet-po-kerkon-punetore/20%Monthly2018-12-30 08:32
https://kosovapost.net/per-nje-muaj-ne-qkuk-jane-lindur-mbi-400-foshnje/20%Monthly2018-12-30 08:29
https://kosovapost.net/dita-e-veteranit-pa-asnje-aktivitet/20%Monthly2018-12-30 08:25
https://kosovapost.net/deliu-per-aksidentet-me-fatalitet-lajme-tronditese-ne-prag-te-vitit-te-ri/20%Monthly2018-12-30 08:12
https://kosovapost.net/vetem-per-nje-jave-ja-sa-persona-humben-jeten-ne-aksidente/20%Monthly2018-12-30 08:08
https://kosovapost.net/moti-sot-ne-kosove-14/20%Monthly2018-12-30 08:01
https://kosovapost.net/historia-e-edita-tahirit-nena-i-vdiq-pa-e-pare-familjen-babai-iu-torturua-me-kurora-elektrike-nga-serbia/20%Monthly2018-12-29 23:05
https://kosovapost.net/jeleket-e-verdhe-mund-te-prezantohen-ne-zgjedhjet-evropiane/20%Monthly2018-12-29 23:06
https://kosovapost.net/barcelona-synon-te-perforcohet-me-dy-mesfushore-ne-janar/20%Monthly2018-12-29 22:54
https://kosovapost.net/%e2%80%8bharadinaj-qytetare-dhe-police-te-mobilizohemi-qe-te-mundim-tragjedite-ne-komunikacion/20%Monthly2018-12-29 22:40
https://kosovapost.net/vuciqi-thote-se-me-putinin-ne-beograd-do-te-bisedoje-per-kosoven/20%Monthly2018-12-29 22:28
https://kosovapost.net/flet-daut-demaku-tregon-nese-ka-qene-per-vizite-te-burdushi/20%Monthly2018-12-29 22:15
https://kosovapost.net/edi-rama-i-pakenaqur-pse-su-hoq-teresisht-kufiri-kosove-shqiperi-nuk-mori-pjese-ne-ceremoni/20%Monthly2018-12-29 21:58
https://kosovapost.net/kaloresi-i-vetmuar-i-vitit-2018-hashim-thaci/20%Monthly2018-12-29 21:41
https://kosovapost.net/beogradi-i-teri-ne-kembe-ja-cfare-po-ndodh-foto/20%Monthly2018-12-29 22:06
https://kosovapost.net/shembet-shtepia-familja-nishori-mbesin-pa-kulm-mbi-koke/20%Monthly2018-12-29 21:14
https://kosovapost.net/njohjet-per-kosoven-viti-2018-me-i-dobeti/20%Monthly2018-12-29 21:03
https://kosovapost.net/mustafa-ldk-nuk-eshte-kunder-dialogut-por-ai-te-riformatizohet/20%Monthly2018-12-29 21:02
https://kosovapost.net/vazhdojne-kolonat-e-gjata-ne-merdare/20%Monthly2018-12-29 20:34
https://kosovapost.net/studimet-e-reja-tregojne-se-sa-e-rrezikshme-eshte-pagjumesia/20%Monthly2018-12-29 20:17
https://kosovapost.net/barcelona-do-ti-bej-nje-oferte-marramendese-rabiotit/20%Monthly2018-12-29 20:08
https://kosovapost.net/deda-thote-se-viti-2019-do-te-jete-me-i-rende-ne-aspektin-politik/20%Monthly2018-12-29 19:57
https://kosovapost.net/liverpool-mposht-arsenal-in-me-pese-gola-gezojne-tifozet-ne-anfield/20%Monthly2018-12-29 19:47
https://kosovapost.net/trump-fajeson-demokratet-per-mbylljen-e-pjesshme-te-qeverise/20%Monthly2018-12-29 19:31
https://kosovapost.net/moti-i-keq-anulohen-qindra-fluturime-ne-shba/20%Monthly2018-12-29 19:18
https://kosovapost.net/keshilla-te-thjeshta-per-te-permiresuar-shendetin-tuaj/20%Monthly2018-12-29 19:01
https://kosovapost.net/wolvesi-befason-tottenhamin/20%Monthly2018-12-29 18:46
https://kosovapost.net/haradinaj-nga-sot-kufiri-i-kosoves-drejt-shqiperise-nuk-ekziston/20%Monthly2018-12-29 18:34
https://kosovapost.net/ushtria-shtylla-e-fundit-e-ndertimit-te-shtetit-te-kosoves/20%Monthly2018-12-29 18:21
https://kosovapost.net/trupi-yne-akumulon-stresin-ku-fshihet-me-se-shpeshti-dhe-si-ta-identifikoni/20%Monthly2018-12-29 18:08
https://kosovapost.net/mbrojtja-e-coroditur-e-arsenal-liverpool-thellon-avantazhin-video/20%Monthly2018-12-29 18:07
https://kosovapost.net/cfare-spektakli-3-gola-per-15-minuta-ne-ndeshjen-liverpool-arsenal/20%Monthly2018-12-29 17:54
https://kosovapost.net/ish-luftetarit-te-uck-se-qe-po-lufton-me-jeten-ne-qkuk-i-refuzohet-viza-gjermane-per-sherim-jashte-vendit/20%Monthly2018-12-29 17:26
https://kosovapost.net/vasili-i-konsideron-ministrat-e-rinj-te-rames-si-7-xhuxhat/20%Monthly2018-12-29 17:20
https://kosovapost.net/engel-leter-pompeot-serbise-te-mos-i-lejohet-anetaresimi-ne-be-pa-i-denuar-kriminelet-e-luftes-ne-kosove/20%Monthly2018-12-29 17:09
https://kosovapost.net/sharoviq-bosnja-dhe-hercegovina-per-nje-muaj-humb-4-milione-euro-nga-taksa-100/20%Monthly2018-12-29 16:50
https://kosovapost.net/vajza-e-izet-demajt-e-ben-me-lot-kryeministrin-ramush-haradinajn/20%Monthly2018-12-29 16:24
https://kosovapost.net/keto-veprime-demtojne-veshkat/20%Monthly2018-12-29 16:22
https://kosovapost.net/kuvendi-i-seancave-pa-kuorum/20%Monthly2018-12-29 16:17
https://kosovapost.net/sonte-perballen-shaqiri-dhe-xhaka/20%Monthly2018-12-29 16:11
https://kosovapost.net/vuciq-as-trumpi-sme-detyron-te-flas-me-kosoven-pa-e-hequr-taksen/20%Monthly2018-12-29 15:48
https://kosovapost.net/yjet-e-perfaqesueses-se-kosoves-shperndajne-dhurata-ne-qkuk/20%Monthly2018-12-29 15:36
https://kosovapost.net/ngjarjet-me-te-rendesishme-te-vitit-2018-ne-shqiperi-maqedoni-dhe-kosove-2-maqedoni/20%Monthly2018-12-29 15:44
https://kosovapost.net/ngjarjet-me-te-rendesishme-te-vitit-2018-ne-shqiperi-maqedoni-dhe-kosove-ne-tri-vazhdime-3/20%Monthly2018-12-29 15:45
https://kosovapost.net/ngjarjet-me-te-rendesishme-te-vitit-2018-ne-shqiperi-maqedoni-dhe-kosove-ne-tri-vazhdime-2/20%Monthly2018-12-29 15:25
https://kosovapost.net/ngjarjet-me-te-rendesishme-te-vitit-2018-ne-shqiperi-maqedoni-dhe-kosove-ne-tri-vazhdime/20%Monthly2018-12-29 15:46
https://kosovapost.net/rikthehen-protestat-e-jelekeve-te-verdhe-ne-paris/20%Monthly2018-12-29 15:16
https://kosovapost.net/kusheriri-i-policit-te-vrare-shperthen-ne-lot-gjate-varrimit/20%Monthly2018-12-29 15:04
https://kosovapost.net/krasniqi-te-gjitha-rruget-e-ushtrise-se-kosoves-te-cojne-ne-prekazin-e-adem-legjendarit/20%Monthly2018-12-29 14:55
https://kosovapost.net/haradinaj-ne-ceremonine-e-varrimit-te-demajt-policine-nuk-guxojme-ta-leme-vete/20%Monthly2018-12-29 14:41
https://kosovapost.net/sheqerinska-2018-ta-vit-historik-per-maqedonine/20%Monthly2018-12-29 14:29
https://kosovapost.net/veseli-thote-se-te-gjithe-punetoreve-shendetesore-do-tu-rriten-pagat/20%Monthly2018-12-29 14:15
https://kosovapost.net/drejtori-i-policise-krenari-te-flasesh-per-dike-si-izeti-perulem-para-familjes-demaj/20%Monthly2018-12-29 13:48
https://kosovapost.net/haradinaj-ne-koshare-merr-pjese-ne-varrimin-e-policit-demaj/20%Monthly2018-12-29 13:33
https://kosovapost.net/nis-ceremonia-e-varrimit-te-policit-izet-demaj/20%Monthly2018-12-29 13:28
https://kosovapost.net/turqia-dergon-ndihma-humanitare-ne-jemen/20%Monthly2018-12-29 13:22
https://kosovapost.net/molliqaj-i-del-ne-krah-albin-kurtit/20%Monthly2018-12-29 13:15
https://kosovapost.net/juncker-i-shqetesuar-per-kryesimin-e-rumanise-me-be-ne/20%Monthly2018-12-29 12:53
https://kosovapost.net/personi-qe-u-zgjodh-deputet-qe-nga-paslufta-dhe-mbajti-gjithmone-postin-e-nenkryetarit/20%Monthly2018-12-29 12:46
https://kosovapost.net/vetem-14-dite-zgjat-procedura-e-re-per-punesim-ne-gjermani/20%Monthly2018-12-29 12:27
https://kosovapost.net/pse-preferohet-lakra-turshi-gjate-dimrit/20%Monthly2018-12-29 12:25
https://kosovapost.net/ylli-kosovar-po-punon-per-nxjerrjen-e-yjve-australiane/20%Monthly2018-12-29 12:14
https://kosovapost.net/pritje-te-gjata-per-ne-shkup-permes-rruges-malore/20%Monthly2018-12-29 12:04
https://kosovapost.net/njihuni-me-dobite-e-specit-te-kuq-ne-shendet/20%Monthly2018-12-29 11:51
https://kosovapost.net/albulena-haxhiu-i-jep-pergjigje-epike-shpend-ahmetit/20%Monthly2018-12-29 11:39
https://kosovapost.net/keto-jane-dy-grate-qe-humben-jeten-mbreme-ne-aksident/20%Monthly2018-12-29 11:30
https://kosovapost.net/kujt-do-ti-mbesin-armet-e-amerikes-pasi-u-largua-nga-siria/20%Monthly2018-12-29 11:03
https://kosovapost.net/reagim-i-ashper-i-ish-ministrit-imet-rrahmani-ndaj-te-bemave-te-ministrit-te-tanishem-uran-ismajli/20%Monthly2018-12-29 11:07
https://kosovapost.net/okb-ne-vitin-2018-forcat-izraelite-vrane-295-palestineze/20%Monthly2018-12-29 10:39
https://kosovapost.net/belgjike-rajoni-flaman-vitin-e-ardhshem-pranon-migrante-te-kualifikuar/20%Monthly2018-12-29 10:33
https://kosovapost.net/rruga-ne-dalje-te-prishtines-ende-seshte-gati/20%Monthly2018-12-29 10:23
https://kosovapost.net/thaci-ne-listen-e-lidereve-me-te-fuqishem-ne-bote/20%Monthly2018-12-29 10:28
https://kosovapost.net/e-dhimbshme-familjaret-prane-trupit-te-policit-nga-istogu-foto/20%Monthly2018-12-29 10:03
https://kosovapost.net/haradinaj-ku-jane-mogherini-hahn-e-te-tjeret-ne-be-qe-nuk-reagojne-ndaj-letres-se-bernabiqit/20%Monthly2018-12-29 09:55
https://kosovapost.net/kjo-eshte-deputetja-me-e-re-dhe-me-e-pasur-e-kuvendit-te-kosoves/20%Monthly2018-12-29 09:42
https://kosovapost.net/ekskluzive-grabitjet-me-arme-jane-rezultat-edhe-kumarhaneve-njerezit-jane-zhytur-tmerresisht-ne-borxhe-shteti-duhet-te-reagoje/20%Monthly2018-12-29 11:11
https://kosovapost.net/krasniqi-draft-marreveshja-per-dialogun-del-pertej-kushtetutes/20%Monthly2018-12-29 09:24
https://kosovapost.net/viti-2019-i-jep-fund-kodeve-te-huaja-telefonike/20%Monthly2018-12-29 09:17
https://kosovapost.net/konjufca-psd-ja-e-ka-humbur-elektoratin-po-e-ndihmon-qeverine-per-tiu-ikur-zgjedhjeve/20%Monthly2018-12-29 09:09
https://kosovapost.net/kicmari-ia-tregon-hoxhajt-faktin-qe-u-kishte-premtuar-bursa-studenteve-te-fixhit/20%Monthly2018-12-29 08:57
https://kosovapost.net/njohja-e-vetme-e-vitit-2018/20%Monthly2018-12-29 08:44
https://kosovapost.net/ja-cilat-jane-dobite-e-mushmolles-qe-nuk-i-kemi-ditur/20%Monthly2018-12-29 08:24
https://kosovapost.net/sot-nenshkruhet-marreveshja-per-kalimin-kufitar-ne-mes-kosoves-dhe-shqiperise/20%Monthly2018-12-29 08:21
https://kosovapost.net/kdi-kuvendi-nje-vit-me-mungese-kuorumi-dhe-konsensusi-politik/20%Monthly2018-12-29 08:13
https://kosovapost.net/sot-dite-zie-ne-kosove-2/20%Monthly2018-12-29 08:06
https://kosovapost.net/cfare-moti-do-te-kemi-sot-ne-kosove/20%Monthly2018-12-29 08:02
https://kosovapost.net/messi-deshiron-rikthimin-e-neymarit-te-barcelona/20%Monthly2018-12-28 22:29
https://kosovapost.net/interi-denon-ashper-reagimin-e-tifozeve/20%Monthly2018-12-28 22:23
https://kosovapost.net/sylejman-selimi-leter-nga-burgu-per-pjesetarin-e-policise-qe-humbi-jeten-ne-istog/20%Monthly2018-12-28 22:13
https://kosovapost.net/pse-kumarxhinjte-nuk-mund-ta-lene-bixhozin/20%Monthly2018-12-29 11:21
https://kosovapost.net/liburn-aliu-thote-se-vetevendosje-po-sulmohet-nga-te-gjitha-anet-permend-molliqajn/20%Monthly2018-12-28 22:07
https://kosovapost.net/haradinaj-thote-se-pa-shbane-nuk-perfundon-problemi-me-serbine/20%Monthly2018-12-28 21:52
https://kosovapost.net/veseli-me-bashkeshorten-ne-shfaqjen-per-skenderbeun/20%Monthly2018-12-28 21:43
https://kosovapost.net/festat-e-fundvitit-mjeket-nderpresin-greven/20%Monthly2018-12-28 21:29
https://kosovapost.net/serbia-reagon-pas-takses-se-re-te-vendosur-nga-qeveria-e-kosoves/20%Monthly2018-12-28 21:17
https://kosovapost.net/malisheva-shpall-sportistet-e-vitit/20%Monthly2018-12-28 21:01
https://kosovapost.net/finalja-e-turneut-memorial-fadil-vokrri-zhvillohet-te-dielen/20%Monthly2018-12-28 20:50
https://kosovapost.net/haradinajt-i-shkon-fjala-ne-vend-zjarrfikeseve-u-kompensohen-oret-shtese/20%Monthly2018-12-28 20:33
https://kosovapost.net/gjykata-e-larte-e-pakistanit-shpall-feto-n-organizate-terroriste/20%Monthly2018-12-28 20:14
https://kosovapost.net/amerika-e-ndihmon-izraelin-cdo-vit-me-45-miliarde-dollare/20%Monthly2018-12-28 20:11
https://kosovapost.net/eksportet-e-gazit-rus-drejt-europes-arrijne-rekord-per-2018/20%Monthly2018-12-28 20:04
https://kosovapost.net/mbroni-syte-duke-konsumuar-keto-ushqime/20%Monthly2018-12-28 19:07
https://kosovapost.net/allegri-hedh-poshte-spekulimet-per-kalimin-tek-man-utd-jam-i-lumtur-tek-juventus/20%Monthly2018-12-28 19:03
https://kosovapost.net/mihajloviq-nga-tarifa-e-pesojne-shqiptaret-serbet-dhe-i-gjithe-rajoni/20%Monthly2018-12-28 19:01
https://kosovapost.net/flet-motra-e-policit-qe-humbi-jeten-ne-detyre-demanton-shkrimet-per-kadri-veselin/20%Monthly2018-12-28 18:53
https://kosovapost.net/hapet-ne-prishtine-kuzhina-qe-mund-te-hani-falas-cdo-mbremje/20%Monthly2018-12-28 18:32
https://kosovapost.net/taksa-ngrin-dialogun/20%Monthly2018-12-28 18:22
https://kosovapost.net/ismaili-ldk-se-me-apo-pa-voten-tuaj-do-tua-rrisim-pagat-mjekeve/20%Monthly2018-12-28 18:10
https://kosovapost.net/presidenti-thaci-perfundon-deshmine-per-rastin-syri-i-popullit/20%Monthly2018-12-28 18:02
https://kosovapost.net/te-rinjte-e-pdk-se-me-aksion-simbolik-kafe-nkolone-shkak-trafiku-i-dendur-ne-kryeqytet/20%Monthly2018-12-28 17:37
https://kosovapost.net/demaj-polici-i-20-te-i-cili-humbi-jeten-ne-detyre-kamberi-hoxha-flet-per-kushtet-e-policeve/20%Monthly2018-12-28 17:34
https://kosovapost.net/babe-e-bije-perballuan-acarin-dhe-u-larguan-nga-antartiku/20%Monthly2018-12-28 17:17
https://kosovapost.net/bllokad-totale-ne-rrugen-magjistrale-prishtine-mitrovice/20%Monthly2018-12-28 17:04
https://kosovapost.net/mmph-ja-permbyll-vitin-me-30-milione-euro-investime-kapitale/20%Monthly2018-12-28 16:58
https://kosovapost.net/milan-e-do-patjeter-kete-lojtar-ne-ekipin-e-tij/20%Monthly2018-12-28 16:40
https://kosovapost.net/neser-nenshkruhet-marreveshja-per-ngritjen-e-pikave-kufitar-ne-mes-kosoves-dhe-shqiperise/20%Monthly2018-12-28 16:14
https://kosovapost.net/pogba-mbetet-tek-unitedi/20%Monthly2018-12-28 15:53
https://kosovapost.net/suhareka-rangohet-e-para-ne-kosove-per-pastrimin-e-deponive-ilegale/20%Monthly2018-12-28 16:02
https://kosovapost.net/hashim-thaci-perjashton-mediat-nga-salla-e-gjyqit/20%Monthly2018-12-28 15:40
https://kosovapost.net/shala-taksa-100-per-qind-ka-prekur-direkt-prodhuesin-e-kosoves/20%Monthly2018-12-28 15:39
https://kosovapost.net/reagimet-serbia-pas-venies-se-takses-ndaj-mallrave-nderkombetare/20%Monthly2018-12-28 15:33
https://kosovapost.net/modriqi-i-pakenaqur-refuzon-kontraten-e-re-te-realit/20%Monthly2018-12-28 14:49
https://kosovapost.net/serbia-e-perveteson-lahuten-e-malcise-shqiperia-dhe-kosova-nuk-marrin-asnje-veprim/20%Monthly2018-12-28 14:42
https://kosovapost.net/shqiperi-mbi-156-familje-te-ngujuara/20%Monthly2018-12-28 14:34
https://kosovapost.net/a-jemi-dhe-sa-jemi-te-apolitizuar-apolitism-si-shoqeri/20%Monthly2018-12-28 14:27
https://kosovapost.net/kirurget-thone-se-greva-e-tyre-eshte-legjitime/20%Monthly2018-12-28 14:17
https://kosovapost.net/hoti-shtyrja-e-miratimit-te-buxhetit-eshte-e-kunderligjshme/20%Monthly2018-12-28 14:00
https://kosovapost.net/bqk-mbeshtet-taksen-ndaj-serbise-thote-se-eshte-vendim-i-drejte/20%Monthly2018-12-28 13:41
https://kosovapost.net/vetevendosje-e-con-shpend-ahmetin-ne-polici/20%Monthly2018-12-28 13:37
https://kosovapost.net/kosnett-viti-2019-duhet-te-jete-vit-i-marreveshjes-kosove-serbi/20%Monthly2018-12-28 13:20
https://kosovapost.net/reali-merret-vesh-me-cityn-per-diazin/20%Monthly2018-12-28 13:15
https://kosovapost.net/matoshi-permiresimi-i-ndotjes-se-ajrit-prioritet-edhe-ne-vitin-qe-po-vjen/20%Monthly2018-12-28 13:16
https://kosovapost.net/ankete-ne-beograd-kosova-me-cdo-kusht-duhet-te-mbetet-ne-serbi/20%Monthly2018-12-28 13:10
https://kosovapost.net/thaci-viziton-familjen-rugova-i-uron-per-ushtrine/20%Monthly2018-12-28 12:51
https://kosovapost.net/deri-me-tani-i-keni-karikuar-telefonat-gabim-zbuloni-pse/20%Monthly2018-12-28 12:44
https://kosovapost.net/haradinaj-nuk-i-leshon-pe-evropes-per-taksen-paralajmeron-masa-tjera-ndaj-serbise/20%Monthly2018-12-28 12:44
https://kosovapost.net/city-ne-vendin-e-trete-guardiola-ne-presion/20%Monthly2018-12-28 12:35
https://kosovapost.net/haradinaj-me-preshevaret-jemi-shpirterisht-levizja-e-kufijve-eshte-dicka-tjeter/20%Monthly2018-12-28 12:19
https://kosovapost.net/hyundai-sjell-zgjidhjen-e-re-qe-zevendeson-celesat-e-makines/20%Monthly2018-12-28 12:15
https://kosovapost.net/atk-rrite-te-hyrat-per-9-9-milione/20%Monthly2018-12-28 11:58
https://kosovapost.net/shba-perfshihet-nga-stuhi-debore/20%Monthly2018-12-28 11:48
https://kosovapost.net/haradinaj-lojerat-e-fatit-jane-bere-si-kerpudha-nuk-do-te-lejojme-rritjen-e-numrit-te-tyre/20%Monthly2018-12-28 11:31
https://kosovapost.net/termeti-godet-shqiperine/20%Monthly2018-12-28 11:07
https://kosovapost.net/pse-po-mashtroni-e-pse-po-luani-me-fatin-e-femijeve-tane-o-ju-parti-socialdemokrate/20%Monthly2018-12-28 12:48
https://kosovapost.net/xhaka-mendon-se-arsenalit-i-mungoi-fati-kunder-brightonit/20%Monthly2018-12-28 11:02
https://kosovapost.net/opozita-refuzon-thirrjen-per-unitet-per-dialogun-me-serbine/20%Monthly2018-12-28 10:56
https://kosovapost.net/ministri-shala-nxjerr-urdherese-per-transparence-me-cmimet-e-derivateve/20%Monthly2018-12-28 10:53
https://kosovapost.net/ushtria-amerikane-po-praktikon-qe-te-rrezoje-cdo-aeroplan-te-armikut-ne-qiellin-e-evropes/20%Monthly2018-12-28 10:51
https://kosovapost.net/edi-rama-emeron-dy-ministra-kosovare-ne-qeverine-e-tij/20%Monthly2018-12-28 10:55
https://kosovapost.net/ministri-shala-merr-nje-vendim-te-rendesishem-per-tregtaret-e-naftes-dokument/20%Monthly2018-12-28 10:56
https://kosovapost.net/amerikanet-fajesojne-trumpin-per-mbyllje-te-qeverise/20%Monthly2018-12-28 10:39
https://kosovapost.net/mospajtimet-per-murin-vazhdojne-mbylljen-e-qeverise-ne-shba/20%Monthly2018-12-28 10:39
https://kosovapost.net/si-mund-ta-largoni-dhimbjen-e-kokes-ne-menyre-natyrale/20%Monthly2018-12-28 10:21
https://kosovapost.net/kadri-veseli-ne-gjykate/20%Monthly2018-12-28 10:06
https://kosovapost.net/portieri-i-ascolit-perkujdeset-per-autogolin-me-qesharak-te-vitit/20%Monthly2018-12-28 10:04
https://kosovapost.net/geshtenjat-e-pjekura-vlerat-energjike-per-organizmin/20%Monthly2018-12-28 09:58
https://kosovapost.net/thaci-dekreton-ligjet-per-ndryshimin-e-mandatit-te-fsk-se/20%Monthly2018-12-28 09:50
https://kosovapost.net/ka-ardhur-koha-qe-sanxhaku-me-kufijte-e-vet-ta-kete-lirine-e-vet/20%Monthly2018-12-28 09:37
https://kosovapost.net/bisedimet-prishtine-beograd-vjen-nje-lajm-jo-i-mire-nga-vuciqi/20%Monthly2018-12-28 09:13
https://kosovapost.net/neser-shpallet-dite-zie-ne-kosove-per-policin-demaj/20%Monthly2018-12-28 09:19
https://kosovapost.net/dhjete-rregulla-per-ti-mbrojtur-syte-nga-kompjuteri-e-telefoni/20%Monthly2018-12-28 08:32
https://kosovapost.net/rriten-te-hyrat-nga-diaspora-kosovare-2/20%Monthly2018-12-28 08:12
https://kosovapost.net/jo-vetem-mjeke-e-infermiere-gjermania-shqyrton-edhe-rekrutimin-e-ushtarakeve-nga-vendet-e-tjera/20%Monthly2018-12-28 08:02
https://kosovapost.net/nga-14-janari-paralajmerohet-greve-ne-arsim/20%Monthly2018-12-28 07:45
https://kosovapost.net/ambasadoret-e-quint-it-kerkojne-suspendimin-e-takses-per-ti-dhene-shans-marreveshjes/20%Monthly2018-12-28 07:41
https://kosovapost.net/pas-ngjarjes-ne-istog-kryeministri-haradinaj-viziton-sot-policine-e-kosoves/20%Monthly2018-12-28 07:38
https://kosovapost.net/gafa-e-vitit-vjen-nga-italia-shikoni-cfare-ben-portieri-video/20%Monthly2018-12-28 07:34
https://kosovapost.net/qielli-i-new-york-ngjyroset-i-gjithi-blu-video/20%Monthly2018-12-28 07:25
https://kosovapost.net/ja-sekreti-i-madh-qe-nuk-dini-per-aspirinen/20%Monthly2018-12-28 07:14
https://kosovapost.net/rriten-te-hyrat-nga-diaspora-kosovare/20%Monthly2018-12-28 07:10
https://kosovapost.net/veseli-per-taksen-serbia-ta-ndale-lojen-e-agresivitetin-ose-do-ta-degjoj-cdo-dite-shtetin-e-kosoves/20%Monthly2018-12-28 07:04
https://kosovapost.net/moti-sot-dhe-diteve-te-ardhshme-4/20%Monthly2018-12-28 07:00
https://kosovapost.net/moti-neser-ne-kosove-8/20%Monthly2018-12-27 22:47
https://kosovapost.net/largohet-nga-drita-pritet-te-transferohet-ne-shqiperi/20%Monthly2018-12-27 22:32
https://kosovapost.net/michelle-obama-gruaja-me-e-admiruar-ne-shba/20%Monthly2018-12-27 22:15
https://kosovapost.net/reshjet-dhe-permbytjet-shkaterrojne-tendat-ne-11-kampe-refugjatesh-ne-veri-te-sirise/20%Monthly2018-12-27 22:01
https://kosovapost.net/ushtria-gjermane-mund-te-rekrutoje-qytetare-te-be-se/20%Monthly2018-12-27 21:38
https://kosovapost.net/emiratet-e-bashkuara-arabe-rihapin-ambasaden-ne-damask/20%Monthly2018-12-27 21:30
https://kosovapost.net/australia-dhe-zelanda-e-re-thirrje-japonise-te-qendroje-ne-iwc/20%Monthly2018-12-27 21:08
https://kosovapost.net/namani-nder-sportistet-me-te-mire-te-vitit-ne-podujeve/20%Monthly2018-12-27 20:59
https://kosovapost.net/kurti-mustafa-gabimisht-mendonte-se-duke-qeverisur-me-pdk-ne-mund-ta-heqe-ate-nga-kapja-e-shtetit/20%Monthly2018-12-27 20:37
https://kosovapost.net/marok-me-shume-se-350-imigrante-shpetohen-ne-mesdhe/20%Monthly2018-12-27 20:19
https://kosovapost.net/15-mije-femije-te-pa-vaksinuar-vetem-ne-shkup/20%Monthly2018-12-27 20:07
https://kosovapost.net/kurti-metaj-mund-te-kete-qene-anetar-i-vetevendosjes-por-une-kurre-skam-qene-ne-oden-e-tij/20%Monthly2018-12-27 19:50
https://kosovapost.net/ruairi-oconnell-per-humbjen-e-policit-vertet-hero-ngushellime-per-familjen-dhe-krejt-policine/20%Monthly2018-12-27 19:36
https://kosovapost.net/qeveria-denon-vrasjen-e-policit-ne-istog-e-quan-akt-qyqar/20%Monthly2018-12-27 19:30
https://kosovapost.net/tahiri-per-vrasjen-ne-istog-ngjarje-te-tilla-nuk-kane-vend-ne-kosove/20%Monthly2018-12-27 19:29
https://kosovapost.net/te-pagjeturit-brenga-e-vitit-2018/20%Monthly2018-12-27 18:49
https://kosovapost.net/policia-tregon-rrjedhen-e-plote-te-ngjarjes-tragjike-ne-istog/20%Monthly2018-12-27 18:31
https://kosovapost.net/murillo-prezantohet-te-barca/20%Monthly2018-12-27 18:24
https://kosovapost.net/recica-2018-vit-i-reformave-ne-mpms/20%Monthly2018-12-27 17:58
https://kosovapost.net/ministri-i-tregtise-dhe-industrise-kerkon-nga-tregtaret-e-naftes-qe-te-ulin-cmimet-sepse-ministria-do-te-nderhyje/20%Monthly2018-12-27 17:47
https://kosovapost.net/ky-eshte-polici-qe-nderroj-jete-ne-istog-foto/20%Monthly2018-12-27 17:49
https://kosovapost.net/reagon-deputeti-nga-istogu-per-policin-qe-nderroj-jete/20%Monthly2018-12-27 17:51
https://kosovapost.net/interviste-me-liderin-e-vetevendosjes-albin-kurtin-flet-per-pazaret-e-thacit-me-vuciqin/20%Monthly2018-12-27 15:59
https://kosovapost.net/drejtori-i-policise-niset-me-urgjence-ne-istog-ja-cfare-ndodhi-atje/20%Monthly2018-12-27 15:53
https://kosovapost.net/ne-suhareke-zbritet-cmimi-i-naftes-dhe-benzines/20%Monthly2018-12-27 15:44
https://kosovapost.net/ish-ambasadroja-e-turqise-falenderon-qkuk-n/20%Monthly2018-12-27 17:36
https://kosovapost.net/kurti-pazaret-ne-tavolinen-e-brukselit-nga-paniku-i-thacit-per-specialen/20%Monthly2018-12-27 15:48
https://kosovapost.net/cfare-duhet-te-dime-per-konferencen-e-bujanit-qe-sot-nuk-flitet-aspak-per-te/20%Monthly2018-12-27 15:28
https://kosovapost.net/mti-ja-pret-raport-zyrtar-lidhur-me-cmimin-e-naftes-thone-se-do-te-veprojne-konform-ligjit/20%Monthly2018-12-27 15:24
https://kosovapost.net/se-duron-dot-gjuhen-shqipe-braktis-ceremonine-henbollisti-maqedonas/20%Monthly2018-12-27 15:14
https://kosovapost.net/isha-i-vetmuar-kur-kam-dashur-ta-krijoje-ushtrine-ligjet-do-ti-dekretoj-neser/20%Monthly2018-12-27 14:55
https://kosovapost.net/britania-raciste-te-bardhet-paguhen-me-shume-se-grupet-tjera-etnike-per-punen-e-njejte-2/20%Monthly2018-12-27 15:14
https://kosovapost.net/%d0%b5rdogan-perkujton-poetin-me-prejardhje-shqiptare-mehmet-akif-ersoy-aurtorin-e-himnit-te-turqise/20%Monthly2018-12-27 14:36
https://kosovapost.net/triumfon-dallasi/20%Monthly2018-12-27 15:03
https://kosovapost.net/ja-si-i-pergjigjet-messi-fteses-se-ronaldos-per-transfer-ne-serie-a/20%Monthly2018-12-27 14:20
https://kosovapost.net/kerkesat-e-studenteve-meta-zgjidhja-permes-nje-dialogu-te-sinqerte-jo-provokuesjo-ndares/20%Monthly2018-12-27 14:20
https://kosovapost.net/dy-kadete-te-fsk-se-diplomohen-ne-akademine-ushtarake-te-gjermanise/20%Monthly2018-12-27 14:10
https://kosovapost.net/thaci-beogradit-dorezoj-te-dyshuarit-per-vrasjen-e-ivanoviqit/20%Monthly2018-12-27 13:18
https://kosovapost.net/kurti-duhet-ta-kujtojme-konferencen-e-bujanit-ajo-qe-nguli-themelet-e-clirimit/20%Monthly2018-12-27 15:20
https://kosovapost.net/qeveria-ndan-8-milione-euro-per-ndryshimin-e-parkut-ushtarak-ne-prizren/20%Monthly2018-12-27 13:03
https://kosovapost.net/britania-raciste-te-bardhet-paguhen-me-shume-se-grupet-tjera-etnike-per-punen-e-njejte/20%Monthly2018-12-27 14:15
https://kosovapost.net/thaci-tregon-se-ku-do-jete-diten-kur-limaj-e-ahmeti-shkojne-ne-bruksel/20%Monthly2018-12-27 13:04
https://kosovapost.net/huawei-parashikon-te-jete-shitesi-i-pare-i-telefonave-ne-2019/20%Monthly2018-12-27 12:34
https://kosovapost.net/thaci-nuk-ia-ka-friken-specialjes-thote-se-do-te-vertetohet-lufta-e-paster-e-uck-se/20%Monthly2018-12-27 12:22
https://kosovapost.net/solidarizohuni-me-punetoret-shendetesore/20%Monthly2018-12-27 12:11
https://kosovapost.net/limaj-nuk-e-mohon-e-as-nuk-e-pohon-se-ushtria-e-kosoves-eshte-mbulim-i-hapave-te-dhimbshem-per-kosoven-ne-dialog/20%Monthly2018-12-27 11:18
https://kosovapost.net/haradinaj-iu-ben-thirrje-naftetareve-kujdes-karshi-qytetareve/20%Monthly2018-12-27 10:50
https://kosovapost.net/instat-84-per-qind-e-shqiptareve-emigrojne-per-punesim/20%Monthly2018-12-27 10:33
https://kosovapost.net/ambasadoret-e-quintit-me-ekipin-negociator-te-kosoves-ne-takim-te-mbyllur/20%Monthly2018-12-27 10:23
https://kosovapost.net/njihuni-me-astrologjine-afrikane-dhe-misteret-qe-e-rrethojne/20%Monthly2018-12-27 10:22
https://kosovapost.net/berjani-cmimi-i-naftes-ne-kosove-eshte-me-i-liri-ne-rajon-perjashtuar-maqedonine/20%Monthly2018-12-27 10:13
https://kosovapost.net/nuk-ka-me-kontrolla-te-dyfishta-ne-kufirin-kosove-shqiperi/20%Monthly2018-12-27 09:54
https://kosovapost.net/ldk-e-vv-nuk-shkojne-ne-takimin-e-ekipit-koordinues-per-dialogun-kosove-serbi/20%Monthly2018-12-27 09:43
https://kosovapost.net/ja-8-arsyet-kryesore-pse-eshte-gabim-te-ngriten-pagat-e-sektorit-publik-me-shume-se-te-sektorit-privat/20%Monthly2018-12-28 17:52
https://kosovapost.net/5-gjerat-qe-duhet-ti-dini-per-ujin-e-vaket-me-limon/20%Monthly2018-12-27 14:45
https://kosovapost.net/autoriteti-i-konkurrences-ka-nisur-hetimet-ndaj-shitesve-te-derivateve/20%Monthly2018-12-27 08:55
https://kosovapost.net/psg-do-te-provoje-ta-bleje-ramseyn-ne-janar/20%Monthly2018-12-27 08:50
https://kosovapost.net/ky-eshte-avioni-i-ardhshem-i-ushtrise-amerikane-projekt-miliona-dollaresh-video/20%Monthly2018-12-27 08:59
https://kosovapost.net/rreth-43-mije-persona-mbeten-pa-pune-per-shkak-te-protestave-ne-france/20%Monthly2018-12-27 08:30
https://kosovapost.net/salah-mund-te-suspendohet-per-dy-loje/20%Monthly2018-12-27 08:28
https://kosovapost.net/deshton-perzgjedhja-e-kompanise-per-ndertimin-e-parkingut-nentokesor/20%Monthly2018-12-27 08:20
https://kosovapost.net/delegacioni-shteteror-me-rol-monitorimi-ne-dialog/20%Monthly2018-12-27 07:52
https://kosovapost.net/nga-1-janari-ne-shqiperi-hyn-ne-fuqi-paga-e-re-minimale/20%Monthly2018-12-27 07:45
https://kosovapost.net/gjermania-kunder-vendosjes-se-armeve-berthamore-ne-evrope/20%Monthly2018-12-27 07:37
https://kosovapost.net/veshtiresohet-liberalizimi-i-vizave-ky-shtet-qe-nuk-e-njeh-kosoven-e-merr-presidencen-e-be-se/20%Monthly2018-12-27 07:38
https://kosovapost.net/afrika-krijohet-zona-me-e-madhe-e-lire-ekonomike-ne-bote/20%Monthly2018-12-27 07:29
https://kosovapost.net/gol-dhe-vleresim-i-larte-ja-nota-qe-mori-xherdan-shaqiri-video-foto/20%Monthly2018-12-27 07:17
https://kosovapost.net/mrekullite-e-lekures-se-portokallit-ne-trupin-tone/20%Monthly2018-12-27 07:12
https://kosovapost.net/edhe-sot-vazhdon-greva-e-punetoreve-shendetesor/20%Monthly2018-12-27 07:08
https://kosovapost.net/greve-njeoreshe-ne-shkollat-e-kosoves/20%Monthly2018-12-27 07:04
https://kosovapost.net/edhe-sot-mbahet-takimi-per-dialogun-kosove-serbi/20%Monthly2018-12-27 06:59
https://kosovapost.net/moti-sot-dhe-diteve-ne-vijim-5/20%Monthly2018-12-27 06:51
https://kosovapost.net/japonia-fajeson-telefonat-per-demtimin-e-shikimit-tek-nxenesit/20%Monthly2018-12-27 00:42
https://kosovapost.net/lajiq-pa-heqjen-e-takses-dialogu-mbetet-i-ngrire/20%Monthly2018-12-26 22:44
https://kosovapost.net/ky-eshte-parashikimi-i-motit-per-neser/20%Monthly2018-12-26 22:27
https://kosovapost.net/daciq-serbia-do-te-merret-me-ceshtjen-e-kosoves-ne-vitin-2019-por-ne-nje-format-tjeter/20%Monthly2018-12-26 22:17
https://kosovapost.net/suma-parate-e-dekorimeve-te-qytetit-per-festat-e-fundvitit-do-te-shkojne-per-te-varferit/20%Monthly2018-12-26 22:09
https://kosovapost.net/abdixhiku-tregon-ceshte-bere-sot-ne-komision-per-buxhet/20%Monthly2018-12-26 22:05
https://kosovapost.net/kacaniku-jep-mbi-40-mije-euro-per-shporta-te-berllokut/20%Monthly2018-12-26 21:49
https://kosovapost.net/interi-fiton-derbin-ndaj-napolit/20%Monthly2018-12-26 21:42
https://kosovapost.net/imami-i-al-aksase-denon-deklaratat-anti-turke-te-netanyahut/20%Monthly2018-12-26 20:32
https://kosovapost.net/malajzi-qytetaret-mbledhin-47-milione-dollare-per-pagesen-e-borxhit-shteteror/20%Monthly2018-12-26 20:28
https://kosovapost.net/erdogan-mos-prisni-drejtesi-tek-kombet-e-bashkuara/20%Monthly2018-12-26 20:15
https://kosovapost.net/presidenti-i-shba-ve-donald-trump-mberrin-ne-irak-ne-nje-vizite-te-papritur/20%Monthly2018-12-26 20:01
https://kosovapost.net/hoxhaj-permend-parimet-e-panegociueshme-me-serbine/20%Monthly2018-12-26 19:52
https://kosovapost.net/tri-qasjet-e-shba-se-per-arritjen-e-marreveshjes-kosove-serbi/20%Monthly2018-12-26 19:38
https://kosovapost.net/90-vjecarja-i-telefonon-policise-i-ben-kerkese-te-vecante/20%Monthly2018-12-26 19:22
https://kosovapost.net/sbashk-u-paralajmeron-proteste-te-enjten-flet-ministri-bytyqi/20%Monthly2018-12-26 19:14
https://kosovapost.net/arifi-letra-e-bernabiqit-goditje-perpjekjeve-per-normalizim/20%Monthly2018-12-26 18:59
https://kosovapost.net/doni-te-dini-nese-keni-mungese-magnezi-ja-si-ta-kuptoni/20%Monthly2018-12-26 18:46
https://kosovapost.net/rusi-meteori-shemb-kodren-ne-menyre-te-pazakonte/20%Monthly2018-12-26 18:29
https://kosovapost.net/zeka-nese-dikush-e-ka-bojkotuar-presidentin-sot-i-pari-eshte-kadri-veseli/20%Monthly2018-12-26 18:06
https://kosovapost.net/pse-ldkja-po-mbetet-jashte-procesit-per-dialogun-final-flet-avdullah-hoti/20%Monthly2018-12-26 17:51
https://kosovapost.net/franca-mbeshtet-dialogun-dhe-delegacionin-e-tij/20%Monthly2018-12-26 17:41
https://kosovapost.net/rashiq-beogradi-po-i-perdore-serbet-e-kosoves-si-instrument/20%Monthly2018-12-26 17:23
https://kosovapost.net/fsk-synon-te-jete-pjese-e-nato-s-thote-rama/20%Monthly2018-12-26 17:14
https://kosovapost.net/vuciq-per-heqjen-e-takses-lus-boten-qe-ta-kuptoje-se-taksa-ndikon-tek-populli-serb/20%Monthly2018-12-26 16:04
https://kosovapost.net/kryeministri-haradinaj-ne-kosove-pune-te-mira-po-ndodhin/20%Monthly2018-12-26 15:57
https://kosovapost.net/kryeministri-haradinaj-u-perjetesua-deshmori-asllan-uke-gashi/20%Monthly2018-12-26 15:47
https://kosovapost.net/kryetari-veliu-priti-ne-takim-humanistin-e-madh-halil-kastratin/20%Monthly2018-12-26 15:42
https://kosovapost.net/xhimshiti-mashtron-berishen-juventus-shenon-ne-bergamo-video/20%Monthly2018-12-26 15:14
https://kosovapost.net/hoti-buzevarur-fajeson-veselin-per-deshtimin-e-seances/20%Monthly2018-12-26 14:56
https://kosovapost.net/mjeku-i-qkuk-se-i-perze-deputetet-nga-korridori-i-emergjences/20%Monthly2018-12-26 14:48
https://kosovapost.net/zbutet-thaci-nuk-e-permend-me-idene-e-shkembimit-te-territoreve/20%Monthly2018-12-26 14:31
https://kosovapost.net/84-vjecari-ecen-cdo-dite-tete-kilometra-per-te-lexuar-gazeten/20%Monthly2018-12-26 14:25
https://kosovapost.net/basha-rama-ne-panik-po-mashtron-studentet/20%Monthly2018-12-26 13:57
https://kosovapost.net/agjenda-ballkanike-a-po-e-humb-fuqine-bashkimi-evropian-ne-ballkan/20%Monthly2018-12-26 14:01
https://kosovapost.net/opozita-ia-bene-dysh-nuk-ia-degjojne-fjalimin-e-tij/20%Monthly2018-12-26 15:19
https://kosovapost.net/rama-kemi-marre-vendime-per-kerkesat-e-studenteve-vendime-qe-shkojne-edhe-pertej-kerkesave-te-tyre/20%Monthly2018-12-26 13:30
https://kosovapost.net/japonia-prape-ne-ndjekje-te-balenave/20%Monthly2018-12-26 13:19
https://kosovapost.net/rritet-tensioni-ukraina-jemi-te-gatshem-te-perballemi-me-rusine/20%Monthly2018-12-26 13:21
https://kosovapost.net/rrahman-rama-ne-mitrovice-ushtria-e-kosoves-eshte-produkt-i-nato-s/20%Monthly2018-12-26 13:13
https://kosovapost.net/deshton-seanca-e-jashtezakonshme-e-thirrur-nga-opozita-per-dialogun/20%Monthly2018-12-26 13:00
https://kosovapost.net/i-keqesohet-gjendja-pas-lindjes-nderron-jete-lehona-ne-qkuk/20%Monthly2018-12-26 12:54
https://kosovapost.net/konjufca-pushteti-po-punon-qe-zeri-i-opozites-mos-te-degjohet/20%Monthly2018-12-26 11:58
https://kosovapost.net/kovacic-e-sheh-veten-me-gjate-ne-chelsea/20%Monthly2018-12-26 11:50
https://kosovapost.net/be-ja-mbeshtet-protestat-kunder-dodikut-njeriut-te-parapelqyer-te-moskes/20%Monthly2018-12-26 11:50
https://kosovapost.net/haradinaj-ia-mbledhe-bete-thacit-mos-gabo-te-flasesh-per-shkembim-territoresh-ne-bruksel/20%Monthly2018-12-26 15:22
https://kosovapost.net/thaci-ldk-se-dhe-vv-se-bashkohuni-bota-nuk-na-pret-neve/20%Monthly2018-12-26 11:40
https://kosovapost.net/nje-nisme-e-mbare-e-ushtrise-se-kosoves-qeveria-miraton-bashkepunimin-ushtarak-me-turqine/20%Monthly2018-12-26 11:11
https://kosovapost.net/shpend-ahmeti-nuk-e-ka-dertin-nese-humb-vota-vetem-pse-ka-fotografi-me-kadri-veselin/20%Monthly2018-12-26 11:32
https://kosovapost.net/pas-takimit-veseli-tregon-se-per-cfare-kane-vendosur/20%Monthly2018-12-26 11:05
https://kosovapost.net/kesaj-here-deputetet-e-koalicionit-qeverises-nuk-iu-shkojne-ne-seance-opozites/20%Monthly2018-12-26 10:28
https://kosovapost.net/zbulohet-menyra-se-mund-ti-hiqni-qafe-perfundimisht-aknet/20%Monthly2018-12-26 11:11
https://kosovapost.net/arthur-po-i-lutem-neymarit-qe-te-kthehet-ne-barcelone/20%Monthly2018-12-26 10:18
https://kosovapost.net/disa-prej-arsyeve-pse-duhet-te-hani-banana-te-gjelberta/20%Monthly2018-12-26 11:32
https://kosovapost.net/kompanite-e-kosoves-ia-shohin-hajrin-100-perqindshit/20%Monthly2018-12-26 10:20
https://kosovapost.net/zaev-deshiron-zgjedhje-presidenciale-dhe-parlamentare-ne-pranvere/20%Monthly2018-12-26 09:48
https://kosovapost.net/ldk-e-vv-nuk-i-shkojne-ne-konak-kadri-veselit/20%Monthly2018-12-26 09:44
https://kosovapost.net/kushte-te-veshtira-ne-kufirin-amerikano-meksikan-vdes-djali-8-vjecar-i-burgosur-ne-kampin-e-kufirit/20%Monthly2018-12-26 09:20
https://kosovapost.net/kompanite-private-i-detyrojne-punetoret-e-tyre-te-punojne-jashte-orarit-pa-pagese/20%Monthly2018-12-26 09:19
https://kosovapost.net/mot-i-vranet-dhe-i-ftohte-ne-kosove/20%Monthly2018-12-26 09:17
https://kosovapost.net/gabimet-qe-beni-nese-flini-me-floket-e-lagura/20%Monthly2018-12-26 09:06
https://kosovapost.net/lavrov-daciqit-rusia-e-gatshme-per-bashkepunim-te-metejshem-rreth-kosoves/20%Monthly2018-12-26 09:03
https://kosovapost.net/haradinaj-ben-thirrje-per-ulje-te-cmimit-te-naftes/20%Monthly2018-12-26 08:58
https://kosovapost.net/monaco-e-interesuar-per-dembele/20%Monthly2018-12-26 08:43
https://kosovapost.net/vuciq-rosu-mund-te-hyje-ne-veri-vetem-me-dy-kushte/20%Monthly2018-12-26 08:42
https://kosovapost.net/bankat-komerciale-financuese-apo-shkaterruese-te-bizneseve/20%Monthly2018-12-26 08:37
https://kosovapost.net/man-utd-me-transferim-40-milionesh-ne-janar/20%Monthly2018-12-26 08:22
https://kosovapost.net/80-per-qind-e-policeve-ne-shqiperi-kane-aplikuar-per-lotarine-amerikane/20%Monthly2018-12-26 08:37
https://kosovapost.net/juventusi-zgjedh-kapitenin-e-ri-per-sfiden-me-atalanten/20%Monthly2018-12-26 08:00
https://kosovapost.net/siria-akuzon-izraelin-per-sulme-ajrore-gjate-nates/20%Monthly2018-12-26 07:53
https://kosovapost.net/sbashk-kunder-rritjes-se-pagave/20%Monthly2018-12-26 07:50
https://kosovapost.net/te-gjithe-mjeket-sot-ne-greve/20%Monthly2018-12-26 07:39
https://kosovapost.net/330-mije-shqiptare-fituan-nenshtetesi-ne-vendet-e-be-per-16-vite/20%Monthly2018-12-26 07:33
https://kosovapost.net/veseli-therret-ne-takim-thacin-haradinajn-limajn-e-ahmetin/20%Monthly2018-12-26 07:36
https://kosovapost.net/manchesterit-i-duhet-mbrojtes-solskjaer-do-zgjedhe-mes-10-lojtareve-te-njohur/20%Monthly2018-12-26 07:22
https://kosovapost.net/pse-veza-eshte-ushqimi-me-i-mire-per-mengjes/20%Monthly2018-12-26 07:19
https://kosovapost.net/pas-vullkanit-etna-sicilia-goditet-nga-nje-termet/20%Monthly2018-12-26 07:15
https://kosovapost.net/kuvendi-mbane-seance-te-jashtezakonshme-2/20%Monthly2018-12-26 07:11
https://kosovapost.net/thaci-vazhdon-betejen-per-anashkalim-te-kuvendit/20%Monthly2018-12-26 07:06
https://kosovapost.net/parashikimi-i-motit-per-diten-e-sotme-23/20%Monthly2018-12-26 06:58
https://kosovapost.net/bursa-qyteti-i-5-te-me-i-shendetshem-ne-bote/20%Monthly2018-12-25 22:51
https://kosovapost.net/nga-i-ftohti-femijet-ngrohin-duart-ne-tymin-e-autobusit/20%Monthly2018-12-25 22:48
https://kosovapost.net/perfitimet-shendetesore-qe-mund-ti-merrni-nga-djegia-e-gjetheve-te-dafines/20%Monthly2018-12-25 22:48
https://kosovapost.net/gjashte-gjera-qe-nuk-i-dine-myslimanet-per-jezusin-dhe-per-krishtlindjet/20%Monthly2018-12-25 22:02
https://kosovapost.net/gjiganti-italian-hyn-ne-gare-per-lozanon/20%Monthly2018-12-25 20:31
https://kosovapost.net/neser-mot-i-vranet-dhe-i-ftohte-ne-kosove/20%Monthly2018-12-25 20:26
https://kosovapost.net/lladrovci-paralajmeron-aderimin-e-bahtirit-ne-pdk/20%Monthly2018-12-25 20:19
https://kosovapost.net/ushtria-ruse-ne-serbi-garanton-sigurine-ne-ballkan/20%Monthly2018-12-25 20:05
https://kosovapost.net/nga-instagram-deri-te-paypal-si-po-e-fiton-rusia-luften-e-informacionit/20%Monthly2018-12-25 19:46
https://kosovapost.net/84-aksidente-per-24-ore/20%Monthly2018-12-25 19:34
https://kosovapost.net/ibrahimi-nese-cmimi-per-anetaresimin-ne-okb-eshte-korrigjimi-i-kufijve-atehere-ndoshta-duhet-te-paguaje-kosova/20%Monthly2018-12-25 19:20
https://kosovapost.net/gjermani-me-shume-se-7000-femije-refugjate-jane-te-humbur/20%Monthly2018-12-25 18:59
https://kosovapost.net/bahtiri-mitrovica-bashkohet-sgarantoj-per-kufijte/20%Monthly2018-12-25 18:47
https://kosovapost.net/te-gjitha-deshtimet-e-kosoves-sivjet-sipas-analisteve/20%Monthly2018-12-25 18:36
https://kosovapost.net/serbia-i-kerkon-shqiperise-ta-terheqe-njohjen-e-kosoves-reagon-ashper-haradinaj/20%Monthly2018-12-25 18:26
https://kosovapost.net/hamiti-konsensusi-per-dialogun-nuk-ekziston-fare/20%Monthly2018-12-25 18:04
https://kosovapost.net/projektligji-per-dialogun-nuk-i-permbush-kerkesat-e-opozites/20%Monthly2018-12-25 17:49
https://kosovapost.net/rast-shume-i-rralle-ushtari-francez-dhe-bie-ne-toke-para-kembeve-te-presidentit-macron-video/20%Monthly2018-12-25 20:39
https://kosovapost.net/shba-2018-a-viti-i-gruas/20%Monthly2018-12-25 17:31
https://kosovapost.net/ja-arsyeja-pse-transporti-hekurudhor-perdoret-pak-ne-kosove/20%Monthly2018-12-25 17:21
https://kosovapost.net/trump-qeveria-do-te-qendroje-e-mbyllur-deri-te-arrihet-marreveshja-per-murin/20%Monthly2018-12-25 17:09
https://kosovapost.net/shba-ja-po-terhiqet-nga-siria-por-ne-irak-po-nderton-edhe-dy-baza-te-reja/20%Monthly2018-12-25 16:46
https://kosovapost.net/maqedoni-ligji-per-gjuhen-shqipe-hyn-ne-fuqi-se-bashku-me-marreveshjen-per-emrin/20%Monthly2018-12-25 15:45
https://kosovapost.net/lekaj-autostrada-sleshohet-kete-vitnuk-e-dime-a-do-ta-gjobitim-bechtel-enkan/20%Monthly2018-12-25 15:37
https://kosovapost.net/rrefimi-per-ikonen-e-futbollit-kolumbian-asprilla/20%Monthly2018-12-25 15:12
https://kosovapost.net/konsumoni-sa-me-shume-arra-ja-cilat-semundje-i-sheron/20%Monthly2018-12-25 15:06
https://kosovapost.net/haradinajn-e-ze-bora-detyrohet-te-merret-me-gomat-foto/20%Monthly2018-12-25 15:08
https://kosovapost.net/kylian-mbappe-lojtari-me-i-mire-francez-per-vitin-2018/20%Monthly2018-12-25 14:51
https://kosovapost.net/gjuriq-i-pergjigjet-kfor-it-tregon-kur-mund-te-hyje-rosu-ne-veri/20%Monthly2018-12-25 14:50
https://kosovapost.net/keto-jane-datat-kur-nxenesit-do-te-pushojne-gjate-festave-te-fundvitit/20%Monthly2018-12-25 14:44
https://kosovapost.net/hasani-shba-ja-sdo-ta-imponoje-zgjidhjen-ndermjet-kosoves-dhe-serbise/20%Monthly2018-12-25 14:39
https://kosovapost.net/ndodh-edhe-kjo-ne-kosove-13-vjecarja-behet-nene/20%Monthly2018-12-25 14:34
https://kosovapost.net/pse-u-hesht-skandali-me-djalin-e-shpend-maxhunit/20%Monthly2018-12-25 14:17
https://kosovapost.net/letra-prekese-e-ushtarit-te-kosoves-dedikuar-femiut-te-semure-ne-qkuk/20%Monthly2018-12-25 14:12
https://kosovapost.net/deputeti-e-analisti-perleshen-live-ne-studio-video/20%Monthly2018-12-25 14:08
https://kosovapost.net/me-perfshirjen-ne-dialog-amerika-deshiron-ti-arrije-tri-qellime/20%Monthly2018-12-25 14:00
https://kosovapost.net/qeverise-haradinaj-i-ka-skaduar-afati/20%Monthly2018-12-25 13:52
https://kosovapost.net/ja-momentet-pikante-ne-futboll-gjate-2018-es/20%Monthly2018-12-25 13:49
https://kosovapost.net/mustafa-behet-i-gjalle-ne-facebook-dy-postime-brenda-1-ore/20%Monthly2018-12-25 13:44
https://kosovapost.net/mesazh-mbreselenes-i-papa-francesku-beni-jete-me-te-thjeshte-dhe-me-pak-materialiste/20%Monthly2018-12-25 13:36
https://kosovapost.net/mustafa-kerkon-unitet-politike-ne-dialogun-me-serbine/20%Monthly2018-12-25 13:17
https://kosovapost.net/revista-britanike-rendit-shqiperine-ne-top-10-vendet-qe-duhet-vizituar-me-2019/20%Monthly2018-12-25 13:14
https://kosovapost.net/gjykata-e-jep-vendimin-e-prere-501-milione-dollare-per-familjen-e-otto-warmbier/20%Monthly2018-12-25 13:05
https://kosovapost.net/ja-cfare-ben-vellai-per-vellane-e-shet-gjithe-pasurine-qe-ka-per-ta-sheruar-ate/20%Monthly2018-12-25 13:14
https://kosovapost.net/trump-parate-per-ndertimin-e-sirise-do-ti-paguaje-arabia-saudite/20%Monthly2018-12-25 12:25
https://kosovapost.net/edhe-rusia-terheq-150-ushtare-nga-siria/20%Monthly2018-12-25 12:01
https://kosovapost.net/vuciq-pranon-te-dialogoj-me-limajn-dhe-ahmetin-por-me-nje-kush/20%Monthly2018-12-25 12:00
https://kosovapost.net/behen-per-spital-dy-doganiere-ne-mitrovicen-veriore/20%Monthly2018-12-25 12:06
https://kosovapost.net/%e2%80%8bsot-nis-turneu-memorial-fadil-vokrri/20%Monthly2018-12-25 12:24
https://kosovapost.net/zeka-i-kunderpergjigjet-hazirit-te-ldk-ja-cfare-i-thote/20%Monthly2018-12-25 13:52
https://kosovapost.net/nderron-jete-nje-person-ne-prishtine-e-zuri-lisi-qe-u-rrezua-nga-ererat-e-forta/20%Monthly2018-12-25 11:07
https://kosovapost.net/veturat-zyrtare-me-sistem-monitorues/20%Monthly2018-12-25 10:59
https://kosovapost.net/5-simptomat-qe-paralajmerojne-se-keni-probleme-me-qarkullimin-e-gjakut-ja-si-ti-dalloni-menjehere/20%Monthly2018-12-25 11:18
https://kosovapost.net/chelsea-vendos-cmimin-zbulohet-data-e-transferit-te-fabregasit-te-milani/20%Monthly2018-12-25 10:50
https://kosovapost.net/shaqiri-po-behet-lojtar-kryesor-te-the-reds/20%Monthly2018-12-25 10:48
https://kosovapost.net/barcelona-heq-dore-nga-transferimi-i-yllit-te-madh/20%Monthly2018-12-25 10:36
https://kosovapost.net/keto-jane-vlerat-e-rralla-te-pjeshkes-per-shendetin/20%Monthly2018-12-25 10:39
https://kosovapost.net/vuciq-situata-e-serbeve-ne-kosove-po-perkeqesohet/20%Monthly2018-12-25 10:23
https://kosovapost.net/gjuha-shqipe-lende-mesimore-ne-turqi/20%Monthly2018-12-25 10:22
https://kosovapost.net/myftiu-ternava-uron-per-kershendella-festat-fetare-na-kane-bashkuar-e-kane-ndertuar-paqen-e-dashurine-2/20%Monthly2018-12-25 10:14
https://kosovapost.net/serbia-kerkon-shpjegim-nga-kfor-i-pse-rosu-ska-nevoje-per-leje-per-te-hyre-ne-veri-te-kosoves/20%Monthly2018-12-25 09:54
https://kosovapost.net/myftiu-ternava-uron-per-kershendella-festat-fetare-na-kane-bashkuar-e-kane-ndertuar-paqen-e-dashurine/20%Monthly2018-12-25 10:16
https://kosovapost.net/vuciq-ka-nje-deshire-te-vecante-per-vitin-e-ri-kjo-dua-te-ndodh-ne-kosove/20%Monthly2018-12-25 09:37
https://kosovapost.net/shqiperia-ia-merr-primatin-serbise-per-ti-shitur-mallra-kosoves/20%Monthly2018-12-25 09:08
https://kosovapost.net/haradinaj-mbeshtet-femijet-me-autizem-blen-kartolinat-e-tyre/20%Monthly2018-12-25 09:18
https://kosovapost.net/lufta-tregtare-kina-sjell-ne-zero-importin-e-sojes-nga-shtetet-e-bashkuara-te-amerikes/20%Monthly2018-12-25 08:33
https://kosovapost.net/statuti-i-munguar-per-kater-dekada-kombetarizon-muzeun-e-kosoves/20%Monthly2018-12-25 08:28
https://kosovapost.net/del-ne-ankand-ferrari-i-rralle-i-vitit-1962-pritet-thyerje-e-rekordit-nga-shitja/20%Monthly2018-12-25 08:23
https://kosovapost.net/kush-mund-te-jete-shefi-i-ri-i-pentagonit/20%Monthly2018-12-25 08:19
https://kosovapost.net/dialogu-kosove-serbi-dinamizohet-ne-fillimvit/20%Monthly2018-12-25 08:37
https://kosovapost.net/bekim-jashari-mbeshtete-peticionin-per-bashkimin-e-mitrovices/20%Monthly2018-12-25 08:07
https://kosovapost.net/molliqaj-thote-kemi-gabuar-pse-kemi-heshtur-deri-tash-ndaj-vetevendosjes/20%Monthly2018-12-25 07:51
https://kosovapost.net/specialistet-e-papune-presin-reagimin-e-institucioneve-para-se-te-ikin-ne-gjermani/20%Monthly2018-12-25 07:44
https://kosovapost.net/xherdan-shaqiri-behet-lojtar-kyc-te-liverpooli/20%Monthly2018-12-25 07:33
https://kosovapost.net/qorolli-viti-2018-deshtim-per-kosoven/20%Monthly2018-12-25 07:28
https://kosovapost.net/haziri-shef-i-dialogut-eshte-thaci-limaj-e-ahmeti-vetem-printues-dokumentesh-2/20%Monthly2018-12-25 07:21
https://kosovapost.net/shikoni-kush-eshte-portieri-me-i-mire-ne-la-liga/20%Monthly2018-12-25 07:15
https://kosovapost.net/keto-jane-perfitimet-dhe-pasojat-e-perdorimit-te-aspirines/20%Monthly2018-12-25 07:11
https://kosovapost.net/trump-pranon-ftesen-e-erdoganit-per-te-vizituar-turqine/20%Monthly2018-12-25 07:02
https://kosovapost.net/parashikimi-i-motit-per-sot-33/20%Monthly2018-12-25 06:55
https://kosovapost.net/viti-2018-do-te-mbahet-mend-per-fbk-ne/20%Monthly2018-12-24 22:45
https://kosovapost.net/shqiperia-kalon-serbine-ne-shitje-te-mallrave-ne-kosove/20%Monthly2018-12-24 22:31
https://kosovapost.net/haziri-shef-i-dialogut-eshte-thaci-limaj-e-ahmeti-vetem-printues-dokumentesh/20%Monthly2018-12-24 22:19
https://kosovapost.net/rreshqitje-guresh-ne-rrugen-prizren-prevalle/20%Monthly2018-12-24 22:07
https://kosovapost.net/javen-e-dyte-te-janarit-ekipi-negociator-do-te-kete-takimin-zyrtar-ne-bruksel/20%Monthly2018-12-24 21:54
https://kosovapost.net/moti-neser-i-vranet-dhe-i-ftohte/20%Monthly2018-12-24 21:38
https://kosovapost.net/protestat-ne-france-kryeministri-kerkon-rend-publik/20%Monthly2018-12-24 21:31
https://kosovapost.net/gjate-vitit-2018-shqiperine-e-vizituan-turiste-dy-here-me-shume-se-sa-numri-i-banoreve/20%Monthly2018-12-24 20:57
https://kosovapost.net/haradinaj-feston-krishtlindjet-te-shtepia-e-mikut-te-tij/20%Monthly2018-12-24 20:57
https://kosovapost.net/thaci-e-perserit-ushtria-pune-e-kryer/20%Monthly2018-12-24 20:48
https://kosovapost.net/nafta-lirohet-vetem-per-festa/20%Monthly2018-12-24 19:53
https://kosovapost.net/anton-quni-uron-krishtlindjet-kam-qene-ne-kishe-e-xhami-zoti-i-degjon-lutjet-kudo/20%Monthly2018-12-24 20:49
https://kosovapost.net/limaj-per-krishtlindje-kjo-feste-e-percon-me-se-miri-mesazhin-e-paqes-tolerances-dhe-humanizmit/20%Monthly2018-12-24 19:48
https://kosovapost.net/njihuni-me-dobite-e-kumbulles-se-thate/20%Monthly2018-12-24 21:44
https://kosovapost.net/sandro-tregon-se-kush-e-bindi-per-ta-vazhduar-kontraten-me-juventusin/20%Monthly2018-12-24 19:38
https://kosovapost.net/kosovari-behet-hero-ne-austri-shpeton-jeten-e-nje-14-vjecari-te-ngujuar-ne-oxhak/20%Monthly2018-12-24 19:25
https://kosovapost.net/veseli-pdk-gjithmone-fiton-sepse-nuk-frikesohet-te-marr-pergjegjesi/20%Monthly2018-12-24 19:09
https://kosovapost.net/shqiperia-e-dyta-ne-evrope-per-turizem-para-saj-eshte-vetem-turqia/20%Monthly2018-12-24 19:06
https://kosovapost.net/ministri-recica-2019-vit-i-finalizimit-te-reformave/20%Monthly2018-12-24 18:49
https://kosovapost.net/haradinaj-i-shpreh-ngushellime-qeverise-se-indonezise-per-humbjen-e-373-personave/20%Monthly2018-12-24 18:31
https://kosovapost.net/gazetari-gjerman-qe-genjeu-boten-shkroi-keq-edhe-per-shqiperine/20%Monthly2018-12-24 18:22
https://kosovapost.net/psd-ja-thote-se-ende-eshte-ne-opozite-si-bashkohet-qeverise-ku-eshte-pdk-ja/20%Monthly2018-12-24 18:17
https://kosovapost.net/ka-folur-fatos-lubonja-rama-do-te-beje-vetem-rokaden-e-kukullave/20%Monthly2018-12-24 18:01
https://kosovapost.net/ldk-dhe-vv-i-dergojne-leter-be-se-nuk-e-kemi-votuar-grupin-e-unitetit-per-dialog-me-serbine/20%Monthly2018-12-24 17:56
https://kosovapost.net/monika-kryemadhi-qytetare-mos-braktisni-studentet-rrini-afer-tyre/20%Monthly2018-12-24 17:48
https://kosovapost.net/babadimri-kosovar-gezon-500-familje-ne-prag-te-festave-te-fundvitit/20%Monthly2018-12-24 17:38
https://kosovapost.net/ka-shperthyer-serish-vullkani-etna-popullata-ne-tetik-per-te-ikur/20%Monthly2018-12-24 17:37
https://kosovapost.net/kushtetuesja-e-le-aida-dergutin-nenkryetare-te-kuvendit/20%Monthly2018-12-24 17:26
https://kosovapost.net/krasniqi-ramush-haradinaj-mik-i-madh-i-qytetareve-te-mamushes/20%Monthly2018-12-24 16:32
https://kosovapost.net/edhe-nje-nderrim-i-ri-me-buje-ne-shba-trump-emeron-patrick-shanahan-ne-postin-e-sekretarit-te-mbrojtjes/20%Monthly2018-12-24 16:25
https://kosovapost.net/situata-ne-siri-po-permiresohet-keshtu-thote-edhe-mbreti-i-jordanise-abdullahu/20%Monthly2018-12-24 15:52
https://kosovapost.net/haradinaj-per-nismen-e-bashkimit-te-mitrovices-nuk-eshte-dashte-me-nda-atehere-per-ta-bashkuar-sot/20%Monthly2018-12-24 15:52
https://kosovapost.net/erat-e-fuqishme-ne-prishtine-ia-rrezojne-bredhin-shpend-ahmetit-foto/20%Monthly2018-12-24 16:03
https://kosovapost.net/kosova-dhe-turqia-po-lidhen-edhe-ushtarakisht-video/20%Monthly2018-12-24 16:41
https://kosovapost.net/kushtetuesja-kerkesa-e-vv-se-per-shkarkimin-e-dergutit-e-pabazuar/20%Monthly2018-12-24 15:45
https://kosovapost.net/abrashi-ldk-ja-perkrah-projektligjin-per-paga-ne-sektorin-publik-te-votohet-sa-me-shpejte/20%Monthly2018-12-24 15:25
https://kosovapost.net/donald-trump-eshte-duke-e-cenuar-ndjeshem-miqesine-tone-me-vlerat-dhe-shtetin-amerikan/20%Monthly2018-12-24 15:26
https://kosovapost.net/kujdes-nga-kremrat-e-duarve-ja-pse/20%Monthly2018-12-24 15:20
https://kosovapost.net/haradinaj-mirepret-propozimin-e-presidentit-thacit-per-rritjen-e-pagave-per-ushtaret-e-fsk-se/20%Monthly2018-12-24 15:29
https://kosovapost.net/haradinaj-pranon-se-thaci-do-ta-kete-timonin-e-dialogut/20%Monthly2018-12-24 15:36
https://kosovapost.net/shumica-e-qytetareve-te-serbise-kunder-anetaresimit-ne-nato/20%Monthly2018-12-24 15:02
https://kosovapost.net/lorik-cana-nderohet-me-cmimin-o-sa-mire-me-qene-shqiptar/20%Monthly2018-12-24 14:46
https://kosovapost.net/te-merkuren-seance-e-jashtezakonshme-per-dialogun-me-serbine/20%Monthly2018-12-24 14:40
https://kosovapost.net/ky-eshte-vendi-qe-ka-me-shume-bicikleta-sesa-njerez/20%Monthly2018-12-24 14:46
https://kosovapost.net/qeveria-paralajmeron-takse-te-re-ndaj-serbise/20%Monthly2018-12-24 13:50
https://kosovapost.net/qeveria-miraton-projektligjin-per-dialogun/20%Monthly2018-12-24 13:49
https://kosovapost.net/ikja-nga-ballkani/20%Monthly2018-12-24 13:40
https://kosovapost.net/keshilli-nacional-per-siguri-dhe-shendet-ne-pune-shpalosi-sukseset-dhe-objektivat-per-te-ardhmen/20%Monthly2018-12-24 13:34
https://kosovapost.net/sejdiu-ldk-se-e-vv-se-ne-po-bejme-pune-ju-vetem-zhurme/20%Monthly2018-12-24 13:32
https://kosovapost.net/basri-sejdiu-paralajmeron-masa-per-kirurget-qe-jane-ne-greve/20%Monthly2018-12-24 14:04
https://kosovapost.net/vazquez-ofendon-modriqin-ja-cfare-i-thote-video/20%Monthly2018-12-24 13:28
https://kosovapost.net/juventusi-vjen-me-nje-super-transferim-do-tiu-befasoje/20%Monthly2018-12-24 14:06
https://kosovapost.net/studentet-e-up-se-kane-nje-dhurate-per-bashkimin-evropian/20%Monthly2018-12-24 13:10
https://kosovapost.net/sejdiu-me-pazaret-tona-po-kursehen-miliona-euro/20%Monthly2018-12-24 14:37
https://kosovapost.net/thaci-i-kerkon-qeverise-rritjen-e-pagave-per-ushtaret-e-fsk-se/20%Monthly2018-12-24 13:19
https://kosovapost.net/vaji-i-ullirit-ju-ben-te-jetoni-me-gjate-kjo-eshte-arsyeja/20%Monthly2018-12-24 12:38
https://kosovapost.net/qeverisja-haradinaj-e-njohur-vetem-per-skandale/20%Monthly2018-12-24 12:04
https://kosovapost.net/komandanti-suprem-sherben-me-ushqim-ushtaret-e-tij-foto/20%Monthly2018-12-24 11:46
https://kosovapost.net/nenshkruhet-urdhri-per-terheqjen-e-trupave-amerikane-nga-siria/20%Monthly2018-12-24 11:19
https://kosovapost.net/klubi-grek-i-tregon-deren-mavraj-ngel-pa-skuader/20%Monthly2018-12-24 10:49
https://kosovapost.net/shqiptaret-po-e-shkretojne-britanine-e-keqja-e-tyre-duhet-ndalur/20%Monthly2018-12-24 11:01
https://kosovapost.net/tahiri-flet-per-ekipi-negociator-nuk-mund-ti-sjelle-kosoves-marreveshje-te-dobishme/20%Monthly2018-12-24 10:44
https://kosovapost.net/presidenti-i-rusise-viziton-serbine-ne-janar-me-nje-qellim-te-qarte/20%Monthly2018-12-24 10:37
https://kosovapost.net/peticioni-per-bashkimin-e-mitrovices-bahtiri-e-nenshkruan-i-pari/20%Monthly2018-12-24 10:23
https://kosovapost.net/vaji-i-ullirit-ju-ben-te-jetoni-me-gjate-ja-arsyeja/20%Monthly2018-12-24 10:22
https://kosovapost.net/trump-telefonon-erdogan-per-sirine-eshte-e-gjitha-e-juaja-ne-mbaruam-pune/20%Monthly2018-12-24 10:08
https://kosovapost.net/rritja-ekonomike-ne-vitin-2019-do-te-jete-4-2/20%Monthly2018-12-24 10:00
https://kosovapost.net/komandati-suprem-i-forcave-te-armatosura-drekon-me-ushtaret-e-tij/20%Monthly2018-12-24 09:53
https://kosovapost.net/belgjika-tregon-pse-nuk-eshte-ne-rend-dite-liberalizimi-i-vizave-per-kosoven/20%Monthly2018-12-24 09:22
https://kosovapost.net/dy-cerdhe-te-ndertuara-para-nje-viti-ne-prishtine-nuk-funksionalizohen/20%Monthly2018-12-24 08:54
https://kosovapost.net/shba-i-kerkon-opozites-qe-te-perfshihet-ne-dialog/20%Monthly2018-12-24 07:46
https://kosovapost.net/messi-nuk-ndalet-golashenuesi-me-i-mire-ne-la-liga-por-edhe/20%Monthly2018-12-24 07:35
https://kosovapost.net/ushtria-bullgare-kerkon-te-bleje-avionet-f-16/20%Monthly2018-12-24 07:26
https://kosovapost.net/bahtiri-sot-fillon-peticionin-per-bashkimin-e-mitrovices/20%Monthly2018-12-24 07:21
https://kosovapost.net/studentet-protestojne-para-zyres-se-be-se-per-mosliberalizimin-e-vizave/20%Monthly2018-12-24 07:12
https://kosovapost.net/parashikimi-i-motit-per-diten-e-sotme-22/20%Monthly2018-12-24 07:06
https://kosovapost.net/zbulohet-lojtari-bullgar-qe-ka-emrin-e-njejte-me-ish-kryeministrin-e-kosoves/20%Monthly2018-12-23 22:58
https://kosovapost.net/nje-pacientes-ne-qkuk-i-mbesin-zorret-jashte-shkaku-i-nje-rrjete-qe-kushton-1200-eurofoto-18/20%Monthly2018-12-23 22:42
https://kosovapost.net/ky-do-te-jete-moti-per-5-ditet-e-ardhshme-2/20%Monthly2018-12-23 22:21
https://kosovapost.net/pogbas-jep-nje-deklarate-te-fuqishme-per-mourinhon/20%Monthly2018-12-23 22:10
https://kosovapost.net/keto-jane-vendet-me-pagen-me-te-madhe-ne-bote/20%Monthly2018-12-23 22:02
https://kosovapost.net/bahtiri-jep-nje-lajm-te-rendesishem-per-mitrovicen/20%Monthly2018-12-23 21:46
https://kosovapost.net/ky-eshte-vendimi-qe-kane-marre-policet-serbe-ne-merdare/20%Monthly2018-12-23 21:31
https://kosovapost.net/106-vjecarja-emocionon-gjeneralin-e-ushtrise-se-kosoves-me-kete-rrefim-rrenqethes-video/20%Monthly2018-12-23 21:08
https://kosovapost.net/khabib-merr-oferte-te-jashtezakonshme-per-revanshin-me-mcgregor/20%Monthly2018-12-23 20:55
https://kosovapost.net/pasi-u-shkarkua-nga-man-utd-zbulohet-skandali-i-madh-i-mourinhos/20%Monthly2018-12-23 20:32
https://kosovapost.net/disa-fakte-interesante-per-perdorimin-e-deordorantit/20%Monthly2018-12-23 20:09
https://kosovapost.net/sejdiu-flet-per-dialogun-me-serbine-thote-se-e-do-ldk-ne-pjese-te-tij/20%Monthly2018-12-23 19:52
https://kosovapost.net/sonte-po-ndodh-di%d2%abka-jo-e-mire-ne-prishtine-ja-per-cfare-behet-fjale/20%Monthly2018-12-23 19:31
https://kosovapost.net/fisnik-ismaili-reagon-ndaj-kushteve-te-psd-s-per-qeverine/20%Monthly2018-12-23 19:16
https://kosovapost.net/nese-keni-problem-me-zemer-duhet-ti-konsumoni-patjeter-keto-ushqime/20%Monthly2018-12-23 18:57
https://kosovapost.net/befason-united-ofron-54-milione-per-yllin-e-juventusit/20%Monthly2018-12-23 18:42
https://kosovapost.net/ministri-serb-kerkon-qe-shba-te-perfshihet-ne-dialog/20%Monthly2018-12-23 18:21
https://kosovapost.net/psd-vendos-pese-kushte-per-votimin-e-ligjit-per-buxhet/20%Monthly2018-12-23 18:10
https://kosovapost.net/ashpersimi-i-gjuhes-ndaj-be-se-ja-%d2%abfare-thone-analistet/20%Monthly2018-12-23 17:59
https://kosovapost.net/nese-vuani-nga-diabeti-kjo-eshte-pija-qe-e-ule-nivelin-e-tij/20%Monthly2018-12-23 17:36
https://kosovapost.net/britania-dhe-franca-paralajmerojne-shtetet-qe-kane-terhequr-njohjen-e-kosoves/20%Monthly2018-12-23 18:15
https://kosovapost.net/frasher-krasniqi-godet-vetevendosjen-ja-cfare-thote/20%Monthly2018-12-23 17:22
https://kosovapost.net/befasohet-milan-dalin-ne-shesh-te-gjitha-te-palarat/20%Monthly2018-12-23 16:46
https://kosovapost.net/neser-ne-kosove-do-te-protesohet-per-mosliberalizimin-e-vizave/20%Monthly2018-12-23 16:35
https://kosovapost.net/ministri-lekaj-ka-nje-kerkese-per-mergimtaret/20%Monthly2018-12-23 16:26
https://kosovapost.net/per-fryrje-te-barkut-duhet-ti-shmangni-keto-ushqime/20%Monthly2018-12-23 16:14
https://kosovapost.net/cfare-po-ndikon-ne-ashpersimin-e-retorikes-ndaj-be-se/20%Monthly2018-12-23 16:03
https://kosovapost.net/turqia-ndihmon-sirine-pas-vendimit-te-shba-se-per-terheqjen-e-trupave/20%Monthly2018-12-23 15:56
https://kosovapost.net/shkencetaret-krijojne-leukoplast-elektrik-sheron-plaget-me-shpejt/20%Monthly2018-12-23 15:43
https://kosovapost.net/jose-mourinho-mbetet-person-i-dashur-per-shume-skuadra/20%Monthly2018-12-23 15:37
https://kosovapost.net/mergimtaret-kosovare-po-perballen-me-pritje-te-gjata-ne-kufirin-kroaci-serbi/20%Monthly2018-12-23 15:20
https://kosovapost.net/lekaj-u-ben-thirrje-bashkatdhetareve-per-kujdes-ne-komunikacion/20%Monthly2018-12-23 15:07
https://kosovapost.net/te-mbash-sekrete-apo-te-fshehta-nuk-eshte-mire-per-shendetin/20%Monthly2018-12-23 14:56
https://kosovapost.net/isco-planifikon-te-transferohet-ne-manchester-city/20%Monthly2018-12-23 14:39
https://kosovapost.net/krasniqi-ldk-ja-po-vajton-vv-ja-po-qet-fall-psd-ja-po-forcohet/20%Monthly2018-12-23 14:35
https://kosovapost.net/wenger-kthehet-ne-agjenden-e-milanit-si-zevendesues-i-gattusos/20%Monthly2018-12-23 14:31
https://kosovapost.net/hudhra-lufton-gripin/20%Monthly2018-12-23 14:12
https://kosovapost.net/juventus-i-bashkohet-gares-per-aaron-ramseyn/20%Monthly2018-12-23 14:06
https://kosovapost.net/mustafa-kritikon-ekipin-negociator-te-qeverise-per-dialogun-me-serbine/20%Monthly2018-12-23 14:01
https://kosovapost.net/analisti-serb-rezoluta-1244-eshte-tallje-ska-be-per-serbine-pa-e-njohur-kosoven/20%Monthly2018-12-23 14:00
https://kosovapost.net/molliqaj-vv-grup-i-dobet-falltoresh-psd-ja-sdo-te-futet-ne-qeveri/20%Monthly2018-12-23 13:53
https://kosovapost.net/rezerva-federale-rrit-kostot-e-huamarrjes/20%Monthly2018-12-23 13:45
https://kosovapost.net/ministri-serb-rusia-e-gatshme-te-angazhohet-ne-negociatat-me-kosoven/20%Monthly2018-12-23 13:25
https://kosovapost.net/a-do-te-kete-ndeshkime-te-reja-financiare-per-autostraden-prishtine-shkup/20%Monthly2018-12-23 13:18
https://kosovapost.net/dy-personazhe-te-vecante-te-ketij-viti-hoxhe-halil-kastrati-dhe-hoxhe-elvis-naci/20%Monthly2018-12-23 12:46
https://kosovapost.net/29-vjet-me-pare-ibrahim-rugova-e-themeloi-ldk-ne/20%Monthly2018-12-23 12:32
https://kosovapost.net/veseli-per-agjendat-e-tij-personale-ka-deshtuar-punen-e-kuvendit/20%Monthly2018-12-23 18:51
https://kosovapost.net/termeti-dridh-serbine/20%Monthly2018-12-23 12:22
https://kosovapost.net/presidenti-erdogan-zgjidhet-personaliteti-boterore-i-vitit-2018/20%Monthly2018-12-24 14:37
https://kosovapost.net/daciq-do-thacin-e-jo-limajn-si-udheheqes-te-dialogut-me-serbine/20%Monthly2018-12-23 11:55
https://kosovapost.net/gjermania-kerkon-infermiere-ua-ofron-edhe-shkollimin/20%Monthly2018-12-23 11:31
https://kosovapost.net/kurti-bene-hajgare-me-molliqajn-e-ahmetin-thote-se-perfunduan-ne-preherin-e-pdkse/20%Monthly2018-12-23 11:26
https://kosovapost.net/vuciq-i-bie-pishman-brenda-pak-minutave-ndryshon-mendje-rreth-marreveshjes-me-kosoven/20%Monthly2018-12-23 10:12
https://kosovapost.net/simeone-do-ta-respektoje-cdo-vendim-te-lucasit/20%Monthly2018-12-23 09:57
https://kosovapost.net/ronaldo-i-pazevendesueshem-por-te-tjeret-duhet-te-dalin-ne-skene/20%Monthly2018-12-23 09:50
https://kosovapost.net/kerkohet-rritja-e-takses-edhe-per-ushqimet-jo-te-shendetshme/20%Monthly2018-12-23 09:42
https://kosovapost.net/ja-cfare-duhet-te-behet-per-dhenien-e-shtesave-per-femijet/20%Monthly2018-12-23 09:38
https://kosovapost.net/trump-mbron-serish-vendimin-e-tij-per-terheqjen-e-trupave-nga-siria/20%Monthly2018-12-23 09:22
https://kosovapost.net/keto-ushqime-duhet-ti-shmangni-ua-fryjne-barkun/20%Monthly2018-12-23 09:16
https://kosovapost.net/daciq-paralajameron-ne-therrasim-rusine-nese-shba-perzihet-ne-dialogun-me-kosoven/20%Monthly2018-12-23 09:10
https://kosovapost.net/ihh-beri-shperndarjen-e-drunjve-per-shoqatat-e-dala-nga-lufta/20%Monthly2018-12-23 08:59
https://kosovapost.net/shaqiri-dhe-salah-befasojne-femijet-per-festat-e-fundvitit/20%Monthly2018-12-23 08:40
https://kosovapost.net/kryetari-i-lvv-se-ne-kamenice-kerkoj-falje-qe-kemi-kerkuar-vota-per-qendronin/20%Monthly2018-12-23 08:30
https://kosovapost.net/cunami-e-vullkan-ne-indonezi/20%Monthly2018-12-23 08:16
https://kosovapost.net/aduriz-shenon-nje-nga-penalltite-me-interesante-ne-histori/20%Monthly2018-12-23 08:14
https://kosovapost.net/mustafa-i-shqetesuar-nga-mos-shqetesimi-i-institucioneve-per-ajrin-e-ndotur/20%Monthly2018-12-23 08:18
https://kosovapost.net/klopp-zbulon-nje-sekret-per-messin-nuk-do-tiu-pelqeje-fansave-te-cr7/20%Monthly2018-12-23 07:44
https://kosovapost.net/kryetari-i-kesaj-komune-ne-maqedoni-nuk-e-zbukuron-qytetin-mjetet-do-tua-shperndaje-familjeve-skamnore/20%Monthly2018-12-23 07:40
https://kosovapost.net/vjedhin-veturen-gjate-nates-arrestohet-nje-i-dyshuar/20%Monthly2018-12-23 07:27
https://kosovapost.net/kushtetuesja-para-3-viteve-vendosi-per-asociacionin/20%Monthly2018-12-23 07:25
https://kosovapost.net/mot-i-vranet-sot-ne-kosove/20%Monthly2018-12-23 07:22
https://kosovapost.net/dillian-whyte-fton-joshuan-ne-ring/20%Monthly2018-12-23 07:18
https://kosovapost.net/cfare-do-te-ndodh-sot-ne-kosove/20%Monthly2018-12-23 07:06
https://kosovapost.net/kolona-te-gjata-edhe-sot-ne-pikat-kufitare-me-serbine/20%Monthly2018-12-23 07:00
https://kosovapost.net/aksident-i-frikshem-ne-sllovaki-makina-fluturon-ne-ajer-disa-metra/20%Monthly2018-12-22 22:25
https://kosovapost.net/katari-i-gatshem-te-ndihmoje-sudanin-ne-perballjen-e-krizes/20%Monthly2018-12-22 22:10
https://kosovapost.net/jep-doreheqje-perfaqesuesi-special-per-luften-kunder-isis-it-mcgurk/20%Monthly2018-12-22 22:05
https://kosovapost.net/te-henen-nis-peticioni-per-bashkimin-e-mitrovices/20%Monthly2018-12-22 21:59
https://kosovapost.net/nderron-jete-emisari-britanik-i-luftes-ne-kosove-dhe-deshmitar-kunder-millosheviqit/20%Monthly2018-12-22 21:48
https://kosovapost.net/reagoni-o-shtete-shqiptare/20%Monthly2018-12-22 21:56
https://kosovapost.net/ndikimi-i-kafeines-ne-pagjumesi/20%Monthly2018-12-22 22:54
https://kosovapost.net/akr-se-do-ti-pelqente-bashkimi-i-psd-se-ne-qeveri-por-nuk-do-qe-ti-preket-hisja/20%Monthly2018-12-22 21:17
https://kosovapost.net/kosova-synon-njohjen-nga-serbia/20%Monthly2018-12-22 21:00
https://kosovapost.net/aston-villa-merr-portierin-e-kombetares-kroate/20%Monthly2018-12-22 20:46
https://kosovapost.net/molliqaj-nuk-do-te-behemi-pjese-e-qeverise-do-ta-largojme-pdkne-nga-pushteti/20%Monthly2018-12-22 20:34
https://kosovapost.net/reagon-milaim-zeka-pas-publikimeve-te-mesazheve/20%Monthly2018-12-22 19:58
https://kosovapost.net/real-madrid-shpallet-kampion-i-botes/20%Monthly2018-12-22 19:52
https://kosovapost.net/%e2%80%8broma-mbyll-portet-per-anijen-me-310-emigrante/20%Monthly2018-12-22 19:53
https://kosovapost.net/madridi-barcelona-dhe-bayerni-monitorojne-sanchon/20%Monthly2018-12-22 19:37
https://kosovapost.net/partia-e-behgjet-pacollit-borxhliu-me-i-madh-ndaj-komunes-se-prizrenit/20%Monthly2018-12-22 19:07
https://kosovapost.net/mergimtaret-perleshen-ne-merdare/20%Monthly2018-12-22 18:48
https://kosovapost.net/humb-jeten-nje-person-pas-aksidentit-ne-magjistralen-prishtine-ferizaj/20%Monthly2018-12-22 18:41
https://kosovapost.net/pdk-e-aak-te-gatshme-tia-japin-shpend-ahmetit-hisen-e-akrse-ne-qeveri/20%Monthly2018-12-22 18:31
https://kosovapost.net/shikoni-super-golin-e-rashford-nga-gjuajtja-e-lire/20%Monthly2018-12-22 18:09
https://kosovapost.net/pal-lekaj-flet-per-mesazhet-me-dardan-molliqajn/20%Monthly2018-12-22 17:38
https://kosovapost.net/projektligjet-e-migracionit-ne-gjermani-dhe-vizat-e-punes/20%Monthly2018-12-22 17:24
https://kosovapost.net/edhe-pdk-deklarohet-pas-publikimit-te-mesazheve/20%Monthly2018-12-22 17:09
https://kosovapost.net/ka-proteina-po-aq-sa-mishi-mos-e-ndani-kete-produkt-nga-tavolina-nese-doni-te-jetoni-shendetshem/20%Monthly2018-12-22 16:44
https://kosovapost.net/ministri-lleshaj-takon-ina-nuken-nje-model-per-rinine/20%Monthly2018-12-22 16:40
https://kosovapost.net/ky-eshte-numri-i-sirianeve-qe-kerkuan-azil-ne-shqiperi/20%Monthly2018-12-22 16:26
https://kosovapost.net/huaja-per-kosoven-e-re-rrit-borxhin-publik/20%Monthly2018-12-22 16:09
https://kosovapost.net/shqiptaret-e-zvicres-ndihmojne-me-11-mije-euro-familjet-ne-kosove/20%Monthly2018-12-22 15:49
https://kosovapost.net/daciq-nese-ne-dialog-perfshihen-shba-te-atehere-ne-duhet-te-therrasim-rusine/20%Monthly2018-12-22 15:31
https://kosovapost.net/nente-minatore-bllokohen-brenda-nje-miniere-ne-rusi/20%Monthly2018-12-22 15:25
https://kosovapost.net/juventus-ishte-deshira-e-vetme-e-ronaldos/20%Monthly2018-12-22 15:18
https://kosovapost.net/krasniqi-jam-i-lumtur-ne-psd/20%Monthly2018-12-22 15:05
https://kosovapost.net/xhamia-me-e-madhe-ne-evrope-po-ndertohet-ne-strasburg-te-frances/20%Monthly2018-12-22 14:45
https://kosovapost.net/arsenali-u-kthehet-fitoreve/20%Monthly2018-12-22 14:33
https://kosovapost.net/sms-i-shpend-ahmetit-per-dardan-sejdiun-fol-si-kadri-veseli-thuaj-se-psd-e-ka-perjashtu-srpskan/20%Monthly2018-12-22 14:27
https://kosovapost.net/haxhiu-komenton-diskutimet-e-molliqajt-me-pushtetin/20%Monthly2018-12-22 14:19
https://kosovapost.net/ekskluzive-zbulohen-bisedat-private-te-deputeve-te-psd-se-duke-bere-pazare-me-qeverine/20%Monthly2018-12-22 13:47
https://kosovapost.net/paga-e-shoferit-te-ministrit-sa-ajo-e-kirurgut/20%Monthly2018-12-22 13:34
https://kosovapost.net/tahirsylaj-tregon-se-kur-do-te-permiresohet-moti/20%Monthly2018-12-22 13:25
https://kosovapost.net/gjermania-rrit-pagat-nga-3-mije-e-173-ne-4013-euro/20%Monthly2018-12-22 13:01
https://kosovapost.net/ambasadorja-e-shkarkuar-nuk-e-degjon-thacin-lajmerohet-nga-ambasada-e-romes/20%Monthly2018-12-22 12:51
https://kosovapost.net/disa-persona-rrahen-mes-vete-ne-merdare/20%Monthly2018-12-22 12:36
https://kosovapost.net/me-shume-se-kurre-me-pare-zvicra-kerkon-188-mije-punetore/20%Monthly2018-12-22 12:26
https://kosovapost.net/ndihme-per-te-gjetur-shqiptaren-e-zhdukur-ne-greqi-foto/20%Monthly2018-12-22 10:47
https://kosovapost.net/historia-prapa-vajzes-qe-mendoi-se-fotoaparati-ishte-arme/20%Monthly2018-12-22 10:21
https://kosovapost.net/nis-serish-loja-me-debimin-e-diplomateve-rusia-debon-nje-diplomat-suedez/20%Monthly2018-12-22 10:13
https://kosovapost.net/president-malazez-kritikon-serbine-thote-se-po-i-prish-raportet-me-tere-fqinjet/20%Monthly2018-12-22 10:08
https://kosovapost.net/tsipras-kritikon-kosoven-kunder-takses-100-per-serbine-dhe-themelimit-te-ushtrise/20%Monthly2018-12-22 09:49
https://kosovapost.net/turqia-shume-shpejt-i-pergjigjet-greqise-do-ta-paguani-shtrenjte/20%Monthly2018-12-22 09:46
https://kosovapost.net/vendim-i-madh-i-okb-se/20%Monthly2018-12-22 09:34
https://kosovapost.net/larja-e-rrobave-ne-30-grade-perhap-virusin-e-gripit/20%Monthly2018-12-22 09:32
https://kosovapost.net/shba-te-i-dalin-ne-krah-shqiperise-pompeo-pergezon-bushatin/20%Monthly2018-12-22 09:14
https://kosovapost.net/haradinaj-komenton-largimin-e-forcave-amerikane-nga-siria-thote-se-kosova-eshte-me-shba-ne/20%Monthly2018-12-22 09:07
https://kosovapost.net/nuk-eshte-anuluar-konkursi-ne-kek-ja-sa-mije-qytetare-aplikuan-per-100-vende-pune/20%Monthly2018-12-22 08:52
https://kosovapost.net/arrestohen-dy-persona-ne-lidhje-me-dronet-e-dyshimte-ne-aeroportin-gatwick/20%Monthly2018-12-22 08:37
https://kosovapost.net/shperthim-ne-nje-miniere-ne-ceki-humbin-jeten-13-persona/20%Monthly2018-12-22 08:23
https://kosovapost.net/140-gjoba-per-tregtaret-qe-mashtruan-konsumatoret/20%Monthly2018-12-22 08:16
https://kosovapost.net/cfare-pritet-te-ndodhe-sot-ne-vendin-tone/20%Monthly2018-12-22 08:04
https://kosovapost.net/fundjava-ne-kosove-me-mot-te-vranet-dhe-mjegull/20%Monthly2018-12-22 08:01
https://kosovapost.net/e-mrekullueshme-i-plotesohet-deshira-14-vjecares-se-shtrire-ne-qkuk-qe-ka-prekur-te-gjithe/20%Monthly2018-12-21 23:03
https://kosovapost.net/gjykata-supreme-anulon-vendimin-e-trump-per-emigrantet/20%Monthly2018-12-21 22:43
https://kosovapost.net/bekim-fehmiu-rikthehet-ne-rai-ne-itali/20%Monthly2018-12-21 22:34
https://kosovapost.net/davis-reagon-ndaj-komenteve-te-lebron-per-nje-bashkim-te-mundshem-tek-lakers/20%Monthly2018-12-21 22:32
https://kosovapost.net/konsumimi-i-arrave-lufton-kancerin/20%Monthly2018-12-21 22:13
https://kosovapost.net/liverpool-fiton-serish-dhe-mban-kreun-e-renditjes-video/20%Monthly2018-12-21 22:11
https://kosovapost.net/studentet-e-up-se-te-henen-protestojne-para-zyres-se-be-se-per-mos-liberalizimin-e-vizave/20%Monthly2018-12-21 21:43
https://kosovapost.net/evropa-ne-alarm-nga-doreheqja-e-sekretarit-te-mbrojtjes-james-mattis/20%Monthly2018-12-21 21:28
https://kosovapost.net/pritje-te-gjata-ne-merdare-per-te-hyre-ne-kosove/20%Monthly2018-12-21 21:16
https://kosovapost.net/meta-vendimi-per-ushtrine-ngjarje-kyce-ne-forcimin-e-shtetit/20%Monthly2018-12-21 20:59
https://kosovapost.net/pamje-mahnitese-te-ushtrise-se-kosoves-aty-eshte-edhe-piloti-i-pare-kosovar/20%Monthly2018-12-21 20:47
https://kosovapost.net/agim-ademi-zgjedhet-nenkryetar-i-katert-i-kok-ut/20%Monthly2018-12-21 20:15
https://kosovapost.net/limaj-duhet-te-na-bashkojne-temat-nacionale/20%Monthly2018-12-21 20:14
https://kosovapost.net/cka-i-tha-rama-bernabiqit-per-kosoven-ne-letrat-qe-ata-shkembyen/20%Monthly2018-12-21 20:07
https://kosovapost.net/krasniqi-ldk-se-dhe-vv-se-po-iu-dhemb-iniciativa-e-kryeparlamentarit-veseli/20%Monthly2018-12-21 19:51
https://kosovapost.net/meta-godet-ramen-ploteso-kerkesat-e-drejta-te-studenteve-te-rinjte-po-ikin-nga-vendi/20%Monthly2018-12-21 19:47
https://kosovapost.net/nje-dukeshe-e-pabindur-meghan-po-i-injoron-udhezimet-e-mbretereshes/20%Monthly2018-12-21 19:20
https://kosovapost.net/ragmi-mustafa-ideja-e-thacit-per-luginen-e-presheves-ska-te-beje-me-shkembim-territoresh/20%Monthly2018-12-21 18:57
https://kosovapost.net/e-rralle-fusha-e-futbollit-qe-shtrihet-ne-dy-shtete/20%Monthly2018-12-21 18:39
https://kosovapost.net/thacit-mund-ti-dale-pune-me-kushtetuesen-rreth-emerimeve-ne-kqz/20%Monthly2018-12-21 18:21
https://kosovapost.net/aeroportin-e-prishtines/20%Monthly2018-12-21 18:12
https://kosovapost.net/refugjati-i-dikurshem-nga-kosova-viziton-skulpturen-me-figuren-e-tij-ne-nje-nga-qytetet-e-suedise-foto/20%Monthly2018-12-21 17:50
https://kosovapost.net/italia-mbeshtet-dialogun-dhe-delegacionin-shteteror/20%Monthly2018-12-21 17:30
https://kosovapost.net/agim-aliu-mbyll-vitin-e-pare-te-qeverisjes-me-100-milione-euro-investime/20%Monthly2018-12-21 17:15
https://kosovapost.net/pese-kushtet-me-te-cilat-psd-ja-e-arsyetoi-voten-per-buxhetin-e-vitit-qe-vjen/20%Monthly2018-12-21 17:04
https://kosovapost.net/whatsapp-mundeson-transferimin-e-parave-me-kriptovalute/20%Monthly2018-12-21 16:00
https://kosovapost.net/mergimtaret-ne-zvicer-perseri-pre-e-mashtrimeve-me-bileta-per-te-ardhur-ne-kosove/20%Monthly2018-12-21 15:56
https://kosovapost.net/rriten-rastet-e-fruthit-ne-evrope/20%Monthly2018-12-21 15:55
https://kosovapost.net/cilat-ligje-kaluan-e-cilat-jo-ne-kuvendin-e-kosoves/20%Monthly2018-12-21 15:50
https://kosovapost.net/macron-i-dergon-leter-thacit-ne-paris-u-riafirmua-angazhimi-per-paqen/20%Monthly2018-12-21 15:49
https://kosovapost.net/kjo-kombetare-vjen-ne-prishtine-per-te-luajtur-ndeshje-miqesore-me-kosoven/20%Monthly2018-12-21 15:42
https://kosovapost.net/inter-kerkon-serish-transferimin-e-modriq/20%Monthly2018-12-21 15:42
https://kosovapost.net/real-madridi-i-gatshem-ta-jap-iscon-per-hazardin/20%Monthly2018-12-21 15:26
https://kosovapost.net/vv-thote-se-buxheti-i-vitit-2019-rrit-pagat-100-te-qeveritareve-por-jo-edhe-te-punetoreve-shendetesore/20%Monthly2018-12-21 15:24
https://kosovapost.net/ldk-dhe-vv-mbledhin-nenshkrime-per-seance-te-jashtezakonshme/20%Monthly2018-12-21 14:50
https://kosovapost.net/makolli-ka-bere-perurimin-e-punimeve-ne-ambientet-e-shtepise-se-pleqve/20%Monthly2018-12-21 14:49
https://kosovapost.net/cr7-del-virtualisht-me-21-janar-para-gjykates/20%Monthly2018-12-21 14:40
https://kosovapost.net/fotografia-qe-e-ka-tronditur-boten-shefi-ia-puthe-doren-puntorit-te-tij/20%Monthly2018-12-21 14:19
https://kosovapost.net/kosova-dhe-donald-trump/20%Monthly2018-12-21 14:10
https://kosovapost.net/halil-kastrati-i-lumtur-qe-viti-po-permbyllet-me-120-kulme-per-skamnoret/20%Monthly2018-12-21 14:06
https://kosovapost.net/universiteti-i-prishtines-nenshkruan-marreveshje-bashkepunimi-me-universitetin-e-stambollit/20%Monthly2018-12-21 13:59
https://kosovapost.net/ky-eshte-ilaci-qe-heq-ju-guret-nga-temthi/20%Monthly2018-12-22 09:41
https://kosovapost.net/hahn-integrimi-i-ballkanit-perendimor-ne-be-eshte-e-vetmja-menyre-qe-paqja-te-mbizoteroje-ne-regjion/20%Monthly2018-12-21 13:45
https://kosovapost.net/kuvendi-vonon-fillimin-e-seances-kjo-eshte-arsyeja/20%Monthly2018-12-21 13:23
https://kosovapost.net/protesta-ndryshe-e-sudanit/20%Monthly2018-12-21 13:14
https://kosovapost.net/marredhenia-jone-me-mjedisin-eshte-zhytur-thelle-ne-krize/20%Monthly2018-12-21 13:11
https://kosovapost.net/chelsea-e-fiksuar-pas-higuainit/20%Monthly2018-12-21 12:56
https://kosovapost.net/daciq-letrat-e-tramp-tregojne-se-ceshtja-e-kosoves-nuk-eshte-pune-e-kryer/20%Monthly2018-12-21 13:10
https://kosovapost.net/si-ndodhi-shkarkimi-i-mourinhos-dhe-pse-fajesohet-shaqiri/20%Monthly2018-12-21 12:39
https://kosovapost.net/tika-me-1500-projekte-te-rendesishme-te-realizuara-ne-shqiperi-dhe-maqedoni/20%Monthly2018-12-21 12:35
https://kosovapost.net/ministria-e-arsimit-ka-nje-njoftim-te-rendesishem-per-nxenesit-kete-fundvit/20%Monthly2018-12-21 12:27
https://kosovapost.net/stuhi-ne-australi-e-pabesueshme-madhesia-e-bresherit/20%Monthly2018-12-21 12:22
https://kosovapost.net/lideri-i-ldk-se-isa-mustafa-u-dergon-leter-ambasadoreve-te-quint-it/20%Monthly2018-12-21 12:11
https://kosovapost.net/kmdlnj-kerkon-shkarkimin-e-pacollit-kjo-eshte-arsyeja/20%Monthly2018-12-21 11:57
https://kosovapost.net/permbyllet-protesta-e-studenteve-ne-shqiperi/20%Monthly2018-12-21 11:41
https://kosovapost.net/goli-i-xhakes-nder-me-te-bukurit-e-vititvideo/20%Monthly2018-12-21 11:46
https://kosovapost.net/acarohen-marredheniet-mes-shqiperise-dhe-iranit-debohen-dy-diplomate-iranian-nga-shqiperia/20%Monthly2018-12-21 11:09
https://kosovapost.net/ldk-injoron-thirrjen-e-veselit-per-takim/20%Monthly2018-12-21 13:31
https://kosovapost.net/pas-sirise-shba-terheq-trupat-nga-afganistani/20%Monthly2018-12-21 11:07
https://kosovapost.net/zbulohen-disa-veti-te-cuditshme-te-arres/20%Monthly2018-12-21 11:07
https://kosovapost.net/vetevendosje-thacit-po-degradon-edhe-kqz-ne-pas-te-zezave-qe-ia-bere-ketij-vendi/20%Monthly2018-12-21 11:02
https://kosovapost.net/e-mahnitshme-caji-i-gjelber-sheron-keto-semundje/20%Monthly2018-12-21 10:19
https://kosovapost.net/kosova-shtet-ne-kushtetuten-e-maqedonise/20%Monthly2018-12-21 10:12
https://kosovapost.net/ja-sa-foshnje-kane-lindur-ne-qkuk-gjate-24-oreve-te-fundit/20%Monthly2018-12-21 10:03
https://kosovapost.net/pas-shqiperise-se-madhe-tash-edhe-mitrovica-madhe/20%Monthly2018-12-21 09:56
https://kosovapost.net/vuciq-pret-kryeministrin-grek-bisedojne-per-kosoven/20%Monthly2018-12-21 09:53
https://kosovapost.net/mungesa-e-vitamines-f-sjelle-keto-probleme/20%Monthly2018-12-21 09:44
https://kosovapost.net/komandanti-i-nato-s-mbeshtet-transformimin-e-fsk-se/20%Monthly2018-12-21 09:35
https://kosovapost.net/iom-i-dhuron-80-shporta-mbeturinash-komunes-se-prishtines/20%Monthly2018-12-21 09:32
https://kosovapost.net/shenjat-qe-tregojne-se-keni-nevoje-per-kalcium/20%Monthly2018-12-21 09:22
https://kosovapost.net/shtyhet-per-kohe-te-pacaktuar-seanca-per-rastin-pronto/20%Monthly2018-12-21 09:18
https://kosovapost.net/arsenal-konsideron-largimin-e-mesut-ozilit/20%Monthly2018-12-21 13:28
https://kosovapost.net/zgjidhja-per-kosoven-shba-rusia-dhe-kina-ne-bisedime-nje-rezolute-e-re-1244/20%Monthly2018-12-21 09:07
https://kosovapost.net/fernando-torres-ka-nje-mesazh-per-juventusin/20%Monthly2018-12-21 08:55
https://kosovapost.net/deshton-seanca-per-rastin-stenta-2-shtyhet-per-24-dhjetor/20%Monthly2018-12-21 08:43
https://kosovapost.net/mos-postoni-asnjehere-fotografi-te-femijeve-ne-rrjetet-sociale-ja-arsyeja/20%Monthly2018-12-21 08:42
https://kosovapost.net/mesohet-arsyeja-pse-disa-njerez-i-kane-gjithmone-duart-e-ftohta/20%Monthly2018-12-21 08:37
https://kosovapost.net/dy-lojtare-te-man-utd-vendosen-bast-nese-mourinho-do-te-shkarkohej/20%Monthly2018-12-21 08:36
https://kosovapost.net/shaqiri-kosoven-gjithmone-do-ta-kem-me-vete-eshte-pjese-e-rendesishme-e-historise-sime/20%Monthly2018-12-21 08:33
https://kosovapost.net/formon-3d-nga-kosova-fiton-cmimin-gjerman-per-printeret-tre-dimensional/20%Monthly2018-12-21 08:32
https://kosovapost.net/marreveshja-perfundimtare-problem-i-evropes-apo-shbase/20%Monthly2018-12-21 08:26
https://kosovapost.net/per-6-vjet-mbi-300-mije-shqiptare-e-kane-braktisur-atdheun/20%Monthly2018-12-21 08:12
https://kosovapost.net/marreveshja-perfundimtare-problem-i-evropes-apo-i-shba-se/20%Monthly2018-12-21 08:06
https://kosovapost.net/integrimi-euroatlantik-mbahet-peng-nga-peseshja-e-be-se/20%Monthly2018-12-21 08:02
https://kosovapost.net/rama-dhe-bernabiqi-shkembejne-letra-per-kosoven/20%Monthly2018-12-21 07:56
https://kosovapost.net/wolves-liverpool-keto-jane-sfidat-qe-luhen-sot/20%Monthly2018-12-21 07:31
https://kosovapost.net/jep-doreheqjen-sekretari-i-mbrojtjes-se-shba-se-jim-mattis/20%Monthly2018-12-21 07:28
https://kosovapost.net/termet-i-fuqishem-godet-rusine-jepet-alarmi-per-cunami/20%Monthly2018-12-21 07:25
https://kosovapost.net/keto-ushqime-shtojne-rrezikun-e-sulmit-ne-zemer/20%Monthly2018-12-21 07:23
https://kosovapost.net/turqia-emeron-ambasadorin-e-ri-ne-kosove/20%Monthly2018-12-21 07:17
https://kosovapost.net/moti-gjate-dites-se-sotme-2/20%Monthly2018-12-21 07:09
https://kosovapost.net/reagon-zyrtarja-e-larte-ne-mpj-pacolli-nuk-ofendon-askend-aq-me-pak-grate/20%Monthly2018-12-21 00:12
https://kosovapost.net/franca-do-zere-vendin-e-usa-ne-siri/20%Monthly2018-12-20 22:50
https://kosovapost.net/keto-jane-temperaturat-per-diten-e-neserme/20%Monthly2018-12-20 22:33
https://kosovapost.net/kurti-contour-global-sdo-te-punoje-per-kosoven-ne-do-te-punojme-per-te/20%Monthly2018-12-20 22:22
https://kosovapost.net/mbi-200-mije-arme-pa-leje-ne-duart-e-qytetareve-te-kosoves/20%Monthly2018-12-20 22:03
https://kosovapost.net/greket-ishin-te-frikesuar-kur-pane-armet-kombetare-turke/20%Monthly2018-12-20 21:56
https://kosovapost.net/tim-judah-asgje-nuk-tregon-se-marreveshja-kosove-serbi-eshte-afer/20%Monthly2018-12-20 21:51
https://kosovapost.net/lajmi-i-fundit-ne-merdare-nuk-ka-ndalesa-te-autobuseve-pos-pritje-te-zakonshme/20%Monthly2018-12-20 21:37
https://kosovapost.net/nga-kina-ne-kosove-rreth-108-ton-mjete-piroteknike-per-fundvit/20%Monthly2018-12-20 21:28
https://kosovapost.net/ne-sudan-perhapen-protestat-per-problemet-ekonomike/20%Monthly2018-12-20 21:11
https://kosovapost.net/mberrin-ne-beograd-letra-per-vuciqin-keto-jane-kerkesat-e-trumpit-ndaj-liderit-serb/20%Monthly2018-12-20 20:53
https://kosovapost.net/serwer-kosova-e-ka-perjashtuar-cdo-ide-per-ndryshimin-e-kufijve/20%Monthly2018-12-20 20:38
https://kosovapost.net/komandanti-i-nato-s-ne-napoli-mbeshtet-transformimin-e-fsk-se/20%Monthly2018-12-20 20:32
https://kosovapost.net/arber-zeneli-futbollisti-i-vitit-i-kosoves/20%Monthly2018-12-20 19:55
https://kosovapost.net/veseli-na-mungoi-edhe-sonte-shume-legjenda-jone-fadil-vokrri/20%Monthly2018-12-20 19:42
https://kosovapost.net/emocionuese-14-vjecarje-me-kancere-e-shtrire-ne-qkuk-ka-nje-deshire-per-vitin-e-ri/20%Monthly2018-12-20 19:23
https://kosovapost.net/ajri-ne-prishtine-katastrofe-cilesia-e-ndotjes-arrin-shkallen-e-fundit/20%Monthly2018-12-20 19:13
https://kosovapost.net/zyrtare-barcelona-transferon-qender-mbrojtesin-e-valencia/20%Monthly2018-12-20 18:58
https://kosovapost.net/magjia-e-vajit-te-bajames-se-embel/20%Monthly2018-12-20 18:54
https://kosovapost.net/kryeministri-haradinaj-kosova-po-rikthehet-ne-futboll-sic-i-ka-hije/20%Monthly2018-12-20 18:36
https://kosovapost.net/qeveria-miraton-planin-energjia-do-te-shtrenjtohet/20%Monthly2018-12-20 18:26
https://kosovapost.net/vetevendosje-i-pergjigjet-fteses-se-veselit-e-quan-takim-parapolitik/20%Monthly2018-12-20 18:13
https://kosovapost.net/rama-goditet-me-veze-ne-parlamentin-e-shqiperise/20%Monthly2018-12-20 17:51
https://kosovapost.net/judah-marreveshja-kosove-serbi-seshte-afer/20%Monthly2018-12-20 17:45
https://kosovapost.net/zbulohet-plani-i-ri-i-interit-per-ta-transferuar-modricin/20%Monthly2018-12-20 17:32
https://kosovapost.net/definitive-shba-te-terhiqen-nga-siria-trump-vendimi-per-terheqje-nuk-ishte-befasi/20%Monthly2018-12-20 19:03
https://kosovapost.net/putin-pershendet-vendimin-e-presidentit-trump-per-sirine/20%Monthly2018-12-20 17:24
https://kosovapost.net/pdk-e-aak-ne-gare-per-te-udhehequr-me-atk-ne/20%Monthly2018-12-20 17:06
https://kosovapost.net/shembulli-i-nje-gruaje-te-suksesshme/20%Monthly2018-12-20 17:14
https://kosovapost.net/ne-ditet-e-ftohta-dhe-me-bore-bali-muharremaj-dhe-halil-kastrati-3-familje-i-bejne-me-shtepi/20%Monthly2018-12-20 18:50
https://kosovapost.net/ferguson-kerkon-nga-man-utd-ta-transferon-kete-trajner/20%Monthly2018-12-20 15:36
https://kosovapost.net/mustafa-qeveria-po-ofendon-opoziten/20%Monthly2018-12-20 15:25
https://kosovapost.net/haradinaj-nuk-leshon-pe-i-shkruan-prape-mogherinit-e-hahn-it/20%Monthly2018-12-20 15:18
https://kosovapost.net/policia-e-kosoves-jep-detaje-per-aksionin-e-sotem/20%Monthly2018-12-20 15:08
https://kosovapost.net/veseli-nuk-dorezohet-provon-edhe-nje-here-ti-beje-bashke-lideret-politik/20%Monthly2018-12-20 15:08
https://kosovapost.net/arsenal-me-transferim-te-papritur-ne-janar/20%Monthly2018-12-20 14:56
https://kosovapost.net/letra-e-trump-per-vuciqin-finalizojeni-marreveshjen-gjitheperfshirese-me-kosoven-ne-te-kunderten-do-ti-binit-pishman-dokument/20%Monthly2018-12-20 14:46
https://kosovapost.net/vazhdojne-protestat-ne-shqiperi-studentet-bllokojne-kete-institucion/20%Monthly2018-12-20 14:42
https://kosovapost.net/admirali-foggo-takohet-me-ambasadorin-amerikan-ne-kosove-konfirmon-mbeshtetjen-per-fsk-ne/20%Monthly2018-12-20 14:39
https://kosovapost.net/mosliberalizimi-nuk-eshte-befasi-lideret-e-kane-ushqyer-popullin-me-te-paverteta/20%Monthly2018-12-20 14:36
https://kosovapost.net/i-gjen-gruas-mesazhe-ne-telefon-cifti-nga-vitia-i-ndodh-kjo-gje/20%Monthly2018-12-20 14:03
https://kosovapost.net/2018-ta-vit-i-deshtimit-te-diplomacise-kosovare/20%Monthly2018-12-20 14:28
https://kosovapost.net/haradinaj-shkon-tek-deputeti-i-ldk-se-per-ta-ngushlluar/20%Monthly2018-12-20 13:52
https://kosovapost.net/kjo-eshte-pija-qe-eliminon-guret-ne-veshka/20%Monthly2018-12-20 13:37
https://kosovapost.net/shaqiri-per-here-te-pare-flet-per-femijerine-e-tij-mesojeni-te-verteten/20%Monthly2018-12-20 14:31
https://kosovapost.net/veseli-u-jep-mbeshtetje-limajt-e-ahmetit/20%Monthly2018-12-20 13:27
https://kosovapost.net/al-jazeera-si-e-humbi-serbia-kosoven/20%Monthly2018-12-20 13:13
https://kosovapost.net/merkel-lehteson-rregullat-e-emigracionit/20%Monthly2018-12-20 13:07
https://kosovapost.net/artisti-serb-vuciqit-e-ke-te-pamundur-ta-mohosh-pavaresine-e-kosoves/20%Monthly2018-12-20 12:45
https://kosovapost.net/hummels-nuk-largohet-nga-bayern-kete-dimer/20%Monthly2018-12-20 12:43
https://kosovapost.net/be-letra-e-trumpit-mbeshtetje-per-dialogun-kosove-serbi/20%Monthly2018-12-20 12:58
https://kosovapost.net/cili-futbollist-i-united-iu-gezua-largimit-te-mourinho-s/20%Monthly2018-12-20 12:32
https://kosovapost.net/komisioni-i-venecias-nuk-ka-rekomanduar-perseritje-te-balotazhit-ne-prishtine/20%Monthly2018-12-20 12:26
https://kosovapost.net/lekaj-nenshkroi-kontraten-per-projektin-e-rruges-mitrovice-millosheve/20%Monthly2018-12-20 12:18
https://kosovapost.net/haradinaj-i-premton-perkrahje-ekipit-negociator/20%Monthly2018-12-20 12:18
https://kosovapost.net/hoti-%c2%adeshte-obligim-qe-diaspora-te-jete-pjese-e-programit-nacional-per-rinine/20%Monthly2018-12-20 12:06
https://kosovapost.net/lideret-politike-te-ftuarit-e-speciales-me-2019/20%Monthly2018-12-20 12:05
https://kosovapost.net/per-nje-muaj-serbia-humbi-afro-35-milione-euro-nga-taksa/20%Monthly2018-12-20 11:53
https://kosovapost.net/gjykata-prokuroria-nuk-e-ka-sqaruar-kerkesen-per-pezullimin-e-pagesave-per-veteranet-e-rrejshem/20%Monthly2018-12-20 11:52
https://kosovapost.net/kurti-kujton-1-vjetorin-e-rritjes-se-pages-se-kryeministrit-haradinajt/20%Monthly2018-12-20 12:48
https://kosovapost.net/prokurori-syle-hoxha-jep-detaje-per-bastisjen-e-shtepise-se-sabit-gecit/20%Monthly2018-12-20 11:25
https://kosovapost.net/bahtiri-nuk-heq-dore-nga-ideja-per-bashkim-te-mitrovices-ben-thirrje-per-peticion/20%Monthly2018-12-20 11:13
https://kosovapost.net/vajza-gjashtediteshe-i-mbijeton-ebola-s/20%Monthly2018-12-20 11:08
https://kosovapost.net/talenti-16-vjecar-i-dortmundit-enderroj-te-luaj-per-kosoven/20%Monthly2018-12-20 11:02
https://kosovapost.net/putin-te-mos-nenvleresohet-rreziku-i-luftes-berthamore/20%Monthly2018-12-20 10:32
https://kosovapost.net/pse-partite-politike-i-fshehin-financat/20%Monthly2018-12-20 10:59
https://kosovapost.net/kosova-ben-ngritjen-me-te-madhe-ne-ranglisten-e-fifa-s/20%Monthly2018-12-20 10:25
https://kosovapost.net/si-ta-largoni-mykun-nga-duart-dhe-kembe/20%Monthly2018-12-20 10:17
https://kosovapost.net/shqiponja-dykrereshe-ia-perfundoi-karrieren-ushtarake-kosovares-ne-zvicer/20%Monthly2018-12-20 12:19
https://kosovapost.net/rama-mbrohet-nga-truprojet-ja-momenti-kur-sulmohet-me-veze/20%Monthly2018-12-20 09:45
https://kosovapost.net/gjermania-ka-miratuar-ligjin-per-vizat-e-punes/20%Monthly2018-12-20 09:44
https://kosovapost.net/keds-njofton-se-ky-qytet-do-te-mbetet-pa-energji-elektrike/20%Monthly2018-12-20 09:36
https://kosovapost.net/demantohen-limaj-e-ahmeti-temat-e-dialogut-nuk-do-vijne-ne-kuvend-per-votim/20%Monthly2018-12-20 09:31
https://kosovapost.net/njesia-speciale-bastis-shtepine-e-sabit-gecit/20%Monthly2018-12-20 09:12
https://kosovapost.net/per-24-ore-96-raste-ne-emergjencen-pediatrike/20%Monthly2018-12-20 09:03
https://kosovapost.net/lekaj-ldk-ja-e-vetevendosja-te-reflektojne-te-behen-pjese-e-dialogut/20%Monthly2018-12-20 09:00
https://kosovapost.net/mourinho-me-gjithe-respektin-kam-te-ardhme-edhe-pa-united/20%Monthly2018-12-20 08:47
https://kosovapost.net/fshf-bashkon-yjet-e-kombetares-cana-ka-kete-mesazh-per-fitoren-historike-me-greqine/20%Monthly2018-12-20 08:45
https://kosovapost.net/termet-ne-greqi-ndihet-edhe-ne-shqiperise/20%Monthly2018-12-20 12:18
https://kosovapost.net/keto-probleme-shendetesore-sjell-konsumi-i-madh-i-kripes/20%Monthly2018-12-20 08:27
https://kosovapost.net/sot-shenohet-dita-e-solidaritetit/20%Monthly2018-12-20 08:18
https://kosovapost.net/kongresmeni-amerikan-amerika-deshiron-te-ndihmoje-ne-dialogun-kosove-serbi/20%Monthly2018-12-20 08:08
https://kosovapost.net/haziri-pjese-e-marreveshjes-finale-do-te-jete-edhe-shperberja-e-kuvendit-pas-30-diteve/20%Monthly2018-12-20 07:59
https://kosovapost.net/ky-eshte-numri-i-shqiptareve-qe-emigruan-vitet-e-fundit-boshatisen-qytetet/20%Monthly2018-12-20 07:53
https://kosovapost.net/paqartesi-ne-qendrimin-zyrtar-per-dialogun/20%Monthly2018-12-20 07:42
https://kosovapost.net/feilcke-be-smund-edhe-ti-izoloje-kosovaret-edhe-te-thote-hiqeni-taksen/20%Monthly2018-12-20 07:36
https://kosovapost.net/i-vetem-perballe-portierit-ja-cfare-ben-dele-alli-video/20%Monthly2018-12-20 07:27
https://kosovapost.net/be-itali-arrijne-marreveshjet-per-vitin-2019/20%Monthly2018-12-20 07:24
https://kosovapost.net/kujdes-keto-shenja-thone-shume-per-shendetin-tuaj/20%Monthly2018-12-20 07:21
https://kosovapost.net/thaci-dhe-vuciqi-nuk-e-ndajne-te-njejtin-optimizem-per-marreveshje/20%Monthly2018-12-20 07:16
https://kosovapost.net/moti-sot-dhe-diteve-te-ardhshme-3/20%Monthly2018-12-20 07:09
https://kosovapost.net/kosova-perkrah-vendimin-e-shqiperise-per-debimin-e-diplomateve-iraniane/20%Monthly2018-12-19 22:36
https://kosovapost.net/chelsea-e-tottenhami-perballen-ne-gjysmefinale-te-carabao-cup/20%Monthly2018-12-19 22:25
https://kosovapost.net/vjosa-osmani-pati-sot-kundershtare-bashkeshortin-e-saj-ne-komisionin-e-jashtem/20%Monthly2018-12-19 22:09
https://kosovapost.net/shpend-ahmeti-neser-ne-qeveri/20%Monthly2018-12-19 22:06
https://kosovapost.net/haradinaj-trondite-opinionin-per-vrasjet-e-veprimtareve-te-ldk-se/20%Monthly2018-12-19 22:00
https://kosovapost.net/haradinaj-nuk-me-trembet-syri-nese-ftohem-nga-specialja/20%Monthly2018-12-19 21:40
https://kosovapost.net/moti-neser-ne-kosove-7/20%Monthly2018-12-19 21:22
https://kosovapost.net/haziri-pa-ldk-ne-dialogu-nuk-mund-te-shkoje-deri-ne-fund/20%Monthly2018-12-19 21:11
https://kosovapost.net/daciq-kosova-nuk-mundet-askund-pa-serbine/20%Monthly2018-12-19 21:02
https://kosovapost.net/veseli-taksa-do-te-ndryshoje-varesisht-nga-sjelljet-e-serbise/20%Monthly2018-12-19 20:44
https://kosovapost.net/perfitimet-e-te-ngrenit-kastraveca-cdo-dite/20%Monthly2018-12-19 20:38
https://kosovapost.net/prishtina-e-mbyll-vitin-me-fitore-ne-evrope/20%Monthly2018-12-19 20:30
https://kosovapost.net/trump-mposhtem-isis-in-kjo-ishte-arsyeja-e-pranise-sone-ne-siri/20%Monthly2018-12-19 20:18
https://kosovapost.net/presioni-i-beogradit-nuk-e-arrin-efektin-asnje-doreheqje-nga-fsk-ja-pas-miratimit-te-ligjeve/20%Monthly2018-12-19 20:01
https://kosovapost.net/shtepia-e-bardhe-shba-ka-filluar-ti-terheqe-trupat-nga-siria/20%Monthly2018-12-19 19:50
https://kosovapost.net/zaevi-thote-se-kosova-e-serbia-mund-ta-kene-shembull-marreveshjen-e-prespes/20%Monthly2018-12-19 19:37
https://kosovapost.net/otokar-cobra-bisha-qe-tash-e-posedon-ushtria-e-kosoves-ja-cili-shtet-i-dhuroi-video/20%Monthly2018-12-19 19:18
https://kosovapost.net/pacolli-tregon-se-si-serbia-angazhoi-vajza-te-bukura-per-te-lobuar-kunder-kosoves/20%Monthly2018-12-19 18:55
https://kosovapost.net/mustafa-tregon-nese-ldk-do-ti-bashkohet-ekipit-negociator/20%Monthly2018-12-19 18:42
https://kosovapost.net/thaci-i-deshperuar-per-mos-liberalizimin-e-vizave/20%Monthly2018-12-19 18:21
https://kosovapost.net/brnabiq-tregon-sa-milione-euro-do-ti-humb-serbia-nese-taksa-mbetet-deri-vitin-e-ardhshem/20%Monthly2018-12-19 18:06
https://kosovapost.net/vuciq-vajton-nga-brukseli-jemi-te-vetem-kunder-kosoves/20%Monthly2018-12-19 17:55
https://kosovapost.net/hoxhaj-nga-janari-dinamike-tjeter-e-bisedimeve-marreveshja-mund-te-permbyllet-ne-shtepine-e-bardhe/20%Monthly2018-12-19 17:43
https://kosovapost.net/vv-e-ldk-raportet-nderkombetare-cilesojne-kosoven-shtet-te-kapur/20%Monthly2018-12-19 17:26
https://kosovapost.net/vuciq-jemi-ne-situate-te-veshtire-rreth-kosoves-nuk-pajtohem-me-trumpin/20%Monthly2018-12-19 17:02
https://kosovapost.net/keto-qytete-te-kosoves-neser-nuk-do-te-kene-energji-elektrike-4/20%Monthly2018-12-19 17:02
https://kosovapost.net/bekim-jashari-porosi-presidentit-thaci-mos-i-prek-kufijte/20%Monthly2018-12-20 08:27
https://kosovapost.net/mogherini-lideret-e-ballkanit-perendimor-mbeshtesin-marreveshjen-kosove-serbi/20%Monthly2018-12-19 16:06
https://kosovapost.net/thaci-nga-brukseli-pas-marreveshjes-me-serbine-pason-njohja-nga-pese-shtetet-e-be-se/20%Monthly2018-12-19 15:54
https://kosovapost.net/haradinaj-komunitetet-i-kemi-pasuri-nacionale-jane-tonet-do-ti-respektojme/20%Monthly2018-12-19 15:49
https://kosovapost.net/delegacioni-shteteror-vetem-nje-zeshem-ia-arrijme-qellimit/20%Monthly2018-12-19 15:39
https://kosovapost.net/ja-si-pergjigjet-jose-mourinho-kur-gazetari-e-takon-ne-rruge-dhe-e-pyet-per-shkarkimin/20%Monthly2018-12-19 15:27
https://kosovapost.net/vuciq-shokon-brukselin-con-pite-ne-takimin-me-thacin/20%Monthly2018-12-19 15:13
https://kosovapost.net/pacolli-e-shantazhon-vjosa-osmanin-me-burrin-e-saj-ne-komision-2/20%Monthly2018-12-19 14:45
https://kosovapost.net/be-ja-kritikon-vendet-qe-gezojne-liberalizimin-e-vizave/20%Monthly2018-12-19 14:41
https://kosovapost.net/keds-riparon-percuesit-e-demtuar-ne-zhupe-te-prizrenit/20%Monthly2018-12-19 14:26
https://kosovapost.net/konfirmohet-pjesemarrja-e-presidentit-trump-ne-forumin-ekonomik-boteror/20%Monthly2018-12-19 14:16
https://kosovapost.net/nje-delegacion-i-keshillit-te-bashkesise-islame-te-prizrenit-vizitoi-ushtrine-e-kosoves/20%Monthly2018-12-19 13:53
https://kosovapost.net/e-pabesueshme-barcelona-ka-probleme-financiare/20%Monthly2018-12-19 13:27
https://kosovapost.net/perplasjet-testuese-te-be-se-dhe-qeverise-se-kosoves/20%Monthly2018-12-19 13:08
https://kosovapost.net/institucioni-i-avokatit-te-popullit-ka-shenuar-progres-ne-vitin-2018/20%Monthly2018-12-19 13:41
https://kosovapost.net/ke-te-besojme-per-kosoven-bashkimin-europian-apo-shtetet-e-bashkuara/20%Monthly2018-12-19 12:50
https://kosovapost.net/pacolli-u-kunderpergjigjet-akuzave-takimet-neper-skuta-te-korridoreve-jane-bere-se-nuk-kemi-zyre-ne-okb/20%Monthly2018-12-19 12:58
https://kosovapost.net/haradinaj-bisede-telefonike-me-shefin-e-natos-per-ushtrine/20%Monthly2018-12-19 12:42
https://kosovapost.net/zyrtare-800-mije-vende-te-lira-pune-ne-gjermani/20%Monthly2018-12-19 12:32
https://kosovapost.net/ministri-lluka-fajson-kpm-per-deshtimin-e-procesit-te-dixhitalizimit/20%Monthly2018-12-19 12:33
https://kosovapost.net/keto-jane-rregullat-e-reja-qe-do-te-vendose-fifa/20%Monthly2018-12-19 11:45
https://kosovapost.net/keds-njofton-nuk-ka-reduktime-te-energjise-elektrike/20%Monthly2018-12-19 11:33
https://kosovapost.net/ambasadori-amerikan-kosnett-vizitoi-xhamine-mehmet-pasha-bajraklia-ne-prizren-foto/20%Monthly2018-12-19 11:36
https://kosovapost.net/veseli-del-kunder-haradinajt-mbrone-mogherinin/20%Monthly2018-12-19 11:18
https://kosovapost.net/qeveria-gjermane-ka-planifikuar-ndihme-per-kosoven-me-461-milione-euro/20%Monthly2018-12-19 09:51
https://kosovapost.net/operation-infektion-si-lufton-rusia-ne-botevideo/20%Monthly2018-12-19 09:33
https://kosovapost.net/cka-duhet-te-beni-kur-iu-dhembin-muskujt-nga-ushtrimet/20%Monthly2018-12-19 09:22
https://kosovapost.net/ne-manchester-city-kane-fjale-te-medha-per-portierin-e-kosoves/20%Monthly2018-12-19 09:18
https://kosovapost.net/pse-zgjedhim-ushqime-te-embla-apo-te-kripura-ne-mengjes/20%Monthly2018-12-19 09:13
https://kosovapost.net/keto-jane-ushqimet-qe-largojne-kokedhimbjen/20%Monthly2018-12-19 09:03
https://kosovapost.net/a-pranojne-zviceranet-te-martohen-me-shqiptare/20%Monthly2018-12-19 09:00
https://kosovapost.net/haradinaj-te-gjithe-duhet-te-japim-nga-vetja-jone-per-nje-te-neserme-me-te-mire/20%Monthly2018-12-19 08:47
https://kosovapost.net/te-dashuruar-pas-serialit-friends-jennifer-aniston-tregon-nese-do-te-rikthehet-apo-jo/20%Monthly2018-12-19 08:39
https://kosovapost.net/keto-qytete-te-kosoves-do-te-mbesin-pa-energji-elektrike-2/20%Monthly2018-12-19 08:38
https://kosovapost.net/deshton-be-ja-treshja-e-madhe-vendos-per-kosoven/20%Monthly2018-12-19 08:29
https://kosovapost.net/per-stadiumin-fadil-vokrrin-duhet-te-ndahen-edhe-nje-milion-euro/20%Monthly2018-12-19 08:22
https://kosovapost.net/komunikimet-diplomatike-te-be-se-shenjestrohen-nga-hakeret/20%Monthly2018-12-19 08:15
https://kosovapost.net/a-munden-diabetiket-te-hane-mjalte/20%Monthly2018-12-19 08:08
https://kosovapost.net/reka-kosova-do-te-kete-pozite-me-te-fuqishme-ne-finalen-e-dialogut/20%Monthly2018-12-19 08:00
https://kosovapost.net/pas-jelekeverdheve-radhen-e-kane-xhaketat-blu-proteste-e-re-ne-france/20%Monthly2018-12-19 07:45
https://kosovapost.net/keto-jane-ndeshjet-qe-do-luhen-sot/20%Monthly2018-12-19 07:38
https://kosovapost.net/kryeministri-belg-jep-doreheqje-kjo-eshte-arsyeja/20%Monthly2018-12-19 07:33
https://kosovapost.net/isco-drejt-manchester-city-t/20%Monthly2018-12-19 07:28
https://kosovapost.net/agjenda-e-be-se-demanton-pritjen-e-haradinajt-per-vizat/20%Monthly2018-12-19 07:24
https://kosovapost.net/pse-duhet-te-pini-uje-sapo-te-zgjoheni-nga-gjumi/20%Monthly2018-12-19 07:17
https://kosovapost.net/345005-2/20%Monthly2018-12-19 07:13
https://kosovapost.net/keshtu-do-te-jete-moti-sot-2/20%Monthly2018-12-19 07:06
https://kosovapost.net/xhamia-500-vjecare-ne-braine-te-podujeves-futet-ne-listen-e-trashegimise-kulturore-foto/20%Monthly2018-12-18 22:51
https://kosovapost.net/e-beri-heroin-por-shikoni-cfare-i-ndodhi-pas-ndeshjes-muriqit/20%Monthly2018-12-18 22:48
https://kosovapost.net/bernabiq-serbia-ka-hyre-ne-qeverine-haradinaj-per-kete-arsye/20%Monthly2018-12-18 22:43
https://kosovapost.net/kemi-fitore-ndaj-kosoves-thote-daciq/20%Monthly2018-12-18 22:26
https://kosovapost.net/ushtaraku-amerikan-i-kerkon-te-falur-turqise-per-mesazhin-ne-twitter/20%Monthly2018-12-18 22:12
https://kosovapost.net/alijaj-mbledh-gjithe-perfaqesuesit-e-organizatave-rininore-me-nje-tryeze/20%Monthly2018-12-18 22:02
https://kosovapost.net/solari-synon-mbrojtjen-e-titullit-ne-champions/20%Monthly2018-12-18 21:53
https://kosovapost.net/moti-neser-ngrica-e-mjegull/20%Monthly2018-12-18 21:42
https://kosovapost.net/dridhet-serbia-ky-eshte-armatimi-qe-gjermania-ia-dhuroj-ushtrise-se-kosoves/20%Monthly2018-12-18 21:30
https://kosovapost.net/komandanti-i-koshares-dridhe-me-deklarate-a-ka-turp-me-te-madh-se-ky/20%Monthly2018-12-18 21:10
https://kosovapost.net/letra-e-trumpit-derguar-thacit-pushton-mediat-ne-serbi/20%Monthly2018-12-18 20:48
https://kosovapost.net/shkelja-e-marreveshjes-se-brukselit-deshtuan-anetaresimet-dhe-njohjet-e-kosoves/20%Monthly2018-12-18 20:47
https://kosovapost.net/vazhdon-te-mbetet-pjeserisht-e-mbyllur-rruga-nacionale-n2-kacanik-hani-i-elezit/20%Monthly2018-12-18 20:39
https://kosovapost.net/pse-dhe-si-e-perdorin-politikanet-facebook-un/20%Monthly2018-12-18 20:23
https://kosovapost.net/shbaqellimi-yne-nuk-eshte-rrezimi-i-asadit/20%Monthly2018-12-18 20:25
https://kosovapost.net/deda-me-ka-shqetesuar-shume-paragrafi-i-fundit-i-letres-se-trumpit/20%Monthly2018-12-18 19:49
https://kosovapost.net/edhe-haradinaj-ka-disa-fjale-per-letren-e-trumpit-drejtuar-thacit/20%Monthly2018-12-18 19:41
https://kosovapost.net/halil-kastrati-me-plote-emocione-ne-shtepine-e-pleqve-ne-skenderaj/20%Monthly2018-12-18 19:31
https://kosovapost.net/zeneli-jep-interviste-per-fifa-n-mirenjohes-pergjithnje-fadil-vokrrit-sjam-penduar-qe-e-kam-zgjedhur-kosoven-para-suedise/20%Monthly2018-12-18 19:18
https://kosovapost.net/ambasadori-britanik-tregon-pse-eshte-deshperuar-me-punen-e-gjykatave-dhe-prokurorive/20%Monthly2018-12-18 19:01
https://kosovapost.net/dobruna-nga-specialja-eshte-pyetur-per-thacin-e-halitin/20%Monthly2018-12-18 18:49
https://kosovapost.net/trump-nenshkroi-urdhrin-per-formimin-e-forcave-hapesinore/20%Monthly2018-12-18 18:34
https://kosovapost.net/veseli-per-letren-e-trump-kosova-e-bekuar-per-miqesine-me-shba-ne/20%Monthly2018-12-18 18:18
https://kosovapost.net/zemaj-grupi-negociator-eshte-dora-e-fshehte-e-thacit/20%Monthly2018-12-18 18:09
https://kosovapost.net/macron-ne-hall-tani-edhe-policia-i-del-ne-proteste/20%Monthly2018-12-18 17:57
https://kosovapost.net/jeremic-letra-e-trumpit-konfirmon-se-vuciq-e-thaci-kane-bere-negociata-sekrete/20%Monthly2018-12-18 17:40
https://kosovapost.net/editorial-qendrimi-armiqesor-i-hapur-i-rusise-ndaj-kosoves/20%Monthly2018-12-18 17:58
https://kosovapost.net/banka-boterore-mbeshtet-ministrin-recica-per-reformat-e-ndermarra-2/20%Monthly2018-12-18 17:32
https://kosovapost.net/mogherini-cdo-alternative-tjeter-pervec-dialogut-eshte-e-rrezikshme/20%Monthly2018-12-18 17:17
https://kosovapost.net/vetevendosje-kqz-nuk-mund-te-jete-si-deshiron-thaci-por-si-ka-votuar-populli/20%Monthly2018-12-18 17:04
https://kosovapost.net/haradinaj-gjermania-partner-shume-i-rendesishem-i-kosoves/20%Monthly2018-12-18 16:29
https://kosovapost.net/kater-qytete-te-kosoves-neser-nuk-do-te-kene-energji-elektrike/20%Monthly2018-12-18 16:13
https://kosovapost.net/dogana-ndalon-nje-autobus-te-linjes-turqi-kosove-qe-barte-ari-dhe-barna/20%Monthly2018-12-18 15:25
https://kosovapost.net/rusia-knaqet-me-imtesira-ne-mbledhjen-e-keshillit-te-sigurimit-ja-cka-zbulon-per-presidentin-thaci/20%Monthly2018-12-18 15:39
https://kosovapost.net/qendrimi-i-tepruar-prane-ekraneve-demton-aftesite-kognitive/20%Monthly2018-12-18 15:00
https://kosovapost.net/trump-i-shkruan-leter-thacit-i-konfirmon-mbeshtetje/20%Monthly2018-12-18 14:58
https://kosovapost.net/atk-ja-me-422-milione-euro-te-hyra-kete-vit/20%Monthly2018-12-18 14:47
https://kosovapost.net/kush-po-e-zevendeson-mourinhon-ne-united/20%Monthly2018-12-18 13:57
https://kosovapost.net/ka-kush-e-fitoi-kepucen-e-artefoto/20%Monthly2018-12-18 14:24
https://kosovapost.net/serwer-normalizimi-i-raporteve-kosove-serbi-ne-mesin-e-tri-problemeve-te-ballkanit-perendimor/20%Monthly2018-12-18 13:51
https://kosovapost.net/pas-reshjeve-te-bores-kjo-eshte-gjendja-e-rruges-se-kombit/20%Monthly2018-12-18 13:50
https://kosovapost.net/nga-janari-ne-shqiperi-tarifat-ulen-50-per-qind-per-te-gjithe-studentet/20%Monthly2018-12-18 13:41
https://kosovapost.net/kosova-synon-modelin-italian-te-pjesemarrjes-se-shtetit-ne-ekonomi/20%Monthly2018-12-18 13:31
https://kosovapost.net/liga-arabe-populli-palestinez-nuk-eshte-as-nuk-do-te-jete-i-vetmuar/20%Monthly2018-12-18 13:25
https://kosovapost.net/ja-kush-e-ka-fajin-per-shkarkimin-e-mourinhos/20%Monthly2018-12-18 13:08
https://kosovapost.net/kelmendi-arritjet-e-vetme-te-shpendit-jane-postimet-ne-facebook/20%Monthly2018-12-18 13:05
https://kosovapost.net/kadri-veseli-nenshkruan-ligjet-per-ushtrine/20%Monthly2018-12-18 12:53
https://kosovapost.net/haradinaj-nuk-eshte-pishman-qe-e-nervozoi-dje-mogherinin-i-vendosur-qe-taksa-nuk-hiqet/20%Monthly2018-12-18 12:52
https://kosovapost.net/ky-eshte-super-avioni-i-shba-se-te-cilit-i-druhet-gjithe-bota-foto/20%Monthly2018-12-18 12:42
https://kosovapost.net/haradinaj-kosova-do-te-kete-liberalizim-te-vizave-edhe-pa-heqjen-e-takses/20%Monthly2018-12-18 12:35
https://kosovapost.net/manchester-united-shkarkon-jose-mourinhon-3/20%Monthly2018-12-18 12:15
https://kosovapost.net/haradinaj-nga-mbledhja-e-qeverise-jep-edhe-nje-premtim-te-fuqishem/20%Monthly2018-12-18 12:07
https://kosovapost.net/qeveria-i-pergjigjet-bese-per-letren-e-dyte-haradinaj-mbeshtet-thacin/20%Monthly2018-12-18 11:51
https://kosovapost.net/shpendi-deshton-me-komunen-per-nje-cope-ne-qeveri/20%Monthly2018-12-18 12:22
https://kosovapost.net/hoti-vetem-me-legjitimitetin-qytetare-qeveria-mund-te-udheheqe-kosoven-ne-dialog/20%Monthly2018-12-18 11:38
https://kosovapost.net/ldk-i-kunderpergjigjet-ismailit-deklaratat-e-juaja-jane-absurde-kjo-eshte-e-verteta/20%Monthly2018-12-18 11:27
https://kosovapost.net/kurti-thaci-me-fjalimin-e-tij-ne-ks-te-okb-se-tregoi-se-ai-ka-dale-nga-vetmia-e-madhe-dimerore/20%Monthly2018-12-18 10:38
https://kosovapost.net/daciq-flet-per-vuciqin-e-thacin-ne-okb-ja-cfare-thote/20%Monthly2018-12-18 09:31
https://kosovapost.net/milaim-zeka-flet-haptas-per-ramush-haradinaj/20%Monthly2018-12-18 09:42
https://kosovapost.net/pas-pese-vjet-gjendje-koma-michael-schumacher-ka-filluar-te-ece-me-kembe-te-veta/20%Monthly2018-12-18 09:22
https://kosovapost.net/a-duhet-ti-prekim-nishanet-me-ngjyre-te-kuqe-ja-cfare-thone-ekspertet/20%Monthly2018-12-18 09:07
https://kosovapost.net/vuciq-ka-nje-lajm-te-mire-per-serbine-pas-keshillit-te-sigurimit-ne-okb/20%Monthly2018-12-18 09:04
https://kosovapost.net/pas-new-york-ut-thaci-e-vuciq-perballen-edhe-ne-takimin-me-mogherinin/20%Monthly2018-12-18 08:54
https://kosovapost.net/shqiperia-mund-te-humb-ne-kokurrence-me-serbine-per-mallrat-ne-kosove/20%Monthly2018-12-18 08:52
https://kosovapost.net/shkurtimet-e-prodhimit-te-naftes-se-paperpunuar-po-ndikon-ne-cmim/20%Monthly2018-12-18 08:53
https://kosovapost.net/ibrahimoviq-perfundimisht-nuk-kthehet-te-milani/20%Monthly2018-12-18 08:34
https://kosovapost.net/syla-jep-alarmin-ikja-e-mjekeve-ne-gjermani-rrezik-per-kosoven/20%Monthly2018-12-18 08:33
https://kosovapost.net/kosovari-nga-suedia-shpallet-hero-i-vitit-pasi-shpetoi-20-femije/20%Monthly2018-12-18 08:26
https://kosovapost.net/rezoluta-nuk-ia-kufizon-thacit-rolin-ne-dialog/20%Monthly2018-12-18 08:21
https://kosovapost.net/nga-viti-i-ardhshem-do-te-nise-mesimi-tereditor-ne-kosove/20%Monthly2018-12-18 08:22
https://kosovapost.net/perfshirja-e-serbeve-sfide-per-ushtrine/20%Monthly2018-12-18 08:11
https://kosovapost.net/kurti-dokumenti-i-haradinajt-rilegjitimim-i-pranise-se-serbise-ne-kosove/20%Monthly2018-12-18 07:57
https://kosovapost.net/shaqiri-zbulon-biseden-me-klopp-ja-per-cfare-behet-fjale/20%Monthly2018-12-18 07:38
https://kosovapost.net/sot-dita-boterore-e-emigranteve/20%Monthly2018-12-18 07:36
https://kosovapost.net/kush-ishte-me-kosoven-e-kush-me-serbine-ne-keshillin-e-sigurimit-ne-okb/20%Monthly2018-12-18 07:32
https://kosovapost.net/shpendi-i-dha-krah-qeverise/20%Monthly2018-12-18 07:24
https://kosovapost.net/parashikimi-i-motit-per-sot-32/20%Monthly2018-12-18 07:21
https://kosovapost.net/destabilizimi-ne-prag-kosova-rrezikohet-nga-sulmet-e-sherbimeve-sekrete-serbe/20%Monthly2018-12-17 22:51
https://kosovapost.net/moti-i-neserm-do-ta-permiresoje-edhe-cilesine-e-ajrit/20%Monthly2018-12-17 22:42
https://kosovapost.net/mogherini-ne-nje-linje-me-serbine-nuk-ka-dialog-pa-e-hequr-taksen/20%Monthly2018-12-17 22:33
https://kosovapost.net/thaci-turperon-vuqiqin-ne-okb/20%Monthly2018-12-17 22:25
https://kosovapost.net/dorezohet-vuciq-do-vazhdojme-dialogun/20%Monthly2018-12-17 22:27
https://kosovapost.net/kuvajti-mbeshtet-kosoven-per-ushtrine/20%Monthly2018-12-17 22:08
https://kosovapost.net/rusia-do-qe-kfor-i-ta-demilitarizoje-fsk-ne/20%Monthly2018-12-17 21:48
https://kosovapost.net/shba-ja-perserit-ne-okb-ushtria-e-kosoves-ne-linje-me-rezoluten-1244-operacionet-ne-veri-behen-ne-koordinim-me-nato-n/20%Monthly2018-12-17 21:46
https://kosovapost.net/mbreteria-e-bashkuar-ia-thote-ne-fytyre-vuciqit-bllokadat-po-vijne-nga-beogradi/20%Monthly2018-12-17 21:41
https://kosovapost.net/ambasadori-francez-ne-okb-del-kunder-ushtrise-dhe-takses/20%Monthly2018-12-17 21:36
https://kosovapost.net/holanda-i-del-krah-kosoves-ne-okb-kosova-e-pavarur-ne-perkrahim-transformimin-e-fsk-se/20%Monthly2018-12-17 21:34
https://kosovapost.net/britaniket-ne-okb-ushtria-e-kosoves-ne-koordinim-me-nato-n-dhe-e-drejte-sovrane/20%Monthly2018-12-17 21:31
https://kosovapost.net/limaj-objektivi-yne-ne-dialog-eshte-njohja/20%Monthly2018-12-17 21:24
https://kosovapost.net/presidenti-flet-per-dialogun-paqja-eshte-detyrim-yni-ndaj-brezave-te-rinj-qe-te-jetojne-pa-konflikte/20%Monthly2018-12-17 21:15
https://kosovapost.net/thaci-ne-okb-ju-flas-ketu-si-komandant-suprem-i-ushtrise-se-kosoves-ushtrise-qe-do-ta-ruaje-paqen/20%Monthly2018-12-17 21:00
https://kosovapost.net/thaci-ne-ks-te-okb-se-vendimi-per-krijimin-e-ushtrise-i-vonuar-assesi-i-gabuar/20%Monthly2018-12-17 20:53
https://kosovapost.net/vuciq-vec-sa-nuk-qane-ne-keshillin-e-sigurimit-ju-lutem-hiqeni-taksen/20%Monthly2018-12-17 20:44
https://kosovapost.net/shtetet-e-be-se-ne-ks-te-okb-bashke-per-kosoven-ushtria-e-drejte-sovrane/20%Monthly2018-12-17 20:37
https://kosovapost.net/vuciq-kosova-po-ua-pamundeson-jetes-serbeve-ne-veri-me-taksen-100-per-qind-ndaj-produkteve-tona/20%Monthly2018-12-17 20:34
https://kosovapost.net/mediat-serbe-shqiptaret-ne-nju-jork-do-te-protestojne-para-selise-se-kombeve-te-bashkuara/20%Monthly2018-12-17 20:23
https://kosovapost.net/pas-brukselit-drejt-e-ne-prishtine-haradinaj-ne-nje-ndeje-fundviti/20%Monthly2018-12-17 20:21
https://kosovapost.net/prishtina-bindshem-ndaj-rahovecit-para-duelit-me-szolnokin-ne-kryeqytet/20%Monthly2018-12-17 20:09
https://kosovapost.net/liburn-aliu-kerkon-falje-nga-votuesit-qe-iu-ka-bere-thirrje-te-votojne-shpend-ahmetin/20%Monthly2018-12-17 19:56
https://kosovapost.net/albin-kurti-dyshon-tek-libri-i-dialogut-video/20%Monthly2018-12-17 19:41
https://kosovapost.net/nderhyrjet-politike-percajne-studentet/20%Monthly2018-12-17 19:27
https://kosovapost.net/arjen-robben-afer-transferimit-te-psv-ja/20%Monthly2018-12-17 19:22
https://kosovapost.net/lekaj-realizoi-nje-sere-takimesh-te-frytshme-ne-diten-e-pare-te-vizites-se-tij-ne-greqi/20%Monthly2018-12-17 18:54
https://kosovapost.net/daciqi-nuk-beson-se-ks-i-okb-se-do-te-cmilitarizoje-ushtrine-e-kosoves/20%Monthly2018-12-17 18:46
https://kosovapost.net/mariam-nabatanzi-i-ugandes-eshte-vetem-37-vjec-por-ajo-ka-42-femije/20%Monthly2018-12-17 18:24
https://kosovapost.net/haziri-skemi-nevoje-te-sillemi-me-inate-karshi-be-se/20%Monthly2018-12-17 18:17
https://kosovapost.net/%e2%80%8bthaci-arrin-ne-nju-jork-perballet-me-vuciqin-ne-keshillin-e-sigurimit-te-okb-se/20%Monthly2018-12-17 18:02
https://kosovapost.net/luksemburgu-mbeshtete-gjilanin-ne-reformen-e-arsimit-dhe-aftesimit-profesional/20%Monthly2018-12-17 17:51
https://kosovapost.net/ask-rritet-shkalla-e-papunesise-ne-kosove/20%Monthly2018-12-17 17:44
https://kosovapost.net/greva-e-punetoreve-te-sindikates-reagon-ministria-e-shendetesise/20%Monthly2018-12-17 17:23
https://kosovapost.net/avni-haziri-nga-gjilani-vazhdon-me-ndertimin-e-shtepive-per-te-pastrehe/20%Monthly2018-12-17 17:12
https://kosovapost.net/haradinaj-kundershton-mogherinin-e-thacin-kush-flet-per-kufijte-eshte-armik-i-vendit-tim/20%Monthly2018-12-17 17:04
https://kosovapost.net/ministrja-hoxha-shkrihet-se-qeshuri-ne-be-derisa-i-kritikon-per-liberalizimin/20%Monthly2018-12-17 16:55
https://kosovapost.net/ambasadorja-citaku-e-armatosur-deri-ne-dhembe-per-ta-bere-hor-daciqin/20%Monthly2018-12-17 16:36
https://kosovapost.net/be-flet-per-liberalizimin-e-vizave-per-kosoven/20%Monthly2018-12-17 16:23
https://kosovapost.net/dhjete-qytete-te-kosoves-neser-nuk-do-te-kene-energji-elektike/20%Monthly2018-12-17 16:09
https://kosovapost.net/mogherini-shihet-e-nervozuar-pas-takimit-me-haradinajn-foto/20%Monthly2018-12-17 15:43
https://kosovapost.net/zbulohet-se-cfare-i-tha-haradinaj-mogherinit-ne-bruksel/20%Monthly2018-12-17 15:42
https://kosovapost.net/zbulohen-prapaskenat-qe-ndodhen-gjate-takimit-ne-bruksel/20%Monthly2018-12-17 15:34
https://kosovapost.net/haradinaj-i-vendosur-nuk-e-heq-taksen-kerkon-ameriken-ne-dialog/20%Monthly2018-12-17 15:27
https://kosovapost.net/hahn-ia-msyn-vjenes-menjeher-pas-anulimit-te-konferences/20%Monthly2018-12-17 15:20
https://kosovapost.net/keta-jane-faktoret-e-renies-se-flokeve/20%Monthly2018-12-17 15:12
https://kosovapost.net/hoxhaj-ne-bruksel-ky-vit-do-te-mbahet-mend-per-deshtimin-e-be-se-ne-premtimin-per-liberalizim-te-vizave/20%Monthly2018-12-17 15:12
https://kosovapost.net/haradinaj-perplaset-ashper-me-mogherinin-taksa-shkak-i-anulimit-te-konferences/20%Monthly2018-12-17 15:11
https://kosovapost.net/klopp-liverpool-nuk-do-ta-kete-te-lehte-me-bayernin/20%Monthly2018-12-17 14:56
https://kosovapost.net/mbyllet-takimi-kosove-be-pse-u-anulua-konferenca-per-media/20%Monthly2018-12-17 15:02
https://kosovapost.net/kurti-raporti-i-qeverise-per-dialogun-eshte-antikushtetues/20%Monthly2018-12-17 14:30
https://kosovapost.net/hoxhaj-forcat-e-armatosura-do-ta-bejne-kosoven-eksportues-te-sigurise/20%Monthly2018-12-17 14:46
https://kosovapost.net/sapo-ka-arritur-nje-lajm-i-madh-per-ekipin-e-milan/20%Monthly2018-12-17 14:15
https://kosovapost.net/bahtiri-i-reagon-mapl-se-mos-e-bllokoni-kerkesen-per-ta-bashkuar-mitrovicen/20%Monthly2018-12-17 14:13
https://kosovapost.net/kryetari-ahmeti-keqperdore-parane-publike-per-blerjen-e-qumeshtit/20%Monthly2018-12-17 14:40
https://kosovapost.net/ambasadori-kosnett-i-inkurajuar-qe-te-rinjte-ne-kosove-jane-kunder-korrupsionit/20%Monthly2018-12-17 13:43
https://kosovapost.net/haradinaj-i-pergjigjet-mogherinit-per-taksen-ja-cka-thuhet-ne-leter/20%Monthly2018-12-17 13:33
https://kosovapost.net/komandanti-i-kfor-it-ushtria-e-kosoves-u-be-ne-kohen-e-gabuar/20%Monthly2018-12-17 12:55
https://kosovapost.net/temperaturat-e-uleta-i-marrin-jeten-nje-personi/20%Monthly2018-12-17 12:37
https://kosovapost.net/hidhet-shorti-ne-champions-league-keto-jane-perballjet/20%Monthly2018-12-17 12:12
https://kosovapost.net/shba-ja-se-shpejti-mund-ta-ekstradoje-gulenin/20%Monthly2018-12-17 12:11
https://kosovapost.net/miratohet-ligji-per-punetoret-e-arsimit-te-viteve-te-90-ta/20%Monthly2018-12-17 12:09
https://kosovapost.net/aak-listes-serbe-harroje-mund-ta-rrezosh-qeverine/20%Monthly2018-12-17 12:04
https://kosovapost.net/apel-mergimtareve-mos-kaloni-nga-serbia/20%Monthly2018-12-17 12:01
https://kosovapost.net/takimi-haradinaj-mogherini-nis-pas-pak-keto-tema-do-te-diskutohen/20%Monthly2018-12-17 11:55
https://kosovapost.net/keto-jane-disa-detaje-per-takimin-qe-do-te-zhvillohet-ne-bruksel/20%Monthly2018-12-17 11:44
https://kosovapost.net/perceptimi-i-qytetareve-nga-dialogu-perfiton-serbia-jo-kosova/20%Monthly2018-12-17 14:31
https://kosovapost.net/spektali-bajraktarizmie-lokalizmipolitik/20%Monthly2018-12-17 11:10
https://kosovapost.net/vulin-i-ben-thirrje-kfor-it-te-carmatose-formacionet-ilegale-ne-kosove/20%Monthly2018-12-17 10:42
https://kosovapost.net/u-kthye-nga-amerika-por-mjeku-i-tha-lamtumire-punes-pas-zhgenjimit/20%Monthly2018-12-17 10:32
https://kosovapost.net/tunizia-po-e-perfundon-projektin-e-saj-demokratik/20%Monthly2018-12-17 10:29
https://kosovapost.net/pritshmerite-e-operacionit-lindja-e-eufratit/20%Monthly2018-12-17 10:26
https://kosovapost.net/qkuk-ne-kollaps-mantel-bardhet-i-hyjne-greves/20%Monthly2018-12-17 10:17
https://kosovapost.net/turqia-vazhdon-te-jete-prane-myslimaneve-moro-ne-filipine/20%Monthly2018-12-17 10:22
https://kosovapost.net/kurdet-dhe-turqit-dy-kombe-te-medha-me-nje-histori-te-perbashket/20%Monthly2018-12-17 10:20
https://kosovapost.net/krasniqi-vendimet-e-guximshme-i-sjellin-ndryshimet-e-medha/20%Monthly2018-12-17 10:05
https://kosovapost.net/pas-haradinajt-kryeministrja-serbe-ne-bruksel/20%Monthly2018-12-17 09:41
https://kosovapost.net/futbollisti-kosovar-ende-nuk-e-kam-treguar-me-te-miren/20%Monthly2018-12-17 09:25
https://kosovapost.net/pse-u-shkarkua-trajneri-i-anderlehtit-sapo-debutoi-kristal-abazaj/20%Monthly2018-12-17 09:33
https://kosovapost.net/344424-2/20%Monthly2018-12-17 09:18
https://kosovapost.net/nje-lajm-i-mire-per-myslimanet-e-evropes-kerkohet-qe-islamofobia-te-shpallet-nje-lloj-i-racizmit/20%Monthly2018-12-17 09:18
https://kosovapost.net/344405-2/20%Monthly2018-12-17 09:09
https://kosovapost.net/perfitimet-shendetesore-te-karrotes/20%Monthly2018-12-17 08:53
https://kosovapost.net/nese-hani-hudher-ne-stomakun-bosh-kjo-mund-te-ndodh-ne-organizmin-tuaj/20%Monthly2018-12-17 08:45
https://kosovapost.net/barcelona-po-e-kerkon-messin-e-ri/20%Monthly2018-12-17 08:32
https://kosovapost.net/vuciq-para-perballjes-me-thacin-ne-okb-do-te-luftoj-me-gjithe-zemer/20%Monthly2018-12-17 08:22
https://kosovapost.net/aprovimi-i-rezolutes-fuqizon-kosoven-ne-dialogun-me-serbine/20%Monthly2018-12-17 08:30
https://kosovapost.net/emocionet-filluan-sot-hidhet-shorti-i-uefa-champions-league-dhe-europa-league/20%Monthly2018-12-17 07:50
https://kosovapost.net/me-dy-qendrime-ne-dialog/20%Monthly2018-12-17 07:41
https://kosovapost.net/ne-bruksel-sot-diskutohet-per-taksen-100-per-qind/20%Monthly2018-12-17 07:26
https://kosovapost.net/parashikimi-i-motit-per-sot-31/20%Monthly2018-12-17 07:24
https://kosovapost.net/nuk-ndalen-komentet-ne-drejtim-te-mogherinit-e-quajne-raciste-e-pro-ruse/20%Monthly2018-12-16 22:39
https://kosovapost.net/tension-ne-bruksel-protesta-kunder-paktit-per-emigracionin/20%Monthly2018-12-16 22:21
https://kosovapost.net/vjen-lajmi-i-madh-25-shtepi-do-te-ndertohen-per-skamnoret-ne-skenderaj/20%Monthly2018-12-16 21:43
https://kosovapost.net/ministri-mustafa-mbledh-neser-kryetaret-e-komunave/20%Monthly2018-12-16 21:21
https://kosovapost.net/deputetet-britanike-kerkojne-qe-islamofobia-te-shpallet-si-nje-lloj-i-racizmit/20%Monthly2018-12-16 21:08
https://kosovapost.net/pas-komenteve-tek-mogherini-shqiptaret-komentojn-tek-profili-i-trump-it/20%Monthly2018-12-16 20:26
https://kosovapost.net/a-do-te-dorezohet-haradinaj-i-vjen-urdher-i-prere-nga-brukseli/20%Monthly2018-12-16 20:15
https://kosovapost.net/kryetari-i-drenasit-ramiz-lladrovci-akuzohet-se-bleu-pelet-nga-serbia/20%Monthly2018-12-16 19:30
https://kosovapost.net/mogherini-reagon-pasi-qe-kosovaret-e-bejne-hore-me-komente/20%Monthly2018-12-16 19:19
https://kosovapost.net/vazhdon-trajtimi-mizor-qe-po-u-behet-punetoreve-te-viva-fresh-it/20%Monthly2018-12-16 19:24
https://kosovapost.net/dorezohet-daciq-keshilli-i-okb-se-smund-te-marre-vendim-per-ushtrine-e-kosoves/20%Monthly2018-12-16 18:38
https://kosovapost.net/bore-e-acar-ne-5-ditet-e-ardhshme/20%Monthly2018-12-16 18:10
https://kosovapost.net/xherdan-shaqiri-si-rakete-dy-gola-dhe-cmondon-manchester-utd-e-mourinhos/20%Monthly2018-12-16 17:51
https://kosovapost.net/gazeta-spanjolle-tregon-se-kush-e-ndihmoj-kosoven-per-ushtri/20%Monthly2018-12-16 17:34
https://kosovapost.net/halil-kastrati-jep-lajmin-e-madh/20%Monthly2018-12-16 17:21
https://kosovapost.net/ministria-e-infrastruktures-ka-dhene-sqarim-per-rrethrrotullimi-besi-podujeve/20%Monthly2018-12-16 16:47
https://kosovapost.net/disa-keshilla-si-ta-tejkaloni-problemin-me-pagjumsine/20%Monthly2018-12-16 16:23
https://kosovapost.net/serbet-ne-beograd-protestojne-kunder-vucicit/20%Monthly2018-12-16 16:10
https://kosovapost.net/spanja-flet-per-krijimin-e-ushtrise-se-kosoves/20%Monthly2018-12-16 15:57
https://kosovapost.net/neser-ne-kosove-do-te-kete-greve-kjo-eshte-arsyeja/20%Monthly2018-12-16 15:38
https://kosovapost.net/radioja-suedeze-terheq-lajmin-per-thacin-si-i-ftuar-i-speciales/20%Monthly2018-12-16 15:22
https://kosovapost.net/e-ardhmja-e-gattusos-eshte-ne-pikepytje-ky-eshte-pasardhesi-i-tij/20%Monthly2018-12-16 15:04
https://kosovapost.net/haradinaj-i-kunderpergjigjet-be-s-nuk-heqim-taksen-kunder-serbise/20%Monthly2018-12-16 14:37
https://kosovapost.net/protestat-ne-beograd-ja-cfare-do-te-ndodh-sonte-ne-oren-1800/20%Monthly2018-12-16 14:29
https://kosovapost.net/be-ia-ofron-kete-kompromis-haradinajt-per-cshtjen-e-takses-kunder-serbise/20%Monthly2018-12-16 14:13
https://kosovapost.net/ulet-vlera-e-eksporteve-te-kosoves-ne-serbi/20%Monthly2018-12-16 13:52
https://kosovapost.net/dicka-e-pazakonte-ka-ndodhur-ne-aeroportin-e-prishtines/20%Monthly2018-12-16 13:29
https://kosovapost.net/veseli-i-ben-thirrje-be-se-presim-qasje-te-siqnerte-nga-ana-juaj/20%Monthly2018-12-16 13:23
https://kosovapost.net/haziri-psd-s-ldkne-e-perjashtuat-nga-dialogu-puna-e-mbare-pa-ne/20%Monthly2018-12-16 13:04
https://kosovapost.net/kompanite-nga-kosova-te-suksesshme-ne-tregun-gjerman/20%Monthly2018-12-16 12:51
https://kosovapost.net/vendet-e-perendimit-seanca-e-okb-se-per-ushtrine-e-kosoves-te-jete-e-mbyllur/20%Monthly2018-12-16 12:26
https://kosovapost.net/para-nisjes-ne-new-york-flet-thaci-ja-cfare-thote-per-ushtrine/20%Monthly2018-12-16 12:01
https://kosovapost.net/o-besimtare-kur-merrni-borxh-shkruajeni-ate/20%Monthly2018-12-16 11:31
https://kosovapost.net/radioja-suedeze-hashim-thaci-do-te-ftohet-ne-hage/20%Monthly2018-12-16 11:19
https://kosovapost.net/njoftim-i-rendesishem-per-drejtuesit-e-automjeteve/20%Monthly2018-12-16 11:05
https://kosovapost.net/albin-kurti-ka-reaguar-ndaj-seances-qe-eshte-mbajtur-dje-per-dialog/20%Monthly2018-12-16 10:46
https://kosovapost.net/mesoni-pse-76-shtete-i-drejtojne-automjetet-ne-anen-e-kundert-te-rruges/20%Monthly2018-12-16 10:29
https://kosovapost.net/per-kryeministrin-sot-eshte-nje-dite-me-fat-keshtu-e-nis-diten/20%Monthly2018-12-16 10:06
https://kosovapost.net/zbulohen-romancat-e-femijeve-te-politikaneve-shqiptare-qe-terhoqen-vemendjen/20%Monthly2018-12-16 09:51
https://kosovapost.net/thaci-perballet-me-vuciq-per-ushtrine-ne-keshillin-e-sigurimit/20%Monthly2018-12-16 09:30
https://kosovapost.net/shba-te-kercenojne-ushtrine-e-lire-siriane-per-pjesemarrje-ne-operacionet-e-turqise/20%Monthly2018-12-16 09:07
https://kosovapost.net/arkeologet-ne-egjipt-zbulojne-dicka-te-quditshme/20%Monthly2018-12-16 09:02
https://kosovapost.net/bbc-voton-per-mohamed-salah-si-futbollisti-me-i-mire-afrikan/20%Monthly2018-12-16 08:40
https://kosovapost.net/ky-eshte-moti-sot-shi-dhe-reshje-bore/20%Monthly2018-12-16 07:42
https://kosovapost.net/mesoni-disa-nga-arsyet-pse-ndodh-jargavitja-gjate-gumit/20%Monthly2018-12-15 23:33
https://kosovapost.net/sipas-disa-studimeve-keto-ushqime-parandalojne-renien-e-flokeve/20%Monthly2018-12-15 23:27
https://kosovapost.net/zbulohet-telefoni-i-ri-me-16-kamera/20%Monthly2018-12-15 23:20
https://kosovapost.net/guardiola-tregon-nje-sekret/20%Monthly2018-12-15 23:16
https://kosovapost.net/pas-miratimit-te-rezolutes-se-dialogut-psd-ja-ben-kete-veprim-te-papritur/20%Monthly2018-12-15 23:13
https://kosovapost.net/organizohet-turneu-memorial-fadil-vokrri/20%Monthly2018-12-15 22:41
https://kosovapost.net/pas-vuciqit-kosovaret-i-versulen-mogherinit-ku-jane-te-drejtat-tona/20%Monthly2018-12-15 22:21
https://kosovapost.net/pacolli-votimi-i-rezolutes-pjekuri-politike-dhe-shteterore/20%Monthly2018-12-15 22:15
https://kosovapost.net/te-henen-mbledhja-e-keshillit-te-sigurimit-per-ushtrine-e-kosoves/20%Monthly2018-12-15 21:56
https://kosovapost.net/mesuesja-shqiptare-nder-me-te-mirat-ne-bote/20%Monthly2018-12-15 21:42
https://kosovapost.net/vuciqi-thote-se-me-rezolute-kuvendi-i-kosoves-ia-mbylli-deren-dialogut/20%Monthly2018-12-15 21:31
https://kosovapost.net/gruaja-nga-skenderaj-hyn-ne-librin-e-rekordeve-boterore-guinness/20%Monthly2018-12-15 21:15
https://kosovapost.net/reshje-bore-neser-ne-kosove/20%Monthly2018-12-15 20:47
https://kosovapost.net/tahiri-pdk-dhe-kadri-veseli-sot-u-rreshtuan-fuqishem-per-interesat-e-vendit/20%Monthly2018-12-15 20:46
https://kosovapost.net/haradinaj-jane-pjekur-kushtet-qe-serbia-te-njohe-kosoven/20%Monthly2018-12-15 20:26
https://kosovapost.net/flamuri-i-kosoves-shfaqet-ne-hangzhou-te-kines/20%Monthly2018-12-15 20:10
https://kosovapost.net/hoti-kosoven-smund-ta-perfaqesoje-partia-e-tete-me-mandate-te-huaja/20%Monthly2018-12-15 20:01
https://kosovapost.net/thaci-e-mirepret-ekipin-negociator-per-dialog-i-udhehequr-nga-limaj-dhe-ahmeti/20%Monthly2018-12-15 19:35
https://kosovapost.net/haradinaj-taksa-dhe-dialogu-do-te-sjellin-njohjen-reciproke/20%Monthly2018-12-15 19:28
https://kosovapost.net/rezoluta-si-obligim-moral-smund-dhe-sguxon-ta-shkele-aktin-me-te-larte-kushtetuten/20%Monthly2018-12-15 19:19
https://kosovapost.net/veseli-ne-dialog-me-serbine-shkojme-per-njohje-dhe-ulese-ne-okb/20%Monthly2018-12-15 19:02
https://kosovapost.net/pse-duhet-te-pini-leng-te-dardhes/20%Monthly2018-12-15 18:27
https://kosovapost.net/kuvendi-miraton-rezoluten-e-psdse-per-dialogun-me-serbine/20%Monthly2018-12-15 18:17
https://kosovapost.net/griezmanni-vendimtar-ne-fitoren-e-atleticos-ndaj-valladolidit/20%Monthly2018-12-15 18:04
https://kosovapost.net/deshton-deklarata-qe-denon-ndalimin-e-petroviqit-nga-autoritetet-serbe/20%Monthly2018-12-15 17:42
https://kosovapost.net/analistet-ne-maqedoni-kerkojne-qe-zaevi-te-ndryshoje-deklaraten-per-ushtrine-e-kosoves/20%Monthly2018-12-15 17:21
https://kosovapost.net/cka-e-dallon-tribunalin-e-hages-me-gjykaten-speciale/20%Monthly2018-12-15 17:01
https://kosovapost.net/veseli-per-aljazeera-internacional-ushtria-e-kosoves-do-ta-forcoj-paqen-ne-rajon/20%Monthly2018-12-15 16:48
https://kosovapost.net/nasa-me-fotografi-me-afer-diellit/20%Monthly2018-12-15 16:41
https://kosovapost.net/perfundon-fushata-per-pastrimin-e-kosoves-803-deponi-mbeturinash-me-pak/20%Monthly2018-12-15 16:19
https://kosovapost.net/10-njerez-te-thjeshte-qe-ngjajne-me-yjet-e-ekranit/20%Monthly2018-12-15 16:14
https://kosovapost.net/presidenti-meta-vleresohet-me-cmimin-politikani-nderkombetar-i-vitit-2018/20%Monthly2018-12-15 15:38
https://kosovapost.net/vendoset-se-ku-do-luhet-shqiperi-turqi/20%Monthly2018-12-15 15:34
https://kosovapost.net/guardiola-e-krahason-garen-per-titull-ne-premierlige-me-betejat-real-madrid-barca/20%Monthly2018-12-15 15:30
https://kosovapost.net/burdushit-i-vazhdohet-paraburgimi-edhe-per-dy-muaj/20%Monthly2018-12-15 15:21
https://kosovapost.net/sanders-erdoan-dhe-trump-ne-konsensus-per-vazhdimin-e-koordinimit-ne-siri/20%Monthly2018-12-15 15:07
https://kosovapost.net/mungesa-e-nje-deputeti-te-pdk-se-ben-qe-seanca-te-shtyhet-per-ne-1630/20%Monthly2018-12-15 14:56
https://kosovapost.net/skuadra-spanjolle-qe-nuk-merrte-paga-qe-sa-kohe-merr-lajm-te-mire-nga-pronaret/20%Monthly2018-12-15 14:39
https://kosovapost.net/tahiri-zahiri-dhe-te-renet-tjere-jane-udherrefyesi-per-ushtaret-e-rinj/20%Monthly2018-12-15 14:21
https://kosovapost.net/vonohet-seanca-per-dialogun-vec-10-deputete-ne-salle/20%Monthly2018-12-15 14:10
https://kosovapost.net/emocion-i-vecante-ushtari-i-fsk-se-behet-baba-ne-diten-e-ushtrise/20%Monthly2018-12-15 14:01
https://kosovapost.net/haradinaj-taksa-ndaj-serbise-hiqet-ne-diten-e-njohjes/20%Monthly2018-12-15 13:49
https://kosovapost.net/deputeti-serb-jovanoviq-nuk-e-kundershton-krijimin-e-ushtrise/20%Monthly2018-12-15 13:45
https://kosovapost.net/konjufca-ne-ditet-e-ardhshme-do-ta-shihni-pse-psd-ja-u-largua-nga-lvv-ja/20%Monthly2018-12-15 13:33
https://kosovapost.net/haradinaj-kosova-eshte-shnderruar-ne-fuqi-boterore-ne-xhudo/20%Monthly2018-12-15 13:07
https://kosovapost.net/thaci-ne-prekaz-po-realizohet-amaneti-i-deshmoreve/20%Monthly2018-12-15 12:54
https://kosovapost.net/ja-nga-cfare-shkaktohet-erresimi-i-syve/20%Monthly2018-12-15 12:50
https://kosovapost.net/modriq-godet-ronaldon-dhe-messin-ata-mendojne-se-topi-i-arte-ka-vlere-vetem-kur-e-fitojne-vete/20%Monthly2018-12-15 12:41
https://kosovapost.net/krasniqi-e-gjakova-bejne-qe-flamuri-i-kosoves-te-lartesohet-te-kundershtari-i-madh-i-pavaresise/20%Monthly2018-12-15 12:18
https://kosovapost.net/shefi-i-shtabit-te-ushtrise-serbe-jemi-te-gatshem-per-tiu-pergjigjur-sfidave-dhe-rreziqeve/20%Monthly2018-12-15 12:00
https://kosovapost.net/a-i-luhati-raportet-e-kosoves-me-nato-n-formimi-i-ushtrise/20%Monthly2018-12-15 11:56
https://kosovapost.net/banoret-e-karaceves-iu-shkruajne-leter-institucioneve-kerkojne-siguri/20%Monthly2018-12-15 11:37
https://kosovapost.net/gabimet-me-te-zakonshme-te-amvisave-per-festa/20%Monthly2018-12-15 11:18
https://kosovapost.net/draft-marreveshja-e-kosoves-me-serbine-prezantohet-ne-mbledhjen-e-qeverise/20%Monthly2018-12-15 11:00
https://kosovapost.net/krasniqi-ldk-i-nderron-qendrimet-me-shpesh-se-moti-ne-kosove-moti-nderron-dy-here-ndite/20%Monthly2018-12-15 10:43
https://kosovapost.net/veseli-pas-ushtrise-ofensiven-e-serbise-do-ta-ndalim-edhe-me-dialog/20%Monthly2018-12-15 10:36
https://kosovapost.net/vuciq-poston-shqiptaret-e-vershojne-me-komente-foto/20%Monthly2018-12-15 10:21
https://kosovapost.net/driton-kuka-njofton-se-kosova-ne-masters-siguron-dy-finale/20%Monthly2018-12-15 09:57
https://kosovapost.net/lushtaku-djemte-e-vajzat-e-kosoves-mbrojten-popullin-dhe-kerkuan-lirine-pse-po-vazhdon-padrejtesia-ndaj-tyre/20%Monthly2018-12-15 09:51
https://kosovapost.net/perfaqesuesi-i-veteraneve-po-behet-lufte-speciale-kunder-uck-se/20%Monthly2018-12-15 09:43
https://kosovapost.net/gazetarja-italiane-per-viziten-ne-kosove-udhetim-ne-zemren-e-ballkanit/20%Monthly2018-12-15 09:23
https://kosovapost.net/69-vjecari-i-kerkon-gjykates-ta-beje-49-vjec-nese-njerezit-ndryshojne-ligjerisht-gjinine-pse-jo-dhe-moshen/20%Monthly2018-12-15 09:11
https://kosovapost.net/reagimet-nderkombetare-bbc-ushtria-qe-trazon-ujerat-ne-ballkan/20%Monthly2018-12-15 08:57
https://kosovapost.net/norvegjia-do-qe-nderkombetaret-te-mos-nguten-me-qendrime-rreth-dialogut/20%Monthly2018-12-15 08:42
https://kosovapost.net/15-ndermarrje-publike-pa-borde-nis-intervistimi-i-kandidateve/20%Monthly2018-12-15 08:33
https://kosovapost.net/keto-jane-fjalet-e-vajzes-se-komandantit-legjendar-adem-jashari-pas-formimit-te-ushtrise/20%Monthly2018-12-15 08:20
https://kosovapost.net/cfare-pritet-te-ndodh-sot-ne-kosove/20%Monthly2018-12-15 08:15
https://kosovapost.net/moti-sot-ne-kosove-13/20%Monthly2018-12-15 08:05
https://kosovapost.net/edhe-ky-shtet-i-be-se-kunder-formimit-te-ushtrise-se-kosoves/20%Monthly2018-12-14 22:52
https://kosovapost.net/kadri-veseli-feston-me-familje-formimin-e-ushtrise/20%Monthly2018-12-14 22:42
https://kosovapost.net/me-rastin-e-formimit-te-ushtrise-ish-ushtari-i-uck-se-behet-me-banese-te-re-nga-hoxha-halil-kastrati/20%Monthly2018-12-14 22:28
https://kosovapost.net/kumbullat-jashtezakonisht-te-shendetshme/20%Monthly2018-12-14 22:11
https://kosovapost.net/ky-eshte-reagimi-i-austrise-per-ushtrine-e-kosoves/20%Monthly2018-12-14 21:57
https://kosovapost.net/gjate-vikendit-ne-kosove-mot-i-ftohte-dhe-me-bore/20%Monthly2018-12-14 21:40
https://kosovapost.net/marinsat-amerikane-urojne-ushtrine-e-kosoves/20%Monthly2018-12-14 21:27
https://kosovapost.net/ambasadorja-citaku-per-formimin-e-ushtrise-se-kosoves-puna-me-e-madhe-fillon-nga-tani/20%Monthly2018-12-14 21:01
https://kosovapost.net/salahu-per-here-te-dyte-radhazi-me-i-miri-ne-afrike/20%Monthly2018-12-14 20:49
https://kosovapost.net/deputeti-qe-ofroi-doreheqje-pas-formimit-te-ushtrise/20%Monthly2018-12-14 20:49
https://kosovapost.net/moter-e-vella-dikur-uck-sot-ai-eshte-politikan-i-njohur/20%Monthly2018-12-14 20:39
https://kosovapost.net/serbia-e-ka-diskutuar-sot-mundesine-per-nderhyrje-ushtarake-ne-kosove/20%Monthly2018-12-14 20:02
https://kosovapost.net/rifat-jashari-tregon-se-kush-eshte-meritor-per-formimin-e-ushtrise/20%Monthly2018-12-14 19:38
https://kosovapost.net/franca-zyrtarisht-njeh-ushtrine-e-kosoves/20%Monthly2018-12-14 19:37
https://kosovapost.net/lushtaku-mungoi-ne-seance-gjyqesore-ja-ku-ishte/20%Monthly2018-12-14 19:17
https://kosovapost.net/komandanti-i-fsk-se-thote-se-ushtria-e-kosoves-eshte-gatshme-per-cdo-situate/20%Monthly2018-12-14 19:17
https://kosovapost.net/ky-eshte-reagimi-i-frances-pas-formimit-te-ushtrise/20%Monthly2018-12-14 19:04
https://kosovapost.net/gold-ag-ft-kastriot-tusha-ushtria-e-kosoves/20%Monthly2018-12-14 18:58
https://kosovapost.net/kush-e-perkrahu-e-kush-jo-kosoven-ne-berjen-e-ushtrise-se-saj/20%Monthly2018-12-14 18:43
https://kosovapost.net/serbet-ne-panik-nga-ushtria-lista-serbe-do-qe-ajo-te-mos-ia-mesyje-veriut-e-daciqi-takim-ne-okb/20%Monthly2018-12-14 18:33
https://kosovapost.net/thaci-uroj-qe-ushtaret-e-kosoves-te-jene-krah-per-krah-ne-misione-paqesore-me-ushtaret-e-serbise/20%Monthly2018-12-14 18:08
https://kosovapost.net/jashari-fqinjet-te-rrine-te-qete-shqiptaret-gjithmone-e-kane-dashur-paqen/20%Monthly2018-12-14 18:05
https://kosovapost.net/unmik-u-me-tveten-nja-dy-llafe-per-ushtrine-rezoluta-1244-vazhdon-te-ofroje-kornizen-e-vetme-juridike-per-kosoven/20%Monthly2018-12-14 17:55
https://kosovapost.net/pas-formimit-te-ushtrise-se-kosoves-serbia-po-e-shqyrton-nderhyrjen-e-armatosur/20%Monthly2018-12-14 17:39
https://kosovapost.net/djali-i-zv-kryeministrit-prezent-kur-u-formua-ushtria/20%Monthly2018-12-14 17:38
https://kosovapost.net/edhe-nje-here-rikonfirmon-shba-ja-mbeshtesim-ushtrine-e-kosoves/20%Monthly2018-12-14 17:38
https://kosovapost.net/sikur-mattis-me-pare-per-marinsat-sot-haradinaj-e-tha-te-njejten-per-ushtrine-e-kosoves-nuk-ka-mik-me-te-mire-e-armik-me-te-keq-se-fskja/20%Monthly2018-12-14 17:25
https://kosovapost.net/maqedonia-kunder-ushtrise-se-kosoves/20%Monthly2018-12-14 17:14
https://kosovapost.net/rusia-kerkon-nga-kfor-i-te-cmilitarizoje-dhe-shperbeje-fsk-ne/20%Monthly2018-12-14 17:07
https://kosovapost.net/keto-qytete-te-kosoves-neser-nuk-do-te-kene-energji-elektrike-3/20%Monthly2018-12-14 16:02
https://kosovapost.net/haradinaj-sot-eshte-dita-me-e-mire-tu-themi-deshmoreve-prehuni-ne-paqe/20%Monthly2018-12-14 15:59
https://kosovapost.net/veseli-i-perjetshem-do-te-jete-kujtimi-per-muje-krasniqin/20%Monthly2018-12-14 15:54
https://kosovapost.net/vucic-i-drejtohet-botes-me-lutje-si-nje-meskine-i-leckosur/20%Monthly2018-12-14 15:52
https://kosovapost.net/keta-cajra-ndikojne-me-shume-se-nje-ore-ne-palester/20%Monthly2018-12-14 14:36
https://kosovapost.net/washington-post-administrata-trump-te-pakten-mund-te-mbeshtese-grate-e-burgosura-saudite/20%Monthly2018-12-14 14:29
https://kosovapost.net/te-henen-shorti-per-eliminatoret-ne-liga-e-kampioneve-dhe-liga-evropa/20%Monthly2018-12-14 14:04
https://kosovapost.net/erdogan-kudsi-nuk-eshte-vetem-kauze-e-muslimaneve-ne-palestine-por-e-te-gjithe-neve/20%Monthly2018-12-14 14:27
https://kosovapost.net/kocijanciq-be-ja-ka-qendrim-te-njejte-me-nato-n-per-fsk-ne/20%Monthly2018-12-14 13:51
https://kosovapost.net/serbia-kerkon-mbledhje-urgjente-te-keshillit-te-sigurimit-ne-okb-pas-vendimit-te-kosoves-per-ushtrine/20%Monthly2018-12-14 13:42
https://kosovapost.net/bik-themelimi-i-ushtrise-forcon-identitetin-tone-shteteror-garanton-paqe-e-siguri-ne-bote/20%Monthly2018-12-14 13:52
https://kosovapost.net/vuciq-viziton-forcat-speciale-te-serbise-paralajmeron-nje-vendim-te-madh/20%Monthly2018-12-14 13:26
https://kosovapost.net/ambasadori-amerikan-pas-formimit-te-ushtrise-shba-do-te-jete-ketu-me-ju/20%Monthly2018-12-14 13:18
https://kosovapost.net/lorik-cana-mesazh-emocionues-per-ushtrine-e-kosoves/20%Monthly2018-12-14 13:09
https://kosovapost.net/veteranet-e-luftes-sot-kosoves-iu-shtua-nje-date-e-rendesishme/20%Monthly2018-12-14 13:02
https://kosovapost.net/keto-ushqime-duhet-ti-hani-kunder-rrahjeve-te-shpejta-te-zemres/20%Monthly2018-12-14 12:53
https://kosovapost.net/nga-shqip-deri-ne-arabishte-enver-hoxhaj-uron-ushtrine-e-kosoves/20%Monthly2018-12-14 12:51
https://kosovapost.net/qeveria-e-kosoves-uron-qytetaret-per-formimin-e-ushtrise/20%Monthly2018-12-14 12:53
https://kosovapost.net/ne-diten-e-formimit-te-ushtrise-deputetet-e-ldk-se-bejne-homazhe-te-varri-i-ibrahim-rugoves/20%Monthly2018-12-14 12:31
https://kosovapost.net/vlora-citaku-me-dedikim-emocionues-uron-kosoven-per-ushtrine-foto/20%Monthly2018-12-14 12:23
https://kosovapost.net/piloti-i-pare-i-ushtrise-se-kosoves-ka-kete-urim-per-ushtrine/20%Monthly2018-12-14 12:15
https://kosovapost.net/cfare-fati-te-zi-paskesh-pas-sulltani-i-uck-se-dhe-cfare-marrie-po-bejme-ne-si-popull/20%Monthly2018-12-14 13:08
https://kosovapost.net/gazetaret-nga-kuvendi-i-gezohen-formimit-te-ushtrise/20%Monthly2018-12-14 12:05
https://kosovapost.net/haradinaj-kujton-babe-hilmiun-plak-u-be-ushtria/20%Monthly2018-12-14 12:01
https://kosovapost.net/thaci-tani-duhet-te-punojme-ne-dialog-qe-ta-largojme-serbine-nga-kosova/20%Monthly2018-12-14 11:56
https://kosovapost.net/reagon-nato-transformimi-i-fsk-se-veprim-i-gabuar/20%Monthly2018-12-14 11:37
https://kosovapost.net/gold-ag-dhe-kastriot-tusha-sjellin-emocione-lansojne-sot-kengen-per-ushtrine/20%Monthly2018-12-14 11:22
https://kosovapost.net/kurti-me-meritoret-per-ushtrine-jane-ata-qe-dhane-jeten-per-liri/20%Monthly2018-12-14 11:24
https://kosovapost.net/ministri-lekaj-i-nxjerr-200-euro-nga-xhepi-i-sahatit-dhe-ia-hedhe-tupanxhise/20%Monthly2018-12-14 11:11
https://kosovapost.net/rama-uron-ushtrine-kosoves-ne-menyre-te-vecante-foto/20%Monthly2018-12-14 10:54
https://kosovapost.net/rrustem-berisha-po-hapet-nje-kapitull-i-ri/20%Monthly2018-12-14 10:56
https://kosovapost.net/kosova-me-ushtri-rrustem-berisha-minister-i-mbrojtjes-pjesetaret-e-fsk-se-ushtare/20%Monthly2018-12-14 10:56
https://kosovapost.net/kosova-behet-me-ushtri-nga-sot-fillon-epoke-e-re/20%Monthly2018-12-14 10:30
https://kosovapost.net/haradinaj-ka-ndjenja-te-perziera-kur-votohet-ushtria-i-mbetet-mendja-tek-vellai-luani/20%Monthly2018-12-14 11:51
https://kosovapost.net/ganja-e-veshur-me-uniforme-ushtarake-voten-e-saj-per-ushtrine-ia-dedikon-sylejman-selimit/20%Monthly2018-12-14 10:15
https://kosovapost.net/votohet-ligji-per-fsk-ne/20%Monthly2018-12-14 10:03
https://kosovapost.net/kosova-voton-ushtrine-vuciq-dhe-kreret-ushtarak-te-serbise-te-kufiri-me-kosoven/20%Monthly2018-12-14 09:57
https://kosovapost.net/babai-i-muje-krasniqit-ai-qe-nuk-e-do-ushtrine-e-kosoves-nuk-e-do-as-zotin/20%Monthly2018-12-14 09:57
https://kosovapost.net/transmetimi-live-nga-seanca-per-votimin-e-ushtrise-se-kosoves/20%Monthly2018-12-14 10:09
https://kosovapost.net/kontrolla-te-rrepta-ne-hyrje-daljet-ne-qytetin-e-mitrovices/20%Monthly2018-12-14 09:45
https://kosovapost.net/kuvendi-i-kosoves-me-106-vota-pro-miratoi-ligjin-per-ministrine-e-mbrojtjes/20%Monthly2018-12-14 09:49
https://kosovapost.net/me-nje-minute-heshtje-kuvendi-fillon-seancen-e-formimit-te-ushtrise/20%Monthly2018-12-14 09:29
https://kosovapost.net/daut-haradinaj-beogradit-po-ia-bejme-me-dije-se-nga-sot-e-tutje-ke-pune-me-ushtrine-e-kosoves/20%Monthly2018-12-14 09:27
https://kosovapost.net/ligjvensit-e-kosoves-arrijne-ne-kuvend-te-lumtur-se-do-te-votojne-ushtrine-e-kosoves/20%Monthly2018-12-14 09:24
https://kosovapost.net/ambasadori-amerikan-ka-nje-keshille-per-kosoven-lidhur-me-ushtrine/20%Monthly2018-12-14 09:12
https://kosovapost.net/haradinaj-ushtria-e-kosoves-do-te-jete-aty-ku-mbrohet-jeta-dinjiteti-dhe-integriteti-aty-ku-perkasim-pergjithmone/20%Monthly2018-12-14 08:57
https://kosovapost.net/may-ngelet-ne-rruge-kerkon-ndihme-tek-be/20%Monthly2018-12-14 08:40
https://kosovapost.net/pjesetari-i-fsk-se-i-emocionuar-i-kendon-kosoves-dhe-ushtrise/20%Monthly2018-12-14 08:39
https://kosovapost.net/kosova-feston-me-zemer-dhe-bardhesine-e-bores-formimin-e-ushtrise/20%Monthly2018-12-14 08:35
https://kosovapost.net/ambasadori-gjerman-i-thote-troc-serbise-kosova-ka-te-drejte-ta-formoje-ushtrine/20%Monthly2018-12-14 08:26
https://kosovapost.net/shba-ja-pro-ushtrise-be-ja-kunder/20%Monthly2018-12-14 08:01
https://kosovapost.net/mediat-serbe-kosova-sot-formon-ushtrine-asgje-nuk-mund-ta-ndal/20%Monthly2018-12-14 07:50
https://kosovapost.net/deklarate-shokuese-e-ish-legjendes-madrilene-cfare-thote-per-realin/20%Monthly2018-12-14 07:42
https://kosovapost.net/sot-20-vjet-nga-renia-e-muje-krasniqit-dhe-40-luftetareve-te-uck-se/20%Monthly2018-12-14 07:39
https://kosovapost.net/cfare-ndodhe-nese-e-pime-kafen-esell/20%Monthly2018-12-14 07:33
https://kosovapost.net/komandat-rama-ushtria-ne-gjithe-kosoven-edhe-ne-veri/20%Monthly2018-12-14 07:24
https://kosovapost.net/pse-ministrat-e-pdk-se-nuk-e-duan-lustracionin/20%Monthly2018-12-14 07:18
https://kosovapost.net/moti-sot-18/20%Monthly2018-12-14 07:12
https://kosovapost.net/sot-dite-historike-kosova-behet-me-ushtri/20%Monthly2018-12-14 07:09
https://kosovapost.net/piloti-i-pare-i-ushtrise-se-kosoves-eshte-nga-drenica/20%Monthly2018-12-13 23:24
https://kosovapost.net/berisha-per-protesten-rama-ose-dorezohet-ose-rrezohet/20%Monthly2018-12-13 22:53
https://kosovapost.net/shba-ish-avokati-i-presidentit-trump-denohet-me-3-vjet-burg-dhe-14-milione-dollare-gjobe/20%Monthly2018-12-13 22:28
https://kosovapost.net/serbet-ne-veri-vendosin-flamuj-si-kunderpergjigje-ndaj-ushtrise/20%Monthly2018-12-13 22:23
https://kosovapost.net/interpoli-heq-nga-buletini-i-kuq-jusuf-al-karadavin/20%Monthly2018-12-13 22:20
https://kosovapost.net/theresa-may-fitoi-votebesimin-e-partise-se-saj/20%Monthly2018-12-13 22:12
https://kosovapost.net/matoshi-i-reagon-hazirit-kosova-eshte-shtet-sovran-nuk-e-pranon-nenshtrimin/20%Monthly2018-12-13 22:01
https://kosovapost.net/haziri-qeveria-eshte-mosmirenjohese-ndaj-partnereve-evropiane/20%Monthly2018-12-13 21:46
https://kosovapost.net/keds-njofton-keto-qytete-sonte-do-te-mbesin-pa-energji-elektrike-2/20%Monthly2018-12-13 21:35
https://kosovapost.net/shell-do-i-sjell-kosoves-hiq-me-pak-se-50-milion-euro-buxhet/20%Monthly2018-12-14 09:02
https://kosovapost.net/pergjigje-adekuate-e-dr-mustafa-bajramit-dhene-medieve-tendencioze-tek-ne/20%Monthly2018-12-13 21:04
https://kosovapost.net/vuciq-do-te-qendroje-5-kilometra-larg-kosoves-gjate-72-oreve-te-ardhshme/20%Monthly2018-12-13 20:49
https://kosovapost.net/haradinaj-konfirmon-emrin-e-ushtrise-se-kosoves/20%Monthly2018-12-13 20:40
https://kosovapost.net/vuciq-e-quan-haradinajn-shtetas-te-serbise/20%Monthly2018-12-13 20:24
https://kosovapost.net/lideret-e-be-se-diskutojne-per-kosoven/20%Monthly2018-12-13 20:10
https://kosovapost.net/gjermania-dhe-turqia-eksportueset-kryesore-te-mallrave-ne-kosove/20%Monthly2018-12-13 19:57
https://kosovapost.net/marotta-zyrtarizohet-si-drejtor-sportiv-i-interit/20%Monthly2018-12-13 19:45
https://kosovapost.net/haradinaj-kosova-shtepi-e-dyte-per-secilin-ushtar-gjerman/20%Monthly2018-12-13 19:32
https://kosovapost.net/zeka-pershendet-vendimin-per-lirimin-e-urologut-shqiptar/20%Monthly2018-12-13 19:47
https://kosovapost.net/veseli-kthehet-nga-shba-gjithcka-gati-per-seancen-per-formimin-e-ushtrise/20%Monthly2018-12-13 18:56
https://kosovapost.net/halil-kastrati-vesh-uniformen-e-vellaut-deshmor-i-bene-surprize-veteranit-te-luftes/20%Monthly2018-12-13 18:48
https://kosovapost.net/nje-dite-para-momentit-historik-ka-diplomuar-piloti-i-pare-afrim-zabeli/20%Monthly2018-12-13 18:38
https://kosovapost.net/me-nje-koncert-madheshtor-suhareka-feston-themelimin-e-50-vjetorit-te-shka-jehona/20%Monthly2018-12-13 18:24
https://kosovapost.net/akr-kosova-e-meriton-ushtrine/20%Monthly2018-12-13 18:06
https://kosovapost.net/pas-20-vjetesh-thaci-e-veshi-serish-uniformen-ushtarake/20%Monthly2018-12-13 17:50
https://kosovapost.net/ahmeti-diskutoi-me-ambasadorin-kosnett-per-situaten-politike-ne-vend/20%Monthly2018-12-13 17:37
https://kosovapost.net/kastrati-transformimi-i-fsk-se-ne-ushtri-garanton-paqe-ne-rajon/20%Monthly2018-12-13 17:19
https://kosovapost.net/edhe-nje-ftese-e-re-nga-specialja-dergohet-ne-kosove/20%Monthly2018-12-13 17:16
https://kosovapost.net/dorehiqet-kryetari-i-federates-angleze-te-futbollit/20%Monthly2018-12-13 17:05
https://kosovapost.net/der-standard-rama-dhe-vuciq-po-imitojne-millosheviqin-dhe-tugjmanin/20%Monthly2018-12-13 16:40
https://kosovapost.net/thellohet-bashkepunimi-ekonomik-mes-kosoves-dhe-japonise/20%Monthly2018-12-13 16:00
https://kosovapost.net/ushtari-i-kfor-it-pershendete-me-gishtin-e-mesem-serbet-e-veriut/20%Monthly2018-12-13 15:41
https://kosovapost.net/ja-pse-serbia-i-kundervihet-transformimit-te-fsk/20%Monthly2018-12-13 15:38
https://kosovapost.net/edhe-nje-here-e-dridhen-serbine-kesaj-radhe-presidentja-e-kroacise-e-beri-me-se-miri-kosove-urime-ushtrine/20%Monthly2018-12-13 15:48
https://kosovapost.net/dyshohet-per-mjet-shperthyes-ne-gazimestan-bllokohet-rruga-prishtine-mitrovice/20%Monthly2018-12-13 15:17
https://kosovapost.net/si-hyri-ne-oborrin-e-fsk-se-shtetasi-serb-nje-dite-para-votimit-te-ushtrise/20%Monthly2018-12-13 15:07
https://kosovapost.net/komandati-suprem-kosove-urime-ushtria/20%Monthly2018-12-13 15:05
https://kosovapost.net/emocionuese-ne-tirane-studenti-largohet-nga-turma-dhe-fal-namazin/20%Monthly2018-12-13 14:53
https://kosovapost.net/presidenti-thaci-me-uniforme-ushtarake-inspekton-ushtaret/20%Monthly2018-12-13 14:36
https://kosovapost.net/ushtari-i-uck-se-nderron-jete-vetem-nje-dite-para-se-ti-behej-endrra-realitet/20%Monthly2018-12-13 14:25
https://kosovapost.net/hoxhaj-ushtria-e-kosoves-hap-drejt-ballkanit-me-paqesor-dhe-me-te-qendrueshem/20%Monthly2018-12-13 14:23
https://kosovapost.net/13-mije-metra-lart-mbi-toke-lind-femija-i-shendoshe-si-molla/20%Monthly2018-12-13 16:07
https://kosovapost.net/ambasadori-amerikan-votimi-per-tranzicionin-e-fsk-se-moment-historik-per-kosoven/20%Monthly2018-12-13 13:57
https://kosovapost.net/simiq-porosi-kfor-it-drejtoje-forcat-ne-jug-jo-ndaj-serbise/20%Monthly2018-12-13 13:50
https://kosovapost.net/zbulohet-transferta-e-pare-e-realit-ky-super-lojtar-nenshkruan-me-22-dhjetor/20%Monthly2018-12-13 13:41
https://kosovapost.net/hoti-pershendet-qendrimin-e-gjermanise-per-kushtezimin-e-serbise-per-anetaresim-ne-be-se/20%Monthly2018-12-13 13:37
https://kosovapost.net/limaj-muje-ushtria-po-behet-ne-pervjetorin-e-renjes-tuaj/20%Monthly2018-12-13 13:14
https://kosovapost.net/lufta-e-kosoves-e-drejte-u-zhvillua-mbi-parimet-e-lirise-dhe-drejtesise/20%Monthly2018-12-13 12:54
https://kosovapost.net/serbia-e-alarmuar-me-formimin-e-ushtrise-se-kosoves-paralajmeron-konsulta-me-rusine-e-kinen/20%Monthly2018-12-13 13:08
https://kosovapost.net/dobruna-ne-zyren-e-speciales-ne-prishtine-per-tu-intervistuar/20%Monthly2018-12-13 12:41
https://kosovapost.net/kfor-i-tregon-arsyen-pse-ka-shkuar-ne-veri/20%Monthly2018-12-13 12:39
https://kosovapost.net/tensionohen-marredheniet-kanda-kine/20%Monthly2018-12-13 12:36
https://kosovapost.net/aleksander-vuciq-ka-nje-paralajmerim-te-fundit-per-ushtrine-e-kosoves-video/20%Monthly2018-12-13 12:58
https://kosovapost.net/haziri-ka-kohe-qe-nuk-kam-degjuar-lajm-me-te-mire-nga-qeveria/20%Monthly2018-12-13 12:13
https://kosovapost.net/bali-muharremaj-takon-vajzat-dhe-djemte-ushtare-te-suharekes/20%Monthly2018-12-13 12:26
https://kosovapost.net/rama-thote-se-eshte-gati-per-8-pikat-por-ka-nje-kusht-per-studentet/20%Monthly2018-12-13 11:48
https://kosovapost.net/mediet-serbe-alarmojne-turqia-po-pergatite-pilote-komando-dhe-profile-tjera-per-ushtrine-e-kosoves/20%Monthly2018-12-13 12:45
https://kosovapost.net/ikrime-sabri-marreveshja-e-shekullit-e-presidentit-trump-eshte-nje-komplot/20%Monthly2018-12-13 11:38
https://kosovapost.net/kurti-korrupsioni-luftohet-kur-prokurori-nuk-i-frikesohet-kryeministrit-e-as-presidentit/20%Monthly2018-12-13 11:34
https://kosovapost.net/shala-ministria-ka-permbushur-rekomandimet-e-auditorit-reagojne-deputetet/20%Monthly2018-12-13 11:15
https://kosovapost.net/koment-valle-renia-e-evropes/20%Monthly2018-12-13 10:56
https://kosovapost.net/euronews-per-ushtrine-e-kosoves-do-te-kete-98-milione-euro-buxhet-ne-vit-5000-trupa-te-armatosur-dhe-3000-rezerviste/20%Monthly2018-12-13 10:35
https://kosovapost.net/nderhyrje-e-papare-shikoni-se-si-muller-shnderrohet-ne-karaterist-video/20%Monthly2018-12-13 10:32
https://kosovapost.net/pse-forcat-e-kfor-it-levizin-drejt-veriut/20%Monthly2018-12-13 10:24
https://kosovapost.net/shkelje-te-shumta-ligjore-ne-ministrine-e-arsimit/20%Monthly2018-12-13 10:19
https://kosovapost.net/unioni-boteror-i-dijetareve-islam-nuk-e-njeh-te-ashtuquajturen-marreveshja-e-shekullit/20%Monthly2018-12-13 10:08
https://kosovapost.net/cima-construction-ndjek-trendet-evropiane-avancon-profesionalisht-puntoret-e-saj/20%Monthly2018-12-13 10:11
https://kosovapost.net/e-madherishme-cun-lajci-poezi-per-halil-kastratin-vargjet-qe-po-i-bejne-lexuesit-te-qajne-me-lote/20%Monthly2018-12-13 10:08
https://kosovapost.net/papa-i-pare-qe-viziton-gadishullin-arabik/20%Monthly2018-12-13 09:47
https://kosovapost.net/inter-po-e-sjell-trajnerin-qe-e-deshiron-gjithe-evropa/20%Monthly2018-12-13 09:19
https://kosovapost.net/syte-zbulojne-gjendjen-psikike-tuajen/20%Monthly2018-12-13 09:00
https://kosovapost.net/sllovenia-i-del-ne-krah-serbise-per-taksen-100-per-qind/20%Monthly2018-12-13 08:24
https://kosovapost.net/qeveria-mund-ta-penalizoje-bechtel-enka-n-per-shtyrje-te-punimeve/20%Monthly2018-12-13 08:22
https://kosovapost.net/kosnett-lajm-i-mire-granti-nga-mcc-ja-por-kosova-duhet-ta-luftoje-korrupsionin/20%Monthly2018-12-13 08:18
https://kosovapost.net/pas-roanldos-juventusi-ne-janar-cmend-te-gjithe-me-kete-transferim/20%Monthly2018-12-13 08:13
https://kosovapost.net/kosova-nder-vendet-prijese-ne-bote-qe-i-kushton-rendesi-vaksinimit/20%Monthly2018-12-13 08:08
https://kosovapost.net/pas-jelekeve-te-verdhe-ne-france-protesten-e-fillojne-edhe-jeleket-e-kuq-ne-holande/20%Monthly2018-12-13 08:04
https://kosovapost.net/roli-i-shteteve-te-bashkuara-te-amerikes-ne-tragjedine-e-jemenit/20%Monthly2018-12-13 07:57
https://kosovapost.net/sot-fillon-samiti-i-be-se-ne-bruksel-cila-do-te-jete-kerkesa-per-kosoven/20%Monthly2018-12-13 07:46
https://kosovapost.net/portieri-i-man-city-ben-pritjen-e-vitit-ne-champions-shikoni-si-fluturon-video/20%Monthly2018-12-13 07:37
https://kosovapost.net/nisme-ligjore-per-ti-lene-pa-pune-ish-funksionaret-jugosllave/20%Monthly2018-12-13 07:34
https://kosovapost.net/perkrahja-dhe-perplasja-per-ushtrine/20%Monthly2018-12-13 07:26
https://kosovapost.net/a-duhet-te-konsumoni-banane-me-stomak-bosh-2/20%Monthly2018-12-13 07:22
https://kosovapost.net/mbi-dhjete-ftesa-nga-specialja/20%Monthly2018-12-13 07:18
https://kosovapost.net/moti-sot-dhe-ditet-ne-vazhdim-4/20%Monthly2018-12-13 07:13
https://kosovapost.net/keto-jane-16-ekipet-qe-kaluan-grupet-ne-champions/20%Monthly2018-12-12 22:54
https://kosovapost.net/gjendja-ne-kufirin-serbi-kosove-nen-kontroll/20%Monthly2018-12-12 22:36
https://kosovapost.net/haxhi-bejta-zgjidhet-kryetar-i-nendeges-se-pdk-se-ne-prekaz/20%Monthly2018-12-12 22:18
https://kosovapost.net/habiten-mjeket-zbulojne-infeksionin-e-rralle-ne-gishtin-e-gruas/20%Monthly2018-12-12 22:13
https://kosovapost.net/may-nuk-rrezohet-kurz-i-kenqur-me-rezultatin/20%Monthly2018-12-12 22:01
https://kosovapost.net/ap-po-hyri-ne-kosove-serbia-ka-pune-me-shba-ne-dhe-nato-n/20%Monthly2018-12-12 21:35
https://kosovapost.net/25-familje-ne-nevoje-ndihmohen-nga-jetimat-e-ballkanit/20%Monthly2018-12-12 21:29
https://kosovapost.net/spanja-rrit-pagat-e-punetoreve-per-22-perqind/20%Monthly2018-12-12 21:15
https://kosovapost.net/diplomati-izraelit-marreveshja-e-shekullit-u-perfundua-zbatimi-ne-vitit-2019-2/20%Monthly2018-12-12 21:01
https://kosovapost.net/moment-i-jashtezakonshem-ne-anfield-nje-fans-ia-shpjegon-te-verberit-golin-e-salahut/20%Monthly2018-12-12 20:49
https://kosovapost.net/selimi-te-premten-do-ta-votojme-ushtrine-dhe-do-te-festojme/20%Monthly2018-12-12 20:39
https://kosovapost.net/te-mirat-nga-konsumimi-i-ujit-me-limon/20%Monthly2018-12-12 20:29
https://kosovapost.net/lekaj-ka-ardhur-koha-qe-kosova-te-ngris-zerin-kunder-padrejtesive/20%Monthly2018-12-12 20:13
https://kosovapost.net/ndryshon-moti-keto-temperatura-na-presin-neser/20%Monthly2018-12-12 20:01
https://kosovapost.net/pema-me-e-shtrenjte-e-krishtlindjeve-ne-evrope/20%Monthly2018-12-12 19:48
https://kosovapost.net/hoxha-nuk-ndjej-pergjegjesi-per-deshtimin-per-liberalizim/20%Monthly2018-12-12 19:31
https://kosovapost.net/vuciq-mbron-mogherinin-video/20%Monthly2018-12-12 19:21
https://kosovapost.net/i-rrezikshem-angazhimi-i-serbise-per-te-penguar-formimin-e-ushtrise-se-kosoves/20%Monthly2018-12-12 19:07
https://kosovapost.net/lajm-i-zi-per-sportin-ne-kosove-ka-nderruar-jete-legjenda-e-federates-se-auto-sportit/20%Monthly2018-12-12 18:53
https://kosovapost.net/keto-jane-pasojat-per-personat-qe-nuk-i-pergjigjen-speciales/20%Monthly2018-12-12 18:32
https://kosovapost.net/me-kete-metode-do-te-shpetoni-nga-era-e-kembeve/20%Monthly2018-12-12 18:21
https://kosovapost.net/njihuni-me-tri-super-veturat-e-sekuestruara-te-burdushit/20%Monthly2018-12-12 18:14
https://kosovapost.net/qeveria-e-do-rolin-prijes-ne-dialog/20%Monthly2018-12-12 18:05
https://kosovapost.net/veseli-nga-pentagoni-ushtria-e-kosoves-partnere-e-shba-se-dhe-force-e-paqes/20%Monthly2018-12-12 17:52
https://kosovapost.net/gucati-specialja-e-ka-zbehur-festen-per-ushtrine/20%Monthly2018-12-12 17:38
https://kosovapost.net/pamje-te-gruevskit-ne-hungari-video/20%Monthly2018-12-12 17:22
https://kosovapost.net/ceku-propaganda-e-serbise-e-pabaze-ushtria-e-kosoves-nuk-eshte-kercenim-per-askend-2/20%Monthly2018-12-12 17:06
https://kosovapost.net/ceku-propaganda-e-serbise-e-pabaze-ushtria-e-kosoves-nuk-eshte-kercenim-per-askend/20%Monthly2018-12-12 17:05
https://kosovapost.net/mi-ka-nje-njoftim-te-rendesishem-per-ata-qe-udhetojn-me-avion/20%Monthly2018-12-12 16:28
https://kosovapost.net/vulin-u-dergon-leter-53-ministrave-te-mbrojtjes-iu-kerkon-ta-ndalin-formimin-e-ushtrise-se-kosoves/20%Monthly2018-12-12 16:19
https://kosovapost.net/keds-njofton-keto-qytete-sonte-do-te-mbesin-pa-energji-elektrike/20%Monthly2018-12-12 16:00
https://kosovapost.net/krize-njerezore-ne-jemen-7-milione-femije-flene-pa-ngrene/20%Monthly2018-12-12 15:50
https://kosovapost.net/may-shpreson-ne-leshime-te-reja-nga-be-ja-ne-procesin-e-brexitit/20%Monthly2018-12-12 15:43
https://kosovapost.net/hungaria-mbeshtete-procesin-e-anetaresimit-te-shqiperise-dhe-maqedonise-ne-be/20%Monthly2018-12-12 15:41
https://kosovapost.net/kalendari-historik-12-dhjetor-2018/20%Monthly2018-12-12 15:40
https://kosovapost.net/erdogan-jemi-gati-per-operacionin-ushtarak-ne-lindje-te-eufratit/20%Monthly2018-12-12 15:32
https://kosovapost.net/neser-ne-bruksel-mblidhen-lideret-e-vendeve-te-be-se/20%Monthly2018-12-12 15:20
https://kosovapost.net/letersia-dhe-jeta/20%Monthly2018-12-12 15:11
https://kosovapost.net/admirali-foggo-per-ushtrine-e-kosoves-eshte-nje-vendim-sovran/20%Monthly2018-12-12 15:10
https://kosovapost.net/efekti-i-jelekeve-te-verdhe-ne-egjipt/20%Monthly2018-12-12 15:11
https://kosovapost.net/ministri-shala-tregohet-human-jep-ndihmen-e-pare-te-aksidentuarit/20%Monthly2018-12-12 14:56
https://kosovapost.net/uefa-nuk-mund-te-vazhdoje-garen-pa-liverpoolin/20%Monthly2018-12-12 14:45
https://kosovapost.net/ftesat-e-speciales-sqarojne-se-ne-cfare-cilesie-po-ftohen-ish-ushtaret-e-uck-se/20%Monthly2018-12-12 14:43
https://kosovapost.net/presidenti-i-uefa-s-deshiron-ta-vizitoje-serish-kosoven/20%Monthly2018-12-12 14:27
https://kosovapost.net/restorant-kosova-ne-stamboll-po-mahnite-boten-rangohet-i-pesti-nga-100-me-te-miret/20%Monthly2018-12-12 14:51
https://kosovapost.net/haradinaj-kosova-krenare-me-vajzat-dhe-djemte-qe-permes-sportit-po-e-lartesojne-vendin/20%Monthly2018-12-12 14:17
https://kosovapost.net/shpallet-lojtari-me-i-mire-i-muajit-ne-premier-league/20%Monthly2018-12-12 14:10
https://kosovapost.net/kollqaku-kerkon-sigurime-shendetesore-per-puntoret-ne-sektorin-privat/20%Monthly2018-12-12 14:13
https://kosovapost.net/diplomati-izraelit-marreveshja-e-shekullit-u-perfundua-zbatimi-ne-vitit-2019/20%Monthly2018-12-12 13:41
https://kosovapost.net/skandaloze-ja-si-mashtrojne-marketet-kosovare-produktet-serbe-i-quajne-produkte-kroate/20%Monthly2018-12-12 13:38
https://kosovapost.net/fotografi-e-rralle-kurti-me-ushtaret-e-uck-se-gjate-99-tes/20%Monthly2018-12-12 13:27
https://kosovapost.net/ldk-demanton-ministrin-ismaili-per-shtreterit-ne-qkuk/20%Monthly2018-12-12 13:32
https://kosovapost.net/zvicra-apelon-beni-kujdes-ju-qe-udhetoni-drejte-kosoves/20%Monthly2018-12-12 12:58
https://kosovapost.net/kjo-eshte-menyra-se-si-te-evitoni-antibiotiket-gjate-dimrit/20%Monthly2018-12-12 12:43
https://kosovapost.net/edhe-dy-deputete-te-nisma-s-te-ftuar-per-intervistim-nga-gjykata-speciale/20%Monthly2018-12-12 12:33
https://kosovapost.net/rexhep-hoti-nenshkruan-memorandum-me-kryetarin-e-komunes-se-gjakoves/20%Monthly2018-12-12 12:29
https://kosovapost.net/a-do-ta-ndihmoje-britania-e-madhe-kosoven-me-pajisje-ushtarke/20%Monthly2018-12-12 12:21
https://kosovapost.net/tony-blair-mohon-perfshirjen-ne-projektin-e-kosoves/20%Monthly2018-12-12 12:14
https://kosovapost.net/hoti-kosova-gezon-te-drejten-per-ta-pasur-ushtrine/20%Monthly2018-12-12 11:26
https://kosovapost.net/stormy-daniels-do-ti-paguaje-trumpit-300-mije-dollare/20%Monthly2018-12-12 10:45
https://kosovapost.net/haradinaj-bashkeluftetareve-kemi-kaluar-shume-veshtiresi-edhe-kete-dhembje-do-ta-kalojme-faqebardhe-se-bashku/20%Monthly2018-12-12 10:34
https://kosovapost.net/ministri-ismajli-ligjvenesve-mos-prisni-mrekulli-per-gjashte-muaj/20%Monthly2018-12-12 10:12
https://kosovapost.net/front-i-perbashket-ne-tirane-kunder-lajmeve-te-rreme-fake-news/20%Monthly2018-12-12 10:00
https://kosovapost.net/keds-njofton-per-nderpreje-te-domosdoshme-te-energjise-elektrike/20%Monthly2018-12-12 09:33
https://kosovapost.net/kosova-ka-feste-zgjohet-nen-petkun-e-flamujve-te-shba-se/20%Monthly2018-12-12 09:28
https://kosovapost.net/gatishmeria-per-tiu-pergjigjur-speciales-tregon-per-pafajesine-e-komandanteve/20%Monthly2018-12-12 08:54
https://kosovapost.net/oda-amerikane-pershendet-vendimin-e-korporates-se-sfidave-te-mileniumit-per-programin-kompakt/20%Monthly2018-12-12 08:49
https://kosovapost.net/farat-e-domates-me-te-mira-se-aspirina/20%Monthly2018-12-12 08:39
https://kosovapost.net/vaji-i-kokosit-ben-mrekulli-ne-dhembet-e-juaj/20%Monthly2018-12-12 08:38
https://kosovapost.net/6-metoda-natyrale-per-sherimin-dhe-lehtesimin-e-sinuseve/20%Monthly2018-12-12 08:30
https://kosovapost.net/theresa-may-mund-te-perballet-me-vote-mosbesimi/20%Monthly2018-12-12 08:30
https://kosovapost.net/cfare-cmimi-caktoi-barcelona-per-dembele/20%Monthly2018-12-12 08:28
https://kosovapost.net/ancelotti-befason-me-fjalet-pas-eliminimit-nga-champions-league/20%Monthly2018-12-12 08:14
https://kosovapost.net/pas-haradinajt-ja-cfare-thote-vuciq-per-mogherini/20%Monthly2018-12-12 07:57
https://kosovapost.net/qeverise-i-behet-thirrje-ta-rinegocioje-cefta-n/20%Monthly2018-12-12 07:45
https://kosovapost.net/specialja-institucionet-e-kosoves-e-kane-detyrim-te-bashkepunojne-me-ne/20%Monthly2018-12-12 07:41
https://kosovapost.net/komandanti-i-kfor-it-do-ta-vazhdojme-misionin-tone-ne-kosove/20%Monthly2018-12-12 07:32
https://kosovapost.net/funksionalizimi-i-gjykates-speciale/20%Monthly2018-12-12 07:27
https://kosovapost.net/barcelona-tottenahm-shikoni-notat-e-lojtareve/20%Monthly2018-12-12 07:21
https://kosovapost.net/fillojeni-diten-me-leng-karrote-do-mahniteni-me-rezultatet/20%Monthly2018-12-12 07:19
https://kosovapost.net/veseli-ushtrine-do-ta-bejme-me-perkrahjen-amerikane/20%Monthly2018-12-12 07:13
https://kosovapost.net/parashikimi-i-motit-per-diten-e-sotme-21/20%Monthly2018-12-12 07:09
https://kosovapost.net/sllovakia-kunder-ushtrise-dhe-pavaresise-se-kosoves/20%Monthly2018-12-11 22:41
https://kosovapost.net/liverpooli-fiton-finalen-e-grupit-me-napolin/20%Monthly2018-12-11 22:23
https://kosovapost.net/reuters-proteste-e-papare-gjere-me-tani-ne-shqiperi/20%Monthly2018-12-11 22:18
https://kosovapost.net/moti-neser-ne-kosove-pak-me-diell-e-pak-me-re/20%Monthly2018-12-11 22:10
https://kosovapost.net/senatori-amerikan-nuk-e-di-cilet-jane-me-te-keqinj-iranianet-apo-sauditet/20%Monthly2018-12-11 21:56
https://kosovapost.net/cukur-seriali-me-i-mire-i-vitit-ne-turqi/20%Monthly2018-12-11 21:50
https://kosovapost.net/ushqimet-qe-shkaktojne-fryrjen-e-stomakut/20%Monthly2018-12-11 21:50
https://kosovapost.net/kualifikimet-per-euro-2021-ja-kur-takohen-kosova-dhe-shqiperia/20%Monthly2018-12-11 21:36
https://kosovapost.net/shpend-ahmeti-ne-dialog-vv-nuk-e-perkrah-ldk-kerkon-zgjedhje/20%Monthly2018-12-11 21:23
https://kosovapost.net/viti-2018-po-na-kurorezohet-me-ngjyrat-e-flamurit-amerikan/20%Monthly2018-12-11 21:00
https://kosovapost.net/lajmi-i-fundit/20%Monthly2018-12-11 21:28
https://kosovapost.net/studimi-i-ri-kafeja-mund-ti-sheroje-keto-dy-semundje/20%Monthly2018-12-11 20:43
https://kosovapost.net/thaci-falenderon-shba-te-per-grantin-e-korporates-se-sfidave-te-mijevjecarit/20%Monthly2018-12-11 20:19
https://kosovapost.net/%e2%80%8bpacolli-kosova-eshte-e-bekuar-me-aleancen-me-shba-te/20%Monthly2018-12-11 20:14
https://kosovapost.net/deda-tregon-arsyet-per-largim-nga-politika/20%Monthly2018-12-11 20:06
https://kosovapost.net/gashi-specialja-do-te-ftoje-80-deshmitare-nga-kosova/20%Monthly2018-12-11 19:53
https://kosovapost.net/viti-2018-me-shume-humbje-jete-ne-vendin-e-punes/20%Monthly2018-12-11 19:39
https://kosovapost.net/veseli-jep-nje-tjeter-lajm-nga-amerika-miliona-dollare-shtese-per-kosoven-nga-programi-i-mcc/20%Monthly2018-12-11 19:19
https://kosovapost.net/macron-e-rriti-pagen-minimale-me-100-euro-por-pse-u-dorezua-kaq-lehte/20%Monthly2018-12-11 19:05
https://kosovapost.net/hani-hudher-ne-stomak-bosh-ja-cfare-ndodh-me-organizmin/20%Monthly2018-12-11 18:55
https://kosovapost.net/merkel-e-pret-jashte-theresa-may-t-nuk-i-hapet-dera-e-mercedesit/20%Monthly2018-12-11 18:38
https://kosovapost.net/mimoza-kusari-dhe-ilir-deda-dyshja-e-alternatives-drejt-ndarjes-politike/20%Monthly2018-12-11 18:29
https://kosovapost.net/kastrati-tregon-se-si-xhandarmeria-serbe-po-provokon-shqiptaret-ne-karaceve/20%Monthly2018-12-11 18:16
https://kosovapost.net/kosova-nuk-ka-vene-masa-te-reja-ndaj-serbise-lajmi-dominues-ne-portalet-serbe/20%Monthly2018-12-11 18:01
https://kosovapost.net/problem-ne-nje-fabrike-ne-gjermani-rruget-vershohen-nga-cokollata/20%Monthly2018-12-11 17:49
https://kosovapost.net/kosova-deshtoi-ti-binde-vendet-mike-per-liberalizim/20%Monthly2018-12-11 17:38
https://kosovapost.net/amerika-e-meson-serbine-se-cka-duhet-bere-per-ta-hequr-taksen-e-kosoves/20%Monthly2018-12-11 17:15
https://kosovapost.net/vazhdojne-protestat-ne-shqiperi-bllokohen-akset-kryesore/20%Monthly2018-12-11 17:01
https://kosovapost.net/a-do-ju-jep-fund-qeveria-kumarhanave-ne-kosove-flet-kryeministri-haradinaj-dokumentvideo/20%Monthly2018-12-11 16:13
https://kosovapost.net/keto-qytete-te-kosoves-neser-nuk-do-te-kene-energji-elektrike-2/20%Monthly2018-12-11 16:06
https://kosovapost.net/ministri-tahiri-tregon-arsyen-e-rritjes-se-pagave/20%Monthly2018-12-11 15:58
https://kosovapost.net/burdushit-i-shkojne-huq-hajmalite-shteti-ia-konfiskon-pasurine-3-milioneshe/20%Monthly2018-12-11 15:26
https://kosovapost.net/ismaili-do-ta-kthejme-besimin-e-qytetareve/20%Monthly2018-12-11 15:23
https://kosovapost.net/haradinaj-shokeve-te-luftes-mbahuni-burra-mos-u-trembni-nga-specialja-video/20%Monthly2018-12-11 15:14
https://kosovapost.net/storsve-amerika-eshte-e-perkushtuar-ta-ndihmoje-kosoven-ne-zbutjen-e-dukurive-negative/20%Monthly2018-12-11 15:04
https://kosovapost.net/time-shpalle-xhemal-kashikxhiu-person-i-vitit/20%Monthly2018-12-11 15:23
https://kosovapost.net/hardinaj-mogherinitti-e-shkaterrove-dialogun/20%Monthly2018-12-11 16:47
https://kosovapost.net/macron-i-adresohet-qytetareve-premton-rritje-te-pages/20%Monthly2018-12-11 14:13
https://kosovapost.net/letersia-e-rilindjes/20%Monthly2018-12-11 14:14
https://kosovapost.net/qeveria-ndan-mbi-66-mije-euro-per-shtesat-e-prokuroreve-speciale/20%Monthly2018-12-11 14:01
https://kosovapost.net/hedhet-shorti-per-cerekfinalet-e-kupes-se-kosoves/20%Monthly2018-12-11 13:57
https://kosovapost.net/nderprerje-emergjente-e-energjise-elektrike-ne-kete-qytet-te-kosoves/20%Monthly2018-12-11 13:56
https://kosovapost.net/atdheu/20%Monthly2018-12-11 13:53
https://kosovapost.net/gjykata-speciale-fton-edhe-nje-komandant/20%Monthly2018-12-11 13:22
https://kosovapost.net/solari-i-pergjigjet-deklarates-thumbuese-te-ronaldos/20%Monthly2018-12-11 13:20
https://kosovapost.net/gjukanoviq-paralajmeron-se-cka-mund-te-ndodh-nese-ballkani-perendimor-nuk-hyn-ne-be/20%Monthly2018-12-11 13:10
https://kosovapost.net/11-dhjetori-eshte-dita-e-345-te-e-kalendarit-dita-e-346-t-ne-vitin-e-brishte-dhe-deri-ne-fund-te-vitit-kane-mbetur-edhe-20-dite/20%Monthly2018-12-11 13:11
https://kosovapost.net/pse-qeveria-nuk-i-voton-sot-masat-e-reja-ndaj-serbise/20%Monthly2018-12-11 12:57
https://kosovapost.net/veseli-sot-e-neser-takime-me-senatore-dhe-kongresmene-amerikane/20%Monthly2018-12-11 12:48
https://kosovapost.net/50-per-qind-e-punetoreve-te-sektorit-privat-punojne-pa-kontrata-pune/20%Monthly2018-12-11 12:47
https://kosovapost.net/kosova-ia-kalon-edhe-zvicres/20%Monthly2018-12-11 12:36
https://kosovapost.net/kjo-eshte-fuqia-e-nje-humvee-qe-tash-e-posedon-ushtria-e-kosoves/20%Monthly2018-12-11 12:10
https://kosovapost.net/boksieri-kosovar-ndeshet-me-serbin-e-mposhte-ate-pas-gjate-raundesh/20%Monthly2018-12-11 11:57
https://kosovapost.net/dalin-pamjet-e-para-te-samsung-galaxy-s10/20%Monthly2018-12-11 11:47
https://kosovapost.net/haradinaj-brukseli-nuk-i-ka-degjuar-ankesat-tona-ndaj-serbise/20%Monthly2018-12-11 11:43
https://kosovapost.net/ne-kuvendin-e-kosoves-shtate-zyrtare-me-nga-tri-pozita-pune/20%Monthly2018-12-11 11:31
https://kosovapost.net/rama-studenteve-ejani-te-ulemi-e-te-flasim/20%Monthly2018-12-11 11:26
https://kosovapost.net/sipas-shkenctareve-keto-jane-ushqimet-per-parandalimin-e-renies-se-flokeve/20%Monthly2018-12-11 11:13
https://kosovapost.net/dalin-pamjet-me-dron-nga-protesta-e-studenteve-ne-tirane/20%Monthly2018-12-11 10:56
https://kosovapost.net/gjermania-kerkon-nga-kosova-te-shfuqizoje-taksen-100-per-mallrat-serbe/20%Monthly2018-12-11 10:42
https://kosovapost.net/haxhiu-pralajmerimi-i-haradinajt-eshte-tendence-per-tia-mbyllur-gojen-prokuroreve-special/20%Monthly2018-12-11 10:35
https://kosovapost.net/fsk-do-te-pajiset-edhe-me-27-autoblinda-tjera-amerikane/20%Monthly2018-12-11 10:26
https://kosovapost.net/gazidis-zbulon-planet-gjigante-te-milanit/20%Monthly2018-12-11 10:11
https://kosovapost.net/keto-jane-formacionet-e-mundshme-liverpool-napoli/20%Monthly2018-12-11 10:07
https://kosovapost.net/11-dhjetor/20%Monthly2018-12-11 12:48
https://kosovapost.net/endrit-shala-leshon-urdheres-per-kontrollin-e-tregut/20%Monthly2018-12-11 09:58
https://kosovapost.net/mti-ndalon-shitjen-e-mjeteve-piroteknike-per-te-miturit/20%Monthly2018-12-11 09:43
https://kosovapost.net/zbulohen-arsyet-pse-holanda-kundershtoi-heqjen-e-vizave-per-kosoven/20%Monthly2018-12-11 09:39
https://kosovapost.net/keds-njofton-per-nderprerje-emergjente-ne-kete-qytet/20%Monthly2018-12-11 09:16
https://kosovapost.net/katalonia-para-dorezimit-jordi-sanchez-nuk-durohet-me-keshtu-nuk-jam-i-gatshem-te-humbi-jeten-time/20%Monthly2018-12-11 09:12
https://kosovapost.net/nje-super-lajm-per-futobollin-shqiptare-uefa-hap-thesin-me-para/20%Monthly2018-12-11 09:00
https://kosovapost.net/simiq-heqja-e-dinarit-serb-do-te-thote-te-mos-kete-paqe/20%Monthly2018-12-11 08:50
https://kosovapost.net/formimi-i-ushtrise-se-kosoves-ja-cfare-shkruajne-mediat-amerikane/20%Monthly2018-12-11 09:28
https://kosovapost.net/kjo-eshte-menyra-per-trajtimin-e-dhimbjeve-te-vazhdueshme-te-gjurit/20%Monthly2018-12-11 08:41
https://kosovapost.net/pogba-sdo-te-mund-te-largohet-edhe-po-deshti-vet/20%Monthly2018-12-11 08:28
https://kosovapost.net/rriten-eksportet-e-shqiperise-me-kosoven/20%Monthly2018-12-11 08:20
https://kosovapost.net/ambasadori-gjerman-ka-nje-porosi-per-kosoven-dhe-serbine/20%Monthly2018-12-11 08:03
https://kosovapost.net/masat-sociale-te-macron-do-ti-kushtojne-10-miliarde-euro-buxhetit-te-frances/20%Monthly2018-12-11 07:44
https://kosovapost.net/franca-frymezimi-i-protestave-jelekverdha-ne-bote/20%Monthly2018-12-11 07:41
https://kosovapost.net/kane-dhe-icardi-ne-duart-e-messit-ja-ndeshjet-qe-do-luhen-sonte/20%Monthly2018-12-11 07:33
https://kosovapost.net/veriu-ne-vakuum-institucional/20%Monthly2018-12-11 07:30
https://kosovapost.net/informohuni-para-se-te-pini-kafe/20%Monthly2018-12-11 07:20
https://kosovapost.net/pajaziti-perfshirja-e-presidentit-ne-dialog-avantazh-per-vendin/20%Monthly2018-12-11 07:19
https://kosovapost.net/bosnja-kerkon-perjashtimin-e-kosoves-nga-cefta/20%Monthly2018-12-11 07:11
https://kosovapost.net/parashikimi-i-motit-per-diten-e-sotme-20/20%Monthly2018-12-11 07:07
https://kosovapost.net/ja-lengjet-e-frutave-qe-luftojne-semundjet-e-ndryshme/20%Monthly2018-12-10 22:46
https://kosovapost.net/bernabiq-ku-e-shihni-katastrofen-humanitare/20%Monthly2018-12-10 22:39
https://kosovapost.net/komandanti-i-fsk-se-jep-detaje-rreth-ushtrise-se-kosoves/20%Monthly2018-12-10 22:38
https://kosovapost.net/joshua-fury-nuk-mund-te-ndodh-kjo-eshte-arsyeja/20%Monthly2018-12-10 22:35
https://kosovapost.net/holanda-kunder-liberalizimit-greqia-pro/20%Monthly2018-12-10 22:12
https://kosovapost.net/di-francesco-afer-largimit-nga-roma-conte-shihet-si-zevendesues/20%Monthly2018-12-10 21:57
https://kosovapost.net/haradinaj-ushtria-e-re-e-kosoves-do-ti-sherbej-paqes/20%Monthly2018-12-10 21:41
https://kosovapost.net/ambasadori-gjerman-ne-beograd-thote-se-dialogu-duhet-te-rinis/20%Monthly2018-12-10 21:30
https://kosovapost.net/ja-perse-duhet-te-hani-limon-cdo-dite/20%Monthly2018-12-10 21:17
https://kosovapost.net/fundi-i-nje-historie-te-mrekullueshme-lebron-dhe-wade-sonte-perballen-per-here-te-fundit/20%Monthly2018-12-10 21:05
https://kosovapost.net/shala-serbia-dhe-bosnja-e-hercegovina-te-perdorin-terminrepublika-e-kosoves/20%Monthly2018-12-10 20:49
https://kosovapost.net/behuni-gati-neser-mot-me-bore/20%Monthly2018-12-10 20:35
https://kosovapost.net/kush-ishte-sejda-me-te-cilin-arban-abrashi-e-krahasoi-shpend-ahmetin/20%Monthly2018-12-10 20:02
https://kosovapost.net/be-ja-thote-se-kosova-se-ka-mbeshtetjen-e-aleateve-per-formimin-e-ushtrise/20%Monthly2018-12-10 19:45
https://kosovapost.net/nje-truk-i-thjeshte-per-te-ndalur-renien-e-flokeve-ne-moment-dhe-pa-shpenzime/20%Monthly2018-12-10 19:36
https://kosovapost.net/6-milione-euro-me-shume-per-barna-pas-nderprerjes-se-kontratave-te-demshme/20%Monthly2018-12-10 19:22
https://kosovapost.net/reagon-gani-thaci-enis-qerka-nuk-eshte-shofer-i-imi/20%Monthly2018-12-10 19:11
https://kosovapost.net/macron-dorezohet-perballe-jelekeve-te-verdhe/20%Monthly2018-12-10 18:55
https://kosovapost.net/petroviq-thote-se-dikush-qendron-prapa-ndaljes-se-tij-per-kater-ore-ne-merdare/20%Monthly2018-12-10 18:43
https://kosovapost.net/mungesa-e-dashurise-mund-ta-largoje-valverden-nga-barcelona/20%Monthly2018-12-10 18:38
https://kosovapost.net/5-milione-euro-ne-ligjin-per-obiliqin-ja-ku-do-te-investohen/20%Monthly2018-12-10 18:20
https://kosovapost.net/ministri-i-drejtesise-nuk-e-di-kush-jane-te-akuzuarit-e-gjykates-speciale/20%Monthly2018-12-10 18:14
https://kosovapost.net/ja-menyrat-natyrale-per-te-parandaluar-gripin/20%Monthly2018-12-10 18:02
https://kosovapost.net/thaci-korrupsioni-eshte-armiku-me-i-madh-i-nje-shoqerie-demokratike/20%Monthly2018-12-10 17:49
https://kosovapost.net/qeveria-paralajmeroi-masa-shtese-hahn-kerkon-zgjidhje-te-shpejt-per-taksen/20%Monthly2018-12-10 17:39
https://kosovapost.net/nrecaj-kosova-eshte-ne-faze-te-hershme-te-luftimit-te-korrupsionit/20%Monthly2018-12-10 17:24
https://kosovapost.net/qeveria-planifikon-4-milione-euro-per-blerje-te-autoblindave/20%Monthly2018-12-10 17:12
https://kosovapost.net/foto-e-dites/20%Monthly2018-12-10 16:37
https://kosovapost.net/thenie-e-dites/20%Monthly2018-12-10 16:29
https://kosovapost.net/lekaj-i-kerkoi-keshillit-ministror-te-komunitetit-te-transportit-qe-te-marrin-masa-ndaj-serbise/20%Monthly2018-12-10 15:53
https://kosovapost.net/keto-qytete-neser-nuk-do-te-kene-energji-elektrike-2/20%Monthly2018-12-10 15:51
https://kosovapost.net/kompania-drena-nenshkruan-marreveshje-sponsorizimi-me-klubin-e-xhudos-ipon/20%Monthly2018-12-10 15:46
https://kosovapost.net/alarmon-ministri-serb-kembimi-serbi-kosove-ka-rene-0-milion/20%Monthly2018-12-10 15:41
https://kosovapost.net/turqia-nder-tri-vendet-me-ambicioze-ne-bote-ne-teknologji-ushtarake-kah-po-shkon-ajo/20%Monthly2018-12-10 16:19
https://kosovapost.net/mourinho-kerkon-nje-mbrojtes-ky-eshte-favoriti-per-tu-zgjedhur/20%Monthly2018-12-10 15:25
https://kosovapost.net/nenshkruhet-memorandum-ndermjet-koordinatorit-hoti-dhe-kryetarit-te-komunes-se-klines/20%Monthly2018-12-10 15:19
https://kosovapost.net/mogherini-jep-detaje-se-cfare-do-te-diskutohet-ne-takimin-e-ministrave-te-be-se/20%Monthly2018-12-10 14:50
https://kosovapost.net/qeveria-paralajmeron-vendosjen-e-reciprocitetit-te-plote-ndaj-serbise/20%Monthly2018-12-10 14:49
https://kosovapost.net/nervozohet-me-perkthyesen-xhaferi-godet-tavolinen-dhe-i-thote-fol-shqipvideo/20%Monthly2018-12-10 17:19
https://kosovapost.net/raport-nga-ikd-rreth-600-zyrtare-jane-ne-konflikt-interesi/20%Monthly2018-12-10 15:02
https://kosovapost.net/vazhdon-edhe-sot-gjyqi-per-shefen-financiare-te-huaweit/20%Monthly2018-12-10 14:18
https://kosovapost.net/java-e-fundit-ne-ligen-e-kampioneve/20%Monthly2018-12-10 14:08
https://kosovapost.net/dogana-e-kosoves-ndalon-nje-furgon-me-pije-nga-serbia/20%Monthly2018-12-10 14:07
https://kosovapost.net/cka-po-synon-serbia-me-minoritaret-tane-serb-kosovar/20%Monthly2018-12-10 14:03
https://kosovapost.net/gjuriq-reagon-per-pajisjet-ushtarake-qe-kosoves-i-erdhen-nga-amerika-ja-cfare-paralajmeron/20%Monthly2018-12-10 13:52
https://kosovapost.net/mbreti-filip-pranon-doreheqjet-e-ministrave-te-aleances-se-re-flamande/20%Monthly2018-12-10 13:27
https://kosovapost.net/vuciq-i-hekurt-nuk-i-nenshtrohet-presionit-te-opozites/20%Monthly2018-12-10 13:19
https://kosovapost.net/pogba-po-ndihet-keq-te-mancherster-united-ja-arsyeja/20%Monthly2018-12-10 13:22
https://kosovapost.net/petritsch-be-ja-duhet-te-bisedoje-me-shba-ne-per-ushtrine-e-kosoves/20%Monthly2018-12-10 12:55
https://kosovapost.net/oconnell-kur-flasim-per-ata-qe-cenojne-prokuroret-ne-e-dime-per-kend-po-flasim/20%Monthly2018-12-10 12:50
https://kosovapost.net/takimi-ruci-ivanov-teme-diskutimi-mosdekretimi-i-shqipes/20%Monthly2018-12-10 12:46
https://kosovapost.net/haradinaj-qeveria-do-te-rrite-partneritetin-privat/20%Monthly2018-12-10 12:25
https://kosovapost.net/ismaili-ministria-e-shendetesise-ka-shpetuar-60-milion-euro-nga-blerja-e-barnave/20%Monthly2018-12-10 15:16
https://kosovapost.net/halil-kastrati-dhe-gold-ag-e-nisin-diten-duke-dhuruar-celsat-e-nje-shtepie/20%Monthly2018-12-10 11:53
https://kosovapost.net/instituti-hidrometerologjik-paralajmeron-reshje-te-medha-bore/20%Monthly2018-12-10 11:09
https://kosovapost.net/kosnett-qeveria-te-ndeshkoje-zyrtaret-e-korruptuar/20%Monthly2018-12-10 12:21
https://kosovapost.net/haradinaj-do-ta-ndaloj-perdorimin-e-dinarit-ne-territorin-e-kosovesshkruajn-mediat-serbe/20%Monthly2018-12-10 10:03
https://kosovapost.net/blici-serb-lideret-kosovare-qe-sdo-te-mund-ti-shpetoje-imuniteti-nga-specialja/20%Monthly2018-12-10 10:00
https://kosovapost.net/gjermania-heziton-te-investoje-ne-kosove-per-shkak-te-korrupsionit/20%Monthly2018-12-10 12:30
https://kosovapost.net/perforcimi-i-transparences-dhe-llogaridhenies-eshte-parimore-ne-luftimin-e-korrupsionit/20%Monthly2018-12-10 09:45
https://kosovapost.net/eurostat-veriu-shqiptar-me-i-varferi-ne-europe/20%Monthly2018-12-10 09:16
https://kosovapost.net/kosova-po-formon-ushtrine-por-do-te-habiteni-se-sa-pilot-ka-fsk-ja/20%Monthly2018-12-10 09:05
https://kosovapost.net/shpresoj-shume-te-ruajme-paqen-sociale-ne-gjermani-shihni-francen-sa-veshtire/20%Monthly2018-12-10 08:59
https://kosovapost.net/serbet-ne-panik-ja-cfare-shkruajne-per-automjetet-ushtarake-amerikane-per-ushtrine-e-kosoves/20%Monthly2018-12-10 09:00
https://kosovapost.net/bullgaria-konteston-ekzistimin-e-maqedonishtes-kercenon-me-bllokim-per-ne-nato-dhe-be/20%Monthly2018-12-10 08:50
https://kosovapost.net/barcelona-gjen-ne-angli-zevendesuesin-e-suarezit/20%Monthly2018-12-10 08:44
https://kosovapost.net/studentet-nuk-pranojne-dialog-me-ramen/20%Monthly2018-12-10 08:36
https://kosovapost.net/keto-jane-disa-prej-ushqimeve-me-te-shendetshme-per-zemer/20%Monthly2018-12-10 08:35
https://kosovapost.net/veseli-sot-ne-uashington-takime-me-zyrtare-te-larte-te-shtetit-ne-shtepine-e-bardhe/20%Monthly2018-12-10 08:18
https://kosovapost.net/serbia-ne-flake-rritet-numri-i-protestuesve/20%Monthly2018-12-10 08:29
https://kosovapost.net/jeleket-verdhet-po-mposhtin-macron-sot-takim-krize/20%Monthly2018-12-10 08:37
https://kosovapost.net/mospajtimet-per-rolin-e-presidentit-mbysin-nismat-per-konsensus/20%Monthly2018-12-10 07:56
https://kosovapost.net/sipas-mediave-serbe-be-sot-heq-taksen-ndaj-serbise-dhe-ndalon-ushtrine-e-kosoves/20%Monthly2018-12-10 07:53
https://kosovapost.net/keto-jane-vlerat-shendetesore-te-rrepave/20%Monthly2018-12-10 07:43
https://kosovapost.net/sahatqija-shba-e-perkrahe-formimin-e-ushtrise-se-kosoves/20%Monthly2018-12-10 07:34
https://kosovapost.net/specialja-pritet-ta-trazoje-skenen-politik-ne-vend/20%Monthly2018-12-10 07:22
https://kosovapost.net/parashikimi-i-motit-per-diten-e-sotme-19/20%Monthly2018-12-10 07:15
https://kosovapost.net/shba-per-ushtrine-e-kosoves-do-i-sjellin-edhe-4-helikoptere-javet-e-ardhshme-vijne-autoblindat-mrap/20%Monthly2018-12-09 23:38
https://kosovapost.net/keto-gjera-duhet-ti-dini-per-artilerine-ushtarake-qe-iu-dha-fsk-se/20%Monthly2018-12-09 22:56
https://kosovapost.net/granit-xhaka-vjen-me-nje-deklarate-befasuese-per-arsenalin/20%Monthly2018-12-09 22:29
https://kosovapost.net/qeveria-e-kosoves-tregon-se-a-do-te-kete-masa-te-reja-ndaj-serbise/20%Monthly2018-12-09 22:12
https://kosovapost.net/te-mos-ishin-shba-te-arabia-saudite-per-nje-jave-do-te-fliste-vetem-persisht/20%Monthly2018-12-09 22:05
https://kosovapost.net/kurti-vv-do-te-votoje-transformimin-e-fsk-se-por-ka-nje-shqetesim/20%Monthly2018-12-09 21:51
https://kosovapost.net/fillon-samiti-i-keshillit-te-bashkepunimit-te-gjirit/20%Monthly2018-12-09 21:40
https://kosovapost.net/shala-taksen-ndaj-serbise-mund-ta-bejme-1000-per-qind/20%Monthly2018-12-09 21:29
https://kosovapost.net/heidelberg-qyteti-gjerman-perrallor-qe-e-admironte-gote-dhe-hegel/20%Monthly2018-12-09 21:27
https://kosovapost.net/uji-ka-kete-efekt-te-mahnitshem-tek-femrat/20%Monthly2018-12-09 21:20
https://kosovapost.net/vjen-nje-reagim-i-papritur-per-cmimin-e-larte-te-naftes/20%Monthly2018-12-09 20:55
https://kosovapost.net/vemendje-ja-cfare-po-ndodh-sonte-ne-kryeqytet/20%Monthly2018-12-09 20:39
https://kosovapost.net/neser-ne-kroaci-mbahet-simpoziumi-kushtuar-adem-demacit/20%Monthly2018-12-09 20:16
https://kosovapost.net/ky-mot-do-te-mbizotroje-neser-ne-kosove/20%Monthly2018-12-09 20:01
https://kosovapost.net/keto-jane-22-aplikacionet-qe-ka-hequr-google-nga-play-story/20%Monthly2018-12-09 19:42
https://kosovapost.net/keto-jane-dobite-nga-konsumimi-i-lakres/20%Monthly2018-12-09 19:09
https://kosovapost.net/ky-do-te-jete-ndryshimi-i-ri-per-rimbursimi-e-kuponave-fiskale/20%Monthly2018-12-09 18:59
https://kosovapost.net/keto-jane-24-blindat-nga-amerika-qe-kane-arritur-ne-kosove-per-ushtrine/20%Monthly2018-12-09 18:50
https://kosovapost.net/france-presidenti-macron-do-te-beje-nje-njoftim-te-rendesishem-javen-e-ardhshme/20%Monthly2018-12-09 18:44
https://kosovapost.net/dalin-pamjet-e-24-autoblindave-qe-kane-arritur-ne-kosove-foto/20%Monthly2018-12-09 18:43
https://kosovapost.net/diaspora-nuk-harron-traditat-festojne-kuq-e-zi-dhe-me-veshje-kombetare-foto/20%Monthly2018-12-09 18:29
https://kosovapost.net/rezoluta-e-psd-drejt-deshtimit-pdk-thote-se-eshte-ne-prag-te-miratimit/20%Monthly2018-12-09 18:27
https://kosovapost.net/neser-mblidhet-keshilli-i-bashkimit-evropian-keto-jane-temat-qe-do-te-diskutohen/20%Monthly2018-12-09 18:15
https://kosovapost.net/e-papritur-ky-eshte-ekipi-me-i-dashur-dhe-me-i-urryer-ne-itali/20%Monthly2018-12-09 17:37
https://kosovapost.net/lakra-sheron-kete-semundje/20%Monthly2018-12-09 17:09
https://kosovapost.net/pas-vendosjes-se-takses-ndaj-produkteve-serbe-importi-nga-shqiperia-rritet-per-40/20%Monthly2018-12-09 16:40
https://kosovapost.net/nigeri-mbi-70-milione-persona-jane-analfabete/20%Monthly2018-12-09 16:37
https://kosovapost.net/ceshtja-rohingya-mund-te-zgjidhet-permes-nje-koalicioni-me-te-gjere-global/20%Monthly2018-12-09 16:35
https://kosovapost.net/shefi-i-kabinetit-te-shtepise-se-bardhe-do-te-largohet-nga-posti-ne-fund-te-vitit/20%Monthly2018-12-09 16:32
https://kosovapost.net/grenlande-shkrirja-e-akullit-ne-nivel-te-paprecedent/20%Monthly2018-12-09 16:29
https://kosovapost.net/manchester-city-dhe-real-madrid-ne-gare-per-kete-lojtar/20%Monthly2018-12-09 16:15
https://kosovapost.net/ky-paralajmerim-i-ramush-haradinajt-po-cmend-vuciqin/20%Monthly2018-12-09 16:12
https://kosovapost.net/thaci-ne-malet-e-sharrit-e-haradinaj-ne-bjeshket-e-veriut/20%Monthly2018-12-09 15:40
https://kosovapost.net/keto-do-jene-tri-masat-tjera-qe-qeveria-e-kosoves-do-ia-vendos-serbise/20%Monthly2018-12-09 15:22
https://kosovapost.net/humb-jeten-nje-kembesore-ne-mitrovice/20%Monthly2018-12-09 14:27
https://kosovapost.net/haradinajt-i-kerkohet-qe-ti-shkarkoje-zyrtaret-e-korruptuar/20%Monthly2018-12-09 14:12
https://kosovapost.net/mos-u-lani-me-uje-te-nxehte-ne-dimer-ajo-qe-mund-tju-ndodhe-mund-te-jete-katastrofale/20%Monthly2018-12-09 14:03
https://kosovapost.net/rexha-i-vetevendosjes-ia-krise-ciftelise-video/20%Monthly2018-12-09 13:55
https://kosovapost.net/rama-ia-shtrengon-koken-ramush-haradinajt-foto-2/20%Monthly2018-12-09 13:16
https://kosovapost.net/rama-ia-shtrengon-koken-ramush-haradinajt-foto/20%Monthly2018-12-09 13:11
https://kosovapost.net/kosova-gati-per-ushtri-mberrijne-20-autoblinda-nga-amerika/20%Monthly2018-12-09 12:38
https://kosovapost.net/pas-amerikes-presidenti-thaci-se-bashku-me-djalin-e-tij-relaksohet-ne-bjeshket-e-sharrit/20%Monthly2018-12-09 12:07
https://kosovapost.net/kurti-e-quan-te-deshtuar-qeverine-haradinaj/20%Monthly2018-12-09 11:55
https://kosovapost.net/apelojne-mjeket-mos-i-ekspozoni-femijet-ne-ajer-te-ndotur/20%Monthly2018-12-09 11:33
https://kosovapost.net/dr-mustafa-bajrami-me-nje-mesazh-shume-domethenes-botes-i-ka-ardhur-koha-per-te-ndryshuar/20%Monthly2018-12-09 11:52
https://kosovapost.net/serbia-ne-panik-nga-formimi-i-ushtrise-se-kosoves/20%Monthly2018-12-09 11:25
https://kosovapost.net/kryeministri-i-ketij-shteti-eshte-udheheqesi-me-i-ndjekur-ne-instagram/20%Monthly2018-12-09 11:15
https://kosovapost.net/studentet-deri-te-marten-i-dhene-ultimatum-qeverise/20%Monthly2018-12-09 11:08
https://kosovapost.net/djali-i-deshmorit-te-uck-se-behet-baba-i-nje-djali-te-cilit-i-ve-emrin-e-gjyshit-hero/20%Monthly2018-12-09 11:03
https://kosovapost.net/befason-kengetarja-e-njohur-cmimin-ia-dedikoj-studenteve-ne-proteste/20%Monthly2018-12-09 10:49
https://kosovapost.net/ish-zevendeskryeministrja-serbe-integrimi-i-serbise-ne-be-i-kushtezuar-me-progresin-ne-dialog-me-kosoven/20%Monthly2018-12-09 10:33
https://kosovapost.net/dogana-demanton-lajmin-per-produkte-antikushtetuese/20%Monthly2018-12-09 10:15
https://kosovapost.net/vuciq-frikacak-e-blindon-beogradin/20%Monthly2018-12-09 09:37
https://kosovapost.net/shba-gjenerali-mark-milley-kandidati-i-trump-per-postin-e-shefit-te-shtabit-te-pergjithshem/20%Monthly2018-12-09 09:25
https://kosovapost.net/ky-eshte-reagimi-i-guardiolas-pas-humbjes-se-pare/20%Monthly2018-12-09 09:20
https://kosovapost.net/lajm-i-keq-per-ata-qe-flene-shume/20%Monthly2018-12-09 09:10
https://kosovapost.net/beogradi-ne-kembe-mbi-40-mije-njerez-kerkojne-rrezimin-e-vuciqit/20%Monthly2018-12-09 09:04
https://kosovapost.net/kurti-nuk-ka-qytetare-te-kosoves-qe-nuk-beson-se-vv-mund-ta-luftoje-korrupsionin/20%Monthly2018-12-09 08:58
https://kosovapost.net/remi-flet-pas-fteses-qe-mori-nga-specialja-ja-cka-thote/20%Monthly2018-12-09 08:47
https://kosovapost.net/shpend-ahmeti-harron-zbukurimin-e-prishtines/20%Monthly2018-12-09 08:37
https://kosovapost.net/sot-shenohet-dita-kunder-korrupsionit/20%Monthly2018-12-09 08:13
https://kosovapost.net/statistike-ku-messi-i-vetem-le-prapa-juventusin-reali-liverpoolin-psg-dhe-gjigantet-tjere-te-evropes/20%Monthly2018-12-09 08:09
https://kosovapost.net/keto-do-jene-temperaturat-e-sotme/20%Monthly2018-12-09 07:13
https://kosovapost.net/familjaret-kerkojne-drejtesi-per-19-vjecarin-qe-nderroj-jete-ne-qkuk/20%Monthly2018-12-09 07:09
https://kosovapost.net/keto-ngjarje-do-te-zhvillohen-sot-ne-kosove/20%Monthly2018-12-09 07:00
https://kosovapost.net/presidenca-e-qeveria-fshehin-kontratat-per-lobim/20%Monthly2018-12-08 22:15
https://kosovapost.net/ky-do-te-jete-moti-neser-ne-kosove/20%Monthly2018-12-08 22:08
https://kosovapost.net/pas-demit-gjigant-nga-australia-ju-prezantojme-vicin-me-te-vogel-ne-bote/20%Monthly2018-12-08 21:52
https://kosovapost.net/mesazh-emocionues-i-intelektualeve-per-grupin-e-kumanoves/20%Monthly2018-12-08 21:26
https://kosovapost.net/aplikacioni-qe-ju-ndihmon-te-kontrolloni-femijet-tuaj/20%Monthly2018-12-08 21:06
https://kosovapost.net/kjo-gjuhe-pritet-te-dominoje-ne-bote/20%Monthly2018-12-08 21:04
https://kosovapost.net/mbreti-selman-e-kishte-ftuar-katari-mori-vendimin-e-vet/20%Monthly2018-12-08 21:00
https://kosovapost.net/real-madridi-me-fitime-enorme-nga-biletat-e-superfinales-river-plate-boca-juniors/20%Monthly2018-12-08 20:49
https://kosovapost.net/putin-i-pergjigjet-ciprasit-per-ate-pune-duhet-pyetur-turqia/20%Monthly2018-12-08 20:38
https://kosovapost.net/cagliari-permbys-rezultatin-me-nente-lojtare-dhe-barazon-me-romen/20%Monthly2018-12-08 20:28
https://kosovapost.net/kongresisti-amerikan-kosova-e-serbia-te-bejne-perpjekje-per-paqe/20%Monthly2018-12-08 20:19
https://kosovapost.net/analisti-gjoni-ia-kujton-presidentit-thaci-se-blairi-eshte-keshilltar-i-vuciqit/20%Monthly2018-12-08 19:36
https://kosovapost.net/u-shtire-i-paafte-11-vite-kosovari-ia-merr-zvicres-gati-gjysme-milioni-franga/20%Monthly2018-12-08 19:27
https://kosovapost.net/rama-takohet-me-presidentin-erdogan/20%Monthly2018-12-08 19:14
https://kosovapost.net/krasniqi-per-taksen-ndaj-serbise-kosova-nuk-ka-shkelur-parimet-e-cefta-s/20%Monthly2018-12-08 19:04
https://kosovapost.net/keto-jane-vetite-shendetesore-te-rrepave/20%Monthly2018-12-08 18:55
https://kosovapost.net/bie-importi-nga-serbia-e-bosnja-rritet-ai-nga-rusia/20%Monthly2018-12-08 18:45
https://kosovapost.net/jeleket-e-verdhe-ia-mesyjne-holandes-vet-kryeministri-ne-mbeshtetje-te-tyre/20%Monthly2018-12-08 18:43
https://kosovapost.net/de-jong-refuzon-te-transferohet-ne-psg/20%Monthly2018-12-08 18:32
https://kosovapost.net/bllokimi-i-rruges-hani-i-elezit-kacanik-krijon-kolona-te-gjata-dhe-pasiguri/20%Monthly2018-12-08 18:15
https://kosovapost.net/javen-tjeter-behemi-me-ushtri/20%Monthly2018-12-08 18:02
https://kosovapost.net/erdogan-evropes-ke-rene-ne-provimin-e-demokracise-po-i-shkele-te-drejtat-dhe-lirite-e-njeriut/20%Monthly2018-12-08 18:02
https://kosovapost.net/andreas-zagklis-sekretar-i-ri-i-pergjithshem-i-fiba-s/20%Monthly2018-12-08 17:46
https://kosovapost.net/kosnett-shkelesit-e-ligjit-ne-burg-dhe-konfiskim-te-pasurise-per-ata-qe-e-fituan-paligjshem/20%Monthly2018-12-08 17:36
https://kosovapost.net/neser-pastrohet-kjo-lagje-e-malisheves/20%Monthly2018-12-08 17:23
https://kosovapost.net/ende-nuk-dihet-a-vlejne-doreheqjet-e-kater-kryetareve-serb/20%Monthly2018-12-08 17:03
https://kosovapost.net/kurti-varferia-po-e-godet-mitrovicen/20%Monthly2018-12-08 16:54
https://kosovapost.net/dortmundi-fiton-derbin-ndaj-schalkes/20%Monthly2018-12-08 16:42
https://kosovapost.net/populli-turk-i-eshte-pergjigjur-thirrjes-ne-ndihme-per-civilet-ne-jemen/20%Monthly2018-12-08 16:29
https://kosovapost.net/liverpool-fiton-dhe-rremben-vendin-e-pare-ne-premierlige/20%Monthly2018-12-08 16:11
https://kosovapost.net/policia-ua-ndalon-hyrjen-afro-100-grekeve/20%Monthly2018-12-08 15:59
https://kosovapost.net/ferdinand-man-utd-i-vitit-2008-me-i-mire-se-man-city-aktual/20%Monthly2018-12-08 15:50
https://kosovapost.net/mulla-osmani-i-reagon-jakup-krasniqit-bac-dihet-se-modeli-i-aplikimit-te-fese-ne-kosove-ka-qene-shembull-per-rajonin/20%Monthly2018-12-08 15:41
https://kosovapost.net/vendimi-i-haradinajt-familjeve-me-asistence-sociale-u-hiqen-shpenzimet-e-ujit/20%Monthly2018-12-08 15:22
https://kosovapost.net/ushqimet-qe-nuk-bene-ti-konsumojne-femijet/20%Monthly2018-12-08 15:09
https://kosovapost.net/ferizaj-i-bashkohet-prishtines-dhe-drites-ne-cerekfinale-te-kupes/20%Monthly2018-12-08 14:54
https://kosovapost.net/bakiu-perball-studenteve-gjithkush-ka-humbur/20%Monthly2018-12-08 14:43
https://kosovapost.net/kamioni-me-veze-nga-serbia-tenton-te-futet-ne-kosove-reagon-dogana/20%Monthly2018-12-08 14:29
https://kosovapost.net/ambasadori-kosnett-viziton-kendin-amerikan-ne-prishtine/20%Monthly2018-12-08 14:10
https://kosovapost.net/presidenti-thaci-takohet-me-tony-blair-bisedojne-per-dialogun-dhe-marreveshjen-me-serbine/20%Monthly2018-12-08 14:04
https://kosovapost.net/efektet-e-para-te-takses-limaj-e-shala-vizitojne-nje-kompani-qe-hapi-vende-pune/20%Monthly2018-12-08 13:53
https://kosovapost.net/rinia-kosovare-zhgenjimin-per-vizat-e-kthen-ne-shprese/20%Monthly2018-12-08 13:35
https://kosovapost.net/evropa-ne-kembe-analize-e-frikshme-e-gazetes-britanike-per-francen-macron-ka-humbur-kontrollin-mbi-shtetin/20%Monthly2018-12-08 13:29
https://kosovapost.net/prishtina-nuk-po-e-shijon-dominimin-ne-kosove/20%Monthly2018-12-08 13:14
https://kosovapost.net/haradinaj-paralajmeron-masa-edhe-me-te-rrepta-se-taksa-100/20%Monthly2018-12-08 12:54
https://kosovapost.net/a-po-ndodhe-revolucion-i-ri-ne-france-dhe-ceshte-levizja-e-xhaketave-te-verdha/20%Monthly2018-12-08 12:53
https://kosovapost.net/pa-nje-zgjidhje-per-ndotjen-e-larte-te-ajrit/20%Monthly2018-12-08 12:43
https://kosovapost.net/njihuni-me-dobite-e-pabesueshme-te-luleshtrydhes/20%Monthly2018-12-08 12:33
https://kosovapost.net/perurohet-stadiumi-i-malisheves-vitin-e-ardhshem-do-te-ndertojme-pishine-gjysem-olimpike/20%Monthly2018-12-08 12:16
https://kosovapost.net/jeleket-e-verdhe-kane-vershuar-edhe-belgjiken-revolucioni-francez-po-perhapet-ne-gjithe-evropen/20%Monthly2018-12-08 12:11
https://kosovapost.net/milani-interesohet-per-dy-sulmuesit-e-liverpoolit/20%Monthly2018-12-08 12:07
https://kosovapost.net/trump-do-te-prezantoje-kandidatin-per-shef-i-shtabit-te-pergjithshem/20%Monthly2018-12-08 11:50
https://kosovapost.net/zvicra-injoron-ultimatumin-e-be-se-per-firmosjen-e-traktatit-te-bashkepunimit/20%Monthly2018-12-08 11:47
https://kosovapost.net/kryeministri-holandez-te-gjithe-ne-mbajme-jeleke-te-verdhe/20%Monthly2018-12-08 11:33
https://kosovapost.net/qeveria-kritikon-oek-un-per-mosorganzim-te-panairit-ne-qendren-qe-kushtoi-4-milione-por-ne-hotel/20%Monthly2018-12-08 11:25
https://kosovapost.net/tillerson-trump-i-padisiplinuar-dhe-nuk-e-do-leximin/20%Monthly2018-12-08 11:14
https://kosovapost.net/deda-paralajmeron-largimin-refuzoj-te-jem-pjese-e-kesaj-lloj-politike/20%Monthly2018-12-08 11:01
https://kosovapost.net/ajna-jusic-femije-i-luftes-femijeria-dhe-shkolla-nuk-ishin-te-kendshme/20%Monthly2018-12-08 10:53
https://kosovapost.net/papa-francesku-lideri-i-pare-qe-do-te-vizitoje-gadishullin-arabik/20%Monthly2018-12-08 10:31
https://kosovapost.net/ska-liberalizim-te-vizave-kerkohet-doreheqja-e-dhurata-hoxhes-dhe-te-tjereve/20%Monthly2018-12-08 10:25
https://kosovapost.net/mrekullia-e-futbollit-i-tere-stadiumi-ne-kembe-per-lojtarin-e-skuadres-rivale/20%Monthly2018-12-08 10:03
https://kosovapost.net/bytyqi-gjendja-ne-arsim-spermiresohet-duke-ia-hedhur-fajin-njeri-tjetrit/20%Monthly2018-12-08 09:49
https://kosovapost.net/kurti-vuciqi-do-te-shohe-se-cka-jep-kosova-jo-vetem-fillimisht-por-paraprakisht/20%Monthly2018-12-08 09:42
https://kosovapost.net/kur-jeni-me-ftohje-konsumoni-keto-ushqime/20%Monthly2018-12-08 09:27
https://kosovapost.net/mbyllet-per-qarkullim-rruga-kacanik-hani-i-elezit/20%Monthly2018-12-08 09:06
https://kosovapost.net/rritja-ekonomike-4-7-seshte-per-mburrje-proceset-politike-shkak-qe-kjo-te-mosarrihet/20%Monthly2018-12-08 10:18
https://kosovapost.net/limaj-nisma-e-psd-ja-jane-pajtuar-per-disa-ceshtje-rreth-dialogut-pret-konsensus-te-gjere/20%Monthly2018-12-08 08:40
https://kosovapost.net/mediat-serbe-vazhdojne-me-cmenduri-kosova-blen-ne-shba-4-miliarde-dollare-arme/20%Monthly2018-12-08 08:32
https://kosovapost.net/ende-ka-femije-te-paregjistruar-ne-kosove-sipas-kryqit-te-kuq-video/20%Monthly2018-12-08 08:26
https://kosovapost.net/komunat-veriore-pa-kryetar-e-pa-zgjedhje/20%Monthly2018-12-08 08:11
https://kosovapost.net/shi-e-rrufe-ne-bregdetin-shqiptar/20%Monthly2018-12-08 08:06
https://kosovapost.net/ky-do-te-jete-moti-sot-ne-kosove-2/20%Monthly2018-12-08 08:02
https://kosovapost.net/juventus-barazon-rekordin-e-psg/20%Monthly2018-12-07 22:40
https://kosovapost.net/haradinaj-pas-ushtrise-kosova-ne-nato/20%Monthly2018-12-07 22:36
https://kosovapost.net/kurti-ushtria-me-14-dhjetor-reagimi-i-nato-s-nuk-ishte-befasi/20%Monthly2018-12-07 22:30
https://kosovapost.net/ky-do-te-jete-moti-per-kete-vikend/20%Monthly2018-12-07 22:12
https://kosovapost.net/mpj-e-kosoves-thote-se-ka-qene-cak-i-sulmit-kibernetik/20%Monthly2018-12-07 21:58
https://kosovapost.net/vuciq-nuk-eshte-i-lumtur-me-deklaratat-e-ambasadorit-kosnett/20%Monthly2018-12-07 21:45
https://kosovapost.net/unitedi-i-gatshem-te-ofroje-rreth-45-milione-euro-per-pochettinon/20%Monthly2018-12-07 21:36
https://kosovapost.net/holande-aktivisti-i-vetmuar-nuk-heq-dore-nga-protesta-kunder-izraelit/20%Monthly2018-12-07 21:24
https://kosovapost.net/ministri-grek-i-mbrojtjes-kerkon-ndihmen-e-popullit-per-te-blere-anije-luftarake/20%Monthly2018-12-07 21:11
https://kosovapost.net/ky-eshte-kushti-i-ri-qe-gjermania-i-vendosi-serbise-per-anetaresimin-e-saj-ne-be/20%Monthly2018-12-07 21:00
https://kosovapost.net/heather-nauert-zgjidhet-ambasadore-e-shba-se-ne-okb/20%Monthly2018-12-07 20:52
https://kosovapost.net/zmadhimi-i-prostates-trajtimi-me-ilace-dhe-kur-duhet-operuar/20%Monthly2018-12-07 20:41
https://kosovapost.net/halil-kastrati-e-ben-me-banese-veteranin-e-luftes-ne-kumanove/20%Monthly2018-12-07 20:30
https://kosovapost.net/rusia-e-quan-shqetesuese-situaten-ne-kosove/20%Monthly2018-12-07 20:16
https://kosovapost.net/kadri-veseli-ushtria-e-kosoves-me-model-amerikan/20%Monthly2018-12-07 20:06
https://kosovapost.net/serbia-e-bosnia-i-shpallin-lufte-kibernetike-kosoves/20%Monthly2018-12-07 21:09
https://kosovapost.net/ajri-i-prishtines-sonte-i-rrezikshem/20%Monthly2018-12-07 19:53
https://kosovapost.net/opec-ule-prodhimin-a-pritet-te-rritet-cmimi-i-naftes-ne-kosove/20%Monthly2018-12-07 19:47
https://kosovapost.net/limaj-te-rinjve-nese-keni-problem-me-qeverine-ndryshojeni-por-mos-hiqni-dore-nga-shteti/20%Monthly2018-12-07 19:35
https://kosovapost.net/paraziti-ngjites-qe-perhapet-permes-ujit/20%Monthly2018-12-07 19:25
https://kosovapost.net/ronaldo-tregon-dallimin-mes-tij-dhe-cristianos/20%Monthly2018-12-07 19:10
https://kosovapost.net/gecaj-meritat-per-ushtrine-nuk-i-ka-haradinaj/20%Monthly2018-12-07 18:55
https://kosovapost.net/nga-120-deputete-vetem-14-ne-sallen-e-kuvendit-te-kosoves/20%Monthly2018-12-07 18:47
https://kosovapost.net/6-ore-proteste-para-ministrise-se-arsimit-studentet-nuk-terhiqen/20%Monthly2018-12-07 18:36
https://kosovapost.net/osmani-krenare-qe-ne-krye-te-cdu-se-eshte-serish-nje-grua/20%Monthly2018-12-07 18:15
https://kosovapost.net/rexhep-selimi-kosova-te-ece-perpara-serbise-le-ti-dale-flaka-video/20%Monthly2018-12-07 18:11
https://kosovapost.net/ia-vendosi-taksen-por-kosova-blen-gjak-ne-serbi/20%Monthly2018-12-07 18:09
https://kosovapost.net/nje-buton-i-shtypur-gabim-i-kushton-google-me-10-milione-euro/20%Monthly2018-12-07 17:48
https://kosovapost.net/pse-po-mbahet-peng-marreveshja-per-tregeti-te-lire-kosove-turqi/20%Monthly2018-12-07 17:45
https://kosovapost.net/deputetet-debatojne-por-nuk-e-votojne-buxhetin-2019/20%Monthly2018-12-07 17:40
https://kosovapost.net/oak-kerkon-nga-zrre-uljen-e-cmimit-te-energjise-elektrike-prej-50-perqind-per-bukepjekesit/20%Monthly2018-12-07 17:24
https://kosovapost.net/pse-jargavitemi-gjate-gjumit/20%Monthly2018-12-07 17:12
https://kosovapost.net/aleatja-e-merkelit-merr-kreun-e-cdu-se/20%Monthly2018-12-07 16:57
https://kosovapost.net/keto-qytete-neser-nuk-do-te-kene-energji-elektrike/20%Monthly2018-12-07 16:09
https://kosovapost.net/jo-zero-por-nje-mal-problemesh-me-fqinjet/20%Monthly2018-12-07 16:07
https://kosovapost.net/asambleisti-rrahmani-pyet-kryetarin-ahmeti-ku-i-fshehe-170-mije-euro-per-tregun-e-qytetit-dokument/20%Monthly2018-12-07 17:05
https://kosovapost.net/rrisni-femijet-tuaj-thyejini-telefonat/20%Monthly2018-12-07 14:58
https://kosovapost.net/lamtumira-e-fundit-me-lote-ne-sy-e-angela-merkel/20%Monthly2018-12-07 16:41
https://kosovapost.net/a-u-eshte-ndare-buxhet-veteraneve-per-2019-tregon-ministri-i-financave/20%Monthly2018-12-07 13:54
https://kosovapost.net/krasniqi-proamerikanizmi-i-shqiptareve-dhe-islamofobia-neofashiste-acaron-evropianet/20%Monthly2018-12-07 14:03
https://kosovapost.net/muharremaj-studenteve-ushtria-behet-me-14-dhjetor-do-ta-festojme-te-gjithe/20%Monthly2018-12-07 14:18
https://kosovapost.net/zyrtare-lojtari-i-kombetares-shqiptare-transferohet-tek-gjiganti-i-premierliges/20%Monthly2018-12-07 13:30
https://kosovapost.net/mpj-madagaskari-nuk-e-ka-terhequr-njohjen-serbia-po-ben-perseri-propagande/20%Monthly2018-12-07 13:23
https://kosovapost.net/ministri-hamza-perplaset-me-deputetin-e-ldk-se/20%Monthly2018-12-07 12:20
https://kosovapost.net/ministria-e-kultures-se-kosoves-unesco-s-lahuta-eshte-e-jona/20%Monthly2018-12-07 13:22
https://kosovapost.net/shihni-cfare-bejne-tifozet-kur-luka-modriq-del-nga-stadiumi-video/20%Monthly2018-12-07 12:09
https://kosovapost.net/mbi-90-mije-xhamia-te-turqise-organizojne-aksion-per-mbledhjen-e-ndihmave-per-jemenin/20%Monthly2018-12-07 12:04
https://kosovapost.net/ambasada-e-shba-ve-i-dhuron-vetura-e-kompjutere-ministrise-se-brendshme/20%Monthly2018-12-07 11:49
https://kosovapost.net/reagon-ovl-e-uck-se-nuk-jemi-kunder-drejtesise-por-jemi-kunder-gjykates-speciale/20%Monthly2018-12-07 11:41
https://kosovapost.net/daciq-ka-nje-lajm-te-hidhur-per-kosoven-ja-per-cfare-e-ka-fjalen/20%Monthly2018-12-07 11:18
https://kosovapost.net/ky-qytet-do-te-mbetet-pa-energji-elektrike/20%Monthly2018-12-07 11:11
https://kosovapost.net/ne-shba-kryeparlamentari-veseli-merr-perkrahje-per-ushtrine/20%Monthly2018-12-07 11:04
https://kosovapost.net/hoti-nese-dikujt-duhet-ti-ndalohet-ushtria-atehere-kjo-vlen-per-serbine/20%Monthly2018-12-07 10:44
https://kosovapost.net/euro-arrin-piken-me-te-ulet-ne-11-vjet-bie-nen-124-leke/20%Monthly2018-12-07 10:29
https://kosovapost.net/parlamenti-i-ukraines-i-jep-fund-miqesise-dhe-bashkepunimit-me-rusine/20%Monthly2018-12-07 10:15
https://kosovapost.net/koncepti-i-islamit-mbi-floren-dhe-faunen/20%Monthly2018-12-07 14:49
https://kosovapost.net/haradinaj-i-vendosur-ushtria-votohet-me-14-dhjetor/20%Monthly2018-12-07 09:59
https://kosovapost.net/president-pse-nuk-e-nenshkruani-marreveshjen-per-tregti-te-lire-me-turqine/20%Monthly2018-12-07 11:13
https://kosovapost.net/vlora-dumoshi-iu-del-ne-krahe-te-rinjve/20%Monthly2018-12-07 10:00
https://kosovapost.net/dorezohet-agim-bahtiri-nuk-hapet-ura-e-ibrit-me-shakiren/20%Monthly2018-12-07 09:14
https://kosovapost.net/djaloshi-kerkon-selfie-me-putinin-shikojeni-reagimin-e-presidentit-rus-video/20%Monthly2018-12-07 09:05
https://kosovapost.net/cfare-i-mungon-manchester-cityt-tregon-hazard/20%Monthly2018-12-07 09:02
https://kosovapost.net/heather-nauert-pritet-te-emerohet-ambasadore-e-shba-ve-ne-okb/20%Monthly2018-12-07 08:58
https://kosovapost.net/spalleti-jep-lajmin-e-keq-para-derbit-me-juventusin/20%Monthly2018-12-07 08:57
https://kosovapost.net/simiq-ushtria-e-kosoves-eshte-e-papranueshme-per-serbet/20%Monthly2018-12-07 08:46
https://kosovapost.net/shba-te-pershendesin-vendimin-qe-shqiperia-te-kryesoje-osbe-ne-me-2020-en/20%Monthly2018-12-07 08:39
https://kosovapost.net/ja-pse-nuk-duhet-ti-ndahemi-kafese-turke/20%Monthly2018-12-07 08:36
https://kosovapost.net/i-jepet-lamtumira-e-fundit-george-h-w-bush/20%Monthly2018-12-07 08:32
https://kosovapost.net/pasaportat-me-te-fuqishme-ne-bote-ne-kete-vend-radhitet-ajo-e-kosoves/20%Monthly2018-12-07 08:51
https://kosovapost.net/oda-e-mjekeve-ua-kerkon-30-euro-pacienteve-qe-ankohen-ne-sherbime-shendetesore/20%Monthly2018-12-07 08:28
https://kosovapost.net/hysaj-nis-bisedimet-me-chelsean/20%Monthly2018-12-07 08:24
https://kosovapost.net/kosova-pas-nje-jave-do-ta-kete-ushtrine-thote-ish-komandanti-i-fsk-se/20%Monthly2018-12-07 08:18
https://kosovapost.net/qeveria-bllokon-veprimet-per-zgjedhje-ne-veri/20%Monthly2018-12-07 08:12
https://kosovapost.net/ky-eshte-fruti-qe-pastron-gjakun-dhe-melcine-foto/20%Monthly2018-12-07 08:02
https://kosovapost.net/protestat-ne-france-shenojne-renie-drastike-te-popullaritetit-te-presidentit-macron/20%Monthly2018-12-07 08:07
https://kosovapost.net/bosch-pse-sduhet-te-kete-ushtri-nje-vend-i-pavarur/20%Monthly2018-12-07 07:45
https://kosovapost.net/moti-sot-dhe-gjate-vikendit-14/20%Monthly2018-12-07 07:40
https://kosovapost.net/haradinaj-hahn-me-kerkoi-falje-per-vizat/20%Monthly2018-12-07 08:12
https://kosovapost.net/zjarr-i-madh-tek-qendra-tregtare-albi-mall-ne-prishtine/20%Monthly2018-12-06 22:33
https://kosovapost.net/kadri-veseli-pritet-ne-camp-dodge-kampi-kryesor-bashkepunues-i-fsk-se-video/20%Monthly2018-12-06 22:18
https://kosovapost.net/nderprerja-e-takimit-te-cefta-s-limaj-sqaron-cfare-ndodhi-ne-mbledhje/20%Monthly2018-12-06 22:04
https://kosovapost.net/haziri-nuk-po-ndertojme-ushtri-te-vertete-pasojat-do-ti-bartim-ne-e-me-se-paku-qeveria/20%Monthly2018-12-06 21:54
https://kosovapost.net/per-dhembe-me-te-bardhe-perdorni-keto-ushqime/20%Monthly2018-12-06 21:47
https://kosovapost.net/surroi-nuk-i-ben-nder-askujt-te-ve-ne-dyshim-voten-per-transformimin-e-fsk-se/20%Monthly2018-12-06 21:33
https://kosovapost.net/stoltenberg-i-drejtohet-haradinajt-me-zoteri-ndersa-vuciqit-me-president/20%Monthly2018-12-06 21:27
https://kosovapost.net/kosova-humbe-edhe-nje-deputete-te-2-korrikut/20%Monthly2018-12-06 21:32
https://kosovapost.net/foshnjat-po-diagnostifikohen-gabimisht-me-alergji-qumeshtore/20%Monthly2018-12-06 21:01
https://kosovapost.net/kosnett-flet-per-ceshtjen-e-shkembimit-te-territoreve-eshte-keqkuptuar-mesazhi-i-shba-se/20%Monthly2018-12-06 20:38
https://kosovapost.net/haradinaj-zbulon-premtimin-e-madh-qe-i-beri-psd-ja/20%Monthly2018-12-06 20:25
https://kosovapost.net/trajneri-ndjen-keqardhje-per-taulant-xhaken-po-sakrifikohet-shume-per-skuadren/20%Monthly2018-12-06 20:13
https://kosovapost.net/moti-neser-ne-kosove-6/20%Monthly2018-12-06 19:58
https://kosovapost.net/berisha-kosova-do-ta-formoje-ushtrine-nuk-mund-te-mbetemi-peng-i-beogradit-video/20%Monthly2018-12-06 19:49
https://kosovapost.net/komandant-remi-i-ftuari-i-pare-nga-gjykata-speciale/20%Monthly2018-12-06 19:41
https://kosovapost.net/isufi-ushtria-e-kosoves-do-te-jete-partner-i-nato-s-ne-mision-per-paqe-ne-bote-video/20%Monthly2018-12-06 19:21
https://kosovapost.net/e-konfirmon-edhe-pacolli-shba-ja-po-na-perkrahe-per-ushtrine/20%Monthly2018-12-06 19:20
https://kosovapost.net/ldk-ja-e-vv-ja-me-vendim-te-perbashket/20%Monthly2018-12-06 19:11
https://kosovapost.net/nderpritet-seanca-per-te-vazhduar-neser/20%Monthly2018-12-06 18:54
https://kosovapost.net/veseli-takoi-homologen-e-tij-te-iowa-s-linda-upmeyer-dhe-drejtues-tjere-te-ketij-shteti/20%Monthly2018-12-06 18:47
https://kosovapost.net/thaci-ne-londer-flet-per-dialogun-dhe-transformimin-e-fsk-se-ne-ushtri/20%Monthly2018-12-06 19:51
https://kosovapost.net/shkencetaret-realizojne-projekt-madhor-per-diagnostifikimin-e-semundjeve-te-rralla/20%Monthly2018-12-06 18:21
https://kosovapost.net/metoda-shume-te-ashpra-ndaj-emigracionit-ne-amerike/20%Monthly2018-12-06 18:22
https://kosovapost.net/deshton-mbledhja-e-cefta-s-ne-prishtine-e-kundershton-delegacioni-kosovar/20%Monthly2018-12-06 18:09
https://kosovapost.net/lajm-i-madh-shba-perkrahe-formimin-e-ushtrise-perkunder-deklaratave-te-sekretarit-te-nato-s/20%Monthly2018-12-06 17:41
https://kosovapost.net/numer-rekord-i-fluturimeve-ne-evrope-mbi-nje-miliard-njerez-kane-fluturuar-me-aeroplane/20%Monthly2018-12-06 17:31
https://kosovapost.net/besa-ramaj-ne-aspektin-afatgjate-kosoves-i-konvenon-themelimi-i-ushtrise/20%Monthly2018-12-06 17:30
https://kosovapost.net/zevendesministri-i-fsk-se-ramadani-po-qendron-per-vizite-zyrtare-ne-letoni/20%Monthly2018-12-06 17:18
https://kosovapost.net/yjet-qe-mund-te-transferohen-falas-veren-e-ardhshme/20%Monthly2018-12-06 17:11
https://kosovapost.net/perderisa-ne-france-jeleket-e-verdhe-po-bejne-kerdi-ne-shqiperi-studentet-kane-vershuar-sheshet-cka-eshte-duke-ndodhe-ne-vendin-e-shqiponjave/20%Monthly2018-12-06 16:55
https://kosovapost.net/vazhdojne-protestat-masive-te-studenteve-ne-shqiperi-u-bashkohen-edhe-fytyra-publike/20%Monthly2018-12-06 16:24
https://kosovapost.net/28-deputete-ne-kuvendin-e-shqiperise-rrezikojne-te-humbin-mandatet/20%Monthly2018-12-06 16:09
https://kosovapost.net/serwer-kritikon-nato-n-per-qendrimin-ndaj-transformimit-te-fsk-se/20%Monthly2018-12-06 15:57
https://kosovapost.net/haradinaj-ushtria-do-te-behet-me-14-dhjetor-nato-nuk-eshte-kunder-kosoves/20%Monthly2018-12-06 15:51
https://kosovapost.net/keto-qytete-te-kosoves-neser-nuk-do-te-kene-energji-elektrike/20%Monthly2018-12-06 15:46
https://kosovapost.net/limaj-ambasadorit-hungarez-e-padrejte-qe-kosovaret-te-mbahen-te-izoluar/20%Monthly2018-12-06 15:28
https://kosovapost.net/forcohet-leku-bien-euroja-dhe-dollari/20%Monthly2018-12-06 15:09
https://kosovapost.net/shkencetaret-provojne-testin-e-ri-qe-do-te-shpetoje-mijera-jete/20%Monthly2018-12-06 15:05
https://kosovapost.net/neser-takimi-i-trete-turqi-shba-flasin-per-sirine/20%Monthly2018-12-06 14:27
https://kosovapost.net/akf-shenon-15-vjetorin-e-themelimit/20%Monthly2018-12-06 14:30
https://kosovapost.net/haradinaj-stoltenbergut-ne-telefon-ushtrine-do-ta-bejme-dhe-pike/20%Monthly2018-12-06 14:15
https://kosovapost.net/serish-provokon-mustafa-nano-prape-thote-se-nena-e-skenderbeut-ishte-shkine/20%Monthly2018-12-06 15:06
https://kosovapost.net/trajkoviq-ndihem-me-e-sigurt-ne-prishtine-sesa-ne-veri-te-mitrovices/20%Monthly2018-12-06 13:54
https://kosovapost.net/heqja-e-qimeve-nga-hunda-i-ka-keto-pasoja/20%Monthly2018-12-06 13:37
https://kosovapost.net/shba-do-te-dergoje-luftanije-ne-detin-e-zi/20%Monthly2018-12-06 13:35
https://kosovapost.net/interi-shpreson-ta-ze-kete-vend-ne-torino/20%Monthly2018-12-06 13:29
https://kosovapost.net/stoltenberg-bisedon-me-haradinajn-dhe-vuciqin/20%Monthly2018-12-06 13:29
https://kosovapost.net/rusia-kerkon-themelimin-e-asociacionit-te-komunave-serbe/20%Monthly2018-12-06 13:24
https://kosovapost.net/sbashk-e-mbeshtet-programin-nacional-per-rinine/20%Monthly2018-12-06 13:20
https://kosovapost.net/ministri-berisha-nuk-mund-te-presim-deri-ne-pafundesi-per-ushtrine/20%Monthly2018-12-06 12:46
https://kosovapost.net/ministri-i-financave-premton-zhvillim-ekonomik-deri-ne-4-7-per-qind/20%Monthly2018-12-06 13:15
https://kosovapost.net/vetevendosje-nuk-e-perkrahe-buxhetin-e-vitit-2019/20%Monthly2018-12-06 12:38
https://kosovapost.net/roli-i-ulemase-ndaj-regjimeve-tiranike/20%Monthly2018-12-06 12:30
https://kosovapost.net/kosova-hulumton-tregjet-ne-rajon-per-zevendesimin-e-prodhimeve-nga-serbia/20%Monthly2018-12-06 12:16
https://kosovapost.net/fjala-shqiponje-zgjidhet-si-fjala-me-e-mire-e-vitit-ne-zvicer/20%Monthly2018-12-06 14:20
https://kosovapost.net/zgjidhja-sipas-pacollit-veriu-zone-ekonomike-gjysma-kosoves-gjysma-serbise-qeverisja-nga-nje-i-trete/20%Monthly2018-12-06 12:00
https://kosovapost.net/neser-e-pasneser-mbyllet-rruga-kacanik-hani-i-elezit/20%Monthly2018-12-06 11:44
https://kosovapost.net/haradinaj-nuk-zbrapset-pavaresisht-paralajmerimeve-te-nato-s-thote-kosova-do-ta-formoje-ushtrine/20%Monthly2018-12-06 11:39
https://kosovapost.net/kryeministri-haradinaj-duhet-te-angazhohemi-per-arsim-te-mirfillte/20%Monthly2018-12-06 11:24
https://kosovapost.net/keds-njofton-per-nderpreje-te-domosdoshme-te-energjise-elektrike-ne-keto-qytete/20%Monthly2018-12-06 10:43
https://kosovapost.net/deputeti-konjufca-tregon-pse-deshtoi-liberalizimi-kush-jane-pergjegjesit/20%Monthly2018-12-06 10:16
https://kosovapost.net/ldk-kerkon-votimin-e-rezolutes-nuk-merr-vota-per-te-hyre-ne-rend-te-dites/20%Monthly2018-12-06 09:57
https://kosovapost.net/cdu-dhe-trashegimia-e-merkelit/20%Monthly2018-12-06 10:46
https://kosovapost.net/pele-flet-per-messin-ja-si-e-vlereson/20%Monthly2018-12-06 09:40
https://kosovapost.net/grupi-i-kumanoves-hyne-ne-greve/20%Monthly2018-12-06 09:36
https://kosovapost.net/demonstratat-e-jelekeve-te-verdhe-ne-foto/20%Monthly2018-12-06 09:29
https://kosovapost.net/deputetet-e-pozites-mungojne-ne-seance/20%Monthly2018-12-06 09:32
https://kosovapost.net/bernabiq-kercenon-kosoven-me-perdorimin-e-ushtrise-analistet-e-perjashtojne-si-opsion/20%Monthly2018-12-06 09:21
https://kosovapost.net/alsar-ne-shqiperi-organizoi-simpoziumin-nderkombetar-shkencor-qyteterimi-osman/20%Monthly2018-12-06 09:13
https://kosovapost.net/vuciq-flet-per-planet-e-serbise-ne-raport-me-kosoven/20%Monthly2018-12-06 09:04
https://kosovapost.net/a-eshte-e-mundur-per-vendet-perfshirese-te-perkujtojne-bashke-lufterat-e-ballkanit/20%Monthly2018-12-06 08:55
https://kosovapost.net/miliarderi-qe-ka-100-vjet-por-cdo-dite-shkon-ne-pune/20%Monthly2018-12-06 08:49
https://kosovapost.net/mos-lesho-pe-ramush-haradinaj/20%Monthly2018-12-06 10:13
https://kosovapost.net/209-paciente-ne-kliniken-emergjente-vetem-per-24-ore/20%Monthly2018-12-06 08:25
https://kosovapost.net/ja-per-sa-kohe-rikuperohet-zemra-pas-lenies-se-duhanit/20%Monthly2018-12-06 08:24
https://kosovapost.net/gazsjellesi-tap-do-te-lehtesoje-kalimin-nga-qymyri-tek-gazi-ne-ballkanin-perendimor/20%Monthly2018-12-06 08:17
https://kosovapost.net/studentet-shqiptare-me-shpenzimet-me-te-larta-ne-evrope/20%Monthly2018-12-06 08:12
https://kosovapost.net/ne-suedi-mbahet-takimi-i-paqes-per-luften-ne-jemen/20%Monthly2018-12-06 08:00
https://kosovapost.net/70-milione-euro-per-pensione-te-veteraneve-per-11-muaj/20%Monthly2018-12-06 07:54
https://kosovapost.net/qeveria-me-pese-prioritete-strategjike-per-vitin-2019/20%Monthly2018-12-06 07:43
https://kosovapost.net/chelsea-ben-humbjen-e-pare-te-sezonit-ja-cfare-thote-sarri/20%Monthly2018-12-06 07:33
https://kosovapost.net/daciq-paralajmeron-cnjohje-te-tjera-te-pavarsise-se-kosoves/20%Monthly2018-12-06 07:25
https://kosovapost.net/rezolutat-nuk-ia-marrin-anen-thacit-ne-dialog/20%Monthly2018-12-06 07:17
https://kosovapost.net/si-ta-mbroni-melcine/20%Monthly2018-12-06 07:13
https://kosovapost.net/moti-sot-dhe-ditet-e-ardhshme-8/20%Monthly2018-12-06 07:09
https://kosovapost.net/barcelona-kalon-tutje-ne-kupen-e-mbretit/20%Monthly2018-12-05 22:48
https://kosovapost.net/konsumoni-mandarina-keto-jane-vlerat-e-tyre-ushqyese/20%Monthly2018-12-05 22:36
https://kosovapost.net/cfare-fshihet-pas-lidhjes-magjike-me-niperit-dhe-mbesat-tezes-i-vjen-era-nene/20%Monthly2018-12-05 22:20
https://kosovapost.net/me-serbine-nuk-negocohet-me-klane-e-grupe-poltroniste-por-me-ekspert-e-politika-kompetente-shteterore/20%Monthly2018-12-05 21:55
https://kosovapost.net/xherdan-shaqiri-vulos-fitoren-e-liverpool-perballe-burnley-video/20%Monthly2018-12-05 21:54
https://kosovapost.net/ymeri-vetevendosje-mban-inat-me-psdne-andaj-nuk-po-e-pranon-rezoluten/20%Monthly2018-12-05 21:36
https://kosovapost.net/stoltenberg-nato-njeh-progresin-e-maqedonise-i-ben-thirrje-kuvendit-te-perfundoj-procesin-video/20%Monthly2018-12-05 21:29
https://kosovapost.net/berisha-thote-se-per-ndarjen-e-kosoves-degjoi-per-here-te-pare-ne-vitin-1992-ideja-u-ringjall-ne-vitin-2005/20%Monthly2018-12-05 21:16
https://kosovapost.net/kosova-po-behet-edhe-me-nje-stadium-te-nivelit-nderkombetar/20%Monthly2018-12-05 21:03
https://kosovapost.net/shqiperia-zyrtarisht-kandidate-per-kryesimin-e-osbe-se/20%Monthly2018-12-05 20:49
https://kosovapost.net/martial-barazon-rezultatin-video/20%Monthly2018-12-05 20:41
https://kosovapost.net/shkodran-mustafi-shenon-ndaj-manchester-united-video/20%Monthly2018-12-05 20:36
https://kosovapost.net/vlerat-shendetesore-te-limonit/20%Monthly2018-12-05 20:32
https://kosovapost.net/ky-do-te-jete-moti-per-neser/20%Monthly2018-12-05 20:20
https://kosovapost.net/haradinaj-e-rama-behen-bashke-sonte-per-kete-arsye-foto/20%Monthly2018-12-05 20:05
https://kosovapost.net/suhareka-ndreze-qirinje-per-ish-presidentin-amerikane/20%Monthly2018-12-05 19:52
https://kosovapost.net/george-w-bush-perlotet-derisa-i-thote-lamtumire-babait-te-tij-video/20%Monthly2018-12-05 19:41
https://kosovapost.net/endrit-shala-homologut-boshnjak-nese-doni-marreveshje-tregtare-me-kosoven-duhet-ta-njihni-si-shtet/20%Monthly2018-12-05 19:28
https://kosovapost.net/stoltenberg-per-ushtrine-mfsk-kosova-ka-te-drejte-te-marre-vendime-te-tilla/20%Monthly2018-12-05 19:14
https://kosovapost.net/miratimin-e-rezolutes-per-dialogun-e-ndaloi-thaci/20%Monthly2018-12-05 19:01
https://kosovapost.net/ministri-i-bosnjes-do-ti-kerkojme-komisionit-evropian-ta-ndeshkoje-kosoven/20%Monthly2018-12-05 18:46
https://kosovapost.net/juventus-me-transferim-70-milionesh-ne-janar/20%Monthly2018-12-05 18:33
https://kosovapost.net/limaj-smundet-shteti-me-i-rregullu-krejt-punet/20%Monthly2018-12-05 18:19
https://kosovapost.net/obama-perkujdeset-per-ulesen-e-thacit/20%Monthly2018-12-05 18:02
https://kosovapost.net/islamo-fobia-nje-absurditet/20%Monthly2018-12-05 17:50
https://kosovapost.net/shala-tregon-deri-kur-do-te-mbetet-ne-fuqi-taksa-100/20%Monthly2018-12-05 17:32
https://kosovapost.net/thaci-dhe-merkel-ulen-afer-ne-ceremonine-mortore-te-bushit-te-vjeter/20%Monthly2018-12-05 17:09
https://kosovapost.net/serbet-po-e-do-edhe-lahuten-shqiptare-hajna-dhe-rrenacake-te-vertete-reagon-shqiperia/20%Monthly2018-12-05 17:20
https://kosovapost.net/basha-ne-mbeshtetje-te-protestuesve-mos-u-dorezoni-beteja-do-fitohet/20%Monthly2018-12-05 16:50
https://kosovapost.net/be-dhe-shba-i-vendosin-kusht-kosoves-taksen-100-ose-ushtrine/20%Monthly2018-12-05 16:25
https://kosovapost.net/shperthim-i-madh-ne-itali-dhjetera-te-plagosur-itali-nga-shperthimi-i-karburantit/20%Monthly2018-12-05 16:28
https://kosovapost.net/ushtria-e-kosoves-moska-krijon-pasoja-serioze-ne-ballkan/20%Monthly2018-12-05 16:40
https://kosovapost.net/nenshkruhet-marreveshje-ndermjet-koordinatorit-hoti-dhe-komunes-se-suharekes/20%Monthly2018-12-05 15:59
https://kosovapost.net/keds-paralajmeron-per-nderprerje-te-energjise-elektrike-ne-keto-qytete/20%Monthly2018-12-05 16:51
https://kosovapost.net/zv-ministri-ramadani-reagon-ndaj-deklarates-se-nato-s/20%Monthly2018-12-05 16:03
https://kosovapost.net/ministri-serb-i-mbrojtjes-i-ankohet-be-se-per-ushtrine-e-kosoves/20%Monthly2018-12-05 15:51
https://kosovapost.net/eshte-arrestuar-komandanti-i-ushtrise-se-bosnjes-e-hercegovines-gjeneral-ramiz-drekovic/20%Monthly2018-12-05 15:30
https://kosovapost.net/deputeti-gjerman-kosoves-duhet-ti-hiqen-vizat-le-te-jete-e-barabarte-me-shtetet-tjera/20%Monthly2018-12-05 15:12
https://kosovapost.net/savceviq-i-shqetesuar-per-takimin-kosove-mali-i-zi-do-jete-e-rrezikshme-me-keq-se-me-sebrine/20%Monthly2018-12-05 14:56
https://kosovapost.net/bujqit-paralajmerojne-kosova-nuk-do-te-mbuloje-as-10-perqind-te-grurit-vitin-e-ardhshem/20%Monthly2018-12-05 14:50
https://kosovapost.net/kryeministri-haradinaj-priti-ne-takim-ambasadorin-kelly/20%Monthly2018-12-05 14:50
https://kosovapost.net/haradinaj-ftohet-ne-shtepine-e-jakovljeviq-bisedojne-per-taksen/20%Monthly2018-12-05 14:15
https://kosovapost.net/nato-e-paralajmeron-kosoven-nese-e-beni-ushtrine-do-perballeni-me-pasoja/20%Monthly2018-12-05 14:15
https://kosovapost.net/ushtrine-e-kosoves-e-kundershton-edhe-rusia/20%Monthly2018-12-05 14:08
https://kosovapost.net/feriz-hoti-pas-hitit-te-kenges-se-abedin-rexha-duet-me-syle-hotin/20%Monthly2018-12-05 14:02
https://kosovapost.net/genjeshtra-e-radhes-nga-serbia-thote-se-eshte-mbyllur-aeroporti-i-prishtines/20%Monthly2018-12-05 13:37
https://kosovapost.net/mbreti-selman-fton-emirin-e-katarit-ne-takimin-e-39-te-unionit-te-vendeve-te-gjirit/20%Monthly2018-12-05 13:19
https://kosovapost.net/keto-jane-48-vendet-ku-kosvaret-qe-nga-tani-mund-te-udhetojne-pa-viza/20%Monthly2018-12-05 16:25
https://kosovapost.net/haradinaj-serbise-kosova-po-krijon-ushtri-per-ta-ruajtur-paqen-e-jo-per-ta-okupuar-territorin-e-saj/20%Monthly2018-12-05 13:13
https://kosovapost.net/brnabiq-kercenon-kosoven-me-lufte-nese-formohet-ushtria-e-kosoves/20%Monthly2018-12-05 12:58
https://kosovapost.net/bayerni-e-kritikon-juventusin/20%Monthly2018-12-05 12:54
https://kosovapost.net/ministri-shala-i-vendosur-taksen-nuk-e-heqim-pavaresisht-presionit-nderkombetar/20%Monthly2018-12-05 12:34
https://kosovapost.net/bernabiq-kercenon-me-perdorim-te-ushtrise-se-serbise-ndaj-formimit-te-ushtrise-se-kosoves/20%Monthly2018-12-05 12:34
https://kosovapost.net/republika-ceke-e-mbeshtet-kosoven-dhe-forcen-e-sigurise-se-kosoves/20%Monthly2018-12-05 12:30
https://kosovapost.net/roma-transferon-tre-lojtare-ne-janar/20%Monthly2018-12-05 12:16
https://kosovapost.net/bernabiq-tregon-sa-milione-ne-muaj-humbe-serbia-nga-taksa-100-per-qind/20%Monthly2018-12-05 12:14
https://kosovapost.net/a-demtohet-zemra-nga-ushqimi-ne-oret-e-vona/20%Monthly2018-12-05 12:09
https://kosovapost.net/haradinaj-i-pathyeshem-ndaj-takses-kete-ua-kerkon-edhe-prodhuesve-vendore/20%Monthly2018-12-05 11:39
https://kosovapost.net/zyrtare-milani-emeron-drejtorin-e-ri-te-klubit-foto/20%Monthly2018-12-05 11:23
https://kosovapost.net/kryetari-i-suharekes-muharremaj-iu-siguron-qytetareve-te-tij-trajtim-cilesor-ne-spitalin-e-prizrenit/20%Monthly2018-12-05 11:31
https://kosovapost.net/turqia-dalengadale-po-shtrihet-edhe-ne-ujerat-e-amerikes-latine/20%Monthly2018-12-05 11:09
https://kosovapost.net/futbollisti-shqiptar-firmos-me-olimpiakosin/20%Monthly2018-12-05 11:01
https://kosovapost.net/qeveria-franceze-pezulloi-taksat-shtese-per-karburante/20%Monthly2018-12-05 10:45
https://kosovapost.net/maurici-ripertrine-marredheniet-diplomatike-me-katarin/20%Monthly2018-12-05 10:41
https://kosovapost.net/zrre-previligjon-veriun-zbret-cmimin-e-energjise/20%Monthly2018-12-05 10:34
https://kosovapost.net/nderprerje-e-domosdoshme-e-energjise-ne-prishtine/20%Monthly2018-12-05 10:24
https://kosovapost.net/kush-do-ti-kompensoje-qytetaret-qe-paguajne-per-energjine-e-shpenzuar-ne-veri/20%Monthly2018-12-05 10:23
https://kosovapost.net/grabovci-rrefen-disa-ngjarje-nga-jeta-rinore/20%Monthly2018-12-05 10:15
https://kosovapost.net/rusia-do-te-vazhdoje-te-armatoset-deri-ne-vitin-2027/20%Monthly2018-12-05 10:02
https://kosovapost.net/sholtes-be-ti-kete-parasysh-pasojat-per-mosliberalizim-te-vizave-per-kosoven/20%Monthly2018-12-05 09:56
https://kosovapost.net/kontigjenti-me-barna-te-gjysmehenes-se-kuqe-turke-hyne-ne-gaze/20%Monthly2018-12-05 09:48
https://kosovapost.net/vjen-reagimi-i-trump-per-revoltat-shkaterrimtare-ne-paris/20%Monthly2018-12-05 09:47
https://kosovapost.net/mattis-koreja-e-veriut-kercenimi-serioz-per-shba-ne/20%Monthly2018-12-05 09:40
https://kosovapost.net/shba-te-pas-27-vitesh-hapin-mision-diplomatik-ne-somali/20%Monthly2018-12-05 09:32
https://kosovapost.net/per-here-te-pare-vendoset-pompa-e-insulines-ne-kliniken-e-endokrinologjise-te-qkuk-ut/20%Monthly2018-12-05 09:31
https://kosovapost.net/keto-jane-tre-ushqimet-kryesore-qe-i-pastrojne-mushkrite/20%Monthly2018-12-05 09:12
https://kosovapost.net/rrefimi-i-berishes-miqesia-me-george-h-w-bush-trashegimia-me-e-shkelqyer/20%Monthly2018-12-05 09:02
https://kosovapost.net/koordinatori-hoti-takohet-me-drejtoret-e-shkollave-ne-komunen-e-ferizajt/20%Monthly2018-12-05 08:38
https://kosovapost.net/sot-ora-e-pare-e-mesimit-i-kushtohet-raporteve-kosove-shba/20%Monthly2018-12-05 08:26
https://kosovapost.net/kur-ia-ktheni-shpinen-zotit-dhe-e-shkelni-popullin-as-be-ja-dhe-askush-nuk-iu-done/20%Monthly2018-12-05 08:28
https://kosovapost.net/skriniar-ka-mision-te-veshtire-te-ndaloje-cristiano-ronaldon/20%Monthly2018-12-05 08:09
https://kosovapost.net/vetem-38-kamione-me-mallra-per-dy-jave-nga-serbia-kane-hyre-ne-kosove/20%Monthly2018-12-05 07:59
https://kosovapost.net/opozita-kerkon-zgjedhje-te-parakohshme/20%Monthly2018-12-05 07:55
https://kosovapost.net/sot-ne-kosove-dite-zie-per-george-h-w-bush-ne-kosove/20%Monthly2018-12-05 07:49
https://kosovapost.net/qeveria-e-kosoves-fillon-punen-me-nje-minute-heshtje-per-bushin/20%Monthly2018-12-05 07:34
https://kosovapost.net/keto-jane-vetite-sheruese-te-cajit-me-gjethe-ulliri/20%Monthly2018-12-05 07:30
https://kosovapost.net/forbes-shpall-100-grate-me-te-fuqishme-te-botes-kryeson-angela-merkel/20%Monthly2018-12-05 07:28
https://kosovapost.net/gani-dreshaj-tregon-fajtorin-per-mosliberalizim-te-vizave/20%Monthly2018-12-05 07:24
https://kosovapost.net/moti-sot-dhe-ditet-ne-vazhdim-3/20%Monthly2018-12-05 07:20
https://kosovapost.net/serbise-po-i-behet-presion-qe-ta-njoh-kosoven/20%Monthly2018-12-04 22:52
https://kosovapost.net/pas-protestave-qeveria-franceze-pezullon-shtrenjtimin-e-karburanteve/20%Monthly2018-12-04 22:37
https://kosovapost.net/gjendet-vogelushi-i-cili-ka-humbur-per-te-treten-here/20%Monthly2018-12-04 22:19
https://kosovapost.net/zgjedhjet-pika-kryesore-e-rezolutes-se-opozites/20%Monthly2018-12-04 22:09
https://kosovapost.net/zeka-brukseli-na-denoi-me-mosliberalizim-vetem-pse-jemi-myslimane/20%Monthly2018-12-05 08:28
https://kosovapost.net/palmer-maqedonia-do-te-behet-anetare-e-30-te-e-nato-s-deri-ne-vitin-2020/20%Monthly2018-12-04 21:47
https://kosovapost.net/aksident-ne-veternik-te-prishtines-foto/20%Monthly2018-12-04 21:34
https://kosovapost.net/keni-pucrra-pas-veshit-ja-arsyet-perse-shfaqen/20%Monthly2018-12-04 21:18
https://kosovapost.net/shkencetari-i-nasa-s-alienet-mund-te-kene-ardhur-ne-toke/20%Monthly2018-12-04 21:14
https://kosovapost.net/budapesti-shpallet-nikoqir-i-kampionatit-boteror-ne-atletike-ne-vitin-2023/20%Monthly2018-12-04 21:02
https://kosovapost.net/bisedimet-per-paqen-ne-jemen-do-te-nisin-te-enjten-ne-suedi/20%Monthly2018-12-04 20:48
https://kosovapost.net/trumpnese-nuk-ka-pakt-me-kinenune-jam-njeriu-i-tarifave/20%Monthly2018-12-04 20:35
https://kosovapost.net/vuciq-i-kerkon-shba-se-te-shfrytezoje-ndikimin-e-saj-te-prishtina/20%Monthly2018-12-04 20:22
https://kosovapost.net/lama-kundershton-presidentin-thaci-ende-jam-ne-detyre/20%Monthly2018-12-04 20:05
https://kosovapost.net/deliu-e-kuptoj-mllefin-e-qytetareve-kosova-i-permbushi-kriteret-per-liberalizim/20%Monthly2018-12-04 19:48
https://kosovapost.net/hoti-qeveria-zhgenjeu-edhe-brukselin-le-ta-marrin-pergjegjesine-per-deshtimet/20%Monthly2018-12-04 19:42
https://kosovapost.net/selmanaj-per-nenshkrimet-ishte-veprim-teknik-ska-te-beje-me-falsifikimin-kuorumin-do-ta-bejme/20%Monthly2018-12-04 19:34
https://kosovapost.net/france-qeveria-ben-hap-prapa-para-kerkeses-se-jelekeve-te-verdhe/20%Monthly2018-12-04 19:26
https://kosovapost.net/opozites-i-ben-thirrje-veseli-qe-ti-bashkohet-ekipit-dialogues-me-serbine/20%Monthly2018-12-04 19:11
https://kosovapost.net/juncker-anulon-viziten-ne-paris-per-shkak-te-protestave/20%Monthly2018-12-04 18:58
https://kosovapost.net/qeni-asesi-ti-ndahet-ish-presidentit-bush-ja-cfare-ben-tani/20%Monthly2018-12-04 18:43
https://kosovapost.net/protestat-anulojne-konferencen-per-shtyp-te-bin-selman-ne-algjeri/20%Monthly2018-12-04 18:11
https://kosovapost.net/kdi-inkurajon-partite-parlamentare-te-arrijne-konsensusin-politik-per-dialogun-kosove-serbi/20%Monthly2018-12-04 18:10
https://kosovapost.net/kusari-lila-perdorimi-i-nenshkrimit-nga-ldk-ja-eshte-shkelje-e-rende-e-ligjit/20%Monthly2018-12-04 18:02
https://kosovapost.net/kina-ndalon-importimin-e-naftes-dhe-gazit-natyror-nga-shba/20%Monthly2018-12-04 17:46
https://kosovapost.net/veseli-nuk-lejoj-te-demtohet-imazhi-i-kuvendit/20%Monthly2018-12-04 17:36
https://kosovapost.net/haxhiu-qeveria-nuk-do-te-jap-llogari-per-shkak-te-aventurave-te-thacit/20%Monthly2018-12-04 17:21
https://kosovapost.net/seanca-e-jashtezakonshme-deda-tregon-se-a-u-falsifikuan-nenshkrimet/20%Monthly2018-12-04 17:05
https://kosovapost.net/kuvendi-ne-lomsh-brenda-1-ore-dy-mbledhje-te-kryesise/20%Monthly2018-12-04 16:33
https://kosovapost.net/kengetarja-qe-mban-gjalle-gjithe-vitin-ndjenjen-kombetare-foto/20%Monthly2018-12-04 16:37
https://kosovapost.net/ambasadori-rus-ne-beograd-krijimi-i-ushtrise-se-kosoves-destabilizon-rajonin/20%Monthly2018-12-04 15:48
https://kosovapost.net/keto-jane-4-arsyet-pse-ju-dalin-pucrrat-e-medha-pas-veshit/20%Monthly2018-12-04 15:34
https://kosovapost.net/cikalleshi-shenon-golin-e-14-te-ne-kupen-e-turqise-video/20%Monthly2018-12-04 15:33
https://kosovapost.net/rama-taksa-nje-klithme-qe-duhet-degjuar/20%Monthly2018-12-04 15:27
https://kosovapost.net/me-iniciativen-e-kryeparlamentarit-veseli-eurodeputetet-i-dergojne-leter-keshillit-evropian-per-heqje-te-vizave/20%Monthly2018-12-04 15:10
https://kosovapost.net/22-deputete-te-parlamentit-evropian-kerkojne-liberalizimin-e-vizave-per-kosoven/20%Monthly2018-12-04 15:12
https://kosovapost.net/kuvendi-mbane-seance-te-jashtezakonshme-video/20%Monthly2018-12-04 14:54
https://kosovapost.net/haradinaj-beson-se-hahn-ia-huqi-per-vizat-thote-se-ende-ka-shprese/20%Monthly2018-12-04 14:49
https://kosovapost.net/haradinaj-e-quan-nderhyrje-ne-agjenden-shteterore-seancen-e-thirrur-nga-opozita/20%Monthly2018-12-04 14:35
https://kosovapost.net/lideri-psd-se-shpendahmeti-bashkekryesues-i-ekipit-negociator-ne-dialogun-me-serbine/20%Monthly2018-12-04 14:36
https://kosovapost.net/pacolli-pranon-kopjen-e-letrave-kredenciale-nga-ambasadori-i-ri-amerikan/20%Monthly2018-12-04 14:13
https://kosovapost.net/fajon-e-konfirmon-heqja-e-vizave-per-kosoven-nuk-eshte-ne-rend-te-dites-se-be-se/20%Monthly2018-12-04 14:18
https://kosovapost.net/giroud-me-shqiperine-kemi-gjithmone-ndeshje-te-veshtira/20%Monthly2018-12-04 13:44
https://kosovapost.net/qeveria-ia-garanton-gruas-se-ish-presidentit-rugova-1-mije-euro-veture-dhe-shofer/20%Monthly2018-12-04 13:41
https://kosovapost.net/vetevendosje-kryeminister-ndalni-plackitjet-ne-telekomin-e-kosoves-video/20%Monthly2018-12-04 13:55
https://kosovapost.net/situata-ne-veri-te-mitrovices-e-qete-gjykata-funksionon-pa-probleme/20%Monthly2018-12-04 13:20
https://kosovapost.net/vuciq-i-ankohet-shba-se-per-kosoven-cfare-kerkon/20%Monthly2018-12-04 12:56
https://kosovapost.net/thaci-merr-pjese-ne-varrimin-e-ish-presidentit-george-h-w-bush/20%Monthly2018-12-04 12:49
https://kosovapost.net/basketbollisteve-nga-beogradi-nuk-u-lejohet-hyrja-ne-kosove-policia-jep-detaje/20%Monthly2018-12-04 12:45
https://kosovapost.net/koordinatori-hoti-nis-takimet-me-drejtoret-e-shkollave/20%Monthly2018-12-04 12:21
https://kosovapost.net/keds-njofton-per-nderprerje-emergjente-te-energjise-ne-keto-vende/20%Monthly2018-12-04 12:15
https://kosovapost.net/mustafa-reagon-per-shkarkimin-e-ambasadores-alma-lama/20%Monthly2018-12-04 12:07
https://kosovapost.net/komiteti-i-uefa-s-miraton-garat-e-3-ta-te-klubeve-te-sezonit-2021-2022/20%Monthly2018-12-04 11:56
https://kosovapost.net/mosrespektim-mpb-e-gjermanise-sherben-mish-derri-gjate-konferences-islame/20%Monthly2018-12-04 11:50
https://kosovapost.net/basketbollisteve-te-partizanit-nuk-iu-lejohet-te-hyjne-ne-kosove/20%Monthly2018-12-04 11:47
https://kosovapost.net/ky-gol-shpallet-me-i-bukuri-i-vitit-ne-serie-a-video/20%Monthly2018-12-04 11:29
https://kosovapost.net/hoxha-ne-bruksel-be-ja-te-mos-mbaje-te-izoluar-qytetaret-e-kosoves/20%Monthly2018-12-04 11:23
https://kosovapost.net/shefja-e-kabinetit-te-hahnit-jemi-te-zhgenjyer-per-mos-heqjen-e-takses/20%Monthly2018-12-04 11:23
https://kosovapost.net/nga-sot-ministria-e-financave-bene-transparent-buxhetin/20%Monthly2018-12-04 11:26
https://kosovapost.net/cfare-po-zihet-a-po-behet-gati-pdk-tia-kendoj-kengen-e-rrezimit-qeverise-haradinaj/20%Monthly2018-12-04 11:19
https://kosovapost.net/bahtiri-bashkimi-i-mitrovices-do-te-ndodhe-qeveria-te-veproje-sa-me-shpejte/20%Monthly2018-12-04 11:00
https://kosovapost.net/taksa-100-per-qind-serbia-dhe-bosnja-nuk-marrin-pjese-ne-konferencen-e-cefta-s/20%Monthly2018-12-04 10:50
https://kosovapost.net/gjuriq-mund-te-kemi-lufte-te-re-me-shqiptaret/20%Monthly2018-12-04 10:33
https://kosovapost.net/ldk-e-shqetesuar-per-mos-liberalizim-te-vizave-kerkon-seance-te-jashtezakonshme/20%Monthly2018-12-04 10:30
https://kosovapost.net/lengu-natyral-qe-ndihmon-te-luftoni-semundjet-e-zemres/20%Monthly2018-12-04 10:20
https://kosovapost.net/nderron-jete-ish-presidenti-i-barcelones/20%Monthly2018-12-04 10:19
https://kosovapost.net/ja-si-votoi-gazetari-i-kosoves-per-topin-e-arte-foto/20%Monthly2018-12-04 10:14
https://kosovapost.net/simiq-stuhi-ekonomike-po-behet-mbi-serbet-ne-kosove/20%Monthly2018-12-04 10:03
https://kosovapost.net/vuciq-i-shqetesuar-nese-shiqet-taksa-e-behet-ushtria-do-te-kete-pasoja-katastrofike/20%Monthly2018-12-04 10:03
https://kosovapost.net/veseli-takohet-me-ambasadorin-e-ri-te-shba-se-philip-kosnett/20%Monthly2018-12-04 09:45
https://kosovapost.net/tre-kryetare-komunash-permbushin-9-nga-108-premtimet-e-bera/20%Monthly2018-12-04 09:38
https://kosovapost.net/zeka-me-kete-politike-nuk-mundemi-me-shku-as-ne-komoran/20%Monthly2018-12-04 09:37
https://kosovapost.net/thaci-shpall-te-merkuren-dite-zie-ne-nderim-te-ish-presidentit-george-h-w-bush/20%Monthly2018-12-04 09:23
https://kosovapost.net/trump-premton-te-flase-me-putin-per-armatimin-e-madh-dhe-pa-kontroll/20%Monthly2018-12-04 09:16
https://kosovapost.net/cka-ndodh-nese-merrni-llojin-e-gabuar-te-gjakut/20%Monthly2018-12-04 09:09
https://kosovapost.net/vuciq-refuzoi-propozimin-e-hahn-per-kosoven/20%Monthly2018-12-04 08:37
https://kosovapost.net/haradinaj-takon-shqiptaret-e-komunave-te-veriut-i-siguron-ata-do-ti-adresoje-shqetesimet-e-tyre/20%Monthly2018-12-04 08:28
https://kosovapost.net/shtatevjecari-merr-22-milione-dollare-nga-youtube/20%Monthly2018-12-04 08:35
https://kosovapost.net/nato-diskuton-konfrontimin-ne-detin-e-zi-traktatin-e-raketave/20%Monthly2018-12-04 08:14
https://kosovapost.net/kushtetuesja-nuk-e-zgjidh-ngercin-ne-kqz/20%Monthly2018-12-04 08:11
https://kosovapost.net/lufta-ndaj-cnjohjes-kurth-i-serbise-per-kosoven/20%Monthly2018-12-04 07:50
https://kosovapost.net/babai-i-luka-modriq-e-emocionon-te-gjithe-me-deklaraten-e-tij/20%Monthly2018-12-04 07:44
https://kosovapost.net/sot-vazhdon-seanca-e-kuvendit-te-kosoves/20%Monthly2018-12-04 07:33
https://kosovapost.net/sherbelja-bima-e-bekuar-si-ta-perdorni-per-melcine-dhe-ankthin/20%Monthly2018-12-04 07:30
https://kosovapost.net/kosova-dhe-be-ja-zhgenjime-te-ndersjella/20%Monthly2018-12-04 07:26
https://kosovapost.net/a-e-meritoi-modriq-topin-e-arte/20%Monthly2018-12-04 07:17
https://kosovapost.net/specialja-heton-kontratat-milioneshe-te-lidhura-ne-emer-te-lobimit/20%Monthly2018-12-04 07:14
https://kosovapost.net/parashikimi-i-motit-per-sot-30/20%Monthly2018-12-04 07:09
https://kosovapost.net/a-filloi-pranvera-evropiane-kambanat-e-rendit-te-ri-boteror/20%Monthly2018-12-03 22:59
https://kosovapost.net/ja-pse-na-vrau-shpresen-e-liberalizimit-komesari-hahn/20%Monthly2018-12-03 22:48
https://kosovapost.net/3-recetat-e-gruas-70-vjecare-ia-mbajne-duart-ne-forme-sikur-ti-kishte-30-vjet/20%Monthly2018-12-03 22:39
https://kosovapost.net/veseli-do-ta-takoja-edhe-une-putinin-nuk-frikesohem/20%Monthly2018-12-03 22:17
https://kosovapost.net/kjo-eshte-radhitja-e-10-lojtareve-me-te-mire-ne-bote/20%Monthly2018-12-03 22:10
https://kosovapost.net/limaj-nuk-lejojme-te-fyhet-shteti-i-kosoves-taksa-hiqet-kur-serbia-e-njeh-pavaresine-tone/20%Monthly2018-12-03 22:00
https://kosovapost.net/islami-dhe-matematika/20%Monthly2018-12-03 21:48
https://kosovapost.net/ndryshon-historia-topi-i-arte-vjen-ne-ballkan/20%Monthly2018-12-03 21:47
https://kosovapost.net/psd-ja-e-alternativa-i-bashkohen-qeverise-ne-ekipin-per-dialogun/20%Monthly2018-12-03 21:37
https://kosovapost.net/haradinaj-agim-bahtiri-simpatik-por-ska-fuqi-ligjore-per-ta-bashkuar-mitrovicen/20%Monthly2018-12-03 21:23
https://kosovapost.net/ada-hegerberg-shpallet-fituese-e-topit-te-arte-per-femra/20%Monthly2018-12-03 21:13
https://kosovapost.net/edi-rama-i-kunderpergjigjet-hahnit-cfare-ka-fituar-kosova-me-qasjen-e-saj-konstruktive/20%Monthly2018-12-03 21:00
https://kosovapost.net/uefa-miraton-garat-e-treta-te-klubeve-qe-fillojne-nga-viti-2021/20%Monthly2018-12-03 20:40
https://kosovapost.net/ja-cilat-jane-5-menyra-per-te-rene-ne-peshe-pa-ndjere-urine/20%Monthly2018-12-03 20:30
https://kosovapost.net/%e2%80%8bmoti-neser-me-i-ngrohte/20%Monthly2018-12-03 20:19
https://kosovapost.net/guterres-vullneti-politik-per-te-luftuar-ndryshimet-klimatike-eshte-zbehur/20%Monthly2018-12-03 20:07
https://kosovapost.net/kur-federica-mogherini-thoshte-se-demarkacioni-me-malin-e-zi-heq-vizat-per-kosovaret-video/20%Monthly2018-12-03 19:27
https://kosovapost.net/vuciq-ne-panike-kosova-po-e-krijon-ushtrine-dhe-nuk-po-e-heq-taksen/20%Monthly2018-12-03 19:12
https://kosovapost.net/hoti-e-quan-te-patolerueshme-cilesine-e-ajrit-ne-prishtine/20%Monthly2018-12-03 18:59
https://kosovapost.net/kurti-kerkon-doreheqje-ky-pushtet-ia-ka-borxh-kosoves-8-200-hektare/20%Monthly2018-12-03 18:46
https://kosovapost.net/kosoves-i-zbehen-shpresat-per-liberalizimin-e-vizave-e-pranon-edhe-haradinaj/20%Monthly2018-12-03 18:26
https://kosovapost.net/hahn-flet-per-taksen-ndaj-serbise-thote-se-duhet-te-hiqet/20%Monthly2018-12-03 18:02
https://kosovapost.net/recete-e-mrekullueshme-caji-qe-pastron-mushkerite/20%Monthly2018-12-03 18:01
https://kosovapost.net/neymar-psg-a-do-te-largohet-lojtari-kjo-eshte-marreveshja/20%Monthly2018-12-03 17:42
https://kosovapost.net/hahn-konfirmon-shtyrjen-e-liberalizimit-te-vizave/20%Monthly2018-12-03 18:16
https://kosovapost.net/qeveria-publikon-listen-e-donacioneve-qe-kane-hyre-nga-serbia-pa-asnje-pengese/20%Monthly2018-12-03 17:31
https://kosovapost.net/kosova-ne-krahasim-me-vendet-e-rajonit-qendron-jo-mire-ne-rezerva-ujore/20%Monthly2018-12-03 17:08
https://kosovapost.net/ambasadori-kosnett-nuk-mund-ti-gjesh-dy-vende-mike-si-shba-ja-dhe-kosova/20%Monthly2018-12-03 17:04
https://kosovapost.net/haradinaj-nuk-heq-dore-nga-taksa-edhe-perkunder-lutjeve-te-komisionerit-hahn/20%Monthly2018-12-03 16:44
https://kosovapost.net/keto-vende-do-te-kene-nderperje-te-domosdoshme-te-energjise/20%Monthly2018-12-03 16:41
https://kosovapost.net/fotoja-qe-po-bene-kerdi-ne-rrjetet-sociale/20%Monthly2018-12-03 16:47
https://kosovapost.net/qeni-i-presidentit-te-ndjere-bush-perlot-gjithe-boten-foto/20%Monthly2018-12-03 16:19
https://kosovapost.net/pse-ronaldo-dhe-griezmann-bojkotojne-ceremonine-e-topit-te-arte/20%Monthly2018-12-03 16:06
https://kosovapost.net/new-york-times-bin-selman-ka-pasur-dijeni-per-rastin/20%Monthly2018-12-03 17:05
https://kosovapost.net/kosove-fillon-takimi-i-presidentit-thaci-me-komisionerin-hahn/20%Monthly2018-12-03 16:00
https://kosovapost.net/haradinaj-hahnit-kemi-shpresuar-se-vjen-me-lajm-te-mire-per-vizat/20%Monthly2018-12-03 15:23
https://kosovapost.net/cka-eshte-duke-ndodhur-luftanije-te-reja-ruse-po-shkojne-drejt-sirise/20%Monthly2018-12-03 15:22
https://kosovapost.net/veseli-jep-lajmin-e-madh-per-ushtrine-e-kosoves/20%Monthly2018-12-03 15:04
https://kosovapost.net/ambasadori-kosnett-eshte-fat-qe-jam-ketu-do-te-vazhdoje-te-punoje-per-kete-vend/20%Monthly2018-12-03 14:55
https://kosovapost.net/edhe-nato-deklarohet-per-dialogun-mes-kosoves-dhe-serbise/20%Monthly2018-12-03 14:41
https://kosovapost.net/muharremaj-peruron-kendin-e-lojerave-ne-parkun-e-qytetit-ne-suhareke-foto/20%Monthly2018-12-03 16:09
https://kosovapost.net/hahn-pas-takimit-me-vuciqin-kosova-po-pengon-cefta-n/20%Monthly2018-12-03 13:46
https://kosovapost.net/cfare-ndodh-me-organizmin-nese-hani-arra-para-ushqimit-2/20%Monthly2018-12-03 13:28
https://kosovapost.net/e-dhimbshme-elsa-talla-shperthen-ne-lote-kur-kujton-babain-hero/20%Monthly2018-12-03 13:02
https://kosovapost.net/lansohet-fushata-te-sigurt-ne-rruge-gjate-dimrit/20%Monthly2018-12-03 12:58
https://kosovapost.net/rexhep-hoti-nenshkruan-memorandum-me-komunen-e-pejes/20%Monthly2018-12-03 12:37
https://kosovapost.net/haradinaj-tregon-se-a-do-ti-bindet-urdherave-te-komisionerit-hahn-per-heqje-takse/20%Monthly2018-12-03 12:21
https://kosovapost.net/a-u-besatuan-kreret-e-shtetit-per-te-mos-leshuar-pe-per-taksen/20%Monthly2018-12-03 11:43
https://kosovapost.net/goditje-e-madhe-opec-ut-katari-terhiqet-nga-organizata-me-e-madhe-ne-bote-e-naftes/20%Monthly2018-12-03 11:39
https://kosovapost.net/komisioneri-hahn-i-bashkon-haradinajnthacin-e-veselin/20%Monthly2018-12-03 11:45
https://kosovapost.net/hahn-nuk-pranon-te-takohet-me-listen-serbe/20%Monthly2018-12-03 11:10
https://kosovapost.net/ac-milan-heq-dore-nga-gonzalo-higuain/20%Monthly2018-12-03 11:08
https://kosovapost.net/lekaj-evropianeve-kosoven-e-mbytet-me-hipokrizi/20%Monthly2018-12-03 10:52
https://kosovapost.net/fillon-takimi-hahn-vuciq-teme-diskutimi-taksa-e-kosoves-ndaj-serbise/20%Monthly2018-12-03 12:09
https://kosovapost.net/komisioni-per-pune-te-brendshme-voton-projektligjet-per-transformimin-e-fsk-se/20%Monthly2018-12-03 10:26
https://kosovapost.net/shtyhet-takimi-thaci-hahn/20%Monthly2018-12-03 10:26
https://kosovapost.net/apostolova-viziton-deputetet-e-listes-serbe-te-ngujuar-ne-kuvend/20%Monthly2018-12-03 10:20
https://kosovapost.net/lufta-e-deputeteve-serbe-ne-kosove-duhet-te-vazhdoje/20%Monthly2018-12-03 10:06
https://kosovapost.net/nuk-e-paguan-borxhin-ne-bastore-borxhlinjte-i-shkojne-ne-shtepi/20%Monthly2018-12-03 09:59
https://kosovapost.net/bankat-rrisin-cmimet-per-mirembajtje-te-llogarive/20%Monthly2018-12-03 09:51
https://kosovapost.net/lansohet-projekti-ne-mbeshtetje-te-personave-me-aftesi-te-kufizuar-video/20%Monthly2018-12-03 09:45
https://kosovapost.net/komandanti-i-ri-i-kfor-it-daddario-jemi-ketu-te-kontribuojme-per-siguri/20%Monthly2018-12-03 10:37
https://kosovapost.net/kontrolla-policore-te-rrepta-cfare-po-ndodhe-ne-prishtine/20%Monthly2018-12-03 09:31
https://kosovapost.net/qytetaret-ndalojne-hyrjen-e-komisionerit-evropian-ne-kosove/20%Monthly2018-12-03 09:21
https://kosovapost.net/keto-jane-arsyet-shendetesore-pse-duhet-te-shkoni-ne-sauna/20%Monthly2018-12-03 09:17
https://kosovapost.net/ish-mesfushori-kuqezi-kosova-ka-me-shume-shanse-se-shqiperia/20%Monthly2018-12-03 09:08
https://kosovapost.net/trudeau-i-kerkon-princit-selman-pergjigje/20%Monthly2018-12-03 09:03
https://kosovapost.net/keds-njofton-per-nderprerje-emergjente-te-energjise-elektrike-ne-keto-vende/20%Monthly2018-12-03 08:57
https://kosovapost.net/netanjahu-me-bashkeshort-nen-akuze-per-korrupsion-dhe-ryshfet/20%Monthly2018-12-03 08:44
https://kosovapost.net/denis-suarez-mund-ti-bashkohet-ac-milan-it/20%Monthly2018-12-03 08:42
https://kosovapost.net/psd-kerkon-konsensus-per-dialogun-ldk-e-vv-zgjedhje/20%Monthly2018-12-03 08:36
https://kosovapost.net/sot-kryesia-e-kuvendit-vendos-per-ligjet-per-fak-un/20%Monthly2018-12-03 08:27
https://kosovapost.net/deputetet-serbe-ngujohen-ne-kuvend-ne-pritje-te-hahnit/20%Monthly2018-12-03 08:12
https://kosovapost.net/bie-numri-i-azilkerkuesve-shqiptare-holanda-destinacion-i-ri/20%Monthly2018-12-03 08:06
https://kosovapost.net/kali-zevendesohet-nga-demi-gara-e-cuditshme-shume-vjecare-ne-indonezi/20%Monthly2018-12-03 08:00
https://kosovapost.net/vendosja-e-takses-ndaj-serbise-sjell-komisionerin-hahn-ne-kosove/20%Monthly2018-12-03 07:56
https://kosovapost.net/java-qe-vulos-shtyrjen-e-liberalizimit/20%Monthly2018-12-03 07:53
https://kosovapost.net/nxenesja-veshi-bluzen-kuq-e-zi-per-28-nentor-por-ja-cfare-i-tha-mesuesi-zviceran/20%Monthly2018-12-03 07:46
https://kosovapost.net/mancini-ferkon-duart-per-shortin-ja-cfare-thote-per-gjermanine/20%Monthly2018-12-03 07:56
https://kosovapost.net/katari-terhiqet-nga-opec/20%Monthly2018-12-03 11:24
https://kosovapost.net/autorja-e-romanit-ezan-osmanlinjte-nuk-rrenuan-dhe-nuk-dogjen-por-ndertuan/20%Monthly2018-12-03 07:27
https://kosovapost.net/pija-natyrale-qe-ndihmon-te-luftoni-semundjet-e-zemres/20%Monthly2018-12-03 07:23
https://kosovapost.net/anglia-merr-vendimin-e-papritur-per-te-huajt-mundesi-e-arte-edhe-per-shqiptaret/20%Monthly2018-12-03 07:21
https://kosovapost.net/parashikimi-i-motit-per-kete-jave-5/20%Monthly2018-12-03 07:15
https://kosovapost.net/ilacet-tentohet-te-shkaterrohen-ne-ambient-te-hapur/20%Monthly2018-12-02 22:55
https://kosovapost.net/ja-cka-do-te-ndodh-neser-ne-mbledhjen-e-kryesise/20%Monthly2018-12-02 22:48
https://kosovapost.net/prodhohet-motocikleta-elektrike-ky-eshte-cmimi-i-saj/20%Monthly2018-12-02 22:44
https://kosovapost.net/hoxhaj-terhiqet-nga-deklarata-e-tij-per-krijimin-e-paktit-kunder-serbise/20%Monthly2018-12-02 22:26
https://kosovapost.net/kryesia-e-kuvendit-mblidhet-neser-per-ushtrine/20%Monthly2018-12-02 22:09
https://kosovapost.net/lista-e-ndeshjeve-ne-kualifikime-mesoni-kur-do-te-luaje-kosova-me-angline/20%Monthly2018-12-02 21:55
https://kosovapost.net/shekulli-i-interesit-dhe-trushperlarjes/20%Monthly2018-12-02 21:52
https://kosovapost.net/regjimi-saudian-eleminon-krahet-e-tij/20%Monthly2018-12-02 21:32
https://kosovapost.net/donika-kadaj-bujupit-ia-kerkon-msiti-vajzen-live-ne-emision-ja-reagimi-i-saj-video/20%Monthly2018-12-02 21:07
https://kosovapost.net/cfare-kuptimi-ka-terheqja-e-4-kryetareve-te-komunave-ne-veri-e-jo-e-6-te-tjerave-ne-gjithe-kosoven/20%Monthly2018-12-02 21:04
https://kosovapost.net/mpj-demanton-ishujt-solomon-nuk-e-kane-terhequr-njohjen-e-kosoves/20%Monthly2018-12-02 20:48
https://kosovapost.net/pse-sduhet-ta-mbani-telefonin-ne-dhome-te-gjumit/20%Monthly2018-12-02 20:34
https://kosovapost.net/mos-dilni-pa-maska-kjo-eshte-ndotja-e-ajrit-ne-prishtine/20%Monthly2018-12-02 20:18
https://kosovapost.net/macron-perballet-me-protestuesit-video/20%Monthly2018-12-02 19:58
https://kosovapost.net/autobusit-serb-i-ndalohet-hyrja-ne-kosove-policia-tregon-arsyet/20%Monthly2018-12-02 19:46
https://kosovapost.net/deputeti-i-listes-serbe-paralajmeron-eskalim-te-situates-nese-nuk-terhiqet-taksa/20%Monthly2018-12-02 19:18
https://kosovapost.net/liverpool-1-0-everton-ja-vleresimi-per-shaqirin-dhe-lojtaret-e-tjere/20%Monthly2018-12-02 19:09
https://kosovapost.net/lajm-i-keq-per-kosoven-ky-shtet-ka-terhequr-njohjen/20%Monthly2018-12-02 18:52
https://kosovapost.net/rreshqet-dheu-ne-kete-rruge-te-kosoves-behet-e-pakalueshme/20%Monthly2018-12-02 18:41
https://kosovapost.net/gazetari-shqiptar-dhe-hulumtuesja-serbe-perplasen-te-postimi-i-ambasadores-izraelite/20%Monthly2018-12-02 18:14
https://kosovapost.net/ndryshime-te-medha-ne-temperatura-keshtu-do-te-jete-moti-gjate-javes/20%Monthly2018-12-02 17:59
https://kosovapost.net/gjashte-metoda-natyrale-si-te-largosh-dhimbjen-e-kokes-3/20%Monthly2018-12-02 17:40
https://kosovapost.net/me-ne-fund-vendos-milani-ky-eshte-vendimi-per-higuainin/20%Monthly2018-12-02 17:27
https://kosovapost.net/alternativa-e-kushtezon-psd-ne-perkrahe-presidentin/20%Monthly2018-12-02 17:08
https://kosovapost.net/vemendje-kodi-i-ri-penal-ka-kete-denim-per-te-gjithe-ata-qe-ngasin-makinen/20%Monthly2018-12-02 16:54
https://kosovapost.net/arsenal-tottenham-keto-jane-notat-e-lojtareve/20%Monthly2018-12-02 16:40
https://kosovapost.net/b92-ndalohet-autobusi-me-ndihma-humanitare-ne-jarinje/20%Monthly2018-12-02 16:28
https://kosovapost.net/mediat-serbe-zbulojn-se-ku-do-te-qendroje-hahn-para-se-te-vije-ne-prishtine/20%Monthly2018-12-02 15:59
https://kosovapost.net/liverpool-everton-befasi-ne-formacionet-zyrtare-ja-%d2%abfare-lajmi-mori-shaqiri/20%Monthly2018-12-02 15:46
https://kosovapost.net/e-pabesueshme-kjo-mund-te-ndodhe-nese-nuk-i-lani-duart-pas-perdorimit-te-telefonit/20%Monthly2018-12-02 15:33
https://kosovapost.net/policia-shqiptare-ne-aksion-per-bllokimin-e-fishekzjarreve/20%Monthly2018-12-02 15:18
https://kosovapost.net/%e2%80%8bvv-dhe-ldk-i-pergjigjen-psd-se-rreth-rezolutes-se-re-per-dialogun/20%Monthly2018-12-02 15:02
https://kosovapost.net/kosova-ne-nje-grup-me-angline-ky-eshte-reagimi-i-vlora-citakut/20%Monthly2018-12-02 14:48
https://kosovapost.net/panucci-beson-per-kualifikimin-per-euro-2020/20%Monthly2018-12-02 14:35
https://kosovapost.net/pse-kilogramet-e-tepert-hiqen-ngadale-dhe-merren-shpejt/20%Monthly2018-12-02 14:14
https://kosovapost.net/ambasadori-oconnell-i-gezohet-ndeshjes-kosova-anglia/20%Monthly2018-12-02 14:10
https://kosovapost.net/hoti-psd-duhet-ti-verifikoje-12-mandatet-e-fituara-nga-vetevendosje/20%Monthly2018-12-02 13:41
https://kosovapost.net/hoxhaj-te-mos-brengoset-per-bosnjen-por-te-merret-me-zbatimin-e-marreveshjeve-te-brukselit/20%Monthly2018-12-02 13:29
https://kosovapost.net/ruani-lekurat-e-mandarinave-ja-perse-mund-ti-perdorni/20%Monthly2018-12-02 13:07
https://kosovapost.net/%e2%80%8bzyrtare-keta-jane-kundershtaret-e-shqiperise-ne-kualifikime/20%Monthly2018-12-02 12:49
https://kosovapost.net/ldk-favorizon-zgjedhjet-para-shkuarjes-ne-dialog-me-pushtetin/20%Monthly2018-12-02 12:40
https://kosovapost.net/cfare-ndodh-nese-vendosim-akull-ne-shpine/20%Monthly2018-12-02 12:24
https://kosovapost.net/deputetet-serbe-hyjne-ne-ndertesen-e-kuvendit-do-te-qendrojne-aty-derisa-te-takohen-me-hahnin/20%Monthly2018-12-02 12:13
https://kosovapost.net/nis-ceremonia-e-hedhjes-se-shortit-per-euro-2020/20%Monthly2018-12-02 11:57
https://kosovapost.net/pas-deklarates-se-enver-hoxhajt-per-pakt-vjen-reagimi-i-serbise/20%Monthly2018-12-02 11:34
https://kosovapost.net/e-keni-hedhur-deri-sot-shikoni-dobite-shendetesore-te-levozhges-se-vezes/20%Monthly2018-12-02 11:11
https://kosovapost.net/zhvilllohet-ndeshja-e-shumepritur-sot-ne-stadiumin-fadil-vokrri/20%Monthly2018-12-02 11:06
https://kosovapost.net/gjermania-financon-shkollimin-e-infermiereve-jashte-vendit-rrezikohet-boshatisja-e-ballkanit/20%Monthly2018-12-02 11:02
https://kosovapost.net/vizita-e-hahn-ne-kosove-dhe-kerkesa-per-terheqjen-e-takses-100/20%Monthly2018-12-02 10:53
https://kosovapost.net/pacolli-ibrahim-rugova-e-arriti-perjetesine/20%Monthly2018-12-02 10:36
https://kosovapost.net/daciq-thote-se-serbia-po-e-humbe-kosoven/20%Monthly2018-12-02 10:28
https://kosovapost.net/kurti-po-luajne-me-thacin-si-me-top-ping-pongu/20%Monthly2018-12-02 10:12
https://kosovapost.net/wilder-tregon-se-cfare-mendoi-kur-e-pa-furyn-te-ngritej-pas-nokautit-te-dyte/20%Monthly2018-12-02 10:02
https://kosovapost.net/prinderit-thone-se-shtesa-prej-10-eurosh-eshte-e-pamjaftueshme-per-nevojat-e-femijeve/20%Monthly2018-12-02 09:52
https://kosovapost.net/gruaja-alergji-ne-dimer-mund-te-humb-jeten-nese-behet-shume-ftohte/20%Monthly2018-12-02 09:40
https://kosovapost.net/jasharaj-ne-dhjetor-miratohet-projektligji-per-statusin-e-mesimdhenesve-te-viteve-te-90-ta/20%Monthly2018-12-02 09:25
https://kosovapost.net/rritje-e-interesimit-te-grave-per-tu-bere-pjese-e-fsk-se/20%Monthly2018-12-02 09:08
https://kosovapost.net/gjermania-jo-shqiperise-se-madhe-jo-ndryshimit-etnik-te-kufijve/20%Monthly2018-12-02 08:45
https://kosovapost.net/a-do-te-kene-vlere-sanksionet-e-trumpit-kunder-iranit/20%Monthly2018-12-02 09:04
https://kosovapost.net/putin-paralajmeron-shba-per-terheqjen-nga-traktati-berthamor/20%Monthly2018-12-02 08:33
https://kosovapost.net/nga-sot-automjetet-e-perdorura-nuk-lejohen-te-importohen-nese-jane-prodhuar-para-vitit-2009/20%Monthly2018-12-02 08:30
https://kosovapost.net/protesta-ne-paris-92-te-lenduar-e-mbi-200-te-arrestuar-video/20%Monthly2018-12-02 08:20
https://kosovapost.net/mustafa-rugova-ishte-arkitekt-i-shtetit-te-pavarur-dhe-sovran-te-kosoves/20%Monthly2018-12-02 08:14
https://kosovapost.net/komunat-me-zor-drejt-be-se/20%Monthly2018-12-02 08:01
https://kosovapost.net/ditelindja-e-74-te-e-ish-presidentit-rugova/20%Monthly2018-12-02 07:57
https://kosovapost.net/ky-eshte-parashikimi-i-motit-per-sot-3/20%Monthly2018-12-02 07:52
https://kosovapost.net/qeveria-e-serbise-mbyll-terminalin-doganor-ne-presheve/20%Monthly2018-12-01 22:41
https://kosovapost.net/vizita-e-hahn-mundesi-qe-kosova-te-ankohet-per-marreveshjet-e-pazbatuara-nga-serbia/20%Monthly2018-12-01 22:35
https://kosovapost.net/suxhuk-skenderbeu-politikani-shqiptar-paralajmeron-edhe-sallame-ise-boletini/20%Monthly2018-12-01 22:20
https://kosovapost.net/zeneli-shenon-me-heerenveen-ja-kujt-i-dedikohet-goli-i-tij-foto/20%Monthly2018-12-01 22:10
https://kosovapost.net/lauka-tirana-ska-unitet-per-ceshtjen-e-kufijve-te-kosoves-jam-pro-metes-kunder-rames/20%Monthly2018-12-01 21:55
https://kosovapost.net/asamblistja-e-ldkse-ngaterron-fotografine-e-ish-presidentit-bush-me-te-te-birit/20%Monthly2018-12-01 21:38
https://kosovapost.net/keto-jane-te-mirat-qe-perfitoni-nga-konsumimi-i-dardhes-gjate-dimrit/20%Monthly2018-12-01 21:34
https://kosovapost.net/8-lojtare-te-lenduar-ja-ke-fton-valverde-ne-skuader/20%Monthly2018-12-01 21:22
https://kosovapost.net/me-14-dhjetor-kuvendi-do-te-votoje-per-formimin-e-ushtrise-vuciq-e-sheh-si-katastrofe-per-rajonin/20%Monthly2018-12-01 21:02
https://kosovapost.net/pacolli-ngaterron-bushin-e-gjalle-me-ate-qe-ka-nderruar-jete-sot/20%Monthly2018-12-01 20:57
https://kosovapost.net/shba-te-te-zhgenjyera-me-doreheqjet-e-kryetareve-serbe-ne-veri/20%Monthly2018-12-01 20:38
https://kosovapost.net/france-gjate-protestave-ne-paris-arrestohen-63-persona/20%Monthly2018-12-01 20:32
https://kosovapost.net/ministrja-hoxha-tregon-arsyet-se-pse-liberalizimi-i-vizave-nuk-eshte-ne-agjende-te-keshillit-te-ministrave/20%Monthly2018-12-01 20:22
https://kosovapost.net/erdogan-dhe-trump-u-takuan-ne-g20/20%Monthly2018-12-01 20:05
https://kosovapost.net/ferrari-488-pista-shpallet-super-automobil-i-vitit/20%Monthly2018-12-01 19:52
https://kosovapost.net/krasniqi-kane-ekzistuar-1-mije-e-nje-arsye-qe-kosova-ta-vendose-taksen-ndaj-serbise-dhe-bosnjes/20%Monthly2018-12-01 19:40
https://kosovapost.net/stafi-i-kirurgjise-vaskulare-organizon-aheng-ne-orar-te-punes-ankohen-pacientet-e-shtrire-ne-klinike/20%Monthly2018-12-01 19:36
https://kosovapost.net/taksa-100-i-shkakton-50-milione-euro-humbje-serbise-vetem-per-dy-muaj/20%Monthly2018-12-01 19:23
https://kosovapost.net/formacionet-zyrtare-real-madrid-valencia/20%Monthly2018-12-01 19:13
https://kosovapost.net/trump-anulon-konferencen-e-planifikuar-ne-g20-ne-nderim-te-ish-presidentit-bush/20%Monthly2018-12-01 18:58
https://kosovapost.net/haradinaj-pastron-fshatin-dollc-thote-se-duhen-rritur-masat-per-mjedis-te-paster/20%Monthly2018-12-01 18:45
https://kosovapost.net/farat-chia-jane-nder-ushqimet-me-te-shendetshme-ne-planet-keto-jane-perfitimet-prej-tyre/20%Monthly2018-12-01 18:32
https://kosovapost.net/kurti-bush-do-te-mbaje-nje-vend-te-nderuar-ne-historine-e-shqiptareve/20%Monthly2018-12-01 18:17
https://kosovapost.net/fitoi-nje-cmim-nderkombetar-por-vuciq-nuk-shkoi-ta-marr-shkaku-i-kosoves/20%Monthly2018-12-01 18:02
https://kosovapost.net/artisti-i-kthen-nje-pjese-te-grafiteve-raciste-ne-dicka-shume-me-pozitive/20%Monthly2018-12-01 17:51
https://kosovapost.net/zyrtare-river-plate-refuzon-te-luaje-ne-madrid-finalen-e-libertadores/20%Monthly2018-12-01 17:41
https://kosovapost.net/sheroni-dhimbjet-e-veshit-ne-kushte-shtepie/20%Monthly2018-12-01 17:28
https://kosovapost.net/edhe-sonte-ajer-i-ndotur-ne-prishtine/20%Monthly2018-12-01 17:10
https://kosovapost.net/limaj-kosova-u-vetembrojt-kur-mori-vendim-per-taksen-ndaj-serbise/20%Monthly2018-12-01 17:06
https://kosovapost.net/hiv-aids-1200-te-infektuar-ne-shqiperi/20%Monthly2018-12-01 16:56
https://kosovapost.net/postimi-i-vlora-citakut-qe-beri-krenare-shqiptaret/20%Monthly2018-12-01 16:46
https://kosovapost.net/bllokohet-autostrada-fushe-kosove-veternik/20%Monthly2018-12-01 16:58
https://kosovapost.net/thaci-senatorin-mccain-do-ta-kujtojne-si-mbeshtetes-te-clirimit-te-kosoves/20%Monthly2018-12-01 16:22
https://kosovapost.net/ja-ku-ngjiten-kesaj-radhe-haradinaj-dhe-zevendeskomandanti-i-kfor-it/20%Monthly2018-12-01 16:10
https://kosovapost.net/keto-automjete-nuk-do-lejohen-te-importohen-nga-neser/20%Monthly2018-12-01 15:55
https://kosovapost.net/zvicrra-jep-lajm-te-mire-per-pensionistet-kosovare/20%Monthly2018-12-01 15:32
https://kosovapost.net/pas-takses-100-kjo-eshte-gjendja-ne-dogane/20%Monthly2018-12-01 15:25
https://kosovapost.net/pdk-i-qon-selam-haradinajt-mos-u-frikeso-nga-rrezimi/20%Monthly2018-12-01 15:10
https://kosovapost.net/a-ka-bere-gabime-ne-veprime-politike-keshtu-pergjigjet-kurti/20%Monthly2018-12-01 14:51
https://kosovapost.net/edhe-nje-punetor-lendohet-ne-vendin-e-punes/20%Monthly2018-12-01 14:40
https://kosovapost.net/lennox-lewis-analizon-wilderin-dhe-furyn-e-veshtire-te-percaktoj-nje-fitues/20%Monthly2018-12-01 14:26
https://kosovapost.net/te-henen-ne-prishtine-hahn-do-ti-diskutoje-kater-tema-te-rendesishme/20%Monthly2018-12-01 13:41
https://kosovapost.net/protestuesit-perleshen-me-policine-ne-paris-dhjetera-te-arrestuar/20%Monthly2018-12-01 13:36
https://kosovapost.net/thaci-nuk-do-te-kete-as-shkembim-te-territoreve-dhe-as-ndarje-te-kosoves/20%Monthly2018-12-01 13:29
https://kosovapost.net/mbishkrime-kunder-takimit-thaci-putin-derisa-kerkohet-lirimi-i-sylejman-selimit/20%Monthly2018-12-01 13:23
https://kosovapost.net/zyrtarja-e-shtetit-prangoset-ne-nje-sallon-masazhi-ne-prishtine/20%Monthly2018-12-01 13:07
https://kosovapost.net/may-thirrje-arabise-saudite-per-bashkepunim-te-plote-me-autoritetet-turke-per-hetimet-2/20%Monthly2018-12-01 12:53
https://kosovapost.net/demanton-haradinaj-skemi-ndaluar-asnje-donacion-per-serbet-e-kosoves/20%Monthly2018-12-01 12:31
https://kosovapost.net/vuloviq-i-kam-shuar-te-gjitha-institucionet-e-kosoves-ne-zubin-potok/20%Monthly2018-12-01 11:59
https://kosovapost.net/conte-fillon-bisedimet-me-gjigantin-italian/20%Monthly2018-12-01 11:49
https://kosovapost.net/princesha-tregon-se-si-ia-theu-hunden-nje-ushtari-ne-kosove/20%Monthly2018-12-01 11:40
https://kosovapost.net/femijeve-te-braktisur-nga-nena-ne-drenas-elvis-naci-u-premton-shtepi/20%Monthly2018-12-01 11:14
https://kosovapost.net/kush-ishte-george-h-w-bush-jeta-e-nje-presidenti-te-fuqishem/20%Monthly2018-12-01 10:57
https://kosovapost.net/keto-familje-do-te-perfitojne-shtesa-per-femijet/20%Monthly2018-12-01 10:35
https://kosovapost.net/nderron-jete-ish-presidenti-i-shba/20%Monthly2018-12-01 10:09
https://kosovapost.net/prishtina-vazhdon-te-ballafaqohet-me-ndotjen-e-ajrit/20%Monthly2018-12-01 10:04
https://kosovapost.net/turqia-gjithnje-i-ka-prire-kauzes-palestineze/20%Monthly2018-12-01 09:56
https://kosovapost.net/may-thirrje-arabise-saudite-per-bashkepunim-te-plote-me-autoritetet-turke-per-hetimet/20%Monthly2018-12-01 09:45
https://kosovapost.net/patriotizmi-i-rreme-i-politikes-shqiptare-nga-marin-mema/20%Monthly2018-12-01 09:38
https://kosovapost.net/kete-te-mire-ua-sjell-mjalti-ne-shendetin-tuaj/20%Monthly2018-12-01 09:32
https://kosovapost.net/vjen-lajm-i-keq-per-vizat-nuk-jemi-ne-agjende/20%Monthly2018-12-01 08:53
https://kosovapost.net/haradinaj-i-vendosur-taksa-nuk-hiqet-edhe-nese-rrezikohet-te-bie-qeveria/20%Monthly2018-12-01 08:31
https://kosovapost.net/pas-takses-ndaj-serbise-vjen-lajm-pozitiv-nga-prodhuesit-vendore/20%Monthly2018-12-01 08:15
https://kosovapost.net/vikendi-acare-ja-sa-do-shkojn-temperaturat/20%Monthly2018-12-01 07:59
https://kosovapost.net/me-kete-date-do-te-votohet-ushtria-e-kosoves/20%Monthly2018-12-01 07:49