Etiketë: Kosovë

Moti sot

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës bën të ditur se do të mbajë mot i vranët dhe me reshje shiu. Sipas IHK-së, ...

Page 146 of 147 1 145 146 147
AlbanianBosnianEnglishGermanTurkish

Tjera nga rubrika