Etiketë: Moti

Moti sot

Moti sot

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se sot vendi ynë do të vazhdoj të mbetet nën ndikimin e masave të ...

Moti sot dhe gjatë javës

Moti sot

Vendi ynë do të mbetet edhe më tutje nën ndikimin e masave të ajrit me presion të lartë atmosferik. Në ...

Moti për sot

Moti për sot

Vendi ynë do të mbetet nën ndikimin e kushteve të ngjashme meteorologjike. Kjo situatë vjen si pasojë e masave të ...

Moti sot dhe gjatë javës

Moti sot

Vendi ynë do të mbetet nën ndikimin e kushteve të ngjashme meteorologjike. Do të mbahë mot i kthjellët dhe me ...

Moti në Kosovë

Moti në Kosovë

Fushat e presionit të lartë kanë filluar të fuqizohen mbi rajonin tonë, e që ditëve në vijim do të kushtëzojnë ...

Page 28 of 28 1 27 28

Tjera nga rubrika