December 15, 2018
igli tare

igli tare

Sërish çmim për Igli Taren

Sport
Igli Tare është duke shijuar frytet e punës së tij të palodhshme. Drejtori sportiv i Lazios  është nderuar edhe me një çmim tjetër për aftësitë dhe intuitën e ...
Read more Comments Off on Sërish çmim për Igli Taren

Igli Tare nderohet me një çmim në Itali

Sport
Igli Tare është duke shijuar frytet e punës së tij të palodhshme. Drejtori sportiv i Lazios  është nderuar edhe me një çmim tjetër për aftësitë dhe intuitën e ...
Read more Comments Off on Igli Tare nderohet me një çmim në Itali

Igli Tare pas ndeshjes me Benevento-n u përvishet tifozëve: Le të rrinë në shtëpi më mirë

Sport
Lazio pavarësisht fitores 6-2 dje kundër Benevento-s kaloi jo pak vështirësi për të marrë 3 pikët, pasi deri në minutën e 60-t miqtë udhëhiqnin me rezultatin 1-2. Në ...
Read more Comments Off on Igli Tare pas ndeshjes me Benevento-n u përvishet tifozëve: Le të rrinë në shtëpi më mirë

Igli Tare, më i miri i vitit edhe nga SportItalia

Sport
Një çmim simbolik, por që thotë vërtet shumë. Igli Tare merr një tjetër vlerësim të rëndësishëm, duke u përzgjedhur si Drejtori Sportiv më i mirë në Itali për ...
Read more Comments Off on Igli Tare, më i miri i vitit edhe nga SportItalia

Tare ‘ngrin’ Interin: De Vrij nuk largohet

Sport
Stefan De Vrij nuk ka ndërmend që të ndryshojë ambient…të paktën në këtë merkato dimërore. Kështu raporton Gazzetta Dello Sport që thotë se mes Lacios së Igli Tares ...
Read more Comments Off on Tare ‘ngrin’ Interin: De Vrij nuk largohet

Igli Tare, drejtori sportiv më i mirë në Serie A

Sport
Cili është drejtori sportiv më i mirë në Serinë? Kjo është pyetja që Corriere Dello Sport u drejton lexuesve të saj në sondazhin e fundit, për të zbuluar ...
Read more Comments Off on Igli Tare, drejtori sportiv më i mirë në Serie A

PSG-ja, e gatshme të paguajë miliona për yllin e Serie A

Sport
Sergej Milikoviç-Saviç nga një i pa njohur është kthyer në një nga lojtarët më të kërkuar në merkato, kjo sigurisht për meritë të tij por dhe Igli Tarës. ...
Read more Comments Off on PSG-ja, e gatshme të paguajë miliona për yllin e Serie A

Disiplina italiane dënon Igli Taren dhe De Rosin (Video)

Sport
Igli Tare është dënuar nga disiplina me një javë pezullim nga të gjitha detyrat federale, ku i ndalohet të përfaqësojë shoqërinë dhe mbi të do të rëndojë një ...
Read more Comments Off on Disiplina italiane dënon Igli Taren dhe De Rosin (Video)

Lorik Cana dëshiron të jetë ‘Igli Tare’ i Marsejës

Sport
Ish-kapiteni kuqezi, por edhe ish-kapiten i Marsejës, Lorik Cana ka nisur topin e parë në një prej sfidave më të rëndësishme të kësaj jave në ligën franceze, Marsejë-PSG. ...
Read more 0