20 January, 2019 17:05
Pragë

Pragë

Aksident në Pragë, ka viktima

Botë
Të paktën tre persona kanë vdekur dhe 45 të tjerë janë plagosur, ku disa janë në gjendje të rëndë, gjatë një aksidenti që ndodhi sot mes një autobusi ...
Read more Comments Off on Aksident në Pragë, ka viktima