Etiketë: temperaturat

Temperaturat për dy ditët e ardhshme

Moti sot

Sot pritet të mbajë kryesisht mot me diell dhe me vranësira të shpërndara. Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 4-8 ...

​Parashikimi për motin në Kosovë

Moti sot

Edhe sot, por edhe gjatë javës mbi vendin tonë do të mbajë mot kryesisht me diell dhe vranësira kalimtare. Në ...

Page 1 of 9 1 2 9
AlbanianBosnianEnglishGermanTurkish

Tjera nga rubrika