XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://kosovapost.net/korriku-tragjik-173-viktima-nga-covid-19-vetem-gjate-ketij-muaji-ne-kosove/60%Daily2020-07-31 21:34
https://kosovapost.net/prishtina-respekton-oren-policore-asnje-veture-nuk-shihet-duke-qarkulluar/60%Daily2020-07-31 21:38
https://kosovapost.net/gastronomet-ofrojne-shujta-per-600-mjeke-te-qkuk-se/60%Daily2020-07-31 20:54
https://kosovapost.net/ihh-synon-te-ofroje-ndihme-per-2-mije-familje-ne-kosove-per-kurban-bajram/60%Daily2020-07-31 21:06
https://kosovapost.net/festa-e-kurban-bajramit-e-gjen-prishtinen-te-heshtur/60%Daily2020-07-31 20:37
https://kosovapost.net/dr-fauci-deshmon-ne-kongres-lidhur-me-menyren-se-si-eshte-trajtuar-pandemia-ne-vend/60%Daily2020-07-31 20:09
https://kosovapost.net/nderron-jete-nga-covid-19-zyrtari-i-gjykates-kushtetuese/60%Daily2020-07-31 19:56
https://kosovapost.net/89180-2/60%Daily2020-07-31 19:46
https://kosovapost.net/%e2%80%8bshenohet-nje-tjeter-rekord-ditor-me-koronavirus-ne-te-gjithe-boten/60%Daily2020-07-31 19:28
https://kosovapost.net/pavaresisht-kufizimeve-10-shqiptare-kryejne-haxhin-video/60%Daily2020-07-31 19:04
https://kosovapost.net/e-premte-tragjike-ne-shqiperi-mbyten-kater-persona-ne-ujerat-e-lumenjve/60%Daily2020-07-31 18:42
https://kosovapost.net/be-ja-rezervon-300-milione-doza-te-vaksines-potenciale-per-koronavirus/60%Daily2020-07-31 17:37
https://kosovapost.net/kusari-lila-ka-shprehur-ngushellime-per-31-viktimat-nga-covid-19-per-dy-ditet-e-fundit-ne-kosove/60%Daily2020-07-31 17:28
https://kosovapost.net/austria-rihap-kufijte-ajrore-perfshine-kosoven-dhe-shqiperine/60%Daily2020-07-31 17:15
https://kosovapost.net/maqedoni-kosove-do-te-zhvillohet-pa-prezencen-e-publikut/60%Daily2020-07-31 17:05
https://kosovapost.net/u-shenua-edhe-nje-vdekje-ne-kamenice-si-pasoje-e-covid-19/60%Daily2020-07-31 16:51
https://kosovapost.net/johnson-po-i-frikesohet-nje-vale-te-dyte-te-infeksionit-me-covid-19/60%Daily2020-07-31 16:45
https://kosovapost.net/xhabir-hamiti-duhet-te-respektojme-ekspertet-shendetesore-sepse-ne-si-fetare-nuk-jemi-eksperte-te-kesaj-fushe/60%Daily2020-07-31 16:35
https://kosovapost.net/covid-19-3-humbje-jete-dhe-69-te-sheruar-ne-24-oret-e-fundit-ne-shqiperi/60%Daily2020-07-31 16:28
https://kosovapost.net/kete-mot-do-ta-kemi-kete-vikend/60%Daily2020-07-31 15:55
https://kosovapost.net/imami-latifi-pervec-xhamive-te-mbyllen-edhe-kafiterite-dhe-ahengjet-tjera-per-te-mos-perhapur-virusin/60%Daily2020-07-31 16:10
https://kosovapost.net/nga-java-e-ardhshme-kosovaret-qe-kthehen-ne-gjermani-e-kane-obligativ-testin-per-covid-19/60%Daily2020-07-31 15:15
https://kosovapost.net/ambasada-e-kosoves-me-njoftim-te-rendesishem-per-ata-qe-udhetojne-drejte-gjermanise/60%Daily2020-07-31 15:11
https://kosovapost.net/osmani-numri-i-vdekjeve-dy-ditet-e-fundit-duhet-te-jene-alarm-per-institucionet/60%Daily2020-07-31 14:41
https://kosovapost.net/blyta-leter-te-hapur-lidereve-turpi-ju-mbulofte/60%Daily2020-07-31 14:09
https://kosovapost.net/vitia-i-drejtohet-besimtareve-per-bajram-kjo-feste-e-shenjte-simbolizon-sakrificen-dhe-besimin/60%Daily2020-07-31 13:38
https://kosovapost.net/kosova-shenon-edhe-sot-15-vdekje-si-pasoje-e-covid-19/60%Daily2020-07-31 13:18
https://kosovapost.net/226-raste-me-covid-19-dhe-115-te-sheruar-sot-ne-kosove/60%Daily2020-07-31 13:08
https://kosovapost.net/syla-z-lajcak-moon-ka-kaluar-koha-e-pikave-kosova-eshte-e-pavarur/60%Daily2020-07-31 13:01
https://kosovapost.net/pas-86-vitesh-falet-namazi-i-pare-i-bajramit-ne-xhamine-e-madhe-te-ajasofjes/60%Daily2020-07-31 12:37
https://kosovapost.net/i-prekuri-me-covid-19-hyn-ne-nje-banke-ne-suhareke/60%Daily2020-07-31 12:30
https://kosovapost.net/haxhinjte-kryejne-ritualin-e-fundit-te-haxhit-ne-meke/60%Daily2020-07-31 12:17
https://kosovapost.net/gjermania-regjistron-870-raste-te-reja-me-covid-19/60%Daily2020-07-31 11:57
https://kosovapost.net/trump-mbron-propozimin-per-shtyrjen-e-zgjedhjeve-presidenciale-ne-shba/60%Daily2020-07-31 11:49
https://kosovapost.net/ramadani-masat-jane-te-lehta-per-tu-zbatuar-nese-i-doni-te-afermit-respektojini/60%Daily2020-07-31 11:33
https://kosovapost.net/maqedonet-leshojne-alarmin-duke-treguar-se-cfare-i-pret-ne-takim-me-kosoven/60%Daily2020-07-31 11:16
https://kosovapost.net/u-digjet-vetura-ne-rruge-brenda-ishin-hetem-ramadani-inva-mula-ermal-mamaqi/60%Daily2020-07-31 10:26
https://kosovapost.net/lazarati-i-vogel-ne-shtepine-e-gjakovarit-i-dyshuari-ne-arrati/60%Daily2020-07-31 10:17
https://kosovapost.net/vdes-nga-covid-19-ish-kandidati-per-president/60%Daily2020-07-31 09:57
https://kosovapost.net/shpend-ahmeti-uron-festen-e-kurban-bajramit/60%Daily2020-07-31 09:41
https://kosovapost.net/hoti-viziton-qkuk-dhe-ikshpk-gjendja-me-covid-19-e-rende-kerkon-respektim-masash/60%Daily2020-07-31 09:18
https://kosovapost.net/urimi-per-bajram-i-ambasadorit-italian-ne-kosove/60%Daily2020-07-31 09:15
https://kosovapost.net/osmani-shkaku-i-pandemise-do-te-kujdesemi-qe-sot-ta-urojme-nga-distanca-njeri-tjetrin-per-festen-e-kurban-bajramit/60%Daily2020-07-31 08:25
https://kosovapost.net/xhamite-thate-rruget-bosh-keshtu-po-festohet-kurban-bajrami-kete-vit/60%Daily2020-07-31 08:08
https://kosovapost.net/deputeti-shqiptar-ne-gjendje-te-rende-nga-koronavirusi-dergohet-me-urgjence-ne-turqi/60%Daily2020-07-31 07:50
https://kosovapost.net/kurti-kjo-feste-na-gjen-te-vene-ne-sprove-prej-nje-pandemie-te-rende-e-te-rrezikshme/60%Daily2020-07-31 07:52
https://kosovapost.net/zemaj-te-gjithe-do-donim-te-festonim-se-bashku-evitoni-vizitat-na-ndihmoni-edhe-neve/60%Daily2020-07-31 07:29
https://kosovapost.net/ky-eshte-urimi-i-ambasades-amerikane-per-festen-e-kurban-bajramit/60%Daily2020-07-31 07:22
https://kosovapost.net/apelon-valbon-krasniqi-mund-te-infektoheni-me-te-madhe-nese-beni-vizita-per-bajram/60%Daily2020-07-31 07:10
https://kosovapost.net/valbon-krasniqi-bene-thirrje-mund-te-infektoheni-me-te-madhe-nese-beni-vizita-per-bajram/60%Daily2020-07-31 07:03
https://kosovapost.net/feste-e-zbehte-ne-kosove-qytetaret-ikin-drejt-shqiperise/60%Daily2020-07-31 06:45
https://kosovapost.net/keshtu-u-fal-namazi-i-kurban-bajramit-ne-shqiperi/60%Daily2020-07-31 06:36
https://kosovapost.net/kurti-uron-besimtaret-muslimane-me-rastin-e-festes-se-kurban-bajramit/60%Daily2020-07-31 06:28
https://kosovapost.net/bik-apelon-tel-qytetaret-kjo-feste-te-kaloje-pa-vizita-familjare/60%Daily2020-07-31 06:12
https://kosovapost.net/88982-2/60%Daily2020-07-31 05:50
https://kosovapost.net/kater-paciente-ne-gjinekologji-jane-te-prekura-me-covid-19/60%Daily2020-07-31 05:40
https://kosovapost.net/haradinaj-uron-kurban-bajramin-sa-me-shume-miresi-mirekuptim-e-dashuri/60%Daily2020-07-31 05:28
https://kosovapost.net/limaj-uron-kurban-bajramin-ben-thirrje-per-respektim-masash/60%Daily2020-07-31 05:18
https://kosovapost.net/kryeministri-hoti-uron-qytetaret-me-nder-re-festes-se-kurban-bajramit/60%Daily2020-07-31 05:33
https://kosovapost.net/besimtaret-myslimane-ne-presheve-kane-kryer-ritet-e-dites-se-kurban-bajramit/60%Daily2020-07-31 05:03
https://kosovapost.net/vdes-nje-e-prekur-me-covid-19-ne-kliniken-e-mjekesise-sportive/60%Daily2020-07-30 21:51
https://kosovapost.net/lul-raka-jemi-ne-driten-e-kuqe-te-pandemise-me-keq-skemi-qene/60%Daily2020-07-30 21:41
https://kosovapost.net/rtk-lajcak-ka-ne-planin-9-pikesh-krijimin-e-asociacionit-autonom-dhe-me-kompetenca-ekzekutive/60%Daily2020-07-30 21:27
https://kosovapost.net/shala-tregon-pse-doli-nga-nisma-thote-se-e-refuzoi-postin-e-ministrit-per-te-votuar-qeverine-hoti/60%Daily2020-07-30 20:51
https://kosovapost.net/adriatik-kelmendi-kjo-eshte-mbrojtja-me-e-mire-nga-coronavirusi/60%Daily2020-07-30 20:48
https://kosovapost.net/miratimi-i-rishikimit-te-buxhetit-hoti-do-te-nisim-zbatimin-e-masave-per-rimekembje-ekonomike/60%Daily2020-07-30 20:23
https://kosovapost.net/gjermani-303-paciente-thone-se-u-infektuan-me-covid-19-ne-kosove-2/60%Daily2020-07-30 19:49
https://kosovapost.net/blerim-shala-dialogu-me-serbine-i-paqarte-serbia-mund-ti-keqperdore-bisedimet-teknike/60%Daily2020-07-30 19:41
https://kosovapost.net/vdes-avokati-sahit-musa-nga-covid-19/60%Daily2020-07-30 19:37
https://kosovapost.net/zvicra-nis-hetimet-ndaj-kreut-te-fifa-gianni-infantino/60%Daily2020-07-30 19:28
https://kosovapost.net/obsh-te-rinjte-nuk-jane-te-pathyeshem-perballe-covid-19/60%Daily2020-07-30 19:12
https://kosovapost.net/punonjes-sezonal-ne-gjermani-kurre-me/60%Daily2020-07-30 19:10
https://kosovapost.net/72-vota-per-asnje-kunder-miratohet-rishikimi-i-buxhetit-edhe-ne-leximin-e-dyte/60%Daily2020-07-30 19:04
https://kosovapost.net/ministrja-bajrami-pershendet-miratimin-e-projektligjit-per-rishikimin-e-buxhetit-2020/60%Daily2020-07-30 18:56
https://kosovapost.net/familjaret-e-te-riut-qe-vdiq-nga-covid-19-nuk-vuante-nga-ndonje-semundje-u-neglizhua-per-testim/60%Daily2020-07-30 18:47
https://kosovapost.net/thaci-dekoron-bikun-me-urdhrin-e-pavaresise/60%Daily2020-07-30 18:28
https://kosovapost.net/kompani-kabllore-telkos-ua-uron-te-gjithe-besimtareve-mysliman-festen-e-kurban-bajramit-duke-ju-uruar-mbaresi-mireqenie-mirekuptim-dhe-harmoni-ndaj-njeri-tjetrit-natyrisht-qe-urimet-per-festen-e-b/60%Daily2020-07-30 18:04
https://kosovapost.net/cfare-fshihet-prapa-tensionit-armeni-azerbajxhan/60%Daily2020-07-30 17:56
https://kosovapost.net/emergjenca-ne-qkuk-me-staf-te-reduktuar-drejtori-ka-nje-lutje-per-pacientet/60%Daily2020-07-30 17:31
https://kosovapost.net/haziri-mos-u-perqafoni-ne-feste-e-bartni-virusin-dhe-shkaktoni-dhimbje-ne-familje/60%Daily2020-07-30 17:27
https://kosovapost.net/dode-gjergji-ua-uron-kurban-bajramin-myslimaneve-shpreh-urime-edhe-per-ndertimin-e-xhamise/60%Daily2020-07-30 17:22
https://kosovapost.net/moti-ne-kosove-te-premten-dhe-te-shtunen/60%Daily2020-07-30 17:06
https://kosovapost.net/deputetet-votojne-kunder-ngritjes-se-rrogave-per-mjeket-e-police-2/60%Daily2020-07-30 17:00
https://kosovapost.net/arberie-nagavci-kesaj-situate-dine-ti-bejne-balle-kurti-e-vitia-kjo-qeveri-duhet-te-dorehiqet/60%Daily2020-07-30 16:47
https://kosovapost.net/statistika-kosova-regjistroi-me-se-shumti-vdekje-ne-bote-nga-covid-19-ne-24-oret-e-fundit/60%Daily2020-07-30 16:24
https://kosovapost.net/nje-13-vjecar-ne-prishtine-ne-mesin-e-te-vdekurve-nga-covid-19/60%Daily2020-07-30 16:15
https://kosovapost.net/bruksel-gjuriq-bisedime-per-normalizimin-jo-per-pavaresi/60%Daily2020-07-30 16:11
https://kosovapost.net/hyseni-pas-takimit-me-gjuriqin-per-7-ore-negociuam-elemente-te-marreveshjes-gjitheperfshirese/60%Daily2020-07-30 15:59
https://kosovapost.net/ke-nenshkruan-marreveshje-per-asistence-financiare-me-kosoven-ne-vlere-prej-100-milione-eurosh/60%Daily2020-07-30 15:48
https://kosovapost.net/lajcak-pas-takimit-me-hysenin-dhe-gjuriq-puna-jone-per-dialogun-do-te-vazhdoje-ne-fund-te-gushtit/60%Daily2020-07-30 15:36
https://kosovapost.net/shqiperi-4-viktima-dhe-92-raste-te-reja-nga-covid-19/60%Daily2020-07-30 15:07
https://kosovapost.net/ahmeti-perkujton-viktimat-qe-humben-jeten-nga-covid-19-ne-prishtine/60%Daily2020-07-30 15:06
https://kosovapost.net/policia-ne-gjakove-zbulon-vendin-ku-kultivoheshin-bime-qe-dyshohet-te-jene-kanabis-sativa/60%Daily2020-07-30 14:51
https://kosovapost.net/fushe-kosove-mjeket-paralajmerojne-per-rreziqet-shendetesore-nga-mbeturinat/60%Daily2020-07-30 14:56
https://kosovapost.net/hoti-e-zemaj-shkojne-te-terrnava-e-falenderojne-per-vendimin-e-bik-ut/60%Daily2020-07-30 14:07
https://kosovapost.net/vjosa-osmani-shpreh-ngushllime-ne-kuvend-per-vdekjen-e-16-personave/60%Daily2020-07-30 13:57
https://kosovapost.net/fauci-i-ben-thirrje-qytetareve-te-bartin-mbrojtese-per-sy-si-mbrotje-nga-covid-19/60%Daily2020-07-30 13:28
https://kosovapost.net/rekord-i-zi-16-vdekje-ne-24-oreshin-e-fundit/60%Daily2020-07-30 13:31
https://kosovapost.net/deputeti-i-vv-se-tregon-se-cfare-perjetoj-derisa-ishte-me-koronavirus/60%Daily2020-07-30 13:20
https://kosovapost.net/deputetja-kusari-lila-jep-lajmin-e-mire-per-grate-ne-biznes/60%Daily2020-07-30 13:19
https://kosovapost.net/prishtina-peja-dhe-gjilani-komunat-me-te-prekura-me-covid-19/60%Daily2020-07-30 13:13
https://kosovapost.net/reagon-pacolli-kunder-hotit-cfare-hipokriti/60%Daily2020-07-30 13:18
https://kosovapost.net/serish-rritje-e-rasteve-pozitive-ne-kosove-258-ne-24-oreshin-e-fundit/60%Daily2020-07-30 13:06
https://kosovapost.net/cilat-vende-i-kane-vendosur-karantine-zvicres/60%Daily2020-07-30 12:54
https://kosovapost.net/bilanci-covid-19-119-raste-te-reja-kater-viktima-ne-maqedonine-e-veriut/60%Daily2020-07-30 12:48
https://kosovapost.net/holanda-befason-vendet-tjera-evropiane-porosit-qytetaret-nuk-eshte-deshmuar-efikasiteti-i-maskave-nuk-jeni-te-obliguar-ti-bartni/60%Daily2020-07-30 12:53
https://kosovapost.net/tomash-szunyog-emerohet-perfaqesues-special-i-be-se-ne-kosove/60%Daily2020-07-30 12:35
https://kosovapost.net/bahtiri-kerkon-lejen-nga-bik-u-qe-ta-organizon-faljen-e-namazit-te-kurban-bajramit-ne-sheshin-e-mitrovices/60%Daily2020-07-30 12:50
https://kosovapost.net/kuci-kerkon-nga-donatoret-e-sektorit-te-ujerave-te-jene-monitorues-te-bordeve-ne-ndermarrjet-publike-te-ujerave/60%Daily2020-07-30 12:23
https://kosovapost.net/hotel-wilson-ne-shengjin-ofron-cmime-teje-te-lira-per-muajin-gusht/60%Daily2020-07-30 13:29
https://kosovapost.net/qfare-shihni-ne-figure/60%Daily2020-07-30 12:04
https://kosovapost.net/europol-i-me-marreveshje-pune-me-kosoven-dhe-gjykaten-speciale/60%Daily2020-07-30 11:47
https://kosovapost.net/kosova-nenshkruan-marreveshje-per-kredi-100-milione-euro-nga-be-ja/60%Daily2020-07-30 11:41
https://kosovapost.net/te-infektuar-me-covid-19-ne-kater-ekipe-situate-alarmante-ne-futbollin-spanjoll-foto/60%Daily2020-07-30 11:38
https://kosovapost.net/rritet-per-16-5-milione-euro-buxheti-per-mbeshtetjen-e-te-akuzuarve-nga-specialja/60%Daily2020-07-30 11:30
https://kosovapost.net/kastrati-kerkon-nga-qytetaret-te-mos-marrin-pjese-ne-varrimin-e-27-vjecarit/60%Daily2020-07-30 11:12
https://kosovapost.net/isa-mustafa-ka-fjale-miradie-per-viziten-e-agim-veliut-ne-veri-te-vendit/60%Daily2020-07-30 11:16
https://kosovapost.net/ipk-pranoi-nje-donacion-me-pajisje-mbrojtese-nga-qeveria-amerikane/60%Daily2020-07-30 10:59
https://kosovapost.net/dy-raste-te-vdekjeve-me-covid-19-ne-zonat-e-banuara-me-serbe/60%Daily2020-07-30 10:42
https://kosovapost.net/biznesmeni-kelmendi-ndihmon-personelin-shendetesor-dhe-pacientet-e-qkuk-se/60%Daily2020-07-30 10:34
https://kosovapost.net/kosova-po-shkon-drejt-nje-katastrofe-humanitare-dhe-ekonomike/60%Daily2020-07-30 10:29
https://kosovapost.net/vetevendosje-kunder-anashkalimit-te-rregullores-se-kuvendit-per-votimin-e-pershpejtuar-te-buxhetit-te-rishikuar/60%Daily2020-07-30 10:11
https://kosovapost.net/presidenti-thaci-pranoi-letrat-kredenciale-nga-ambasadori-i-ri-gjerman-jorn-rohde/60%Daily2020-07-30 10:06
https://kosovapost.net/ministria-e-shendetesise-shpalli-konkurs-per-1034-specializime-ne-mjekesi/60%Daily2020-07-30 10:02
https://kosovapost.net/policia-po-gjobit-qytetaret-nuk-po-respektojne-masat-anti-covid-foto/60%Daily2020-07-30 09:52
https://kosovapost.net/bik-del-me-vendim-nuk-do-te-falet-namazi-i-kurban-bajramit-ne-xhami/60%Daily2020-07-30 09:34
https://kosovapost.net/fillon-shkrimi-i-marreveshjes-perfundimtare-ne-bruksel-deklarohet-vuciq/60%Daily2020-07-30 09:27
https://kosovapost.net/sot-i-dorezon-letrat-kredenciale-ambasadori-i-ri-gjerman-ne-kosove/60%Daily2020-07-30 09:41
https://kosovapost.net/reagon-gjini-pas-vdekjes-se-mjekut-nga-gjakova/60%Daily2020-07-30 09:19
https://kosovapost.net/orlando-i-uron-mireseardhje-ambasadorit-te-ri-gjerman-ia-permend-punen-per-vizat/60%Daily2020-07-30 09:15
https://kosovapost.net/nese-do-te-biesh-nga-pesha-kjo-eshte-receta-per-zgjidhje-te-shpejte/60%Daily2020-07-30 09:11
https://kosovapost.net/vjedhje-ne-xhamine-e-hajvalise/60%Daily2020-07-30 09:08
https://kosovapost.net/rastet-me-covid-19-ne-nivel-global-tejkalojne-17-milioneshin/60%Daily2020-07-30 08:59
https://kosovapost.net/tunizia-po-perballet-me-nje-grusht-shteti-te-ftohte/60%Daily2020-07-30 08:58
https://kosovapost.net/krasniqi-ishim-te-pergatitur-vetem-per-3-muaj-gjendja-nga-pandemia-eshte-tejet-e-renduar/60%Daily2020-07-30 08:53
https://kosovapost.net/aksion-i-policise-ne-podujeve-arrestohen-disa-persona/60%Daily2020-07-30 08:49
https://kosovapost.net/haradinaj-stublla-bisede-telefonike-me-homologun-francez-flasin-per-dialogun-dhe-vizat/60%Daily2020-07-30 08:25
https://kosovapost.net/haziri-ngushellon-homologun-kastrati-per-vdekjen-e-te-riut-nga-covid-19/60%Daily2020-07-30 08:18
https://kosovapost.net/thaci-fadili-mbetet-i-pazevendesueshem/60%Daily2020-07-30 08:20
https://kosovapost.net/sharkohen-nga-detyra-tri-zevendesministre-ne-qeverine-e-shqiperise/60%Daily2020-07-30 08:14
https://kosovapost.net/vdes-edhe-nje-mjek-kosovar-nga-covid-19/60%Daily2020-07-30 08:15
https://kosovapost.net/hyseni-dhe-gjuriq-takohen-sot-ne-bruksel/60%Daily2020-07-30 08:10
https://kosovapost.net/shba-e-kalon-shifren-e-150-mije-te-vdekur-nga-covid-19/60%Daily2020-07-30 07:40
https://kosovapost.net/gjeneral-major-bajram-begaj-dekretohet-shef-i-shtabit-te-pergjithshem-te-fa-te-shqiperise/60%Daily2020-07-30 07:31
https://kosovapost.net/bilanci-covid-19-ne-kosove-7-mije-e-846-raste-pozitive-4-mije-e-267-te-sheruar/60%Daily2020-07-30 07:07
https://kosovapost.net/dhjete-paciente-me-covid-19-ne-gjendje-te-rende-ne-spitalin-e-pejes/60%Daily2020-07-30 07:05
https://kosovapost.net/sot-eshte-dita-e-arafatit-cfare-duhet-te-bejme-besimtaret-musliman/60%Daily2020-07-30 06:58
https://kosovapost.net/zmbrapset-qeveria-ndalesa-per-ceremonite-fetare-nuk-vlen-per-faljen-e-bajramit/60%Daily2020-07-30 06:52
https://kosovapost.net/sa-para-ndau-kosova-per-shpenzimet-ne-gjykaten-specialem-tregon-deputeti-i-vetevendosjes/60%Daily2020-07-30 06:50
https://kosovapost.net/kengetarja-e-njohur-pas-shtate-viteve-kthehet-ne-kosove-foto/60%Daily2020-07-30 06:48
https://kosovapost.net/kalendari-historik-29-korrik-2/60%Daily2020-07-30 06:41
https://kosovapost.net/mohamed-salah-ndryshon-pamjen-dhe-look-un-foto/60%Daily2020-07-30 06:39
https://kosovapost.net/hoti-jep-sinjale-pro-mini-shengenit-ballkanik/60%Daily2020-07-30 06:36
https://kosovapost.net/ligjvenesit-mblidhen-sot-per-votimin-e-rishikimit-te-buxhetit/60%Daily2020-07-30 06:30
https://kosovapost.net/shoqata-bamirese-turke-dergon-mish-kurbani-per-20-milione-njerez-ne-te-gjithe-boten/60%Daily2020-07-30 06:27
https://kosovapost.net/libani-do-te-paraqese-ankese-ne-okb-per-sulmet-izraelite/60%Daily2020-07-30 06:22
https://kosovapost.net/moti-sot-101/60%Daily2020-07-30 06:18
https://kosovapost.net/qorraj-projekti-i-xhamise-se-madhe-ne-prishtine-nuk-eshte-kopjim/60%Daily2020-07-29 21:47
https://kosovapost.net/nje-25-vjecar-nga-kamenica-vdes-si-pasoje-e-covid-19/60%Daily2020-07-29 21:40
https://kosovapost.net/neser-eshte-dita-e-arafatit-cfare-duhet-te-bejme-besimtaret-musliman/60%Daily2020-07-29 21:37
https://kosovapost.net/kadaj-bujupi-sulmon-ldk-ne-thote-se-koordinatori-hyseni-do-te-deshtoje/60%Daily2020-07-29 21:00
https://kosovapost.net/tensionohet-situata-liban-izrael/60%Daily2020-07-29 20:51
https://kosovapost.net/vdes-edhe-nje-pacient-nga-covid-19-ne-spitalin-e-gjilanit/60%Daily2020-07-29 20:39
https://kosovapost.net/zemaj-publikon-pamje-nga-klinika-infektive-ne-qkuk-mos-u-shliro/60%Daily2020-07-29 20:36
https://kosovapost.net/arrestohen-tre-persona-per-sulmin-fizik-ndaj-policeve-ne-mitrovice/60%Daily2020-07-29 20:32
https://kosovapost.net/hoti-prishtina-eshte-fituese-e-kupes-se-kosoves-dhe-kualifikohet-ne-europa-league/60%Daily2020-07-29 20:25
https://kosovapost.net/sekretari-i-bik-po-manipulohet-me-erdoganin-xhamia-e-madhe-eshte-donacion-i-besimtareve-te-turqise/60%Daily2020-07-29 19:50
https://kosovapost.net/behen-17-milione-raste-me-covid-19-ne-bote/60%Daily2020-07-29 19:31
https://kosovapost.net/zevendeskryeministri-tahiri-hoti-ne-takimin-e-brukselit-ka-rene-ne-mina/60%Daily2020-07-29 19:13
https://kosovapost.net/lipjan-nusja-shtatzene-thote-se-e-rrahen-vjehrra-dhe-kunata-video-2/60%Daily2020-07-29 19:00
https://kosovapost.net/gjergj-dedaj-pohon-se-eshte-kontaktuar-nga-gjykata-speciale/60%Daily2020-07-29 18:43
https://kosovapost.net/hashim-thaci-e-dekoron-halil-kastratin-me-medaljen-shen-tereza/60%Daily2020-07-29 17:58
https://kosovapost.net/gjilan-arrestohet-nje-person-per-fajde/60%Daily2020-07-29 17:38
https://kosovapost.net/kelmendi-pse-qeveria-e-ndalon-faljen-e-bajramit-ndersa-lejon-pushimet-ne-bregdetin-shqiptar/60%Daily2020-07-29 17:31
https://kosovapost.net/kosnett-kundershton-projektligjit-per-vlerat-e-uck-se/60%Daily2020-07-29 17:22
https://kosovapost.net/shba-ja-do-ti-terheqe-12-000-ushtare-nga-gjermania/60%Daily2020-07-29 17:09
https://kosovapost.net/komuna-e-ferizajt-thote-se-eshte-zgjidhur-problemi-i-ujerave-te-zeza-ne-terrn/60%Daily2020-07-29 17:04
https://kosovapost.net/qeveria-mbulon-shpenzimet-e-kartonit-te-gjelber-nga-1-gushti-deri-me-31-dhjetor/60%Daily2020-07-29 16:37
https://kosovapost.net/neser-mbahet-seance-e-jashtezakonshme-per-votimin-e-buxhetit-te-rishikuar/60%Daily2020-07-29 16:14
https://kosovapost.net/pese-te-vdekur-dhe-188-rast-te-reja-me-covid-19-ne-maqedonine-e-veriut/60%Daily2020-07-29 16:01
https://kosovapost.net/kujdes-nga-i-nxehti-edhe-neser-priten-temperatura-shume-te-larta/60%Daily2020-07-29 15:47
https://kosovapost.net/selimi-mban-takimin-e-pare-me-grupin-punues-per-vetingun/60%Daily2020-07-29 15:44
https://kosovapost.net/hoti-neser-ne-gjilan-te-kritikuesi-i-tij-me-i-madh-lutfi-haziri/60%Daily2020-07-29 15:33
https://kosovapost.net/thaci-ne-jezercin-e-uck-se-u-takova-me-dy-ushtaret-e-fsk-se-yll-dalladakun-dhe-korab-dautin/60%Daily2020-07-29 15:14
https://kosovapost.net/osmani-priti-ne-takim-lamtumires-ambasadorin-zviceran-ne-kosove-lebet/60%Daily2020-07-29 15:09
https://kosovapost.net/cakaj-i-dergon-leter-kompanise-apple-qe-kosova-te-futet-ne-harte/60%Daily2020-07-29 15:01
https://kosovapost.net/ne-mal-te-zi-nuk-do-te-falet-namazi-i-kurban-bajramit-per-shkak-te-covid-19/60%Daily2020-07-29 14:53
https://kosovapost.net/be-sqaron-temat-qe-diskutohen-neser-mes-kosoves-dhe-serbise/60%Daily2020-07-29 14:45
https://kosovapost.net/71-raste-te-reja-me-coronavirus-ne-kroaci/60%Daily2020-07-29 14:39
https://kosovapost.net/be-demanton-keq-mediat-e-vuciqit/60%Daily2020-07-29 14:26
https://kosovapost.net/kah-do-te-shkoje-david-silva-evrope-apo-azi/60%Daily2020-07-29 14:00
https://kosovapost.net/rastet-pozitive-sipas-komunave-prishtina-e-para/60%Daily2020-07-29 13:46
https://kosovapost.net/koordinatori-hyseni-takohet-me-limajn-flasin-per-dialogun-dhe-takimin-ne-bruksel/60%Daily2020-07-29 14:11
https://kosovapost.net/bije-ndjeshem-numri-i-te-infektuarve-194-raste-pozitive-me-covid-19-dhe-138-te-sheruar/60%Daily2020-07-29 13:51
https://kosovapost.net/aeroporti-i-vjeter-i-prishtines-do-te-kthehet-ne-qender-spitalore-per-te-prekurit-nga-covid-19/60%Daily2020-07-29 13:00
https://kosovapost.net/veterani-amerikan-qe-mori-medalje-per-kosoven-zevendeson-grenellin-ne-berlin/60%Daily2020-07-29 12:57
https://kosovapost.net/obsh-thote-se-levizja-e-te-rinjve-te-europes-rriti-numrin-e-infeksioneve-te-covid-19/60%Daily2020-07-29 12:56
https://kosovapost.net/be-ja-mbeshtet-kosoven-me-afro-10-milione-euro/60%Daily2020-07-29 12:40
https://kosovapost.net/takim-lamtumires-mes-limajt-e-apostoloves/60%Daily2020-07-29 12:39
https://kosovapost.net/votohet-unanimisht-ligji-anti-covid-procedohet-per-kuvend/60%Daily2020-07-29 12:36
https://kosovapost.net/shqiptari-qe-e-themeloi-klubin-gjigand-futbollistik-galatasaray/60%Daily2020-07-29 12:19
https://kosovapost.net/193-raste-te-reja-me-covid-19-ne-zvicer/60%Daily2020-07-29 12:18
https://kosovapost.net/deputeti-i-vv-se-shpejtim-buqlliqi-konfirmohet-me-covid-19/60%Daily2020-07-29 12:13
https://kosovapost.net/paralajmeron-rusia-kemi-gati-vaksinem-kunder-covid-19/60%Daily2020-07-29 11:54
https://kosovapost.net/nderron-jete-ministri-boshnjak-ishte-e-prekur-me-covid-19/60%Daily2020-07-29 12:02
https://kosovapost.net/myftiu-ternava-me-rastin-e-kurban-bajramit-iu-drejtohet-besimtareve-me-nje-mesazh/60%Daily2020-07-29 11:48
https://kosovapost.net/haradinaj-uron-30-vjetorin-e-partise-se-aksionit-demokratik-ne-sanxhak-kjo-parti-artikuloi-dhe-kundershtoi-regjimin-e-millosheviqit/60%Daily2020-07-29 11:23
https://kosovapost.net/trump-permend-serish-hidroksiklorinen-si-trajtim-per-koronavirus/60%Daily2020-07-29 11:06
https://kosovapost.net/edhe-nje-mjek-humbe-betejen-me-covid-19/60%Daily2020-07-29 11:02
https://kosovapost.net/reagon-mimoza-kusari-lila-a-eshte-vendim-i-ikshpk-se-vendosja-e-reciprocitetit-ne-teste-apo-eshte-reagim-amator-i-te-paditureve-ne-shendetesi/60%Daily2020-07-29 10:48
https://kosovapost.net/hashim-thaci-ndane-cmim-halil-kastratit-per-kontribut-ne-bamiresi/60%Daily2020-07-29 10:35
https://kosovapost.net/qeveria-vendos-per-riaktivizimin-e-menjehershem-te-planit-te-reagimit-kombetar/60%Daily2020-07-29 10:22
https://kosovapost.net/hoti-i-rrepte-30-sekonda-i-jep-kohe-ministrit-zemaj-ta-mbylle-raportimin/60%Daily2020-07-29 10:08
https://kosovapost.net/qeveria-ndan-300-euro-per-punetoret-shendetesore/60%Daily2020-07-29 09:53
https://kosovapost.net/vazhdon-mbledhja-e-qeverise-me-keto-pika-te-rendit-te-dites/60%Daily2020-07-29 09:43
https://kosovapost.net/e-konfirmon-zemaj-sdo-tu-kerkohen-testet-e-covid-19-qytetareve-qe-vine-nga-shqiperia-dhe-lugina/60%Daily2020-07-29 09:39
https://kosovapost.net/sot-ne-arabine-saudite-ka-filluar-haxhi-bik-ka-nje-njoftim-per-besimtaret-myslimane/60%Daily2020-07-29 11:25
https://kosovapost.net/fatmir-limaj-perkujton-tahir-sinanin-komandantin-e-shquar-te-uck-se-nga-tropoja/60%Daily2020-07-29 09:18
https://kosovapost.net/mbyllet-me-tensione-raportimi-i-agim-veliut-ne-komisionin-per-pune-te-jashtme/60%Daily2020-07-29 09:23
https://kosovapost.net/befasohet-daciq-serbia-nuk-e-di-se-ka-nje-dokument-qe-do-te-prezantohet-te-enjten-ne-bruksel-i-cili-nenkupton-njohjen-e-kosoves/60%Daily2020-07-29 08:53
https://kosovapost.net/albin-kurti-ndaloi-cenimin-territorial-te-kosoves/60%Daily2020-07-29 08:43
https://kosovapost.net/4181-raste-aktive-me-koronavirus-ne-maqedonine-e-veriut/60%Daily2020-07-29 08:43
https://kosovapost.net/qytetaret-e-lugines-mund-te-vijne-ne-kosove-pa-pase-test-per-covid-19/60%Daily2020-07-29 08:44
https://kosovapost.net/ivica-daciq-thote-se-eshte-genjeshter-deklarata-e-meliza-haradinajt-se-parandaloi-dy-cnjohje-per-kosoven/60%Daily2020-07-29 08:26
https://kosovapost.net/numer-i-kufizuar-myslimanesh-nisin-haxhin-kete-vit/60%Daily2020-07-29 08:16
https://kosovapost.net/pasojat-covid-19-kompania-nissan-motor-paralajmron-humbje-670-miliardshe/60%Daily2020-07-29 08:16
https://kosovapost.net/ky-eshte-lajmi-keq-per-kosovaret-qe-kishin-planifikuar-pune-sezonale-ne-gjermani/60%Daily2020-07-29 08:15
https://kosovapost.net/tete-paciente-me-covid-19-ne-gjendje-te-rende-po-trajtohen-ne-spitalin-e-pejes/60%Daily2020-07-29 07:53
https://kosovapost.net/tre-te-vdekur-ne-spitalin-e-gjilanit/60%Daily2020-07-29 07:39
https://kosovapost.net/maqedonia-e-veriut-dergon-45-ushtare-ne-kosove-ne-misionin-e-kfor-it/60%Daily2020-07-29 07:38
https://kosovapost.net/kina-regjistron-101-raste-te-reja-me-covid-19-rritja-me-e-larte-ditore-qe-nga-muaji-prill/60%Daily2020-07-29 07:35
https://kosovapost.net/keshilltari-i-hotit-per-situaten-e-pandemise-nese-vazhdojme-keshtu-do-te-kolapsojme/60%Daily2020-07-29 07:24
https://kosovapost.net/shqiptareve-te-lugines-nuk-u-lejohet-hyrja-ne-kosove-pa-testin-e-covid-19/60%Daily2020-07-29 07:22
https://kosovapost.net/keshilltari-mjek-i-hotit-nese-vazhdojme-keshtu-do-te-kolapsojme-po-po-do-te-kolapsojme/60%Daily2020-07-29 07:15
https://kosovapost.net/florida-shenon-rekord-te-shifres-ditore-te-viktimave-te-koronavirusit/60%Daily2020-07-29 07:11
https://kosovapost.net/punonjesit-e-shendetesise-ne-brazil-kerkojne-hetimin-e-bolsanaros-per-krime-ndaj-njerezimit/60%Daily2020-07-29 07:04
https://kosovapost.net/kalendari-historik-29-korrik/60%Daily2020-07-29 06:40
https://kosovapost.net/numri-total-i-rasteve-me-covid-19-ne-kosove-ka-arritur-ne-7-652/60%Daily2020-07-29 06:34
https://kosovapost.net/haxhiu-shume-shpejt-do-te-kete-zgjedhje-te-jashtezakonshme/60%Daily2020-07-29 06:30
https://kosovapost.net/dedikimi-prekes-i-almeda-abazit-per-babain-e-ndjere-ne-diten-e-lindjes-se-tij/60%Daily2020-07-29 06:27
https://kosovapost.net/covid-19-gjermania-ka-regjistruar-684-raste-te-reja/60%Daily2020-07-29 06:23
https://kosovapost.net/zenit-fiton-kupen-e-rusise-dhe-kapiteni-e-thyen-sapo-e-merr-ne-duar-video/60%Daily2020-07-29 06:20
https://kosovapost.net/kryeministri-hoti-perballet-sot-me-vuciqin-ne-samitin-virtual-te-ballkanit-perendimor/60%Daily2020-07-29 06:17
https://kosovapost.net/keto-jane-pese-menyra-natyrale-qe-duhet-ti-aplikoni-ne-raste-se-vuani-nga-psoriaza/60%Daily2020-07-29 06:12
https://kosovapost.net/okb-dergon-12-maune-me-ndihma-humanitare-ne-idlib/60%Daily2020-07-29 06:10
https://kosovapost.net/rama-e-fillon-diten-me-nje-lutje-per-qytetaret/60%Daily2020-07-29 06:03
https://kosovapost.net/kryeministri-hoti-mbledh-sot-kabinetin-qeveritar/60%Daily2020-07-29 05:59
https://kosovapost.net/moti-sot-temperatura-tropikale/60%Daily2020-07-29 05:55
https://kosovapost.net/konjufca-skender-hyseni-eshte-njeriu-i-thacit-brenda-ekipit-te-dialogut/60%Daily2020-07-28 22:26
https://kosovapost.net/qyteti-i-bicikletave-2/60%Daily2020-07-28 21:52
https://kosovapost.net/per-nje-konkurs-nderkombetar-te-arkitektures-per-memorialin-e-sakrifices-se-femijeve-te-kosoves/60%Daily2020-07-28 21:36
https://kosovapost.net/sipas-medieve-serbe-brukseli-do-ti-veje-serbise-ultimatum-rreth-kosoves/60%Daily2020-07-28 21:08
https://kosovapost.net/ministrja-e-aak-se-godet-shefin-e-saj-ne-qeveri-akuzon-hotin-per-mostransparence-per-dialogun/60%Daily2020-07-28 20:41
https://kosovapost.net/masat-e-reja-te-qeverise-ndalojne-faljen-e-kurban-bajramit/60%Daily2020-07-28 20:33
https://kosovapost.net/nuk-do-te-kete-vetizolim-per-kosovaret-qe-kthehen-nga-shqiperia/60%Daily2020-07-28 20:26
https://kosovapost.net/grimerja-e-njohur-mahnit-me-imazhin-e-fundit/60%Daily2020-07-28 20:20
https://kosovapost.net/a-prek-vendimi-i-ri-i-qeverise-edhe-dasmat/60%Daily2020-07-28 20:11
https://kosovapost.net/vetizolohet-bulliqi-thote-se-ka-simptoma-te-koronavirusit/60%Daily2020-07-28 20:03
https://kosovapost.net/ndryshon-orari-gastronomet-punojne-deri-ne-2230-pas-ketij-orari-vetem-ne-ambiente-te-hapura/60%Daily2020-07-28 19:56
https://kosovapost.net/qeveria-e-kosoves-miraton-masat-e-reja-per-parandalimin-e-perhapjes-se-koronavirusit/60%Daily2020-07-28 19:24
https://kosovapost.net/obsh-pandemia-e-covid-19-eshte-nje-vale-e-vetme-dhe-e-madhe-e-jo-pandemi-sezonale/60%Daily2020-07-28 19:12
https://kosovapost.net/shba-numri-i-vdekjeve-nga-covid-19-tejkalon-150-000-2/60%Daily2020-07-28 18:58
https://kosovapost.net/avdullah-hotit-i-shkon-per-dore-edhe-basketbolli/60%Daily2020-07-28 18:53
https://kosovapost.net/abazi-pohon-se-kujtim-shala-dhe-arben-gashi-kane-crregullime-serioze-mendore/60%Daily2020-07-28 18:47
https://kosovapost.net/pacolli-na-quajne-arrogant-se-po-ua-qesim-ne-shesh-te-gjitha-deshtimet-2/60%Daily2020-07-28 18:43
https://kosovapost.net/pacolli-na-quajne-arrogant-se-po-ua-qesim-ne-shesh-te-gjitha-deshtimet/60%Daily2020-07-28 18:39
https://kosovapost.net/dietologia-suhejla-abazi-vitamina-d-a-eshte-hormon-apo-vitamine-si-dhe-kur-duhet-ta-perdorim/60%Daily2020-07-28 18:33
https://kosovapost.net/presidenti-thaci-takon-studentet-e-mitrovices-bisedojne-per-historine-e-drejtesine-foto/60%Daily2020-07-28 18:03
https://kosovapost.net/kdi-ke%cc%88rkon-masa-disiplinore-ndaj-deputete%cc%88ve-qe%cc%88-pe%cc%88rdorin-gjuhe%cc%88-dhe-sjellje-joparlamentare/60%Daily2020-07-28 17:58
https://kosovapost.net/arberie-nagavci-e-komenton-statusin-e-mustafes-thote-se-ai-e-zbuloi-kush-e-prishi-koalicionin/60%Daily2020-07-28 17:41
https://kosovapost.net/qytetaret-presin-me-dite-per-rezultatin-e-testit-per-covid-19-politikanet-e-marrin-brenda-dites/60%Daily2020-07-28 17:32
https://kosovapost.net/regjistrohen-56-raste-te-reja-me-covid-19-ne-mal-te-zi/60%Daily2020-07-28 17:13
https://kosovapost.net/raka-situata-eshte-alarmante-keta-jane-faktoret-qe-ndikuan-ne-shtimin-e-rasteve-me-koronavirus/60%Daily2020-07-28 17:10
https://kosovapost.net/bytyci-hotit-leri-ankesat-pervishju-punes-ose-largohu/60%Daily2020-07-28 17:02
https://kosovapost.net/gashi-ne-konference-mohon-perplasjen-fizike/60%Daily2020-07-28 16:48
https://kosovapost.net/veseli-jam-mire-me-shendet-beni-kujdes-dhe-respektoni-keshillat-e-ikshp/60%Daily2020-07-28 16:42
https://kosovapost.net/meka-pergatitet-per-haxhillek-kete-vit-do-te-prese-vetem-nje-mije-pelegrine/60%Daily2020-07-28 16:25
https://kosovapost.net/drejtoresha-e-endokrinologjise-keni-me-lyp-karantinen-kur-te-mjekoheni-ne-oborr-2/60%Daily2020-07-28 16:19
https://kosovapost.net/hoxhaj-e-quan-seminar-takimin-hoti-vuciq-ne-bruksel/60%Daily2020-07-28 16:11
https://kosovapost.net/jeta-xharra-publikon-foton-skandaloze-ja-cka-po-ndodh-ne-spitalin-e-mushkerive-ne-qkuk/60%Daily2020-07-28 15:59
https://kosovapost.net/haradinaj-stublla-bisedon-me-ministrin-e-jashtem-te-kuvajtit/60%Daily2020-07-28 15:58
https://kosovapost.net/ministrat-zemaj-e-manastirliu-diskutojne-per-pandemine-covid-19/60%Daily2020-07-28 16:00
https://kosovapost.net/pacolli-thote-se-ajo-cka-ndodhi-ne-komision-ishte-e-orkestruar/60%Daily2020-07-28 15:50
https://kosovapost.net/mustafa-akademiku-shala-i-rrah-me-dije-te-gjithe-ne-vv/60%Daily2020-07-28 15:44
https://kosovapost.net/anesteziologet-ikin-nga-qkuk-ja/60%Daily2020-07-28 15:39
https://kosovapost.net/hoti-thote-se-ne-pakon-e-rimekembjes-ekonomike-do-te-perfshihen-edhe-transportuesit/60%Daily2020-07-28 15:25
https://kosovapost.net/zhbllokohen-llogarite-e-telekomit/60%Daily2020-07-28 15:17
https://kosovapost.net/ministri-kuci-zotohet-per-zgjidhjen-e-problemit-te-ujit-te-pijshem-per-gjilanin/60%Daily2020-07-28 15:13
https://kosovapost.net/komisioni-per-legjislacion-miraton-rishikimin-e-buxhetit/60%Daily2020-07-28 15:05
https://kosovapost.net/kujtim-shala-tregon-nese-e-ka-sulmuar-deputetin-e-vv-se-kjo-eshte-e-verteta-sipas-deputetit-te-ldk-se/60%Daily2020-07-28 15:05
https://kosovapost.net/kryeministri-hoti-priti-ne-takim-ambasadoret-e-shteteve-te-quint-it-2/60%Daily2020-07-28 15:03
https://kosovapost.net/ne-kamenice-sonte-fiken-dritat-per-nje-minute-si-shenje-proteste/60%Daily2020-07-28 14:40
https://kosovapost.net/deputeti-i-vv-se-konfirmon-jam-sulmuar-befasisht-nga-arben-gashi-dhe-kujtim-shala-i-ldk-se/60%Daily2020-07-28 14:32
https://kosovapost.net/pacolli-na-sulmuan-ne-korridor-kishte-kacafytje/60%Daily2020-07-28 14:24
https://kosovapost.net/akademiku-i-ldk-se-kujtim-shala-sulmon-deputetin-e-vv-se-gazmend-gjyshinca/60%Daily2020-07-28 14:19
https://kosovapost.net/koreja-veriore-ashperson-masat-mbrojtese-kunder-covid-19/60%Daily2020-07-28 14:16
https://kosovapost.net/prezantohet-projekti-i-memorialit-per-1432-femijet-e-vrare-nga-policia-serbe/60%Daily2020-07-28 14:02
https://kosovapost.net/tre-femije-me-covid-19-po-trajtohen-ne-pediatrine-e-qkuk-se/60%Daily2020-07-28 13:54
https://kosovapost.net/autoritetet-gjermane-shume-te-shqetesuara-me-rritjen-e-rasteve-me-covid-19/60%Daily2020-07-28 13:49
https://kosovapost.net/gazi-i-vetevendosjes-ia-bene-bajat-akademikut-te-ldk-se-kujtim-shales/60%Daily2020-07-28 14:34
https://kosovapost.net/ramiz-lladrovci-del-pozitiv-me-covid-19/60%Daily2020-07-28 13:44
https://kosovapost.net/gazetari-ironizon-me-gjumin-e-shpend-ahmetit/60%Daily2020-07-28 13:39
https://kosovapost.net/madridi-i-ben-te-obligueshme-maskat-ne-te-gjitha-hapesirat/60%Daily2020-07-28 13:39
https://kosovapost.net/federata-e-mjekeve-shqiptar-ne-gjermani-tregon-se-sa-jane-te-sigurta-testet-serologjike-qe-kane-filluar-te-behen-ne-kosove/60%Daily2020-07-29 10:04
https://kosovapost.net/lajmi-i-fundit-e-konfirmon-zevenesministrja-balaj-nuk-ka-ende-vetezolim-per-ata-qe-kthehn-nga-shqiperia/60%Daily2020-07-28 13:15
https://kosovapost.net/numri-i-rasteve-te-konfirmuara-sipas-komunave/60%Daily2020-07-28 13:14
https://kosovapost.net/ky-eshte-zyrtari-i-larte-i-pdk-se-i-cili-rezulton-pozitiv-me-covid-19/60%Daily2020-07-28 13:08
https://kosovapost.net/102-te-sheruar-dhe-239-raste-te-konfirmuara-me-covid-19/60%Daily2020-07-28 13:08
https://kosovapost.net/shkurtimi-i-orarit-paraqet-me-shume-mundesi-per-grumbullim-te-njerezve-dhe-infektim-nga-covid-19/60%Daily2020-07-28 14:47
https://kosovapost.net/reagon-ish-keshilltari-i-isa-mustafes-besnik-berisha-ndaj-qeverise-hoti/60%Daily2020-07-28 12:42
https://kosovapost.net/kjo-kompani-turistike-thote-se-ska-ska-vetizolim-pas-kthimit-nga-pushimet-ne-shqiperi/60%Daily2020-07-28 12:33
https://kosovapost.net/kadrijaj-pacollit-behu-me-e-sjellshme-se-marre/60%Daily2020-07-28 12:21
https://kosovapost.net/kapet-ne-morine-kosovari-me-laborghini-te-vjedhur-te-itali/60%Daily2020-07-28 12:20
https://kosovapost.net/pese-persona-te-vdekur-dhe-102-raste-te-reja-me-covid-19-ne-maqedoni/60%Daily2020-07-28 12:20
https://kosovapost.net/nura-thirrje-urgjente-per-rimekembje-ekonomike/60%Daily2020-07-28 12:12
https://kosovapost.net/ovl-uck-i-jep-perkrahje-ministrit-recica-per-nismat-e-ndermarra-ne-te-mire-te-veteraneve-familjeve-te-deshmoreve-dhe-invalideve-te-luftes/60%Daily2020-07-28 12:09
https://kosovapost.net/prishtines-pritet-te-i-shtohen-edhe-tri-shkolla-te-reja/60%Daily2020-07-28 12:28
https://kosovapost.net/ministri-veliu-priti-ne-takim-koordinatorin-shteteror-per-dialog/60%Daily2020-07-28 12:01
https://kosovapost.net/komuna-e-prizrenit-me-drejtor-te-ri-te-inspektoriatit/60%Daily2020-07-28 11:55
https://kosovapost.net/kryeministri-hoti-rreth-masave-anti-covid-duhet-te-verehet-dora-e-institucioneve/60%Daily2020-07-28 11:50
https://kosovapost.net/ka-nderruar-jete-dr-mohamed-mashally-i-njohur-si-doktor-i-te-varferve/60%Daily2020-07-28 11:43
https://kosovapost.net/ligji-per-ndryshim-plotesim-do-ti-referohet-komisionit-te-venecias/60%Daily2020-07-28 11:39
https://kosovapost.net/armend-zemaj-dhe-kryeministri-hoti-vizituan-sot-fsk-ne/60%Daily2020-07-28 11:06
https://kosovapost.net/87976-2/60%Daily2020-07-28 11:09
https://kosovapost.net/prishtina-ne-kohe-pandemie-heshtje-ne-sheshe-e-kafiteri-foto/60%Daily2020-07-28 11:06
https://kosovapost.net/bullgaria-nga-sot-lejon-hyrjen-e-udhetareve-nga-kosovaliron-masat-anti-covid-per-qytetaret-e-kosoves/60%Daily2020-07-28 10:28
https://kosovapost.net/gjakove-kater-paciente-kane-vdekur-dy-pozitiv-ne-covid-19-dhe-dy-te-dyshuar-per-covid-19/60%Daily2020-07-28 10:50
https://kosovapost.net/ahmeti-per-rastin-e-9-vjecares-qe-u-kafshua-nga-qenet-drejton-gishtin-nga-niveli-qendror/60%Daily2020-07-28 10:10
https://kosovapost.net/shba-ja-e-mbyllur-hermetikisht-per-dialogun-hoti-thote-se-ka-koordinim-me-te/60%Daily2020-07-28 10:38
https://kosovapost.net/arrestohen-dy-shqiptare-kaluan-ilegalisht-kufirin-shqiperi-kosove/60%Daily2020-07-28 10:03
https://kosovapost.net/shba-ja-dhe-rusia-nisin-bisedimet-per-kontrollin-e-armeve-berthamore/60%Daily2020-07-28 09:59
https://kosovapost.net/deputeti-i-aakse-sherohet-nga-koronavirusi/60%Daily2020-07-28 09:53
https://kosovapost.net/haskuka-po-te-kishim-me-shume-teste-athua-sa-raste-te-reja-do-te-kishim/60%Daily2020-07-28 09:56
https://kosovapost.net/%e2%80%8bharadinaj-dhe-ambasadorja-e-suedise-flasin-per-intensifikim-te-marredhenieve-dypaleshe/60%Daily2020-07-28 09:49
https://kosovapost.net/futbollisti-i-suksesshem-blend-baftiu-kerkohet-nga-galatasaray-dhe-beshiktash/60%Daily2020-07-28 09:45
https://kosovapost.net/zemaj-rritja-e-numrit-te-te-infektuarve-me-covid-19-kerkon-shtim-te-kapaciteteve-te-reja-aeroporti-mund-te-kthehet-ne-spital/60%Daily2020-07-28 09:24
https://kosovapost.net/16-vjecarja-shtatzene-arrestohet-personi-qe-bashkejetonte-me-te/60%Daily2020-07-28 09:17
https://kosovapost.net/bik-u-jep-informacionin-zyrtar-per-faljen-e-namazit-te-kurban-bajramit/60%Daily2020-07-28 09:09
https://kosovapost.net/kosova-deshiron-qe-apple-te-korrigjoje-kufijte-e-vendit-ne-hartat-e-saj/60%Daily2020-07-28 09:04
https://kosovapost.net/mediat-serbe-tri-shtete-te-gatshme-te-terheqin-njohjen-e-pavaresise-se-kosoves/60%Daily2020-07-28 08:43
https://kosovapost.net/kryetari-i-komunes-se-gjakoves-ardian-gjini-flet-per-situaten-pandemike/60%Daily2020-07-28 08:40
https://kosovapost.net/shpend-ahmeti-i-lodhur-e-ze-gjumi-ne-zyre-foto/60%Daily2020-07-28 08:29
https://kosovapost.net/deputetja-eliza-hoxha-rrefen-betejen-me-covid-19/60%Daily2020-07-28 08:19
https://kosovapost.net/hoti-dhe-vuciq-te-merkuren-perballen-ne-samitin-virtual-te-lidereve-te-ballkanit/60%Daily2020-07-28 07:56
https://kosovapost.net/maqedonia-e-veriut-ka-mbi-4-mije-raste-aktive-me-koronavirus/60%Daily2020-07-28 07:49
https://kosovapost.net/njesia-speciale-cdo-dite-per-stervitje-te-notit-ne-germi/60%Daily2020-07-28 07:45
https://kosovapost.net/gjethet-e-manaferrave-te-mahnitshme-per-zemer-dhe-kocka-te-forta/60%Daily2020-07-28 07:42
https://kosovapost.net/covid-19-google-con-200-000-punonjes-ne-shtepi/60%Daily2020-07-28 08:33
https://kosovapost.net/vdesin-edhe-dy-paciente-ne-spitalin-e-pejes-dyshohet-se-ishin-me-covid-19/60%Daily2020-07-28 07:32
https://kosovapost.net/covid-19-ne-kosove-756-profesioniste-shendetesore-te-infektuar-me-koronavirus/60%Daily2020-07-28 07:31
https://kosovapost.net/rikthehet-orari-i-rregullt-i-linjave-te-autobusit/60%Daily2020-07-28 07:30
https://kosovapost.net/keto-jane-vitaminat-dhe-mineralet-me-te-dobishme-nese-vuani-nga-stresi/60%Daily2020-07-28 07:18
https://kosovapost.net/debati-i-pare-mes-trumpit-dhe-bidenit-nderron-vend-shkaku-i-pandemise/60%Daily2020-07-28 07:09
https://kosovapost.net/kosova-eshte-vonuar-me-pakon-e-rimekembjes-ekonomike/60%Daily2020-07-28 07:05
https://kosovapost.net/shqiperia-zgjeron-menyrat-e-fitimit-te-shtetesise-mundesi-per-shqiptaret-jashte-kufijve/60%Daily2020-07-28 07:02
https://kosovapost.net/keto-jane-komunat-me-orar-te-kufizuar-te-levizjes-nga-ora-2230-deri-ne-500/60%Daily2020-07-28 06:52
https://kosovapost.net/biznesmeni-kelmendi-thirrje-shtetit-virusi-ka-dale-nga-kontrolli-veproni/60%Daily2020-07-28 06:59
https://kosovapost.net/prifti-grek-ja-pse-duhej-te-rikthehej-ajasofia-ne-xhami/60%Daily2020-07-28 06:41
https://kosovapost.net/analistet-mbyllja-e-konsullates-amerikane-ne-chengdu-shenon-nje-renie-ne-piken-me-te-ulet-te-marredhenieve-kine-shba/60%Daily2020-07-28 06:24
https://kosovapost.net/kryediplomatja-haradinaj-stublla-raporton-sot-para-komisionit-per-pune-te-jashtme/60%Daily2020-07-28 06:21
https://kosovapost.net/kina-regjistron-68-raste-te-reja-me-covid-19/60%Daily2020-07-28 06:18
https://kosovapost.net/nje-nuse-yll-foto-nga-martesa-e-gymyshit/60%Daily2020-07-28 06:16
https://kosovapost.net/mos-e-perdorni-me-telefonin-per-alarm-pasi-ta-lexoni-do-e-mesoni/60%Daily2020-07-28 06:12
https://kosovapost.net/trump-protestuesit-mund-te-denohen-te-pakten-10-vjet/60%Daily2020-07-28 06:08
https://kosovapost.net/rishikimi-i-buxhetit-sot-ne-komisionin-per-legjislacion/60%Daily2020-07-28 06:05
https://kosovapost.net/moti-sot-dhe-diteve-ne-vijim-14/60%Daily2020-07-28 05:59
https://kosovapost.net/masat-e-reja-anti-covid-ndalohen-ceremonite-e-varrimeve/60%Daily2020-07-27 22:00
https://kosovapost.net/qeveria-vendos-per-baret-dhe-restorantet-mesojeni-orarin-e-ri-dokument/60%Daily2020-07-27 20:55
https://kosovapost.net/ashpersim-i-masave-anti-covid-shtate-dite-veteizolim-per-kosovaret-qe-kthehen-nga-shqiperia/60%Daily2020-07-27 20:45
https://kosovapost.net/haradinaj-qytetareve-tu-jepen-170-eurot-sa-me-shpejte-te-kete-shperndarje-te-serishme-te-parave/60%Daily2020-07-27 20:33
https://kosovapost.net/ndalohen-te-gjitha-aktivitetet-fetare-ne-kosove/60%Daily2020-07-27 20:14
https://kosovapost.net/e-fundit-ky-eshte-vendimi-i-qeverise-per-hapjen-e-cerdheve-dhe-sektorin-e-gastronomise/60%Daily2020-07-27 20:11
https://kosovapost.net/qeveria-vendos-keto-komuna-kane-ndalese-qarkullimi-nga-2230-deri-ne-0500-dokument/60%Daily2020-07-27 19:59
https://kosovapost.net/haziri-i-ashperson-kritikat-ndaj-hotit-nuk-jam-kryetar-per-te-numeruar-te-vdekurit-nga-covid-19/60%Daily2020-07-27 19:54
https://kosovapost.net/ish-keshilltari-i-albin-kurtit-me-akuza-te-renda-per-qeverine-hoti-ka-deshtuar-jemi-ne-prag-te-nje-kolapsi-ja-zgjidhja-e-vetme/60%Daily2020-07-27 19:21
https://kosovapost.net/kush-e-menaxhoi-me-mire-covid-19-albin-kurti-apo-avdullah-hoti-sipas-haradinajt/60%Daily2020-07-27 18:41
https://kosovapost.net/cr7-rekord-pas-rekordi-numrat-impresionues-te-ronaldos/60%Daily2020-07-27 18:37
https://kosovapost.net/spahn-udhetaret-nga-zonat-e-kuqe-duhet-te-kene-test-per-covid-19/60%Daily2020-07-27 18:33
https://kosovapost.net/alerberger-gjysma-e-popullates-ne-ballkan-eshte-e-infektuar-me-koronavirus/60%Daily2020-07-27 18:29
https://kosovapost.net/erdogan-rikthimi-i-ajasofjas-ne-xhami-kenaq-besimtaret-e-cdo-feje/60%Daily2020-07-27 18:25
https://kosovapost.net/ukraina-kerkon-sanksione-me-te-fuqishme-kunder-rusise/60%Daily2020-07-27 18:20
https://kosovapost.net/ramiz-lladrovci-mungon-ne-martesen-e-te-birit-per-shkak-te-vetizolimit/60%Daily2020-07-27 18:15
https://kosovapost.net/mbi-4-mije-te-sheruar-nga-koronavirusi-ne-kosove/60%Daily2020-07-27 18:01
https://kosovapost.net/ibrahimi-sonte-pritet-vendimi-i-qeverise-per-hapjen-e-cerdheve/60%Daily2020-07-27 17:33
https://kosovapost.net/fillojne-testimet-serologjike-ne-prishtine-shpend-ahmeti-tregon-bilancin/60%Daily2020-07-27 17:16
https://kosovapost.net/nje-qytetar-nga-kamenica-vdes-nga-covidi-viktima-e-katert-nga-ky-qytet/60%Daily2020-07-27 16:49
https://kosovapost.net/87751-2/60%Daily2020-07-27 16:46
https://kosovapost.net/suhareke-i-gjenden-arme-pa-leje-dergohet-ne-mbajtje-46-vjecari/60%Daily2020-07-27 16:35
https://kosovapost.net/hoti-e-pret-ne-takim-lamtumires-apostoloven/60%Daily2020-07-27 16:01
https://kosovapost.net/abazi-kjo-qeveri-u-ngjan-atyre-te-beogradit-por-organizohemi-bashke-kunder-covid-19/60%Daily2020-07-27 15:55
https://kosovapost.net/kompania-e-ujesjellesit-tregon-se-cilat-raste-do-te-dergohen-tek-permbaruesi/60%Daily2020-07-28 08:48
https://kosovapost.net/rreth-600-paciente-te-shtrire-ne-qkuk-dhe-spitale-20-ne-respiratore-dhe-385-me-oksigjenoterapi/60%Daily2020-07-27 15:23
https://kosovapost.net/isa-mustafa-une-e-perjetova-covidin-institucionet-smund-te-na-mbrojne-te-behemi-mjeke-e-police-te-vetevetes/60%Daily2020-07-27 15:11
https://kosovapost.net/universiteti-i-prishtines-renditet-i-11-ne-rajon-per-nga-cilesia/60%Daily2020-07-27 15:14
https://kosovapost.net/numri-i-te-sheruarve-nga-covid-19-ne-bote-tejkaloi-shifren-e-10-milioneve/60%Daily2020-07-27 14:46
https://kosovapost.net/117-raste-te-reja-me-covid-19-ne-shqiperi-6-persona-humbin-jeten-dhe-63-te-sheruar/60%Daily2020-07-27 14:30
https://kosovapost.net/voton-parlamenti-shpeton-meta/60%Daily2020-07-27 14:20
https://kosovapost.net/zemaj-do-te-shperndahen-gjysme-milioni-maska-falas-per-qytetaret/60%Daily2020-07-27 14:07
https://kosovapost.net/numri-i-rasteve-sipas-komunave-prishtina-edhe-sot-e-para/60%Daily2020-07-27 13:30
https://kosovapost.net/drejtoresha-e-klinikes-infektive-bene-thirrje-respektoni-masat-edhe-moshat-e-reja-po-perfundojne-me-fatalitet/60%Daily2020-07-27 13:57
https://kosovapost.net/276-raste-pozitive-rekord-deri-me-tani/60%Daily2020-07-27 14:10
https://kosovapost.net/rrgk-kerkon-drejtesi-te-pakompromis-per-vrasjen-e-gruas-nga-bashkeshorti-ne-kamenice/60%Daily2020-07-27 13:12
https://kosovapost.net/meta-nuk-shkarkohet-78-vota-shpetojne-presidentin/60%Daily2020-07-27 13:12
https://kosovapost.net/arritem-konsensus-politik-per-ligjin-per-mbrojtjen-e-vlerave-te-uck-se/60%Daily2020-07-27 13:09
https://kosovapost.net/kryeministri-hoti-vizitoi-punimet-ne-rrugen-nacionale-prishtine-mitrovice/60%Daily2020-07-27 12:57
https://kosovapost.net/128-raste-te-reja-me-covid-19-137-te-sheruar-dhe-6-te-vdekur/60%Daily2020-07-27 12:49
https://kosovapost.net/tre-persona-te-lenduar-si-pasoje-e-aksidentit-ne-sllatine/60%Daily2020-07-27 12:40
https://kosovapost.net/pas-protestes-ne-shesh-hoti-i-pret-ne-takim-gastronomet/60%Daily2020-07-27 12:34
https://kosovapost.net/takohen-gp-dhe-perfaqesuesit-e-aak-se-ne-qeveri/60%Daily2020-07-27 12:00
https://kosovapost.net/vdes-babai-i-ish-ministrit-kosovar-si-pasoje-e-covid-19/60%Daily2020-07-27 11:31
https://kosovapost.net/lladrovci-pret-rezultatin-e-covid-19-vetizolohet/60%Daily2020-07-27 11:27
https://kosovapost.net/thaci-ushtrise-se-kosoves-i-eshte-shtuar-nje-kontingjent-prej-42-automjetesh-ushtarake/60%Daily2020-07-27 11:19
https://kosovapost.net/ldk-ja-pro-projektligjit-per-mbrojtjen-e-vlerave-te-luftes-se-uck-se/60%Daily2020-07-27 11:17
https://kosovapost.net/rama-do-te-bejme-nje-ligj-per-presidentin/60%Daily2020-07-27 11:19
https://kosovapost.net/kfor-i-turk-shperndan-dhurata-per-femijet-e-mbrojtur-ne-gjilan/60%Daily2020-07-27 11:05
https://kosovapost.net/armend-zemaj-shkarkon-sekretarin-e-ministrise/60%Daily2020-07-27 10:54
https://kosovapost.net/shteti-merr-para-per-te-vdekurit-nga-covid-19-reagon-ikshp-ja/60%Daily2020-07-27 10:36
https://kosovapost.net/gastronomet-ia-dhurojne-celsat-qeverise-hoti/60%Daily2020-07-27 10:28
https://kosovapost.net/per-lituanine-rezultati-kryesor-i-bisedimeve-duhet-te-jete-njohja-e-pavaresise-se-kosoves/60%Daily2020-07-27 10:19
https://kosovapost.net/fillon-protesta-e-gastronomeve-dorezojne-celesat-e-bizneseve-qeverise-hoti/60%Daily2020-07-27 10:05
https://kosovapost.net/ministri-zemaj-takohet-me-kreun-e-bashkesise-islame-te-kosoves-naim-ternava/60%Daily2020-07-27 09:48
https://kosovapost.net/politika-e-jashtme-e-shba-nuk-ndryshon-as-me-president-te-ri/60%Daily2020-07-27 09:45
https://kosovapost.net/kosova-planifikon-te-hape-zyre-qendrore-per-te-bashkepunuar-me-europol-in/60%Daily2020-07-27 09:30
https://kosovapost.net/arrestohet-nje-person-pasi-godet-policin-me-veture/60%Daily2020-07-27 09:18
https://kosovapost.net/dhunohet-nje-femer-ne-ferizaj-dy-te-dyshuar/60%Daily2020-07-27 09:14
https://kosovapost.net/thaci-takon-hysenin-ne-bruksel-do-te-dialogohet-vetem-per-njohjen-ndershteterore/60%Daily2020-07-27 09:00
https://kosovapost.net/vdesin-edhe-dy-paciente-ne-spitalin-e-pejes-njeri-i-konfirmuar-me-covid-19-ndersa-tjetri-i-dyshimte/60%Daily2020-07-27 08:59
https://kosovapost.net/a-do-te-jete-edhe-ne-te-ardhmen-ne-krye-te-diplomacise-serbe-flet-daciq/60%Daily2020-07-27 08:50
https://kosovapost.net/nderron-jete-nje-person-ne-suharek-si-pasoje-e-covid-19/60%Daily2020-07-27 08:47
https://kosovapost.net/dergojuni-shqiptareve-libra-mos-u-dergoni-tanke-me-tanke-nuk-mund-te-hyjne-ne-okb-kujt-i-drejtohet-gjuriq-me-kete-deklarate/60%Daily2020-07-27 08:45
https://kosovapost.net/rreth-nje-milion-turist-kosovare-kane-hyre-ne-shqiperi/60%Daily2020-07-27 08:43
https://kosovapost.net/nenshkruhet-marreveshje-bashkepunimi-kosove-europol-e-merituar-tash-sa-vite/60%Daily2020-07-27 08:37
https://kosovapost.net/permes-nje-kerkese-zyrtare-qeveria-i-kerkon-kompanise-apple-te-njohe-kufijte-e-kosoves/60%Daily2020-07-27 08:36
https://kosovapost.net/alarmante-jemi-buze-kolapsit-me-pandemine-covid-19/60%Daily2020-07-27 08:21
https://kosovapost.net/kru-prishtina-tregon-nivelin-e-ujit-ne-liqenin-batllaves-dhe-badovcit/60%Daily2020-07-27 08:13
https://kosovapost.net/27-aksidente-ne-24-oret-e-fundit-ne-kosove-nje-i-vdekur-dhe-12-te-lenduar/60%Daily2020-07-27 08:05
https://kosovapost.net/rastet-e-para-me-covid-19-te-brendshme-qe-nga-prilli-ne-vietnam/60%Daily2020-07-27 08:00
https://kosovapost.net/mbi-700-profesioniste-shendetesor-te-infektuar-me-koronavirus/60%Daily2020-07-27 07:26
https://kosovapost.net/hoti-pret-ne-takim-koordinatorin-per-dialogun-me-serbine-njoftohet-rreth-takimeve-ne-bruksel/60%Daily2020-07-27 07:25
https://kosovapost.net/konsumoni-keto-ushqime-bashke-dhe-ndiqni-shtypjen-e-gjakut-dhe-kolesterinen-do-te-befasoheni/60%Daily2020-07-27 07:06
https://kosovapost.net/gastronomet-sot-dorezojne-celesat-te-qeveria-e-kosoves/60%Daily2020-07-27 07:02
https://kosovapost.net/ish-kandidatit-te-aak-se-per-deputet-nuk-ia-lejon-ligji-te-behet-rektor-i-up-se/60%Daily2020-07-27 06:56
https://kosovapost.net/kalendari-historik-27-korrik/60%Daily2020-07-27 06:52
https://kosovapost.net/ikshpk-ka-nje-mesazh-per-qytetaret/60%Daily2020-07-27 06:49
https://kosovapost.net/stafi-diplomatik-amerikan-largohet-nga-konsullata-ne-chengdu/60%Daily2020-07-27 06:44
https://kosovapost.net/rashica-i-emocionuar-mezi-po-i-presim-ndeshjet-e-kosoves/60%Daily2020-07-27 06:42
https://kosovapost.net/problemet-qe-shkakton-varesia-nga-nikotina/60%Daily2020-07-27 06:38
https://kosovapost.net/trialogu-rifillon-ne-rrethana-dramatike-per-kosoven-por-me-ambicie-me-te-medha-nga-be-ja/60%Daily2020-07-27 06:32
https://kosovapost.net/gjermania-kundershton-propozimin-per-kthim-te-rusise-ne-g7/60%Daily2020-07-27 06:34
https://kosovapost.net/bilanci-covid-19-ne-kosove-numri-i-rasteve-aktive-eshte-3086-ndersa-i-te-sheruarve-3874/60%Daily2020-07-27 06:27
https://kosovapost.net/kosova-nenshkruan-sot-marreveshje-bashkepunimi-me-europol-in/60%Daily2020-07-27 06:24
https://kosovapost.net/moti-sot-dhe-gjate-javes-12/60%Daily2020-07-27 06:20
https://kosovapost.net/le-te-shpeton-gastronomia-se-per-njerez-ska-dert-2/60%Daily2020-07-26 22:02
https://kosovapost.net/3086-raste-aktive-me-covid-19-ne-kosove-si-krahasohet-kosova-me-shtetet-e-rajonit/60%Daily2020-07-26 21:21
https://kosovapost.net/shba-akuzon-rusine-se-po-teston-arme-per-shkaterrimin-e-sateliteve-ne-orbiten-e-tokes/60%Daily2020-07-26 20:52
https://kosovapost.net/nagavci-per-vrasjen-ne-kamenice-kemi-lejuar-institucione-te-kapura-e-cuba-ne-pushtet/60%Daily2020-07-26 20:49
https://kosovapost.net/florida-tejkalon-nju-jorkun-per-nga-numri-i-infeksioneve-me-covid-19/60%Daily2020-07-26 20:46
https://kosovapost.net/napoli-1-000-euro-gjobe-per-mosmbajtjen-e-maskes/60%Daily2020-07-26 20:44
https://kosovapost.net/irak-2-shperthime-ne-nje-baze-ushtarake-ne-bagdad/60%Daily2020-07-26 20:40
https://kosovapost.net/gezim-kelmendi-i-drejtohet-hotit-a-guxon-ta-kritikosh-thacin-qe-nuk-po-barte-maske/60%Daily2020-07-26 20:21
https://kosovapost.net/spanja-thote-se-e-ka-nen-kontroll-situaten-me-covid-19/60%Daily2020-07-26 20:03
https://kosovapost.net/varroset-gruaja-qe-u-vra-nga-bashkeshorti-video/60%Daily2020-07-26 19:20
https://kosovapost.net/kurti-kujton-enver-zymberin-drejtesine-ia-kemi-borxh-kosoves-dhe-policeve-te-saj/60%Daily2020-07-26 19:03
https://kosovapost.net/shba-regjistrohen-pothuajse-150-000-raste-te-vdekjeve-nga-covid-19/60%Daily2020-07-26 18:56
https://kosovapost.net/burri-i-albulena-haxhiut-i-drejtohet-hashim-thacit-merrja-kadri-veselit-celesat-e-pdk-se-e-dil-matu-2/60%Daily2020-07-26 18:45
https://kosovapost.net/%e2%80%8bbekim-jashari-kujton-adem-demacin-do-te-mbetesh-i-paharruar-ne-zemrat-tona/60%Daily2020-07-26 18:25
https://kosovapost.net/presidenti-kujton-adem-demacin-ai-mbet-emri-dhe-mbiemri-i-ndergjegjes-kombetare/60%Daily2020-07-26 18:08
https://kosovapost.net/atleti-vrapon-350-kilometra-per-gjyshen-e-prekur-me-covid-19/60%Daily2020-07-26 17:44
https://kosovapost.net/kina-forcon-pranine-policore-jashte-konsullates-amerikane-ne-chengdu/60%Daily2020-07-26 17:30
https://kosovapost.net/30-dite-arrest-shtepiak-per-dy-policet-qe-e-rrahen-nje-te-mitur-ne-peje/60%Daily2020-07-26 17:26
https://kosovapost.net/vrasja-ne-familje-ne-kamenice-reagon-zevendeskryeministrja/60%Daily2020-07-26 17:14
https://kosovapost.net/per-nje-jave-42-vdekje-mbi-nje-mije-te-infektuar-dhe-906-te-sheruar-nga-covid-19/60%Daily2020-07-26 16:56
https://kosovapost.net/goditje-e-rende-per-partine-e-kadri-veselit-jep-doreheqje-nje-prej-figurave-kryesore/60%Daily2020-07-26 16:44
https://kosovapost.net/pas-lirimit-nga-burgu-ky-eshte-reagimi-i-pare-nga-dr-sadri-ramabaja-i-burgosuri-politik-ne-kosove/60%Daily2020-07-26 16:35
https://kosovapost.net/radiologu-krasniqi-tregon-pamjet-e-mushkerive-te-pacienteve-me-covid-19-thote-se-situata-nuk-eshte-e-mire/60%Daily2020-07-26 16:21
https://kosovapost.net/65-raste-te-reja-me-covid-19-ne-kroaci-tre-te-vdekur/60%Daily2020-07-26 15:54
https://kosovapost.net/profesor-maloku-eksplodon-cfare-njohje-reciproke-me-serbine-kur-cnjohjet-ka-rrezik-te-barazohen-me-njohjet/60%Daily2020-07-26 15:44
https://kosovapost.net/veseli-gjithmone-e-kishim-shembull-adem-demacin/60%Daily2020-07-26 15:27
https://kosovapost.net/thaci-shkel-vendimin-e-qeverise-sbart-maske/60%Daily2020-07-26 15:22
https://kosovapost.net/8-te-vdekur-dhe-220-te-reja-me-covid-19-ne-kosove/60%Daily2020-07-26 14:01
https://kosovapost.net/mbreti-i-botes-duket-i-plakur/60%Daily2020-07-26 13:23
https://kosovapost.net/motogp-quartararo-fiton-serish-vale-rossi-kthehet-ne-podium/60%Daily2020-07-26 13:21
https://kosovapost.net/libri-biografik-dukeshat-nuk-ishin-kurre-shoqe-meghan-ishte-zhgenjyer-nga-kate/60%Daily2020-07-26 13:20
https://kosovapost.net/bugatti-prodhon-makinen-mini-elektrike-per-femije-ne-shitje-per-35-mije-dollare/60%Daily2020-07-26 13:13
https://kosovapost.net/messi-tek-interi-reagon-tekniku-i-zikalterve/60%Daily2020-07-26 13:11
https://kosovapost.net/vrasja-e-mbeshtetesit-me-ngjyre-te-trumpit-kerkohet-hetim/60%Daily2020-07-26 13:09
https://kosovapost.net/mbi-16-milione-te-infektuar-nga-koronavirusi-ne-bote/60%Daily2020-07-26 13:07
https://kosovapost.net/ushtria-egjiptiane-perdor-fotografi-te-rreme-ne-njoftimin-per-stervitje-detare/60%Daily2020-07-26 13:05
https://kosovapost.net/trevat-shqiptare-vazhdojne-te-perballen-me-sfidat-ne-luften-kunder-epidemise-se-covid-19/60%Daily2020-07-26 13:02
https://kosovapost.net/shba-mbi-68-000-raste-me-covid-19-gjate-24-oreve-te-fundit/60%Daily2020-07-26 13:00
https://kosovapost.net/pandemia-covid-19-veshtireson-rehabilitimin-e-te-kthyerve-nga-siria-dhe-iraku-ne-kosove/60%Daily2020-07-26 12:59
https://kosovapost.net/edhe-shqiptaret-e-malit-te-zi-behen-bashke-ne-zgjedhje-do-te-dalin-me-nje-liste-te-perbashket/60%Daily2020-07-26 12:25
https://kosovapost.net/gastronomet-protestojne-neser-shpenzime-te-njejta-ndersa-qarkullimi-ditor-ka-rene-80/60%Daily2020-07-26 12:23
https://kosovapost.net/152-raste-te-reja-me-covid-19-ne-maqedoni-te-veriut/60%Daily2020-07-26 12:21
https://kosovapost.net/grupet-e-haxhilereve-fillojne-te-mberrijne-ne-meke/60%Daily2020-07-26 12:13
https://kosovapost.net/vullnetari-i-kishes-pranon-zjarrvenien-e-qellimshme-ne-katedralen-franceze/60%Daily2020-07-26 12:08
https://kosovapost.net/mustafa-shpreh-ngushellime-familjes-raci-dhe-eshte-mirenjohes-ndaj-kontributit-te-tij-ne-arsim/60%Daily2020-07-26 11:57
https://kosovapost.net/dy-te-vdekur-nga-covid-19-ne-gjakove/60%Daily2020-07-26 11:44
https://kosovapost.net/ushtria-turke-me-rastin-e-kurban-bajramit-ndihmon-me-karroca-femijet-kosovar-2/60%Daily2020-07-26 11:47
https://kosovapost.net/te-martuar-per-46-vjet-mposhtin-bashke-kancerin-dhe-koronavirusin/60%Daily2020-07-26 11:31
https://kosovapost.net/vazhdojne-perplasjet-mes-protestuesve-dhe-policise-ne-shba/60%Daily2020-07-26 11:23
https://kosovapost.net/%e2%80%8bharadinaj-ne-mbrojtje-te-sovranitetit-dhe-integritetit-territorial-ra-heroikisht-enver-zymeri/60%Daily2020-07-26 11:09
https://kosovapost.net/radiologu-krasniqi-tregon-pamjet-e-mushkerive-te-pacienteve-me-covid-19-virus-ka-pandemi-ka-dhe-situata-nuk-eshte-e-mire/60%Daily2020-07-26 10:58
https://kosovapost.net/bideni-favorit-i-qarte-100-dite-para-zgjedhjeve-ne-shba/60%Daily2020-07-26 10:52
https://kosovapost.net/35-vjecari-nga-ferizaj-nderron-jete-ne-qkuk-kishte-qene-ne-pritje-te-rezultatit-per-covid-19/60%Daily2020-07-26 10:47
https://kosovapost.net/kerkohet-doreheqja-e-kryeministrit-hoti-vendi-te-shkoje-ne-zgjedhje/60%Daily2020-07-26 10:38
https://kosovapost.net/gjuriq-nga-inati-ironizon-per-armatimin-gjerman-te-ushtrise-se-kosoves/60%Daily2020-07-26 10:27
https://kosovapost.net/vazhdojne-protestat-masive-anti-qeveritare-ne-rusi/60%Daily2020-07-26 10:17
https://kosovapost.net/u-qellua-me-pushke-gjate-protestave-te-black-lives-matter-nderron-jete-burri-ne-shba/60%Daily2020-07-26 10:03
https://kosovapost.net/vuciq-nese-kosova-tenton-anetaresimin-ne-organizata-e-vazhdojme-fushaten-e-cnjohjeve/60%Daily2020-07-26 09:55
https://kosovapost.net/edhe-nje-qytetare-i-gjilanit-vdes-nga-infektimi-me-covid-19/60%Daily2020-07-26 09:44
https://kosovapost.net/sanksionohen-443-qytetare-ne-maqedoni-per-mosmbajtje-te-maskes/60%Daily2020-07-26 09:38
https://kosovapost.net/arrin-pjesa-e-dyte-e-kontingjentit-te-automjeteve-te-blinduara-te-blera-nga-shba-ja/60%Daily2020-07-26 09:30
https://kosovapost.net/thaci-dita-e-renies-se-evner-zymberit-shenon-diten-e-bashkimit-te-kosoves/60%Daily2020-07-26 09:18
https://kosovapost.net/haliti-ndihem-i-privilegjuar-qe-i-takoj-kohes-se-adem-demacit/60%Daily2020-07-26 09:00
https://kosovapost.net/hoti-i-jemi-borxhli-oficereve-policore-qe-rane-ne-krye-te-detyres/60%Daily2020-07-26 11:12
https://kosovapost.net/be-perditeson-listen-rekomanduese-per-hapjen-e-kufijve-ky-eshte-vendimi-per-kosoven/60%Daily2020-07-26 08:42
https://kosovapost.net/edi-rama-per-adem-demacin-jeta-e-tij-si-nje-bibel-a-kuran-shqiptarie/60%Daily2020-07-26 08:38
https://kosovapost.net/thaci-e-hoti-enver-zymberi-dha-jeten-per-mbrojtje-te-integritetit-territorial-te-kosoves/60%Daily2020-07-26 08:30
https://kosovapost.net/policia-e-kosoves-nderon-heroin-enver-zymberi/60%Daily2020-07-26 08:26
https://kosovapost.net/vdes-nje-32-vjecar-ne-spitalin-e-pejes-po-priste-rezultatin-e-testit-per-covid-19/60%Daily2020-07-26 08:20
https://kosovapost.net/uragani-hanna-godet-teksasin-zyrtaret-paralajmerojne-stuhi-te-rrezikshme/60%Daily2020-07-26 08:14
https://kosovapost.net/kurti-demaci-njeri-nder-personat-frymezues-per-mua-dhe-lvv-ne/60%Daily2020-07-26 08:02
https://kosovapost.net/rreth-40-mije-persona-mund-te-mbesin-pa-pune-per-shkak-te-pandemise/60%Daily2020-07-26 07:58
https://kosovapost.net/edhe-sot-vranet-prej-neser-kthehet-vapa/60%Daily2020-07-26 07:54
https://kosovapost.net/korea-veriore-e-alarmuar-rreth-rastit-te-pare-te-dyshimte-me-koronavirus/60%Daily2020-07-26 07:51
https://kosovapost.net/svecla-thote-se-pergjegjesia-per-keqmenaxhimin-e-situates-bie-mbi-hotin-e-jo-policine/60%Daily2020-07-25 21:57
https://kosovapost.net/anija-e-mallkuar-zbulohet-krejt-e-paprekur-90-vjet-pas-mbytjes/60%Daily2020-07-25 21:52
https://kosovapost.net/vdes-nga-covid-19-prodekani-i-fakultetit-te-agrobiznesit-ne-peje/60%Daily2020-07-25 21:40
https://kosovapost.net/italia-denim-prej-1-000-euro-per-ata-qe-nuk-mbajne-maske/60%Daily2020-07-25 21:25
https://kosovapost.net/bilanci-i-pandemise-ne-bote-mbi-16-milione-raste-me-covid-19/60%Daily2020-07-25 21:19
https://kosovapost.net/alarmante-ky-eshte-numri-i-pacienteve-qe-vdiqen-nga-koronavirusi-ne-kosove/60%Daily2020-07-25 20:59
https://kosovapost.net/pensionistet-kerkojne-rikthimin-e-shtesave-qe-ua-nderpreu-qeveria-hoti/60%Daily2020-07-25 20:43
https://kosovapost.net/mergimtaret-ia-mesyjn-kosoves-deri-ne-tri-ore-pritje-ne-merdare/60%Daily2020-07-25 20:06
https://kosovapost.net/qeveria-merr-vendim-per-faljen-e-namazit-te-kurban-bajramit/60%Daily2020-07-25 20:55
https://kosovapost.net/futen-ne-kosove-mjetet-ushtarake/60%Daily2020-07-25 19:07
https://kosovapost.net/te-henen-protestojne-gastronomet-kerkojne-zgjatje-te-orarit-te-punes/60%Daily2020-07-25 18:50
https://kosovapost.net/ja-kur-do-te-merren-masat-e-reja-kunder-koronavirusit-ne-kosove/60%Daily2020-07-25 18:31
https://kosovapost.net/mitrovica-then-rekordin-e-vet-te-te-infektuareve/60%Daily2020-07-25 18:23
https://kosovapost.net/behuni-gati-nga-java-e-ardhshme-po-vjen-i-nxehti-afrikan/60%Daily2020-07-25 18:05
https://kosovapost.net/menaxhimi-i-pandemise-ne-kosove-eshte-jashte-kontrollit-thote-mjeku-shqiptar-ne-gjermani/60%Daily2020-07-25 17:56
https://kosovapost.net/paralameron-tony-blair-mesoni-te-jetoni-me-koronavirusin-nuk-do-te-zhduket/60%Daily2020-07-25 17:35
https://kosovapost.net/vdes-nga-koronavirusi-trajneri-i-njohur-kosovar/60%Daily2020-07-25 17:16
https://kosovapost.net/japonia-nxjerr-ne-treg-masken-inteligjente-anti-covid-ne-8-gjuhe/60%Daily2020-07-25 17:01
https://kosovapost.net/johnson-ne-fillim-nuk-e-kuptuam-koronavirusin/60%Daily2020-07-25 16:51
https://kosovapost.net/edhe-nje-mjek-infektohet-me-koronavirus-ne-kosove/60%Daily2020-07-25 16:08
https://kosovapost.net/drejtori-i-komunes-se-prishtines-e-bene-hore-kryeministrin-hoti-mos-qit-fall-kur-nuk-dine-cka-eshte-terreni/60%Daily2020-07-25 15:57
https://kosovapost.net/lajmi-i-fundit-nje-i-vdekur-dhe-nje-i-lenduar-ne-nje-veteaksident-ne-autostraden-arben-xhaferi/60%Daily2020-07-25 15:33
https://kosovapost.net/shkelqimi-dhe-fundosja-e-telekomit-sipas-menaxherit-te-larte-te-ptk-se-xhevdet-smakiqi/60%Daily2020-07-25 16:04
https://kosovapost.net/detaje-te-reja-lidhur-me-vrasjen-ne-kamenice/60%Daily2020-07-25 14:53
https://kosovapost.net/vuniqi-c-eshte-kjo-perulje-e-hutit-ndaj-vuciqit/60%Daily2020-07-25 14:45
https://kosovapost.net/shendetesia-para-kolapsit-vetem-edhe-130-shtreter-te-lire/60%Daily2020-07-25 14:30
https://kosovapost.net/pas-tri-testeve-pozitiv-per-covid-19-ne-te-katertin-del-negativ-presidenti-i-brazilit/60%Daily2020-07-25 14:23
https://kosovapost.net/pd-lsi-rama-si-do-listat-e-hapura/60%Daily2020-07-25 14:03
https://kosovapost.net/rendohet-bilanci-edhe-5-vdekje-te-reja-me-koronavirus-ne-kosove/60%Daily2020-07-25 13:50
https://kosovapost.net/mbi-400-punetore-shendetesore-ne-kosove-me-covid-19/60%Daily2020-07-25 13:41
https://kosovapost.net/rastet-pozitive-sipas-komunave-prishtina-prin-perseri/60%Daily2020-07-25 13:26
https://kosovapost.net/daciq-reagon-ndaj-hotit-ata-genjejne-gjate-gjithe-kohes-gjate-dialogut-genjeshtra-eshte-baza-e-ekzistences-se-tyre/60%Daily2020-07-25 13:26
https://kosovapost.net/rritet-kapaciteti-i-testimeve-serologjike-sipas-shpend-ahmetit/60%Daily2020-07-25 13:15
https://kosovapost.net/237-raste-pozitive-te-reja-me-covid-19-139-te-sheruar/60%Daily2020-07-25 13:16
https://kosovapost.net/vdes-nje-34-vjecare-ne-berivoje-te-kamenices-dyshohet-se-u-vra-nga-burri/60%Daily2020-07-25 13:01
https://kosovapost.net/shtepia-e-bardhe-leshon-nje-ultimatum-per-kthimin-e-femijeve-ne-shkolla/60%Daily2020-07-25 20:52
https://kosovapost.net/njezet-pjesetare-te-stafit-te-spitalit-te-pejes-infektohen-me-covid-19/60%Daily2020-07-25 12:49
https://kosovapost.net/nente-te-vdekur-ne-maqedonine-e-veriut-137-raste-te-reja-me-covid-19/60%Daily2020-07-25 12:50
https://kosovapost.net/petrit-selimi-ceca-e-veshur-me-xhevahire-te-vjedhura-nga-burri-i-saj-vrases/60%Daily2020-07-25 12:36
https://kosovapost.net/kjo-eshte-kompania-e-cila-u-mbulon-shpenzimet-mjekesore-te-udhetareve-nese-ata-infektohen/60%Daily2020-07-25 12:26
https://kosovapost.net/njembedhjete-raste-te-reja-me-covid-19-dhe-nje-person-i-vdekur-ne-veri/60%Daily2020-07-25 12:17
https://kosovapost.net/ish-kapiteni-i-barcelones-xavi-rezulton-pozitiv-me-covid-19/60%Daily2020-07-25 12:14
https://kosovapost.net/vdes-nje-person-ne-dragash-i-konfirmuar-pozitiv-me-covid-19/60%Daily2020-07-25 12:10
https://kosovapost.net/moti-i-keq-permbyt-kroacine-nje-zjarrfikes-humbet-jeten/60%Daily2020-07-25 11:50
https://kosovapost.net/ulet-dukshem-numri-i-te-shtruarve-ne-spitale-me-covid-19/60%Daily2020-07-25 11:50
https://kosovapost.net/hyjne-me-force-ne-lokal-marrin-para-dhe-cigare/60%Daily2020-07-25 11:42
https://kosovapost.net/thaci-takohet-me-studente-te-gjithe-per-kosoven/60%Daily2020-07-25 11:28
https://kosovapost.net/ukraina-shenon-numrin-me-te-larte-te-rasteve-te-koronavirusit-per-nje-muaj/60%Daily2020-07-25 11:18
https://kosovapost.net/pas-miratimit-te-buxhetit-hoti-tha-se-do-ti-dale-ne-mbeshtetje-sektorit-privat/60%Daily2020-07-25 10:33
https://kosovapost.net/shba-nuk-u-jep-viza-studenteve-te-rinje-shkaku-i-covid-19/60%Daily2020-07-25 10:20
https://kosovapost.net/mediat-serbe-komentojne-deklaraten-e-hotit/60%Daily2020-07-25 10:06
https://kosovapost.net/gjendet-i-vdekur-nje-person-ne-nje-rruge-ne-partesh/60%Daily2020-07-25 10:01
https://kosovapost.net/spanja-shenon-2255-raste-te-reja-me-koronavirus-brenda-dites/60%Daily2020-07-25 09:53
https://kosovapost.net/sipas-worldometers-numri-i-te-infektuarve-nga-covid-19-ne-gjithe-boten-ka-kapur-shifren-16-milione-perkatesisht-15945330/60%Daily2020-07-25 09:46
https://kosovapost.net/certifikohen-rezultatet-zgjedhore-shqiptaret-me-32-mandate-ne-kuvend/60%Daily2020-07-25 09:39
https://kosovapost.net/thaci-9-vjet-me-pare-u-sigurua-bashkimin-territorial-i-kosoves/60%Daily2020-07-25 09:26
https://kosovapost.net/aksident-ne-prizren-lendohet-nje-person/60%Daily2020-07-25 09:22
https://kosovapost.net/ish-ministri-i-puneve-te-jashtme-te-gjermanise-joschka-fischer-ne-librin-e-tij-vitet-kuq-e-gjelber-nje-pjese-te-mire-te-librin-ia-kushton-edhe-kosoves/60%Daily2020-07-25 09:25
https://kosovapost.net/permbyllet-fushata-per-mbrojtjen-e-femijeve/60%Daily2020-07-25 09:11
https://kosovapost.net/%e2%80%8barrestohen-dy-police-te-dyshuar-per-keqtrajtim/60%Daily2020-07-25 09:03
https://kosovapost.net/qeveria-emeroi-bordin-e-perkohshem-te-drejtoreve-te-np-telekomi-i-kosoves-sh-a/60%Daily2020-07-25 08:55
https://kosovapost.net/ne-infektive-nuk-pati-shtypje-te-mjaftueshme-te-oksigjenit-ne-intensive-dhe-reparte/60%Daily2020-07-25 08:39
https://kosovapost.net/maksuti-ky-virus-eshte-shkaterrues/60%Daily2020-07-25 08:28
https://kosovapost.net/erdogan-gati-te-perdore-edhe-armet-per-a-do-te-nise-ndonje-lufte-mes-turqise-dhe-greqise/60%Daily2020-07-25 08:15
https://kosovapost.net/2902-raste-aktive-me-covid-19-ne-kosove/60%Daily2020-07-25 08:13
https://kosovapost.net/ekstremistet-greke-djegin-flamurin-turk-per-shkak-te-ajasofjes/60%Daily2020-07-25 08:12
https://kosovapost.net/shba-serish-numer-rekord-rastesh-me-covid-19-mbi-70000-ne-24-ore/60%Daily2020-07-25 08:06
https://kosovapost.net/paris-saint-germain-fiton-kupen-e-frances/60%Daily2020-07-25 08:05
https://kosovapost.net/limaj-fton-pdk-ne-te-behet-pjese-e-koaliconit-qeverises/60%Daily2020-07-25 07:56
https://kosovapost.net/rreth-6000-shtetas-kosovare-kalojne-piken-kufitare-te-morinit/60%Daily2020-07-25 07:56
https://kosovapost.net/a-do-kaloj-kf-drita-pengesen-e-pare-ne-champions/60%Daily2020-07-25 07:48
https://kosovapost.net/hoti-merr-pjese-ne-takim-me-komitet-per-koordinimin-e-situates-me-koronavirus/60%Daily2020-07-25 07:28
https://kosovapost.net/mjeket-boshnjak-tregojne-se-cilat-barna-u-rekomandojne-te-infektuarve-me-coronavirus/60%Daily2020-07-25 07:20
https://kosovapost.net/trump-nenshkruan-urdherin-ekzekutiv-per-uljen-e-cmimit-te-ilaceve-ne-shba/60%Daily2020-07-25 07:59
https://kosovapost.net/67-paciente-me-covid-19-po-trajtohen-ne-spitalin-e-pejes/60%Daily2020-07-25 07:08
https://kosovapost.net/bashkepunetori-i-kolonel-tahir-zemajt-major-nazif-ramabaja-i-reagon-hashim-thacit/60%Daily2020-07-24 22:02
https://kosovapost.net/amaneti-i-profesorit-nje-jave-para-se-te-vdiste-mos-e-neglizhoni-coronavirusin-eshte-shkaterrues/60%Daily2020-07-24 21:59
https://kosovapost.net/bahtiri-skender-hyseni-u-zgjodh-prej-thacit-dhe-jo-hotit-si-koordinator-per-dialogun/60%Daily2020-07-24 21:48
https://kosovapost.net/pse-covid-19-po-vret-me-ritme-te-larta-pacientet-me-diabet/60%Daily2020-07-24 21:30
https://kosovapost.net/shenohet-numri-me-i-madh-i-rasteve-ditore-ne-bote-qe-nga-fillimi-i-pandemise/60%Daily2020-07-24 21:08
https://kosovapost.net/vdes-hoxha-i-njohur-i-anamoraves-hafiz-idriz-dermaku/60%Daily2020-07-24 20:43
https://kosovapost.net/zhbllokohen-xhirollogarite-e-postes-se-kosoves-nga-atk-ja/60%Daily2020-07-24 20:23
https://kosovapost.net/hyseni-takon-reeker-ne-bruksel-krahas-be-se-roli-i-shba-ve-ne-dialog-i-pazevendsueshem/60%Daily2020-07-24 20:07
https://kosovapost.net/koronavirusi-le-mbi-40-mije-persona-pa-pune-ne-kosove-video/60%Daily2020-07-24 19:51
https://kosovapost.net/qeveria-emeron-bordin-e-perkohshem-te-telekomit/60%Daily2020-07-24 19:37
https://kosovapost.net/vdes-nje-i-infektuar-me-covid-19-nga-klina/60%Daily2020-07-24 19:13
https://kosovapost.net/osmani-kryeminister-mos-me-quaj-mua-e-shkrete/60%Daily2020-07-24 19:00
https://kosovapost.net/kot-e-ke-po-vdes-infermieri-i-qkuk-se-rrefen-detaje-dritheruese-nga-puna-ne-infektive/60%Daily2020-07-24 18:52
https://kosovapost.net/pendarovski-flet-me-lajcak-per-bisedimet-kosove-serbi-aludon-qe-kufijte-sduhen-prekur/60%Daily2020-07-24 18:48
https://kosovapost.net/qeveria-hoti-ua-heq-30-eurot-pensionisteve-qe-i-moren-3-muaj-radhazi-me-vendim-te-kurtit/60%Daily2020-07-24 18:44
https://kosovapost.net/osmani-kritikon-ashper-hotin-per-skender-hysenin/60%Daily2020-07-24 18:20
https://kosovapost.net/a-jeni-infektuar-me-koronavirus-shenjat-qe-ju-tregojne-nese-e-keni-kaluar-covid-19/60%Daily2020-07-24 17:47
https://kosovapost.net/rexhaj-hoti-i-padijshem-ne-dialog-zajednicen-e-ka-sjelle-ldk-ja/60%Daily2020-07-24 17:34
https://kosovapost.net/koordinatori-i-padobishem/60%Daily2020-07-24 17:11
https://kosovapost.net/akuza-te-renda-ndaj-hotit-seshte-dashur-ti-ulesh-vuciqit-perball-derisa-thaci-ishte-ne-hage/60%Daily2020-07-24 17:07
https://kosovapost.net/pandemia-i-ndryshoi-jeten-infermierja-seksi-merr-pjese-ne-miss-anglia-2020-foto/60%Daily2020-07-24 17:01
https://kosovapost.net/pdk-dhe-vv-kerkojne-dialog-per-njohje-hoti-thote-se-kane-platforme-kushtetuten/60%Daily2020-07-24 16:56
https://kosovapost.net/vdes-edhe-nje-paciente-e-prekur-me-covid-19/60%Daily2020-07-24 16:53
https://kosovapost.net/studimi-i-ri-izolimi-nuk-solli-ndryshim-ne-numrin-e-njerezve-qe-vdiqen-nga-koronavirusi/60%Daily2020-07-24 16:47
https://kosovapost.net/parlamenti-ne-bullgari-miraton-qeverine-e-re-te-borisovit/60%Daily2020-07-24 16:23
https://kosovapost.net/gjermania-propozon-testime-falas-per-udhetaret-e-rikthyer-ne-vend/60%Daily2020-07-24 16:17
https://kosovapost.net/6-te-vdekur-dhe-129-raste-te-reja-me-covid-19-ne-maqedonin-e-veriut/60%Daily2020-07-24 16:12
https://kosovapost.net/sezoni-2020-2021-kjo-eshte-data-e-fillimit-te-premier-liges-angleze/60%Daily2020-07-24 16:05
https://kosovapost.net/e-nderuar-sherife-osmani-plas-sherri-ne-kuvend-mes-kryeparlamentares-e-lushtakut/60%Daily2020-07-24 15:50
https://kosovapost.net/aktakuze-ndaj-dy-hetuesve-te-krimeve-ekonomike-per-marrje-te-ryshfetit/60%Daily2020-07-24 15:43
https://kosovapost.net/posta-e-kosoves-kerkon-shpetim-te-qeveria-i-lypin-5-milione-euro-per-borxhet-dhe-pagat/60%Daily2020-07-24 15:33
https://kosovapost.net/zevendes-ministri-dreshaj-tregon-cfare-vendimi-u-mor-per-qytetaret-qe-udhetojne-nga-kosova-ne-gjermani/60%Daily2020-07-24 15:19
https://kosovapost.net/covid-19-ne-shqiperi-pese-viktima-dhe-104-raste-te-reja/60%Daily2020-07-24 15:13
https://kosovapost.net/gastronomet-te-henen-ia-dorezojne-qelesat-qeverise/60%Daily2020-07-24 15:01
https://kosovapost.net/mbyllet-perkohesisht-qmf-ja-ne-kijeve-infektohen-disa-punetore-shendetesor/60%Daily2020-07-24 14:37
https://kosovapost.net/86798-2/60%Daily2020-07-24 14:32
https://kosovapost.net/nje-nentevjecare-nga-ferizaji-ka-nderruar-jete-ne-qkuk-si-pasoje-e-alivanosjes-ne-pishine/60%Daily2020-07-24 14:29
https://kosovapost.net/ky-eshte-numri-i-rasteve-pozitive-me-covid-19-sipas-komunave/60%Daily2020-07-24 13:58
https://kosovapost.net/abrashi-priti-ne-takim-drejtuesit-e-shoqates-se-sigurimeve/60%Daily2020-07-24 13:52
https://kosovapost.net/keds-i-shqetesuar-qytetare-te-papergjegjshem-po-kycin-kanalizimet-ne-kanalet-kabllovike-te-keds/60%Daily2020-07-24 13:30
https://kosovapost.net/gjashte-raste-te-reja-te-vdekjeve-nga-koronavirusi-ne-kosove/60%Daily2020-07-24 13:25
https://kosovapost.net/raste-te-reja-me-covid-19-213-persona-rezultojne-pozitiv/60%Daily2020-07-24 13:13
https://kosovapost.net/pacolli-hotit-para-vuciqit-ju-beheni-nje-pule-a-na-tregoni-cfare-keni-biseduar/60%Daily2020-07-24 13:11
https://kosovapost.net/vdes-nje-70-vjecar-nga-klina-ishte-ne-pritje-te-rezultateve-per-covid-19/60%Daily2020-07-24 13:01
https://kosovapost.net/keshtu-kopjojne-studentet-tane-bekim-haxhiu-e-ze-duke-kopjuar-foto/60%Daily2020-07-24 12:56
https://kosovapost.net/kapiteni-i-liverpoolit-henderson-zgjidhet-futbollisti-i-vitit-ne-angli/60%Daily2020-07-24 12:41
https://kosovapost.net/lajcaku-i-quan-produktive-bisedimet-mezi-pret-raundin-tjeter-ne-nivel-ekspertesh/60%Daily2020-07-24 12:38
https://kosovapost.net/vitia-shkruan-me-dhimbje-per-vdekjen-e-tre-mjekeve-ne-kosove/60%Daily2020-07-24 12:34
https://kosovapost.net/shkup-129-te-infektuar-6-viktima-dhe-109-te-sheruar-nga-covid-19/60%Daily2020-07-24 12:33
https://kosovapost.net/qeveria-hoti-i-ndan-shqiptaret-ne-qytetare-te-dores-se-pare-dhe-qytetare-te-dores-se-dyte/60%Daily2020-07-24 12:29
https://kosovapost.net/aak-i-vendos-kushte-hotit-trajtoje-me-seriozitet-perfaqesuesin-tone-shba-te-te-jene-gjithsesi-ne-dialog/60%Daily2020-07-24 12:23
https://kosovapost.net/policia-kerkon-ndihmen-e-qytetareve-per-kapjen-e-ketij-personi/60%Daily2020-07-24 12:20
https://kosovapost.net/mbi-9-5-milione-te-sheruar-nga-covid-19-ne-bote/60%Daily2020-07-24 12:18
https://kosovapost.net/hoxhaj-thote-se-eshte-problematike-qasja-e-qeverise-ne-dialog/60%Daily2020-07-24 12:17
https://kosovapost.net/haradinaj-hotit-duhet-ta-trajtoni-seriozisht-partnerin-e-koalicionit/60%Daily2020-07-24 12:02
https://kosovapost.net/trump-erdogan-eshte-shume-inteligjent/60%Daily2020-07-24 11:53
https://kosovapost.net/gashi-te-ruajme-partneritetin-nderkombetar-e-jo-te-futemi-ne-aventura-si-ne-qeverisjen-e-kaluar/60%Daily2020-07-24 11:28
https://kosovapost.net/edhe-dy-viktima-nga-covid-19-ne-zonat-e-banuara-me-serbe-ne-kosove/60%Daily2020-07-24 11:13
https://kosovapost.net/selimi-reagon-ndaj-hotit-na-turperove-vuciqit-eshte-dashur-ti-flasesh-shqip/60%Daily2020-07-24 11:09
https://kosovapost.net/nuk-kalon-as-rezoluta-per-pensionistet-kontributdhenes/60%Daily2020-07-24 11:08
https://kosovapost.net/hoti-marreveshja-me-serbine-do-jete-ne-perputhje-me-kushtetuten/60%Daily2020-07-24 10:57
https://kosovapost.net/komunat-kerkojne-nga-qeveria-qe-te-rishqyrtohen-masat-kunder-pandemise/60%Daily2020-07-24 10:44
https://kosovapost.net/konflikt-pronesor-ne-viti-kerkohet-paraburgim-per-nje-person-qe-tentoi-ta-vras-vellaun-e-tij/60%Daily2020-07-24 10:45
https://kosovapost.net/presidenti-turk-u-prit-me-duartrokitje-ne-rihapjen-e-xhamise-ajasofja/60%Daily2020-07-24 10:29
https://kosovapost.net/55-per-qind-e-profesoreve-ne-up-nuk-justifikojne-titullin-e-tyre-akademik/60%Daily2020-07-24 10:22
https://kosovapost.net/trump-dhe-princi-salman-biseduan-per-ekonomine-globale/60%Daily2020-07-24 10:17
https://kosovapost.net/keto-jane-gjashte-llojet-e-identifikuara-te-koronavirusit-dhe-simptomat/60%Daily2020-07-24 10:27
https://kosovapost.net/zevendeskryeministri-selmanaj-priti-sot-ne-takim-organizatat-e-shoqerise-civile/60%Daily2020-07-24 10:12
https://kosovapost.net/thaci-shkon-per-ngushellime-ne-familjen-e-biznesmenit-latif-kryeziut/60%Daily2020-07-24 10:20
https://kosovapost.net/sipas-johnson-kriza-e-koronavirusit-do-te-kaloje-nga-mesi-i-2021-es/60%Daily2020-07-24 09:56
https://kosovapost.net/policia-arreston-nje-person-ne-gjakove/60%Daily2020-07-24 09:47
https://kosovapost.net/von-cramon-gjykata-speciale-eshte-ne-hage-per-arsye-te-mira/60%Daily2020-07-24 09:38
https://kosovapost.net/selimi-kunder-debatit-per-pensionistet-qeveria-e-nderron-udhezimin-jo-kuvendi/60%Daily2020-07-24 09:38
https://kosovapost.net/kush-mund-te-hyje-ne-zvicer-dhe-kush-duhet-te-karantinohet/60%Daily2020-07-24 09:29
https://kosovapost.net/erdogan-viziton-ajasofjen-per-here-te-dyte-para-hapjes-shpalos-tabelen-e-re-me-emrin-e-xhamise/60%Daily2020-07-24 09:40
https://kosovapost.net/dy-viktima-te-reja-nga-covid-19-ne-shqiperi/60%Daily2020-07-24 09:23
https://kosovapost.net/fillon-programi-i-lutjeve-ne-xhamine-e-madhe-te-ajasofjes/60%Daily2020-07-24 09:18
https://kosovapost.net/ska-kuorum-deshton-miratimi-i-rezolutes-per-telekomin/60%Daily2020-07-24 09:09
https://kosovapost.net/serish-rritet-numri-i-rasteve-te-reja-ne-itali-lombardia-vazhdon-te-jete-rajoni-me-i-goditur-nga-coronavirusi/60%Daily2020-07-24 09:07
https://kosovapost.net/gjini-per-mjekun-qe-vdiq-ali-tolaj-humbje-e-madhe-per-sistemin-shendetesor/60%Daily2020-07-24 08:59
https://kosovapost.net/fillon-seanca-e-kuvendit-te-kosoves/60%Daily2020-07-24 08:54
https://kosovapost.net/stamboll-pas-86-vjetesh-lutjet-e-se-premtes-mbahet-ne-ish-muzeun-e-shen-sofise/60%Daily2020-07-24 09:15
https://kosovapost.net/reagon-zemaj-pas-vdekjes-se-dy-mjekeve-kosovar/60%Daily2020-07-24 08:50
https://kosovapost.net/haziri-vizite-zyrtare-ne-shqiperi-takon-presidentin-meta/60%Daily2020-07-24 08:46
https://kosovapost.net/qytetaret-qe-nuk-i-kane-regjistruar-mjetet-per-shkak-te-covid-19-duhet-ti-kryejne-detyrimet-deri-me-17-gusht/60%Daily2020-07-24 08:47
https://kosovapost.net/kryeministri-hoti-do-te-kemi-kujdes-qe-dialogu-me-serbine-te-mos-rreshqas-ne-nivel-teknik/60%Daily2020-07-24 08:22
https://kosovapost.net/thaci-pas-takimit-me-hotin-jetike-per-ne-eshte-qe-ne-tavolinen-e-dialogut-te-jene-shba-te/60%Daily2020-07-24 08:13
https://kosovapost.net/sot-hapet-xhamia-e-madhe-e-ajasofjes-per-faljen-e-namazit-video/60%Daily2020-07-24 08:03
https://kosovapost.net/fillon-takimi-i-presidentit-thaci-me-kryeministrin-hoti/60%Daily2020-07-24 07:50
https://kosovapost.net/arrestohet-nje-grua-ne-fushe-kosove-e-ben-per-spital-familjaren/60%Daily2020-07-24 07:16
https://kosovapost.net/ne-spitalin-e-pejes-po-trajtohen-nente-paciente-me-covid-19-ne-gjendje-te-rende/60%Daily2020-07-24 07:17
https://kosovapost.net/edhe-nje-mjek-kosovar-vdes-nga-koronavirusi-dy-jave-ishte-ne-gjendje-te-rende-foto/60%Daily2020-07-24 07:14
https://kosovapost.net/ambasadori-gjerman-heldt-shkon-por-e-le-nje-valixhe-ne-kosove/60%Daily2020-07-24 07:10
https://kosovapost.net/kina-urdheron-mbylljen-e-nje-konsullate-amerikane/60%Daily2020-07-24 07:04
https://kosovapost.net/serish-viza-gjermane-per-ata-me-kontrate-pune-por-edhe-pengesa/60%Daily2020-07-24 07:01
https://kosovapost.net/pompeo-godet-me-fjalet-e-ish-presidentit-nixon-bota-smund-te-jete-e-sigurt-derisa-kina-te-ndryshoje/60%Daily2020-07-24 06:56
https://kosovapost.net/gjermania-regjistron-rritje-te-numrit-te-rasteve-te-reja-me-covid-19/60%Daily2020-07-24 06:47
https://kosovapost.net/reeker-kosova-dhe-serbia-te-punojne-per-gjetjen-e-nje-zgjidhjeje-shba-i-mbeshtet/60%Daily2020-07-24 06:44
https://kosovapost.net/kalendari-historik-24-korrik/60%Daily2020-07-24 06:39
https://kosovapost.net/vuciqi-deshiron-rizgjedhjen-e-trumpit/60%Daily2020-07-24 06:36
https://kosovapost.net/dialogu-politik-i-eksperteve/60%Daily2020-07-24 06:34
https://kosovapost.net/kryeministri-hoti-sot-rrefehet-para-deputeteve-per-takimin-me-vuciqin-ne-bruksel/60%Daily2020-07-24 06:21
https://kosovapost.net/anthony-joshua-komenton-rikthimin-e-mike-tyson-dhe-roy-jones-jr/60%Daily2020-07-24 06:15
https://kosovapost.net/shpenzimet-per-te-akuzuarit-e-speciales-do-te-mbulohen-nga-kuleta-e-shtetit/60%Daily2020-07-24 06:13
https://kosovapost.net/patatja-kura-ideale-qe-ju-ndihmon-te-eliminoni-pikat-e-zeza/60%Daily2020-07-24 06:07
https://kosovapost.net/sejdiu-i-gatshem-te-kandidoje-per-president-nese-dorehiqet-thaci/60%Daily2020-07-24 06:00
https://kosovapost.net/parlamenti-evropian-paralajmeron-se-mund-te-bllokoje-buxhetin-e-be-se/60%Daily2020-07-24 05:56
https://kosovapost.net/86539-2/60%Daily2020-07-24 05:54
https://kosovapost.net/takohen-sot-presidenti-thaci-e-kryeministri-hoti/60%Daily2020-07-24 05:50
https://kosovapost.net/era-e-forte-ne-prishtine-shkakton-deme-edhe-ne-rrugen-b-foto/60%Daily2020-07-23 22:05
https://kosovapost.net/thaci-mund-te-dorehiqet-shala-tregon-cka-do-te-flitet-ne-takimin-e-presidentit-me-hotin/60%Daily2020-07-23 21:57
https://kosovapost.net/ironizon-analisti-ldk-mendoi-se-po-i-heq-qafe-komandantet-tani-po-i-del-pune-me-kryepolicen/60%Daily2020-07-23 21:51
https://kosovapost.net/juventus-mposhtet-nga-udinese-leshon-mundesine-per-te-siguruar-titullin-e-kampionit-ne-serie-a/60%Daily2020-07-23 21:47
https://kosovapost.net/rikthehet-mike-tyson-zbulohet-kundershtari/60%Daily2020-07-23 21:44
https://kosovapost.net/21-vjecarja-qe-humbi-jeten-nga-covid-19-dalin-pergjigjet-per-familjaret-e-saj/60%Daily2020-07-23 21:40
https://kosovapost.net/mali-i-zi-miraton-pakon-e-rimekembjes-ne-vlere-1-2-miliarde-euro/60%Daily2020-07-23 21:35
https://kosovapost.net/djali-i-jakup-krasniqit-me-humor-tregon-se-edhe-ai-eshte-infektuar-covidi-na-i-leshoi-mjekrat/60%Daily2020-07-23 21:31
https://kosovapost.net/shba-ja-kalon-shifren-e-kater-milione-rasteve-me-koronavirus/60%Daily2020-07-23 21:20
https://kosovapost.net/86509-2/60%Daily2020-07-23 21:09
https://kosovapost.net/86504-2/60%Daily2020-07-23 20:45
https://kosovapost.net/ish-presidenti-sejdiu-ska-prognoze-te-mire-per-qeverine-hoti/60%Daily2020-07-23 20:27
https://kosovapost.net/thaci-hoti-takohen-neser/60%Daily2020-07-23 20:13
https://kosovapost.net/a-do-te-behepdk-pjese-e-qeverise-flet-enver-hoxhaj/60%Daily2020-07-23 19:51
https://kosovapost.net/era-e-forte-ne-prishtine-pema-bie-pertoke-foto/60%Daily2020-07-23 19:00
https://kosovapost.net/go-ahead-vjosa-dekonspiroj-te%cc%88-pasinqertit/60%Daily2020-07-23 18:22
https://kosovapost.net/hoti-iu-drejtohet-evropianeve-kosova-i-ka-plotesuar-te-gjitha-standardet-per-liberalizimin-e-vizave/60%Daily2020-07-23 17:54
https://kosovapost.net/era-e-forte-ne-prishtine-pema-bie-mbi-makine/60%Daily2020-07-23 18:01
https://kosovapost.net/koronavirusi-ish-infermierja-e-zhveshur-behet-prezantuese-televizive-e-motit/60%Daily2020-07-23 17:17
https://kosovapost.net/%e2%80%8btri-viktima-dhe-123-raste-te-reja-me-covid-19-ne-maqedonine-veriore/60%Daily2020-07-23 17:12
https://kosovapost.net/rriten-tensionet-turqi-greqi/60%Daily2020-07-23 17:08
https://kosovapost.net/michel-mbeshtet-marreveshjen-e-be-se-ne-parlamentin-europian/60%Daily2020-07-23 17:05
https://kosovapost.net/pioli-eshte-nje-milan-i-ri-pres-spektakel-ndaj-atalantes/60%Daily2020-07-23 16:55
https://kosovapost.net/atk-ia-mbyll-xhirollogarite-postes-se-kosoves-per-borxhe-2/60%Daily2020-07-23 16:47
https://kosovapost.net/atk-ia-mbyll-xhirollogarite-postes-se-kosoves-per-borxhe/60%Daily2020-07-23 16:44
https://kosovapost.net/shqiperi-deputeti-ne-seance-parlamentare-mban-masken-me-mbishkrimin-i-love-allah/60%Daily2020-07-23 16:34
https://kosovapost.net/pe-i-kunderpergjigjet-pdk-se-dhe-presidences-pas-akuzave-kunder-von-cramon-per-nderhyrje-ne-speciale-2/60%Daily2020-07-23 16:30
https://kosovapost.net/vetevendosje-thote-se-pas-telekomit-do-te-falimentoje-edhe-posta-e-kosoves/60%Daily2020-07-23 15:56
https://kosovapost.net/mbyllet-takimi-ne-bruksel-hyseni-sbejme-marreveshje-per-pika-te-vecanta-vetem-gjitheperfshirese/60%Daily2020-07-23 15:50
https://kosovapost.net/fillon-puna-per-formimin-e-gjykates-komerciale/60%Daily2020-07-23 15:46
https://kosovapost.net/cakaj-takohet-me-hazirin-dialogu-te-perfundoje-me-njohjen-e-kosoves-nga-ana-e-serbise-2/60%Daily2020-07-23 15:44
https://kosovapost.net/cakaj-takohet-me-hazirin-dialogu-te-perfundoje-me-njohjen-e-kosoves-nga-ana-e-serbise/60%Daily2020-07-23 15:40
https://kosovapost.net/beyer-veriu-teme-sfiduese-ne-bisedime-kufijte-nuk-preken/60%Daily2020-07-23 15:24
https://kosovapost.net/intervenim-i-shpejte-kullat-ne-prekaz-jane-ne-rrezik/60%Daily2020-07-23 17:21
https://kosovapost.net/tri-viktima-dhe-108-raste-te-reja-ne-shqiperi/60%Daily2020-07-23 14:48
https://kosovapost.net/presidenti-thaci-takim-me-studentet-e-juridikut/60%Daily2020-07-23 14:44
https://kosovapost.net/pese-marreveshjet-qe-u-votuan-sot-ne-kuvend-ia-sjellin-kosoves-rreth-50-milione-euro/60%Daily2020-07-23 14:30
https://kosovapost.net/osmani-fuqizimi-i-grave-eshte-gurthemel-i-fuqishem-dhe-i-qendrueshem-per-demokracine/60%Daily2020-07-23 14:25
https://kosovapost.net/hoti-per-heqjen-e-vizave-ka-angazhim-me-te-madh-nga-franca-dhe-gjermania/60%Daily2020-07-23 14:12
https://kosovapost.net/qyteti-kinez-me-6-milione-banore-i-nenshtrohet-masave-te-reja-mbrojtese-kunder-covid-19-autoritetet-i-frikesohen-vales-se-dyte-te-coronavirusit/60%Daily2020-07-23 14:04
https://kosovapost.net/rasti-kumanova-permendet-mundesia-qe-te-denuarit-ta-mbajne-burgun-ne-kosove/60%Daily2020-07-23 14:02
https://kosovapost.net/komandanti-i-fsk-se-zhvillon-vizite-zyrtare-ne-shqiperi/60%Daily2020-07-23 13:57
https://kosovapost.net/ne-serbi-edhe-412-raste-te-reja-me-koronavirus-nente-te-vdekur/60%Daily2020-07-23 13:54
https://kosovapost.net/ne-gjermani-disa-aeroporte-kryejne-teste-covid19-per-ata-qe-kthehen-nga-udhetimet/60%Daily2020-07-23 13:25
https://kosovapost.net/8-persona-humbin-luften-me-koronavirus-ne-kosove136-te-sheruar/60%Daily2020-07-23 13:23
https://kosovapost.net/kryeministri-hoti-kujton-legjenden-e-futbollit-fadil-vokrrin/60%Daily2020-07-23 13:04
https://kosovapost.net/testet-serologjike-percaktues-i-imunitetit-te-popullates-ne-luften-kunder-covidi-it/60%Daily2020-07-23 13:35
https://kosovapost.net/manchester-united-ia-ka-vene-syrin-mesfushorit-te-paris-saint-germain-video/60%Daily2020-07-23 12:51
https://kosovapost.net/deputeti-i-vetevendosjes-fitim-uka-rezulton-pozitiv-me-covid-19/60%Daily2020-07-23 12:48
https://kosovapost.net/ternava-informon-thaqin-per-nisjen-e-ndertimit-te-xhamise/60%Daily2020-07-23 12:38
https://kosovapost.net/perfundon-protesta-e-punetoreve-te-telekomit-pasi-qe-hoti-u-premton-zgjidhje-te-situates/60%Daily2020-07-23 12:44
https://kosovapost.net/ldk-e-kritikon-kryekuvendaren-osmani-vetevendosje-e-pdk-i-dalin-ne-mbrojtje/60%Daily2020-07-23 12:10
https://kosovapost.net/selmi-i-bashkohet-protestave-te-telekomit-dhe-i-pyet-a-ka-vend-edhe-per-mua/60%Daily2020-07-23 12:20
https://kosovapost.net/osmani-ne-kuvend-there-is-a-new-sherif-in-the-town/60%Daily2020-07-23 11:48
https://kosovapost.net/ceku-i-vv-se-haradinaj-stublles-ua-kuptoj-sikletin-jeni-ne-ministri-qe-gjendet-ne-pauze/60%Daily2020-07-23 11:45
https://kosovapost.net/sindikalistet-e-telekomit-qeveritareve-dhe-ligjvenesve-ju-e-keni-sjell-ne-kete-gjendje-kompanine/60%Daily2020-07-23 11:41
https://kosovapost.net/gjendet-i-vdekur-i-riu-nga-kavaja-pas-deklarimit-te-zhdukjes/60%Daily2020-07-23 11:21
https://kosovapost.net/veseli-testohet-per-koronavirus-vetizolohet-dhe-pret-rezultatet/60%Daily2020-07-23 11:24
https://kosovapost.net/tahiri-a-ka-ndonje-institut-qe-tregon-se-infeksioni-rritet-pas-ores-2100/60%Daily2020-07-23 10:49
https://kosovapost.net/theret-nje-person-me-thike-ne-prishtine-arrestohet-i-dyshuari/60%Daily2020-07-23 10:23
https://kosovapost.net/dy-femra-kosovare-ankohen-se-familjari-i-tyre-vdiq-si-pasoje-e-neglizhences-mjekesore/60%Daily2020-07-23 10:21
https://kosovapost.net/keshtu-reagon-gold-ag-ndaj-atyre-qe-po-e-kundershtojne-ndertimin-e-xhamise-ne-prishtine/60%Daily2020-07-23 10:04
https://kosovapost.net/ne-vikend-diskutohet-hapja-e-kufijve-dhe-heqja-e-pcr-testeve/60%Daily2020-07-23 10:12
https://kosovapost.net/kuvendi-i-kosoves-miraton-pese-marreveshjet-nderkombetare-financiare/60%Daily2020-07-23 09:47
https://kosovapost.net/termeti-godet-tiranen/60%Daily2020-07-23 09:34
https://kosovapost.net/emisari-special-i-be-se-miroslav-lajcak-pret-ne-takime-te-ndara-hysenin-dhe-gjuriqin/60%Daily2020-07-23 09:30
https://kosovapost.net/ushtria-turke-me-rastin-e-kurban-bajramit-ndihmon-me-karroca-femijet-kosovar/60%Daily2020-07-23 09:19
https://kosovapost.net/kryeministri-hoti-priti-ne-takim-lamtumires-ambasadorin-e-gjermanise-christian-heldt/60%Daily2020-07-23 09:09
https://kosovapost.net/lejet-per-punetoret-migrante-nga-ballkani-ne-gjermani-pritet-te-zgjaten/60%Daily2020-07-23 09:06
https://kosovapost.net/mustafa-kujton-shaban-manaj-ishte-personalitet-i-vecante-i-udhehequr-nga-idealet-e-presidentit-rugova/60%Daily2020-07-23 09:02
https://kosovapost.net/donika-kadaj-i-reagon-ramush-haradinajt-pas-deklaratave-per-avdullah-hotin/60%Daily2020-07-23 09:31
https://kosovapost.net/kryekuvendarja-osmani-priti-ne-takim-lamtumires-shefen-e-zyres-se-be-se-ne-kosove-apostolovan/60%Daily2020-07-23 08:49
https://kosovapost.net/oek-projektligji-per-rimekembjen-ekonomike-u-hap-rruge-veprimeve-institucionale-ne-perkrahje-te-ekonomise/60%Daily2020-07-23 08:46
https://kosovapost.net/jakup-krasniqi-konfirmohet-pozitiv-me-covid-19/60%Daily2020-07-23 08:38
https://kosovapost.net/hoti-sot-ne-bruksel-fillon-draftimi-i-marreveshjes-per-njohje-reciproke/60%Daily2020-07-23 08:40
https://kosovapost.net/inter-eshte-gati-te-shese-mbrojtesin-skriniar-tek-m-city-per-kaq-milione/60%Daily2020-07-23 08:24
https://kosovapost.net/%e2%80%8bthirrjet-e-nenave-ska-pajtim-me-serbine-pa-zbardhjen-e-fatit-te-te-pagjeturve/60%Daily2020-07-23 08:26
https://kosovapost.net/mesoni-tri-metoda-natyrale-si-ta-ulni-tensionin-e-larte/60%Daily2020-07-23 07:33
https://kosovapost.net/vdiq-nje-person-ne-aksident-me-traktor-vetem-dje-ne-kosove-jane-shenuar-40-aksidente-rrugore/60%Daily2020-07-23 07:17
https://kosovapost.net/recica-i-vendosur-qe-punetoreve-te-debuar-nga-puna-ne-vitet-e-90-ta-tu-njihet-stazhi/60%Daily2020-07-23 08:41
https://kosovapost.net/vazhdon-gjykimi-per-lidhjen-nderkombetare/60%Daily2020-07-23 07:08
https://kosovapost.net/covid-19-gjermania-regjistron-569-raste-te-reja/60%Daily2020-07-23 07:03
https://kosovapost.net/ne-spitalin-e-pejes-vdes-nje-66-vjecare/60%Daily2020-07-23 06:56
https://kosovapost.net/86217-2/60%Daily2020-07-23 06:37
https://kosovapost.net/sindikata-e-telekomit-sot-proteston-para-qeverise/60%Daily2020-07-23 06:33
https://kosovapost.net/kalendari-historik23-korrik/60%Daily2020-07-23 06:28
https://kosovapost.net/hoti-ia-delegon-kompetencat-hysenit-ne-dialog-vleresohet-qasje-jokushtetuese/60%Daily2020-07-23 06:39
https://kosovapost.net/nderkombetaret-presin-sa-me-shpejt-te-sqarohet-fati-i-aktakuzes-ndaj-thacit/60%Daily2020-07-23 06:21
https://kosovapost.net/86204-2/60%Daily2020-07-23 06:16
https://kosovapost.net/haziri-hotit-i-jam-pergjigjur-me-gjuhe-te-lidhur-duhet-unitet-gjitheperfshires-per-dialogun/60%Daily2020-07-23 06:12
https://kosovapost.net/ahmeti-te-porositim-2-milione-vaksina/60%Daily2020-07-23 06:10
https://kosovapost.net/moti-sot-100/60%Daily2020-07-23 05:58
https://kosovapost.net/milot-rashica-ne-skuader-elitare-te-bundesliges/60%Daily2020-07-23 05:55
https://kosovapost.net/ky-eshte-lengu-natyral-kunder-aromes-se-keqe-te-gojes/60%Daily2020-07-23 05:52
https://kosovapost.net/trump-ne-disa-qytete-do-te-dergohen-me-shume-forca-federale-te-sigurise/60%Daily2020-07-23 05:49
https://kosovapost.net/kadrushi-i-pese-momenteve-ka-harrue-qe-i-arrestojke-hoxhallaret-here-si-shik-e-here-si-pdk/60%Daily2020-07-22 21:49
https://kosovapost.net/shba-mbi-500-te-burgosura-femra-rezultojne-pozitive-me-covid-19/60%Daily2020-07-22 21:32
https://kosovapost.net/edhe-vjehrra-e-dua-lipes-ka-dicka-per-te-thene-per-shqiptaret/60%Daily2020-07-22 21:28
https://kosovapost.net/pas-dua-lipes-dhe-rita-ores-edhe-gashi-kerkon-qe-kosova-te-vendoset-ne-harte/60%Daily2020-07-22 21:25
https://kosovapost.net/melburni-thyen-rekordin-per-infektime-me-covid-19/60%Daily2020-07-22 19:51
https://kosovapost.net/egjipti-e-turqia-prane-perplasjes-direkte-ne-libi/60%Daily2020-07-22 21:09
https://kosovapost.net/para-nje-viti-u-denua-me-burgim-te-perjetshem-habit-el-chapo-kerkon-te-dale-nga-burgu/60%Daily2020-07-22 19:42
https://kosovapost.net/emrin-tend-po-e-perhapim-ne-bote-erdogan-publikon-kengen-kushtuar-shen-sofise-mesazhi-edhe-ne-shqip-video/60%Daily2020-07-22 19:38
https://kosovapost.net/ali-ahmeti-thote-se-eshte-ftuar-nga-gjykata-speciale-ne-hage-si-deshmitar-2/60%Daily2020-07-22 21:20
https://kosovapost.net/ali-ahmeti-thote-se-eshte-ftuar-nga-gjykata-speciale-ne-hage-si-deshmitar/60%Daily2020-07-22 19:29
https://kosovapost.net/vdes-edhe-nje-i-prekur-me-koronavirus-nga-kamenica/60%Daily2020-07-22 19:20
https://kosovapost.net/ambasadori-gjerman-afer-perfundimit-te-mandatit-osmani-e-pret-ne-takim-lamtumires/60%Daily2020-07-22 19:11
https://kosovapost.net/ikshpk-njofton-se-aktualisht-jane-2762-raste-aktive-me-koronavirus/60%Daily2020-07-22 18:45
https://kosovapost.net/reshitaj-nga-izolimi-i-shkruan-leter-osmanit-ka-deputete-te-dyshuar-me-covid-19-duhet-te-testohen-te-gjithe/60%Daily2020-07-22 18:21
https://kosovapost.net/vdes-nje-person-ne-podujeve-rrokulliset-me-traktor/60%Daily2020-07-22 18:15
https://kosovapost.net/te-kthyerit-nga-pushimet-ndikojne-ne-rritjen-e-infektimeve-me-covid-19-ne-gjilan/60%Daily2020-07-22 17:48
https://kosovapost.net/drita-kampion-i-kosoves-ska-fitues-ne-gjilan-2/60%Daily2020-07-22 17:44
https://kosovapost.net/fillon-punen-bordi-keshilldhenes-per-koronavirus-kryesohet-nga-lul-raka-2/60%Daily2020-07-22 17:19
https://kosovapost.net/cfare-moti-do-te-kemi-gjate-5-diteve-te-ardhshme-2/60%Daily2020-07-22 17:12
https://kosovapost.net/nese-eshte-buxheti-nga-turqia-atehere-edhe-katedralja-u-ndertua-nga-buxheti-i-vatikanit/60%Daily2020-07-22 19:05
https://kosovapost.net/breshka-e-detit-e-ndjekur-nga-shkencetaret-turq-permes-satelitit-pershkoi-5-500-kilometra-per-nje-vit/60%Daily2020-07-22 16:49
https://kosovapost.net/vlera-e-dhjete-diteve-te-muajit-dhul-hixhe/60%Daily2020-07-22 16:40
https://kosovapost.net/dortmund-kerkon-rashicen-si-zevendesues-te-sanchos/60%Daily2020-07-22 16:25
https://kosovapost.net/shbatrump-shpreh-mbeshtetje-per-perdorimin-e-maskes/60%Daily2020-07-22 16:21
https://kosovapost.net/ismaili-dhe-vitia-nuk-i-shkojne-ne-takimin-e-bordit-keshillues-per-covid-19/60%Daily2020-07-22 16:18
https://kosovapost.net/edhe-6-persona-te-vdekur-nga-covid-19-ne-kosove/60%Daily2020-07-22 16:14
https://kosovapost.net/gjyqi-amber-heard-johnny-depp-hidhte-shishe-drejt-meje-si-granata-ne-tre-ditet-e-ferrit/60%Daily2020-07-22 15:56
https://kosovapost.net/serbia-pranon-se-i-ka-derguar-arme-armenise/60%Daily2020-07-22 15:52
https://kosovapost.net/maqedonia-e-veriut-raporton-10-vdekje-dhe-137-raste-te-reja-me-covid-19/60%Daily2020-07-22 15:48
https://kosovapost.net/aleanca-per-shqiptaret-dhe-alternativa-proteste-kunder-vjedhjes-se-votes-ne-maqedoni/60%Daily2020-07-22 15:42
https://kosovapost.net/qeveria-e-kosoves-ndalon-kalimet-transit-per-automjetet-e-vogla-nga-maqedonia-e-veriut/60%Daily2020-07-22 15:37
https://kosovapost.net/788-gjilanas-mbeten-pa-pune-per-shkak-te-pandemise/60%Daily2020-07-22 15:16
https://kosovapost.net/veliu-takoi-zevendesambasadoren-e-frances-flasin-per-liberalizimin-e-vizave/60%Daily2020-07-22 15:08
https://kosovapost.net/partia-liberale-egjiptiane-i-jep-mbeshtetje-te-pa-kontestueshme-ndertimit-te-xhamise-se-madhe/60%Daily2020-07-22 15:07
https://kosovapost.net/testet-serologjike-konfirmojne-se-cdo-i-katerti-banore-i-new-delhit-eshte-prekur-nga-covid-19/60%Daily2020-07-22 15:02
https://kosovapost.net/zemaj-virusi-po-na-pengon-neve-dhe-me%cc%88rgate%cc%88n/60%Daily2020-07-22 14:56
https://kosovapost.net/neser-vazhdon-seanca-plenare-ne-rend-dite-jane-pikat-e-paperfunduara-nga-seancat-e-kaluara/60%Daily2020-07-22 14:54
https://kosovapost.net/vazhdon-inati-i-haxhi-shales-i-bind-nje-grup-te-rinjsh-nga-nisma-te-kalojne-ne-aak/60%Daily2020-07-22 14:44
https://kosovapost.net/shoqata-e-invalideve-te-luftes-se-uck-se-i-jep-perkrahje-prioriteteve-te-ministrit-recica/60%Daily2020-07-22 14:36
https://kosovapost.net/action-bronson-reperi-shqiptaro-amerikan-lanson-dokumentarin-nga-kosova-me-dashuri/60%Daily2020-07-22 14:37
https://kosovapost.net/presidenti-i-brazilit-del-pozitiv-edhe-ne-testin-e-trete-per-koronavirus/60%Daily2020-07-22 14:20
https://kosovapost.net/zvicra-kalon-shifren-mbi-30-300-te-sheruar-nga-covid-19/60%Daily2020-07-22 14:05
https://kosovapost.net/mbyllet-hapesira-performuese-e-qendres-multimedia-ne-prishtine/60%Daily2020-07-22 13:55
https://kosovapost.net/bilanci-boteror-i-covid-19-22-korrik-rreth-620-mije-te-vdekur-dhe-mbi-91-milione-te-sheruar/60%Daily2020-07-22 13:38
https://kosovapost.net/vaksina-covid-19-e-testuar-nga-universiteti-i-oxford-it-ka-treguar-rezultate-te%cc%88-mira/60%Daily2020-07-22 13:37
https://kosovapost.net/demantohet-lajmi-per-vdekjen-e-mjekut-kosovar-te-gjakoves/60%Daily2020-07-22 13:59
https://kosovapost.net/keds-kete-vit-do-te-investoje-afer-2-milione-euro-ne-podujeve/60%Daily2020-07-22 13:26
https://kosovapost.net/shifra-rekorde-241-raste-pozitive-me-koronavirus-sot-ne-kosove/60%Daily2020-07-22 13:53
https://kosovapost.net/presidenti-pro-xhamise-se-madhe-kosova-shembulli-me%cc%88-i-mire%cc%88-per-tolerancen-nderfetare-askush-te-mos-ndihet-i-fyer/60%Daily2020-07-22 13:05
https://kosovapost.net/sane-zbulon-detaje-nga-vendimi-per-tu-larguar-nga-man-city/60%Daily2020-07-22 12:40
https://kosovapost.net/pse-nuk-u-votua-projektligji-per-mbrojtjen-e-vlerave-te-luftes-se-uck-se/60%Daily2020-07-22 12:47
https://kosovapost.net/pesha-e-rende-e-nje-aktpadie-per-krime-lufte/60%Daily2020-07-22 12:32
https://kosovapost.net/policia-mbledh-420-trupa-te-pajete-ne-dy-qytete-ne-bolivi-dyshohet-se-kane-vdekur-nga-covid-19/60%Daily2020-07-22 12:24
https://kosovapost.net/kuci-takohet-me-oden-tregtare-kosovaro-turke-bisedojne-per-marreveshjen-e-tregtise-se-lire/60%Daily2020-07-22 12:21
https://kosovapost.net/kryeministri-hoti-me-aktin-e-gjnd-se-u-legjitimua-e-drejta-e-popullit-te-kosoves-per-pavaresi/60%Daily2020-07-22 12:17
https://kosovapost.net/quni-sherbimi-ushtarak-mbetet-si-ide-deri-me-2028-fsk-ja-e-gatshme-te-zbarkoje-jashte-shtetit/60%Daily2020-07-22 12:04
https://kosovapost.net/85980-2/60%Daily2020-07-22 11:51
https://kosovapost.net/mustafa-per-protesten-kunder-ndertimit-te-xhamise-ne-vend-qe-te-turperohemi-do-duhej-te-krenohemi/60%Daily2020-07-22 11:57
https://kosovapost.net/kanye-west-deklaron-se-michael-jacksonin-e-kane-vrare/60%Daily2020-07-22 13:53
https://kosovapost.net/realizimi-i-xhamise-duhet-te-ndodhe-dhe-ndertime-te-tilla-nuk-duhet-pengohen-per-qytetaret-e-fese-islame/60%Daily2020-07-22 11:42
https://kosovapost.net/chelsea-do-fitore-ndaj-liverpoolit-per-ta-siguruar-championsin/60%Daily2020-07-22 11:14
https://kosovapost.net/hoti-i-kunderpergjigjet-osmanit-kryetarja-nuk-ka-pervoje-ne-udheheqjen-e-kuvendit/60%Daily2020-07-22 11:08
https://kosovapost.net/ministri-quni-tregon-se-sa-eshte-numri-i-te-infektuarve-me-covid-19-ne-fsk/60%Daily2020-07-22 10:47
https://kosovapost.net/gjysma-e-te-prekurve-me-covid-19-jane-asimptomatik/60%Daily2020-07-22 11:05
https://kosovapost.net/qeveria-jep-driten-e-gjelber-per-terheqjen-e-parave-nga-trusti/60%Daily2020-07-22 10:34
https://kosovapost.net/kfor-i-turk-shperndane-ndihma-ne-veshmbathje-per-femijet-ne-kosove/60%Daily2020-07-22 10:23
https://kosovapost.net/pacolli-kosova-eshte-nje-shembull-ne-bote-per-tolerance-fetare/60%Daily2020-07-22 10:33
https://kosovapost.net/formohet-komisioni-per-perzgjedhjen-e-projektit-per-kompleksin-adem-jashari/60%Daily2020-07-22 10:07
https://kosovapost.net/a-i-keni-nxjerre-paret-e-juve-prej-xhepi-tensione-ne-protesten-kunder-ndertimit-te-xhamise/60%Daily2020-07-22 10:12
https://kosovapost.net/qeveria-miraton-projektligjin-ku-perfshihet-terheqja-e-kursimeve-pensionale/60%Daily2020-07-22 09:46
https://kosovapost.net/qeveria-largon-nga-rendi-i-dites-piken-per-shtesat-per-personelin-shendetesor/60%Daily2020-07-22 09:36
https://kosovapost.net/qeveria-e-miraton-projektligjin-per-rimekembje-ekonomike/60%Daily2020-07-22 09:32
https://kosovapost.net/thaci-i-besojme-drejtesise-nderkombetare-sepse-ishim-dhe-vazhdojme-te-jemi-ne-te-drejten-tone/60%Daily2020-07-22 09:14
https://kosovapost.net/nje-termet-i-fuqishem-godet-nje-gadishull-te-alaskes/60%Daily2020-07-22 09:44
https://kosovapost.net/drejtoresha-e-klinikes-se-pulmologjise-ka-rezultuar-pozitiv-me-covid-19/60%Daily2020-07-22 08:55
https://kosovapost.net/mali-i-zi-rishpall-epidemine-e-koronavirusit-ne-gjithe-territorin/60%Daily2020-07-22 09:00
https://kosovapost.net/trump-ka-nje-parashikim-te-frikshem-per-covid-19/60%Daily2020-07-22 08:56
https://kosovapost.net/londra-nuk-eshte-vend-per-pastrimin-e-parave-ruse-thote-nje-minister-britanik/60%Daily2020-07-22 09:04
https://kosovapost.net/ne-spitalin-e-pejes-po-trajtohet-6-persona-me-covid-19-2-ne-gjendje-te-rende/60%Daily2020-07-22 08:29
https://kosovapost.net/biznesmeni-latif-kryeziu-varroset-sot-ne-oren-1500-ne-malisheve/60%Daily2020-07-22 08:16
https://kosovapost.net/e-thote-gjuriq-ne-bruksel-nuk-do-te-flasim-per-njohje-por-per-bashkepunim-ekonomik/60%Daily2020-07-22 08:18
https://kosovapost.net/kryekuvendarja-osmani-kujton-diten-kur-kosova-triumfoi-ndaj-serbise-ne-gjnd/60%Daily2020-07-22 08:00
https://kosovapost.net/bordi-i-perkohshem-i-telekomit-te-kosoves-jep-doreheqje/60%Daily2020-07-22 07:59
https://kosovapost.net/gastronomia-para-falimentimit-labi-fajeson-qeverine/60%Daily2020-07-22 07:58
https://kosovapost.net/familjaret-insistojne-tu-behet-autopsia-te-vdekurve-nga-koronavirusi-institutit-i-duhet-urdherese-nga-prokuroria/60%Daily2020-07-22 07:47
https://kosovapost.net/a-do-te-mbetet-ibrahimoviq-ne-milan/60%Daily2020-07-22 10:09
https://kosovapost.net/kalendari-historik-22-korrik/60%Daily2020-07-22 07:41
https://kosovapost.net/42-aksidente-trafiku-brenda-nje-dite-ne-kosove/60%Daily2020-07-22 07:36
https://kosovapost.net/sa-eshte-kostoja-e-demeve-te-luftes-te-shkaktuara-nga-serbia-ne-kosove/60%Daily2020-07-22 07:06
https://kosovapost.net/kuvendarer-sot-shqyrtojne-projektligjin-per-mbrojtjen-e-vlerave-te-luftes-se-uck-se/60%Daily2020-07-22 06:49
https://kosovapost.net/okb-nga-shqiperia-kane-ikur-1-2-milione-persona-gjate-1990-2020-ja-cfare-pritet-te-ndodh-deri-ne-dekaden-e-ardhshme/60%Daily2020-07-22 06:46
https://kosovapost.net/deliu-hoti-se-priti-thacin-po-nxiton-te-shkoje-ne-takim-me-vuciqin/60%Daily2020-07-22 06:40
https://kosovapost.net/85815-2/60%Daily2020-07-22 06:40
https://kosovapost.net/tre-lideret-institucionale-te-lecitur-mes-vete/60%Daily2020-07-22 06:30
https://kosovapost.net/super-ibra-milani-kalon-edhe-sfiden-me-sasuolon-video/60%Daily2020-07-22 06:32
https://kosovapost.net/cfare-ndodh-nese-e-hani-darken-ne-oret-e-vona/60%Daily2020-07-22 06:23
https://kosovapost.net/numri-total-i-rasteve-pozitive-me-koronavirus-ne-kosove-shkon-mbi-mbi-6-mije/60%Daily2020-07-22 06:19
https://kosovapost.net/moti-sot-99/60%Daily2020-07-22 06:14
https://kosovapost.net/perhapja-e-koronavirusit-goditi-edhe-garden-mbreterore-ne-angli/60%Daily2020-07-21 22:10
https://kosovapost.net/kelmendi-regjimi-i-millosheviqit-i-cili-fliste-serbisht-dogji-mbi-300-xhami-ne-vendin-tone/60%Daily2020-07-21 22:08
https://kosovapost.net/%e2%80%8brecica-jep-lajmin-e-madh-do-te-njohim-stazhin-e-punes-per-te-punesuarit-e-viteve-90-ta/60%Daily2020-07-21 21:38
https://kosovapost.net/zeka-nese-thaci-nuk-do-te-pergjigjej-ne-pyetjet-e-prokurorise-speciale-do-te-arrestohej/60%Daily2020-07-21 21:35
https://kosovapost.net/%e2%80%8btelekomit-i-terhiqen-mbi-26-milione-euro-nga-xhirollogaria-dokument/60%Daily2020-07-21 21:32
https://kosovapost.net/a-do-te-behet-pjese-e-nje-subjekti-tjeter-politik-vjosa-osmani-kjo-eshte-pergjigja-e-saj/60%Daily2020-07-21 20:46
https://kosovapost.net/shkaktoi-termet-me-postimin-e-saj-dua-lipa-postimet-e-mia-nuk-e-kane-qellimin-te-nxisin-urrejtje/60%Daily2020-07-21 20:01
https://kosovapost.net/ramiz-kelmendi-me-leter-te-hapur-ndaj-thacit-e-hotit-kjo-eshte-kerkesa-e-tij/60%Daily2020-07-21 19:56
https://kosovapost.net/osmani-hoti-punoi-prapa-shpines-sime-per-qeveri-me-aakne-dhe-nismen/60%Daily2020-07-21 19:43
https://kosovapost.net/injoroi-masat-e-covid-19-por-u-infektua-vete-me-semundjen-24-vjecarja-ka-nje-mesazh-per-te-gjithe/60%Daily2020-07-21 19:21
https://kosovapost.net/ja-kurthi-i-thacit-dhe-hysenit-paralajmerohet-nje-skenar-i-erret-per-kosoven/60%Daily2020-07-21 19:18
https://kosovapost.net/85770-2/60%Daily2020-07-21 19:10
https://kosovapost.net/veliu-ne-cilesine-e-koordinatorit-flet-me-amerikanet-per-terrorizmin/60%Daily2020-07-21 19:03
https://kosovapost.net/haziri-kunder-masave-te-ndermarra-nga-qeveria-hoti-per-menaxhimin-e-covid-19/60%Daily2020-07-21 19:00
https://kosovapost.net/perplasje-mes-nenkryetarit-shqiptar-te-kuvendit-dhe-deputetit-serb-nderpritet-seanca-ne-mal-te-zi/60%Daily2020-07-21 18:56
https://kosovapost.net/thaci-takohet-me-bashkeluftetaret-te-cilet-thyen-kufirin-shqiptaro-shqiptar-2/60%Daily2020-07-21 18:51
https://kosovapost.net/spanje-covid-19-mbyll-rreth-15-e-bareve-hoteleve-dhe-restoranteve-2/60%Daily2020-07-21 18:37
https://kosovapost.net/39-raste-me-pak-se-ne-kosove-129-raste-te-reja-me-covid-19-gjate-24-oreve-te-fundit-ne-itali-2/60%Daily2020-07-21 18:34
https://kosovapost.net/hoti-per-latif-kryeziun-ai-eshte-nje-hero-nje-patriot-i-kohes-sone/60%Daily2020-07-21 18:30
https://kosovapost.net/pasardhesit-e-boletinit-i-dhurojne-bashes-flamurin-108-vjecar/60%Daily2020-07-21 18:27
https://kosovapost.net/gastronomia-na-lejoni-te-punojme-deri-ne-ora-2300-dhe-te-lejohen-ahengjet-ne-pergjithsi/60%Daily2020-07-21 19:12
https://kosovapost.net/arsyeja-e-rendesishme-se-pse-nuk-duhet-ta-ulni-kurre-masken-ne-mjeker/60%Daily2020-07-21 17:21
https://kosovapost.net/xhafer-tahiri-kundershton-vendimin-per-shnderrimin-e-spitalit-te-vushtrrise-per-trajtim-te-rasteve-me-covid-19/60%Daily2020-07-21 16:57
https://kosovapost.net/thaci-shpreh-ngushellime-per-vdekjen-e-latif-kryeziut-kontriboi-ne-luften-clirimtare-dhe-ekonomine-e-vendit-2/60%Daily2020-07-21 16:53
https://kosovapost.net/eksperti-njerezimi-do-jetoje-me-covid-19-per-dekada-me-radhe/60%Daily2020-07-21 16:44
https://kosovapost.net/thaci-u-koordinuam-per-emerimin-e-hysenit-ka-mandat-per-negocimin-e-marreveshjes-finale-jo-per-procese-teknike/60%Daily2020-07-21 16:31
https://kosovapost.net/nderroi-jete-gazetari-dhe-autori-i-librit-te-aziz-salihut/60%Daily2020-07-21 16:15
https://kosovapost.net/deputetja-e-lvvse-nuk-terhiqet-thote-se-fjala-kelysh-nuk-eshte-e-rende-per-kryeministrin/60%Daily2020-07-21 16:05
https://kosovapost.net/vdes-latif-kryeziu-pronari-i-shell-kosova/60%Daily2020-07-22 09:56
https://kosovapost.net/be-i-kerkon-kosoves-unitet-ne-dialog-asociacioni-do-te-jete-ne-tryezen-e-bisedimeve/60%Daily2020-07-21 15:52
https://kosovapost.net/vdes-anetari-i-lidhjes-demokratike-te-kosoves/60%Daily2020-07-21 15:34
https://kosovapost.net/hoti-pret-ne-zyre-bekim-jasharin-dakordohen-per-hapat-e-ardhshem-ne-kompleksin-memorial-adem-jashari/60%Daily2020-07-21 15:22
https://kosovapost.net/testi-i-matures-do-te-mbahet/60%Daily2020-07-21 15:18
https://kosovapost.net/e-goditur-nga-kriza-e-coronavirusit-rusia-po-konsideron-shkurtimet-e-shpenzimeve-ushtarake/60%Daily2020-07-21 14:55
https://kosovapost.net/si-te-mbrohemi-nga-alergjite-e-diellit/60%Daily2020-07-21 14:43
https://kosovapost.net/ne-diten-e-dasmes-vriten-me-arme-zjarri-18-te-ftuar-30-plagosen/60%Daily2020-07-21 14:42
https://kosovapost.net/maqedoni-e-veriut-163-raste-te-reja-me-covid-19-pas-gati-2-muajve-nuk-raportohet-vdekje/60%Daily2020-07-21 14:29
https://kosovapost.net/city-e-arsenali-luajne-sa-per-prestigj-sonte/60%Daily2020-07-21 14:26
https://kosovapost.net/kroaci-regjistrohen-49-persona-me-covid-19/60%Daily2020-07-21 14:30
https://kosovapost.net/komisioni-nuk-perkrah-vendimin-e-qeverise-per-uljen-e-akcizes-per-lengje-dhe-vetura-hibride/60%Daily2020-07-21 14:24
https://kosovapost.net/ambasada-amerikane-dhuron-pajisje-mbrojtese-per-nxenesit-qe-do-ti-nenshtrohen-testit-te-matures/60%Daily2020-07-21 14:10
https://kosovapost.net/xhavit-haliti-pyet-kryeministrin-hoti-cfare-eshte-forumi-i-lidereve/60%Daily2020-07-21 14:07
https://kosovapost.net/ministrja-dumoshi-vizitoi-vitine-inspektoi-punimet-ne-projektet-e-sportit-te-cilat-jane-larg-finalizimit/60%Daily2020-07-21 14:00
https://kosovapost.net/qeveria-e-bullgarise-i-mbijeton-mocionit-te-mosbesimit/60%Daily2020-07-21 13:53
https://kosovapost.net/kmdlnj-e-konsideron-te-dyshimte-politikisht-viziten-ne-speciale-te-viola-von-cramon/60%Daily2020-07-21 13:39
https://kosovapost.net/skender-hyseni-emerohet-koordinator-shteteror-per-dialog/60%Daily2020-07-21 13:26
https://kosovapost.net/arsyet-pse-pdk-nuk-mori-pjese-ne-takimin-e-ftuar-nga-avdullah-hoti/60%Daily2020-07-21 13:19
https://kosovapost.net/rastet-e-reja-me-koronavirus-jane-nga-keto-komuna/60%Daily2020-07-21 13:21
https://kosovapost.net/168-raste-me-covid-19-ne-kosove-ja-sa-jane-te-sheruar/60%Daily2020-07-21 13:11
https://kosovapost.net/reagon-ambasada-britanike-pohon-se-kontaktet-me-presidentin-thaqi-nuk-i-ka-shkeputur/60%Daily2020-07-21 13:11
https://kosovapost.net/qeveria-do-te-perballet-me-proteste-24-oreshe-nese-sgjendet-zgjidhje-per-telekomin/60%Daily2020-07-21 13:03
https://kosovapost.net/forumi-i-lidereve-politike-konfirmon-mbeshtetjen-e-plote-per-procesin-e-dialogut/60%Daily2020-07-21 12:51
https://kosovapost.net/mungesa-e-reshjeve-dhe-temperaturat-e-larta-thajne-liqenin-e-fierzes/60%Daily2020-07-21 12:39
https://kosovapost.net/ministri-recica-dhe-ambasadori-minxhozi-flasin-per-njohjen-e-sigurimeve-sociale-dhe-pensioneve-mes-kosoves-dhe-shqiperise/60%Daily2020-07-21 12:18
https://kosovapost.net/30-te-moshuar-dhe-9-punetore-ne-shtepine-e-pleqve-konfirmohen-pozitiv-me-covid-19/60%Daily2020-07-21 12:15
https://kosovapost.net/ministrja-haradinaj-kerkova-nga-letonia-te-jete-ze-i-fuqishem-pro-liberalizimit-te-vizave-per-kosoven/60%Daily2020-07-21 12:13
https://kosovapost.net/ministri-veliu-priti-ne-takim-drejtorin-e-pergjithshem-te-keds-it/60%Daily2020-07-21 12:03
https://kosovapost.net/haradinaj-stublla-blerja-e-armeve-nga-kina-dhe-rusia-serbia-po-paraqet-kercenim-per-paqen-ne-ballkan/60%Daily2020-07-21 12:00
https://kosovapost.net/kerkohet-paraburgim-per-djalin-qe-vrau-babain-ne-fushe-kosove/60%Daily2020-07-21 11:58
https://kosovapost.net/perfundon-takimi-i-hotit-me-perfaqesuesit-politik/60%Daily2020-07-21 11:53
https://kosovapost.net/pas-sherimit-nga-covid-19-ja-ku-po-i-kalon-pushimet-deputeti-i-ldk-se/60%Daily2020-07-21 11:54
https://kosovapost.net/lladrovci-perkrah-qendrimet-e-kengetareve-rita-ora-e-dua-lipa-per-kosoven/60%Daily2020-07-21 11:43
https://kosovapost.net/ja-pse-nuk-duhet-ta-ulni-kurre-masken-nen-mjeker/60%Daily2020-07-21 11:40
https://kosovapost.net/babai-i-dua-i-lipes-kapet-keq-me-producentin-serbo-kanadez-malagurski-ja-cila-eshte-arsyeja/60%Daily2020-07-21 11:26
https://kosovapost.net/krasniqi-pdk-nuk-do-te-lejojme-blerjen-e-ipko-s-nga-serbia/60%Daily2020-07-21 11:15
https://kosovapost.net/lista-serbe-e-quan-politike-diskutimin-per-shitjen-e-ipko-s/60%Daily2020-07-21 11:15
https://kosovapost.net/qeveria-britanike-deshtoi-ta-hetonte-nderhyrjen-e-kremlinit/60%Daily2020-07-21 11:11
https://kosovapost.net/me-serbine-vetem-dialog-politik-jo-me-dialog-teknik/60%Daily2020-07-21 11:02
https://kosovapost.net/a-ka-grupe-gjaku-qe-jane-rezistente-ndaj-koronavirusit/60%Daily2020-07-21 10:55
https://kosovapost.net/trumpi-rikthen-konferencat-per-koronavirusin/60%Daily2020-07-21 10:46
https://kosovapost.net/interesimin-e-telekomit-te-serbise-per-blerjen-e-ipko-s-arkep-e-kuptoi-nga-mediat/60%Daily2020-07-21 10:38
https://kosovapost.net/nba-mund-te-nis-asnje-pozitiv-me-covid-19/60%Daily2020-07-21 10:29
https://kosovapost.net/basha-askush-nuk-mund-ta-njollos-luften-mbrojtese-te-uck-se/60%Daily2020-07-21 10:26
https://kosovapost.net/apeli-rrite-denimet-per-tre-te-akuzuarit-per-vrasjen-ne-lumin-sitnicanga-5-ne-15-vite/60%Daily2020-07-21 10:15
https://kosovapost.net/anestezioni-publik-shfarcenegerizmi-dhe-mercenarizmi-medial-ne-shoqerite-shqiptare/60%Daily2020-07-21 10:13
https://kosovapost.net/47-paciente-jane-te-hospitalizuar-ne-spitalin-e-gjakoves-10-te-konfirmuar-me-covid-19/60%Daily2020-07-21 09:55
https://kosovapost.net/vetevendosje-nuk-do-ti-pergjigjet-fteses-se-hotit/60%Daily2020-07-21 09:45
https://kosovapost.net/pdk-ja-refuzon-ftesen-e-kryeministrit-hoti-per-takim-me-partite/60%Daily2020-07-21 09:27
https://kosovapost.net/kru-prishtina-fillon-inspektimin-kontrollimin-teknik-dhe-leximin-e-detajuar-te-ujematesve/60%Daily2020-07-21 09:24
https://kosovapost.net/hoti-priti-kryetarin-e-grupit-parlamentar-te-ps-se-taulant-balla-flasin-per-menaxhimin-e-pandemise-covid-19/60%Daily2020-07-21 09:15
https://kosovapost.net/basha-sherbimi-me-i-mire-qe-mund-ti-behet-kosoves-eshte-heqja-dore-nga-protagonizimi-i-pavend/60%Daily2020-07-21 08:56
https://kosovapost.net/teologu-nga-shkupi-baki-ajasofja-eshte-mbreteresha-e-xhamive-te-ballkanit/60%Daily2020-07-21 08:42
https://kosovapost.net/shpertheu-ne-te-qara-gjate-rrefimit-per-abortin-e-vajzes-kim-tenton-ta-dergoje-kanye-te-nje-mjek/60%Daily2020-07-21 08:35
https://kosovapost.net/futbolli-ne-kroaci-serish-pa-spektatore/60%Daily2020-07-21 08:35
https://kosovapost.net/protesta-kunder-mbylljes-se-klubeve-te-nates/60%Daily2020-07-21 08:43
https://kosovapost.net/policia-italiane-gjen-kokaine-brenda-kokrrave-te-kafese-publikohen-pamjet-kur-ato-hapen-dhe-nxirret-pluhuri-i-bardhe/60%Daily2020-07-21 08:25
https://kosovapost.net/fadil-zuka-doktori-i-pare-qe-humb-jeten-nga-covid-19/60%Daily2020-07-21 08:11
https://kosovapost.net/arrestohen-75-persona-te-organizates-mafioze-ne-zvicer-dhe-itali/60%Daily2020-07-21 08:10
https://kosovapost.net/ne-22-vjetorin-e-renies-se-gjeneralit-te-uck-se/60%Daily2020-07-21 08:02
https://kosovapost.net/samiti-i-be-arrihet-ujdia-historike-per-paketen-e-corones/60%Daily2020-07-21 07:57
https://kosovapost.net/kalifornia-raporton-rreth-11-mije-raste-te-reja-nga-coronavirusi/60%Daily2020-07-21 07:56
https://kosovapost.net/vuciqi-ne-takimin-me-quint-in-siguroi-mbeshtetje-per-dialogun-me-kosoven/60%Daily2020-07-21 07:46
https://kosovapost.net/dy-ministra-tjere-ne-brazil-rezultojne-pozitive-me-covid-19/60%Daily2020-07-21 07:38
https://kosovapost.net/nderroi-jete-veterani-i-uck-se-shpejtim-hazrolli/60%Daily2020-07-21 07:27
https://kosovapost.net/ndahet-nga-jeta-vetarani-i-gazetarise-cene-pushkolli/60%Daily2020-07-21 07:29
https://kosovapost.net/delfini-ngjyre-roze-lindi-nje-tjeter-delfin-te-bukur-video/60%Daily2020-07-21 06:59
https://kosovapost.net/kalendari-historik-21-korrik/60%Daily2020-07-21 06:51
https://kosovapost.net/hoxhaj-ne-do-te-mbetemi-ne-opozite-nuk-na-intereson-fakti-se-ka-apo-nuk-ka-oferte-per-te-qene-pjese-e-qeverise/60%Daily2020-07-21 07:59
https://kosovapost.net/covid-19-gjermania-regjistron-522-raste-te-reja-brenda-24-oreve/60%Daily2020-07-21 06:42
https://kosovapost.net/ku-do-te-luhet-ndeshja-moldavi-kosove/60%Daily2020-07-21 07:13
https://kosovapost.net/kryeministri-hoti-fton-lideret-politik-ne-takim-a-do-te-pergjiget-fteses-opozita/60%Daily2020-07-21 06:36
https://kosovapost.net/moti-gjate-dites-se-sotme/60%Daily2020-07-21 06:32
https://kosovapost.net/keto-ushqime-parandalojne-dhimbjen-e-fytit/60%Daily2020-07-21 06:31
https://kosovapost.net/izolohet-presidenti/60%Daily2020-07-21 06:24
https://kosovapost.net/lulzim-basha-vazhdon-edhe-sot-viziten-ne-kosove/60%Daily2020-07-21 06:19
https://kosovapost.net/perplasje-mes-dardan-molliqajt-e-imer-mushkolajt-ne-emision-live/60%Daily2020-07-20 21:22
https://kosovapost.net/putin-zemerohet-nga-dua-lipa/60%Daily2020-07-20 21:18
https://kosovapost.net/vuciq-me-perfaqesuesit-e-kuintit-per-dialogun-me-prishtinen-dhe-qeverine-e-ardhshme/60%Daily2020-07-20 21:14
https://kosovapost.net/ahmeti-maqedonia-nuk-eshte-vetem-e-maqedonasve-do-te-kemi-kryeminister-shqiptar/60%Daily2020-07-20 20:38
https://kosovapost.net/osmani-falenderon-bashen-per-qendrimin-e-pd-se-rreth-sovranitetit-te-kosoves/60%Daily2020-07-20 19:58
https://kosovapost.net/ipk-arreston-nje-zyrtar-policor-per-lendim-te-lehte-trupor-dhe-kanosje/60%Daily2020-07-20 19:54
https://kosovapost.net/gjuriq-hoti-edhe-isa-mustafa-mund-ta-njohin-njeri-tjetrin-serbia-nuk-e-njeh-kurre/60%Daily2020-07-20 19:21
https://kosovapost.net/michel-propozim-i-ri-per-planin-europian-te-rimekembjes/60%Daily2020-07-20 19:14
https://kosovapost.net/goal-com-percakton-ekipin-e-sezonit-ne-la-liga/60%Daily2020-07-20 19:07
https://kosovapost.net/geret-bejll-nuk-largohet-nga-madridi/60%Daily2020-07-20 19:00
https://kosovapost.net/mbi-tre-mije-te-sheruar-nga-koronavirusi-ne-kosove/60%Daily2020-07-20 18:29
https://kosovapost.net/thaci-viziton-krushen-e-madhe-grate-e-ketij-fshati-jane-simbol-i-mbijeteses/60%Daily2020-07-20 18:01
https://kosovapost.net/detajet-e-policise-djali-40-vjecar-dyshohet-qe-e-vrau-me-sepate-sot-babane-72-vjecar-ne-fushe-kosove/60%Daily2020-07-20 17:56
https://kosovapost.net/kurti-e-basha-diskutuan-per-situaten-politike-dhe-socio-ekonomike-ne-te-dy-vendet/60%Daily2020-07-20 18:04
https://kosovapost.net/drejtori-i-spitalit-te-gjakoves-tregon-numrin-e-te-prekurve-ne-kete-komune-dhe-numrin-e-rezultateve-te-testimit/60%Daily2020-07-21 11:36
https://kosovapost.net/thirrje-per-unifikimin-e-partive-shqiptare/60%Daily2020-07-20 17:18
https://kosovapost.net/nuk-ka-me-shtreter-ne-njesite-e-kujdesit-intensiv-ne-florida-2/60%Daily2020-07-20 17:13
https://kosovapost.net/masa-te-reja-ne-europe-anticovid-19/60%Daily2020-07-20 17:07
https://kosovapost.net/gastronomet-kerkojne-mbeshtetje-dhe-lehtesime-financiare-nga-qeveria-2/60%Daily2020-07-20 17:05
https://kosovapost.net/xhaferovic-krimet-ne-prijedor-kane-te-gjitha-elementet-e-gjenocidit/60%Daily2020-07-20 16:51
https://kosovapost.net/vrasja-ne-fushe-kosove-dyshohet-se-djali-ia-preu-koken-babait/60%Daily2020-07-20 16:41
https://kosovapost.net/guardiola-i-gezohet-faktit-se-bielsa-do-te-punoje-ne-premier-league/60%Daily2020-07-20 16:35
https://kosovapost.net/mali-i-zi-shenon-tre-te-vdekur-e-95-raste-te-reja-me-covid-19/60%Daily2020-07-20 16:17
https://kosovapost.net/ramush-haradinaj-pret-ne-takim-lulzim-bashen/60%Daily2020-07-20 16:09
https://kosovapost.net/vrasje-ne-fushe-kosove-policia-arreston-te-dyshuarin-2/60%Daily2020-07-20 15:56
https://kosovapost.net/hoti-priti-kryetarin-e-bik-ut-naim-ternava/60%Daily2020-07-20 15:45
https://kosovapost.net/303-te-prekur-me-koronavirus-po-trajtohen-neper-spitale-38-ne-gjendje-te-renduar/60%Daily2020-07-20 15:39
https://kosovapost.net/ne-florida-nuk-ka-me-shtreter-ne-njesite-e-kujdesit-intensiv/60%Daily2020-07-20 15:18
https://kosovapost.net/kuvendi-pret-hotin-qe-te-raportoje-per-dialogun-te-premten-ne-ora-1200/60%Daily2020-07-20 15:16
https://kosovapost.net/vdes-anetari-i-ldk-se-hamit-musa/60%Daily2020-07-20 15:08
https://kosovapost.net/pamje-te-tmerrshme-deponi-e-madhe-e-mbeturinave-ne-bjeshken-e-milishevcit/60%Daily2020-07-20 15:02
https://kosovapost.net/ne-serbi-10-te-vdekur-e-359-raste-te-reja-me-covid-19/60%Daily2020-07-20 14:56
https://kosovapost.net/pacolli-kryeministrin-hoti-e-quan-kelysh-te-thacit/60%Daily2020-07-20 14:53
https://kosovapost.net/dhjete-te-vdekur-ne-maqedoni-te-veriut-96-raste-te-reja-me-covid-19/60%Daily2020-07-20 14:51
https://kosovapost.net/arrestohet-me-dyshimin-per-korrupsion-ish-ministri-polak-i-transporteve/60%Daily2020-07-20 14:31
https://kosovapost.net/gastronomia-ne-prag-te-falimentimit-kerkojne-nga-qeveria-subvencionime-per-bizneset/60%Daily2020-07-20 16:36
https://kosovapost.net/rruga-bashkoi-kombin-por-ndau-fshatrat/60%Daily2020-07-20 14:19
https://kosovapost.net/vazhdon-samiti-i-tensionuar-i-lidereve-te-be-se-video/60%Daily2020-07-20 14:47
https://kosovapost.net/shba-thirrje-be-se-mbani-premtimin-liberalizoni-vizat-per-kosovaret/60%Daily2020-07-20 14:02
https://kosovapost.net/keto-jane-komunat-me-raste-te-reja-te-konfirmuara-me-covid-19-prishtina-kampione/60%Daily2020-07-20 13:56
https://kosovapost.net/pacolli-heqja-dore-nga-anetaresimi-ne-organizata-nderkombetare-nje-fusnote-e-dyte-per-kosoven/60%Daily2020-07-20 13:51
https://kosovapost.net/covid-19-ne-serbi-regjistrohen-10-raste-te-vdekjeve-gjate-24-oreve-te-fundit/60%Daily2020-07-20 13:43
https://kosovapost.net/bilanci-covid-19-ne-kosove-101-te-sheruar-dhe-142-raste-te-reja/60%Daily2020-07-20 13:35
https://kosovapost.net/basha-i-emocionuar-si-nip-kosove-qytetar-nderi-gjithmone-kenaqesi-te-rikthehem-ne-prishtines-foto/60%Daily2020-07-20 13:37
https://kosovapost.net/ahmeti-zaevi-tu-kerkoje-falje-shqiptareve-per-ofendimet/60%Daily2020-07-20 12:49
https://kosovapost.net/komiteti-per-marredhenie-me-jashte-i-kongresit-amerikan-be-ja-tia-liberalizoje-menjehere-vizat-kosoves/60%Daily2020-07-20 12:44
https://kosovapost.net/ulen-cmimet-e-derivateve-te-naftes/60%Daily2020-07-20 12:41
https://kosovapost.net/dua-lipa-ne-top-5-artistet-qe-po-shiten-edhe-ne-kaseta/60%Daily2020-07-20 12:42
https://kosovapost.net/edhe-motra-e-rita-ores-i-bashkohet-fushates-per-vendosjen-e-kosoves-ne-hartat-e-apple-s/60%Daily2020-07-20 12:34
https://kosovapost.net/deshtojne-tri-dite-negociata-ne-samitin-e-be-se/60%Daily2020-07-20 12:29
https://kosovapost.net/mbeti-e-lenduar-nga-aksidenti-me-parashute-ne-prizren-jona-gegaj-shpreh-ngushellime-per-vdekjen-e-kolegut-te-saj/60%Daily2020-07-20 12:24
https://kosovapost.net/kush-po-na-e-lendon-kujtimin-per-hasan-prishtinen/60%Daily2020-07-20 12:16
https://kosovapost.net/mbyllet-komisioni-hetimor-per-presidentin-meta/60%Daily2020-07-20 12:10
https://kosovapost.net/sherohet-nga-covid-19-ish-ministri-i-infrastruktures-lumir-abdixhiku/60%Daily2020-07-20 12:05
https://kosovapost.net/ne-spitalin-e-gjakoves-20-paciente-me-oksigjenoterapi/60%Daily2020-07-20 11:58
https://kosovapost.net/glps-e-konsideron-paradoks-heshtjen-e-prokurorise-se-shtetit-ndaj-rastit-te-telekomit-te-kosoves/60%Daily2020-07-20 11:48
https://kosovapost.net/masa-te-reja-ne-shqiperi-ndalohen-klubet-e-nates-e-diskot-caktohet-gjoba-kush-thyen-rregullin/60%Daily2020-07-20 11:43
https://kosovapost.net/ne-zvicer-regjistrohen-43-raste-te-reja-me-covid-19/60%Daily2020-07-20 11:38
https://kosovapost.net/deshton-gjykimi-ndaj-dy-vellezerve-qe-dyshohet-se-tentuan-te-privonin-nga-jeta-nje-person-ne-podujeve/60%Daily2020-07-20 11:29
https://kosovapost.net/kurti-perkujton-deklaraten-famekeqe-te-aleksandar-vuciqit-pak-dite-pas-gjenocidit-ne-srebrenice/60%Daily2020-07-20 11:17
https://kosovapost.net/thaci-pas-takimit-me-bashen-biseduam-edhe-per-dialogun-kosove-serbi/60%Daily2020-07-20 11:10
https://kosovapost.net/trumpi-nuk-i-pranon-anketat-qe-i-japin-epersi-bidenit/60%Daily2020-07-20 11:23
https://kosovapost.net/mbreti-i-arabise-saudite-pas-probleme-shendetesore-perfundon-ne-spital/60%Daily2020-07-20 10:53
https://kosovapost.net/messi-zgjidhet-golashenuesi-i-sezonit-ne-la-liga/60%Daily2020-07-20 10:46
https://kosovapost.net/hoti-i-prere-ne-krah-te-bashes-dialog-teknik-me-serbine-nuk-ka-vetem-bisedime-politike-per-njohje-reciproke/60%Daily2020-07-20 10:34
https://kosovapost.net/ahmeti-situata-me-covid-19-mbetet-e-renduar-vazhdoni-ti-mbani-maskat/60%Daily2020-07-20 10:29
https://kosovapost.net/85225-2/60%Daily2020-07-20 11:11
https://kosovapost.net/basha-pergezon-hotin-per-rifillimin-e-dialogut-kosove-serbi-thote-se-perfundimi-eshte-njohja-reciproke/60%Daily2020-07-20 10:11
https://kosovapost.net/qeveria-e-kenaqur-me-zbatimin-e-masave-anti-covid-nga-qytetaret-dhe-bizneset/60%Daily2020-07-20 10:03
https://kosovapost.net/trumpi-pretendon-gabimisht-se-shba-ja-ka-numrin-me-te-ulet-te-vdekjeve/60%Daily2020-07-20 09:53
https://kosovapost.net/irani-ekzekuton-nje-person-te-denuar-per-spiunim-me-amerikanet/60%Daily2020-07-20 09:39
https://kosovapost.net/emiratet-e-bashkuara-arabe-lansojne-raketen-e-pare-ne-mars/60%Daily2020-07-20 09:37
https://kosovapost.net/zyrtaret-gjermane-e-lusin-kongresin-amerikan-te-ndale-planet-e-trumpit/60%Daily2020-07-20 09:35
https://kosovapost.net/85200-2/60%Daily2020-07-20 10:22
https://kosovapost.net/covid-19-608-mije-viktima-dhe-146-milione-te-infektuar-ne-bote/60%Daily2020-07-20 09:20
https://kosovapost.net/fillon-takimi-hoti-basha-ne-qeveri/60%Daily2020-07-20 09:16
https://kosovapost.net/aksident-ne-qender-te-prishtines-ka-te-lenduar-foto/60%Daily2020-07-20 08:30
https://kosovapost.net/gjendet-nje-mjet-shperthyes-ne-stacionin-e-autobuseve-ne-peje/60%Daily2020-07-20 08:22
https://kosovapost.net/kshz-hedh-poshte-te-gjitha-ankesat-e-parashtruara-nga-partite-politike/60%Daily2020-07-20 08:06
https://kosovapost.net/be-dorezon-sot-pjesen-e-katert-te-ndihmave-kunder-covid-19-per-shqiperine/60%Daily2020-07-20 08:02
https://kosovapost.net/ne-spitalin-e-pejes-79-paciente-me-covid-19-tete-ne-gjendje-te-rende/60%Daily2020-07-20 07:56
https://kosovapost.net/pas-aksidentit-me-paragllajd-ne-qkuk-nderron-jete-27-vjecari/60%Daily2020-07-20 07:51
https://kosovapost.net/kryeministri-hoti-nuk-ka-dialog-teknik-ka-dialog-vetem-per-marreveshje-finale-per-njohje-reciproke/60%Daily2020-07-20 07:35
https://kosovapost.net/dialogu-teknik-si-kurth-qe-sterzgjat-dialogun-politik-kosove-serbi/60%Daily2020-07-20 07:22
https://kosovapost.net/samiti-i-be-se-hyn-ne-diten-e-katert-pa-marreveshje-per-fondin-e-rimekembjes/60%Daily2020-07-20 07:13
https://kosovapost.net/basha-sot-fillon-viziten-dyditore-ne-kosove/60%Daily2020-07-20 07:03
https://kosovapost.net/cfare-shekulli-amerikan/60%Daily2020-07-20 06:59
https://kosovapost.net/ish-miss-kosova-i-nenshtrohet-testit-per-covid-19/60%Daily2020-07-20 06:36
https://kosovapost.net/xherdan-shaqiri-kerkon-largimin-me-kosto-zero/60%Daily2020-07-20 06:33
https://kosovapost.net/kalendari-historik-20-korrik/60%Daily2020-07-20 06:30
https://kosovapost.net/covid-19-gjermania-shenon-vetem-dy-viktima-gjate-24-oreve/60%Daily2020-07-20 06:25
https://kosovapost.net/mbi-15-mije-turiste-nga-kosova-hyne-ne-shqiperi-ne-fundjave/60%Daily2020-07-20 06:20
https://kosovapost.net/keto-jane-te-mirat-shendetesore-te-kripes-se-detit/60%Daily2020-07-20 06:16
https://kosovapost.net/moti-sot-dhe-gjate-javes-11/60%Daily2020-07-20 06:09
https://kosovapost.net/%e2%80%8bidentifikohen-gjashte-lloje-te-covid-19-ne/60%Daily2020-07-19 20:09
https://kosovapost.net/%e2%80%8btrump-thote-se-nuk-e-di-nese-do-te-pranoje-humbjen-ne-zgjedhjet-presidenciale/60%Daily2020-07-19 20:05
https://kosovapost.net/basha-per-vizite-dyditore-ne-kosove/60%Daily2020-07-19 20:02
https://kosovapost.net/85136-2/60%Daily2020-07-19 19:59
https://kosovapost.net/85129-2/60%Daily2020-07-19 19:49
https://kosovapost.net/departamenti-amerikan-i-shtetit-i-ofron-mbeshtetje-dialogut-te-ndermjetesuar-nga-be-ja/60%Daily2020-07-19 19:34
https://kosovapost.net/haradinaj-stublla-mpjd-e-perkrah-hotin-per-te-dialoguar-per-arritjen-e-njohjes-reciproke-me-serbine/60%Daily2020-07-19 19:18
https://kosovapost.net/sa-keshilltare-ka-ne-qeverine-hoti/60%Daily2020-07-19 18:32
https://kosovapost.net/rritet-numri-i-te-infektuarve-nga-covid-19-ne-mal-te-zi-116-raste-te-reja/60%Daily2020-07-19 18:12
https://kosovapost.net/zevendeskryeministri-kritik-ndaj-be-se-ku-keni-mbetur-per-liberalizimin-e-vizave/60%Daily2020-07-19 18:06
https://kosovapost.net/pas-ngjitjes-ne-mal-thaci-viziton-prinderit-ne-vendlindje/60%Daily2020-07-19 17:59
https://kosovapost.net/vdes-nje-qytetar-nga-ferizaji-nga-covid-19/60%Daily2020-07-19 17:14
https://kosovapost.net/12-te-lenduar-nga-te-shtenat-me-arme-zjarri-ne-illions-te-shba-se/60%Daily2020-07-19 16:57
https://kosovapost.net/samiti-i-be-se-merkel-nuk-eshte-optimiste-per-marreveshjen/60%Daily2020-07-19 16:54
https://kosovapost.net/nga-neser-mot-me-diell/60%Daily2020-07-19 16:33
https://kosovapost.net/85094-2/60%Daily2020-07-19 16:12
https://kosovapost.net/vazhdojne-protestat-per-doreheqjen-e-kryeministrit-netanyahu-ve-izrael/60%Daily2020-07-19 16:01
https://kosovapost.net/shba-teksasi-raporton-per-85-foshnja-te-infektuara-nga-covid-19/60%Daily2020-07-19 15:56
https://kosovapost.net/300-paciente-me-covid-19-te-shtrire-neper-klinika-e-spitale-273-me-oksigjenoterapi/60%Daily2020-07-19 15:51
https://kosovapost.net/haziri-rasti-i-vdekjes-se-qytetareve-eshte-nje-alarm-per-te-gjithe-per-kujdes-maksimal/60%Daily2020-07-19 15:45
https://kosovapost.net/juventusi-kerkon-zapatan/60%Daily2020-07-19 15:41
https://kosovapost.net/kerkohet-shtim-i-stafit-shendetesor-ne-komunat-e-kosoves/60%Daily2020-07-19 15:37
https://kosovapost.net/tete-viktima-dhe-127-raste-te-reja-me-covid-19-ne-maqedonine-e-veriut/60%Daily2020-07-19 15:26
https://kosovapost.net/presidenti-del-ne-sharr-pasi-javen-e-kaluar-ishte-ne-hage/60%Daily2020-07-19 15:23
https://kosovapost.net/kmdlnj-kerkon-qe-personat-e-kontaktit-te-testohen-per-covid-19/60%Daily2020-07-19 15:07
https://kosovapost.net/haziri-e-quan-katastrofal-takimin-e-hotit-ne-bruksel/60%Daily2020-07-19 14:11
https://kosovapost.net/mostrat-e-marra-nga-malisheva-edhe-sot-rezultojne-negative/60%Daily2020-07-19 14:05
https://kosovapost.net/ahmeti-ka-nje-sygjerim-per-msh-dhe-ikshpk-ne/60%Daily2020-07-19 13:44
https://kosovapost.net/sot-pese-te-vdekur-nga-koronavirusi-ne-kosove/60%Daily2020-07-19 13:28
https://kosovapost.net/ikshp-publikon-rezultatin-118-raste-pozitive-kurse-157-te-sheruar/60%Daily2020-07-19 13:15
https://kosovapost.net/shba-drejt-ndalimit-te-tiktok/60%Daily2020-07-19 13:02
https://kosovapost.net/shenohet-viktima-e-dyte-nga-koronavirusi-nje-61-vjecar-nga-fushe-kosova/60%Daily2020-07-19 12:50
https://kosovapost.net/zemaj-masat-e-marra-po-rezultojne-te-suksesshme/60%Daily2020-07-19 12:10
https://kosovapost.net/haziri-takimin-hoti-vuciq-e-quan-katastrofal/60%Daily2020-07-19 11:41
https://kosovapost.net/spitali-i-ferizajt-krijon-hapesira-te-reja-ne-funksion-te-trajtimit-te-rasteve-me-covid-19/60%Daily2020-07-19 11:33
https://kosovapost.net/qyteti-i-ferizajt-me-projekte-te-jashtezakonshme/60%Daily2020-07-19 12:07
https://kosovapost.net/shoqeria-kosovare-eshte-nje-shoqeri-periferike-peripheral-society/60%Daily2020-07-19 11:13
https://kosovapost.net/mpj-jep-udhezime-per-kosovaret-qe-udhetojne-ne-shtetet-e-evropes/60%Daily2020-07-19 10:57
https://kosovapost.net/140-persona-ne-prishtine-presin-rezultatin-si-te-dyshuar-per-koronavirus/60%Daily2020-07-19 10:51
https://kosovapost.net/i-infektuari-me-covid-19-ne-skenderaj-nuk-vetizolohet/60%Daily2020-07-19 10:18
https://kosovapost.net/australia-gjobe-140-dollare-per-mosvendosje-te-maskes-kosova-deri-ne-8000-euro/60%Daily2020-07-19 10:15
https://kosovapost.net/policia-jep-detaje-mbi-vrasjen-e-dy-vellezerve-ne-podujeve/60%Daily2020-07-19 09:48
https://kosovapost.net/brazili-shenon-mbi-900-te-vdekur-nga-covid-19-per-nje-dite/60%Daily2020-07-19 09:26
https://kosovapost.net/thaci-publikon-nje-album-me-foto-nga-rrugetimi-e-tij-nga-haga-ne-kosove/60%Daily2020-07-19 09:19
https://kosovapost.net/nderron-jete-anetari-i-ldk-se/60%Daily2020-07-19 09:07
https://kosovapost.net/vdes-edhe-nje-qytetar-i-prekur-me-covid-19-ne-peje/60%Daily2020-07-19 08:45
https://kosovapost.net/apelon-instituti-kombetar-i-shendetit-publik/60%Daily2020-07-19 08:01
https://kosovapost.net/infermierja-e-qkuk-se-publikon-fotografi-me-koleget-duken-te-derrmuar-pas-11-oreve-lufte-ndaj-covid-19/60%Daily2020-07-19 07:56
https://kosovapost.net/tragjedia-qe-la-familjen-nga-podujeva-pa-dy-djemte-e-saj/60%Daily2020-07-19 07:33
https://kosovapost.net/komunat-e-kosoves-qe-nuk-kane-asnje-rast-me-koronavirus/60%Daily2020-07-19 06:53
https://kosovapost.net/keto-do-jene-temperaturat-e-sotme/60%Daily2020-07-19 06:43
https://kosovapost.net/ne-gjermani-vetem-nje-viktime-te-covid-19-ne-24-oreshin-e-fundit/60%Daily2020-07-19 06:39
https://kosovapost.net/dite-zie-sot-ne-gjilan/60%Daily2020-07-19 06:35
https://kosovapost.net/mjeket-te-lodhur-nga-covid-19-edhe-ne-jemi-femije-e-nena-te-dikujt/60%Daily2020-07-18 21:57
https://kosovapost.net/me-dhjetera-foshnje-te-infektuara-me-koronavirus-ne-teksas/60%Daily2020-07-18 21:46
https://kosovapost.net/feith-komenton-propozim-aktakuzen-ndaj-thacit-dhe-veselit/60%Daily2020-07-18 21:39
https://kosovapost.net/macron-dorezohet-ndaj-jelekeve-te-verdhe-shtyn-reformen-e-kontestuar-te-pensioneve/60%Daily2020-07-18 21:37
https://kosovapost.net/matematikat-e-fundit-politike-ne%cc%88se-konfirmohen-aktakuzat-ndaj-thac%cc%a7it-dhe-veselit-pdk-hyn-ne%cc%88-qeveri-ramush-haradinaj-president/60%Daily2020-07-18 21:19
https://kosovapost.net/rivaldo-barcelona-duhet-te-kete-plan-per-periudhen-post-messi-dhe-suarez/60%Daily2020-07-18 21:12
https://kosovapost.net/keta-jane-dy-vellezerit-e-rinj-qe-vdiqen-ne-podujeve-per-shkak-te-prones/60%Daily2020-07-18 21:04
https://kosovapost.net/politikani-serb-rrah-me-rakete-te-tenisit-pronarin-e-nje-klinike/60%Daily2020-07-18 20:49
https://kosovapost.net/dua-lipa-firmos-peticionin-put-kosovo-on-the-map/60%Daily2020-07-18 20:36
https://kosovapost.net/te-dielen-dite-zie-ne-gjilan/60%Daily2020-07-18 20:22
https://kosovapost.net/ish-miss-bota-shtrohet-ne-spital-nga-covid-19/60%Daily2020-07-18 19:59
https://kosovapost.net/gazetari-i-bbc-i-kthyer-ne-pastor-arrestohet-per-te-pakten-40-sulme-seksuale-ndaj-te-miturve/60%Daily2020-07-18 19:47
https://kosovapost.net/edhe-nje-foshnje-del-e-infektuar-me-covid-19-ne-kosove/60%Daily2020-07-18 19:34
https://kosovapost.net/policia-konfirmon-vdekjen-e-te-plagosurit-te-dyte-sot-ne-podujeve/60%Daily2020-07-18 19:30
https://kosovapost.net/parashikimet-e-universiteti-ne-uashington-mbi-1-800-viktima-nga-covid-19-ne-maqedoni/60%Daily2020-07-18 19:14
https://kosovapost.net/edi-rama-reagon-pas-fjalimit-te-presidentiti-thaci/60%Daily2020-07-18 18:59
https://kosovapost.net/hoti-kemi-mbeshtetje-per-njohje-reciproke/60%Daily2020-07-18 18:55
https://kosovapost.net/thaci-specialja-do-te-vulose-njehere-e-pergjithmone-rolin-historik-te-uck-se/60%Daily2020-07-18 18:49
https://kosovapost.net/vdes-nga-koronavirusi-punetori-i-kek-ut/60%Daily2020-07-18 18:45
https://kosovapost.net/thaci-une-nuk-isha-i-perkryer/60%Daily2020-07-18 18:51
https://kosovapost.net/fauci-shba-rrezikon-100-mije-raste-te-reja-me-koronavirus-ne-dite/60%Daily2020-07-18 18:18
https://kosovapost.net/bota-islame-uron-turqine-per-xhamine-shen-sofia/60%Daily2020-07-18 18:17
https://kosovapost.net/kroaci-116-raste-te-reja-me-covid-19/60%Daily2020-07-18 18:13
https://kosovapost.net/serbi-9-te-vdekur-dhe-389-raste-te-reja-me-covid-19/60%Daily2020-07-18 17:46
https://kosovapost.net/maqedonia-e-veriut-regjistron-numer-rekord-prej-241-rasteve-te-reja-me-covid-19/60%Daily2020-07-18 17:29
https://kosovapost.net/ne-oren-2000-presidenti-thaci-i-drejtohet-popullit-per-deshmine-ne-hage/60%Daily2020-07-18 17:14
https://kosovapost.net/shqiperia-merr-50-milione-euro-nga-be-ja-per-monumentet-e-demtuara-nga-termeti-2/60%Daily2020-07-18 17:08
https://kosovapost.net/dy-te-vdekur-e-48-raste-te-reja-me-covid-19-ne-mal-te-zi/60%Daily2020-07-18 16:44
https://kosovapost.net/ne-lindje-te-rusise-dhjetera-mijera-protestues-kunder-politikes-se-kremlinit/60%Daily2020-07-18 16:36
https://kosovapost.net/presidenca-rinisja-e-dialogut-teknik-nuk-eshte-ne-interesin-e-kosove/60%Daily2020-07-18 16:29
https://kosovapost.net/10-skuadrat-qe-kane-shenuar-me-se-shumti-gola-ne-shekullin-21/60%Daily2020-07-18 16:21
https://kosovapost.net/gruaja-shqiptare-publikon-parcelat-me-hashash-dhe-nis-te-ankohet/60%Daily2020-07-18 16:20
https://kosovapost.net/zemaj-flet-per-tubimin-e-pritjes-per-presidentin-thaci/60%Daily2020-07-18 16:14
https://kosovapost.net/145-raste-te-reja-me-covid-19-dhe-171-te-sheruar/60%Daily2020-07-18 16:05
https://kosovapost.net/kryeministri-hoti-dhe-ministri-i-ekonomise-kuqi-takuan-drejtuesit-e-telekomit-te-kosoves/60%Daily2020-07-18 15:59
https://kosovapost.net/gjest-heroik-i-doktorit-dhe-fizioterapeutit-mitrovicas-e-shpetojne-nje-burre-qe-pesoi-sulm-ne-rruge/60%Daily2020-07-18 15:47
https://kosovapost.net/dite-e-rende-per-gjilanin-rritet-ne-tre-numri-i-te-vdekurve-sot-me-covid-19/60%Daily2020-07-18 15:36
https://kosovapost.net/pandeli-majko-viziton-prinderit-e-thacit-ne-buroje/60%Daily2020-07-18 15:27
https://kosovapost.net/nuk-respektohen-masat-kunder-pandemise-ne-autobusin-e-sterngarkuar-per-hajvali-foto/60%Daily2020-07-18 15:15
https://kosovapost.net/bilanci-me-covid-19-ne-shqiperi-mbi-100-raste-te-reja-ne-24-ore/60%Daily2020-07-18 14:39
https://kosovapost.net/shqiperia-merr-50-milione-euro-nga-be-ja-per-monumentet-e-demtuara-nga-termeti/60%Daily2020-07-18 14:34
https://kosovapost.net/hoti-takoi-drejtuesit-e-telekomit-nuk-jepen-detaje-per-situaten-e-krijuar/60%Daily2020-07-18 14:20
https://kosovapost.net/arreaza-turqia-eshte-nje-shembull-i-solidaritetit/60%Daily2020-07-18 14:03
https://kosovapost.net/ferizaji-kryeqyteti-i-bizneseve-ne-kosoves-shembull-i-respektimit-te-masave-anti-covid-19/60%Daily2020-07-18 14:39
https://kosovapost.net/shkembime-me-arme-zjarri-ne-podujeve-nje-i-vdekur-dhe-nje-i-plagosur/60%Daily2020-07-18 12:45
https://kosovapost.net/84844-2/60%Daily2020-07-18 12:29
https://kosovapost.net/alarmon-presidenti-iranian-rreth-25-milione-njerez-ne-vend-jane-infektuar-nga-coronavirusi/60%Daily2020-07-18 12:56
https://kosovapost.net/ramos-do-ta-mbylle-karrieren-ne-madrid/60%Daily2020-07-18 11:44
https://kosovapost.net/hoxhaj-qeveria-me-qasje-te-gabuar-ne-dialog-hapi-temen-e-te-zhvendosurve-serbe-qe-ishte-mbyllur-ne-2005/60%Daily2020-07-18 11:41
https://kosovapost.net/hoti-nese-nuk-thellohet-pandemia-do-ta-permbyllim-vitin-me-2-3-renie-te-ekonomise/60%Daily2020-07-18 11:30
https://kosovapost.net/kryeprokurori-lumezi-ngushellon-familjen-e-prokurorit-qe-vdiq-nga-koronavirusi/60%Daily2020-07-18 11:20
https://kosovapost.net/ndahet-nga-jeta-gjyqtari-shashivar-hoti/60%Daily2020-07-18 11:05
https://kosovapost.net/haziri-i-pikelluar-per-vdekjen-e-dy-te-prekurve-me-covid-19-nga-gjilani-u-shprehe-ngushellime-familjareve/60%Daily2020-07-18 11:03
https://kosovapost.net/shifra-ne-rritje-14-1-milione-raste-nga-koronavirusi-ne-mbare-boten/60%Daily2020-07-18 10:56
https://kosovapost.net/84816-2/60%Daily2020-07-18 10:52
https://kosovapost.net/akk-publikon-kerkesat-emergjente-te-komunave/60%Daily2020-07-18 10:34
https://kosovapost.net/neymar-pyet-portierin-ne-cilen-ane-tia-gjuaje-penalltine-shikoni-cfare-ndodhi-me-pas/60%Daily2020-07-18 10:31
https://kosovapost.net/nena-44-vjecare-sjell-ne-jete-femijen-e-saj-te-22-te/60%Daily2020-07-18 10:23
https://kosovapost.net/eli-fara-poston-foton-e-31-viteve-me-pareja-komenti-epik-i-aurela-gaces-foto/60%Daily2020-07-18 10:09
https://kosovapost.net/kapet-me-20-teste-te-koronavirusit-arrestohet-i-dyshuari/60%Daily2020-07-18 09:59
https://kosovapost.net/edhe-dy-te-vdekur-me-koronavirus-ne-kosove/60%Daily2020-07-18 09:53
https://kosovapost.net/covid-19-shba-ja-shenon-mbi-71000-raste-te-reja/60%Daily2020-07-18 09:51
https://kosovapost.net/kujdes-femijet-nje-loje-e-rrezikshme-virtuale-po-zhvillohet-ne-shqiperi/60%Daily2020-07-18 09:28
https://kosovapost.net/ne-ulqin-20-here-me-pak-turiste-se-vitin-e-kaluar/60%Daily2020-07-18 09:15
https://kosovapost.net/arrestohet-rambo-ne-gjermani-foto/60%Daily2020-07-18 10:02
https://kosovapost.net/per-te-dyten-dite-me-radhe-lideret-e-be-se-bisedojne-per-fondin-e-rimekembjes/60%Daily2020-07-18 09:07
https://kosovapost.net/covid-19-shkon-mbi-765-mije-numri-i-rasteve-ne-rusi/60%Daily2020-07-18 09:03
https://kosovapost.net/zhvillohet-online-samiti-vjetor-per-lirine-e-iranit-pjese-e-konferences-dhe-ashraf-3-ne-shqiperi/60%Daily2020-07-18 08:57
https://kosovapost.net/keto-jane-perfitimet-shendetesore-nga-kripa-e-detit/60%Daily2020-07-18 08:54
https://kosovapost.net/rastet-e-kontaktit-obligohen-te-furnizojne-familjaret-e-tyre-me-barna-ne-qkuk/60%Daily2020-07-18 08:51
https://kosovapost.net/gjashte-milione-euro-per-tri-projekte-qe-nuk-u-diheshin-hollesite/60%Daily2020-07-18 08:47
https://kosovapost.net/kater-gjyqtare-te-apelit-ne-komision-disiplinor/60%Daily2020-07-18 08:45
https://kosovapost.net/kryeministrit-hotit-i-kontestohet-legjitimiteti-per-ta-perfaqesuar-kosoven-ne-dialog/60%Daily2020-07-18 09:01
https://kosovapost.net/zjarri-kaplon-katedralen-e-nantes-ne-france/60%Daily2020-07-18 08:39
https://kosovapost.net/vendet-e-be-se-veshtire-te-dakordohen-per-dy-mega-pako-financiare/60%Daily2020-07-18 08:35
https://kosovapost.net/kush-jane-portieret-ne-kete-shekull/60%Daily2020-07-18 13:46
https://kosovapost.net/a-do-te-jete-ibrahimoviq-pjese-e-milanit-edhe-ne-sezonin-tjeter/60%Daily2020-07-18 08:26
https://kosovapost.net/ndahet-nga-jeta-ikona-e-te-drejtave-civile-ne-shba/60%Daily2020-07-18 08:24
https://kosovapost.net/vetem-nje-viktime-te-covid-19-per-24-ore-ne-gjermani/60%Daily2020-07-18 08:12
https://kosovapost.net/qe-prej-fillimit-te-pandemise-mbi-30-mije-kosovare-jane-testuar-per-covid-19/60%Daily2020-07-18 08:09
https://kosovapost.net/kryeministri-rama-shfaqe-videon-promovuese-per-turizmin-nje-tjeter-perle-e-shqiperise/60%Daily2020-07-18 08:36
https://kosovapost.net/zvicra-vendos-10-dite-karantine-10-mije-franga-gjobe-per-ata-qe-nuk-izolohen/60%Daily2020-07-18 08:28
https://kosovapost.net/infektohet-me-covid-19-edhe-gruaja-me-e-bukur-ne-bote-dergohet-ne-spital-foto/60%Daily2020-07-18 07:58
https://kosovapost.net/be-pret-parlament-te-fuqishem-dhe-koalicion-te-qendrueshem-nga-maqedonia-e-veriut/60%Daily2020-07-18 07:55
https://kosovapost.net/as-shiu-nuk-i-ndale-kosovaret-drejt-bregdetit-radhe-te-gjata-ne-morine/60%Daily2020-07-18 07:52
https://kosovapost.net/kalendari-historik-18-korrik/60%Daily2020-07-18 07:47
https://kosovapost.net/84726-2/60%Daily2020-07-18 07:45
https://kosovapost.net/mediat-boterore-shkruajne-per-kthimin-e-thacit-ne-kosove/60%Daily2020-07-18 07:40
https://kosovapost.net/a-shtojme-peshe-nga-buka-e-bardhe-2/60%Daily2020-07-18 07:25
https://kosovapost.net/martens-pergatisim-dicka-speciale-ndaj-barcelones/60%Daily2020-07-18 07:23
https://kosovapost.net/aktakuza-hashim-thaci-thyen-heshtjen-flet-sonte-per-kater-ditet-ne-hage/60%Daily2020-07-18 07:20
https://kosovapost.net/vendet-me-udheheqese-femra-4-here-me-pak-viktima-nga-covid-19/60%Daily2020-07-18 07:16
https://kosovapost.net/rrugetimi-i-dinjitetshem-i-kauzes-se-shqiptareve-ne-maqedonine-e-veriut/60%Daily2020-07-18 07:14
https://kosovapost.net/per-heqjen-e-vizave-shpresat-te-gjermania-ndryshimet-politike-mund-ta-pengojne-procesin/60%Daily2020-07-18 07:07
https://kosovapost.net/moti-sot-dhe-gjate-javes-se-ardhshme/60%Daily2020-07-18 07:03
https://kosovapost.net/reagimi-i-be-ndaj-sanksioneve-amerikane/60%Daily2020-07-17 22:13
https://kosovapost.net/akuza-ndaj-ekipit-te-nfl-ne-uashington-per-ngacmime-seksuale/60%Daily2020-07-17 22:01
https://kosovapost.net/kryen-marredhenie-intime-ne-mes-te-dites-e-moshuara-i-ndeshkon-me-shkop-druri-foto/60%Daily2020-07-17 21:57
https://kosovapost.net/faktet-qe-provojne-se-angelina-jolie-ka-zemer-prej-floriri/60%Daily2020-07-17 21:52
https://kosovapost.net/turqia-destinacioni-i-pushimeve-te-sigurta-per-turistet-angleze/60%Daily2020-07-17 21:29
https://kosovapost.net/1-viktima-dhe-233-raste-te-reja-me-koronavirus-ne-itali/60%Daily2020-07-17 22:15
https://kosovapost.net/pentagoni-ndalon-flamurin-e-konfederates/60%Daily2020-07-17 21:13
https://kosovapost.net/ja-ku-po-i-kalojne-pushimet-prinderit-e-rita-ores/60%Daily2020-07-17 21:10
https://kosovapost.net/daut-haradinaj-uck-ja-ska-arsye-ta-mbylle-arkivin-aty-eshte-vetem-e-verteta-e-luftes-clirimtare/60%Daily2020-07-17 20:50
https://kosovapost.net/hoti-serbet-i-kane-informacionet-per-te-pagjeturit-do-ti-kerkojme/60%Daily2020-07-17 20:41
https://kosovapost.net/eksperti-amerikan-vendosni-maskat-ne-publik-covid-19-rrezik-per-te-rinjte/60%Daily2020-07-17 21:07
https://kosovapost.net/raportuesja-per-kosoven-sot-ka-qendruar-ne-hage-specialja-po-ben-pune-te-mrekullueshme/60%Daily2020-07-17 20:03
https://kosovapost.net/ministri-zemaj-njofton-se-nga-covid-19-humbi-jeten-miku-u-tij/60%Daily2020-07-17 19:45
https://kosovapost.net/thaci-i-ka-falenderuar-qytetaret-per-pritjen/60%Daily2020-07-17 19:40
https://kosovapost.net/turma-simpatizantesh-po-e-percjellin-eskorten-e-presidentit-pas-hyrjes-ne-kosove-foto/60%Daily2020-07-17 19:31
https://kosovapost.net/shokon-mjeku-nga-kosova-ne-paguhemi-0-69-cent-ne-ore-ja-cfare-kerkojne-politikanet-kur-infektohen/60%Daily2020-07-17 19:24
https://kosovapost.net/vetevendosje-i-kunderpergjigjet-pdk-se-se-kadri-veselit-japin-emrin-se-cili-nga-deputetet-e-pdk-se-i-ka-kushtuar-postes-50-mije-euro-2/60%Daily2020-07-17 19:17
https://kosovapost.net/lladrovci-thaci-eshte-person-me-vlera-nacionale/60%Daily2020-07-17 19:01
https://kosovapost.net/turma-simpatizantesh-po-e-percjellin-eskorten-e-presidentit-pas-hyrjes-ne-kosove/60%Daily2020-07-17 18:37
https://kosovapost.net/gjendja-e-isa-mustafes-eshte-permiresuar-djali-i-tij-publikon-fotografi/60%Daily2020-07-17 18:24
https://kosovapost.net/thaci-mberrine-ne-kosove/60%Daily2020-07-17 18:15
https://kosovapost.net/hoti-kthehet-nga-brukseli-ne-prishtine/60%Daily2020-07-17 17:52
https://kosovapost.net/pas-shtimit-te-rasteve-me-covid-19-synohet-mbajtja-e-seancave-online/60%Daily2020-07-17 17:27
https://kosovapost.net/zemaj-bisedon-me-obshne-rreth-shtyllave-ndertuese-te-strategjise-gjate-emergjencave/60%Daily2020-07-17 17:01
https://kosovapost.net/a-do-te-bashkohen-shqiptaret-ne-maqedoni-per-ta-bere-kryeministrin-e-pare-shqiptar/60%Daily2020-07-17 16:49
https://kosovapost.net/presidentit-thaci-i-behet-pritje-madheshtore-ne-vendlindje-pas-kthimit-nga-haga/60%Daily2020-07-17 16:28
https://kosovapost.net/thaci-nga-tirana-neser-ne-oren-2000-do-te-flas-per-kater-ditet-e-kaluara-ne-hage/60%Daily2020-07-17 16:21
https://kosovapost.net/unicef-it-vetem-45-e-te-rinjve-ne-kosove-mbajne-maske-rregullisht-ne-publik/60%Daily2020-07-17 15:58
https://kosovapost.net/fibula-sjell-pushime-perrallore-ne-max-royal-g-5-me-vetem-33-euro/60%Daily2020-07-17 15:48
https://kosovapost.net/thaci-ka-arritur-ne-aeroportin-e-rinasit-nga-haga-eshte-nisur-drejt-kosoves/60%Daily2020-07-17 15:47
https://kosovapost.net/mesazhi-prekes-per-babane-e-ndjere-nuk-ja-fali-vetes-jam-doktoreshe-e-kam-deshtuar/60%Daily2020-07-17 15:32
https://kosovapost.net/bosnja-dhe-hercegovina-shpall-serish-gjendje-te-epidemise/60%Daily2020-07-17 15:23
https://kosovapost.net/anketa-e-d4d-punetoret-po-dergohen-pushim-pa-pagese-te-tjereve-po-iu-nderpritet-kontrata/60%Daily2020-07-17 15:12
https://kosovapost.net/britania-pret-kthim-ne-jeten-normale-deri-ne-krishtlindje-por-pergatitet-edhe-per-valen-e-dyte-te-covid-19/60%Daily2020-07-17 14:46
https://kosovapost.net/te-premten-gjashte-viktima-nga-coronavirusi-ne-kosove-shkon-ne-124-numri-i-pergjithshem/60%Daily2020-07-17 14:40
https://kosovapost.net/vasfije-krasniqi-dhuron-pako-ushqimore-per-te-mbijetuarat-e-dhunes-seksuale/60%Daily2020-07-17 14:33
https://kosovapost.net/te-dielen-rruga-isa-boletini-ne-lagjen-dardania-mbyllet-nga-ora-0700-1800/60%Daily2020-07-17 14:28
https://kosovapost.net/shba-rritje-shqetesuese-e-numrit-te-te-infektuarve-me-covid-19/60%Daily2020-07-17 14:26
https://kosovapost.net/keds-i-jep-pamje-te-re-fshatit-piktoresk-te-podujeves/60%Daily2020-07-17 14:17
https://kosovapost.net/zbulohet-shuma-totale-e-gjobave-ndaj-kosovareve-qe-si-respektuan-masat-anti-covid-19/60%Daily2020-07-17 14:07
https://kosovapost.net/ne-24-oret-e-fundit-ne-serbi-regjistrohen-392-raste-te-reja-me-covid-19-humbin-jeten-10-persona/60%Daily2020-07-17 14:03
https://kosovapost.net/policia-kerkon-ndihmen-e-qytetareve-per-kapjen-e-personit-ne-kerkim-foto/60%Daily2020-07-17 13:36
https://kosovapost.net/lendohet-lojtari-i-arsenalit/60%Daily2020-07-17 13:29
https://kosovapost.net/konfirmohen-103-raste-pozitive-me-covid-19-ne-kosove/60%Daily2020-07-17 13:16
https://kosovapost.net/korce-shperthim-ne-nje-banese-vdes-nje-46-vjecar/60%Daily2020-07-17 13:12
https://kosovapost.net/partite-shqiptare-arrijne-marreveshje-per-bashkeqeverisje-ne-bujanovc/60%Daily2020-07-17 13:07
https://kosovapost.net/edhe-pse-prinderit-e-keshilluan-te-mos-shkoje-neper-ahengje-dhe-te-mbaje-maske-i-riu-nga-florida-infekton-anetaret-e-familjes-babai-i-tij-po-lufton-per-jete/60%Daily2020-07-17 12:59
https://kosovapost.net/policia-dorezon-ne-prokurorine-speciale-raportin-me-shkelje-per-tenderin-e-prevalles-te-realizuar-nga-ministria-e-infrastruktures/60%Daily2020-07-17 12:57
https://kosovapost.net/kim-kardashian-i-del-ne-mbrojtje-atdheut-te-saj-reagon-fuqishem-per-sulmet-qe-azerbajxhani-po-planifikon-te-kryeje-ndaj-armenise/60%Daily2020-07-17 12:53
https://kosovapost.net/vdekja-e-dy-gjakovareve-nga-koronavirusi-reagon-kryetari-gjini/60%Daily2020-07-17 12:24
https://kosovapost.net/shqiperia-kampion-bote-ne-prodhimin-e-marijuanes-mafia-parate-i-investon-ne-asete-strategjike/60%Daily2020-07-17 12:23
https://kosovapost.net/i-riu-gjerman-pranon-fene-islame-ne-xhamine-e-mitrovices/60%Daily2020-07-17 15:17
https://kosovapost.net/pas-nderhyrjes-ne-llogarite-e-personazheve-publike-ne-twitter-fbi-ja-nis-hetimet/60%Daily2020-07-17 12:17
https://kosovapost.net/zbulohet-kush-ishte-missi-qe-shoqeronte-flori-mumajesin-ne-ditelindjen-e-arilenes-foto/60%Daily2020-07-17 12:56
https://kosovapost.net/brenda-rezidences-luksoze-te-rihannes-per-te-cilen-ajo-paguan-qirane-360-mije-euro-ne-muaj/60%Daily2020-07-17 12:06
https://kosovapost.net/me-presidentin-ben-thirrje-qe-thaci-te-pritet-ne-morine-si-arkitekti-i-pavaresise-se-kosoves/60%Daily2020-07-17 12:03
https://kosovapost.net/parlamenti-evropian-zbut-qendrimin-per-shqiperine/60%Daily2020-07-17 11:57
https://kosovapost.net/gold-ag-mirepritet-ne-takim-ne-ministrine-e-mbrojtjes-nga-anton-quni/60%Daily2020-07-17 11:56
https://kosovapost.net/keto-jane-efektet-e-mahnitshme-te-ujit-me-hudher-per-organizmin-tone/60%Daily2020-07-17 11:55
https://kosovapost.net/djali-i-presidentit-fton-qytetaret-per-tubim-ne-pritje-te-thacit/60%Daily2020-07-17 11:52
https://kosovapost.net/84509-2/60%Daily2020-07-17 11:46
https://kosovapost.net/abrashi-hoti-kryeminister-ilegal-dje-na-tregoj-se-e-flet-mire-gjuhen-serbe/60%Daily2020-07-17 11:38
https://kosovapost.net/mbi-nje-milion-te-infektuar-ne-indi/60%Daily2020-07-17 11:22
https://kosovapost.net/vdes-nje-grua-e-infektuar-me-koronavirus-ne-drenas/60%Daily2020-07-17 11:15
https://kosovapost.net/merkel-shprehet-skeptike-per-planin-e-rimekembjes/60%Daily2020-07-17 11:09
https://kosovapost.net/presidenti-thaci-sonte-kthehet-ne-kosove/60%Daily2020-07-17 10:59
https://kosovapost.net/prinderit-e-rita-ores-zgjedhin-ulqinin-per-pushime/60%Daily2020-07-17 10:52
https://kosovapost.net/dialogu-hoti-vuciq-nje-fryme-e-re-me-sfida-te-vjetra/60%Daily2020-07-17 10:41
https://kosovapost.net/hotel-regina-blu-vendi-qe-permbush-enderrat-tuaja-per-nje-pushim-relaksues/60%Daily2020-07-17 10:40
https://kosovapost.net/si-po-i-vizitojne-familjaret-pacientet-e-prekur-me-covid-19/60%Daily2020-07-17 10:32
https://kosovapost.net/ministri-abrashi-priti-ne-takim-te-ngarkuarin-me-pune-te-ambasades-se-japonise-ne-kosove-mitsunori-ogasawara/60%Daily2020-07-17 10:32
https://kosovapost.net/fbi-nis-te-hetoje-sulmin-e-hakereve-ne-twitter/60%Daily2020-07-17 10:14
https://kosovapost.net/zemaj-dhe-suma-flasin-per-luftimin-e-covid-19/60%Daily2020-07-17 09:55
https://kosovapost.net/covid-19-shba-brazili-dhe-india-tri-shtetet-e-vetme-me-mbi-1-milion-raste/60%Daily2020-07-17 09:46
https://kosovapost.net/ja-sa-ka-arritur-numri-i-zyrtareve-policore-te-prekur-me-covid-19/60%Daily2020-07-17 09:37
https://kosovapost.net/dy-vajza-rrahen-brutalisht-ne-qender-te-splitit-nje-tjeter-vetem-i-vezhgon-nga-afer/60%Daily2020-07-17 09:46
https://kosovapost.net/covid-19-tre-te-vdekur-ulet-numri-i-rasteve-te-reja-ne-shqiperi/60%Daily2020-07-17 09:26
https://kosovapost.net/komfi-u-ben-thirrje-institucioneve-qe-te-angazhohen-per-zbatimin-e-ligjit-per-mbrojtjen-e-femijes/60%Daily2020-07-17 08:58
https://kosovapost.net/vendimi-i-qeverise-per-mbylljen-e-cerdheve-shkakton-krize-ne-krize/60%Daily2020-07-17 09:06
https://kosovapost.net/ministria-cakton-daten-e-rinisjes-se-testimit-teorik-dhe-praktik-per-patente-shofer/60%Daily2020-07-17 08:36
https://kosovapost.net/pacientet-me-kancer-shanse-te-njejta-nga-kapja-e-virusit-por-rrezik-me-te-madh-nga-semundja/60%Daily2020-07-17 08:01
https://kosovapost.net/facebook-u-pergatit-rivalin-e-tiktok-ut-e-quan-instagram-reels/60%Daily2020-07-17 07:41
https://kosovapost.net/okb-ben-apel-per-fonde-rekord-kunder-covid-19-265-milione-njerez-mund-te-perballen-me-urine/60%Daily2020-07-17 07:29
https://kosovapost.net/be-ja-mblidhet-per-te-diskutuar-planin-e-rimekembjes-ekonomike/60%Daily2020-07-17 07:25
https://kosovapost.net/neymar-ne-bisedime-a-do-ta-vazhdoje-kontraten-me-psg-ne/60%Daily2020-07-17 07:23
https://kosovapost.net/kalendari-historik-17-korrik/60%Daily2020-07-17 07:21
https://kosovapost.net/vuciq-pyet-flet-serbisht-apo-kupton-ja-si-i-pergjigjet-hoti-video/60%Daily2020-07-17 07:31
https://kosovapost.net/telkos-ne-cdo-vendcdo-dite-edhe-me-afer-jush/60%Daily2020-07-17 08:06
https://kosovapost.net/a-mos-je-shtatzene-reperja-i-kthen-pergjigjen-epike-ndjkesit-po-per/60%Daily2020-07-17 07:00
https://kosovapost.net/prokurori-i-pergjithshem-kina-e-angazhuar-ne-nje-lufte-ekonomike-per-te-demtuar-shtetet-e-bashkuara/60%Daily2020-07-17 06:55
https://kosovapost.net/partite-opozitare-te-gatshme-qe-ta-shqyrtojne-projektligjin-per-covid-19/60%Daily2020-07-17 06:42
https://kosovapost.net/messi-trondit-barcelonen-nese-vazhdojme-keshtu-humbasim-edhe-ndaj-napolit/60%Daily2020-07-17 06:38
https://kosovapost.net/qeveria-planifikon-ndryshimin-e-tete-ligjeve-me-efekt-ne-rimekembjen-ekonomike/60%Daily2020-07-17 06:34
https://kosovapost.net/covid-10-2-706-raste-aktive-ne-kosove/60%Daily2020-07-17 06:17
https://kosovapost.net/arra-parandalon-shume-semundje/60%Daily2020-07-17 06:14
https://kosovapost.net/kerzhallovski-votuesit-denuan-partite-maqedonase-perfituan-ato-shqiptare/60%Daily2020-07-17 06:13
https://kosovapost.net/italia-hap-stadiumet-ministri-po-punojme-per-rikthimin-ne-shtator/60%Daily2020-07-17 06:04
https://kosovapost.net/ikshpk-se-vazhdoni-te-mbani-distancen-fizike-dhe-maskat/60%Daily2020-07-17 06:00
https://kosovapost.net/moti-sot-dhe-neser-18/60%Daily2020-07-17 05:57
https://kosovapost.net/maqedoni-e-veriut-kshz-shpall-rezultatet-e-para-te-zgjedhjeve-parlamentare/60%Daily2020-07-16 21:38
https://kosovapost.net/84378-2/60%Daily2020-07-16 20:15
https://kosovapost.net/vuciq-hoti-tha-dy-shtete-dhe-une-u-pergjigja-krahine-autonome/60%Daily2020-07-16 20:11
https://kosovapost.net/thaci-une-e-perfundova-deshmine-nese-gjykatesi-dhe-prokurori-jane-te-paanshem-perfundimi-eshte-se-skam-kryer-krime-2/60%Daily2020-07-16 20:04
https://kosovapost.net/pas-6-oresh-prokuroria-ne-hage-e-kryen-intervistimin-e-thacit/60%Daily2020-07-16 19:56
https://kosovapost.net/vuciq-cinik-ne-bruksel-shqiptaret-ti-gjejne-ne-harte-vendet-ku-mendojne-se-ka-varreza-ne-i-duam-arkivat-e-uckse/60%Daily2020-07-16 19:51
https://kosovapost.net/seancat-gjyqesore-se-shpejti-pritet-te-mbahen-online/60%Daily2020-07-16 19:46
https://kosovapost.net/shqiptaret-ne-maqedoni-te-veriut-per-here-te-pare-fitojne-33-deputete-ne-kuvend/60%Daily2020-07-16 19:27
https://kosovapost.net/reagojne-gastronomet-jemi-para-falimentimit-eshte-momenti-i-fundit-kur-duhet-ta-ktheni-koken-nga-ky-sektor/60%Daily2020-07-16 19:09
https://kosovapost.net/takimi-i-pare-me-aleksandar-vuciqin-ja-cka-thote-avdullah-hoti/60%Daily2020-07-16 19:02
https://kosovapost.net/hoti-pas-takimit-me-vuciqin-ne-bruksel-biseduam-per-te-pagjeturit-dhe-ekonomine-ka-progres/60%Daily2020-07-16 18:41
https://kosovapost.net/kryhet-takimi-ne-bruksel-vuciq-thote-se-bisedimet-vazhdojne-te-merkuren-ne-nivel-teknik/60%Daily2020-07-16 18:38
https://kosovapost.net/prishtina-pranon-aparaturat-e-reja-brenda-dy-javeve-pritet-te-kete-mbi-400-testime-ne-dite/60%Daily2020-07-16 17:56
https://kosovapost.net/vazhdon-takimi-hoti-vuciq-2/60%Daily2020-07-16 17:49
https://kosovapost.net/lvv-pergezon-shqiptaret-e-maqedonise-se-veriut-per-zgjedhjet-premton-hapjen-e-qendres-se-partise-atje/60%Daily2020-07-16 17:14
https://kosovapost.net/serbi-13-viktima-dhe-383-raste-te-reja-me-koronavirus/60%Daily2020-07-16 17:08
https://kosovapost.net/ky-eshte-parashikimi-i-motit-per-fundjave/60%Daily2020-07-16 17:03
https://kosovapost.net/presidenti-thaci-vazhdon-ti-pergjigjet-pyetjeve-te-prokurorise-qe-kane-filluar-para-4-oresh/60%Daily2020-07-16 16:45
https://kosovapost.net/publikohen-fotografite-e-takimeve-te-ndara-te-borell-me-hotin-e-vuciqin/60%Daily2020-07-16 16:06
https://kosovapost.net/kosovarja-me-studion-e-saj-ne-gjermani-behet-lajm-ne-mediat-gjermane-kjo-eshte-arsye/60%Daily2020-07-16 16:27
https://kosovapost.net/kosova-dhe-metohija-ne-zyren-e-komisionerit-europian-ku-e-priti-vuciqin/60%Daily2020-07-16 15:33
https://kosovapost.net/94-raste-te-reja-me-covid-19-42-te-sheruar-dhe-8-viktima-ne-maqedonine-e-veriut/60%Daily2020-07-16 15:25
https://kosovapost.net/fatura-e-demtimit-te-konvikteve-gjate-karantines-i-dergohet-msh-se-dhe-masht-it/60%Daily2020-07-17 08:25
https://kosovapost.net/libi-misionet-e-huaja-diplomatike-mund-te-fillojne-perseri-detyren-ne-menyre-te-sigurt/60%Daily2020-07-16 14:57
https://kosovapost.net/vdes-anetari-i-ldkse-ishte-kandidat-per-deputet/60%Daily2020-07-16 14:53
https://kosovapost.net/borell-flet-para-mediave-per-takimin-hoti-vuciq/60%Daily2020-07-16 14:37
https://kosovapost.net/veliu-e-shkarkon-shefin-e-ipkse-qe-e-kishte-emruar-sfecla-emeron-te-riun/60%Daily2020-07-16 14:26
https://kosovapost.net/tahiri-gjykata-me-veprim-nencmues-ndaj-kosoves-interviston-zyrtare-te-saj-kete-se-beri-asnjehere-me-serbine-bosnjen-e-kroacine/60%Daily2020-07-17 09:01
https://kosovapost.net/eskalon-serish-covid-19-ne-mitrovice-16-raste-te-reja/60%Daily2020-07-16 14:16
https://kosovapost.net/feto-ka-keqperdor-fene-ashtu-si-daesh-dhe-al-kaeda/60%Daily2020-07-16 14:11
https://kosovapost.net/kurti-me-qeverine-koti-kriminelet-dolen-nga-skutat/60%Daily2020-07-16 14:08
https://kosovapost.net/vdes-i-riu-ne-decan-e-zuri-dheu-ne-vendin-e-punes/60%Daily2020-07-16 13:43
https://kosovapost.net/nuk-do-te-kete-kompromise-te-dhimbshme-per-kosoven-ne-dialogun-me-brukselin/60%Daily2020-07-17 08:53
https://kosovapost.net/hoti-uron-shqiptaret-e-maqedonise-se-veriut-per-fitore-ne-zgjedhje/60%Daily2020-07-16 13:26
https://kosovapost.net/ikshp-publikon-rezultatet-132-raste-pozitive-dhe-83-te-sheruar-ne-24-oreshin-e-fundit/60%Daily2020-07-16 13:13
https://kosovapost.net/limaj-uron-partite-shqiptare-ne%cc%88-maqedonine%cc%88-e-veriut-pe%cc%88r-rezultatet-ne%cc%88-zgjedhje/60%Daily2020-07-16 12:30
https://kosovapost.net/nis-intervistimi-i-katert-i-presidentit-hashim-thacit/60%Daily2020-07-16 12:16
https://kosovapost.net/veseli-per-rezultatin-e-partive-shqiptare-ne-zgjedhjet-ne-maqedoni-sukses-historik-i-shqiptareve/60%Daily2020-07-16 11:47
https://kosovapost.net/trump-e-zevendeson-menaxherin-e-fushates/60%Daily2020-07-16 11:27
https://kosovapost.net/vajza-e-deputetes-se-aak-se-dhe-nje-grup-vullnetaresh-ne-qkuk-dalin-pozitive-me-covid-19/60%Daily2020-07-16 11:20
https://kosovapost.net/kuci-takoi-bordin-menaxhmentin-dhe-sindikaten-e-telekomit-premton-zgjidhje-te-situates/60%Daily2020-07-16 11:28
https://kosovapost.net/mcallister-shkembimi-i-territoreve-nuk-eshte-ceshtje-per-diskutim/60%Daily2020-07-16 11:11
https://kosovapost.net/lajmi-i-fundit-italia-mbyll-kufijte-edhe-per-shtetasit-e-kosoves/60%Daily2020-07-16 11:01
https://kosovapost.net/krasniqi-kerkon-respektimin-e-masave-kunder-pandemise/60%Daily2020-07-16 10:57
https://kosovapost.net/ambasadori-turk-ne-tirane-ne-mesin-e-deshmoreve-te-15-korrikut-ka-dhe-shqiptare/60%Daily2020-07-16 10:50
https://kosovapost.net/armenet-sulmojne-ambasaden-e-ukraines-e-cila-mbeshtet-teresine-territoriale-te-azerbajxhanit/60%Daily2020-07-16 10:37
https://kosovapost.net/vdes-6-vjecari-nga-malisheva-e-vuri-ne-levizje-veturen-e-babait-me-te-cilen-u-vetaksidentua/60%Daily2020-07-16 10:33
https://kosovapost.net/prokuroria-ngrit-18-aktakuza-kunder-20-personave/60%Daily2020-07-16 10:27
https://kosovapost.net/nderron-jete-nga-koronavirusi-nje-person-nga-podujeva/60%Daily2020-07-16 10:22
https://kosovapost.net/klubi-i-prodhuesve-te-kosoves-kerkon-lehtesimin-e-kushteve-te-aplikimit-per-grante/60%Daily2020-07-16 10:15
https://kosovapost.net/sopranoja-i-shkruan-labit-kam-dale-me-lype-insuline-per-babain-tim/60%Daily2020-07-16 10:14
https://kosovapost.net/lladrovci-ka-ardhur-koha-per-kryeminister-shqiptar-ne-maqedonine-e-veriut/60%Daily2020-07-16 10:08
https://kosovapost.net/deputetja-e-aakse-thote-se-do-te-votonte-pro-zhberjes-se-gjykates-speciale/60%Daily2020-07-16 10:07
https://kosovapost.net/zemaj-mbaje-masken-per-veten-dhe-per-ekonomine/60%Daily2020-07-16 09:57
https://kosovapost.net/identifikohen-qytetaret-qe-po-manipulojne-me-ujemates/60%Daily2020-07-16 09:44
https://kosovapost.net/nje-kosovar-con-koronavirusin-ne-mishtoren-e-madhe-ne-zvicer/60%Daily2020-07-16 09:27
https://kosovapost.net/bizneset-ne-hall-ja-kur-pritet-te-dalin-nga-170-euro-per-punetore-dhe-kategorite-sociale/60%Daily2020-07-16 09:18
https://kosovapost.net/keshilltari-i-thacit-kritikon-hotin-ne-diten-kur-presidenti-intervistohet-ne-hage-ai-zgjedh-te-zgerdhihet-me-vuciqin/60%Daily2020-07-16 09:01
https://kosovapost.net/mali-i-zi-e-vazhdoi-veteizolimin-edhe-per-21-dite/60%Daily2020-07-16 08:59
https://kosovapost.net/mbi-1-milion-euro-investime-ne-konvikte/60%Daily2020-07-16 08:31
https://kosovapost.net/zgjedhjet-ne-maqedonin-e-veriut-ja-sa-deputete-marrin-partite-shqiptare/60%Daily2020-07-16 08:15
https://kosovapost.net/greqia-nuk-hap-kufijte-me-shqiperine-deri-me-kete-date/60%Daily2020-07-16 08:08
https://kosovapost.net/covid-19-rrezikon-25-mije-vende-pune-ne-american-airlines/60%Daily2020-07-16 07:49
https://kosovapost.net/milot-rashica-i-gezon-prinderit-me-nje-super-dhurate-ky-eshte-mesazhi-i-babait-foto/60%Daily2020-07-16 07:49
https://kosovapost.net/mosha-e-te-vdekurve-me-covid-19-ne-kosove-gjithnje-e-me-e-re/60%Daily2020-07-16 07:40
https://kosovapost.net/michel-kerkon-nje-marreveshje-per-fondin-e-rimekembjes-ne-samitin-e-be-se/60%Daily2020-07-16 07:37
https://kosovapost.net/zbulohen-5-parcela-me-kanabis-nen-hetim-tre-zyrtare/60%Daily2020-07-16 07:27
https://kosovapost.net/rugova-gjendja-shendetesore-e-isa-mustafes-eshte-stabile-do-ta-kaloje-edhe-kete-sfide/60%Daily2020-07-16 07:28
https://kosovapost.net/pandemia-rrit-shansin-per-parashkrim-te-lendeve-tek-te-akuzuarit-e-profilit-te-larte/60%Daily2020-07-16 07:20
https://kosovapost.net/kater-klube-te-interesohen-per-futbollistin-zahan/60%Daily2020-07-16 07:02
https://kosovapost.net/covid-19-gjermania-ka-regjistruar-534-raste-te-reja-brenda-24-oreve/60%Daily2020-07-16 07:02
https://kosovapost.net/nje-tjeter-deputet-ne-kosove-preket-nga-koronavirusi-vetizolohet/60%Daily2020-07-16 06:55
https://kosovapost.net/84155-2/60%Daily2020-07-16 06:51
https://kosovapost.net/rekord-i-ri-ne-shba-rreth-68-mije-raste-te-reja-me-covid-19-ne-24-ore/60%Daily2020-07-16 06:41
https://kosovapost.net/protesta-ne-bullgari-kerkohet-doreheqja-e-qeverise-se-borisovit/60%Daily2020-07-16 06:39
https://kosovapost.net/ahmeti-morem-100-mije-vota-kemi-12-deputete/60%Daily2020-07-16 06:35
https://kosovapost.net/kalendari-historik-16-korrik/60%Daily2020-07-16 06:32
https://kosovapost.net/zaev-shpalli-fitoren-a-do-te-beje-koalicion-me-bdi-ne-e-ali-ahmetit/60%Daily2020-07-16 06:28
https://kosovapost.net/rihapet-gara-per-titullin-juventusi-ndalet-edhe-nga-sassuolo-milan-nuk-di-te-ndalet/60%Daily2020-07-16 06:23
https://kosovapost.net/numerohen-mbi-90-per-qind-e-votave-ne-maqedonine-e-veriut/60%Daily2020-07-16 06:15
https://kosovapost.net/84132-2/60%Daily2020-07-16 06:13
https://kosovapost.net/ky-eshte-lengu-qe-ju-duhet-kunder-mbipeshes/60%Daily2020-07-16 06:09
https://kosovapost.net/hakerohen-llogarite-ne-twitter-te-disa-politikaneve-e-biznesmeneve-mes-tyre-biden-e-obama/60%Daily2020-07-16 06:06
https://kosovapost.net/edhe-sot-vazhdon-intervistimi-i-presidenti-thaci-ne-hage/60%Daily2020-07-16 06:01
https://kosovapost.net/moti-sot-dhe-neser-17/60%Daily2020-07-16 05:58
https://kosovapost.net/rezultatet-prej-rreth-60-te-votave-te-numeruara/60%Daily2020-07-15 21:45
https://kosovapost.net/sela-udheheqim-ne-shume-vendvotime-presim-edhe-rezultatet-tjera/60%Daily2020-07-15 21:43
https://kosovapost.net/shkumbin-gashi-deputeti-i-radhes-i-ldk-se-i-infektuar-me-covid-19/60%Daily2020-07-15 21:39
https://kosovapost.net/osmani-fitore-e-thelle-e-bdi-se-2/60%Daily2020-07-15 21:14
https://kosovapost.net/kadrijaj-votova-kunder-gjykates-speciale-do-te-votoja-edhe-per-zhberjen-e-saj-2/60%Daily2020-07-15 20:56
https://kosovapost.net/taravari-nga-koalicioni-tash-eshte-koha-jemi-ne-epersi-te-madhe-presim-fitore/60%Daily2020-07-15 20:23
https://kosovapost.net/abrashi-thaci-nuk-duhej-te-shkonte-ne-hage-si-president-i-kosoves-kjo-e-demton-vendin/60%Daily2020-07-15 19:55
https://kosovapost.net/%e2%80%8bmbytet-ne-plazhin-e-shengjinit-nje-71-vjecare-nga-podujeva/60%Daily2020-07-15 19:33
https://kosovapost.net/kshz-jehona-e-votuesve-deri-ne-ora-2045-eshte-50-86-per-qind/60%Daily2020-07-15 19:30
https://kosovapost.net/fsk-ne-gjendje-gatishmerie-nese-shpallet-gjendja-e-jashtezakonshme/60%Daily2020-07-15 18:53
https://kosovapost.net/kshz-deri-ne-oren-1900-dalja-e-votuesve-ne-zgjedhje-eshte-45-77/60%Daily2020-07-15 18:46
https://kosovapost.net/vdes-nje-pacient-nga-skenderaj-viktima-e-trete-e-sotme-e-covid-19/60%Daily2020-07-15 18:27
https://kosovapost.net/grupi-i-eksperteve-jep-doreheqje-procesi-i-vettingut-ne-drejtesi-kthehet-ne-piken-zero/60%Daily2020-07-15 18:13
https://kosovapost.net/dalje-e-ulet-ne-zgjedhje-ne-zonat-ku-dominojne-votuesit-shqiptare-ne-maqedonine-e-veriut/60%Daily2020-07-15 18:07
https://kosovapost.net/perfundon-intervistimi-treditor-i-thacit-ne-hage-do-te-vazhdoje-neser-serish/60%Daily2020-07-15 17:57
https://kosovapost.net/kuvendi-mblidhet-me-23-korrik-hedhen-ne-votim-marreveshjet-nderkombetare-dhe-rezolutat-per-pandemine/60%Daily2020-07-15 17:54
https://kosovapost.net/kshz-jehona-e-votuesve-deri-ne-1700-eshte-38-78/60%Daily2020-07-15 17:45
https://kosovapost.net/ky-eshte-parashikimi-i-motit-per-5-ditet-ne-vijim/60%Daily2020-07-15 17:16
https://kosovapost.net/kater-viktima-dhe-198-raste-te-reja-me-covid-19-ne-maqedonine-veriore/60%Daily2020-07-15 16:45
https://kosovapost.net/edhe-dy-te-vdekur-nga-covid-19-ne-kosove-shkon-ne-114-numri-i-viktimave/60%Daily2020-07-15 16:35
https://kosovapost.net/edhe-pas-5-oresh-specialja-po-vazhdon-ta-intervistoje-presidentin-thaci/60%Daily2020-07-15 16:25
https://kosovapost.net/kosova-e-para-ne-evrope-per-raste-te-reja-me-covid-19-ne-dy-javet-e-fundit/60%Daily2020-07-15 16:16
https://kosovapost.net/erdogan-me-popullin-krah-per-krah-do-te-vazhdojme-te-mbrojme-atdheun/60%Daily2020-07-15 16:15
https://kosovapost.net/xhamia-e-madhe-ne-kordobe-me-vite-e-hapur-vetem-per-ritet-fetare-katolike/60%Daily2020-07-15 15:51
https://kosovapost.net/hoti-takon-komisionerin-evropian-varhelyi-ne-bruksel/60%Daily2020-07-15 15:45
https://kosovapost.net/takimi-i-neserm-hoti-vuciq-ne-bruksel-nis-ne-oren-1600-lajcak-e-borell-flasin-para-mediave/60%Daily2020-07-15 15:38
https://kosovapost.net/deputeti-i-vv-se-me-akuza-ndaj-pdk-se-permend-milionat/60%Daily2020-07-15 15:14
https://kosovapost.net/shtetet-hezituese-per-vizat-ambasadori-gjerman-ia-jep-nje-ide-kosoves-si-ti-binde-ato/60%Daily2020-07-15 14:45
https://kosovapost.net/fotografi-brenda-klinikes-infektive-mjeke-te-lodhur-e-rraskapitur/60%Daily2020-07-15 14:31
https://kosovapost.net/84025-2/60%Daily2020-07-15 14:28
https://kosovapost.net/a-e-dini-se-rigoni-perdoret-gjeresisht-ne-shume-fusha-te-mjekesise/60%Daily2020-07-15 14:40
https://kosovapost.net/washington-post-publikon-nje-artikull-ku-kerkohet-ekstradimi-i-fetullah-gulen-it/60%Daily2020-07-15 14:14
https://kosovapost.net/hoti-takon-komisionerin-per-fqinjesi-dhe-zgjerim-flasin-per-vizat/60%Daily2020-07-15 14:01
https://kosovapost.net/ne-qkuk-dhe-spitalet-rajonale-jane-duke-u-trajtuar-494-raste-te-konfirmuara-me-covid-19/60%Daily2020-07-15 13:48
https://kosovapost.net/reagon-pdk-e-kemi-kryetarin-sjemi-duke-diskutuar-per-emra/60%Daily2020-07-15 13:40
https://kosovapost.net/konfirmohen-119-raste-te-reja-me-koronavirus-ne-kosove/60%Daily2020-07-15 13:43
https://kosovapost.net/drejtori-i-keds-takon-ministrin-e-mti-se-flasin-per-sfidat-gjate-pandemise/60%Daily2020-07-15 13:21
https://kosovapost.net/keds-modernizon-rrjetin-energjetik-ne-veternik/60%Daily2020-07-15 13:10
https://kosovapost.net/kurti-per-vetizolimin-ne-austri-fajeson-qeverine-e-kosoves/60%Daily2020-07-15 13:02
https://kosovapost.net/trump-lajm-i-shkelqyeshem-per-vaksinat/60%Daily2020-07-15 12:53
https://kosovapost.net/kshz-deri-ne-ora-1300-kane-votuar-23-81-per-qind-e-qytetareve-te-maqedonise-se-veriut/60%Daily2020-07-15 12:51
https://kosovapost.net/bllokohen-llogarite-e-telekomit/60%Daily2020-07-15 12:45
https://kosovapost.net/meta-kenaqesi-te-prisja-ne-takim-vellazeror-perfaqesuesit-e-dy-familjeve-heroike/60%Daily2020-07-15 12:43
https://kosovapost.net/lista-serbe-vazhdimi-i-dialogut-fillim-i-presionit-nga-sherbimet-e-huaja/60%Daily2020-07-15 12:40
https://kosovapost.net/vogel-nuk-pret-ndonje-marreveshje-ne-takimin-e-neserm-kosove-serbi/60%Daily2020-07-15 12:39
https://kosovapost.net/milani-transferon-perfundimisht-simon-kjaerin-nga-sevilla/60%Daily2020-07-15 12:28
https://kosovapost.net/fillon-ndertimi-i-xhamise-qendrore-ne-prishtine-myftiu-terrnava-uron-gjithe-besimtaret-video/60%Daily2020-07-15 12:25
https://kosovapost.net/ngjarje-e-rende-dy-sportiste-e-humbin-jeten-per-shkak-te-mjegulles/60%Daily2020-07-15 11:57
https://kosovapost.net/nis-intervistimi-i-thacit-ne-hage-per-te-treten-dite-me-radhe/60%Daily2020-07-15 11:45
https://kosovapost.net/covid-19-shqiperi-4-te-vdekur-dhe-85-raste-te-reja/60%Daily2020-07-15 11:37
https://kosovapost.net/kpj-kerkon-raportim-nga-ministrja-haradinaj-stublla-per-zhvillimet-e-fundit-ne-mpj/60%Daily2020-07-15 11:34
https://kosovapost.net/apple-fiton-gjyqin-kunder-komisionit-evropian-i-shpeton-13-miliarde-euro/60%Daily2020-07-15 11:28
https://kosovapost.net/vdes-ne-shqiperi-nje-21-vjecare-nga-covid-19-fillimisht-kishte-dhimbje-koke/60%Daily2020-07-15 11:17
https://kosovapost.net/sjepen-as-kete-jave-170-euro-per-kosovaret/60%Daily2020-07-15 11:09
https://kosovapost.net/28-ojq-mbeshtesin-padine-per-diskriminim-institucional-gjinor-te-iniciuar-nga-luljeta-aliu/60%Daily2020-07-15 10:59
https://kosovapost.net/damka-populli-turk-ka-treguar-nje-shembull-te-nje-rezistence-te-lavdishme-kunder-feto-se/60%Daily2020-07-15 11:23
https://kosovapost.net/msh-ne-oren-1500-permes-konferences-konfirmon-rastet-e-reja-me-covid-19/60%Daily2020-07-15 10:53
https://kosovapost.net/zevendeskryeministri-tahiri-rimekembja-ekonomike-e-vendit-nis-nga-komunat/60%Daily2020-07-15 10:24
https://kosovapost.net/cfare-perfitojne-qytetaret-dhe-bizneset-nga-buxheti-i-rishikuar/60%Daily2020-07-15 10:20
https://kosovapost.net/ambasada-e-turqise-ne-prishtine-shenon-15-korrikun-diten-e-demokracise-dhe-unitetit-kombetar/60%Daily2020-07-15 10:18
https://kosovapost.net/lufta-kunder-strukturimit-nderkombetar-te-feto-s-vazhdon-me-vendosmeri/60%Daily2020-07-15 10:07
https://kosovapost.net/organizata-terroriste-fetullahiste-feto-eshte-kercenim-edhe-per-kosoven/60%Daily2020-07-15 09:59
https://kosovapost.net/aksion-i-policise-ne-prishtine-arrestohen-pese-persona-2/60%Daily2020-07-15 09:23
https://kosovapost.net/marreveshja-serbi-kosove-a-mundet-be-ja-te-kete-sukses-atje-ku-trump-deshtoi/60%Daily2020-07-15 09:05
https://kosovapost.net/ambasada-e-shba-ve-te-rinjve-mbani-distancen-dhe-maskat-per-te-mbrojtur-shoqerine/60%Daily2020-07-15 08:54
https://kosovapost.net/deputeti-gashi-sherohet-nga-koronavirusi-foto/60%Daily2020-07-15 08:52
https://kosovapost.net/syla-koronavirusi-po-perhapet-ne-kosove-nga-neglizhenca-dhe-perceptimi-i-gabuar/60%Daily2020-07-15 08:48
https://kosovapost.net/me-me-shume-se-13-milion-te-infektuar-ne-te-gjithe-boten-amerika-po-mbyllet-perseri/60%Daily2020-07-15 12:32
https://kosovapost.net/reforma-zgjedhore-presidenti-meta-pret-ne-takim-liderin-e-pd-se/60%Daily2020-07-15 08:40
https://kosovapost.net/djali-rrah-babin-e-tij-arrestohet-nga-policia/60%Daily2020-07-15 08:35
https://kosovapost.net/pezullohet-nga-puna-sekretari-i-pergjithshem-i-msh-se/60%Daily2020-07-15 08:32
https://kosovapost.net/termet-ne-korce/60%Daily2020-07-15 08:27
https://kosovapost.net/therje-me-thike-ne-peje-policia-arreston-nje-person/60%Daily2020-07-15 08:10
https://kosovapost.net/msh-ja-legalizon-testimin-rapid-ekspertet-vene-ne-dyshim-perdorimin-per-diagnostikim/60%Daily2020-07-15 08:08
https://kosovapost.net/covid-19-dhe-humbja-e-nuhatjes-cfare-duhet-te-dini/60%Daily2020-07-15 08:04
https://kosovapost.net/shefi-i-eulex-it-pergezon-kryeministrin-hoti-per-fluturimin-me-klasin-ekonomik/60%Daily2020-07-15 08:02
https://kosovapost.net/keds-modernizon-rrjetin-e-energjise-elektrike-ne-veternik/60%Daily2020-07-15 07:54
https://kosovapost.net/rrokaqielli-me-i-madh-horizontal-ne-bote-projekti-i-vlefshem-48-miliarde-dollare/60%Daily2020-07-15 07:49
https://kosovapost.net/20-zyrtare-te-shkk-se-dhe-nje-i-burgosur-te-infektuar-me-koronavirus/60%Daily2020-07-15 07:43
https://kosovapost.net/haradinaj-uck-kapitulli-me-i-ndritur-ne-historine-tone-lidhja-me-shtepine-e-bardhe-e-vecante/60%Daily2020-07-15 07:41
https://kosovapost.net/ne-maqedonine-e-veriut-po-mbahen-zgjedhjet-e-parakohshme-parlamentare/60%Daily2020-07-15 07:37
https://kosovapost.net/spitali-i-pejes-vershohet-nga-pacientet-e-infektuar-me-koronavirus-3-paciente-ne-gjendje-te-rende/60%Daily2020-07-15 07:34
https://kosovapost.net/sot-kater-vite-nga-tentativa-per-grushtshtetit-ne-turqi/60%Daily2020-07-15 07:34
https://kosovapost.net/kalendari-historik-15-korrik/60%Daily2020-07-15 07:16
https://kosovapost.net/covid-19-rekord-i-ri-ne-shba-me-mbi-67-mije-raste-te-reja/60%Daily2020-07-15 06:58
https://kosovapost.net/mzhe-ja-pagoi-dy-vjet-18-punetore-qe-nuk-u-paraqiten-fare-ne-pune/60%Daily2020-07-15 06:52
https://kosovapost.net/qeveria-i-mban-jashteligjshem-ne-detyre-14-sekretare-e-drejtore-te-pergjithshem/60%Daily2020-07-15 06:48
https://kosovapost.net/nje-gote-leng-shege-dhe-3-hurma-luftojne-keto-semundje/60%Daily2020-07-15 06:46
https://kosovapost.net/miq-te-vjeter-syhan-dhe-sarp-bashkohen-per-nje/60%Daily2020-07-15 06:43
https://kosovapost.net/ish-shefi-i-osbe-se-ne-kosove-shqiptaret-ishin-viktima/60%Daily2020-07-15 06:38
https://kosovapost.net/manuel-neuer-filmohet-duke-kenduar-kenge-nacionaliste-kroate-video/60%Daily2020-07-15 06:35
https://kosovapost.net/shba-hedh-poshte-pretendimet-e-kines-mbi-detin-e-kines-se-jugut/60%Daily2020-07-15 06:31
https://kosovapost.net/edhe-sot-dita-e-trete-vazhdon-intervistimi-i-presidentit-thaci-ne-hage/60%Daily2020-07-15 06:28
https://kosovapost.net/moti-sot-dhe-neser-16/60%Daily2020-07-15 06:22
https://kosovapost.net/shqiptaret-e-lugines-i-kerkojne-nje-ministri-vuciqit-2/60%Daily2020-07-14 22:03
https://kosovapost.net/koci-neglizhenca-jone-e-krijoi-kete-situate/60%Daily2020-07-14 21:49
https://kosovapost.net/deputetja-musliu-ka-nje-kerkese-publike-per-avdullah-hotin/60%Daily2020-07-14 21:36
https://kosovapost.net/veliu-pas-emerimit-koordinator-kunder-terrorizmit-do-te-punoj-me-nderkombetaret-do-ta-beje-me-te-miren-per-vendin/60%Daily2020-07-14 21:26
https://kosovapost.net/prishtinasve-u-kerkohet-ne-menyre-te-pazakonte-vendosja-e-maskave-foto/60%Daily2020-07-14 20:38
https://kosovapost.net/rrefimi-prekes-i-mjekut-kosovar-nga-vija-e-frontit-te-luftes-me-covid-19/60%Daily2020-07-14 20:18
https://kosovapost.net/real-madrid-thirrje-tifozeve-mos-u-grumbulloni-ne-shesh-nese-fitojme-titullin/60%Daily2020-07-14 19:44
https://kosovapost.net/fraza-e-batmanit-qe-tregon-se-pse-duhet-mbajtur-maska/60%Daily2020-07-14 19:42
https://kosovapost.net/barcelona-prezanton-fanelen-e-sezonit-te-ri-dhe-tregon-planet-e-merkatos/60%Daily2020-07-14 19:35
https://kosovapost.net/ministri-turk-i-mbrojtjes-akar-nuk-do-te-lejojme-asnje-tradhtar-te-veshe-uniformen-e-ushtrise-turke/60%Daily2020-07-14 19:30
https://kosovapost.net/daut-haradinaj-aktakuzat-ndaj-thacit-dhe-veselit-jane-goditje-ndaj-lirise-se-kosoves/60%Daily2020-07-14 19:05
https://kosovapost.net/sa-mund-te-zgjase-intervistimi-i-thacit-tregojne-avokatet/60%Daily2020-07-14 18:49
https://kosovapost.net/franca-i-shperblen-mjeket-e-saj-me-rritje-masive-te-rrogave/60%Daily2020-07-14 18:34
https://kosovapost.net/rreziku-per-punetoret-shendetesore-15-fish/60%Daily2020-07-14 18:27
https://kosovapost.net/ky-eshte-shteti-me-zero-raste-te-vdekjeve-nga-koronavirusi-gjate-24-oreve-te-fundit/60%Daily2020-07-14 17:57
https://kosovapost.net/deputetet-vazhdojne-perplasjet-ska-vota-mbi-ligjin-per-pandemine/60%Daily2020-07-14 17:50
https://kosovapost.net/1188-raste-aktive-me-covid-19-ne-prishtine/60%Daily2020-07-14 17:39
https://kosovapost.net/pas-6-oreve-perfundon-intervistimi-i-thacit-ne-hage-do-te-vazhdoje-edhe-neser/60%Daily2020-07-14 17:36
https://kosovapost.net/obsh-ja-mund-te-trajnoje-stafin-mjekesor-ne-kosove-per-trajtimin-e-rasteve-me-covid-19/60%Daily2020-07-14 16:53
https://kosovapost.net/neser-mbyllet-per-qarkullim-rruga-ilaz-kodra-ne-kryeqytet/60%Daily2020-07-14 16:28
https://kosovapost.net/covid-19-pezullohen-seancat-gjyqesore-ne-gjykaten-themelore-ne-prishtine/60%Daily2020-07-14 16:25
https://kosovapost.net/italia-druan-nga-vala-e-re-kete-here-nga-koronavirusi-serb-nga-ballkani/60%Daily2020-07-14 16:22
https://kosovapost.net/gjyqi-johnny-depp-thote-se-amber-heard-e-joshi-per-fame-por-e-flaku-tej-kur-pa-se-ishte-nje-burre-i-vjeter-e-i-trishte/60%Daily2020-07-14 16:18
https://kosovapost.net/rreth-kater-ora-brenda-prokurorise-vazhdon-intervistimi-i-presidentit-thaci/60%Daily2020-07-14 16:11
https://kosovapost.net/pdk-thote-se-ska-ftese-per-kadri-veselin-per-intervistim-ne-hage/60%Daily2020-07-14 16:06
https://kosovapost.net/shqiptari-28-vjecar-nderron-jete-ne-karantinen-e-qendres-se-emigranteve-ne-itali/60%Daily2020-07-14 15:46
https://kosovapost.net/serbi-13-viktima-dhe-344-raste-te-reja-me-koronavirus/60%Daily2020-07-14 15:43
https://kosovapost.net/%e2%80%8b135-raste-te-reja-dhe-4-viktima-nga-covid-19-ne-maqedonine-veriore/60%Daily2020-07-14 15:36
https://kosovapost.net/si-do-te-jete-moti-ne-kosove-gjate-dy-diteve-te-ardhshme-2/60%Daily2020-07-14 15:28
https://kosovapost.net/lajmi-i-fundit-vdes-edhe-nje-paciente-ne-kliniken-e-pulmologjise-e-infektuar-me-covid-19/60%Daily2020-07-14 15:24
https://kosovapost.net/ja-arsyeja-se-pse-u-zvogelua-pozita-e-okb-se-ne-bote-sipas-yusuf-islam/60%Daily2020-07-14 14:56
https://kosovapost.net/qeveria-spanjolle-dyshohet-per-spiunazh-politik-nga-aplikacioni-me-i-perdorur/60%Daily2020-07-14 14:51
https://kosovapost.net/turqia-kundershton-fjalen-denim-te-perdorur-nga-be-ja-per-kthimin-e-ajasofjas-ne-xhami/60%Daily2020-07-14 15:15
https://kosovapost.net/306-paciente-me-covid-19-po-trajtohen-neper-spitale-te-kosoves/60%Daily2020-07-14 14:32
https://kosovapost.net/eliminimi-i-kafeines-mund-tju-ndihmoje-ta-permiresoni-gjumin/60%Daily2020-07-14 14:23
https://kosovapost.net/ikshp-nga-neser-nuk-do-publikoje-rezultatet-e-testimit-ne-mesnate-kete-vendim-mori-sot/60%Daily2020-07-14 14:23
https://kosovapost.net/bartja-e-maskes-do-te-behet-e-detyrueshme-edhe-ne-shqiperi/60%Daily2020-07-14 13:57
https://kosovapost.net/rreth-400-mostra-po-testohen-sot-rezultatet-publikohen-neser/60%Daily2020-07-14 13:54
https://kosovapost.net/kryeministri-hoti-kryen-placke-ne-qeveri-emeron-nje-koordinator-qe-e-konsideronte-pozite-te-kote/60%Daily2020-07-14 13:48
https://kosovapost.net/kuci-kritika-per-menaxhimin-e-pandemise-sensibilizim-dhe-solidaritet-jo-frike-e-stigmatizim/60%Daily2020-07-14 13:40
https://kosovapost.net/te-do-vjehrra-shume-kengetarja-shqiptare-ia-ve-syrin-ajkes-per-te-birin/60%Daily2020-07-14 13:36
https://kosovapost.net/telekomi-rrezikon-falimentimin-kerkon-ndihmen-e-qeverise-dhe-prokurorise/60%Daily2020-07-14 13:25
https://kosovapost.net/austria-pezullon-fluturimet-me-kosoven/60%Daily2020-07-14 13:17
https://kosovapost.net/ndryshon-e-ardhmja-e-kumbulles-verona-vendos-veton/60%Daily2020-07-14 13:15
https://kosovapost.net/msh-ja-angazhon-50-profesioniste-shendetesor-ne-luften-kunder-covid-19/60%Daily2020-07-14 13:09
https://kosovapost.net/mos-i-hiqni-maskat-me-cfare-ligji-po-denohen-qytetaret-qe-si-bartin-ato/60%Daily2020-07-14 13:07
https://kosovapost.net/tahiri-do-te-ulim-barren-administrative-per-te-rritur-punesimin-dhe-investimet/60%Daily2020-07-14 13:06
https://kosovapost.net/austria-ndalon-fluturimet-per-ne-maqedonine-e-veriut/60%Daily2020-07-14 12:58
https://kosovapost.net/abrashi-strategji-te-re-rrugore-per-siguri-ne-rruge-dhe-per-te-shpetuar-jete/60%Daily2020-07-14 12:50
https://kosovapost.net/hoti-takon-rashicen-i-uron-fat-ne-ndeshjen-me-maqedonine-e-veriut/60%Daily2020-07-14 12:48
https://kosovapost.net/ldk-tregon-se-si-eshte-gjendja-shendetesore-e-isa-mustafes/60%Daily2020-07-14 12:42
https://kosovapost.net/pdk-ja-kerkon-vendim-urgjent-per-rritjen-e-pagave-per-profesionistet-shendetesore/60%Daily2020-07-14 12:39
https://kosovapost.net/ministri-zemaj-licenson-laboratoret-privat-per-testime-te-covid-19/60%Daily2020-07-14 12:37
https://kosovapost.net/deputeti-i-vv-se-qeveria-koti-e-ka-leshuar-ne-lere-menaxhimin-me-pandemine-covid-19/60%Daily2020-07-14 12:25
https://kosovapost.net/118-raste-aktive-me-covid-19-ne-lipjan-ahmeti-shperndan-maska-falas/60%Daily2020-07-14 12:13
https://kosovapost.net/hasani-gjykata-speciale-me-padrejtesine-e-saj-eshte-gjykate-etnike-dhe-sfidon-kosoven/60%Daily2020-07-14 12:16
https://kosovapost.net/osmani-le-te-prese-blerja-e-mobilieve-te-reja-tu-jepen-maska-falas-qytetareve/60%Daily2020-07-14 11:51
https://kosovapost.net/rudina-magjistari-niset-per-pushime-ne-turqi-por-habitet-cfare-pa-ne-aeroport-foto/60%Daily2020-07-14 13:06
https://kosovapost.net/infektohen-me-koronavirus-8-zyrtare-te-zka-se-izolohen-30-te-tjere/60%Daily2020-07-14 11:36
https://kosovapost.net/fillon-intervistimi-i-dyte-i-hashim-thacit-ne-hage/60%Daily2020-07-14 11:27
https://kosovapost.net/deputetet-shqiptare-te-lugines-i-vendosin-kushte-vuciqit-keto-jane-4-pozitat-qe-duan-per-te-qene-pjese-e-koalicionit-qeverises/60%Daily2020-07-14 11:17
https://kosovapost.net/india-mbi-100-mije-raste-me-covid-19-ne-vetem-kater-dite/60%Daily2020-07-14 11:00
https://kosovapost.net/vdes-64-vjecari-i-infektuar-me-covid-19-nga-gjilani/60%Daily2020-07-14 10:53
https://kosovapost.net/klanet-e-korruptuara-apo-start-upet-kosova-duhet-te-vendose-tash/60%Daily2020-07-14 10:52
https://kosovapost.net/keto-jane-te-gjitha-vendimet-qe-mori-qeveria-ne-mbledhjen-e-sotme/60%Daily2020-07-14 10:41
https://kosovapost.net/antonio-conte-heq-dyshimet-mund-te-rinovoj-kontraten-me-interin/60%Daily2020-07-14 10:35
https://kosovapost.net/osmani-per-ligjin-kunder-pandemise-mos-u-nisni-nga-adresa-e-propozuesit-bejeni-per-qytetaret/60%Daily2020-07-14 10:32
https://kosovapost.net/merkel-e-paqarte-nese-be-do-te-miratoje-planin-e-fondit-te-rimekembjes-kete-jave/60%Daily2020-07-14 10:15
https://kosovapost.net/zemaj-prej-sot-do-te-rritet-numri-i-testimeve/60%Daily2020-07-14 10:14
https://kosovapost.net/pacolli-denoncon-ne-kuvend-qytetaret-qe-kane-simptoma-nuk-testohen-po-testohen-njerezit-me-pushtet/60%Daily2020-07-14 10:28
https://kosovapost.net/qeveria-e-dergon-ne-kuvend-projektligjin-per-mbrojtjen-e-vlerave-te-lufte-se-uck-se/60%Daily2020-07-14 10:03
https://kosovapost.net/kryetari-i-prishtines-ka-nje-falenderim/60%Daily2020-07-14 10:02
https://kosovapost.net/1-317-persona-kane-humbur-jeten-gjate-aksidenteve-ne-trafik/60%Daily2020-07-14 09:57
https://kosovapost.net/syte-po-te-kallxojne-qe-je-me-covid-ganja-tallet-me-ministrin-zemaj/60%Daily2020-07-14 10:09
https://kosovapost.net/miratohet-programin-kombetar-per-zbatimin-e-msa-se-deri-ne-vitin-2024-kostoja-mbi-11-milione-euro/60%Daily2020-07-14 10:06
https://kosovapost.net/deputetja-e-pdk-se-kerkon-nga-ldk-ja-te-mbeshtese-projektligjin-anti-covid/60%Daily2020-07-14 09:45
https://kosovapost.net/83574-2/60%Daily2020-07-14 09:42
https://kosovapost.net/presidenti-thaci-edhe-sot-intervistohet-ne-oren-1300/60%Daily2020-07-14 09:33
https://kosovapost.net/fillon-mbledhja-e-qeverise-a-po-respektohen-masat/60%Daily2020-07-14 09:29
https://kosovapost.net/covid-19-96-raste-te-reja-dhe-dy-te-vdekur-ne-24-oret-e-fundit-ne-shqiperi/60%Daily2020-07-14 09:16
https://kosovapost.net/deputeti-i-lvv-se-reagon-ndaj-hotit-keqmenaxhimin-po-e-arsyetoni-me-festen-e-bajramit/60%Daily2020-07-14 09:17
https://kosovapost.net/zemaj-me-ushtaret-tane-vajzat-e-djemte-fsk-se-dhe-qytetaret-do-te-triumfojme-ne-luften-me-pandemine/60%Daily2020-07-14 09:08
https://kosovapost.net/dafina-flet-per-dj-geek-jam-ende-e-dashuruar/60%Daily2020-07-14 08:58
https://kosovapost.net/cfare-e-shkakton-dhe-si-ta-parandalojme-herpesin-ne-buze/60%Daily2020-07-14 08:52
https://kosovapost.net/vala-dimerore-e-koronavirusit-mund-te-jete-me-e-keqe-se-e-para/60%Daily2020-07-14 08:50
https://kosovapost.net/napoli-blindon-mesfushorin-e-kerkuar-ne-merkato/60%Daily2020-07-14 08:47
https://kosovapost.net/formimi-i-qeverise-vuciq-sot-konsultohet-me-shqiptaret-e-lugines/60%Daily2020-07-14 08:30
https://kosovapost.net/cfare-parasheh-rishikimi-i-projektligjit-te-buxhetit-te-kosoves-per-vitin-2020/60%Daily2020-07-14 08:12
https://kosovapost.net/mihrije-braha-e-trazon-detin-foto/60%Daily2020-07-14 08:08
https://kosovapost.net/shperthejne-protestat-kunder-korrupsionit-ne-bullgari/60%Daily2020-07-14 08:02
https://kosovapost.net/selimi-ne-ekipin-e-hotit-tregon-se-cka-do-te-diskutohet-ne-bruksel/60%Daily2020-07-14 07:55
https://kosovapost.net/obsh-shume-shtete-po-shkojne-ne-drejtim-te-gabuar-rikthimi-ne-normalitet-nuk-do-te-jete-i-mundur-se-shpejti/60%Daily2020-07-14 07:52
https://kosovapost.net/ne-plazhin-e-durresit-gjendet-pa-shenja-jete-nje-person/60%Daily2020-07-14 07:52
https://kosovapost.net/dje-amerika-raportoi-me-shume-se-56-mije-raste-te-reja-me-covid-19/60%Daily2020-07-14 07:48
https://kosovapost.net/covid-19-ne-spitalin-e-pejes-vdes-nje-pacient/60%Daily2020-07-14 07:45
https://kosovapost.net/nga-ka-humbur-elvana-zbulohet-se-cfare-po-ndodh-me-kengetaren/60%Daily2020-07-14 07:42
https://kosovapost.net/kryediplomati-gjerman-do-te-udhetoj-ne-kosove-dhe-serbi-dialogu-eshte-perparesi/60%Daily2020-07-14 07:37
https://kosovapost.net/83506-2/60%Daily2020-07-14 07:34
https://kosovapost.net/kina-problemi-i-ri-i-nato-s/60%Daily2020-07-14 07:32
https://kosovapost.net/bilanci-covid-19-mbi-13-milione-raste-ne-bote/60%Daily2020-07-14 07:12
https://kosovapost.net/kercenimi-per-bombe-detyron-uljen-e-paplanifikuar-te-aeroplanit/60%Daily2020-07-14 07:08
https://kosovapost.net/policia-ruan-pacientet-me-koronavirus-nga-familjaret/60%Daily2020-07-14 07:05
https://kosovapost.net/qeveria-nuk-e-ka-ne-plan-te-beje-teste-masive-per-covid-19/60%Daily2020-07-14 06:57
https://kosovapost.net/qerkini-dhomat-e-specializuara-ne-aspektin-permbajtesor-jane-tribunal-nderkombetar/60%Daily2020-07-14 06:48
https://kosovapost.net/kalendari-historik-14-korrik/60%Daily2020-07-14 06:41
https://kosovapost.net/nga-sot-fillon-zbatimi-i-masave-te-reja-per-mbrojtjen-ndaj-covid-19/60%Daily2020-07-14 06:35
https://kosovapost.net/superliga-kthehet-te-shtunen-ja-kur-do-te-luhen-sfidat-e-javes-se-34-rt/60%Daily2020-07-14 06:33
https://kosovapost.net/sot-dita-e-dyte-presidenti-thaci-intervistohet-perseri-nga-prokuroria-speciale-ne-hage/60%Daily2020-07-14 06:25
https://kosovapost.net/takimi-i-pazakonte-te-kancelares-merkel-me-kryeministrin-conte-te-italise-foto/60%Daily2020-07-14 06:20
https://kosovapost.net/83473-2/60%Daily2020-07-14 06:15
https://kosovapost.net/cilat-jane-te-mirat-dhe-rreziqet-kur-pijme-ujin-e-ftohte/60%Daily2020-07-14 06:26
https://kosovapost.net/nora-istrefi-me-ne-fund-merr-nje-vendim-ne-lidhje-me-robertin-foto/60%Daily2020-07-14 06:06
https://kosovapost.net/haziri-moslejimi-i-dasmave-eshte-politike-e-gabuar/60%Daily2020-07-14 06:03
https://kosovapost.net/vazhdon-sot-seanca-per-menaxhimin-e-pandemise-covid-19/60%Daily2020-07-14 06:00
https://kosovapost.net/akr-e-mbeshtet-ligjin-anti-covid-te-osmanit-pacolli-e-lavderon-kurtin-qe-i-uroi-sherim-mustafes-2/60%Daily2020-07-13 21:37
https://kosovapost.net/gjashte-te-vdekur-nga-covid-19-ne-24-oret-e-fundit/60%Daily2020-07-13 21:33
https://kosovapost.net/edhe-187-raste-me-covid-19-ne-kosove/60%Daily2020-07-13 21:28
https://kosovapost.net/krasniqi-as-ne-wuhan-te-kines-nuk-ka-ndodhur-qe-50-e-testimeve-te-dalin-pozitive/60%Daily2020-07-13 21:22
https://kosovapost.net/seanca-lidhur-me-pandemine-vazhdon-neser-nga-ora-1000/60%Daily2020-07-13 21:07
https://kosovapost.net/cka-mund-ta-cenoje-mirekuptimin-brendakombetar/60%Daily2020-07-13 21:03
https://kosovapost.net/shoqeruesja-e-dhomes-tronditi-me-komentin-per-vdekjen-e-21-vjecares-reagon-gjinekologu-i-qkuk-se/60%Daily2020-07-13 20:13
https://kosovapost.net/osmani-propozon-amandament-ne-buxhet-per-tu-blere-te-gjithe-qytetareve-maska-shume-perdorimshe/60%Daily2020-07-13 19:48
https://kosovapost.net/perhapja-e-koronavirusit-debat-i-nxehte-mes-ministrit-zemaj-e-rexhep-selimit/60%Daily2020-07-13 19:43
https://kosovapost.net/gent-cakaj-kur-jane-ne-pyetje-vlerat-e-uckse-duhet-te-reagojme-si-nje-komb-e-jo-si-dy-shtete/60%Daily2020-07-13 19:20
https://kosovapost.net/gjykatat-e-prokurorite-me-kapacitete-te-reduktuara-ka-te-infektuar/60%Daily2020-07-13 19:07
https://kosovapost.net/mbyllja-e-cerdheve-nga-neser-ministria-e-arsimit-me-njoftim-te-rendesishem/60%Daily2020-07-13 18:53
https://kosovapost.net/304-te-prekur-me-koronavirus-te-shtrire-ne-qkuk-dhe-spitale-24-ne-gjendje-te-renduar/60%Daily2020-07-13 18:05
https://kosovapost.net/gjendet-15-vjecari-nga-nekoci-i-zhdukur-prej-dates-4-korrik/60%Daily2020-07-13 17:55
https://kosovapost.net/pas-6-oresh-presidenti-del-nga-specialja-aty-do-te-kthehet-edhe-neser/60%Daily2020-07-13 17:45
https://kosovapost.net/hoti-paralajmeron-dergimin-e-shpejte-ne-kuvend-te-ligjit-per-terheqjen-e-10-perqindeshit-nga-trusti/60%Daily2020-07-13 17:25
https://kosovapost.net/pacolli-nuk-keni-me-nevoje-te-beni-teste-ministri-jurist-zezaj-posa-tiu-shikoj-ne-sy-e-di-a-jeni-me-covid-19-a-jo/60%Daily2020-07-13 17:06
https://kosovapost.net/zemaj-perplaset-me-vv-ne-ke-simptoma-te-covid-19-ne-sy-mbylleni-seancen-ua-tregoj-emrat-e-te-infektuarve-te-partise-tuaj/60%Daily2020-07-13 16:59
https://kosovapost.net/numer-i-madh-i-te-infektuarve-ne-kek-kryeshefi-ju-bene-thirrje-te-dalin-ne-pune/60%Daily2020-07-13 16:51
https://kosovapost.net/pas-komunes-se-gjilanit-edhe-agim-bahtiri-del-kunder-vendimit-te-qeverise-per-masa-shtese-kunder-covid-19/60%Daily2020-07-13 16:32
https://kosovapost.net/pse-po-zgjate-gati-5-ore-intervistimi-i-presidentit-thaci-sipas-avokatit-arianit-koci/60%Daily2020-07-13 16:24
https://kosovapost.net/edhe-nje-deputet-i-ldkse-e-ben-publike-se-ka-rezultuar-pozitiv-me-covid-19/60%Daily2020-07-13 16:15
https://kosovapost.net/komuna-e-gjilanit-e-quan-te-ngutshem-vendimin-e-qeverise-per-tu-karantinuar-2/60%Daily2020-07-13 16:06
https://kosovapost.net/komuna-e-gjilanit-e-quan-te-ngutshem-vendimin-e-qeverise-per-tu-karantinuar/60%Daily2020-07-13 15:45
https://kosovapost.net/kur-do-te-mund-ti-marrin-qytetaret-170-eurot-nga-qeveria-deklarohet-ministrja-bajrami/60%Daily2020-07-13 15:37
https://kosovapost.net/hyrja-nga-maqedonia-e-veriut-drejt-kosoves-vetem-me-test-negativ-per-koronavirus/60%Daily2020-07-13 15:25
https://kosovapost.net/werderi-refuzon-oferten-e-leipzigut-per-rashicen/60%Daily2020-07-13 15:14
https://kosovapost.net/qeveria-pezullon-aktivitetet-sportive-ne-hapesira-te-mbyllura/60%Daily2020-07-13 14:35
https://kosovapost.net/nga-srebrenica-e-deri-ne-siri-gjunjezimi-i-drejtesis-nderkombetare/60%Daily2020-07-13 14:36
https://kosovapost.net/konsultat-per-qeverine-vuciq-neser-takohet-me-perfaqesuesit-e-listes-elektorale-shqiptare/60%Daily2020-07-13 14:38
https://kosovapost.net/si-do-falet-namazi-i-xhumase-ne-aja-sofja/60%Daily2020-07-13 14:21
https://kosovapost.net/kush-nuk-i-respekton-masat-e-qeverise-mund-te-denohet-deri-ne-12-vjet-burg-e-8-mije-euro-gjobe/60%Daily2020-07-13 14:03
https://kosovapost.net/me-67-vota-kuvendi-e-miraton-rishikimin-e-buxhetit/60%Daily2020-07-13 13:35
https://kosovapost.net/zemaj-sdo-tolerohet-shkelesit-dhe-ata-qe-relativiojne-rrezikun/60%Daily2020-07-13 13:19
https://kosovapost.net/kryeministri-hoti-kosova-eshte-vend-i-sigurt-per-investime/60%Daily2020-07-13 13:08
https://kosovapost.net/zevendeskryeministrja-balaj-kerkon-pezullimin-e-takses-ne-rrugen-e-kombit-deri-me-15-shtator/60%Daily2020-07-13 12:58
https://kosovapost.net/vota-pro-buxhetit-seshte-pro-qeverise-e-as-parlamentit-por-vote-per-qytetarin/60%Daily2020-07-13 12:52
https://kosovapost.net/covid-19-ndalohen-pushimet-e-mjekeve/60%Daily2020-07-13 12:36
https://kosovapost.net/ministrja-dumoshi-dhe-ministrja-haradinaj-stublla-zotohen-per-dinamizim-te-diplomacise-publike-dhe-kulturore/60%Daily2020-07-13 12:28
https://kosovapost.net/bebe-rexha-ne-shoqerine-e-nje-djali-shume-simpatik-a-eshte-ne-lidhej-dashuriefoto/60%Daily2020-07-13 12:20
https://kosovapost.net/abelard-tahiri-rezulton-pozitiv-me-covid-19/60%Daily2020-07-13 12:12
https://kosovapost.net/qeveria-vendose-masa-te-reja-anti-covidi-19/60%Daily2020-07-13 12:04
https://kosovapost.net/kurti-i-uron-sherim-te-shpejte-liderit-te-ldk-se-isa-mustafa/60%Daily2020-07-13 12:00
https://kosovapost.net/83334-2/60%Daily2020-07-13 11:42
https://kosovapost.net/selimi-i-pazevendesueshem-roli-i-kroacise-per-kosoven/60%Daily2020-07-13 11:34
https://kosovapost.net/ministri-veliu-prit-ne-takim-shefin-e-policise-diskutojne-per-zhvillimet-e-fundit-ne-vend/60%Daily2020-07-13 11:24
https://kosovapost.net/thaci-nga-haga-askush-smund-ta-rishkruaje-historine-ky-eshte-cmimi-per-pavaresine/60%Daily2020-07-13 11:17
https://kosovapost.net/ahmeti-shqetesuese-rritja-e-numrit-te-rasteve-me-covid-19/60%Daily2020-07-13 11:13
https://kosovapost.net/kosove-nje-viktime-dhe-38-raste-te-reja-me-koronavirus-ne-zonat-e-banuara-me-serbe/60%Daily2020-07-13 11:07
https://kosovapost.net/shqiptaret-ne-hage-e-mbeshtesin-thacin-nuk-kemi-hero-per-te-sakrifikuar-foto/60%Daily2020-07-13 11:04
https://kosovapost.net/duda-rizgjidhet-president-i-polonise-fitorja-me-e-ngushte-qe-nga-renia-e-komunizmit/60%Daily2020-07-13 11:01
https://kosovapost.net/borrelli-vlereson-se-lajcaku-ka-bere-pune-te-mire/60%Daily2020-07-13 10:57
https://kosovapost.net/policia-perseri-12-ore-ne-pune-do-te-shqiptojne-denime-per-ata-qe-si-respektojne-masat-anti-covid-19/60%Daily2020-07-13 10:34
https://kosovapost.net/klop-njeriu-ideal-per-stolin-e-kombetares-se-gjermanise/60%Daily2020-07-13 10:14
https://kosovapost.net/qeveria-pritet-te-kufizoje-levizjen-e-personave-mbi-moshen-65-vjecare-dhe-atyre-me-semundje-kronike/60%Daily2020-07-13 10:10
https://kosovapost.net/imami-i-pare-i-xhamise-aja-sofia-ne-stamboll-do-te-jete-boshnjak/60%Daily2020-07-13 10:03
https://kosovapost.net/ky-do-jete-orari-me-te-cilin-obligohen-te-punojne-qendrat-tregtare/60%Daily2020-07-13 09:59
https://kosovapost.net/cfare-ndodhe-nese-ktheheni-nga-kosova-per-ne-zvicer-gjate-pandemise/60%Daily2020-07-13 09:38
https://kosovapost.net/dy-te-vdekur-e-117-raste-te-reja-me-covid-19-ne-shqiperi/60%Daily2020-07-13 09:30
https://kosovapost.net/thaci-ne-hage-haradinaj-e-percjell-me-keto-fjale-pastertia-dhe-vlera-e-uckse-nuk-humbin-kurre/60%Daily2020-07-13 09:20
https://kosovapost.net/brazili-regjistron-mbi-600-viktima-te-koronavirusit-per-24-ore/60%Daily2020-07-13 09:12
https://kosovapost.net/hoti-u-kerkon-deputeteve-ta-miratojne-buxhetin-e-rishikuar-qe-te-paguhen-te-papunet-dhe-bizneset/60%Daily2020-07-13 09:06
https://kosovapost.net/pyet-moska-a-do-te-heqe-dore-amerika-nga-thaci/60%Daily2020-07-13 09:00
https://kosovapost.net/ministri-zemaj-merr-edhe-nje-hap-shton-kapacitete-ne-menaxhimin-dhe-luftimin-e-covid-19/60%Daily2020-07-13 08:42
https://kosovapost.net/83273-2/60%Daily2020-07-13 08:26
https://kosovapost.net/sa-pritet-te-zgjas-intervistimi-i-thacit-nga-prokuroret-special/60%Daily2020-07-13 08:09
https://kosovapost.net/jonida-maliqi-shfaqet-e-mrekullueshme-ne-fotot-e-fundit-foto/60%Daily2020-07-13 08:06
https://kosovapost.net/pese-te-vdekur-nga-covid-19-ne-novi-pazar/60%Daily2020-07-13 07:59
https://kosovapost.net/joe-biden-fiton-edhe-ne-porto-riko/60%Daily2020-07-13 07:57
https://kosovapost.net/zevendeskryeministrja-balaj-halimaj-vizite-zyrtare-ne-shqiperi/60%Daily2020-07-13 07:54
https://kosovapost.net/thaci-ne-hage-veseli-thotetriumfuese-do-te-jete-edhe-kjo-beteje-e-kosoves/60%Daily2020-07-13 07:41
https://kosovapost.net/shperthim-zjarri-ne-nje-anije-ushtarake-amerikane-lendohen-18-detare/60%Daily2020-07-13 07:30
https://kosovapost.net/2-mije-e-562-raste-aktive-me-covid-19-ne-kosove/60%Daily2020-07-13 07:24
https://kosovapost.net/obsh-rritje-rekorde-e-rasteve-globale-me-koronavirus/60%Daily2020-07-13 08:01
https://kosovapost.net/kryeministri-rama-fillon-diten-me-fjalet-e-shenjta-te-imam-aliut/60%Daily2020-07-13 07:03
https://kosovapost.net/meksike-kalon-italine-per-numrin-e-viktimave-nga-covid-19-te-infektuar-rreth-300-mije/60%Daily2020-07-13 07:01
https://kosovapost.net/ne-moshen-57-vjecare-ndahet-nga-jeta-aktorja-e-njohur-foto/60%Daily2020-07-13 06:56
https://kosovapost.net/kalendari-historik-13-korrik/60%Daily2020-07-13 06:53
https://kosovapost.net/nisin-zgjedhjet-parlamentare-te-drejte-vote-kane-1-814-263-qytetare/60%Daily2020-07-13 06:48
https://kosovapost.net/vazhdon-sot-seanca-per-rishikimin-e-buxhetit/60%Daily2020-07-13 06:43
https://kosovapost.net/presidenti-para-speciales/60%Daily2020-07-13 06:45
https://kosovapost.net/keshtu-e-filloi-diten-e-pare-e-luan-haradinajt-si-oficer-i-fsk-se/60%Daily2020-07-13 06:24
https://kosovapost.net/kosova-perplas-bidenin-me-grenellin/60%Daily2020-07-13 06:19
https://kosovapost.net/be-ja-do-marreveshje-finale-kosova-do-njohje/60%Daily2020-07-13 06:16
https://kosovapost.net/si-ndikon-ne-organizem-kafeja-turke/60%Daily2020-07-13 06:09
https://kosovapost.net/hernandez-ne-historine-e-milanit-kalon-serzhinjon/60%Daily2020-07-13 06:07
https://kosovapost.net/moti-sot-dhe-diteve-ne-vijim-13/60%Daily2020-07-13 06:03
https://kosovapost.net/prishtina-ne-gjendje-alarmante-115-raste-te-reja-me-koronavirus-vetem-gjate-dites-se-sotme/60%Daily2020-07-12 21:55
https://kosovapost.net/gazetat-spanjolle-arda-turan-te-gallatasaraji/60%Daily2020-07-12 21:46
https://kosovapost.net/sela-zullumin-shqiptareve-ua-solli-bdi-nuk-do-te-lejojme-rikthimin-e-gruevskit-dhe-vmro-dpmne-se/60%Daily2020-07-12 21:39
https://kosovapost.net/lajmi-i-fundit-edhe-216-raste-me-covid-19-ne-kosove/60%Daily2020-07-12 21:34
https://kosovapost.net/vritet-me-arme-reperi-30-vjecar/60%Daily2020-07-12 21:31
https://kosovapost.net/cutrone-i-heq-fitoren-ne-minuten-e-96-verones-se-kumbulles/60%Daily2020-07-12 21:17
https://kosovapost.net/shperthim-ne-nje-anije-ushtarake-amerikane/60%Daily2020-07-12 21:10
https://kosovapost.net/kishat-liria-e-besimit-dhe-perhapja-e-pandemise/60%Daily2020-07-12 20:58
https://kosovapost.net/%e2%80%8bthyhet-rekordi-i-rasteve-te-reja-te-infeksioneve-ditore-ne-bote/60%Daily2020-07-12 20:50
https://kosovapost.net/zv-prokuror-ne-gjyqin-e-sllobodan-milloshevicit-ky-eshte-avokati-qe-do-te-mbroje-thacin-ne-hage/60%Daily2020-07-12 20:48
https://kosovapost.net/ikshpk-keto-jane-pese-rregullat-strikte-per-luftimin-e-covid-19/60%Daily2020-07-12 20:39
https://kosovapost.net/alberie-hadergjonaj-rikthehet-me-kenge-ritmike/60%Daily2020-07-12 20:25
https://kosovapost.net/albin-kurti-perfshihet-ne-fushaten-zgjedhore-ne-maqedonine-e-veriut/60%Daily2020-07-12 20:28
https://kosovapost.net/shteti-i-floridas-ne-shba-raportoi-rreth-15-mije-raste-nga-coronavirusi-brenda-24-oreve-te-fundit/60%Daily2020-07-12 20:00
https://kosovapost.net/reagon-eni-koci-pasi-u-permend-ne-kengen-e-taynes/60%Daily2020-07-12 19:51
https://kosovapost.net/zhvilloi-dasme-ne-kundershtim-me-aktin-normativ/60%Daily2020-07-12 19:39
https://kosovapost.net/prej-fatmir-sejdiut-deri-te-ramush-haradinaj-keta-jane-lideret-qe-dhane-doreheqje-nga-postet-e-tyre-2/60%Daily2020-07-12 19:35
https://kosovapost.net/prej-fatmir-sejdiut-deri-te-ramush-haradinaj-keta-jane-lideret-qe-dhane-doreheqje-nga-postet-e-tyre/60%Daily2020-07-12 19:30
https://kosovapost.net/thaci-vendimi-per-krijimin-e-speciales-strategjikisht-i-drejte/60%Daily2020-07-12 19:22
https://kosovapost.net/tome-gashi-ne-mbrojtje-te-republikes-presidenti-eshte-dashur-te-jap-doreheqje-para-se-te-shkoi-ne-hage/60%Daily2020-07-12 19:12
https://kosovapost.net/abazi-qeverise-hoti-jane-nje-grumbull-i-qyqareve/60%Daily2020-07-12 19:00
https://kosovapost.net/greqia-shqyrton-rikthimin-e-masave-dhe-mbylljen-e-kufijve/60%Daily2020-07-12 18:50
https://kosovapost.net/keshilltari-i-presidentit-ish-udheheqesit-e-uck-se-serish-jane-te-gatshem-ta-japin-lirine-e-tyre-per-kosoven/60%Daily2020-07-12 18:43
https://kosovapost.net/turisti-britanik-rrezohet-nga-ballkoni-dhe-bie-mbi-nje-person-vdesin-te-dyte/60%Daily2020-07-12 18:26
https://kosovapost.net/australia-u-jep-shtetesine-hongkongasve/60%Daily2020-07-12 18:09
https://kosovapost.net/57-raste-te-reja-me-covid-19-ne-mal-te-zi/60%Daily2020-07-12 17:56
https://kosovapost.net/papa-i-zhgenjyer-me-kthimin-e-aja-sofise-ne-xhami/60%Daily2020-07-12 17:43
https://kosovapost.net/kelmendi-hotit-nuk-mundesh-me-i-mbyll-xhamite-sepse-shkarkohesh/60%Daily2020-07-12 17:16
https://kosovapost.net/moti-per-javen-e-ardhshme-2/60%Daily2020-07-12 17:11
https://kosovapost.net/miliona-njerez-ne-rrezik-nga-permbytjet-ne-jug-te-kines/60%Daily2020-07-12 17:01
https://kosovapost.net/asistentja-e-vjosa-osmanit-e-gjen-nje-telefon-ne-parkun-e-germise-veprimi-i-saj-befason-te-gjithe/60%Daily2020-07-12 16:52
https://kosovapost.net/thaci-ka-arritur-ne-hage-neser-intervistohet-nga-specialja/60%Daily2020-07-12 16:34
https://kosovapost.net/der-spiegel-gjendja-e-refugjateve-ne-kampet-ne-greqi-eshte-shume-e-keqe/60%Daily2020-07-12 16:28
https://kosovapost.net/mustafa-gjykata-speciale-produkt-i-fushates-kunder-uck-se/60%Daily2020-07-12 16:11
https://kosovapost.net/zemaj-pas-takimit-me-ternaven-dhe-dode-gjergjin-komunitetet-fetare-luajten-rol-aktiv-gjate-pandemise-covid-19/60%Daily2020-07-12 16:00
https://kosovapost.net/presidenti-thaci-neser-ne-hage-cfare-thone-avokatet/60%Daily2020-07-12 15:51
https://kosovapost.net/italia-mirepret-rifillimin-e-dialogut/60%Daily2020-07-12 15:42
https://kosovapost.net/6-te-vdekur-e-136-te-infektuar-me-koronavirus-te-dielen-ne-maqedoni-te-veriut/60%Daily2020-07-12 15:35
https://kosovapost.net/strategjia-e-qeverise-te-bind-qytetaret-se-covid-19-ekziston/60%Daily2020-07-12 15:27
https://kosovapost.net/qeveria-ndalon-ritet-fetare-dhe-tubimet-publike-2/60%Daily2020-07-12 15:21
https://kosovapost.net/a-do-te-lejohen-dasmat-ja-cfare-u-vendos-ne-takimin-e-keshillit-te-sigurise/60%Daily2020-07-12 15:14
https://kosovapost.net/ska-dasma-hoti-paralajmeron-denime-te-ashpra-per-ata-qe-organizojne-ahengje/60%Daily2020-07-12 14:59
https://kosovapost.net/qeveria-ndalon-ritet-fetare-dhe-tubimet-publike/60%Daily2020-07-12 14:50
https://kosovapost.net/a-mori-vendim-kosova-per-gjendje-te-jashtezakonshme-flet-hoti/60%Daily2020-07-12 14:37
https://kosovapost.net/fillon-mbledhja-e-keshillit-te-sigurise-se-kosoves/60%Daily2020-07-12 14:20
https://kosovapost.net/mblidhet-keshilli-i-sigurise-se-kosoves/60%Daily2020-07-12 14:16
https://kosovapost.net/ternava-prezanton-masat-e-reja-ndaj-covid-19-tregon-se-a-do-te-mbyllen-xhamite/60%Daily2020-07-12 13:52
https://kosovapost.net/stabilizohet-gjendja-e-isa-mustafes/60%Daily2020-07-12 13:37
https://kosovapost.net/mikrobiologu-raka-tregon-se-kur-perfundon-pandemia/60%Daily2020-07-12 13:23
https://kosovapost.net/covid-19-29-persona-ne-gjendje-te-rende-301-te-shtrire-neper-spitale/60%Daily2020-07-12 13:06
https://kosovapost.net/plagosen-tre-persona-pas-mesnate-ne-mitrovice/60%Daily2020-07-12 12:50
https://kosovapost.net/aheng-familjar-me-130-persona-ne-gjakove-intervenon-policia/60%Daily2020-07-12 12:33
https://kosovapost.net/maloku-kthjellu-o-kryeminister-konjuktural-se-e-moret-ne-qafe-popullin/60%Daily2020-07-12 12:08
https://kosovapost.net/ne-prizren-nuk-po-respektohen-masat-e-qeverise-vetem-mbreme-policia-arrestoi-11-persona/60%Daily2020-07-12 11:59
https://kosovapost.net/takimi-virtual-hoti-vuciq-shenon-vazhdimin-e-dialogut/60%Daily2020-07-12 11:54
https://kosovapost.net/deputeti-rudi-shpreson-se-specialja-e-zbardh-atentatin-ndaj-tij-ankohet-se-parlamenti-si-beri-zgjidhje-per-karroce/60%Daily2020-07-12 11:48
https://kosovapost.net/alkooli-mesfushorit-te-interit-i-merret-patenta/60%Daily2020-07-12 11:38
https://kosovapost.net/deputeti-i-vv-se-thumbon-thacin-po-i-mbush-baterite-e-patriotizmit-para-se-te-shkoje-ne-hage/60%Daily2020-07-12 11:20
https://kosovapost.net/borrell-zgjidhja-kosove-serbi-kurre-ska-qene-e-lehte-por-sot-jemi-ketu-qe-te-provojme-perseri/60%Daily2020-07-12 11:08
https://kosovapost.net/prej-neser-fillon-votimi-treditesh-per-zgjedhjet-e-parakohshme-parlamentare/60%Daily2020-07-12 10:47
https://kosovapost.net/brazili-regjistron-mbi-1000-viktima-te-koronavirusit-per-24-ore/60%Daily2020-07-12 10:09
https://kosovapost.net/4-persona-te-tjere-vdesin-nga-covid19-ne-shqiperi-83-raste-te-reja/60%Daily2020-07-12 09:32
https://kosovapost.net/kryeinfermierja-e-pulmologjise-ben-thirrje-qe-te-denohet-deputetja-eliza-hoxha/60%Daily2020-07-12 09:08
https://kosovapost.net/ish-gjenerali-kosovar-gjendja-e-jashtezakonshme-e-panevojshme/60%Daily2020-07-12 09:03
https://kosovapost.net/hoti-ne-konference-ne-oren-1600/60%Daily2020-07-12 09:00
https://kosovapost.net/sulm-me-arme-ne-shba-vriten-2-police/60%Daily2020-07-12 08:51
https://kosovapost.net/pacientet-me-kancer-te-lukthit-dhe-pankreasit-me-te-prekur-nga-covid-19/60%Daily2020-07-12 08:35
https://kosovapost.net/qytetaret-nga-kosova-qe-jetojne-ne-kanade-nuk-po-lejohen-te-udhetojne-per-ne-prishtine/60%Daily2020-07-12 08:27
https://kosovapost.net/keshtu-e-parasheh-kushtetuta-shpalljen-e-gjendjes-se-jashtezakonshme/60%Daily2020-07-12 07:36
https://kosovapost.net/spitali-i-pejes-mbushet-me-paciente-te-infektuar-me-covid-19/60%Daily2020-07-12 07:32
https://kosovapost.net/ne-malisheve-nderron-jete-57-vjecari-pas-vdekjes-konfirmohet-se-ishte-pozitiv-me-covid-19/60%Daily2020-07-12 07:21
https://kosovapost.net/kosova-me-2387-raste-aktive-me-covid-19/60%Daily2020-07-12 07:11
https://kosovapost.net/raka-kosova-ne-vendin-e-trete-ne-evrope-me-numer-te-te-infektuarve-me-covid-19/60%Daily2020-07-12 07:02
https://kosovapost.net/thirrja-nga-partia-komuniste-e-rusise-mos-shkoni-ne-turqi-derisa-te-rikthehet-aja-sofia-ne-muze/60%Daily2020-07-12 06:50
https://kosovapost.net/ne-kosove-2-227-te-sheruar-nga-koronavirusi-2/60%Daily2020-07-11 22:03
https://kosovapost.net/ne-kosove-2-227-te-sheruar-nga-koronavirusi/60%Daily2020-07-11 22:00
https://kosovapost.net/ikshpk-konfirmon-4-viktima-nga-covid-19/60%Daily2020-07-11 21:36
https://kosovapost.net/edhe-203-raste-te-reja-me-koronavirus-ne-kosove-sherohen-71-paciente-te-tjere/60%Daily2020-07-11 21:27
https://kosovapost.net/macron-kujton-srebrenicen-te-mos-harrojme-kurre-gjenocidin-dhe-viktimat/60%Daily2020-07-11 21:10
https://kosovapost.net/prishtine-nje-automjet-godet-dy-kembesore/60%Daily2020-07-11 20:41
https://kosovapost.net/mot-me-diell-dhe-pjeserisht-i-vranet-per-neser/60%Daily2020-07-11 20:12
https://kosovapost.net/kreu-i-obsh-se-nuk-mbante-lotet-tha-se-ne-nuk-mund-ta-mposhtim-covid-19-te-ndare/60%Daily2020-07-11 20:08
https://kosovapost.net/masakra-e-srebrenices-fatima-muhiq-u-vra-ne-naten-qe-u-lind/60%Daily2020-07-11 19:40
https://kosovapost.net/thaci-ne-prekaz-nderon-jasharin-dielli-do-te%cc%88-linde%cc%88-pe%cc%88rse%cc%88ri/60%Daily2020-07-11 19:18
https://kosovapost.net/ne-prishtine-ndizen-qirinj-per-viktimat-e-srebrenices/60%Daily2020-07-11 18:57
https://kosovapost.net/%e2%80%8bbajrami-ti-leme-inatet-personale-dhe-te-fokusohemi-ne-rimekembjen-ekonomike/60%Daily2020-07-11 18:43
https://kosovapost.net/16-te-vdekur-nga-koronavirusi-vetem-ne-tri-ditet-e-fundit/60%Daily2020-07-11 18:23
https://kosovapost.net/viola-von-cramon-franca-gjermania-dhe-holanda-ngadalesuan-procesin-e-liberalizimit-te-vizave/60%Daily2020-07-11 18:12
https://kosovapost.net/82952-2/60%Daily2020-07-11 17:53
https://kosovapost.net/neser-ne-1000-fillon-video-takimi-hoti-vuciq/60%Daily2020-07-11 17:02
https://kosovapost.net/aksident-trafiku-ne-autostraden-ibrahim-rugova-foto/60%Daily2020-07-11 16:48
https://kosovapost.net/absurditetet-e-vip-ave-te-korones/60%Daily2020-07-11 16:26
https://kosovapost.net/de-biasi-zyrtarisht-trajner-i-nje-tjeter-kombetareje/60%Daily2020-07-11 16:16
https://kosovapost.net/asociacioni-i-komunave-te-kosoves-perkrah-shpalljen-e-gjendjes-se-jashtezakonshme/60%Daily2020-07-11 16:14
https://kosovapost.net/shoqata-e-psikologeve-te-kosoves-kunder-gjendjes-se-jashtezakonshme/60%Daily2020-07-11 16:07
https://kosovapost.net/ikshpk-bartja-e-maskave-shpeton-jete/60%Daily2020-07-11 16:01
https://kosovapost.net/ministrja-e-jashtme-shfuqizon-disa-vendime-te-konjufces-me-arsyetimin-se-jane-jolegjitime/60%Daily2020-07-11 15:53
https://kosovapost.net/haxhiu-u-nevojit-nje-muaj-per-te-krijuar-kaos-dhe-per-te-thene-se-po-shpallim-gjendjen-e-jashtezakonshme/60%Daily2020-07-11 15:14
https://kosovapost.net/shba-raporton-851-vdekje-te-reja-nga-covid-19/60%Daily2020-07-11 15:11
https://kosovapost.net/ministri-zemaj-dhe-kryetari-i-bik-ut-myftiu-ternava-flasin-per-pandemine/60%Daily2020-07-11 13:58
https://kosovapost.net/thaci-apelon-qytetaret-zbatoni-ne-menyre-rigoroze-masat-per-parandalimin-e-covid-19/60%Daily2020-07-11 13:55
https://kosovapost.net/ambasada-e-shba-ve-e-ashper-me-partite-politike-rreth-menaxhimit-te-pandemise-dhe-krizes-ekonomike/60%Daily2020-07-11 13:49
https://kosovapost.net/gjermani-kush-vjen-nga-shqiperia-dhe-kosova-karantine-14-dite/60%Daily2020-07-11 13:44
https://kosovapost.net/studim-rreth-60-per-qind-e-shqiptareve-nuk-do-shkojne-ne-pushime-kete-vit/60%Daily2020-07-11 13:41
https://kosovapost.net/zvicra-nderton-tri-objekte-shendetesore-ne-shqiperi/60%Daily2020-07-11 13:27
https://kosovapost.net/prizreni-kujton-gjenocidin-e-srebrenices-kurre-sduhet-harruar/60%Daily2020-07-11 13:17
https://kosovapost.net/srebrenice-steinmeier-thekson-se-zbardhja-e-se-shkuares-eshte-premise-pajtimi-ne-bosnje-hercegovine/60%Daily2020-07-11 13:11
https://kosovapost.net/oda-amerikane-partite-politike-te-shmangin-diskursin-konfliktnxites/60%Daily2020-07-11 13:06
https://kosovapost.net/ministri-zemaj-mos-na-e-impononi-vendosjen-e-gjendjes-se-jashtezakonshme/60%Daily2020-07-11 13:02
https://kosovapost.net/dietologja-suhejla-abazi-pini-uje-me-limon-pastron-gjakun-rrite-perqendrimin-dhe-forcon-sistemin-imunitar/60%Daily2020-07-11 12:55
https://kosovapost.net/thaci-dhe-borrell-pajtohen-per-zgjatje-teknike-njevjecare-te-mandatit-te-eulex-it/60%Daily2020-07-11 13:17
https://kosovapost.net/daut-haradinaj-srebrenica-e%cc%88shte%cc%88-fytyra-e-ve%cc%88rtete%cc%88-e-serbise%cc%88/60%Daily2020-07-11 12:21
https://kosovapost.net/pushuesit-nga-kosova-gjallerojne-saranden/60%Daily2020-07-11 12:09
https://kosovapost.net/deputetja-pacolli-tregon-te-bemat-e-deputetes-musliu-ne-kuvend/60%Daily2020-07-11 12:01
https://kosovapost.net/shifra-rekord-4-viktima-nga-covid-19-dhe-93-raste-te-reja-ne-24-oret-e-fundit/60%Daily2020-07-11 11:32
https://kosovapost.net/erdogan-nuk-do-te-harrojme-as-deshmoret-tane-as-gjenocidin-e-srebrenices/60%Daily2020-07-11 11:26
https://kosovapost.net/interi-largon-konten-dhe-angazhon-ish-trajnerin-e-juves/60%Daily2020-07-11 11:23
https://kosovapost.net/gjilani-kundershton-shpalljen-e-gjendjes-se-jashtezakonshme/60%Daily2020-07-11 11:15
https://kosovapost.net/rektoret-e-universiteteve-kerkojne-nga-kuvendi-qeveria-dhe-opozita-te-behen-bashke-si-ne-kohen-e-pavaresise/60%Daily2020-07-11 11:12
https://kosovapost.net/ambasadori-italian-serish-i-ben-thirrje-politikaneve-te-bashkepunojne-per-te-miren-e-qytetareve/60%Daily2020-07-11 11:06
https://kosovapost.net/be-ne-kosove-denon-sjelljen-e-deputetit-ukaj-ndaj-osmanit-dhuna-ska-vend-ne-kuvend/60%Daily2020-07-11 10:57
https://kosovapost.net/bill-clinton-dhe-princi-charles-nderojne-viktimat-e-masakres-se-srebrenices-permes-video-konferences/60%Daily2020-07-11 11:56
https://kosovapost.net/viktimat-e-gjenocidit-ne-srebrenice-perkujtohen-ne-menyre-te-vecante-ne-mostar/60%Daily2020-07-11 10:52
https://kosovapost.net/cila-ngjyre-e-urines-eshte-nje-shenje-e-semundjeve-te-rrezikshme/60%Daily2020-07-11 10:40
https://kosovapost.net/vdekje-e-dyshimte-ne-prishtine/60%Daily2020-07-11 10:36
https://kosovapost.net/sot-varrosen-edhe-9-viktima-te-gjenocidit-te-srebrenices/60%Daily2020-07-11 10:31
https://kosovapost.net/meta-masakra-qe-ndodhi-ne-srebrenice-ishte-gjenocid-ne-zemer-te-evropes/60%Daily2020-07-11 10:27
https://kosovapost.net/pompeo-shba-kurre-nuk-do-ta-harroje-tragjedine-ne-srebrenice/60%Daily2020-07-11 10:23
https://kosovapost.net/cavushoglu-jemi-prane-vellezerve-tane-boshnjake-ne-25-vjetorin-e-gjenocidit-te-srebrenices/60%Daily2020-07-11 10:22
https://kosovapost.net/kurti-kujton-gjenocidin-ne-srebrenice-kjo-mizori-peshon-rende-ne-ndergjegjen-nderkombetare-edhe-cerek-shekulli-me-vone/60%Daily2020-07-11 10:17
https://kosovapost.net/haradinaj-kujton-srebrenicen-i-sigurojme-boshnjaket-se-ne-i-kuptojme-me-se-miri-vuajtje-dhe-perjetimet-e-tyre/60%Daily2020-07-11 10:05
https://kosovapost.net/me-peticion-online-kerkohet-drejtesi-per-kujtimin/60%Daily2020-07-11 09:54
https://kosovapost.net/kryeministri-hoti-populli-i-kosoves-qe-e-perjetoi-edhe-vete-gjenocidin-serb-bashkendjen-me-boshnjaket/60%Daily2020-07-11 09:43
https://kosovapost.net/mbi-300-mjeke-te-papune-9-per-qind-e-personelit-mjekesor-me-koronavirus/60%Daily2020-07-11 09:31
https://kosovapost.net/hoti-paralajmeron-shpalljen-e-gjendjes-se-jashtezakonshme/60%Daily2020-07-11 09:48
https://kosovapost.net/kryetaret-e-komunave-perkrahin-kryeministrin-per-masat-e-reja-perfshire-edhe-gjendjen-e-jashtezakonshme/60%Daily2020-07-11 09:15
https://kosovapost.net/futbolli-anglez-ne-zi-nderron-jete-legjenda-e-kombetares-se-anglise-foto/60%Daily2020-07-11 09:08
https://kosovapost.net/osmani-ne-kujtim-te-srebrenices-25-vjet-me-pas-srebrenica-ende-therret-25-vjet-me-pas-serbia-ende-mohon-krimin/60%Daily2020-07-11 09:05
https://kosovapost.net/asamblisti-vokrri-i-indinjuar-me-diskriminimin-ne-testimet-per-covid-19-dhe-keqmenaxhimit-te-pandemise-video/60%Daily2020-07-11 08:50
https://kosovapost.net/kalendari-historik-11-korrik/60%Daily2020-07-11 08:17
https://kosovapost.net/kryekuvendarja-osmani-e-raporton-ne-polici-deputetin-xhavit-ukaj/60%Daily2020-07-11 08:12
https://kosovapost.net/kosova-ka-kerkuar-shtyrjen-e-rifillimit-te-dialogut-ne-bruksel/60%Daily2020-07-11 08:07
https://kosovapost.net/nuk-mundem-tua-fale-nena-kerkon-pergjigje-25-vjet-pas-gjenocidit-ne-srebrenice-video/60%Daily2020-07-11 08:05
https://kosovapost.net/grenell-bidenit-kosova-e-serbia-e-dine-dallimin-mes-premtimeve-boshe-te-administrates-obama-biden-dhe-veprave-te-trump/60%Daily2020-07-11 07:56
https://kosovapost.net/nje-minute-heshtje-ne-gjithe-kosoven-per-viktimat-e-gjenocidit-serb-te-srebrenices/60%Daily2020-07-11 07:52
https://kosovapost.net/sot-dita-boterore-e-popullsise/60%Daily2020-07-11 07:46
https://kosovapost.net/zaev-nuk-pranoj-nje-shqiptar-per-kryeminister-pa-marre-parasysh-cmimin/60%Daily2020-07-11 07:42
https://kosovapost.net/prishtina-me-me-se-shumti-raste-te-reja-me-koronavirus-keto-jane-qytetet-tjera/60%Daily2020-07-11 07:39
https://kosovapost.net/25-vjet-nga-masakra-e-srebrenices/60%Daily2020-07-11 07:35
https://kosovapost.net/biden-marreveshja-kosove-serbi-duhet-te-perfundoje-me-njohje-reciproke-dhe-me-ruajtjen-e-sovranitetit/60%Daily2020-07-11 07:33
https://kosovapost.net/gjendja-me-covid-19-kryemionistri-hoti-fillon-takimin-virtual-me-kryetaret-e-komunave/60%Daily2020-07-11 07:29
https://kosovapost.net/moti-sot-dhe-diteve-ne-vazhdim-5/60%Daily2020-07-11 07:27
https://kosovapost.net/conte-ekziston-mundesia-e-zgjatjes-se-gjendjes-se-jashtezakonshme/60%Daily2020-07-11 05:54
https://kosovapost.net/fruti-cudiberes-si-ta-perdorni-boronicen-per-uljen-e-tensionit/60%Daily2020-07-11 05:52
https://kosovapost.net/kosova-gjunjezohet-nga-koronavirusi-205-raste-te-reja-ne-24-oret-e-fundit-2/60%Daily2020-07-11 05:43
https://kosovapost.net/kosova-gjunjezohet-nga-koronavirusi-205-raste-te-reja-ne-24-oret-e-fundit/60%Daily2020-07-10 22:26
https://kosovapost.net/ja-kush-eshte-njeriu-me-i-pasur-ne-bote/60%Daily2020-07-10 21:25
https://kosovapost.net/shqiperia-me-numrin-me-te-madh-te-divorceve-ne-rajon/60%Daily2020-07-10 21:22
https://kosovapost.net/hidhet-shorti-i-champions-league/60%Daily2020-07-10 21:20
https://kosovapost.net/kdi-denon-gjuhen-dhe-sjelljet-joparlamentare-te-deputeteve-ndaj-kryetares-se-kuvendit/60%Daily2020-07-10 21:02
https://kosovapost.net/21-vjecarja-me-covid-19-vdes-pasi-solli-ne-jete-nje-foshnje/60%Daily2020-07-10 20:59
https://kosovapost.net/kryesia-e-kuvendit-vendosin-qe-seanca-te-shtyhet-per-te-hene-ne-ora-1400/60%Daily2020-07-10 20:56
https://kosovapost.net/deputeti-i-ldk-se-i-versulet-vjosa-osmanit-ajo-e-nderpret-seancen/60%Daily2020-07-10 20:52
https://kosovapost.net/perplasje-ne-kuvend-musliu-i-thote-pacollit-mbylle-gojen-reagon-osmani/60%Daily2020-07-10 20:45
https://kosovapost.net/thaci-uron-qe-isa-mustafa-ta-kaloje-lehte-covid-19/60%Daily2020-07-10 20:23
https://kosovapost.net/a-po-shkojme-drejt-gjendjes-se-jashtezakonshme-per-shkak-te-covid-19-deklarohet-hoti/60%Daily2020-07-10 20:03
https://kosovapost.net/94-te-vdekur-nga-covid-19-mbi-2-mije-raste-aktive-ne-kosove/60%Daily2020-07-10 19:48
https://kosovapost.net/citaku-per-srebrenicen-vetem-shqiptareve-dhe-boshnjakeve-u-thane-ta-harrojne-historine-serbet-e-mbajne-te-tyre/60%Daily2020-07-10 20:19
https://kosovapost.net/hoti-takimi-ne-uashington-mund-te-ndodhe-brenda-javesh/60%Daily2020-07-10 19:13
https://kosovapost.net/italia-shqyrton-zgjatjen-e-gjendjes-se-jashtezakonshme-pas-31-korrikut/60%Daily2020-07-10 19:02
https://kosovapost.net/prokurori-qe-insistoi-ne-fajesine-e-millosheviqit-pritet-te-jete-avokati-i-thacit-video/60%Daily2020-07-10 18:36
https://kosovapost.net/mallkimi-i-rasputinit/60%Daily2020-07-10 18:07
https://kosovapost.net/hykmete-bajrami-kerkon-votimin-e-rishikimit-te-buxhetit/60%Daily2020-07-10 17:58
https://kosovapost.net/osmani-gjenocidi-ne-srebrenice-nuk-eshte-dhimbje-vetem-per-boshnjaket/60%Daily2020-07-10 17:27
https://kosovapost.net/prizren-hapet-qendra-e-kuseve-artizanale/60%Daily2020-07-10 17:11
https://kosovapost.net/shtyhet-per-te-henen-raportimi-i-hotit-per-pandemine/60%Daily2020-07-10 16:58
https://kosovapost.net/shtetasit-e-kosoves-qe-transitojne-pa-test-pcr-per-tre-ore-duhet-ta-leshojne-maqedonine/60%Daily2020-07-10 16:46
https://kosovapost.net/perfundon-pa-marreveshje-video-takimi-i-parisit-kosove-serbi/60%Daily2020-07-10 16:36
https://kosovapost.net/erdogan-xhamia-e-aja-sofise-i-kaloi-entit-te-ceshtjeve-fetare-dhe-do-te-hapet-per-adhurim/60%Daily2020-07-10 16:15
https://kosovapost.net/82674-2/60%Daily2020-07-10 16:06
https://kosovapost.net/ndalohen-vizitat-ne-burgjet-e-kosoves/60%Daily2020-07-10 15:45
https://kosovapost.net/lista-srpska-largohet-nga-salla-pasi-deputetet-mbajten-1-minute-heshtje-per-masakren-e-srebrenices/60%Daily2020-07-10 15:23
https://kosovapost.net/17-paciente-me-covid-19-ne-gjendje-kritike-282-te-shtrire-ne-qkuk-dhe-spitalet-rajonale/60%Daily2020-07-10 15:17
https://kosovapost.net/reagon-pacolli-pasi-kupton-qe-mustafa-rezultoi-pozitiv-me-covid-19/60%Daily2020-07-10 14:43
https://kosovapost.net/mbrojtesi-i-kosoves-rezulton-pozitiv-me-covid-19/60%Daily2020-07-10 17:53
https://kosovapost.net/mirenjohje-per-policin-qe-i-doli-ne-ndihme-zviceranes-e-cila-u-grabit-nga-i-dashuri-vushtrrias/60%Daily2020-07-10 14:41
https://kosovapost.net/fjalimi-i-hotit-ne-konferencen-virtuale-te-samitit-te-parisit/60%Daily2020-07-10 14:38
https://kosovapost.net/spitalet-e-beogradit-nuk-kane-me-kapacitete-per-pacientet-me-covid-19/60%Daily2020-07-10 14:28
https://kosovapost.net/alarmon-fsshk-ja-situata-po-del-jashte-kontrollit-kosova-rrezikon-te-behet-wuhani-i-ballkanit/60%Daily2020-07-10 14:25
https://kosovapost.net/miratohet-koncept-dokumenti-per-kompensimin-e-viktimave-te-krimit-i-hartuar-dhe-iniciuar-nga-ministria-e-drejtesise/60%Daily2020-07-10 14:06
https://kosovapost.net/%e2%80%8bkmdlnj-gjykata-speciale-percaktuese-e-bisedimeve-kosove-serbi/60%Daily2020-07-10 13:58
https://kosovapost.net/gjykata-turke-i-hap-rruge-kthimit-te-shen-sofise-ne-xhami/60%Daily2020-07-10 13:50
https://kosovapost.net/edhe-36-raste-te-reja-me-coronavirus-ne-zonat-e-banuara-me-serbe-ne-kosove/60%Daily2020-07-10 13:38
https://kosovapost.net/dua-lipa-sjell-klipin-e-ri-hallucinate-me-animacione/60%Daily2020-07-10 13:36
https://kosovapost.net/cfare-po-ndodhe-me-facebookun-e-kryeministrit-hoti-gabim-pas-gabimi-ne-postim/60%Daily2020-07-10 13:29
https://kosovapost.net/mbyllen-dy-furra-te-bukes-pasi-pronari-ka-rezultuar-pozitiv-me-covid-19/60%Daily2020-07-10 13:19
https://kosovapost.net/ardian-bujupi-dhe-xhensila-sjellin-kengen-panorama/60%Daily2020-07-10 13:06
https://kosovapost.net/nisma-ata-qe-rrahin-gjoks-se-jane-njerez-te-fjales-vazhduan-me-joshje-dhe-presion-ndaj-anetareve-tane-per-te-na-demtuar/60%Daily2020-07-10 12:59
https://kosovapost.net/permiresoni-shanset-per-tu-punesuar/60%Daily2020-07-10 12:34
https://kosovapost.net/lideri-i-ldk-se-konfirmohet-pozitiv-me-koronavirus/60%Daily2020-07-10 12:32
https://kosovapost.net/proteste-e-muzikanteve-nga-ohri-e-struga-kerkojne-protokoll-per-pune/60%Daily2020-07-10 12:27
https://kosovapost.net/koronavirusi-ne-bote-10-korrik-rreth-125-milione-te-infektuar-dhe-mbi-72-milione-te-sheruar/60%Daily2020-07-10 12:23
https://kosovapost.net/deputeti-rudi-permes-fotografive-tregon-veshtiresite-qe-has-per-te-hyre-ne-sallen-e-kuvendit/60%Daily2020-07-10 12:21
https://kosovapost.net/ministrja-bajrami-shpalos-planet-per-perkrahjen-e-sektorit-privat-pas-pandemise/60%Daily2020-07-10 11:58
https://kosovapost.net/baben-minister-dajen-deputet-genc-prelvukaj-me-kenge-per-femijet-e-zyrtareve-shteteror/60%Daily2020-07-10 11:39
https://kosovapost.net/une-ne-europe-nuk-shkoj-asnjehere-koke-ulur-ngase-nuk-kam-vrar-asnje-plak-grua-apo-femije/60%Daily2020-07-10 12:02
https://kosovapost.net/hajdari-krenaria-kombetare-qe-nuk-shuhet-kurre-eshte-uck-ja/60%Daily2020-07-10 11:22
https://kosovapost.net/vuciq-ky-ishte-ultimatumi-i-kosoves-ne-samitin-e-parisit/60%Daily2020-07-10 11:08
https://kosovapost.net/arrestohet-nje-person-ne-mitrovice-u-has-duke-punuar-ne-lokalin-e-tij-pavaresisht-vendimeve-per-covid-19/60%Daily2020-07-10 11:01
https://kosovapost.net/bik-u-kunder-martesave-te-se-njejtes-gjini-ne-kosove-thote-se-bie-ndesh-me-parimet-fetare-dhe-natyren-njerezore/60%Daily2020-07-10 10:50
https://kosovapost.net/nusja-largohet-nga-shtepia-per-shkak-te-vjehrres-policia-e-gjen-ate-pa-ndjenja/60%Daily2020-07-10 10:42
https://kosovapost.net/aksident-ne-fshatin-lupc-ka-te-lenduar/60%Daily2020-07-10 10:40
https://kosovapost.net/hoti-macronit-e-merkelit-serbia-nuk-tregoi-synime-te-verteta-per-normalizimin-e-marredhenieve-me-kosoven/60%Daily2020-07-10 10:37
https://kosovapost.net/macron-iu-drejtohet-hotit-dhe-vuciqit-duhet-te-kete-nje-zgjidhje-perfundimtare-dhe-ligjore-video/60%Daily2020-07-10 10:34
https://kosovapost.net/kryesia-e-rinise-se-nismes-ne-drenas-kalon-ne-aak-haradinaj-dyert-i-kemi-te-hapura-per-te-gjithe/60%Daily2020-07-10 10:28
https://kosovapost.net/covid-19-90-raste-te-reja-2-vdekje-ne-24-oret-e-fundit-ne-shqiperi/60%Daily2020-07-10 10:28
https://kosovapost.net/oak-kerkon-qe-mediat-te-perfshihen-ne-ligjin-per-sponsorizim/60%Daily2020-07-10 10:16
https://kosovapost.net/mbreteria-e-bashkuar-rihapet-per-disa-vende-jo-per-kosoven/60%Daily2020-07-10 10:11
https://kosovapost.net/zyrtaret-kineze-paralajmerojne-per-nje-pneumoni-te-panjohur-ne-kazakistan-qe-eshte-me-vdekjeprurese-sesa-coronavirusi/60%Daily2020-07-10 10:07
https://kosovapost.net/heldt-partive-politike-behuni-bashke-mosvotimi-i-marreveshjeve-nderkombetare-ne-dem-te-kosoves/60%Daily2020-07-10 10:06
https://kosovapost.net/ata-qe-nuk-hane-mengjes-jane-me-te-rrezikuar-nga-zemra-2/60%Daily2020-07-10 10:01
https://kosovapost.net/gjermania-i-dhuron-kosoves-6-mije-teste-per-covid-19/60%Daily2020-07-10 09:56
https://kosovapost.net/cristiano-ronaldo-tregon-fizikun-e-tij-te-formesuar-ndersa-rrezitet-gjate-pushimeve/60%Daily2020-07-10 09:52
https://kosovapost.net/zona-blu-5-vendet-ne-bote-ku-njerezit-jetojne-me-gjate/60%Daily2020-07-10 09:47
https://kosovapost.net/thaci-per-dy-muaj-pese-here-e-vizitoi-shqiperine/60%Daily2020-07-10 09:44
https://kosovapost.net/gjendet-pa-shenja-jete-nje-person-ne-prishtine-2/60%Daily2020-07-10 09:42
https://kosovapost.net/arsyet-se-pse-flini-me-shume-se-8-ore/60%Daily2020-07-10 09:39
https://kosovapost.net/ja-3-arsye-pse-eshte-mire-te-flini-me-corape/60%Daily2020-07-10 09:25
https://kosovapost.net/gjumi-i-keq-ndikon-tek-qarkullimi-i-gjakut-ja-kujdesi-qe-duhet-te-tregoni/60%Daily2020-07-10 09:20
https://kosovapost.net/kryeziu-e-quan-ministrin-zemaj-sfidues-te-shkences/60%Daily2020-07-10 09:03
https://kosovapost.net/osmani-i-reagon-qeverise-per-moskalimin-e-ligjit-kunder-covid-19-e-trupshme/60%Daily2020-07-10 08:53
https://kosovapost.net/fitore-pacolli-ja-si-kritikon-shpend-ahmetin-per-punimet-ne-kryeqytet/60%Daily2020-07-10 09:08
https://kosovapost.net/nese-nuk-doni-te-funksionoje-plani-i-juaj-ateher-zgjedhni-platformen-e-internetit-telkos-me-i-shpejti-nvend/60%Daily2020-07-10 08:43
https://kosovapost.net/edhe-greket-si-serbet-protesta-te-dhunshme-ne-athine/60%Daily2020-07-10 08:39
https://kosovapost.net/kujt-i-uroi-ditelindjen-aurela-hoxha-eshte-mami-apo-motra-foto/60%Daily2020-07-10 08:23
https://kosovapost.net/drejtori-i-stacionit-te-autobuseve-ne-prishtine-me-covid-19-sot-priten-te-testohen-edhe-rreth-15-punetore/60%Daily2020-07-10 08:21
https://kosovapost.net/keto-jane-arsyet-pse-duhet-te-perdorni-qepe-te-kuqe/60%Daily2020-07-10 08:20
https://kosovapost.net/4-gjerat-qe-duhet-te-siguroheni-se-i-merrni-me-vete-ne-deti/60%Daily2020-07-10 08:17
https://kosovapost.net/nderron-jete-veterani-i-luftes-i-prekur-me-covid-19/60%Daily2020-07-10 08:10
https://kosovapost.net/liga-e-kampioneve-sot-hidhet-shorti-i-cerekfinales/60%Daily2020-07-10 08:15
https://kosovapost.net/edhe-tre-dite-fushate-parazgjedhore-ne-maqedonine-e-veriut/60%Daily2020-07-10 08:05
https://kosovapost.net/shba-shenon-nje-tjeter-rekord-ne-rastet-ditore-me-covid-19/60%Daily2020-07-10 07:56
https://kosovapost.net/covid-19-gjermania-regjistron-395-raste-te-reja-dhe-gjashte-vdekje/60%Daily2020-07-10 07:53
https://kosovapost.net/82453-2/60%Daily2020-07-10 07:48
https://kosovapost.net/viola-von-cramon-shkembimi-i-territoreve-assesi-nuk-duhet-te-jete-teme-ne-brukseldialogu-kosova-serbia-bruksel/60%Daily2020-07-10 07:44
https://kosovapost.net/zka-sistemet-e-informacionit-te-atk-se-te-ekspozuara-ndaj-sulmeve-kibernetike/60%Daily2020-07-10 07:29
https://kosovapost.net/shba-japonia-blen-105-avione-luftarake-f-35/60%Daily2020-07-10 07:28
https://kosovapost.net/kalendari-historik-10-korrik/60%Daily2020-07-10 07:23
https://kosovapost.net/hong-kong-u-mbyll-te-gjitha-shkollat-pas-rasteve-te-reja-me-koronavirus/60%Daily2020-07-10 07:19
https://kosovapost.net/conte-kapet-me-trajnerin-kroat-mbylle-gojen-mos-na-cajvideo/60%Daily2020-07-10 07:14
https://kosovapost.net/covid-19-ne-kosove-4-mije-e-307-raste-2-mije-e-95-te-sheruar-94-te-vdekur/60%Daily2020-07-10 07:09
https://kosovapost.net/vuciq-terheqja-e-prishtines-nga-dialogu-ne-bruksel-do-te-tregonte-rolin-e-seciles-pale/60%Daily2020-07-10 07:07
https://kosovapost.net/sot-mbahet-samiti-i-parisit-per-dialogun-kosove-serbi/60%Daily2020-07-10 07:04
https://kosovapost.net/gjermania-i-dhuron-kosoves-teste-per-covid-19/60%Daily2020-07-10 07:00
https://kosovapost.net/moti-sot-98/60%Daily2020-07-10 06:58
https://kosovapost.net/kosovari-plagos-tre-persona-ne-austri/60%Daily2020-07-09 21:57
https://kosovapost.net/detaje-per-foshnjen-e-pare-me-covid-19-ne-kosove/60%Daily2020-07-09 21:53
https://kosovapost.net/nisma-po-shuhet-edhe-ne-gjakove/60%Daily2020-07-09 21:49
https://kosovapost.net/kodet-e-hashim-thacit-ne-deklaraten-e-tij-para-hages/60%Daily2020-07-09 21:47
https://kosovapost.net/edhe-207-raste-te-reja-me-koronavirus-ne-kosove-sherohen-32-paciente-te-tjere/60%Daily2020-07-09 21:41
https://kosovapost.net/ne-srebrenice-vazhdon-ende-nacionalizmi-edhe-25-vjet-pas-gjenocidit/60%Daily2020-07-09 20:52
https://kosovapost.net/ahmeti-ka-gjasa-qe-thaci-te-jape-doreheqje-para-konfirmimit-te-aktakuzes/60%Daily2020-07-09 20:59
https://kosovapost.net/ne-serbi-ndalohet-tubimi-i-me-shume-se-10-personave/60%Daily2020-07-09 20:35
https://kosovapost.net/kuvendi-miraton-rezolute-per-mbrojtjen-e-vlerave-te-popullit/60%Daily2020-07-09 19:48
https://kosovapost.net/viktimat-e-gjenocidit-te-srebrenices-u-percollen-me-lutje-nga-sarajeva/60%Daily2020-07-09 19:43
https://kosovapost.net/ahmeti-kosova-shteti-i-vetem-ne-bote-qe-ka-bllokuar-importin-e-testeve-prej-laboratoreve-privat/60%Daily2020-07-09 19:35
https://kosovapost.net/haradinaj-pozicionet-kundershtuese-qe-kisha-ndaj-speciales-nuk-ishin-politike/60%Daily2020-07-09 19:19
https://kosovapost.net/59-raste-te-reja-me-koronavirus-ne-mal-te-zi/60%Daily2020-07-09 19:03
https://kosovapost.net/zeka-45-per-qind-e-bizneseve-ne-kosove-kane-nderprere-aktivitetin/60%Daily2020-07-09 18:54
https://kosovapost.net/nderpret-seanca-e-kuvendit-kjo-eshte-arsyeja/60%Daily2020-07-09 18:39
https://kosovapost.net/fillon-grumbullimi-per-tjeter-proteste-ne-beograd/60%Daily2020-07-09 18:28
https://kosovapost.net/82383-2/60%Daily2020-07-09 18:14
https://kosovapost.net/konfirmohet-rasti-i-pare-me-covid-19-tek-te-porsalindurit-ne-kosove-gjendja-e-foshnjes-stabile/60%Daily2020-07-09 17:52
https://kosovapost.net/lvv-e-shqetesuar-per-samitin-e-parisit-hoti-ska-legjitimitet-per-te-perfaqesuar-kosoven/60%Daily2020-07-09 17:05
https://kosovapost.net/arrijne-ne-potocari-mbetjet-e-nente-viktimave-te-gjenocidit-ne-srebrenice/60%Daily2020-07-09 16:56
https://kosovapost.net/be-thote-se-dialogu-do-te-vazhdoje-pavaresisht-protestave-ne-serbi/60%Daily2020-07-09 16:40
https://kosovapost.net/bogujevci-iu-qartet-deputeteve-kush-e-ka-pru-luften-e-uck-se-deri-ketu/60%Daily2020-07-09 16:43
https://kosovapost.net/kuvendi-miraton-rezoluten-per-luften-e-uckse-ne-te-cilen-dergohen-mesazhe-per-gjykaten-speciale/60%Daily2020-07-09 16:23
https://kosovapost.net/selimi-per-thacin-ne-speciale-nuk-ka-gjykates-pronto-qe-shkarkohen-ata-te-shkarkojne/60%Daily2020-07-09 15:48
https://kosovapost.net/thaci-bashke-me-pacollin-shkojne-per-vizite-te-ilir-meta/60%Daily2020-07-09 15:40
https://kosovapost.net/apostolova-thellesisht-e-zhgenjyer-qe-deputetet-nuk-votuan-marreveshjet-per-fonde-europiane/60%Daily2020-07-09 15:20
https://kosovapost.net/hoti-ne-dialog-pa-konsensus-te-brendshem/60%Daily2020-07-09 15:11
https://kosovapost.net/mbahet-takimi-i-pare-i-grupit-punues-per-hartimin-e-projekt-strategjise-sektoriale-te-sundimit-te-ligjit/60%Daily2020-07-09 14:52
https://kosovapost.net/shkaqet-me-te-zakonshme-te-marramendjes/60%Daily2020-07-09 14:45
https://kosovapost.net/rita-nje-turiste-e-keqe-dhe-harruese-e-termineve-foto/60%Daily2020-07-09 14:42
https://kosovapost.net/kosova-per-here-te-pare-fiton-te-drejten-per-eksport-te-produkteve-ushqimore-me-origjine-shtazore-ne-vendet-e-be-se/60%Daily2020-07-09 14:34
https://kosovapost.net/mjeket-bejne-thirrje-mos-u-lini-femijeve-telefonat-ne-duar/60%Daily2020-07-09 14:25
https://kosovapost.net/up-ja-zgjedh-dekanet-e-rinj-procesi-percillet-me-zhurme-e-mospajtime/60%Daily2020-07-09 14:17
https://kosovapost.net/ministrat-haradinaj-e-selimi-vizitojne-luginen-e-presheves/60%Daily2020-07-09 14:11
https://kosovapost.net/labinota-berila-femra-me-shpirtin-human-nga-diaspora-emer-i-kerkuar-ne-fushen-e-biznesit/60%Daily2020-07-09 14:12
https://kosovapost.net/komuna-e-malisheves-shpall-konkurs-per-200-bursa-per-studente/60%Daily2020-07-09 14:02
https://kosovapost.net/gjykata-e-larte-ne-shba-vendos-per-taksat-e-presidentit/60%Daily2020-07-09 13:49
https://kosovapost.net/ministrja-e-financave-tregon-se-kur-mund-te-paguhen-170-eurot-nga-pakoja-emergjente/60%Daily2020-07-09 13:34
https://kosovapost.net/ahmeti-me-vendparkimet-e-reja-do-te-sigurohet-rend-e-rregull/60%Daily2020-07-09 13:29
https://kosovapost.net/zemaj-reagon-ndaj-vendimit-te-maqedonise-se-veriut-qe-qytetaret-e-kosoves-te-kene-test-negativ-per-covid-19-e-quan-veprim-te-nxituar/60%Daily2020-07-09 13:15
https://kosovapost.net/ne-shskuk-jane-duke-u-trajtuar-268-paciente-me-covid-19/60%Daily2020-07-09 13:12
https://kosovapost.net/mbreteresha-e-afrikes-se-jugut-vdes-nga-covid-19/60%Daily2020-07-09 13:10
https://kosovapost.net/vizita-ne-paris-daciq-thote-se-beogradi-duhet-te-jete-partner-konstruktiv/60%Daily2020-07-09 13:00
https://kosovapost.net/simiq-osmanit-je-zgjedhur-ne-krye-te-kuvendit-me-votat-e-listes-serbe/60%Daily2020-07-09 12:52
https://kosovapost.net/nuk-merr-votat-e-nevojshme-ne-kuvend-ligji-anti-covid-19-i-propozuar-nga-osmani/60%Daily2020-07-09 12:51
https://kosovapost.net/perplasje-verbale-mes-teuta-haxhiut-dhe-vjosa-osmanit/60%Daily2020-07-09 12:43
https://kosovapost.net/nderron-jete-anetari-i-ri-i-ldk-se/60%Daily2020-07-09 12:32
https://kosovapost.net/trump-do-te-nderpres-fondet-publike-nese-nuk-rihapen-shkollat/60%Daily2020-07-09 12:26
https://kosovapost.net/zoom-ka-humbur-afatin-e-vet-ne-lidhje-me-nje-raport-transparence-ne-kerkesat-e-qeverise-per-te-dhenat-e-kompanise/60%Daily2020-07-09 12:26
https://kosovapost.net/haxhiu-vettingu-ska-alternative-do-te-shtyhet-perpara-pavaresisht-pengesave-aktuale/60%Daily2020-07-09 12:23
https://kosovapost.net/kafshoi-kundershtarin-gjate-ndeshjes-ja-cfare-denimi-merr-mbrojtesi-i-lazios/60%Daily2020-07-09 11:58
https://kosovapost.net/tolaj-ministrit-zemaj-tri-pagat-jubilare-dhe-tri-pagat-pas-pensionimit-u-takojne-punetoreve-shendetesore/60%Daily2020-07-09 11:48
https://kosovapost.net/kmdlnj-qeveria-e-kosoves-ka-noterizuar-kunderligjshem-vendimin-e-qeverise-se-serbise-per-masat-shtrenguese/60%Daily2020-07-09 11:30
https://kosovapost.net/osmani-hotit-ne-kuvend-nuk-ka-ardhur-asnje-platforme-per-dialogun/60%Daily2020-07-09 11:27
https://kosovapost.net/ffk-takohet-me-perfaqesuesit-e-kfor-it-britanik/60%Daily2020-07-09 11:18
https://kosovapost.net/komuna-e-skenderajt-nenshkruan-marreveshje-bashkepunimi-me-organizaten-kujdesi-per-jetimet-e-kosoves/60%Daily2020-07-09 11:17
https://kosovapost.net/qeveria-e-kosoves-themeloi-strukturat-per-planifikim-strategjik/60%Daily2020-07-09 11:11
https://kosovapost.net/protestuesit-akuza-kurtit-e-selimit-qe-nuk-e-shfuqizuan-specialen/60%Daily2020-07-09 11:02
https://kosovapost.net/serish-protesta-te-dhunshme-ne-beograd/60%Daily2020-07-09 10:49
https://kosovapost.net/fillon-protesta-me-99-persona-e-organizates-se-veteraneve/60%Daily2020-07-09 10:46
https://kosovapost.net/zemaj-per-kater-vdekjet-nga-covid-19-nuk-ka-verejtje-rreth-furnizimit-apo-ndaljes-se-oksigjenit/60%Daily2020-07-09 10:30
https://kosovapost.net/deputeti-aliu-lajmi-per-vdekjet-ne-kliniken-infektive-tronditen-qytetaret/60%Daily2020-07-09 10:18
https://kosovapost.net/kanye-west-kam-qene-i-infektuar-me-covid-19-qe-ne-shkurt/60%Daily2020-07-09 10:14
https://kosovapost.net/selimi-kryeministrit-hoti-per-dialogun-ku-je-nisur-keshtu/60%Daily2020-07-09 09:58
https://kosovapost.net/ministria-e-financave-planifikon-uljen-e-normes-se-akcizes-per-lengjet-dhe-per-veturat-hibride/60%Daily2020-07-09 09:55
https://kosovapost.net/82-raste-te-reja-me-covid-19-ne-shqiperi/60%Daily2020-07-09 09:47
https://kosovapost.net/rukiqi-thirrje-deputeteve-merreni-me-seriozitet-te-larte-gjendjen-e-sektorit-privat/60%Daily2020-07-09 09:45
https://kosovapost.net/brenda-24-oreve-18-personave-iu-ngriten-aktakuza/60%Daily2020-07-09 09:39
https://kosovapost.net/pdk-terhiqet-nga-draft-rezoluta-per-dialogun/60%Daily2020-07-09 09:23
https://kosovapost.net/cfare-po-ndodh-me-trurin-e-personave-qe-shfaqin-simptoma-te-lehta-te-koronavirusit/60%Daily2020-07-09 09:28
https://kosovapost.net/qeveria-miraton-planin-per-rritjen-e-numrit-te-testimeve-per-covid-19/60%Daily2020-07-09 09:19
https://kosovapost.net/pese-minuta-per-te-lehtesuar-dhimbjet-gjate-periodave/60%Daily2020-07-09 09:08
https://kosovapost.net/pse-deshtoi-miratimi-i-pese-marreveshjeve-nderkombetare-financiare/60%Daily2020-07-09 09:04
https://kosovapost.net/tete-arsyet-pse-eshte-mire-te-kesh-nje-partner-pune/60%Daily2020-07-09 09:02
https://kosovapost.net/pas-hotit-edhe-vuciq-shkon-ne-france-teme-kryesore-kosova/60%Daily2020-07-09 08:54
https://kosovapost.net/dy-menyra-te-reja-se-si-te-perdorim-korrektorin/60%Daily2020-07-09 08:55
https://kosovapost.net/ata-qe-nuk-hane-mengjes-jane-me-te-rrezikuar-nga-zemra/60%Daily2020-07-09 08:45
https://kosovapost.net/ish-diplomatja-gjermane-thote-se-evropa-deshtoi-ne-srebrenice/60%Daily2020-07-09 08:38
https://kosovapost.net/traktori-perplaset-me-makinen-humb-jeten-51-vjecari/60%Daily2020-07-09 08:16
https://kosovapost.net/puna-e-panjohur-e-infermiereve-ne-luften-kunder-covid-19/60%Daily2020-07-09 08:20
https://kosovapost.net/ambasadori-gjerman-topi-eshte-ende-ne-fushen-e-pales-shqiptare/60%Daily2020-07-09 08:32
https://kosovapost.net/gjendet-pa-shenja-jete-nje-person-ne-prizren-4/60%Daily2020-07-09 08:06
https://kosovapost.net/shqiperi-kosove-me-zyre-te-perbashket-konsullore-ne-kopenhage/60%Daily2020-07-09 08:02
https://kosovapost.net/cudit-qeveria-britanike-hani-jashte-se-faturen-e-ndajme/60%Daily2020-07-09 08:00
https://kosovapost.net/shqiperia-e-treta-ne-bote-per-perdorimin-e-kokaines/60%Daily2020-07-09 07:58
https://kosovapost.net/terhiqet-vuciq-anulon-planin-per-vendosjen-e-ores-policore/60%Daily2020-07-09 07:50
https://kosovapost.net/ne-gjilan-77-raste-aktive-me-koronavirus/60%Daily2020-07-09 07:47
https://kosovapost.net/nuk-kalon-ne-qeveri-nisma-e-kuvendit-per-luftimin-e-covid-19/60%Daily2020-07-09 07:45
https://kosovapost.net/kryeministri-hoti-shpreh-ngushellime-per-vdekjen-e-ushtarit-amerikan-alexander-klass/60%Daily2020-07-09 07:43
https://kosovapost.net/rreqeth-protestuesi-serb-rrefen-mes-lotesh-babi-kjo-eshte-per-ty-sepse-vdiqe-nga-mungesa-e-respiratoreve/60%Daily2020-07-09 07:40
https://kosovapost.net/82157-2/60%Daily2020-07-09 07:37
https://kosovapost.net/nga-sot-asnje-kosovar-nuk-mund-te-hyje-ne-maqedoni-pa-e-kryer-testin-per-covid-19/60%Daily2020-07-09 07:30
https://kosovapost.net/kalendari-historik-9-korrik/60%Daily2020-07-09 07:27
https://kosovapost.net/kabineti-hoti-projekton-megaqeveri-me-465-anetare/60%Daily2020-07-09 07:22
https://kosovapost.net/82148-2/60%Daily2020-07-09 07:20
https://kosovapost.net/dogana-dhe-atk-ja-grumbulluan-80-milione-euro-me-pak-se-vitin-e-kaluar/60%Daily2020-07-09 07:04
https://kosovapost.net/mbi-12-milione-te-infektuar-nga-koronavirusi-ne-bote/60%Daily2020-07-09 07:01
https://kosovapost.net/milan-do-perforcim-ne-sulm-kerkon-rashicen-dhe-shikun/60%Daily2020-07-09 07:00
https://kosovapost.net/kenga-eshte-gati-majk-dhe-ledri-do-xhirojne-videoklipin-e-hitit-veror/60%Daily2020-07-09 06:57
https://kosovapost.net/kosova-e-para-ne-ballkan-pse-po-shenohen-rekorde-te-rasteve-me-koronavirus/60%Daily2020-07-09 06:51
https://kosovapost.net/pacolli-tani-me-kete-ministrin-e-drejtesise-ka-ra-ne-gjume-edhe-kryetari-i-prishtines/60%Daily2020-07-09 06:48
https://kosovapost.net/sot-dite-e-ngjeshur-per-ligjvenesit/60%Daily2020-07-09 06:04
https://kosovapost.net/moti-sot-97/60%Daily2020-07-09 05:57
https://kosovapost.net/kater-persona-te-vdekur-nga-covid-19-gjate-24-oreve-te-fundit-ne-kosove/60%Daily2020-07-08 21:54
https://kosovapost.net/rekordi-i-ri-214-raste-te-reja-me-covid-19-ne-kosove/60%Daily2020-07-08 21:33
https://kosovapost.net/82112-2/60%Daily2020-07-08 21:38
https://kosovapost.net/vetem-banoret-e-arabise-saudite-do-te-lejohen-te-kryejne-haxhin-kete-vit/60%Daily2020-07-08 21:10
https://kosovapost.net/spartak-ngjela-turp-per-kete-gjendje-skllaverie-qe-ka-pushtuar-politiken-e-larte-ne-kosove/60%Daily2020-07-08 20:44
https://kosovapost.net/obsh-do-te-dergoje-komision-per-te-vleresuar-kapacitetet-e-sistemit-shendetesor-ne-kosove/60%Daily2020-07-08 20:17
https://kosovapost.net/vazhdojne-protestat-ne-beograd-protestuesit-rrezojne-gardhin-para-parlamentit/60%Daily2020-07-08 20:14
https://kosovapost.net/pse-franca-ka-rezerva-ndaj-kosoves-per-liberalizim-te-vizave-flet-driton-selmanaj/60%Daily2020-07-08 19:51
https://kosovapost.net/kosoves-ia-mbyll-dyert-edhe-maqedonia-e-veriut-per-te-kaluar-kufirin-kerkohet-testi-i-bere-brenda-72-oreve/60%Daily2020-07-08 19:21
https://kosovapost.net/fbi-kina-perben-kercenimin-me-te-madh-afatgjate-per-shba-ne/60%Daily2020-07-08 19:04
https://kosovapost.net/te-zhgenjyer-nga-ministria-e-shendetesise-mjeket-vullnetare-ia-mesyjne-gjermanise/60%Daily2020-07-08 18:57
https://kosovapost.net/bislimi-do-te-ishte-antagonizem-te-mbeshtesnim-nje-qeveri-qe-e-konstatojme-jolegjitime/60%Daily2020-07-08 19:07
https://kosovapost.net/hoti-flet-per-viziten-ne-france-thote-se-prej-dialogu-pret-vetem-njohje/60%Daily2020-07-08 18:43
https://kosovapost.net/gucati-thaci-do-te-dale-i-pafajshem-ndaj-akuzave-te-prokurorise-speciale/60%Daily2020-07-08 18:16
https://kosovapost.net/qeveria-finlandeze-lehteson-karantinen-me-vendet-e-huaja-shqiperia-dhe-kosova-ende-te-kufizuara/60%Daily2020-07-08 18:09
https://kosovapost.net/vellai-i-armend-zemajt-behet-ambasador/60%Daily2020-07-08 18:04
https://kosovapost.net/deputetja-e-aak-se-haxhiu-reagon-ashper-ndaj-vjosa-osmanit-kujt-po-i-shet-moral-politik/60%Daily2020-07-08 17:44
https://kosovapost.net/debatik-curri-keshtu-nuk-ishte-as-ne-beograd-dallku-se-di-pse-policia-hodhi-gaz-tek-une/60%Daily2020-07-08 17:42
https://kosovapost.net/gjilani-merr-tri-pike-te-arta-nga-dueli-me-prishtinen/60%Daily2020-07-08 17:29
https://kosovapost.net/pas-doreheqjes-se-grupit-per-vetting-haxhiu-therret-konference-per-media/60%Daily2020-07-08 17:23
https://kosovapost.net/prokuroria-speciale-e-fton-presidentin-thaci-ne-hage-per-intervisitim-udheton-atje-te-henen/60%Daily2020-07-08 16:50
https://kosovapost.net/aksident-trafiku-ne-prishtine-lendohet-nje-person/60%Daily2020-07-08 16:31
https://kosovapost.net/virusi-kalon-ldkne-infektohet-edhe-deputetja-e-pdkse/60%Daily2020-07-08 16:29
https://kosovapost.net/pdkja-vendos-tia-votoje-marreveshjet-nderkombetare-qeverise-hoti/60%Daily2020-07-08 15:58
https://kosovapost.net/pas-25-vitesh-familjet-e-viktimave-te-srebrenices-do-ti-varrosin-te-dashurit-e-tyre/60%Daily2020-07-08 15:29
https://kosovapost.net/telefoni-i-sigurt-encrochat-prangos-disa-shqiptare-ne-ne-angli-u-kapen-arme-para-e-dy-ton-droge/60%Daily2020-07-08 15:06
https://kosovapost.net/numri-i-te-vdekurve-nga-covid-19-ne-shba-tejkaloi-shifren-134-000/60%Daily2020-07-08 15:05
https://kosovapost.net/ambasadori-britanik-turqia-ka-zbatuar-rreptesisht-masat-per-sigurine-e-turisteve/60%Daily2020-07-08 14:59
https://kosovapost.net/superliga-e-kosoves-gjilani-prishtina/60%Daily2020-07-08 14:55
https://kosovapost.net/numri-i-zyrtareve-qe-nuk-e-kane-deklaruar-pasurine-ne-akk-eshte-27/60%Daily2020-07-08 14:51
https://kosovapost.net/cakaj-prezanton-seline-e-perbashket-te-shqiperise-e-kosoves-ne-kopenhagen/60%Daily2020-07-08 14:45
https://kosovapost.net/italia-kerkon-kufizime-te-reja-te-levizjes-per-vendet-jashte-be-se-shkaku-i-virusit/60%Daily2020-07-08 14:41
https://kosovapost.net/pese-gjera-qe-duhet-ti-dini-per-genc-legrand-aktori-shqiptar-qe-u-fejua-me-vajzen-e-steven-spielberg/60%Daily2020-07-08 14:25
https://kosovapost.net/ministri-gent-cakaj-shkrin-te-gjithe-ambasaden-shqiptare-ne-athine/60%Daily2020-07-08 14:12
https://kosovapost.net/drejtori-i-rtkse-rezulton-pozitiv-ne-covid-19/60%Daily2020-07-08 14:12
https://kosovapost.net/undp-ja-dhuron-artikuj-mbrojtes-anti-covid-per-institucionet-e-kosoves/60%Daily2020-07-08 14:01
https://kosovapost.net/kengetarja-e-njohur-kosovare-rezulton-pozitiv-me-covid-19-3/60%Daily2020-07-08 13:47
https://kosovapost.net/mkrs-ja-njofton-se-disa-zyrtare-te-saj-jane-me-covid-19-2/60%Daily2020-07-08 13:46
https://kosovapost.net/u-godit-nga-rufeja-gjate-stervitjes-portieri-16-vjecar-del-nga-koma/60%Daily2020-07-08 13:47
https://kosovapost.net/oda-amerikane-themelimi-i-gjykates-komerciale-rrit-sigurine-e-te-berit-biznes/60%Daily2020-07-08 13:35
https://kosovapost.net/varhelyi-per-negociatat-prioritet-sundimi-i-ligjit/60%Daily2020-07-08 13:29
https://kosovapost.net/infektohen-me-koronavirus-dy-mjeke-ne-kliniken-e-onkologjise/60%Daily2020-07-08 13:28
https://kosovapost.net/del-pozitiv-me-covid-19-nje-zyrtar-ne-mpb/60%Daily2020-07-08 12:57
https://kosovapost.net/ny-times-kosova-dhe-shqiperia-nder-vendet-e-pakta-ku-mund-te-shkojne-amerikanet/60%Daily2020-07-08 12:43
https://kosovapost.net/covid-19-austria-vendos-kufizime-per-udhetaret-nga-keto-tri-shtete/60%Daily2020-07-08 12:38
https://kosovapost.net/osmani-kunder-kushtetuese-lista-serbe-do-ta-perkrahe-vuciqin-ne-luften-per-kosoven-dhe-metohine/60%Daily2020-07-08 13:00
https://kosovapost.net/te-premten-mbremja-gala-e-ict-awards-kurorezohen-fituesit-e-edicionit-te-8-te/60%Daily2020-07-08 12:27
https://kosovapost.net/raportuesja-ne-parlamentin-evropian-von-cramon-akuzuon-presidentin-serb-aleksander-vuciq-ka-genjyer-rreth-rasteve-me-covid-19-para-zgjedhjeve/60%Daily2020-07-08 12:30
https://kosovapost.net/srpska-degjojme-vetem-vuciqin-per-vendosjen-e-masave-ne-veri/60%Daily2020-07-08 12:38
https://kosovapost.net/qeveria-e-ldk-s-i-frikesohet-gjykates-speciale-e-done-edhe-pdk-ne-ne-zgjerim-te-koalicionit/60%Daily2020-07-08 12:15
https://kosovapost.net/deklarata-shokuese-e-milaim-zekes-thacin-e-pafsha-me-100-vjet-burg/60%Daily2020-07-08 12:10
https://kosovapost.net/kerkohet-shkarkimi-i-goran-rakiq/60%Daily2020-07-08 12:40
https://kosovapost.net/shtate-eksperte-dorehiqen-nga-grupi-punues-per-procesin-e-vettingut/60%Daily2020-07-08 11:42
https://kosovapost.net/koronavirusi-ne-bote-8-korrik-mbi-546-mije-te-vdekur/60%Daily2020-07-08 11:36
https://kosovapost.net/stamboll-hapet-ekspozita-realizmi-socialist-ne-artin-shqiptar/60%Daily2020-07-08 11:18
https://kosovapost.net/ambasadori-i-kosoves-ne-ankara-dugolli-levdata-masave-te-turqise-kunder-covid-19/60%Daily2020-07-08 11:14
https://kosovapost.net/kosove-memorandum-per-krijimin-e-lehtesirave-ne-punesimin-e-viktimave-te-dhunes/60%Daily2020-07-08 11:10
https://kosovapost.net/ne-qkuk-dhe-7-spitalet-e-pergjithshme-jane-duke-u-trajtuar-270-paciente/60%Daily2020-07-08 11:06
https://kosovapost.net/thaci-ne-21-vjetorin-e-vrasjes-se-vellezerve-bytyqi-te-gjitha-krimet-monstruoze-mbi-shqiptaret-u-ekzekutuan-nga-shteti-i-serbise/60%Daily2020-07-08 11:01
https://kosovapost.net/demonstratat-ne-beograd-ishin-lajmi-kryesor-per-mediat-e-huaja-por-ja-se-si-e-percollen-ate-qe-ndodhi/60%Daily2020-07-08 10:58
https://kosovapost.net/ambasada-e-shba-se-po-shkojme-drejte-nje-gjyqesori-me-transparent-dhe-te-qasshem/60%Daily2020-07-08 10:44
https://kosovapost.net/te-shtrire-ne-kliniken-infektive-jane-107-paciente-me-koronavirus-dy-ne-gjendje-te-rende/60%Daily2020-07-08 10:41
https://kosovapost.net/shkencetaret-paralajmerojne-per-nje-vale-potenciale-te-demtimit-trunor-te-lidhur-me-covid-19/60%Daily2020-07-08 10:31
https://kosovapost.net/qkuk-furnizimi-me-oksigjen-eshte-nen-monitorim-ska-rrezikim-te-jetes-se-pacienteve/60%Daily2020-07-08 10:22
https://kosovapost.net/ky-nissan-kushton-990-mije-euro-dhe-pothuajse-eshte-shitur-i-teri/60%Daily2020-07-08 10:18
https://kosovapost.net/5-veprimet-tipike-te-njerezve-xheloze/60%Daily2020-07-08 10:11
https://kosovapost.net/zevendeskryeministri-tahiri-i-kerkon-kuvendit-ta-aprovoje-ligjin-per-rimekembje-ekonomike/60%Daily2020-07-08 10:10
https://kosovapost.net/prishtina-se-sheh-zgjidhje-karantinimin-por-testimin-masiv/60%Daily2020-07-08 10:05
https://kosovapost.net/nxitja-e-turizmit-me-bileta-falas-vazhdon-edhe-ne-kruje/60%Daily2020-07-08 09:59
https://kosovapost.net/fillon-vetizolimi-i-detyruar-ne-zvicer-keto-duhet-ti-dini/60%Daily2020-07-08 09:58
https://kosovapost.net/gjuriq-fashizmi-dhe-dhuna-sdo-te-fitojne-ne-prag-te-fazes-kryesore-te-luftes-sone-per-kosoven/60%Daily2020-07-08 09:53
https://kosovapost.net/ne-mjekesine-sportive-ku-jane-15-paciente-ne-gjendje-te-rende-probleme-me-oksigjenin-per-30-minuta/60%Daily2020-07-08 09:34
https://kosovapost.net/thaci-viziton-prinderit-e-veselit-ne-shtepine-e-vellait-te-gjakut-te-luftes/60%Daily2020-07-08 09:29
https://kosovapost.net/njezet-veta-te-plagosur-ne-protestat-ne-serbi/60%Daily2020-07-08 09:15
https://kosovapost.net/ministrja-bajrami-paralajmeron-3-per-qind-renie-ekonomike/60%Daily2020-07-08 09:10
https://kosovapost.net/pekini-hap-zyrtarisht-seline-per-siguri-nacionale-ne-hong-kong/60%Daily2020-07-08 09:06
https://kosovapost.net/dy-te-vdekur-dhe-68-raste-te-reja-me-covid-19-ne-shqiperi/60%Daily2020-07-08 08:58
https://kosovapost.net/81884-2/60%Daily2020-07-08 08:56
https://kosovapost.net/maqedonia-e-veriut-prej-neser-do-te-kerkoje-teste-per-shtetasit-e-serbise-kosoves-beh-dhe-malit-te-zi/60%Daily2020-07-08 08:57
https://kosovapost.net/komuna-planifikon-ti-jep-me-koncesion-objektet-komunale-ne-rugove/60%Daily2020-07-08 08:44
https://kosovapost.net/postimi-prekes-i-vellait-te-viktimes-se-djeshme-ne-gjakove/60%Daily2020-07-08 08:27
https://kosovapost.net/thaci-e-lushtaku-per-caj-tek-veseli-foto/60%Daily2020-07-08 08:40
https://kosovapost.net/meta-pershendet-veprimin-politik-te-42-eurodeputeteve-qe-kerkuan-heqjen-e-vizave-per-kosovaret/60%Daily2020-07-08 08:18
https://kosovapost.net/drejtori-i-fbi-se-kina-eshte-kercenimi-me-i-madh-per-shba-ne/60%Daily2020-07-08 08:14
https://kosovapost.net/be-perballet-me-nje-recesion-me-te-thelle-sesa-pritej/60%Daily2020-07-08 08:10
https://kosovapost.net/gani-ratkocerit-u-tregoj-me-fakte-se-si-u-zbatua-marreveshja-e-udb-se-me-sigurimin-per-denimin-e-ne-kosovareve/60%Daily2020-07-08 08:03
https://kosovapost.net/grenelli-ofron-mbeshtetje-per-udheheqjen-evropiane-ne-dialogun-kosove-serbi/60%Daily2020-07-08 08:01
https://kosovapost.net/klopp-konfirmon-largimin-e-pare-nga-liverpooli/60%Daily2020-07-08 07:47
https://kosovapost.net/covid-19-gjermania-regjistron-397-raste-te-reja/60%Daily2020-07-08 07:49
https://kosovapost.net/ne-gjilan-gjendet-pa-shenja-jeta-nje-person/60%Daily2020-07-08 06:59
https://kosovapost.net/aksion-policor-ne-obiliq-arrestohen-6-persona/60%Daily2020-07-08 06:53
https://kosovapost.net/covid-19-ne-kosove-1801-raste-aktive-te-sheruar-2003/60%Daily2020-07-08 06:35
https://kosovapost.net/up-ja-propozon-tiu-ndalohet-kandidimi-dekaneve-qe-kane-ushtruar-2-mandate/60%Daily2020-07-08 06:29
https://kosovapost.net/kalendari-historik-8-korrik/60%Daily2020-07-08 06:28
https://kosovapost.net/dialogu-nis-nga-parisi-macroni-mbeshtet-hotin-lajcaku-diskuton-detajet-ne-berlin/60%Daily2020-07-08 06:19
https://kosovapost.net/be-ja-beson-se-thaci-do-ta-nenshkruaje-letren-per-vazhdimin-e-mandatit-te-eulex-it/60%Daily2020-07-08 06:14
https://kosovapost.net/biznesmeni-qe-mban-masken-e-arit-per-tu-mbrojtur-nga-covid-19-foto/60%Daily2020-07-08 06:12
https://kosovapost.net/okb-ne-idlib-te-sirise-kane-ndodhur-krime-lufte/60%Daily2020-07-08 06:05
https://kosovapost.net/konsumojeni-kete-produkt-para-gjumit-do-mahniteni-nga-perfitimet-shendetesore/60%Daily2020-07-08 06:02
https://kosovapost.net/ndahet-nga-jeta-ne-moshe-33-vjecare-futbollisti-i-juventusit/60%Daily2020-07-08 05:57
https://kosovapost.net/covid-19-546-mije-viktima-dhe-rreth-12-milion-te-infektuar-ne-bote/60%Daily2020-07-08 05:53
https://kosovapost.net/moti-sot-dhe-neser-15/60%Daily2020-07-08 05:49
https://kosovapost.net/pse-kosoves-spo-i-njihen-testet-per-koronavirus-ne-vende-te-tjera/60%Daily2020-07-08 05:45
https://kosovapost.net/haxhiu-lejimi-i-kesaj-mendesie-qeverisese-e-ka-futur-kosoven-ne-senduic/60%Daily2020-07-07 21:41
https://kosovapost.net/183-raste-te-reja-me-koronavirus-ne-kosove-sherohen-57-paciente-te-tjere/60%Daily2020-07-07 21:29
https://kosovapost.net/lajmi-i-fundit-trump-terhoqi-zyrtarisht-shba-te-nga-organizata-boterore-e-shendetsise/60%Daily2020-07-07 21:21
https://kosovapost.net/81800-2/60%Daily2020-07-07 21:17
https://kosovapost.net/cellsi-ben-nje-hap-te-madh-drejt-liges-se-kampioneve/60%Daily2020-07-07 21:13
https://kosovapost.net/kosoves-i-duhet-nje-program-nacional-si-pergjigje-ndaj-sfidave-te-kohes/60%Daily2020-07-07 21:05
https://kosovapost.net/grenell-shba-mbeshtet-be-ne-per-takimet-e-korrikut-ti-hiqen-vizat-kosoves/60%Daily2020-07-07 20:59
https://kosovapost.net/haki-abazi-reagon-ashper-pas-vendimit-te-rakic-dore-e-zgjatur-e-vuciqit-qeveria-hoti-perben-rrezik-per-sigurine-dhe-integritetin-territorial/60%Daily2020-07-07 20:57
https://kosovapost.net/zemaj-do-ti-shterim-te-gjitha-mundesite-qe-te-mos-kete-karantinim-dhe-gjendje-te-jashtezakonshme/60%Daily2020-07-07 20:54
https://kosovapost.net/selmanaj-tregon-se-nga-franca-nuk-moren-lajme-te-mira-per-liberalizimin-e-vizave/60%Daily2020-07-07 20:30
https://kosovapost.net/3-zyrtare-te-ldk-se-te-prekur-me-covid-19/60%Daily2020-07-07 19:50
https://kosovapost.net/ministrat-e-jashtem-te-kater-vendeve-paralajmerojne-izraelin/60%Daily2020-07-07 19:45
https://kosovapost.net/kryeministri-conte-i-cili-solli-sepaten-ne-burokracine-e-famshme-italiane-do-te-dalim-nga-kriza-e-korones/60%Daily2020-07-07 19:39
https://kosovapost.net/rusia-arreston-per-tradhti-zyrtarin-e-agjencise-se-saj-hapesinore/60%Daily2020-07-07 19:33
https://kosovapost.net/zvkryeministri-rakiq-shpall-masat-e-jashtezakonshme-ne-veri-vendimi-ne-perputhje-me-qeverine-e-serbise/60%Daily2020-07-07 19:29
https://kosovapost.net/indonezi-nuk-do-te-kete-punesim-te-personelit-publik-per-2-vjet-per-shkak-kovid-19/60%Daily2020-07-07 19:17
https://kosovapost.net/rekord-me-numer-te-rasteve-me-koronavirus-ne-prishtine-brenda-24-oreve-102-te-infektuar/60%Daily2020-07-07 19:14
https://kosovapost.net/armend-zemaj-ia-huq-keq-deklarohet-si-minister-i-drejtesise/60%Daily2020-07-07 19:07
https://kosovapost.net/81753-2/60%Daily2020-07-07 18:41
https://kosovapost.net/macron-mbeshtet-ministrin-e-ri-te-brendshem-te-hetuar-per-perdhunim/60%Daily2020-07-07 18:42
https://kosovapost.net/vuciq-per-dialogun-askush-nuk-deshiron-te-na-jape-asgje-ata-do-te-na-bejne-presion-per-te-humbur/60%Daily2020-07-07 17:42
https://kosovapost.net/kelmendi-nuk-shkon-me-pase-emrin-selim-e-me-procedu-ligjin-e-martesave-te-gjinise-se-njejte/60%Daily2020-07-07 17:29
https://kosovapost.net/shqiptari-mustafa-sentop-rizgjidhet-ne-krye-te-parlamentit-turk/60%Daily2020-07-07 19:03
https://kosovapost.net/140-paciente-me-covid-19-ne-qkuk-64-ne-oksigjenoterapi-dy-ne-gjendje-te-rende/60%Daily2020-07-07 17:09
https://kosovapost.net/13-viktima-per-24-ore-beogradi-vendos-ore-policore-gjate-vikendit/60%Daily2020-07-07 17:02
https://kosovapost.net/keshilltari-i-kryeministrit-hoti-eshte-i-qarte-perfundimi-i-dialogut-perkon-me-njohje/60%Daily2020-07-07 16:54
https://kosovapost.net/vetevendosje-kerkon-qe-hoti-dhe-zemaj-te-raportojne-rreth-pandemise/60%Daily2020-07-07 16:11
https://kosovapost.net/haxhi-avdyli-thote-se-ka-deputete-te-tjere-te-ldkse-qe-jane-infektuar-por-nuk-e-kane-bere-publike/60%Daily2020-07-07 15:55
https://kosovapost.net/momenti-i-fundit-per-miratimin-e-ligjit-per-pandemine/60%Daily2020-07-07 15:41
https://kosovapost.net/lutfi-haziri-godet-hotin-dhe-zemajn-per-masat-anti-covid-19-thote-se-po-punojne-ne-panik/60%Daily2020-07-07 16:07
https://kosovapost.net/mjeku-shqiptar-i-infektuar-me-covid-19-tregon-per-ditet-e-kaluar-ne-spital-jeta-dhe-vdekja-e-kishin-kufirin-me-te-holle-se-fija-e-perit/60%Daily2020-07-07 15:16
https://kosovapost.net/reagon-vullnetarja-e-klinikes-infektive-per-konkursin-e-ministrise-se-shendetesise-thote-se-u-perjashtuan-nga-lista-e-aplikanteve/60%Daily2020-07-07 14:46
https://kosovapost.net/haradinaj-takon-ambasadorin-italian-mora-mbe%cc%88shtetjen-e-plote%cc%88-te%cc%88-orlandos-pe%cc%88r-proceset-integruese-te%cc%88-kosove%cc%88s/60%Daily2020-07-07 14:44
https://kosovapost.net/rukiqi-pandemia-do-tia-humbe-kosoves-10-mije-vende-te-punes/60%Daily2020-07-07 14:29
https://kosovapost.net/murati-qeveria-te-shkurtoje-shpenzimet-e-asfaltit-dhe-te-ekzekutoje-pagesat-prej-170-euro/60%Daily2020-07-07 14:26
https://kosovapost.net/harrojeni-kosin-keto-jane-produktet-e-vetme-qe-duhet-ti-vini-mbi-lekure-ne-rast-se-jeni-djegur-ne-plazh/60%Daily2020-07-07 14:19
https://kosovapost.net/genc-prelvukaj-se-shpejti-sjell-lek-i-madh-kenga-godet-meshkujt-e-paedukate-biznesmenet-e-trafikantet/60%Daily2020-07-07 14:13
https://kosovapost.net/vide-sela-kumanoves-se-pamposhtur-i-kam-borxh-nje-jete/60%Daily2020-07-07 14:02
https://kosovapost.net/edona-llalloshi-realizon-remaken-e-kenges-dada-do-ta-shes/60%Daily2020-07-07 13:58
https://kosovapost.net/brenda-24-oreve-te-fundit-konfirmohen-299-raste-te-reja-me-covid-19-ne-serbi-humbin-jeten-13-persona/60%Daily2020-07-07 13:52
https://kosovapost.net/takimi-i-nisur-ne-1130-ka-perfunduar-por-ende-ska-njoftim-se-cfare-folen-hoti-e-macron/60%Daily2020-07-07 13:46
https://kosovapost.net/pese-te-vdekur-dhe-120-raste-te-reja-me-covid-19-ne-maqedoni-te-veriut/60%Daily2020-07-07 13:44
https://kosovapost.net/selimi-konfirmon-se-se-bashku-me-ministren-haradinaj-vizitojne-presheven-2/60%Daily2020-07-07 13:34
https://kosovapost.net/zemaj-pershendet-shkarkimin-e-basri-sejdiut-paralajmeron-veprime-te-tjera/60%Daily2020-07-07 13:32
https://kosovapost.net/elbasan-shoshaj-i-ftuari-i-radhes-i-speciales/60%Daily2020-07-07 13:17
https://kosovapost.net/ne-qkuk-po-trajtohen-140-raste-me-covid-19/60%Daily2020-07-07 13:04
https://kosovapost.net/danimarka-nuk-rekomandon-qytetaret-per-udhetim-ne-kosove-vend-me-rrezikshmeri-per-perhapjen-e-covid-19-2/60%Daily2020-07-07 13:00
https://kosovapost.net/rina-balaj-dhe-sin-boy-publikojne-kengen-e-re-tokyo/60%Daily2020-07-07 12:53
https://kosovapost.net/lansohet-videoklipi-i-kenges-emocionale-i-cry-nga-usher/60%Daily2020-07-07 12:50
https://kosovapost.net/proteste-me-9-korrik-me-99-persona/60%Daily2020-07-07 12:46
https://kosovapost.net/gjiko-denohet-me-gjobe-per-armembajtje-pa-leje/60%Daily2020-07-07 12:32
https://kosovapost.net/ikshp-ja-ben-thirrje-per-kujdes-per-te-moshuarit-dhe-semuret-kronik-deri-ne-shuarjen-e-plote-te-covid-19/60%Daily2020-07-07 12:27
https://kosovapost.net/formohet-trupa-koordinuese-per-inspektime-per-zbatimin-e-masave-te-qeverise-kunder-coronavirusit/60%Daily2020-07-07 12:20
https://kosovapost.net/kosova-eshte-ne-pozite-te-pafavorshme-per-ta-vazhduar-dialogun-me-serbine/60%Daily2020-07-07 12:12
https://kosovapost.net/lumir-abdixhiku-rezulton-pozitiv-me-covid-19/60%Daily2020-07-07 12:09
https://kosovapost.net/zemaj-flet-per-shoqeruesit-e-pacienteve-me-covid-19-ne-infektive-a-lejohen-apo-jo-prezenca-e-tyre/60%Daily2020-07-07 11:51
https://kosovapost.net/shtyhet-gara-e-ciklizmit-ne-ferizaj-shkaku-i-situates-epidemiologjike/60%Daily2020-07-07 11:40
https://kosovapost.net/mustafa-bajrami-urgjentisht-ti-kthehemi-vetvetes-jo-jo-e-humbem-edhe-ate-pak-qe-na-ka-mbetur-ne-dore/60%Daily2020-07-07 11:16
https://kosovapost.net/labi-ka-reaguar-rreth-rikthimit-te-masave-per-mbrojtje-nga-covid-19-derisa-po-ndihmon-njerezit-ne-nevoje/60%Daily2020-07-07 10:56
https://kosovapost.net/bislimi-kryeministrit-kukull-hotit-dhe-juristit-te-tij-situata-me-covid-19-iu-ka-dalur-nga-kontrolli/60%Daily2020-07-07 11:01
https://kosovapost.net/bislimi-perballja-me-pandemine-jashte-kontrollit/60%Daily2020-07-07 11:06
https://kosovapost.net/ahmeti-prishtina-eshte-e-fokusuar-ne-testet-serologjike/60%Daily2020-07-07 10:25
https://kosovapost.net/murtezaj-pritja-e-hotit-nga-macroni-takimi-i-nivelit-me-te-larte-ne-10-vitet-e-fundit-per-nje-lider-kosovar/60%Daily2020-07-07 10:03
https://kosovapost.net/%e2%80%8bdrejtori-i-shkarkuar-i-shskuk-se-paralajmeron-ankese-ne-inspektorat/60%Daily2020-07-07 10:00
https://kosovapost.net/kerkohet-doreheqja-e-ministrit-te-shendetesise-armend-zemaj/60%Daily2020-07-07 09:56
https://kosovapost.net/sejdiu-pas-shkarkimit-turp-vendimi-i-bordit-jam-krenar-me-punen-time/60%Daily2020-07-07 09:51
https://kosovapost.net/robert-berisha-kengetaret-paguhen-15-mije-euro-per-20-minuta-performance-playback/60%Daily2020-07-07 09:45
https://kosovapost.net/jessica-simpson-feston-pervjetorin-e-gjashte-te-marteses-me-eric-johnson/60%Daily2020-07-07 09:38
https://kosovapost.net/komuna-e-prishtines-publikon-orarin-e-ri-te-autobuseve-urbane/60%Daily2020-07-07 09:27
https://kosovapost.net/dy-viktima-e-74-te-prekur-me-covid-19-ne-shqiperi/60%Daily2020-07-07 09:17
https://kosovapost.net/malisheve-pese-raste-aktive-me-coronavirus/60%Daily2020-07-07 09:08
https://kosovapost.net/stabilizohet-gjendja-ne-24-oret-e-fundit-nuk-eshte-regjistruar-as-edhe-nje-rast-i-ri-me-covid-19-ne-pekin/60%Daily2020-07-07 09:02
https://kosovapost.net/haradinaj-gjermania-ishte-vendimtare-ne-perjashtimin-e-idese-per-ndryshimin-e-kufijve/60%Daily2020-07-07 08:51
https://kosovapost.net/sllaven-bilic-merr-vedat-muriqin-ne-angli/60%Daily2020-07-07 08:44
https://kosovapost.net/wuhani-assesi-te-kendellet-pas-coronavirusit-rrezikohet-nga-nje-krize-e-re-shirat-e-rrembyeshem-vershojne-qytetin/60%Daily2020-07-07 08:39
https://kosovapost.net/shkon-ne-50-numri-i-te-vdekurve-nga-vershimet-ne-japoni-2/60%Daily2020-07-07 08:30
https://kosovapost.net/studimi-spanjoll-hedh-dyshime-mbi-imunitetin-e-tufes/60%Daily2020-07-07 08:21
https://kosovapost.net/vdes-nje-ushtar-amerikan-ne-kosove/60%Daily2020-07-07 08:15
https://kosovapost.net/termet-me-permasa-6-1-ne-indonezi/60%Daily2020-07-07 08:08
https://kosovapost.net/pompeo-po-shqyrtojme-ndalimin-e-tiktok-ut/60%Daily2020-07-07 08:01
https://kosovapost.net/vuciq-i-drejtohet-serbeve-per-dialogun-para-takimit-te-se-dieles-me-hotin/60%Daily2020-07-07 07:38
https://kosovapost.net/twitter-mbyll-llogarite-e-eksperteve-te-rreme-per-lindjen-e-mesme-te-mbeshtetur-nga-eba/60%Daily2020-07-07 07:30
https://kosovapost.net/vetevendosje-shqetesimet-tona-per-shkembim-territoresh-u-vertetuan/60%Daily2020-07-07 07:16
https://kosovapost.net/turqia-kercenon-me-hakmarrje-nese-ndeshkohet-nga-be-ja/60%Daily2020-07-07 06:22
https://kosovapost.net/prishtina-vater-e-covid-19-vetem-sonte-102-raste-pozitive/60%Daily2020-07-06 22:22
https://kosovapost.net/kosova-gjunjezohet-nga-koronavirusi-195-raste-te-reja-ne-24-oret-e-fundit/60%Daily2020-07-06 22:17
https://kosovapost.net/pamje-nga-prizreni-pas-hyrjes-ne-fuqi-te-masave-te-reja-kunder-covid-19/60%Daily2020-07-06 22:15
https://kosovapost.net/81466-2/60%Daily2020-07-06 20:44
https://kosovapost.net/81463-2/60%Daily2020-07-06 20:40
https://kosovapost.net/kelmendi-kryeminister-hoti-ndale-hajnine/60%Daily2020-07-06 20:33
https://kosovapost.net/shpetimi-i-be-se-ne-duart-e-merkelit/60%Daily2020-07-06 20:30
https://kosovapost.net/abazi-qeveria-hoti-perben-rrezik-per-sigurine-kombetare/60%Daily2020-07-06 20:02
https://kosovapost.net/zemaj-thote-se-sot-jane-bere-mbi-400-testime-ka-edhe-nje-kerkese/60%Daily2020-07-06 19:28
https://kosovapost.net/thaci-nuk-i-ndal-vizitat-ja-ku-ishte-sot/60%Daily2020-07-06 19:00
https://kosovapost.net/deputeti-i-ldk-se-kritikon-qeverine-hoti-te-lihen-anash-inatet-politike-dhe-te-shpetohet-jeta-e-qytetareve/60%Daily2020-07-06 18:37
https://kosovapost.net/vdes-nje-83-vjecare-prej-koronavirusit-viktima-e-trete-sot-ne-kosove/60%Daily2020-07-06 18:18
https://kosovapost.net/veseli-romantik-ia-uron-bashkeshortes-ditelindjen/60%Daily2020-07-06 18:22
https://kosovapost.net/nderron-jete-hajrullah-gorani/60%Daily2020-07-06 18:02
https://kosovapost.net/81431-2/60%Daily2020-07-06 17:37
https://kosovapost.net/djathi-i-emigranteve-shqiptare-ne-turqi-pret-te-regjistrohet/60%Daily2020-07-06 17:32
https://kosovapost.net/publikohet-orari-i-javes-se-30-te-ne-superlig-ja-kur-zhvillohet-ndeshja-prishtina-drita/60%Daily2020-07-06 18:39
https://kosovapost.net/familjaret-e-deshmoreve-sot-u-takuan-me-ziadin-selen-ne-selin-e-aleances-per-shqiptaret/60%Daily2020-07-06 17:04
https://kosovapost.net/sejdiu-vendimi-per-shkarkimin-tim-i-padrejte-dhe-politik/60%Daily2020-07-06 17:06
https://kosovapost.net/dialogu-prishtine-beograd-fillon-me-12-korrik-ne-bruksel/60%Daily2020-07-06 16:53
https://kosovapost.net/zekiri-bdi-uzurpatore-dhe-me-duar-te-perlyera-me-gjak-ahmeti-patriot-vetem-ne-zgjedhje/60%Daily2020-07-06 16:32
https://kosovapost.net/hoti-neser-udheton-drejt-parisit-takohet-me-macronin/60%Daily2020-07-06 16:26
https://kosovapost.net/vdes-e-moshuara-nga-gjakova-e-infektuar-me-covid-19/60%Daily2020-07-06 16:11
https://kosovapost.net/sa-do-te-kushtoje-nje-test-per-covid-19-ne-laboratoret-private-pas-licencimit/60%Daily2020-07-06 16:05
https://kosovapost.net/drejtori-i-inspeksionit-ne-prishtine-gjoba-seshte-qellim-ne-vete-por-po-behet-mjet-i-domosdoshem/60%Daily2020-07-06 15:53
https://kosovapost.net/81400-2/60%Daily2020-07-06 15:33
https://kosovapost.net/koronavirusi-prek-edhe-fakultetin-e-mjekesise-disa-profesore-rezultojne-pozitive/60%Daily2020-07-06 15:17
https://kosovapost.net/rektorati-i-up-se-pezullon-punen-nje-zyrtar-doli-pozitiv-me-covid-19/60%Daily2020-07-06 14:58
https://kosovapost.net/vihet-gurthemeli-i-aneksit-te-ri-te-shkolles-ibrahim-rugova-ne-mazgitin-e-eperm/60%Daily2020-07-06 14:45
https://kosovapost.net/nga-neser-66-milione-australiane-futen-ne-karantine/60%Daily2020-07-06 14:33
https://kosovapost.net/pacolli-nuk-fitohen-poena-politik-duke-fajesuar-njeri-tjetrin/60%Daily2020-07-06 14:27
https://kosovapost.net/modelet-kompjuterike-ndihmojne-ne-parashikimin-e-perhapjes-se-pandemise/60%Daily2020-07-06 14:13
https://kosovapost.net/ne-linjen-e-autobusit-serbi-kosove-dogana-parandalon-kontrabanden/60%Daily2020-07-06 14:11
https://kosovapost.net/japonia-do-ta-ndihmoje-kosoven-me-700-mije-dollare-ne-luften-kunder-covid-19/60%Daily2020-07-06 13:56
https://kosovapost.net/australi-adoleshentja-i-ve-flaken-qendres-se-denimit-2/60%Daily2020-07-06 13:53
https://kosovapost.net/pdk-kerkon-gjobe-per-cdo-kend-qe-shkel-rregullat-e-jo-mbyllje-sektoresh-apo-edhe-kufijsh/60%Daily2020-07-06 13:37
https://kosovapost.net/shoferi-i-autobusit-si-le-francezet-te-hyjne-pa-maska-rrihet-per-vdekje/60%Daily2020-07-06 13:16
https://kosovapost.net/spitalet-e-rende-serbia-vendos-shtreter-ne-terren-per-pacientet-me-covid-19/60%Daily2020-07-06 13:14
https://kosovapost.net/infektologu-valbon-krasniqi-emerohet-u-d-i-drejtorit-te-shskukse-pas-shkarkimit-te-sejdiut/60%Daily2020-07-06 13:09
https://kosovapost.net/ambasada-e-shba-se-ne-kosove-covid-19-eshte-i-vertete-bartni-masken-mbani-distancen/60%Daily2020-07-06 13:09
https://kosovapost.net/ikd-kritikon-qasjen-ne-menaxhimin-e-pandemise-qeveria-hoti-ne-kundershtim-me-kushtetuten-vazhdon-miratimin-e-vendimeve/60%Daily2020-07-06 12:58
https://kosovapost.net/shkarkohet-drejtori-i-shskuk-se-basri-sejdiu/60%Daily2020-07-06 12:54
https://kosovapost.net/zvogelohet-nisma-haxhi-shala-kalon-ne-aak/60%Daily2020-07-06 12:49
https://kosovapost.net/mbytet-ne-plazhin-e-durresit-60-vjecari-nga-kosova/60%Daily2020-07-06 12:46
https://kosovapost.net/hoti-udheton-per-ne-paris-neser-takohet-me-presidentin-emmanuel-macron/60%Daily2020-07-06 12:42
https://kosovapost.net/zyrtarisht-shqiptaret-e-lugines-me-tre-deputete-ne-kuvendin-e-serbise/60%Daily2020-07-06 12:16
https://kosovapost.net/ne-qkuk-po-trajtohen-144-paciente-me-covid-19-55-jane-nen-kujdesin-intensiv/60%Daily2020-07-06 12:10
https://kosovapost.net/pas-shtimit-te-rasteve-me-koronavirus-ahmeti-apel-qytetareve-mbani-maskat-dezinfektoni-duart-mbani-distance/60%Daily2020-07-06 12:05
https://kosovapost.net/mf-ja-merr-vendim-per-moskompensim-te-10-per-qindshit-nga-trusti/60%Daily2020-07-06 11:58
https://kosovapost.net/rozana-radi-feston-sot-ditelindjen-ja-sa-vite-i-mbush-ajo/60%Daily2020-07-06 11:53
https://kosovapost.net/veseli-ttherret-konference-per-media/60%Daily2020-07-06 11:53
https://kosovapost.net/covid-19-australia-mbyll-kufijte-per-here-te-pas-pas-100-viteve/60%Daily2020-07-06 11:48
https://kosovapost.net/qeveria-do-ta-shqyrtoje-nismen-e-kuvendit-per-menaxhimin-e-pandemise/60%Daily2020-07-06 11:33
https://kosovapost.net/haradinaj-stublla-bisedoi-me-homologun-nga-malajzia/60%Daily2020-07-06 11:29
https://kosovapost.net/ambasadorja-finlandeze-kritikon-ashper-kosovaret-per-pakujdesine-ndaj-koronavirusin/60%Daily2020-07-06 11:07
https://kosovapost.net/undp-i-dorezoi-qendres-klinike-universitare-te-kosoves-ngarkesen-e-dyte-me-ventilatore/60%Daily2020-07-06 11:04
https://kosovapost.net/kmdlnj-bisedimet-me-serbine-duhet-te-pezullohen/60%Daily2020-07-06 10:58
https://kosovapost.net/manchester-city-pa-motiv-liverpool-kthehet-ne-ndjekje-te-rekordeve-video/60%Daily2020-07-06 10:53
https://kosovapost.net/81293-2/60%Daily2020-07-06 10:48
https://kosovapost.net/kryeministrat-hoti-dhe-vuciqi-me-12-korrik-vazhdojne-dialogun-me-ndermjetesimin-e-be-se/60%Daily2020-07-06 10:44
https://kosovapost.net/kanos-babain-dhe-ish-te-fejuarin-arrestohet-nga-policia/60%Daily2020-07-06 10:37
https://kosovapost.net/ish-trajneri-i-brazilit-dhe-real-madridit-rezulton-pozitiv-me-covid-19/60%Daily2020-07-06 10:35
https://kosovapost.net/covid-19-tri-viktima-dhe-71-raste-te-reja-infektimi-brenda-24-oreve/60%Daily2020-07-06 10:26
https://kosovapost.net/mustafa-tha-se-vendi-ka-nevoje-per-bashkepunim-politik-lvv-e-pdk-thone-se-do-te-mbesin-ne-opozite/60%Daily2020-07-06 10:07
https://kosovapost.net/vdekjet-e-fundit-me-covid-19-policia-po-e-heton-rastin/60%Daily2020-07-06 09:57
https://kosovapost.net/thaci-ngushellon-familjet-e-viktimave-nga-covid-19-kerkon-nga-qytetaret-ti-respektojne-masat/60%Daily2020-07-06 09:40
https://kosovapost.net/shqetesimet-e-gjermanise-rreziqe-dhe-kercenime-hibride-nga-kina/60%Daily2020-07-06 09:40
https://kosovapost.net/400-mesimdhenes-nisen-per-pushime-ne-shqiperi-sbashk-nuk-qan-koken-per-covid-19/60%Daily2020-07-06 09:33
https://kosovapost.net/ikshpk-lehtesimi-i-levizjes-nuk-nenkupton-mosrespektimin-e-rekomandimeve/60%Daily2020-07-06 09:27
https://kosovapost.net/vdes-ne-moshen-91-vjecare-kompozitori-ennio-morricone/60%Daily2020-07-06 09:49
https://kosovapost.net/zemaj-ju-lutemi-respektoni-masat-jo-nga-deshira-por-nga-situata/60%Daily2020-07-06 09:20
https://kosovapost.net/rukiqi-ne-rast-te-mosrespektimit-te-masave-antikoronavirus-do-te-mbyllen-bizneset/60%Daily2020-07-06 09:14
https://kosovapost.net/vdes-nje-person-nga-ethet-hemorragjike-ne-malisheve/60%Daily2020-07-06 09:12
https://kosovapost.net/xhensila-myrtezaj-paralajmeron-bashkepunimin-e-dyte-me-ardian-bujupin/60%Daily2020-07-06 09:01
https://kosovapost.net/ministri-zemaj-respektoni-masat-mosrespektuesit-e-rregullave-do-te-kene-sanksione-ligjore/60%Daily2020-07-06 08:56
https://kosovapost.net/vazhdon-pezullimi-i-punes-ne-qendren-e-regjistrimit-civil-disa-persona-me-covid-19/60%Daily2020-07-06 08:45
https://kosovapost.net/syla-per-covid-19-gjendja-mund-te-perkeqesohet-shume-nese-nuk-ndermirren-masa-rigoroze/60%Daily2020-07-06 08:48
https://kosovapost.net/lajmi-fundit-covid-19-mbyllet-prokuroria-themelore-ne-prishtine/60%Daily2020-07-06 08:12
https://kosovapost.net/greqia-mbylli-kufijte-me-serbine-ja-si-reagon-daciq/60%Daily2020-07-06 07:46
https://kosovapost.net/18-vjecari-qe-i-shenoi-interit-4-vjet-me-pare-zbarkoi-tani-emigrant-ne-sicili/60%Daily2020-07-06 07:43
https://kosovapost.net/manjani-godet-forte-ramen-dhe-thacin/60%Daily2020-07-06 07:35
https://kosovapost.net/keto-jane-vendet-me-me-shume-viktima-nga-covid-19/60%Daily2020-07-06 07:25
https://kosovapost.net/vdes-nga-koronavirusi-mjeku-i-njohur-shqiptar/60%Daily2020-07-06 07:21
https://kosovapost.net/covid-19-ne-bote-536-mije-viktima-dhe-115-milion-te-infektuar/60%Daily2020-07-06 07:15
https://kosovapost.net/evropa-po-distancohet-nga-amerika/60%Daily2020-07-06 07:11
https://kosovapost.net/1531-raste-aktive-me-koronavirus-ne-kosove/60%Daily2020-07-06 07:06
https://kosovapost.net/shqiptarja-nga-prizreni-fiton-mandatin-e-deputetes-per-here-e-trete-ne-kroaci/60%Daily2020-07-06 07:04
https://kosovapost.net/kalendari-historik-6-korrik/60%Daily2020-07-06 06:57
https://kosovapost.net/tete-kolegje-nuk-akreditohen-tri-prej-tyre-do-te-mbyllen/60%Daily2020-07-06 06:41
https://kosovapost.net/riorganizim-i-dialogut-per-heqjen-e-diskutimit-per-territore/60%Daily2020-07-06 06:37
https://kosovapost.net/pas-kater-muajsh-sot-rinisi-punen-transporti-publik/60%Daily2020-07-06 06:34
https://kosovapost.net/selimi-nuk-eshte-vetem-covid-19-qe-te-na-tregoje-se-cfare-qeverie-te-dobet-kemi/60%Daily2020-07-06 06:29
https://kosovapost.net/kanye-west-kandidon-per-president-te-shba-se/60%Daily2020-07-06 06:23
https://kosovapost.net/kina-drejton-gishtin-nga-spanja-covid-19-u-shfaq-per-here-te-pare-ne-barcelone/60%Daily2020-07-06 06:19
https://kosovapost.net/kroaci-konservatoret-e-hdz-fitojne-zgjedhjet-parlamentare/60%Daily2020-07-06 06:16
https://kosovapost.net/per-nje-vit-fitoi-te-gjitha-jurgen-klopp-flet-per-te-ardhmen/60%Daily2020-07-06 06:13
https://kosovapost.net/keto-jane-5-arsyet-pse-duhet-te-hani-veze-te-ziera-ne-mengjes/60%Daily2020-07-06 06:10
https://kosovapost.net/nga-sot-me-kufizime-keto-jane-masat-tjera-qe-vendosi-qeveria-hoti/60%Daily2020-07-06 06:06
https://kosovapost.net/moti-sot-dhe-gjate-javes-10/60%Daily2020-07-06 05:59
https://kosovapost.net/%e2%80%8bcakaj-ne-mbrojtje-te-thacit-e-veselit-historia-e-uck-se-nuk-mund-te-njolloset-asnjehere-e-nga-askush/60%Daily2020-07-05 21:55
https://kosovapost.net/keshilltari-i-hotit-kthimi-i-masave-shtrenguese-u-be-pa-deshiren-tone/60%Daily2020-07-05 21:51
https://kosovapost.net/samsung-sjell-veshje-antibakteriale-qe-i-mban-viruset-larg-telefonit-tuaj/60%Daily2020-07-05 21:42
https://kosovapost.net/deshton-city-mposhtet-nga-southampton/60%Daily2020-07-05 21:37
https://kosovapost.net/152-raste-te-reja-me-covid-19-ne-kosove-28-te-sheruar/60%Daily2020-07-05 21:34
https://kosovapost.net/nuk-eshte-vetem-covid19-qe-te-na-tregoje-se-cfare-qeverie-te-dobet-kemi/60%Daily2020-07-05 21:25
https://kosovapost.net/rrahmani-paftyresia-e-ldk-se-nuk-ka-fund/60%Daily2020-07-05 21:20
https://kosovapost.net/shkencetaret-covid-19-transmetohet-permes-ajrit-obsh-duhet-te-ndryshoje-rekomandimet/60%Daily2020-07-05 21:10
https://kosovapost.net/%e2%80%8bzgjedhjet-ne-kroaci-rezultatet-preliminare-tregojne-per-fitore-te-hdz-se/60%Daily2020-07-05 20:56
https://kosovapost.net/trump-per-koronavirusin-99-perqind-e-rasteve-ne-shba-jane-te-pademshme/60%Daily2020-07-05 20:52
https://kosovapost.net/tahiri-masat-e-reja-kufizuese-te-domosdoshme-por-te-demshme-per-ekonomine/60%Daily2020-07-05 20:47
https://kosovapost.net/bulliqi-e-isufi-e-kritikojne-vendimin-e-hotit-per-shkarkim-te-komisionit-per-kufijte/60%Daily2020-07-05 20:35
https://kosovapost.net/bill-gates-nuk-e-kuptoj-pse-njerezit-nuk-mbajne-maska/60%Daily2020-07-05 20:18
https://kosovapost.net/mbi-11-4-milione-te-infektuar-me-koronavirusi-ne-bote/60%Daily2020-07-05 19:50
https://kosovapost.net/kapen-mbi-77-mije-franga-zvicerane-ne-morine-policia-tregon-se-si-i-kishte-fshehur-27-vjecarja/60%Daily2020-07-05 19:33
https://kosovapost.net/e-moshuara-hidhet-nga-ndertesa-ne-prishtine/60%Daily2020-07-05 19:04
https://kosovapost.net/zyrtare-masat-e-reja-anti-covid-hyjne-ne-fuqi-nga-neser/60%Daily2020-07-05 18:54
https://kosovapost.net/vdes-edhe-nje-person-i-prekur-me-covid-19-ne-kosove/60%Daily2020-07-05 18:37
https://kosovapost.net/perfundon-procesi-i-votimit-ne-kroaci-keto-jane-rezultatet-e-exit-pollit/60%Daily2020-07-05 18:11
https://kosovapost.net/kurti-zgjedhjet-jane-e-vetmja-zgjidhje/60%Daily2020-07-05 17:59
https://kosovapost.net/a-do-te-kthehet-moti-i-nxehte-ky-eshte-parashikimi-per-kete-jave/60%Daily2020-07-05 17:33
https://kosovapost.net/mbyllen-kafete-dhe-restorantet-pas-ores-21-reagon-shoqata-e-gastronomeve/60%Daily2020-07-05 16:57
https://kosovapost.net/81097-2/60%Daily2020-07-05 18:12
https://kosovapost.net/sindikata-e-infermiereve-mirepret-masat-shtese-te-qeverise-se-kosoves-kunder-covid-19/60%Daily2020-07-05 16:12
https://kosovapost.net/thaci-kete-pasdite-viziton-familjen-alushani/60%Daily2020-07-05 16:05
https://kosovapost.net/greqia-do-te-mbyll-kufijte-per-serbet/60%Daily2020-07-05 15:43
https://kosovapost.net/mjeku-nga-tetova-nderroj-jete-nga-kovid-19/60%Daily2020-07-05 15:36
https://kosovapost.net/81083-2/60%Daily2020-07-05 15:20
https://kosovapost.net/kalendari-historik-5-korrik/60%Daily2020-07-05 15:13
https://kosovapost.net/maqedoni-e-veriut-shtate-te-vdekur-dhe-115-raste-te-reja-me-covid-19/60%Daily2020-07-05 14:58
https://kosovapost.net/qeveria-mblidhet-ne-ora-1800-per-te-vendosur-masa-te-reja-anti-covid/60%Daily2020-07-05 14:49
https://kosovapost.net/ne-infektive-dyshohet-qe-dikush-qellimisht-e-ndali-oksigjenin-ku-gjate-asaj-kohe-vdiqen-4-persona/60%Daily2020-07-05 14:40
https://kosovapost.net/rregulla-te-reja-gastronomia-nga-sonte-mbyllet-ne-ora-21-00/60%Daily2020-07-05 15:13
https://kosovapost.net/nagavci-gjendja-ka-dalur-krejtesisht-jashte-kontrollit/60%Daily2020-07-05 14:01
https://kosovapost.net/6-trupat-e-te-vdekurve-ne-kliniken-infektive-dergohen-per-obduksion/60%Daily2020-07-05 13:45
https://kosovapost.net/hoti-do-te-shtojme-kapacitetet-mjekesore-te-testimit-dhe-perdorim-spitalet-private/60%Daily2020-07-05 13:30
https://kosovapost.net/kosova-kthen-oren-policore-dhe-mbylle-lokalet-gjate-nates/60%Daily2020-07-05 13:09
https://kosovapost.net/lajmi-i-fundit-qeveria-merr-vendim-kufizohet-levizja-e-lire-ne-keto-komuna/60%Daily2020-07-05 13:00
https://kosovapost.net/reagon-ish-ministri-kosova-rreshqiti-nga-nje-storie-suksesi-ne-shembullin-e-deshtimit/60%Daily2020-07-05 12:40
https://kosovapost.net/ministri-qe-nuk-e-merr-vdekjen-seriozisht/60%Daily2020-07-05 12:26
https://kosovapost.net/alarmon-doktorri-pleurat-sejdiu-po-genjejne-nivel-pas-niveli-situata-eshte-nen-kolaps/60%Daily2020-07-05 12:10
https://kosovapost.net/edhe-nje-viktime-nga-koronavirusi-shkon-ne-5-numri-i-te-vdekurve-ne-kliniken-infektive-qe-nga-mesnata/60%Daily2020-07-05 11:55
https://kosovapost.net/mourinho-thote-se-do-te-thyeje-rregullat-e-covid-19-per-nje-arsye-interesante/60%Daily2020-07-05 11:22
https://kosovapost.net/qeveria-hoti-po-na-con-ne-katastrofe/60%Daily2020-07-05 11:25
https://kosovapost.net/virologu-keshilltar-i-presidentes-se-ke-se-thote-se-pandemia-e-covid-sapo-ka-filluar/60%Daily2020-07-05 11:06
https://kosovapost.net/lajmi-i-fundit-afer-30-persona-te-konfirmuar-me-covid-19-ne-prokurorine-themelore-ne-prishtine/60%Daily2020-07-05 10:56
https://kosovapost.net/ldk-ja-kerkon-te-kthehen-masat-pas-vdekjeve-te-fundit/60%Daily2020-07-05 10:44
https://kosovapost.net/infermieri-i-klinikes-infektive-ka-kete-lutje-per-qytetaret/60%Daily2020-07-05 10:39
https://kosovapost.net/rritja-e-numrit-te-vdekjeve-me-covid-19-dyshohet-se-deshtoi-sistemi-i-oksigjenit-ne-infektive/60%Daily2020-07-05 10:30
https://kosovapost.net/armend-zemaj-dhe-naser-ramadani-arrijne-ne-infektive/60%Daily2020-07-05 10:26
https://kosovapost.net/egjipt-denohet-me-15-vjet-burg-aktivisti-politik-liberal-ahmed-douma/60%Daily2020-07-05 10:17
https://kosovapost.net/obsh-numer-rekord-i-personave-te-infektuarve-nga-koronavirusi-ne-bote/60%Daily2020-07-05 10:07
https://kosovapost.net/nxirren-disa-trupa-te-pajete-nga-infektiva/60%Daily2020-07-05 10:03
https://kosovapost.net/serbia-shpall-gjendje-te-jashtezakonshme-ne-10-qytete-per-shkak-te-covid-19/60%Daily2020-07-05 09:44
https://kosovapost.net/i-prekuri-me-covid-19-nga-prishtina-tregon-se-cfare-perjetoj-gjate-nates-se-mbremshme/60%Daily2020-07-05 09:28
https://kosovapost.net/vdes-nje-70-vjecar-nga-mitrovica-vajza-e-tij-thote-qe-nuk-i-dhane-oksigjen/60%Daily2020-07-05 09:18
https://kosovapost.net/vetem-nga-mesnata-edhe-kater-te-vdekur-me-covid-19/60%Daily2020-07-05 09:01
https://kosovapost.net/ne-kroaci-sot-mbahen-zgjedhjet-parlamentare/60%Daily2020-07-05 08:45
https://kosovapost.net/ministria-e-arsimit-del-me-kete-njoftim-per-maturantet/60%Daily2020-07-05 08:08
https://kosovapost.net/reperi-i-njohur-amerikan-i-hyne-gares-per-president/60%Daily2020-07-05 08:02
https://kosovapost.net/kosova-ne-alarm-nga-covid-19-hoti-mbledh-sot-kreret-shendetesor/60%Daily2020-07-05 07:56
https://kosovapost.net/e-shtuna-e-zeze-ne-kosove-8-te-vdekur-e-178-te-infektuar-nga-covid-19/60%Daily2020-07-05 07:52
https://kosovapost.net/gjermania-shenon-vetem-dy-viktima-te-covid-19-per-24-ore/60%Daily2020-07-05 07:43
https://kosovapost.net/ikshp-thirrje-qytetareve-ju-lutemi-mbane-masken-shpetojeni-veten-dhe-te-afermit-tuaj/60%Daily2020-07-05 07:36
https://kosovapost.net/policia-rrethon-kliniken-infektive-te-qkuk-se/60%Daily2020-07-05 07:27
https://kosovapost.net/shkon-ne-8-numri-i-viktimave-ne-kosove-nga-covid19-brenda-24-oreshit/60%Daily2020-07-04 22:47
https://kosovapost.net/178-raste-te-reja-me-covid-19-ne-kosove-te-shtunen/60%Daily2020-07-04 22:25
https://kosovapost.net/perplasje-mes-turqise-dhe-frances/60%Daily2020-07-04 21:57
https://kosovapost.net/uje-me-xhenxhefil-receta-fantastike-mijevjecare-per-te-djegur-dhjamin-permiresuar-tretjen-dhe-largimin-e-dhimbjeve-te/60%Daily2020-07-04 21:46
https://kosovapost.net/i-infektuar-me-koronavirus-humb-jeten-sportisti-shqiptar-ne-moshen-38-vjec/60%Daily2020-07-04 21:38
https://kosovapost.net/tigri-siberian-vret-kujdestaren-ne-kopshtin-zoologjik-te-zurich/60%Daily2020-07-04 21:32
https://kosovapost.net/foto-te-gjithe-mjeket-qe-kane-humbur-betejen-me-covid-19/60%Daily2020-07-04 21:16
https://kosovapost.net/hapet-hoteli-prej-ari-nga-muret-te-ushqimi/60%Daily2020-07-04 21:07
https://kosovapost.net/bolton-shkembimi-territorial-nuk-ishte-ideja-ime-ja-kush-e-kerkoi-nga-kosova-e-serbia/60%Daily2020-07-04 21:01
https://kosovapost.net/qeveria-e-kosoves-ndricohet-me-ngjyrat-e-flamurit-amerikan/60%Daily2020-07-04 20:44
https://kosovapost.net/nje-djale-nga-zvicra-ben-tatuazh-portretin-e-afrona-dikes/60%Daily2020-07-04 20:31
https://kosovapost.net/veseli-viziton-nenen-e-heroit-afrim-zhitia/60%Daily2020-07-04 20:17
https://kosovapost.net/gjinia-e-qytetareve-holandeze-nuk-do-te-permendet-me-ne-karten-e-tyre-te-identitetit/60%Daily2020-07-04 20:06
https://kosovapost.net/chelsea-synon-te-kthehet-ne-top-katershe-me-fitore-kunder-watfordit-formacionet/60%Daily2020-07-04 19:56
https://kosovapost.net/vjosa-osmani-i-drejtohet-me-nje-kerkese-qeverise-hoti/60%Daily2020-07-04 19:52
https://kosovapost.net/tre-te-plagosurit-ne-hallaq-te-lipjanit-ne-gjendje-kritike-2/60%Daily2020-07-04 19:42
https://kosovapost.net/tre-te-plagosurit-ne-hallaq-te-lipjanit-ne-gjendje-kritike/60%Daily2020-07-04 19:31
https://kosovapost.net/haxhiu-reagon-pas-rritjes-se-viktimave-nga-covid-19-nuk-po-e-shohim-as-angazhimin-me-te-vogel-te-qeverise-2/60%Daily2020-07-04 19:19
https://kosovapost.net/haxhiu-reagon-pas-rritjes-se-viktimave-nga-covid-19-nuk-po-e-shohim-as-angazhimin-me-te-vogel-te-qeverise/60%Daily2020-07-04 19:15
https://kosovapost.net/tahiri-dy-bashkeqytetare-me-covid-19-kane-vdekur-ky-24-oresh-ishte-me-tragjiku/60%Daily2020-07-04 19:03
https://kosovapost.net/dite-rekorde-me-raste-te-reja-me-koronavirus-ne-bote/60%Daily2020-07-04 18:55
https://kosovapost.net/thaci-vazhdon-vizitat-te-familjet-e-deshmoreve-e-martireve-te-luftes-se-fundit/60%Daily2020-07-04 18:36
https://kosovapost.net/isa-mustafa-konfirmon-se-pdk-ja-mund-te-futet-ne-qeveri/60%Daily2020-07-04 18:24
https://kosovapost.net/veteranet-e-uck-se-reagojne-pasi-veseli-kerkoi-anulimin-e-protestes-se-9-korrikut/60%Daily2020-07-04 17:57
https://kosovapost.net/dr-fauci-eshte-mjaft-e-qarte-se-shba-nuk-po-shkon-ne-drejtimin-e-duhur-per-te-kontrolluar-perhapjen-e-coronavirusit/60%Daily2020-07-04 17:46
https://kosovapost.net/haxhiu-situata-me-koronavirus-po-rendohet-kjo-qeveri-me-mosveprim-ia-ka-kthyer-shpinen-qytetareve/60%Daily2020-07-04 17:27
https://kosovapost.net/paralajmeron-analisti-nese-pdk-do-te-behet-pjese-e-qeverise-hoti-kjo-do-ta-priste-partine-e-kadri-veselit/60%Daily2020-07-04 17:08
https://kosovapost.net/avokati-i-gjuhet-armend-zemajt-mjaft-me-lutje-e-rekomandime-koti-jemi-ne-meshiren-e-zotit/60%Daily2020-07-04 16:50
https://kosovapost.net/shkon-ne-mbi-10-mije-numri-i-te-vdekurve-nga-covid-19-ne-rusi/60%Daily2020-07-04 16:37
https://kosovapost.net/6-te-vdekur-te-shtunen-nga-koronavirusi-ne-kosove/60%Daily2020-07-04 16:08
https://kosovapost.net/vdiq-edhe-nje-i-infektuar-me-koronavirus/60%Daily2020-07-04 15:55
https://kosovapost.net/shba-qellohet-per-vdekje-nje-oficer-policie-ne-ohio/60%Daily2020-07-04 15:45
https://kosovapost.net/valon-prestreshi-sherohet-nga-covid-19/60%Daily2020-07-04 15:26
https://kosovapost.net/dhjetera-te-vdekur-nga-vershimet-ne-japoni/60%Daily2020-07-04 15:12
https://kosovapost.net/hoti-e-domosdoshme-te-kaloje-buxheti-ne-kuvend-per-ti-perkrahur-bujqit/60%Daily2020-07-04 14:22
https://kosovapost.net/quni-perjetesisht-krenar-qe-kemi-perkrah-shba-ne-mikun-me-te-madh-tonin-djepin-e-demokracise/60%Daily2020-07-04 14:13
https://kosovapost.net/shba-dhe-be-me-qasje-te-ndryshme-ndaj-dialogut-njohje-apo-normalizimi-i-marredhenieve/60%Daily2020-07-04 13:55
https://kosovapost.net/sela-ahmeti-per-18-vite-nuk-mundi-te-jete-kryeminister-i-shqiptareve/60%Daily2020-07-04 13:40
https://kosovapost.net/pse-po-ikentruri-i-kosoves/60%Daily2020-07-04 13:49
https://kosovapost.net/yuri-kim-bashkon-politiken-shqiptare-rama-basha-dhe-meta-bashke-ne-festen-e-pavaresise-se-shba-ve/60%Daily2020-07-04 13:25
https://kosovapost.net/per-2-ore-ne-shqiperi-nga-kosova-hyje-kosova-hyjne-8-mije-qytetare/60%Daily2020-07-04 13:10
https://kosovapost.net/tri-arsye-perse-duhet-te-hani-me-shume-arra/60%Daily2020-07-04 13:05
https://kosovapost.net/presidenti-i-brazilit-refuzon-ligjin-per-mbajtjen-e-maskave/60%Daily2020-07-04 12:55
https://kosovapost.net/ne-novi-pazar-edhe-dy-te-vdekur-te-hospitalizuar-209-persona-me-koronavirus/60%Daily2020-07-04 12:40
https://kosovapost.net/kmdlnj-denon-fjalorin-lincues-te-gani-kocit/60%Daily2020-07-04 12:35
https://kosovapost.net/kater-persona-me-covid-19-me-gjendje-te-rende-ne-infektive/60%Daily2020-07-04 12:30
https://kosovapost.net/tolghan-i-blen-makinen-super-luksoze-me-almeda-abazit-foto/60%Daily2020-07-04 12:24
https://kosovapost.net/sekuestrohen-mbi-31-mije-euro-ne-rinas-ja-kujt-iu-gjeten-policia-jep-detajet/60%Daily2020-07-04 12:21
https://kosovapost.net/punetore-shendetesore-ngritin-flamurin-amerikan-ne-sheshin-bill-clinton-video/60%Daily2020-07-04 12:03
https://kosovapost.net/plagoset-nje-person-ne-mushtisht-te-suharekes/60%Daily2020-07-04 11:59
https://kosovapost.net/ahmeti-eshte-koha-qe-nje-shqiptar-te-udheheqe-qeverine-e-maqedonise-se-veriut/60%Daily2020-07-04 11:57
https://kosovapost.net/qeveria-nuk-harton-dokumentet-lidhur-me-ligjin-per-prishtinen-komuna-thote-se-ka-nevoje-per-policine-e-vet/60%Daily2020-07-04 11:54
https://kosovapost.net/ministrja-haradinaj-stublla-per-4-korrikun-flamuri-amerikan-do-te-valoje-perhere-mbi-shtetin-e-kosoves/60%Daily2020-07-04 11:50
https://kosovapost.net/trump-revolucioni-kulturor-i-krahut-te-majte-eshte-i-dizajnuar-qe-te-rrezoje-revolucionin-amerikan/60%Daily2020-07-04 11:32
https://kosovapost.net/ne-ferizaj-nje-person-theret-me-thike/60%Daily2020-07-04 11:15
https://kosovapost.net/abrashi-secila-rruge-e-re-qe-ndertohet-do-te-kete-shtegun-e-ciklizmit/60%Daily2020-07-04 11:09
https://kosovapost.net/policia-jep-detaje-per-tragjedine-ne-lipjan/60%Daily2020-07-04 11:05
https://kosovapost.net/plagoset-ne-kopshtin-e-saj-nje-grua-ne-ferizaj/60%Daily2020-07-04 11:00
https://kosovapost.net/kryetari-mustafa-dita-e-pavaresise-se-shba-ve-moment-kthese-per-historine-boterore/60%Daily2020-07-04 10:53
https://kosovapost.net/marreveshja-perfundimtare-me-serbine-e-pamundur-ne-kete-faze/60%Daily2020-07-04 10:50
https://kosovapost.net/mbytet-ne-det-nje-76-vjecar-nga-gjakova/60%Daily2020-07-04 10:45
https://kosovapost.net/a-beri-veper-penale-kryeministri-hoti-ne-paraqitjen-e-tij-publike/60%Daily2020-07-04 10:43
https://kosovapost.net/fillon-kampanja-srebrenica-25-se-bashku-kunder-virusit-te-mohimit/60%Daily2020-07-04 10:35
https://kosovapost.net/qeveria-hoti-harton-strategji-ne-leter-kunder-korrupsionit-per-ta-shmangur-berjen-e-ligjit-vetting/60%Daily2020-07-04 10:27
https://kosovapost.net/kryeministri-hoti-prezanton-pakon-e-rimekembjes-ekonomike/60%Daily2020-07-04 10:28
https://kosovapost.net/ky-eshte-fruti-qe-forcon-imunitetin-dhe-permiresoni-tretjen/60%Daily2020-07-04 10:18
https://kosovapost.net/merkel-i-pranon-kritikat-me-ne-fund-ve-masken-foto/60%Daily2020-07-04 10:14
https://kosovapost.net/juve-jep-bernardeskin-per-milik-ose-do-hedhe-syte-nga-dzeko/60%Daily2020-07-04 10:10
https://kosovapost.net/ministri-maqedonas-filipce-kufijte-mbesin-te-hapur/60%Daily2020-07-04 10:07
https://kosovapost.net/ministri-zemaj-urime-dita-e-pavaresise%cc%88-amerike%cc%88/60%Daily2020-07-04 10:02
https://kosovapost.net/vuciq-per-deklaraten-e-hotit-per-piken-doganore-ne-durres-jam-ngopur-me-marrezite-e-tyre/60%Daily2020-07-04 09:37
https://kosovapost.net/menaxhimi-me-pandemine-ministrat-franceze-nen-hetime/60%Daily2020-07-04 09:34
https://kosovapost.net/e-perqeshin-per-dhembet-ja-si-u-pergjigjet-arbana-osmani-foto/60%Daily2020-07-04 09:28
https://kosovapost.net/kurti-per-4-korrikun-shteti-i-kosoves-dhe-kombi-shqiptar-i-bashkohen-sot-festes-se-popullit-dhe-institucioneve-te-shba-ve/60%Daily2020-07-04 09:24
https://kosovapost.net/covid-1967-raste-te-reja-ne-24-oret-e-fundit-humbin-jeten-dy-te-moshuara-ne-shqiperi/60%Daily2020-07-04 09:17
https://kosovapost.net/kosnett-qendruam-bashke-per-ta-bere-kosoven-te-pavarur/60%Daily2020-07-04 09:03
https://kosovapost.net/arrestohet-mes-746-te-dyshuarve-shqiptari-ne-angli-operacioni-ndiqet-nga-ministrja-e-brendshme-detajet/60%Daily2020-07-04 08:57
https://kosovapost.net/dita-e-pavaresise-trumpi-i-ashper-se-permend-pandemine/60%Daily2020-07-04 08:37
https://kosovapost.net/auditori-gjen-shkelje-serioze-ne-prokurimin-e-shskuk-se/60%Daily2020-07-04 08:32
https://kosovapost.net/masa-kunder-terrorit-ne-internet/60%Daily2020-07-04 08:31
https://kosovapost.net/kim-amerikanet-e-shqiptaret-te-bashkuar/60%Daily2020-07-04 08:19
https://kosovapost.net/osmani-ne-pervjetorin-e-pavaresise-se-shba-ve-miqesia-me-ameriken-reference-e-perhershme-e-kosoves/60%Daily2020-07-04 08:12
https://kosovapost.net/atleti-peson-ndryshime-drastike-pas-infektimit-me-koronavirus-foto/60%Daily2020-07-04 08:05
https://kosovapost.net/prej-shqiptarit-te-pare-ne-amerike-deri-te-pavaresia-e-kosoves/60%Daily2020-07-04 08:00
https://kosovapost.net/thaci-ne-pervjetorin-e-pavaresise-se-shba-se-populli-i-kosoves-eshte-perjetesisht-falenderues-per-mbeshtetjen-amerikane/60%Daily2020-07-04 07:39
https://kosovapost.net/alegri-i-thote-jo-ofertes-se-borusia-dortmundit/60%Daily2020-07-04 07:29
https://kosovapost.net/guvernatori-i-bqk-se-renia-ekonomike-mund-te-shkoje-deri-ne-11-per-qind-nese-ska-veprim-nga-shteti/60%Daily2020-07-04 07:26
https://kosovapost.net/covid-19-rikthehet-ne-veneto-te-italise-rastet-e-reja-vijne-nga-ballkani/60%Daily2020-07-04 07:21
https://kosovapost.net/kryeministri-hoti-urime-4-korriku-amerike/60%Daily2020-07-04 07:18
https://kosovapost.net/shba-feston-pavaresine-mes-vrullit-per-te-hequr-simbolet-e-trashegimise-pro-skllaverise/60%Daily2020-07-04 07:15
https://kosovapost.net/kishte-hequr-dore-nga-pensioni-por-tash-miliarderi-po-kerkon-2-7-milione-franga/60%Daily2020-07-04 07:08
https://kosovapost.net/per-shkak-te-koronavirusit-rreth-700-mije-euro-humbje-ne-trafikun-urban/60%Daily2020-07-04 07:01
https://kosovapost.net/shtyrja-e-provimit-te-matures-sfide-perup-ne/60%Daily2020-07-04 06:58
https://kosovapost.net/presidenti-meta-ne-emer-te-shqiptareve-uron-trumpin-dhe-popullin-amerikan-gezuar-4-korrikun/60%Daily2020-07-04 06:55
https://kosovapost.net/%e2%80%8bshtetet-e-bashkuara-te-amerikes-festojne-sot-4-korrikun-diten-e-pavaresise/60%Daily2020-07-04 06:47
https://kosovapost.net/shifra-dramatike-10-vendet-me-te-goditura-nga-koronavirusi/60%Daily2020-07-04 06:36
https://kosovapost.net/haradinaj-uron-pavaresine-e-shba-se-4-korriku-eshte-bere-dite-feste-edhe-per-shqiptaret-qe-nga-viti-1999/60%Daily2020-07-04 06:33
https://kosovapost.net/covid-19-529-mije-viktima-dhe-11-milion-te-infektuar-ne-bote/60%Daily2020-07-04 06:25
https://kosovapost.net/a-po-largohet-messi-nga-barcelona/60%Daily2020-07-04 06:22
https://kosovapost.net/nese-keni-keto-simptoma-ne-trup-mos-i-injoroni-kurre/60%Daily2020-07-04 06:20
https://kosovapost.net/moti-sot-dhe-gjate-javes-9/60%Daily2020-07-04 06:14
https://kosovapost.net/anglia-heq-karantinen-per-disa-vende-jo-per-qytetaret-e-kosove/60%Daily2020-07-03 21:33
https://kosovapost.net/policia-nis-hetimet-ndaj-gani-kocit-per-gjuhen-lincuese/60%Daily2020-07-03 21:25
https://kosovapost.net/komisioni-i-ndihmes-shteterore-evidenton-shkelje-nga-ministria-e-zhvillimit-ekonomik/60%Daily2020-07-03 21:13
https://kosovapost.net/ministrat-franceze-nen-hetime-rreth-menaxhimit-te-pandemise/60%Daily2020-07-03 21:06
https://kosovapost.net/pas-gashit-edhe-tre-deputete-te-ldk-se-te-infektuar-me-coronavirus/60%Daily2020-07-03 20:57
https://kosovapost.net/hoti-duhet-ndermarre-veprime-ndaj-gjuhes-helmuese-ne-kosove/60%Daily2020-07-03 20:49
https://kosovapost.net/veliaj-shumica-e-linjave-urbane-te-henen-ne-pune-kush-nuk-del-i-hiqet-licenca/60%Daily2020-07-03 20:40
https://kosovapost.net/nje-foshnje-dymuajshe-ne-shqiperi-me-covid-19-gjendja-e-saj-eshte-e-mire/60%Daily2020-07-03 20:35
https://kosovapost.net/nje-moskoordinim-mes-be-se-dhe-shba-se-mund-te-ndikoje-ne-marreveshjen-finale-kosove-serbi/60%Daily2020-07-03 20:18
https://kosovapost.net/edhe-nje-deputet-i-ldk-se-infektohet-me-covid-19/60%Daily2020-07-03 20:10
https://kosovapost.net/ky-eshte-qyteti-me-me-se-shumti-raste-te-reja-me-koronavirus-sot-ne-kosove/60%Daily2020-07-03 20:07
https://kosovapost.net/nje-73-vjecar-nga-kosova-mbytet-ne-bregdetin-shqiptar/60%Daily2020-07-03 19:51
https://kosovapost.net/114-raste-me-koronavirus-sot-ne-kosove-117-te-sheruar/60%Daily2020-07-03 19:33
https://kosovapost.net/vetem-pese-dite-pushim-per-mjeket-e-infermieret/60%Daily2020-07-03 19:28
https://kosovapost.net/shkon-ne-58-numri-i-te-vdekurve-nga-covid-19-ne-kosove/60%Daily2020-07-03 19:24
https://kosovapost.net/gani-kocit-i-vjen-nje-goditje-nga-ish-ambasadori-gjerman/60%Daily2020-07-03 19:58
https://kosovapost.net/thaci-viziton-familjen-e-vasfije-krasniqi-goodman/60%Daily2020-07-03 18:15
https://kosovapost.net/i-sheruari-nga-koronavirusi-para-tre-muajve-njofton-se-ka-dale-pozitiv-perseri/60%Daily2020-07-03 17:49
https://kosovapost.net/pasi-ska-dasma-labi-merr-nje-vendim-befasues/60%Daily2020-07-03 17:43
https://kosovapost.net/erdogan-shnderrimi-i-ajasofjas-ne-xhami-eshte-ceshtje-e-brendshme-e-turqise/60%Daily2020-07-03 17:39
https://kosovapost.net/nasim-haradinaj-gjykata-speciale-fton-edhe-nje-veteran-te-uck-se/60%Daily2020-07-03 17:10
https://kosovapost.net/hoti-pasi-pranoi-celesin-e-qytetit-ne-tirane-u-ndjeva-shume-i-nderuar/60%Daily2020-07-03 16:54
https://kosovapost.net/zevendeskryeministri-tahiri-qeveria-hoti-ska-iniciative-per-zhberjen-e-speciales/60%Daily2020-07-03 16:49
https://kosovapost.net/ne-kamenice-eshte-sheruar-nje-80-vjecar-qe-ishte-prekur-nga-covid-19/60%Daily2020-07-03 16:18
https://kosovapost.net/rushiti-emerimi-i-46-zevendesministrave-barre-e-madhe-per-buxhetin/60%Daily2020-07-03 16:09
https://kosovapost.net/hoti-pas-takimit-me-meten-mora-mbeshtetjen-per-proceset-politike-qe-po-kalon-kosova/60%Daily2020-07-03 15:55
https://kosovapost.net/pas-kthimit-ne-angli-kosovaret-do-te-duhet-te-veteizolohen-per-14-dite/60%Daily2020-07-03 15:33
https://kosovapost.net/maqedonia-nuk-e-mbyll-kufirin-me-kosoven/60%Daily2020-07-03 15:20
https://kosovapost.net/paralajmeron-haziri-do-te-nderhyjne-inspektoret-ne-organizimet-me-muzike-mbi-50-persona/60%Daily2020-07-03 14:57
https://kosovapost.net/ministri-i-mti-se-u-jep-shprese-dasmoreve/60%Daily2020-07-03 14:26
https://kosovapost.net/maqedoni-7-viktima-dhe-165-raste-te-reja-me-covid-19/60%Daily2020-07-03 14:19
https://kosovapost.net/haradinaj-ne-diten-e-ditelindjes-ka-disa-fjale-per-ata-qe-e-uruan/60%Daily2020-07-03 13:37
https://kosovapost.net/mohamed-salah-nuk-e-harron-vendlindjen-ben-nje-tjeter-gjest-shembullor/60%Daily2020-07-03 13:32
https://kosovapost.net/specialja-ia-dergon-ftesen-edhe-nje-ish-luftetari-te-uck-se/60%Daily2020-07-03 13:31
https://kosovapost.net/kim-jong-un-lavderohet-per-luften-kunder-coronavirusit-ne-detaje-e-kemi-planifikuar-parandalimin-e-perhapjes-se-virusit/60%Daily2020-07-03 13:28
https://kosovapost.net/familja-e-ish-presidentit-rugova-beson-ne-pafajesine-e-thacit-dhe-veselit/60%Daily2020-07-03 13:35
https://kosovapost.net/kryekuvendarja-osmani-falenderon-japonine-per-ndihmat-ne-perballimin-e-pandemise/60%Daily2020-07-03 13:24
https://kosovapost.net/macron-emeron-jean-castex-kryeminister-te-frances/60%Daily2020-07-03 13:18
https://kosovapost.net/avdullah-hoti-pritet-ne-takim-ne-tirane-nga-kryeparlamentari-gramoz-ruci/60%Daily2020-07-03 13:14
https://kosovapost.net/arta-do-ua-ndreq-diten-me-kete-foto-ne-jaht/60%Daily2020-07-03 13:24
https://kosovapost.net/xhensila-e-ardian-bujupi-serish-bashke-i-zbulon-byzylyku-mijera-eurosh/60%Daily2020-07-03 13:05
https://kosovapost.net/haziri-eshte-ndaluar-muzika-live-dhe-ahengje-ne-restorante-e-kafiteri/60%Daily2020-07-03 12:56
https://kosovapost.net/ofertat-dhe-pakot-ma-tmira-nvend-zgjidhni-telkos/60%Daily2020-07-03 13:06
https://kosovapost.net/qeveria-ska-pare-per-ti-bere-pagesat-e-dyta-per-punetoret/60%Daily2020-07-03 12:44
https://kosovapost.net/policia-kerkon-ndihmen-e-qytetareve-per-ta-arrestuar-kete-person/60%Daily2020-07-03 12:18
https://kosovapost.net/kryeministri-hoti-pritet-edhe-nga-presidenti-meta-2/60%Daily2020-07-03 12:04
https://kosovapost.net/ky-eshte-41-vjecari-qe-mbeti-i-vrare-ne-lipjan/60%Daily2020-07-03 12:03
https://kosovapost.net/osmani-falenderon-japonine-per-ndihmat-ne-perballimin-e-pandemise/60%Daily2020-07-03 12:00
https://kosovapost.net/instituti-i-studimeve-nderkombetare-ne-shqiperi-ne-mbeshtetje-te-thacit-2/60%Daily2020-07-03 11:46
https://kosovapost.net/ne-mitrovice-leshohet-per-trajtimin-e-pacienteve-me-covid-19-reparti-i-pediatrise/60%Daily2020-07-03 11:45
https://kosovapost.net/bik-pranoi-nje-donacion-me-pajisje-mbrojtese-nga-komiteti-nderkombetar-i-kryqit-te-kuq/60%Daily2020-07-03 11:30
https://kosovapost.net/krup-i-thirrje-per-kujdes-ndaj-rrjetit-te-kanalizimit/60%Daily2020-07-03 11:17
https://kosovapost.net/ministrja-haradinaj-falenderon-maldivet-per-perkrahjen-e-kosoves/60%Daily2020-07-03 11:05
https://kosovapost.net/a-do-te-behet-pdk-ja-pjese-e-qeverise-deklarohet-kryeministri-hoti/60%Daily2020-07-03 10:55
https://kosovapost.net/rama-ironizon-me-kurtin-ku-do-ta-conin-marreveshjen-sekrete-ne-bagazhin-e-makines/60%Daily2020-07-03 10:46
https://kosovapost.net/ne-turqi-fillon-procesi-gjyqesor-per-vrasjen-e-jamal-khashoggi-20-zyrtare-saudite-akuzohen-per-vdekjen-e-gazetarit/60%Daily2020-07-03 10:42
https://kosovapost.net/rama-pyetet-nese-kerkoi-qe-pdk-ja-te-perfshihet-ne-qeveri-nuk-jam-aq-i-zgjuar-qe-nga-tirana-te-jap-mend-si-te-qeveriset-kosova/60%Daily2020-07-03 10:38
https://kosovapost.net/hoti-jam-ne-kontakt-me-ambasadorin-grenell-per-caktimin-e-dates-per-rifillim-te-dialogut-me-serbine/60%Daily2020-07-03 10:29
https://kosovapost.net/mbahet-takimi-kunder-trafikimit-te-armeve-te-vogla-dhe-te-lehta-ne-ballkanin-perendimor/60%Daily2020-07-03 10:23
https://kosovapost.net/ne-qkuk-po-trajtohen-141-raste-me-koronavirus/60%Daily2020-07-03 10:18
https://kosovapost.net/rama-pas-takimit-me-hotin-turp-per-be-ne-qe-ende-i-mbane-peng-qytetaret-e-kosoves-per-mos-heqjen-e-vizave/60%Daily2020-07-03 10:13
https://kosovapost.net/numri-i-madh-i-zevendesministrave-ne-qeverine-hoti-ldk-nuk-i-permbahet-zotimit-per-dy-zv-ministra-per-ministri/60%Daily2020-07-03 10:08
https://kosovapost.net/si-te-lehtesoni-jeten-e-perditshme-4-keshilla/60%Daily2020-07-03 09:54
https://kosovapost.net/rritet-bilanci-ne-shqiperi-edhe-tri-viktima-nga-coronavirusi-90-raste-te-reja-gjate-24-oreve-te-fundit/60%Daily2020-07-03 09:40
https://kosovapost.net/geti-ka-ditelindjen-ja-si-e-uron-marina-foto/60%Daily2020-07-03 09:38
https://kosovapost.net/shpallet-gjendja-e-jashtezakonshme-ne-beograd-shkaku-i-koronavirusit/60%Daily2020-07-03 09:20
https://kosovapost.net/diaspora-thyen-rekord-me-parate-e-derguara-gjate-pandemise-ne-kosove/60%Daily2020-07-03 09:14
https://kosovapost.net/te-dhenat-e-obsh-se-per-nje-dite-regjistrohen-me-shume-se-176-mije-raste-te-reja-me-covid-19-ne-bote-numri-i-pergjithshem-shkon-me-mbi-10-5-milione/60%Daily2020-07-03 09:09
https://kosovapost.net/me-rastin-e-139-vjetorit-te-vdekjes-se-hoxhe-hasan-tahsini-kontributi-patriotik-i-tij/60%Daily2020-07-03 09:14
https://kosovapost.net/detaje-te-reja-nga-tragjedia-ne-lipjan/60%Daily2020-07-03 08:53
https://kosovapost.net/vuciq-i-prere-te-njohim-pavaresine-e-kosoves-harrojeni/60%Daily2020-07-03 08:44
https://kosovapost.net/dorehiqet-kryeministri-i-frances/60%Daily2020-07-03 09:10
https://kosovapost.net/kryeministri-hoti-filloi-viziten-ne-tirane-pritet-me-ceremoni-zyrtare-nga-homologu-rama/60%Daily2020-07-03 08:33
https://kosovapost.net/i-dehur-gjuan-me-arme-policia-arreston-tre-persona-ne-viti/60%Daily2020-07-03 08:12
https://kosovapost.net/kapet-ne-flagrance-duke-vjedhur-atletet-e-banoreve-arrestohet-i-dyshuari-nga-prishtina/60%Daily2020-07-03 08:03
https://kosovapost.net/osmani-zgjedhjet-te-mbahen-sa-me-shpejt/60%Daily2020-07-03 07:59
https://kosovapost.net/e-dhimbshme-vdes-ne-moshe-te-re-punonjesi-i-rtk-se-foto/60%Daily2020-07-03 07:51
https://kosovapost.net/covid-19-40-shtete-amerikane-me-infeksione-ne-rritje/60%Daily2020-07-03 07:46
https://kosovapost.net/covid-19-gjermania-regjistron-446-raste-te-reja/60%Daily2020-07-03 07:34
https://kosovapost.net/80409-2/60%Daily2020-07-03 07:27
https://kosovapost.net/gjuajte-me-arme-ne-lipjan-nje-i-vdekur/60%Daily2020-07-03 08:01
https://kosovapost.net/shba-ja-e-shqetesuar-per-ushtrimet-ushtarake-kinez/60%Daily2020-07-03 07:09
https://kosovapost.net/prizreni-miraton-vendimin-per-anetaresim-ne-unionin-e-bashkive-shqiptare-ne-rajon/60%Daily2020-07-03 07:02
https://kosovapost.net/kalendari-historik-3-korrik/60%Daily2020-07-03 06:58
https://kosovapost.net/komisioni-per-semundje-infektive-sot-vendos-per-regjim-kufitar-me-serbine-dhe-kosoven/60%Daily2020-07-03 06:53
https://kosovapost.net/manchester-city-mundi-kampionin-e-premier-league-liverpoolin-me-4-gola/60%Daily2020-07-03 06:51
https://kosovapost.net/shba-bie-mbeshtetja-e-evangjelisteve-per-presidentin-trump/60%Daily2020-07-03 06:48
https://kosovapost.net/kryeministri-hoti-tregon-se-si-anulua-takimi-ne-shba-pas-aktakuzes-se-speciales/60%Daily2020-07-03 07:05
https://kosovapost.net/borxhi-i-ministrise-se-mjedisit-per-shpronesime-31-5-milione-euro/60%Daily2020-07-03 06:42
https://kosovapost.net/qeveria-mund-te-zgjerohet-edhe-me-pdk-ne-pas-ngritjes-se-aktakuzave/60%Daily2020-07-03 06:32
https://kosovapost.net/ne-shba-u-hoq-statuja-e-christopher-columbus-nga-qyteti-qe-u-emerua-me-emrin-tij/60%Daily2020-07-03 06:33
https://kosovapost.net/fituesit-e-lotarise-amerikane-ndjehen-te-mashtruar-nga-urdheri-i-presidentit-trump/60%Daily2020-07-03 06:26
https://kosovapost.net/zbulohet-paga-e-majme-qe-do-te-perfitoje-sane-te-bajerni/60%Daily2020-07-03 06:22
https://kosovapost.net/keto-jane-perfitimet-shendetesore-nese-hani-mjalte-me-arra/60%Daily2020-07-03 06:19
https://kosovapost.net/kryeministri-hoti-sot-ne-tirane-takon-lideret-shteterore-dhe-politike/60%Daily2020-07-03 06:12
https://kosovapost.net/moti-sot-dhe-neser-14/60%Daily2020-07-03 06:08
https://kosovapost.net/gjednj-franca-trajtoi-ne-menyre-cnjerezore-azilkerkuesit/60%Daily2020-07-02 21:11
https://kosovapost.net/presidenca-tha-se-mandati-i-tij-ne-kosove-ka-perfunduar-reagon-eulex/60%Daily2020-07-02 21:06
https://kosovapost.net/agron-demi-shihjani-prioritetet-qeverise-hoti/60%Daily2020-07-02 20:55
https://kosovapost.net/afrim-gashi-ne-diber-bashke-me-ne-ne-keto-zgjedhje-eshte-edhe-albin-kurti-dhe-vetevendosje/60%Daily2020-07-02 20:50
https://kosovapost.net/sllovenia-heq-kroacine-francen-dhe-republiken-ceke-nga-lista-e-vendeve-epidemiologjikisht-te-sigurta/60%Daily2020-07-02 20:40
https://kosovapost.net/3-raste-te-reja-me-koronavirus-ne-kosove-sherohen-63-paciente-te-tjere/60%Daily2020-07-02 20:27
https://kosovapost.net/shba-ja-po-shqyrtojme-opsionin-e-nderhyrjes-ushtarake-ndaj-iranit/60%Daily2020-07-02 20:22
https://kosovapost.net/mbetet-ne-fuqi-vendimi-i-malit-te-zi-kosovaret-smund-te-hyjne-pa-testin-per-covid-19/60%Daily2020-07-02 19:45
https://kosovapost.net/ky-eshte-moti-per-dy-ditet-e-ardhshme-3/60%Daily2020-07-02 19:29
https://kosovapost.net/veseli-takon-prinderit-e-hashim-thacit-i-quan-prinder-te-vellait-nga-lufta/60%Daily2020-07-02 19:01
https://kosovapost.net/thaci-vazhdon-vizitat-ne-drenice-bashke-me-lushtakun-ne-oden-e-familjes-demaj/60%Daily2020-07-02 18:17
https://kosovapost.net/kush-jane-46-zevendesministrat-e-qeverise-hoti/60%Daily2020-07-02 18:08
https://kosovapost.net/kurti-shqiptaret-neper-breza-jane-mundur-per-pavaresi-dhe-shtetformim-2-korriku-e-deshmon-kete/60%Daily2020-07-02 17:41
https://kosovapost.net/balaj-bisedon-me-kosnetin-per-procesin-e-dialogut-kosove-serbi/60%Daily2020-07-02 17:26
https://kosovapost.net/maqedonia-e-veriut-vendos-neser-nese-do-te-mbyll-serish-kufijte-me-kosoven/60%Daily2020-07-02 17:08
https://kosovapost.net/kush-kthehet-ne-zvicer-nga-kosova-duhet-te-vetizolohet/60%Daily2020-07-02 16:53
https://kosovapost.net/a-ka-standarde-te-dyfishta-per-klube-te-nates-reagojne-pronaret/60%Daily2020-07-02 16:33
https://kosovapost.net/mpjd-apel-diaspores-kujdes-gjate-kalimit-neper-serbi/60%Daily2020-07-02 16:12
https://kosovapost.net/haradinaj-stublla-takoi-koordinatoren-pe%cc%88r-zhvillim-te%cc%88-okb-se%cc%88-ne%cc%88-kosove%cc%88/60%Daily2020-07-02 15:57
https://kosovapost.net/jordania-ia-dergon-kosoves-nje-aeroplan-ndihma-mjekesore-per-luften-kunder-covid-19-tahiri-i-pret-ne-aeroportin-e-tiranes/60%Daily2020-07-02 15:49
https://kosovapost.net/konfuzion-ne-pikat-kufitare-greqia-nuk-lejon-as-tranzitin-e-shtetasve-te-huaj/60%Daily2020-07-02 15:41
https://kosovapost.net/shba-regjistron-rekord-me-raste-ditore-me-covid-19/60%Daily2020-07-02 15:31
https://kosovapost.net/grupet-rivale-palestineze-bashkojne-forcat-kunder-planit-izraelit-te-aneksimit/60%Daily2020-07-02 15:28
https://kosovapost.net/tunizia-mbeshtet-zgjidhjen-politike-ne-libi/60%Daily2020-07-02 15:16
https://kosovapost.net/ne-aeroportin-e-stambollit-u-hap-qender-testimi-per-covid-19-percktohet-cmimi/60%Daily2020-07-03 13:03
https://kosovapost.net/ministria-e-jashtme-ka-kete-kerkese-per-mergimtaret-qe-kalojne-per-serbi/60%Daily2020-07-02 14:35
https://kosovapost.net/shijo-rivieren-turke-me-oferta-shume-te-lira-fibula-hap-dyert-rezervo-qysh-tani-me-vetem-259/60%Daily2020-07-02 14:30
https://kosovapost.net/shqiperia-kthen-nga-morina-ne-serbi-miell-e-lengje-qe-nuk-plotesonin-kerkesat-ligjore/60%Daily2020-07-02 14:18
https://kosovapost.net/lumezi-dhe-havolli-diskutojne-per-fuqizimin-e-luftes-kunder-korrupsionit/60%Daily2020-07-02 13:58
https://kosovapost.net/organizatat-e-dala-nga-lufta-protestojne-me-9-korrik/60%Daily2020-07-02 13:52
https://kosovapost.net/mustafa-deklarata-kushtetuese-e-2-korrikut-gurthemel-i-shtetesise-dhe-pavaresise-se-kosoves/60%Daily2020-07-02 13:50
https://kosovapost.net/abbott-e-rendesishme-qe-institucionet-e-kosoves-te-kene-njerezit-e-duhur-ne-postet-kyce/60%Daily2020-07-02 13:47
https://kosovapost.net/maqedonia-diskuton-neser-per-mbylljen-eventuale-me-kosoven-dhe-serbine/60%Daily2020-07-02 13:37
https://kosovapost.net/ambasadori-gjerman-irritohet-nga-mosrespektimi-i-masave-neper-kafene/60%Daily2020-07-02 13:34
https://kosovapost.net/ambasada-e-austrise-del-me-nje-njoftim-te-rendesishem/60%Daily2020-07-02 13:31
https://kosovapost.net/kryeministri-hoti-neser-ne-tirane-kjo-eshte-agjenda/60%Daily2020-07-02 13:27
https://kosovapost.net/lugina-e-presheves-shqiptaret-do-ti-kene-tre-deputete-ne-kuvendin-e-serbise/60%Daily2020-07-02 13:22
https://kosovapost.net/kryeministri-hoti-bisedoi-me-kancelarin-e-austrise-sebastian-kurz/60%Daily2020-07-02 13:19
https://kosovapost.net/vdes-babai-i-heroit-afrim-zhitia-pas-dy-muajsh-qe-i-vdic-djali/60%Daily2020-07-02 13:06
https://kosovapost.net/drejtori-i-qkuk-se-thirrje-qytetareve-virusin-mos-e-shihni-si-bestytni-por-permbajuni-rekomandimeve/60%Daily2020-07-02 13:01
https://kosovapost.net/e-infektuara-me-covid-19-arratiset-nga-spitali-i-gjakoves/60%Daily2020-07-02 12:21
https://kosovapost.net/gjykata-lejon-publikimin-e-librit-te-mbeses-se-trumpit/60%Daily2020-07-02 12:17
https://kosovapost.net/polici-ne-aeroportin-e-majamit-godet-me-grusht-gruan-afriko-amerikane/60%Daily2020-07-02 12:14
https://kosovapost.net/shba-shenon-rekord-ditor-me-mbi-50-mije-raste-te-reja-me-covid-19/60%Daily2020-07-02 11:53
https://kosovapost.net/rusia-deshton-ne-prodhimin-e-aeroplaneve-luftarak-te-gjenerates-se-peste-su-57/60%Daily2020-07-02 11:27
https://kosovapost.net/ambasada-e-malit-te-zi-kerkon-hapjen-e-kufirit-me-kosoven/60%Daily2020-07-02 11:23
https://kosovapost.net/pacolli-kosova-pa-diaspore-eshte-si-nje-ore-pa-bateri/60%Daily2020-07-02 11:18
https://kosovapost.net/haradinaj-kerkon-lirimin-e-nezir-mehmetajt-serbia-po-i-shkel-ligjet-nderkombetare/60%Daily2020-07-02 11:12
https://kosovapost.net/80208-2/60%Daily2020-07-02 11:15
https://kosovapost.net/80205-2/60%Daily2020-07-02 11:13
https://kosovapost.net/fakte-psikologjike-per-njohjen-e-vetes/60%Daily2020-07-02 10:59
https://kosovapost.net/tuna-vjen-me-ndryshe-ne-imazhet-e-reja-rremben-vemendje-me-dukjen-e-vecante/60%Daily2020-07-02 10:57
https://kosovapost.net/kercenohet-permes-twitterit-vjosa-osmani/60%Daily2020-07-02 10:50
https://kosovapost.net/gjendje-alarmante-ne-rusi-regjistrohen-7000-raste-te-reja-me-koronavirus-ne-24-ore/60%Daily2020-07-02 10:47
https://kosovapost.net/haziri-kbi-dhe-imamet-e-gjilanit-kane-deshmuar-per-vendosmerine-e-tyre-ne-luftimin-e-covid-19/60%Daily2020-07-02 10:40
https://kosovapost.net/zjarri-ia-perfshine-shtallen-digjet-nje-lope-dhe-lendohen-dy-persona/60%Daily2020-07-02 10:36
https://kosovapost.net/ternava-apel-imameve-hytbja-e-xhumase-mos-te-zgjase-me-shume-se-10-minuta-respektoni-masat/60%Daily2020-07-02 10:26
https://kosovapost.net/80183-2/60%Daily2020-07-02 10:20
https://kosovapost.net/osmani-deklarata-e-2-korrikut-akti-me-te-cilin-kosova-spranoi-ti-nenshtrohej-hegjemonise-2/60%Daily2020-07-02 10:09
https://kosovapost.net/deklarata-e-2-korrikut-e%cc%88shte%cc%88-akt-themeltar-i-shtete%cc%88sise%cc%88-sone%cc%88/60%Daily2020-07-02 09:57
https://kosovapost.net/komuna-e-prishtines-largon-terrasat-e-kafiterive-pritet-me-reagime-nga-pronaret/60%Daily2020-07-02 09:41
https://kosovapost.net/haradinaj-stublla-2-korriku-i-vitit-1990-shenon-date-kthese-kombetare/60%Daily2020-07-02 09:42
https://kosovapost.net/grabitje-me-arme-ne-podujeve/60%Daily2020-07-02 09:33
https://kosovapost.net/ministri-selimi-lufta-kunder-korrupsionit-patriotizmi-i-kohes-sone-2/60%Daily2020-07-02 09:33
https://kosovapost.net/covid-19-tre-te-vdekur-ne-24-oret-e-fundit-ne-shqiperi/60%Daily2020-07-02 09:10
https://kosovapost.net/grenelli-se-shpejti-cakton-daten-e-re-te-takimit-ne-shtepine-e-bardhe/60%Daily2020-07-02 09:04
https://kosovapost.net/behet-inaugurimi-i-zyrave-te-reja-te-bqk-se/60%Daily2020-07-02 08:55
https://kosovapost.net/krup-i-ben-apel-te-mos-keqperdoret-ujit-i-pijshem-tregon-se-si-ta-kurseni/60%Daily2020-07-02 08:48
https://kosovapost.net/gjuajtje-me-arme-mes-dy-grupeve-ne-prishtine/60%Daily2020-07-02 08:46
https://kosovapost.net/kosova-pranon-donacion-nga-be-6-mije-teste-dhe-67-mije-maska/60%Daily2020-07-02 09:02
https://kosovapost.net/afer-3-mije-raste-me-covid-19-ne-kosove-1-mije-293-aktive/60%Daily2020-07-02 08:30
https://kosovapost.net/shba-zyrtaret-me-te-larte-te-zbulimit-do-te-informojne-kongresin-per-pagesat-e-dyshuara-ruse/60%Daily2020-07-02 09:12
https://kosovapost.net/gent-hazizi-godet-ashper-ermal-mamaqin-te-mos-vetequhet-kineast/60%Daily2020-07-02 08:04
https://kosovapost.net/hoti-deklarata-e-2-korrikut-akt-themeltare-per-historine-e-re-te-kosoves/60%Daily2020-07-02 07:59
https://kosovapost.net/brenda-dy-jave-qeveria-me-projektligj-per-terheqjen-e-parave-te-trustit/60%Daily2020-07-02 07:57
https://kosovapost.net/80122-2/60%Daily2020-07-02 07:53
https://kosovapost.net/kalendari-historik-2-korrik/60%Daily2020-07-02 07:48
https://kosovapost.net/babai-mbyt-aksidentalisht-femijen-e-tij-me-traktor-ne-mamushe-2/60%Daily2020-07-02 07:41
https://kosovapost.net/hapet-pishina-e-germise/60%Daily2020-07-02 07:32
https://kosovapost.net/obsh-ja-nis-paralajmerim-te-ri-rreth-perhapjes-se-koronavirusit-2/60%Daily2020-07-02 07:25
https://kosovapost.net/kryeministri-hoti-do-te-shkoje-sot-ne-shqiperi/60%Daily2020-07-02 06:50
https://kosovapost.net/30-vjet-nga-eksodi-i-shqiptareve-rama-koha-per-ta-kuptuar-cmimin-e-lirise-video/60%Daily2020-07-02 06:37
https://kosovapost.net/shqiperia-me-moton-turistike-pusho-shqip/60%Daily2020-07-02 06:33
https://kosovapost.net/80091-2/60%Daily2020-07-02 06:31
https://kosovapost.net/heldt-ne-fokus-do-te-jene-pandemia-dialogu-me-serbine-dhe-liberalizimi-i-vizave/60%Daily2020-07-02 06:25
https://kosovapost.net/shansi-i-angela-merkelit-per-te-gdhendur-te-ardhmen-e-be-se/60%Daily2020-07-02 06:22
https://kosovapost.net/covid-19-shba-shenon-rekord-te-ri-te-rasteve-ditore/60%Daily2020-07-02 06:16
https://kosovapost.net/aktakuza-e-speciales-nuk-e-ndal-dialogun/60%Daily2020-07-02 06:14
https://kosovapost.net/80078-2/60%Daily2020-07-02 06:08
https://kosovapost.net/milani-ben-gabim-te-pafalshem-ndaj-spal-video/60%Daily2020-07-02 06:04
https://kosovapost.net/truri-i-njeriut-mund-ti-ze-4-7-miliarde-libra-dhjetefish-me-shume-sesa-qe-ishte-supozuar/60%Daily2020-07-02 05:57
https://kosovapost.net/moti-sot-96/60%Daily2020-07-02 05:51
https://kosovapost.net/ministria-e-jashtme-ndricon-flamurin-e-gjermanise-dhe-te-be-se-ne-objektin-e-saj/60%Daily2020-07-01 21:53
https://kosovapost.net/lajmi-i-fundit-ne-fundjave-mali-i-zi-hap-kufirin-me-kosoven/60%Daily2020-07-01 20:59
https://kosovapost.net/ministri-i-drejtesise-konfirmimi-i-aktakuzave-e-dobeson-rolin-e-kosoves-ne-dialog/60%Daily2020-07-01 20:39
https://kosovapost.net/ishin-ne-vijen-e-pare-te-luftes-ndaj-covid-19-mjeket-kerkojne-paga-shtese-pasi-u-rrezua-ligji-i-pagave/60%Daily2020-07-01 20:23
https://kosovapost.net/koci-per-rastin-thaci-veseli-rasti-i-pare-qe-publikohen-emrat-pa-u-konfirmuar-aktakuza/60%Daily2020-07-01 20:07
https://kosovapost.net/mberrin-ne-54-numri-i-te-vdekurve-nga-koronavirusi-ne-kosove/60%Daily2020-07-01 19:45
https://kosovapost.net/113-raste-me-koronavirus-sot-ne-kosove-67-te-tjere-rezultojne-te-sheruar/60%Daily2020-07-01 19:40
https://kosovapost.net/%e2%80%8bvon-cramon-shpreson-per-nje-marreveshje-kosove-serbi-ne-vjeshte/60%Daily2020-07-01 19:32
https://kosovapost.net/%e2%80%8bharadinaj-stublla-falenderon-ambasadorin-e-turqise-per-perkrahjen-e-kosoves/60%Daily2020-07-01 19:11
https://kosovapost.net/sot-shenohet-30-vjetori-i-deklarates-se-2-korrikut-1990/60%Daily2020-07-01 19:03
https://kosovapost.net/kryeministri-hoti-emeron-fisnik-osmanin-keshilltar-politik-per-rini/60%Daily2020-07-01 18:43
https://kosovapost.net/thaci-viziton-prinderit-e-heroit-rasim-kicina/60%Daily2020-07-01 18:20
https://kosovapost.net/palmer-me-bene-nuk-jemi-rivale-mbetemi-te-angazhuar-ne-normalizimin-e-marredhenieve-kosove-serbi/60%Daily2020-07-01 17:53
https://kosovapost.net/serbia-i-ngre-aktakuze-nezir-mehmetajt-me-dyshimin-per-krime-lufte/60%Daily2020-07-01 17:48
https://kosovapost.net/ministri-zemaj-flet-per-testimet-tregon-sa-u-realizuan-per-25-dite/60%Daily2020-07-01 17:34
https://kosovapost.net/si-pritet-te-jete-moti-ne-kosove-gjate-korrikut/60%Daily2020-07-01 17:14
https://kosovapost.net/flet-pacienti-i-prekur-me-covid-19-i-shtrire-ne-infektive-kujdesuni-per-familjet-te-mbeshtetet-stafi-mjekesor/60%Daily2020-07-01 17:09
https://kosovapost.net/nenkryetari-i-kuvendit-te-kosoves-pozitiv-me-covid-19/60%Daily2020-07-01 16:47
https://kosovapost.net/osmani-uron-gjermanine-per-kryesimin-e-be-se/60%Daily2020-07-01 16:26
https://kosovapost.net/haxhiu-vendimi-i-denimit-me-kusht-dhe-jo-me-burgim-i-grabovcit-eshte-djegie-e-drejtesise/60%Daily2020-07-01 16:04
https://kosovapost.net/ky-eshte-deputeti-i-infektuar-me-koronavirus/60%Daily2020-07-01 15:58
https://kosovapost.net/albin-kurti-uroj-elez-biberajn-per-emerimin-e-ushtruesit-te-detyres-se-drejtorit-te-zerit-te-amerikes/60%Daily2020-07-01 15:36
https://kosovapost.net/qeveria-hoti-do-ti-kete-15-ministri-dhe-40-zevendesministra-2/60%Daily2020-07-01 15:10
https://kosovapost.net/paralajmerim-moslejimi-i-dasmave-do-te-ngrit-zerin-e-60-mije-personave/60%Daily2020-07-01 15:00
https://kosovapost.net/dy-zyrtare-ne-mpb-infektohen-me-covid-19-pezullohet-puna-ne-dy-qendra/60%Daily2020-07-01 14:50
https://kosovapost.net/testimi-per-koronavirus-ne-kuvend-keshtu-dolen-rezultatet-e-deputeteve-te-kuvendit/60%Daily2020-07-01 14:19
https://kosovapost.net/shembet-rruga-prizren-prevall-nga-neser-ndalohet-qarkullimi-2/60%Daily2020-07-01 14:16
https://kosovapost.net/kater-viktima-dhe-120-raste-te-reja-me-koronavirus-ne-maqedonine-e-veriut/60%Daily2020-07-01 14:06
https://kosovapost.net/austria-nuk-lejon-hyrjen-e-ballkanasve-video/60%Daily2020-07-01 14:04
https://kosovapost.net/bullgaria-shtyn-situaten-e-emergjences/60%Daily2020-07-01 14:00
https://kosovapost.net/hoti-zotohet-se-shume-shpejte-do-procedohet-ligji-per-paga-ne-kuvend/60%Daily2020-07-01 13:54
https://kosovapost.net/mbi-100-paciente-te-shtrire-ne-infektive-qkuk-ja-ka-kete-kapacitet/60%Daily2020-07-01 13:43
https://kosovapost.net/be-i-jep-ndihme-kosoves-shtreter-dhe-maska/60%Daily2020-07-01 13:23
https://kosovapost.net/kryeqytetin-e-bllokon-covid-19-a-ka-rrezik-per-karantine/60%Daily2020-07-01 13:20
https://kosovapost.net/publikohet-rezultati-i-deputeteve-qe-kishin-kontakte-me-arben-gashin/60%Daily2020-07-01 13:11
https://kosovapost.net/sekretarja-e-qeverise-se-kosoves-pozitiv-me-covid-19/60%Daily2020-07-01 12:54
https://kosovapost.net/anulohen-vendimet-e-ish-ministrit-konjufca-per-ambasadoret/60%Daily2020-07-01 12:52
https://kosovapost.net/haradinaj-stublla-kryesimi-i-gjermanise-me-bashkimin-evropian-shenon-moment-kthese-per-kosoven/60%Daily2020-07-01 12:46
https://kosovapost.net/denohet-me-burg-adem-grabovci/60%Daily2020-07-01 12:24
https://kosovapost.net/lajmi-i-fundit-edhe-nje-viktime-nga-koronavirusi-vdes-63-vjecari-nga-gjilani/60%Daily2020-07-01 11:59
https://kosovapost.net/pronaret-e-hoteleve-do-te-protestojne-sot-para-qeverise/60%Daily2020-07-01 11:41
https://kosovapost.net/pdk-tregon-se-a-do-behet-pjese-e-qeverise-pas-aktakuzes-ndaj-thacit-e-veselit/60%Daily2020-07-01 11:33
https://kosovapost.net/reagon-bspk-ndaj-anulimit-te-ligjit-te-pagave-thone-se-do-te-kete-trazira/60%Daily2020-07-01 11:09
https://kosovapost.net/kete-vendim-merr-qeveria-per-cermonite-mortore/60%Daily2020-07-01 10:52
https://kosovapost.net/per-modernizimin-e-rrjetit-energjetik-ne-prishtine-keds-deri-tani-ka-investuar-mbi-17-milion-euro/60%Daily2020-07-01 10:40
https://kosovapost.net/qeveria-merr-vendim-masa-te-reja-nga-sot/60%Daily2020-07-01 10:29
https://kosovapost.net/dialogu-ska-alternative-thote-hoti-po-punoj-per-ta-kompozuar-nje-ekip-qe-do-ta-kryesoj-une/60%Daily2020-07-01 10:06
https://kosovapost.net/kroacia-heq-masen-e-vetizolimit-per-qytetaret-e-kosoves-dhe-te-tre-vendeve-te-tjera/60%Daily2020-07-01 09:41
https://kosovapost.net/dy-viktima-te-reja-nga-covid-19-ne-shqiperi-45-raste-te-reja-me-infeksion/60%Daily2020-07-01 09:34
https://kosovapost.net/messi-shenon-golin-e-700-te-ne-karriere/60%Daily2020-07-01 09:16
https://kosovapost.net/ky-eshte-shteti-me-asnje-rast-me-covid-19-ne-48-oret-e-fundit/60%Daily2020-07-01 09:09
https://kosovapost.net/paralajmerimi-i-sbashk-ut-pas-vendimit-te-kushtetueses-presim-qe-institucionet-ti-ulin-tensionet/60%Daily2020-07-01 09:04
https://kosovapost.net/kali-gomar-shkumbin-demaliaj-nuk-duron-fyerjet-largohet-nga-debati-ne-rtk/60%Daily2020-07-01 08:57
https://kosovapost.net/kalendari-historik-1-korrik/60%Daily2020-07-01 08:49
https://kosovapost.net/vajza-e-kadarese-zgjidhet-zv-presidente-e-asamblese-se-pergjithshme-te-okb/60%Daily2020-07-01 08:35
https://kosovapost.net/vetevendosje-e-con-ne-kushtetuese-hashim-thacin-per-voten-e-haxhi-shales/60%Daily2020-07-01 08:49
https://kosovapost.net/gjakovari-inskenon-rrembimin-e-tij-per-te-marre-para-nga-familja/60%Daily2020-07-01 08:19
https://kosovapost.net/zemaj-shpallja-e-pavlefshme-e-ligjit-per-pagat-ne-sektorin-publik-lajm-dekurajues/60%Daily2020-07-01 08:07
https://kosovapost.net/hoti-presim-qe-gjate-kryesimit-gjerman-te-be-se-te-hiqet-regjimi-i-vizave-per-qytetaret-e-kosoves/60%Daily2020-07-01 07:59
https://kosovapost.net/apostolova-barishiq-dhe-heldt-shenojne-kalimin-e-presidences-se-be-se-nga-kroacia-te-gjermania/60%Daily2020-07-01 07:50
https://kosovapost.net/covid-19-gjermania-regjistron-466-raste-te-reja/60%Daily2020-07-01 07:44
https://kosovapost.net/be-zbulon-vendet-qe-konsiderohen-te-sigurta-nga-sot-2/60%Daily2020-07-01 07:40
https://kosovapost.net/be-zbulon-vendet-qe-konsiderohen-te-sigurta-nga-sot/60%Daily2020-07-01 07:30
https://kosovapost.net/ambasada-e-kosoves-ne-berlin-kosova-sheh-ne-gjermanine-kombin-mik-dhe-aleatin-e-palekundur/60%Daily2020-07-01 07:25
https://kosovapost.net/covid-19-ne-kosove-1-250-raste-aktive-dhe-1-577-te-sheruar/60%Daily2020-07-01 07:15
https://kosovapost.net/presidenti-trump-miraton-planin-e-terheqjes-se-mijera-trupave-nga-gjermania/60%Daily2020-07-01 07:06
https://kosovapost.net/rriten-tensionet-mes-dy-koreve-jugu-publikon-foto-provokuese-te-gruas-se-kim-jong-unfoto/60%Daily2020-07-01 07:01
https://kosovapost.net/liberalizimi-i-vizave-shpresen-te-gjermania-2/60%Daily2020-07-01 06:55
https://kosovapost.net/feste-ne-republiken-ceke-per-ti-dhene-lamtumiren-covid-19-foto/60%Daily2020-07-01 06:52
https://kosovapost.net/dr-fauci-vini-maskat-se-mund-te-behet-shume-me-keq-ska-garanci-per-vaksinen/60%Daily2020-07-01 06:42
https://kosovapost.net/hong-kong-miratohet-ligji-per-sigurine-kombetare-kritikohet-se-shkel-autonomine/60%Daily2020-07-01 06:34
https://kosovapost.net/be-ja-insiston-ne-vazhdimin-e-dialogut-por-paralajmeron-reduktime-te-perkohshme-te-kontakteve-me-thacin/60%Daily2020-07-01 06:31
https://kosovapost.net/robert-berisha-merr-nje-vendim-te-rendesishem-per-jeten/60%Daily2020-07-01 06:28
https://kosovapost.net/kraki-draft-marreveshja-e-27-qershorit-eshte-gati-ne-shba-duke-pritur-kryeministrin-hoti/60%Daily2020-07-01 06:21
https://kosovapost.net/79840-2/60%Daily2020-07-01 06:18
https://kosovapost.net/pa-eulex-in-speciales-i-pamundesohen-veprimet-ne-kosove/60%Daily2020-07-01 06:14
https://kosovapost.net/uefa-caktoi-terminin-e-shortit-per-champions-dhe-ligen-evropa/60%Daily2020-07-01 06:12
https://kosovapost.net/parashikimi-i-motit-per-sot-dhe-neser-3/60%Daily2020-07-01 06:08