January 19, 2018
Plagosje

Plagosje

Nga gjuajtja me armë në aheng, plagoset një person në Malishevë

Kronika e zezë
Në fshatin Golluboc të Malishevës një person ka gjuajtur me armë në aheng familjar, duke e lënë të plagosur një person. “Është arrestuar i dyshuari mashkull K/Shqiptar, pasi ...
Read more Comments Off on Nga gjuajtja me armë në aheng, plagoset një person në Malishevë

Ferizaj, dy persona të maskuar vjedhin dhe plagosin shitësin (Video)

Kronika e zezë
Dy persona të maskuar kanë hyrë në një argjendari në qytetin e Ferizajt ndërsa nën prezencën e pronarit të saj, kanë plaçkitur një sasi të arit. Rastin për ...
Read more Comments Off on Ferizaj, dy persona të maskuar vjedhin dhe plagosin shitësin (Video)

Plagoset një person në Prishtinë

Kronika e zezë Lajme
Një person është plagosur mbrëmë në Prishtinë i cili është dërguar menjëherë në QKUK dhe tani është duke marrë ende trajtimin mjekësor. Sipas njoftimit të policisë, një person ...
Read more Comments Off on Plagoset një person në Prishtinë

Gjimnazisti plagos me thikë shokun e shkollës

Kronika e zezë
Dy gjimnazistë në shkollën e mesme “Antoni Athanas” të Sarandës janë grindur ashpër me njeri -tjetrin aq sa njeri prej tyre ka nxjerrë thikën dhe e ka plagosur ...
Read more 0

Plagosje me armë zjarri në Lipjan

Kronika e zezë
Policia njofton se ka arrestuar një të dyshuar në fshatin Shalë të Lipjanit pasi që i njëjti ka plagosur me armë zjarri një person. Viktima është dërguar në ...
Read more 0

Një i vdekur dhe një i plagosur në Pejë

Kronika e zezë Kryesore
Pak më parë është raportuar për një vrasje në qytetin e Pejës. Nga një mosmarrëveshje, ka mbetur i vdekur një person, ndërkaq një tjetër është plagosur. Të sulmuarit kanë ...
Read more 0

Plagoset një 33-vjeçar, policia arreston dy persona

Kronika e zezë
Policia ka zbardhur ngjarjen e mbrëmshme në Burrel ku mbeti i plagosur një 33-vjeçar. Në pranga kanë rënë dy persona dhe janë shpallur në kërkim dhe pesë të ...
Read more 0

Në pritë, plagosen tre persona

Kronika e zezë
Dy persona të armatosur u kanë zënë pritë në rrugën Lushnje-Ballagat gjatë natës tre të rinjve. Autorët i kanë ndaluar dhe i kanë dhunuar, ndërsa u kanë marrë ...
Read more 0