Etiketë: Moti

Moti për sot

Moti sot

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës njofton se vendi ynë do të ndikohet nga masat e nxehta të ajrit, me origjinë nga ...

Dhjetori nis me temperatura minus në Kosovë

Moti sot

Sot mbi vendin tonë do të mbajë mot me diell dhe pjesërisht i vranët. Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës bën të ...

Mot me diell për këtë vikend

Moti sot

Sot mbi vendin tonë do të mbajë mot me diell dhe vranësira të shpërndara. Në fushat termike parashihet rritje të ...

Moti për sot

Moti sot

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës njofton se këtë javë do të mbajë mot me diell dhe vranësira të shpërndara. Temperaturat minimale ...

Page 2 of 28 1 2 3 28

Tjera nga rubrika