October 18, 2018
incident

incident

Incident në kufirin mes dy Koreve

Botë
Tentimi i një ushtari të Koresë së Veriut për të dezertuar në Korenë e Jugut shkaktoi incident dhe solli në prag të përleshjes në kufirin mes dy Koreve, ...
Read more Comments Off on Incident në kufirin mes dy Koreve

Tre të vrarë në Kaliforni

Botë
Tre persona kanë humbur jetën dhe një nxënës është plagosur si rezultat i të shtënave në Kaliforninë veriore, njoftuan autoritetet amerikane. Tash për tash nuk ka detaje tjera ...
Read more Comments Off on Tre të vrarë në Kaliforni

Qëllohet fotografi nga policia, menduan se kishte armë (Video)

Botë Lajme
Një fotoreporter nga Gazeta e Ohios është qëlluar nga policia dy herë pasi kamera u është dukur si armë. Fotoreporteri Andy Grimm është qëlluar dy herë nga një ...
Read more 0