19 January, 2019 20:43
torino

torino

Isco shënjestra e Juventusit

Sport
Juventus po kërkon të zhvillohen bisedime me Real Madrid, për të shikuar mundësitë për nënshkrimin me Isco Alarcon. Skuadra nga Torino po kërkojnë të transferojnë mesfushorin spanjoll, i ...
Read more Comments Off on Isco shënjestra e Juventusit

Interi shpreson ta zë këtë vend në Torino

Sport
Presidenti i Interit, Steven Zhang, thotë se shpreson që Interi të përfundojë së paku në vendin e dytë, por pse të mos ëndrrojnë edhe për diçka tjetër. Nerazzurët ...
Read more Comments Off on Interi shpreson ta zë këtë vend në Torino

Napoli siguron 3 pikë të plota, Milan nuk ia del kësaj here

Sport
Napoli ka arritur të merr tri pikë të plota në ndeshjen kundër Udineses, Juventusi befasohet nga Croten ndërsa Milan edhe një barazim tjetër kundër Torino-s. Napoli ka shënuar ...
Read more Comments Off on Napoli siguron 3 pikë të plota, Milan nuk ia del kësaj here

Formacionet zyrtare për ndeshjen Torino – Ac Milan

Sport
Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes në mes të Torinos dhe AC Milanos AC Milan shkon në Torino për një fitore të domosdoshme. Një humbje e saj bën ...
Read more Comments Off on Formacionet zyrtare për ndeshjen Torino – Ac Milan

Torino me trajner të ri

Sport
Klubi i Torinos ka emëruar Walter Mazzarrin si zëvendësues të Sinisa Mihajlovic i cili u shkarkua pas eliminimit nga Kupa e Italisë. Mazzarri shpejt doli si favoriti për ...
Read more Comments Off on Torino me trajner të ri

Milani i vihet pas këtij sulmuesi

Sport
Sulmuesi i Torinos Andrea Belotti, është objektivi kryesor i Milanit për merkaton e vitit 2018. Gjatë merkatos së verës “Rossonerët” kërkuan yllin italian por torinezët refuzuan ofertën duke ...
Read more Comments Off on Milani i vihet pas këtij sulmuesi

Miralem Pjanic më i miri në ndeshje

Sport
Juventus ka arritur një fitore të madhe në derbi duke mposhtur Torinon me rezultat 4-0. Njëri ndër futbollistët më të mirë në ndeshje ishte edhe boshnjaku Miralem Pjanic ...
Read more 0

Ferrari projekton modelin e radhës

Tech
Alex Imnadze Baldini quhet dizajnuesi nga Torino që ka projektuar Ferrarin e së ardhmes. Baldini ka pasur bashkëpunime me kompani të njohura si: Alfa Romeo, Bertone dhe Fordin, ...
Read more 0