Momenti kur Bellingham e goditi me gjoks lojtarin serb

Kombëtarja e Anglisë është duke fituar minimalisht 1:0 pas pjesës së parë ndaj Serbisë në Euro 2024.

Golin në 45 minutat e para e shënoi mesfushori i Real Madridit, Jude Bellingham, shkruan LIG Sport.

Dhe pikërisht Bellingham e pati një moment me lojtarin kundërshtar, Filip Kostic që i pëlqeu çdo tifozi shqiptarë.

Anglezi e goditi në gjoks lojtarin serb duke treguar se është këtu për t’i mposhtur ata.

 

Të ngjajshme

AlbanianBosnianEnglishGermanTurkish

Tjera nga rubrika