March 17, 2018
Neymar

Neymar

Neymar e mbyll me PSG, për të tani vendos Brazili

Sport
Fitorja 3-0 me Marsejën nuk ka mjaftuar për t’i kthyer buzëqeshjen parizienëve, që kanë humbur futbollistin më të shtrenjtë të tyre. Dëmtimi i Neymar tanimë është bërë i ...
Read more Comments Off on Neymar e mbyll me PSG, për të tani vendos Brazili

PSG zgjedh zëvendësuesin e Neymar për ndeshjen ndaj Realit

Sport
Pas optimizmit paraditen e së hënës, te Paris Saint Germain u rishfaq shqetësimi për Neymar. Klubi francez doli me një komunikatë për shtyp ku theksonte se braziliani nuk ...
Read more Comments Off on PSG zgjedh zëvendësuesin e Neymar për ndeshjen ndaj Realit

Pas lëndimit të Neymar, Zidane tregon se është njeri i madh

Sport
Ylli i Paris Saint-Germain, Neymar, ka pësuar një lëndim serioz në përballjen e së dielës kundër Marseille. Raportimet e para ishin se braziliani do të mungojë më shumë ...
Read more Comments Off on Pas lëndimit të Neymar, Zidane tregon se është njeri i madh

Reagon trajneri i PSG-së: Ja gjendja e Neymarit

Sport
Trajneri i Paris Saint Germain, Unai Emery menjëherë ka folur për gjendjen shëndetësore të Neymar i cili u largua nga fusha me barelë dhe me lot në sy. ...
Read more Comments Off on Reagon trajneri i PSG-së: Ja gjendja e Neymarit

Futbollisti i njohur bën ‘like’ videon e Rita Orës

Magazinë
Rita Ora, këngëtarja kosovare me famë botërore, ka ardhur në Kosovë për të mbajtur një koncert për nder të 10-vjetorit të Pavarësisë së Kosovës. Koncerti i Ritës, në ...
Read more Comments Off on Futbollisti i njohur bën ‘like’ videon e Rita Orës

Neymar tek Reali? Presidenti i PSG-së: E pamundur

Sport
Pavarësisht zërave gjatë këtyre javëve për një rikthim të Neymar në Spanjë, këtë herë tek Reali, duket se kjo nuk do të ndodhë. Ka qenë vetë presidenti i ...
Read more Comments Off on Neymar tek Reali? Presidenti i PSG-së: E pamundur

Neymar, te Reali në vitin 2019 për ‘Topin e Artë’

Sport
Viti 2019 pritet të jetë me plot zhvillime për Realin e Madridit. Atëherë, Cristiano Ronaldo do të jetë plot 34 vjeç, e sigurisht që ndryshimi në repartin e ...
Read more Comments Off on Neymar, te Reali në vitin 2019 për ‘Topin e Artë’

Neymar në Real? Ja si do të dukej 11-shja e Los Blancos me brazilianin

Sport
Thashethemet vazhdojnë për lëvizjen e Neymarit nga Parisi në Madrid, te Reali. Për këtë, Goal ka bërë disa formacione të mundshme se si do të dukej 11-shja e ...
Read more Comments Off on Neymar në Real? Ja si do të dukej 11-shja e Los Blancos me brazilianin

Neymar: Shpresojmë për një lojë të mrekullueshme, Madridi na motivon maksimalisht

Sport
Neymar, emblema e madhe e klubit të PSG-së, nuk ka frikë nga sfida me Real Madridin: “E di që ne kemi potencial për të bërë një edicion të ...
Read more Comments Off on Neymar: Shpresojmë për një lojë të mrekullueshme, Madridi na motivon maksimalisht

Messi: Këta të tre mund të më sfidojnë mua dhe Ronaldon

Sport
Lionel Messi ka thënë se Neymar, Kylian Mbappe dhe Luis Suarez mund të sfidojnë atë dhe Ronaldo-n për Topin e Artë 2018. Trofeu është ndarë mes yllit të ...
Read more Comments Off on Messi: Këta të tre mund të më sfidojnë mua dhe Ronaldon