Etiketë: City

Man Utd reagon pasi e shfaqi sërish Kosovën si pjesë të Serbisë

“Fundoset” Unidet

Manchester City ka mposhtur Unitedin, duke e dominuar të gjithë lojën në përgjithësi. City pati performancë , efikasitet dhe besueshmëri, ...

Page 1 of 3 1 2 3
AlbanianBosnianEnglishGermanTurkish

Tjera nga rubrika