October 16, 2018
diego simeone

diego simeone

Al-Khelaifi i pakënaqur me PSG-në, kërkohet shkarkimi i trajnerit

Sport
Presidenti i Paris Saint Germain, Nasser Al-Khelaifi është shumë i zhgënjyer me lojën e ekipit të tij që vjen nga dy disfata të njëpasnjëshme në kampionat dhe Champions. ...
Read more Comments Off on Al-Khelaifi i pakënaqur me PSG-në, kërkohet shkarkimi i trajnerit

Atletico Madrid jashtë Ligës së Kampionëve

Sport
Atletico Madridi është jashtë Champions Leagues. Trajneri Diego Simeone e sheh si diçka pozitive eliminimin nga Liga e Kampionëve, pavarësisht se “dhemb një gjë e tillë”. “Është e ...
Read more Comments Off on Atletico Madrid jashtë Ligës së Kampionëve

Turan drejt rikthimit në Atletico

Sport
Mesfushori turk, Arda Turan mund të largohet nga nën kampionët e Spanjës, Barcelona. Hapësirat e pakta tek klubi katalunas kanë bërë që Turan të kërkoj largimin nga ‘Camp ...
Read more 0

Sipas Simeones, Messi më i miri në botë!

Sport
Sipas trajnerit të Atletico Madridit, Diego Simeone, sulmuesi Lionel Messi gjatë të martës mbrëma në ndeshjen e Argjentinës ndaj Ekuadorit tregoi se është më i miri në botë. ...
Read more 0