16 January, 2019 12:19
Ipswich Town

Ipswich Town

Sulmuesi kosovar, shkëlqim dhe gol në Championship

Sport
Ipswich Town ka mundur me rezultat minimal 1 me 0 Leeds United. Goli i vetëm i takimit u shënua nga ylli i përfaqësueses kosovare Besart Celina në minutën ...
Read more Comments Off on Sulmuesi kosovar, shkëlqim dhe gol në Championship