October 16, 2018
Kukësi

Kukësi

Përcaktohen gjysmëfinalistët e Kupës

Sport
Flamurtari, Kukësi, Skënderbeu dhe Laçi janë gjysmëfinalistët e Kupës së Shqipërisë. Partizani pavarësish fitores 2 – 1 me Flamurtarin në “Selman Stërmasi” nuk arriti të kualifikohej më tej. ...
Read more Comments Off on Përcaktohen gjysmëfinalistët e Kupës

Kukësi ka gati trajnerin e ri?!

Sport
Klubi i Kukësit po projekton Armando Cungun si pasardhës të trajnerit Mlladen Milinkoviç. Nuk është thjesht një hipotezë, por mes zyrtarëve të klubit kampion në fuqi dhe trajnerit ...
Read more Comments Off on Kukësi ka gati trajnerin e ri?!